Nr  49. Mieszane, 8 x 50m dowolny  98 lat i młodsi
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 lat
Nr  2. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat
Nr  3. Chłopców, 50m dowolny  9 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  6. Dziewcząt, 100m dowolny  12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  13 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  9. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 lat
Nr  14. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat
Nr  15. Chłopców, 50m klasyczny  9 lat
Nr  16. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  18. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 lat
Nr  20. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  21. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  23. Chłopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  24. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  26. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  27. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  28. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  30. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  34. Chłopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  36. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 lat
Nr  38. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 lat
Nr  39. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  40. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  41. Chłopców, 50m motylkowy  9 lat
Nr  42. Chłopców, 50m motylkowy  10 lat
Nr  43. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  44. Chłopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  45. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 lat
Nr  46. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  47. Chłopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  48. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat


OD MLODZIKA DO OLIMPIJCZYKA-WIELKI FINAŁ
Warszawa, 8.6.2019


Konkurencja 49
08.06.2019 - 10:30
Mieszane, 8 x 50m dowolny98 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaCzasPkt.
Kategoria "A"-77 i młodsi

1.MKS Jagiellonka WarszawaMKS Jagiellonka Warszawa4:09.29
,
POWIERZA, Arkadiusz
ZGODA, Szymon
ZGODA, Bartosz

09
08
09
27.30
33.00
29.46
34.38
ŚCIBIOREK, Dominika
KOBYLIŃSKI, Franciszek
KOWALSKA, Edyta
SOBCZAK, Zofia
07
09
08
06
30.36
33.87
33.64
27.28
2.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa4:10.54
BIENIECKA, Maja
DUDKIEWICZ, Maja
CZAJKA, Maciej
POLKOWSKI, Piotr
09
09
08
08
28.61
33.88
34.04
31.82
OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk
MACIEJEWSKA, Antonina
KRÓLIK, Szymon
,
08
07
07
33.09
30.04
30.12
28.94
3.MKP Warszawianka 1MKP Warszawianka4:12.95
,
ROMER, Stanisław
KONDRASIUK, Zofia
BORTLISZ, Gabriela

07
08
10
27.70
30.72
32.16
35.03
BONECKA, Anna
STUŁKA, Jan
KRAWCZYK, Jakub
BORTLISZ, Wiktoria
07
09
08
07
31.29
34.00
31.52
30.53
4.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn4:23.50
,
MADEY, Konrad
SZYMCZYK, Jan
SZYMCZYK, Michał

06
06
08
26.45
28.45
29.61
34.05
MADEY, Ryszard
SZYMCZYK, Joanna
DUBAN, Magdalena
ŁUCZAK, Julia
08
10
09
09
34.18

1:22.29
36.92
5.MKS Piaseczno 1MKS Piaseczno4:31.68
SKALIŃSKA, Ewa
JADOWSKA, Lena
CHAŁUPKA, Amelia
BRYK, Jarosław
05
09
09
09
27.76
29.22
36.32
37.50
BURZA, Zuzanna
KLECZEK, Janina
GWIAZDOWSKI, Krzysztof
,
09
08
08
36.43
30.70
39.84
33.91
6.Uks Kapry Armexim PruszkwUks Kapry Armexim Pruszkw5:01.81
,
STEFAŃSKI, Leon
KOZŁOWSKA, Maria
MACIEJEWSKI, Franciszek

07
08
08
29.24
32.53
38.23
35.39
FIGLAREK, Paweł
WASIELEWSKA, Aleksandra
NOWOSIŃSKI, Krzysztof
OSTASZEWSKA, Amelia
10
10
08
07
51.16
44.84
36.29
34.13

Kategoria "B"-78-98 lat

1.MKS Juvenia Białystok 1MKS Juvenia Białystok3:47.42
TUPALSKA, Oliwia
BRZOZOWSKA, Aleksandra
ŁUSZCZEWSKA, Emilia
MICHALCZUK, Mateusz
05
05
05
05
30.21
29.64
28.84
29.21
PERZ, Patryk
BESZTERDA, Maria
ŁUPIŃSKI, Mateusz
,
06
05
05
28.48
8.40
47.00
25.64
2.UKS Żoliborz 1UKS Żoliborz3:52.98
SKRZECZ, Piotr
GRELOWSKA, Hanna
ZAJĄC, Kacper
STAROŃ, Aniela
05
05
05
06
25.61
27.35
29.56
28.98
DARKOWSKI, Antonii
PASIEROWSKA, Wiktoria
KSIĄŻCZYK, Jakub
,
06
05
06
28.56
32.12
29.94
30.86
3.UKS Fala Nieporęt 1UKS Fala Nieporęt3:53.23
SŁOMIŃSKA, Anna
DYBEK, Błażej
PASIŃSKA, Marta
JURASZEK, Jakub
05
05
06
05
26.21
26.37
30.05
30.35
KORZENIOWSKA, Maja
PAWŁOWSKI, Igor
ZABORSKI, Jan
,
06
05
05
30.82
30.06
30.53
28.84
4.KU AZS UAM PoznańKU AZS UAM Poznań4:04.47
,
ŚMIGLAK, Maksymilian
LASIK, Lena
DOLATA, Olga

07
07
08
28.29
30.39
33.69
30.75
KOBIERSKI, Maciej
KAWKA, Zuzanna
SMYKOWSKA, Martyna
LASIK, Olgierd
06
07
06
05
31.63
30.51
31.25
27.96
5.UKS Ostrobramska 1UKS Ostrobramska4:04.61
KOSIŃSKI, Bartosz
MIĘKUS, Alicja
POROLNICZAK, Aleksander
PASTUSZKA, Magdalena
05
06
06
05
33.30
28.13
30.21
32.09
MAŁKOWSKI, Jan
GÓRALCZYK, Aleksandra
KOTOWSKI, Maksymilian
,
05
07
05
31.95
29.45
30.35
29.13
6.UKS WAWER Warszawa 1UKS WAWER Warszawa4:27.80
,
SADŁOŃ, Ignacy
PODPORA, Marta
BOCHEŃSKI, Tomasz

10
06
08
26.98
42.25
31.33
33.99
KUBASIEWICZ, Lena
SAMBORSKA, Dagmara
TRACZEWSKI, Szymon
KARCZEWSKI, Mateusz
06
08
07
08
31.75
36.69
32.49
32.32
7.Uks ,,Pingwiny'' 1Uks ,,Pingwiny''4:32.04
DWORSKI, Dawid
PERL, Piotr
WŁODARCZYK, Elena
GAJEWSKI, Aleksander
05
08
06
07
30.91
31.25
35.75
31.80
BARAN, Agata
TOBOŁA PERTKIEWICZ, Ewa
PYRIZHOK, Artem
,
08
08
05
32.46
39.44
38.66
31.77
8.UKS Swim Team Wilanw 1UKS Swim Team Wilanw4:34.16
,
KRYBUS, Borys
REGNOWSKA, Nadia
REGNOWSKI, Kajetan

09
09
05
26.37
46.78
39.53
28.76
PŁUCIENNIK, Filip
PIAŚCINSKA, Alicja
KOZAKIEWICZ, Aleksander
KOŁODZIEJCZYK, Maja
08
07
07
07
34.43
34.25
31.84
32.20


<< TOP >>
Konkurencja 1
08.06.2019 - 10:43
Dziewcząt, 50m dowolny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka34.31328
2.STANISŁAWIUK, Maja10UKS SKALR W-wa35.55295
3.SOBÓTKA, Oliwia10UKS 48 Warszawa Śrdmieście38.00241
4.NEUHORN, Diana10MKS Jagiellonka Warszawa38.47232
5.CZECHMAŃSKA, Antonina10UKS MANTA Warszawa Włochy38.71228
6.TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia10Uks ,,Pingwiny''38.89225
7.MYDŁOWSKA, Roxana10Klub Pływacki Raw-Swim39.66212
8.SZYMCZYK, Joanna10UKS GOS Raszyn39.97207
9.SADO, Ewa10KS Fenix Ożarw Maz40.62197
10.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka42.01178
11.GAJEWSKA, Karolina10MKS Jagiellonka Warszawa42.99166
12.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka45.12144
13.SUKIENNIK, Anna10MUKS WODNIK Łask46.28133
14.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka46.74129


<< TOP >>
Konkurencja 2
08.06.2019 - 10:46
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWANDOWSKA, Ada09Champion Tomaszw Maz.33.47353
2.DUDKIEWICZ, Maja09UKP Polonia Warszawa33.77344
3.BIENIECKA, Maja09UKP Polonia Warszawa34.30328
4.SZTREKER-WÓJCIK, Iga09UKS G-8 Bielany Warszawa34.48323
5.PIETRZAK, Weronika09KU AZS UAM Poznań35.47297
6.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn35.48296
7.ŁUCZAK, Julia09UKS GOS Raszyn35.84288
8.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa36.03283
9.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno36.56271
10.GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło36.74267
11.RESZKO, Lena09BUKS Warszawa37.14258
12.KŁOPOTOWSKA, Julia09BUKS Warszawa37.16258
13.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka Warszawa37.72247
14.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa37.91243
15.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno38.20237
DYSKW.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka Warszawa37.77
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 3
08.06.2019 - 10:48
Chłopcw, 50m dowolny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DAWICZEWSKI, Antonii10Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''36.45188
2.PIETRZAK, Marcel10UKS MANTA Warszawa Włochy36.46188
3.ZAWŁOCKI, Kajetan10UKS G-8 Bielany Warszawa36.55187
4.CICHOWICZ, Radosław10MKS Jedynka Łdź37.15178
5.GRZEGORSKI, Maciej10UKS MANTA Warszawa Włochy38.39161
6.GAWLIKOWSKI, Jakub10MUKS WODNIK Łask39.17152
7.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock39.24151
8.URBAŃSKI, Dariusz10MKS Jagiellonka Warszawa39.34150
9.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka39.93143
10.MAJEWSKI, Dawid10MKS Jagiellonka Warszawa39.96143
11.GOŹDZIK, Stanisław10MKS Jagiellonka Warszawa40.31139
12.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka40.74135
13.OSTASZEWSKI, Szymon10UKS SKALR W-wa40.75135
14.SADOŃ, Ignacy10UKS Wawer41.98123
15.WŁODARCZYK, Bruno10Uks 8 Siedlce49.5575


<< TOP >>
Konkurencja 4
08.06.2019 - 10:51
Chłopcw, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WŁODARCZYK, Michał09UKP Polonia Warszawa32.47267
2.BORUC, Przemysław09UKS G-8 Bielany Warszawa32.61263
3.POWIERZA, Arkadiusz09MKS Jagiellonka Warszawa32.81258
4.TARASIEWICZ, Piotr09UKP Polonia Warszawa33.52242
5.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS ,,Posejdon'' Pułtusk33.58241
6.KAMIEŃSKI, Stanisław09UKS Ostrobramska33.62240
7.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt33.76237
8.KOBYLIŃSKI, Franciszek09MKS Jagiellonka Warszawa34.40224
9.ZGODA, Bartosz09MKS Jagiellonka Warszawa35.22209
10.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka35.25208
11.PIGUŁA, Franciszek09BUKS Warszawa35.26208
12.RUTKOWSKI, Bartosz09KS Fenix Ożarw Maz35.50204
13.KAZAKIDIS, Błażej09UKS Ostrobramska36.57186


<< TOP >>
Konkurencja 5
08.06.2019 - 10:54
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.NOWAK, Izabela08UKS MANTA Warszawa Włochy1:06.1147831.2334.88
2.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań1:09.0641933.5735.49
3.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS ,,Posejdon'' Pułtusk1:09.8040632.2037.60
4.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka1:10.9138734.4936.42
5.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka Warszawa1:15.3632336.4938.87
6.PIERZYNOWSKA, Blanka08BUKS Warszawa1:15.3732235.8739.50
7.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS ,,Jedynka''1:15.4832135.8639.62
8.LESZKO, Joanna08BUKS Warszawa1:15.8531636.1739.68
9.WYŻYŃSKA, Julia08MKP Warszawianka1:15.9431536.9039.04
10.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw1:15.9731537.1638.81
11.NIEWCZAS, Julita08KP Raw-Swim1:16.2931137.0439.25
12.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:17.3529836.9240.43
13.ŁUKASIAK, Michalina08UKS Wilanowia1:18.8128237.0441.77
14.POWAŁKA, Urszula08KS Fenix Ożarw Maz1:23.0924139.2343.86


<< TOP >>
Konkurencja 6
08.06.2019 - 10:58
Dziewcząt, 100m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07BUKS Warszawa1:06.4747032.8433.63
2.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Maz1:06.7146531.4335.28
3.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:08.2643432.9135.35
4.SZCZYGLAK, Julia07MKS Jagiellonka Warszawa1:08.3443332.8335.51
5.MACIEJEWSKA, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:08.4743033.3435.13
6.ŚCIBIOREK, Dominika07MKS Jagiellonka Warszawa1:08.9442132.6036.34
7.DRÓŻDŻ, Zuzanna07Barakuda Mińsk Mazowiecki1:09.2941532.7936.50
8.GACKA, Aleksandra07UKS Sidemka Gdynia1:09.5741034.3135.26
9.GOŁYŃSKA, Nikola07MKS Jagiellonka Warszawa1:09.9340433.2436.69
10.TOMASZEWSKA, Maja07MKS Jagiellonka Warszawa1:10.4539534.2536.20
11.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:10.4839434.8335.65
12.TOMKIEL, Anna07UKP Polonia Warszawa1:10.6439233.3537.29
13.WICHULSKA, Małgorzata07UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:11.2538235.0236.23
14.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Maz1:11.4337933.9437.49
15.KOŁODZIEJCZYK, Maja07UKS Swim Team Wilanw1:12.1436835.1536.99


<< TOP >>
Konkurencja 7
08.06.2019 - 11:02
Dziewcząt, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SOBCZAK, Zofia06MKS Jagiellonka Warszawa1:01.8458429.7032.14
2.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:02.8655629.5733.29
3.OLKO, Zuzanna06UKS Sidemka Gdynia1:04.8050830.9433.86
4.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:07.1045732.8334.27
5.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:07.8644232.6935.17
6.PAŚK, Urszula06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:08.3243332.9335.39
7.PODPORA, Marta06UKS WAWER Warszawa1:08.4343132.6835.75
8.ZAWADZKA, Klaudia06MKS Jagiellonka Warszawa1:08.5442932.7935.75
9.ŻUŁAWA, Julia06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:08.7942433.2235.57
10.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:08.8842333.2735.61
11.WOŹNIAK, Julia06MKS Jagiellonka Warszawa1:09.0741933.1735.90
12.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:09.7540733.4336.32
13.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:12.2236733.9438.28


<< TOP >>
Konkurencja 8
08.06.2019 - 11:06
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:00.8561329.5431.31
2.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:01.9158230.7631.15
3.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.4556730.0132.44
4.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:04.7550931.0633.69
5.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz1:04.7650931.7433.02
6.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:05.5449131.1034.44
7.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:06.8246331.9134.91
8.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2345532.3234.91
9.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS WODNIK Łask1:09.6940832.9536.74
10.JAŚIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:10.4139634.0236.39
11.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:12.1636734.9737.19
12.STELMASZCZYK, Hanna05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:12.2436635.0437.20
13.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.3936434.3438.05
14.SULEWSKA, Anna05MKS Juvenia Białystok1:19.0228036.2942.73


<< TOP >>
Konkurencja 9
08.06.2019 - 11:10
Chłopcw, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ZGODA, Szymon08MKS Jagiellonka Warszawa1:03.2240830.4832.74
2.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock1:03.4340430.1933.24
3.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08UKP Polonia Warszawa1:06.7534732.0334.72
4.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:07.8333032.5735.26
5.HALKIEWICZ, Maciej08UKS ,,Omega'' Olkusz1:08.8731632.8536.02
6.JARECKI, Bartosz08UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:09.9330133.6736.26
7.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS WAWER Warszawa1:12.4227135.2337.19
8.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.4627134.5837.88
9.CIURA, Robert08UKP Polonia Warszawa1:13.1826335.0838.10
10.POLKOWSKI, Piotr08UKP Polonia Warszawa1:14.2125235.2039.01
11.BAŁABAN, Antoni08UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:16.4323136.5839.85
12.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:17.3022337.0440.26
13.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.4021436.6641.74


<< TOP >>
Konkurencja 10
08.06.2019 - 11:14
Chłopcw, 100m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:02.2942729.6932.60
2.JABŁOŃSKI, Jakub07BUKS Warszawa1:04.3138830.5233.79
3.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź1:05.8836131.1934.69
4.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:06.0735731.3734.70
5.PROSZOWSKI, Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:06.2735431.9234.35
6.KRÓLIK, Szymon07UKP Polonia Warszawa1:06.4835131.4335.05
7.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.9934331.7835.21
8.MARYAŃSKI, Jakub07UKS Wilanowia1:08.2432431.8436.40
9.BEDYŃSKI, Sebastian07MKS Jagiellonka Warszawa1:08.2932433.3834.91
10.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:10.5329432.8937.64
11.KOZAKIEWICZ, Aleksander07UKS Swim Team Wilanw1:10.6329233.6736.96
12.KAZANOWSKI, Dominik07MKS Jagiellonka Warszawa1:10.7729133.3837.39
13.BURCZYNSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0226534.9138.11


<< TOP >>
Konkurencja 11
08.06.2019 - 11:18
Chłopcw, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIENICKI, Rafał06UKS 48 Warszawa Śrdmieście56.9355927.2029.73
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa59.0650127.9131.15
3.OŁDYTOWSKI, Oliwier06MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:00.6946128.9131.78
4.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:02.7941630.8731.92
5.GOŚ, Mikołaj06UKS Sidemka Gdynia1:03.1341030.8532.28
6.LEŚNIEWSKI, Wiktor06MKS Jagiellonka Warszawa1:03.4140430.2333.18
7.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:04.7238031.3433.38
8.GAWLIK, Kacper06MKS Jagiellonka Warszawa1:04.7937931.0433.75
9.SULKOWSKI, Maciej06MKS Juvenia Białystok1:05.3936931.4233.97
10.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:06.4335231.8034.63
11.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:06.5734931.9834.59
12.MAZIARZ, Mateusz06MKS Jagiellonka Warszawa1:06.7834632.6434.14
13.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2032533.4634.74
14.ZAWISTOWSKI, Patryk06UKS Wilanowia1:08.4632132.2436.22
15.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:09.7030433.2736.43
DYSKW.GAWENDA, Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:03.4730.1133.36
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 12
08.06.2019 - 11:21
Chłopcw, 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok57.7353628.5429.19
2.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa57.8953228.0529.84
3.FAŁEK, Szymon05Barakuda Mińsk Mazowiecki58.0852627.9930.09
4.KRZYSZTOF, Kasprzak05UKS Gra Kalwaria59.0950028.3830.71
5.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:00.6746228.9731.70
6.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:01.4844429.1132.37
7.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań1:02.0343229.6432.39
8.KOSIŃSKI, Bartosz05UKS Ostrobramska1:03.6839930.5833.10
9.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanw1:03.9439430.0533.89
10.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:04.5138430.0534.46
11.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:05.3536930.9534.40
12.ZAJĄC, Kacper05UKS Żoliborz1:05.8236231.1934.63
13.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:06.3635331.7134.65


<< TOP >>
Konkurencja 13
08.06.2019 - 11:25
Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIBA, Natalia10Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''47.29240
2.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka49.71206
3.STANISŁAWIUK, Maja10UKS SKALR W-wa49.94204
4.MYDŁOWSKA, Roxana10Klub Pływacki Raw-Swim52.50175
5.JAROSZ, Hanna10UKS ,,Omega'' Olkusz53.42166
6.DAMIĘCKA, Blanka10MKS Jagiellonka Warszawa53.61164
7.GAJEWSKA, Karolina10MKS Jagiellonka Warszawa53.86162
8.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka55.08152
9.CZERNIGA, Agata10UKP Polonia Warszawa56.53140
10.WASIELEWSKA, Aleksandra10Uks Kapry Armexim Pruszkw57.65132
11.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka59.29121
12.SZCZUBEŁEK, Antonina10SQUATINA Ostroleka1:00.25116
13.MADEY, Karina10UKS GOS Raszyn1:01.08111
14.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka1:01.97106
15.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka1:09.8874


<< TOP >>
Konkurencja 14
08.06.2019 - 11:30
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MILANCEJ, Elżbieta09UKS Żoliborz44.40290
2.BOROWIEC, Barbara09UKS MANTA Warszawa Włochy44.62286
3.STYŚ, Zuzanna09MKS Jagiellonka Warszawa45.40271
4.BIEŻUŃSKA, Paulina09SQUATINA Ostroleka45.82264
5.REGNOWSKA, Nadia09UKS Swim Team Wilanw48.11228
6.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka48.22226
7.ZALEWSKA, Zofia09UKP Polonia Warszawa48.27225
8.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno48.48223
9.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn48.53222
10.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa49.16213
11.KŁOPOTOWSKA, Julia09BUKS Warszawa49.28212
12.SZCZERBA, Paula09BUKS Warszawa50.08202
13.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany Warszawa50.42198
14.RESZKO, Lena09BUKS Warszawa51.11190
15.ŻEBROWSKA, Eliza09BUKS Warszawa51.80182
16.RZUCEK, Karolina09BUKS Warszawa51.81182


<< TOP >>
Konkurencja 15
08.06.2019 - 11:33
Chłopcw, 50m klasyczny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GRABOWSKI, Wojciech10UKS Ostrobramska48.93149
2.OSTROWSKI, Ignacy10Uks 8 Siedlce49.01148
3.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw50.95132
4.GOŹDZIK, Stanisław10MKS Jagiellonka Warszawa51.46128
5.LEWANDOWSKI, Marcel10Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej55.42102
6.WIELUŃSKI, Stefan10UKP Polonia Warszawa55.56101
7.MAJEWSKI, Dawid10MKS Jagiellonka Warszawa56.3197
8.SIENKIEWICZ, Olivier10Uks 8 Siedlce56.6895
9.GUZIAK, Igor10UKP Polonia Warszawa57.4592
10.WARDZYŃSKI, Stefan10UKP Polonia Warszawa57.6791
11.WŁODARCZYK, Bruno10Uks 8 Siedlce1:05.7961
DYSKW.URBAŃSKI, Dariusz10MKS Jagiellonka Warszawa53.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 16
08.06.2019 - 11:36
Chłopcw, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS ,,Posejdon'' Pułtusk42.64225
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt42.69224
3.POWIERZA, Arkadiusz09MKS Jagiellonka Warszawa42.93220
4.JANUS, Tymon09UKP Polonia Warszawa43.88206
5.TARASIEWICZ, Piotr09UKP Polonia Warszawa43.92206
6.NADOLNY, Jerzy09UKP Polonia Warszawa44.09203
7.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno46.27176
8.BANASIUK, Sebastian09UKP Polonia Warszawa47.40164
9.MIRGOS, Piotr09UKS G-8 Bielany Warszawa48.02157
10.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin48.15156
11.WOŹNICKI, Antoni09Uks ,,Pingwiny''53.00117
12.KWACZEK, Stanisław09UKS 48 Warszawa Śrdmieście53.04117
13.BOLEK, Franciszek09UKP Polonia Warszawa53.38114
14.STASZ, Mieszko09MKS Jagiellonka Warszawa54.41108
15.KRYBUS, Borys09UKS Swim Team Wilanw55.9699


<< TOP >>
Konkurencja 17
08.06.2019 - 11:40
Dziewcząt, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.NIEWCZAS, Julita08KP Raw-Swim1:30.8635143.4447.42
2.NOWAK, Izabela08UKS MANTA Warszawa Włochy1:31.8134041.9449.87
3.MISTEWICZ, Gabriela08UKS Żoliborz1:32.2633543.6048.66
4.WESTFAL, Wiktoria08UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.2832443.8349.45
5.KORCZAK, Weronika08MKS Jagiellonka Warszawa1:36.3429444.7751.57
6.BARAŃSKA, Maja08SQUATINA Ostroleka1:37.0528845.0052.05
7.STĘPKA, Amelia08UKS 190 Łdź1:38.4627646.6051.86
8.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:39.3626846.8852.48
9.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS WODNIK Łask1:39.8726447.0652.81
10.MULEWSKA, Blanka08SQUATINA Ostroleka1:40.1326246.8953.24
11.KARPIŃSKA, Blanka08BUKS Warszawa1:40.7925746.9853.81
12.BARAN, Agata08Uks ,,Pingwiny''1:42.4324548.7353.70
13.WOŹNIAK, Milena08Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''1:44.2123348.3655.85
14.KOZŁOWSKA, Maria08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:45.9322149.7756.16


<< TOP >>
Konkurencja 18
08.06.2019 - 11:45
Dziewcząt, 100m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KŁOS, Oliwia07KP Raw-Swim1:24.0144439.0944.92
2.TARASZKIEWICZ, Zofia07UKP Polonia Warszawa1:25.0042939.6645.34
3.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07BUKS Warszawa1:27.5339341.6545.88
4.DRÓŻDŻ, Zuzanna07Barakuda Mińsk Mazowiecki1:30.3435742.5347.81
5.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:30.9235042.7548.17
6.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:33.7232045.2348.49
7.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Maz1:34.2231543.9650.26
8.GOŁYŃSKA, Nikola07MKS Jagiellonka Warszawa1:36.0729745.6550.42
9.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:36.3229546.0950.23
10.LASIK, Lena07KU AZS UAM Poznań1:39.1327045.6853.45


<< TOP >>
Konkurencja 19
08.06.2019 - 11:49
Dziewcząt, 100m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAROSZ, Helena06UKS ,,Omega'' Olkusz1:15.6260935.5640.06
2.SOBCZAK, Zofia06MKS Jagiellonka Warszawa1:17.8555836.8141.04
3.KRÓL, Gabriela06KS ,,Wisła'' Puławy1:18.1155336.9341.18
4.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:23.1845839.0044.18
5.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:25.8541640.6445.21
6.JANKOWSKA, Weronika06SQUATINA Ostroleka1:26.9540141.3245.63
7.WOŹNIAK, Julia06MKS Jagiellonka Warszawa1:27.4439441.0646.38
8.WŁODARCZYK, Elena06Uks ,,Pingwiny''1:28.9137542.1646.75
9.ŻUŁAWA, Julia06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:29.3836942.1347.25
10.ŚWIERŻEWSKA, Ada06UKS Wilanowia1:30.8135242.7548.06
11.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:31.5534343.7647.79
12.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:31.7434142.5749.17
13.GOLONKO, Dominika06MKS Juvenia Białystok1:33.3432442.1751.17
14.GAŁĄZKA, Paulina06UKS Wilanowia1:36.7129145.8750.84


<< TOP >>
Konkurencja 20
08.06.2019 - 11:54
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3049037.6843.62
2.KOWAL, Magdalena05MUKS WODNIK Łask1:22.5346939.7442.79
3.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:23.4745340.1443.33
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:24.0644438.8245.24
5.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:26.6040640.6645.94
6.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:26.6340540.7045.93
7.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.5138041.2547.26
8.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:32.1033742.3349.77
9.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:33.0932644.4248.67
10.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP ,,Przyjazne Wody''1:33.9331843.7550.18
11.STELMASZCZYK, Hanna05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:40.0826347.1152.97


<< TOP >>
Konkurencja 21
08.06.2019 - 11:58
Chłopcw, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.0125542.2247.79
2.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''1:30.3225241.1849.14
3.CZAJKA, Maciej08UKP Polonia Warszawa1:30.3725243.0247.35
4.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź1:31.8923943.7148.18
5.ROZBICKI, Kacper08UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:32.3023644.1148.19
6.WIERCIŃSKI, Aleksander08MKS Jagiellonka Warszawa1:35.5321345.9849.55
7.JACKIEWICZ, Piotr08BUKS Warszawa1:38.1019747.4750.63
8.POLKOWSKI, Piotr08UKP Polonia Warszawa1:38.2419646.5951.65
9.OSTROWSKI, Aleksander08Uks 8 Siedlce1:38.3319546.2452.09
10.NOWOSIŃSKI, Krzysztof08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:41.2517948.2153.04
11.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS WAWER Warszawa1:41.3717847.8953.48
12.KAMINSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa1:42.1017448.5153.59
13.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka Warszawa1:42.4017347.7354.67
14.PŁUCIENNIK, Filip08UKS Swim Team Wilanw1:43.1516948.4754.68
15.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS WAWER Warszawa1:43.4016850.4053.00
16.PERL, Piotr08Uks ,,Pingwiny''1:48.4014651.7956.61


<< TOP >>
Konkurencja 22
08.06.2019 - 12:03
Chłopcw, 100m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WDOWIAK, Dominik07UKS ,,Jedynka''1:19.0537637.4741.58
2.TARCZYŃSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:19.2137438.4240.79
3.MIŁKOWSKI, Mikołaj07UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:20.0036337.5342.47
4.KAZANOWSKI, Dominik07MKS Jagiellonka Warszawa1:25.8429440.7445.10
5.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa1:29.5825842.1147.47
6.SZCZEPANIAK, Michał07UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:31.7624043.1448.62
7.BARYŁKA, Wojciech07BUKS Warszawa1:32.2223743.5448.68
8.KUREK, Ignacy07BUKS Warszawa1:32.3923641.6250.77
9.GAJEWSKI, Aleksander07Uks ,,Pingwiny''1:33.5922743.3750.22
10.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:35.4521445.5149.94
11.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:35.4721344.8350.64
12.TRACZEWSKI, Szymon07UKS WAWER Warszawa1:36.6520645.4151.24


<< TOP >>
Konkurencja 23
08.06.2019 - 12:08
Chłopcw, 100m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIENICKI, Rafał06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:16.4341636.8939.54
2.SZPORAK, Kamil06SQUATINA Ostroleka1:18.9437837.4541.49
3.MAJEWSKI, Kacper06MKS Jagiellonka Warszawa1:19.7136736.8942.82
4.GOŚ, Mikołaj06UKS Sidemka Gdynia1:20.3035937.9642.34
5.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:20.3435937.7742.57
6.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:22.1133638.8343.28
7.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:26.3828840.8145.57
8.WIĘCŁAW, Aleksander06MKS Juvenia Białystok1:26.7928440.0746.72
9.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:28.3427041.9846.36
10.KSIĄŻCZYK, Jakub06UKS Żoliborz1:29.1626241.9947.17
11.SZYMCZYK, Jan06UKS GOS Raszyn1:31.0624643.2147.85
12.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:31.9323943.3448.59
13.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:33.0923045.2247.87


<< TOP >>
Konkurencja 24
08.06.2019 - 12:13
Chłopcw, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:11.5750734.4037.17
2.KOBUS, Bartosz05KU AZS Politechniki Łdzkiej1:11.6450634.5837.06
3.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa1:12.4548934.3938.06
4.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:15.7842735.4240.36
5.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:16.2841935.5040.78
6.MIŁKOWSKI, Wiktor05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:18.9337837.1441.79
7.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:20.3135937.8942.42
8.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Swim Team Wilanw1:20.7835337.8242.96
9.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:20.8735237.6043.27
10.RUSZEWSKI, Jakub05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:23.4332039.6243.81
11.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:25.2230041.0544.17
12.DWORSKI, Dawid05Uks ,,Pingwiny''1:31.0124643.0447.97
13.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:31.7424143.4348.31
14.RUSINEK, Mateusz05MUKP ,,Przyjazne Wody''1:34.1922242.9551.24
15.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:34.8721844.5650.31


<< TOP >>
Konkurencja 25
08.06.2019 - 12:17
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.STANISŁAWIUK, Maja10UKS SKALR W-wa43.18246
2.CZECHMAŃSKA, Antonina10UKS MANTA Warszawa Włochy46.46197
3.ORZECHOWSKA, Zuzanna10KS Fenix Ożarw Maz46.93191
4.KLOC, Hanna10UKS Fala Nieporęt47.50184
5.TOBOŁA PERTKIEWICZ, Zofia10Uks ,,Pingwiny''48.92169
6.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka49.29165
7.SADO, Ewa10KS Fenix Ożarw Maz50.09157
8.BANISZEWSKA, Anna10KS Fenix Ożarw Maz50.55153
9.SZYMCZYK, Joanna10UKS GOS Raszyn50.69152
10.BOŁDAK, Natasza10UKS Ostrobramska53.00133
11.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka53.05132
12.STEFAŃSKA, Alicja10KS Fenix Ożarw Maz53.21131
13.SUKIENNIK, Anna10MUKS WODNIK Łask55.59115


<< TOP >>
Konkurencja 26
08.06.2019 - 12:20
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LEWANDOWSKA, Ada09Champion Tomaszw Maz.38.59344
2.DUDKIEWICZ, Maja09UKP Polonia Warszawa38.76340
3.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno39.75315
4.PIETRZAK, Weronika09KU AZS UAM Poznań39.80314
5.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź41.62274
6.GAUDEN, Kornelia09MUKS ,,HURAGAN'' Koło41.79271
7.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka42.46258
8.GAWRON, Julita09MKS Jagiellonka Warszawa42.89251
9.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno43.61238
10.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa43.87234
11.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa43.90234
12.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno44.95218
13.ZALEWSKA, Zofia09UKP Polonia Warszawa45.12215
14.PRZYBYLSKA, Zofia09UKS 48 Warszawa Śrdmieście45.67208
15.BŁACHNIO, Natasza09UKS 48 Warszawa Śrdmieście47.23188
16.URBAŃSKA, Magdalena09MKS Jagiellonka Warszawa48.80170


<< TOP >>
Konkurencja 27
08.06.2019 - 12:24
Chłopcw, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DAWICZEWSKI, Antonii10Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''41.25196
2.GRZEGORSKI, Maciej10UKS MANTA Warszawa Włochy43.69165
3.PIETRZAK, Marcel10UKS MANTA Warszawa Włochy44.68154
4.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka45.68145
5.CICHOWICZ, Radosław10MKS Jedynka Łdź45.95142
6.OSTASZEWSKI, Szymon10UKS SKALR W-wa46.54137
7.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka47.03132
8.POŁOWNIAK, Mateusz10MKS Jagiellonka Warszawa47.09132
9.SADOŃ, Ignacy10UKS Wawer47.41129
10.STRYCZYŃSKI, Szymon10MKS Jagiellonka Warszawa49.50113
11.GAWLIKOWSKI, Jakub10MUKS WODNIK Łask49.83111
12.KRZYWNICKI, Michał10Klub Pływacki Raw-Swim50.98104
13.OSTROWSKI, Ignacy10Uks 8 Siedlce1:05.1549
DYSKW.STAMATEL, Goran10UKP Polonia Warszawa48.67
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.


<< TOP >>
Konkurencja 28
08.06.2019 - 12:27
Chłopcw, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WŁODARCZYK, Michał09UKP Polonia Warszawa38.59240
2.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź38.84235
3.SZCZEPANIAK, Maciej09UKS 48 Warszawa Śrdmieście39.51224
4.RUDAWSKI, Cezary09MTP ,,Lublinianka''39.61222
5.KAZAKIDIS, Błażej09UKS Ostrobramska40.53207
6.KOBYLIŃSKI, Franciszek09MKS Jagiellonka Warszawa40.71204
7.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany Warszawa40.85202
8.MAZURCZAK-KOLIŃSKI, Jakub09UKS G-8 Bielany Warszawa41.24197
9.JANUS, Tymon09UKP Polonia Warszawa41.66191
10.ZGODA, Bartosz09MKS Jagiellonka Warszawa41.68190
11.KUCZYŃSKI, Franciszek09UKS G-8 Bielany Warszawa41.86188
12.SZWAST, Mateusz09MUKS ,,HURAGAN'' Koło42.25183
13.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka42.49180
14.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Maz42.51179
15.NADOLNY, Jerzy09UKP Polonia Warszawa42.97174
16.SKŁODOWSKI, Jan09Uks ,,Pingwiny''46.63136


<< TOP >>
Konkurencja 29
08.06.2019 - 12:30
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka1:18.8139839.4839.33
2.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS ,,Posejdon'' Pułtusk1:19.5438738.4941.05
3.PIERZYNOWSKA, Blanka08BUKS Warszawa1:21.5136040.2641.25
4.KICZYŃSKA, Zuzanna08UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.1735140.7741.40
5.ŚWIŚ, Wiktoria08MUKP ,,Przyjazne Wody''1:22.3734941.1141.26
6.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:28.6228043.1345.49
7.WYŻYŃSKA, Julia08MKP Warszawianka1:29.3927343.2046.19
8.GODLEWSKA, Pola08UKP Polonia Warszawa1:33.0124246.0246.99
9.SAMBORSKA, Dagmara08UKS WAWER Warszawa1:34.85228
10.NAWROCKA, Natalia08MUKS WODNIK Łask1:38.7820247.8350.95
11.RUSIŁOWICZ, Kornelia08SQUATINA Ostroleka1:41.8918448.2853.61


<< TOP >>
Konkurencja 30
08.06.2019 - 12:35
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŚCIBIOREK, Dominika07MKS Jagiellonka Warszawa1:14.8546536.7238.13
2.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.5245237.1138.41
3.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:15.8244737.3538.47
4.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Maz1:18.7939838.5240.27
5.TOMASZEWSKA, Maja07MKS Jagiellonka Warszawa1:19.1339338.3040.83
6.ŁASTOWIECKA, Karolina07Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.8136938.8641.95
7.OSTASZEWSKA, Amelia07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:22.6534540.2642.39
8.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Maz1:23.6033340.6442.96
9.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:23.9532941.4942.46
10.KOŁODZIEJCZYK, Maja07UKS Swim Team Wilanw1:25.4131342.4842.93


<< TOP >>
Konkurencja 31
08.06.2019 - 12:39
Dziewcząt, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:11.3653634.9936.37
2.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa1:13.9148335.0438.87
3.WŁODARCZYK, Elena06Uks ,,Pingwiny''1:17.1542437.4839.67
4.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:17.2842237.2939.99
5.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:17.8641338.5839.28
6.OLKO, Zuzanna06UKS Sidemka Gdynia1:18.4940338.3640.13
7.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:19.7938438.3441.45
8.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:20.4837438.7141.77
9.SZCZOTKA, Matylda06MKS Juvenia Białystok1:21.8735539.6442.23
10.KUBASIEWICZ, Lena06UKS WAWER Warszawa1:22.5334739.1243.41
11.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:26.2330442.7543.48
12.GAŁĄZKA, Paulina06UKS Wilanowia1:28.6228042.9145.71


<< TOP >>
Konkurencja 32
08.06.2019 - 12:44
Dziewcząt, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:08.2861233.3634.92
2.KRAWCZYK, Maja05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:10.5255634.3336.19
3.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.8152634.7437.07
4.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:12.3151635.1337.18
5.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6946835.7038.99
6.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:15.5445236.7738.77
7.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:16.8343037.1239.71
8.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:18.3640539.0439.32
9.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:18.4140438.3740.04
10.JAŚIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:19.4038938.4041.00
11.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP ,,Przyjazne Wody''1:24.2832541.7142.57
12.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS WODNIK Łask1:27.7128943.6244.09
13.SULEWSKA, Anna05MKS Juvenia Białystok1:29.1227543.0946.03


<< TOP >>
Konkurencja 33
08.06.2019 - 12:48
Chłopcw, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ZGODA, Szymon08MKS Jagiellonka Warszawa1:12.1237135.1736.95
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:15.5432337.3138.23
3.JARECKI, Bartosz08UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:19.7127538.1941.52
4.WIERCIŃSKI, Aleksander08MKS Jagiellonka Warszawa1:22.3224940.6541.67
5.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź1:22.7724541.1741.60
6.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:28.1920343.5044.69
7.STOCHMAL, Tymoteusz08UKS Ostrobramska1:31.3118343.8647.45
8.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.2617744.7547.51
9.ULICKI, Jakub08Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.2817744.3347.95
10.CIEŚLAK, Bruno08BUKS Warszawa1:33.7216945.8847.84
11.LATKOWSKI, Jakub08Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''1:35.1816145.5849.60
12.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka1:38.2814647.9250.36
13.MACIEJEWSKI, Franciszek08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:39.1814250.6648.52
14.PAŚK, Mikołaj08UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:41.6213248.4253.20


<< TOP >>
Konkurencja 34
08.06.2019 - 12:53
Chłopcw, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WDOWIAK, Dominik07UKS ,,Jedynka''1:11.9237435.1936.73
2.PROSZOWSKI, Paweł07MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:13.5035135.7937.71
3.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:18.2229137.6140.61
4.MRUGAŁA, Michał07BUKS Warszawa1:19.1128138.5940.52
5.BURCZYNSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.1126139.5441.57
6.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa1:21.2326039.1342.10
7.BARCIŃSKI, Natan07MKS Jagiellonka Warszawa1:22.5824740.3842.20
8.KOZAKIEWICZ, Aleksander07UKS Swim Team Wilanw1:23.2624140.4842.78
9.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:25.0822641.2043.88


<< TOP >>
Konkurencja 35
08.06.2019 - 12:57
Chłopcw, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DUBINIAK, Kacper06UKS Gra Kalwaria1:04.7451330.6634.08
2.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.5745133.4934.08
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:07.7644833.5234.24
4.ŁUKASIK, Oliwier06UKS ,,Jedynka''1:07.8944533.4034.49
5.OŁDYTOWSKI, Oliwier06MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:09.8740833.6536.22
6.STYŚ, Aleksander06MKS Jagiellonka Warszawa1:10.9039134.5736.33
7.MAJEWSKI, Kacper06MKS Jagiellonka Warszawa1:11.4338234.9736.46
8.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:12.5936435.8736.72
9.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:14.5233635.1039.42
10.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:14.5333636.6037.93
11.NIECZYPORUK, Maciej06Uks 8 Siedlce1:14.5633636.3438.22
12.LEŚNIEWSKI, Wiktor06MKS Jagiellonka Warszawa1:16.6930937.4739.22
13.ZAWISTOWSKI, Patryk06UKS Wilanowia1:16.8430737.2239.62
14.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.6827538.7840.90
15.GAWLIK, Kacper06MKS Jagiellonka Warszawa1:20.7526440.0640.69
16.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:24.6722941.3643.31


<< TOP >>
Konkurencja 36
08.06.2019 - 13:01
Chłopcw, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.9750831.6433.33
2.BULIŃSKI, Hektor05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5543233.3235.23
3.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:08.8642633.4835.38
4.KRZYSZTOF, Kasprzak05UKS Gra Kalwaria1:08.9942433.5635.43
5.FAŁEK, Szymon05Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.8039234.1236.68
6.SZMAJDA, Marcin05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:11.6137935.0236.59
7.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań1:11.6837835.8035.88
8.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:12.3836735.3137.07
9.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:13.3335335.5037.83
10.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:15.7932037.9637.83
11.PIETKIEWICZ, Mateusz05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:17.9029438.4539.45
12.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:18.9228338.7040.22
13.KOSIŃSKI, Bartosz05UKS Ostrobramska1:19.7627438.9040.86
14.ZAJĄC, Kacper05UKS Żoliborz1:21.2425938.9142.33


<< TOP >>
Konkurencja 37
08.06.2019 - 13:06
Dziewcząt, 50m motylkowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIBA, Natalia10Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''41.96197
2.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka44.02170
3.SOBÓTKA, Oliwia10UKS 48 Warszawa Śrdmieście45.36156
4.JAROSZ, Hanna10UKS ,,Omega'' Olkusz47.23138
5.KLOC, Hanna10UKS Fala Nieporęt48.08131
6.MYDŁOWSKA, Roxana10Klub Pływacki Raw-Swim52.05103
7.NEUHORN, Diana10MKS Jagiellonka Warszawa54.8788
8.OTULAK, Julia10UKP Polonia Warszawa59.7468
9.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka1:04.1655
10.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka1:04.9853


<< TOP >>
Konkurencja 38
08.06.2019 - 13:09
Dziewcząt, 50m motylkowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MILANCEJ, Elżbieta09UKS Żoliborz39.37238
2.SZTREKER-WÓJCIK, Iga09UKS G-8 Bielany Warszawa41.56203
3.STYŚ, Zuzanna09MKS Jagiellonka Warszawa42.27193
4.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka Warszawa42.63188
5.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź42.79186
6.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź43.74174
7.TROŚCIAŃCZYK, Sonia09MKS Jagiellonka Warszawa44.35167
8.JABŁOŃSKA, Gabriela09MKS Piaseczno44.81162
9.BIEŻUŃSKA, Paulina09SQUATINA Ostroleka45.84151
10.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka Warszawa47.47136
11.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw48.13130
12.ŻEBROWSKA, Eliza09BUKS Warszawa48.27129


<< TOP >>
Konkurencja 39
08.06.2019 - 13:12
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka35.66321
2.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań36.03311
3.ŚWIŚ, Wiktoria08MUKP ,,Przyjazne Wody''36.23306
4.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw37.29281
5.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka Warszawa37.69272
6.WOŹNIAK, Hanna08UKS Wilanowia38.49255
7.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS ,,Jedynka''38.74250
8.CHAREWICZ, Oliwia08SQUATINA Ostroleka41.70201
9.MARKOWSKA, Justyna08MKS Jagiellonka Warszawa41.71200
10.WOŹNIAK, Milena08Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''42.34192
11.RUSIŁOWICZ, Kornelia08SQUATINA Ostroleka42.84185
12.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt43.28179
13.KIJEWSKA, Wiktoria08UKP Polonia Warszawa43.64175
14.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw45.33156


<< TOP >>
Konkurencja 40
08.06.2019 - 13:15
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŚCIBIOREK, Dominika07MKS Jagiellonka Warszawa33.06403
2.GACKA, Aleksandra07UKS Sidemka Gdynia33.18399
3.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka33.71380
4.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki34.90342
5.TOMKIEL, Anna07UKP Polonia Warszawa35.60323
6.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP ,,Przyjazne Wody''36.36303
7.WICHULSKA, Małgorzata07UKS 48 Warszawa Śrdmieście36.48300
8.KŁOS, Oliwia07KP Raw-Swim37.11285
9.OSTASZEWSKA, Amelia07Uks Kapry Armexim Pruszkw38.39257
10.PARDO, Wiktoria07MKS Jagiellonka Warszawa40.04227
11.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn40.23223


<< TOP >>
Konkurencja 41
08.06.2019 - 13:18
Chłopcw, 50m motylkowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ZAWŁOCKI, Kajetan10UKS G-8 Bielany Warszawa40.59165
2.GUZIAK, Igor10UKP Polonia Warszawa46.14112
3.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock47.27104
4.PIECHOWICZ, Andrzej10MKP Warszawianka53.1673
5.WIELUŃSKI, Stefan10UKP Polonia Warszawa54.9166
6.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw59.4952
7.FIGLAREK, Paweł10Uks Kapry Armexim Pruszkw1:03.7442


<< TOP >>
Konkurencja 42
08.06.2019 - 13:19
Chłopcw, 50m motylkowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BORUC, Przemysław09UKS G-8 Bielany Warszawa36.86220
2.KAMIEŃSKI, Stanisław09UKS Ostrobramska37.87203
3.WŁODARCZYK, Michał09UKP Polonia Warszawa38.32196
4.WIECZOREK, Marcel09MUKS Wiking Tomaszw Maz.38.38195
5.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Maz39.66177
6.SZCZEPANIAK, Maciej09UKS 48 Warszawa Śrdmieście40.07171
7.MATUSZEWSKI, Maksymilian09MKS Jagiellonka Warszawa41.66152
8.RUTKOWSKI, Bartosz09KS Fenix Ożarw Maz43.51134
9.RUDAWSKI, Cezary09MTP ,,Lublinianka''44.73123
10.JANISZEWSKI, Fabian09UKS 190 Łdź46.69108
11.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno46.86107
12.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin49.0993
13.KONSTANTY, Piotrowski09UKS Fala Nieporęt50.1287
14.MIRGOS, Piotr09UKS G-8 Bielany Warszawa50.2187


<< TOP >>
Konkurencja 43
08.06.2019 - 13:22
Chłopcw, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock31.01370
2.HALKIEWICZ, Maciej08UKS ,,Omega'' Olkusz33.47294
3.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08UKP Polonia Warszawa33.85284
4.KUMANOWSKI, Jan08KP Raw-Swim34.43270
5.CIURA, Robert08UKP Polonia Warszawa35.86239
6.BŁACHNIO, Borys08UKS 48 Warszawa Śrdmieście36.77222
7.KAMINSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa37.18214
8.ROZBICKI, Kacper08UKS 48 Warszawa Śrdmieście40.00172
9.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno40.15170
10.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa40.37167
11.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Stowarzyszenie Społeczna Inicjatywa Grjecka ,,NOVUM''40.41167
12.CICHOWICZ, Rafał08MKS Jedynka Łdź40.62164
DYSKW.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn37.15
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 44
08.06.2019 - 13:25
Chłopcw, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WDOWIAK, Dominik07UKS ,,Jedynka''30.94372
2.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka31.56351
3.EROMIN, Jan07BUKS Warszawa32.61318
4.JABŁOŃSKI, Jakub07BUKS Warszawa33.07305
5.SZMYTKE, Bartosz07UKS Żoliborz33.51293
6.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź33.91283
7.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań34.53268
8.MRUGAŁA, Michał07BUKS Warszawa34.71264
9.ŁUKAWSKI, Tomasz07UKS 48 Warszawa Śrdmieście35.03256
10.WALKOWSKI, Maciej07UKS 190 Łdź36.00236
11.STEFAŃSKI, Leon07Uks Kapry Armexim Pruszkw36.01236
12.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw37.22214


<< TOP >>
Konkurencja 45
08.06.2019 - 13:28
Dziewcząt, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAROSZ, Helena06UKS ,,Omega'' Olkusz1:13.9942133.0340.96
2.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:14.9140635.4039.51
3.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:17.0737335.8141.26
4.PAŚK, Urszula06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:18.1335834.5343.60
5.ZAWADZKA, Klaudia06MKS Jagiellonka Warszawa1:19.5533937.2342.32
6.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:23.1229737.4345.69
7.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:24.2228538.5845.64
8.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:24.7228036.0748.65
9.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:27.0525838.8048.25
10.PODPORA, Marta06UKS WAWER Warszawa1:29.0824137.4051.68


<< TOP >>
Konkurencja 46
08.06.2019 - 13:32
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:07.8254731.6336.19
2.BURDYN, Dominika05Międzyszkolny UKS ,,Olimpijczyk'' Suwałki1:08.0054331.7136.29
3.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:09.6850432.4637.22
4.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin1:10.2949132.6537.64
5.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:11.3247033.4737.85
6.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz1:11.7146333.9937.72
7.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6940934.4340.26
8.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:16.3238435.2741.05
9.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:19.0934536.2542.84
10.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.6031437.8143.79


<< TOP >>
Konkurencja 47
08.06.2019 - 13:36
Chłopcw, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1351528.5233.61
2.ŁUKASIK, Oliwier06UKS ,,Jedynka''1:04.3146430.3233.99
3.STYŚ, Aleksander06MKS Jagiellonka Warszawa1:08.0639231.6036.46
4.GAWENDA, Bartłomiej06UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:12.4632533.1439.32
5.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:13.0531733.1839.87
6.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:13.0631734.4538.61
7.JABŁOŃSKI, Kacper06Sejwal Rypin1:15.1229133.1641.96
8.MAZIARZ, Mateusz06MKS Jagiellonka Warszawa1:15.5728635.6039.97
9.SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.8728334.7541.12
10.DARKOWSKI, Antonii06UKS Żoliborz1:16.6327435.9340.70
11.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:18.7825234.5844.20
12.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:27.5318438.7448.79


<< TOP >>
Konkurencja 48
08.06.2019 - 13:41
Chłopcw, 100m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2019
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BORECKI, Kasper05UKS 48 Warszawa Śrdmieście1:08.0339232.3435.69
2.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:08.7738031.8136.96
3.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:12.4632532.4240.04
4.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:21.1723134.5446.63
5.DĄBKOWSKI, Fryderyk05MKP Warszawianka1:21.9622435.8146.15
6.PYRIZHOK, Artem05Uks ,,Pingwiny''1:22.4922036.6845.81
7.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:35.6214141.3754.25