Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  10 lat
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  10 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  10 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  10 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  10 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  20. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  22. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  23. Dziewcząt, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  24. Chłopców, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  25. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat
Nr  26. Chłopców, 100m zmienny  11 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  28. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat


OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA - I eliminacje w roku 2018/19
Warszawa, 20.10.2018


Konkurencja 1
20.10.2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
34.02
38.48
MACIEJEWSKA, Antonina
HUTKOWSKA, Nadia
09514
04514
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka36.59246
Rekord OMDO
2.SKIBA, Natalia10Klub Pływacki Signovum38.93204
3.SOBÓTKA, Oliwia10Śrdmiejski UKS40.69178
4.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Zofia10Uks Pingwiny42.78153
5.MYDŁOWSKA, Roxana10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.50136
6.SZYMCZYK, Joanna10UKS GOS Raszyn45.95124
7.KLOC, Hanna10UKS Fala Nieporęt46.18122
8.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka47.04115
9.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka53.5978
10.CISZYK, Iga10UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki53.6178
11.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka55.1571
12.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka55.2071
13.SZCZERKOWSKA, Julia10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka55.2671
14.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka57.4763
15.CIEŚLAK, Helena10MKP Warszawianka59.5857
16.KORNACKA, Karolina10MKP Warszawianka59.6456
17.MAZUREK, Agata10Uks Pingwiny1:13.1730
18.SZNAJDER, Nadia10Uks Pingwiny1:13.9329
DYSKW.RĘKAWEK, Zofia10MKP Warszawianka1:02.16
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

9 lat

1.DUDKIEWICZ, Maja09UKP Polonia Warszawa34.72288
2.BIENIECKA, Maja09UKP Polonia Warszawa36.51247
3.SZTREKER-WÓJCIK, Iga09UKS G-8 Bielany37.37231
4.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka37.72224
5.GAWRON, Julita09MKS Jagiellonka37.75224
6.JENDRZEJCZYK, Kesya09UKS Ostrobramska38.61209
7.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn38.67208
8.ŁUCZAK, Julia09UKS GOS Raszyn38.87205
9.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany39.29198
10.KOWALCZYK, Zofia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki39.92189
11.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka40.57180
12.PERKA, Kornelia09Buks40.73178
13.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks40.86176
14.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka41.12173
15.LIPKOWSKA, Paulina09UKS G-8 Bielany41.22172
16.JASIENICKA, Gabriela09IKS Konstancin41.36170
17.RESZKO, Lena09Buks41.40169
18.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka41.43169
19.KUCHCIŃSKA, Matylda09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki41.85164
20.KOŻUCHOWSKA, Zosia09Uks Ósemka Siedlce41.91163
21.KULECK, Karolina09UKS G-8 Bielany42.10161
22.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno42.19160
23.JACH, Karina09Uks Wilanowia42.44157
24.SYPUŁA, Alicja09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka42.58156
25.GRONKOWSKA, Aleksandra09UKP Polonia Warszawa42.83153
26.SZCZERBA, Paula09Buks43.72144
27.WALKOWSKA, Julia09UKP Polonia Warszawa43.91142
28.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno44.11140
29.BATORY, Helena09UKP Polonia Warszawa44.29138
30.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw44.37138
31.WAWRZYNIAK, Amelia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki44.40137
32.LESIŃSKA, Maja09MKS Piaseczno44.54136
33.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.73134
34.MAKOWSKA, Natasza09MKS Jagiellonka44.74134
35.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw44.87133
36.JACHMIAK, Lena09UKS G-8 Bielany44.89133
37.STYŚ, Zuzia09MKS Jagiellonka45.23130
38.URBAŃSKA, Magda09MKS Jagiellonka45.26130
39.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka46.05123
40.GĄBKA, Aleksandra09Buks46.06123
41.RZUCEK, Karolina09Buks46.85117
RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno46.85117
43.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.26114
44.TROŚCIAŃCZYK, Sonia09MKS Jagiellonka47.47112
45.IWANIUK, Irena09KS Fenix Ożarw Mazowiecki48.10108
46.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany48.29107
47.ŹUREK, Zofia09MUKP Warszwianka Wodny Park48.54105
48.SNOPKOWSKA, Alicja09Uks Wilanowia48.63104
49.RADULSKA, Zofia09Klub Pływacki Ciechanw49.19101
50.SOROKO, Wiktoria09IKS Konstancin49.27100
51.ARTECKA, Leokadia09UKP Polonia Warszawa49.8397
52.JANUSZKO, Łucja09IKS Konstancin50.0096
53.KOJTYCH-FLAK, Zofia09MKS Piaseczno50.2794
54.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka50.7092
55.GOŁĘBIEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Ciechanw52.1485
56.JABŁOŃSKA, Gabriela09MKS Piaseczno52.3883
57.STAŃCZYK, Natasza09IKS Konstancin52.8281
58.LAUDAŃSKA, Maja09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki54.0376
59.POŁEĆ, Anna09KS Fenix Ożarw Mazowiecki54.5574
60.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno54.9272
61.ZADRUSKA, Zuzanna09MKS Piaseczno55.5670
62.TULIK, Weronika09KS Fenix Ożarw Mazowiecki56.3067
63.GODLEWSKA, Ewa09Uks Wilanowia56.3467
64.SZCZEPAŃSKA, Anna09MKS Piaseczno56.8465
65.PASIUT, Kinga09IKS Konstancin57.8562
66.CHOMIUK, Paulina09Uks Pingwiny58.6259
67.MOTYLIŃSKA, Alicja09MKS Piaseczno58.8859
68.KOSMALA, Jagoda09Uks Pingwiny1:00.4754
69.BOCIANOWSKA, Nadia09IKS Konstancin1:00.7453
DYSKW.WAWRZYN, Natalia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki54.88
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

PKPERKOWSKA, Iga08UKS "Na Fali" Warszawa34.94282


<< TOP >>
Konkurencja 2
20.10.2018 - 9:14
Chłopcw, 50m dowolny8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
32.51
33.75
ORLICZ, Filip
MIŁKOWSKI, Mikołaj
KAPRU
04114
Warszawa
Warszawa
17.12.2011
21.11.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.JAKUBOWSKI, Stanisław10UKS Ostrobramska39.59134
2.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock40.01129
3.ZAWŁOCKI, Kajetan10UKS G-8 Bielany40.99120
4.DAWICZEWSKI, Antonii10Klub Pływacki Signovum41.20118
5.CICHOWICZ, Radosław10MKS Jedynka Łdź41.27118
6.GRABOWSKI, Wojciech10UKS Ostrobramska42.63107
7.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka44.9591
8.GAWLIKOWSKI, Jakub10MUKS Wodnik Łask46.1584
9.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka46.3883
10.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw47.0379
11.KRZYWNICKI, Michał10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka48.6072
12.SADŁOŃ, Ignacy10UKS Wawer Warszawa55.0049
13.WŁODARCZYK, Bruno10Uks Ósemka Siedlce57.3344
14.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Leon10Uks Pingwiny57.3444
15.SMOTER, Krystian10MKP Warszawianka1:01.8635
DYSKW.LEWANDOWSKI, Marcel10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka48.42
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

9 lat

1.BORUC, Przemysław09UKS G-8 Bielany34.58201
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt34.81197
3.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany35.02193
4.KAMIEŃSKI, Stanisław09UKS Ostrobramska35.11192
5.WŁODARCZYK, Michał09UKP Polonia Warszawa35.58184
6.TARASIEWICZ, Piotr09UKP Polonia Warszawa37.47158
7.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny37.99151
8.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka38.06150
9.POWIERZA, Arek09MKS Jagiellonka38.26148
10.ZGODA, Bartek09MKS Jagiellonka38.29148
11.MAZURCZAK-KOLIŃSKI, Jakub09UKS G-8 Bielany38.38147
12.KOBYLIŃSKI, Franek09MKS Jagiellonka38.56145
13.PIGULA, Franciszek09Buks39.18138
14.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Mazowiecki39.32136
MATUSZEWSKI, Max09MKS Jagiellonka39.32136
16.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka39.56134
17.PIOTROWSKI, Konstanty09UKS Fala Nieporęt40.58124
18.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno40.82122
19.KIERUŃCZAK, Bartek09MKS Jagiellonka42.33109
20.MOLENDOWSKI, Igor09UKS "Sidemka" Gdynia42.48108
21.SKŁODOWSKI, Jan09Uks Pingwiny42.56107
22.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno43.00104
23.BANASIUK, Sebastian09UKP Polonia Warszawa43.06104
24.BOLEK, Franciszek09UKP Polonia Warszawa43.8898
25.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno44.3395
26.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny44.7692
27.PAWLAK, Paweł09KS Fenix Ożarw Mazowiecki44.9891
28.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS45.2689
29.BERBELSKI, Mikołaj09MUKS Wodnik Łask45.3988
30.RUTKOWSKI, Bartosz09KS Fenix Ożarw Mazowiecki45.7187
31.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka47.2778
32.WYGODA, Szymon09UKS Wawer Warszawa47.5777
33.FALKOWSKI, Michał09Uks Pingwiny48.3473
34.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno51.5860
35.SOBOTKOWSKI, Franciszek09UKS Ostrobramska52.0359
36.WILCZYŃSKI, Michał09Uks Pingwiny52.3857
37.DOMAŃSKI, Franciszek09MKS Piaseczno52.4857
38.CZYŻYK, Łukasz09Uks Wilanowia56.5545
DYSKW.JANUS, Tymon09UKP Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.SIECZEK, Bartosz09UKP Polonia Warszawa42.66
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 3
20.10.2018 - 9:24
Dziewcząt, 100m dowolny10 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:10.34ŁYSAKOWSKA, Karina01305Warszawa17.12.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany1:13.3032235.1638.14
2.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany1:14.1731035.3238.85
3.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk1:15.5329435.8039.73
4.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań1:16.5828235.6640.92
5.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS Jedynka Łazy1:17.1827535.9941.19
6.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:17.4827236.0641.42
7.BANASIK, Lena08IKS Konstancin1:19.2925438.8640.43
8.KOCIKOWSKA, Wiktoria08MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:19.4925238.2441.25
9.PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks1:19.6125138.8240.79
10.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw1:20.0424738.4041.64
11.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:20.8324038.6242.21
12.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany1:21.1023737.9443.16
13.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia1:22.4322638.4443.99
14.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt1:22.5522539.5243.03
15.PERKOWSKA, Iga08UKS "Na Fali" Warszawa1:22.7622337.8544.91
16.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia1:23.7621540.2343.53
17.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:24.3421139.9644.38
18.WITUŃ, Nadia08Buks1:25.2320441.0244.21
19.KARPIŃSKA, Blanka08Buks1:25.7520140.7944.96
20.NAJI, Kamila08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:26.7919442.1644.63
21.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS Wodnik Łask1:26.8219341.2345.59
22.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka1:27.8118741.0046.81
23.KIJEWSKA, Wiktoria08UKP Polonia Warszawa1:27.9518641.8146.14
24.LESZKO, Joanna08Buks1:29.4117742.0147.40
25.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt1:29.4517740.8348.62
26.STĘPKA, Amelia08UKS 190 Łdź1:29.5617643.1646.40
27.WYŻYŃSKA, Julia08MKP Warszawianka1:29.8617442.2647.60
28.KLEKOWSKA, Natalia08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:30.1017343.1346.97
29.LEWANDOWSKA, Milena08UKS G-8 Bielany1:31.0616843.6347.43
30.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw1:31.4716544.8246.65
31.NAWROCKA, Natalia08MUKS Wodnik Łask1:31.9816342.8249.16
32.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka1:32.1916141.2450.95
33.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:32.3216142.9749.35
34.PARCZEWSKA, Monika08UKS Żoliborz1:33.0015741.7251.28
35.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:33.3315642.5150.82
36.RUSZKIEWICZ, Natalia08UKS Wawer Warszawa1:33.8515344.4549.40
37.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno1:34.2415141.8152.43
38.ZIARKOWSKA, Agata08Buks1:35.9714344.4751.50
39.SAMBORSKA, Dagmara08UKS Wawer Warszawa1:37.3513745.0852.27
40.STEFAŃSKA, Joasia08MKS Jagiellonka1:38.9913047.0651.93
41.MIECZKOWSKA, Maja08MKS Piaseczno1:39.3112944.9554.36
42.WYGOWSKA, Maja08KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:41.3112247.4953.82
43.STOLARSKA, Milena08IKS Konstancin1:41.8512048.6953.16
44.BOROWSKA, Wiktoria08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:42.2611848.3553.91
45.JADŁOWSKA, Aleksandra08IKS Konstancin1:42.4711747.7654.71
46.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia1:49.019750.5358.48
47.BECZKO, Julia08KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:51.389149.161:02.22
48.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS Wodnik Łask1:51.969051.061:00.90
49.SEKLECKA, Maja08Uks Wilanowia1:52.208950.401:01.80
50.ŁOJEK, Zuzanna08Uks Wilanowia1:56.807949.351:07.45
51.WIECZOREK, Wiktoria08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:06.506258.271:08.23
52.KWIRĘG, Antonina08IKS Konstancin2:33.94341:01.511:32.43
DYSKW.JABŁONKOWSKA, Amelia08IKS Konstancin2:38.711:08.961:29.75
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 4
20.10.2018 - 9:38
Chłopcw, 100m dowolny10 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:05.72MIŁKOWSKI, Mikołaj04114Warszawa09.12.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock1:07.6629331.9735.69
2.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:10.8825433.5037.38
3.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:11.6924634.0337.66
4.PIETRZAK, Dominik08UKS ORKA Częstochowa1:14.2322135.2638.97
5.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS1:15.5321036.3939.14
6.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks1:18.0619037.5440.52
7.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok1:18.2518936.7341.52
8.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS Wawer Warszawa1:18.7618537.5341.23
9.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany1:18.8518537.0141.84
10.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany1:19.2018237.7341.47
11.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany1:19.8517838.1841.67
12.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:20.4317437.4742.96
13.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS1:20.6017336.6943.91
14.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS1:21.0917039.4941.60
15.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany1:21.1117037.6543.46
16.CICHOWICZ, Rafał08MKS Jedynka Łdź1:21.1816937.1044.08
17.POLKOWSKI, Piotr08UKP Polonia Warszawa1:21.2216936.7344.49
18.DO VAN, Alex08Legia Warszawa1:21.4716738.0543.42
19.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:21.6616639.0042.66
20.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:22.3116237.5444.77
21.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.4715637.6045.87
22.CIEŚLAK, Bruno08Buks1:23.7315439.2844.45
23.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS1:24.3915139.7744.62
24.RYMARCZUK, Antoni08Buks1:24.9414838.7046.24
25.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno1:25.0514739.6045.45
26.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny1:25.3914538.5946.80
27.JACKIEWICZ, Piotr08Buks1:25.5114539.8945.62
28.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno1:25.8614340.1445.72
29.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno1:26.2214139.4546.77
30.DUBOWSKI, Damian08Buks1:26.8013840.1446.66
31.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw1:27.0113740.3446.67
32.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia1:27.0813741.0346.05
33.KLOC, Maciej08UKS Fala Nieporęt1:27.3913541.1546.24
34.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno1:28.9912840.0048.99
35.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS1:29.2312741.5647.67
36.JUCHNO, Jeremi08IKS Konstancin1:30.2012343.1647.04
37.TOPOR, Antoni08Buks1:31.4311842.3449.09
38.PAWLAK, Dawid08UKS 190 Łdź1:34.2310843.3450.89
39.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:34.2810843.8050.48
40.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce1:34.5910744.5750.02
41.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa1:34.9810543.9151.07
42.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:36.0210243.7652.26
43.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia1:36.3610145.4750.89
44.GRZEGRZÓŁKA, Jan08UKS G-8 Bielany1:37.879644.4553.42
45.RUDNY, Olgierd08Buks1:38.339546.5151.82
46.STANKIEWICZ, Stanisław08UKS Wawer Warszawa1:38.829444.6454.18
47.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny1:38.999344.0654.93
48.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce1:39.179345.6553.52
49.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka1:40.179046.7153.46
50.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka1:41.968547.3554.61
51.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:42.418447.0855.33
52.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka1:43.128248.0555.07
53.STASKA, Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:44.128048.2155.91
54.BĄCAL, Tymon08Uks Wilanowia1:47.987249.9558.03
55.ZDANOWSKI, Hubert08Uks Ósemka Siedlce1:49.037050.1558.88
56.FIGIEL, Michał08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:49.516948.591:00.92
57.PETNIAKOWSKI, Ole08KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:53.126251.831:01.29
58.MATUSZEWSKI, Julian08Uks Wilanowia1:55.445850.541:04.90
59.HOŁOZUBIEC, Marcel08Uks Wilanowia2:11.064056.161:14.90
60.KUCHARSKI, Cezary08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:13.17381:00.021:13.15
61.STASIAK, Aleksander08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:13.403859.491:13.91
62.ŁAWRYNOWICZ, Władysław08IKS Konstancin2:20.04331:01.851:18.19
63.ŚCIEPLIK, Bartosz08Uks Wilanowia2:25.222959.751:25.47
64.ZIĘBIEC, Ksawery08Uks Wilanowia2:29.61271:06.731:22.88


<< TOP >>
Konkurencja 5
20.10.2018 - 9:55
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
43.60
49.53
NIEWCZAS, Julita
WOŚ, Weronika
03705
05214
Warszawa
Warszawa
09.12.2017
15.12.2012

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.JAROSZ, Hanna10Omega Olkusz51.55171
2.SKIBA, Natalia10Klub Pływacki Signovum52.60161
3.MYDŁOWSKA, Roxana10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka58.71116
4.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka1:03.1093
5.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka1:12.0362
6.SZCZUBEŁEK, Antonina10Squatina  Ostrołęka1:13.6858
7.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka1:17.9749

9 lat

1.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw48.25209
2.MILANCEJ, Elżbieta09UKS Żoliborz48.55205
3.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina  Ostrołęka48.72203
4.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno50.24185
5.ZALEWSKA, Zofia09UKP Polonia Warszawa51.38173
6.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka51.46172
7.STYŚ, Zuzia09MKS Jagiellonka51.51171
8.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks51.65170
9.SZCZERBA, Paula09Buks51.83168
10.KUCHCIŃSKA, Matylda09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki51.86168
11.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka52.31164
12.RESZKO, Lena09Buks52.63161
13.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn52.79159
14.KULECK, Karolina09UKS G-8 Bielany52.92158
15.SZTREKER-WÓJCIK, Iga09UKS G-8 Bielany53.01157
16.PERKA, Kornelia09Buks53.89150
17.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks54.14148
18.SNOPKOWSKA, Alicja09Uks Wilanowia54.19147
19.RZUCEK, Karolina09Buks54.43145
20.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany55.64136
21.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno56.01133
22.PRZYBYLSKA, Zofia09Śrdmiejski UKS56.59129
23.SYPUŁA, Alicja09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka56.80128
24.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno57.07126
25.MIERZEJEWSKA, Lena09Uks Ósemka Siedlce58.52117
26.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka58.68116
27.LESIŃSKA, Maja09MKS Piaseczno58.78115
28.ARTECKA, Leokadia09UKP Polonia Warszawa58.87115
29.LIPKOWSKA, Paulina09UKS G-8 Bielany59.06114
30.GĄBKA, Aleksandra09Buks59.66110
31.GODLEWSKA, Ewa09Uks Wilanowia1:00.95103
32.URBAŃSKA, Magda09MKS Jagiellonka1:01.8299
33.GOŁĘBIEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Ciechanw1:02.4596
34.IWANIUK, Irena09KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:06.2480
DYSKW.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki54.37
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka55.59
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 6
20.10.2018 - 10:03
Chłopcw, 50m klasyczny8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
43.48
44.77
MIŁKOWSKI, Mikołaj
SŁAWACKI, Wojciech
04114
01803
Warszawa
Warszawa
22.10.2016
21.12.2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.GRABOWSKI, Wojciech10UKS Ostrobramska48.76138
2.OSTROWSKI, Ignacy10Uks Ósemka Siedlce50.20127
3.JAKUBOWSKI, Stanisław10UKS Ostrobramska52.24112
4.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw56.6788
5.LEWANDOWSKI, Marcel10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:01.8867
6.WŁODARCZYK, Bruno10Uks Ósemka Siedlce1:04.8059
7.PIOTROWSKI, Antek10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:04.8858
8.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Leon10Uks Pingwiny1:09.6547

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk41.24229
Rekord OMDO
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt41.80220
3.TARASIEWICZ, Piotr09UKP Polonia Warszawa46.63158
4.RUDAWSKI, Cezary09MTP Lublinianka47.24152
5.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany47.61149
6.WŁODARCZYK, Michał09UKP Polonia Warszawa47.66148
7.JANUS, Tymon09UKP Polonia Warszawa48.06145
8.MIRGOS, Piotr09UKS G-8 Bielany48.10144
9.POWIERZA, Arek09MKS Jagiellonka48.11144
10.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno48.60140
11.NADOLNY, Jerzy09UKP Polonia Warszawa49.55132
12.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.75123
13.MOLENDOWSKI, Igor09UKS "Sidemka" Gdynia51.45118
14.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin51.89115
15.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce52.01114
16.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny53.14107
17.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny54.35100
18.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS56.9187
19.PAWLAK, Paweł09KS Fenix Ożarw Mazowiecki58.4480
20.PIEŃKOWSKI, Piotr09UKS G-8 Bielany59.1377
21.BOLEK, Franciszek09UKP Polonia Warszawa59.3676
22.LUNIAK, Aleksander09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:00.4173
23.BERBELSKI, Mikołaj09MUKS Wodnik Łask1:04.6859
24.DOMAŃSKI, Franciszek09MKS Piaseczno1:10.6045
DYSKW.BANASIUK, Sebastian09UKP Polonia Warszawa49.80
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.SKONIECZNY, Filip09UKS G-8 Bielany54.20
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.WILCZYŃSKI, Michał09Uks Pingwiny1:07.74
K10 - Pływak przenisł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).


<< TOP >>
Konkurencja 7
20.10.2018 - 10:10
Dziewcząt, 100m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:37.4826145.0552.43
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany1:39.6024546.2053.40
3.MULEWSKA, Blanka08Squatina  Ostrołęka1:40.9423546.5254.42
4.BARAŃSKA, Maja08Squatina  Ostrołęka1:41.6623049.3052.36
5.WITUŃ, Nadia08Buks1:42.6222448.2154.41
6.WESTFAL, Wiktoria08UKS G-8 Bielany1:42.8122348.7654.05
7.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:42.8822248.1454.74
8.KOZŁOWSKA, Maria08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:43.1622048.7454.42
9.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS Wodnik Łask1:43.8221646.7857.04
10.ŁACIŃSKA, Zofia08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:43.9221651.1052.82
11.KARPIŃSKA, Blanka08Buks1:44.4521250.1854.27
12.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum1:44.8521050.5354.32
13.MIKOŁAJCZYK, Oliwia08UKS G-8 Bielany1:45.7920449.2656.53
14.BARAN, Agata08Uks Pingwiny1:47.2219651.0756.15
15.GŁOGOWSKA, Natalia08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:47.6219452.2355.39
16.ROCHMIŃSKA, Agata08UKS Fala Nieporęt1:47.9619250.9357.03
17.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno1:49.3618550.6558.71
18.KUCHARSKA, Magda08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:51.7217352.0659.66
19.LEWANDOWSKA, Milena08UKS G-8 Bielany1:52.1817153.3458.84
MIECZKOWSKA, Maja08MKS Piaseczno1:52.1817152.4759.71
21.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw1:52.2017153.4958.71
22.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:52.6116952.001:00.61
23.ZAREMBA, Hanna08UKS Fala Nieporęt1:52.8116850.851:01.96
24.MONTEWSKA, Hanna08IKS Konstancin1:53.6716552.381:01.29
25.STEFAŃSKA, Joasia08MKS Jagiellonka1:57.6614858.6059.06
26.ZEJGLIC, Anna08Uks Pingwiny1:57.8114856.101:01.71
27.STĘPKA, Amelia08UKS 190 Łdź1:58.1414756.531:01.61
28.CISZYK, Hanna08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:00.0414055.761:04.28
29.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno2:08.9611359.151:09.81
30.ZIAJA, Gabriela08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:12.471041:02.491:09.98
DYSKW.ZIARKOWSKA, Agata08Buks1:51.7753.1558.62
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia1:52.3851.261:01.12
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka2:00.3758.111:02.26
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 8
20.10.2018 - 10:21
Chłopcw, 100m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:31.6722342.5049.17
2.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum1:34.7420245.4849.26
3.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź1:36.6219046.5150.11
4.KIRSZ, Aleksander08Buks1:38.4618045.7052.76
5.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer Warszawa1:38.7417845.6353.11
6.CZAJKA, Maciej08UKP Polonia Warszawa1:39.6317347.3252.31
7.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce1:41.4116448.3753.04
8.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS Wawer Warszawa1:41.4616449.4152.05
9.PERL, Piotr08Uks Pingwiny1:41.9216248.4053.52
10.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS1:42.3016048.9153.39
11.SZCZUREK, Hubert08Buks1:42.5215948.5453.98
12.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka1:43.3915549.9653.43
13.NOWOSIŃSKI, Krzysztof08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:45.1014848.8956.21
14.JACKIEWICZ, Piotr08Buks1:45.7514550.5255.23
15.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany1:45.7914550.1755.62
16.MACIEJEWSKI, Franiszek08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:47.1813950.6156.57
17.RYMARCZUK, Antoni08Buks1:48.1313651.4456.69
18.POLKOWSKI, Piotr08UKP Polonia Warszawa1:48.1813549.7758.41
19.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:48.7613349.4359.33
20.STAŃCZYK, Franciszek08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:49.8912951.8058.09
21.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno1:50.3612752.7457.62
22.DO VAN, Alex08Legia Warszawa1:50.6412653.8756.77
23.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno1:51.1012554.4856.62
24.RUDNY, Olgierd08Buks1:51.5712354.6856.89
25.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce1:52.5312052.381:00.15
26.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia1:53.6311753.321:00.31
27.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw1:53.9611653.371:00.59
28.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce1:55.7611052.611:03.15
29.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia1:56.3010954.011:02.29
30.KIWERSKI, Kajetan08MKS Jagiellonka1:58.6810255.661:03.02
31.PAWLAK, Dawid08UKS 190 Łdź2:01.009758.101:02.90
32.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka2:03.859057.231:06.62
33.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka2:04.218959.211:05.00
34.PETNIAKOWSKI, Ole08KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:19.93621:04.571:15.36
DYSKW.STANKIEWICZ, Stanisław08UKS Wawer Warszawa1:56.3054.551:01.75
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.BĄCAL, Tymon08Uks Wilanowia2:15.721:04.931:10.79
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 9
20.10.2018 - 10:31
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
39.77
41.78
WYSOCKA, Maria
PIOTROWSKA, Antonina
01814
05615
Warszawa
Warszawa
20.12.2014
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka43.60204
2.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Zofia10Uks Pingwiny49.17142
3.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka51.52123
4.SZYMCZYK, Joanna10UKS GOS Raszyn52.02120
5.KLOC, Hanna10UKS Fala Nieporęt55.4499
6.KORNACKA, Karolina10MKP Warszawianka1:01.7771
7.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka1:01.9571
8.CISZYK, Iga10UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:03.4766
9.RĘKAWEK, Zofia10MKP Warszawianka1:03.8065
10.SZCZERKOWSKA, Julia10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:04.5562
11.CIEŚLAK, Helena10MKP Warszawianka1:04.5962
12.MAZUREK, Agata10Uks Pingwiny1:05.4360
13.SZCZUBEŁEK, Antonina10Squatina  Ostrołęka1:13.5242
DYSKW.SOBÓTKA, Oliwia10Śrdmiejski UKS48.84
G5 - Pływak nie rozpoczął pociągnięcia ramieniem w celu zapoczątkowania nawrotu (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) natychmiast po obrceniu się na piersi.
DYSKW.SZNAJDER, Nadia10Uks Pingwiny1:04.64
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.

9 lat

1.DUDKIEWICZ, Maja09UKP Polonia Warszawa40.96246
2.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno42.54219
3.BIENIECKA, Maja09UKP Polonia Warszawa43.36207
4.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka43.99198
5.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka46.05173
6.ZALEWSKA, Zofia09UKP Polonia Warszawa46.12172
7.PRZYBYLSKA, Zofia09Śrdmiejski UKS46.26170
8.GAWRON, Julita09MKS Jagiellonka46.78165
9.ŁUCZAK, Julia09UKS GOS Raszyn46.93163
10.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno47.68156
11.JASIENICKA, Gabriela09IKS Konstancin47.83154
12.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS49.34140
13.GRONKOWSKA, Aleksandra09UKP Polonia Warszawa49.54139
14.MAKOWSKA, Natasza09MKS Jagiellonka49.89136
15.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks50.37132
16.WAWRZYNIAK, Amelia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki50.47131
17.JENDRZEJCZYK, Kesya09UKS Ostrobramska50.79129
18.RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno51.17126
19.KOŻUCHOWSKA, Zosia09Uks Ósemka Siedlce51.73122
20.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw51.75122
21.JACH, Karina09Uks Wilanowia51.86121
22.TROŚCIAŃCZYK, Sonia09MKS Jagiellonka52.00120
23.KOJTYCH-FLAK, Zofia09MKS Piaseczno52.19118
24.WAWRZYN, Natalia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki52.35117
25.KOWALCZYK, Zofia09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki52.60116
26.ŹUREK, Zofia09MUKP Warszwianka Wodny Park52.63116
27.JANUSZKO, Łucja09IKS Konstancin53.16112
28.TULIK, Weronika09KS Fenix Ożarw Mazowiecki53.38111
29.JABŁOŃSKA, Gabriela09MKS Piaseczno53.55110
30.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka54.31105
31.SOROKO, Wiktoria09IKS Konstancin56.5493
32.MOTYLIŃSKA, Alicja09MKS Piaseczno59.5680
33.LAUDAŃSKA, Maja09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki59.9678
34.STAŃCZYK, Natasza09IKS Konstancin1:01.0374
35.KOSMALA, Jagoda09Uks Pingwiny1:01.2873
36.CZAJA, Hanna09MKP Warszawianka1:03.4466
37.BOCIANOWSKA, Nadia09IKS Konstancin1:07.7154
38.POŁEĆ, Anna09KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.3452
39.PASIUT, Kinga09IKS Konstancin1:08.8551
DYSKW.BATORY, Helena09UKP Polonia Warszawa49.15
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).
DYSKW.MIERZEJEWSKA, Lena09Uks Ósemka Siedlce50.43
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.JACHMIAK, Lena09UKS G-8 Bielany57.23
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.ZADRUSKA, Zuzanna09MKS Piaseczno58.17
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.CHOMIUK, Paulina09Uks Pingwiny59.64
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.
DYSKW.SZCZEPAŃSKA, Anna09MKS Piaseczno59.88
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie).


<< TOP >>
Konkurencja 10
20.10.2018 - 10:42
Chłopcw, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki

REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
37.62
39.92
KOSINSKI, Filip
SŁAWACKI, Wojciech
01009
01803
Warszawa
Warszawa
21.12.2013
21.12.2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.DAWICZEWSKI, Antonii10Klub Pływacki Signovum47.04105
2.CICHOWICZ, Radosław10MKS Jedynka Łdź47.63101
3.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka47.64101
4.SADŁOŃ, Ignacy10UKS Wawer Warszawa53.1972
5.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka53.7870
6.GAWLIKOWSKI, Jakub10MUKS Wodnik Łask56.4361
7.OSTROWSKI, Ignacy10Uks Ósemka Siedlce56.9859
8.KRZYWNICKI, Michał10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka57.0759
9.KUDAJ, Tomasz10UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:04.1941
DYSKW.SMOTER, Krystian10MKP Warszawianka1:07.48
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk39.03184
2.RUDAWSKI, Cezary09MTP Lublinianka40.34167
3.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS42.72140
4.KOBYLIŃSKI, Franek09MKS Jagiellonka43.74131
5.MAZURCZAK-KOLIŃSKI, Jakub09UKS G-8 Bielany45.15119
6.ZGODA, Bartek09MKS Jagiellonka45.34117
7.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka45.45116
8.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno45.90113
9.NADOLNY, Jerzy09UKP Polonia Warszawa45.94113
10.PIGULA, Franciszek09Buks47.51102
11.KIERUŃCZAK, Bartek09MKS Jagiellonka48.9193
12.JĘDRYCH, Gabriel09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki49.8388
13.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka50.0487
14.SIECZEK, Bartosz09UKP Polonia Warszawa51.7879
15.SKŁODOWSKI, Jan09Uks Pingwiny51.8778
16.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce52.6875
17.FALKOWSKI, Michał09Uks Pingwiny53.1573
18.RUTKOWSKI, Bartosz09KS Fenix Ożarw Mazowiecki53.8070
19.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno53.9369
20.SOBOTKOWSKI, Franciszek09UKS Ostrobramska54.7666
21.WYGODA, Szymon09UKS Wawer Warszawa55.6163
22.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno55.6363
23.CZYŻYK, Łukasz09Uks Wilanowia1:05.5638
24.GRYZ, Wojciech09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:06.9636
DYSKW.LUNIAK, Aleksander09UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki51.43
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.


<< TOP >>
Konkurencja 11
20.10.2018 - 10:48
Dziewcząt, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk1:23.1528939.0144.14
2.KOCIKOWSKA, Wiktoria08MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:24.0428041.3642.68
3.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany1:25.6326541.3244.31
4.PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks1:28.9523643.7545.20
5.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt1:31.4021845.2046.20
6.SKORYKOW, Lena08UKS Ostrobramska1:32.1721243.7348.44
7.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:32.2921144.5547.74
8.MIKOŁAJCZYK, Oliwia08UKS G-8 Bielany1:33.0520645.6447.41
9.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny1:35.0719345.0750.00
10.KICZYŃSKA, Zuzanna08UKS G-8 Bielany1:36.2718647.5248.75
11.GŁOGOWSKA, Natalia08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:38.1417648.9249.22
12.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka1:39.89167
13.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:40.9816150.3850.60
14.WYŻYŃSKA, Julia08MKP Warszawianka1:41.0616149.4151.65
15.MISIAK, Kalina08IKS Konstancin1:43.1015246.4056.70
16.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina  Ostrołęka1:43.9714849.7254.25
17.NAWROCKA, Natalia08MUKS Wodnik Łask1:45.3014251.6053.70
18.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum1:45.4114251.7553.66
19.STOLARSKA, Milena08IKS Konstancin1:47.10135
20.KUCHARSKA, Magda08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:47.4313454.6652.77
21.ZIAJA, Gabriela08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:48.8212952.2056.62
22.KIJEWSKA, Wiktoria08UKP Polonia Warszawa1:48.9912853.1255.87
23.JADŁOWSKA, Aleksandra08IKS Konstancin1:53.8011355.1358.67
24.ŁOJEK, Zuzanna08Uks Wilanowia1:56.65104
25.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia1:57.7010256.141:01.56
26.SEKLECKA, Maja08Uks Wilanowia1:58.829956.911:01.91
27.BECZKO, Julia08KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:59.789657.711:02.07
28.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS Wodnik Łask2:04.81851:00.841:03.97
29.KWIRĘG, Antonina08IKS Konstancin2:15.9966
30.JABŁONKOWSKA, Amelia08IKS Konstancin2:24.76541:06.841:17.92
DYSKW.WIECZOREK, Wiktoria08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.WYGOWSKA, Maja08KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:46.9253.1253.80
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.RUSZKIEWICZ, Natalia08UKS Wawer Warszawa1:50.5923.131:27.46
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.SAMBORSKA, Dagmara08UKS Wawer Warszawa1:52.4153.8358.58
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.BOROWSKA, Wiktoria08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:04.7858.241:06.54
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).


<< TOP >>
Konkurencja 12
20.10.2018 - 10:59
Chłopcw, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:20.2522639.0641.19
2.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS1:21.9221240.3941.53
3.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany1:24.9419040.8244.12
4.KIRSZ, Aleksander08Buks1:27.4917441.3246.17
5.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź1:27.8917244.1043.79
6.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS1:32.0315046.3145.72
7.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:32.1214944.3447.78
8.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny1:32.1614943.8348.33
9.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok1:32.3414845.0847.26
10.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany1:32.4114844.8247.59
11.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa1:33.2814444.3548.93
12.CIEŚLAK, Bruno08Buks1:34.6713746.0548.62
13.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.4113446.5648.85
14.JUCHNO, Jeremi08IKS Konstancin1:40.2311646.4053.83
15.DUBOWSKI, Damian08Buks1:40.2911547.5852.71
16.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka1:41.4211248.3053.12
17.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno1:42.4210848.5753.85
18.KLOC, Maciej08UKS Fala Nieporęt1:42.5310850.1052.43
19.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce1:45.0310050.3254.71
20.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS1:45.889850.8954.99
21.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka1:46.589651.9954.59
22.STASKA, Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.579350.1557.42
23.TOPOR, Antoni08Buks1:48.859053.6955.16
24.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa1:49.268952.7656.50
25.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny1:49.638850.3259.31
26.KIWERSKI, Kajetan08MKS Jagiellonka1:51.288455.4555.83
27.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce1:54.227855.1759.05
28.MATUSZEWSKI, Julian08Uks Wilanowia1:59.046954.761:04.28
29.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce1:59.646857.101:02.54
30.ZDANOWSKI, Hubert08Uks Ósemka Siedlce2:11.51511:03.921:07.59
31.KUCHARSKI, Cezary08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:11.59511:03.381:08.21
32.ŁAWRYNOWICZ, Władysław08IKS Konstancin2:17.85441:04.201:13.65
33.ŚCIEPLIK, Bartosz08Uks Wilanowia2:20.2442
34.HOŁOZUBIEC, Marcel08Uks Wilanowia2:27.14361:11.671:15.47
35.ZIĘBIEC, Ksawery08Uks Wilanowia2:37.73291:16.731:21.00
DYSKW.GRZEGRZÓŁKA, Jan08UKS G-8 Bielany1:49.5354.1255.41
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.8451.4358.41
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.STASIAK, Aleksander08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:22.421:06.091:16.33
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.


<< TOP >>
Konkurencja 13
20.10.2018 - 11:09
Dziewcząt, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

REKORD OMDO 10
REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
34.28
38.63
41.34
KNOP, Aleksandra
CZAJA, Zuzanna
JAINTA, Sara
190LOD
00306
00407
Warszawa
Warszawa
Warszawa
22.12.2013
21.10.2017
21.11.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.JAROSZ, Hanna10Omega Olkusz56.4280

9 lat

1.MILANCEJ, Elżbieta09UKS Żoliborz43.78172
2.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina  Ostrołęka48.66125
3.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany48.76125
4.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka49.13122
5.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka50.09115
6.WALKOWSKA, Julia09UKP Polonia Warszawa52.46100
7.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS57.7275
8.RADULSKA, Zofia09Klub Pływacki Ciechanw1:00.7864

10 lat

1.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany37.47275
2.DOLATA, Olga08KU AZS UAM Poznań40.12224
3.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia40.47218
4.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS Jedynka Łazy40.60216
5.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw41.04209
6.WESTFAL, Wiktoria08UKS G-8 Bielany43.40177
7.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno44.70162
8.CHAREWICZ, Oliwia08Squatina  Ostrołęka45.34155
9.PERKOWSKA, Iga08UKS "Na Fali" Warszawa46.22146
10.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka46.61143
11.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw48.05130
12.SKORYKOW, Lena08UKS Ostrobramska48.98123
13.KLEKOWSKA, Natalia08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki49.96116
14.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw50.09115
15.MĄTEWSKA, Hanna08IKS Konstancin51.54105


<< TOP >>
Konkurencja 14
20.10.2018 - 11:14
Chłopcw, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

REKORD OMDO 10
REKORD OMDO 9
REKORD OMDO 8
33.92
35.82
41.11
MIŁKOWSKI, Mikołaj
STYŚ, Aleksander
WIRASZKA, Piotr
04114
02214
05214
Warszawa
Warszawa
Warszawa
09.12.2017
21.11.2015
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.ZAWŁOCKI, Kajetan10UKS G-8 Bielany45.80107
2.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock47.2798
3.PIOTROWSKI, Antek10Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:19.7020

9 lat

1.KAMIEŃSKI, Stanisław09UKS Ostrobramska41.07149
2.BORUC, Przemysław09UKS G-8 Bielany41.11149
3.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Mazowiecki45.71108
4.MATUSZEWSKI, Max09MKS Jagiellonka47.2298
5.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS48.4990
6.MIRGOS, Piotr09UKS G-8 Bielany48.6090
7.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin56.5657
8.SKONIECZNY, Filip09UKS G-8 Bielany1:00.3847

10 lat

1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock32.99288
Rekord OMDO
2.HALKIEWICZ, Maciej08Omega Olkusz36.01221
3.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany38.70178
4.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn39.89163
5.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS40.06161
6.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany41.70142
7.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka42.00139
8.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum42.83131
9.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa42.99130
10.SZCZUREK, Hubert08Buks43.89122
11.CICHOWICZ, Rafał08MKS Jedynka Łdź44.72115
12.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno45.39110
13.FIGIEL, Michał08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:03.1741


<< TOP >>
Konkurencja 15
20.10.2018 - 11:19
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:20.19RYDYŃSKA, Marianna00202Warszawa21.12.2014

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:29.0625541.9547.11
2.MULEWSKA, Blanka08Squatina  Ostrołęka1:31.5823443.6247.96
3.BANASIK, Lena08IKS Konstancin1:34.3921446.6247.77
4.NAJI, Kamila08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:34.6321247.1347.50
5.ŁACIŃSKA, Zofia08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:38.5618848.3450.22
6.LESZKO, Joanna08Buks1:39.7218148.4351.29
7.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina  Ostrołęka1:40.3317846.1554.18
8.BARAŃSKA, Maja08Squatina  Ostrołęka1:40.4017852.1848.22
9.KOZŁOWSKA, Maria08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:41.0317450.9150.12
10.ZEJGLIC, Anna08Uks Pingwiny1:41.6217146.5855.04
11.MISIAK, Kalina08IKS Konstancin1:43.1816447.0256.16
12.BARAN, Agata08Uks Pingwiny1:43.6316247.8455.79
13.CISZYK, Hanna08UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:50.7913254.9455.85
DYSKW.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny1:42.1147.9354.18
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.10.2018 - 11:25
Chłopcw, 100m zmienny10 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:18.84URYNIUK, Paweł00414Warszawa22.12.2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.HALKIEWICZ, Maciej08Omega Olkusz1:22.8222438.1644.66
2.CZAJKA, Maciej08UKP Polonia Warszawa1:27.4619040.8546.61
3.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn1:27.7418840.4147.33
4.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer Warszawa1:29.9117542.5547.36
5.PIETRZAK, Dominik08UKS ORKA Częstochowa1:30.1017342.8547.25
6.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks1:32.9215843.3549.57
7.MACIEJEWSKI, Franiszek08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:33.2415644.4148.83
8.STAŃCZYK, Franciszek08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:33.9015345.4248.48
9.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany1:34.4515144.6749.78
10.PERL, Piotr08Uks Pingwiny1:34.6814944.1950.49
11.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:36.1714345.2350.94
12.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka1:36.4514146.7949.66
13.NOWOSIŃSKI, Krzysztof08Uks Kapry Armexim Pruszkw1:38.1313447.1950.94


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.10.2018 - 15:00
Dziewcząt, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
REKORD OMDO 11
58.56
59.09
1:04.34
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
ŁYSAKOWSKA, Karina
00310
00310
01305
Warszawa
Warszawa
Warszawa
10.03.2018
21.10.2017
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.MACIEJEWSKA, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:06.1743749.2816.89
2.ORASZEK, Karolina07UKP Polonia Warszawa1:07.8640632.6535.21
3.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa1:08.2339933.7034.53
4.TARASZKIEWICZ, Zofia07UKP Polonia Warszawa1:08.9938632.5836.41
5.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:09.2338232.9936.24
6.MICHALSKA, Pola07UKP Polonia Warszawa1:09.3038132.7736.53
7.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa1:10.0236932.8237.20
8.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:10.4336332.6637.77
9.BER, Julia07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:11.0335433.1937.84
10.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:11.8334233.6138.22
11.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:11.8834134.2137.67
12.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:12.1233834.4037.72
13.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:13.0732534.9738.10
14.IWIŃSKA, Elżbieta07Buks1:13.7431634.5839.16
15.GACKA, Aleksandra07UKS "Sidemka" Gdynia1:13.8531536.6437.21
16.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:13.9731334.5539.42
17.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw1:14.7030435.3839.32
18.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS1:15.6129336.4439.17
19.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:15.6629235.1940.47
20.LASIK, Lena07KU AZS UAM Poznań1:15.8629036.0739.79
21.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:15.9528935.8140.14
22.DOMORADZKA, Julia07MUKS Olimpijczyk Suwałki1:16.0528836.4939.56
23.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.8427936.3240.52
24.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:16.9527836.2140.74
25.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:18.3626337.2541.11
26.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:19.5025237.6941.81
27.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany1:20.4024437.1043.30
28.GAWRON, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:20.7324139.2841.45
29.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:21.6323337.3444.29
30.URBAN, Joanna07MUKS Wodnik Łask1:22.3922639.3643.03
31.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny1:22.54225
32.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:22.7022440.1842.52
33.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:22.7822339.0943.69
34.WŁODARSKA, Patrycja07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:23.1522038.1145.04
35.PYZEL, Anastazja07IKS Konstancin1:23.9521440.7243.23
36.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS Wodnik Łask1:24.1121339.8044.31
37.BIEDRZYCKA, Zuzanna07IKS Konstancin1:24.6220940.6543.97
38.MAJCHRZAK, Natalia07IKS Konstancin1:24.8620740.5544.31
39.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny1:24.9320739.7145.22
40.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:26.8119340.6246.19
41.ZGORZAŁEK, Weronika07Buks1:27.5118939.4048.11
42.GLONKOWSKA, Jagoda07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:28.5218242.9145.61
43.TRZEBIŃSKA, Magdalena07Uks Pingwiny1:29.0817942.9846.10
44.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer Warszawa1:29.8917442.0047.89
45.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka1:29.9917441.1548.84
46.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:30.7116942.4948.22
47.BEDER, Patrycja07UKP Polonia Warszawa1:30.8016942.1448.66
48.WITKOWSKA, Bogumiła07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:31.8316342.6849.15
49.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:32.5416043.2549.29
50.MAKOWSKA, Marianna07Uks Wilanowia1:32.5616042.2950.27
51.VYSATA, Zuzanna07MKP Warszawianka1:33.1315743.8149.32
52.KOTOWSKA, Maja07UKS Ostrobramska1:33.9015343.7050.20
53.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.1414745.3349.81
54.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:36.2514244.6751.58
55.KUNERT, Zuzanna07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:36.6414046.3750.27
56.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny1:39.9812646.2153.77
57.OKRUTA, Natalia07Uks Pingwiny1:53.258748.661:04.59
DYSKW.ŁABĘCKA, Jolanta07UKS Ostrobramska1:38.4647.2151.25
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:01.9553329.8332.12
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:02.2252629.8332.39
3.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:03.1650330.3632.80
4.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:03.5249546.5616.96
5.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany1:04.2047930.3733.83
6.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany1:05.4645231.6233.84
7.PARADOWSKA, Oliwia06PSP SWIM Płock1:06.2043748.7817.42
8.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:07.1241932.8334.29
9.OLKO, Zuzanna06UKS "Sidemka" Gdynia1:07.3341531.8535.48
10.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS1:07.4641331.9735.49
11.SULAK, Antonina06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:07.8440632.1535.69
12.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:07.9640432.6535.31
13.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS1:08.4939432.6235.87
14.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:08.8738833.5135.36
15.KOŚKO, Emilia06Buks1:09.2438232.2137.03
16.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.6336032.8137.82
17.PRACZ, Wiktoria06UKS G-8 Bielany1:10.9235533.7037.22
18.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:10.9635533.6537.31
19.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:11.7334334.6637.07
20.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:12.2133634.1738.04
21.GOLONKO, Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok1:12.5233235.0937.43
22.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:12.8332834.9337.90
23.PODPORA, Marta06UKS Wawer Warszawa1:12.8532833.9238.93
24.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:12.9632634.9038.06
25.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:12.9832635.3437.64
26.ŻOCHOWSKA, Liliana06UKS "Sidemka" Gdynia1:13.1432434.9038.24
27.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:13.3332134.6438.69
28.SZCZOTKA, Matylda06MKS Juvenia Białystok1:14.1631135.9538.21
29.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:14.3230934.9039.42
30.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:14.3730836.3238.05
31.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:14.5530635.4739.08
32.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS Jagiellonka Warszawa1:14.6730435.9738.70
33.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:14.8830235.2939.59
34.GRUCHELSKA, Dominika06UKS Wawer Warszawa1:15.2729735.0640.21
35.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:15.5529435.9939.56
36.HORSZOWSKA, Jagna06IKS Konstancin1:15.8929036.6339.26
37.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:16.2328636.1140.12
38.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:16.3128535.6440.67
39.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany1:17.4527335.5841.87
40.JĘDRZEJEWSKA, Olivia06UKS Delfin Garwolin1:18.2126536.6741.54
41.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:18.4126337.2641.15
42.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:19.3425436.6342.71
43.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:19.7724937.0442.73
44.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:20.6424138.2942.35
45.KRAŚNICKA, Agata06IKS Konstancin1:24.5321041.4443.09
46.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:27.1919139.2547.94
47.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw1:31.5916544.1847.41
48.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.0616244.2147.85
49.JĘDRASIK, Lena06Uks Wilanowia1:41.4512147.1954.26
50.SAMBORSKA, Michalina06UKS Wawer Warszawa1:44.3411146.7957.55
51.KUBASIEWICZ, Lena06UKS Wawer Warszawa1:44.9210949.2055.72

13 lat

1.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn1:01.2655129.7331.53
2.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:01.3155029.3631.95
3.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:01.9153429.5032.41
4.ZGORZAŁEK, Gabriela05UKS G-8 Bielany1:04.0448347.2416.80
5.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:04.9446331.7033.24
6.GROMEK, Zuzanna05Uks Victoria Jzefw1:05.2045748.3716.83
7.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa1:05.2345731.3533.88
8.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany1:05.2645630.7034.56
9.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:05.8144531.7734.04
10.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:06.1743749.1517.02
11.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany1:06.4243349.0517.37
12.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz1:06.5443048.7617.78
13.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:06.5643049.5417.02
14.SIENKIEWICZ, Natalia05UKS G-8 Bielany1:06.9842249.1717.81
15.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:07.4141432.6334.78
16.PIŁATOWICZ, Kaja05IKS Konstancin1:08.4339532.8235.61
17.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany1:08.9638632.0536.91
18.JASIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:10.1636734.1835.98
19.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:10.4836233.7536.73
PATER, Matylda05Uks Pingwiny1:10.4836233.5436.94
21.CIEŚLAK, Aleksandra05Sejwal Rypin1:10.7235833.7636.96
22.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:11.5034734.0437.46
23.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:11.7134433.8137.90
24.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask1:11.8434234.2437.60
25.PAWELEC, Oliwia05UKS "Sidemka" Gdynia1:13.1932335.1538.04
26.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań1:14.1431135.4438.70
27.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS1:14.1831035.8038.38
28.SULEWSKA, Anna05MKS Juvenia Białystok1:20.8424037.5343.31
29.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia1:21.8823137.3544.53
30.SYPUŁA, Julia05Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:23.4821839.9943.49
31.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:23.9021439.7744.13
32.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:24.4721039.9444.53
33.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia1:25.5820239.0146.57
34.KLUZ, Zofia05UKS Wawer Warszawa1:29.2417841.7747.47
DYSKW.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia1:16.6035.8540.75
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 18
20.10.2018 - 15:31
Chłopcw, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
55.53
58.03
KONARSKI, Maciej
KONARSKI, Maciej
1184
1084
Warszawa
Warszawa
09.12.2017
22.10.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:08.4328332.3536.08
2.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:09.0627533.1335.93
3.NESSEL, Bartosz07Buks1:09.1127433.2835.83
4.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany1:09.5526933.9835.57
5.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:09.5626933.3636.20
6.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:10.8225533.4137.41
7.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:11.3125033.6637.65
8.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:11.4924833.2138.28
9.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:12.1024234.4037.70
10.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź1:12.3323935.8036.53
11.JABŁOŃSKI, Jakub07Buks1:12.5223734.1538.37
12.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy" Augustw1:12.5323734.1238.41
13.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:12.8523435.0337.82
14.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:12.9323334.0438.89
15.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany1:13.0823216.1256.96
16.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:13.4622834.4738.99
17.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa1:13.7822534.2339.55
18.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:13.8922436.5037.39
19.KOLUCH, Franciszek07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:14.4721935.3039.17
20.KUREK, Ignacy07Buks1:14.9521535.7439.21
21.FIGIEL, Filip07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:15.7620835.6140.15
22.TARCZYŃSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:15.8620736.9538.91
23.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany1:16.2220435.4640.76
24.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:16.2720436.4139.86
CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:16.2720435.3140.96
26.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany1:16.6820137.8738.81
27.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS1:16.7120136.2140.50
28.URBAŃCZYK, Julian07UKS Żoliborz1:16.7920035.8440.95
29.RAHMAN, Maximilian07UKS Jagiellonka Warszawa1:17.4519535.8941.56
30.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:17.8919237.8240.07
31.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:18.1719037.3040.87
32.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:18.2918937.2241.07
33.WIERZBICKI, Maksym07Buks1:18.9218436.6942.23
34.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:19.6317936.9742.66
35.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:19.9517737.7142.24
36.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:20.0417737.3042.74
37.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany1:20.7317236.9143.82
38.SŁAWIŃSKI, Jakub07Uks Victoria Jzefw1:20.8617138.2942.57
39.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia1:21.3616837.6943.67
40.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:21.9116540.1841.73
41.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:22.4116238.2144.20
42.CISEK, Jan07UKS Ostrobramska1:22.4816138.8743.61
43.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa1:22.5416139.2443.30
44.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin1:23.3915638.6844.71
45.SOWA, Bruno07UKP Polonia Warszawa1:24.4215039.4245.00
46.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:25.2214640.1845.04
47.BARYŁKA, Wojciech07Buks1:25.9614239.2346.73
48.KARGOL, Bruno07MKP Warszawianka1:26.3114141.3145.00
49.JASKUŁOWSKI, Konstanty07IKS Konstancin1:26.3814040.7345.65
50.KRÓL, Karol07UKS 190 Łdź1:26.9513841.3345.62
51.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.0713739.6447.43
52.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:27.5113539.4348.08
53.PAŁKA, Antoni07Buks1:29.5312642.4047.13
54.RYMARZ, Adam07Legia Warszawa1:29.6212642.9946.63
55.DUSIŃSKI, Mateusz07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:33.1311243.3349.80
56.BEKASIAK, Sebastian07Uks Pingwiny1:36.2810143.7152.57
57.KUCHARSKI, Kamil07IKS Konstancin1:37.969643.3554.61
58.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek1:41.038848.4152.62
59.KUKIER, Łukasz07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:50.656654.8655.79
60.PAWLAK, Michał07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:51.476552.6958.78

12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS58.0046542.9015.10
Rekord OMDO
2.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:05.4032449.3016.10
3.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS1:05.7731949.1116.66
4.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:06.1731348.8717.30
5.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa1:06.4031049.0917.31
6.BACHANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany1:06.4130949.3017.11
7.GOŚ, Mikołaj06UKS "Sidemka" Gdynia1:06.4230949.8916.53
8.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:07.1230049.9517.17
9.KSIĄŻCZYK, Jakub06UKS Żoliborz1:07.2129831.8035.41
10.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:07.2229849.8617.36
11.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:07.3329750.0817.25
12.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:07.7929132.7335.06
13.RUTKOWSKI, Igor06Buks1:07.8729032.2135.66
14.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:07.9528931.8336.12
15.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:08.7327932.7036.03
16.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:08.7727932.7036.07
17.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:08.8027832.7036.10
18.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Jagiellonka Warszawa1:09.2727333.1936.08
19.JABŁOŃSKI, Kacper06Sejwal Rypin1:09.2827233.4235.86
20.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany1:09.9126551.3718.54
21.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:09.9926433.1436.85
22.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:10.6925633.3737.32
23.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:11.4524834.0237.43
24.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce1:11.4824834.2037.28
25.RYTELEWSKI, Radosław06Buks1:11.8624433.9537.91
26.BUCKI, Jan06Buks1:12.1624134.1538.01
27.URBAŃCZYK, Jeremi06UKS Żoliborz1:12.3523934.0338.32
28.WESTFAL, Gabryś06Sejwal Rypin1:12.8423434.7738.07
29.WIELOGÓRSKI, Piotr06UKS Żoliborz1:13.1323234.3738.76
30.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:13.6922635.2638.43
31.GWACKI, Ignacy06MKS Juvenia Białystok1:13.8122535.6438.17
32.SULKOWSKI, Maciej06MKS Juvenia Białystok1:13.9922435.3538.64
33.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:14.1822236.1838.00
34.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:14.4322036.4038.03
35.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:14.5121935.3339.18
36.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:15.0121535.4439.57
37.DYLEWSKI, Szynon06Buks1:15.2421335.0940.15
38.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:15.2621236.1239.14
39.BINKOWSKI, Aleksander06Buks1:15.2721235.8939.38
40.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:15.6420936.4239.22
OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:15.6420935.8339.81
42.WIŚNIEWSKI, Maksim06Legia Warszawa1:15.7520835.5240.23
43.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:15.8320835.1040.73
44.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:17.7919237.5940.20
45.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:19.1218337.9041.22
46.PAWLAK, Przemysław06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:19.2118237.6041.61
47.KUREK, Aleksander06IKS Konstancin1:20.4517436.5943.86
48.BONIAKOWSKI, Kacper06Klub Pływacki Ciechanw1:20.7917237.1443.65
49.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:22.6516039.7242.93
50.KASJANIUK, Maksymilian06Buks1:25.9214338.1347.79
51.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.0313739.7447.29
52.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:28.3613141.8846.48
53.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka1:31.6211842.0449.58
54.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:35.3110444.4050.91
55.BUŁAJ, Jakub06UKS Pirania Targwek1:38.449546.0952.35
DYSKW.PIOTROWSKI, Rafał06UKS G-8 Bielany1:15.5535.1240.43
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:23.8239.8543.97
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok57.6347443.1114.52
2.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa59.1543843.6915.46
3.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:00.7440545.5415.20
4.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany1:01.0639845.6115.45
5.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.4839046.0715.41
6.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS1:01.7838445.6916.09
7.SUCHECKI, Piotr05UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:02.1637746.0116.15
8.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:02.4637245.9216.54
9.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:02.6736846.2816.39
10.SZMAJDA, Marcin05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:04.1234447.2316.89
11.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:04.1334447.1217.01
12.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS1:04.2134247.1417.07
13.SIWEK, Stanislaw05UKS Delfin Garwolin1:04.4633847.5016.96
14.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:04.7033548.2316.47
15.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:05.2132748.4916.72
16.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:05.3132531.7433.57
17.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:05.6032131.0734.53
18.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:06.0531449.0217.03
19.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań1:06.1431331.4434.70
20.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:06.5630748.9117.65
21.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:06.8030431.9534.85
22.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:07.0930050.2716.82
23.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:07.5229432.2735.25
24.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:07.9628932.0735.89
25.LAKUS, Bartlomiej05UKS Delfin Garwolin1:08.2628531.8336.43
26.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:09.8826533.6236.26
27.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:10.0026433.4236.58
28.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin1:11.0825231.9339.15
29.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:13.1823135.1937.99
30.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:15.6120935.5740.04
31.DWORSKI, Dawid05Uks Pingwiny1:16.4720235.5840.89
32.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:16.7020136.7539.95
33.WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce1:17.0619835.7441.32
34.DEC, Kacper05MKS Juvenia Białystok1:20.0517636.3543.70
DYSKW.STANKIEWICZ, Oskar05UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.DĄBROWSKI, Fryderyk05MKP Warszawianka
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PYRIZHOK, Artem05Uks Pingwiny1:10.0532.8137.24
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 19
20.10.2018 - 16:03
Dziewcząt, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
REKORD OMDO 11
1:13.15
1:18.95
1:21.71
MURAWSKA, Maria
ZYCH, Natalia
CHRZAN, Zofia
02414
03014
03310
Warszawa
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
21.11.2015
22.10.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:24.4240339.9344.49
2.KACZMAREK, Amelia07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:26.5937340.5646.03
3.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.6835942.8944.79
4.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:28.3335141.8946.44
5.TARASZKIEWICZ, Zofia07UKP Polonia Warszawa1:28.4135041.0447.37
6.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:29.1234242.6246.50
7.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks1:29.3334043.2346.10
8.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:31.0032142.8548.15
9.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany1:33.9829244.7949.19
10.KRZYKALSKA, Maja07Sejwal Rypin1:35.1528145.8149.34
11.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:35.5327846.4149.12
12.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:36.7226846.1950.53
13.BÓBSKA, Bianka07Buks1:38.1625646.7551.41
14.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:38.2425544.7353.51
15.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:39.4024647.1252.28
16.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:40.4423948.1852.26
17.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.7023746.5554.15
18.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany1:40.9123648.0652.85
19.BIEDRZYCKA, Zuzanna07IKS Konstancin1:42.8322348.5754.26
20.ŻUKOWSKA, Maja07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:43.1622049.1154.05
21.GAWRON, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:43.3321947.5555.78
22.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:45.0720949.1755.90
23.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn1:45.6620550.1955.47
24.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS Wodnik Łask1:46.3220149.3856.94
25.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:46.5620048.8057.76
26.BEDER, Patrycja07UKP Polonia Warszawa1:47.3119652.1055.21
27.VYSATA, Zuzanna07MKP Warszawianka1:49.5218451.0158.51
28.KOCZERBA, Hanna07IKS Konstancin1:50.1918151.0559.14
29.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:54.0216352.451:01.57
30.KOTOWSKA, Maja07UKS Ostrobramska1:54.8815953.691:01.19
31.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia2:01.3413558.551:02.79
32.OKRUTA, Natalia07Uks Pingwiny2:03.9012759.681:04.22
33.MAKOWSKA, Marianna07Uks Wilanowia2:06.6611959.761:06.90
DYSKW.WIECZOREK, Zuzanna07UKS Wawer Warszawa1:37.0346.0550.98
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka1:58.9556.901:02.05
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

12 lat

1.JAROSZ, Helena06Omega Olkusz1:16.8253436.7140.11
Rekord OMDO
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:19.3648537.3342.03
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:19.5148238.6540.86
4.MOSE, Sara06UKS G-8 Bielany1:23.3941838.4944.90
5.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany1:24.0640839.0445.02
6.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS1:25.8938240.3045.59
7.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS1:26.0138140.0345.98
8.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:26.1237940.4145.71
9.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:26.5837341.2845.30
10.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:27.5236141.0246.50
11.NOWATKOWSKA, Maja06Sejwal Rypin1:28.1735340.8447.33
12.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:28.3135241.7446.57
13.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa1:28.8734542.7546.12
14.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany1:29.0834342.1246.96
15.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:29.0934242.5846.51
16.JANKOWSKA, Weronika06Squatina  Ostrołęka1:30.3032943.5446.76
17.AAEKSANDRA, Bogacka06Legia Warszawa1:30.5232641.7048.82
18.KOŚKO, Emilia06Buks1:31.1732042.0549.12
19.ŻOCHOWSKA, Liliana06UKS "Sidemka" Gdynia1:31.6631444.2547.41
20.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:31.6831444.5747.11
21.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:32.0231142.4549.57
22.GOLONKO, Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok1:32.1930943.7148.48
23.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:32.6330543.6349.00
24.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:33.5829544.8348.75
25.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:33.7629444.4749.29
26.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany1:33.8529344.3549.50
27.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany1:34.0529144.0749.98
28.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:35.1728143.9851.19
29.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:35.5327844.9350.60
30.GÓRSKA, Roksana06MKS Juvenia Białystok1:39.7924446.9652.83
31.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:45.9120450.1255.79
32.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw1:46.0820350.2755.81
33.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:50.5717952.5158.06
34.KRAŚNICKA, Agata06IKS Konstancin1:51.2417653.2258.02
35.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:52.4717051.831:00.64
36.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia1:52.9016853.4659.44
37.JĘDRASIK, Lena06Uks Wilanowia2:01.9013356.851:05.05

13 lat

1.PARADOWSKA, Julia05Uks Victoria Jzefw1:19.3748537.2742.10
2.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa1:19.7247837.5842.14
3.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:20.8345937.0343.80
4.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:22.2643539.2143.05
5.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:23.9041039.8644.04
6.ROZBICKA, Kinga05UKS G-8 Bielany1:24.1940638.7545.44
7.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:26.1237940.7145.41
8.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:26.9336941.6145.32
9.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:27.5236140.9946.53
10.LIBUSZEWSKA, Julia05Rzyjazne Wody Wąbrzeźno1:29.0534341.6747.38
11.SZAROLETA, Wiktoria05KU AZS UAM Poznań1:30.5232641.8048.72
12.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:31.4531743.1848.27
13.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia1:38.1825647.1851.00
14.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask1:40.1624146.4053.76
15.SYPUŁA, Julia05Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:40.5923846.6153.98
16.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia1:57.2115054.531:02.68


<< TOP >>
Konkurencja 20
20.10.2018 - 16:25
Chłopcw, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
1:09.86
1:15.14
GĘBCZYK, Łukasz
DYBEK, Błażej
05314
09914
Warszawa
Warszawa
20.12.2014
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS1:19.7933837.2942.50
2.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:22.7030438.1044.60
3.TARCZYŃSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:28.3324942.9245.41
4.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS1:28.6124741.6346.98
5.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:29.9623643.2346.73
6.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa1:30.7822942.4148.37
7.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:31.4222543.4148.01
8.JARCZEWSKI, Jan07Ku Azs Pł1:33.1521244.2848.87
9.TRACZESKI, Szymon07UKS Wawer Warszawa1:33.9420743.6450.30
10.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:35.3019844.7150.59
KUREK, Ignacy07Buks1:35.3019845.6049.70
12.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany1:37.2818644.7552.53
13.MAGDZIŃSKI, Kacper07UKS G-8 Bielany1:37.4818545.7451.74
14.STEFAŃSKI, Leon07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:37.5818546.1351.45
15.SYGUŁA, Maksymilian07UKS 190 Łdź1:37.9418347.6750.27
16.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:38.8917746.9751.92
17.TOMECKI, Filip07Uks Victoria Jzefw1:39.1417645.4653.68
18.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina  Ostrołęka1:40.3117047.2453.07
MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:40.3117047.7752.54
20.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:41.4016448.4652.94
21.URBAŃCZYK, Julian07UKS Żoliborz1:41.5716448.0053.57
22.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:41.7016347.9253.78
23.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:41.7616347.1354.63
24.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:41.9916248.1153.88
25.BARYŁKA, Wojciech07Buks1:42.0316149.0552.98
26.WIERZBICKI, Maksym07Buks1:42.1316147.8554.28
27.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:43.4515549.6253.83
28.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:44.8214948.1656.66
29.KARGOL, Bruno07MKP Warszawianka1:45.8814449.6056.28
30.DUSIŃSKI, Mateusz07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:48.0213651.0157.01
31.ORACZ, Stanisław07Buks1:48.3313550.9457.39
32.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa1:49.0513251.5157.54
33.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:49.2913150.8558.44
34.KRÓL, Karol07UKS 190 Łdź1:49.3513151.9457.41
35.KUCHARSKI, Kamil07IKS Konstancin1:50.8912651.1859.71
36.JASKUŁOWSKI, Konstanty07IKS Konstancin1:51.5812351.8959.69
37.BEKASIAK, Sebastian07Uks Pingwiny2:02.409358.301:04.10

12 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:13.9342534.5039.43
Rekord OMDO
2.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:19.2734537.0742.20
3.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany1:23.2029838.6444.56
4.GOŚ, Mikołaj06UKS "Sidemka" Gdynia1:23.4929539.7143.78
5.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:24.2628738.6745.59
6.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany1:27.7825438.8848.90
7.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:28.0725141.4146.66
8.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS1:28.1325142.0046.13
9.WIĘCŁAW, Aleksander06MKS Juvenia Białystok1:28.5624741.6046.96
10.KSIĄŻCZYK, Jakub06UKS Żoliborz1:28.6324742.1346.50
11.PAWLAK, Przemysław06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:29.2224242.3546.87
12.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:29.6523841.9247.73
13.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:29.7823744.0245.76
14.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:30.8022942.0748.73
15.DARKOWSKI, Antoni06UKS Żoliborz1:33.3221144.3149.01
16.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:34.2020543.8750.33
17.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:35.1419944.9850.16
18.KONIK, Łukasz06IKS Konstancin1:35.6019644.4951.11
19.RZEPECKI, Mikołaj06IKS Konstancin1:36.5919045.0151.58
20.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:36.8218946.7350.09
21.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:36.8418945.8351.01
22.WIELOGÓRSKI, Piotr06UKS Żoliborz1:40.2517047.1853.07
23.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.5516948.4852.07
24.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:40.8316747.7553.08
25.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:41.6916348.1253.57
26.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:47.9313651.5856.35
27.BUŁAJ, Jakub06UKS Pirania Targwek1:50.1712853.8356.34
28.KUREK, Aleksander06IKS Konstancin1:51.1812551.3159.87
DYSKW.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:51.8253.7358.09
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.BINKOWSKI, Aleksander06Buks1:52.0351.451:00.58
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.KOBUS, Bartosz05Ku Azs Pł1:09.4051433.0736.33
Rekord OMDO
2.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:11.2747533.8437.43
3.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:14.1642134.8439.32
4.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:15.6339735.4140.22
5.ABTAN, Nebras05Ku Azs Pł1:17.8936336.9240.97
6.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:17.9136337.0840.83
7.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS1:18.1236036.3841.74
8.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany1:20.3733137.8742.50
9.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:21.0332337.9243.11
10.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:21.0932237.8343.26
11.PIETKIEWICZ, Mateusz05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:25.1627840.3144.85
12.RUSINEK, Mateusz05Rzyjazne Wody Wąbrzeźno1:28.4124840.5347.88
13.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:29.1924242.2546.94
14.DWORSKI, Dawid05Uks Pingwiny1:33.9020744.3049.60
15.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:36.7319044.4952.24
16.WŁODARCZYK, Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce1:41.4816448.0653.42


<< TOP >>
Konkurencja 21
20.10.2018 - 16:45
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
REKORD OMDO 11
1:03.09
1:09.27
1:11.92
KNOP, Aleksandra
WYSOCKA, Maria
KNOP, Aleksandra
01605
04114
01605
Warszawa
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
21.10.2017
21.12.2014

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:15.4138836.9638.45
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:15.6038537.6937.91
3.MACIEJEWSKA, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:16.0137937.4638.55
4.MICHALSKA, Pola07UKP Polonia Warszawa1:16.4837237.0439.44
5.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa1:16.8536737.7139.14
6.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:17.1736238.2338.94
7.ORASZEK, Karolina07UKP Polonia Warszawa1:20.4432038.3942.05
8.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:21.4630840.2541.21
9.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:23.8228240.2743.55
10.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:24.4427641.3243.12
11.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:25.0827040.9744.11
12.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:25.3026841.5943.71
13.OSTASZEWSKA, Amelia07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:26.8425442.8743.97
14.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:27.4224942.8044.62
15.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS1:27.7224643.4444.28
16.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:28.1724343.7744.40
17.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:28.4524043.4345.02
18.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:28.6623943.4245.24
19.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:28.6723943.4845.19
20.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.4923243.5545.94
21.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:33.8020146.0747.73
22.MAJCHRZAK, Natalia07IKS Konstancin1:34.7419546.6148.13
23.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer Warszawa1:34.8519546.2948.56
24.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:34.9319443.4651.47
25.GARLEJ, Małgorzata07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:35.6119046.5549.06
26.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny1:35.6919046.5649.13
27.WŁODARSKA, Patrycja07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:36.4018645.2151.19
28.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:37.4618046.3251.14
29.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny1:40.7616248.1452.62
30.URBAN, Joanna07MUKS Wodnik Łask1:43.1515150.8352.32
31.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:43.3415149.6653.68
32.TRZEBIŃSKA, Magdalena07Uks Pingwiny1:43.97148
33.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia1:44.3214652.2252.10
34.WITKOWSKA, Bogumiła07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:47.2013550.8156.39
35.ZGORZAŁEK, Weronika07Buks1:49.2312751.5957.64
36.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny1:49.8512553.7956.06
37.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:54.9010955.5459.36
38.KUNERT, Zuzanna07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:55.5610756.7958.77

12 lat

1.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:10.6747234.7735.90
2.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:12.9242935.0737.85
3.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany1:13.9641136.2537.71
4.PARADOWSKA, Oliwia06PSP SWIM Płock1:14.8439735.9638.88
5.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:14.9339637.0337.90
6.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany1:16.0937837.2338.86
7.SULAK, Antonina06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:17.0036537.1239.88
8.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin1:17.1936237.2639.93
9.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw1:17.2036238.2338.97
10.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:18.1634937.9440.22
11.BANAŚ, Dominika06Buks1:19.1233637.8641.26
12.OLKO, Zuzanna06UKS "Sidemka" Gdynia1:19.8632738.6641.20
13.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:20.2832239.0741.21
14.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:21.4130840.0041.41
15.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:21.8030438.8242.98
16.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:23.6128540.1143.50
17.GRUCHELSKA, Dominika06UKS Wawer Warszawa1:23.9928141.0442.95
18.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:25.0727041.4543.62
19.AAEKSANDRA, Bogacka06Legia Warszawa1:25.1626940.9344.23
20.SZCZOTKA, Matylda06MKS Juvenia Białystok1:26.0026242.4643.54
21.SMYKOWSKA, Martyna06KU AZS UAM Poznań1:26.3525840.8945.46
22.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:26.9625341.1445.82
23.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:27.8924541.1746.72
24.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:28.8023743.8644.94
25.PODPORA, Marta06UKS Wawer Warszawa1:28.8123743.0445.77
26.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:28.9623642.8646.10
27.JĘDRZEJEWSKA, Olivia06UKS Delfin Garwolin1:30.3322642.8347.50
28.BANAŚ, Dominika06Buks1:32.99207
29.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:41.3316048.9652.37
30.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS Jagiellonka Warszawa1:44.9314448.5456.39
31.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia1:48.3013151.5656.74
32.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:48.3613053.0855.28
33.SAMBORSKA, Michalina06UKS Wawer Warszawa1:59.609757.131:02.47
DYSKW.KUBASIEWICZ, Lena06UKS Wawer Warszawa1:43.2149.0354.18
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

13 lat

1.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:08.2052533.2035.00
2.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:09.3150033.6435.67
3.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany1:09.5249533.7735.75
4.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn1:13.1642535.6737.49
5.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:13.4642035.9137.55
6.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:13.5041935.7637.74
7.ZGORZAŁEK, Gabriela05UKS G-8 Bielany1:15.3838936.1039.28
8.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:15.9937937.5038.49
9.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:17.3935938.1239.27
10.JASIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:17.7035538.1439.56
11.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:18.5334438.8739.66
12.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:21.6230639.3042.32
13.LIBUSZEWSKA, Julia05Rzyjazne Wody Wąbrzeźno1:23.3128839.9143.40
14.PAWELEC, Oliwia05UKS "Sidemka" Gdynia1:24.6727441.4243.25
15.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia1:28.4824042.1646.32
16.SULEWSKA, Anna05MKS Juvenia Białystok1:29.4723242.6546.82
17.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:35.6819046.4249.26
18.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:39.3416948.4550.89
19.KLUZ, Zofia05UKS Wawer Warszawa1:49.6212653.1456.48


<< TOP >>
Konkurencja 22
20.10.2018 - 17:06
Chłopcw, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
1:01.42
1:05.93
MŁYNARCZYK, Karol
RABAN, Maciej
05114
03714
Warszawa
Warszawa
21.12.2013
20.12.2014

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Sidemka" Gdynia1:14.5828136.3938.19
2.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:19.0023738.8240.18
3.MRUGAŁA, Michał07Buks1:19.1923537.7641.43
4.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa1:20.5622339.5241.04
5.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:21.6821439.8141.87
6.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:22.1021140.6341.47
7.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:22.3720939.5842.79
8.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw1:22.4920840.9141.58
9.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany1:22.9520440.6042.35
10.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:23.5020039.8243.68
11.WALKOWSKI, Maciej07UKS 190 Łdź1:25.7918542.7943.00
12.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:26.1418240.1645.98
13.RAHMAN, Maximilian07UKS Jagiellonka Warszawa1:26.4118142.1444.27
14.KOLUCH, Franciszek07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:27.2517642.6444.61
15.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:27.2617542.9044.36
16.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:28.0417143.0744.97
17.FIGIEL, Filip07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:28.7216743.8644.86
18.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:29.4116344.5644.85
19.SŁAWIŃSKI, Jakub07Uks Victoria Jzefw1:30.8615544.6046.26
20.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:31.8715043.8448.03
21.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:32.6914646.0246.67
22.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:35.8013246.0849.72
23.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin1:37.3912647.6349.76
24.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:38.0612446.7251.34
25.SOWA, Bruno07UKP Polonia Warszawa1:38.3012346.9751.33
26.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek1:51.488456.0255.46
DYSKW.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:23.8041.1742.63
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:25.2640.9344.33
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.MAGDZIŃSKI, Kacper07UKS G-8 Bielany1:26.8442.6344.21
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.RYMARZ, Adam07Legia Warszawa1:47.5350.9056.63
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.KUKIER, Łukasz07KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:05.311:05.031:00.28
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.PAWLAK, Michał07KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:15.331:06.691:08.64
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:03.8544930.4033.45
Rekord OMDO
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany1:06.5139732.0534.46
3.ŁUKASIK, Oliwier06UKS Jedynka Łazy1:10.0034033.5036.50
4.STYŚ, Aleksander06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.3233633.0537.27
5.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:12.2331034.9537.28
6.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:13.5429434.8638.68
7.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:14.6028135.9838.62
8.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:15.2327436.2638.97
9.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:16.1226537.3438.78
10.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce1:16.4026237.4838.92
11.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:16.5426036.1640.38
12.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa1:17.9724638.1639.81
13.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany1:19.4423336.7242.72
14.URBAŃCZYK, Jeremi06UKS Żoliborz1:20.3722539.0441.33
15.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:20.5022438.4842.02
16.RUTKOWSKI, Igor06Buks1:20.5622338.9641.60
17.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:20.7022238.3442.36
18.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany1:20.7722138.9441.83
19.PIOTROWSKI, Rafał06UKS G-8 Bielany1:21.9621238.7843.18
20.RZEPECKI, Mikołaj06IKS Konstancin1:22.2321040.2741.96
21.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Jagiellonka Warszawa1:22.3820940.5641.82
22.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:24.2919540.7543.54
23.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:25.6618642.3843.28
24.OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:26.2318241.1145.12
25.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:28.0017142.8845.12
26.WIŚNIEWSKI, Maksim06Legia Warszawa1:28.4216943.4544.97
27.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:28.4516843.2845.17
28.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:30.3715843.5846.79
29.KONIK, Łukasz06IKS Konstancin1:30.4815742.9147.57
30.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:31.5615244.1747.39
31.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:31.9815045.1646.82
32.SULKOWSKI, Maciej06MKS Juvenia Białystok1:34.5413845.6948.85
33.KASJANIUK, Maksymilian06Buks1:35.1313545.2449.89
34.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:36.4513047.3149.14
35.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka1:41.06113
36.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:42.7410750.0652.68

13 lat

1.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany1:07.3438232.9134.43
2.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:07.4138132.8134.60
3.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:10.1533834.1336.02
4.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:11.3432234.7836.56
5.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.6231834.5837.04
6.SUCHECKI, Piotr05UKS WODNIK Siemianowice Ślaski1:11.9831334.6437.34
7.SZMAJDA, Marcin05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:12.0431235.6136.43
8.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:12.9430135.6037.34
9.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:13.1129936.0437.07
10.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:13.6829235.7237.96
11.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:13.9628936.0437.92
12.JARCZEWSKI, Franciszek05Ku Azs Pł1:14.0128835.7038.31
13.ABTAN, Nebras05Ku Azs Pł1:14.2128637.0037.21
14.LASIK, Olgierd05KU AZS UAM Poznań1:15.0927636.6038.49
15.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:15.7226937.6238.10
16.STANKIEWICZ, Oskar05UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:16.0426536.4239.62
17.PIETKIEWICZ, Mateusz05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:16.6026037.4639.14
18.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:16.7625837.6839.08
19.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:18.5224138.2940.23
20.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:19.7023038.5341.17
21.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:20.2622638.3541.91
22.SIWEK, Stanislaw05UKS Delfin Garwolin1:20.8922039.5441.35
23.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:22.6420740.8641.78
24.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:25.2918841.2644.03
25.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:25.3418841.5043.84
26.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:25.4218741.1444.28
27.RUSINEK, Mateusz05Rzyjazne Wody Wąbrzeźno1:29.6416243.9345.71
28.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:29.7716143.6546.12
29.DEC, Kacper05MKS Juvenia Białystok1:37.5912546.6150.98


<< TOP >>
Konkurencja 23
20.10.2018 - 17:29
Dziewcząt, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
1:04.48
1:04.26
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
CIERPIAŁOWSKA, Paulina
00310
00310
Warszawa
Warszawa
10.03.2018
21.10.2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.GACKA, Aleksandra07UKS "Sidemka" Gdynia1:20.6531038.0642.59
2.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:23.5427937.4946.05
3.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:29.8122439.8050.01
4.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany1:30.5221941.6348.89
5.BER, Julia07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:31.3921338.4952.90
6.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:33.71197
7.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:36.6718046.0950.58
8.GLONKOWSKA, Jagoda07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:40.0916246.2153.88
9.BÓBSKA, Bianka07Buks1:40.4016047.2853.12
10.KOCZERBA, Hanna07IKS Konstancin1:41.5815546.8754.71
11.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany1:42.5715046.0056.57
12.PYZEL, Anastazja07IKS Konstancin1:44.7414146.3958.35
13.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn1:47.6913051.4856.21
14.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:52.7311354.6158.12
DYSKW.ŻUKOWSKA, Maja07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:45.6110.421:35.19
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

12 lat

1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:10.7146032.8137.90
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:10.7645933.3937.37
3.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:13.9340334.3739.56
4.JAROSZ, Helena06Omega Olkusz1:14.3339633.1441.19
5.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany1:16.7336034.8241.91
6.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:17.6334837.1340.50
7.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa1:19.2232737.4741.75
8.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:19.3732536.8042.57
9.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw1:23.3228137.3645.96
10.PRACZ, Wiktoria06UKS G-8 Bielany1:23.3328140.2943.04
11.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany1:24.1927239.5244.67
12.NOWATKOWSKA, Maja06Sejwal Rypin1:24.8026738.4546.35
13.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:27.8324040.5547.28
14.HORSZOWSKA, Jagna06IKS Konstancin1:31.5621242.9948.57
15.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:35.8218543.1252.70
16.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:38.9816741.0957.89

13 lat

1.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:09.7747932.8436.93
2.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin1:09.8647732.6037.26
3.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany1:13.0341833.4639.57
4.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:14.1539935.0239.13
5.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz1:14.1939835.1739.02
6.GROMEK, Zuzanna05Uks Victoria Jzefw1:15.4737833.8441.63
7.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:18.3333836.1142.22
8.CIEŚLAK, Aleksandra05Sejwal Rypin1:20.8530838.4242.43
9.SIENKIEWICZ, Natalia05UKS G-8 Bielany1:20.9530735.5745.38


<< TOP >>
Konkurencja 24
20.10.2018 - 17:42
Chłopcw, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
59.28
1:05.30
URYNIUK, Paweł
URYNIUK, Paweł
05114
00414
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
17.10.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS1:09.0833732.2836.80
2.EROMIN, Jan07Buks1:14.7926534.7340.06
3.OŁOWNIA, Ignacy07UKS "Sidemka" Gdynia1:16.1325134.9641.17
4.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:16.5124836.1240.39
5.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany1:21.1720737.5043.67
6.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź1:21.7420338.3443.40
7.MRUGAŁA, Michał07Buks1:21.9720137.8244.15
8.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw1:23.1619338.1445.02
9.JABŁOŃSKI, Jakub07Buks1:24.9618139.2045.76
10.WALKOWSKI, Maciej07UKS 190 Łdź1:25.6017740.9144.69
11.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:27.3516638.6048.75
12.SYGUŁA, Maksymilian07UKS 190 Łdź1:27.3716641.7345.64
13.STEFAŃSKI, Leon07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:29.0215739.3949.63
14.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS1:31.8514342.7849.07
15.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:32.3214143.1949.13
16.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS1:32.6413941.8750.77
17.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:39.5111244.7354.78
18.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia1:42.3510347.5954.76
19.CISEK, Jan07UKS Ostrobramska1:45.969346.5659.40

12 lat

1.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany1:06.1738330.8735.30
2.STYŚ, Aleksander06UKS Jagiellonka Warszawa1:08.5634433.0835.48
3.ŁUKASIK, Oliwier06UKS Jedynka Łazy1:10.4031832.5737.83
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:14.2827135.2739.01
5.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:14.6726633.5941.08
6.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:17.0124337.3139.70
7.JABŁOŃSKI, Kacper06Sejwal Rypin1:17.4423936.0541.39
8.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:18.6722836.2142.46
9.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:20.4721336.7843.69
10.RYTELEWSKI, Radosław06Buks1:20.8421036.8943.95
11.DARKOWSKI, Antoni06UKS Żoliborz1:21.4520538.8942.56
12.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:22.3819838.0244.36
13.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:23.0519437.6045.45
14.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:24.2618537.2147.05
15.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:24.8618137.1547.71
16.BUCKI, Jan06Buks1:25.3417838.5346.81
17.GWACKI, Ignacy06MKS Juvenia Białystok1:28.8915840.7448.15
18.DYLEWSKI, Szynon06Buks1:32.0014240.7351.27
19.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:32.7413942.6650.08
20.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:33.1313742.1750.96
21.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny1:38.5311641.1057.43
22.BONIAKOWSKI, Kacper06Klub Pływacki Ciechanw1:47.219047.4559.76

13 lat

1.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS1:11.3430633.3438.00
2.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:13.7127732.9840.73
3.LAKUS, Bartlomiej05UKS Delfin Garwolin1:15.4125915.5259.89
4.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:23.1619337.8045.36
5.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:26.2817339.8746.41
6.PYRIZHOK, Artem05Uks Pingwiny1:27.0016837.7349.27
7.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:36.1312540.6855.45


<< TOP >>
Konkurencja 25
20.10.2018 - 17:55
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:12.87KNOP, Aleksandra01605Warszawa21.12.2014

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:18.0138035.6942.32
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:18.6537036.9541.70
3.KACZMAREK, Amelia07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:18.9736638.7340.24
4.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:19.1036436.0043.10
5.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks1:21.1433738.8442.30
6.IWIŃSKA, Elżbieta07Buks1:25.3129039.1846.13
7.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw1:25.61287
8.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:26.1728244.1742.00
9.WIECZOREK, Zuzanna07UKS Wawer Warszawa1:26.6827741.7344.95
10.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.9926442.0945.90
11.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:28.5126042.5445.97
12.DOMORADZKA, Julia07MUKS Olimpijczyk Suwałki1:28.7325841.0647.67
13.LASIK, Lena07KU AZS UAM Poznań1:31.3523644.4246.93
14.OSTASZEWSKA, Amelia07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:31.5323542.2849.25
15.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany1:31.6723444.8546.82
16.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:34.3521445.4048.95
17.KRZYKALSKA, Maja07Sejwal Rypin1:36.8719847.1249.75
18.GARLEJ, Małgorzata07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:39.3718347.6851.69
DYSKW.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:35.2642.8852.38
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 26
20.10.2018 - 18:02
Chłopcw, 100m zmienny11 lat
Wyniki

REKORD OMDO1:10.91URYNIUK, Paweł00414Warszawa21.12.2014

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.EROMIN, Jan07Buks1:17.4727335.7241.75
2.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:18.1626638.5539.61
3.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:19.0025836.6042.40
4.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany1:20.6324238.8341.80
5.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:21.1923737.5843.61
6.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa1:21.9523138.6143.34
7.JARCZEWSKI, Jan07Ku Azs Pł1:24.0521440.1743.88
8.NESSEL, Bartosz07Buks1:24.9520739.9545.00
9.TRACZESKI, Szymon07UKS Wawer Warszawa1:25.3220439.9145.41
10.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:27.3219141.8045.52
11.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy" Augustw1:27.3419140.5046.84
12.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany1:27.4519038.1149.34
13.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany1:27.8918741.4246.47
14.TOMECKI, Filip07Uks Victoria Jzefw1:29.6917642.3247.37
15.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany1:30.1217341.0849.04
16.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina  Ostrołęka1:30.7417042.2348.51
17.ORACZ, Stanisław07Buks1:31.2316743.1848.05
18.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:31.5316543.0248.51
19.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:33.8815344.7349.15
20.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:37.3813745.9851.40
21.PAŁKA, Antoni07Buks1:39.1313044.3454.79
DYSKW.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:32.4942.5049.99
Z3 - Pływak ukończył poszczeglne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.


<< TOP >>
Konkurencja 27
20.10.2018 - 18:08
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
2:23.91
2:35.21
MURAWSKA, Maria
MURAWSKA, Maria
02414
07514
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
17.10.2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:43.1641636.9942.4845.3438.35
2.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok2:50.0136838.0844.5950.3237.02
3.MĄTEWSKA, Zofia06IKS Konstancin2:51.2336037.6942.8650.3540.33
4.BANAŚ, Dominika06Buks2:52.3435338.3642.8251.6939.47
5.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany2:52.8735037.3745.4050.1939.91
6.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt2:53.1034835.8043.1453.5540.61
7.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka2:57.5932339.3446.0254.8537.38
8.JANKOWSKA, Weronika06Squatina  Ostrołęka2:59.7431142.1145.8849.2042.55
9.GÓRSKA, Roksana06MKS Juvenia Białystok3:13.7424841.5349.5856.8445.79
DYSKW.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt2:58.1941.2245.9352.7738.27
Z3 - Pływak ukończył poszczeglne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.

13 lat

1.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok2:34.7148833.9739.8845.8734.99
2.PARADOWSKA, Julia05Uks Victoria Jzefw2:34.7848833.7939.8044.8736.32
3.MAKSYMOWICZ, Nina05UKS G-8 Bielany2:38.0845833.7741.8045.9336.58
4.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin2:38.1345733.9841.0247.9535.18
5.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn2:38.5945334.6940.8148.6034.49
6.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt2:43.0241734.6242.0947.7638.55
7.MAKSYMOWICZ, Nadia05UKS G-8 Bielany2:51.4935837.3642.0354.7437.36
8.PATER, Matylda05Uks Pingwiny2:54.8633836.6944.4654.1739.54
9.PIŁATOWICZ, Kaja05IKS Konstancin2:57.8032139.7046.4352.5939.08
10.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS3:04.4428844.8046.7952.5140.34


<< TOP >>
Konkurencja 28
20.10.2018 - 18:19
Chłopcw, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

REKORD OMDO 13
REKORD OMDO 12
2:14.06
2:31.43
URYNIUK, Paweł
ZIEMBOWICZ, Franciszek
05114
05114
Warszawa
Warszawa
17.12.2016
17.12.2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria2:23.5644532.6234.4442.9533.55
Rekord OMDO
2.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS2:23.9744132.1836.4841.7533.56
3.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany2:26.2342131.1439.1040.5035.49
4.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka2:38.1133334.3640.2648.9634.53
5.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin2:53.9125024.1313.8644.861:31.06
6.WIĘCŁAW, Aleksander06MKS Juvenia Białystok3:02.2221739.7448.5949.1844.71
7.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny3:06.4920342.7047.7355.3240.74
8.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:16.1517444.9847.211:00.4343.53
9.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka3:18.0316946.3249.4059.6642.65
DYSKW.BACHANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany2:58.6135.6848.6154.4839.84
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.

13 lat

1.KOBUS, Bartosz05Ku Azs Pł2:23.0045030.5538.9440.3833.13
2.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany2:34.7735532.4437.9046.4138.02
3.JARCZEWSKI, Franciszek05Ku Azs Pł2:37.5633635.1139.2847.0536.12
4.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka2:50.4726538.9145.5548.4137.60
5.SIENKIEWICZ, Ignacy05IKS Konstancin2:56.1924040.3546.6352.0937.12
DYSKW.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw2:53.0438.4445.9748.4140.22
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).