Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 12 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 12 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  6. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 12 lat
Nr  8. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  9 - 12 lat
Nr  10. Chłopców, 4 x 50m dowolny  9 - 12 lat


X Grand Prix w pływaniu o Puchar Sprintu Victorii Jzefw
Jzefw, 26.11.2017


Konkurencja 1
26.11.2017 - 9:15
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jzefw39.76199
2.PIOTRAK, Zofia08UKS Victoria Jzefw43.85148
3.CEGŁOWSKA, Agnieszka08UKS Victoria Jzefw46.37125
4.KRUSZYŃSKA, Daria08UKS Victoria Jzefw47.04120
5.WRONIEWICZ, Hanna08UKS GOS Raszyn51.6491
6.SOSNOWSKA, Alicja08UKS Victoria Jzefw52.8684
7.DĘBECKA-STRZYŻEWSKA, Iga08UKS Victoria Jzefw58.8861

10 lat

1.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn36.26263
2.TARASZKIEWICZ, Zofia07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli36.53257
3.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer37.44239
4.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne38.84214
5.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin38.94212
6.JĘDRKIEWICZ, Klara07UKS Victoria Jzefw39.26207
7.GAŁAT, Amelia07Mazowsze Miętne41.21179
8.MAKOWSKA, Marianna07Uks Wilanowia43.39153
9.JESIOTR, Gabiela07UKS Victoria Jzefw43.95147
10.WOŹNICA, Hanna07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli44.65141
11.WITAK, Natalia07Mazowsze Miętne46.08128
12.STONOGA, Maria07UKS Victoria Jzefw46.77122
13.WIERZCHOWSKA, Agata07PUKS Płońsk49.00106
14.SZYMANEK, Maria07UKS GOS Raszyn54.7076
DYSKW.STRZELCZYK, Maria07Uks Wawer40.91
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw32.07380
2.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw33.18343
3.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw34.16314
4.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin34.79298
5.IZBICKA, Dominika06UKS Victoria Jzefw34.93294
6.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw34.98293
7.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw35.89271
8.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jzefw39.32206
9.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw40.49189
10.DĄBROWSKA, Aleksandra06PUKS Płońsk40.85184
11.PIĄTKOWSKA, Pola06Uks Wilanowia41.03181
12.MIKULSKA, Wiktoria06UKS Delfin Garwolin41.31178
13.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin44.42143
14.WOŹNIAK, Anna06PUKS Płońsk46.78122
15.OLSZEWSKA, Natali06PUKS Płońsk47.23119

12 lat

1.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw31.22412
GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw31.22412
3.DUBAN, Aleksandra05UKS GOS Raszyn31.76391
4.GOLJASZ, Eliza05UKS Victoria Jzefw32.86353
5.TOMCZYK, Karolina05UKS Victoria Jzefw34.99293
6.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin35.15289
7.IMIOŁEK, Otylia05UKS Victoria Jzefw36.18265
8.KLIMKIEWICZ, Patrycja05PUKS Płońsk36.20264
9.SZUSTAK, Martyna05UKS GOS Raszyn36.74253

PKMAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jzefw32.70358
PKKURPIK, Roksana03Uks Wawer34.14315
PKDUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn43.04157


<< TOP >>
Konkurencja 2
26.11.2017 - 9:27
Chłopcw, 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.OLEJARCZYK, Krzysztof08UKS Victoria Jzefw37.42158
2.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn37.68155
3.ZAWADZKI, Piotr08UKS Victoria Jzefw37.85153
4.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn38.00151
5.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer39.08139
6.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia39.89131
7.BOCHEŃSKI, Tomek08Uks Wawer40.85121
8.HRYCZ, Juliusz08UKS Victoria Jzefw40.97120
9.KARBOWSKI, Wiktor08UKS Victoria Jzefw41.29118
10.SEKUŁA, Antoni08UKS Victoria Jzefw43.19103
11.HOCHMAN, Dominik08UKS Victoria Jzefw44.9191
12.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin45.7686
13.KRZYWINA, Mikołaj08UKS Victoria Jzefw48.0974
14.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia48.5372
AUGUSTYNOWICZ, Paweł08UKS Victoria Jzefw48.5372
16.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin48.8671
17.KLODA KORNEL,08UKS Victoria Jzefw48.9570
18.PIECH, Aleksander08UKS Victoria Jzefw49.6467
19.KUREK, Antoni08UKS Victoria Jzefw49.7367
20.TRUJNARA, Artur08UKS Victoria Jzefw49.8567
21.NOWAKOWSKI, Jakub08UKS GOS Raszyn52.8156
22.KARDASIEWICZ, Marcel08UKS GOS Raszyn58.6441
DYSKW.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia51.44
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia35.25189
2.SŁAWIŃSKI, Jakub07UKS Victoria Jzefw36.67168
3.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer37.34159
4.KUBAK, Michał07Aqua Ryki37.43158
5.TOMECKI, Filip07UKS Victoria Jzefw37.69155
6.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia39.90130
7.JÓŹWIAK, Wojciech07UKS Ósemka Siedlce40.08129
8.OPALA, Filip07UKS Victoria Jzefw40.25127
9.PICHŁACZ, Michał07UKS Victoria Jzefw40.64123
10.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia41.08119
11.DOBRZYŃSKI, Robert07UKS Victoria Jzefw41.09119
12.DZIECIATKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia42.22110
13.PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS Victoria Jzefw43.36102
14.KICEK, Tomasz07PUKS Płońsk43.9398
15.STAROS, Maksymilian07UKS Delfin Garwolin43.9897
16.WYGODA, Tomek07Uks Wawer45.2789
17.JARZĄBSKI, Wiktor07UKS Victoria Jzefw45.6987
18.GRZEGRZÓŁKA, Wojtek07Mazowsze Miętne45.8886
19.RZECHOŁKA, Oliwier07Mazowsze Miętne48.8371
20.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia51.0662
21.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia51.4161
22.WYGODA, Szymon07Uks Wawer55.2149
DYSKW.GOSZCZYŃSKI, Franciszek07PUKS Płońsk46.93
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SKIERKOWSKI, Łukasz07PUKS Płońsk48.19
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany31.43267
2.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk32.26247
3.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn32.90233
4.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw33.71217
5.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw35.35188
6.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw35.68183
7.SZYMCZYK, Jan06UKS GOS Raszyn35.69182
8.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw35.82180
9.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer37.44158
10.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin37.57156
11.KARDASIEWICZ, Makary06UKS GOS Raszyn38.73143
12.GRZEBALSKI, Jan06UKS Victoria Jzefw41.43116
13.WĘGRZYN, Fryderyk06Mazowsze Miętne42.26110
14.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin45.9785
DYSKW.WAWER, Franciszek06UKS Victoria Jzefw40.84
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.OSADCZUK, Bogdan05UKS Victoria Jzefw33.10229
2.KĘPKA, Antoni05UKS Victoria Jzefw33.87214
3.WITAK, Jakub05Mazowsze Miętne34.47203
4.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin34.94194
5.NOJEK, Jakub05UKS Victoria Jzefw36.49171
6.KŁODA, Tymon05UKS Victoria Jzefw36.53170
7.PYZA, Nikodem05Mazowsze Miętne36.54170
8.WOŁYNKO, Jan05UKS Victoria Jzefw38.14149
9.MAŁEK, Filip05Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli39.66133

PKKONARSKI, Maciej04Uks Wawer26.82431
PKWRÓBEL, Piotr04UKS Victoria Jzefw33.53220
PKLUBIŃSKI, Adrian03Uks Wawer34.22207
PKSKRODZKI, Adam04UKS Victoria Jzefw35.33188


<< TOP >>
Konkurencja 3
26.11.2017 - 9:48
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jzefw54.08148
PIOTRAK, Zofia08UKS Victoria Jzefw54.08148
3.BURNO, Natalia08UKS Delfin Garwolin59.00114
4.SOSNOWSKA, Alicja08UKS Victoria Jzefw1:04.8186
5.KRUSZYŃSKA, Daria08UKS Victoria Jzefw1:06.7479
6.CEGŁOWSKA, Agnieszka08UKS Victoria Jzefw1:09.2670
DYSKW.DĘBECKA-STRZYŻEWSKA, Iga08UKS Victoria Jzefw1:07.08
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.MAŁGORZATA, Kowalska08UKS Victoria Jzefw1:14.60
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

10 lat

1.TARASZKIEWICZ, Zofia07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli46.31236
2.GAŁAT, Amelia07Mazowsze Miętne48.98199
3.KAŁASKA, Karolina07Mazowsze Miętne49.22197
4.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin51.56171
5.WOŹNICA, Hanna07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli55.05140
6.WITAK, Natalia07Mazowsze Miętne57.71122
7.STONOGA, Maria07UKS Victoria Jzefw58.99114
8.MAKOWSKA, Marianna07Uks Wilanowia59.92109
DYSKW.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer47.54
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia1:00.72
K 2 - Brak wynurzenia głowy po rozpoczęciu ruchu ramion do wewnątrz z jego najszerszego polożenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie

11 lat

1.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin41.99317
2.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw44.33269
3.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jzefw44.63264
DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw44.63264
5.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw46.83228
6.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw46.95226
7.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw47.12224
8.IZBICKA, Dominika06UKS Victoria Jzefw48.81202
9.RUT, Melania06Uks Wilanowia51.13175
10.DĄBROWSKA, Aleksandra06PUKS Płońsk51.27174
11.MATUSZEWSKA, Maria06Uks Wilanowia53.70151
12.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin55.60136
13.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia56.39131
14.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw58.17119
15.WOŹNIAK, Anna06PUKS Płońsk59.15113

12 lat

1.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw38.40414
2.TOMCZYK, Karolina05UKS Victoria Jzefw43.71281
3.GOLJASZ, Eliza05UKS Victoria Jzefw44.18272
4.KLIMKIEWICZ, Patrycja05PUKS Płońsk48.72203

PKMAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jzefw40.49353
PKKURPIK, Roksana03Uks Wawer42.60
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 4
26.11.2017 - 10:01
Chłopcw, 50m klasyczny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer50.91122
2.ZAWADZKI, Piotr08UKS Victoria Jzefw53.12107
3.HRYCZ, Juliusz08UKS Victoria Jzefw54.9197
4.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia55.4694
5.OLEJARCZYK, Krzysztof08UKS Victoria Jzefw55.7792
6.PIECH, Aleksander08UKS Victoria Jzefw57.6783
7.TRUJNARA, Artur08UKS Victoria Jzefw58.3581
8.KARBOWSKI, Wiktor08UKS Victoria Jzefw59.5976
9.HOCHMAN, Dominik08UKS Victoria Jzefw1:02.1567
10.SEKUŁA, Antoni08UKS Victoria Jzefw1:02.6665
11.KUREK, Antoni08UKS Victoria Jzefw1:04.4860
12.KLODA KORNEL,08UKS Victoria Jzefw1:08.0251

10 lat

1.TOMECKI, Filip07UKS Victoria Jzefw47.39151
2.PICHŁACZ, Michał07UKS Victoria Jzefw47.59149
3.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer47.79147
4.JÓŹWIAK, Wojciech07UKS Ósemka Siedlce48.54140
5.PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS Victoria Jzefw51.17120
6.DZIECIATKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia52.72109
7.GRZEGRZÓŁKA, Wojtek07Mazowsze Miętne54.23100
8.WYGODA, Tomek07Uks Wawer1:00.8671
9.DOBRZYŃSKI, Robert07UKS Victoria Jzefw1:01.2070
10.SKIERKOWSKI, Łukasz07PUKS Płońsk1:02.6065
11.KICEK, Tomasz07PUKS Płońsk1:03.9861
12.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia1:05.4057
13.WYGODA, Szymon07Uks Wawer1:07.8751
14.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia1:14.0639
DYSKW.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin56.64
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.GOSZCZYŃSKI, Franciszek07PUKS Płońsk1:15.57
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany42.68207
2.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw46.09164
3.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk46.33161
4.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw47.90146
5.WAWER, Franciszek06UKS Victoria Jzefw48.47141
6.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw48.56140
7.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin48.57140
8.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer49.82130
9.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw51.65116
10.WIĘCKOWSKI, Piotr06UKS Delfin Garwolin52.61110
11.PACHOLEC, Patryk06UKS Delfin Garwolin56.2490
12.GRZEBALSKI, Jan06UKS Victoria Jzefw1:01.6468
13.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin1:03.3363

12 lat

1.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin44.48182
2.OSADCZUK, Bogdan05UKS Victoria Jzefw45.27173
3.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin46.34161
4.WOŁYNKO, Jan05UKS Victoria Jzefw47.32151
5.MAŁEK, Filip05Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli54.26100

PKKONARSKI, Maciej04Uks Wawer35.58357


<< TOP >>
Konkurencja 5
26.11.2017 - 10:18
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jzefw44.10197
2.PIOTRAK, Zofia08UKS Victoria Jzefw52.89114
3.KRUSZYŃSKA, Daria08UKS Victoria Jzefw55.6598
4.BURNO, Natalia08UKS Delfin Garwolin56.6792
5.CEGŁOWSKA, Agnieszka08UKS Victoria Jzefw57.0091
6.SOSNOWSKA, Alicja08UKS Victoria Jzefw58.4184
7.MAŁGORZATA, Kowalska08UKS Victoria Jzefw58.6184
8.DĘBECKA-STRZYŻEWSKA, Iga08UKS Victoria Jzefw59.1481
DYSKW.WRONIEWICZ, Hanna08UKS GOS Raszyn57.60
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

10 lat

1.JĘDRKIEWICZ, Klara07UKS Victoria Jzefw42.95213
2.JESIOTR, Gabiela07UKS Victoria Jzefw49.99135
3.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia50.67130
4.KAŁASKA, Karolina07Mazowsze Miętne52.98113
5.WIERZCHOWSKA, Agata07PUKS Płońsk54.94102
6.STONOGA, Maria07UKS Victoria Jzefw56.2295
7.SZYMANEK, Maria07UKS GOS Raszyn59.4880
DYSKW.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne44.28
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

11 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw35.74370
2.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw37.59318
3.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw39.87266
4.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw39.95265
5.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin40.06263
6.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer40.79249
7.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw40.89247
8.IZBICKA, Dominika06UKS Victoria Jzefw42.11226
9.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jzefw44.88187
10.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw45.07184
11.RUT, Melania06Uks Wilanowia46.64166
12.DĄBROWSKA, Aleksandra06PUKS Płońsk47.35159
13.PIĄTKOWSKA, Pola06Uks Wilanowia48.04152
14.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin49.33140
15.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin50.68129
16.MIKULSKA, Wiktoria06UKS Delfin Garwolin51.76121
17.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia51.88121
18.WOŹNIAK, Anna06PUKS Płońsk54.04107
19.OLSZEWSKA, Natali06PUKS Płońsk54.57104
20.MATUSZEWSKA, Maria06Uks Wilanowia55.12101

12 lat

1.DUBAN, Aleksandra05UKS GOS Raszyn35.84367
2.TOMCZYK, Karolina05UKS Victoria Jzefw37.83312
3.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw38.17304
4.KLIMKIEWICZ, Patrycja05PUKS Płońsk39.21280
5.IMIOŁEK, Otylia05UKS Victoria Jzefw42.35222
6.SZUSTAK, Martyna05UKS GOS Raszyn44.79188

PKDUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn56.8492


<< TOP >>
Konkurencja 6
26.11.2017 - 10:32
Chłopcw, 50m grzbietowy9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.OLEJARCZYK, Krzysztof08UKS Victoria Jzefw41.80150
2.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn44.02128
3.BOCHEŃSKI, Tomek08Uks Wawer45.42117
4.ZAWADZKI, Piotr08UKS Victoria Jzefw45.97112
5.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn46.33110
6.SEKUŁA, Antoni08UKS Victoria Jzefw48.0998
7.KARBOWSKI, Wiktor08UKS Victoria Jzefw49.5790
8.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin50.1187
9.HRYCZ, Juliusz08UKS Victoria Jzefw50.3885
10.HOCHMAN, Dominik08UKS Victoria Jzefw51.4080
11.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin52.6375
12.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia53.0673
13.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia53.6371
14.KUREK, Antoni08UKS Victoria Jzefw54.3168
15.KLODA KORNEL,08UKS Victoria Jzefw55.3164
16.KRZYWINA, Mikołaj08UKS Victoria Jzefw56.2661
17.TRUJNARA, Artur08UKS Victoria Jzefw58.8653
18.PIECH, Aleksander08UKS Victoria Jzefw59.7051
DYSKW.NOWAKOWSKI, Jakub08UKS GOS Raszyn58.08
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/
DYSKW.KARDASIEWICZ, Marcel08UKS GOS Raszyn1:03.73
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

10 lat

1.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia41.00159
2.SŁAWIŃSKI, Jakub07UKS Victoria Jzefw42.58142
3.KUBAK, Michał07Aqua Ryki43.13136
4.PICHŁACZ, Michał07UKS Victoria Jzefw46.04112
5.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia46.50109
6.OPALA, Filip07UKS Victoria Jzefw47.50102
7.JARZĄBSKI, Wiktor07UKS Victoria Jzefw47.82100
8.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia47.8899
9.PUSZ-GAJOS, Ignacy07UKS Victoria Jzefw49.6689
10.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin49.8488
11.KICEK, Tomasz07PUKS Płońsk51.5380
12.STAROS, Maksymilian07UKS Delfin Garwolin52.0277
13.SKIERKOWSKI, Łukasz07PUKS Płońsk54.1868
14.DOBRZYŃSKI, Robert07UKS Victoria Jzefw54.4168
15.GOSZCZYŃSKI, Franciszek07PUKS Płońsk59.0653
DYSKW.GRZEGRZÓŁKA, Wojtek07Mazowsze Miętne51.75
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/
DYSKW.RZECHOŁKA, Oliwier07Mazowsze Miętne55.05
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

11 lat

1.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany37.69204
2.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw38.11198
3.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk38.81187
4.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw41.76150
5.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw42.66141
6.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw43.15136
7.SZYMCZYK, Jan06UKS GOS Raszyn44.01128
8.KARDASIEWICZ, Makary06UKS GOS Raszyn45.20118
9.WAWER, Franciszek06UKS Victoria Jzefw45.48116
10.WIĘCKOWSKI, Piotr06UKS Delfin Garwolin47.69101
11.PACHOLEC, Patryk06UKS Delfin Garwolin52.6475
12.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin53.5971
13.GRZEBALSKI, Jan06UKS Victoria Jzefw53.9769
DYSKW.WĘGRZYN, Fryderyk06Mazowsze Miętne51.43
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/
DYSKW.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin52.28
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

12 lat

1.OSADCZUK, Bogdan05UKS Victoria Jzefw37.92201
2.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin38.41193
3.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin40.35166
4.NOJEK, Jakub05UKS Victoria Jzefw41.33155
5.KĘPKA, Antoni05UKS Victoria Jzefw41.44154
6.WITAK, Jakub05Mazowsze Miętne42.06147
7.KŁODA, Tymon05UKS Victoria Jzefw43.83130

PKLUBIŃSKI, Adrian03Uks Wawer38.93185
PKSKRODZKI, Adam04UKS Victoria Jzefw41.77150
PKWRÓBEL, Piotr04UKS Victoria Jzefw41.83149


<< TOP >>
Konkurencja 7
26.11.2017 - 10:52
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn45.35155
2.STRZELCZYK, Maria07Uks Wawer48.53126
3.JĘDRKIEWICZ, Klara07UKS Victoria Jzefw49.27121
4.WIERZCHOWSKA, Agata07PUKS Płońsk59.2769

11 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw33.63380
2.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw38.28258
3.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw38.52253
4.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw38.69250
5.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jzefw38.81247
6.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin44.15168
7.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer45.56153
8.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw54.4989
9.RUT, Melania06Uks Wilanowia56.7079
10.OLSZEWSKA, Natali06PUKS Płońsk59.1070
DYSKW.PIĄTKOWSKA, Pola06Uks Wilanowia59.53
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu

12 lat

1.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw33.20395
2.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw35.23331
3.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin38.04263
4.GOLJASZ, Eliza05UKS Victoria Jzefw38.10262

PKMAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jzefw35.33328
PKKURPIK, Roksana03Uks Wawer38.63251


<< TOP >>
Konkurencja 8
26.11.2017 - 11:01
Chłopcw, 50m motylkowy10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.TOMECKI, Filip07UKS Victoria Jzefw45.04113
2.KUBAK, Michał07Aqua Ryki46.00106
3.SŁAWIŃSKI, Jakub07UKS Victoria Jzefw46.04106
4.OPALA, Filip07UKS Victoria Jzefw47.7994

11 lat

1.STYŚ, Aleksander06UKS JAGIELLONKA Warszawa31.46332
2.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany35.82225
3.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw38.66179
4.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn39.13172
5.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw40.96150
6.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw44.27119
7.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw44.55117

12 lat

1.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin36.35215
2.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin36.75208
3.PYZA, Nikodem05Mazowsze Miętne41.86141

PKKONARSKI, Maciej04Uks Wawer29.38408
PKSKRODZKI, Adam04UKS Victoria Jzefw40.91151


<< TOP >>
Konkurencja 9
26.11.2017 - 11:08
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Victoria Jzefw 5UKS Victoria Jzefw2:21.83293
,
,
39.96
39.53
,
,
31.74
30.60
2.UKS Victoria Jzefw 1UKS Victoria Jzefw2:32.22237
,
,
44.32
42.35
,
,
33.44
32.11
3.UKS Victoria Jzefw 6UKS Victoria Jzefw2:45.92183
,
,
49.91
47.68
,
,
34.72
33.61
4.UKS Delfin GarwolinUKS Delfin Garwolin2:46.73180
,
,
41.88
52.39
,
,
38.30
34.16

PKUKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn2:29.42250
DUBAN, Aleksandra
SZUSTAK, Martyna
05
05
38.79
37.11
DUBAN, Justyna
DUBAN, Magdalena
07
09
42.99
30.53
PKMazowsze MiętneMazowsze Miętne2:32.38236
,
,
37.03
42.80
,
,
38.67
33.88


<< TOP >>
Konkurencja 10
26.11.2017 - 11:14
Chłopcw, 4 x 50m dowolny9 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Victoria Jzefw 2UKS Victoria Jzefw2:20.77202
,
,
37.54
36.66
,
,
34.35
32.22
2.UKS Victoria Jzefw 4UKS Victoria Jzefw2:24.00188
,
,
37.78
38.03
,
,
34.85
33.34
3.UKS Delfin GarwolinUKS Delfin Garwolin2:36.34147
,
,
43.85
42.71
,
,
36.91
32.87
4.UKS Victoria Jzefw 3UKS Victoria Jzefw2:37.43144
,
,
42.63
40.34
,
,
38.68
35.78
DYSKW.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn2:24.63
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
MADEY, Konrad
MADEY, Ryszard
06
08
37.88
39.20
SZYMCZYK, Jan
SZYMCZYK, Michał
06
08
34.80
32.75

PKUKS Victoria Jzefw 4UKS Victoria Jzefw2:20.05205
,
,
35.08
34.45
,
,
38.08
32.44