Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  1 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  1 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  1 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  1 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m grzbietowy  1 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m grzbietowy  1 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 50m motylkowy  1 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m motylkowy  1 lat i starsi
Nr  9. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 100m zmienny  11 lat i młodsi
Nr  11. Kobiet, 200m zmienny  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m zmienny  12 lat i starsi


Integracyjny Sparing Pływacki Polska - Rosja
Olecko, 26-8-2017


Konkurencja 1
2017-08-26
Kobiet, 50m dowolny1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin35.23287
2.JĘDRZEJEWSKA Oliwia06UKS Delfin Garwolin38.45221
3.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin42.09168
4.SZCZERBA Karolina06UKS Delfin Garwolin43.35154
5.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin52.0789

12 lat i starsi

1.VOROBYOVA Paulina03Ksshor-130.44445
2.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin30.66436
3.CHODYNA Kinga00Ksshor-130.91425
4.PLAZINSKA Wiktoria01Ksshor-140.41190
5.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin41.13180
6.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin41.47176


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-08-26
Mężczyzn, 50m dowolny1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin41.13120
2.KALMAKOV Fedor09Ksshor-141.56116
3.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin45.4389
4.FRĄCKIEWICZ Adam09UKS Delfin Garwolin47.5977

12 lat i starsi

1.VOLCZUKOV Nikita02Ksshor-125.97477
2.VISHNYAKOV Andrey01Ksshor-126.53447
3.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin27.62397
ANDREKOV Vlad99Ksshor-127.62397
MASARCKIJ Pawel02Ksshor-127.62397
6.MASLOV Dmitry00Ksshor-129.37330
7.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin30.59292
8.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin31.84259
9.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin33.76217
10.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin34.47204
11.MIKULSKI Filip04UKS Delfin Garwolin34.49203
12.GROMUŁ Przemysław03UKS Delfin Garwolin41.41117


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-08-26
Kobiet, 50m klasyczny1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin43.03299

12 lat i starsi

1.MIGDALEVA Marya03Ksshor-136.71482
2.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin40.18368
3.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin43.16297
4.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin44.50271
5.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin45.54252


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-08-26
Mężczyzn, 50m klasyczny1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.MACZSHENKOV Ivan06Ksshor-144.63181
2.GUSKOV Semen06Ksshor-144.69180
3.MACZSHENKOV Saveli08Ksshor-148.85138

12 lat i starsi

1.SZCZYPEK Mateusz96UKS Delfin Garwolin36.34335
2.ALEYNIKOV Georgy03Ksshor-136.94319
3.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin40.97234
4.SKRZYNIARZ Michał04UKS Delfin Garwolin42.20214
5.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin43.71192
6.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin45.47171
7.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin46.67158


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-08-26
Kobiet, 50m grzbietowy1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin52.69116
2.BUDYTA Oliwia06UKS Delfin Garwolin55.10101
3.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin55.20100
4.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin1:01.6272

12 lat i starsi

1.KALMAKOVA Anna01Ksshor-133.59447
2.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin41.42238


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-08-26
Mężczyzn, 50m grzbietowy

1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.GUNDYREV Prohor08Ksshor-141.07166
2.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin49.4195
3.SOKOLOV Ivan09Ksshor-149.9992
4.BŁAŻEJCZYK Antoni08UKS Delfin Garwolin53.9673
5.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin54.4171
6.PACHOLEC Patryk06UKS Delfin Garwolin54.6270

12 lat i starsi

1.MAKRECKI Matvej03Ksshor-131.22379
2.SKOROMNOV Anton05Ksshor-132.13348
3.RUMYANCEV Konstantyn01Ksshor-134.91271
4.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin40.56173
5.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin43.03145


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-08-26
Kobiet, 50m motylkowy1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat i starsi

1.VOROBYOVA Paulina03Ksshor-131.96443
2.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04UKS Delfin Garwolin39.25239
3.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin41.83197


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-08-26
Mężczyzn, 50m motylkowy1 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat i młodsi

1.BURAKOV Semen08Ksshor-144.03121

12 lat i starsi

1.KURIN Eugeniy00Ksshor-126.86534
2.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin32.19310
3.OSMANOV Ruslan05Ksshor-137.27200


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-08-26
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin1:31.44251
2.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:33.50235
3.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin1:45.87162
4.OSMANOVA Kristina08Ksshor-11:47.72154


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-08-26
Chłopców, 100m zmienny

11 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GUSKOV Semen06Ksshor-11:27.44195
2.MACZSHENKOV Ivan06Ksshor-11:28.56187
3.GUNDYREV Prohor08Ksshor-11:34.87152
4.MACZSHENKOV Saveli08Ksshor-11:35.59149
5.BURAKOV Semen08Ksshor-11:37.59140
6.KALMAKOV Fedor09Ksshor-11:40.22129
7.SOKOLOV Ivan09Ksshor-11:51.2294


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-08-26
Kobiet, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.MIGDALEVA Marya03Ksshor-12:33.42535
2.KALMAKOVA Anna01Ksshor-12:41.22461
3.VOROBYOVA Paulina03Ksshor-12:46.65417
4.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin3:02.99315
5.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin3:03.18314
6.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin3:03.34313
7.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin3:11.63274
8.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin3:21.63235
9.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin3:26.75218


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-08-26
Mężczyzn, 200m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KURIN Eugeniy00Ksshor-12:14.94536
2.VOLCZUKOV Nikita02Ksshor-12:27.83407
3.VISHNYAKOV Andrey01Ksshor-12:31.55378
4.MAKRECKI Matvej03Ksshor-12:34.50357
5.SKOROMNOV Anton05Ksshor-12:40.85316
6.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin2:44.28297
7.SZCZYPEK Mateusz96UKS Delfin Garwolin2:44.84294
ALEYNIKOV Georgy03Ksshor-12:44.84294
9.MASARCKIJ Pawel02Ksshor-12:49.55270
10.ANDREKOV Vlad99Ksshor-12:50.19267
11.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin2:51.70260
12.OSMANOV Ruslan05Ksshor-12:57.52235
13.SKRZYNIARZ Michał04UKS Delfin Garwolin3:06.19204
14.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin3:07.12201
15.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin3:07.37200
16.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin3:10.46190
17.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin3:13.56181
18.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin3:18.50168
19.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin3:30.41141
20.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin3:33.35135
21.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin3:40.56122
22.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin3:50.93106