Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  5. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  7. Kobiet, 50m motylkowy  9 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m motylkowy  9 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m dowolny  12 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 100m zmienny  12 lat i starsi
Nr  13. Wszystkie, 4 x 50m dowolny  Open
Nr  14. Wszystkie, 4 x 50m zmienny  Open


I Otwarte Mistrzostwa Grjca w Pływaniu o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Grjec
Grjec, 25.11.2017


Konkurencja 1
25.11.2017 - 9:45
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.PIECHOTA, Amelia09MKS WODNIK Radom40.65186
2.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź44.30144
3.MELKA, Maria09Lks Opocznianka45.16136
4.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź45.54132
5.MICHALEC, Maja09Mazowsze Miętne45.86130
6.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno46.75122
7.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź49.24105
8.RUPIEWICZ, Antonina09Uks Orion49.95100
9.SKIBA, Natalia10Klub Pływacki Signovum52.4786
10.KOCYK, Zuzanna09Mazowsze Miętne52.6586
11.STAŃCZYK, Zuzanna09Lks Opocznianka54.1079
12.WRONKOWSKA, Zuzanna09Lks Opocznianka57.1067
13.WRÓBLEWSKA, Kinga09Lks Opocznianka59.9758

9 lat

1.BOGATEK, Małgorzata08Lks Opocznianka39.11209
2.BOGUSŁAWSKA, Joanna08Lks Opocznianka40.52188
3.PAWUL, Kinga08Lks Opocznianka41.31178
4.KĘSKA, Kalina08Lks Opocznianka42.83159
5.NIEDŻWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź42.93158
6.KARBOWNIK, Faustyna08Lks Opocznianka42.94158
7.MIŚTA, Nadia08Klub Pływacki Signovum44.83139
8.KOZŁOWSKA, Aleksandra08MKS WODNIK Radom45.15136
9.KOŁTUN, Nikola08MKS WODNIK Radom46.13127
10.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno46.32126
11.KMITA, Kamila08Lks Opocznianka46.70123
12.POWALSKA, Nicola08SKS 137 Delfin Łdź47.25118
13.KALITA, Oliwia08MKS WODNIK Radom47.37118
14.RAPSIEWICZ, Julia08SKS 137 Delfin Łdź49.40104
15.ANDZIAK, Kinga08Uks Orion51.3892
16.KRAWCZYK, Natalia08MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck51.3992
17.GRZEGRZÓŁKA, Małgorzata08Mazowsze Miętne55.2374

10 lat

1.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon Pułtusk32.91352
2.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno35.02292
3.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno36.52257
4.MICHALEC, Gabrysia07Mazowsze Miętne37.69234
5.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź38.35222
6.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne39.61201
7.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno40.19193
8.JANUSIK, Maja07UKS OLIMPIC Warka40.28192
9.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno40.49189
10.GAŁAT, Amelia07Mazowsze Miętne40.72185
11.MUSIATOWICZ, Weronika07UKS Trjka Puławy42.29165
12.SZULC, Klara07Uks Orion42.73160
13.GALANCIAK, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź44.35143
14.WITAK, Natalia07Mazowsze Miętne44.86139
15.GOWIN, Natalia07UKS OLIMPIC Warka46.23127
16.DOLINA, Oliwia07Uks Orion55.4573

11 lat

1.JASIŃSKA, Michalina06MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck32.48366
2.GÓRLICKA, Weronika06MKS WODNIK Radom32.88353
3.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź32.92351
4.FURMANIAK, Oliwia06SKS 137 Delfin Łdź34.67301
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS OLIMPIC Warka34.83297
6.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS WODNIK Radom35.19288
7.FILIPCZAK, Klaudia06Lks Opocznianka35.29285
8.MIELNICKA, Łucja06MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck35.30285
9.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno37.07246
10.GRZYBOWSKA, Aleksandra06Klub Pływacki Signovum39.34206
11.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź39.39205
12.BIAŁECKA, Zofia06Lks Opocznianka39.49203
13.KALITA, Julia06MKS WODNIK Radom39.54203
14.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź40.16193
15.MIŚTA, Natasza06Klub Pływacki Signovum41.58174
16.BEDNARCZYK, Aleksandra06Lks Opocznianka41.71172
17.PANTKOWSKA, Oliwia06Lks Opocznianka42.15167
18.SOWIŃSKA, Martyna06Uks Orion42.92158
19.ZAGOŻDZON, Maja06Muks Delfin44.04146
20.ZAGÓROWICZ, Maria06Uks Orion44.32144
21.BILSKA, Otylia06MKS WODNIK Radom49.89101
22.WDOWSKA, Maja06Muks Delfin55.3474

12 lat

1.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno30.43445
2.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno30.81429
3.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno31.37406
4.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk33.16344
5.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno33.27340
6.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno34.09316
7.ZAGOŻDZON, Wiktoria05Muks Delfin42.70161

13 lat

1.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck30.25453
2.MAKULEC, Karolina04Mazowsze Miętne33.11345
3.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno33.23342
4.GARDZISZ, Maja04UKS OLIMPIC Warka33.39337
5.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź34.04318
6.OSTROWSKA, Alicja04Klub Pływacki NEMO Lipno34.67301
7.PIĄTKOWSKA, Dominika04Uks Orion36.74253
8.KOSIOREK, Zofia04Uks Orion37.28242

14 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.50542
2.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łdź29.45491
3.BUKOWSKA, Adrianna03Klub Pływacki Signovum33.17343
4.SZANIAWSKA, Agata03Mazowsze Miętne33.60330

15 lat i starsi

1.BEDNARCZYK, Aleksandra02MKS WODNIK Radom29.06511
2.BUCZEK, Natalia02UKS OLIMPIC Warka31.46403
3.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka33.20342


<< TOP >>
Konkurencja 2
25.11.2017 - 10:08
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt39.96130
2.WIECZOREK, Marcel09MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck41.54116
3.FRELEK, Piotr09Mazowsze Miętne42.05111
4.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź44.2995
5.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź45.8186
6.SZANIAWSKI, Hubert09Mazowsze Miętne46.0385
7.LESIAK, Piotr09SKS 137 Delfin Łdź49.5268
8.LIPIŃSKI, Aleksander09MKS WODNIK Radom49.9666
9.ADAMCZYK, Kacper10Lks Opocznianka55.1749
10.GÓRKA, Dominik10Lks Opocznianka57.0444
11.KAPUSTA, Nikodem10Lks Opocznianka58.0442
12.MARSZAŁEK, Aleksander10Lks Opocznianka58.8540
13.DAWICZEWSKI, Antonii10Klub Pływacki Signovum59.1540
14.ANDRZEJUK, Jan10Klub Pływacki Signovum1:01.4235
15.SZAMBURSKI, Olaf10Lks Opocznianka1:03.6632
16.ŻÓŁTOWSKI, Adam11Klub Pływacki Signovum1:12.4721

9 lat

1.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź35.53185
2.SKULSKI, Ryszard08UKS OLIMPIC Warka35.95178
3.CIURKOWSKI, Igor08UKS Trjka Puławy36.34173
4.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź38.37147
5.LATKOWSKI, Jakub08Klub Pływacki Signovum39.38136
6.NOSKO, Aleksander08MKS WODNIK Radom41.10119
7.LEWANDOWSKI, Krystian08SKS 137 Delfin Łdź41.18119
8.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno42.16110
9.KUREK, Kacper08UKS Trjka Puławy42.20110
10.SARAMA, Filip08Lks Opocznianka42.71106
11.MATUSZCZAK, Adam08MKS Piaseczno43.56100
12.PĘKSYK, Kajetan08MKS WODNIK Radom44.2296
13.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno44.8991
14.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź46.7181
15.CIEŚLIK, Kacper08MKS WODNIK Radom47.4577
16.WIROWSKI, Jan08SKS 137 Delfin Łdź47.8975
17.SUCHECKI, Piotr08Uks Orion48.3173
18.KOWALIK, Filip08MKS WODNIK Radom49.6567
19.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź50.7163
20.GUZNICZAK, Piotr08Uks Orion1:03.6332

10 lat

1.UKLEJA, Szymon07UKS OLIMPIC Warka34.44203
2.MORAWSKI, Wiktor07UKS OLIMPIC Warka35.04193
3.DOMAŃSKI, Fabian07Lks Opocznianka36.48171
4.SOŃTA, Maurycy07UKS Trjka Puławy36.96164
5.BOGATEK, Bartek07Lks Opocznianka37.26160
6.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno38.48145
7.SZKURŁAT, Tytus07Lks Opocznianka38.69143
KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno38.69143
9.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon Pułtusk39.12138
10.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź39.83131
11.PĘCZEK, Milosz07Lks Opocznianka40.50125
12.HODIO, Jakub07MKS WODNIK Radom40.73123
13.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź41.49116
14.BOROWSKI, Tymoteusz07SKS 137 Delfin Łdź42.35109
15.MIKULSKI, Wojciech07Mazowsze Miętne45.6387
16.RÓŻYCKI, Filip07Klub Pływacki Signovum49.5668
17.BECHT, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź54.9850

11 lat

1.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce33.08229
2.OKRASA, Maksymilian06MKS Piaseczno33.47221
3.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź34.24207
4.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź35.27189
5.BARSZCZ, Mateusz06MKS WODNIK Radom35.73182
6.WARCHOŁ, Mikołaj06MKS WODNIK Radom36.01178
7.BROŃSKI, Jędrzej06Uks Orion36.56170
8.ZIĘBA, Franek06Lks Opocznianka39.80131
9.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź40.54124
10.KRYSZCZUK, Karol06SKS 137 Delfin Łdź40.68123
11.MARCINIAK, Filip06Uks Orion40.82122
12.MICHALAK, Filip06Muks Delfin54.2152

12 lat

1.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno28.48359
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka28.72351
3.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno30.98279
4.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno31.52265
5.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka32.32246
6.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka33.14228
7.ŻÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany33.28225
8.WITAK, Jakub05Mazowsze Miętne34.19208
9.PSUT, Igor05MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck35.74182
10.DULEMBA, Aleksander05Klub Pływacki Signovum36.33173
11.PYZA, Nikodem05Mazowsze Miętne36.35173
12.WALCZAK, Łukasz05Klub Pływacki Signovum36.50171
13.ADAMSKI, Maciej05Uks Orion42.06111
14.MIKULSKI, Filip05Mazowsze Miętne43.8898

13 lat

1.CHOJNACKI, Bartosz04UKS OLIMPIC Warka30.19302
2.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łdź31.76259
3.SZPADZIK, Dawid04Uks Orion32.47242
4.WOJCIEWSKI, Seweryn04Uks Orion35.19190
5.JÓZEFOWICZ, Maciej04Klub Pływacki NEMO Lipno35.72182
6.MICHALAK, Piotr04Muks Delfin36.42172
7.KLEMM, Jakub04Muks Delfin37.27160
8.SYSKA, Igor04Uks Orion40.25127

14 lat

1.KONWA, Jakub03MKS WODNIK Radom27.10417
2.LEŚNIEWSKI, Patryk03SKS 137 Delfin Łdź29.54322
3.SOBIERAŃSKI, Maciej03Klub Pływacki Signovum29.75315
4.PACHOCKI, Bartosz03Klub Pływacki Signovum31.49266
5.ZAJĄCZKOWSKI, Michał03Klub Pływacki NEMO Lipno35.14191

15 lat i starsi

1.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin27.66392
2.PIETRZAK, Jakub02Klub Pływacki Signovum28.05376
3.JAKUBCZAK, Łukasz02Uks Orion29.57321


<< TOP >>
Konkurencja 3
25.11.2017 - 10:33
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź1:00.34106
2.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź1:00.51106
3.BEDNARCZYK, Maja09Lks Opocznianka1:02.8294
4.SKIBA, Natalia10Klub Pływacki Signovum1:04.4987
5.KOCYK, Zuzanna09Mazowsze Miętne1:04.7986
6.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź1:07.8575
7.WRÓBLEWSKA, Kinga09Lks Opocznianka1:15.4154
8.PIECHAŁ, Wiktoria10Uks Orion1:20.6444

9 lat

1.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum51.33173
2.MIROWSKA, Wiktoria08UKS OLIMPIC Warka51.99167
3.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno52.35163
4.KĘSKA, Kalina08Lks Opocznianka54.71143
5.KMITA, Kamila08Lks Opocznianka58.06120
6.KOTULSKA, Patrycja08SKS 137 Delfin Łdź58.14119
7.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno1:00.04108
8.KALITA, Oliwia08MKS WODNIK Radom1:00.44106
9.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź1:00.59105
10.GRZEGRZÓŁKA, Małgorzata08Mazowsze Miętne1:01.9998
11.PUDLARZ, Lena08SKS 137 Delfin Łdź1:08.3973
12.POŁCZYŃSKA, Iga08Lks Opocznianka1:08.6572
13.ANDZIAK, Kinga08Uks Orion1:09.3670

10 lat

1.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno45.85243
2.BIERNACKA, Lena07MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck48.71203
3.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno48.78202
4.GAŁAT, Amelia07Mazowsze Miętne49.83189
5.KAŁASKA, Karolina07Mazowsze Miętne50.75179
6.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno51.03176
7.LENART, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź54.98141
8.MUSIATOWICZ, Weronika07UKS Trjka Puławy55.64136
9.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź57.17125
10.WITAK, Natalia07Mazowsze Miętne57.40124
11.GRACZYK, Oliwia07SKS 137 Delfin Łdź58.74115
12.SKRZEK, Roksana07Muks Delfin59.35112
13.SZULC, Klara07Uks Orion59.68110
14.KULĄG, Oliwia07MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck1:01.07103

11 lat

1.GÓRLICKA, Weronika06MKS WODNIK Radom41.97317
2.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno42.77300
3.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka43.77280
4.GAWEŁKO, Zuzanna06UKS Trjka Puławy43.97276
5.BEDNARCZYK, Aleksandra06Lks Opocznianka46.00241
6.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno46.11239
7.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno47.13224
8.PIĄTKOWSKA, Paulina06Uks Orion47.72216
9.MIŚTA, Natasza06Klub Pływacki Signovum50.82178
10.ŚMIGASZEWSKA, Wiktoria06MKS WODNIK Radom54.04148
11.SOWIŃSKA, Martyna06Uks Orion56.47130
12.ZAJĄC, Gabriela06Uks Orion56.98126
13.ZAGÓROWICZ, Maria06Uks Orion57.38124
14.WDOWSKA, Maja06Muks Delfin59.23113

12 lat

1.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno39.10392
2.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno42.19312
3.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno43.13292
4.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne43.25290
5.KOZŁOWSKA, Oliwia05Muks Delfin54.20147

13 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno36.61478
2.OSTROWSKA, Anna04Klub Pływacki NEMO Lipno39.71375
3.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka40.14363
4.LUTEREK, Oliwia04Klub Pływacki Signovum40.74347
5.MALECKA, Emilia04MKS Piaseczno44.11273

14 lat

1.ZYCH, Natalia03MKS WODNIK Radom35.50525
2.ZIEMKIEWICZ, Natalia03Klub Pływacki NEMO Lipno38.58409


<< TOP >>
Konkurencja 4
25.11.2017 - 10:50
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt47.96145
2.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź54.7398
3.ŚREDNICKI, Liwiusz09Klub Pływacki Signovum1:00.5072
4.LESIAK, Piotr09SKS 137 Delfin Łdź1:01.4569
5.MACIASZCZYK, Łukasz09SKS 137 Delfin Łdź1:02.8464
6.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź1:07.2952

9 lat

1.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum49.25134
2.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź51.43118
3.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź51.97114
4.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź52.38112
5.WIROWSKI, Jan08SKS 137 Delfin Łdź54.8597
6.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź54.9197
7.SUCHECKI, Piotr08Uks Orion55.9891
8.JAŁKIEWICZ, Adam08SKS 137 Delfin Łdź57.7383
9.PĘKSYK, Kajetan08MKS WODNIK Radom1:02.3966
10.CIEŚLIK, Kacper08MKS WODNIK Radom1:04.5459
11.PLUCIŃSKI, Kamil08SKS 137 Delfin Łdź1:05.2657
12.GUZNICZAK, Piotr08Uks Orion1:16.1236

10 lat

1.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź44.32184
2.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź50.19127
3.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno51.13120
4.CAŁLKA, Maciej07Mazowsze Miętne52.03114
5.BECHT, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź53.12107
6.WOJDALSKI, Igor07Uks Orion55.1096
7.PĘCZEK, Milosz07Lks Opocznianka55.1795
8.SOŃTA, Maurycy07UKS Trjka Puławy56.9187
9.BOROWSKI, Tymoteusz07SKS 137 Delfin Łdź57.9582
10.DOMINIAK, Franciszek07Uks Orion58.3680

11 lat

1.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne42.70206
2.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź49.20135
3.OKOPIEŃ, Jan06Klub Pływacki Signovum50.02128
4.KRYSZCZUK, Karol06SKS 137 Delfin Łdź53.40105

12 lat

1.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź37.80298
2.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka40.30245
3.DULEMBA, Aleksander05Klub Pływacki Signovum44.10187

13 lat

1.AUGUŚCIŃSKI, Mikołaj04SKS 137 Delfin Łdź39.42262
2.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łdź39.85254
3.WALAS, Jan04SKS 137 Delfin Łdź39.92253
4.WALENCIEJ, Aleksander04Uks Orion40.49242
5.SYSKA, Igor04Uks Orion45.87166
6.WOJCIEWSKI, Seweryn04Uks Orion46.51160
7.KĘCIK, Radosław04Uks Orion46.61158

14 lat

1.KONWA, Jakub03MKS WODNIK Radom33.61424
2.ZAJĄCZKOWSKI, Michał03Klub Pływacki NEMO Lipno38.64279

15 lat i starsi

1.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka33.09444


<< TOP >>
Konkurencja 5
25.11.2017 - 11:04
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź48.40149
2.MELKA, Maria09Lks Opocznianka48.89144
3.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno49.97135
4.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź50.96127
5.PIECHOTA, Amelia09MKS WODNIK Radom51.40124
6.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź56.9891
7.MICHALEC, Maja09Mazowsze Miętne58.3885
8.STAŃCZYK, Zuzanna09Lks Opocznianka58.8882
9.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź59.3181
10.BEDNARCZYK, Maja09Lks Opocznianka59.5580
11.WRONKOWSKA, Zuzanna09Lks Opocznianka1:00.3177
12.PIECHAŁ, Wiktoria10Uks Orion1:06.4957
13.GOSZCZYŃSKA, Maja11Uks Orion1:12.2444
14.MAJEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Signovum1:12.4944
DYSKW.RUPIEWICZ, Antonina09Uks Orion53.06
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej

9 lat

1.PAWUL, Kinga08Lks Opocznianka44.58190
2.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno47.23160
3.POWALSKA, Nicola08SKS 137 Delfin Łdź48.30150
4.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź48.62147
5.KOTULSKA, Patrycja08SKS 137 Delfin Łdź49.61138
6.KOZŁOWSKA, Aleksandra08MKS WODNIK Radom52.19118
7.KOŁTUN, Nikola08MKS WODNIK Radom52.29118
8.RAPSIEWICZ, Julia08SKS 137 Delfin Łdź55.6598
9.KRAWCZYK, Natalia08MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck55.9196
10.MIŚTA, Nadia08Klub Pływacki Signovum57.2190
11.POŁCZYŃSKA, Iga08Lks Opocznianka59.0582
12.LEŚNIEWSKA, Amelia08Klub Pływacki Signovum1:00.7875
13.PUDLARZ, Lena08SKS 137 Delfin Łdź1:01.0074
14.WIERZCHOWSKA, Alicja08Klub Pływacki Signovum1:03.2966

10 lat

1.JAROSIŃSKA, Magdalena07UKS Trjka Puławy41.96228
2.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź42.75216
3.BIERNACKA, Lena07MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck42.78216
4.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne44.40193
5.LENART, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź48.69146
6.GOWIN, Natalia07UKS OLIMPIC Warka50.08134
7.GRACZYK, Oliwia07SKS 137 Delfin Łdź52.10119
8.KULĄG, Oliwia07MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck52.93114
9.SKRZEK, Roksana07Muks Delfin54.82102
10.KAŁASKA, Karolina07Mazowsze Miętne56.8891
11.DOLINA, Oliwia07Uks Orion1:00.3377
12.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź1:02.5569

11 lat

1.JASIŃSKA, Michalina06MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck38.68292
2.SKWARCZYŃSKA, Zuzanna06MKS WODNIK Radom39.86267
3.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź41.16242
4.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka41.60234
5.CAŁKA, Dagmara06Mazowsze Miętne42.81215
6.GRZYBOWSKA, Aleksandra06Klub Pływacki Signovum43.44206
7.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź44.52191
8.KALITA, Julia06MKS WODNIK Radom46.41169
9.BILSKA, Otylia06MKS WODNIK Radom55.25100

12 lat

1.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź35.30384
2.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno36.65343
3.KOZŁOWSKA, Oliwia05Muks Delfin49.05143
4.ZAGOŻDZON, Wiktoria05Muks Delfin51.50123

13 lat

1.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04SKS 137 Delfin Łdź33.15464
2.GARDZISZ, Maja04UKS OLIMPIC Warka35.70371
3.OSTROWSKA, Anna04Klub Pływacki NEMO Lipno36.84338
4.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno37.91310
5.MAKULEC, Karolina04Mazowsze Miętne38.06306
6.OSTROWSKA, Alicja04Klub Pływacki NEMO Lipno38.42298
7.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź38.62293
8.PIĄTKOWSKA, Dominika04Uks Orion44.29194
9.KOSIOREK, Zofia04Uks Orion44.78188

14 lat

1.ZYCH, Natalia03MKS WODNIK Radom32.42496
2.WODECKA, Roksana03SKS 137 Delfin Łdź33.09466
3.BUKOWSKA, Adrianna03Klub Pływacki Signovum37.99308

15 lat i starsi

1.BACZYŃSKA, Aleksandra02UKS OLIMPIC Warka38.49296


<< TOP >>
Konkurencja 6
25.11.2017 - 11:22
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.WIECZOREK, Marcel09MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck46.84106
2.FRELEK, Piotr09Mazowsze Miętne48.8694
3.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź51.3281
4.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź52.1577
5.ŚREDNICKI, Liwiusz09Klub Pływacki Signovum52.4376
6.SZANIAWSKI, Hubert09Mazowsze Miętne54.7866
7.MACIASZCZYK, Łukasz09SKS 137 Delfin Łdź56.1661
8.DAWICZEWSKI, Antonii10Klub Pływacki Signovum57.6057
9.GÓRKA, Dominik10Lks Opocznianka1:01.5547
10.ANDRZEJUK, Jan10Klub Pływacki Signovum1:01.6446
11.KAPUSTA, Nikodem10Lks Opocznianka1:01.8746
12.SZAMBURSKI, Olaf10Lks Opocznianka1:02.2845
13.ADAMCZYK, Kacper10Lks Opocznianka1:03.7442
14.MARSZAŁEK, Aleksander10Lks Opocznianka1:04.4440
15.LIPIŃSKI, Aleksander09MKS WODNIK Radom1:10.4031
16.KSYTA, Jakub09Lks Opocznianka1:24.7018
17.CHOJNACKI, Stanisław11Uks Orion1:36.6012

9 lat

1.SKULSKI, Ryszard08UKS OLIMPIC Warka44.04128
2.LATKOWSKI, Jakub08Klub Pływacki Signovum47.50102
3.LEWANDOWSKI, Krystian08SKS 137 Delfin Łdź50.1287
4.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno50.3485
5.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno51.1581
6.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź53.9769
7.MATUSZCZAK, Adam08MKS Piaseczno54.6267
8.NOSKO, Aleksander08MKS WODNIK Radom54.8166
9.KOWALIK, Filip08MKS WODNIK Radom54.9266
10.JAŁKIEWICZ, Adam08SKS 137 Delfin Łdź56.9759
11.PLUCIŃSKI, Kamil08SKS 137 Delfin Łdź57.6257

10 lat

1.UKLEJA, Szymon07UKS OLIMPIC Warka41.81150
2.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno42.96138
3.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon Pułtusk43.77130
4.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź47.74100
5.CAŁLKA, Maciej07Mazowsze Miętne48.8694
6.HODIO, Jakub07MKS WODNIK Radom49.9887
7.RÓŻYCKI, Filip07Klub Pływacki Signovum51.5779

11 lat

1.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź37.46208
2.NIECZYPORUK, Maciej06Uks Ósemka Siedlce37.80203
3.OKRASA, Maksymilian06MKS Piaseczno38.96185
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS OLIMPIC Warka40.40166
5.WARCHOŁ, Mikołaj06MKS WODNIK Radom42.51142
6.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne42.85139
7.OKOPIEŃ, Jan06Klub Pływacki Signovum44.63123
8.BARSZCZ, Mateusz06MKS WODNIK Radom44.81121
9.MICHALAK, Filip06Muks Delfin59.8451

12 lat

1.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno32.88308
2.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno33.29297
3.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka34.39269
4.WITAK, Jakub05Mazowsze Miętne41.10158
5.MIKULSKI, Filip05Mazowsze Miętne48.0299
6.ADAMSKI, Maciej05Uks Orion52.2676

13 lat

1.WALAS, Jan04SKS 137 Delfin Łdź36.51225
2.AUGUŚCIŃSKI, Mikołaj04SKS 137 Delfin Łdź38.59190
3.JÓZEFOWICZ, Maciej04Klub Pływacki NEMO Lipno39.56177
4.SZPADZIK, Dawid04Uks Orion40.41166
5.MICHALAK, Piotr04Muks Delfin45.95113

14 lat

1.LEŚNIEWSKI, Patryk03SKS 137 Delfin Łdź34.05277
2.PACHOCKI, Bartosz03Klub Pływacki Signovum38.15197
3.SYSKA, Filip03Uks Orion48.4996

15 lat i starsi

1.WOJCIECHOWSKI, Jakub02Klub Pływacki NEMO Lipno35.89237


<< TOP >>
Konkurencja 7
25.11.2017 - 11:44
Kobiet, 50m motylkowy9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.BOGATEK, Małgorzata08Lks Opocznianka45.45154
2.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum47.60134
3.KARBOWNIK, Faustyna08Lks Opocznianka48.96123
4.MIROWSKA, Wiktoria08UKS OLIMPIC Warka50.94109
5.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź53.6194
6.BOGUSŁAWSKA, Joanna08Lks Opocznianka53.9592
7.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź57.0378
8.NIEDŻWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź1:00.1966

10 lat

1.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon Pułtusk38.67250
2.JAROSIŃSKA, Magdalena07UKS Trjka Puławy43.72173
3.MICHALEC, Gabrysia07Mazowsze Miętne45.43154
4.JANUSIK, Maja07UKS OLIMPIC Warka50.13115
5.GALANCIAK, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź50.54112
6.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno52.20101

11 lat

1.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź34.45354
2.GAWEŁKO, Zuzanna06UKS Trjka Puławy37.55273
3.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź38.34257
4.MIELNICKA, Łucja06MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck38.52253
5.FURMANIAK, Oliwia06SKS 137 Delfin Łdź39.01244
6.MIROWSKA, Oliwia06UKS OLIMPIC Warka39.02243
7.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno40.30221
8.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź41.08209
9.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno42.45189
10.CAŁKA, Dagmara06Mazowsze Miętne45.17157
11.FILIPCZAK, Klaudia06Lks Opocznianka46.69142
12.BIAŁECKA, Zofia06Lks Opocznianka46.80141
13.ŚMIGASZEWSKA, Wiktoria06MKS WODNIK Radom47.64134
14.PANTKOWSKA, Oliwia06Lks Opocznianka51.38106
15.ZAJĄC, Gabriela06Uks Orion53.0597
16.PIĄTKOWSKA, Paulina06Uks Orion53.6293

12 lat

1.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź33.68379

13 lat

1.ZAJĄCZKOWSKA, Ewa04SKS 137 Delfin Łdź33.36390
2.WERPACHOWSKA, Barbara04Uks Orion36.10308
3.CALKA, Alicja04Mazowsze Miętne47.30136

14 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt31.31472
2.ZIEMKIEWICZ, Natalia03Klub Pływacki NEMO Lipno35.98311
3.GOSZCZYŃSKA, Julia03Uks Orion40.84212

15 lat i starsi

1.BEDNARCZYK, Aleksandra02MKS WODNIK Radom30.42514
2.BUCZEK, Natalia02UKS OLIMPIC Warka36.06309


<< TOP >>
Konkurencja 8
25.11.2017 - 11:55
Mężczyzn, 50m motylkowy9 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.CIURKOWSKI, Igor08UKS Trjka Puławy43.49125
2.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź47.5296
3.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum49.0088
4.SARAMA, Filip08Lks Opocznianka51.8874
5.KUREK, Kacper08UKS Trjka Puławy1:00.3647

10 lat

1.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź35.67228
2.DOMAŃSKI, Fabian07Lks Opocznianka43.77123
3.MORAWSKI, Wiktor07UKS OLIMPIC Warka46.16105
4.SZKURŁAT, Tytus07Lks Opocznianka46.9899
5.WOJDALSKI, Igor07Uks Orion47.4696
6.DOMINIAK, Franciszek07Uks Orion50.7979
7.MIKULSKI, Wojciech07Mazowsze Miętne56.4657

11 lat

1.OKTABOWICZ, Piotr06UKS OLIMPIC Warka35.10239
2.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź37.73192
3.ZIĘBA, Franek06Lks Opocznianka48.1093
4.MARCINIAK, Filip06Uks Orion48.2092
5.BROŃSKI, Jędrzej06Uks Orion52.5671

12 lat

1.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź32.65297
2.WERPACHOWSKI, Jan05Uks Orion34.86244
3.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka37.77192
4.PYZA, Nikodem05Mazowsze Miętne41.03149
5.WALCZAK, Łukasz05Klub Pływacki Signovum44.06121

13 lat

1.CHOJNACKI, Bartosz04UKS OLIMPIC Warka37.29199
2.WALENCIEJ, Aleksander04Uks Orion39.27171
3.KĘCIK, Radosław04Uks Orion40.67154
4.KARAS, Jakub04Uks Orion43.51125
5.KLEMM, Jakub04Muks Delfin50.7579

15 lat i starsi

1.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin29.80391
2.KASPRZAK, Wiktor02UKS OLIMPIC Warka31.25339
3.WOJCIECHOWSKI, Jakub02Klub Pływacki NEMO Lipno37.32199


<< TOP >>
Konkurencja 9
25.11.2017 - 12:03
Kobiet, 100m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:06.4145031.3235.09
2.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk1:10.9536933.8437.11
3.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne1:13.0333835.5137.52
4.ŚRUTWA, Wiktoria05MKS Piaseczno1:13.2033635.5837.62
5.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno1:13.6033035.5338.07
6.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:14.1232435.6238.50

13 lat

1.LESIEWICZ, Marika04MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck1:06.7644331.9834.78

14 lat

1.SZANIAWSKA, Agata03Mazowsze Miętne1:13.7032935.0338.67


<< TOP >>
Konkurencja 10
25.11.2017 - 12:07
Mężczyzn, 100m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno1:08.9327732.7036.23
2.ŻÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany1:12.5623734.4738.09
3.PSUT, Igor05MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck1:17.8219236.8141.01

14 lat

1.SOBIERAŃSKI, Maciej03Klub Pływacki Signovum1:05.8631732.2233.64


<< TOP >>
Konkurencja 11
25.11.2017 - 12:10
Kobiet, 100m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:15.3542535.4839.87
2.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:25.72288
3.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:26.0528541.6544.40

13 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno1:15.2542737.6637.59
2.LUTEREK, Oliwia04Klub Pływacki Signovum1:23.8930839.1144.78
3.MALECKA, Emilia04MKS Piaseczno1:25.4029240.1545.25
4.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka1:25.7828842.6443.14
5.WERPACHOWSKA, Barbara04Uks Orion1:26.8427738.2248.62
6.CALKA, Alicja04Mazowsze Miętne1:36.5720243.0953.48

14 lat

1.GOSZCZYŃSKA, Julia03Uks Orion1:29.4325441.1848.25


<< TOP >>
Konkurencja 12
25.11.2017 - 12:15
Mężczyzn, 100m zmienny12 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:10.5136332.7437.77
2.WERPACHOWSKI, Jan05Uks Orion1:18.9225836.2242.70

13 lat

1.KARAS, Jakub04Uks Orion1:29.3717840.8948.48

15 lat i starsi

1.JAKUBCZAK, Łukasz02Uks Orion1:20.8624038.1642.70
DYSKW.PIETRZAK, Jakub02Klub Pływacki Signovum1:13.0234.2238.80
Z 2 - Ukończenie poszczeglnych odcinkw niezgodnie z przepisami o danym stylu


<< TOP >>
Konkurencja 13
25.11.2017 - 12:17
4 x 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.SKS 137 Delfin Łdź 1SKS 137 Delfin Łdź2:09.14322
GAJDA, Jan
GRZEBIELUCH, Maja
07
05
33.23
32.17
DAŁEK, Zuzanna
LEŚNIEWSKI, Patryk
04
03
33.17
30.57
2.Klub Pływacki Signovum 1Klub Pływacki Signovum2:09.55319
LUTEREK, Oliwia
SOBIERAŃSKI, Maciej
04
03
34.13
18.99
WALCZAK, Łukasz
PIETRZAK, Jakub
05
02
47.57
28.86
3.Uks Orion 1Uks Orion2:10.01316
GOSZCZYŃSKA, Julia
WERPACHOWSKI, Jan
03
05
36.12
31.27
SZPADZIK, Dawid
JAKUBCZAK, Łukasz
04
02
32.40
30.22
4.MKS Piaseczno 1MKS Piaseczno2:16.06275
TURSKA, Roksana
JADOWSKI, Szymon
06
07
34.54
37.80
TABOR, Anastazja
SKALIŃSKA, Ewa
04
05
32.97
30.75
5.MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck 1MUKS Wiking Tomaszw Mazowieck2:16.51273
JASIŃSKA, Michalina
BIERNACKA, Lena
06
07
32.95
38.44
PSUT, Igor
LESIEWICZ, Marika
05
04
35.48
29.64
6.MKS WODNIK 1MKS WODNIK Radom2:25.09227
ZYCH, Natalia
PIECHOTA, Amelia
03
09
30.44
41.79
NOSKO, Aleksander
GÓRLICKA, Weronika
08
06
7.SKS 137 Delfin Łdź 2SKS 137 Delfin Łdź2:28.55211
FURMANIAK, Oliwia
WALAS, Jan
06
04
36.37
31.85
MIKOŁAJCZYK, Adrian
GONISZEWSKI, Emil
07
08
40.81
39.52
8.Mazowsze Miętne 2Mazowsze Miętne2:28.91210
WITAK, Jakub
CALKA, Alicja
05
04
34.29
39.42
CAŁKA, Dagmara
MICHALEC, Gabrysia
06
07
38.24
36.96
9.MKS Piaseczno 2MKS Piaseczno2:29.93206
GWIAZDOWSKI, Krzysztof
KOCHAN, Aleksander
08
07
43.70
38.51
ŚWIETLIK, Melania
SAMORAJ, Oliwia
06
05
36.76
30.96
10.SKS 137 Delfin Łdź 5SKS 137 Delfin Łdź2:29.98205
MALINOWSKI, Oliwier
ADAMCZYK, Zofia
06
09
36.39
42.76
LICHAŃSKI, Aleksander
PUDLARZ, Adam
08
04
39.22
31.61
11.MKS WODNIK 2MKS WODNIK Radom2:34.75187
CIEŚLIK, Kacper
HODIO, Jakub
08
07
48.59
43.18
BARSZCZ, Mateusz
KONWA, Jakub
06
03
35.77
27.21
12.LKS 1Lks Opocznianka2:41.16165
MELKA, Maria
SARAMA, Filip
09
08
45.14
1:17.84
DOMAŃSKI, Fabian
FILIPCZAK, Klaudia
07
06


<< TOP >>
Konkurencja 14
25.11.2017 - 12:32
4 x 50m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.SKS 137 Delfin Łdź 2SKS 137 Delfin Łdź2:17.39353
ZAJĄCZKOWSKA, Ewa
WIROWSKI, Aleksander
04
05
35.09
38.42
ADAMCZYK, Katarzyna
WODECKA, Roksana
06
03
34.84
29.04
2.MKS Piaseczno 1MKS Piaseczno2:20.00334
OKRASA, Maksymilian
HAR, Zofia
06
04
38.82
36.46
TKACZ, Wiktor
DUDZIŃSKA, Oliwia
05
07
30.65
34.07
3.Mazowsze Miętne 1Mazowsze Miętne2:32.31259
SZANIAWSKA, Agata
MAKULEC, Karolina
03
04
38.29
41.66
GRZEGRZÓŁKA, Tomasz
KĘDZIOREK, Alicja
06
05
39.79
32.57
4.MKS Piaseczno 2MKS Piaseczno2:32.78257
DZIEWGUĆ, Benjamin
MALECKA, Emilia
05
04
32.88
43.76
GŁAZOWSKA, Julia
WILCZKO, Kamila
06
07
39.56
36.58
5.SKS 137 Delfin Łdź 4SKS 137 Delfin Łdź2:37.84233
MĄCZKOWSKA, Barbara
AUGUŚCIŃSKI, Mikołaj
07
04
42.31
39.73
PIEKARSKA, Natalia
RUBIN, Feliks
06
08
39.18
36.62
6.Klub Pływacki Signovum 2Klub Pływacki Signovum2:45.31203
GRZYBOWSKA, Aleksandra
KUSZTYKIEWICZ, Filip
06
08
43.99
47.59
BUKOWSKA, Adrianna
DULEMBA, Aleksander
03
05
37.01
36.72
7.MKS WODNIK 1MKS WODNIK Radom2:46.33199
PIECHOTA, Amelia
GÓRLICKA, Weronika
09
06
51.22
41.07
ZYCH, Natalia
NOSKO, Aleksander
03
08
31.95
42.09
8.SKS 137 Delfin Łdź 6SKS 137 Delfin Łdź3:04.65145
KĄSIEL, Michał
KULAWIEC, Piotr
06
07
38.11
49.14
OGIŃSKI, Tymoteusz
POWALSKA, Nicola
09
08
56.87
40.53
9.LKS 2Lks Opocznianka3:13.11127
BOGUSŁAWSKA, Joanna
BEDNARCZYK, Maja
08
09
46.84
1:02.74
DOMAŃSKI, Fabian
,
0746.77
36.76
DYSKW.Uks Orion 1Uks Orion2:30.34
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
WERPACHOWSKI, Jan
PIĄTKOWSKA, Paulina
05
06
35.87
46.38
WERPACHOWSKA, Barbara
JAKUBCZAK, Łukasz
04
02
38.01
30.08
DYSKW.MKS WODNIK 2MKS WODNIK Radom2:59.32
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
HODIO, Jakub
KALITA, Oliwia
07
08
49.97
1:01.55
BEDNARCZYK, Aleksandra
WARCHOŁ, Mikołaj
02
06
31.48
36.32