Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 800m dowolny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 1500m dowolny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi


OTWARTE LETNIE MISTRZOSTWA  OKRĘGU WARSZAWSKO –MAZOWIECKIEGO
Warszawa, 22. - 23.6.2018


Konkurencja 1
22.06.2018 - 16:45
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.66563
2.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.78556
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.94547
4.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany28.97545
5.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.03542
6.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany29.40521
7.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.49517
8.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.17482
9.KARBOWSKA, Julia03UKS Victoria Jzefw30.22480
10.KOZACZUK, Klara03Uks Żoliborz Warszawa30.42471
11.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.72457
12.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.36429
13.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKAWarszawa31.40428
14.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.74414
15.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.14399
16.WEPS, Maja04Legia Warszawa32.24395
17.SADŁOWSKA, Maja03Uks Żoliborz Warszawa32.48387
18.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw33.37356
19.JĘDRUSIK, Aleksandra03Klub Pływacki Płetwal MŁAWA34.92311
20.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin36.43274
21.KACZKOWSKA, Katarzyna04UKS SKALAR W-wa36.86264

16 lat i starsi

1.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany27.05670
2.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany28.39579
3.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal MŁAWA29.46518
4.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany30.18482
5.PEJAS, Urszula01Legia Warszawa33.36357
6.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin38.05240

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.40578
PKOLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany29.82500
PKŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.51385
PKSTELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.80314
PKWICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.48273


<< TOP >>
Konkurencja 2
22.06.2018 - 16:51
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa24.67608
2.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany24.76602
3.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany26.08515
4.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKAWarszawa26.12513
5.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa26.18509
6.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato26.37498
7.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany26.72479
8.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKAWarszawa27.29449
9.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany27.37445
10.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin27.43442
11.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki27.59435
12.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw27.70430
13.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa27.89421
14.PRZYBYTNIAK, Sean03Uks Żoliborz Warszawa27.92420
15.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.28404
16.ROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka28.66388
17.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.72385
18.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA29.19367
19.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKAWarszawa29.21366
20.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.27364
21.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa29.35361
22.GRUCHAŁA, Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa29.88342
23.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki29.99338
24.JACHIMIAK, Stanisław03UKS SKALAR W-wa30.71315
25.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa30.77313
26.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny31.12303
27.CHODAŃ, Wiktor04UKS SKALAR W-wa33.03253
DYSKW.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt27.22
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat i starsi

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany24.47623
2.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany24.78600
3.WARDAWA, Filip01UKS G-8 Bielany25.00585
4.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny25.10578
5.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny25.11577
6.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany25.33562
7.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa25.57546
8.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa25.69539
9.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki25.70538
10.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany25.71537
11.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny26.04517
12.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR W-wa26.48492
13.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany26.56487
14.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska26.75477
15.JĘDRZEJEWSKI, Albert02MUKP Warszawianka27.15456
16.ROWIŃSKI, Alek01MUKP Warszawianka27.18455
17.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa27.20454
18.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa27.38445
19.BALTAZA, Edward99Śrdmiejski UKS Polna Warszawa27.39444
20.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany27.41443
21.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa27.42443
22.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa27.78426
23.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany27.97417
24.MACIEJEWSKI, Jakub00Uks Delfin Legionowo28.65388
25.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.83381
26.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin29.82344
27.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt32.37269
28.CZELUŚNIAK, Dawid02Legia Warszawa32.89256

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki26.58486
PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.38399
PKBORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.55354
PKSZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki29.70348
PKMIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.81345
PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.51321
PKDOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa31.09304
PKGAWENDA, Bartlomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.13275
PKKOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.48243
PKJARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.38206
PKŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.50204


<< TOP >>
Konkurencja 3
22.06.2018 - 17:00
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.31577
2.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.96464
3.GUDŹ, Maja04UKS Delfin PIotrkw Tryb.38.31451
4.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKAWarszawa39.05426
5.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.16423
6.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany39.22421
7.KOCZYK, Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa40.51382
8.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw41.22362
9.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin46.79248
10.KACZKOWSKA, Katarzyna04UKS SKALAR W-wa51.97181

16 lat i starsi

1.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin35.50568
2.SAKSON- SZAFRAŃSKA, Sara00UKS Ostrobramska40.13393
3.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin49.08214

PKPAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.39385


<< TOP >>
Konkurencja 4
22.06.2018 - 17:03
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin32.73498
2.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.30473
3.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany34.15438
4.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka35.51390
5.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA35.58387
6.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.00374
7.ROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka36.59356
8.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.78351
9.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka37.88321
10.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany38.26312
11.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA38.48306
12.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa39.10292
13.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki39.56282
14.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny40.36265

16 lat i starsi

1.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany30.24631
2.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin31.09581
3.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa31.33568
4.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKAWarszawa31.35567
5.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa31.72547
6.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA32.08529
7.BALTAZA, Edward99Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.95488
8.CZAJKA, Marcel02UKP Polonia Warszawa33.68457
9.NOWOTNY, Dawid01UKS G-8 Bielany34.56423
10.SADOWSKI, Aureliusz99Uks Pingwiny36.26366
11.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin43.49212
DYSKW.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany40.45
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki36.12370
PKBORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.75300
PKSZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.89237


<< TOP >>
Konkurencja 5
22.06.2018 - 17:08
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.0959131.1334.96
2.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.3258530.4135.91
3.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany1:07.3056031.4135.89
4.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.6250632.2837.34
5.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.7450332.7836.96
6.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:10.3349032.4837.85
7.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin1:10.5548632.3038.25
8.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:12.5144733.0339.48
9.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany1:12.5644733.7138.85
10.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:12.9643934.1238.84
11.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:14.0642035.1038.96
12.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.4941334.6539.84
13.FRYSIAK, Zuzanna03Muks Piętnastka Bydgoszcz1:15.3239934.3241.00
14.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.7337834.2942.44
15.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.7232435.8344.89
16.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:27.5925439.1248.47

16 lat i starsi

1.BIDNIK, Karolina02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:13.5242933.5839.94

PKOLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany1:14.5141233.7240.79


<< TOP >>
Konkurencja 6
22.06.2018 - 17:14
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany58.2062726.7531.45
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa1:01.7952428.8032.99
3.KNOP, Amadeusz04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.6550229.6233.03
4.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKAWarszawa1:03.0149429.9233.09
5.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa1:03.3248728.9934.33
6.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka1:03.3648629.4833.88
7.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:05.0444929.4535.59
8.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany1:07.2640631.0636.20
9.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:10.1435832.5637.58
10.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.3432632.9739.37
11.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKAWarszawa1:12.4732433.8238.65
12.GRUCHAŁA, Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa1:17.1426934.4242.72
13.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:17.3326733.2944.04
14.ZACHARIASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.1024036.4843.62
DYSKW.JACHIMIAK, Stanisław03UKS SKALAR W-wa1:27.4535.5751.88
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.

16 lat i starsi

1.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany57.7464227.2330.51
2.SAWICKI, Oskar01Legia Warszawa58.3462227.3530.99
3.WARDAWA, Filip01UKS G-8 Bielany58.6961127.3231.37
4.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa1:01.0054428.8532.15
5.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki1:01.2353828.6432.59
6.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska1:01.3253628.4132.91
7.GONTARCZYK, Kamil00Uks Kapry Armexim Pruszkw1:06.1442730.3635.78
8.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany1:10.2335632.6037.63
9.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.5735130.6839.89
DYSKW.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny1:03.1428.9934.15
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.

PKŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:26.0419439.7346.31


<< TOP >>
Konkurencja 7
22.06.2018 - 17:21
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin2:15.8557531.1234.2835.3835.07
2.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:16.6656532.2534.9235.8033.69
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:20.9651430.3734.9437.2838.37
4.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:21.0051431.4436.1137.0336.42
5.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin2:23.1449132.0936.1837.6337.24
6.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:24.2448032.0135.7739.1137.35
7.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa2:25.0747231.8236.8838.8237.55
8.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:25.3946933.1936.8338.4136.96
9.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin2:26.3346033.9637.4938.4736.41
10.WEPS, Maja04Legia Warszawa2:28.2144233.5837.8739.0937.67
11.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:29.4143234.1237.9539.3038.04
12.JĘDRUSIK, Aleksandra03Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:53.3627638.9644.1246.1544.13

16 lat i starsi

1.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany2:14.5459231.0633.7834.8034.90

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:16.6756430.3935.1535.9335.20
PKPAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:29.2543333.6538.0539.2238.33
PKŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:34.0339434.3639.7440.8339.10
PKSTELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:45.9331537.6042.9743.8441.52


<< TOP >>
Konkurencja 8
22.06.2018 - 17:31
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:59.7661728.6430.7430.7429.64
2.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato2:02.3157928.1530.6331.8031.73
3.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKAWarszawa2:07.0851728.7331.8933.2033.26
4.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:07.9250630.1333.3633.0731.36
5.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki2:08.5349930.4132.7733.0632.29
6.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:09.4548930.3332.5333.7332.86
7.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:10.2947929.5133.4734.6532.66
8.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:10.7947430.2032.9333.9633.70
9.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany2:11.2946829.6933.9034.3433.36
10.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:11.9046231.2333.0133.9933.67
11.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany2:12.6445430.0033.2835.0834.28
12.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw2:15.8042330.6635.5336.2933.32
13.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany2:18.4439930.9135.3036.3535.88
14.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa2:20.5838132.6336.2436.6935.02
15.PRZYBYTNIAK, Sean03Uks Żoliborz Warszawa2:22.2236831.3435.5237.5637.80
16.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:24.2235331.9836.9138.4436.89
17.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:29.1631932.5338.3539.0839.20
18.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:31.6030435.1938.2339.5138.67
19.ZACHARIASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:41.6225135.9441.3743.2341.08

16 lat i starsi

1.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany1:55.6468626.9229.0829.9429.70
2.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa2:01.7158827.5430.7231.9231.53
3.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany2:02.2058127.6730.8831.8731.78
4.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa2:04.3755128.2831.2832.7232.09
5.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa2:05.8553228.5131.6832.8132.85
6.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny2:08.5150028.3231.7233.8134.66
7.SAWICKI, Oskar01Legia Warszawa2:10.5047729.9132.3534.6933.55
8.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa2:10.7447430.8232.9733.8033.15
9.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany2:11.4146731.0733.8934.8731.58
10.ROWIŃSKI, Alek01MUKP Warszawianka2:12.1146029.9733.6835.6732.79
11.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:13.4444631.3833.6034.6333.83
12.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:14.9743129.7733.3235.9635.92
13.JĘDRZEJEWSKI, Albert02MUKP Warszawianka2:16.2541930.4634.9435.3835.47
14.GONTARCZYK, Kamil00Uks Kapry Armexim Pruszkw2:17.4440830.4635.0136.3135.66
15.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:17.4740830.8634.4236.6835.51
16.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR W-wa2:19.6938930.5034.9340.0434.22
17.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt2:31.5630433.4738.4640.3239.31

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:05.2454029.0831.5432.9331.69
PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:13.6844430.7533.9534.4934.49
PKSZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki2:24.5035133.0937.4637.7636.19
PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:25.6134331.6237.0838.3538.56
PKGAWENDA, Bartlomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:28.7032234.1337.1739.0638.34
PKSZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:46.2623038.0442.3243.8642.04


<< TOP >>
Konkurencja 9
22.06.2018 - 17:49
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:32.1954136.0138.7139.4038.07
2.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:33.1353135.2939.1640.1738.51
3.FRYSIAK, Zuzanna03Muks Piętnastka Bydgoszcz2:37.2749037.2740.0241.2438.74
4.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:37.7548637.2040.1640.9339.46
5.KOZACZUK, Klara03Uks Żoliborz Warszawa2:38.5047936.2539.5841.9240.75
6.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:38.7047736.2440.0242.1740.27
7.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:46.0441740.0941.9142.3541.69
8.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:48.5439839.3043.5744.2641.41
DYSKW.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:27.7533.8837.3539.4637.06
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.

16 lat i starsi

1.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany2:32.9753336.5939.0439.7037.64
2.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:39.6446937.8740.1240.9840.67
3.BIDNIK, Karolina02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:42.7544236.9440.3942.7742.65


<< TOP >>
Konkurencja 10
22.06.2018 - 17:56
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.KNOP, Amadeusz04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:16.8854632.0634.1735.4335.22
2.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato2:21.3349633.4935.9836.7735.09
3.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:35.5837235.4140.7040.1539.32
4.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny2:38.5935135.7240.6442.4239.81
5.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:38.9034937.2040.8641.3439.50
6.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny2:43.6232038.0841.5042.8241.22
7.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin2:44.1431737.8842.6142.8740.78
DYSKW.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany2:18.4431.2235.0936.1336.00
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.

16 lat i starsi

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany2:06.3569529.5932.3032.7031.76
2.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanw2:14.4557630.4633.5635.2635.17
3.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka2:27.7643433.7137.7138.6337.71

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:36.5136536.8239.1941.1639.34
PKSZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki2:41.7433138.3640.4842.1440.76
PKDOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa2:43.9531836.8141.5242.8842.74
PKKOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:51.2427939.9644.0344.4342.82
PKJARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:55.7225841.5245.8345.9542.42


<< TOP >>
Konkurencja 11
22.06.2018 - 18:03
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:22.6946638.7643.93
2.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany1:23.9044640.1243.78
3.GUDŹ, Maja04UKS Delfin PIotrkw Tryb.1:23.9344639.8244.11
4.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa1:25.7941739.5146.28
5.KOCZYK, Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa1:29.4036941.6447.76
6.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:34.0331744.4149.62
7.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin1:39.7026647.6652.04
DYSKW.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.0336.8640.17
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat i starsi

1.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin1:17.8755836.9040.97
2.SAKSON- SZAFRAŃSKA, Sara00UKS Ostrobramska1:28.0138640.6447.37


<< TOP >>
Konkurencja 12
22.06.2018 - 18:07
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:11.8150334.4837.33
2.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:14.0945834.3539.74
3.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:14.4345235.4139.02
4.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka1:15.4843335.5639.92
5.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany1:16.1742136.2139.96
6.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:19.2437437.0742.17
7.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:22.0733738.3443.73
8.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa1:26.7228539.9846.74
9.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:28.5526841.0947.46

16 lat i starsi

1.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany1:04.8768330.5834.29
2.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin1:08.1558931.9236.23
3.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa1:08.4558132.1136.34
4.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKAWarszawa1:09.5955332.4137.18
5.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa1:10.8252433.4637.36
6.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:12.2849333.3738.91
7.CZAJKA, Marcel02UKP Polonia Warszawa1:14.8744435.3739.50


<< TOP >>
Konkurencja 13
22.06.2018 - 18:14
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa5:13.62612
50m:
100m:
33.60
1:12.66
33.60
39.06
150m:
200m:
1:52.61
2:31.66
39.95
39.05
250m:
300m:
3:17.81
4:04.94
46.15
47.13
350m:
400m:
4:40.29
5:13.62
35.35
33.33
2.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa6:01.04401
50m:
100m:
38.48
1:24.34
38.48
45.86
150m:
200m:
2:11.68
2:57.94
47.34
46.26
250m:
300m:
3:48.04
4:39.06
50.10
51.02
350m:
400m:
5:21.31
6:01.04
42.25
39.73


<< TOP >>
Konkurencja 14
22.06.2018 - 18:21
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:49.40598
50m:
100m:
29.60
1:03.43
29.60
33.83
150m:
200m:
1:39.96
2:15.28
36.53
35.32
250m:
300m:
2:59.65
3:45.21
44.37
45.56
350m:
400m:
4:17.69
4:49.40
32.48
31.71
2.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany4:52.30580
50m:
100m:
28.79
1:02.40
28.79
33.61
150m:
200m:
1:41.67
2:19.81
39.27
38.14
250m:
300m:
3:01.03
3:44.37
41.22
43.34
350m:
400m:
4:18.08
4:52.30
33.71
34.22
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa5:02.08525
50m:
100m:
30.71
1:06.15
30.71
35.44
150m:
200m:
1:44.22
2:21.17
38.07
36.95
250m:
300m:
3:07.52
3:54.64
46.35
47.12
350m:
400m:
4:29.00
5:02.08
34.36
33.08
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa5:06.37504
50m:
100m:
32.21
1:08.69
32.21
36.48
150m:
200m:
1:48.27
2:27.01
39.58
38.74
250m:
300m:
3:13.27
3:59.34
46.26
46.07
350m:
400m:
4:34.05
5:06.37
34.71
32.32
5.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany5:17.48453
50m:
100m:
35.61
1:16.68
35.61
41.07
150m:
200m:
1:57.66
2:38.36
40.98
40.70
250m:
300m:
3:21.80
4:06.28
43.44
44.48
350m:
400m:
4:42.57
5:17.48
36.29
34.91
6.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa5:17.89451
50m:
100m:
33.09
1:11.65
33.09
38.56
150m:
200m:
1:52.17
2:32.24
40.52
40.07
250m:
300m:
3:19.33
4:08.18
47.09
48.85
350m:
400m:
4:43.58
5:17.89
35.40
34.31
7.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki5:19.05446
50m:
100m:
31.55
1:09.55
31.55
38.00
150m:
200m:
1:51.77
2:34.27
42.22
42.50
250m:
300m:
3:20.47
4:06.85
46.20
46.38
350m:
400m:
4:43.46
5:19.05
36.61
35.59
8.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki5:32.03396
50m:
100m:
35.69
1:17.50
35.69
41.81
150m:
200m:
2:00.89
2:42.99
43.39
42.10
250m:
300m:
3:30.53
4:19.24
47.54
48.71
350m:
400m:
4:57.16
5:32.03
37.92
34.87

16 lat i starsi

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:46.13618
50m:
100m:
29.31
1:02.11
29.31
32.80
150m:
200m:
1:38.80
2:14.06
36.69
35.26
250m:
300m:
2:58.06
3:41.84
44.00
43.78
350m:
400m:
4:14.84
4:46.13
33.00
31.29
2.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa5:17.46453
50m:
100m:
34.24
1:13.80
34.24
39.56
150m:
200m:
1:54.97
2:34.27
41.17
39.30
250m:
300m:
3:22.05
4:10.79
47.78
48.74
350m:
400m:
4:45.09
5:17.46
34.30
32.37
3.GONTARCZYK, Kamil00Uks Kapry Armexim Pruszkw5:26.78415
50m:
100m:
31.75
1:10.33
31.75
38.58
150m:
200m:
1:54.57
2:36.88
44.24
42.31
250m:
300m:
3:24.68
4:13.44
47.80
48.76
350m:
400m:
4:49.84
5:26.78
36.40
36.94

PKMIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:33.00392
50m:
100m:
35.46
1:16.55
35.46
41.09
150m:
200m:
1:58.75
2:41.36
42.20
42.61
250m:
300m:
3:29.18
4:17.39
47.82
48.21
350m:
400m:
4:56.11
5:33.00
38.72
36.89


<< TOP >>
Konkurencja 15
22.06.2018 - 18:33
Kobiet, 800m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa9:28.59619
100m:
200m:
1:06.60
2:19.28
1:06.60
1:12.68
300m:
400m:
3:32.02
4:44.43
1:12.74
1:12.41
500m:
600m:
5:56.03
7:08.02
1:11.60
1:11.99
700m:
800m:
8:20.18
9:28.59
1:12.16
1:08.41
2.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa9:41.61579
100m:
200m:
1:09.87
2:23.19
1:09.87
1:13.32
300m:
400m:
3:35.56
4:48.65
1:12.37
1:13.09
500m:
600m:
6:02.68
7:16.52
1:14.03
1:13.84
700m:
800m:
8:30.65
9:41.61
1:14.13
1:10.96
3.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin9:42.19577
100m:
200m:
1:09.40
2:23.09
1:09.40
1:13.69
300m:
400m:
3:36.80
4:50.60
1:13.71
1:13.80
500m:
600m:
6:04.74
7:18.66
1:14.14
1:13.92
700m:
800m:
8:32.33
9:42.19
1:13.67
1:09.86


<< TOP >>
Konkurencja 16
22.06.2018 - 18:44
Mężczyzn, 1500m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa16:34.91671
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.24
2:08.37
3:14.83
4:21.74
1:02.24
1:06.13
1:06.46
1:06.91
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.93
6:36.18
7:43.26
8:50.37
1:07.19
1:07.25
1:07.08
1:07.11
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.55
11:04.78
12:11.45
13:18.10
1:07.18
1:07.23
1:06.67
1:06.65
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.36
15:31.78
16:34.91
1:07.26
1:06.42
1:03.13
2.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa16:54.99631
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.61
2:13.88
3:22.78
4:33.18
1:05.61
1:08.27
1:08.90
1:10.40
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.74
6:53.28
8:02.46
9:10.42
1:10.56
1:09.54
1:09.18
1:07.96
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:17.40
11:24.65
12:31.72
13:38.35
1:06.98
1:07.25
1:07.07
1:06.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:44.43
15:50.25
16:54.99
1:06.08
1:05.82
1:04.74
3.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa16:58.28625
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.41
2:13.68
3:21.80
4:30.22
1:05.41
1:08.27
1:08.12
1:08.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.04
6:47.63
7:56.55
9:05.33
1:08.82
1:08.59
1:08.92
1:08.78
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:13.85
11:22.23
12:30.45
13:38.03
1:08.52
1:08.38
1:08.22
1:07.58
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.39
15:52.51
16:58.28
1:07.36
1:07.12
1:05.77
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa16:58.38625
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.41
2:12.40
3:20.22
4:28.75
1:04.41
1:07.99
1:07.82
1:08.53
500m:
600m:
700m:
800m:
5:37.69
6:46.09
7:54.66
9:03.33
1:08.94
1:08.40
1:08.57
1:08.67
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:11.67
11:20.40
12:29.15
13:37.27
1:08.34
1:08.73
1:08.75
1:08.12
1300m:
1400m:
1500m:
14:45.56
15:53.76
16:58.38
1:08.29
1:08.20
1:04.62
5.KARPIŃSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany17:41.67552
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.21
2:16.89
3:27.44
4:38.83
1:06.21
1:10.68
1:10.55
1:11.39
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.19
7:01.57
8:13.08
9:24.61
1:11.36
1:11.38
1:11.51
1:11.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.14
11:47.54
12:59.27
14:11.24
1:11.53
1:11.40
1:11.73
1:11.97
1300m:
1400m:
1500m:
15:22.62
16:32.94
17:41.67
1:11.38
1:10.32
1:08.73
6.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa17:46.46544
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.79
2:17.49
3:28.89
4:40.61
1:06.79
1:10.70
1:11.40
1:11.72
500m:
600m:
700m:
800m:
5:51.81
7:03.90
8:16.37
9:28.39
1:11.20
1:12.09
1:12.47
1:12.02
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:40.64
11:52.26
13:03.95
14:15.31
1:12.25
1:11.62
1:11.69
1:11.36
1300m:
1400m:
1500m:
15:26.59
16:37.43
17:46.46
1:11.28
1:10.84
1:09.03

16 lat i starsi

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa16:33.58673
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.26
2:08.42
3:14.83
4:21.63
1:02.26
1:06.16
1:06.41
1:06.80
500m:
600m:
700m:
800m:
5:28.89
6:36.18
7:43.24
8:50.33
1:07.26
1:07.29
1:07.06
1:07.09
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:57.64
11:04.85
12:11.81
13:18.12
1:07.31
1:07.21
1:06.96
1:06.31
1300m:
1400m:
1500m:
14:25.45
15:31.89
16:33.58
1:07.33
1:06.44
1:01.69
2.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa17:37.55558
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.02
2:16.82
3:24.86
4:33.86
1:08.02
1:08.80
1:08.04
1:09.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:43.10
6:51.93
8:02.41
9:11.71
1:09.24
1:08.83
1:10.48
1:09.30
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:22.58
11:34.86
12:47.65
14:00.66
1:10.87
1:12.28
1:12.79
1:13.01
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.82
16:25.67
17:37.55
1:12.16
1:12.85
1:11.88


<< TOP >>
Konkurencja 17
23.06.2018 - 8:45
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.67558
2.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP Polonia Warszawa29.84548
3.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt30.45516
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.77500
5.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin30.88495
6.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany31.05487
7.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.60462
8.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa31.61461
9.KARBOWSKA, Julia03UKS Victoria Jzefw31.80453
10.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.85451
11.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin32.20436
12.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.73415
13.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.01405
14.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.54386
15.KOCZYK, Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa36.70294
16.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin37.22282

16 lat i starsi

1.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany28.69617
2.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin32.73415
3.BIDNIK, Karolina02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.47355
4.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszkw34.75347
5.PEJAS, Urszula01Legia Warszawa39.36239
6.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin43.62175

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.48569
PKOLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany32.63419


<< TOP >>
Konkurencja 18
23.06.2018 - 8:49
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany26.28621
2.KONARSKI, Maciej04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa26.88581
3.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka27.85522
4.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany28.00514
5.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa28.23501
6.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany28.82471
7.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin29.03461
8.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka29.23451
9.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.30448
10.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt29.39444
11.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa30.16411
12.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany30.26407
13.ROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka30.43400
14.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.59394
15.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw30.80386
16.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny30.97379
17.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa31.35366
18.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa32.44330
19.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA32.64324
20.GRUCHAŁA, Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa33.77293
21.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny33.91289
22.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa35.01262
23.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki35.10260
24.JAROSZYŃSKI, Michał04UKP Polonia Warszawa38.40199
25.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin46.05115

16 lat i starsi

1.SAWICKI, Oskar01Legia Warszawa26.05638
2.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki26.13632
3.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany26.15631
4.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny27.72529
5.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska27.82524
6.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa28.16505
7.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa28.47489
8.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin28.59482
9.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa29.10457
10.BALTAZA, Edward99Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.17454
11.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.55437
12.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw30.08414
13.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany31.07376
14.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA31.08375
DYSKW.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa29.87
M4 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.
DYSKW.CZELUŚNIAK, Dawid02Legia Warszawa37.27
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki31.18372
PKBORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.61272
PKKOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.86244
PKŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.50213


<< TOP >>
Konkurencja 19
23.06.2018 - 8:56
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.02603
2.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.48578
3.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.34534
4.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.53525
5.FRYSIAK, Zuzanna03Muks Piętnastka Bydgoszcz34.15497
6.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa34.29491
7.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany34.56480
8.KOZACZUK, Klara03Uks Żoliborz Warszawa35.28451
9.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa35.41446
10.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw36.37411
11.WEPS, Maja04Legia Warszawa37.12387
12.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA37.28382
13.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw39.38324

16 lat i starsi

1.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal MŁAWA31.16654
2.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw33.10546
3.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA34.96463
4.SAKSON- SZAFRAŃSKA, Sara00UKS Ostrobramska37.30381
5.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin43.86234

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.82615
PKWICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.02287


<< TOP >>
Konkurencja 20
23.06.2018 - 9:00
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany29.70530
2.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato29.93518
3.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany30.91470
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa31.40448
5.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny32.39408
6.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA32.75395
7.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny33.32375
8.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw36.18293

16 lat i starsi

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany27.14694
2.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanw28.29613
3.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw29.36548
4.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka29.81524
5.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany29.84522
6.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa30.04512
7.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany30.56486
8.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany34.42340

PKDOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa34.81329


<< TOP >>
Konkurencja 21
23.06.2018 - 9:03
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP Polonia Warszawa1:01.9658129.9831.98
2.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa1:03.3554330.5132.84
3.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:03.5953730.3333.26
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.7653330.5133.25
5.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.1352431.0733.06
6.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.9350531.1433.79
7.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:05.0550231.2133.84
8.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.6648831.4734.19
9.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany1:06.5746832.2834.29
10.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:06.7146531.9434.77
11.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.7346531.5435.19
12.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.2641633.2236.04
13.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:10.7639033.6537.11
14.SADŁOWSKA, Maja03Uks Żoliborz Warszawa1:11.8937233.5938.30
15.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw1:13.0735434.6138.46
16.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:17.5529636.1241.43

16 lat i starsi

1.WOŹNIAK, Zofia01UKS G-8 Bielany59.3866029.0430.34
2.SKIBCZAK, Natalia00UKS G-8 Bielany1:01.8158529.8231.99
3.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:09.6140933.1036.51
4.SAKSON- SZAFRAŃSKA, Sara00UKS Ostrobramska1:09.6240933.2636.36
5.PEJAS, Urszula01Legia Warszawa1:15.6331935.6040.03

PKOLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany1:06.0947831.9734.12
PKSTELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.4130936.1840.23


<< TOP >>
Konkurencja 22
23.06.2018 - 9:11
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.3264426.6227.70
2.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.7853527.8129.97
3.GRZEGRZÓŁKA, Albert03UKS G-8 Bielany58.1052627.8830.22
4.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa58.5951328.5030.09
5.KNOP, Amadeusz04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.7750828.1930.58
6.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki59.5648828.6530.91
7.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.9048029.0130.89
8.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:00.3946828.7831.61
9.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:01.1645129.3331.83
10.BANASIK, Samuel04IKS Konstancin1:01.2944829.0432.25
11.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany1:01.3344729.3731.96
12.PRZYBYTNIAK, Sean03Uks Żoliborz Warszawa1:01.6244129.2332.39
13.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:03.2040831.4331.77
14.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.9239530.7333.19
15.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa1:04.2138931.6032.61
16.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:04.5838330.9533.63
17.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:04.9737631.2833.69
18.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.0137530.9034.11
19.ROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka1:05.1637331.5733.59
20.GRUCHAŁA, Mikołaj03Uks Żoliborz Warszawa1:05.2237231.1334.09
21.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa1:10.8129033.0737.74
22.ZACHARIASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:11.7927934.2637.53

16 lat i starsi

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany54.0865226.7127.37
2.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany54.1165126.4427.67
3.WŁODARCZYK, Maciej99Uks Pingwiny54.7362926.3628.37
4.DOBRZYŃSKI, Tomasz98UKS G-8 Bielany54.9062327.1827.72
5.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa55.4260627.1128.31
6.ZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny56.2757927.0029.27
7.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa56.5657027.3829.18
8.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw56.8056327.4129.39
9.SAWICKI, Oskar01Legia Warszawa57.1255327.7229.40
10.CICHOCKI, Maciej00UKS Ostrobramska58.9050527.9230.98
11.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR W-wa58.9150427.9031.01
12.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa59.4749028.2931.18
13.JĘDRZEJEWSKI, Albert02MUKP Warszawianka59.6148728.2631.35
14.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany59.6548628.4331.22
15.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa1:00.8845729.3031.58
16.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.1245229.1531.97
17.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa1:01.1745130.8430.33
18.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:01.3144729.5931.72
ROWIŃSKI, Alek01MUKP Warszawianka1:01.3144729.2932.02
20.BARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany1:02.1143029.8232.29
21.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.2940730.3032.99
22.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt1:09.4630832.7536.71
23.CZELUŚNIAK, Dawid02Legia Warszawa1:17.7121935.6342.08

PKBORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.6536431.9833.67
PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.0032832.1235.88
PKGAWENDA, Bartlomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.0831333.6635.42
PKDOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:10.3529633.4936.86
PKŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:18.9320937.9041.03


<< TOP >>
Konkurencja 23
23.06.2018 - 9:22
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:44.4360536.7142.5142.8142.40
2.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:48.2356537.2442.5443.5744.88
3.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany2:56.8848639.7344.6946.2946.17
4.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa2:57.1648440.2445.4446.5544.93
5.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw3:17.4934942.4648.5452.4954.00
6.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin3:19.5433845.3851.7750.8351.56
7.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw3:38.9125649.9355.3957.2356.36

16 lat i starsi

1.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:46.9057938.0542.7443.4942.62

PKŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:10.2939042.0348.6250.0249.62
PKPAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:19.3433943.7825.101:19.1551.31


<< TOP >>
Konkurencja 24
23.06.2018 - 9:31
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:39.0950436.8841.3040.7640.15
2.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin2:40.2849335.2040.7241.6542.71
3.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:48.1242737.7343.2943.2543.85
4.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw2:53.1239140.0745.2544.8542.95
5.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:03.0533140.2347.1447.8247.86
6.JAROSZYŃSKI, Michał04UKP Polonia Warszawa3:10.8229243.8648.3250.1748.47
7.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki3:12.0828640.6847.5151.9051.99
8.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin3:46.9317349.6857.851:00.7458.66

16 lat i starsi

1.RĘBACZ, Maciej00UKS G-8 Bielany2:26.8964131.5037.0737.9640.36
2.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa2:31.2258733.6438.8839.3239.38
3.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:35.3054234.6139.4940.6640.54
4.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa2:37.5152033.7339.9142.0941.78
DYSKW.CZAJKA, Marcel02UKP Polonia Warszawa2:45.1436.6841.6642.6844.12
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:59.5935039.8945.8247.1646.72
PKSZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:13.2528144.2849.2649.8349.88


<< TOP >>
Konkurencja 25
23.06.2018 - 9:39
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany2:27.3656432.3736.6938.2640.04
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa2:30.9152533.9038.0739.9139.03
3.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:31.1752333.9538.6739.5539.00
4.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin2:38.8045133.5338.7941.7244.76
5.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:47.0938736.3043.3844.3143.10
6.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:52.8834935.4843.1046.7647.54

16 lat i starsi

1.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łdź2:21.0664331.4835.9836.9936.61


<< TOP >>
Konkurencja 26
23.06.2018 - 9:43
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany2:11.4761028.0732.3234.2636.82
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:12.3659729.3734.0534.4034.54
3.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka2:15.7155430.8234.5834.5835.73
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:16.3054730.5235.4635.0435.28
5.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:19.5850931.7735.5736.0836.16
6.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:30.1240933.5538.1138.9439.52
7.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany2:30.2540832.3039.5940.2138.15
8.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:33.1238633.4838.8240.4040.42
9.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:38.1135033.1941.2342.6341.06
DYSKW.ZACHARIASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:11.4640.5648.8951.5450.47
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.

16 lat i starsi

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:07.0967528.8832.2832.7133.22
2.BARUSIŃSKI, Kordian01UKS G-8 Bielany2:11.3461129.2933.9933.4234.64
3.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:28.2442533.3837.7538.4838.63
4.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:30.7140533.6038.1939.9538.97

PKPAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:42.9332035.2641.7243.5842.37


<< TOP >>
Konkurencja 27
23.06.2018 - 9:50
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.7650934.5338.23
2.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:12.7850835.5237.26
3.KOZACZUK, Klara03Uks Żoliborz Warszawa1:14.5547335.8238.73
4.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.5843637.7838.80
5.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw1:17.2742537.3739.90
6.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:18.3040838.0240.28
7.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.1639537.9941.17
8.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.5538939.3340.22
9.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:24.3532641.3942.96

16 lat i starsi

1.ŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:10.2456534.0536.19
2.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:11.7953035.2136.58
3.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:15.5545436.9238.63


<< TOP >>
Konkurencja 28
23.06.2018 - 9:54
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato1:05.3349932.0133.32
2.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:10.3440033.6736.67
3.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:11.0138934.3836.63
4.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:11.6237935.3436.28
5.PRZYBYTNIAK, Sean03Uks Żoliborz Warszawa1:14.3333935.8938.44
6.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.1330337.2239.91

16 lat i starsi

1.KAROLCZAK, Jan01UKS G-8 Bielany59.2766929.3329.94
2.JEMIELITA, Oskar01MPKS Orka Ciechanw1:01.4060229.8731.53
3.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:03.9753231.3932.58
4.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka1:04.2052631.1833.02
5.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa1:05.0150731.8933.12

PKDOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:16.1531537.0839.07


<< TOP >>
Konkurencja 29
23.06.2018 - 9:58
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:31.0358232.8839.0544.2434.86
2.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:35.2953532.8537.9746.9737.50
3.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany2:36.7452033.9340.6745.7936.35
4.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:39.4849434.1940.8246.1338.34
5.KOCZYK, Aleksandra03Uks Żoliborz Warszawa2:52.8938837.8245.7849.3739.92
6.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:56.5736438.0846.6550.1741.67

16 lat i starsi

1.BIDNIK, Karolina02Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:40.2748733.9841.9646.5737.76

PKPAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:00.2034239.9648.3851.0140.85


<< TOP >>
Konkurencja 30
23.06.2018 - 10:02
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.KNOP, Amadeusz04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:23.9849630.1235.1245.7832.96
2.WIŚNIEWSKI, Adam03Stowarzyszenie pływakw i rato2:24.2749331.5038.3942.7831.60
3.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:25.5848030.3539.1241.3634.75
4.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:36.6738533.3241.9747.0034.38
5.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:44.3433336.9445.1444.7937.47

16 lat i starsi

1.MITRUS, Paweł00UKS G-8 Bielany2:21.0552728.5739.6740.6732.14
2.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa2:24.1449429.6139.5741.6533.31
3.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki2:25.2248328.4837.0944.9934.66
4.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:26.4847131.9138.1544.0132.41
5.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS SKALAR W-wa2:28.2245429.5340.2344.7833.68

PKGAWENDA, Bartlomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:55.5727337.2646.6453.8137.86


<< TOP >>
Konkurencja 31
23.06.2018 - 10:09
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:35.52632
50m:
100m:
31.74
1:07.10
31.74
35.36
150m:
200m:
1:42.36
2:17.56
35.26
35.20
250m:
300m:
2:52.82
3:28.29
35.26
35.47
350m:
400m:
4:02.24
4:35.52
33.95
33.28
2.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin4:48.09552
50m:
100m:
32.81
1:08.84
32.81
36.03
150m:
200m:
1:45.29
2:21.99
36.45
36.70
250m:
300m:
2:58.74
3:35.69
36.75
36.95
350m:
400m:
4:12.38
4:48.09
36.69
35.71
3.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:51.72532
50m:
100m:
33.61
1:10.72
33.61
37.11
150m:
200m:
1:48.30
2:26.42
37.58
38.12
250m:
300m:
3:03.13
3:40.38
36.71
37.25
350m:
400m:
4:17.04
4:51.72
36.66
34.68
4.KOZACZUK, Klara03Uks Żoliborz Warszawa4:51.92531
50m:
100m:
33.63
1:10.18
33.63
36.55
150m:
200m:
1:47.82
2:25.93
37.64
38.11
250m:
300m:
3:03.20
3:40.71
37.27
37.51
350m:
400m:
4:17.59
4:51.92
36.88
34.33
5.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:59.58491
50m:
100m:
33.22
1:10.05
33.22
36.83
150m:
200m:
1:48.10
2:26.78
38.05
38.68
250m:
300m:
3:04.49
3:43.02
37.71
38.53
350m:
400m:
4:21.67
4:59.58
38.65
37.91
6.FRYSIAK, Zuzanna03Muks Piętnastka Bydgoszcz5:01.24483
50m:
100m:
34.35
1:11.72
34.35
37.37
150m:
200m:
1:49.63
2:28.36
37.91
38.73
250m:
300m:
3:07.26
3:45.92
38.90
38.66
350m:
400m:
4:24.55
5:01.24
38.63
36.69
7.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:02.55477
50m:
100m:
32.63
1:10.24
32.63
37.61
150m:
200m:
1:49.52
2:28.59
39.28
39.07
250m:
300m:
3:08.42
3:47.15
39.83
38.73
350m:
400m:
4:26.61
5:02.55
39.46
35.94
8.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin5:06.92457
50m:
100m:
33.78
1:10.40
33.78
36.62
150m:
200m:
1:49.42
2:28.19
39.02
38.77
250m:
300m:
3:08.08
3:48.30
39.89
40.22
350m:
400m:
4:28.63
5:06.92
40.33
38.29
9.WEPS, Maja04Legia Warszawa5:07.71453
50m:
100m:
34.44
1:12.97
34.44
38.53
150m:
200m:
1:52.56
2:31.80
39.59
39.24
250m:
300m:
3:11.07
3:50.35
39.27
39.28
350m:
400m:
4:30.27
5:07.71
39.92
37.44

16 lat i starsi

1.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS 190 Łdź4:35.62631
50m:
100m:
32.32
1:07.08
32.32
34.76
150m:
200m:
1:42.29
2:17.63
35.21
35.34
250m:
300m:
2:52.82
3:27.54
35.19
34.72
350m:
400m:
4:02.32
4:35.62
34.78
33.30


<< TOP >>
Konkurencja 32
23.06.2018 - 10:20
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:15.49639
50m:
100m:
29.04
1:00.70
29.04
31.66
150m:
200m:
1:33.12
2:05.51
32.42
32.39
250m:
300m:
2:38.31
3:11.12
32.80
32.81
350m:
400m:
3:43.52
4:15.49
32.40
31.97
2.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:20.89600
50m:
100m:
30.04
1:02.45
30.04
32.41
150m:
200m:
1:35.34
2:08.17
32.89
32.83
250m:
300m:
2:41.25
3:14.49
33.08
33.24
350m:
400m:
3:48.04
4:20.89
33.55
32.85
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa4:22.72587
50m:
100m:
30.40
1:03.32
30.40
32.92
150m:
200m:
1:36.87
2:10.32
33.55
33.45
250m:
300m:
2:43.75
3:17.02
33.43
33.27
350m:
400m:
3:50.35
4:22.72
33.33
32.37
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:25.07572
50m:
100m:
30.49
1:03.46
30.49
32.97
150m:
200m:
1:37.46
2:10.96
34.00
33.50
250m:
300m:
2:44.84
3:18.57
33.88
33.73
350m:
400m:
3:52.37
4:25.07
33.80
32.70
5.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:29.89542
50m:
100m:
30.83
1:04.55
30.83
33.72
150m:
200m:
1:39.72
2:14.72
35.17
35.00
250m:
300m:
2:49.30
3:23.86
34.58
34.56
350m:
400m:
3:58.46
4:29.89
34.60
31.43
6.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:33.55520
50m:
100m:
30.67
1:04.19
30.67
33.52
150m:
200m:
1:38.99
2:13.73
34.80
34.74
250m:
300m:
2:49.14
3:24.87
35.41
35.73
350m:
400m:
3:59.70
4:33.55
34.83
33.85
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa4:35.10511
50m:
100m:
32.05
1:06.32
32.05
34.27
150m:
200m:
1:41.26
2:16.70
34.94
35.44
250m:
300m:
2:51.60
3:26.96
34.90
35.36
350m:
400m:
4:02.15
4:35.10
35.19
32.95
8.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki4:35.75508
50m:
100m:
32.00
1:06.55
32.00
34.55
150m:
200m:
1:41.77
2:17.44
35.22
35.67
250m:
300m:
2:52.72
3:28.15
35.28
35.43
350m:
400m:
4:03.33
4:35.75
35.18
32.42
9.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:40.40483
50m:
100m:
31.21
1:05.49
31.21
34.28
150m:
200m:
1:41.07
2:16.45
35.58
35.38
250m:
300m:
2:52.26
3:28.20
35.81
35.94
350m:
400m:
4:04.60
4:40.40
36.40
35.80
10.KURDELSKI, Filip04Legia Warszawa5:04.11378
50m:
100m:
34.21
1:12.08
34.21
37.87
150m:
200m:
1:50.21
2:29.21
38.13
39.00
250m:
300m:
3:08.50
3:48.24
39.29
39.74
350m:
400m:
4:26.69
5:04.11
38.45
37.42
11.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin5:12.04350
50m:
100m:
34.67
1:13.98
34.67
39.31
150m:
200m:
1:54.12
2:33.85
40.14
39.73
250m:
300m:
3:14.29
3:54.66
40.44
40.37
350m:
400m:
4:34.90
5:12.04
40.24
37.14

16 lat i starsi

1.KACZOROWSKI, Jakub97UKS G-8 Bielany4:10.51677
50m:
100m:
28.24
59.42
28.24
31.18
150m:
200m:
1:31.22
2:03.02
31.80
31.80
250m:
300m:
2:35.07
3:07.20
32.05
32.13
350m:
400m:
3:39.20
4:10.51
32.00
31.31
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:12.74660
50m:
100m:
29.18
1:00.57
29.18
31.39
150m:
200m:
1:32.69
2:04.72
32.12
32.03
250m:
300m:
2:37.11
3:09.61
32.39
32.50
350m:
400m:
3:41.69
4:12.74
32.08
31.05
3.CZERWIŃSKI, Łukasz01UKS G-8 Bielany4:21.33597
50m:
100m:
29.16
1:01.77
29.16
32.61
150m:
200m:
1:35.05
2:08.46
33.28
33.41
250m:
300m:
2:42.12
3:15.48
33.66
33.36
350m:
400m:
3:49.55
4:21.33
34.07
31.78
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:24.71574
50m:
100m:
31.17
1:04.35
31.17
33.18
150m:
200m:
1:37.76
2:11.59
33.41
33.83
250m:
300m:
2:45.41
3:19.29
33.82
33.88
350m:
400m:
3:52.64
4:24.71
33.35
32.07
5.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa4:30.89536
50m:
100m:
31.57
1:06.18
31.57
34.61
150m:
200m:
1:41.79
2:17.53
35.61
35.74
250m:
300m:
2:52.19
3:26.85
34.66
34.66
350m:
400m:
4:00.20
4:30.89
33.35
30.69
6.ROWIŃSKI, Alek01MUKP Warszawianka4:32.17528
50m:
100m:
30.26
1:04.86
30.26
34.60
150m:
200m:
1:39.60
2:14.95
34.74
35.35
250m:
300m:
2:50.23
3:25.76
35.28
35.53
350m:
400m:
3:59.81
4:32.17
34.05
32.36
7.KOTARSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany4:32.69525
50m:
100m:
31.70
1:06.26
31.70
34.56
150m:
200m:
1:41.30
2:16.58
35.04
35.28
250m:
300m:
2:51.78
3:27.50
35.20
35.72
350m:
400m:
4:01.06
4:32.69
33.56
31.63
8.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt5:15.88338
50m:
100m:
33.77
1:13.24
33.77
39.47
150m:
200m:
1:53.86
2:34.98
40.62
41.12
250m:
300m:
3:15.77
3:56.55
40.79
40.78
350m:
400m:
4:37.04
5:15.88
40.49
38.84

PKMIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:57.88403
50m:
100m:
32.65
1:08.72
32.65
36.07
150m:
200m:
1:45.97
2:24.17
37.25
38.20
250m:
300m:
3:02.79
3:41.30
38.62
38.51
350m:
400m:
4:20.49
4:57.88
39.19
37.39
PKKOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:32.40290
50m:
100m:
36.63
1:18.05
36.63
41.42
150m:
200m:
2:00.71
2:44.00
42.66
43.29
250m:
300m:
3:26.51
4:09.70
42.51
43.19
350m:
400m:
4:52.77
5:32.40
43.07
39.63