Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  8 - 9 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  10 lat
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 9 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  10 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  10 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 9 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  10 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  10 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 10 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  10 lat
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  10 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 100m dowolny  11 - 13 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  20. Chłopców, 100m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  22. Chłopców, 100m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  23. Dziewcząt, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  24. Chłopców, 100m motylkowy  11 - 13 lat
Nr  25. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat
Nr  26. Chłopców, 100m zmienny  11 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  28. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat


Od Młodzika Do Olimpijczyka - PIERWSZE ELIMINACJE W SEZONIE 2017/2018
Warszawa, 21.10.2017


Konkurencja 1
21.10.2017 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw38.48220
2.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka42.07168
3.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09Uczniowski Klub Sportowy SP 1443.68150
4.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa43.95147
5.RESZKO, Lena09Buks Warszawa45.21135
6.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź45.27135
7.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka45.46133
8.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa45.63132
9.KOSTAŃCZYK, Kaja09UKS Jedynka Łazy46.34126
10.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa46.74122
11.WRÓBLEWSKA, Daria09K.S. Triathlon Rawa48.16112
12.SZCZERBA, Paulina09Buks Warszawa48.38110
13.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź49.73102
14.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw50.3298
15.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno50.7895
16.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.9994
17.RZUCEK, Karolina09Buks Warszawa52.5286
18.GĄBKA, Aleksandra09Buks Warszawa53.7081
19.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź53.9380
20.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka53.9679
21.SYPUŁA, Alicja09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec54.1079
22.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno54.5577
23.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka55.5373
24.JEKIEL, Julia09Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.9971
25.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka57.7065
26.DZIERZGOWSKA, Jagoda09MKS Piaseczno59.7058
27.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:00.7056
28.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno1:00.8655
29.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA, Kalina09UKS Meduza Warszawa1:02.2951
DYSKW.DUBAN, Magdalena09Uks Gos Raszyn41.34
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.MARTYNEK, Hanna09Uks Gos Raszyn43.13
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

9 lat

1.KOWALSKA, Patrycja08KS Victoria Zawiercie36.17265
2.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk36.46258
3.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka36.51257
4.POWAŁKA, Urszula08KS Fenix Ożarw Mazowiecki37.98229
5.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa38.29223
6.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.38205
7.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec40.25192
8.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt40.51188
9.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec40.82184
10.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa40.86183
11.ŁACIŃSKA, Zofia08UKS Kapry Armexim Pruszkw40.89183
12.MULEWSKA, Blanka08Squatina OSTROŁĘKA41.25178
13.NAWROCKA, Natalia08WODNIK Łask41.41176
14.ŁUCZYŃSKA, Maria08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.80171
15.RUDZIŃSKA, Kamila08SKS 137 Delfin Łdź41.81171
16.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny42.02169
17.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.15167
18.WASIELEWSKA, Justyna08WODNIK Łask42.16167
19.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.32165
20.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka42.37165
21.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia42.38164
22.KIJEWSKA, Wiktoria08Ukp Polonia Warszawa42.46163
23.KOWALSKA, Marta08SKS 137 Delfin Łdź42.81159
24.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.01157
25.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź43.24155
26.ŚLIWIŃSKA, Dagmara08UKS Pirania Targwek43.66150
27.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw44.22145
28.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt44.25144
29.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia44.38143
30.POWALSKA, Nikola08SKS 137 Delfin Łdź44.49142
31.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno45.02137
32.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec45.63132
33.PELC, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.74131
34.BARAN, Agata08Uks Pingwiny45.80130
35.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka45.86130
36.BARAŃSKA, Maja08Squatina OSTROŁĘKA45.88129
37.SMOLAREK, Zuzanna08WODNIK Łask46.13127
38.MIECZKOWSKA, Maja08MKS Piaseczno46.22127
39.NIEDŹWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź46.26126
40.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa46.38125
41.ŻELEZIK, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.00120
42.NIEKE, Aleksandra08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.14119
43.CHOJNACKA, Olga08K.S. Triathlon Rawa47.17119
44.OŁTARZEWSKA, Antonina08UKS Fala Nieporęt47.57116
45.ADAMSKA, Magda08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.71115
46.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw47.98113
47.GRABIŃSKA, Julianna08UKS "Na Fali" Warszawa48.03113
48.LESZKO, Joanna08Buks Warszawa48.55109
49.LATUSZEK, Jagoda08UKS Szesnastka48.75108
50.SZORTYKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.88107
51.ANASZKO, Natalia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.10106
52.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno49.35104
53.GARLIKOWSKA, Aleksandra08UKS Szesnastka49.89101
54.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina OSTROŁĘKA50.01100
55.PRZYBYSZ, Zofia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.6496
56.BOGUSZ, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.7795
57.DZIAŁAK, Pola08Uks Pingwiny51.1194
58.FIRLUS, Weronika08Buks Warszawa51.9789
59.DUDEK, Emilia08MKS Piaseczno52.0888
60.ZIELAZKOWSKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.1588
61.JAGODZIŃSKA, Inez08MKS Piaseczno52.7285
62.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno53.4882
63.FRĄTCZAK, Zofia08WODNIK Łask55.1974
64.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia1:02.6051
DYSKW.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec49.70
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SOBIERAJ, Amelia08Uks Wilanowia57.06
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
21.10.2017 - 9:16
Chłopcw, 50m dowolny8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.32173
2.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa37.69155
3.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.87141
4.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk38.91141
5.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt41.83113
6.WOLNY, Michał09UKS Szesnastka42.82105
7.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.7199
8.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź44.1096
9.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź44.4294
10.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny45.3389
11.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.6487
12.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa46.0685
13.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Mazowiecki46.4083
14.ROBIŃSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.4777
15.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka48.0175
16.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.0475
17.NOGAS, Nikodem09Buks Warszawa48.4773
18.STEJUK, Antoni09MUKS REKIN Bydgoszcz48.5872
19.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno48.5972
20.LESIAK, Piotr09SKS 137 Delfin Łdź48.6372
21.ANISZEWSKI - BANAŚ, Krzysztof09UKS Pirania Targwek48.8971
22.PAWLAK, Paweł09KS Fenix Ożarw Mazowiecki48.9770
23.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny49.0570
24.MILCZAREK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.0970
25.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno49.1370
26.DUBLA, Szymon09Uks 184 Aquarius Łdź49.7967
27.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.1266
28.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.4864
29.KRAUZE, Alan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.3761
30.OKLEJEWICZ, Iwo09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.3158
31.RADKIEWICZ, Hubert09Uczniowski Klub Sportowy SP 1452.7956
32.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.0852
33.MALINOWSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.1152
34.URBAŃSKI, Pascal09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.2252
35.ZIELIŃSKI, Jan09UKS Meduza Warszawa54.6251
36.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno56.2746
37.NOWAK, Nikodem09MKS Piaseczno56.3346
38.WOLNIEWICZ, Szymon09K.S. Triathlon Rawa56.7945
39.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź59.0040
40.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.8436
41.SOSIŃSKI, Antoni09Uks 184 Aquarius Łdź1:01.1836
42.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.7735
43.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.2032
44.IZDEBSKI, Tymon09Uks Pingwiny1:04.1331
45.ADAMCZYK, Hubert09K.S. Triathlon Rawa1:04.3431
DYSKW.ŁACIAK, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.59
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

9 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa34.32205
2.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.39187
3.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.93179
4.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka36.34173
5.SZYMCZYK, Michał08Uks Gos Raszyn36.74167
6.DĄBROWSKI, Kajetan08MUKP Przyjazne Wody36.83166
7.MADEY, Ryszard08Uks Gos Raszyn37.12162
8.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź37.14162
9.MASTALERZ, Kosma08SPiR AQUA Żyrardw37.34159
10.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks Warszawa38.03151
11.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.04151
12.JACKIEWICZ, Piotr08Buks Warszawa38.55145
13.DUBOWSKI, Damian08Buks Warszawa38.57144
14.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki38.81142
15.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa38.89141
16.POLKOWSKI, Piotr08Uks "Żoliborz"39.19138
17.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.24137
18.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.66133
19.RYMARCZUK, Antoni08Buks Warszawa39.75132
20.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa39.80131
21.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer40.55124
22.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer40.77122
23.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa40.90121
24.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany Warszawa41.03120
25.STEFANIAK, Sergiusz08K.S. Triathlon Rawa41.05120
26.MACIEJEWSKI, Franciszek08UKS Kapry Armexim Pruszkw41.15119
27.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź41.68114
28.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.76114
29.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia41.77114
30.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.95112
31.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno42.02112
32.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa42.08111
33.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno42.45108
34.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.50108
35.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa42.72106
36.SZCZYPIŃSKI, Łukasz08Buks Warszawa42.76106
37.SZEWCZYK, Mateusz08Uks 184 Aquarius Łdź42.92105
38.NOWOSIŃSKI, Krzysztof08UKS Kapry Armexim Pruszkw42.97104
39.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa43.11103
40.KRUTOWICZ, Dominik08Ukp Polonia Warszawa43.20103
41.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec43.32102
42.STAŃCZYK, Franciszek08UKS Kapry Armexim Pruszkw43.35102
43.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.39101
44.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa43.50101
45.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek43.64100
46.DRZEWIECKI, Daniel08Uks 184 Aquarius Łdź44.1496
47.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka44.8692
48.WOŹNIAK, Maciek08KS Fenix Ożarw Mazowiecki44.9591
49.HANDKE, Jan08MKS Piaseczno44.9991
50.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok45.0091
51.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka45.2489
52.STEFANOWICZ, Jan08Ukp Polonia Warszawa45.7087
53.RUDNY, Olgierd08Buks Warszawa46.1284
54.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka46.5282
55.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa46.6481
56.PIETRZAK, Kacper08K.S. Triathlon Rawa46.7381
57.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno46.8380
58.ŚWIDEREK, Alan08Squatina OSTROŁĘKA47.0379
59.TOPOR, Antoni08Buks Warszawa47.3478
60.RYBSKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.8975
61.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia47.9375
62.CYCHOWSKI, Wiktor08Buks Warszawa48.5372
63.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno49.3669
64.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno49.8966
65.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia49.9766
66.SZCZEPAŃSKI, Wiktor08Klub Pływacki Ciechanw50.0366
67.ZASINA, Franciszek08Uczniowski Klub Sportowy SP 1450.7263
68.MICHALSKI, Hubert08Uks 184 Aquarius Łdź51.0362
69.POCENTEK, Stanisław08K.S. Triathlon Rawa51.4960
70.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce51.6360
71.KORCZAK, Stanisław08UKS Szesnastka51.9259
72.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa53.0155
73.MATUSZCZAK, Adam08MKS Piaseczno53.1155
74.PORADA, Jan08Uczniowski Klub Sportowy SP 1454.1152
75.THIM, Rafał08Uczniowski Klub Sportowy SP 1454.7650
76.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź55.2349
77.TURSKI, Ignacy08UKS "Na Fali" Warszawa1:06.9427
DYSKW.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa35.37
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.94
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec39.21
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny45.25
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
21.10.2017 - 9:36
Dziewcząt, 100m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7135734.9936.72
2.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:11.8335635.0836.75
3.SZCZYGLAK, Julia07Uks Jagiellonka1:15.3030934.9240.38
4.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody1:16.4129536.7639.65
5.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:17.7028135.1042.60
6.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.1427637.4940.65
7.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:19.1726535.2943.88
8.TOMASZEWSKA, Maja07Uks Jagiellonka1:19.4526338.2241.23
9.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:19.8025937.8641.94
10.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:19.9125836.9143.00
11.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:20.2525537.3742.88
12.KACZMAREK, Amelia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:20.4425338.0542.39
13.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:21.0724738.3542.72
14.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:22.3423639.3542.99
15.POŁEĆ, Hanna07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:22.45235
16.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:23.3122841.2942.02
17.STANKIEWICZ, Weronika07K.S. Triathlon Rawa1:23.3822740.0243.36
18.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:23.4422739.1644.28
19.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:23.9822240.0543.93
20.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:24.6121739.2445.37
21.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.0721440.2044.87
22.BOGUCKA, Julia07Uks Pingwiny1:25.3421238.5246.82
23.WENERSKA, Julia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.6221041.1644.46
24.ZUZANNA, Denisiewicz07UKS dwjka Sochaczew1:25.8820839.2346.65
25.WAWRZYNIAK, Gabriela07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:27.3819742.8544.53
26.BUJAK, Iga07UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.9118740.0148.90
27.SULIŃSKA, Krystyna07MZOS Płock1:29.3218540.3948.93
28.GEPNER, Urszula07MULKS "Technik - Orion"   Radz1:29.6318341.2548.38
29.WŁODARSKA, Patrycja07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:30.1018041.4848.62
30.CZAPLIŃSKA, Blanka07Buks Warszawa1:31.3117343.5447.77
31.POLIŃSKA, Natalia07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:31.4417241.8749.57
32.WŁODARKIEWICZ, Weronika07UKS Pirania Targwek1:31.5417243.8647.68
33.WOŁOSZ, Maja07Squatina OSTROŁĘKA1:31.6717142.4849.19
34.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:32.8816442.8650.02
35.STUDZIŃSKA, Natalia07K.S. Triathlon Rawa1:34.1915742.9651.23
36.LEWANDOWSKA, Zofia07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:34.4115642.6451.77
37.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07KONKRET Gniezno1:34.5015644.3250.18
38.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:34.7115543.9550.76
39.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:34.8415441.3753.47
40.SUDOMIR, Maria07Uks Pingwiny1:35.9114941.3954.52
41.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.1314848.1348.00
42.DROZDOWSKA, Zuzanna07Buks Warszawa1:36.6914544.7851.91
43.DREGIER, Martyna07WODNIK Łask1:36.9814444.6552.33
44.OSTASZEWSKA, Amelia07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:37.1214445.5751.55
45.PINDOR, Julia07Buks Warszawa1:37.5314246.9050.63
46.PASTUSIAK, Martyna07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:37.9414045.9951.95
47.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.6313746.3952.24
48.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:39.0013545.1753.83
49.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:39.8113245.0854.73
50.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:40.3413047.7652.58
51.URBAN, Joanna07WODNIK Łask1:40.7312944.5756.16
52.GARLEJ, Małgorzata07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:40.7812846.3454.44
53.TARAS, Justyna07UKS "Na Fali" Warszawa1:41.3212648.9052.42
54.IGNATOWSKA, Patrycja07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:41.6412546.6055.04
55.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:42.2312348.9553.28
56.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:42.2712347.4754.80
57.MARCINIAK, Maja07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:42.5912248.0054.59
58.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:43.5311847.1256.41
59.JARUSZEWICZ, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:44.7511446.0958.66
60.ŚNIADA, Jagoda07WODNIK Łask1:45.5111248.4757.04
61.CHRZANOWSKA, Julia07UKS Pirania Targwek1:45.5611248.7856.78
62.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:47.8810548.6259.26
63.PATER, Emilia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:48.7110251.3357.38
64.MARCINKOWSKA, Nadia07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:48.9510251.6357.32
65.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:49.879949.211:00.66
66.RUT, Viktoria07Uks Wilanowia1:49.999949.771:00.22
67.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa1:50.879650.641:00.23
68.WITKOWSKA, Bogumiła07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:54.158852.221:01.93
69.PARZNIEWSKA, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:54.208852.341:01.86
70.ŻUKOWSKA, Maja07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:56.558355.311:01.24
71.STAWICKA, Helena07Uks Wilanowia1:56.998255.051:01.94
72.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:57.138255.611:01.52
73.ŚMIAŁKOWSKA, Kinga07WODNIK Łask2:02.807155.051:07.75
74.DAMAZ, Oliwia07UKS Kapry Armexim Pruszkw2:11.425857.561:13.86
75.GLONKOWSKA, Jagoda07UKS Kapry Armexim Pruszkw2:19.29481:17.791:01.50
76.ILCZUK, Lena07Uks Wilanowia2:19.58481:00.341:19.24
77.OKRUTA, Natalia07Uks Pingwiny2:56.44241:21.721:34.72
DYSKW.CHRUSTOWSKA, Maja07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:50.7150.9959.72
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:12.351:00.231:12.12
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 4
21.10.2017 - 10:18
Chłopcw, 100m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.8530330.9235.93
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:12.2724034.0238.25
3.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:14.5221935.3839.14
4.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:14.8721634.9639.91
5.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:15.8420836.3339.51
6.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:16.0720636.4039.67
7.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.2120536.0340.18
8.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:16.3720336.6439.73
9.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.5820236.4440.14
10.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:16.6320137.8138.82
11.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:17.0819836.9740.11
12.ŁACEK, Patryk07Klub Sportowy Płetwal Zakopane1:17.5219437.3740.15
13.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy"  Augustw1:17.9119136.9240.99
STEFAŃSKI, Leon07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:17.9119136.2241.69
15.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.9319137.1640.77
16.KAZANOWSKI, Dominik07Uks Jagiellonka1:18.1519036.8641.29
17.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.3318838.0540.28
18.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:19.3618137.2842.08
19.ŻYŁA, Marcin07WODNIK Łask1:19.9617738.9441.02
20.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.0817639.4740.61
21.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.4217438.5241.90
22.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:21.1416938.5342.61
23.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:22.0616438.4343.63
24.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07Uks Jagiellonka1:22.1416338.8843.26
25.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:23.7115440.0643.65
26.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:23.8515338.7545.10
27.KARCZEWSKI, Bartosz07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.0615240.9743.09
28.KUCHAREK, Mikołaj07MKP Warszawianka1:24.2615139.5144.75
29.KOLUCH, Franciszek07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:24.6814938.2846.40
30.RAHMAN, Maximilian07Uks Jagiellonka1:24.7914841.5443.25
31.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:24.8814840.0844.80
32.KOSTRZANOWSKI, Kacper07Uks Jagiellonka1:24.9914740.0544.94
33.ZAKRZEWSKI, Sebastian07Uks Jagiellonka1:25.6114439.0846.53
34.KUREK, Ignacy07Buks Warszawa1:25.7714338.7747.00
35.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew1:25.9514238.4647.49
MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:25.9514237.8548.10
37.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:25.9814242.4543.53
JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:25.9814239.6346.35
39.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.4514041.5844.87
40.ŻĘGOTA, Igor07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.6313939.0847.55
41.TARCZYŃSKI, Jakub07Uks Jagiellonka1:26.8613839.6047.26
42.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:27.5413541.1546.39
43.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:27.6913441.5946.10
44.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:27.7813440.8846.90
45.JAWORSKI, Krystian07Uks Posejdon Pułtusk1:28.1813241.6546.53
46.STEJUK, Jan07MUKS REKIN Bydgoszcz1:28.5713041.9046.67
47.SZUSTOWICZ, Maksymilian07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.5913042.9245.67
48.ŁEBKOWSKI, Marek07Uks Jagiellonka1:28.6213042.5746.05
49.NAWARA, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.9312943.0045.93
50.KLAJNERT, Oskar07Uks 184 Aquarius Łdź1:29.2012740.1249.08
51.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:29.4312641.3048.13
52.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.5812642.9446.64
53.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:29.5912642.1347.46
54.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.0512442.4647.59
55.WIERZBICKI, Maksym07Buks Warszawa1:30.1612342.0448.12
56.WENTLAND, Miłosz07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:30.1912340.3149.88
57.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.9212041.4649.46
58.SAŁBUT, Oskar07Buks Warszawa1:32.4911443.5548.94
59.DZIOBIAK, Rafał07Uks 184 Aquarius Łdź1:32.8311343.2649.57
60.KIESZCZYŃSKI, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:32.9711244.7948.18
61.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.0011241.3851.62
62.FABISZEWSKI, Franciszek07Uks Wilanowia1:33.4511140.8552.60
63.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia1:34.6210743.1151.51
64.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:34.6310744.1750.46
65.NALEŻYTY, Bartłomiej07Ukp Polonia Warszawa1:34.9110643.8551.06
66.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:35.7510344.6551.10
67.NOWAK, Wiktor07WODNIK Łask1:35.8010344.0351.77
68.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź1:35.9710244.7551.22
69.STANISŁAW, Patucha07Ukp Polonia Warszawa1:36.4510144.2452.21
70.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa1:36.7410043.8052.94
71.KOWALCZYK, Patryk07Buks Warszawa1:36.949945.4051.54
72.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:37.379845.4051.97
73.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:41.478646.5154.96
74.TRYBUS, Łukasz07Ukp Polonia Warszawa1:45.127848.6956.43
75.PAŁKA, Antoni07Buks Warszawa1:47.957249.2358.72
76.WOJCIESZCZYK, Tomasz07UKS "Na Fali" Warszawa1:48.587049.5958.99
77.ZABOROWSKI, Konrad07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:48.727045.351:03.37
78.MARTYNEK, Maksymilian07Uks Gos Raszyn1:49.576851.2458.33
79.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:51.806453.6858.12
80.ŻYWEK, Jan07Ukp Polonia Warszawa1:52.436350.611:01.82
81.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia1:53.656152.251:01.40
82.KOZIK, Przemek07WODNIK Łask1:53.9261
83.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:02.444953.871:08.57
84.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek2:03.194859.471:03.72
85.PAWLAK, Michał07KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:07.364357.631:09.73
DYSKW.MICHALSKI, Jacek07Uks 184 Aquarius Łdź1:39.7242.9156.81
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.PIOTROWSKI, Kacper07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:46.5047.6658.84
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.3153.4656.85
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 5
21.10.2017 - 10:37
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.SZCZERBA, Paulina09Buks Warszawa53.62152
2.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina OSTROŁĘKA53.91149
3.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw54.46145
4.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa55.81135
5.RZUCEK, Karolina09Buks Warszawa56.79128
6.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa57.32124
7.MARTYNEK, Hanna09Uks Gos Raszyn57.41124
8.DUBAN, Magdalena09Uks Gos Raszyn58.44117
9.GĄBKA, Aleksandra09Buks Warszawa58.82115
10.RESZKO, Lena09Buks Warszawa59.26112
11.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno1:01.44101
12.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.2992
13.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź1:03.8990
14.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź1:06.3680
15.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:08.0774
16.CHMIALEK, Gabriela09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:14.7456
17.SYPUŁA, Alicja09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:22.8741

9 lat

1.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec45.43250
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa46.10239
3.CZAJA, Zuzanna08KS Korona Krakw46.43234
4.GOJ, Katarzyna08KS Victoria Zawiercie49.50193
5.POWAŁKA, Urszula08KS Fenix Ożarw Mazowiecki50.07187
6.BARAŃSKA, Maja08Squatina OSTROŁĘKA50.48182
7.MULEWSKA, Blanka08Squatina OSTROŁĘKA51.08176
8.WITUŃ, Nadia08Buks Warszawa51.61170
9.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec51.76169
10.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.27164
11.SKURA, Barbara08Uczniowski Klub Sportowy SP 1453.89150
12.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec54.07148
13.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia55.40138
14.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa55.49137
15.PŁUCIENNIK, Marta08Uczniowski Klub Sportowy SP 1456.19132
16.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno57.12126
17.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec57.14125
18.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno58.65116
19.MÓJTA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.60110
20.KOWALSKA, Marta08SKS 137 Delfin Łdź59.67110
21.FIRLUS, Weronika08Buks Warszawa1:00.60105
22.KIJEWSKA, Wiktoria08Ukp Polonia Warszawa1:01.8199
23.GARLIKOWSKA, Aleksandra08UKS Szesnastka1:03.4791
24.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa1:04.6986
25.LATUSZEK, Jagoda08UKS Szesnastka1:04.9185
26.ORNAFA, Amelia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:04.9585
DYSKW.MIECZKOWSKA, Maja08MKS Piaseczno53.80
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.GAPIŃSKA, Zofia08Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.05
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź56.92
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.DUDEK, Emilia08MKS Piaseczno1:01.04
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 6
21.10.2017 - 10:46
Chłopcw, 50m klasyczny8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk47.80147
2.JURDA, Filip09Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.43133
3.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt49.76130
4.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa51.48117
5.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa53.10107
6.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.37105
7.WOLNY, Michał09UKS Szesnastka56.8187
8.STEJUK, Antoni09MUKS REKIN Bydgoszcz59.6076
9.ROBIŃSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.7375
10.DOLOTA, Iwo09KS Fenix Ożarw Mazowiecki59.8475
11.NOGAS, Nikodem09Buks Warszawa1:00.6572
12.MARCINKOWSKI, Tymon09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:01.9367
13.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.7265
14.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.3363
15.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:03.4463
16.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.6659
17.OKLEJEWICZ, Iwo09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.8758
18.MALINOWSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:07.5052
19.DUBLA, Szymon09Uks 184 Aquarius Łdź1:09.5247
20.DRELICH, Mateusz09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:12.3642
21.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno1:17.2234
DYSKW.ŁYSOWNIEWSKI, Maciej09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:03.49
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno1:17.18
K 10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder /z wyjatkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach/

9 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa46.56159
2.PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.77157
3.DĄBROWSKI, Kajetan08MUKP Przyjazne Wody46.98155
4.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek48.78138
5.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.32134
6.SZCZUREK, Hubert08Buks Warszawa50.60124
7.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer50.69123
8.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.82122
9.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź51.32119
10.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer51.33119
11.PERL, Piotr08Uks Pingwiny51.47118
12.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec51.78115
13.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce51.83115
14.RYMARCZUK, Antoni08Buks Warszawa51.95114
15.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa52.04114
16.STEFANIAK, Sergiusz08K.S. Triathlon Rawa52.21113
17.DUBOWSKI, Damian08Buks Warszawa53.12107
18.SZCZEPAŃSKI, Wiktor08Klub Pływacki Ciechanw54.28100
19.POLKOWSKI, Piotr08Uks "Żoliborz"54.7098
20.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź55.0496
21.RUDNY, Olgierd08Buks Warszawa55.2295
22.WIROWSKI, Jan08SKS 137 Delfin Łdź55.5693
23.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia55.5793
24.ŚWIDEREK, Alan08Squatina OSTROŁĘKA56.0991
25.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.4384
26.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.9878
27.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka1:00.2473
28.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka1:00.4372
29.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia1:03.8961
30.KORCZAK, Stanisław08UKS Szesnastka1:08.8149
31.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź1:10.7345
DYSKW.JACKIEWICZ, Piotr08Buks Warszawa49.07
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.TOPOR, Antoni08Buks Warszawa57.82
K 13 - Stopy niezwrcone na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu ng
DYSKW.ZASINA, Franciszek08Uczniowski Klub Sportowy SP 141:02.81
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.CYCHOWSKI, Wiktor08Buks Warszawa1:03.66
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.SZCZYPIŃSKI, Łukasz08Buks Warszawa1:06.55
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.STANKOWSKI, Alex08Uks 184 Aquarius Łdź1:11.73
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 7
21.10.2017 - 10:57
Dziewcząt, 100m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:32.7130443.6949.02
2.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:33.2029944.2348.97
3.SZCZYGLAK, Julia07Uks Jagiellonka1:33.7829445.1048.68
4.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks Warszawa1:34.7328546.5848.15
5.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.1027345.3350.77
6.BÓBSKA, Bianka07Buks Warszawa1:38.9725046.5952.38
7.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:39.1024948.5350.57
8.KACZMAREK, Amelia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:41.3423348.3153.03
9.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:41.3823247.9653.42
10.KIEŁPIŃSKA, Nastasia07KONKRET Gniezno1:43.7421750.1653.58
11.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07Uks Jagiellonka1:43.7821651.2952.49
12.GOŁYŃSKA, Nikola07Uks Jagiellonka1:44.6321150.1254.51
13.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:44.7521048.3356.42
14.GEPNER, Urszula07MULKS "Technik - Orion"   Radz1:44.8421048.4256.42
15.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:46.2620251.1555.11
16.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:46.2720250.3655.91
17.RUTKOWSKA, Aneta07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:47.7319350.3957.34
18.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:48.0519251.9356.12
19.WIŚNIEWSKA, Helena07MZOS Płock1:48.2419151.5356.71
20.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.4318053.8856.55
21.OSYPIUK, Milena07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:51.1117651.2959.82
22.ŻUCHOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:51.1517653.6457.51
23.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.0817252.8459.24
24.KOŁAKOWSKA, Gabrysia07Uks Wawer1:52.1617151.871:00.29
25.TARAS, Justyna07UKS "Na Fali" Warszawa1:52.2017154.7157.49
26.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:52.7116954.8457.87
27.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:53.1516753.5859.57
28.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:53.5016552.781:00.72
29.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:54.0316353.771:00.26
30.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:54.1016354.5559.55
31.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:55.5115753.281:02.23
32.KAWKA, Magdalena07Ukp Polonia Warszawa1:55.6215654.551:01.07
33.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:57.2015055.381:01.82
34.BUJAK, Iga07UKS G-8 Bielany Warszawa1:58.6114554.611:04.00
35.GIEROWSKA, Antonina07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:59.1014358.271:00.83
36.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec2:00.5713857.031:03.54
37.SOBKOWICZ, Zofia07Uks Pingwiny2:02.1613356.421:05.74
38.LEWANDOWSKA, Zofia07Uczniowski Klub Sportowy SP 142:04.361261:00.561:03.80
39.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:05.671221:00.441:05.23
40.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia2:05.9312157.311:08.62
41.RUT, Viktoria07Uks Wilanowia2:10.971071:03.241:07.73
42.WITKOWSKA, Bogumiła07KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:22.46831:07.851:14.61
DYSKW.DUBAN, Justyna07Uks Gos Raszyn1:47.6549.3858.27
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.IGNATOWSKA, Patrycja07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:55.9355.431:00.50
K 6 - Nierwnoczesne ruchy ramion
DYSKW.STAWICKA, Helena07Uks Wilanowia2:07.841:01.071:06.77
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
DYSKW.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw2:19.5659.211:20.35
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 8
21.10.2017 - 11:11
Chłopcw, 100m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:32.3521843.6248.73
2.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.3821843.8248.56
3.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:33.9220744.4649.46
4.JANKOWSKI, Jakub07Uks Jagiellonka1:36.7718945.8650.91
5.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:38.0718245.8752.20
6.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.1818117.211:20.97
7.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:38.8017821.401:17.40
8.STEJUK, Jan07MUKS REKIN Bydgoszcz1:39.1817646.5152.67
9.KAZANOWSKI, Dominik07Uks Jagiellonka1:40.3117046.1654.15
10.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:42.3516048.5753.78
11.KARCZEWSKI, Bartosz07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:42.4515913.981:28.47
12.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:43.4315548.8654.57
13.MAGDZIŃSKI, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:43.6115449.8953.72
14.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer1:44.2715150.4353.84
15.WOŚ, Aleksander07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:46.3414351.4554.89
16.WIERZBICKI, Maksym07Buks Warszawa1:46.4514250.1956.26
17.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:47.7913750.4857.31
18.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:48.6013451.6756.93
19.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina OSTROŁĘKA1:49.1113252.0957.02
20.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:49.1313253.5255.61
21.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew1:49.2013250.9758.23
22.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:49.4213152.6956.73
23.BODNAR, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:50.6112753.2257.39
24.BARYŁKA, Wojciech07Buks Warszawa1:50.6612651.8558.81
25.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:52.4912053.9258.57
26.BŁOCH, Aleksander07Uks 184 Aquarius Łdź1:53.0711853.6859.39
27.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:53.1211854.5058.62
28.SZUSTOWICZ, Maksymilian07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:55.4711155.9759.50
29.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:55.7211053.881:01.84
30.NOWAK, Wiktor07WODNIK Łask1:55.7611055.431:00.33
31.WENTLAND, Miłosz07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:56.7110853.841:02.87
32.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:57.0710756.321:00.75
33.KOSTRZANOWSKI, Kacper07Uks Jagiellonka1:57.1310755.511:01.62
34.DZIOBIAK, Rafał07Uks 184 Aquarius Łdź1:58.1010455.651:02.45
MARTYNEK, Maksymilian07Uks Gos Raszyn1:58.1010454.711:03.39
36.ŻEBROWSKI, Nikodem07SKS 137 Delfin Łdź1:59.3710155.071:04.30
37.KRUK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:00.369857.031:03.33
38.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa2:01.179657.791:03.38
39.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:02.999255.871:07.12
40.KRAS, Mateusz07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:03.53911:00.021:03.51
41.MASTALEREK, Karol07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:09.91781:02.211:07.70
42.KISIELEWSKI, Jakub07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:17.34661:04.871:12.47
DYSKW.KUREK, Ignacy07Buks Warszawa1:42.0649.1052.96
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:48.6651.5957.07
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.KLAJNERT, Oskar07Uks 184 Aquarius Łdź1:55.0354.631:00.40
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.TRYBUS, Łukasz07Ukp Polonia Warszawa2:03.9659.901:04.06
K 11 - Nierwnoczesne lub naprzemienne ruchy ng
DYSKW.OBRĘBSKI, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:06.641:03.721:02.92
K 11 - Nierwnoczesne lub naprzemienne ruchy ng
DYSKW.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:51.221:22.451:28.77
K 6 - Nierwnoczesne ruchy ramion


<< TOP >>
Konkurencja 9
21.10.2017 - 11:26
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.PIOTROWSKA, Antonina09KONKRET Gniezno41.78231
2.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw45.23182
3.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka48.09152
4.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź48.23150
5.KOSTAŃCZYK, Kaja09UKS Jedynka Łazy48.69146
6.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka49.15142
7.SZAREJKO, Blanka09Uczniowski Klub Sportowy SP 1451.37124
8.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno51.94120
9.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź52.10119
10.DĄBROWSKA, Lena09Uczniowski Klub Sportowy SP 1452.15119
11.WRÓBLEWSKA, Daria09K.S. Triathlon Rawa52.49116
12.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno53.16112
13.ŁUCZAK, Anika09Uczniowski Klub Sportowy SP 1453.83108
14.JEKIEL, Julia09Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.10101
15.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno55.4699
16.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa57.1290
17.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec57.9586
18.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka58.2085
19.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.4884
20.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź1:00.2077
21.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA, Kalina09UKS Meduza Warszawa1:00.3876
22.DZIERZGOWSKA, Jagoda09MKS Piaseczno1:01.4972
23.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka1:03.7765
24.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:06.2458
25.CHMIALEK, Gabriela09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:06.2758
DYSKW.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka1:04.45
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/

9 lat

1.KOWALSKA, Patrycja08KS Victoria Zawiercie41.61234
2.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk42.00228
3.PETRUS, Katarzyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1442.89214
4.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec43.92199
5.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa43.96199
6.GRABARCZYK, Martyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1446.64166
7.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź47.62156
8.PELC, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.81154
9.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw47.96153
10.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka48.35149
11.ŁUCZYŃSKA, Maria08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.40149
12.BOGUSZ, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.74146
13.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa48.98143
14.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.02135
15.BARAN, Agata08Uks Pingwiny50.52131
16.GAPIŃSKA, Zofia08Uczniowski Klub Sportowy SP 1450.97127
17.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka51.29125
18.ŚLIWIŃSKA, Dagmara08UKS Pirania Targwek51.39124
TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny51.39124
20.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia51.54123
21.MÓJTA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.86121
22.DZIAŁAK, Pola08Uks Pingwiny51.87121
23.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.90120
24.ADAMSKA, Magda08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.16119
25.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec52.27118
26.ŁACIŃSKA, Zofia08UKS Kapry Armexim Pruszkw52.30118
27.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno52.91114
28.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina OSTROŁĘKA52.92114
29.NIEKE, Aleksandra08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.09113
30.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw53.38111
31.WASIELEWSKA, Justyna08WODNIK Łask53.54110
32.OŁTARZEWSKA, Antonina08UKS Fala Nieporęt53.62109
33.GRABIŃSKA, Julianna08UKS "Na Fali" Warszawa53.95107
34.LESZKO, Joanna08Buks Warszawa54.48104
35.CHOJNACKA, Olga08K.S. Triathlon Rawa55.27100
36.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec55.4199
37.JAGODZIŃSKA, Inez08MKS Piaseczno55.9396
38.SZORTYKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.5593
39.ANASZKO, Natalia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.1790
40.FRĄTCZAK, Zofia08WODNIK Łask57.4289
41.ŻELEZIK, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.4080
42.ZIELAZKOWSKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.4276
43.PRZYBYSZ, Zofia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.5276
WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia1:00.5276
45.SMOLAREK, Zuzanna08WODNIK Łask1:01.0374
46.ORNAFA, Amelia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:04.0264
47.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:05.7059
DYSKW.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt47.76
G 4 - Wykonanie wiecej niż jednego pociągnięcia ramieniem /lub obydwoma ramionami rwnocześnie/ w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu
DYSKW.NAWROCKA, Natalia08WODNIK Łask53.71
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/
DYSKW.KAMIŃSKA, Oliwia08WODNIK Łask1:05.69
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 10
21.10.2017 - 11:38
Chłopcw, 50m grzbietowy8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź48.7694
2.KRAUZE, Alan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.6989
3.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka50.1686
4.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.5375
5.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź52.6275
6.MILCZAREK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.0473
7.PAWLAK, Paweł09KS Fenix Ożarw Mazowiecki54.1169
8.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.5767
9.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno54.5967
10.LESIAK, Piotr09SKS 137 Delfin Łdź55.2964
11.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny55.9662
12.RADKIEWICZ, Hubert09Uczniowski Klub Sportowy SP 1456.1861
13.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid56.4261
14.MARCINKOWSKI, Tymon09Uczniowski Klub Sportowy SP 1456.6560
15.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.1158
16.DRELICH, Mateusz09Uczniowski Klub Sportowy SP 1457.8456
17.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa58.3155
18.ADAMCZYK, Hubert09K.S. Triathlon Rawa58.5354
19.URBAŃSKI, Pascal09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.2150
SOSIŃSKI, Antoni09Uks 184 Aquarius Łdź1:00.2150
21.ŁACIAK, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.5147
22.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno1:03.8842
23.IZDEBSKI, Tymon09Uks Pingwiny1:03.9641
24.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno1:04.2541
25.WOLNIEWICZ, Szymon09K.S. Triathlon Rawa1:04.8640
26.NOWAK, Nikodem09MKS Piaseczno1:08.1334
DYSKW.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny50.27
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.ANISZEWSKI - BANAŚ, Krzysztof09UKS Pirania Targwek53.44
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

9 lat

1.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.31167
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka42.24145
3.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź43.11136
4.MADEY, Ryszard08Uks Gos Raszyn44.02128
5.MASTALERZ, Kosma08SPiR AQUA Żyrardw44.39125
6.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź44.62123
7.SZYMCZYK, Michał08Uks Gos Raszyn45.29118
8.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa46.88106
9.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa47.14104
10.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks Warszawa47.35103
11.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa47.57101
12.MACIEJEWSKI, Franciszek08UKS Kapry Armexim Pruszkw48.0299
13.PERL, Piotr08Uks Pingwiny48.1598
14.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa48.1798
15.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.1898
16.WOŹNIAK, Maciek08KS Fenix Ożarw Mazowiecki48.4196
17.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa48.4596
18.STEFANOWICZ, Jan08Ukp Polonia Warszawa48.6795
19.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.9293
20.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.2391
21.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany Warszawa49.3291
22.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa49.8488
23.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno50.0687
24.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa50.2086
25.DRZEWIECKI, Daniel08Uks 184 Aquarius Łdź50.3685
26.KRUTOWICZ, Dominik08Ukp Polonia Warszawa50.8883
27.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa51.1382
28.SZEWCZYK, Mateusz08Uks 184 Aquarius Łdź51.2681
29.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka51.3980
30.STAŃCZYK, Franciszek08UKS Kapry Armexim Pruszkw51.5779
31.HANDKE, Jan08MKS Piaseczno52.2476
32.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno52.3176
33.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa52.5575
34.NOWOSIŃSKI, Krzysztof08UKS Kapry Armexim Pruszkw53.0073
35.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia53.6770
36.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno53.7070
37.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek54.0169
38.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa54.3768
39.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok54.5767
40.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno55.1065
41.MICHALSKI, Hubert08Uks 184 Aquarius Łdź55.4864
42.THIM, Rafał08Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.8063
43.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź55.9362
44.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno55.9662
45.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.4654
46.POCENTEK, Stanisław08K.S. Triathlon Rawa59.0653
47.PORADA, Jan08Uczniowski Klub Sportowy SP 1459.2652
48.PIETRZAK, Kacper08K.S. Triathlon Rawa1:00.0250
49.TURSKI, Ignacy08UKS "Na Fali" Warszawa1:09.2033
DYSKW.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa39.66
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/
DYSKW.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny46.15
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.56
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.MATUSZCZAK, Adam08MKS Piaseczno1:01.55
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/


<< TOP >>
Konkurencja 11
21.10.2017 - 11:52
Dziewcząt, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.9730241.3140.66
2.ŚCIBIOREK, Dominika07Uks Jagiellonka1:24.8127341.0843.73
3.SOBCZAK, Antonina07Uks Wilanowia1:26.9025343.7643.14
4.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:27.0325242.8444.19
5.ZUZANNA, Denisiewicz07UKS dwjka Sochaczew1:28.5923942.8245.77
6.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:29.8123043.4346.38
7.TOMASZEWSKA, Maja07Uks Jagiellonka1:30.7322345.5545.18
8.GOŁYŃSKA, Nikola07Uks Jagiellonka1:30.7422345.5145.23
9.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07Uks Jagiellonka1:31.7921546.6545.14
10.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:33.3420444.5148.83
11.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:33.6520244.1449.51
12.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:34.2419945.8748.37
13.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:35.1119346.1648.95
14.SULIŃSKA, Krystyna07MZOS Płock1:36.8918346.7150.18
15.BOGUCKA, Julia07Uks Pingwiny1:37.4018046.8650.54
16.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:38.0217649.2448.78
17.OSYPIUK, Milena07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:38.7217346.9951.73
18.OSTASZEWSKA, Amelia07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:38.8017248.4550.35
19.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:39.8916749.0350.86
20.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź1:40.8616247.8653.00
21.WŁODARSKA, Patrycja07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:41.2116047.3453.87
22.WAWRZYNIAK, Gabriela07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:41.4315949.5951.84
23.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany Warszawa1:42.6115450.2152.40
24.WOŁOSZ, Maja07Squatina OSTROŁĘKA1:43.1615149.1254.04
25.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:44.9814451.6553.33
26.LENART, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź1:45.0114351.3453.67
27.POLIŃSKA, Natalia07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:45.6814149.5756.11
28.SUDOMIR, Maria07Uks Pingwiny1:45.7514050.8154.94
29.STANKIEWICZ, Weronika07K.S. Triathlon Rawa1:46.3813851.7854.60
30.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.71133
31.DREGIER, Martyna07WODNIK Łask1:47.7513352.1555.60
32.PATER, Emilia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:49.3112753.9655.35
33.WŁODARKIEWICZ, Weronika07UKS Pirania Targwek1:49.9512550.9359.02
34.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:50.0412553.3556.69
35.MARCINKOWSKA, Nadia07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:50.4912353.1057.39
36.CHRZANOWSKA, Julia07UKS Pirania Targwek1:52.5211655.2857.24
37.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:53.5611355.1658.40
38.CHRUSTOWSKA, Maja07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:58.3810057.311:01.07
39.MARCINIAK, Maja07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:59.89961:00.4259.47
40.GIEROWSKA, Antonina07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:02.079158.761:03.31
41.GLONKOWSKA, Jagoda07UKS Kapry Armexim Pruszkw2:02.559058.581:03.97
42.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:03.168958.621:04.54
43.PASTUSIAK, Martyna07Uczniowski Klub Sportowy SP 142:04.138759.621:04.51
44.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa2:04.81851:00.551:04.26
45.ŻUKOWSKA, Maja07UKS Kapry Armexim Pruszkw2:05.898329.151:36.74
46.DAMAZ, Oliwia07UKS Kapry Armexim Pruszkw2:10.37751:01.751:08.62
47.ILCZUK, Lena07Uks Wilanowia2:18.49621:09.271:09.22
48.OKRUTA, Natalia07Uks Pingwiny2:30.34491:11.421:18.92
DYSKW.GARLEJ, Małgorzata07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:44.8550.8953.96
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.URBAN, Joanna07WODNIK Łask1:55.4753.701:01.77
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.ŚNIADA, Jagoda07WODNIK Łask1:59.771:00.1759.60
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/
DYSKW.KAWKA, Magdalena07Ukp Polonia Warszawa2:01.9358.661:03.27
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.ŚMIAŁKOWSKA, Kinga07WODNIK Łask2:10.581:04.341:06.24
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 12
21.10.2017 - 12:07
Chłopcw, 100m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:15.7826935.8839.90
2.EROMIN, Jan07Buks Warszawa1:21.6921439.0342.66
3.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.2920241.1642.13
4.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:23.4420140.9342.51
5.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:24.7819241.1043.68
6.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.8817842.7544.13
7.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:27.3117542.6644.65
8.MRUGAŁA, Michał07Buks Warszawa1:27.7917342.9544.84
9.ŁACEK, Patryk07Klub Sportowy Płetwal Zakopane1:28.1517043.1944.96
10.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.5816842.6645.92
11.ŻEBROWSKI, Jan07Buks Warszawa1:28.8816643.2545.63
12.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:29.3116443.0646.25
13.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.5316344.6144.92
14.ORACZ, Stanisław07Buks Warszawa1:30.2215944.2945.93
15.STEFAŃSKI, Leon07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:30.6115744.1546.46
16.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.0615544.3746.69
17.NAWARA, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:31.5515245.9445.61
18.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:32.1614945.7646.40
19.JAWORSKI, Krystian07Uks Posejdon Pułtusk1:32.6114745.2547.36
20.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07Uks Jagiellonka1:32.6914744.8747.82
21.KOLUCH, Franciszek07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:34.3313946.2348.10
22.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.5013846.2448.26
23.TARCZYŃSKI, Mateusz07Uks Jagiellonka1:34.5313846.6347.90
24.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:34.5613845.0549.51
25.BODNAR, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:35.2413547.9947.25
26.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:36.3213146.8149.51
27.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.6412947.8948.75
28.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina OSTROŁĘKA1:37.9912446.4751.52
29.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:38.4112248.0850.33
30.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:38.6412148.3050.34
31.RAHMAN, Maximilian07Uks Jagiellonka1:40.2111649.1151.10
KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:40.2111647.5852.63
33.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer1:40.8811450.6050.28
34.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks 184 Aquarius Łdź1:41.2211247.8053.42
35.NALEŻYTY, Bartłomiej07Ukp Polonia Warszawa1:41.4511249.3052.15
36.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:41.4711250.7850.69
37.KIESZCZYŃSKI, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:41.7811149.0652.72
38.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:41.9211049.6152.31
39.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:44.4210251.1053.32
40.KISIELEWSKI, Jakub07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:45.0010152.2552.75
41.NIEZABITOWSKI, Damian07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:47.139552.4954.64
42.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:47.149551.6155.53
43.OSIŃSKI, Adam07Uks 184 Aquarius Łdź1:47.219549.9957.22
44.FABISZEWSKI, Franciszek07Uks Wilanowia1:49.528953.3756.15
45.KRUK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:50.778657.2453.53
46.OBRĘBSKI, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:51.598456.5855.01
47.BŁOCH, Aleksander07Uks 184 Aquarius Łdź1:52.508254.1858.32
48.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:52.628155.5557.07
49.WOJCIESZCZYK, Tomasz07UKS "Na Fali" Warszawa1:53.677952.451:01.22
50.ŻYWEK, Jan07Ukp Polonia Warszawa1:55.317655.8959.42
51.PAŁKA, Antoni07Buks Warszawa1:55.827556.1559.67
52.ŻYŁA, Marcin07WODNIK Łask1:56.1674
53.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:56.607355.751:00.85
54.KRAS, Mateusz07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:57.397259.2158.18
55.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia2:00.386758.621:01.76
56.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek2:01.556559.051:02.50
57.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:08.77541:02.751:06.02
58.KOZIK, Przemek07WODNIK Łask2:10.23531:03.031:07.20
59.PAWLAK, Michał07KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:11.89511:04.621:07.27
DYSKW.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.2244.6045.62
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:36.16
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa1:40.9648.4352.53
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.SAŁBUT, Oskar07Buks Warszawa1:47.3950.3357.06
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.MASTALEREK, Karol07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:52.8355.5757.26
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/
DYSKW.KOWALCZYK, Patryk07Buks Warszawa1:57.0757.1459.93
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.ZABOROWSKI, Konrad07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:58.5155.401:03.11
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia2:07.29
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 13
21.10.2017 - 12:24
Dziewcząt, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.PIOTROWSKA, Antonina09KONKRET Gniezno42.09194
2.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09Uczniowski Klub Sportowy SP 1452.52100
3.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź54.1891
4.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina OSTROŁĘKA54.4989
5.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź56.2781
6.DĄBROWSKA, Lena09Uczniowski Klub Sportowy SP 1458.7871
7.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.2257
DYSKW.SZAREJKO, Blanka09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:02.99
M 7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody
DYSKW.ŁUCZAK, Anika09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:10.42
M 7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody

9 lat

1.CZAJA, Zuzanna08KS Korona Krakw38.63251
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa42.75185
3.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka44.49164
4.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt44.92159
5.GOJ, Katarzyna08KS Victoria Zawiercie45.90149
6.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa46.01148
7.PETRUS, Katarzyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1448.82124
8.GRABARCZYK, Martyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.28121
9.SKURA, Barbara08Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.32120
10.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.15114
11.PŁUCIENNIK, Marta08Uczniowski Klub Sportowy SP 1450.40113
12.RUDZIŃSKA, Kamila08SKS 137 Delfin Łdź53.8392
13.POWALSKA, Nikola08SKS 137 Delfin Łdź56.5480
14.NIEDŹWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź1:00.9863
DYSKW.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź52.37
M 5 - Nierwnoczesna praca ramion

10 lat

1.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa37.83267
2.ŚCIBIOREK, Dominika07Uks Jagiellonka38.30257
3.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa40.25222
4.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody40.79213
5.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka42.16193
6.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec42.81184
7.POŁEĆ, Hanna07Uczniowski Klub Sportowy SP 1443.00182
8.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa43.88171
DUBAN, Justyna07Uks Gos Raszyn43.88171
10.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź44.23167
11.KOŁAKOWSKA, Gabrysia07Uks Wawer45.31155
12.CZAPLIŃSKA, Blanka07Buks Warszawa45.73151
13.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa46.06148
14.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.25137
15.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany Warszawa47.49135
16.SOBCZAK, Antonina07Uks Wilanowia48.17129
17.RUTKOWSKA, Aneta07Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.12122
18.WŁODARCZYK, Zuzanna07SKS 137 Delfin Łdź49.25121
19.PINDOR, Julia07Buks Warszawa49.78117
20.WENERSKA, Julia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.00109
21.WASILUK, Oliwia07UKS Pirania Targwek52.42100
22.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw52.6599
23.DROZDOWSKA, Zuzanna07Buks Warszawa53.4494
DYSKW.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany Warszawa46.64
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu


<< TOP >>
Konkurencja 14
21.10.2017 - 12:32
Chłopcw, 50m motylkowy8 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.11149
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.88107
3.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź52.0073
DYSKW.JURDA, Filip09Uczniowski Klub Sportowy SP 1458.96
M 5 - Nierwnoczesna praca ramion
DYSKW.ZIELIŃSKI, Jan09UKS Meduza Warszawa1:09.40
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu

9 lat

1.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek41.92140
2.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.17138
3.PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.95114
4.SZCZUREK, Hubert08Buks Warszawa45.14112
5.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.64108
6.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec48.7989
7.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź52.2872
8.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa53.4867
DYSKW.RYBSKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.24
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu
DYSKW.WIROWSKI, Jan08SKS 137 Delfin Łdź1:06.58
M 7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody
DYSKW.STANKOWSKI, Alex08Uks 184 Aquarius Łdź1:13.60
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.EROMIN, Jan07Buks Warszawa36.79208
2.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka38.13186
3.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid39.33170
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa39.84163
5.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa39.93162
6.JANKOWSKI, Jakub07Uks Jagiellonka42.38136
7.ŻĘGOTA, Igor07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.16128
8.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.41126
ŁEBKOWSKI, Marek07Uks Jagiellonka43.41126
10.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa44.18120
11.WOŚ, Aleksander07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.22119
12.PIOTROWSKI, Kacper07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec44.31119
13.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa44.74115
14.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany Warszawa44.76115
15.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa44.78115
16.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin44.85114
17.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa45.14112
18.OSIŃSKI, Adam07Uks 184 Aquarius Łdź45.61109
19.TARCZYŃSKI, Jakub07Uks Jagiellonka46.58102
20.MUCHA, Bartosz07UKS Meduza Warszawa47.4397
21.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka47.5896
22.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks 184 Aquarius Łdź48.9688
23.TARCZYŃSKI, Mateusz07Uks Jagiellonka49.8083
24.BARYŁKA, Wojciech07Buks Warszawa50.0082
25.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka50.0482
26.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka50.5380
27.KUCHAREK, Mikołaj07MKP Warszawianka52.3772
28.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.5067
DYSKW.MICHALSKI, Jacek07Uks 184 Aquarius Łdź52.33
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.STANISŁAW, Patucha07Ukp Polonia Warszawa55.22
M 7 - Nieprzenoszenie ramion do przodu nad lustrem wody
DYSKW.NIEZABITOWSKI, Damian07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec56.86
M 5 - Nierwnoczesna praca ramion


<< TOP >>
Konkurencja 15
21.10.2017 - 12:39
Dziewcząt, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks Warszawa1:25.1829441.1544.03
2.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:25.6328939.2946.34
3.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.3828239.9246.46
4.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.7024343.3247.38
5.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:32.6722844.8747.80
6.BÓBSKA, Bianka07Buks Warszawa1:32.7922744.0848.71
7.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.8822743.2149.67
8.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:34.2121743.9050.31
9.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:35.4020948.6446.76
10.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:37.5619545.5851.98
11.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź1:38.4019148.2750.13
12.WIŚNIEWSKA, Helena07MZOS Płock1:39.7718350.7349.04
13.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.5217946.5853.94
14.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź1:41.1517548.3252.83
15.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:42.7216748.3854.34
16.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:44.0616149.3754.69
17.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:44.9115749.0555.86
18.STUDZIŃSKA, Natalia07K.S. Triathlon Rawa1:45.4815546.7958.69
19.WASILUK, Oliwia07UKS Pirania Targwek1:53.1012554.1658.94
20.WŁODARCZYK, Zuzanna07SKS 137 Delfin Łdź1:53.9212353.141:00.78
21.LENART, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź1:53.9312352.931:01.00
DYSKW.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:35.4747.0648.41
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.ŻUCHOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:44.6851.2153.47
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.SOBKOWICZ, Zofia07Uks Pingwiny1:55.3756.6958.68
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 16
21.10.2017 - 12:47
Chłopcw, 100m zmienny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:23.5421839.2644.28
2.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:26.6519541.3645.29
3.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.8419442.0244.82
4.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.1719242.9144.26
5.MRUGAŁA, Michał07Buks Warszawa1:31.2516743.2847.97
6.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:31.3716643.9147.46
7.ŻEBROWSKI, Jan07Buks Warszawa1:32.2016242.7949.41
8.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.0815744.6848.40
9.MAGDZIŃSKI, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.2215744.8648.36
10.ORACZ, Stanisław07Buks Warszawa1:33.5315545.9147.62
11.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy"  Augustw1:34.5015045.3849.12
12.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.4913347.7150.78
13.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:39.9812747.5752.41
14.ZAKRZEWSKI, Sebastian07Uks Jagiellonka1:40.5712545.5655.01
15.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa1:40.9512349.3451.61
16.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:46.3610551.1855.18
17.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:46.3910550.3856.01
18.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź1:47.7310152.2755.46
19.MUCHA, Bartosz07UKS Meduza Warszawa1:48.609950.8357.77
20.ŻEBROWSKI, Nikodem07SKS 137 Delfin Łdź1:49.019852.5856.43
DYSKW.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:44.9051.4653.44
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 17
21.10.2017 - 15:00
Dziewcząt, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:04.3449531.1733.17
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:06.4045032.0334.37
3.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jozefw1:08.3541332.5835.77
4.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:09.1639833.0636.10
5.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.2139833.2635.95
6.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.1938133.9836.21
7.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:11.5236033.8637.66
8.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:11.7135733.9737.74
9.DUKOWSKA, Anna06Uks 551:12.9633935.4237.54
10.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:13.5633135.2738.29
11.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS MANTA Warszawa Włochy1:13.6733035.2838.39
12.ROGALSKA, Malgorzata06Buks Warszawa1:13.7032935.0138.69
13.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.1132436.1138.00
14.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:14.3132135.4938.82
15.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:14.9531336.6638.29
16.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.0531236.6738.38
17.KLAK, Klaudia06MZOS Płock1:16.0529935.8340.22
18.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:16.2029836.0840.12
19.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:16.3729635.5940.78
20.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.4729536.0140.46
21.ZIEMIŃSKA, Aleksandra06Mal Wopr1:16.6529336.9339.72
22.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.8329036.0740.76
23.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.0828836.9440.14
24.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:17.2828536.8440.44
25.JANKOWSKA, Weronika06Squatina OSTROŁĘKA1:17.7928038.1839.61
26.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:17.8627937.6940.17
27.DĄBROWSKA, Zofia06Uks Jagiellonka1:18.0027836.7841.22
28.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:18.2127537.5340.68
29.IZBICKA, Dominika06UKS Victoria Jozefw1:18.3327436.9741.36
30.WOŹNIAK, Julia06Uks Jagiellonka1:18.8326937.4341.40
31.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jozefw1:18.8526937.8640.99
32.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:19.0226738.5240.50
33.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:19.0826638.9540.13
34.SZABRAŃSKA, Oliwia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.1126637.1741.94
35.PAWŁOWSKA, Wiktoria06WODNIK Łask1:19.1226637.6841.44
36.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.1326637.4541.68
37.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.0125737.8342.18
38.BOROWIK, Maria06Uks Jagiellonka1:20.7025137.1843.52
39.MIĘKUS, Alicja06Uks Ostrobramska1:21.2624537.8143.45
40.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:21.7024137.9843.72
41.ZIELIŃSKA, Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.1623740.7141.45
42.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina OSTROŁĘKA1:22.6923339.5843.11
43.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer1:23.4822639.6743.81
44.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:23.6522538.6844.97
45.RYCHLEWICZ, Zuzanna06UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.6922540.1243.57
46.SYTA, Julia06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:24.8021639.3245.48
47.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.2521239.5345.72
48.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw1:25.4121141.6843.73
49.MUNIOWSKA, Martyna06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:26.2120539.0747.14
50.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jozefw1:26.4620441.2745.19
51.RYDZEWSKA, Patrycja06MKS Juvenia Białystok1:26.9320041.0245.91
52.DĄBROWSKA, Wiktoria06Uks Pingwiny1:27.6319640.0547.58
53.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:27.7819540.8146.97
54.SITKOWSKA, Gabriela06Ukp Polonia Warszawa1:27.7919540.1047.69
55.DĄBROWSKA, Wiktoria06Uks Jagiellonka1:28.5219042.8845.64
56.DZIURNIKOWKSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:28.7818842.5846.20
57.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka1:29.3318541.1348.20
58.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa1:30.5017842.6747.83
59.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:30.6617740.6550.01
60.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:31.0317442.8448.19
61.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:32.0016943.8048.20
62.SIEMICKA, Emilia06UKS Meduza Warszawa1:32.9416441.4551.49
63.PLACHIMOWICZ, Agata06MKP Warszawianka1:35.0115344.0350.98
64.MARANDA, Daria06Uks Ostrobramska1:37.0014443.2953.71
65.NAGÓRKA, Justyna06UKS Fala Nieporęt1:37.6614146.9850.68
66.BOGUSZEWSKA, Lena06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:39.3513446.5252.83
67.MARKIEWICZ, Hanna06UKS Pirania Targwek1:40.2313147.6952.54
68.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jozefw1:40.4713046.8853.59
69.MUSIEJUK, Laura06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:40.9412845.1555.79
70.PIĄTKOWSKA, Pola06Uks Wilanowia1:41.1612744.8456.32
71.HURDA, Justyna06SWIM TEAM Wilanw1:46.0711047.6658.41
72.TYCZYŃSKA, Maja06UKS Pirania Targwek1:46.6710845.331:01.34
73.MATUSZEWSKA, Maria06Uks Wilanowia1:48.6610250.5958.07
74.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia1:56.838254.251:02.58
DYSKW.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:19.4935.8943.60
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr59.0963928.4830.61
2.ZIOBER, Wiktoria05Uks Sp 8 Chrzanw1:00.4859628.6831.80
3.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:02.2654629.9632.30
4.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.3251930.5832.74
5.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:04.3049631.4632.84
6.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:05.0148031.6033.41
7.MROCZEK, Magda05Mal Wopr1:05.2647431.2733.99
8.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:05.8546231.7034.15
9.ZGORZALEK, Gabriela05Buks Warszawa1:06.8544131.9034.95
10.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łdź1:06.9643932.5334.43
11.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa1:07.1843532.2034.98
12.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:07.7242431.7735.95
13.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:07.9042132.1035.80
14.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4141232.5235.89
15.ROZBICKA, Kinga05Buks Warszawa1:09.1039933.0436.06
16.MŁODAWSKA, Oliwia05Skp Barakuda Starachowice1:09.2239732.9136.31
17.WALENTYNOWICZ, Nadia05Mal Wopr1:09.2339733.1536.08
18.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.2739633.1936.08
19.BURDYN, Domininka Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:09.4339432.7536.68
20.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:09.8438733.4936.35
21.DĄBROWSKA, Franczeska05UKS 307 Warszawa Mokotw1:10.1738133.3336.84
22.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:10.4837633.6436.84
23.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:10.8137133.3437.47
24.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy1:11.3236334.4936.83
25.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:12.4934634.0438.45
26.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.1133735.5137.60
27.SZPACZYŃSKA, Liliana05Mal Wopr1:13.5333135.4338.10
28.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:13.8532734.7439.11
29.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock1:14.0232535.1638.86
30.GOMÓŁKA, Eliza05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:15.8330234.5241.31
31.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy1:16.0529936.2839.77
32.JASIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:16.5729336.5240.05
33.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:16.7129236.5940.12
34.GAWLIKOWSKA, Olga05WODNIK Łask1:16.9828936.0840.90
35.KOWALCZYK, Joanna05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:17.0828837.5839.50
36.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka1:17.1528738.1239.03
37.KRUK, Wiktoria05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:19.1326637.4041.73
38.HOJKA, Estera05Buks Warszawa1:19.3726315.261:04.11
39.KACZMAREK, Aleksandra05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:19.8625938.3241.54
40.JAWORSKA, Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody1:20.9524838.8242.13
41.LASKUS, Martyna05Uks Ostrobramska1:20.9724838.1142.86
42.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:22.0823839.8742.21
43.GROCHOWSKA, Magdalena05MKS Juvenia Białystok1:23.1922940.9842.21
44.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.4222740.0843.34
45.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt1:24.9721539.1245.85
46.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:25.0321439.7045.33
47.ILACH, Milena05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:25.4421139.9745.47
48.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:26.7320240.9845.75
49.GULEJ, Wiktoria05Nautilus Brzeziny1:27.2419841.0646.18
50.MELLER, Kamila05MKP Warszawianka1:27.4119742.1945.22
51.RUDZKA, Roksana05K.S. Triathlon Rawa1:30.8117642.2648.55
52.RETAJCZYK, Zuzanna05Uks Pingwiny1:32.8516442.3150.54
53.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia1:34.5915543.3051.29
54.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.3013046.8653.44

13 lat

1.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.7755929.8131.96
2.LATALA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice1:01.8255829.6632.16
3.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.4854029.7832.70
4.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:02.5054030.2632.24
5.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:02.9552830.3732.58
6.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.5951329.9533.64
7.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:04.6848730.9733.71
8.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:04.8548330.9533.90
9.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:04.9848031.4033.58
10.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:06.1345631.6034.53
11.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:06.2145431.7134.50
12.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łdź1:06.6444531.6934.95
13.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.6644531.7734.89
14.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.8644132.1434.72
15.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:07.0143832.4734.54
16.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:07.1743531.6335.54
17.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:08.0341932.2435.79
18.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Ostrobramska1:08.3041432.1136.19
19.RANACHOWSKA, Aleksandra04Buks Warszawa1:08.7740532.3636.41
20.WUSZTER, Iga04MZOS Płock1:09.0240133.2835.74
21.MARCHLEWSKA, Weronika04Mal Wopr1:10.9536934.7136.24
22.MAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jozefw1:11.0336833.7937.24
23.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka1:11.3436334.2337.11
24.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody1:11.9135434.1937.72
25.ŁUSZCZYŃSKA, Julia04Buks Warszawa1:12.2534934.3937.86
26.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:12.5434534.5737.97
27.BUCZAK, Karolina04Buks Warszawa1:13.5733135.2738.30
28.NOWOCIEŃ, Natalia04MZOS Płock1:13.6133034.6438.97
29.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:14.4731934.8239.65
30.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka1:16.3929636.4039.99
31.GRZELAK, Maja04Uks Ostrobramska1:17.6228237.5840.04
32.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:18.1027636.9541.15
33.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.2326536.8842.35
34.PISOWACKA, Klaudia04UKS "Na Fali" Warszawa1:20.3525437.7542.60


<< TOP >>
Konkurencja 18
21.10.2017 - 15:33
Chłopcw, 100m dowolny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:02.8336529.6333.20
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.1031431.1534.95
3.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa1:08.8427832.6336.21
4.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:09.6726834.0835.59
5.TRYKACZ, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:12.2524033.9338.32
6.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:12.3223934.4937.83
7.DANILCZUK, Michał06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:12.6423634.0338.61
8.BARAN, Antoni06Uks Ostrobramska1:12.7523535.1037.65
9.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.7923534.3638.43
10.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:13.1423135.0738.07
11.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:13.2523033.2140.04
12.MAZIARZ, Mateusz06Uks Jagiellonka1:14.3322135.1539.18
13.DZIDUCH, Mikołaj06Uks Ostrobramska1:14.5921835.5439.05
14.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.9221536.1738.75
15.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:15.1821336.5538.63
16.POROLNICZAK, Aleksander06Uks Ostrobramska1:15.2421335.4839.76
17.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:15.3421235.3340.01
18.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:15.3521234.9840.37
19.CZARNOTA, Kamil06Mal Wopr1:15.9120737.2238.69
20.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.0220635.5640.46
21.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:16.6320136.7039.93
22.WESTFAL, Gabriel06Sejwal Rypin1:16.9019936.3340.57
23.OPOLSKI, Łukasz06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:17.0619836.4440.62
24.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka1:17.6019437.5440.06
25.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:17.6819337.0040.68
26.GAWLIK, Kacper06Uks Jagiellonka1:17.9619137.2540.71
27.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jozefw1:18.3018937.5440.76
28.JAROSZ, Kamil06MZOS Płock1:18.5918637.7840.81
29.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy1:18.6818636.5642.12
30.PAWLAK, Przemysław06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:19.1718237.2541.92
31.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jozefw1:19.8117838.1841.63
32.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.9617737.7942.17
33.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:20.0117737.3042.71
34.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.0617638.4441.62
35.PIOTROWSKI, Rafał06UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.2417538.4741.77
36.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź1:20.8817138.7842.10
37.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:21.4716739.0042.47
38.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:21.6216638.1743.45
39.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jozefw1:21.8416537.8643.98
40.CYBULSKI, Zbigniew06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:22.1116338.2343.88
41.TADEUSIAK, Gracjan06Uks 184 Aquarius Łdź1:22.4316239.1543.28
42.OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:22.5116139.4643.05
43.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer1:22.6116038.5244.09
44.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:23.1915740.4042.79
45.JAROSŁAWSKI, Maciek06UKS Meduza Warszawa1:23.8315440.2943.54
46.MACIUK, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:24.1615239.5744.59
47.BETTAS, Francesco06Uks Jagiellonka1:24.4015039.7544.65
48.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:24.4615040.3344.13
49.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:24.4815040.0544.43
50.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.0214739.9345.09
51.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock1:25.0714740.1244.95
52.TABOR, Maksymilian06Ukp Polonia Warszawa1:25.3914540.2545.14
53.CZOCHARA, Jakub06Uks Pingwiny1:25.7314437.6448.09
54.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:26.1314240.7645.37
55.PĄZIK, Maciej06UKS Meduza Warszawa1:26.4214038.9247.50
56.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:26.8713840.7946.08
57.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:27.5913540.4347.16
58.ŁAGOCKI, Damian06UKS Meduza Warszawa1:27.6513439.7447.91
59.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:28.6113040.9347.68
60.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:28.6213040.3648.26
61.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:28.7312942.6246.11
62.SZULC, Jan06SWIM TEAM Wilanw1:29.7212541.6048.12
63.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź1:30.1312341.7748.36
64.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:30.8112142.7148.10
65.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:30.9812042.3348.65
66.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.3611942.9448.42
67.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:32.6011442.7449.86
68.ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew06UKS Pirania Targwek1:34.8010645.3849.42
69.BARTŁOMIEJCZYK, Jakub06UKS Pirania Targwek1:37.359845.3851.97
70.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka1:38.229544.1554.07
71.TODRYK, Grzegorz06UKS Meduza Warszawa1:39.049344.6854.36
72.KULIKOWSKI, Marcin06Uks Wawer1:39.699146.7052.99
73.DĄBEK, Paweł06SKS 137 Delfin Łdź1:41.738647.0154.72
74.SZOZDA, Adrian06UKS Meduza Warszawa1:54.636050.201:04.43
DYSKW.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:41.5147.5353.98
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:02.0338029.6732.36
2.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:02.3237429.5732.75
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:02.8636529.8732.99
4.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.0936130.2032.89
5.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.7934930.3333.46
6.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka1:04.2634230.7433.52
7.SUCHECKI, Piotr05KS Victoria Zawiercie1:04.8833231.4833.40
8.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:05.2832630.9634.32
9.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.2931131.1435.15
10.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.9930131.5635.43
11.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:07.0030131.8735.13
12.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.0928732.1135.98
13.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:08.2728532.6035.67
14.BARCHWIC, Jakub05UKS MANTA Warszawa Włochy1:08.5528132.5635.99
15.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:08.7627932.4036.36
16.GRAPENTYN, Jakub05Mal Wopr1:08.9027733.2635.64
17.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:09.1227433.3235.80
18.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:09.5926934.1835.41
19.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.7626733.3536.41
20.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:10.3226135.0335.29
21.KAŁUSZYŃSKI, Jakub05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:10.3626033.1237.24
22.PATOKA, Konrad05Mal Wopr1:10.6925634.2936.40
23.PISZCZAŁA, Marcel05WODNIK Łask1:11.2725034.5136.76
ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:11.2725033.8837.39
25.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:11.5824733.8537.73
26.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.2224034.0938.13
PAJKOWSKI, Franciszek05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.2224033.9938.23
28.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:12.2924034.6537.64
29.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska1:12.3124034.5137.80
30.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.7523534.0538.70
31.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:12.8723434.7738.10
32.SROKA, Błażej05Sejwal Rypin1:12.9223434.2338.69
33.WORKERT, Stanisław05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:13.6122734.3439.27
34.SKRABURSKI, Bartosz05KONKRET Gniezno1:13.6322734.6938.94
35.KAPUŚNIAK, Wiktor05MZOS Płock1:13.7222634.9038.82
36.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:14.8721635.6139.26
37.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:14.9921535.8339.16
38.AMBROZIAK, Witold05Uks Pingwiny1:15.6120936.6438.97
39.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.6220935.8739.75
40.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:16.1720536.5539.62
41.DZIAŁAK, Antoni05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:17.0219837.0939.93
42.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:17.0919835.6441.45
43.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:17.5919435.6041.99
44.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:17.8519236.5741.28
45.WISZNIEWSKI, Albert05MKS Juvenia Białystok1:18.6918637.3841.31
46.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:18.9418436.3442.60
47.CZERWIŃSKI, Wiktor05MUKP Przyjazne Wody1:19.5218036.9142.61
48.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:19.6917938.9240.77
49.STANKIEWICZ, Oskar05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:20.1617639.4840.68
50.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:20.7317237.8242.91
51.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI, Maciej05UKS Meduza Warszawa1:23.2615741.3741.89
52.WARDAWA, Kacper05Uks Pingwiny1:24.0615239.6044.46
53.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia1:24.2715138.8345.44
54.GAWĘDA, Maciej05UKS Meduza Warszawa1:24.5715039.7244.85
55.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.6014939.8144.79
56.STEFANIAK, Wiktor05K.S. Triathlon Rawa1:27.0913741.8045.29
57.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia1:27.2013639.2747.93
58.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:30.3412340.9349.41
59.CUPRYN, Sebastian05UKS Pirania Targwek1:39.519246.4553.06
60.NIEMYSKI, Nikodem05Uks Wilanowia1:40.538945.9954.54
61.NIŻNIK, Mateusz05UKS Meduza Warszawa1:43.968048.7655.20
DYSKW.JASZCZUK, Oliwier05MKS Juvenia Białystok1:15.1935.2339.96
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia1:20.8437.9442.90
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.MISZTAL, Andrzej05Uks Pingwiny1:24.9939.1545.84
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa58.9844228.3530.63
2.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok59.2243728.3530.87
3.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki59.4943128.6330.86
4.STACHURSKI, Jerzy04MZOS Płock59.6742728.7830.89
5.BERNER, Szymon04Buks Warszawa1:00.2241529.5130.71
6.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:00.7540429.5931.16
7.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.2039529.0032.20
8.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:01.4939030.0131.48
9.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:02.6736829.9832.69
10.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:02.8836530.2532.63
11.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.1636030.2232.94
12.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.2035929.7233.48
13.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:03.5935230.6732.92
14.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.6735130.4233.25
15.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:04.2034231.0033.20
16.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:04.4333930.6833.75
17.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.9833030.9933.99
18.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock1:05.1532831.1234.03
19.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:05.1632829.8035.36
20.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock1:05.4032431.1434.26
21.KOZŁOWSKI, Szymon04Buks Warszawa1:06.2731131.9834.29
22.CĄBRZYŃSKI, Mateusz04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:06.6530632.3434.31
23.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw1:06.7030531.8134.89
24.ZAKRZEWICZ, Tomasz04MZOS Płock1:07.3329732.2235.11
25.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr1:08.2928432.8035.49
26.WOJEWODA, Antoni04Ks Wisła Puławy1:08.4328332.4835.95
27.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:08.9127732.1836.73
28.KARPUNIN, Michał04Uks Wilanowia1:09.5227033.4236.10
29.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:09.9826433.7436.24
30.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:10.0326433.8436.19
31.GWIAZDOWSKI, Cezary04Mal Wopr1:10.5425833.4637.08
32.STĘPSKI, Piotr04Sejwal Rypin1:11.5724734.0237.55
33.SIKORA, Jan04MKP Warszawianka1:11.7524534.0837.67
34.WRÓBEL, Piotr04UKS Victoria Jozefw1:12.9523334.0038.95
35.FRANCISZEK, Gralczyk04Uks Ostrobramska1:13.2323135.2338.00
36.BALTAZA, Aleks04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.9722435.6538.32
37.PĄZIK, Jan04UKS Meduza Warszawa1:14.2722135.3838.89
38.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:14.5021935.5838.92
39.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.2920435.6340.66
40.SKRODZKI, Adam04UKS Victoria Jozefw1:16.9819836.5940.39
41.SKLEPKOWSKI, Michał04Uks Wilanowia1:17.7019336.9940.71
42.STANKIEWICZ, Olaf04K.S. Triathlon Rawa1:18.0019137.6740.33
43.TARAS, Kamil04UKS "Na Fali" Warszawa1:20.3017538.1042.20
44.FACON, Kamil04Buks Warszawa1:20.6617237.8342.83
45.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:21.8716537.9843.89
46.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:22.8015940.5642.24
47.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia1:23.8715339.2044.67
48.SZTUPECKI, Wiktor04MZOS Płock1:25.1014738.5046.60
DYSKW.SZRAGA, Mikołaj04Mal Wopr1:08.4832.7935.69
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin1:22.5639.4043.16
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 19
21.10.2017 - 16:12
Dziewcząt, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:25.1739240.4944.68
2.JAROSZ, Helena06Omega Olkusz1:26.6737239.6047.07
3.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:27.1536641.2145.94
4.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:29.0934241.7047.39
5.ROGALSKA, Malgorzata06Buks Warszawa1:31.3531843.1548.20
6.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:32.2330944.4547.78
7.BARAŃSKA, Matylda06Uks 551:33.2629844.3248.94
8.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:33.6929444.5949.10
9.WOŹNIAK, Julia06Uks Jagiellonka1:34.8228444.6550.17
10.ZAWADZKA, Klaudia06Uks Jagiellonka1:34.9528344.7250.23
11.JANKOWSKA, Weronika06Squatina OSTROŁĘKA1:35.2628045.8849.38
12.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jozefw1:35.8127545.4550.36
13.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:36.6326845.7950.84
14.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:36.6726844.8851.79
15.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:36.8126747.3849.43
16.KOSZ, Nikola06MZOS Płock1:36.9226644.3452.58
17.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa1:37.6226047.0350.59
18.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:37.6926045.6652.03
19.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.9725745.5752.40
20.NOWATKOWSKA, Maja06Sejwal Rypin1:38.1025646.8451.26
21.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:38.2525546.2552.00
22.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jozefw1:38.5925346.9951.60
23.SZABRAŃSKA, Oliwia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.6625246.9151.75
24.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:39.0924947.2451.85
25.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:39.4424647.6751.77
26.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa1:39.8524347.1252.73
27.MIĘKUS, Alicja06Uks Ostrobramska1:40.0624247.0852.98
28.SMOLIK, Roxana06Uks Wilanowia1:45.1520848.8156.34
29.BOROWIK, Maria06Uks Jagiellonka1:45.7320551.8953.84
30.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jozefw1:46.4620050.2156.25
31.ZIELIŃSKA, Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa1:46.5920050.6855.91
32.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa1:46.8519850.4456.41
33.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:46.8819851.5955.29
34.NOWICKA, Wiktoria06Uks 184 Aquarius Łdź1:47.7219450.1257.60
35.BALCERZAK, Marysia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:48.5218951.1057.42
36.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:50.0718153.2856.79
37.KACZMARCZYK, Marta06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:51.5817453.4758.11
38.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:53.2816654.8758.41
39.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka1:53.7416454.2859.46
40.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:54.2516253.241:01.01
41.PLACHIMOWICZ, Agata06MKP Warszawianka1:56.9715156.551:00.42
42.MATUSZEWSKA, Maria06Uks Wilanowia1:57.6914854.141:03.55
43.KONARSKA, Nina06Uks Wilanowia2:00.9713659.101:01.87
44.MARANDA, Daria06Uks Ostrobramska2:04.0712658.311:05.76
45.KURZACZ, Paulina06UKS "Na Fali" Warszawa2:07.681161:00.761:06.92
46.JĘDRASIK, Jena06Uks Wilanowia2:10.481091:02.141:08.34
DYSKW.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:52.4153.3459.07
K 1 - Kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego /pierwszy ruch po starcie lub nawrocie/
DYSKW.RUSIECKA, Ola06Uks Wilanowia1:56.7154.631:02.08
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

12 lat

1.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy1:20.7346037.6043.13
2.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:21.1445337.8443.30
3.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:22.0343937.8644.17
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:23.1842139.3543.83
5.MIKAS, Maria05UKS Piątka Ostrołęka1:23.7941239.8743.92
6.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.0339439.8045.23
7.KOWAL, Magda05WODNIK Łask1:25.7938440.6245.17
8.SZPACZYŃSKA, Liliana05Mal Wopr1:25.9638140.8245.14
9.ROZBICKA, Kinga05Buks Warszawa1:26.4037541.1245.28
10.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:27.1636641.2945.87
11.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:27.5736140.9846.59
12.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:28.5234941.0547.47
13.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:32.7730343.9148.86
14.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:32.9230243.1649.76
15.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody1:34.8428445.8848.96
16.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:35.3228045.4649.86
17.PATER, Matylda05Uks Pingwiny1:35.5327844.9550.58
18.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.2626345.6251.64
19.LASKUS, Martyna05Uks Ostrobramska1:39.4624646.4153.05
20.SZYMAŃSKA, Nadia05MUKP Przyjazne Wody1:39.7424448.4851.26
21.HOJKA, Estera05Buks Warszawa1:42.3022647.8554.45
22.GAWLIKOWSKA, Olga05WODNIK Łask1:42.9822248.2454.74
23.GROCHOWSKA, Magdalena05MKS Juvenia Białystok1:43.1422149.9953.15
24.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia1:44.8521048.7156.14
25.KOWALCZYK, Joanna05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:45.2320851.1054.13
26.GULEJ, Wiktoria05Nautilus Brzeziny1:48.1919150.3257.87
27.RETAJCZYK, Zuzanna05Uks Pingwiny1:48.4719051.5156.96
28.ILACH, Milena05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:49.6018452.4057.20
29.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:51.7117353.0958.62
30.JARZĘBOWSKA, Jagna05Sejwal Rypin1:53.5816553.551:00.03
31.MELLER, Kamila05MKP Warszawianka1:55.3815753.921:01.46

13 lat

1.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:13.9959834.9939.00
2.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:21.3645038.1043.26
3.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.9744038.4843.49
4.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.7642738.5044.26
5.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.2342039.8743.36
6.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:23.8041239.1544.65
7.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:24.5840039.4245.16
8.DĘBKOWSKA, Wiktoria04WODNIK Łask1:24.9439540.0544.89
9.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka1:25.0239439.6645.36
10.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.5237441.5544.97
11.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka1:27.4836241.0946.39
12.KUBICKA, Klaudia04Sejwal Rypin1:28.4535043.1845.27
13.MAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jozefw1:29.3234042.8146.51
14.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:30.0333242.0747.96
15.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:30.5432642.5248.02
16.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:32.2030943.2049.00
17.GRZELAK, Maja04Uks Ostrobramska1:32.9130243.8749.04
18.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:34.0929144.7049.39
19.BUCZAK, Karolina04Buks Warszawa1:34.8028443.9650.84
20.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.9427444.1551.79
21.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:37.3526245.9951.36


<< TOP >>
Konkurencja 20
21.10.2017 - 16:34
Chłopcw, 100m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.2127741.0944.12
2.SZPORAK, Kamil06Squatina OSTROŁĘKA1:27.1425941.9645.18
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:28.1325141.7046.43
4.MISZTAL, Patryk06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:29.3624142.0047.36
5.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:31.5022444.5246.98
6.MAJEWSKI, Kacper06Uks Jagiellonka1:32.0722043.3448.73
7.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.1221943.4948.63
8.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:33.0321343.4349.60
9.PAWLAK, Przemysław06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:33.8720745.3548.52
10.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:34.7620244.7350.03
11.DANILCZUK, Michał06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:35.3519845.8849.47
12.CHLOUPEK, Joseph06UKS Victoria Jozefw1:36.4119144.1452.27
13.ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka Ostrołęka1:36.5719045.1751.40
14.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:37.8618345.9251.94
15.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.0618246.4851.58
16.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny1:38.5417947.0451.50
17.DZIDUCH, Mikołaj06Uks Ostrobramska1:40.0717148.1551.92
18.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:41.0816647.4553.63
19.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:41.3616548.9152.45
20.MACIUK, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:42.5315947.8654.67
21.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jozefw1:43.5715450.8252.75
22.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jozefw1:44.9314850.5954.34
23.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź1:47.3013951.3655.94
24.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:47.6913751.1256.57
25.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:47.7913750.0857.71
26.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:48.4013552.1056.30
27.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:49.7013050.4859.22
28.ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew06UKS Pirania Targwek1:49.9712951.3858.59
29.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:52.0612252.4259.64
30.GOSK, Robert06MZOS Płock1:53.6211752.691:00.93
31.ZAREMBA, Wojciech06Uks Pingwiny1:55.3711154.341:01.03
32.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:55.4211154.861:00.56
33.KULIKOWSKI, Marcin06Uks Wawer1:58.9710254.941:04.03
34.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka2:00.819757.191:03.62
35.DĄBEK, Paweł06SKS 137 Delfin Łdź2:01.359656.481:04.87
DYSKW.CYBULSKI, Zbigniew06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:44.9949.1655.83
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer1:49.1751.1957.98
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

12 lat

1.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:15.1440535.1240.02
2.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.3331937.8643.47
3.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:21.3431939.1442.20
4.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:21.5931639.2442.35
5.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:22.5330539.6542.88
6.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.2629740.2543.01
7.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.5129538.6644.85
8.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:25.1227839.4545.67
9.PAJKOWSKI, Franciszek05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:27.5425641.5246.02
10.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:28.2025041.6546.55
11.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.3524941.3846.97
12.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.7822242.5049.28
13.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:32.4921744.1148.38
14.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody1:33.4521044.0849.37
15.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.8120844.8848.93
16.AMBROZIAK, Witold05Uks Pingwiny1:34.5020344.7549.75
17.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:35.2719844.5750.70
18.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:36.4619145.5550.91
19.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:37.5918546.9050.69
20.JASZCZUK, Oliwier05MKS Juvenia Białystok1:38.3518046.8751.48
21.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:39.0117746.1652.85
22.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:40.1017146.4453.66
23.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia1:41.7416347.1954.55
24.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI, Maciej05UKS Meduza Warszawa1:42.5115949.0753.44
25.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:44.8414949.2955.55
26.WARDAWA, Kacper05Uks Pingwiny1:45.3014748.6256.68
27.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:48.0213648.0359.99
28.NIEMYSKI, Nikodem05Uks Wilanowia1:52.6112053.1759.44
29.NIŻNIK, Mateusz05UKS Meduza Warszawa1:56.9710755.061:01.91

13 lat

1.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:12.1545733.7838.37
2.JONOWSKI, Michał04SSP Orka Iława1:12.9744234.4138.56
3.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.2943634.0639.23
4.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy1:14.0942234.6439.45
5.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:17.7336636.6141.12
6.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:18.7135238.1640.55
7.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.2430938.9543.29
8.WOJEWODA, Antoni04Ks Wisła Puławy1:23.7629240.2743.49
9.KOZŁOWSKI, Szymon04Buks Warszawa1:23.8929139.7744.12
10.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw1:25.1527840.2944.86
11.SZRAGA, Mikołaj04Mal Wopr1:26.9026240.7146.19
12.WALAS, Jan04SKS 137 Delfin Łdź1:27.4125740.6246.79
13.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.4925641.0346.46
14.AUGUŚCIŃSKI, Mikołaj04SKS 137 Delfin Łdź1:27.7225441.1246.60
15.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łdź1:28.0825143.1444.94
16.BALTAZA, Aleks04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:29.5323942.6446.89
17.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:29.8923642.8647.03
18.KARPUNIN, Michał04Uks Wilanowia1:30.3323342.3447.99
19.FACON, Kamil04Buks Warszawa1:36.0219444.3851.64
20.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:36.5519145.1651.39
21.TARAS, Kamil04UKS "Na Fali" Warszawa1:37.6318446.5051.13
22.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia1:43.1315648.0755.06
23.SZTUPECKI, Wiktor04MZOS Płock1:44.7414949.3855.36


<< TOP >>
Konkurencja 21
21.10.2017 - 16:57
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:15.7338336.9138.82
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:17.5035837.5339.97
3.SULAK, Antonina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:18.0035138.2739.73
4.BIEGAŃSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jozefw1:18.8334038.7840.05
5.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jozefw1:19.6632938.8040.86
6.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.9131439.0241.89
7.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:21.0331340.3040.73
8.DUKOWSKA, Anna06Uks 551:21.1831139.1042.08
9.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS MANTA Warszawa Włochy1:21.4330838.9342.50
10.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:22.3329841.0141.32
11.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:23.7128440.7942.92
12.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.7027441.6143.09
OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:24.7027440.6344.07
14.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.1926941.7843.41
15.NOWATKOWSKA, Maja06Sejwal Rypin1:26.0726141.8144.26
16.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:26.5225742.2844.24
17.KOSIOR, Anna06UKS Fala Nieporęt1:27.1725141.6245.55
18.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:29.0923543.8945.20
19.DĄBROWSKA, Zofia06Uks Jagiellonka1:29.4923243.5645.93
20.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:29.7623044.1145.65
21.RYCHLEWICZ, Zuzanna06UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.0822743.6946.39
22.ZIEMIŃSKA, Aleksandra06Mal Wopr1:31.4221845.5645.86
23.SYTA, Julia06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:32.7620844.5348.23
24.IZBICKA, Dominika06UKS Victoria Jozefw1:33.0520645.6447.41
25.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:33.0920645.3547.74
26.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina OSTROŁĘKA1:34.5619746.1748.39
27.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer1:35.4919144.6150.88
28.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:35.6919046.3649.33
29.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:36.7018445.8450.86
30.RYDZEWSKA, Patrycja06MKS Juvenia Białystok1:37.2518147.7349.52
31.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw1:38.1017650.0248.08
32.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:38.3017547.1051.20
33.DĄBROWSKA, Wiktoria06Uks Pingwiny1:38.7317347.4751.26
34.MUNIOWSKA, Martyna06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:40.0516647.7152.34
35.DZIURNIKOWKSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:40.1016647.3452.76
36.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:40.1416548.4251.72
37.SITKOWSKA, Gabriela06Ukp Polonia Warszawa1:43.3415149.5853.76
38.KACZMARCZYK, Marta06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:44.5214552.1452.38
39.DOBRUCKA, Maja06UKS Victoria Jozefw1:44.5914550.0954.50
40.DĄBROWSKA, Wiktoria06Uks Jagiellonka1:47.1113552.2454.87
41.NOWICKA, Wiktoria06Uks 184 Aquarius Łdź1:47.6513353.0354.62
42.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jozefw1:47.9213252.4755.45
43.KURZACZ, Paulina06UKS "Na Fali" Warszawa1:48.9012951.3957.51
44.MARKIEWICZ, Hanna06UKS Pirania Targwek1:50.0312554.0156.02
45.MUSIEJUK, Laura06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:51.2612054.0357.23
46.NAGÓRKA, Justyna06UKS Fala Nieporęt1:52.6011656.1656.44
47.SMOLIK, Roxana06Uks Wilanowia1:53.4011452.811:00.59
48.HURDA, Justyna06SWIM TEAM Wilanw1:57.0610356.921:00.14
49.TYCZYŃSKA, Maja06UKS Pirania Targwek2:04.728558.531:06.19

12 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.2750133.8635.41
2.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.4343835.3337.10
3.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:12.7243335.8536.87
4.SIENKIEWICZ, Natalia05Buks Warszawa1:13.3342235.7137.62
5.WALENTYNOWICZ, Nadia05Mal Wopr1:13.7341535.3638.37
6.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:14.5740136.0338.54
7.MROCZEK, Magda05Mal Wopr1:15.5838536.3739.21
8.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:16.4237336.8739.55
9.ZGORZALEK, Gabriela05Buks Warszawa1:17.0536437.6039.45
10.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:17.1936238.3438.85
11.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.3234639.0139.31
12.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:19.2733439.1540.12
JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:19.2733438.5840.69
14.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.7731638.7642.01
15.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.2531039.0242.23
16.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy1:21.2931040.2841.01
17.GOMÓŁKA, Eliza05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:22.8329339.6743.16
18.JASIŃSKA, Michalina05Sejwal Rypin1:23.4228740.9542.47
19.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy1:23.6728440.9142.76
20.DĄBROWSKA, Franczeska05UKS 307 Warszawa Mokotw1:23.7728340.9342.84
21.CIEŚLAK, Aleksandra05Sejwal Rypin1:24.3427741.5442.80
22.MISIUK, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:26.6525642.5444.11
23.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:29.3523344.5544.80
24.KRUK, Wiktoria05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:30.8322244.3846.45
25.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:33.3320445.7247.61
26.KACZMAREK, Aleksandra05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:33.5320346.3547.18
27.JAWORSKA, Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody1:33.9720046.2547.72
28.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.0318848.2547.78
29.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:40.5616349.1451.42
30.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:42.3715550.3752.00
31.SZYMAŃSKA, Nadia05MUKP Przyjazne Wody1:42.7015349.7952.91
32.JARZĘBOWSKA, Jagna05Sejwal Rypin1:44.0614751.3052.76
33.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia1:47.3413450.8356.51
34.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia1:48.8412953.1955.65

13 lat

1.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4252033.1835.24
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.1746234.7836.39
3.ZAJACZKOWSKA, Ewa04SKS 137 Delfin Łdź1:12.0344535.2036.83
4.GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki1:12.8643035.0137.85
5.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.5841835.7437.84
6.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.5540236.3038.25
7.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.9039636.4838.42
8.RANACHOWSKA, Aleksandra04Buks Warszawa1:15.7938237.1138.68
9.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Ostrobramska1:16.2637537.0039.26
10.NOWOCIEŃ, Natalia04MZOS Płock1:19.6033038.4341.17
11.WUSZTER, Iga04MZOS Płock1:22.7529441.3841.37
12.ŁUSZCZYŃSKA, Julia04Buks Warszawa1:25.2526842.0743.18
13.MARCHLEWSKA, Weronika04Mal Wopr1:25.9026242.1843.72
14.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:27.3525043.2344.12


<< TOP >>
Konkurencja 22
21.10.2017 - 17:18
Chłopcw, 100m grzbietowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:09.4234933.6935.73
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka1:11.7731634.9136.86
3.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.8524837.5740.28
4.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.4623338.7140.75
5.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jozefw1:22.8620539.9442.92
6.MAJEWSKI, Kacper06Uks Jagiellonka1:22.9820440.5642.42
7.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock1:23.0420439.1543.89
8.KOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.3320239.8843.45
9.OPOLSKI, Łukasz06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:23.3620240.2143.15
10.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.3819441.2643.12
11.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:24.7919240.3044.49
12.SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.7118542.1943.52
13.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:26.3218242.5143.81
14.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jozefw1:27.0617742.4144.65
15.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:27.5017443.0844.42
16.POROLNICZAK, Aleksander06Uks Ostrobramska1:28.2917043.0345.26
17.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:29.0816543.4545.63
18.WESTFAL, Gabriel06Sejwal Rypin1:29.1816543.7545.43
19.PIOTROWSKI, Rafał06UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.4016343.8245.58
20.CHLOUPEK, Joseph06UKS Victoria Jozefw1:32.26149
21.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:33.0114546.2846.73
22.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:33.1714445.7147.46
23.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:33.2714446.2047.07
24.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy1:34.1514045.7148.44
25.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:34.4713846.3448.13
26.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:34.7113745.8748.84
27.OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:34.9113647.2947.62
28.CZOCHARA, Jakub06Uks Pingwiny1:37.8312545.3052.53
29.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:38.1312349.0349.10
30.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:40.8211448.9251.90
31.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:42.2410947.9954.25
32.BARTŁOMIEJCZYK, Jakub06UKS Pirania Targwek1:42.3410950.5251.82
33.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:42.9710750.6352.34
34.GAWLIK, Kacper06Uks Jagiellonka1:43.5910550.5953.00
35.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS G-8 Bielany Warszawa1:43.9710452.5251.45
36.SZULC, Jan06SWIM TEAM Wilanw1:50.068755.0055.06
37.ZAREMBA, Wojciech06Uks Pingwiny1:56.477456.321:00.15
38.SZOZDA, Adrian06UKS Meduza Warszawa2:27.81361:10.631:17.18
DYSKW.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.4038.7543.65
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej
DYSKW.CZARNOTA, Kamil06Mal Wopr1:31.4244.0747.35
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/

12 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.1835333.3435.84
2.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:13.7829135.9537.83
3.SUCHECKI, Piotr05KS Victoria Zawiercie1:15.1727536.9338.24
4.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.1927537.0238.17
5.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.2527436.8938.36
6.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:15.7126936.7338.98
7.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka1:15.9626737.5738.39
8.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.8525736.7640.09
9.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:17.8324838.3539.48
10.GRAPENTYN, Jakub05Mal Wopr1:17.8624837.9439.92
11.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:18.2324436.9441.29
12.SROKA, Błażej05Sejwal Rypin1:19.6423139.7439.90
13.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:19.7623038.6541.11
14.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:20.6822238.9541.73
15.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.7522238.3742.38
16.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.8322139.8241.01
17.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.6321539.5842.05
18.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.0721139.4742.60
19.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:22.2521039.9342.32
20.PISZCZAŁA, Marcel05WODNIK Łask1:24.2219541.4642.76
21.MAŁKOWSKI, Jan05Uks Ostrobramska1:24.5819340.8643.72
22.WORKERT, Stanisław05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:24.8719141.4143.46
23.STANKIEWICZ, Oskar05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:24.9619042.3942.57
24.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:25.2318941.7743.46
25.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:25.3718841.8643.51
26.KAPUŚNIAK, Wiktor05MZOS Płock1:25.4818741.7843.70
27.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:25.8318542.0643.77
28.WISZNIEWSKI, Albert05MKS Juvenia Białystok1:26.7617943.1443.62
29.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:26.8517842.1044.75
30.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:27.4317543.5343.90
31.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:30.2415943.6946.55
32.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:31.0815443.3747.71
33.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:32.0615046.2645.80
34.DZIAŁAK, Antoni05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:34.6413845.9648.68
35.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia1:36.52130
36.GAWĘDA, Maciej05UKS Meduza Warszawa1:38.5512249.1149.44
37.MISZTAL, Andrzej05Uks Pingwiny1:39.5811845.8653.72
38.CUPRYN, Sebastian05UKS Pirania Targwek1:51.848352.1759.67
DYSKW.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia1:43.26
O 15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

13 lat

1.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.1046531.0632.04
2.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.7545130.8432.91
3.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:10.3033633.1537.15
4.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.5933235.0235.57
5.BERNER, Szymon04Buks Warszawa1:10.7133134.1936.52
6.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7231735.3936.33
7.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:14.3528436.3138.04
8.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:14.6828134.4940.19
9.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.4527236.8538.60
10.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:16.0826537.7238.36
11.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:16.7125937.1639.55
12.CĄBRZYŃSKI, Mateusz04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:17.3525238.3339.02
13.SIKORA, Jan04MKP Warszawianka1:19.9622937.8442.12
14.PUDLARZ, Adam04SKS 137 Delfin Łdź1:20.8822140.0640.82
15.LEWANDOWSKI, Kacper04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:21.6121540.1541.46
16.GWIAZDOWSKI, Cezary04Mal Wopr1:22.4220939.9542.47
17.WALAS, Jan04SKS 137 Delfin Łdź1:22.6920740.0042.69
18.FRANCISZEK, Gralczyk04Uks Ostrobramska1:23.8219841.1942.63
19.SKLEPKOWSKI, Michał04Uks Wilanowia1:27.0417742.1244.92
20.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:27.4017542.3545.05
21.AUGUŚCIŃSKI, Mikołaj04SKS 137 Delfin Łdź1:27.4217542.0445.38
22.WRÓBEL, Piotr04UKS Victoria Jozefw1:28.3816943.2445.14
23.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin1:30.7415644.2946.45
24.SKRODZKI, Adam04UKS Victoria Jozefw1:32.9214547.0045.92
25.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:36.1013146.4049.70
DYSKW.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.5336.1837.35
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 23
21.10.2017 - 17:41
Dziewcząt, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:17.2135336.2540.96
2.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:20.6031137.5143.09
3.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.8927538.2145.68
4.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.6326838.5046.13
5.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:25.4926038.6046.89
6.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:32.0320842.4949.54
7.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:32.7620442.6950.07
8.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.8519742.1851.67
9.PAWŁOWSKA, Wiktoria06WODNIK Łask1:37.0117844.4452.57
10.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:37.2817646.5550.73
11.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:43.2514745.4357.82
DYSKW.ZAWADZKA, Klaudia06Uks Jagiellonka1:28.0839.2148.87
M 9 - Naprzemienna lub nierwnoczesna praza ng

12 lat

1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:04.2661330.1234.14
2.ZIOBER, Wiktoria05Uks Sp 8 Chrzanw1:04.2761330.2434.03
3.CENCORA, Zofia05Uks 190 Łdź1:13.7440635.6538.09
4.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin1:13.8240434.6339.19
5.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:14.0140134.7139.30
6.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:15.3538035.8039.55
7.BURDYN, Domininka Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:16.8335935.2441.59
8.MIKAS, Maria05UKS Piątka Ostrołęka1:17.4535035.9441.51
9.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:19.3332636.1543.18
10.CIEŚLAK, Aleksandra05Sejwal Rypin1:20.4331337.7442.69
11.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.3326239.2746.06
12.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.6523340.0448.61
13.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:31.0221540.8150.21
14.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy1:42.0215345.2456.78
15.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt1:46.6613449.6357.03
16.RUDZKA, Roksana05K.S. Triathlon Rawa2:21.815759.031:22.78

13 lat

1.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:08.7450132.1136.63
2.LATALA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice1:09.1449231.9137.23
3.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.9745532.5138.46
4.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:12.4742733.9038.57
5.DĘBKOWSKA, Wiktoria04WODNIK Łask1:15.3838035.5339.85
6.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:16.2636734.8241.44
7.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:16.9635734.7742.19
8.HAŁADYN, Kamila04Uks 190 Łdź1:17.0035635.6041.40
9.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody1:18.0034336.4341.57
10.ZAJACZKOWSKA, Ewa04SKS 137 Delfin Łdź1:18.2134035.5942.62
11.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:28.0423841.0846.96
PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:28.0423838.2249.82
13.PISOWACKA, Klaudia04UKS "Na Fali" Warszawa1:34.7419143.6151.13


<< TOP >>
Konkurencja 24
21.10.2017 - 17:52
Chłopcw, 100m motylkowy11 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 lat

1.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka1:09.1533632.5836.57
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5529133.1439.41
3.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.5726834.9239.65
4.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.3322236.0843.25
5.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:24.6218338.5146.11
6.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:26.4017241.2345.17
7.SZPORAK, Kamil06Squatina OSTROŁĘKA1:26.7517041.0145.74
8.SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.7717042.1744.60
9.BARAN, Antoni06Uks Ostrobramska1:27.8316439.8348.00
10.MAZIARZ, Mateusz06Uks Jagiellonka1:28.9415740.6948.25
11.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź1:29.2915640.3748.92
12.ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka Ostrołęka1:29.4215540.0249.40
13.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:29.9915239.9950.00
14.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.2813241.9252.36
15.TOBJASZ, Adam06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:42.7410243.5159.23
16.TABOR, Maksymilian06Ukp Polonia Warszawa1:46.659148.6757.98
DYSKW.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:54.1751.761:02.41
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NIE UK.ŁAGOCKI, Damian06UKS Meduza Warszawa

12 lat

1.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:08.3034832.1136.19
2.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:08.4234732.1736.25
3.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:09.2033532.9736.23
4.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:10.1232232.4637.66
5.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:14.1927234.4639.73
6.BARCHWIC, Jakub05UKS MANTA Warszawa Włochy1:16.4224936.3640.06
7.PATOKA, Konrad05Mal Wopr1:21.3620637.9843.38
8.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:25.3517838.2447.11
9.SKRABURSKI, Bartosz05KONKRET Gniezno1:26.4917139.2347.26
10.KAŁUSZYŃSKI, Jakub05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:28.3816140.5347.85
11.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.8215841.4147.41
12.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.9915741.4847.51
13.STEFANIAK, Wiktor05K.S. Triathlon Rawa1:54.347452.431:01.91

13 lat

1.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy1:05.6639229.9835.68
2.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:07.5536031.6335.92
JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok1:07.5536030.9136.64
4.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:07.5836031.5136.07
5.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:08.3534831.5136.84
6.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:09.8732532.5637.31
7.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.0332333.0736.96
8.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:11.6830133.5238.16
9.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr1:16.1925135.3340.86
10.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock1:16.5624735.7740.79
11.ZAKRZEWICZ, Tomasz04MZOS Płock1:19.5322035.1744.36
12.STĘPSKI, Piotr04Sejwal Rypin1:20.2921436.3443.95
13.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.9020936.9343.97
14.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.0618738.2045.86
DYSKW.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:13.1633.2539.91
M 12 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakonczenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 25
21.10.2017 - 18:03
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAROSZ, Helena06Omega Olkusz1:16.3040936.5039.80
2.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:16.3840835.7140.67
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:20.6034738.9941.61
4.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.8834337.5043.38
5.SULAK, Antonina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:21.4133738.2243.19
6.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:22.6832239.3443.34
7.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:22.8831938.2444.64
8.JARZEMSKA, Aleksandra06UKS Victoria Jozefw1:24.5430140.7443.80
9.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jozefw1:24.6230038.4646.16
10.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:25.0429540.7744.27
11.KLAK, Klaudia06MZOS Płock1:25.8128842.5043.31
12.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.2127441.0246.19
13.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jozefw1:28.0126641.7246.29
14.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.7826042.9845.80
15.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.3125542.1147.20
16.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jozefw1:29.3525542.3047.05
17.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.1824843.2946.89
18.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:30.6124443.2247.39
19.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.9524142.0948.86
20.BARAŃSKA, Matylda06Uks 551:32.0623345.7046.36
21.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:32.5222944.0048.52
22.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:32.5622943.6848.88
23.KOSZ, Nikola06MZOS Płock1:34.8421346.5848.26
24.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:36.0120546.0249.99
25.BALCERZAK, Marysia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.9419945.1051.84
26.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:39.3818547.3352.05
27.DOBRUCKA, Maja06UKS Victoria Jozefw1:41.7417246.9654.78
28.RUSIECKA, Ola06Uks Wilanowia1:48.1014452.0056.10
29.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:49.8113751.4358.38
30.PIĄTKOWSKA, Pola06Uks Wilanowia1:50.4413553.1957.25
31.SIEMICKA, Emilia06UKS Meduza Warszawa1:55.0011915.541:39.46
32.JĘDRASIK, Jena06Uks Wilanowia1:56.9211355.591:01.33
DYSKW.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:27.5540.9746.58
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.BOGUSZEWSKA, Lena06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:54.4553.081:01.37
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 26
21.10.2017 - 18:12
Chłopcw, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:12.8132932.5740.24
2.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa1:19.7625035.8543.91
3.MISZTAL, Patryk06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:20.7924137.5143.28
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:21.4623537.9543.51
5.RADOMSKI, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.3719739.5446.83
6.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jozefw1:26.6019538.2848.32
7.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:26.7319543.2343.50
8.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny1:26.7719440.7146.06
9.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:27.2519142.6244.63
10.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.1018642.4145.69
11.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock1:28.6118238.6349.98
12.KOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.9518040.2448.71
13.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka1:29.4917743.7645.73
14.TADEUSIAK, Gracjan06Uks 184 Aquarius Łdź1:31.3816642.3249.06
15.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:32.0816342.8349.25
16.TOBJASZ, Adam06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:32.7515941.8350.92
17.JAROSZ, Kamil06MZOS Płock1:32.9015845.4747.43
18.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock1:33.7415443.6550.09
19.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:35.3814643.7251.66
20.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:36.7914048.0948.70
21.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:37.7913646.1351.66
22.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.2413447.5850.66
23.PĄZIK, Maciej06UKS Meduza Warszawa1:38.6613247.3551.31
24.JAROSŁAWSKI, Maciek06UKS Meduza Warszawa1:38.7613245.1653.60
25.BETTAS, Francesco06Uks Jagiellonka1:39.2213047.2651.96
26.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock1:46.6210449.0157.61
27.TODRYK, Grzegorz06UKS Meduza Warszawa1:50.779348.581:02.19


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.10.2017 - 18:19
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin2:40.7243535.3641.3248.1035.94
2.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:41.2543135.8742.9847.0735.33
3.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa2:44.5240637.0241.0949.9636.45
4.SIENKIEWICZ, Natalia05Buks Warszawa2:48.0938139.1541.9250.2336.79
5.KOWAL, Magda05WODNIK Łask2:48.7437638.6445.3047.5937.21
6.MŁODAWSKA, Oliwia05Skp Barakuda Starachowice2:54.6933939.0845.2350.8739.51
7.PATER, Matylda05Uks Pingwiny3:04.1228941.3048.2152.9041.71
8.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock3:09.1226744.2746.9056.5941.36
9.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody3:15.0724345.1951.9154.0043.97
10.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka3:21.8921950.0951.3655.3745.07

13 lat

1.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:35.2448334.4640.0443.8136.93
2.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice2:37.7646036.3041.8642.3037.30
3.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.4944634.9440.7646.9136.88
4.GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki2:39.6144535.1339.8448.8735.77
5.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynw Łdzki2:44.5240635.8242.7947.7438.17
6.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:47.6038438.3342.5651.8834.83
7.KUBICKA, Klaudia04Sejwal Rypin2:55.7633341.7345.7949.8038.44


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.10.2017 - 18:27
Chłopcw, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.9935335.0438.4847.4833.99
2.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:40.2832033.6642.9547.6636.01
3.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:45.9228835.6044.0748.5537.70
4.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:07.0620145.2548.5751.7741.47
5.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:08.0019843.8547.9955.7740.39
6.CZERWIŃSKI, Wiktor05MUKP Przyjazne Wody3:13.6918144.5153.0654.5941.53
7.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa3:16.5917347.9750.6056.2541.77
8.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody3:16.7217349.7851.3250.4545.17

13 lat

1.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.7746230.8537.7640.1932.97
2.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.0245931.6435.9844.0930.31
3.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.4437133.2939.6244.3935.14
4.STACHURSKI, Jerzy04MZOS Płock2:35.2935135.3539.9344.5435.47
5.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynw Łdzki2:35.4735035.2140.6443.7435.88
6.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.8034833.6839.4347.2035.49
7.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:37.1833933.0542.0248.3433.77
8.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock2:40.6731737.2642.8543.7836.78
9.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny2:47.5528037.1641.3550.9638.08
10.PĄZIK, Jan04UKS Meduza Warszawa3:13.6518147.9151.6855.6338.43
11.STANKIEWICZ, Olaf04K.S. Triathlon Rawa3:16.3417443.4453.6156.7442.55