Nr  49. Mieszane, 8 x 50m dowolny  98 lat i młodsi
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 lat
Nr  2. Dziewcząt, 50m dowolny  10 lat
Nr  3. Chłopców, 50m dowolny  9 lat
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  10 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  6. Dziewcząt, 100m dowolny  12 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m dowolny  13 lat
Nr  8. Dziewcząt, 100m dowolny  14 lat
Nr  9. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  10. Chłopców, 100m dowolny  12 lat
Nr  11. Chłopców, 100m dowolny  13 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 lat
Nr  14. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 lat
Nr  15. Chłopców, 50m klasyczny  9 lat
Nr  16. Chłopców, 50m klasyczny  10 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  18. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  13 lat
Nr  20. Dziewcząt, 100m klasyczny  14 lat
Nr  21. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  22. Chłopców, 100m klasyczny  12 lat
Nr  23. Chłopców, 100m klasyczny  13 lat
Nr  24. Chłopców, 100m klasyczny  14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  26. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  27. Chłopców, 50m grzbietowy  9 lat
Nr  28. Chłopców, 50m grzbietowy  10 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  30. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  32. Dziewcząt, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  33. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  34. Chłopców, 100m grzbietowy  12 lat
Nr  35. Chłopców, 100m grzbietowy  13 lat
Nr  36. Chłopców, 100m grzbietowy  14 lat
Nr  37. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 lat
Nr  38. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 lat
Nr  39. Dziewcząt, 50m motylkowy  11 lat
Nr  40. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  41. Chłopców, 50m motylkowy  9 lat
Nr  42. Chłopców, 50m motylkowy  10 lat
Nr  43. Chłopców, 50m motylkowy  11 lat
Nr  44. Chłopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  45. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 lat
Nr  46. Dziewcząt, 100m motylkowy  14 lat
Nr  47. Chłopców, 100m motylkowy  13 lat
Nr  48. Chłopców, 100m motylkowy  14 lat


OD MŁODZIKA DO OLIMPIJCZYKA - WIELKI FINAŁ 2018
Warszawa, 21.6.2018


Konkurencja 49
21.06.2018 - 11:30
Mieszane, 8 x 50m dowolny98 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
Kategoria "A"-77 i młodsi

1.UKS G-8 Bielany WarszawaUKS G-8 Bielany Warszawa4:03.29
MICHALSKA, Pola
BRZÓSKA, Jan
TOPP, Filip
ŁOTOWSKA, Alicja
07
06
06
08

0.00
0.00
0.00
25.74
30.71
27.84
28.33
DRYNKOWSKA, Lena
NARKIEWICZ, Oliwia
WRÓBLEWSKI, Borys
,
06
08
08
0.00
+0,26
+0,28
+0,16


1.36
1:37.88
2.Ukp Polonia WarszawaUkp Polonia Warszawa4:09.79
WOLSKA, Pola
BIENIECKA, Maja
MACIEJEWSKA, Antonina
OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk
05
09
07
08

0.00
0.00
0.00
28.29
30.05
35.33
30.54
RYDYŃSKI, Mateusz
RESZKA, Jakub
FRONCZAK, Antoni
,
07
07
06
0.00
0.00
0.00
0.00
31.72


1:18.71
3.MKP WarszawiankaMKP Warszawianka4:21.31
GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra
GAWRYŚ, Mira
LUCOW, Jan
SOBCZAK, Antonina
06
09
06
07

0.00
0.00
0.00
27.57
30.91
HANDZLIK, Mateusz
KRAWCZYK, Jakub
BONECKA, Anna
,
06
08
07
0.00
+0,39
+0,66
+0,38
32.36
31.51
32.59
33.62
4.MKS PiasecznoMKS Piaseczno4:32.40
SAMORAJ, Oliwia
BURZA, Zuzanna
DUDZIŃSKA, Oliwia
BRYK, Jarosław
05
09
07
09

0.00
0.00
0.00
26.63
38.99
33.32
42.68
WILCZKO, Kamila
PRZYBYLSKA, Oliwia
TKACZ, Wiktor
,
07
07
05
+0,61
+0,37
+0,38
+0,51
35.60
36.94
28.01
30.23
5.SKS 137 Delfin ŁdźSKS 137 Delfin Łdź4:36.67
GAJDA, Jan
MALINOWSKI, Oliwier
ROZWADOWSKA, Karolina
PIEKARSKA, Natalia
07
06
09
06

0.00
0.00
0.00
30.13
33.52
31.96
35.10
DĘBSKI, Oskar
KĄSIEL, Michał
ADAMCZYK, Katarzyna
,
09
06
06
0.00
+0,33
+0,35
+0,27
40.05
34.79
40.70
30.42
6.Uks Gos RaszynUks Gos Raszyn4:45.75
MADEY, Konrad
DUBAN, Justyna
SZYMCZYK, Jan
DUBAN, Magdalena
06
07
06
09

0.00
0.00
0.00
26.85
31.95
37.92
SZYMCZYK, Michał
MARTYNEK, Hanna
MADEY, Ryszard
,
08
09
08
0.00
0.00
+0,27
+0,16

18.40
7.Okregowe WOPR w Rawie MazowiecOkregowe WOPR w Rawie Mazowiec4:59.09
NIEWCZAS, Julita
KUMANOWSKI, Jan
PIOTROWSKA, Natalia
SZCZEŚNIAK, Lena
08
08
08
09

0.00
0.00
0.00


36.85
39.21
MAJEWSKI, Piotr
GALIŃSKA, Weronika
KŁOS, Oliwia
,
08
08
07
0.00
+0,38
+0,23
+0,28
40.67
42.78
40.01
36.22

Kategoria "B"-78-98 lat

1.MKS Juvenia BiałystokMKS Juvenia Białystok3:59.12
TUPALSKA, Oliwia
MICHALCZUK, Mateusz
,
,
05
05

0.00
0.00
0.00
30.50
30.70
31.60
30.53
,
,
,
,
0.00
0.00
+0,28
+0,25
29.61


27.86
2.UKS Fala NieporętUKS Fala Nieporęt4:02.63
ZABORSKI, Jan
KORZENIOWSKA, Maja
PASIŃSKA, Marta
ROCHMIŃSKA, Agata
05
06
06
04

0.00
0.00
0.00
26.07
29.94
32.97
SŁOMIŃSKA, Anna
DYBEK, Błażej
SKOCZYLAS, Zuzanna
,
05
05
04
0.00
0.00
0.00
0.00

30.14
29.58
30.93
3.Uks JagiellonkaUks Jagiellonka4:02.96
SOBCZAK, Zofia
MAJEWSKI, Kacper
ZAWADZKA, Klaudia
TELECHOWSKI, Bartosz
06
06
06
05

0.00
0.00
0.00
27.36
29.44
30.55
ŚCIBIOREK, Dominika
GAWLIK, Kacper
SZCZYGLAK, Julia
,
07
06
07
0.00
0.00
0.00
0.00



1:34.63
4.Uks WawerUks Wawer4:20.17
TRACZEWSKI, Szymon
GRUCHELSKA, Dominika
LEŚNIEWSKI, Wiktor
BOCHEŃSKI, Tomasz
07
06
06
08

0.00
0.00
0.00
27.09
33.44
PODPORA, Marta
WIECZOREK, Zuzanna
ROMANIUK, Matylda
,
06
07
04
0.00
0.00
+0,24
+0,16
35.59


1:07.62
5.SWIM TEAM WilanwSWIM TEAM Wilanw4:34.10
SIENKIEWICZ, Franciszek
DZIURNIKOWKSKA, Maria
MUCHA, Maksym
KOŁODZIEJCZYK, Maja
06
06
07
07

0.00
0.00
0.00
26.52
37.93
37.13
34.86
SADOWSKI, Jan
REGNOWSKI, Kajetan
PIEŚCIŃSKA, Alicja
,
05
05
07
0.00
+0,52
+0,59
+0,46
35.48
35.36
33.72
33.10
6.MUKP Przyjazne WodyMUKP Przyjazne Wody4:40.42
DĄBROWSKI, Kajetan
MAKOWSKA, Oliwia
RUSINEK, Mateusz
LIBUSZEWSKA, Julia
08
07
05
05

0.00
0.00
0.00
39.94SZYMAŃSKA, Nadia
JAWORSKA, Wiktoria
NIEMYT, Oliwia
,
05
05
04
0.00
+0,30
+0,23
+0,21

35.13
36.22
32.13

PKUks PingwinyUks Pingwiny4:33.10
KĘPKIEWICZ, Szymon
PERL, Piotr
WOJTACH, Tomasz
GAJEWSKI, Aleksander
08
08
07
07

0.00
0.00
0.00
30.84
38.70
37.76
WŁODARCZYK, Elena
WRÓBLEWSKI, Konrad
KOŁBUŚ, Jakub
,
06
04
04
0.00
+0,17
+0,27
+0,18


31.53
29.55


<< TOP >>
Konkurencja 1
21.06.2018 - 11:30
Dziewcząt, 50m dowolny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PIOTROWSKA, Antonina09KONKRET Gniezno34.04336
2.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw36.34276
3.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka38.12239
4.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa38.15238
5.DUDKIEWICZ, Maja09Uks "Żoliborz"38.22237
6.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09Uczniowski Klub Sportowy SP 1438.63230
7.DUBAN, Magdalena09Uks Gos Raszyn38.71228
8.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka39.11221
9.RESZKO, Lena09Buks Warszawa41.10191
10.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa41.33187
11.RUTKOWSKA, Maja09Uczniowski Klub Sportowy SP 1441.66183
12.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno42.06178
13.WRÓBLEWSKA, Daria09K.S. Triathlon Rawa42.16176
14.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec42.44173
15.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka42.84168
16.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno43.19164


<< TOP >>
Konkurencja 2
21.06.2018 - 11:33
Dziewcząt, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa33.05367
2.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa34.39326
3.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec35.49296
4.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt35.82288
5.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka35.83288
6.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka35.84288
7.MULEWSKA, Blanka08Squatina OSTROŁĘKA36.61270
8.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa36.65269
9.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia38.06240
10.WASIELEWSKA, Justyna08WODNIK Łask38.20237
11.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt38.56231
12.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec38.65229
13.POWAŁKA, Urszula08KS Fenix Ożarw Mazowiecki39.26219
14.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź40.16204
15.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec41.00192


<< TOP >>
Konkurencja 3
21.06.2018 - 11:35
Chłopcw, 50m dowolny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.62220
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.47204
3.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.64185
4.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa36.95181
5.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt37.20177
6.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany Warszawa38.20164
7.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa38.48160
8.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź38.69157
9.SZWAST, Mateusz09MUKS Huragan Koło40.28139
10.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny41.33129
11.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.52127
12.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno42.89115
13.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno44.74102
DYSKW.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.62
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 4
21.06.2018 - 11:37
Chłopcw, 50m dowolny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa31.63288
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka33.20249
3.JÓŹWIAK, Tymoteusz08KS Mako33.33246
4.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa33.65239
5.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa35.60202
6.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa35.72200
7.CIEŚLAK, Bruno08Buks Warszawa35.98196
8.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa36.05195
9.POLKOWSKI, Piotr08Uks "Żoliborz"36.24192
10.MASTALERZ, Kosma08SPiR AQUA Żyrardw36.32190
11.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks Warszawa36.40189
12.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.62186
13.SZYMCZYK, Michał08Uks Gos Raszyn37.49173
14.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany Warszawa38.08165


<< TOP >>
Konkurencja 5
21.06.2018 - 11:40
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:10.2839834.3435.94
2.SZCZYGLAK, Julia07Uks Jagiellonka1:10.3339734.8535.48
3.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:11.1838334.1637.02
4.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.4937834.5436.95
5.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:13.0335434.1738.86
6.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.5833336.1738.41
7.TOMASZEWSKA, Maja07Uks Jagiellonka1:15.3032335.5339.77
8.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody1:15.3232335.7839.54
9.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:15.4532137.0438.41
10.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:15.5432036.1839.36
11.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:15.7431836.3839.36
12.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:16.6130736.8139.80
13.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:16.6330736.3340.30
14.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:17.2330036.2440.99
15.POŁEĆ, Hanna07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:18.9028136.9441.96


<< TOP >>
Konkurencja 6
21.06.2018 - 11:44
Dziewcząt, 100m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:03.8453130.8632.98
2.SOBCZAK, Zofia06Uks Jagiellonka1:04.8650631.3833.48
3.STAROŃ, Aniela06Uks "Żoliborz"1:05.6048930.9234.68
4.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.9142232.8136.10
5.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.1341833.0836.05
6.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:09.1641732.9736.19
7.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:09.1741732.8036.37
8.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:09.4841232.8636.62
9.WOŹNIAK, Julia06Uks Jagiellonka1:10.3439733.2237.12
10.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:10.4739533.7536.72
11.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:12.5636135.3237.24
12.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:12.8435734.7138.13
13.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:13.8834234.1139.77
14.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:14.5633335.6338.93
DYSKW.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:12.0735.0936.98
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 7
21.06.2018 - 11:47
Dziewcząt, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr59.7864728.9730.81
2.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:01.1460428.9032.24
3.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:02.2057429.7032.50
4.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:05.2349831.7133.52
5.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:05.5549031.7533.80
6.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa1:05.6448830.9634.68
7.ZGORZALEK, Gabriela05Buks Warszawa1:06.8046331.5835.22
8.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:07.3145332.4034.91
9.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:07.4545032.4934.96
10.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:07.6144732.1335.48
11.ROZBICKA, Kinga05Buks Warszawa1:07.6344631.7435.89
12.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jozefw1:08.4443132.3636.08
13.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:09.1541833.0836.07
14.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.0037034.5937.41


<< TOP >>
Konkurencja 8
21.06.2018 - 11:51
Dziewcząt, 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:00.9761029.1131.86
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1057729.1332.97
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.1354929.8033.33
4.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.7853230.3733.41
5.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:03.8753030.4633.41
6.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:05.9048331.1134.79
7.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.3647331.4934.87
8.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:08.4143132.4535.96
9.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:08.6142832.6136.00
10.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:11.7337434.0337.70
11.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody1:12.6336034.2538.38


<< TOP >>
Konkurencja 9
21.06.2018 - 11:54
Chłopcw, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.1337331.1334.00
2.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:09.1731132.9336.24
3.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.5529333.5237.03
4.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:10.7129133.5537.16
5.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.7127934.2137.50
6.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.9327734.6037.33
7.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:12.3227234.5437.78
8.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:13.2826236.9736.31
9.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:13.8225634.8438.98
10.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.9825435.8238.16
11.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:15.2724236.3838.89
12.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:15.3324137.2238.11
13.WALKOWSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:16.9622636.0040.96
14.KAZANOWSKI, Dominik07Uks Jagiellonka1:17.0922537.0840.01
15.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.1722437.1440.03
16.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:18.2521538.1340.12


<< TOP >>
Konkurencja 10
21.06.2018 - 11:58
Chłopcw, 100m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.4846628.6731.81
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.3740530.2133.16
3.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:05.0237531.1233.90
4.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:07.6033432.5335.07
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.5132133.1235.39
6.GAWLIK, Kacper06Uks Jagiellonka1:09.4430833.8535.59
7.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa1:09.6130632.9036.71
8.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:10.0630034.3235.74
9.BARAN, Antoni06Uks Ostrobramska1:10.2129832.6537.56
10.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:11.3028434.8336.47
11.POROLNICZAK, Aleksander06Uks Ostrobramska1:12.4727134.6637.81
12.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:13.2826234.6638.62
13.MAZIARZ, Mateusz06Uks Jagiellonka1:13.3726135.9937.38
14.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:13.7125733.6940.02


<< TOP >>
Konkurencja 11
21.06.2018 - 12:01
Chłopcw, 100m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:00.2547129.2730.98
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:00.9145629.2131.70
3.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:01.1445129.7531.39
4.BULIŃSKI, Hektor05Uks "Żoliborz"1:01.2944829.4031.89
5.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:01.4144529.9331.48
6.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.9343429.3532.58
7.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:04.5638331.1033.46
8.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.4236831.1834.24
9.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8336131.6634.17
10.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.6634832.4934.17
11.TELECHOWSKI, Bartosz05Uks Jagiellonka1:07.0234232.2334.79
12.BROGOSZ, Bartosz05Uks "Żoliborz"1:07.1334132.1634.97
13.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:07.6233332.3535.27
14.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:08.1632532.3335.83
15.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:09.2831032.3036.98
16.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:11.5528134.2437.31


<< TOP >>
Konkurencja 12
21.06.2018 - 12:05
Chłopcw, 100m dowolny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa56.4657326.5529.91
2.STACHURSKI, Jerzy04MZOS Płock58.3052028.0330.27
3.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa58.9150428.5830.33
4.BERNER, Szymon04Buks Warszawa59.8148228.6231.19
5.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:00.4546729.5230.93
6.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.0545329.4231.63
7.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:01.6444029.7131.93
8.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.8539630.8732.98
9.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.8437830.7234.12
10.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:06.2135531.3634.85
DYSKW.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.9029.8934.01
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 13
21.06.2018 - 12:08
Dziewcząt, 50m klasyczny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PIOTROWSKA, Antonina09KONKRET Gniezno45.83263
2.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw49.85205
3.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina OSTROŁĘKA51.36187
4.SZCZERBA, Paulina09Buks Warszawa51.64184
5.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka52.81172
6.RESZKO, Lena09Buks Warszawa53.68164
7.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa53.75163
8.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa54.21159
9.DUBAN, Magdalena09Uks Gos Raszyn54.69155
10.MARTYNEK, Hanna09Uks Gos Raszyn54.92153
11.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec55.10151
12.RZUCEK, Karolina09Buks Warszawa55.66147
13.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź56.00144
14.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka58.13129
15.PŁUCIENNIKOWSKA, Helena09SKS 137 Delfin Łdź58.91124
16.GĄBKA, Aleksandra09Buks Warszawa58.95124
17.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.03111


<< TOP >>
Konkurencja 14
21.06.2018 - 12:11
Dziewcząt, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa44.83282
2.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec44.84281
3.BARAŃSKA, Maja08Squatina OSTROŁĘKA44.90280
4.MULEWSKA, Blanka08Squatina OSTROŁĘKA45.12276
5.SKURA, Barbara08Uczniowski Klub Sportowy SP 1448.58221
6.KARPIŃSKA, Blanka08Buks Warszawa49.04215
7.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec50.00203
8.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum50.17201
9.ZIARKOWSKA, Agata08Buks Warszawa50.78194
10.KLĘCZEK, Janina08MKS Piaseczno51.43186
11.POWAŁKA, Urszula08KS Fenix Ożarw Mazowiecki51.52185
12.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw51.62184
13.GAPIŃSKA, Zofia08Uczniowski Klub Sportowy SP 1452.12179
14.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno54.51156
15.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec54.57156
16.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec55.35149


<< TOP >>
Konkurencja 15
21.06.2018 - 12:14
Chłopcw, 50m klasyczny9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk43.79208
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt44.50198
3.JURDA, Filip09Uczniowski Klub Sportowy SP 1446.01179
4.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa46.10178
5.JANUS, Tymon09Buks Warszawa48.78150
6.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.10147
7.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin52.76118
8.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.13110
9.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce54.82106
10.DRELICH, Mateusz09Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.53102
11.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid55.85100
12.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny56.3297
13.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa57.6191
14.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.6082
15.MARCINKOWSKI, Tymon09Uczniowski Klub Sportowy SP 1459.8881


<< TOP >>
Konkurencja 16
21.06.2018 - 12:16
Chłopcw, 50m klasyczny10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.TRUDNOS, Ignacy08Uks 190 Łdź43.76208
2.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa44.20202
3.DĄBROWSKI, Kajetan08MUKP Przyjazne Wody46.47174
4.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum47.10167
5.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer47.33164
6.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer47.67161
7.POLKOWSKI, Piotr08Uks "Żoliborz"48.47153
8.PERL, Piotr08Uks Pingwiny48.66151
9.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź48.73151
10.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce48.77150
11.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa50.29137
12.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec50.39136
13.RUDNY, Olgierd08Buks Warszawa50.64134
14.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce51.24129
15.RYMARCZUK, Antoni08Buks Warszawa52.24122


<< TOP >>
Konkurencja 17
21.06.2018 - 12:19
Dziewcząt, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.2335942.4547.78
2.SZCZYGLAK, Julia07Uks Jagiellonka1:30.8835144.3146.57
3.WÓJCIK-MLOCHOWSKA, Liliana07Buks Warszawa1:32.4833344.2648.22
4.KACZMAREK, Amelia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:32.5333244.2248.31
5.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec1:32.7433043.3349.41
6.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:35.0230744.8650.16
7.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:36.1529645.9750.18
8.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:37.5828345.2352.35
9.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:39.3426946.4452.90
10.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07Uks Jagiellonka1:40.3926049.0551.34
11.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:40.4026047.5652.84
12.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:41.0625547.5253.54
13.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:41.2425447.2953.95
14.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:42.5124449.3553.16
15.RUTKOWSKA, Aneta07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:43.3523848.7954.56


<< TOP >>
Konkurencja 18
21.06.2018 - 12:23
Dziewcząt, 100m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MOSE, Sara06UKS Szesnastka1:24.3044040.6643.64
2.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:24.7343340.3644.37
3.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:28.4338141.8346.60
4.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:29.2037142.4846.72
5.WOŹNIAK, Julia06Uks Jagiellonka1:30.1136042.7147.40
6.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.4335641.9148.52
7.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:30.5335544.8845.65
8.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:31.3734542.9148.46
9.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:31.4634443.3148.15
10.ZAWADZKA, Klaudia06Uks Jagiellonka1:32.0233844.1947.83
11.MADDEN, Malina06Uks "Pływacy"  Augustw1:32.5333244.6747.86
12.JANKOWSKA, Weronika06Squatina OSTROŁĘKA1:33.6432145.0048.64
13.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:34.0831644.2749.81
14.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:34.1831545.2548.93
15.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:34.4031344.3250.08


<< TOP >>
Konkurencja 19
21.06.2018 - 12:27
Dziewcząt, 100m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:18.2954936.7341.56
2.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jozefw1:23.0945939.1343.96
3.SZPACZYŃSKA, Liliana05Mal Wopr1:23.9544539.6144.34
4.ROZBICKA, Kinga05Buks Warszawa1:25.2642540.0745.19
5.KOWAL, Magda05WODNIK Łask1:25.4342340.6644.77
6.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:25.7741839.4346.34
7.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:26.7840341.3845.40
8.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.7837641.6447.14
9.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:30.4735641.7148.76
10.GRELOWSKA, Hanna05Uks "Żoliborz"1:31.5934344.5347.06
11.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody1:33.0932644.2848.81
12.SZYMAŃSKA, Nadia05MUKP Przyjazne Wody1:37.7328245.6352.10
13.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:40.1326246.5053.63


<< TOP >>
Konkurencja 20
21.06.2018 - 12:31
Dziewcząt, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.2749138.5742.70
2.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:21.4248838.5642.86
3.DĘBKOWSKA, Wiktoria04WODNIK Łask1:21.4648737.9843.48
4.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:23.3245538.5544.77
5.GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki1:23.6845039.1744.51
6.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.5943539.4445.15
7.KUBICKA, Klaudia04Sejwal Rypin1:28.4838043.1045.38
8.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:29.8336342.4447.39
9.BUCZAK, Karolina04Buks Warszawa1:32.1733642.1650.01
10.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:35.5030244.5450.96


<< TOP >>
Konkurencja 21
21.06.2018 - 12:35
Chłopcw, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.7729541.2444.53
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:30.7024942.9047.80
3.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:31.7224143.3548.37
4.TARCZYŃSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:32.8223345.4347.39
5.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:33.2622943.6349.63
6.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:33.8822545.0748.81
7.KUREK, Ignacy07Buks Warszawa1:34.8621844.9849.88
8.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:35.2821545.8849.40
9.KAZANOWSKI, Dominik07Uks Jagiellonka1:36.6720645.6850.99
10.JANKOWSKI, Jakub07Uks Jagiellonka1:37.7219945.7451.98
11.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer1:38.2119646.5451.67
12.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:38.5819446.1452.44
13.SYGUŁA, Maksymilian07Uks 190 Łdź1:44.1416549.9154.23
14.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina OSTROŁĘKA1:45.5415850.9854.56
15.WENTYKIER, Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:46.6815350.1456.54
DYSKW.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:36.0045.7150.29
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).


<< TOP >>
Konkurencja 22
21.06.2018 - 12:39
Chłopcw, 100m klasyczny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:18.2038935.9942.21
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.9737837.2341.74
3.MAJEWSKI, Kacper06Uks Jagiellonka1:23.5032038.6744.83
4.SZPORAK, Kamil06Squatina OSTROŁĘKA1:27.6227741.3546.27
5.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:27.7627541.5746.19
6.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.4526942.7545.70
7.MISZTAL, Patryk06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:28.6926741.2347.46
8.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:30.2425342.7647.48
9.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:32.1423843.8048.34
10.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:34.5022044.4350.07
11.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.6620644.9151.75
12.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:37.4720146.6450.83


<< TOP >>
Konkurencja 23
21.06.2018 - 12:43
Chłopcw, 100m klasyczny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOZLOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:17.8239536.4541.37
2.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:17.8439537.7040.14
3.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:20.7635438.0842.68
4.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.1334937.5943.54
5.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź1:22.7432939.0943.65
6.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:26.0329240.3845.65
7.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia1:27.1428141.1945.95
8.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.8527540.9246.93
9.BARNAŚ, Maksymilian05Buks Warszawa1:28.9426542.5646.38
10.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:29.4026042.6346.77
11.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:33.5322742.7850.75
12.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody1:34.2622244.2849.98
13.JASZCZUK, Oliwier05MKS Juvenia Białystok1:35.1021644.9050.20
14.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:41.6817747.1654.52


<< TOP >>
Konkurencja 24
21.06.2018 - 12:47
Chłopcw, 100m klasyczny14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.3349233.2139.12
2.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock1:14.6644835.1939.47
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.7541235.8640.89
4.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.8641035.9140.95
5.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04WODNIK Łask1:20.2836037.2643.02
6.IWANKOWSKI, Hubert04Ukp Polonia Warszawa1:20.6635536.9743.69
7.BALTAZA, Aleks04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:20.8035337.1843.62
8.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.8633938.3243.54
9.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:27.2928040.1047.19
10.SZRAGA, Mikołaj04Mal Wopr1:28.0027340.6747.33


<< TOP >>
Konkurencja 25
21.06.2018 - 12:51
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw42.45259
2.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno42.93250
3.DUDKIEWICZ, Maja09Uks "Żoliborz"43.22245
4.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź44.00232
5.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno45.39211
6.SZAREJKO, Blanka09Uczniowski Klub Sportowy SP 1446.96191
7.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka47.48185
8.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka47.57184
9.WRÓBLEWSKA, Daria09K.S. Triathlon Rawa47.75181
10.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka47.98179
11.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno48.96168
12.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa49.08167
13.JEKIEL, Julia09Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.78160
14.RUTKOWSKA, Maja09Uczniowski Klub Sportowy SP 1451.73143
15.ŁUCZAK, Anika09Uczniowski Klub Sportowy SP 1453.93126


<< TOP >>
Konkurencja 26
21.06.2018 - 12:53
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa40.37301
2.PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks Warszawa41.11285
3.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk41.27281
4.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka41.66274
5.PETRUS, Katarzyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1443.21245
6.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia43.31243
7.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka43.83235
8.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw44.52224
9.KLĘCZEK, Janina08MKS Piaseczno44.86219
10.NAWROCKA, Natalia08WODNIK Łask49.80160
11.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina OSTROŁĘKA51.10148
12.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno51.14148
13.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec52.42137
DYSKW.GRABARCZYK, Martyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1441.24
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.06.2018 - 12:56
Chłopcw, 50m grzbietowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk40.07215
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.74205
3.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.59193
4.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa43.23171
5.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.08162
6.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.77154
7.SZWAST, Mateusz09MUKS Huragan Koło45.76144
8.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź47.56129
9.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź47.60128
10.JANUS, Tymon09Buks Warszawa47.77127
11.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno48.17124
12.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno48.55121
13.MARCINKOWSKI, Tymon09Uczniowski Klub Sportowy SP 1451.55101
14.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid52.1098
15.DRELICH, Mateusz09Uczniowski Klub Sportowy SP 1455.9779


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.06.2018 - 12:59
Chłopcw, 50m grzbietowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.95254
2.JÓŹWIAK, Tymoteusz08KS Mako38.23248
3.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka38.95235
4.TRUDNOS, Ignacy08Uks 190 Łdź39.03233
5.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa39.08232
6.KIRSZ, Aleksander08Buks Warszawa39.23230
7.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa39.80220
8.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany Warszawa41.45195
9.SZYMCZYK, Michał08Uks Gos Raszyn42.93175
10.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok42.95175
11.MADEY, Ryszard08Uks Gos Raszyn43.64167
12.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny45.32149
13.MASTALERZ, Kosma08SPiR AQUA Żyrardw45.41148
14.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa45.59146
15.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki45.65146
16.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa45.67145


<< TOP >>
Konkurencja 29
21.06.2018 - 13:01
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŚCIBIOREK, Dominika07Uks Jagiellonka1:18.7140238.5740.14
2.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.4439139.5339.91
3.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.8038539.5040.30
4.GÓRALCZYK, Aleksandra07Uks Ostrobramska1:21.4936240.0941.40
5.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:22.6834640.8041.88
6.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:24.2732742.0442.23
7.TOMASZEWSKA, Maja07Uks Jagiellonka1:25.0431842.1142.93
8.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:25.3431541.2444.10
9.GOŁYŃSKA, Nikola07Uks Jagiellonka1:26.1330642.8543.28
10.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:30.4026545.4244.98
11.WAWRZYNIAK, Gabriela07Uczniowski Klub Sportowy SP 141:30.44265
12.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07Uks Jagiellonka1:30.8126144.7046.11
13.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.0125145.4746.54
14.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź1:36.3621948.8047.56


<< TOP >>
Konkurencja 30
21.06.2018 - 13:05
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.0546336.5438.51
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:17.6141937.8939.72
3.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:18.3540739.5038.85
4.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jozefw1:18.6940238.9039.79
5.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:21.2836539.5941.69
6.SULAK, Antonina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:21.3336439.6141.72
7.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:21.9135639.6142.30
8.DĄBROWSKA, Zofia06Uks Jagiellonka1:23.2234040.5642.66
9.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:24.2832741.6842.60
10.NOWATKOWSKA, Maja06Sejwal Rypin1:24.9232041.7643.16
11.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer1:25.6931142.0643.63
12.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:25.8231041.1144.71
13.DZIURNIKOWKSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:27.2429542.8144.43
14.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:28.7528042.0846.67
15.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:31.2525843.9747.28


<< TOP >>
Konkurencja 31
21.06.2018 - 13:09
Dziewcząt, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:07.6063432.7534.85
2.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.9752635.4236.55
3.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa1:12.0352434.9037.13
4.WALENTYNOWICZ, Nadia05Mal Wopr1:12.1552234.8537.30
5.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:13.5249335.9537.57
6.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:13.9148535.5738.34
7.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:14.4947436.2338.26
8.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:15.1446237.1138.03
9.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.3545836.9738.38
10.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:16.5743637.8038.77
11.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:17.1842637.3639.82
12.ZGORZALEK, Gabriela05Buks Warszawa1:17.9341437.6340.30
13.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:22.1835339.9342.25


<< TOP >>
Konkurencja 32
21.06.2018 - 13:13
Dziewcząt, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:08.1362033.4834.65
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.2449935.3137.93
3.BAJOREK, Maria04Salwator Krakw1:14.1648036.1338.03
GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki1:14.1648035.9538.21
5.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:15.1746136.1139.06
6.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.1544436.8939.26
7.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:17.8241637.5140.31
8.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:20.8837040.7140.17
9.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:28.3328441.9446.39
10.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:28.5428243.9044.64
11.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:29.7727143.2646.51
NIE UK.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt


<< TOP >>
Konkurencja 33
21.06.2018 - 13:17
Chłopcw, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:17.1130437.7039.41
2.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0528238.3040.75
3.EROMIN, Jan07Buks Warszawa1:19.2927938.8040.49
4.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.6026640.1640.44
5.MRUGAŁA, Michał07Buks Warszawa1:22.7724540.6942.08
6.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:23.8923640.9342.96
7.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.1323442.2241.91
8.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:24.1423441.0043.14
9.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.5923040.7743.82
10.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:25.1122641.7143.40
11.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:26.4721542.6143.86
12.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:26.7621341.6945.07
13.ŻEBROWSKI, Jan07Buks Warszawa1:27.6220742.4045.22
14.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.2620243.4544.81
15.STEFAŃSKI, Leon07UKS Kapry Armexim Pruszkw1:28.6320043.4245.21


<< TOP >>
Konkurencja 34
21.06.2018 - 13:20
Chłopcw, 100m grzbietowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:06.8146732.0734.74
2.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.9140734.0235.89
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:14.3233935.9038.42
4.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock1:18.4828837.8140.67
5.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.9528338.2140.74
6.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:20.7026538.1042.60
7.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:21.5725639.9441.63
8.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:21.9725339.6542.32
9.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:22.2125041.5440.67
10.OPOLSKI, Łukasz06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:23.6323840.7042.93
11.MAJEWSKI, Kacper06Uks Jagiellonka1:24.4223140.1344.29
12.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:24.4423141.1943.25
13.MADEY, Konrad06Uks Gos Raszyn1:24.8222840.9043.92
14.POROLNICZAK, Aleksander06Uks Ostrobramska1:28.6719942.5046.17
15.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:34.6216446.1848.44


<< TOP >>
Konkurencja 35
21.06.2018 - 13:24
Chłopcw, 100m grzbietowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.0846132.3934.69
2.GRAPENTYN, Jakub05Mal Wopr1:10.4639834.0036.46
3.BULIŃSKI, Hektor05Uks "Żoliborz"1:10.4839834.8135.67
4.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:12.7536235.6537.10
5.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.7634735.1338.63
6.BROGOSZ, Bartosz05Uks "Żoliborz"1:14.6433535.7738.87
7.JARCZEWSKI, Franciszek05AZS Uł Pł Łdź1:14.8933135.9938.90
8.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:17.1330337.7439.39
9.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.7629637.7839.98
10.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:17.9829338.1839.80
11.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:18.5428737.6340.91
12.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:20.8726340.0440.83
13.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:23.1424240.5842.56
14.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:24.1823341.9642.22


<< TOP >>
Konkurencja 36
21.06.2018 - 13:28
Chłopcw, 100m grzbietowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.7062329.5631.14
2.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.6351631.6233.01
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.3050031.7833.52
4.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.3245633.0634.26
5.BERNER, Szymon04Buks Warszawa1:12.7836135.0237.76
6.GWIAZDOWSKI, Cezary04Mal Wopr1:13.9334436.0537.88
7.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.4933737.3737.12
8.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:15.3032636.6338.67
9.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:15.3932535.9739.42
10.WRÓBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:16.4031237.3039.10
11.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:17.4729937.1040.37
12.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.0529337.9240.13
13.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:28.8419842.3646.48


<< TOP >>
Konkurencja 37
21.06.2018 - 13:31
Dziewcząt, 50m motylkowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PIOTROWSKA, Antonina09KONKRET Gniezno40.90213
2.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź45.21157
3.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź47.22138
4.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.33121
5.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina OSTROŁĘKA53.9492
6.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.5289
7.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno1:03.3557
DYSKW.DĄBROWSKA, Lena09Uczniowski Klub Sportowy SP 1447.66
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.
DYSKW.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa51.27
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.
DYSKW.SZAREJKO, Blanka09Uczniowski Klub Sportowy SP 1457.89
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.ŁUCZAK, Anika09Uczniowski Klub Sportowy SP 141:02.29
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.


<< TOP >>
Konkurencja 38
21.06.2018 - 13:34
Dziewcząt, 50m motylkowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa39.96228
2.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk40.77215
3.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw41.81199
4.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt42.61188
5.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka43.33179
6.SKURA, Barbara08Uczniowski Klub Sportowy SP 1443.34179
7.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jozefw44.24168
8.KARPIŃSKA, Blanka08Buks Warszawa46.34146
9.KOWALSKA, Marta08SKS 137 Delfin Łdź46.91141
10.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw48.37128
11.PETRUS, Katarzyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1449.51120
12.RUDZIŃSKA, Kamila08SKS 137 Delfin Łdź52.53100
13.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź52.7799
14.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno56.6980
DYSKW.GRABARCZYK, Martyna08Uczniowski Klub Sportowy SP 1446.59
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 39
21.06.2018 - 13:36
Dziewcząt, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa34.87343
2.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki35.47326
3.ŚCIBIOREK, Dominika07Uks Jagiellonka35.58323
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka36.46300
5.SZCZYGLAK, Julia07Uks Jagiellonka36.89290
6.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec38.19261
7.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa38.28259
8.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody38.82249
9.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno39.48236
10.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa39.79231
11.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw41.39205
12.POŁEĆ, Hanna07Uczniowski Klub Sportowy SP 1442.71187
13.DUBAN, Justyna07Uks Gos Raszyn44.69163
14.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź45.00160


<< TOP >>
Konkurencja 40
21.06.2018 - 13:39
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SOBCZAK, Zofia06Uks Jagiellonka32.38429
2.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI32.39429
3.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki32.50424
4.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź32.54423
5.ZAWADZKA, Klaudia06Uks Jagiellonka34.15366
6.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok35.27332
7.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź35.42328
8.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt35.88315
9.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa36.20307
10.LIPOWSKA, Nadia06UKS NAWA Skierniewice36.59297
11.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa37.23282
12.WOŹNIAK, Julia06Uks Jagiellonka37.71271
13.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź38.12263
14.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka39.11243
15.PAWŁOWSKA, Wiktoria06WODNIK Łask43.96171


<< TOP >>
Konkurencja 41
21.06.2018 - 13:41
Chłopcw, 50m motylkowy9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.11162
2.SEKCIŃSKI, Mateusz09MKS Trjka Łdź41.74155
3.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.96152
4.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany Warszawa47.83103
5.JURDA, Filip09Uczniowski Klub Sportowy SP 1448.31100
6.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.2470
7.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź54.5869
8.PYDYŚ, Bartłomiej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.2167
9.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa59.0354
10.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.1949
11.MALINOWSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:05.6339
DYSKW.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.89
M4 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.


<< TOP >>
Konkurencja 42
21.06.2018 - 13:44
Chłopcw, 50m motylkowy10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŚWIDERSKI, Miłosz08MKS Trjka Łdź35.66248
2.JÓŹWIAK, Tymoteusz08KS Mako35.74247
3.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa36.12239
4.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa42.07151
5.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa42.37148
6.SZCZUREK, Hubert08Buks Warszawa46.77110
7.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź47.29106
8.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR w Rawie Mazowiec47.34106
9.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź47.98102
10.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum48.16101
11.FORCZAK, Franciszek08Ukp Polonia Warszawa49.6392
12.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.7891
13.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka51.8481
DYSKW.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa41.13
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 43
21.06.2018 - 13:46
Chłopcw, 50m motylkowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.29335
2.EROMIN, Jan07Buks Warszawa33.97287
3.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka34.64271
4.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź34.67270
5.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa37.61212
6.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.87207
7.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid38.44198
8.WALKOWSKI, Maciej07Uks 190 Łdź38.80193
9.JANKOWSKI, Jakub07Uks Jagiellonka39.40184
10.SYGUŁA, Maksymilian07Uks 190 Łdź39.61181
11.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin40.12174
12.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa40.69167
13.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa40.72167
14.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa41.27160


<< TOP >>
Konkurencja 44
21.06.2018 - 13:49
Chłopcw, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa29.98418
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa30.76387
3.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.71353
4.BARAN, Antoni06Uks Ostrobramska32.75321
5.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź34.44276
6.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka34.75268
7.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa34.94264
8.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.84245
9.SZPORAK, Kamil06Squatina OSTROŁĘKA36.11239
10.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa36.23237
11.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka36.98223
12.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin36.99222
13.MAZIARZ, Mateusz06Uks Jagiellonka37.70210
14.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa37.72210
15.SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany Warszawa37.77209


<< TOP >>
Konkurencja 45
21.06.2018 - 13:51
Dziewcząt, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05Mal Wopr1:05.8159930.6035.21
2.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:07.0256731.0735.95
3.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:10.9147833.7037.21
4.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:12.1345534.0038.13
5.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin1:12.5344734.3838.15
6.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:13.3743233.9539.42
7.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:16.4138236.2640.15
8.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:17.1537135.6241.53
9.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jozefw1:18.5335234.5244.01
10.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:21.60314
11.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.9231038.7343.19
12.KIERUZEL, Martyna05MKS Trjka Łdź1:25.4027438.6746.73


<< TOP >>
Konkurencja 46
21.06.2018 - 13:55
Dziewcząt, 100m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.2151532.9536.26
2.DĘBKOWSKA, Wiktoria04WODNIK Łask1:09.8650032.5837.28
3.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.7648132.3938.37
4.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:11.9845732.2239.76
5.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.8542333.3540.50
6.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.7740833.8940.88
7.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody1:20.4132835.8144.60
8.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:21.7131336.4545.26
9.FRĄCKIEWICZ, Wiktoria04UKS Delfin Garwolin1:31.6022242.4049.20


<< TOP >>
Konkurencja 47
21.06.2018 - 13:59
Chłopcw, 100m motylkowy13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:06.3742231.5834.79
2.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:07.3640431.4835.88
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.8037931.9336.87
4.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:11.4433932.1639.28
5.PATOKA, Konrad05Mal Wopr1:13.1531534.5238.63
6.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź1:13.7430834.0439.70
7.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:13.9130634.0539.86
8.BARNAŚ, Maksymilian05Buks Warszawa1:15.2629034.3540.91
9.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:17.0627034.3442.72
10.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:18.3025735.8042.50
11.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:27.6518339.1548.50


<< TOP >>
Konkurencja 48
21.06.2018 - 14:02
Chłopcw, 100m motylkowy14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:06.0542930.2435.81
2.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:06.0642829.5336.53
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.4942030.5335.96
4.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.0136030.3439.67
5.KORDOWSKI, Tymoteusz04Buks Warszawa1:10.7834831.8438.94
6.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:13.5531034.1339.42
7.KOWALSKI, Maciej04Mal Wopr1:16.3327835.7540.58
8.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.5926435.6741.92
9.STĘPSKI, Piotr04Sejwal Rypin1:18.7225335.8542.87