Nr  1. Dziewcząt, 25m motylkowy  8 - 9 lat
Nr  2. Chłopców, 25m motylkowy  8 - 9 lat
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  7 lat i młodsze
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  7 lat i młodsi
Nr  7. Kobiet, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 50m grzbietowy  8 lat i starsi
Nr  9. Dziewcząt, 25m klasyczny  7 lat i młodsze
Nr  10. Chłopców, 25m klasyczny  7 lat i młodsi
Nr  11. Kobiet, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 50m klasyczny  8 lat i starsi
Nr  13. Dziewcząt, 25m dowolny  7 lat i młodsze
Nr  14. Chłopców, 25m dowolny  7 lat i młodsi
Nr  15. Kobiet, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m dowolny  8 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 100m zmienny  8 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 100m zmienny  8 lat i starsi
Nr  19. Mieszane, 4 x 25m dowolny  1 - 7 lat
Nr  20. Mieszane, 4 x 50m dowolny  8 lat i starsi


VI Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Miasta Garwolin
Garwolin, 19-11-2017


Konkurencja 1
2017-11-19 - 9:00
Dziewcząt, 25m motylkowy8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WOŹNIAK Milena08Klub Pływacki Signovum21.79135
2.MICHALEC Maja09Mazowsze Miętne24.1199


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-11-19
Chłopców, 25m motylkowy

8 - 9 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUSZTYKIEWICZ Filip08Klub Pływacki Signovum20.88106


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-11-19
Kobiet, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 -12 lat

1.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin38.41255
2.GŁOWALA Oliwia05Mazowsze Miętne41.90196
3.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin42.23192
4.CAŁKA Dagmara06Mazowsze Miętne44.63163
5.LIPIŃSKA Anna06MKS Delfinek Łuków48.82124

13 lat i starsi

1.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin37.39277
2.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin37.55273
3.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04UKS Delfin Garwolin40.69215


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-11-19
Mężczyzn, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 12 lat

1.SIBILSKI Kacper05Aqua Ryki34.00263
2.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin36.34215
3.RUMAN Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka37.31199
4.PYZA Nikodem05Mazowsze Miętne39.84163
5.MICHALIK Piotr06Mazowsze Miętne41.56144
6.KUC Sebastian05Aqua Ryki41.69142
7.RZEPNIEWSKI Stefan07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli42.69133
8.WALCZAK Łukasz05Klub Pływacki Signovum44.41118
9.WENTYKIER Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce48.6290

13 lat i starsi

1.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin27.81481
Rekord Garwolanki
2.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin30.66359
3.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.71357
4.SZCZOTKA Kacper03Aqua Ryki40.28158


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-11-19
Dziewcząt, 25m grzbietowy

7 lat i młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIBA Natalia10Klub Pływacki Signovum25.81103
2.GUT Alicja10Uks Ósemka Siedlce27.8382
3.BARAN Amelia10Szkoła Plywania Garwolanka30.6161
4.KULIKOWSKA Maja10Uks Ósemka Siedlce31.0659
5.DOMAŃSKA Karolina10Szkoła Plywania Garwolanka31.9054
6.KEDER Oliwia10Szkoła Plywania Garwolanka34.0944
7.MAŚNIAK Nadia10Szkoła Plywania Garwolanka34.3143
8.WOŹNICA Maria11Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli35.7538
9.LUŚNIA Maja10Szkoła Plywania Garwolanka35.9538
10.KARGOL Zuzanna10Szkoła Plywania Garwolanka36.9435
11.DZIEWANOWSKA Nikola11Szkoła Plywania Garwolanka38.4631
12.WOŹNICA Marcelina12Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli47.4116


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-11-19
Chłopców, 25m grzbietowy

7 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DAWICZEWSKI Antonii10Klub Pływacki Signovum24.9675
2.ANDRZEJUK Jan10Klub Pływacki Signovum28.0653
3.MICHALEC Szymon10Mazowsze Miętne31.0739
4.JĘDRAJCZYK Igor10Uks Ósemka Siedlce32.8133
5.BARAN Stefan10Szkoła Plywania Garwolanka35.3026
6.ŻÓŁTOWSKI Adam11Klub Pływacki Signovum35.3426
7.UZIĘBŁO Adrian10Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli36.0225
8.TRĘBICKI Maksymilian10Uks Ósemka Siedlce39.8818
9.GOS Kacper11Szkoła Plywania Garwolanka49.839
10.KWAS Julek10Szkoła Plywania Garwolanka51.808
11.KOSIŃSKI Szymon11Szkoła Plywania Garwolanka1:04.184
12.KOTLARSKI Stanisław11Szkoła Plywania Garwolanka1:05.374


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-11-19
Kobiet, 50m grzbietowy8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.KADEJ Nikola08Uks Ósemka Siedlce49.74137
2.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin50.21134
3.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin52.39118
4.BARAN Amelia09Mazowsze Miętne53.85108
5.STRUCZYK Magdalena08Aqua School Radzyń Podlaski53.95108
6.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin56.0696
7.SZCZYGIEŁ Agnieszka08Aqua School Radzyń Podlaski56.8592
8.KOŻUCHOWSKA Zosia09Uks Ósemka Siedlce57.1391
9.KOCYK Zuzia09Mazowsze Miętne57.8987
10.DAJNOWICZ Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:05.9359
11.KACZMAREK Ewa09Szkoła Plywania Garwolanka1:11.3146
12.KACZYŃSKA Maja09PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:14.9540
13.WŁODARCZYK Klaudia09Uks Ósemka Siedlce1:15.5339
DYSKW.MAJEWSKA Alicja09Klub Pływacki Signovum
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

10 -12 lat

1.KONDEJ Natalia05Mazowsze Miętne40.41257
2.KĘDZIOREK Alicja05Mazowsze Miętne41.59235
3.CAŁKA Dagmara06Mazowsze Miętne42.59219
4.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin43.44207
5.GRZYBOWSKA Aleksandra06Klub Pływacki Signovum44.53192
6.NOWACKA Julia07MKS Delfinek Łuków46.86164
7.SZCZERBA Karolina06UKS Delfin Garwolin47.41159
8.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin50.21134
9.MARCHEL Julia07Uks Ósemka Siedlce50.40132
10.BUDYTA Oliwia06UKS Delfin Garwolin52.50117
11.KAŁASKA Karolina07Mazowsze Miętne53.86108
12.MASZKIEWICZ Zuzanna07UKS Delfin Garwolin54.72103
13.OSTROWSKA Marika07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli56.0096
14.LESIUK Marysia06MKS Delfinek Łuków1:00.7575
15.SITEK Magdalena07Szkoła Plywania Garwolanka1:05.4660
DYSKW.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu

13 lat i starsi

1.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin35.77370
Rekord Powiatu Garwolinskiego Juniorow 14 lat, Rekord Powiatu Garwolinskiego Seniorek
2.FRĄCKIEWICZ Emilia03UKS Delfin Garwolin36.83339
3.PIROGOWICZ Natalia04Zespół Szkół w Wohyniu37.64318
4.MAKULEC Karolina04Mazowsze Miętne38.32301
5.WIERZEJSKA Elwira04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka43.24209


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-11-19
Mężczyzn, 50m grzbietowy

8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.GARBACZ Igor08Aqua School Radzyń Podlaski43.73138
2.FRELEK Piotr09Mazowsze Miętne46.95111
3.LATKOWSKI Jakub08Klub Pływacki Signovum47.91105
4.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin48.9998
5.BOGUSZ Maciej09Niezrzeszony52.4480
6.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin52.5179
7.DZIENISZEWSKI Adam08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka53.6974
8.KOBAK Filip09Uks Ósemka Siedlce55.0369
9.OSIAK Alan08Aqua Ryki56.5663
10.KUC Adrian08Aqua Ryki57.9659
11.ZARZYCKI Ryszard09MKS Delfinek Łuków59.5954
12.JARZYNA Adam08Szkoła Plywania Garwolanka1:00.0653
13.WÓJCIK Szymon09Uks Ósemka Siedlce1:01.2550
14.KUCHARSKI Szymon08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:06.8738
15.JADCZAK Teodor08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:07.2238

10 - 12 lat

1.JAKUBIEC Szymon05MKS Delfinek Łuków41.16165
2.WITAK Jakub05Mazowsze Miętne41.21165
3.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin41.94156
4.KUBAK Michał07Aqua Ryki43.29142
5.TROŚCIAŃCZYK Miłosz07Aqua School Radzyń Podlaski43.30142
6.PRUS Cezary06Aqua Ryki44.72129
7.OKOPIEŃ Jan06Klub Pływacki Signovum45.39123
8.PROKOP Mateusz07MKS Delfinek Łuków45.53122
9.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.50114
10.MIKULSKI Filip05Mazowsze Miętne46.79112
11.TROKOWICZ Franciszek06MKS Delfinek Łuków47.33109
12.SKOWRONEK Sambor07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli48.03104
13.MICHALAK Wojciech06Uks Ósemka Siedlce48.12103
14.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin50.1691
15.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin50.6688
16.BŁAŻEJCZYK Antoni06UKS Delfin Garwolin51.2785
17.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin52.6479
18.ŚLIŃSKI Hubert07Niezrzeszony53.1177
19.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin53.5975
20.RZECHOŁKA Oliwier07Mazowsze Miętne54.7070
21.OSIAK Brajan05Aqua Ryki55.0369
22.GRABARCZUK Jarema05Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli55.5367
23.WYSZOMIRSKI Emanuel07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:13.6928
DYSKW.KRUCZEK Jakub05MKS Delfinek Łuków
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.KUC Sebastian05Aqua Ryki
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach

13 lat i starsi

1.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin31.37374
Rekord Powiatu Garwolinskiego Juniorow 15lat, Rekord Powiatu Garwolinskiego Seniorow
2.LESZCZYŃSKI Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.96322
3.GUT Dawid03Uks Ósemka Siedlce33.03320
4.SUCHODOLSKI Szymon03MKS Delfinek Łuków35.28263
5.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin37.00228
6.KULESZA Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka37.40220
7.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin39.64185
DYSKW.NURZYŃSKI Oskar03Aqua Ryki
G3 - nieutrzymanie pozycji na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-11-19
Dziewcząt, 25m klasyczny

7 lat i młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PAZIEWSKA Zosia10Szkoła Plywania Garwolanka44.6627
2.KULIKOWSKA Maja10Uks Ósemka Siedlce46.4723


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-11-19
Chłopców, 25m klasyczny

7 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WŁODARCZYK Bruno10Uks Ósemka Siedlce36.3532
2.BARAN Stefan10Szkoła Plywania Garwolanka38.6427


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-11-19
Kobiet, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.WOŹNIAK Milena08Klub Pływacki Signovum51.70172
2.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka55.78137
3.DEPTUŁA Dominika08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka57.49125
4.GRZEGRZÓŁKA Gosia08Mazowsze Miętne1:03.6692
5.WAKULIŃSKA Zuzanna09Uks Ósemka Siedlce1:05.9983
6.BARAN Amelia09Mazowsze Miętne1:06.5481
7.KORZENIOWSKA Antonina08Uks Ósemka Siedlce1:06.5581
8.KARCZMARCZYK Zosia09Mazowsze Miętne1:15.6555
9.WŁODARCZYK Klaudia09Uks Ósemka Siedlce1:37.4925
DYSKW.BOGUTYN Hanna09Aqua School Radzyń Podlaski
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi
DYSKW.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.GRZEGRZÓŁKA Ania08Mazowsze Miętne
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

10 -12 lat

1.PIWOŃSKA Amelia05Aqua Ryki41.56332
2.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin41.78327
Rekord Powiatu Garwolinskiego Dzieci 11 lat
3.ZALEWSKA Małgorzata06MKS Delfinek Łuków43.23295
4.PIKULSKA Oliwia05Uks Ósemka Siedlce43.43291
5.NIEDŹWIADEK Magdalena05Aqua Ryki43.53289
6.TEPEREK Magdalena05Mazowsze Miętne46.31240
7.WITCZUK Oliwia05Uks Ósemka Siedlce46.32240
8.TARASZKIEWICZ Zofia07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli46.97230
9.KARWOWSKA Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce47.75219
10.NIEWIATOWSKA Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce47.79218
11.GAŁAT Amelia07Mazowsze Miętne48.09214
12.KAŁASKA Karolina07Mazowsze Miętne49.16201
13.SUDOŁ Maja06Uks Ósemka Siedlce49.55196
14.PRYJOMSKA Alicja07Aqua Ryki49.82193
15.MAJSTEREK Alicja06Mazowsze Miętne49.83193
16.KOBRYŃ Wiktoria05Uks Ósemka Siedlce51.69172
17.LIPIŃSKA Anna06MKS Delfinek Łuków51.71172
18.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin53.62154
19.WOŹNICA Hanna07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli54.38148
20.MUSZYŃSKA Zuzanna07Uks Ósemka Siedlce55.34140
21.DĘBSKA Amelia07Uks Ósemka Siedlce55.37140
22.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin57.58125
23.MARCHEL Julia07Uks Ósemka Siedlce58.69118
24.MASZKIEWICZ Zuzanna07UKS Delfin Garwolin1:00.13109
25.BUDYTA Oliwia06UKS Delfin Garwolin1:01.21104
26.ŁUKA Anna07Uks Ósemka Siedlce1:02.0999
27.ZARZYCKA Aleksandra07MKS Delfinek Łuków1:05.9983
28.PODLEŚ Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:07.0679
29.MATUSIAK Aniela07Niezrzeszony1:14.2458
30.MATUSIAK Antonina07Niezrzeszony1:24.6639
DYSKW.PRZYWOŹNA Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.WITAK Natalia07Mazowsze Miętne
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.NIEDZIÓŁKA Karolina06Uks Ósemka Siedlce
K16 - niejednocześnie dotknięcie ściany dłońmi

13 lat i starsi

1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin40.50359
2.LUTEREK Oliwia04Klub Pływacki Signovum42.09320
3.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin43.81284
4.CAŁKA Alicja04Mazowsze Miętne44.31274
5.PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.33240


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-11-19
Mężczyzn, 50m klasyczny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.KUSZTYKIEWICZ Filip08Klub Pływacki Signovum48.18143
2.BIELECKI Michał08Uks Ósemka Siedlce55.0396
3.KOBAK Filip09Uks Ósemka Siedlce58.3780
4.GOLISZEWSKI Michał08Mazowsze Miętne1:00.5972
5.NAGÓRKA Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:04.3360
6.ZARZYCKI Ryszard09MKS Delfinek Łuków1:04.5659
7.SZWAGULIŃSKI Fabian09Mazowsze Miętne1:05.9456
8.SKULIMOWSKI Bartłomiej08Uks Ósemka Siedlce1:12.0443
9.LEMIESZEK Igor09Uks Ósemka Siedlce1:12.6242
DYSKW.KUCHARSKI Szymon08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

10 - 12 lat

1.SIBILSKI Kacper05Aqua Ryki40.91235
2.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Mazowsze Miętne42.48210
Rekord Powiatu Garwolinskiego Dzieci 11 lat
3.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin43.09201
4.JAKUBIEC Szymon05MKS Delfinek Łuków43.22199
5.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin43.84191
6.KUCZYŃSKI Kacper06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.71168
7.WOJCIECH Jóźwiak07Uks Ósemka Siedlce47.04154
8.SEJBUK Filip06Uks Ósemka Siedlce47.50150
9.WŁODARCZYK Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce48.42141
10.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin48.66139
11.KARCZMARCZYK Kacper06Mazowsze Miętne49.06136
12.KUCZYŃSKI Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka49.44133
13.WENTYKIER Bartosz07Uks Ósemka Siedlce49.56132
14.OKOPIEŃ Jan06Klub Pływacki Signovum50.10128
15.WENTYKIER Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce51.02121
16.GRZEGRZÓŁKA Wojtek07Mazowsze Miętne51.46118
17.KACZYŃSKI Patryk07Uks Ósemka Siedlce51.50117
18.JANKOWSKI Jan07Aqua Ryki51.51117
19.CAŁKA Maciej07Mazowsze Miętne51.55117
20.MIKULSKI Filip05Mazowsze Miętne53.55104
21.PROKOP Jakub05MKS Delfinek Łuków53.62104
22.TROKOWICZ Franciszek06MKS Delfinek Łuków54.6398
23.BOT Jarosław07Uks Ósemka Siedlce54.9796
24.DEPTUŁA Damian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka55.6093
25.WĘGRZYN Fryderyk06Mazowsze Miętne56.7887
26.MIKULSKI Wojtek07Mazowsze Miętne57.9782
27.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin1:00.0074
28.SKRZYPCZYŃSKI Bartosz07Szkoła Plywania Garwolanka1:00.5972
29.SZAREK Piotr07Mazowsze Miętne1:01.9467
30.KOWALCZYK Jakub06Szkoła Plywania Garwolanka1:03.0664
31.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin1:05.2657
DYSKW.WIĘCKOWSKI Piotr06UKS Delfin Garwolin
K12 - ruchy nóg nie w tej samej poziomej płaszczyźnie
DYSKW.MIKULSKI Filip06Mazowsze Miętne
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi

13 lat i starsi

1.SZCZYPEK Mateusz96UKS Delfin Garwolin33.47429
Rekord Powiatu Garwolinskiego Mlodziezowcow 19-23 lat
2.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka37.51305
3.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin37.81297
4.ŻAK Bartłomiej00Niezrzeszony39.07269
5.MAJSTEREK Michał02Mazowsze Miętne41.20230
6.BOT Jakub03Uks Ósemka Siedlce41.31228
7.FALKOWSKI Marek03Aqua Ryki42.47210
8.PRYJOMSKI Szymon03Aqua Ryki42.55208
9.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin44.53182
10.MIKULSKI Filip04UKS Delfin Garwolin44.81178
11.MAJSTEREK Stanisław04Mazowsze Miętne46.16163
12.KACZYŃSKI Igor04Uks Ósemka Siedlce48.19143
13.RĘKAWEK Eryk04Mazowsze Miętne55.5593

PKKENIG Adam99UKS Delfin Garwolin31.78501


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-11-19
Dziewcząt, 25m dowolny7 lat i młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SKIBA Natalia10Klub Pływacki Signovum24.5081
2.GUT Alicja10Uks Ósemka Siedlce30.4942
3.BARAN Amelia10Szkoła Plywania Garwolanka30.6641
4.DOMAŃSKA Karolina10Szkoła Plywania Garwolanka30.9340
5.WOŹNICA Maria11Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli31.9536
6.PAZIEWSKA Zosia10Szkoła Plywania Garwolanka33.4332
7.MAŚNIAK Nadia10Szkoła Plywania Garwolanka34.7028
8.KEDER Oliwia10Szkoła Plywania Garwolanka38.8320
9.DZIEWANOWSKA Nikola11Szkoła Plywania Garwolanka45.9412


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-11-19
Chłopców, 25m dowolny

7 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DAWICZEWSKI Antonii10Klub Pływacki Signovum27.0238
2.WŁODARCZYK Bruno10Uks Ósemka Siedlce28.1534
3.ANDRZEJUK Jan10Klub Pływacki Signovum28.2533
4.BARAN Stefan10Szkoła Plywania Garwolanka29.4729
5.UZIĘBŁO Adrian10Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli29.9528
6.ŻÓŁTOWSKI Adam11Klub Pływacki Signovum30.5626
7.MICHALEC Szymon10Mazowsze Miętne32.1723
8.JĘDRAJCZYK Igor10Uks Ósemka Siedlce37.6614


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-11-19
Kobiet, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka41.74172
2.MICHALEC Maja09Mazowsze Miętne45.35134
3.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin45.78130
4.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin48.19112
5.KADEJ Nikola08Uks Ósemka Siedlce49.66102
6.SZCZYGIEŁ Agnieszka08Aqua School Radzyń Podlaski51.4392
7.KOŻUCHOWSKA Zosia09Uks Ósemka Siedlce53.5681
8.STRUCZYK Magdalena08Aqua School Radzyń Podlaski54.1978
9.DAJNOWICZ Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka57.2366
10.GRZEGRZÓŁKA Ania08Mazowsze Miętne58.4162
11.KORZENIOWSKA Antonina08Uks Ósemka Siedlce58.4762
12.KARCZMARCZYK Zosia09Mazowsze Miętne1:00.2557
13.KACZYŃSKA Maja09PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:00.9655
14.WAKULIŃSKA Zuzanna09Uks Ósemka Siedlce1:02.8750
15.GRZEGRZÓŁKA Gosia08Mazowsze Miętne1:09.9436
16.KACZMAREK Ewa09Szkoła Plywania Garwolanka1:29.6317

10 -12 lat

1.PIWOŃSKA Amelia05Aqua Ryki32.36370
2.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin33.68328
Rekord Powiatu Garwolinskiego Dzieci 11 lat
3.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin34.34309
4.OUMEDJEBEUR Maja05Aqua Ryki35.67276
5.TEPEREK Magdalena05Mazowsze Miętne36.40260
6.PIKULSKA Oliwia05Uks Ósemka Siedlce36.47258
7.KONDEJ Natalia05Mazowsze Miętne36.62255
8.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin37.96229
9.MICHALEC Gabriela07Mazowsze Miętne38.12226
10.SUDOŁ Maja06Uks Ósemka Siedlce38.20225
11.GRZYBOWSKA Aleksandra06Klub Pływacki Signovum38.44220
12.BARAN Julia07Mazowsze Miętne39.00211
13.NIEWIATOWSKA Zuzanna06Uks Ósemka Siedlce39.30206
14.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin39.87198
15.MAJSTEREK Alicja06Mazowsze Miętne41.28178
16.NOWACKA Julia07MKS Delfinek Łuków41.36177
17.GAŁAT Amelia07Mazowsze Miętne41.67173
18.WITCZUK Oliwia05Uks Ósemka Siedlce42.31165
19.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin42.78160
20.SZCZERBA Karolina06UKS Delfin Garwolin43.12156
21.DĘBSKA Amelia07Uks Ósemka Siedlce45.37134
22.OSTROWSKA Marika07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli46.28126
23.WOŹNICA Hanna07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli46.35126
24.PODLEŚ Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.84122
25.MUSZYŃSKA Zuzanna07Uks Ósemka Siedlce47.43117
26.WITAK Natalia07Mazowsze Miętne47.55116
27.KOBRYŃ Wiktoria05Uks Ósemka Siedlce47.62116
28.LESIUK Marysia06MKS Delfinek Łuków48.93107
29.PRZYWOŹNA Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka49.26105
30.NIEDZIÓŁKA Karolina06Uks Ósemka Siedlce49.47103
31.ŁUKA Anna07Uks Ósemka Siedlce53.7280
32.ZARZYCKA Aleksandra07MKS Delfinek Łuków56.6169
33.SITEK Magdalena07Szkoła Plywania Garwolanka59.7158
34.MATUSIAK Antonina07Niezrzeszony1:23.2321
35.MATUSIAK Aniela07Niezrzeszony1:33.9615

13 lat i starsi

1.MAKULEC Karolina04Mazowsze Miętne32.31372
2.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin33.49334
3.KRUKOWSKA Zuzanna03Aqua Ryki34.30311
4.PIROGOWICZ Natalia04Zespół Szkół w Wohyniu34.73299
5.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04UKS Delfin Garwolin36.46258
6.WIERZEJSKA Elwira04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka36.48258
7.SŁOMKA Karolina03Aqua Ryki38.69216
8.GÓRAJ Patrycja04Aqua Ryki42.15167


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-11-19
Mężczyzn, 50m dowolny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 - 9 lat

1.LATKOWSKI Jakub08Klub Pływacki Signovum39.94131
2.FRELEK Piotr09Mazowsze Miętne42.06112
3.KULESZA Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka43.69100
4.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin43.9498
5.GARBACZ Igor08Aqua School Radzyń Podlaski44.7293
6.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin45.6088
7.BOGUSZ Maciej09Niezrzeszony45.8786
8.DZIENISZEWSKI Adam08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.2584
9.BIELECKI Michał08Uks Ósemka Siedlce46.3983
10.NAGÓRKA Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.0580
11.JADCZAK Teodor08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka54.3152
12.KUC Adrian08Aqua Ryki54.3352
13.GOLISZEWSKI Michał08Mazowsze Miętne58.3042
14.OSIAK Alan08Aqua Ryki58.6841
15.SZWAGULIŃSKI Fabian09Mazowsze Miętne59.3140
16.WÓJCIK Szymon09Uks Ósemka Siedlce1:01.3836
17.SKULIMOWSKI Bartłomiej08Uks Ósemka Siedlce1:04.4831
18.JARZYNA Adam08Szkoła Plywania Garwolanka1:10.9123

10 - 12 lat

1.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin31.20275
Rekord Powiatu Garwolinskiego Mlodzikow 12 lat
2.RUMAN Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.93234
3.WITAK Jakub05Mazowsze Miętne34.90196
4.WŁODARCZYK Maksymilian05Uks Ósemka Siedlce35.99179
5.PYZA Nikodem05Mazowsze Miętne36.76168
6.SEJBUK Filip06Uks Ósemka Siedlce36.88166
7.MIKULSKI Filip06Mazowsze Miętne36.98165
8.WALCZAK Łukasz05Klub Pływacki Signovum37.47159
9.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin37.92153
10.WOJCIECH Jóźwiak07Uks Ósemka Siedlce38.13150
11.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka38.56145
12.KUBAK Michał07Aqua Ryki38.62145
13.KACZYŃSKI Patryk07Uks Ósemka Siedlce39.19138
14.JANKOWSKI Jan07Aqua Ryki39.28138
15.KRUCZEK Jakub05MKS Delfinek Łuków39.31137
16.TROŚCIAŃCZYK Miłosz07Aqua School Radzyń Podlaski39.70133
17.KUCZYŃSKI Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka40.25128
18.KUCZYŃSKI Kacper06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka40.71123
19.SKOWRONEK Sambor07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli41.03121
20.WĘGRZYN Fryderyk06Mazowsze Miętne41.41117
21.RZEPNIEWSKI Stefan07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli41.42117
22.MICHALAK Wojciech06Uks Ósemka Siedlce41.66115
23.OSIAK Brajan05Aqua Ryki42.04112
24.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin42.07112
PRUS Cezary06Aqua Ryki42.07112
26.PROKOP Mateusz07MKS Delfinek Łuków42.31110
27.GRABARCZUK Jarema05Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli42.84106
28.PROKOP Jakub05MKS Delfinek Łuków42.99105
29.MIKULSKI Wojtek07Mazowsze Miętne43.33102
30.ŚLIŃSKI Hubert07Niezrzeszony43.39102
31.WIĘCKOWSKI Piotr06UKS Delfin Garwolin43.50101
32.GRZEGRZÓŁKA Wojtek07Mazowsze Miętne44.1297
33.KARCZMARCZYK Kacper06Mazowsze Miętne44.6893
34.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin44.6993
35.BOT Jarosław07Uks Ósemka Siedlce45.0591
36.BŁAŻEJCZYK Antoni06UKS Delfin Garwolin46.1685
37.CAŁKA Maciej07Mazowsze Miętne46.9081
38.RZECHOŁKA Oliwier07Mazowsze Miętne50.5964
39.KOWALCZYK Jakub06Szkoła Plywania Garwolanka52.0359
40.SZAREK Piotr07Mazowsze Miętne55.5748
41.SKRZYPCZYŃSKI Bartosz07Szkoła Plywania Garwolanka1:00.2238
42.WYSZOMIRSKI Emanuel07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:08.9325

13 lat i starsi

1.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin25.78488
2.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin26.63442
Rekord Powiatu Garwolinskiego Juniorow 15 lat
3.GUT Dawid03Uks Ósemka Siedlce28.70353
4.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin29.07340
5.WALCZAK Patryk03MKS Delfinek Łuków29.44327
6.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin30.28301
7.ŻAK Bartłomiej00Niezrzeszony30.69289
8.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin31.30272
9.MAJSTEREK Michał02Mazowsze Miętne31.34271
10.NURZYŃSKI Oskar03Aqua Ryki31.35271
11.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin31.72262
12.FALKOWSKI Krzysztof03Aqua Ryki31.84259
13.KULESZA Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.65240
14.SZCZOTKA Kacper03Aqua Ryki32.79237
15.MIKULSKI Filip04UKS Delfin Garwolin33.91214
16.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin34.59202
17.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin34.60201
18.CHMIELEWSKI Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka34.83197
19.PRYJOMSKI Szymon03Aqua Ryki35.47187
20.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin36.46172
21.FALKOWSKI Marek03Aqua Ryki36.60170
22.KACZYŃSKI Igor04Uks Ósemka Siedlce40.47126
23.MAJSTEREK Stanisław04Mazowsze Miętne42.21111
24.RĘKAWEK Eryk04Mazowsze Miętne47.8876


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-11-19
Kobiet, 100m zmienny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 - 9 lat

1.KOCYK Zuzia09Mazowsze Miętne2:10.5185

10 -12 lat

1.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin1:25.41304
Rekord Powiatu Garwolinskiego Dzieci 11 lat
2.KĘDZIOREK Alicja05Mazowsze Miętne1:25.53303
3.NIEDŹWIADEK Magdalena05Aqua Ryki1:28.23276
4.GŁOWALA Oliwia05Mazowsze Miętne1:31.63246
5.OUMEDJEBEUR Maja05Aqua Ryki1:31.66246
6.ZALEWSKA Małgorzata06MKS Delfinek Łuków1:32.17242
7.TARASZKIEWICZ Zofia07Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli1:35.88215
8.MICHALEC Gabriela07Mazowsze Miętne1:36.52210
9.KARWOWSKA Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:39.88190
10.BARAN Julia07Mazowsze Miętne1:41.00184
11.PRYJOMSKA Alicja07Aqua Ryki1:49.00146

13 lat i starsi

1.FRĄCKIEWICZ Emilia03UKS Delfin Garwolin1:16.90416
Rekord Powiatu Garwolinskiego Juniorow 14 lat, Rekord Powiatu Garwolinskiego Seniorek
2.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:23.78322
3.LUTEREK Oliwia04Klub Pływacki Signovum1:25.09307
4.KRUKOWSKA Zuzanna03Aqua Ryki1:28.02278
5.PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:31.11250
6.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin1:32.97235
7.CAŁKA Alicja04Mazowsze Miętne1:34.03228
8.SŁOMKA Karolina03Aqua Ryki1:37.79202
9.GÓRAJ Patrycja04Aqua Ryki1:51.44137


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-11-19
Mężczyzn, 100m zmienny8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 12 lat

1.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:20.53249
Rekord Powiatu Garwolinskiego Mlodzikow 12 lat
2.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin1:28.87185
3.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Mazowsze Miętne1:29.81180
Rekord Powiatu Garwolinskiego Dzieci 11 lat
4.MICHALIK Piotr06Mazowsze Miętne1:32.06167
5.WENTYKIER Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:48.21102
DYSKW.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

13 lat i starsi

1.SZCZYPEK Mateusz96UKS Delfin Garwolin1:09.20393
2.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.34293
3.WALCZAK Patryk03MKS Delfinek Łuków1:18.98264
4.LESZCZYŃSKI Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:19.00264
5.SUCHODOLSKI Szymon03MKS Delfinek Łuków1:20.09253
6.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin1:21.78238
7.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.75230
8.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin1:28.43188
9.FALKOWSKI Krzysztof03Aqua Ryki1:33.84157


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-11-19
Mieszane, 4 x 25m dowolny

1 - 7 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-11-19
Mieszane, 4 x 50m dowolny

8 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
8 - 9 lat

1.Uks Ósemka Siedlce 1Uks Ósemka Siedlce3:23.6868
BIELECKI Michał
KOBAK Filip
08
09
KADEJ Nikola
KOŻUCHOWSKA Zosia
08
09
2.Mazowsze Miętne 5Mazowsze Miętne3:33.9659
BARAN Amelia
MICHALEC Maja
09
09
SZWAGULIŃSKI Fabian
FRELEK Piotr
09
09

10 - 12 lat

1.Aqua Ryki 1Aqua Ryki2:15.62232
KUC Sebastian
NIEDŹWIADEK Magdalena
05
05
PIWOŃSKA Amelia
SIBILSKI Kacper
05
05
2.Mazowsze Miętne 1Mazowsze Miętne2:18.78216
KONDEJ Natalia
KĘDZIOREK Alicja
05
05
WITAK Jakub
MICHALIK Piotr
05
06
3.UKS Delfin Garwolin 3UKS Delfin Garwolin2:20.47208
SKUPIŃSKA Maja
KARCZMARCZYK Julia
05
06
SIWEK Stanisław
LAKUS Bartłomiej
05
05
4.Mazowsze Miętne 4Mazowsze Miętne2:27.30181
CAŁKA Dagmara
GŁOWALA Oliwia
06
05
GRZEGRZÓŁKA Tomasz
PYZA Nikodem
06
05
5.Uks Ósemka Siedlce 2Uks Ósemka Siedlce2:29.53173
SEJBUK Filip
WŁODARCZYK Maksymilian
06
05
PIKULSKA Oliwia
SUDOŁ Maja
05
06
6.Aqua Ryki 4Aqua Ryki2:40.86139
OUMEDJEBEUR Maja
PRYJOMSKA Alicja
05
07
PRUS Cezary
KUBAK Michał
06
07
7.Mazowsze Miętne 3Mazowsze Miętne2:44.82129
BARAN Julia
MICHALEC Gabriela
07
07
CAŁKA Maciej
MIKULSKI Wojtek
07
07
8.Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli 1Ratownictwo Wodne Rzeczpospoli2:51.52114
RZEPNIEWSKI Stefan
SKOWRONEK Sambor
07
07
TARASZKIEWICZ Zofia
WOŹNICA Hanna
07
07

13 lat i starsi

1.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin1:56.60365
SZCZYPEK Mateusz
FRĄCKIEWICZ Emilia
96
03
WIĘCKOWSKA Alicja
KOT Kacper
03
02
2.UKS Delfin Garwolin 2UKS Delfin Garwolin2:06.59285
MACIĄG Joanna
MATEJKO Maciej
02
02
WOJCIECHOWSKA Natalia
KENIG Adam
00
99
3.PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka 1PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:13.40244
WIERZEJSKA Elwira
PODLEŚ Eliza
04
04
HARTMAN Kamil
LESZCZYŃSKI Mikołaj
02
03
4.Aqua Ryki 2Aqua Ryki2:18.59217
FALKOWSKI Krzysztof
KRUKOWSKA Zuzanna
03
03
SŁOMKA Karolina
NURZYŃSKI Oskar
03
03
5.Aqua Ryki 3Aqua Ryki2:28.45177
FALKOWSKI Marek
GÓRAJ Patrycja
03
04
SZCZOTKA Kacper
PRYJOMSKI Szymon
03
03

PKMKS Delfinek Łuków 1MKS Delfinek Łuków2:21.17205
ZALEWSKA Małgorzata
NOWACKA Julia
06
07
WALCZAK Patryk
SUCHODOLSKI Szymon
03
03