Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 200m zmienny  11 lat
Nr  16. Chłopców, 200m zmienny  11 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m dowolny  12 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m motylkowy  12 lat
Nr  24. Chłopców, 50m motylkowy  12 lat
Nr  25. Dziewcząt, 100m motylkowy  13 - 14 lat
Nr  26. Chłopców, 100m motylkowy  13 - 14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m zmienny  12 - 14 lat


OD MŁODZIKA DO OLIPIJCZYKA-V eliminacje w sezonie 2017/2018
Warszawa, 19.5.2018


Konkurencja 1
19.05.2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw36.43274
2.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS JAGIELLONKA Warszawa38.68229
3.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka39.30218
4.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa39.91208
5.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź40.00207
6.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09UKS SP 149 Łdź40.33202
7.MARTYNEK, Hanna09UKS GOS Raszyn40.48199
8.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka40.80195
9.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn41.72182
10.RUTKOWSKA, Maja09UKS SP 149 Łdź41.92180
11.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno42.11177
12.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.31175
13.RESZKO, Lena09Buks Warszawa42.71170
14.WALKOWSKA, Julia09Ukp Polonia Warszawa42.73169
15.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno43.00166
16.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka43.09165
17.JEKIEL, Julia09UKS SP 149 Łdź44.11154
18.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.79147
19.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany45.04145
20.SZAREJKO, Blanka09UKS SP 149 Łdź45.38141
21.ŁUCZAK, Anika09UKS SP 149 Łdź46.01136
22.GĄBKA, Aleksandra09Buks Warszawa46.66130
23.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw47.54123
24.KAZANOWSKA, Kaja09MKS JAGIELLONKA Warszawa47.63122
25.RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno49.52109
26.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź49.79107
27.RZUCEK, Karolina09Buks Warszawa49.87106
28.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka50.79101
29.DZIERZGOWSKA, Jagoda09MKS Piaseczno52.5991
30.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka54.8180
31.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno1:00.6759
DYSKW.SZCZERBA, Paula09Buks Warszawa46.65
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

10 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany33.49353
2.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka34.88312
3.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka35.09306
4.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany35.50296
5.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt36.94263
6.PERKOWSKA, Iga08UKS "Na Fali" Warszawa37.60249
7.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS Wodnik Łask37.99241
8.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany38.06240
9.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka38.18238
10.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia38.48232
11.KOTARSKA, Ewa08MKP Warszawianka38.53231
12.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka38.61230
13.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź40.03206
14.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź40.16204
15.STĘPKA, Amelia08UKS 190 Łdź40.25203
16.KOWALSKA, Marta08SKS 137 Delfin Łdź40.42200
17.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka40.50199
18.LESZKO, Joanna08Buks Warszawa40.54199
19.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa40.74196
20.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno41.11190
21.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka41.20189
22.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno41.49185
23.RUDZIŃSKA, Kamila08SKS 137 Delfin Łdź41.62183
24.SMOLAREK, Zuzanna08MUKS Wodnik Łask41.77181
25.KOTULSKA, Patrycja08SKS 137 Delfin Łdź41.93179
26.NAWROCKA, Natalia08MUKS Wodnik Łask43.31163
27.GAPIŃSKA, Zofia08UKS SP 149 Łdź43.71158
28.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.27152
29.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw44.63149
30.KWIATKOWSKA, Aleksandra08MKS Piaseczno47.31125
31.CIMASZEWSKA, Iga08MKS Piaseczno48.43116
32.FRĄTCZAK, Zofia08MUKS Wodnik Łask50.99100
33.SOBIERAJ, Amelia08Uks Wilanowia51.9694
34.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS Wodnik Łask52.1293
35.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia53.6685
DYSKW.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia40.22
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.05.2018 - 9:09
Chłopcw, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.71218
2.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.63186
3.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.06179
4.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź37.31176
5.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt37.51173
6.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany37.93167
7.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa38.24163
8.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.63158
9.SZWAST, Mateusz09MUKS "HURAGAN" Koło38.70157
10.PIGUŁA, Franciszek09Buks Warszawa39.92143
11.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.26140
12.ZARZECKI, Mateusz09MKP Warszawianka40.96133
13.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa41.22130
14.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno41.41128
15.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny41.45128
16.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno42.99115
17.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.32112
18.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka43.65109
19.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.82101
20.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.0693
KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno46.0693
22.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin46.2992
23.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka48.5180
24.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.5779
25.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno50.8069
26.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.5159

10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa32.20273
2.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany33.01254
3.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka33.04253
4.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock33.11251
5.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź34.15229
6.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa35.31207
7.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany35.80199
8.DĄBROWSKI, Kajetan08Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno35.91197
9.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.99196
10.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks Warszawa36.01195
11.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.15193
12.CIEŚLAK, Bruno08Buks Warszawa36.44188
13.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.49188
SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn36.49188
15.MASTALERZ, Kosma08SRiP AQUA Żyrardw36.53187
16.POLKOWSKI, Piotr08UKS Żoliborz36.58186
17.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer36.73184
18.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany37.13178
19.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn37.44174
20.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka37.56172
21.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia37.75169
22.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS Wawer38.04166
23.RYMARCZUK, Antoni08Buks Warszawa38.30162
24.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany38.60158
25.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny38.67158
26.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno38.71157
27.JACKIEWICZ, Piotr08Buks Warszawa38.78156
WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany38.78156
29.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno39.43149
30.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw39.93143
31.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany40.03142
32.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.18140
33.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.68135
34.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.32129
35.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa41.67126
36.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia41.71125
37.CHEŁMICKI, Ryszard08UKS Pirania Targwek41.75125
38.CYCHOWSKI, Wiktor08Buks Warszawa41.80125
39.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno41.92124
40.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka42.09122
41.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka42.43119
42.RUDNY, Olgierd08Buks Warszawa42.69117
43.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek42.72117
44.ZASINA, Franciszek08UKS SP 149 Łdź42.81116
45.TOPOR, Antoni08Buks Warszawa42.87116
46.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka43.19113
47.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce43.33112
48.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno43.37112
49.JURSKI, Franciszek08Klub Pływacki Ciechanw43.52110
50.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce43.97107
51.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź44.64102
52.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka45.1599
53.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce47.0487
54.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka47.7084
55.STANKIEWICZ, Stanisław08UKS Wawer48.2481
56.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce48.9877
57.PORADA, Jan08UKS SP 149 Łdź52.3063
DYSKW.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno39.22
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 3
19.05.2018 - 9:21
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:10.5239434.2336.29
2.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:10.8638834.2436.62
3.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa1:12.3636434.1538.21
4.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:13.1335335.5537.58
5.BER, Julia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:14.2433734.2639.98
6.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:14.5433335.9038.64
7.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:14.5933335.7238.87
8.MAKOWSKA, Oliwia07Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:15.1632536.6038.56
9.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:15.9131636.1539.76
10.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:16.0731437.1038.97
11.POŁEĆ, Hanna07UKS SP 149 Łdź1:16.3031135.9840.32
12.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:16.3231136.7339.59
13.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany1:16.5230837.5538.97
14.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:16.7730536.7040.07
15.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:17.5229636.5440.98
16.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:18.5128537.7740.74
17.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:20.2726736.7343.54
18.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:20.3026737.0943.21
19.BOGUCKA, Julia07Uks Pingwiny1:20.3526637.9442.41
20.WIECZOREK, Zuzanna07UKS Wawer1:20.5226438.2142.31
21.RUTKOWSKA, Aneta07UKS SP 149 Łdź1:20.5826439.0341.55
22.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:20.6026438.6741.93
23.WAWRZYNIAK, Gabriela07UKS SP 149 Łdź1:20.8926138.9541.94
24.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany1:21.0026036.5244.48
25.MAJEWSKA, Kamila07Uks Pingwiny1:22.3524738.2644.09
26.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:24.1823141.1843.00
27.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:24.5722842.2242.35
28.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź1:24.5822839.2645.32
29.URBAN, Joanna07MUKS Wodnik Łask1:24.7622739.9544.81
30.WOŁOSZ, Maja07Squatina Ostrołęka1:26.1821639.8446.34
31.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:26.4521440.6645.79
32.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany1:26.6921239.3647.33
33.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS Wodnik Łask1:27.8320440.8546.98
34.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:28.1120240.4947.62
35.POLIŃSKA, Natalia07UKS SP 149 Łdź1:28.2920041.5946.70
36.BUJNOWICZ, Klaudia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:29.2519441.6747.58
37.OSYPIUK, Milena07UKS SP 149 Łdź1:29.2919441.5747.72
38.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:29.4719342.2347.24
39.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:30.4718641.1249.35
40.TRZEBIŃSKA, Magdalena07Uks Pingwiny1:30.9518343.7747.18
41.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny1:31.2418244.0947.15
42.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:31.7917843.0448.75
43.ŚNIADA, Jagoda07MUKS Wodnik Łask1:31.9017844.1147.79
44.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa1:32.7917342.2650.53
45.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:33.2717040.9552.32
46.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:34.1216541.3752.75
47.GARLEJ, Małgorzata07UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:34.8516243.7251.13
48.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:34.9516144.2050.75
49.SOBKOWICZ, Zofia07Uks Pingwiny1:35.3015943.7851.52
50.MICHALUK, Lena07MKS Piaseczno1:36.7815245.9650.82
51.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw1:38.1014645.1053.00
52.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:38.5014444.8653.64
53.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer1:39.7513944.0955.66
54.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:40.2313747.3352.90
55.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź1:41.9313047.2754.66
DYSKW.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:22.3438.8743.47
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 4
19.05.2018 - 9:33
Chłopcw, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań1:10.0730033.6636.41
2.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:12.0927534.1837.91
3.KRÓLIK, Szymon07Ukp Polonia Warszawa1:12.1527434.4537.70
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany1:12.6026934.6837.92
5.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:12.7826735.0637.72
6.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:13.3926134.7138.68
7.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany1:14.0025435.5938.41
8.JABŁOŃSKI, Jakub07Buks Warszawa1:14.0525434.8739.18
9.NESSEL, Bartosz07Buks Warszawa1:14.4824936.0238.46
10.KUREK, Ignacy07Buks Warszawa1:14.7724635.6239.15
11.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:15.3524135.3340.02
12.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:15.9223536.5639.36
13.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:16.0423437.3738.67
14.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:16.5123035.9440.57
ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:16.5123036.1540.36
16.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:17.2322438.2239.01
17.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:17.5322137.6339.90
18.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy" Augustw1:17.9121837.1240.79
19.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:18.3421437.4140.93
20.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:18.7021137.7740.93
21.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:19.5520538.4141.14
22.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:19.6020438.0241.58
23.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:19.7820337.6242.16
24.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:20.3219937.1243.20
25.FIGIEL, Filip07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:21.8518838.0443.81
26.RAHMAN, Maximilian07UKS Jagiellonka Warszawa1:21.9218738.5543.37
27.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany1:21.9718737.3144.66
28.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź1:22.2018539.7142.49
29.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa1:23.0618039.5743.49
30.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:23.1817938.4644.72
31.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:23.4417738.5144.93
32.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:23.9417438.8245.12
33.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:24.5817038.8345.75
34.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:24.9816840.7544.23
35.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:25.0816740.2644.82
36.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:25.1916640.2144.98
37.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:25.8416340.6445.20
38.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa1:26.0416240.1145.93
39.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:27.6615341.4246.24
40.BARYŁKA, Wojciech07Buks Warszawa1:27.7915240.3547.44
41.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:28.1315040.7747.36
42.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:28.6514841.4047.25
43.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:28.8114741.8846.93
44.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks Aquarius Łdź1:28.8514740.6448.21
45.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:29.0614641.6047.46
46.BOROWSKI, Tymon07SKS 137 Delfin Łdź1:30.6913842.2648.43
47.DUBRAWSKI, Franciszek07UKS Pirania Targwek1:30.9313743.0247.91
48.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź1:31.2813543.5747.71
49.STANOWSKI, Szymon07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:31.7013342.5149.19
50.PAŁKA, Antoni07Buks Warszawa1:32.0913244.4147.68
51.WENTYKIER, Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce1:34.3612244.7449.62
52.KRÓL, Karol07UKS 190 Łdź1:35.2111946.7748.44
53.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia1:35.4011844.7750.63
54.MARTYNEK, Maksymilian07UKS GOS Raszyn1:35.7911744.7951.00
55.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa1:37.0611245.0652.00
56.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:38.4910845.7652.73
57.WENTYKIER, Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:40.4310145.9354.50
58.WOJCIESZCZYK, Tomasz07UKS "Na Fali" Warszawa1:41.939745.9056.03


<< TOP >>
Konkurencja 5
19.05.2018 - 9:46
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw51.12190
2.SZCZERBA, Paula09Buks Warszawa51.67184
3.RESZKO, Lena09Buks Warszawa52.38176
4.KŁOPOTOWSKA, Julia09Buks Warszawa52.40176
5.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa54.04161
6.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka54.11160
7.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź54.12160
8.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka54.50156
9.MARTYNEK, Hanna09UKS GOS Raszyn55.55148
10.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn56.05144
11.RZUCEK, Karolina09Buks Warszawa56.68139
12.KAZANOWSKA, Kaja09MKS JAGIELLONKA Warszawa57.06136
13.PŁUCIENNIKOWSKA, Helena09SKS 137 Delfin Łdź59.34121
14.GĄBKA, Aleksandra09Buks Warszawa59.84118
15.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:02.52103
16.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany1:04.1496

10 lat

1.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka45.11276
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany45.92262
3.BARAŃSKA, Maja08Squatina Ostrołęka47.18241
4.SKURA, Barbara08UKS SP 149 Łdź47.78232
5.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka49.74206
6.KARPIŃSKA, Blanka08Buks Warszawa49.76206
7.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum50.42198
8.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno50.91192
9.STĘPKA, Amelia08UKS 190 Łdź51.02191
10.ZIARKOWSKA, Agata08Buks Warszawa51.81182
11.GAPIŃSKA, Zofia08UKS SP 149 Łdź51.95181
12.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno52.55175
13.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia52.75173
14.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw53.23168
15.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka54.57156
16.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno54.78154
17.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź55.13151
18.KOTULSKA, Patrycja08SKS 137 Delfin Łdź56.11143
19.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw56.70139
20.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź57.05136
21.CIMASZEWSKA, Iga08MKS Piaseczno59.14122
DYSKW.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka58.10
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.SOBIERAJ, Amelia08Uks Wilanowia59.63
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.05.2018 - 9:52
Chłopcw, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk44.08204
2.JURDA, Filip09UKS SP 149 Łdź45.56184
3.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt46.00179
4.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa47.68161
5.JANUS, Tymon09Buks Warszawa49.53143
6.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź51.51127
7.GRODZICKI, Maks09Sejwal Rypin54.80106
8.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.10104
9.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny55.11104
10.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce55.23103
11.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa55.90100
12.DRELICH, Mateusz09UKS SP 149 Łdź57.5291
13.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.5382
14.MARCINKOWSKI, Tymon09UKS SP 149 Łdź1:00.0180
15.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.2379

10 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany43.51212
2.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź46.03179
3.KIRSZ, Aleksander08Buks Warszawa47.22165
4.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum47.74160
5.DĄBROWSKI, Kajetan08Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno48.16156
6.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer48.97148
7.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź48.99148
8.POLKOWSKI, Piotr08UKS Żoliborz49.23146
9.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek49.48144
10.PERL, Piotr08Uks Pingwiny49.65142
11.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce50.09139
12.KARCZEWSKI, Mateusz08UKS Wawer50.87132
13.RYMARCZUK, Antoni08Buks Warszawa51.00131
14.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce51.38128
15.JACKIEWICZ, Piotr08Buks Warszawa51.63126
16.STRZEMECKI, Artur08SKS 137 Delfin Łdź52.47120
17.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany52.76118
18.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa52.87118
19.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa53.30115
20.RUDNY, Olgierd08Buks Warszawa53.70112
21.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno54.14110
22.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka54.53107
23.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia55.58101
24.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia56.7195
25.ZASINA, Franciszek08UKS SP 149 Łdź56.8994
26.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno57.0494
27.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.6191
28.JURSKI, Franciszek08Klub Pływacki Ciechanw59.2683
29.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka59.9781
DYSKW.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa57.82
K13 - Pływak nie zwrcił stp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu ng.
DYSKW.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny1:09.43
K10 - Pływak przenisł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).


<< TOP >>
Konkurencja 7
19.05.2018 - 9:59
Dziewcząt, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BUŁA, Maya07Salwator Krakw1:26.8040340.8145.99
2.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:31.4834442.5048.98
3.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks Warszawa1:33.3532444.5948.76
4.KACZMAREK, Amelia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:34.2531544.3649.89
5.KUBICKA, Aleksandra07Sejwal Rypin1:34.5531244.4850.07
6.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:35.5430242.5752.97
7.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:37.1128745.1251.99
8.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:37.6128344.3053.31
9.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:37.7328248.3049.43
10.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:38.7527346.0452.71
11.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:38.9327246.0552.88
12.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany1:41.1125547.3453.77
13.WIECZOREK, Zuzanna07UKS Wawer1:41.1525448.7352.42
14.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:42.8924250.8852.01
15.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:42.9924148.8554.14
16.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:43.1124048.7954.32
17.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:43.5323749.1354.40
18.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:44.6123048.4156.20
19.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:44.9622847.6757.29
20.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:46.5621750.4956.07
21.GARLEJ, Małgorzata07UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:47.0521451.2555.80
22.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:47.7821051.0756.71
23.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:48.7720451.2157.56
24.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:49.4820052.5356.95
25.OSYPIUK, Milena07UKS SP 149 Łdź1:50.6119451.1959.42
26.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:51.7118954.5157.20
27.IGNATOWSKA, Patrycja07UKS SP 149 Łdź1:52.2718652.4559.82
28.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa1:52.4118553.0459.37
29.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS Wodnik Łask1:52.7818352.371:00.41
30.SOBKOWICZ, Zofia07Uks Pingwiny1:53.9817853.861:00.12
31.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn1:54.0417753.141:00.90
32.MICHALUK, Lena07MKS Piaseczno2:01.2814757.831:03.45
33.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia2:01.7714655.511:06.26
34.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź2:05.5213357.771:07.75
DYSKW.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany1:43.1448.3954.75
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.RUTKOWSKA, Aneta07UKS SP 149 Łdź1:45.2950.8254.47
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany1:47.7250.8856.84
K12 - Pływak wykonał ruchy ng nie w tej samej poziomej płaszczyźnie.


<< TOP >>
Konkurencja 8
19.05.2018 - 10:09
Chłopcw, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:29.7425842.0947.65
2.TARCZYŃSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź1:32.2523744.1748.08
3.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:33.1223043.7649.36
4.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:33.1623043.1250.04
5.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:33.8222544.3749.45
6.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:34.8921845.4749.42
7.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:35.2421545.1750.07
8.KUREK, Ignacy07Buks Warszawa1:36.5520745.1951.36
9.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:36.6920646.4750.22
10.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer1:36.8620545.9450.92
11.JARCZEWSKI, Jan07KU AZS PŁ Łdź1:36.9220447.0749.85
12.JANKOWSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa1:37.5820047.0050.58
13.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:39.9118645.8754.04
14.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:40.5018347.2353.27
15.WIERZBICKI, Maksym07Buks Warszawa1:43.7816649.2254.56
16.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany1:44.3216447.7056.62
17.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:44.9116150.5254.39
18.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:44.9416150.9753.97
19.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:45.2715950.6254.65
20.WENTYKIER, Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:45.4515949.9955.46
21.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:46.7015351.1255.58
22.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:47.8714852.7355.14
23.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:48.1214754.2353.89
24.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź1:48.6014553.3155.29
25.SYGUŁA, Maksymilian07UKS 190 Łdź1:48.6314550.6857.95
26.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:49.7114151.1958.52
27.WENTLAND, Miłosz07UKS SP 149 Łdź1:49.7514151.3258.43
28.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:51.2413553.1058.14
29.KURPIEL, Tomasz07Uks Wilanowia1:52.0713253.6558.42
30.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa1:52.6913054.1858.51
31.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa1:53.9612553.821:00.14
32.WENTYKIER, Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce1:55.2812153.581:01.70
33.OSIŃSKI, Adam07Uks Aquarius Łdź1:55.7612053.161:02.60
34.BOROWSKI, Tymon07SKS 137 Delfin Łdź1:55.8711955.801:00.07
35.MARTYNEK, Maksymilian07UKS GOS Raszyn1:59.5110956.671:02.84
36.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:01.4010456.561:04.84


<< TOP >>
Konkurencja 9
19.05.2018 - 10:19
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw42.97249
2.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź43.02248
3.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno43.93233
4.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno45.45211
5.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS JAGIELLONKA Warszawa45.92204
6.ŻEBROWSKA, Eliza09Buks Warszawa46.83192
7.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka46.84192
8.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka47.09189
9.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka48.23176
10.SZAREJKO, Blanka09UKS SP 149 Łdź49.06167
11.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno49.24165
12.JEKIEL, Julia09UKS SP 149 Łdź51.20147
13.RUTKOWSKA, Maja09UKS SP 149 Łdź51.43145
14.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa52.01140
15.PŁUCIENNIKOWSKA, Helena09SKS 137 Delfin Łdź52.21139
16.RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno53.26131
KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka53.26131
18.ŁUCZAK, Anika09UKS SP 149 Łdź54.66121
19.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka54.88119
20.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka55.73114
21.KRAŚ, Alicja09MKS Piaseczno57.68103
22.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka57.88102
23.DZIERZGOWSKA, Jagoda09MKS Piaseczno58.19100

10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk39.50321
2.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka40.02309
3.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany40.85290
4.PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks Warszawa41.60275
5.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt42.01267
6.GRABARCZYK, Martyna08UKS SP 149 Łdź42.05266
7.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia43.72237
8.PERKOWSKA, Iga08UKS "Na Fali" Warszawa43.94233
9.PETRUS, Katarzyna08UKS SP 149 Łdź44.32227
10.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka44.38226
11.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw44.66222
12.KOTARSKA, Ewa08MKP Warszawianka45.15215
13.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno45.56209
14.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa46.09202
15.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno48.88169
16.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina Ostrołęka49.42164
17.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS Wodnik Łask49.59162
18.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum49.68161
19.NAWROCKA, Natalia08MUKS Wodnik Łask50.72151
20.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.87150
21.SMOLAREK, Zuzanna08MUKS Wodnik Łask52.10140
22.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka52.67135
23.ZIARKOWSKA, Agata08Buks Warszawa53.02132
24.KWIATKOWSKA, Aleksandra08MKS Piaseczno53.20131
25.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka55.22117
26.FRĄTCZAK, Zofia08MUKS Wodnik Łask56.10112
27.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia56.15111
28.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS Wodnik Łask58.6098


<< TOP >>
Konkurencja 10
19.05.2018 - 10:28
Chłopcw, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk39.27229
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.98217
3.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.82189
4.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.88176
5.WŁODARCZYK, Michał09Buks Warszawa43.59167
6.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.49157
7.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno45.02152
8.SZWAST, Mateusz09MUKS "HURAGAN" Koło45.22150
9.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź45.86144
10.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka45.99142
11.ZARZECKI, Mateusz09MKP Warszawianka46.14141
12.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź47.45130
13.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno47.53129
14.JANUS, Tymon09Buks Warszawa47.94126
15.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.77100
16.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.9893
17.DRELICH, Mateusz09UKS SP 149 Łdź53.2791
18.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka53.7289
19.MARCINKOWSKI, Tymon09UKS SP 149 Łdź53.9188
20.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.9888
21.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno54.3386
22.MALECKI, Michał09MKS Piaseczno58.4469
DYSKW.PIGUŁA, Franciszek09Buks Warszawa46.69
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.

10 lat

1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock37.73258
2.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa39.21230
3.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka39.43226
4.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.40210
5.KIRSZ, Aleksander08Buks Warszawa40.76205
6.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź41.85189
7.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa42.14185
8.TRUDNOS, Ignacy08UKS 190 Łdź42.23184
9.CIEŚLAK, Bruno08Buks Warszawa42.79177
10.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany42.99174
11.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok43.01174
MASTALERZ, Kosma08SRiP AQUA Żyrardw43.01174
13.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn43.35170
14.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn43.56168
15.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź43.64167
16.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny43.68166
17.KOLIBABSKI, Franciszek08Buks Warszawa44.01162
18.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.81154
19.PERL, Piotr08Uks Pingwiny45.19150
20.TOPOR, Antoni08Buks Warszawa46.43138
21.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany46.79135
22.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno47.29131
23.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany47.35130
24.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce47.52129
25.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa47.56129
26.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny48.14124
27.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno49.00118
28.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka49.39115
29.KRZYSZCZAK, Wojciech08UKS "Na Fali" Warszawa49.69113
30.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno49.88111
31.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek49.89111
32.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw49.94111
33.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.35108
34.CHEŁMICKI, Ryszard08UKS Pirania Targwek51.74100
35.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce52.5895
36.PORADA, Jan08UKS SP 149 Łdź56.0578
37.STANKIEWICZ, Stanisław08UKS Wawer1:03.4954
DYSKW.CYCHOWSKI, Wiktor08Buks Warszawa51.24
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.


<< TOP >>
Konkurencja 11
19.05.2018 - 10:38
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:20.9936939.5241.47
2.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:21.2336538.5942.64
3.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:21.3036439.9341.37
4.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa1:22.9234341.0741.85
5.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:23.7233441.4342.29
6.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:23.7933341.4942.30
7.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:24.5532442.3042.25
8.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:26.2330541.8844.35
9.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.1728643.0845.09
10.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:28.7328043.9944.74
11.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany1:32.1425045.0647.08
12.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:32.61246
13.WAWRZYNIAK, Gabriela07UKS SP 149 Łdź1:32.7924545.9446.85
14.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:33.3524146.0847.27
15.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:33.7223845.9847.74
16.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź1:34.3923345.4348.96
17.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.6923146.0048.69
18.MAJEWSKA, Kamila07Uks Pingwiny1:36.0222146.9649.06
19.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:38.1820748.2249.96
20.WOŁOSZ, Maja07Squatina Ostrołęka1:39.3020047.7651.54
21.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:39.4919948.5850.91
22.POLIŃSKA, Natalia07UKS SP 149 Łdź1:40.7719151.3249.45
23.BUJNOWICZ, Klaudia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:41.2218950.8750.35
24.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw1:43.30177
25.ŚNIADA, Jagoda07MUKS Wodnik Łask1:44.3317251.9652.37
26.TRZEBIŃSKA, Magdalena07Uks Pingwiny1:44.6617152.2652.40
27.URBAN, Joanna07MUKS Wodnik Łask1:46.0116453.0252.99
28.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:46.9016051.5555.35
29.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:51.2914252.8858.41
DYSKW.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:41.6848.9152.77
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 12
19.05.2018 - 10:45
Chłopcw, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.0734335.3038.77
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:16.8530737.5439.31
3.EROMIN, Jan07Buks Warszawa1:19.3527938.2741.08
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany1:20.4126838.9241.49
5.MRUGAŁA, Michał07Buks Warszawa1:21.6025639.7141.89
6.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:23.4224040.9642.46
7.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:24.1023441.1142.99
8.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:24.3623242.1942.17
9.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:24.5323041.7042.83
10.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany1:25.0422641.4143.63
11.ŻEBROWSKI, Jan07Buks Warszawa1:25.7222141.7543.97
12.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:25.7622041.7943.97
13.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:25.7722041.5544.22
14.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:26.4821541.7344.75
15.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:27.0921142.6044.49
16.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:27.5020842.3545.15
17.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.1019043.9746.13
18.ORACZ, Stanisław07Buks Warszawa1:30.8118644.2446.57
19.STEFAŃŚKI, Leon07UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:30.8318644.8146.02
20.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:31.1218444.1147.01
21.WALKOWSKI, Maciej07UKS 190 Łdź1:32.0017943.0848.92
22.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany1:32.8217444.7248.10
23.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:32.8417444.8647.98
24.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:32.9117345.4347.48
25.RAHMAN, Maximilian07UKS Jagiellonka Warszawa1:33.2217246.4346.79
26.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa1:33.7716946.9246.85
27.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:33.8416846.4747.37
28.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:34.0516744.9649.09
29.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:35.1016246.0949.01
30.FIGIEL, Filip07UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:35.5215946.9948.53
31.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:37.4415046.4451.00
32.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:37.9014848.9848.92
33.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:39.5314148.2151.32
34.PAŁKA, Antoni07Buks Warszawa1:42.0013150.7051.30
35.DUBRAWSKI, Franciszek07UKS Pirania Targwek1:44.9912052.6552.34
36.WOJCIESZCZYK, Tomasz07UKS "Na Fali" Warszawa1:46.9411351.7155.23
37.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:49.4310653.6555.78
38.STANOWSKI, Szymon07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:52.409854.6957.71


<< TOP >>
Konkurencja 13
19.05.2018 - 10:55
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź47.99131
2.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09UKS SP 149 Łdź50.20115
3.WALKOWSKA, Julia09Ukp Polonia Warszawa50.70111
4.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno55.2386
5.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź1:04.4054

10 lat

1.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany39.16242
2.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk39.78231
3.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw41.10210
4.SKURA, Barbara08UKS SP 149 Łdź43.50177
5.PIERZYNOWSKA, Blanka08Buks Warszawa45.65153
6.KOWALSKA, Marta08SKS 137 Delfin Łdź46.32146
7.KARPIŃSKA, Blanka08Buks Warszawa46.87141
8.PETRUS, Katarzyna08UKS SP 149 Łdź47.23138
9.CIEPLUCHA, Bianka08SKS 137 Delfin Łdź47.65134
10.GRABARCZYK, Martyna08UKS SP 149 Łdź48.97124
11.RUDZIŃSKA, Kamila08SKS 137 Delfin Łdź49.26121
12.LESZKO, Joanna08Buks Warszawa49.66119
13.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź50.95110
14.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina Ostrołęka51.70105
15.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw51.77105
16.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno56.8679

11 lat

1.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa35.16335
2.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany36.08310
3.BER, Julia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki36.79292
4.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa37.04286
5.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka37.62273
6.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany39.07244
7.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno39.94228
8.BUŁA, Maya07Salwator Krakw40.08226
9.MAKOWSKA, Oliwia07Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno40.12225
10.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka40.14225
11.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany40.73215
12.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany40.84214
13.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka41.27207
14.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany41.49204
15.MĄCZKOWSKA, Barbara07SKS 137 Delfin Łdź42.10195
16.POŁEĆ, Hanna07UKS SP 149 Łdź43.34179
17.BOGUCKA, Julia07Uks Pingwiny43.77173
18.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź46.12148
19.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany46.17148
20.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn46.31146
21.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa46.78142
22.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw46.87141
23.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny50.65112
24.IGNATOWSKA, Patrycja07UKS SP 149 Łdź51.22108
DYSKW.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer44.59
M4 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.


<< TOP >>
Konkurencja 14
19.05.2018 - 11:02
Chłopcw, 50m motylkowy9 - 11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany44.78125
2.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź49.9490
3.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa55.5765
4.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź57.6658
DYSKW.JURDA, Filip09UKS SP 149 Łdź58.56
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.

10 lat

1.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek39.11188
2.CHOLEWA, Maksymilian08UKS "Na Fali" Warszawa40.39171
3.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.55157
4.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany41.56157
5.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa43.08141
6.SZCZUREK, Hubert08Buks Warszawa44.16131
7.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok44.31129
8.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka45.56119
9.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź46.54111
10.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź47.47105
11.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum48.4399
12.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka52.6677

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.23337
2.EROMIN, Jan07Buks Warszawa33.88290
3.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź34.38277
4.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka36.20237
5.JABŁOŃSKI, Jakub07Buks Warszawa36.49232
6.KRÓLIK, Szymon07Ukp Polonia Warszawa37.25218
7.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź37.40215
8.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.88207
9.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany38.29201
10.ŚMIGLAK, Maksymilian07KU AZS UAM Poznań38.62195
11.TARCZYŃSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź39.12188
12.WALKOWSKI, Maciej07UKS 190 Łdź39.14188
13.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany40.03175
14.TRACZEWSKI, Szymon07UKS Wawer40.24173
15.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin40.83165
16.JANKOWSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa41.11162
17.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany41.31160
18.SYGUŁA, Maksymilian07UKS 190 Łdź41.66156
19.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany41.81154
20.WASILEWSKI, Jakub07Uks "Pływacy" Augustw42.08151
21.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks Aquarius Łdź42.50147
22.STEFAŃŚKI, Leon07UKS Kapry-Armexim Pruszkw42.91142
23.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany42.99142
24.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw43.47137
25.BARYŁKA, Wojciech07Buks Warszawa43.63135
26.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa44.05132
27.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany44.10131
28.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa44.15131
29.ŻEBROWSKI, Jan07Buks Warszawa44.59127
30.WIERZBICKI, Maksym07Buks Warszawa44.80125
31.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka45.81117
32.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka46.02115
33.WENTLAND, Miłosz07UKS SP 149 Łdź46.07115
34.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź48.22100
35.OSIŃSKI, Adam07Uks Aquarius Łdź56.2363
36.KRÓL, Karol07UKS 190 Łdź57.2760


<< TOP >>
Konkurencja 15
19.05.2018 - 11:10
Dziewcząt, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07Buks Warszawa2:55.9736840.7944.9550.7239.51
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka2:57.3835940.9744.9952.4039.02
3.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka3:02.5732939.9147.6655.2239.78
4.KACZMAREK, Amelia07UKs Piątka Konstantynow Łdzki3:06.9530742.1153.1551.1140.58
5.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:09.0129742.7247.8353.4145.05
6.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa3:10.9028845.4650.8854.2640.30
7.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany3:13.4027743.7546.041:00.6842.93
8.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa3:13.6727643.2651.2359.0740.11
9.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno3:38.1619353.6152.731:02.9148.91


<< TOP >>
Konkurencja 16
19.05.2018 - 11:14
Chłopcw, 200m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa2:55.8527240.2545.1552.0938.36
2.MRUGAŁA, Michał07Buks Warszawa2:56.9626739.2448.5551.2137.96
3.JARCZEWSKI, Jan07KU AZS PŁ Łdź3:00.0125341.3146.5152.6139.58
4.KACPRZAK, Marcel07UKS 190 Łdź3:06.2822938.9751.2056.1539.96
5.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany3:06.6622743.2849.4049.8944.09
6.WALKOWSKI, Bartosz07UKS 190 Łdź3:08.0722241.8848.4156.6341.15
7.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany3:12.4420746.5051.0153.9540.98
8.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny3:13.5020449.1848.0355.4140.88
9.ORACZ, Stanisław07Buks Warszawa3:14.4920145.7948.9158.5741.22
10.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno3:22.3417845.8851.521:01.0743.87
11.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka3:33.9415151.0956.1957.3649.30
12.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka3:39.2514048.2057.391:06.4947.17
DYSKW.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka2:59.7838.5947.2154.5039.48
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 17
19.05.2018 - 15:00
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:04.5551431.5433.01
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:05.7848531.1834.60
3.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:07.6044731.9735.63
4.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:07.9844032.9335.05
5.GOMUŁKA, Weronika06UKS 190 Łdź1:09.3141532.8536.46
6.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:09.5041132.9436.56
7.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.7740733.3436.43
8.SULAK, Antonina06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:10.1040133.9936.11
9.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:10.6739133.7836.89
10.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:11.6837534.3837.30
11.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:11.8037334.3337.47
12.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:12.9735535.6637.31
13.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:13.7734435.7438.03
14.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:14.5633336.8037.76
15.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:15.0532735.9439.11
16.MADDEN, Malina06Uks "Pływacy" Augustw1:15.2632435.7339.53
17.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:15.4132235.0240.39
18.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:16.7230637.2539.47
19.JANKOWSKA, Weronika06Squatina Ostrołęka1:17.2130036.7540.46
20.GRUCHELSKA, Dominika06UKS Wawer1:17.8729236.2941.58
21.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:17.9029237.3540.55
22.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:18.1229037.4040.72
23.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:18.3128737.1441.17
24.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:18.9828037.2341.75
25.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:19.0927937.2241.87
26.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS Wodnik Łask1:19.4727538.7040.77
27.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:19.52274
28.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:19.6627336.4043.26
29.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:20.5126438.6141.90
30.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:20.8026237.4343.37
31.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:22.7924339.2943.50
32.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:22.8424338.2844.56
33.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:25.0222440.3544.67
34.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw1:28.5319941.1947.34
35.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:37.1515044.5652.59
36.ŁASZKIEWICZ, Natalia06UKS Pirania Targwek1:52.179750.391:01.78

13 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:01.6359029.4432.19
2.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa1:04.5151530.4334.08
3.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:04.9450431.5833.36
4.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:04.9550431.1133.84
5.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:06.3647332.1834.18
6.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw1:06.9546032.3834.57
7.CYGANEK, Nina05Salwator Krakw1:07.4045132.1135.29
8.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:07.4545031.8635.59
9.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:07.5144932.3435.17
10.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:07.5344832.2835.25
11.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:08.8742332.6136.26
12.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:09.1241833.5435.58
13.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:09.2241633.7535.47
14.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:09.3341432.7036.63
15.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:10.93387
16.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:11.3138133.8537.46
17.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:11.5237734.3537.17
18.PATER, Matylda05Uks Pingwiny1:12.9735535.1837.79
19.KACZMAREK, Aleksandra05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:15.2132536.5738.64
20.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask1:15.9431536.2539.69
21.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka1:16.0131435.9740.04
22.KOWALCZYK, Joanna05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:16.5630836.5739.99
23.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:17.3729837.3340.04
24.MAGNUSZEWSKA, Anna05Neptun Mońki1:19.1227937.0442.08
25.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:24.4422938.7345.71

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:00.5762229.0131.56
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany1:01.6758929.5032.17
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.1055029.9633.14
4.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:04.1352430.4933.64
5.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany1:04.6951030.9433.75
6.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:05.3149631.0934.22
7.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer1:05.5449131.3934.15
8.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.8148531.7134.10
9.RUCIŃSKA, Inga04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:06.4247131.6334.79
10.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:06.7646431.9234.84
11.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:07.6944532.0835.61
12.KOROBLEWSKA, Klara04UKS Żoliborz1:07.8444232.3835.46
13.BAJOREK, Maria04Salwator Krakw1:07.8544232.5235.33
14.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:08.6942632.7535.94
15.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:08.7142633.1335.58
16.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:09.1041932.7536.35
17.KLIMCZAK, Julia04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:09.6340934.4235.21
18.ŁUSZCZYŃSKA, Julia04Buks Warszawa1:11.9937034.3937.60
19.NIEMYT, Oliwia04Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:12.6836034.0938.59
20.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:12.8935734.5838.31
21.BUCZAK, Karolina04Buks Warszawa1:14.7533135.0439.71
22.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.9130335.7841.13


<< TOP >>
Konkurencja 18
19.05.2018 - 15:17
Chłopcw, 100m dowolny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.7246129.4231.30
2.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:02.5542129.8132.74
3.LITWA, Tomasz06Salwator Krakw1:04.4838530.6333.85
4.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:07.3333831.8935.44
5.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:07.8233032.3135.51
6.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.3032332.7835.52
7.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa1:09.9330132.8437.09
8.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.11299
9.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:11.2728534.2936.98
10.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:11.3528434.1237.23
11.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:11.7527934.9436.81
12.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:11.7727934.1537.62
13.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny1:11.8927734.7737.12
14.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:12.0527535.4036.65
15.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:12.2227435.0437.18
16.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Wawer1:12.3027335.2237.08
17.BETTAS, Francesco06UKS Jagiellonka Warszawa1:12.8226735.3937.43
18.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:13.4226034.4538.97
19.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:13.4526034.2439.21
20.WEIKUM, Kacper06Ukp Polonia Warszawa1:14.2025235.2538.95
21.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:16.0023536.8939.11
22.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:16.5722936.9039.67
23.OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:17.1622436.9340.23
24.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:18.5821237.3641.22
25.BOGATYRIOW, Grigorij06Ukp Polonia Warszawa1:19.2620737.6441.62
26.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:19.4120637.9641.45
27.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:19.7320337.7741.96
28.PAWLAK, Przemysław06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:20.2319938.4341.80
29.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:20.7119639.2141.50
30.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:23.2817839.8143.47
31.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:25.4016540.5544.85
32.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź1:25.6316439.8345.80
33.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:26.7815742.2444.54
34.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:27.0415640.6046.44
35.ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew06UKS Pirania Targwek1:27.2115542.5244.69
36.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:28.4414941.6346.81
37.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:28.73147
38.MICHALSKI, Bartek06UKS Wawer1:29.0214640.6948.33
39.BARTŁOMIEJCZYK, Jakub06UKS Pirania Targwek1:29.9814143.7946.19
40.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:30.1614041.8648.30
41.KRYSZCZUK, Karol06SKS 137 Delfin Łdź1:34.7112143.9250.79
42.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:36.8811344.8352.05

13 lat

1.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki59.5448928.9730.57
2.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny59.68485
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:00.4846628.5131.97
4.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:00.7745929.4731.30
5.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:02.3942529.7532.64
6.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:02.5542129.8932.66
7.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:03.0841130.3832.70
8.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.7038131.3633.34
9.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:05.5036730.7534.75
10.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:05.5536631.6033.95
11.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.0335831.0734.96
12.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:06.2035532.0134.19
13.TELECHOWSKI, Bartosz05UKS Jagiellonka Warszawa1:06.3435332.1334.21
14.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:06.4435132.0834.36
15.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:06.9434432.1534.79
16.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:09.4430833.3736.07
17.WORKERT, Stanisław05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:10.5929333.3337.26
18.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:10.9228935.1535.77
19.SKORŁUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia1:11.1128736.0635.05
20.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:11.2328534.3436.89
21.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS Wodnik Łask1:11.2428534.6036.64
22.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:11.5828133.8537.73
23.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:11.6328034.1937.44
24.STANKIEWICZ, Oskar05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:12.5926935.7236.87
25.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:14.1425335.4438.70
26.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:14.8024636.3438.46
27.JASZCZUK, Oliwier05MKS Juvenia Białystok1:15.2824135.2240.06
28.MICEWICZ, Bartosz05SRiP AQUA Żyrardw1:15.4424037.9337.51
29.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:16.9622634.6842.28
30.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:18.2521539.3138.94
31.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:20.1720037.8142.36
32.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia1:21.6118939.0642.55
33.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:21.78188

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany56.5157226.8629.65
2.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany59.0250228.3330.69
3.BERNER, Szymon04Buks Warszawa59.6048728.6130.99
4.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:00.1747330.1230.05
5.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:00.9245629.3331.59
6.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:01.4744429.8831.59
7.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:01.9343429.7732.16
8.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.9643330.4931.47
9.KORDOWSKI, Tymoteusz04Buks Warszawa1:02.2842729.6832.60
10.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.6739931.0732.60
11.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:04.4738530.2834.19
12.IWANKOWSKI, Hubert04Ukp Polonia Warszawa1:05.0737430.8434.23
13.PIECHOTA, Bartłomiej04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:05.1237331.6533.47
14.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:05.2837131.6933.59
15.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany1:05.4036930.7034.70
16.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany1:05.4836731.3534.13
17.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany1:07.8533032.3235.53
18.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:08.2332432.6635.57
19.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:08.5232032.2136.31
20.LEWANDOWSKI, Kacper04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:08.6331933.0535.58
21.STĘPSKI, Piotr04Sejwal Rypin1:10.2829733.6736.61
22.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:10.5829333.3437.24
23.LEDACHOWICZ, Paweł04MKS Juvenia Białystok1:10.70292
24.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:15.2824136.1239.16
25.KARAS, Jakub04UKS Orion Grjec1:17.2422435.5641.68
26.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:20.9319437.8643.07
27.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin1:22.3218538.7843.54


<< TOP >>
Konkurencja 19
19.05.2018 - 15:36
Dziewcząt, 100m klasyczny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:23.7444940.4643.28
2.MOSE, Sara06UKS Szesnastka1:26.4340840.3846.05
3.DUZOWSKA, Martyna06UKS"AZALIOWA"Gdańsk1:29.3536942.9046.45
4.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.09360
5.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:32.4533344.0548.40
6.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa1:32.4933344.7247.77
7.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:33.0732743.0949.98
8.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:33.2932445.8847.41
9.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:33.8231943.9349.89
10.MADDEN, Malina06Uks "Pływacy" Augustw1:34.4531347.0347.42
11.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany1:35.7930045.2950.50
12.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:36.5129346.6549.86
13.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:36.5529345.7850.77
14.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:36.7829047.2749.51
15.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:38.0128046.1651.85
16.JANKOWSKA, Weronika06Squatina Ostrołęka1:38.7927347.8350.96
17.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany1:39.8826446.7353.15
18.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:40.56259
19.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:41.6025147.3254.28
20.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:42.5524448.4054.15
21.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:42.8924248.9353.96
22.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:43.3423848.5954.75
23.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:46.9421550.6956.25
24.ŁASZKIEWICZ, Natalia06UKS Pirania Targwek1:50.8119353.1657.65
25.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska2:04.1213758.811:05.31

13 lat

1.BUŁA, Bianka05Salwator Krakw1:17.0657636.5440.52
2.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:20.0951337.3142.78
3.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:22.8646339.0643.80
4.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw1:23.6745040.0443.63
5.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:25.0242940.4244.60
6.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:26.3340940.8045.53
7.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:26.9040141.1845.72
8.KOWAL, Magdalena05MUKS Wodnik Łask1:28.9737442.1946.78
9.JURKOWSKA, Iga05UKS"AZALIOWA"Gdańsk1:30.4635644.0446.42
10.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:30.5535542.1848.37
11.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:33.0832744.2748.81
12.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:34.0731644.1249.95
13.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:37.3528546.5150.84
14.KACZMAREK, Aleksandra05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:40.6425848.6551.99
15.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:43.1624050.2052.96
16.KOWALCZYK, Joanna05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:44.0623450.0154.05
17.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka1:44.3423249.3954.95
18.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:49.4020151.1258.28

14 lat

1.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:17.4256835.3942.03
2.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:21.3848939.2642.12
3.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:21.7848238.8542.93
4.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:21.9048038.2643.64
5.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany1:23.3745538.5544.82
6.BIEŃKOWSKA, Aleksandra04MKS Juvenia Białystok1:27.0140040.9846.03
7.KLIMCZAK, Julia04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:27.93387
8.KUBICKA, Klaudia04Sejwal Rypin1:28.4238141.4446.98
9.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:33.3832344.4848.90
10.BUCZAK, Karolina04Buks Warszawa1:33.8331943.6850.15
11.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:35.8729945.7350.14


<< TOP >>
Konkurencja 20
19.05.2018 - 15:50
Chłopcw, 100m klasyczny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:17.9339336.3841.55
2.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:21.2434738.1543.09
3.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:21.8534037.9743.88
4.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:27.4127940.6946.72
5.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:28.4726941.2347.24
6.MISZTAL, Patryk06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:29.4126042.1047.31
7.BOGATYRIOW, Grigorij06Ukp Polonia Warszawa1:31.3624443.1648.20
8.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:33.1623044.6648.50
9.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin1:33.8722544.9648.91
10.PAWLAK, Przemysław06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:33.9022544.5249.38
11.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany1:34.0422443.7550.29
12.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:34.6122044.4450.17
13.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany1:35.0021744.7050.30
14.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:35.4221445.8449.58
15.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:35.6821246.6349.05
16.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:36.2420942.2054.04
17.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:39.3719047.7551.62
18.WEIKUM, Kacper06Ukp Polonia Warszawa1:39.6318846.9252.71
19.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:40.6418246.7353.91
20.ŁYŻWIŃSKI, Zbigniew06UKS Pirania Targwek1:40.7118249.5351.18
21.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:40.9518148.9052.05
22.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź1:41.3417948.1953.15
23.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:42.2717448.6553.62
24.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:42.2917448.5153.78
25.BETTAS, Francesco06UKS Jagiellonka Warszawa1:42.4617348.5653.90
26.WIADERNY, Maksym06SKS 137 Delfin Łdź1:43.1516949.7153.44
27.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:48.5614552.2156.35
28.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:53.5412752.661:00.88
29.KRYSZCZUK, Karol06SKS 137 Delfin Łdź1:54.2712454.7659.51
30.CHOJNACKI, Jakub06Uks Wilanowia1:54.3712454.031:00.34
31.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia1:55.0112255.2859.73
DYSKW.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka1:24.9140.1244.79
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:31.2243.0848.14
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:46.7650.0356.73
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:17.8439536.1441.70
2.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:18.4338637.9540.48
3.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:21.3234637.6543.67
4.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź1:23.6531840.8442.81
5.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:25.6629640.2945.37
6.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:26.7428541.2345.51
7.SKORŁUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia1:27.8627443.0144.85
8.BARNAŚ, Maksymilian05Buks Warszawa1:29.7225841.9547.77
9.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:31.0024742.9848.02
10.RUSINEK, Mateusz05Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:31.5324342.8248.71
11.AMBROZIAK, Witold05Uks Pingwiny1:33.1523042.9050.25
12.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:33.3322944.2249.11
13.JASZCZUK, Oliwier05MKS Juvenia Białystok1:36.3320845.4950.84
14.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:37.8719846.2551.62
15.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:41.2717947.4153.86
16.ZAGAJEWSKI, Michał05SRiP AQUA Żyrardw1:41.6717746.0055.67
17.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:43.4316845.8757.56

14 lat

1.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany1:13.0747733.6839.39
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany1:13.9346134.2839.65
3.ISKRA, Szymon04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:15.0144137.4637.55
4.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock1:15.7242935.4440.28
5.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany1:18.6938236.2742.42
6.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask1:19.5537036.5842.97
7.IWANKOWSKI, Hubert04Ukp Polonia Warszawa1:21.5734337.3744.20
8.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.6934238.9342.76
9.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.8731639.4844.39
10.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:28.0527340.3347.72
11.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:29.2826241.4447.84
12.LEDACHOWICZ, Paweł04MKS Juvenia Białystok1:32.9123244.7148.20
13.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:37.4120145.1652.25
DYSKW.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin1:29.9040.6749.23
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 21
19.05.2018 - 16:05
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki Zotow1:16.3244136.9139.41
2.GOMUŁKA, Weronika06UKS 190 Łdź1:16.6643537.3139.35
3.DUKOWSKA, Anna06KU AZS PŁ Łdź1:19.1739538.4340.74
4.SULAK, Antonina06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:19.8838439.3340.55
5.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:19.9738340.4239.55
6.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:20.7537240.0240.73
7.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:22.4135040.3242.09
8.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:25.7331134.5251.21
9.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:27.7828943.4244.36
10.GRUCHELSKA, Dominika06UKS Wawer1:28.7828043.1345.65
11.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa1:30.2826642.7647.52
12.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:31.7725344.1247.65
13.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:32.2424945.2546.99
14.GROCHOLIŃSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:37.0921446.9650.13
15.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw1:40.8919048.8752.02

13 lat

1.KRAWCZYK, Maja05Buks Warszawa1:11.4953634.6136.88
2.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany1:12.6551135.6037.05
3.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:13.9448536.3537.59
4.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:14.6947036.2038.49
5.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:14.9446636.3238.62
6.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:15.1246236.7638.36
7.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:16.0544537.5438.51
8.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:16.5243738.0938.43
9.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:16.7843337.4239.36
10.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:19.0939638.9340.16
11.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:20.5637539.0041.56
12.JURKOWSKA, Iga05UKS"AZALIOWA"Gdańsk1:21.0836740.2140.87
13.JAWORSKA, Wiktoria05Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:29.5727243.7445.83
14.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:34.3023346.6547.65
15.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS Wodnik Łask1:34.5423245.1349.41
16.MAGNUSZEWSKA, Anna05Neptun Mońki1:34.8722945.1949.68
17.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:35.5422446.6748.87
18.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:36.4821845.8350.65

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:07.2664432.9534.31
2.BAJOREK, Maria04Salwator Krakw1:14.6647136.5038.16
3.RUCIŃSKA, Inga04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:15.4345636.3639.07
4.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:15.8544937.5338.32
5.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer1:16.8543237.5139.34
6.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:18.7440139.0439.70
7.JANUS, Daria04UKS Żoliborz1:20.0238239.0041.02
8.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:20.9836940.5640.42
9.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:27.7928942.7945.00
10.ŁUSZCZYŃSKA, Julia04Buks Warszawa1:29.2027643.6145.59
11.BARYŁKA, Małgorzata04Buks Warszawa1:30.6226343.5947.03


<< TOP >>
Konkurencja 22
19.05.2018 - 16:18
Chłopcw, 100m grzbietowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:08.3843532.9635.42
2.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:10.4639834.3536.11
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:13.4935135.4838.01
4.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock1:19.5327738.7240.81
5.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany1:20.0527139.2440.81
6.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:20.6326537.4143.22
7.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:21.2525940.4540.80
8.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:22.0225239.9942.03
9.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:23.1224241.8941.23
10.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:23.5823840.1443.44
11.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:27.3020942.5544.75
12.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Wawer1:29.4419444.4445.00
13.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:31.1718344.9446.23
14.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:31.4318245.0246.41
15.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:31.8817945.0946.79
16.OKNIŃSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:32.0517844.8147.24
17.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:36.1615646.4449.72
18.BARTŁOMIEJCZYK, Jakub06UKS Pirania Targwek1:41.0313551.9449.09
19.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:41.3413349.0952.25
20.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:45.6011851.7153.89
21.MICHALSKI, Bartek06UKS Wawer1:46.9111451.4755.44

13 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:07.5945132.9234.67
2.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:11.2138630.0741.14
3.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:12.8236035.7737.05
4.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:13.4335236.1537.28
5.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:14.0334336.3137.72
6.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:14.3833836.7137.67
7.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:14.5233635.6838.84
8.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.4731136.7939.68
9.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:17.2730237.4439.83
10.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:17.3030137.9339.37
11.JARCZEWSKI, Franciszek05KU AZS PŁ Łdź1:18.6828637.6041.08
12.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:18.7228538.1140.61
13.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:19.1828039.1240.06
14.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:20.4926739.6240.87
15.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:20.5526638.5042.05
16.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:20.7326438.9341.80
17.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:21.08261
18.STANKIEWICZ, Oskar05UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:21.4325840.9840.45
19.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:22.1525140.1242.03
20.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS Wodnik Łask1:22.5724740.3142.26
21.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:23.4823942.2541.23
22.MICEWICZ, Bartosz05SRiP AQUA Żyrardw1:24.3823242.6641.72
23.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:25.7422140.6945.05
24.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:26.3821641.4444.94
25.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:32.8517446.4246.43
26.ZAGAJEWSKI, Michał05SRiP AQUA Żyrardw1:33.3117146.2547.06
27.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:34.2816645.4148.87
28.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia1:43.68125

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany1:02.0258430.0731.95
2.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:05.6049331.6034.00
3.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:07.3445632.9134.43
4.JAKUBOWSKI, Kacper04MKS Juvenia Białystok1:12.0337234.7437.29
5.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany1:13.2935436.2537.04
6.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:13.3735235.1438.23
7.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany1:15.4232437.6037.82
8.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:16.5431037.6638.88
9.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany1:16.8730637.6039.27
10.PIECHOTA, Bartłomiej04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:17.0130538.0039.01
11.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:17.2130238.1039.11
12.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:18.5428737.4941.05
13.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:19.7027538.6541.05
14.LEWANDOWSKI, Kacper04UKs Piątka Konstantynow Łdzki1:21.1826039.8641.32
15.KARAS, Jakub04UKS Orion Grjec1:25.0522641.5943.46
16.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:29.3619543.9445.42
17.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin1:41.1413450.0351.11


<< TOP >>
Konkurencja 23
19.05.2018 - 16:32
Dziewcząt, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKs Piątka Konstantynow Łdzki32.25434
2.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź32.36430
3.DUZOWSKA, Martyna06UKS"AZALIOWA"Gdańsk32.92408
4.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa33.14400
5.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa33.92373
6.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź35.19334
7.MOSE, Sara06UKS Szesnastka35.85316
8.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa36.63296
9.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka37.34280
10.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt37.37279
11.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok37.44277
12.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa37.76270
13.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany37.85268
14.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź38.13263
15.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany38.39257
16.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka39.90229
17.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka40.82214
18.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS Wodnik Łask40.88213
19.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa41.43205
20.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia41.54203
PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw41.54203
22.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek43.90172


<< TOP >>
Konkurencja 24
19.05.2018 - 16:36
Chłopcw, 50m motylkowy12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MISZTAL, Patryk06UKs Piątka Konstantynow Łdzki31.61357
2.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska32.90316
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka34.15283
4.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa34.49275
5.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź34.73269
6.BACHANEK, Jakub06Buks Warszawa34.97263
7.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa35.50252
8.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka35.51252
9.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany35.58250
10.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock35.63249
11.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa35.68248
12.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.73247
13.ŚWIDERSKI, Jonasz06Sejwal Rypin36.53231
14.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa37.15220
15.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw37.91207
16.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka38.26201
17.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia39.97176
18.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany41.37159
19.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka41.49158
20.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek41.83154
21.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka44.61127
22.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia45.99116
DYSKW.LITWA, Tomasz06Salwator Krakw29.85
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 25
19.05.2018 - 16:40
Dziewcząt, 100m motylkowy13 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.5058030.8835.62
2.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin1:13.0343834.8638.17
3.BUŁA, Bianka05Salwator Krakw1:13.1443633.4239.72
4.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:13.3043334.8638.44
5.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw1:15.6439435.3840.26
6.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:19.1734437.6441.53
7.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz1:19.2034336.5742.63
8.CYGANEK, Nina05Salwator Krakw1:19.9033436.6343.27
9.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:22.0430937.8544.19
10.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:22.1730737.3644.81
11.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:37.3118540.3356.98

14 lat

1.DĘBKOWSKA, Wiktoria04MUKS Wodnik Łask1:10.0449732.4237.62
2.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:10.2949132.3737.92
3.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:11.0747532.2638.81
4.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:11.6646432.8938.77
5.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.2936934.9042.39
6.NIEMYT, Oliwia04Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:20.3832837.1243.26


<< TOP >>
Konkurencja 26
19.05.2018 - 16:44
Chłopcw, 100m motylkowy13 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
13 lat

1.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:05.8843231.5034.38
PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:05.8843231.3534.53
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:08.5738331.5637.01
4.BARNAŚ, Maksymilian05Buks Warszawa1:14.6329734.1640.47
5.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź1:15.2828934.0841.20
6.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.4026636.0741.33
7.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.0118135.6552.36
8.AMBROZIAK, Witold05Uks Pingwiny1:30.2616839.4250.84

14 lat

1.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:04.2046729.8934.31
2.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany1:06.6941630.8435.85
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:06.9741130.9736.00
4.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:07.0541030.8136.24
5.BERNER, Szymon04Buks Warszawa1:07.7839731.0436.74
6.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:09.4336929.9939.44
7.KORDOWSKI, Tymoteusz04Buks Warszawa1:09.8036332.3537.45
8.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany1:11.3933932.5338.86
9.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:14.6829633.8840.80
10.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany1:15.9328235.5040.43
11.STĘPSKI, Piotr04Sejwal Rypin1:19.7724336.2243.55
12.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin1:28.1818039.8848.30


<< TOP >>
Konkurencja 27
19.05.2018 - 16:49
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:53.6838240.2845.3948.6339.38
2.DUKOWSKA, Anna06KU AZS PŁ Łdź2:55.9636838.8845.0254.8837.18
3.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka3:03.1132640.9546.7255.3940.05
4.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin3:07.0030654.3442.40
5.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin3:12.2728245.6151.1351.4344.10

13 lat

1.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw2:39.7649135.4841.2945.4337.56
2.GŁOWACKA, Oliwia05Sejwal Rypin2:42.8146434.3443.8248.9835.67
3.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany2:49.9340834.5542.8955.3237.17
4.PASIEROWSKA, Wiktoria05UKS Żoliborz2:55.9536839.1446.5752.8337.41
5.PATER, Matylda05Uks Pingwiny2:59.5334639.0446.7254.1839.59
6.JAWORSKA, Wiktoria05Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:08.9029744.1648.0057.2339.51

14 lat

1.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany2:29.2560331.9738.7144.5634.01
2.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany2:42.7846534.5443.0447.1138.09
3.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany2:42.8646434.9243.0750.4734.40
4.BIEŃKOWSKA, Aleksandra04MKS Juvenia Białystok2:43.7345735.3843.6847.8236.85
5.KUBICKA, Klaudia04Sejwal Rypin2:53.4938438.7346.1449.5839.04


<< TOP >>
Konkurencja 28
19.05.2018 - 16:56
Chłopcw, 200m zmienny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany2:35.4439432.3241.3345.3436.45
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka2:56.0827137.8746.6951.4540.07
3.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka3:00.3025239.0743.0756.2541.91
4.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny3:01.3724838.9445.9557.1039.38
5.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź3:09.8421646.3847.28

13 lat

1.JARCZEWSKI, Franciszek05KU AZS PŁ Łdź2:43.3433935.7041.3548.9437.35
2.TELECHOWSKI, Bartosz05UKS Jagiellonka Warszawa2:51.0929536.4343.6756.1534.84
3.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin2:52.4228933.6943.6052.7142.42
4.WORKERT, Stanisław05UKs Piątka Konstantynow Łdzki2:53.4428337.7147.0449.6039.09
5.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:56.7526841.9941.9853.8538.93
6.RUSINEK, Mateusz05Mukp Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:10.3321445.8851.7349.7243.00

14 lat

1.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany2:21.7252030.8238.1340.9731.80
2.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany2:27.2446431.3639.6140.7435.53
3.ISKRA, Szymon04UKs Piątka Konstantynow Łdzki2:30.2143733.9139.8042.3234.18
4.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany2:30.4943431.3941.4045.3332.37
5.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock2:31.3642733.4441.9741.5134.44
6.JAKUBOWSKI, Kacper04MKS Juvenia Białystok2:32.2441932.1841.2145.4033.45
7.GRZEGORZEWSKI, Bartosz04MUKS Wodnik Łask2:41.9934835.0840.9246.6139.38