Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  OPEN
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  6. Kobiet, 200m motylkowy  OPEN
Nr  6. Kobiet, 200m motylkowy  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  8. Kobiet, 200m zmienny  OPEN
Nr  8. Kobiet, 200m zmienny  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  11. Mężczyzn, 400m dowolny  OPEN
Nr  11. Mężczyzn, 400m dowolny  OPEN
Nr  12. Kobiet, 800m dowolny  OPEN
Nr  12. Kobiet, 800m dowolny  OPEN
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  OPEN
Nr  15. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  19. Mężczyzn, 400m zmienny  OPEN
Nr  19. Mężczyzn, 400m zmienny  OPEN
Nr  20. Kobiet, 200m klasyczny  OPEN
Nr  20. Kobiet, 200m klasyczny  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  OPEN
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  OPEN
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  OPEN
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  OPEN
Nr  24. Kobiet, 4 x 200m dowolny  OPEN
Nr  25. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  OPEN
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  OPEN
Nr  33. Kobiet, 1500m dowolny  OPEN
Nr  33. Kobiet, 1500m dowolny  OPEN
Nr  34. Mężczyzn, 800m dowolny  OPEN
Nr  34. Mężczyzn, 800m dowolny  OPEN
Nr  35. Mieszane, 4 x 50m dowolny  OPEN
Nr  36. Kobiet, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  37. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  40. Kobiet, 400m zmienny  OPEN
Nr  40. Kobiet, 400m zmienny  OPEN
Nr  41. Mężczyzn, 200m klasyczny  OPEN
Nr  41. Mężczyzn, 200m klasyczny  OPEN
Nr  42. Kobiet, 200m dowolny  OPEN
Nr  42. Kobiet, 200m dowolny  OPEN
Nr  43. Mężczyzn, 200m dowolny  OPEN
Nr  43. Mężczyzn, 200m dowolny  OPEN
Nr  44. Kobiet, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  44. Kobiet, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  45. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  OPEN
Nr  46. Kobiet, 4 x 100m zmienny  OPEN


Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorw i Młodzieżowcw
Łdź, 19. - 22.12.2017


Konkurencja 1
19.12.2017 - 9:00
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
20.79
23.79
22.79
22.34
21.95
21.86
20.81
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
WERNER Paweł
HOŁUB Jan
WYPYCH Filip
JURASZEK Paweł
00611
05114
05114
00101
00601
00905
Lublin
Poznan
Poznan
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Kopenhaga (DEN)
17.12.2015
20.11.2016
25.11.2017
26.11.2009
19.12.2013
26.11.2009
15.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SENDYK Paweł20MKP Szczecin21.78804Q
2.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw21.83799Q
3.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa22.07773Q
4.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź22.20760Q
5.CZERNIAK Konrad28Ku Azs Umcs Lublin22.22758Q
6.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany22.27752Q
7.KSIĄŻEK Jakub19MKP Szczecin22.35744Q
8.GAWRYSIAK Przemysław25LKS OMEGA Kleszczw22.38741Q
9.WYPYCH Filip26AZS UŁ PŁ Łdź22.40739Q
10.ZGIERSKI Maksymilian23AZS UŁ PŁ Łdź22.43736Q
11.OSTROWSKI Karol SSz18MKP Szczecin22.46733Q
12.HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław22.47733Q
PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany22.47733Q
14.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz22.49731Q
15.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice22.53727Q
16.WERNER Paweł24MKS Juvenia Wrocław22.63717Q
17.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź22.66714Q
18.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice22.73708Q
19.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw22.76705Q
20.SZULERECKI Pawel22Nowodworski OSiR22.84697Q
21.PYTLARCZK Szymon17MUKP Warszawianka Wodny Park22.87695?
PIOTROWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany22.87695?
23.SMOLIŃSKI Jakub17KS Fenix Ożarw Mazowiecki22.91691
24.ORLICZ Filip15UKS G - 8 Bielany22.92690
25.DOMAŃSKI Gracjan SSz17MKP Szczecin23.01682
26.KOPACKI Wiktor19KS AZS AWF Wrocław23.06678
27.GĘBKA Olaf17MKP Szczecin23.08676
GOŹDZIK Damian22K.S.Warta Poznań23.08676
29.MAKOWSKI Bartosz21MKS Juvenia Wrocław23.10674
30.PASULA Jakub25AZS UŁ PŁ Łdź23.14671
KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany23.14671
32.KŁUSEK Adrian24MKS Juvenia Wrocław23.16669
33.SŁOWIK Rafał17UKS G - 8 Bielany23.18667
34.KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw23.25661
35.BUCZKOWSKI Kamil21AZS AGH Krakw23.27659
36.SOLAK Łukasz18KP MZOS Płock23.29658
OGORZAŁEK Kamil18MKP Wodnik 29 Tychy23.29658
38.PIWOWARSKI Konrad19KU AZS PŁ23.30657
39.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław23.34654
40.SUSZEK Wojciech25KS AZS - AWF Biała Podlaska23.37651
41.WAWULSKI Norbert20Klub Uczelniany AZS Wojskowej 23.40649
42.SADŁOWSKI Piotr SOL17MTP Kormoran Olsztyn23.51639
DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy23.51639
44.GUZIOR Maciej17KP MZOS Płock23.52639
45.GOSIENIECKI Juliusz19MKP Astromal Leszno23.53638
46.DROZD Tymoteusz SO18UKP UNIA Oświęcim23.63630
47.SAWCZUK Oskar19AZS UŁ PŁ Łdź23.65628
48.MUSZYŃSKI Wiktor16UKS CITYZEN Poznań23.70624
49.CHAREWICZ Hubert17KS AZS - AWF Biała Podlaska23.74621
50.SZCZUTKOWSKI Robert19KS AZS AWF Wrocław23.75620
51.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany23.76619
52.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza23.77619
GOLENIEC Łukasz20AZS AWF Katowice23.77619
54.KRZYWNICKI Adrian16MPKS Orka Ciechanw23.82615
BIELSKI Jakub17MKS 9 Dzierżoniw23.82615
56.FELIŃCZAK Wojciech21KU AZS PŁ23.83614
57.JEMIELITA Oskar16MPKS Orka Ciechanw23.86612
58.KUCA Przemysław23K.S.Warta Poznań23.87611
59.KAWCZYŃSKI Marcin22Mks Jedynka Łdź23.90609
KORZUCH Mateusz22AZS AWF Katowice23.90609
61.PRZYBYŁA Kacper19AZS AWF Katowice23.92607
62.KOTWICA Bartosz16Ku Azs Umcs Lublin23.94606
63.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn23.96604
DĄBROWSKI Patryk SWR17WKS Śląsk Wrocław23.96604
65.WŁODARCZYK Maciej18Uks Pingwiny23.97603
66.FURMAN Łukasz24CSIR MOS Dąbrowa Grnicza23.98603
67.WAŁCERZ Mateusz17KP Stilon Gorzw Wlkp.24.00601
68.CZECH Szymon20AZS AWF Katowice24.02600
69.BOCHEŃ Tomasz18MKS JUVENIA Białystok24.04598
BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice24.04598
71.CZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin24.06597
72.LIS Patryk19KP AVIA Świdnik24.07596
73.GRZYBOWSKI Miłosz17Uks "Polonez" Wyszkw24.12592
74.KRZYKAŁA Emil SK16KP AVIA Świdnik24.14591
75.DROŚ Patryk20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza24.21586
76.JARECKI Aleksander15Dwjka Morena Gdańsk24.22585
77.KRASIŃSKI Kacper17MKS 9 Dzierżoniw24.23584
78.STEC Kacper18UKP Kmita Zabierzw24.24583
DEREZIŃSKI Szymon SWwa16MKS Polonia Warszawa24.24583
SIEMBIDA Hubert18Ukp Gryf Dębica24.24583
81.ŻUKOWSKI Maciej24KS AZS AWF Wrocław24.25583
82.PIERZYŃSKI Michał20KU AZS PŁ24.27581
83.WLAZŁOWSKI Damian18MKS Polonia Warszawa24.28580
84.JAKIMIAK Jakub14KS MOSiR Huragan24.36575
SZCZERBA Adam15Ku Azs Umcs Lublin24.36575
86.NOWOTNY Dawid16UKS G - 8 Bielany24.43570
CHEREDIS Jakub15UKS G - 8 Bielany24.43570
88.CHMIELOWIEC Łukasz17UKS NAWA Skierniewice24.44569
89.DUDEK Julian18UKS NAWA Skierniewice24.45568
SZOTA Grzegorz18CSIR MOS Dąbrowa Grnicza24.45568
91.ZDANOWSKI Filip15Uks Pingwiny24.46568
92.KOMOROWSKI Jan16MKS Trjka Łdź24.47567
93.CZERNIAK Konrad19Ku Azs Umcs Lublin24.48566
94.RÓG Adrian SL16KP Sokł Rzeszw24.49566
95.PINKOSZ Mateusz19KS AZS AWF Wrocław24.50565
96.LECH Filip16Ku Azs Umcs Lublin24.54562
WARDAWA Filip16UKS G - 8 Bielany24.54562
98.ŁANGOWSKI Maciej15KS Posnania Poznań24.56561
MĘCZYŃSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław24.56561
100.GREBER Artur16UKS G - 8 Bielany24.57560
101.WAŚKO Adam17KS Fenix Ożarw Mazowiecki24.59559
102.PAWŁOWSKI Maksymilian18MKS Polonia Warszawa24.65555
SUSZEK Piotr16KS AZS - AWF Biała Podlaska24.65555
104.DURAJCZYK Michał20AZS AWF Warszawa24.66554
105.OGRODNIK Wojciech14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry24.69552
106.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn24.71551
107.PRZYBYLSKI Michał19UKS OLIMPIC Warka24.74549
108.BIAŁECKI Jan15UKS Victoria Jzefw24.75548
109.CIARCZYŃSKI Janusz16SSP Orka Iława24.76547
BRODOWSKI Bartosz17UKS NAWA Skierniewice24.76547
WIEWIÓRKA Daniel17MKS 9 Dzierżoniw24.76547
112.BORSUK Mateusz15KS AZS - AWF Biała Podlaska24.78546
113.WOLANEK Szymon21KU AZS PŁ24.79545
KOCZOROWSKI Kacper17MKP Astromal Leszno24.79545
115.PERKOWSKI Wiktor19MTP Kormoran Olsztyn24.81544
WILK Jakub Soc15KS KSZO Ostrowiec Św24.81544
117.KALKOWSKI Dawid SOL17MTP Kormoran Olsztyn24.85541
CHYCZEWSKI Oliwer17M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.24.85541
119.KOWALIK Damian23KU AZS UAM Poznań24.86541
120.KRUTOWICZ Bartłomiej SWwa15UKP Polonia Warszawa24.89539
121.SŁOWIKOWSKI Bartosz15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw24.91538
122.BUTRYKIEWICZ Kuba16SSP Orka Iława24.93536
KULISIEWICZ Rafał18MKS Polonia Warszawa24.93536
124.PAWEŁEK Paweł18MKS Polonia Warszawa24.94536
POPIELA Karol17MKP Wodnik 29 Tychy24.94536
126.GRABOŃ Przemysław17CSIR MOS Dąbrowa Grnicza24.95535
127.PRUS Mateusz17MKP Astromal Leszno24.96534
128.WAWRYCA Szymon19KS AZS-AWFiS Gdańsk24.97534
129.ZIELIŃSKI Patryk15KS Posnania Poznań25.04529
ŚMIGIELSKI Mateusz16Mks Jedynka Łdź25.04529
KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra25.04529
132.ŻOŁĄDŹ Stanisław14UKS G - 8 Bielany25.05529
133.ROGOZIŃSKI Mateusz Soc18KS KSZO Ostrowiec Św25.06528
134.JĘDRZEJEWSKI Mateusz17MUKP Warszawianka Wodny Park25.08527
135.MISIARZ Adrian19MUKP Warszawianka Wodny Park25.13524
136.BOBER Paweł SG14UKS Zabianka Gdańsk25.14523
137.SOBIESZUK Kacper15UKS Skarpa Lublin25.15522
138.BYKOWSKI Łukasz17MKS 9 Dzierżoniw25.19520
139.DĘBSKI Szymon18UKS NAWA Skierniewice25.20519
140.GUŚCIN Eryk SZG16UKS Shark Rudna25.22518
141.BIEG Oskar17MKP Wodnik 29 Tychy25.25516
142.WODZIEŃ Szymon17Ukp Gryf Dębica25.26515
LATUSEK Szymon17MKP Wodnik 29 Tychy25.26515
144.GÓRKA Łukasz15SiKReT Gliwice25.27515
145.SULIGA Jeremi17UKP Polonia Warszawa25.28514
146.TUSZYŃSKI Dominik16KP Delfin Inowrocław25.29514
147.WIĘCKOWSKI Jakub14UKS JAGIELLONKA Warszawa25.30513
148.GRZYMSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław25.31512
149.ZIMNIAK Szymon16UKS CITYZEN Poznań25.33511
150.SENKOWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany25.34511
151.KOSTYK Teodor17UKS CITYZEN Poznań25.35510
152.SIONKOWSKI Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw25.36509
153.WIKTOROWSKI Gracjan17AZS UŁ PŁ Łdź25.38508
KOWALCZYK Kacper15UKS G - 8 Bielany25.38508
155.DOMAŃSKI Kamil17MKS Trjka Łdź25.39508
156.WALENCIAK Aleksander15UKS V Łomianki25.40507
157.RACINOWSKI Jakub19MUKP Warszawianka Wodny Park25.41506
158.BIEDKA Mikołaj14KKS Włkniarz 1925 Kalisz25.43505
RYTTER Igor16UKS G - 8 Bielany25.43505
160.PIĘTKA Marcin18TS Wisła Krakw25.45504
161.ZUBIK Stanisław16UKP Polonia Warszawa25.46503
162.ŁUKASIK Mikołaj15UKS JAGIELLONKA Warszawa25.50501
163.GOTOWSKI Dominik15UKS G - 8 Bielany25.53499
164.WODYŃSKI Bartosz15KU AZS PŁ25.54499
165.LEJMAN Kacper23KS AZS-AWFiS Gdańsk25.59496
166.CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany25.60495
167.KWAŚNY Jakub16AZS AWF Katowice25.61495
168.BIELAWA Dominik SG15TRI Team Rumia25.62494
169.CHMIELOWIEC Mateusz17UKS NAWA Skierniewice25.65492
170.DOBRZAŃSKI Krystian17MKS 9 Dzierżoniw25.68491
CHEŁSTOWSKI Maciej15UKP Polonia Warszawa25.68491
172.SMOLIŃSKI Rafał14Uks Delfin Legionowo25.71489
173.JĘDRYS Igor15MUKP Warszawianka Wodny Park25.74487
174.CHOJNOWSKI Tomasz15Uks Skalar Warszawa25.76486
175.LIPOWSKI Oskar15UKP Polonia Warszawa25.77485
176.KOWALCZYK Piotr SWwa14UKP Polonia Warszawa25.80484
ROMANOWSKI Dawid14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki25.80484
178.PODKOWA Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw25.83482
179.PIECHOWSKI Krzysztof14MKS JUVENIA Białystok25.86480
180.WESOŁOWSKI Jacek SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski25.88479
181.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa25.90478
182.CZAJKA Marcel15UKP Polonia Warszawa25.91478
183.MRZYGŁÓD Michał15MUKS Gilus Gilowice25.95475
184.MIKOŚ Dawid15MKS Trjka Łdź25.96475
185.SHVETS Maksym18AZS UŁ PŁ Łdź25.97474
186.SZULIERZ Michał16KP AVIA Świdnik26.00473
MALEWSKI Bartłomiej16AZS UŁ PŁ Łdź26.00473
188.ZAJĄCZKOWSKI Filip15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw26.01472
189.KACZMAREK Kacper18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki26.03471
190.DUSZCZAK Kacper14UKS TRÓJKA Środa Wlkp.26.11467
191.SKOWRONEK Hubert15UKS NAWA Skierniewice26.12466
192.KULS Jan14KP Delfin Inowrocław26.13466
193.PYCZOT Paweł15UKS Pirania Targwek26.15465
194.CICHOCKI Maciej17UKS Ostrobramska Warszawa26.17463
195.MATUSZYŃSKI Mikołaj14UKS G - 8 Bielany26.19462
196.LECHOWICZ Kacper15KS Posnania Poznań26.20462
197.KOWALSKI Adam17EKS Skra Bełchatw26.25459
GRZEGRZÓLKA Albert14UKS G - 8 Bielany26.25459
199.KRZYZANIAK Krystian17MKS JUVENIA Białystok26.28458
200.SOBÓL Przemysław15UKP Polonia Warszawa26.29457
WALAT Sebastian14UKS Pirania Targwek26.29457
202.STACHECKI Jan15UKS CITYZEN Poznań26.33455
203.SOKOŁOWSKI Fabian14Dwjka Morena Gdańsk26.34455
204.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa26.38452
205.NOSARZEWSKI Kornel14MUKP Warszawianka Wodny Park26.51446
206.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR17MKS-SMS Victoria Racibrz26.52445
207.MAŃCZAK Jakub15UKS G - 8 Bielany26.60441
208.ŻYDER Michał14Znicz Koszalin26.63440
209.BATOR Kacper17AZS AGH Krakw26.68437
210.SKÓRA Bartosz14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki26.69437
211.MUSIŃSKI Mikołaj15SSP Orka Iława26.70436
212.STEFANOWSKI Bartosz14UKS NAWA Skierniewice26.73435
NOWICKI Kacper19UMKS Niesłyszących Poznań26.73435
214.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin26.80432
215.KOTARSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany26.89427
216.KRAJEWSKI Mateusz14SSP Orka Iława26.92426
217.MIKSA Bartosz17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki26.94425
218.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin26.97423
219.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań26.98423
220.KUCHARSKI Jan15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw27.01422
221.SZLĘK Jan14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki27.02421
222.KALISIAK Norbert15UKS NAWA Skierniewice27.06419
223.RUTKIEWICZ Jakub16SSP Orka Iława27.07419
224.ZAMOJSKI Kacper14MKS Trjka Łdź27.15415
225.JAKUBCZYK Patryk16SSP Orka Iława27.19413
SUDENIS Maciej24PWSZ Racibrz27.19413
227.BURCZYŃSKI Piotr15UKP Polonia Warszawa27.35406
228.ILCEWICZ Hubert14UKS Victoria Jzefw27.46401
229.PAWLAK Hubert14AZS UŁ PŁ Łdź27.47401
230.JASIŃSKI Bartłomiej14Mks Jedynka Łdź27.52399
231.BERKAN Piotr15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki27.61395
232.LEWANDOWSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask27.64393
233.TASARZ Kacper14Dwjka Tczew27.71390
234.WILANOWSKI Mateusz14Mks Jedynka Łdź27.99379
235.LIBERA Daniel16UKS NAWA Skierniewice28.00378
236.KRUPIŃSKI Wojciech14KS Posnania Poznań28.07376
RAJCA Wiktor15UKS 190 Łdź28.07376
238.NIEDUŻAK Maurycy14UKS Pirania Targwek28.11374
239.GUŚCIORA Maciej14Uks Delfin Tarnobrzeg28.14373
ZIELIŃSKI Maksymilian14UKS G - 8 Bielany28.14373
241.KASPRZAK Wiktor15UKS OLIMPIC Warka28.28367
242.KORZENIOWSKI Wiktor14UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.30366
243.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź28.31366
244.STEPERSKI Oktawian14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki28.67352
245.SZCZEPAŃSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask28.74350
246.WENCEL Adrian15UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki28.77349
247.SOBIECKI Jakub16UKS G - 8 Bielany28.99341
248.MATEJKO Maciej15UKS Delfin Garwolin29.12336
249.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin29.26331
250.KUZIA Krzysztof14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw29.31330
DYSKW.PUZIO Radosław16Uks Orka Lubań
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NWCZYŻAK Arkadiusz SR18UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska
NWANDREOSE Jan Luigi19KS AZS AWF Wrocław
NWGAŁECKI Krzysztof14MKS Trjka Łdź
NWDOBECKI Mikołaj SB17MUKS Piętnastka Bydgoszcz
NWKWASOWSKI Mateusz16MUKS Piętnastka Bydgoszcz
NWMUSZYŃSKI Jakub SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz
NWWIŚNIEWSKI Jakub SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz


<< TOP >>
Konkurencja 1
19.12.2017 - 17:28
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
20.79
23.79
22.79
22.34
21.95
21.86
20.81
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
WERNER Paweł
HOŁUB Jan
WYPYCH Filip
JURASZEK Paweł
00611
05114
05114
00101
00601
00905
Lublin
Poznan
Poznan
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Kopenhaga (DEN)
17.12.2015
20.11.2016
25.11.2017
26.11.2009
19.12.2013
26.11.2009
15.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw21.11884Q
2.CZERNIAK Konrad28Ku Azs Umcs Lublin21.69814Q
3.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź21.77806Q
4.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany21.90791q
5.HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław21.96785Q
6.SENDYK Paweł20MKP Szczecin21.98783q
7.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw22.03777q
8.WYPYCH Filip26AZS UŁ PŁ Łdź22.04776q
9.KSIĄŻEK Jakub19MKP Szczecin22.10770q
10.PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany22.19761q
11.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa22.22758R
12.OSTROWSKI Karol SSz18MKP Szczecin22.23757R
13.GAWRYSIAK Przemysław25LKS OMEGA Kleszczw22.24755
14.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice22.33746
15.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice22.38741
16.ZGIERSKI Maksymilian23AZS UŁ PŁ Łdź22.53727
17.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz22.62718
18.WERNER Paweł24MKS Juvenia Wrocław22.72709
19.SZULERECKI Pawel22Nowodworski OSiR22.83698
20.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź22.86696


<< TOP >>
Konkurencja 1
19.12.2017 - 19:12
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
20.79
23.79
22.79
22.34
21.95
21.86
20.81
CZERNIAK Konrad
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
WERNER Paweł
HOŁUB Jan
WYPYCH Filip
JURASZEK Paweł
00611
05114
05114
00101
00601
00905
Lublin
Poznan
Poznan
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Gorzow Wielkopolski
Kopenhaga (DEN)
17.12.2015
20.11.2016
25.11.2017
26.11.2009
19.12.2013
26.11.2009
15.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw21.04892
2.CZERNIAK Konrad28Ku Azs Umcs Lublin21.24867
3.SENDYK Paweł20MKP Szczecin21.51835
4.WYPYCH Filip26AZS UŁ PŁ Łdź21.73810
5.KSIĄŻEK Jakub19MKP Szczecin21.74809
6.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany21.77806
Rekord Polski 18 lat
HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław21.77806
8.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź21.80802
9.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw21.95786
10.PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany22.16764


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.12.2017 - 9:25
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
29.77
31.91
31.45
30.62
30.62
30.00
29.77
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
00101


00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Poznan
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Lublin
Kopenhaga (DEN)
13.12.2017
15.12.2011
19.12.2012
20.12.2013
20.12.2013
17.12.2015
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa31.30766Q
2.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław31.55748Q
3.URYGA Paulina22AZS AGH Krakw31.90723Q
4.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin32.12708Q
5.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra32.61677Q
6.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry32.64675Q
7.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice32.69672Q
8.DUDEK Marlena23AZS AWF Katowice32.73670Q
9.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk32.77667Q
10.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka32.78666Q
11.MAJSZUTOWICZ Paulina19MKP Szczecin32.92658Q
12.CHMIELEWSKA Aneta17UKP Polonia Warszawa32.93657Q
13.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw32.98654Q
14.NOWAK Martyna21AZS AWF Katowice33.04651Q
15.SKOWROŃSKA Wiktoria16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.33.12646Q
16.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz33.15644Q
MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy33.15644Q
OSTROWSKA Agnieszka27PWSZ Racibrz33.15644Q
19.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice33.16644Q
20.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec33.18643?
TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa33.18643?
22.BIEGAŁA Klaudia16MKS Trjka Łdź33.24639R
23.KASPERUK Justyna19Legia Warszawa33.27637
24.FRYCKOWSKA Natalia SSz18MKP Szczecin33.28637
25.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa33.36632
26.IWANOWSKA Alexandra17KU AZS PŁ33.37632
27.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżw33.43628
28.PROCHOWNIK Olimpia SL18Ku Azs Umcs Lublin33.47626
29.LEWANDOWSKA Natalia SO16UKP UNIA Oświęcim33.54622
30.PRUSIK Kamila SSz15MKP Szczecin33.80608
31.HELLAK Emilia SWR14WKS Śląsk Wrocław33.85605
32.CICHOWSKA Julia16MKS Juvenia Wrocław33.87604
33.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.33.91602
34.BŁAŻEJEWSKA Nikola14MUKS Wodnik Łask33.93601
35.CIEŚLAK Katarzyna23KS Posnania Poznań33.97599
36.KOLBE Wiktoria19PWSZ Racibrz34.05595
37.KISIEL Gabriela17MKP Szczecin34.11591
38.PISKORZ Aleksandra SWR16WKS Śląsk Wrocław34.17588
39.KRYPA Oliwia15UKS Manta Warszawa Włochy34.18588
40.PRZYBYSZ Olga16Uks Orka Lubań34.28583
41.MOTYL Sara14KU AZS PŁ34.35579
42.MOSEK Oliwia SR14MKS-SMS Victoria Racibrz34.38578
43.BANACZKOWSKA Aleksandra Soc15KS KSZO Ostrowiec Św34.43575
44.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa34.51571
45.CHUDORLIŃSKA Marta16Uks Delfin Legionowo34.60567
46.WŁODARKIEWICZ Magdalena14UKS Pirania Targwek34.62566
47.KRZEMIENIECKA Martyna15Znicz Koszalin34.75559
48.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry34.76559
49.KEMPA Anna SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle34.90552
50.HOROVA Oksana15UKS SMS GALICJA Krakw35.07544
51.DURCZYŃSKA Katarzyna18UKS SMS GALICJA Krakw35.14541
52.KNAPIK Weronika SR18PWSZ Racibrz35.20538
53.KOWAL Emilia SK15UKS SMS GALICJA Krakw35.47526
54.WESOŁOWSKA Agata SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski35.50525
55.ŚWIECA Kamila20AZS AWF Katowice35.54523
56.JARKOWIEC Dominika17KS Just Swim Jelenia Gra35.75514
57.PIASECZNA Emilia15Uks Delfin Legionowo35.78512
58.PIEKARSKA Agata15UKS "PŁYWACY" Augustw35.82511
59.WOJTANEK Wiktoria16UKS GOS Raszyn35.83510
60.RŻANY Wiktoria15Ukp Gryf Dębica35.99503
61.WIKIEŁ Żaklina17Sp Narew Ostrołęka36.23493
62.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew36.37488
63.KOŁAKOWSKA Julia16MKS Piaseczno36.42486
64.JARZĄBEK Natalia16MKS Trjka Łdź36.51482
65.LATO Karolina14UKS Skarpa Lublin37.18457
66.AUGUŚCIAK Magdalena14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw37.64440
67.NOWAKOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice37.83433
68.GÓRAL Paula14Dwjka Tczew37.92430
69.BIEGAŃSKA Weronika14UKS G - 8 Bielany38.07425
70.SAKSON - SZAFRAŃSKA Sara17UKS Ostrobramska Warszawa38.16422
71.WITEK Aleksandra SG14UKS Zabianka Gdańsk38.33417
72.SZUBSKA Oliwia14Mks Jedynka Łdź38.42414
73.RUTKOWSKA Wiktoria15Psp Swim Płock39.67376
74.ŻUKOWSKA Natalia17UKS "PŁYWACY" Augustw39.88370
75.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew39.94368
76.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź40.74347
DYSKW.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NWBOCZKOWSKA Dominika16Nowodworski OSiR
NWMAIK Julia14KKS Włkniarz 1925 Kalisz


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.12.2017
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
29.77
31.91
31.45
30.62
30.62
30.00
29.77
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
00101


00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Poznan
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Lublin
Kopenhaga (DEN)
13.12.2017
15.12.2011
19.12.2012
20.12.2013
20.12.2013
17.12.2015
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec32.56680
2.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa32.68673


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.12.2017 - 17:31
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
29.77
31.91
31.45
30.62
30.62
30.00
29.77
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
00101


00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Poznan
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Lublin
Kopenhaga (DEN)
13.12.2017
15.12.2011
19.12.2012
20.12.2013
20.12.2013
17.12.2015
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa30.78805Q
2.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław31.08782Q
3.URYGA Paulina22AZS AGH Krakw31.85727Q
4.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin32.08711Q
5.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra32.22702q
6.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka32.26699q
7.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk32.44688q
8.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice32.45687q
9.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec32.52683q
10.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw32.53682q
11.MAJSZUTOWICZ Paulina19MKP Szczecin32.56680R
12.DUDEK Marlena23AZS AWF Katowice32.57679R
13.NOWAK Martyna21AZS AWF Katowice32.64675
14.SKOWROŃSKA Wiktoria16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.32.68673
15.CHMIELEWSKA Aneta17UKP Polonia Warszawa32.92658
16.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice32.97655
17.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz33.05650
18.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry33.09648
19.MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy33.10647
20.OSTROWSKA Agnieszka27PWSZ Racibrz33.14645


<< TOP >>
Konkurencja 2
19.12.2017 - 19:10
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
29.77
31.91
31.45
30.62
30.62
30.00
29.77
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00701
00101


00101
00101
Kopenhaga (DEN)
Poznan
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Św.
Ostrowiec Św.
Lublin
Kopenhaga (DEN)
13.12.2017
15.12.2011
19.12.2012
20.12.2013
20.12.2013
17.12.2015
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa30.33841
Rekord Polski 17 lat
2.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław30.41835
3.URYGA Paulina22AZS AGH Krakw31.82729
4.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice32.08711
5.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra32.09710
6.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin32.31696
7.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka32.49684
8.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw32.67673
9.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec32.79666
10.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk32.85662


<< TOP >>
Konkurencja 3
19.12.2017 - 9:34
Mężczyzn, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:53.64
2:06.56
2:03.13
1:59.58
1:58.52
1:56.16
1:53.64
ŚWITKOWSKI Jan
SOBEK Nikodem
KAŁUSOWSKI Jan
CIEŚLAK Marcin
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
01003
02505
00905
03914
01003
01003
01003
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Poznan
Gorzow Wlkp.
Poznan
Istanbul (TUR)
Ostrowiec Sw
18.12.2014
10.12.2016
22.11.2015
27.11.2008
15.12.2011
14.12.2012
18.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.BUJAK Dominik18SALOS  Kielce2:00.53752A
2.KAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park2:00.67749A
3.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice2:00.82747A
4.BAŁABUCH Krystian22AZS AGH Krakw2:00.87746A
5.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław2:01.01743A
6.GALON Michał22AZS AWF Katowice2:01.20740A
7.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa2:01.39736A
8.CHMIELEWSKI Jakub SWR18WKS Śląsk Wrocław2:01.73730A
9.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź2:01.95726A
10.WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:01.97726A
11.LITWA Krzysztof21AZS AGH Krakw2:02.19722B
12.WĄGROWSKI Marcel18KU AZS PŁ2:02.21721B
13.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec2:02.49716B
14.CIASTOŃ Sebastian SO18UKP UNIA Oświęcim2:02.52716B
15.GOLENIEC Kamil SO18UKP UNIA Oświęcim2:02.89709B
16.WOŹNIAK Maciej17UKS 190 Łdź2:03.54698B
17.SACHA Kamil SWR16WKS Śląsk Wrocław2:04.23687B
18.JAWORSKI Szymon SWR16WKS Śląsk Wrocław2:04.41684B
19.BARUSIŃSKI Kordian16UKS G - 8 Bielany2:04.60681B
20.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany2:04.77678B
21.ŁAPOT Radosław SR18MOS Katowice2:04.91676R
22.KAMINIARZ Jakub21UKS G - 8 Bielany2:05.26670R
23.BĄCZKOWSKI Bartosz20MKS Polonia Warszawa2:05.49666
24.URYNIUK Paweł14UKS G - 8 Bielany2:06.01658
Rekordu Polski 14 l
25.POWROŹNIK Konrad20WKS Śląsk Wrocław2:06.10657
26.GĄSIOR Patryk23AZS AWF Warszawa2:06.31653
27.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice2:06.38652
28.WALCZYSKO Jakub SL17Ku Azs Umcs Lublin2:06.41652
29.GAWRON Oskar18WKS Śląsk Wrocław2:06.48651
30.KARNIK Kacper16Mks Wodnik Radom2:07.29638
31.CELIŃSKI Jakub SK15KS MOSiR Huragan2:08.05627
32.ŁUKAWSKI Mikołaj18SALOS  Kielce2:08.15626
33.SORDYL Mateusz SO18Victoria Kozy2:08.19625
34.SUCHAŃSKI Przemysław SO16UKP UNIA Oświęcim2:08.27624
35.MAŃKA Filip17UKS 190 Łdź2:08.56620
36.DEJNEŻENKO Daniel17MKS Polonia Warszawa2:09.11612
37.WAWRZYŃCZAK Alan SL18UKS Skarpa Lublin2:09.17611
38.KSIĄŻNICKI Dawid15MKS Ikar Mielec2:09.21610
39.KŁAK Marcin16KS Płetwal Szczytno2:09.74603
40.MILBRANT Kacper16AZS AWF Katowice2:09.94600
41.SKIERSKI Radosław17MKP Wodnik 29 Tychy2:10.23596
42.KOZIEŁ Mikołaj15UKP UNIA Oświęcim2:10.51592
43.KOMOROWSKI Jan16MKS Trjka Łdź2:11.09584
44.ZAREMBA Jakub16UKS G - 8 Bielany2:11.52579
45.ZDZIEBŁO Piotr15Salmo Żory2:11.63577
46.KAMIŃSKI Damian16Znicz Koszalin2:12.09571
47.WIECIŃSKI Andrzej16MTKP Delfin Toruń2:12.34568
48.GŁUSZKOWSKI Mateusz16UKS CITYZEN Poznań2:13.28556
49.GĄSTAŁ Jan14MUKP Warszawianka Wodny Park2:13.62552
50.DOBRINDT Mikołaj14MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:13.63552
51.LABICH Wiktor14MKS Trjka Łdź2:14.24544
52.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź2:14.69539
53.TYLICKI Mateusz SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:14.87537
54.WLAZŁOWSKI Kamil14UKP Polonia Warszawa2:14.96536
55.CHROMIK Mateusz17MKP Wodnik 29 Tychy2:15.35531
56.WAŚKO Adam17KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:15.95524
57.KĘDZIERSKI Tomasz14UKS 190 Łdź2:18.56495
58.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa2:18.77493
59.POPIOŁEK Dawid15UKS Skarpa Lublin2:19.07489
60.SAGAN Jakub15UKS Skarpa Lublin2:19.83481
61.STWORZYJANEK Marek15UKP Polonia Warszawa2:21.40466
62.ZAJĄCZKOWSKI Filip15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw2:22.28457
63.KOMOROWSKI Kacper14MOSM Tychy2:23.87442
64.PRZYSTAŁ Adam14UKS G - 8 Bielany2:24.81433
65.CZAJKA Marcel15UKP Polonia Warszawa2:25.20430
66.KOWALSKI Adam17EKS Skra Bełchatw2:25.73425
67.KALISIAK Norbert15UKS NAWA Skierniewice2:27.38411
68.KRAJEWSKI Patryk SG15UKS Zabianka Gdańsk2:27.69409
69.KUDLIŃSKI Łukasz14UKS SP 149 Łdź2:30.14389
DYSKW.ŚMIGIELSKI Mateusz16Mks Jedynka Łdź
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWZACZYŃSKI Karol26AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 3
19.12.2017 - 19:04
Mężczyzn, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:53.64
2:06.01
2:03.13
1:59.58
1:58.52
1:56.16
1:53.64
ŚWITKOWSKI Jan
URYNIUK Paweł
KAŁUSOWSKI Jan
CIEŚLAK Marcin
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
ŚWITKOWSKI Jan
01003
05114
00905
03914
01003
01003
01003
Ostrowiec Sw
Łdź
Poznan
Gorzow Wlkp.
Poznan
Istanbul (TUR)
Ostrowiec Sw
18.12.2014
19.12.2017
22.11.2015
27.11.2008
15.12.2011
14.12.2012
18.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice1:55.20861
2.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa1:57.94803
3.BAŁABUCH Krystian22AZS AGH Krakw1:58.16798
4.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław1:58.97782
5.BUJAK Dominik18SALOS  Kielce1:59.29776
6.KAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park2:00.81747
7.CHMIELEWSKI Jakub SWR18WKS Śląsk Wrocław2:01.62732
8.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź2:02.17722
9.WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:03.15705
10.GALON Michał22AZS AWF Katowice2:03.16705
Finał B
11.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec2:01.57733
12.LITWA Krzysztof21AZS AGH Krakw2:02.04724
13.CIASTOŃ Sebastian SO18UKP UNIA Oświęcim2:02.21721
14.SACHA Kamil SWR16WKS Śląsk Wrocław2:03.46700
15.GOLENIEC Kamil SO18UKP UNIA Oświęcim2:04.50682
16.WOŹNIAK Maciej17UKS 190 Łdź2:04.66680
17.BARUSIŃSKI Kordian16UKS G - 8 Bielany2:04.73679
18.ŁAPOT Radosław SR18MOS Katowice2:04.75678
19.JAWORSKI Szymon SWR16WKS Śląsk Wrocław2:05.36668
20.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany2:05.50666


<< TOP >>
Konkurencja 4
19.12.2017 - 9:57
Kobiet, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.17
1:01.52
1:00.29
59.01
58.43
58.43
57.17
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
01605
00101
00101
00104

00101
Netanya (ISR)
Lublin
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Netanya (ISR)
03.12.2015
05.03.2017
28.11.2008
27.11.2009
27.11.2009
27.11.2009
03.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław1:00.99734Q
2.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:01.30723Q
3.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz1:01.55714Q
4.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ1:01.66710Q
5.WÓJTOWICZ Gabriela22AZS UWM Olsztyn1:01.68710Q
6.GÓRECKA Weronika17AZS AWF Warszawa1:01.92701Q
7.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy1:01.97700Q
8.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:02.49682Q
9.PISKORSKA Adela14UKP Torpeda Oleśnica1:02.77673Q
10.HERASIMOWICZ Zuzanna15Dwjka Morena Gdańsk1:02.81672Q
11.POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw1:02.86670Q
12.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica1:02.90669Q
13.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.20660Q
14.ULICKA Alicja16UKS NAWA Skierniewice1:03.38654Q
15.MODRZEJEWSKA Magdalena SR15MKS-SMS Victoria Racibrz1:03.70644Q
16.TRACZYK Justyna SWR13WKS Śląsk Wrocław1:03.77642Q
17.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok1:04.10632Q
18.KACZANOWSKA Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk1:04.17630Q
19.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 231:04.22629Q
20.KULAGA Dominika20Ukp Gryf Dębica1:04.34625Q
21.BUJAK Klara15UKS G - 8 Bielany1:04.51620R
22.ROMANOWSKA Patrycja17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:04.52620R
23.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice1:04.84611
24.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice1:04.89609
25.SUCHECKA Katarzyna18UKS Ostrobramska Warszawa1:04.94608
26.KOŚCIELNIAK Aleksandra15UKS Shark Rudna1:04.95608
27.GÓRNICKA ALEKSANDRA SSz15MKP Szczecin1:04.99607
28.PABIN Marta17MKS Trjka Łdź1:05.04605
29.ŚLIWA Maja SR16Hobby Sport1:05.19601
BARTYZEL Aleksandra19AZS AGH Krakw1:05.19601
31.ŁYSAKOWSKA Julia SL16Ku Azs Umcs Lublin1:05.24600
32.GUS Julia SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.47593
33.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany1:05.80584
34.PICHOLA Weronika15MKS Piaseczno1:05.88582
35.COCHÓR Izabela16MUKP Warszawianka Wodny Park1:05.89582
36.KUROPATWA Weronika SG16UKS Zabianka Gdańsk1:06.01579
37.MALEC Wiktoria14MKS Ikar Mielec1:06.09577
38.JAKUBCZAK Martyna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:06.15575
39.GANCARZ Karolina SL16Ku Azs Umcs Lublin1:06.32571
40.BILIŃSKA Dominika SO17UKP UNIA Oświęcim1:06.45567
41.TOMASIAK Agnieszka SO16UKP UNIA Oświęcim1:06.49566
42.KOSIŃSKA Dominika16AZS AWF Katowice1:06.72561
43.MOLENDA Dominika SG14UKS Zabianka Gdańsk1:06.90556
44.DEMBOWSKA Weronika14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:06.94555
45.DEKONINCK Laura SWwa15UKP Polonia Warszawa1:07.05552
46.AREKHAVA Anhelina18KS AZS - AWF Biała Podlaska1:07.19549
47.AUGUŚCIAK Michalina15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:07.45543
48.CZECHYRA Agata14K.S.Warta Poznań1:07.49542
49.KOPICZYŃSKA Agata15UKS G - 8 Bielany1:07.54540
50.LISOWSKA Wiktoria SOL17MKS JUVENIA Białystok1:07.96530
51.PIOTROWICZ Maja SZG15BARAKUDA Starachowice1:08.03529
52.GRZELCZYK Natalia15Mks Jedynka Łdź1:08.14526
53.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź1:08.21525
54.GONDEK Wiktoria SL16SP Motyl Mosir Stalowa Wola1:08.40520
55.KRZYSZTOFIAK Iga14K.S.Warta Poznań1:08.54517
56.HAŁADYN Karolina14UKS 190 Łdź1:08.56517
57.MIGDAŁ Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk1:08.81511
58.ZIEMACKA Julia14Iuks Muszelka Warszawa1:08.82511
59.SUCHAN Zuzanna18KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.85510
60.SZERSZEŃ Natalia15Ukp Gryf Dębica1:09.00507
61.ZAJĄC Aleksandra15MOSM Tychy1:09.10505
62.KOZIK Anna19AZS AWF Katowice1:09.12504
63.KACZYŃSKA Anna14AZS UŁ PŁ Łdź1:09.90487
64.MUSZYŃSKA Majka15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:10.23481
65.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź1:11.13463
66.MEKSUŁA Marta14Uks Delfin Tarnobrzeg1:15.44388
67.MILCZAREK Oliwia14MKS Trjka Łdź1:16.58371
NWKURZEPA Adrianna15UKS Pirania Targwek


<< TOP >>
Konkurencja 4
19.12.2017 - 17:53
Kobiet, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.17
1:01.52
1:00.29
59.01
58.43
58.43
57.17
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
01605
00101
00101
00104

00101
Netanya (ISR)
Lublin
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Netanya (ISR)
03.12.2015
05.03.2017
28.11.2008
27.11.2009
27.11.2009
27.11.2009
03.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław59.48791Q
2.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz1:00.37757Q
3.GÓRECKA Weronika17AZS AWF Warszawa1:00.46754Q
4.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:00.58749Q
5.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:00.70745q
6.WÓJTOWICZ Gabriela22AZS UWM Olsztyn1:01.08731q
7.ULICKA Alicja16UKS NAWA Skierniewice1:01.33722q
8.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ1:01.48717q
9.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica1:01.54715q
10.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy1:01.57713q
11.HERASIMOWICZ Zuzanna15Dwjka Morena Gdańsk1:02.04697R
12.PISKORSKA Adela14UKP Torpeda Oleśnica1:02.67677R
13.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.00666
14.POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw1:03.07664
15.MODRZEJEWSKA Magdalena SR15MKS-SMS Victoria Racibrz1:03.42653
16.TRACZYK Justyna SWR13WKS Śląsk Wrocław1:03.47651
17.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 231:03.80641
18.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok1:03.84640
19.KACZANOWSKA Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk1:03.96636
20.KULAGA Dominika20Ukp Gryf Dębica1:04.37624


<< TOP >>
Konkurencja 4
20.12.2017 - 18:29
Kobiet, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.17
1:01.52
1:00.29
59.01
58.43
58.43
57.17
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
TCHÓRZ Alicja
00101
01605
00101
00101
00104

00101
Netanya (ISR)
Lublin
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Netanya (ISR)
03.12.2015
05.03.2017
28.11.2008
27.11.2009
27.11.2009
27.11.2009
03.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław57.93857
2.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz59.28799
3.WÓJTOWICZ Gabriela22AZS UWM Olsztyn59.96773
4.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:00.18764
5.GÓRECKA Weronika17AZS AWF Warszawa1:00.30760
6.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:00.68745
7.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica1:00.93736
8.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy1:01.37720
9.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ1:02.00699
10.ULICKA Alicja16UKS NAWA Skierniewice1:02.02698


<< TOP >>
Konkurencja 5
19.12.2017 - 10:09
Mężczyzn, 200m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:47.38
2:02.85
1:59.30
1:55.56
1:51.76
1:48.73
1:47.38
KAWĘCKI Radosław
GORAJ Marcin
GORAJ Marcin
WYSOCZYŃSKI Mateusz
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00304
03606
03606
00106
05114
00304
00304
Doha (QAT)
Lublin
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Warsaw
Doha (QAT)
07.12.2014
17.12.2015
15.12.2016
26.11.2009
15.12.2016
18.12.2009
07.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa1:56.96736A
2.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra1:57.19732A
3.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany1:57.32729A
4.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn1:58.03716A
5.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa1:58.16714A
6.BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź1:58.56707A
7.MALEC Mikołaj16MKS Trjka Łdź1:58.72704A
8.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw1:58.82702A
9.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin1:58.91700A
10.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław1:58.97699A
11.DUBIEL Adam24AZS AWF Warszawa1:59.71687B
12.MORAWSKI Krzysztof23TP Zielona Gra1:59.99682B
13.RABAN Maciej15IKSKonstancin2:00.54672B
14.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw2:01.03664B
15.KĘDZIA WIKTOR SSz17MKP Szczecin2:02.13646B
16.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany2:02.33643B
17.KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra2:02.37643B
18.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany2:03.22629B
19.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź2:03.49625B
20.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice2:03.84620B
21.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź2:04.15615R
22.SUCHAŃSKI Przemysław SO16UKP UNIA Oświęcim2:04.32613R
23.GÓRKA Łukasz15SiKReT Gliwice2:04.54610
24.RACZYŃSKI Adrian15UKS JAGIELLONKA Warszawa2:04.67608
25.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa2:04.72607
26.WŁODARCZYK Bruno17TS Wisła Krakw2:05.88590
27.ŻOŁĄDŹ Stanisław14UKS G - 8 Bielany2:06.00589
28.FURMAN Łukasz24CSIR MOS Dąbrowa Grnicza2:06.65580
29.MIESZKUNIEC Szymon15UKS Victoria Jzefw2:06.92576
30.ROŻENEK Patryk15KS. Grnik Radlin2:07.11573
GUŚCIN Eryk SZG16UKS Shark Rudna2:07.11573
32.KULPA Michał SOL16UKS KURORT Ciechocinek2:07.75565
33.WOŁOSZYN Roman16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza2:07.77565
34.GUMIŃSKI Igor15Dwjka Morena Gdańsk2:07.90563
35.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice2:07.96562
36.NOWICZKOW Jakub SL16Ku Azs Umcs Lublin2:08.19559
37.WILEJTO Igor16Dwjka Tczew2:08.42556
38.DOEDEL Alex16UKS CITYZEN Poznań2:08.44556
39.GOTOWSKI Dominik15UKS G - 8 Bielany2:09.05548
40.CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany2:09.52542
41.CEPUCHOWICZ Jakub15Uks Orka Lubań2:09.53542
42.BOBER Paweł SG14UKS Zabianka Gdańsk2:10.45530
43.BOROWSKI Adam16SALOS  Kielce2:10.67528
44.WISZNIEWSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany2:10.72527
45.KOWALCZYK Kacper15UKS G - 8 Bielany2:10.74527
46.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17UKS Orka Zamość2:12.62505
47.SŁOWIKOWSKI Bartosz15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw2:12.73504
48.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR17MKS-SMS Victoria Racibrz2:12.83502
49.KOWALEWSKI Paweł14MKS JUVENIA Białystok2:13.01500
50.PLEŚNIEROWICZ Kamil15UKS CITYZEN Poznań2:13.81491
51.ABD EL RAZEK Jakub15MUKP Warszawianka Wodny Park2:13.82491
52.FAJKOWSKI Piotr16MKS Trjka Łdź2:14.33486
53.COLEMAN Alan14Mks Jedynka Łdź2:14.75481
54.TOMASZOWSKI Michał14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry2:16.51463
55.RZĄSA Jacek SG14UKS Zabianka Gdańsk2:17.55452
56.SOSIŃSKI Bartosz16UKS CITYZEN Poznań2:17.97448
57.SOBIECH Szymon14UKS SP 149 Łdź2:18.21446
58.ŻYDER Michał14Znicz Koszalin2:18.38444
59.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź2:21.29417
60.STANISŁAWSKI Kacper15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:24.56390
61.STRASZYŃSKI Kacper14MKS Trjka Łdź2:25.08385
62.HNATYK Damian14Dwjka Morena Gdańsk2:27.52367
63.AUGUŚCIŃSKI Mateusz14MKS Trjka Łdź2:30.00349
64.KORZENIOWSKI Wiktor14UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:33.86323
65.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin2:42.99272
66.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź2:45.85258
NWRYBIŃSKI Filip15SSP Orka Iława
NWMATUSZYŃSKI Mikołaj14UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 5
19.12.2017 - 18:06
Mężczyzn, 200m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:47.38
2:02.85
1:59.30
1:55.56
1:51.76
1:48.73
1:47.38
KAWĘCKI Radosław
GORAJ Marcin
GORAJ Marcin
WYSOCZYŃSKI Mateusz
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00304
03606
03606
00106
05114
00304
00304
Doha (QAT)
Lublin
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Warsaw
Doha (QAT)
07.12.2014
17.12.2015
15.12.2016
26.11.2009
15.12.2016
18.12.2009
07.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa1:50.73868
2.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa1:52.36830
3.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra1:53.83799
4.BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź1:56.57744
5.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw1:56.65742
6.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany1:57.16732
7.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin1:57.49726
8.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn1:58.27712
9.MALEC Mikołaj16MKS Trjka Łdź1:59.07698
10.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław1:59.13697
Finał B
11.MORAWSKI Krzysztof23TP Zielona Gra1:59.93683
12.RABAN Maciej15IKSKonstancin2:00.29677
13.DUBIEL Adam24AZS AWF Warszawa2:00.91666
14.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw2:00.93666
15.KĘDZIA WIKTOR SSz17MKP Szczecin2:01.44658
16.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany2:02.50641
17.KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra2:02.84635
18.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź2:02.91634
19.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice2:05.26599
20.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź2:08.16559


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.12.2017 - 10:29
Kobiet, 200m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:03.53
2:14.64
2:10.98
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:06.97
JEDRZEJCZAK Otylia
TRAMBOWICZ Zuzanna
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirella
00114
00202
00104
00104
POL
Debrecen (HUN)
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Gorzw Wlkp.
Gorzw Wlkp
13.12.2007
15.12.2016
27.11.2008
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław2:08.81800A
2.TRAMBOWICZ Zuzanna15MKS SP-63 Bydgoszcz2:13.26723A
3.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.2:14.19708A
4.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom2:14.69700A
5.ZIELIŃSKA Daria14UKP Polonia Warszawa2:15.17692A
6.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin2:15.24691A
7.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim2:15.65685A
8.ADAMIEC Dominika SO18UKP UNIA Oświęcim2:16.22676A
9.DĄBROWSKA Tatiana15UKS 190 Łdź2:16.63670A
10.MUSIOŁ Wiktoria19AZS AWF Katowice2:16.77668A
11.KOWALSKA Agata24AZS AWF Warszawa2:17.06664B
12.KOSSAKOWSKA Dominika SWR16WKS Śląsk Wrocław2:17.21662B
13.PIECHOTA Paulina18UKS 190 Łdź2:17.57657B
14.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec2:17.62656B
15.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim2:19.35632B
16.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:20.03623B
17.IŻYCKA Marta SR17UKS Wodnik Siemianowice Śl.2:20.46617B
18.GANCARZ Julia14MKS Ikar Mielec2:21.09609B
19.REDNER Sandra SL18Ku Azs Umcs Lublin2:21.60602B
20.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra16WKS Śląsk Wrocław2:21.78600B
21.CIEPLAK Aleksandra16UKS OLIMPIC Warka2:21.93598R
22.TASAK Aleksandra14UKS SMS GALICJA Krakw2:22.13595R
23.RUTKOWSKA Wiktoria SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.57590
24.KRYPA Marta15UKS Manta Warszawa Włochy2:23.75576
25.BADZIAN Natalia14UKP Polonia Warszawa2:24.23570
26.FRĄCKIEWICZ Martyna SZG14TP Zielona Gra2:24.26569
27.URBAN Karolina14UKS Ósemka Starogard Gdański2:24.27569
28.LUTKIEWICZ Gabriela14Ks Wisła Puławy2:25.56554
29.FILIPEK Jagoda SWR18WKS Śląsk Wrocław2:25.67553
30.BYLIŃSKA Agnieszka SG15UKS Zabianka Gdańsk2:25.99549
31.OLEBA Małgorzata19MKP Szczecin2:26.01549
32.SZYMAŃSKA Julia14UKS 190 Łdź2:27.14537
33.NIEMCZYK Wiktoria15MOSM Tychy2:27.19536
34.HOLAK Marta SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:27.45533
35.STERNICZUK Weronika14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki2:27.93528
36.PECIAK Katarzyna15UKS SMS GALICJA Krakw2:28.09526
37.BARTCZAK Julia17AZS UŁ PŁ Łdź2:28.91518
38.TOMOŃ Martyna SL17UKS Skarpa Lublin2:30.72499
39.FUKS Aleksandra14MUKS Gilus Gilowice2:32.73480
40.HAŁAWCZAK MARCELINA SSz15MKP Szczecin2:35.80452
41.ORŁOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice2:36.17449
42.ŚWIĄTEK Martyna15UKS Skarpa Lublin2:39.11424
43.KUŚMIERZ Anna15UKS 190 Łdź2:42.97395
44.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin2:59.67295


<< TOP >>
Konkurencja 6
19.12.2017 - 18:32
Kobiet, 200m motylkowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:03.53
2:14.64
2:10.98
2:06.97
2:06.97
2:06.97
2:06.97
JEDRZEJCZAK Otylia
TRAMBOWICZ Zuzanna
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirela
OLCZAK Mirella
00114
00202
00104
00104
POL
Debrecen (HUN)
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Gorzw Wlkp.
Gorzw Wlkp
13.12.2007
15.12.2016
27.11.2008
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009
26.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław2:07.25830
2.TRAMBOWICZ Zuzanna15MKS SP-63 Bydgoszcz2:14.20708
3.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom2:14.51703
4.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim2:14.79698
5.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin2:14.94696
6.ZIELIŃSKA Daria14UKP Polonia Warszawa2:15.05694
7.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.2:15.23691
8.MUSIOŁ Wiktoria19AZS AWF Katowice2:15.79683
9.ADAMIEC Dominika SO18UKP UNIA Oświęcim2:17.92652
10.DĄBROWSKA Tatiana15UKS 190 Łdź2:18.51643
Finał B
11.KOWALSKA Agata24AZS AWF Warszawa2:18.02650
12.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:19.05636
13.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim2:19.28633
14.GANCARZ Julia14MKS Ikar Mielec2:19.50630
15.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra16WKS Śląsk Wrocław2:20.37618
16.IŻYCKA Marta SR17UKS Wodnik Siemianowice Śl.2:21.20607
17.REDNER Sandra SL18Ku Azs Umcs Lublin2:21.80600
18.TASAK Aleksandra14UKS SMS GALICJA Krakw2:22.24594
RUTKOWSKA Wiktoria SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:22.24594
20.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec2:28.07527


<< TOP >>
Konkurencja 7
19.12.2017 - 10:45
Mężczyzn, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.62
56.07
53.98
51.90
51.52
51.52
49.62
CZERNIAK Konrad
GORAJ Marcin
GORAJ Marcin
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
CZERNIAK Konrad
00603
03606
03606
05114

01315
00603
Szczecin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Olsztyn
Szczecin
09.12.2011
17.12.2015
15.12.2016
18.12.2015
02.12.2016
02.12.2016
09.12.2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.GORAJ Marcin SK16UKS SMS GALICJA Krakw52.46769Q
2.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw52.90750Q
3.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań52.96748Q
4.PIWOWARSKI Konrad19KU AZS PŁ54.06703Q
5.SADŁOWSKI Piotr SOL17MTP Kormoran Olsztyn54.07703Q
6.WYSOCZYŃSKI Mateusz24AZS AGH Krakw54.09702Q
PUK Dariusz22AZS AWF Katowice54.09702Q
8.CIĘŻKOWSKI Dominik21AZS AWF Warszawa54.15699Q
9.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice54.21697Q
10.DEREŃ Kacper19MKS 9 Dzierżoniw54.48687Q
11.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź54.72678Q
12.KRZYWNICKI Adrian16MPKS Orka Ciechanw54.80675Q
13.OPALSKI Marcin24MUKP Warszawianka Wodny Park54.82674Q
14.BLACHURA Patryk SO18UKP UNIA Oświęcim54.84673Q
15.KIERZKOWSKI Mateusz30KS AZS-AWFiS Gdańsk55.03666Q
16.GOŹDZIK Damian22K.S.Warta Poznań55.09664Q
17.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa55.16662Q
18.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany55.18661Q
19.KACZMARSKI Marcin23AZS AWF Warszawa55.21660Q
20.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław55.23659Q
21.PRZYBYŁA Kacper19AZS AWF Katowice55.34655R
22.STEC Kacper18UKP Kmita Zabierzw55.38654R
23.SMOLIŃSKI Jakub17KS Fenix Ożarw Mazowiecki55.40653
24.SAWICKI Bartosz17AZS AWF Katowice55.44652
25.PUZAN Yauheni22KU AZS Uniwersytetu Warszawski55.57647
26.KORZUCH Mateusz22AZS AWF Katowice55.58647
27.BUCZKOWSKI Kamil21AZS AGH Krakw55.60646
28.NAUMENKO Artem21AZS AGH Krakw55.69643
29.URYNIUK Paweł14UKS G - 8 Bielany55.78640
Rekord Polski 14 lat
30.BORKOWSKI Kacper SL17Ku Azs Umcs Lublin55.82639
31.BOCHEŃ Tomasz18MKS JUVENIA Białystok55.85638
32.KOZIEŁ Mikołaj15UKP UNIA Oświęcim55.87637
OLLER Krzysztof SL17MTP Kormoran Olsztyn55.87637
34.OSSES Arkadiusz22K.S.Warta Poznań55.88636
35.MITRUS Paweł17UKS G - 8 Bielany55.96634
36.FIKS Krzysztof17UKS 190 Łdź55.97633
37.SŁOWIK Rafał17UKS G - 8 Bielany56.01632
38.GOSIENIECKI Juliusz19MKP Astromal Leszno56.03631
FAJFER Mateusz21MKS Juvenia Wrocław56.03631
40.POWROŹNIK Konrad20WKS Śląsk Wrocław56.05631
41.SMUL Błażej18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki56.06630
42.CIEŚLA Oskar16AZS AWF Katowice56.16627
43.WAŁCERZ Mateusz17KP Stilon Gorzw Wlkp.56.22625
44.MUSZYŃSKI Wiktor16UKS CITYZEN Poznań56.41619
45.OKUPNIK Jakub19KS AZS AWF Wrocław56.53615
46.NOWOTNY Dawid16UKS G - 8 Bielany56.66611
47.ŁUKAWSKI Mikołaj18SALOS  Kielce56.69610
48.WARDAWA Filip16UKS G - 8 Bielany56.82605
49.ĆWIEK Wiktor14Buks  Warszawa57.01599
50.POPIELA Karol17MKP Wodnik 29 Tychy57.02599
51.BRODOWSKI Bartosz17UKS NAWA Skierniewice57.11596
DĘBSKI Szymon18UKS NAWA Skierniewice57.11596
53.KUCA Przemysław23K.S.Warta Poznań57.14595
54.KOTWICA Bartosz16Ku Azs Umcs Lublin57.20593
55.CHMIELOWIEC Łukasz17UKS NAWA Skierniewice57.21593
56.PERKOWSKI Wiktor19MTP Kormoran Olsztyn57.29591
57.SORDYL Mateusz SO18Victoria Kozy57.32590
58.WOLANEK Szymon21KU AZS PŁ57.35589
59.CHAREWICZ Hubert17KS AZS - AWF Biała Podlaska57.39588
60.JAŚKIEWICZ Adrian15Iuks Muszelka Warszawa57.46585
61.PACŁAWSKI Jakub SL17SAPAS Rzeszw57.54583
62.CZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin57.60581
63.BIELSKI Jakub17MKS 9 Dzierżoniw57.70578
64.PURTAK Wiktor15Mks Jedynka Łdź57.73577
65.CHODULSKI Jakub Sl17UKS Skarpa Lublin57.78576
66.BORSUK Łukasz16UKP Fala Kraśnik57.82574
67.TYLICKI Mateusz SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz57.98570
68.KRUTOWICZ Bartłomiej SWwa15UKP Polonia Warszawa58.17564
69.DĄBROWSKI Patryk SWR17WKS Śląsk Wrocław58.29561
70.KEMPA Mikołaj SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle58.32560
71.ZDZIEBŁO Piotr15Salmo Żory58.34559
72.WIKTOROWSKI Gracjan17AZS UŁ PŁ Łdź58.35559
CHYCZEWSKI Oliwer17M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.58.35559
74.BŁASZCZYK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki58.51554
75.KWAŚNY Jakub16AZS AWF Katowice58.55553
76.RĘBAS Igor28KU AZS Uniwersytetu Warszawski58.62551
77.KAMIŃSKI Damian16Znicz Koszalin58.72548
78.KOWALIK Damian23KU AZS UAM Poznań58.74548
79.DEREZIŃSKI Szymon SWwa16MKS Polonia Warszawa58.89544
80.SADŁO Marcel16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza58.93543
81.SOBIESZUK Kacper15UKS Skarpa Lublin58.98541
82.WOZNIAK Kamil17UKS FREGATA Kolbuszowa59.05539
83.SUSZEK Wojciech25KS AZS - AWF Biała Podlaska59.23534
84.CHROMIK Mateusz17MKP Wodnik 29 Tychy59.34531
85.ZAREMBA Jakub16UKS G - 8 Bielany59.47528
86.CHEREDIS Jakub15UKS G - 8 Bielany59.49527
87.PORCZYŃSKI Michał17MKS Trjka Łdź59.53526
88.ŁANGOWSKI Maciej15KS Posnania Poznań59.69522
89.OGRODNIK Wojciech14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry59.72521
90.BIELAWA Dominik SG15TRI Team Rumia59.80519
91.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn59.95515
92.PLEŚNIEROWICZ Kamil15UKS CITYZEN Poznań1:00.11511
93.WŁODARCZYK Maciej18Uks Pingwiny1:00.16510
94.CHMIELOWIEC Mateusz17UKS NAWA Skierniewice1:00.20509
95.GĄSTAŁ Jan14MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.26507
96.ZDANOWSKI Filip15Uks Pingwiny1:00.27507
97.RACZYŃSKI Adrian15UKS JAGIELLONKA Warszawa1:00.41504
98.WOŹNIAK Kamil16Ks Wisła Puławy1:00.43503
99.KULISIEWICZ Rafał18MKS Polonia Warszawa1:00.44503
100.MRZYGŁÓD Michał15MUKS Gilus Gilowice1:00.61499
POPIOŁEK Dawid15UKS Skarpa Lublin1:00.61499
102.SKOWRONEK Hubert15UKS NAWA Skierniewice1:00.75495
103.CICHOCKI Maciej17UKS Ostrobramska Warszawa1:00.77495
104.BATOR Kacper17AZS AGH Krakw1:00.80494
105.WLAZŁOWSKI Kamil14UKP Polonia Warszawa1:00.82494
106.LECH Filip16Ku Azs Umcs Lublin1:00.88492
107.BYKOWSKI Łukasz17MKS 9 Dzierżoniw1:00.95490
KĘDZIERSKI Tomasz14UKS 190 Łdź1:00.95490
109.LATUSEK Szymon17MKP Wodnik 29 Tychy1:01.09487
110.RACINOWSKI Jakub19MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.24483
111.CHOJNOWSKI Tomasz15Uks Skalar Warszawa1:01.41479
112.SUSZEK Piotr16KS AZS - AWF Biała Podlaska1:01.60475
113.LITEWCZUK Mateusz15MOSM Tychy1:01.61475
114.WIĘCKOWSKI Jakub14UKS JAGIELLONKA Warszawa1:01.76471
115.MAGDA Patryk15MKS Ikar Mielec1:02.05465
116.WALENCIAK Aleksander15UKS V Łomianki1:02.06465
117.NOSARZEWSKI Kornel14MUKP Warszawianka Wodny Park1:02.09464
118.STEFANOWSKI Bartosz14UKS NAWA Skierniewice1:02.12463
KOWALCZYK Michał15UKP Polonia Warszawa1:02.12463
120.NOWICKI Kacper19UMKS Niesłyszących Poznań1:02.34458
121.SIEMBIDA Hubert18Ukp Gryf Dębica1:02.38457
122.SYSKA Kacper15Mks Jedynka Łdź1:02.47455
123.BURCZYŃSKI Piotr15UKP Polonia Warszawa1:02.86447
124.OLESKI Tomasz14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:02.90446
125.DUDKIEWICZ Kacper15UKP Polonia Warszawa1:02.91446
126.SMOLIŃSKI Rafał14Uks Delfin Legionowo1:03.04443
127.KULS Jan14KP Delfin Inowrocław1:03.92425
128.DADOS Aleksander16Ks Wisła Puławy1:04.04423
129.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn1:04.33417
130.DOBRZAŃSKI Krystian17MKS 9 Dzierżoniw1:04.58412
131.GRECZAN Sebastian14MKS JUVENIA Białystok1:05.32398
132.BERBELSKI Adam14MUKS Wodnik Łask1:05.33398
133.KUCHARSKI Jan15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:05.43396
134.ZIELIŃSKI Maksymilian14UKS G - 8 Bielany1:05.45396
135.JASIŃSKI Jakub14Mks Jedynka Łdź1:05.62393
136.KUDLIŃSKI Łukasz14UKS SP 149 Łdź1:06.23382
137.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań1:06.27381
138.GRZEGRZÓLKA Albert14UKS G - 8 Bielany1:06.60376
139.NAPIERAŁA Łukasz15KS Posnania Poznań1:06.82372
140.WALAT Sebastian14UKS Pirania Targwek1:07.71358
141.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin1:08.01353
142.SZLĘK Jan14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:08.20350
143.MATEJKO Maciej15UKS Delfin Garwolin1:09.97324
NWCZYŻAK Arkadiusz SR18UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska
NWGAŁECKI Krzysztof14MKS Trjka Łdź
NWCZERNIAK Konrad28Ku Azs Umcs Lublin


<< TOP >>
Konkurencja 7
19.12.2017 - 18:27
Mężczyzn, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.62
55.78
53.98
51.90
51.52
51.52
49.62
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
GORAJ Marcin
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
CZERNIAK Konrad
00603
05114
03606
05114

01315
00603
Szczecin
Łdź
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Olsztyn
Szczecin
09.12.2011
19.12.2017
15.12.2016
18.12.2015
02.12.2016
02.12.2016
09.12.2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań51.35820Q
2.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice52.14784Q
3.GORAJ Marcin SK16UKS SMS GALICJA Krakw52.49768q
4.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw52.66761Q
5.WYSOCZYŃSKI Mateusz24AZS AGH Krakw52.77756q
6.SADŁOWSKI Piotr SOL17MTP Kormoran Olsztyn53.49726q
7.OPALSKI Marcin24MUKP Warszawianka Wodny Park53.50725q
8.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź53.70717q
9.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice53.93708Q
10.CIĘŻKOWSKI Dominik21AZS AWF Warszawa54.20698?
DEREŃ Kacper19MKS 9 Dzierżoniw54.20698?
12.PIWOWARSKI Konrad19KU AZS PŁ54.38691R
13.GOŹDZIK Damian22K.S.Warta Poznań54.45688
ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa54.45688
15.KIERZKOWSKI Mateusz30KS AZS-AWFiS Gdańsk54.50686
16.BLACHURA Patryk SO18UKP UNIA Oświęcim54.66680
17.KRZYWNICKI Adrian16MPKS Orka Ciechanw54.91671
18.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany54.96669
19.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław55.23659
20.KACZMARSKI Marcin23AZS AWF Warszawa55.28657


<< TOP >>
Konkurencja 7
20.12.2017 - 18:57
Mężczyzn, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.62
55.78
53.98
51.90
51.52
51.52
49.62
CZERNIAK Konrad
URYNIUK Paweł
GORAJ Marcin
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
CZERNIAK Konrad
00603
05114
03606
05114

01315
00603
Szczecin
Łdź
Olsztyn
Lublin
Olsztyn
Olsztyn
Szczecin
09.12.2011
19.12.2017
15.12.2016
18.12.2015
02.12.2016
02.12.2016
09.12.2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice50.49863
2.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań50.87844
3.WYSOCZYŃSKI Mateusz24AZS AGH Krakw51.95792
4.GORAJ Marcin SK16UKS SMS GALICJA Krakw52.15783
5.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw52.82754
6.SADŁOWSKI Piotr SOL17MTP Kormoran Olsztyn53.06744
7.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice53.41729
8.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź53.42729
9.DEREŃ Kacper19MKS 9 Dzierżoniw53.79714
10.OPALSKI Marcin24MUKP Warszawianka Wodny Park54.00705


<< TOP >>
Konkurencja 8
19.12.2017 - 11:08
Kobiet, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:07.97
2:17.40
2:14.52
2:11.56
2:10.64
2:10.25
2:07.97
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna
TCHÓRZ Alicja
00101
01605
POL
POL
POL
POL
00101
Lublin
Poznan
Płock
Dublin (IRL)
Vienna (AUT)
Trieste (ITA)
Lublin
17.12.2015
25.11.2017
01.11.2002
11.12.2003
09.12.2004
08.12.2005
17.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź2:14.76739A
Rekord Polski 14 lat
2.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom2:15.75723A
3.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław2:16.78707A
4.ADAMCZYK Julia SL18Ku Azs Umcs Lublin2:17.23700A
5.HALICKA Lidia16WKS Śląsk Wrocław2:17.45696A
6.PARADOWSKA Kinga SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:17.48696A
7.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź2:17.51695A
8.ŻUKOWSKA Paula24AZS AWF Katowice2:18.00688A
9.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski2:18.76677A
10.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin2:18.80676A
11.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw2:18.82676B
12.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz2:19.32669B
13.GRZEGORCZYK Izabella24K.S.Warta Poznań2:19.40668B
14.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:20.09658B
15.COCHÓR Izabela16MUKP Warszawianka Wodny Park2:21.08644B
16.CERLICH Oliwia15MKS Ikar Mielec2:21.75635B
17.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:21.88633B
18.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce2:22.32627B
19.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry2:22.62623B
20.PISKORZ Aleksandra SWR16WKS Śląsk Wrocław2:22.67623B
21.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra16WKS Śląsk Wrocław2:22.78621R
22.PISKORSKA Adela14UKP Torpeda Oleśnica2:22.85620R
23.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:23.01618
WIŚNIEWSKA Oliwia16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza2:23.01618
25.KEMPA Anna SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:23.37614
26.BANACZKOWSKA Aleksandra Soc15KS KSZO Ostrowiec Św2:23.44613
27.MENDYK Adrianna19Mks Wodnik Radom2:23.80608
28.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:23.83608
29.PIOTROWICZ Maja SZG15BARAKUDA Starachowice2:24.18603
30.SKORUPA Monika18DOKiS SP "Vega" Dobrodzień2:24.27602
31.CELMER Wiktoria14K.S.Warta Poznań2:24.28602
32.MISIORNY Anna17MKS Trjka Łdź2:24.54599
33.BARTYZEL Aleksandra19AZS AGH Krakw2:24.70597
34.PROCHOWNIK Olimpia SL18Ku Azs Umcs Lublin2:24.87595
35.NIEDŹWIEDZKA Małgorzata20AZS AWF Katowice2:24.89594
36.CICHOWSKA Julia16MKS Juvenia Wrocław2:24.99593
37.SMĘTEK Wiktoria SR16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:25.57586
38.MOŻDŻAN Milena14UKS Shark Rudna2:25.74584
39.MACIEJEWSKA Beata14UKS SP 149 Łdź2:26.56574
40.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa2:26.65573
41.WOJTANEK Wiktoria16UKS GOS Raszyn2:27.45564
42.SAJECKA Zofia19Swimmers St. Pływackie2:27.73561
43.LISOWSKA Wiktoria SOL17MKS JUVENIA Białystok2:28.90548
44.MALINA Amelia14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza2:30.15534
45.SERAFIN Barbara15UKS G - 8 Bielany2:31.12524
46.GARULA Wiktoria15CSIR MOS Dąbrowa Grnicza2:32.44510
47.HOLAK Marta SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:32.85506
48.KOSTRZEWSKA Maria14UKS 190 Łdź2:33.64498
49.DESZCZKA Laura16MKS Trjka Łdź2:34.24493
50.BILSKA Natalia SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:34.53490
51.WITEK Aleksandra SG14UKS Zabianka Gdańsk2:35.46481
52.BIEGAŃSKA Weronika14UKS G - 8 Bielany2:36.78469
53.RŻANY Wiktoria15Ukp Gryf Dębica2:40.62436
54.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin2:48.82376
NWLEWANDOWSKA Natalia SO16UKP UNIA Oświęcim


<< TOP >>
Konkurencja 8
19.12.2017 - 18:12
Kobiet, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:07.97
2:14.76
2:14.52
2:11.56
2:10.64
2:10.25
2:07.97
TCHÓRZ Alicja
KNOP Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
BARANOWSKA Katarzyna
TCHÓRZ Alicja
00101
01605
POL
POL
POL
POL
00101
Lublin
Łdź
Płock
Dublin (IRL)
Vienna (AUT)
Trieste (ITA)
Lublin
17.12.2015
19.12.2017
01.11.2002
11.12.2003
09.12.2004
08.12.2005
17.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław2:10.58812
2.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom2:13.12767
3.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź2:13.18766
Rekord Polski 14 , 15 lat
4.ŻUKOWSKA Paula24AZS AWF Katowice2:13.42761
5.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź2:14.12750
6.PARADOWSKA Kinga SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:15.21732
7.HALICKA Lidia16WKS Śląsk Wrocław2:15.94720
8.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski2:19.87661
9.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin2:22.66623
DYSKW.ADAMCZYK Julia SL18Ku Azs Umcs Lublin
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
Finał B
11.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw2:16.92704
12.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz2:18.00688
13.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice2:18.66678
14.GRZEGORCZYK Izabella24K.S.Warta Poznań2:19.01673
15.COCHÓR Izabela16MUKP Warszawianka Wodny Park2:20.07658
16.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce2:21.63636
17.CERLICH Oliwia15MKS Ikar Mielec2:22.09630
18.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:22.52625
19.PISKORZ Aleksandra SWR16WKS Śląsk Wrocław2:23.95606
20.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry2:28.87548


<< TOP >>
Konkurencja 9
19.12.2017 - 11:27
Mężczyzn, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.63
1:03.54
1:01.51
1:00.32
59.73
58.70
58.63
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
SIEMIŃSKI Piotr
MACHNIK Mikołaj
KUSTO Rafał
KUSTO Robert
STOLARSKI Marcin
00115
00905
02314
01111
02101
02101
00115
Olsztyn
Wroclaw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
16.12.2016
16.11.2014
17.12.2015
27.11.2009
16.12.2016
16.12.2016
16.12.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań59.15830Q
2.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice59.84802Q
3.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.17789Q
4.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa1:00.25786Q
5.KUSTO Robert19AZS AWF Warszawa1:00.49776Q
6.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań1:00.50776Q
7.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź1:00.55774Q
8.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna1:00.66770Q
9.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa1:00.83764Q
10.NOWAK Patryk22AZS AWF Katowice1:00.84763Q
11.SUZIN Marcin24AZS AGH Krakw1:00.99758Q
12.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice1:01.00757Q
13.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice1:01.16751Q
14.BEBEROK Filip SZG17TP Zielona Gra1:01.36744Q
15.ROMANOWSKI Kamil20AZS AWF Katowice1:01.55737Q
16.KRULIKOWSKI Maciej SO18UKP UNIA Oświęcim1:01.68732Q
17.KAMINIARZ Jakub21UKS G - 8 Bielany1:01.86726Q
18.KADROW Konrad20Ku Azs Umcs Lublin1:01.88725Q
19.SOLAK Łukasz18KP MZOS Płock1:02.02720Q
20.BACHLAJ Dorian SR18UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:02.03720Q
21.ŻMIJA Marek20AZS AWF Katowice1:02.11717R
22.SZER Michał22Legia Warszawa1:02.26712R
23.KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw1:02.32710
24.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy1:02.35709
25.WAWRZYNKIEWICZ Piotr19MKP Szczecin1:02.40707
26.ADAMSKI Mikołaj17MPKS Orka Ciechanw1:02.41707
27.PACZYŃSKI Oliwer20Ku Azs Umcs Lublin1:02.49704
RĘBACZ Maciej17UKS G - 8 Bielany1:02.49704
29.DUBAS Mateusz16AZS AWF Katowice1:02.70697
30.SZCZEPANIAK Paweł SK18UKS SMS GALICJA Krakw1:02.71697
31.KOCZOROWSKI Kacper17MKP Astromal Leszno1:02.81694
32.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa18MKS Polonia Warszawa1:02.88691
RUTKOWSKI Krzysztof21Ku Azs Umcs Lublin1:02.88691
34.KŁOSIŃSKI Alan17Mks Jedynka Łdź1:02.95689
35.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec1:03.03686
36.PIOTROWICZ Kamil17MKS Trjka Łdź1:03.09684
37.NOWAK Kacper SO17UKP UNIA Oświęcim1:03.25679
38.JUNG Krzysztof SR18AZS AWF Katowice1:03.29678
39.ADAMCZAK Jakub16UKS Shark Rudna1:03.41674
40.RYBARCZK Adam17IKSKonstancin1:03.69665
41.LEJMAN Kacper23KS AZS-AWFiS Gdańsk1:03.75663
42.KARNIK Kacper16Mks Wodnik Radom1:03.78662
43.SZCZECIŃSKI Robert17MKS Polonia Warszawa1:03.95657
44.WAWULSKI Norbert20Klub Uczelniany AZS Wojskowej 1:04.03655
45.KAWCZYŃSKI Marcin22Mks Jedynka Łdź1:04.05654
KOWOL Tymoteusz SWR16WKS Śląsk Wrocław1:04.05654
47.CELIŃSKI Jakub SK15KS MOSiR Huragan1:04.20649
48.DROŚ Patryk20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:04.23649
49.ŻEBROWSKI Juliusz26KU AZS UAM Poznań1:04.26648
50.GREBER Artur16UKS G - 8 Bielany1:04.43642
51.KSIĄŻNICKI Dawid15MKS Ikar Mielec1:04.55639
52.KRYSTYNIAK Mateusz SR17UKS Nowy Klub Pływacki1:04.65636
53.BIEG Oskar17MKP Wodnik 29 Tychy1:04.76633
54.ŻURAWSKI Marcel16UKS Zabianka Gdańsk1:04.79632
SZCZEPANOWSKI Jakub15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:04.79632
56.JAWORSKI Norbert19Ku Azs Umcs Lublin1:04.80632
57.WIECIŃSKI Andrzej16MTKP Delfin Toruń1:04.86630
58.PAKUŁA Mateusz17AZS UŁ PŁ Łdź1:04.92628
ŁOCHIŃSKI Jan16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:04.92628
60.WIEKIERA Dawid15MOSM Tychy1:04.99626
61.MISIARZ Adrian19MUKP Warszawianka Wodny Park1:05.11623
SOBIECKI Jakub16UKS G - 8 Bielany1:05.11623
63.KAŁA Mikołaj17SiKReT Gliwice1:05.45613
64.PĘTLAK Tadeusz17MUKP Warszawianka Wodny Park1:05.52611
65.KRASIŃSKI Kacper17MKS 9 Dzierżoniw1:05.56610
66.PIERZYŃSKI Michał20KU AZS PŁ1:05.69606
67.SZCZUTKOWSKI Robert19KS AZS AWF Wrocław1:05.86601
68.WAWRYCA Szymon19KS AZS-AWFiS Gdańsk1:06.21592
69.GREGORCZYK Jan15UKP Polonia Warszawa1:06.32589
70.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz21MKP Gdańsk1:06.40587
71.KAMINIARZ Cezary18MKP Astromal Leszno1:06.63581
72.GRABEK Oskar14UKS Olimpijczyk 231:06.71579
73.ŁUKASIK Mikołaj15UKS JAGIELLONKA Warszawa1:06.77577
74.KRAWCZYK Jakub14MKP Astromal Leszno1:06.86575
75.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa1:07.18567
76.WIŚNIEWSKI Jakub SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:07.33563
77.BIEDKA Mikołaj14KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:07.37562
78.LEBEDYŃSKI Sebastian16Znicz Koszalin1:07.50559
79.SZYDŁOWSKI Kamil19AZS AGH Krakw1:07.56557
80.MĘCZYŃSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław1:07.64555
81.MAŃCZAK Jakub15UKS G - 8 Bielany1:07.66555
82.SKÓRA Bartosz14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:07.93548
83.PIĘTKA Marcin18TS Wisła Krakw1:08.21541
84.DOBRINDT Mikołaj14MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:08.36538
85.LITEWCZUK Mateusz15MOSM Tychy1:08.41537
86.WODZIEŃ Szymon17Ukp Gryf Dębica1:08.44536
87.TUSZYŃSKI Dominik16KP Delfin Inowrocław1:09.09521
88.PODKOWA Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw1:09.33516
89.DOBECKI Mikołaj SB17MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:09.42514
90.DUSZCZAK Kacper14UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:09.55511
91.PIEKARUŚ Dawid15KP AVIA Świdnik1:10.31494
92.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa1:10.81484
93.STWORZYJANEK Marek15UKP Polonia Warszawa1:11.28474
94.KOMOROWSKI Kacper14MOSM Tychy1:11.43471
95.BIEGAŃSKI Marcin15UKP Polonia Warszawa1:11.55469
96.MARKOWSKI Kacper SWwa14UKP Polonia Warszawa1:11.65467
97.PRZYSTAŁ Adam14UKS G - 8 Bielany1:12.22456
98.KRZYZANIAK Krystian17MKS JUVENIA Białystok1:12.28455
99.KASPRZAK Wiktor15UKS OLIMPIC Warka1:12.38453
100.KWASOWSKI Mateusz16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:12.40453
101.KRAJEWSKI Patryk SG15UKS Zabianka Gdańsk1:13.87426
102.JASIŃSKI Bartłomiej14Mks Jedynka Łdź1:14.05423
103.WILANOWSKI Mateusz14Mks Jedynka Łdź1:14.33418
104.WESOŁOWSKI Jacek SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:14.78411
105.KUZIA Krzysztof14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:15.96392
106.NAPIERAŁA Łukasz15KS Posnania Poznań1:16.43385
107.LEWANDOWSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask1:17.12374
108.AUGUŚCIŃSKI Mateusz14MKS Trjka Łdź1:18.21359
DYSKW.SOLARSKI Antoni16K.S.Warta Poznań
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SULIGA Jeremi17UKP Polonia Warszawa
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 9
19.12.2017 - 18:47
Mężczyzn, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.63
1:03.54
1:01.51
1:00.32
59.73
58.70
58.63
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
SIEMIŃSKI Piotr
MACHNIK Mikołaj
KUSTO Rafał
KUSTO Robert
STOLARSKI Marcin
00115
00905
02314
01111
02101
02101
00115
Olsztyn
Wroclaw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
16.12.2016
16.11.2014
17.12.2015
27.11.2009
16.12.2016
16.12.2016
16.12.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań58.74848Q
2.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa59.05835Q
3.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice59.15830Q
4.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna59.40820Q
5.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park59.84802q
6.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice59.89800q
7.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań59.95798q
8.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice59.96797q
9.KUSTO Robert19AZS AWF Warszawa1:00.04794q
10.SUZIN Marcin24AZS AGH Krakw1:00.25786q
11.NOWAK Patryk22AZS AWF Katowice1:00.57773R
12.KRULIKOWSKI Maciej SO18UKP UNIA Oświęcim1:01.08754R
13.BEBEROK Filip SZG17TP Zielona Gra1:01.90725
14.KAMINIARZ Jakub21UKS G - 8 Bielany1:01.96722
15.SOLAK Łukasz18KP MZOS Płock1:01.98722
16.KADROW Konrad20Ku Azs Umcs Lublin1:02.00721
17.BACHLAJ Dorian SR18UKS Ondraszek Bielsko-Biała1:02.05719
18.ROMANOWSKI Kamil20AZS AWF Katowice1:02.07719
19.ŻMIJA Marek20AZS AWF Katowice1:02.55702
20.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź1:02.79694


<< TOP >>
Konkurencja 9
20.12.2017 - 18:19
Mężczyzn, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.63
1:03.54
1:01.51
1:00.32
59.73
58.70
58.63
STOLARSKI Marcin
KAŁUSOWSKI Jan
SIEMIŃSKI Piotr
MACHNIK Mikołaj
KUSTO Rafał
KUSTO Robert
STOLARSKI Marcin
00115
00905
02314
01111
02101
02101
00115
Olsztyn
Wroclaw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Olsztyn
Olsztyn
Olsztyn
16.12.2016
16.11.2014
17.12.2015
27.11.2009
16.12.2016
16.12.2016
16.12.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań58.48859
Rekord Polski w kat Seniorw
2.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa58.56856
3.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice58.84844
4.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice59.21828
5.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna59.35822
6.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park59.51815
Rekord Polski 17 lat
7.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice59.70808
8.SUZIN Marcin24AZS AGH Krakw59.97797
9.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań1:00.07793
10.KUSTO Robert19AZS AWF Warszawa1:00.18789


<< TOP >>
Konkurencja 10
19.12.2017 - 11:45
Kobiet, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
53.14
55.85
54.45
54.42
53.14
53.14
53.14
WILK Katarzyna
SOKOŁOWSKA Diana
SOKOŁOWSKA Diana
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00106
00309
00309
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Szczecin
Poznan
Gorzow Wlkp.
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
10.12.2009
02.12.2010
16.12.2011
28.11.2008
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań55.30780Q
2.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw55.33778Q
3.KAWECKA Anna25AZS AGH Krakw55.70763Q
4.POLANSKA Aleksandra17UKS GOS Raszyn56.21742Q
5.KOSSAKOWSKA Dominika SWR16WKS Śląsk Wrocław56.44733Q
6.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa56.52730Q
7.SIRIGNANO Luigia21AZS AGH Krakw56.71723Q
8.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław56.82719Q
9.KLIMEK Marta SO14UKP UNIA Oświęcim57.01712Q
10.WOŹNIAK Zofia16UKS G - 8 Bielany57.14707Q
11.RABINIAK Zuzanna SL16Ku Azs Umcs Lublin57.18705Q
12.SKIBCZAK Natalia17UKS G - 8 Bielany57.24703Q
13.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin57.27702Q
SZWABIŃSKA Adrianna14UKP Torpeda Oleśnica57.27702Q
DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz57.27702Q
16.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom57.32700Q
KLONOWSKA Julia17UKS G - 8 Bielany57.32700Q
18.JABŁOŃSKA Martyna14MKS Piaseczno57.39698Q
19.DĄBROWSKA Wiktoria14UKP Polonia Warszawa57.41697Q
20.SOLAK Anna17KP MZOS Płock57.43696Q
21.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań57.64689R
22.ROGOWSKA Katarzyna SSz17MKP Szczecin57.74685R
23.SZCZOTKA Olga17MKS Juvenia Wrocław57.84681
24.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa57.86681
25.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce57.90679
26.MAIK Julia14KKS Włkniarz 1925 Kalisz57.99676
POGORZELSKA Inez17UKS GOS Raszyn57.99676
28.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia SWR16WKS Śląsk Wrocław58.03675
PAWLACZEK Natalia24AZS AWF Katowice58.03675
30.RZOŃCA Patrycja SWR18WKS Śląsk Wrocław58.06674
31.PISARCZYK Amelia19AZS AWF Katowice58.09673
32.SZLĘK Katarzyna15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki58.14671
33.KITA Katarzyna22MKS 9 Dzierżoniw58.21668
34.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice58.29666
35.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno58.34664
36.ZAWADZKA Anna17MKP Wodnik 29 Tychy58.46660
37.GÓRSKA Julia17MUKP Warszawianka Wodny Park58.47660
38.PIOTROWSKA Wiktoria14UKS Zabianka Gdańsk58.57656
39.PAKUŁA Alicja15UKS G - 8 Bielany58.70652
40.WARDAK Maria15Znicz Koszalin58.81648
41.GAJDOWSKA Agnieszka22UKS Shark Rudna58.82648
42.SKRZYDŁO Sara24WKS Śląsk Wrocław58.87646
PECIAK Katarzyna15UKS SMS GALICJA Krakw58.87646
44.WRZOSEK Iga17KS Fenix Ożarw Mazowiecki58.90645
45.ŚWISTUŃ Julia17UKS SMS GALICJA Krakw59.02641
46.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice59.05640
47.SZUSTER Aleksandra SO17UKP UNIA Oświęcim59.12638
BUJAK Klara15UKS G - 8 Bielany59.12638
49.MIELCZAREK Sandra15UKS G - 8 Bielany59.21635
50.DOMŻALSKA Wiktoria17UKP Jedynka Elbląg59.22635
51.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Ku Azs Umcs Lublin59.24634
52.ZROBEK Natalia18KU AZS PŁ59.26634
53.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok59.42628
54.FIJOŁEK Aleksandra16MKP Wodnik 29 Tychy59.43628
55.URBAN Karolina14UKS Ósemka Starogard Gdański59.51626
56.JABŁONOWSKA Nikola15UKS G - 8 Bielany59.58623
57.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice59.61622
58.MICIAK Agata15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.59.64622
59.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany59.82616
60.JAGODA Weronika22AZS AWF Katowice59.84615
61.DEKONINCK Laura SWwa15UKP Polonia Warszawa59.91613
62.WRÓBEL Julia SWwa14UKP Polonia Warszawa59.96612
63.HOROVA Oksana15UKS SMS GALICJA Krakw59.98611
64.SASIN Dominika23KS AZS AWF Wrocław59.99611
65.SZCZEPAŃSKA Maria14K.S.Warta Poznań1:00.06609
66.KWIATKOWSKA Zofia SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:00.25603
67.BORKOWSKA Małgorzata15UKS Olimpijczyk 231:00.35600
68.WRÓBEL Julia16Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:00.42598
69.ZBROJEWSKA Zofia14MKS Trjka Łdź1:00.47596
70.JASIORSKA Aleksandra15UKP Polonia Warszawa1:00.50595
71.ROZBERG Adriana14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:00.57593
72.NIEDŹWIEDZKA Małgorzata20AZS AWF Katowice1:00.59593
73.CZECHYRA Agata14K.S.Warta Poznań1:00.64591
74.JARKOWIEC Dominika17KS Just Swim Jelenia Gra1:00.87585
75.MRUK Aleksandra15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:00.97582
76.WÓJTOWICZ Julia SL17UKS Skarpa Lublin1:01.02580
77.SIERAK Kinga15KS Płetwal Szczytno1:01.07579
KOWAL Emilia SK15UKS SMS GALICJA Krakw1:01.07579
79.JAKUBCZAK Martyna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:01.49567
80.DOMŻOL Zuzanna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:01.54566
81.MIODEK Karolina SG16UKS Zabianka Gdańsk1:01.69562
82.SERAFIN Barbara15UKS G - 8 Bielany1:01.71561
83.SZERSZEŃ Natalia15Ukp Gryf Dębica1:01.80559
84.AREKHAVA Anhelina18KS AZS - AWF Biała Podlaska1:01.84557
85.KUKIEŁKA Liliana15SSP Orka Iława1:01.96554
86.WIECZOREK Marika14MUKS Wiking Tomaszw Maz.1:02.21548
87.MOLENDA Dominika SG14UKS Zabianka Gdańsk1:02.23547
88.MATYSIAK Kinga15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:02.24547
89.GĄSOWSKA Martyna SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:02.33544
90.CHUDORLIŃSKA Marta16Uks Delfin Legionowo1:02.44542
SZYMAŃSKA Wiktoria15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:02.44542
92.PIĘKOŚ Natalia15Mks Jedynka Łdź1:02.47541
93.GRĄZ Gabriela SL16Ku Azs Umcs Lublin1:02.69535
94.POGOŃ Milena14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:02.74534
95.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:02.79533
96.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź1:02.81532
97.TRYBUCH Oliwia15UKP Polonia Warszawa1:02.93529
98.KOPICZYŃSKA Agata15UKS G - 8 Bielany1:03.00527
99.WŁODARKIEWICZ Magdalena14UKS Pirania Targwek1:03.06526
ADAMSKA Maria14UKS G - 8 Bielany1:03.06526
101.KRUSZEWSKA Kaja17MKS JUVENIA Białystok1:03.12524
102.WIŚNIEWSKA Barbara17AZS AWF Warszawa1:03.26521
103.KARBOWSKA Julia14UKS Victoria Jzefw1:03.37518
104.MIGDAŁ Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk1:03.44516
105.MIJAS Agata15SSP Orka Iława1:03.45516
106.BILSKA Natalia SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.74509
107.TOMKIEL Aleksandra15UKP Polonia Warszawa1:03.76509
108.BOCZKOWSKA Dominika16Nowodworski OSiR1:03.83507
109.ŚWIĄTEK Joanna15Ukp Gryf Dębica1:04.12500
110.ADAMSKA Julia14UKS G - 8 Bielany1:04.29496
111.JASIŃSKA Martyna14MUKS Wodnik Łask1:04.31496
112.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź1:04.32495
113.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin1:04.33495
114.LIWOWSKA Maria14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:04.37494
115.RUTKOWSKA Wiktoria15Psp Swim Płock1:04.54490
116.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany1:04.62488
117.GÓRAL Paula14Dwjka Tczew1:05.05479
118.MUSZYŃSKA Majka15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:05.63466
119.SAKSON - SZAFRAŃSKA Sara17UKS Ostrobramska Warszawa1:06.02458
120.URBAŃSKA Natalia16SSP Orka Iława1:06.04458
121.MICHAŁOWSKA Sandra24UMKS Niesłyszących Poznań1:06.99438
122.MILCZAREK Oliwia14MKS Trjka Łdź1:07.12436
123.ROJEK Paula SWwa14UKP Polonia Warszawa1:07.34432
124.MAŁEK Martyna15UKS Skarpa Lublin1:08.43411
125.LATO Karolina14UKS Skarpa Lublin1:08.79405
DYSKW.ZOGLOWEK Joanna15UKP MANTA Jelcz-Laskowice
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NWFRYCKOWSKA Natalia SSz18MKP Szczecin


<< TOP >>
Konkurencja 10
19.12.2017 - 18:51
Kobiet, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
53.14
55.85
54.45
54.42
53.14
53.14
53.14
WILK Katarzyna
SOKOŁOWSKA Diana
SOKOŁOWSKA Diana
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00106
00309
00309
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Szczecin
Poznan
Gorzow Wlkp.
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
10.12.2009
02.12.2010
16.12.2011
28.11.2008
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań54.96794Q
2.KAWECKA Anna25AZS AGH Krakw55.65765Q
3.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw55.79759Q
4.KOSSAKOWSKA Dominika SWR16WKS Śląsk Wrocław55.96752q
5.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa56.02750Q
6.POLANSKA Aleksandra17UKS GOS Raszyn56.05749q
7.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom56.10747q
8.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław56.13746q
9.KLONOWSKA Julia17UKS G - 8 Bielany56.39735q
10.SIRIGNANO Luigia21AZS AGH Krakw56.57728q
11.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.70723R
12.JABŁOŃSKA Martyna14MKS Piaseczno56.73722R
13.WOŹNIAK Zofia16UKS G - 8 Bielany56.94714
14.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin57.05710
15.KLIMEK Marta SO14UKP UNIA Oświęcim57.15706
16.RABINIAK Zuzanna SL16Ku Azs Umcs Lublin57.33700
17.DĄBROWSKA Wiktoria14UKP Polonia Warszawa57.42696
18.SZWABIŃSKA Adrianna14UKP Torpeda Oleśnica57.46695
19.SKIBCZAK Natalia17UKS G - 8 Bielany57.67687
20.SOLAK Anna17KP MZOS Płock57.75685


<< TOP >>
Konkurencja 10
20.12.2017 - 18:16
Kobiet, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
53.14
55.85
54.45
54.42
53.14
53.14
53.14
WILK Katarzyna
SOKOŁOWSKA Diana
SOKOŁOWSKA Diana
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
WILK Katarzyna
00106
00309
00309
00106
00106
00106
Istanbul (TUR)
Szczecin
Poznan
Gorzow Wlkp.
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
Istambuł (TUR)
10.12.2009
02.12.2010
16.12.2011
28.11.2008
10.12.2009
10.12.2009
10.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAWECKA Anna25AZS AGH Krakw55.08789
2.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań55.23783
3.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław55.41775
4.KOSSAKOWSKA Dominika SWR16WKS Śląsk Wrocław55.48772
5.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom55.66765
6.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw55.67764
7.POLANSKA Aleksandra17UKS GOS Raszyn56.21742
8.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa56.29739
9.KLONOWSKA Julia17UKS G - 8 Bielany56.52730
10.SIRIGNANO Luigia21AZS AGH Krakw57.12708


<< TOP >>
Konkurencja 11
19.12.2017 - 12:06
Mężczyzn, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
3:37.57
3:59.77
3:50.76
3:47.70
3:45.26
3:41.69
3:37.57
WOJDAK Wojciech
ZONIUK Maciej
MŁYNARCZYK Karol
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
01006
00601
05114
03106
01006
01006
01006
Netanya (ISR)
Saint Dizier (FRA)
Lublin
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Netanya (ISR)
02.12.2015
15.11.2008
17.12.2015
19.12.2012
19.12.2013
18.12.2014
02.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ZABOROWSKI Filip23MKP Szczecin3:48.52801A
2.KAŁUŻYŃSKI Antoni18Legia Warszawa3:49.40792A
3.KOZIEJKO Bartłomiej SOL17MTP Kormoran Olsztyn3:49.51790A
4.KRASKA Jakub17KU AZS PŁ3:49.65789A
5.KLICH Kacper23AZS AWF Katowice3:50.29782A
6.ARNDT Mateusz19KS Delfin Gdynia3:50.90776A
7.WYSOCZYŃSKI Mateusz24AZS AGH Krakw3:51.85767A
8.KRAWCZYK Paweł18Buks  Warszawa3:51.90766A
9.BUJAK Piotr20SALOS  Kielce3:53.39752A
10.OSSES Arkadiusz22K.S.Warta Poznań3:54.28743A
11.JURA Maciej21WKS Śląsk Wrocław3:54.55741B
12.DUTKOWIAK Wojciech SWR17WKS Śląsk Wrocław3:55.62730B
13.MAŁYSKA Bartosz SL18UKS Skarpa Lublin3:56.01727B
14.GŁYK Wojciech25AZS AWF Katowice3:56.66721B
15.STEC Kacper18UKP Kmita Zabierzw3:56.77720B
16.JAWORSKI Szymon SWR16WKS Śląsk Wrocław3:56.85719B
17.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź3:57.00718B
18.CZERNIAK Konrad19Ku Azs Umcs Lublin3:57.64712B
19.KACZOROWSKI Jakub20UKS G - 8 Bielany3:58.22707B
20.DOMINIAK Kacper SWR17WKS Śląsk Wrocław3:58.87701B
21.KALKOWSKI Dawid SOL17MTP Kormoran Olsztyn3:58.97700R
22.HANO Grzegorz SWR17WKS Śląsk Wrocław3:59.17698R
23.ŁAPOT Radosław SR18MOS Katowice3:59.18698
24.ZWOLIŃSKI Marcin20AZS AWF Katowice3:59.76693
25.SOBCZYK Maciej22AZS AGH Krakw3:59.81693
26.JÓŹKÓW Cezary SWR16WKS Śląsk Wrocław4:00.07691
27.BRUZDEWICZ Hubert SOL15MTP Kormoran Olsztyn4:00.73685
28.SZCZERBA Adam15Ku Azs Umcs Lublin4:01.04682
29.JAKIMIAK Jakub14KS MOSiR Huragan4:01.22681
30.KRZYKAŁA Emil SK16KP AVIA Świdnik4:01.70677
31.JACKOWSKI Tomasz SWR15WKS Śląsk Wrocław4:01.98674
32.CIEŚLA Oskar16AZS AWF Katowice4:02.13673
33.CHAŁAT Stanisław SL18UKS Skarpa Lublin4:02.59669
34.KEMPA Mikołaj SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle4:02.71668
35.PRÓSZYŃSKI Igor18MKP Szczecin4:02.97666
36.WILK Jakub Soc15KS KSZO Ostrowiec Św4:03.05665
37.KOLANOWSKI Wiktor18UKS SMS GALICJA Krakw4:03.48662
38.ROGOZIŃSKI Mateusz Soc18KS KSZO Ostrowiec Św4:03.60661
39.MILBRANT Kacper16AZS AWF Katowice4:03.63661
40.SMEJA Sławomir23AZS AWF Katowice4:03.87659
41.WILEJTO Igor16Dwjka Tczew4:04.75652
42.ZIELIŃSKI Konrad14UKS 190 Łdź4:04.94650
43.SZARPAK Marcin16AZS AWF Katowice4:05.20648
44.DURAJCZYK Michał20AZS AWF Warszawa4:05.72644
45.DASZKIEWICZ Michał SO14UKP UNIA Oświęcim4:06.31639
46.GIRUL Radosław SWR16WKS Śląsk Wrocław4:06.36639
47.RÓG Adrian SL16KP Sokł Rzeszw4:06.69636
48.JAŚKIEWICZ Adrian15Iuks Muszelka Warszawa4:06.86635
49.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa4:07.18633
50.DUDKIEWICZ Kacper15UKP Polonia Warszawa4:07.42631
51.RYTTER Igor16UKS G - 8 Bielany4:07.44631
52.KONCKI Bartłomiej16Ks Wisła Puławy4:07.60629
53.KIEŁCZEWSKI AMADEUSZ SSz17MKP Szczecin4:07.65629
54.RÓJ Konrad19MKP Szczecin4:07.78628
55.MUSZYŃSKI Jakub SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:07.89627
56.LIK Kacper15Mks Jedynka Łdź4:08.91620
57.GRYZ Dawid18MKP Szczecin4:09.54615
58.STAWARUK Michał18KU AZS PŁ4:10.47608
59.KNYSZYŃSKI Maciej15Mks Jedynka Łdź4:10.51608
60.JĘDRYS Igor15MUKP Warszawianka Wodny Park4:10.68606
61.BUGAŁA KRZYSZTOF SSz16MKP Szczecin4:10.70606
62.MAZUR Dominik SO18UKP UNIA Oświęcim4:10.74606
63.KULCZYCKI Patryk16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.4:10.85605
64.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź4:10.92605
65.ZUBIK Stanisław16UKP Polonia Warszawa4:11.00604
66.PRUS Mateusz17MKP Astromal Leszno4:11.39601
67.MICHALSKI Wojciech16MUKS Gilus Gilowice4:12.39594
68.WODYŃSKI Bartosz15KU AZS PŁ4:12.71592
69.WOZNIAK Kamil17UKS FREGATA Kolbuszowa4:14.20582
70.SIONKOWSKI Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw4:14.54579
71.PAWEŁEK Paweł18MKS Polonia Warszawa4:14.89577
72.KOSTYK Teodor17UKS CITYZEN Poznań4:15.72571
73.SENKOWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany4:15.79571
74.ZIMNIAK Szymon16UKS CITYZEN Poznań4:16.31567
75.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn4:16.52566
76.STACHECKI Jan15UKS CITYZEN Poznań4:17.10562
77.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź4:17.12562
78.WOŹNY Wiktor SZG16UKS Shark Rudna4:17.23561
79.MALINOWSKI Wojciech14Mks Jedynka Łdź4:17.67558
80.KOTARSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany4:18.11556
81.MIKOŚ Dawid15MKS Trjka Łdź4:18.63552
82.LIPOWSKI Oskar15UKP Polonia Warszawa4:18.67552
83.ABD EL RAZEK Jakub15MUKP Warszawianka Wodny Park4:18.70552
84.PYCZOT Paweł15UKS Pirania Targwek4:19.17549
85.SZWEDZKI Jakub17MKS Trjka Łdź4:20.26542
86.CHEŁSTOWSKI Maciej15UKP Polonia Warszawa4:21.00537
87.TOMASZOWSKI Michał14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry4:21.12537
88.SOKOŁOWSKI Fabian14Dwjka Morena Gdańsk4:22.19530
89.SHVETS Maksym18AZS UŁ PŁ Łdź4:22.51528
90.WIĘCKOWSKI Jakub14UKS JAGIELLONKA Warszawa4:23.05525
91.ZIELIŃSKI Patryk15KS Posnania Poznań4:23.10525
92.TASARZ Kacper14Dwjka Tczew4:23.17524
93.KOWALCZYK Michał15UKP Polonia Warszawa4:23.47522
94.SOBÓL Przemysław15UKP Polonia Warszawa4:23.50522
95.ŁUKASIK Mikołaj15UKS JAGIELLONKA Warszawa4:23.63521
96.RĄPAŁA Tomasz15UKS GOS Raszyn4:25.08513
97.MAGDA Patryk15MKS Ikar Mielec4:25.40511
98.BOROWSKI Adam16SALOS  Kielce4:26.95502
99.JASIŃSKI Jakub14Mks Jedynka Łdź4:30.44483
100.PIECHOWSKI Krzysztof14MKS JUVENIA Białystok4:30.75481
101.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn4:31.71476
102.KRUPIŃSKI Wojciech14KS Posnania Poznań4:31.90475
103.BERBELSKI Adam14MUKS Wodnik Łask4:33.69466
104.ZIELIŃSKI Maksymilian14UKS G - 8 Bielany4:34.21463
105.NIEDUŻAK Maurycy14UKS Pirania Targwek4:34.44462
106.SZULIERZ Michał16KP AVIA Świdnik4:34.77460
107.GRZEGRZÓLKA Albert14UKS G - 8 Bielany4:36.06454
108.LIBERA Daniel16UKS NAWA Skierniewice4:36.21453
109.STRASZYŃSKI Kacper14MKS Trjka Łdź4:39.56437
110.PAWLAK Hubert14AZS UŁ PŁ Łdź4:45.60410
111.SZCZEPAŃSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask4:49.46394
DYSKW.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 11
19.12.2017 - 17:43
Mężczyzn, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
3:37.57
3:59.77
3:50.76
3:47.70
3:45.26
3:41.69
3:37.57
WOJDAK Wojciech
ZONIUK Maciej
MŁYNARCZYK Karol
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
WOJDAK Wojciech
01006
00601
05114
03106
01006
01006
01006
Netanya (ISR)
Saint Dizier (FRA)
Lublin
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
Ostrowiec Sw
Netanya (ISR)
02.12.2015
15.11.2008
17.12.2015
19.12.2012
19.12.2013
18.12.2014
02.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.ZABOROWSKI Filip23MKP Szczecin3:39.89899
2.WYSOCZYŃSKI Mateusz24AZS AGH Krakw3:44.34846
3.KRASKA Jakub17KU AZS PŁ3:45.79830
4.ARNDT Mateusz19KS Delfin Gdynia3:46.16826
5.KAŁUŻYŃSKI Antoni18Legia Warszawa3:46.43823
6.KLICH Kacper23AZS AWF Katowice3:46.93818
7.KOZIEJKO Bartłomiej SOL17MTP Kormoran Olsztyn3:47.10816
8.KRAWCZYK Paweł18Buks  Warszawa3:50.84777
9.BUJAK Piotr20SALOS  Kielce3:53.97746
10.OSSES Arkadiusz22K.S.Warta Poznań3:55.98727
Finał B
11.DUTKOWIAK Wojciech SWR17WKS Śląsk Wrocław3:54.61740
12.JURA Maciej21WKS Śląsk Wrocław3:55.33733
13.JAWORSKI Szymon SWR16WKS Śląsk Wrocław3:55.73729
14.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź3:56.37724
15.STEC Kacper18UKP Kmita Zabierzw3:57.39714
16.GŁYK Wojciech25AZS AWF Katowice3:57.91710
17.MAŁYSKA Bartosz SL18UKS Skarpa Lublin3:58.08708
18.KACZOROWSKI Jakub20UKS G - 8 Bielany3:59.61695
19.DOMINIAK Kacper SWR17WKS Śląsk Wrocław3:59.91692
20.CZERNIAK Konrad19Ku Azs Umcs Lublin4:04.99650


<< TOP >>
Konkurencja 12
19.12.2017 - 13:04
Kobiet, 800m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
8:25.70
8:41.60
8:31.44
8:30.63
8:27.87
8:25.70
8:25.70
KARPISZ Milena
KNOP Aleksandra
KILIJAŃSKA Donata
PIECHOTA Paulina
PIECHOTA Paulina
KARPISZ Milena
KARPISZ Milena
01305
01605
00612
01605
01605
01305
POL
Lublin
Poznan
Szczecin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Lublin
17.12.2015
26.11.2017
02.12.2010
17.12.2015
15.12.2016
17.12.2015
17.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PIECHOTA Paulina18UKS 190 Łdź8:26.14849
2.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź8:39.63784
Rekord Polski 14 lat
3.MARGULA WERONIKA SSz17MKP Szczecin8:43.30768
4.PIECHOTA Karolina16UKS 190 Łdź8:43.37768
5.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec8:51.73732
6.BARYŁA JULIA SSz17MKP Szczecin8:53.48725
7.RAJCA Olivia15UKS 190 Łdź8:54.26722
8.BAKUNIAK Hanna21MKP Szczecin8:56.89711
9.JASZCZUK Ewa SOL15MTP Kormoran Olsztyn8:57.04711
10.SZAFRAŃSKA Julia Soc17KS KSZO Ostrowiec Św8:59.01703
11.JANISZEWSKA Dominika18AZS AWF Warszawa8:59.74700
12.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa8:59.91699
13.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski9:02.72688
14.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Ku Azs Umcs Lublin9:05.68677
15.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim9:06.22675
16.KRAUZE Alicja SO16Malborskie WOPR9:07.74670
17.KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa9:08.53667
18.WARDZIŃSKA Martyna19AZS AWF Warszawa9:10.12661
19.TERESKO Anna20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza9:12.22654
20.KRUSZEWSKA Kaja17MKS JUVENIA Białystok9:13.34650
21.SŁOWIK Martyna14IKSKonstancin9:14.05647
22.KOSIŃSKA Dominika16AZS AWF Katowice9:14.07647
23.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew9:15.14643
24.CERLICH Oliwia15MKS Ikar Mielec9:18.36632
25.DOMŻOL Zuzanna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz9:20.36625
26.MICIAK Agata15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.9:20.52625
27.SMĘTEK Wiktoria SR16MMKS Kędzierzyn-Koźle9:20.53625
28.PAWŁOWSKA Barbara15UKS 190 Łdź9:21.52622
29.WŁODARCZYK Agnieszka SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:21.75621
30.MACIEJEWSKA Beata14UKS SP 149 Łdź9:22.15619
31.POGOŃ Milena14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza9:22.91617
32.ZIEMACKA Julia14Iuks Muszelka Warszawa9:23.00617
33.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew9:23.31616
34.HAŁADYN Karolina14UKS 190 Łdź9:30.75592
35.BEDNAREK Aleksandra19UKS SP 149 Łdź9:34.52580
36.FUKS Aleksandra14MUKS Gilus Gilowice9:42.78556
37.KURZEPA Adrianna15UKS Pirania Targwek9:43.85553
38.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany9:50.11535
39.JUŹWICKA Zuzanna16MKS Trjka Łdź9:50.61534
40.CHOMICKA Zofia15UKS Pirania Targwek9:52.56529
41.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin10:11.68481
42.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź10:14.13475
43.TRYBUCH Oliwia15UKP Polonia Warszawa10:30.04440


<< TOP >>
Konkurencja 12
19.12.2017 - 17:09
Kobiet, 800m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
8:25.70
8:41.60
8:31.44
8:30.63
8:27.87
8:25.70
8:25.70
KARPISZ Milena
KNOP Aleksandra
KILIJAŃSKA Donata
PIECHOTA Paulina
PIECHOTA Paulina
KARPISZ Milena
KARPISZ Milena
01305
01605
00612
01605
01605
01305
POL
Lublin
Poznan
Szczecin
Lublin
Olsztyn
Lublin
Lublin
17.12.2015
26.11.2017
02.12.2010
17.12.2015
15.12.2016
17.12.2015
17.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.PIECHOTA Paulina18UKS 190 Łdź8:26.14849
2.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź8:39.63784
Rekord Polski 14 lat
3.MARGULA WERONIKA SSz17MKP Szczecin8:43.30768
4.PIECHOTA Karolina16UKS 190 Łdź8:43.37768
5.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec8:51.73732
6.BARYŁA JULIA SSz17MKP Szczecin8:53.48725
7.RAJCA Olivia15UKS 190 Łdź8:54.26722
8.BAKUNIAK Hanna21MKP Szczecin8:56.89711
9.JASZCZUK Ewa SOL15MTP Kormoran Olsztyn8:57.04711
10.SZAFRAŃSKA Julia Soc17KS KSZO Ostrowiec Św8:59.01703
11.JANISZEWSKA Dominika18AZS AWF Warszawa8:59.74700
12.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa8:59.91699
13.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski9:02.72688
14.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Ku Azs Umcs Lublin9:05.68677
15.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim9:06.22675
16.KRAUZE Alicja SO16Malborskie WOPR9:07.74670
17.KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa9:08.53667
18.WARDZIŃSKA Martyna19AZS AWF Warszawa9:10.12661
19.TERESKO Anna20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza9:12.22654
20.KRUSZEWSKA Kaja17MKS JUVENIA Białystok9:13.34650
21.SŁOWIK Martyna14IKSKonstancin9:14.05647
22.KOSIŃSKA Dominika16AZS AWF Katowice9:14.07647
23.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew9:15.14643
24.CERLICH Oliwia15MKS Ikar Mielec9:18.36632
25.DOMŻOL Zuzanna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz9:20.36625
26.MICIAK Agata15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.9:20.52625
27.SMĘTEK Wiktoria SR16MMKS Kędzierzyn-Koźle9:20.53625
28.PAWŁOWSKA Barbara15UKS 190 Łdź9:21.52622
29.WŁODARCZYK Agnieszka SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz9:21.75621
30.MACIEJEWSKA Beata14UKS SP 149 Łdź9:22.15619
31.POGOŃ Milena14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza9:22.91617
32.ZIEMACKA Julia14Iuks Muszelka Warszawa9:23.00617
33.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew9:23.31616
34.HAŁADYN Karolina14UKS 190 Łdź9:30.75592
35.BEDNAREK Aleksandra19UKS SP 149 Łdź9:34.52580
36.FUKS Aleksandra14MUKS Gilus Gilowice9:42.78556
37.KURZEPA Adrianna15UKS Pirania Targwek9:43.85553
38.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany9:50.11535
39.JUŹWICKA Zuzanna16MKS Trjka Łdź9:50.61534
40.CHOMICKA Zofia15UKS Pirania Targwek9:52.56529
41.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin10:11.68481
42.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź10:14.13475
43.TRYBUCH Oliwia15UKP Polonia Warszawa10:30.04440


<< TOP >>
Konkurencja 13
19.12.2017 - 17:00
Mieszane, 4 x 50m zmiennyOPEN
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:42.45853
POLEWKA Tomasz
TOKARSKI Krzysztof
23
21
+0,55
+0,24
23.77
26.16
PEDA Paulina
JAGODA Julia
19
22
+0,15
-0,01
27.33
25.19
2.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław1:42.51851
TCHÓRZ Alicja
SZTANDERA Dominika
25
20
+0,60
+0,15
26.71
29.53
WERNER Paweł
MAKOWSKI Bartosz
24
21
+0,11
+0,16
24.17
22.10
3.K.S.Warta Poznań 1K.S.Warta Poznań1:42.60849
CHUDY Michał
STOLARSKI Marcin
20
21
+0,71
+0,21
24.61
27.06
DOWGIERT Anna
CIEŚLAK Joanna
27
21
+0,14
+0,39
25.19
25.74
4.AZS AGH Krakw 1AZS AGH Krakw1:43.46828
KOZŁOWSKA Anna
SUZIN Marcin
21
24
+0,61
+0,14
28.74
27.13
WYSOCZYŃSKI Mateusz
KAWECKA Anna
24
25
+0,22
+0,09
23.21
24.38
5.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa1:44.79797
KAWĘCKI Radosław
HALLMANN Weronika
26
17
+0,62
+0,24
24.07
30.25
GÓRECKA Weronika
DUBIEL Adam
17
24
+0,32
+0,26
27.45
23.02
6.AZS AGH Krakw 2AZS AGH Krakw1:45.73776
UNGEHEUER Mateusz
URYGA Paulina
21
22
+0,61
+0,23
24.53
31.45
NAUMENKO Artem
SIRIGNANO Luigia
21
21
+0,52
+0,15
24.25
25.50
7.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany1:45.90772
STOKOWSKI Kacper
KAMINIARZ Jakub
18
21
+0,57
+0,16
23.44
28.76
KLONOWSKA Julia
WOŹNIAK Zofia
17
16
+0,42
+0,19
28.12
25.58
8.Ku Azs Umcs Lublin 1Ku Azs Umcs Lublin1:46.19766
BRYŁA Kamil SL
ŻMUDA Weronika SL
18
17
+0,63
+0,28
25.95
31.69
CZARNECKA Wiktoria SL
CZERNIAK Konrad
18
28
+0,51
+0,09
27.67
20.88
9.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław1:46.98749
KISZCZAK Jakub SWR
SZWEDZKI Dawid
17
23
+0,67
+0,38
25.33
28.42
SKRZYDŁO Sara
RZOŃCA Patrycja SWR
24
18
+0,22
+0,09
27.67
25.56
10.MKS 9 Dzierżoniw 1MKS 9 Dzierżoniw1:47.44739
LUDWICZAK Piotr
KRASIŃSKI Kacper
21
17
+0,61
+0,53
24.38
29.41
JURCZYK Karolina
KITA Katarzyna
16
22
+0,33
+0,31
27.31
26.34
11.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:48.38720
CZECH Szymon
ROMANOWSKI Kamil
20
20
+0,61
+0,24
26.11
27.66
PISARCZYK Amelia
JAGODA Weronika
19
22
+0,47
+0,38
28.12
26.49
12.KU AZS PŁ 1KU AZS PŁ1:48.57716
WŁODARCZYK Ewelina
IWANOWSKA Alexandra
21
17
+0,61
+0,11
28.62
32.69
FELIŃCZAK Wojciech
PIWOWARSKI Konrad
21
19
+0,23
+0,21
24.67
22.59
13.Ku Azs Umcs Lublin 2Ku Azs Umcs Lublin1:50.08687
KOTWICA Bartosz
PACZYŃSKI Oliwer
16
20
+0,59
+0,12
26.30
27.78
GANCARZ Karolina SL
PROCHOWNIK Olimpia SL
16
18
+0,56
+0,17
28.83
27.17
14.UKS G - 8 Bielany 4UKS G - 8 Bielany1:50.75675
Rekord Polski 15 lat
BUJAK Klara
MAŃCZAK Jakub
15
15
+0,67
+0,22
30.17
29.72
MIELCZAREK Sandra
ORLICZ Filip
15
15
+0,12
+0,16
28.77
22.09
15.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice1:51.55660
ULICKA Alicja
WALZ Kornelia
16
17
+0,67
+0,41
29.08
32.54
CHMIELOWIEC Łukasz
DUDEK Julian
17
18
+0,53
+0,62
25.57
24.36
16.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice1:52.45645
MILBRANT Kacper
DUBAS Mateusz
16
16
+0,81
+0,16
26.83
28.32
MAGIEROWSKA Julia
KOSIŃSKA Dominika
15
16
+0,40
+0,14
28.80
28.50
17.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa1:53.09634
Rekord Polski 14 ,15 lat
ZUBIK Jan
WLAZŁOWSKI Kamil
14
14
+0,64
+0,25
28.29
31.23
MURAWSKA Maria SWwa
DĄBROWSKA Wiktoria
14
14
+0,28
+0,17
27.58
25.99
18.MKP Wodnik 29 Tychy 1MKP Wodnik 29 Tychy1:53.81622
ZAWADZKA Anna
SKIERSKI Radosław
17
17
+0,69
+0,31
31.37
29.65
POPIELA Karol
FIJOŁEK Aleksandra
17
16
+0,34
+0,40
25.27
27.52
19.UKS GOS Raszyn 1UKS GOS Raszyn1:56.37582
POGORZELSKA Inez
WOJTANEK Wiktoria
17
16
+0,80
+0,17
30.57
34.64
KAŹMIERCZAK Bruno
SZUSTAK Hubert
15
18
+0,70
+0,39
27.01
24.15
20.MKS Park Wodny Tarnowskie Gry 1MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:57.12571
TOMASZOWSKI Michał
WOJTKOWIAK Alicja
14
14
+0,61
+0,25
29.83
32.53
OGRODNIK Wojciech
ROKITA Hanna
14
14
+0,46
+0,46
25.95
28.81
21.M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp. 1M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:58.00558
CHYCZEWSKI Oliwer
ŁOCHIŃSKI Jan
17
16
+0,67
+0,33
28.61
30.03
MICIAK Agata
SKOWROŃSKA Wiktoria
15
16
+0,30
+0,79
30.40
28.96
22.Dwjka Tczew 1Dwjka Tczew2:05.05469
NEUBAUER Paulina
TASARZ Kacper
14
14
+0,71
+0,52
32.76
36.34
WILEJTO Igor
KUCHTA Maria
16
15
+0,63
+0,49
27.64
28.31
23.MUKS Wodnik Łask 1MUKS Wodnik Łask2:06.04458
JASIŃSKA Martyna
BŁAŻEJEWSKA Nikola
14
14
+0,8634.97
33.23
BERBELSKI Adam
LEWANDOWSKI Jakub
14
14
+0,7229.66
28.18
24.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin2:08.12436
KOT Kacper
SZCZYPEK Mateusz
15
21
+0,71
+0,34
31.38
33.57
FRĄCKIEWICZ Emilia
WIĘCKOWSKA Alicja
14
14
33.73
29.44
DYSKW.AZS UŁ PŁ Łdź 1AZS UŁ PŁ Łdź
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
URBAŃCZYK Aleksandra, WYPYCH Filip, DZWONNIK Zuzanna, LASSEK Bartłomiej
DYSKW.UKS G - 8 Bielany 19UKS G - 8 Bielany
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
MŁYNARCZYK Karol, RĘBACZ Maciej, GOTOWSKA Weronika, SKIBCZAK Natalia
DYSKW.UKS G - 8 Bielany 22UKS G - 8 Bielany
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
SZCZEPEK Julia, SOBIECKI Jakub, JABŁONOWSKA Nikola, PIOTROWSKI Kacper
NWAZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 14
19.12.2017 - 19:30
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski3:40.77MKS JUVENIA Wrocław00101Olsztyn18.12.2016

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław3:41.52810
SZTANDERA Dominika
FIEDKIEWICZ Kornelia
+0,60
+0,36
27.15
27.02
56.08
55.70
NAZIĘBŁO Klaudia
TCHÓRZ Alicja
+0,28
+0,51
26.58
26.26
55.12
54.62
2.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:46.36759
JAGODA Julia
ŻUKOWSKA Paula
+0,50
+0,15
27.51
27.44
57.04
56.37
PAWLACZEK Natalia
PEDA Paulina
+0,16
+0,04
27.38
26.74
57.20
55.75
3.AZS AGH Krakw 2AZS AGH Krakw3:46.45758
KOZŁOWSKA Anna
URYGA Paulina
+0,61
+0,37
27.25
27.85
56.67
58.50
SIRIGNANO Luigia
KAWECKA Anna
+0,31
+0,36
26.70
26.11
56.37
54.91
4.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:49.82725
KOSSAKOWSKA Dominika SWR
ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia SWR
+0,62
+0,52
27.51
27.84
56.54
57.83
WĘGRZYNOWSKA Aleksandra
RZOŃCA Patrycja SWR
+0,12
+0,40
27.70
27.15
58.15
57.30
5.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany3:49.99724
KLONOWSKA Julia
WOŹNIAK Zofia
+0,80
+0,50
27.92
27.73
57.19
57.12
SKIBCZAK Natalia
PAKUŁA Alicja
+0,26
+0,09
27.80
27.64
58.01
57.67
6.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim3:50.51719
KLIMEK Marta SO
KOŁODZIEJ Katarzyna SO
+0,70
+0,40
27.86
27.82
57.33
57.88
LEWANDOWSKA Natalia SO
PISAREK Justyna SO
+0,28
+0,32
27.33
27.82
57.45
57.85
7.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa3:51.17713
KOWALSKA Agata
GÓRECKA Weronika
+0,70
+0,33
27.86
27.13
58.02
56.27
WARDZIŃSKA Martyna
HALLMANN Weronika
+0,23
+0,38
27.97
27.49
58.74
58.14
8.Ku Azs Umcs Lublin 1Ku Azs Umcs Lublin3:51.30711
RABINIAK Zuzanna SL
SAMUŁA Wiktoria SL
+0,64
+0,42
27.78
27.57
58.22
57.56
CZARNECKA Wiktoria SL
ANDRZEJEWSKA Kamila SL
+0,19
+0,55
27.49
27.83
57.82
57.70
9.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa3:53.04696
Rekord Polski 14,15,16 lat
MURAWSKA Maria SWwa
DĄBROWSKA Wiktoria
+0,67
+0,13
27.46
27.12
58.01
57.45
WRÓBEL Julia SWwa
ZIELIŃSKA Daria
+0,08
+0,17
27.65
27.90
59.02
58.56
10.MUKS Piętnastka Bydgoszcz 1MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:54.33684
DUDEK Aleksandra SB
GUS Julia SB
+0,58
+0,34
27.79
27.97
57.36
58.41
WŁODARCZYK Agnieszka SB
PARADOWSKA Kinga SB
+0,3728.79
28.48
59.50
59.06
11.UKS G - 8 Bielany 10UKS G - 8 Bielany3:54.76680
JABŁONOWSKA Nikola
BUJAK Klara
+0,77
+0,17
27.97
27.95
58.66
58.47
SZCZEPEK Julia
MIELCZAREK Sandra
+0,02
+0,09
28.01
27.60
59.11
58.52
12.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:54.79680
PISARCZYK Amelia
SZKARŁAT Julia
+0,71
+0,09
28.04
27.31
58.45
58.34
JAGODA Weronika
WNUK Sylwia
+0,38
+0,19
28.05
27.46
59.44
58.56
13.UKS SMS GALICJA Krakw 1UKS SMS GALICJA Krakw3:56.32667
PECIAK Katarzyna
ŚWISTUŃ Julia
+0,60
+0,25
28.62
27.38
1:00.84
57.79
HOROVA Oksana
KOWAL Emilia SK
+0,37
+0,35
27.30
27.89
58.75
58.94
14.Ku Azs Umcs Lublin 2Ku Azs Umcs Lublin3:58.75647
ADAMCZYK Julia SL
WOJCIECHOWSKA Joanna SL
+0,72
+0,33
28.12
28.16
58.26
59.36
GANCARZ Karolina SL
ŁYSAKOWSKA Julia SL
+0,47
+0,60
28.60
29.56
1:00.05
1:01.08
15.K.S.Warta Poznań 1K.S.Warta Poznań3:59.45641
SZCZEPAŃSKA Maria
CELMER Wiktoria
+0,68
+0,30
28.17
27.91
59.02
59.02
CZECHYRA Agata
KRZYSZTOFIAK Iga
+0,34
+0,19
29.12
29.08
1:00.10
1:01.31
16.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice4:00.35634
MAGIEROWSKA Julia
NIEDŹWIEDZKA Małgorzata
+0,58
+0,26
28.07
28.50
1:00.09
59.85
KOSIŃSKA Dominika
MUSIOŁ Wiktoria
+0,31
-0,03
22.95
27.65
1:01.69
58.72
17.UKS G - 8 Bielany 4UKS G - 8 Bielany4:18.47510
BIEGAŃSKA Weronika
ADAMSKA Maria
+0,66
+0,54
31.22
29.88
1:06.73
1:03.96
TOPP Zofia
ADAMSKA Julia
+0,2029.45
30.60
1:03.39
1:04.39
NWUks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 15
19.12.2017 - 19:49
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyOPEN
Wyniki

Rekord Polski1:33.90KS AZS AWF Katowice00611Lublin17.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:34.74871
POLEWKA Tomasz
TOKARSKI Krzysztof
23
21
+0,57
+0,35
23.90
25.94
POPRAWA Michał
BUGDOL Rafał
23
22
+0,28
+0,03
22.97
21.93
2.Legia Warszawa 1Legia Warszawa1:36.27831
ZBUTOWICZ Karol
SZER Michał
19
22
+0,67
+0,26
24.58
27.48
KORZENIOWSKI Paweł
KOLCZYŃSKI Stanisław
32
20
+0,29
+0,29
22.80
21.41
3.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany1:36.78817
STOKOWSKI Kacper
KAMINIARZ Jakub
18
21
+0,53
+0,30
23.31
27.65
PISZCZOROWICZ Bartosz
PIOTROWSKI Kacper
18
16
+0,33
+0,23
23.66
22.16
4.AZS AGH Krakw 1AZS AGH Krakw1:37.40802
UNGEHEUER Mateusz
SUZIN Marcin
21
24
+0,63
+0,15
24.25
27.21
WYSOCZYŃSKI Mateusz
BAŁABUCH Krystian
24
22
+0,16
+0,22
23.45
22.49
5.AZS UŁ PŁ Łdź 1AZS UŁ PŁ Łdź1:37.42801
BRZUŚ Michał
WYPYCH Filip
20
26
+0,54
+0,11
25.19
27.11
ZGIERSKI Maksymilian
LASSEK Bartłomiej
23
23
+0,23
+0,35
23.54
21.58
6.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa1:37.88790
KAWĘCKI Radosław
ROGUSKI Bartłomiej
26
24
+0,65
+0,40
23.97
26.80
CIĘŻKOWSKI Dominik
DUBIEL Adam
21
24
+0,32
+0,23
24.17
22.94
7.MKP Szczecin 1MKP Szczecin1:38.75769
OSTROWSKI Karol SSz
WAWRZYNKIEWICZ Piotr
18
19
+0,62
+0,51
25.05
28.54
SENDYK Paweł
KSIĄŻEK Jakub
20
19
+0,23
+0,37
23.38
21.78
8.UKS G - 8 Bielany 5UKS G - 8 Bielany1:39.50752
MŁYNARCZYK Karol
RĘBACZ Maciej
17
17
+0,66
+0,21
24.81
28.05
MITRUS Paweł
SŁOWIK Rafał
17
17
+0,50
+0,30
24.31
22.33
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice1:39.51752
CZECH Szymon
HOŁUB Maciej
20
22
+0,62
+0,19
25.96
26.68
PRZYBYŁA Kacper
PUK Dariusz
19
22
+0,35
+0,16
24.39
22.48
10.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław1:39.77746
KISZCZAK Jakub SWR
SZWEDZKI Dawid
17
23
+0,68
+0,23
25.25
28.53
CHRZANOWSKI Damian
HOŁUB Jan
19
21
+0,28
+0,20
24.21
21.78
11.MUKP Warszawianka Wodny Park 1MUKP Warszawianka Wodny Park1:39.78746
KAŹMIERCZAK Wojciech
SZABŁOWSKI Hubert
20
17
+0,64
+0,24
26.04
27.45
OPALSKI Marcin
PYTLARCZK Szymon
24
17
+0,26
+0,11
24.23
22.06
12.UKS G - 8 Bielany 4UKS G - 8 Bielany1:39.79746
Rekord Polski 16 lat, Rekord Polski I zmiana 50 grzb 16 l
KAROLCZAK Jan
SOBIECKI Jakub
16
16
+0,68
+0,23
24.58
27.81
URYNIUK Paweł
ORLICZ Filip
14
15
+0,25
+0,38
24.97
22.43
13.UKS SMS GALICJA Krakw 1UKS SMS GALICJA Krakw1:40.72725
MAJERSKI Jakub
SZCZEPANIAK Paweł SK
17
18
+0,65
+0,33
25.34
27.72
GORAJ Marcin SK
KOLANOWSKI Wiktor
16
18
+0,40
+0,39
23.92
23.74
14.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:41.03719
CHMIEL Łukasz
NOWAK Patryk
24
22
+0,62
+0,14
25.87
27.37
SAWICKI Bartosz
GALON Michał
17
22
+0,43
+0,29
24.84
22.95
15.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim1:42.70684
BLACHURA Patryk SO
NOWAK Kacper SO
18
17
+0,55GOLENIEC Kamil SO
DROZD Tymoteusz SO
18
18
+0,31
+0,26
28.23
48.12
16.AZS AWF Warszawa 2AZS AWF Warszawa1:42.84681
ŚWIDERSKI Bartłomiej
KUSTO Robert
19
19
+0,65
+0,16
25.85
27.47
KACZMARSKI Marcin
DURAJCZYK Michał
23
20
+0,31
+0,09
25.94
23.58
17.Ku Azs Umcs Lublin 1Ku Azs Umcs Lublin1:42.97679
BRYŁA Kamil SL
RUTKOWSKI Krzysztof
18
21
+0,62
+0,18
25.77
28.58
BORKOWSKI Kacper SL
PACZYŃSKI Oliwer
17
20
+0,41
+0,42
25.19
23.43
18.MKS Trjka Łdź 1MKS Trjka Łdź1:43.28673
BALCERAK Jakub
KAŁUSOWSKI Jan
17
17
+0,63
+0,36
25.50
28.25
MALEC Mikołaj
KOMOROWSKI Jan
16
16
+0,37
+0,42
25.46
24.07
19.AZS AGH Krakw 2AZS AGH Krakw1:43.50668
SOBCZYK Maciej
LITWA Krzysztof
22
21
+0,78
+0,41
27.60
28.66
NAUMENKO Artem
BUCZKOWSKI Kamil
21
21
+0,37
+0,21
24.53
22.71
20.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice1:44.95641
MILBRANT Kacper
DUBAS Mateusz
16
16
+0,70
+0,11
26.60
28.44
CIEŚLA Oskar
SZARPAK Marcin
16
16
+0,25
+0,51
25.13
24.78
21.UKS G - 8 Bielany 8UKS G - 8 Bielany1:45.30635
Rekord Polski I zmiana 50 grzb 15 lat
RADZISZEWSKI Krzysztof
MAŃCZAK Jakub
15
15
+0,67
+0,39
25.21
30.05
CHEREDIS Jakub
KOWALCZYK Kacper
15
15
0.00
+0,18
25.56
24.48
22.UKS G - 8 Bielany 7UKS G - 8 Bielany1:45.48631
ŻOŁĄDŹ Stanisław
GREBER Artur
14
16
+0,63
+0,39
27.53
28.99
WARDAWA Filip
NOWOTNY Dawid
16
16
+0,10
+0,37
25.05
23.91
23.MKP Wodnik 29 Tychy 1MKP Wodnik 29 Tychy1:45.78626
SKIERSKI Radosław
BIEG Oskar
17
17
+0,81
+0,37
27.47
30.27
POPIELA Karol
OGORZAŁEK Kamil
17
18
+0,08
+0,31
25.26
22.78
24.KS AZS AWF Wrocław 1KS AZS AWF Wrocław1:45.99622
GRZYMSKI Mateusz
MĘCZYŃSKI Mateusz
19
19
+0,73
+0,05
29.61
29.21
OKUPNIK Jakub
KOPACKI Wiktor
19
19
+0,64
+0,09
24.66
22.51
25.MKS 9 Dzierżoniw 2MKS 9 Dzierżoniw1:47.05604
WIEWIÓRKA Daniel
KRASIŃSKI Kacper
17
17
+0,63
+0,53
26.60
29.32
BYKOWSKI Łukasz
DOBRZAŃSKI Krystian
17
17
+0,45
+0,35
26.13
25.00
26.AZS UŁ PŁ Łdź 2AZS UŁ PŁ Łdź1:47.41598
SAWCZUK Oskar
PAKUŁA Mateusz
19
17
+0,62
+0,49
26.36
29.60
WIKTOROWSKI Gracjan
MALEWSKI Bartłomiej
17
16
+0,26
+0,18
26.38
25.07
27.UKS G - 8 Bielany 6UKS G - 8 Bielany1:51.31537
GOTOWSKI Dominik
BARUSIŃSKI Kordian
15
16
+0,72
+0,18
28.44
29.43
RYTTER Igor
KOTARSKI Jakub
16
16
+0,26
+0,23
27.68
25.76
28.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa1:53.10512
ZUBIK Jan
SKIBA Jakub SWwa
14
14
+0,75
+0,32
28.52
32.27
WLAZŁOWSKI Kamil
KOWALCZYK Piotr SWwa
14
14
0.00
+0,11
26.82
25.49
29.M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp. 1M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:53.12512
ŁOCHIŃSKI Jan
SZCZEPANOWSKI Jakub
16
15
+0,70
+0,59
30.60
30.73
CHYCZEWSKI Oliwer
KULCZYCKI Patryk
17
16
+0,34
+0,42
26.02
25.77
30.UKS G - 8 Bielany 9UKS G - 8 Bielany1:55.69478
WISZNIEWSKI Jakub
PRZYSTAŁ Adam
16
14
+0,64
+0,10
28.53
32.41
ZIELIŃSKI Maksymilian
MATUSZYŃSKI Mikołaj
14
14
+0,60
+0,08
29.20
25.55
31.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań1:56.29471
LECHOWICZ Kacper
NAPIERAŁA Łukasz
15
15
+0,70
+0,26
30.83
34.81
ŁANGOWSKI Maciej
ZIELIŃSKI Patryk
15
15
+0,30
+0,35
25.63
25.02
32.UKS Delfin Garwolin 2UKS Delfin Garwolin2:03.97389
KOT Kacper
SZCZYPEK Mateusz
15
21
+0,69
+0,28
31.05
33.77
MATEJKO Maciej
SITNIK Jakub
15
14
+0,55
+0,47
30.18
28.97
DYSKW.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
WLAZŁOWSKI Damian, SZCZECIŃSKI Robert, DEJNEŻENKO Daniel, DEREZIŃSKI Szymon SWwa


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.12.2017 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
25.36
27.89
27.38
26.59
26.19
26.19
25.82
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
DOWGIERT Anna
02305
02414
POL
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Lublin
Płock
Leszno
Oswiecim
Oświęcim
Istambuł (TUR)
06.08.2017
04.03.2017
01.11.2002
28.11.2003
27.11.2004
27.11.2004
13.12.2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw27.05732Q
NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław27.05732Q
3.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin27.30712Q
4.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom27.32710Q
5.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań27.34709Q
6.URBAŃCZYK Aleksandra30AZS UŁ PŁ Łdź27.63687Q
7.JAGODA Julia22AZS AWF Katowice27.66684Q
8.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław27.80674Q
9.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice27.86670Q
10.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice27.90667Q
11.SOLAK Anna17KP MZOS Płock27.99660Q
KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw27.99660Q
13.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno28.00660Q
14.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ28.03658Q
15.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim28.12651Q
16.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.28.15649Q
17.SKRZYDŁO Sara24WKS Śląsk Wrocław28.17648Q
WOŹNIAK Zofia16UKS G - 8 Bielany28.17648Q
19.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin28.22644Q
20.CIEPLAK Aleksandra16UKS OLIMPIC Warka28.30639Q
21.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.35635R
22.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa28.49626R
23.PISARCZYK Amelia19AZS AWF Katowice28.52624
24.FRYCKOWSKA Natalia SSz18MKP Szczecin28.57621
25.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań28.58620
26.DOMŻALSKA Wiktoria17UKP Jedynka Elbląg28.60619
27.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice28.67614
28.KOWALSKA Agata24AZS AWF Warszawa28.71612
29.SIRIGNANO Luigia21AZS AGH Krakw28.72611
30.JAGODA Weronika22AZS AWF Katowice28.74610
31.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 2328.79607
32.FRĄCKIEWICZ Martyna SZG14TP Zielona Gra28.84604
33.ŚWIĄTEK Joanna15Ukp Gryf Dębica28.85603
34.ROMANOWSKA Patrycja17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki28.94597
WARDAK Maria15Znicz Koszalin28.94597
36.GANCARZ Karolina SL16Ku Azs Umcs Lublin28.95597
37.ŚWISTUŃ Julia17UKS SMS GALICJA Krakw29.07589
38.MAIK Julia14KKS Włkniarz 1925 Kalisz29.08589
39.ADAMIEC Dominika SO18UKP UNIA Oświęcim29.10588
40.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce29.11587
KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.11587
CELMER Wiktoria14K.S.Warta Poznań29.11587
43.WRZOSEK Iga17KS Fenix Ożarw Mazowiecki29.13586
44.POGORZELSKA Inez17UKS GOS Raszyn29.16584
45.WRÓBEL Julia SWwa14UKP Polonia Warszawa29.20582
46.SASIN Dominika23KS AZS AWF Wrocław29.24579
47.PIOTROWSKA Wiktoria14UKS Zabianka Gdańsk29.25579
48.REDNER Sandra SL18Ku Azs Umcs Lublin29.29576
49.KOLBE Wiktoria19PWSZ Racibrz29.32574
50.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany29.34573
51.BARTCZAK Julia17AZS UŁ PŁ Łdź29.35573
52.URBAN Karolina14UKS Ósemka Starogard Gdański29.37571
53.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice29.40570
54.OLEBA Małgorzata19MKP Szczecin29.51563
55.PECIAK Katarzyna15UKS SMS GALICJA Krakw29.60558
BILIŃSKA Dominika SO17UKP UNIA Oświęcim29.60558
57.BORKOWSKA Małgorzata15UKS Olimpijczyk 2329.63557
58.SUCHECKA Katarzyna18UKS Ostrobramska Warszawa29.65555
59.WRÓBEL Julia16Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki29.71552
60.JABŁONOWSKA Nikola15UKS G - 8 Bielany29.73551
61.DEMBOWSKA Weronika14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza29.77549
62.KOWAL Emilia SK15UKS SMS GALICJA Krakw29.78548
63.DĄBROWSKA Wiktoria14UKP Polonia Warszawa29.80547
64.MIELCZAREK Sandra15UKS G - 8 Bielany29.82546
65.FILIPEK Jagoda SWR18WKS Śląsk Wrocław29.91541
66.KWIATKOWSKA Zofia SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski29.92541
67.ZAJĄC-WIĘCKOWSKA Julia SWR16WKS Śląsk Wrocław29.93540
68.MATYSIAK Kinga15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.29.96538
69.GARULA Wiktoria15CSIR MOS Dąbrowa Grnicza30.00536
70.SZLĘK Katarzyna15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki30.02535
71.KUKIEŁKA Liliana15SSP Orka Iława30.11530
72.ZROBEK Natalia18KU AZS PŁ30.13529
TASAK Aleksandra14UKS SMS GALICJA Krakw30.13529
74.GAJDOWSKA Agnieszka22UKS Shark Rudna30.14529
75.GANCARZ Julia14MKS Ikar Mielec30.16528
STERNICZUK Weronika14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki30.16528
77.MALEC Wiktoria14MKS Ikar Mielec30.27522
78.ŚLIWA Maja SR16Hobby Sport30.50510
SZCZEPAŃSKA Maria14K.S.Warta Poznań30.50510
80.WOJTANEK Wiktoria16UKS GOS Raszyn30.52509
BADZIAN Natalia14UKP Polonia Warszawa30.52509
82.KOŚCIELNIAK Aleksandra15UKS Shark Rudna30.59506
83.BYLIŃSKA Agnieszka SG15UKS Zabianka Gdańsk30.60505
84.DĄBROWSKA Tatiana15UKS 190 Łdź30.63504
85.ZAWADZKA Anna17MKP Wodnik 29 Tychy30.72499
86.KRYPA Marta15UKS Manta Warszawa Włochy30.80495
87.NIEMCZYK Wiktoria15MOSM Tychy30.86493
ZOGLOWEK Joanna15UKP MANTA Jelcz-Laskowice30.86493
89.JAKUBCZAK Martyna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz30.93489
FIJOŁEK Aleksandra16MKP Wodnik 29 Tychy30.93489
91.SZYMAŃSKA Julia14UKS 190 Łdź31.07483
92.KARBOWSKA Julia14UKS Victoria Jzefw31.16478
93.PABIN Marta17MKS Trjka Łdź31.17478
94.BOCZKOWSKA Dominika16Nowodworski OSiR31.18478
RUTKOWSKA Wiktoria SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz31.18478
96.TOMASIAK Agnieszka SO16UKP UNIA Oświęcim31.24475
97.AREKHAVA Anhelina18KS AZS - AWF Biała Podlaska31.25474
98.MAŁEK Martyna15UKS Skarpa Lublin31.28473
99.WIECZOREK Marika14MUKS Wiking Tomaszw Maz.31.31472
100.JARKOWIEC Dominika17KS Just Swim Jelenia Gra31.55461
101.ZBROJEWSKA Zofia14MKS Trjka Łdź31.59459
102.KUŚMIERZ Anna15UKS 190 Łdź31.72454
103.ORŁOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice31.77451
WESOŁOWSKA Agata SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.77451
105.JARZĄBEK Natalia16MKS Trjka Łdź31.78451
106.ŚWIĄTEK Martyna15UKS Skarpa Lublin31.90446
107.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź31.93445
108.ŚWIECA Kamila20AZS AWF Katowice31.99442
109.JASIŃSKA Martyna14MUKS Wodnik Łask32.10438
110.DOMŻOL Zuzanna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz32.11437
111.CHUDORLIŃSKA Marta16Uks Delfin Legionowo32.44424
112.MIJAS Agata15SSP Orka Iława32.46423
113.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany32.84409
114.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź33.01402
115.WITEK Aleksandra SG14UKS Zabianka Gdańsk33.04401
116.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew33.39389
117.ROJEK Paula SWwa14UKP Polonia Warszawa33.77376
118.RUTKOWSKA Wiktoria15Psp Swim Płock33.78375
119.GÓRAL Paula14Dwjka Tczew33.86373
120.MEKSUŁA Marta14Uks Delfin Tarnobrzeg33.92371
121.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin34.06366
122.ŻUKOWSKA Natalia17UKS "PŁYWACY" Augustw34.13364
123.MICHAŁOWSKA Sandra24UMKS Niesłyszących Poznań34.85342
NWKLONOWSKA Julia17UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.12.2017 - 17:35
Kobiet, 50m motylkowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
25.36
27.89
27.38
26.59
26.19
26.19
25.82
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
DOWGIERT Anna
02305
02414
POL
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Lublin
Płock
Leszno
Oswiecim
Oświęcim
Istambuł (TUR)
06.08.2017
04.03.2017
01.11.2002
28.11.2003
27.11.2004
27.11.2004
13.12.2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań26.38789Q
2.URBAŃCZYK Aleksandra30AZS UŁ PŁ Łdź26.69762Q
3.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław26.73758Q
4.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom26.88746Q
5.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin27.06731q
6.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław27.13725q
7.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw27.14724q
8.JAGODA Julia22AZS AWF Katowice27.30712q
9.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice27.55693q
10.SOLAK Anna17KP MZOS Płock27.68683q
11.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim27.75678R
12.WOŹNIAK Zofia16UKS G - 8 Bielany27.79675R
13.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ27.81673
14.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw27.83672
15.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice27.85670
16.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno27.99660
17.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin28.00660
18.SKRZYDŁO Sara24WKS Śląsk Wrocław28.02658
19.CIEPLAK Aleksandra16UKS OLIMPIC Warka28.17648
20.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.28.29640


<< TOP >>
Konkurencja 16
20.12.2017 - 19:07
Kobiet, 50m motylkowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
25.36
27.89
27.38
26.59
26.19
26.19
25.82
URBANCZYK Aleksandra
MURAWSKA Maria
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
DOWGIERT Anna
02305
02414
POL
POL
00905
00905
Berlin (GER)
Lublin
Płock
Leszno
Oswiecim
Oświęcim
Istambuł (TUR)
06.08.2017
04.03.2017
01.11.2002
28.11.2003
27.11.2004
27.11.2004
13.12.2012

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.URBAŃCZYK Aleksandra30AZS UŁ PŁ Łdź25.62861
2.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań25.66857
3.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław26.57772
Rekord Polski 16 lat
4.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław26.68763
5.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw26.81751
6.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom26.88746
7.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin27.01735
8.JAGODA Julia22AZS AWF Katowice27.30712
9.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice27.39705
10.SOLAK Anna17KP MZOS Płock27.64686


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.12.2017 - 9:14
Mężczyzn, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
22.96
25.91
25.21
24.58
23.40
23.17
22.96
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
RADZISZEWSKI Krzysztof
KAROLCZAK Jan
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
POLEWKA Tomasz
00611
00414
05114
05114
05114
05114
00611
Netanya (ISR)
Olsztyn
Łdź
Łdź
Olsztyn
Kopenhaga (DEN)
Netanya (ISR)
06.12.2015
11.12.2016
19.12.2017
19.12.2017
16.12.2016
17.12.2017
06.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice24.09784Q
2.KAŹMIERCZAK Kamil18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki24.38757Q
3.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw24.54742Q
4.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa24.63734Q
5.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa24.68729Q
6.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw24.71727Q
7.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa24.90710Q
8.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany24.95706Q
9.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany24.96705Q
BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź24.96705Q
11.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice25.04698Q
12.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn25.10693Q
13.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław25.31676Q
14.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany25.33675Q
15.SZULERECKI Pawel22Nowodworski OSiR25.35673Q
16.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany25.46664Q
17.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw25.62652Q
18.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy25.71645Q
19.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław25.80638Q
20.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice25.81638Q
21.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin25.98625R
22.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza26.00624R
23.PIOTROWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany26.11616
24.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa26.17612
25.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw26.21609
26.CZECH Szymon20AZS AWF Katowice26.25606
27.KAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park26.31602
28.MALEC Mikołaj16MKS Trjka Łdź26.37598
SAWICKI Bartosz17AZS AWF Katowice26.37598
30.BLACHURA Patryk SO18UKP UNIA Oświęcim26.42594
31.WIEWIÓRKA Daniel17MKS 9 Dzierżoniw26.43594
GRZYBOWSKI Miłosz17Uks "Polonez" Wyszkw26.43594
33.CHUPKA Radosław21Uks Gim92 Ursynw Warszawa26.56585
34.ROŻENEK Patryk15KS. Grnik Radlin26.59583
PUZIO Radosław16Uks Orka Lubań26.59583
36.GUZIOR Maciej17KP MZOS Płock26.60582
37.SAWCZUK Oskar19AZS UŁ PŁ Łdź26.65579
38.KOTWICA Bartosz16Ku Azs Umcs Lublin26.68577
39.KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra26.74573
40.WLAZŁOWSKI Damian18MKS Polonia Warszawa26.79570
41.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn26.83568
42.GÓRKA Łukasz15SiKReT Gliwice26.88564
43.NOWICZKOW Jakub SL16Ku Azs Umcs Lublin26.93561
44.FURMAN Łukasz24CSIR MOS Dąbrowa Grnicza26.95560
CZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin26.95560
46.KULPA Michał SOL16UKS KURORT Ciechocinek27.13549
47.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17UKS Orka Zamość27.26541
48.ŻOŁĄDŹ Stanisław14UKS G - 8 Bielany27.43531
49.WOŁOSZYN Roman16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza27.48528
50.MIESZKUNIEC Szymon15UKS Victoria Jzefw27.60521
51.SŁOWIKOWSKI Bartosz15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw27.61521
52.RACZYŃSKI Adrian15UKS JAGIELLONKA Warszawa27.71515
53.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź27.74513
54.POPIELA Karol17MKP Wodnik 29 Tychy27.78511
55.SAGAN Jakub15UKS Skarpa Lublin27.82509
56.BOBER Paweł SG14UKS Zabianka Gdańsk27.84508
57.SZOTA Grzegorz18CSIR MOS Dąbrowa Grnicza27.90505
58.RYBIŃSKI Filip15SSP Orka Iława27.98500
59.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź27.99500
CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany27.99500
61.PORCZYŃSKI Michał17MKS Trjka Łdź28.01499
62.GUŚCIN Eryk SZG16UKS Shark Rudna28.05497
63.PAWŁOWSKI Maksymilian18MKS Polonia Warszawa28.17490
64.CEPUCHOWICZ Jakub15Uks Orka Lubań28.24487
65.MISTRZAK Kacper15Hobby Sport28.25486
66.DOEDEL Alex16UKS CITYZEN Poznań28.39479
67.KOWALCZYK Piotr SWwa14UKP Polonia Warszawa28.45476
68.BOROWSKI Adam16SALOS  Kielce28.47475
69.WISZNIEWSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany28.49474
70.KAMIŃSKI Damian16Znicz Koszalin28.51473
KOWALEWSKI Paweł14MKS JUVENIA Białystok28.51473
72.GOTOWSKI Dominik15UKS G - 8 Bielany28.56470
73.ZUBIK Jan14UKP Polonia Warszawa28.58469
74.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR17MKS-SMS Victoria Racibrz28.60468
75.ŻYDER Michał14Znicz Koszalin28.61468
76.SOBIESZUK Kacper15UKS Skarpa Lublin28.63467
77.GUMIŃSKI Igor15Dwjka Morena Gdańsk28.67465
78.SZCZECIŃSKI Robert17MKS Polonia Warszawa28.72463
79.ABD EL RAZEK Jakub15MUKP Warszawianka Wodny Park28.74462
80.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn28.79459
81.KOWALCZYK Kacper15UKS G - 8 Bielany29.00449
82.SUDENIS Maciej24PWSZ Racibrz29.10445
83.RZĄSA Jacek SG14UKS Zabianka Gdańsk29.49427
84.COLEMAN Alan14Mks Jedynka Łdź29.51426
85.BORSUK Mateusz15KS AZS - AWF Biała Podlaska30.09402
86.TOMASZOWSKI Michał14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry30.18399
87.OGRODNIK Wojciech14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry30.22397
88.SOBIECH Szymon14UKS SP 149 Łdź30.33393
89.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa30.43389
90.LITEWCZUK Mateusz15MOSM Tychy30.45388
91.HNATYK Damian14Dwjka Morena Gdańsk30.52385
92.LECHOWICZ Kacper15KS Posnania Poznań30.53385
93.MATUSZYŃSKI Mikołaj14UKS G - 8 Bielany30.54385
94.GRECZAN Sebastian14MKS JUVENIA Białystok30.63381
95.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa30.65381
96.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań30.80375
97.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź31.34356
98.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin31.46352
99.GUŚCIORA Maciej14Uks Delfin Tarnobrzeg31.55349
100.STEPERSKI Oktawian14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki31.58348
101.STRASZYŃSKI Kacper14MKS Trjka Łdź31.78341
102.BERBELSKI Adam14MUKS Wodnik Łask31.89338
103.STANISŁAWSKI Kacper15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.32.06332
104.WENCEL Adrian15UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki32.21328
105.KORZENIOWSKI Wiktor14UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.33324
106.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź32.67314
107.AUGUŚCIŃSKI Mateusz14MKS Trjka Łdź32.86309
108.KRAJEWSKI Mateusz14SSP Orka Iława33.03304
109.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin33.83283
DYSKW.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa
G 1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m
DYSKW.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra
G 1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m
DYSKW.ŚMIGIELSKI Mateusz16Mks Jedynka Łdź
G 1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m
NWSŁOWIK Rafał17UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.12.2017 - 17:38
Mężczyzn, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
22.96
25.91
25.21
24.58
23.40
23.17
22.96
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
RADZISZEWSKI Krzysztof
KAROLCZAK Jan
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
POLEWKA Tomasz
00611
00414
05114
05114
05114
05114
00611
Netanya (ISR)
Olsztyn
Łdź
Łdź
Olsztyn
Kopenhaga (DEN)
Netanya (ISR)
06.12.2015
11.12.2016
19.12.2017
19.12.2017
16.12.2016
17.12.2017
06.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice23.60834Q
2.KAŹMIERCZAK Kamil18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki24.04789Q
3.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw24.25769Q
4.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa24.28766q
5.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa24.38757q
6.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw24.42753Q
7.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany24.50745q
8.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa24.57739q
9.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany24.78720q
10.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn24.96705q
11.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław25.01701R
12.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany25.03699?
BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź25.03699?
14.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany25.19686
Rekord Polski 15 lat
15.SZULERECKI Pawel22Nowodworski OSiR25.21684
16.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy25.51660
17.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław25.62652
18.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin25.77641
19.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice25.80638
20.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza26.18611


<< TOP >>
Konkurencja 17
20.12.2017 - 19:17
Mężczyzn, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
22.96
25.91
25.19
24.58
23.40
23.17
22.96
POLEWKA Tomasz
RADZISZEWSKI Krzysztof
RADZISZEWSKI Krzysztof
KAROLCZAK Jan
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
POLEWKA Tomasz
00611
00414
05114
05114
05114
05114
00611
Netanya (ISR)
Olsztyn
Łdź
Łdź
Olsztyn
Kopenhaga (DEN)
Netanya (ISR)
06.12.2015
11.12.2016
20.12.2017
19.12.2017
16.12.2016
17.12.2017
06.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice23.24874
2.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany23.35861
3.KAŹMIERCZAK Kamil18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki23.44851
4.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa23.71823
5.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw24.12781
6.LUDWICZAK Piotr21MKS 9 Dzierżoniw24.20774
7.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa24.23771
8.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa24.26768
9.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany24.68729
10.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn24.76722


<< TOP >>
Konkurencja 18
20.12.2017 - 9:26
Kobiet, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.41
1:04.65
1:02.57
1:01.95
1:00.75
1:00.75
59.29
URBANCZYK Aleksandra
KOZŁOWSKA Anna
URBAŃCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305

01310
POL
POL
Lublin
Gorzow Wlkp.
Płock
Leszno
Vienna (AUT)
Wiedeń (AUT)
Gorzw Wlkp
19.12.2015
28.11.2009
01.12.2002
28.11.2003
11.12.2004
11.12.2004
19.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź1:02.90731Q
Rekord Polski 14 lat
2.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław1:03.47711Q
3.ROGOWSKA Katarzyna SSz17MKP Szczecin1:03.89697Q
4.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw1:03.99694Q
5.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:04.17688Q
6.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz1:04.25686Q
7.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa1:04.35682Q
8.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź1:04.36682Q
9.PARADOWSKA Kinga SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.54676Q
10.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica1:04.65673Q
11.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski1:05.26654Q
12.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice1:05.32653Q
13.GUS Julia SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:05.33652Q
14.GOTOWSKA Weronika17UKS G - 8 Bielany1:05.34652Q
15.SIRIGNANO Luigia21AZS AGH Krakw1:05.41650Q
16.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:05.50647Q
17.GRZEGORCZYK Izabella24K.S.Warta Poznań1:05.62644Q
18.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:05.79639Q
19.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce1:05.83637Q
20.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżw1:05.93635?
MISIORNY Anna17MKS Trjka Łdź1:05.93635?
22.BARTYZEL Aleksandra19AZS AGH Krakw1:06.02632R
23.LEWANDOWSKA Natalia SO16UKP UNIA Oświęcim1:06.35623
24.WIŚNIEWSKA Oliwia16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:06.42621
25.COCHÓR Izabela16MUKP Warszawianka Wodny Park1:06.47619
26.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.48619
27.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:06.64614
28.NIEDŹWIEDZKA Małgorzata20AZS AWF Katowice1:06.75611
29.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra16WKS Śląsk Wrocław1:07.09602
30.MENDYK Adrianna19Mks Wodnik Radom1:07.42593
31.IWANOWSKA Alexandra17KU AZS PŁ1:07.47592
32.PROCHOWNIK Olimpia SL18Ku Azs Umcs Lublin1:07.53590
33.SKORUPA Monika18DOKiS SP "Vega" Dobrodzień1:07.70586
34.HERASIMOWICZ Zuzanna15Dwjka Morena Gdańsk1:07.78584
35.WRÓBEL Julia SWwa14UKP Polonia Warszawa1:07.80583
36.KULAGA Dominika20Ukp Gryf Dębica1:07.87582
37.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany1:08.00578
38.GANCARZ Karolina SL16Ku Azs Umcs Lublin1:08.13575
39.PIOTROWICZ Maja SZG15BARAKUDA Starachowice1:08.29571
MOŻDŻAN Milena14UKS Shark Rudna1:08.29571
41.MIODEK Karolina SG16UKS Zabianka Gdańsk1:08.30571
42.KASPERUK Justyna19Legia Warszawa1:08.49566
43.HOROVA Oksana15UKS SMS GALICJA Krakw1:08.64562
44.SAJECKA Zofia19Swimmers St. Pływackie1:08.80558
45.TRACZYK Justyna SWR13WKS Śląsk Wrocław1:08.83558
46.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice1:08.87557
47.JABŁOŃSKA Martyna14MKS Piaseczno1:08.89556
48.GARULA Wiktoria15CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:08.99554
49.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew1:09.19549
PIOTROWSKA Wiktoria14UKS Zabianka Gdańsk1:09.19549
51.LISOWSKA Wiktoria SOL17MKS JUVENIA Białystok1:09.27547
52.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 231:09.30546
53.DURCZYŃSKA Katarzyna18UKS SMS GALICJA Krakw1:09.33546
54.SKOWROŃSKA Wiktoria16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:09.39544
55.MALEC Wiktoria14MKS Ikar Mielec1:09.42544
56.MALINA Amelia14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:09.96531
57.MIELCZAREK Sandra15UKS G - 8 Bielany1:10.02530
58.BORKOWSKA Małgorzata15UKS Olimpijczyk 231:10.26524
59.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:10.48519
60.MIGDAŁ Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk1:10.51519
61.SZERSZEŃ Natalia15Ukp Gryf Dębica1:10.69515
62.CHUDORLIŃSKA Marta16Uks Delfin Legionowo1:10.80512
63.SERAFIN Barbara15UKS G - 8 Bielany1:11.05507
64.NOWAK Martyna21AZS AWF Katowice1:11.27502
65.ZAJĄC Aleksandra15MOSM Tychy1:11.89489
66.AUGUŚCIAK Michalina15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:12.48477
67.PICHOLA Weronika15MKS Piaseczno1:12.62475
KOSTRZEWSKA Maria14UKS 190 Łdź1:12.62475
69.SZYMAŃSKA Wiktoria15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:12.63475
70.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź1:12.75472
71.BIEGAŃSKA Weronika14UKS G - 8 Bielany1:13.43459
72.BOCZKOWSKA Dominika16Nowodworski OSiR1:13.56457
73.WITEK Aleksandra SG14UKS Zabianka Gdańsk1:14.66437
74.JASIŃSKA Martyna14MUKS Wodnik Łask1:15.15428
75.KACZYŃSKA Anna14AZS UŁ PŁ Łdź1:15.53422
76.CHOMICKA Zofia15UKS Pirania Targwek1:16.81401
77.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź1:17.73387
78.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin1:17.86385
79.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin1:18.49376
80.ŻUKOWSKA Natalia17UKS "PŁYWACY" Augustw1:18.79372
81.ROJEK Paula SWwa14UKP Polonia Warszawa1:18.86371
82.NOWAKOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice1:19.06368
83.URBAŃSKA Natalia16SSP Orka Iława1:22.07329


<< TOP >>
Konkurencja 18
20.12.2017 - 18:44
Kobiet, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.41
1:02.90
1:02.57
1:01.95
1:00.75
1:00.75
59.29
URBANCZYK Aleksandra
KNOP Aleksandra
URBAŃCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305
01605
01310
POL
POL
Lublin
Łdź
Płock
Leszno
Vienna (AUT)
Wiedeń (AUT)
Gorzw Wlkp
19.12.2015
20.12.2017
01.12.2002
28.11.2003
11.12.2004
11.12.2004
19.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź1:02.16757Q
2.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław1:02.36750Q
3.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź1:02.98728Q
4.ROGOWSKA Katarzyna SSz17MKP Szczecin1:03.26718Q
5.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw1:03.61707q
6.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:03.64706q
7.PARADOWSKA Kinga SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.84699q
8.GUS Julia SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:04.01693q
9.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa1:04.42680q
10.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice1:04.48678q
11.GRZEGORCZYK Izabella24K.S.Warta Poznań1:04.58675R
12.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski1:04.63674R
13.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica1:04.64673
14.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce1:05.18657
15.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżw1:05.44649
16.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz1:05.53646
17.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:05.56645
18.GOTOWSKA Weronika17UKS G - 8 Bielany1:05.64643
MISIORNY Anna17MKS Trjka Łdź1:05.64643
20.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:06.38622


<< TOP >>
Konkurencja 18
21.12.2017 - 18:18
Kobiet, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
58.41
1:02.16
1:02.57
1:01.95
1:00.75
1:00.75
59.29
URBANCZYK Aleksandra
KNOP Aleksandra
URBAŃCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
URBANCZYK Aleksandra
02305
01605
01310
POL
POL
Lublin
Łdź
Płock
Leszno
Vienna (AUT)
Wiedeń (AUT)
Gorzw Wlkp
19.12.2015
20.12.2017
01.12.2002
28.11.2003
11.12.2004
11.12.2004
19.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław1:00.35827
2.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź1:01.72774
3.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź1:02.72737
4.ROGOWSKA Katarzyna SSz17MKP Szczecin1:03.05726
5.PARADOWSKA Kinga SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.23719
6.GUS Julia SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:03.63706
7.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw1:03.80700
8.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:04.12690
9.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice1:04.31684
10.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa1:04.34683


<< TOP >>
Konkurencja 19
20.12.2017 - 9:42
Mężczyzn, 400m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
4:03.20
4:28.26
4:23.69
4:12.62
4:11.22
4:09.07
4:03.20
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
KAŁUSOWSKI Jan
WĄGROWSKI Marcel
WĄGROWSKI Marcel
MATCZAK Mateusz
WOJT Lukasz
POL
05114
00905
00505
00505
00905
POL
Berlin (GER)
Poznan
Lublin
Lublin
Olsztyn
Debrecen (HUN)
Berlin (GER)
14.11.2009
25.11.2017
18.12.2015
18.12.2015
16.12.2016
14.12.2007
14.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław4:19.28749A
2.CHMIELEWSKI Jakub SWR18WKS Śląsk Wrocław4:19.40748A
3.BUJAK Dominik18SALOS  Kielce4:19.82744A
4.KUBKOWSKI Bartłomiej22AZS UWM Olsztyn4:19.91743A
5.CIASTOŃ Sebastian SO18UKP UNIA Oświęcim4:20.32740A
6.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź4:20.80736A
7.SOBCZYK Maciej22AZS AGH Krakw4:21.07734A
8.ŁAPOT Radosław SR18MOS Katowice4:22.74720A
9.MAŃKA Filip17UKS 190 Łdź4:23.69712A
10.GAWRON Oskar18WKS Śląsk Wrocław4:23.82711A
11.DUBAS Mateusz16AZS AWF Katowice4:24.20708B
12.OLLER Krzysztof SL17MTP Kormoran Olsztyn4:25.35699B
13.KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra4:26.02693B
14.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec4:26.40690B
15.WALCZYSKO Jakub SL17Ku Azs Umcs Lublin4:26.63689B
16.BARUSIŃSKI Kordian16UKS G - 8 Bielany4:27.04685B
17.KEMPA Mikołaj SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle4:27.15685B
18.SACHA Kamil SWR16WKS Śląsk Wrocław4:27.43682B
19.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice4:27.79680B
20.WAWRZYŃCZAK Alan SL18UKS Skarpa Lublin4:30.15662B
21.URYNIUK Paweł14UKS G - 8 Bielany4:30.35660R
22.RAJCA Wiktor15UKS 190 Łdź4:30.44660R
23.POWROŹNIK Konrad20WKS Śląsk Wrocław4:30.45660
24.ZAREMBA Jakub16UKS G - 8 Bielany4:30.58659
25.SUCHAŃSKI Przemysław SO16UKP UNIA Oświęcim4:31.00656
26.RABAN Maciej15IKSKonstancin4:31.56652
27.KRULIKOWSKI Maciej SO18UKP UNIA Oświęcim4:31.80650
28.JAŚKIEWICZ Adrian15Iuks Muszelka Warszawa4:32.48645
29.GOLENIEC Kamil SO18UKP UNIA Oświęcim4:32.64644
30.KARNIK Kacper16Mks Wodnik Radom4:35.09627
31.KSIĄŻNICKI Dawid15MKS Ikar Mielec4:35.38625
32.SMEJA Sławomir23AZS AWF Katowice4:37.39611
33.ZDZIEBŁO Piotr15Salmo Żory4:37.94608
34.ĆWIEK Wiktor14Buks  Warszawa4:38.48604
35.SORDYL Mateusz SO18Victoria Kozy4:40.50591
36.LABICH Wiktor14MKS Trjka Łdź4:41.21587
37.BŁASZCZYK Kacper17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki4:41.93582
38.WOZNIAK Kamil17UKS FREGATA Kolbuszowa4:42.27580
39.SOLARSKI Antoni16K.S.Warta Poznań4:42.49579
40.DOEDEL Alex16UKS CITYZEN Poznań4:43.55572
41.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź4:46.23556
42.WOŹNIAK Kamil16Ks Wisła Puławy4:46.34556
43.FAJKOWSKI Piotr16MKS Trjka Łdź4:46.62554
44.POPIOŁEK Dawid15UKS Skarpa Lublin4:50.04535
45.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa4:50.43533
46.POPIELA Karol17MKP Wodnik 29 Tychy4:52.70520
47.KĘDZIERSKI Tomasz14UKS 190 Łdź4:54.64510
48.STACHECKI Jan15UKS CITYZEN Poznań4:57.71494
49.TOMASZOWSKI Michał14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry4:57.92493
50.MARKOWSKI Kacper SWwa14UKP Polonia Warszawa4:59.65485
51.OLESKI Tomasz14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki5:00.80479
52.PRZYSTAŁ Adam14UKS G - 8 Bielany5:01.85474
53.MAGDA Patryk15MKS Ikar Mielec5:03.63466
54.KOMOROWSKI Kacper14MOSM Tychy5:07.23450
55.KALISIAK Norbert15UKS NAWA Skierniewice5:10.50436
56.KRUPIŃSKI Wojciech14KS Posnania Poznań5:10.79435
57.MATEJKO Maciej15UKS Delfin Garwolin5:45.57316
DYSKW.SOSIŃSKI Bartosz16UKS CITYZEN Poznań
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
NWWĄGROWSKI Marcel18KU AZS PŁ


<< TOP >>
Konkurencja 19
20.12.2017 - 17:57
Mężczyzn, 400m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
4:03.20
4:28.26
4:23.69
4:12.62
4:11.22
4:09.07
4:03.20
WOJT Lukasz
URYNIUK Paweł
KAŁUSOWSKI Jan
WĄGROWSKI Marcel
WĄGROWSKI Marcel
MATCZAK Mateusz
WOJT Lukasz
POL
05114
00905
00505
00505
00905
POL
Berlin (GER)
Poznan
Lublin
Lublin
Olsztyn
Debrecen (HUN)
Berlin (GER)
14.11.2009
25.11.2017
18.12.2015
18.12.2015
16.12.2016
14.12.2007
14.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław4:09.48841
2.BUJAK Dominik18SALOS  Kielce4:10.76828
3.CHMIELEWSKI Jakub SWR18WKS Śląsk Wrocław4:14.71790
4.KUBKOWSKI Bartłomiej22AZS UWM Olsztyn4:18.58755
5.CIASTOŃ Sebastian SO18UKP UNIA Oświęcim4:19.31749
6.DUBAS Mateusz16AZS AWF Katowice4:21.12733
7.SOBCZYK Maciej22AZS AGH Krakw4:21.20732
8.MAŃKA Filip17UKS 190 Łdź4:21.68728
9.ŁAPOT Radosław SR18MOS Katowice4:21.95726
10.GAWRON Oskar18WKS Śląsk Wrocław4:24.66704
Finał B
11.OLLER Krzysztof SL17MTP Kormoran Olsztyn4:20.71737
12.BARUSIŃSKI Kordian16UKS G - 8 Bielany4:23.01717
13.SACHA Kamil SWR16WKS Śląsk Wrocław4:23.66712
14.KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra4:24.27707
15.WALCZYSKO Jakub SL17Ku Azs Umcs Lublin4:24.88702
16.KEMPA Mikołaj SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle4:25.24699
17.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice4:26.18692
18.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec4:27.44682
19.WAWRZYŃCZAK Alan SL18UKS Skarpa Lublin4:27.51682
20.URYNIUK Paweł14UKS G - 8 Bielany4:31.30654


<< TOP >>
Konkurencja 20
20.12.2017 - 10:14
Kobiet, 200m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:23.24
2:28.60
2:28.43
2:25.38
2:24.90
2:23.24
2:23.24
DULIAN Katarzyna
OTREMBA Justyna
WIKIEŁ Angelika
KRAWCZYK Paulina
PRĘDECKA Iwona
DULIAN Katarzyna
DULIAN Katarzyna
POL
00902
01914
00104

POL
Trieste (ITA)
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Szczecin
Oswiecim
Trieste (ITA)
Triest (ITA)
09.12.2005
27.11.2009
20.12.2013
14.11.2009
28.01.2006
09.12.2005
09.12.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk2:29.26732A
2.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin2:29.60727A
3.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka2:29.86724A
4.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra2:30.51714A
5.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław2:30.74711A
6.HALICKA Lidia16WKS Śląsk Wrocław2:31.25704A
7.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa2:31.34703A
8.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin2:31.81696A
9.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz2:32.61685A
10.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice2:32.82682A
11.URYGA Paulina22AZS AGH Krakw2:32.94681B
12.HELLAK Emilia SWR14WKS Śląsk Wrocław2:33.40675B
13.OSTROWSKA Agnieszka27PWSZ Racibrz2:33.67671B
14.MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy2:34.56660B
15.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa2:34.77657B
16.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw2:35.04653B
17.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa2:35.16652B
18.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:35.19652B
19.KEMPA Anna SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:35.22651B
20.BANACZKOWSKA Aleksandra Soc15KS KSZO Ostrowiec Św2:35.35649B
21.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:35.80644R
22.PRZYBYSZ Olga16Uks Orka Lubań2:35.94642R
23.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:36.17639
24.CIEŚLAK Katarzyna23KS Posnania Poznań2:36.38637
25.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry2:37.46624
26.BIEGAŁA Klaudia16MKS Trjka Łdź2:37.47624
27.KRYPA Oliwia15UKS Manta Warszawa Włochy2:37.60622
28.KNAPIK Weronika SR18PWSZ Racibrz2:38.13616
29.SMĘTEK Wiktoria SR16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:38.74609
30.PISKORZ Aleksandra SWR16WKS Śląsk Wrocław2:39.00606
31.CHMIELEWSKA Aneta17UKP Polonia Warszawa2:40.52589
32.BŁAŻEJEWSKA Nikola14MUKS Wodnik Łask2:40.67587
33.KISIEL Gabriela17MKP Szczecin2:41.12582
34.MOTYL Sara14KU AZS PŁ2:41.21581
35.MOSEK Oliwia SR14MKS-SMS Victoria Racibrz2:41.30580
36.BEDNAREK Aleksandra19UKS SP 149 Łdź2:41.74575
37.WIKIEŁ Żaklina17Sp Narew Ostrołęka2:43.37558
38.WOJTANEK Wiktoria16UKS GOS Raszyn2:45.11541
39.KRZEMIENIECKA Martyna15Znicz Koszalin2:45.62536
40.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry2:45.73535
41.WŁODARKIEWICZ Magdalena14UKS Pirania Targwek2:45.88533
42.PRUSIK Kamila SSz15MKP Szczecin2:46.41528
43.KOLBE Wiktoria19PWSZ Racibrz2:48.17512
44.BYLIŃSKA Agnieszka SG15UKS Zabianka Gdańsk2:48.26511
45.RŻANY Wiktoria15Ukp Gryf Dębica2:49.05504
46.KOŁAKOWSKA Julia16MKS Piaseczno2:49.20503
47.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżw2:50.00496
48.DESZCZKA Laura16MKS Trjka Łdź2:50.11495
49.WESOŁOWSKA Agata SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:50.53491
50.JARZĄBEK Natalia16MKS Trjka Łdź2:52.09478
51.BIEGAŃSKA Weronika14UKS G - 8 Bielany2:53.49466
52.SAKSON - SZAFRAŃSKA Sara17UKS Ostrobramska Warszawa2:54.58457
53.GÓRAL Paula14Dwjka Tczew2:55.23452
54.SZUBSKA Oliwia14Mks Jedynka Łdź2:56.32444
55.PIEKARSKA Agata15UKS "PŁYWACY" Augustw2:59.02424
56.LATO Karolina14UKS Skarpa Lublin3:03.54394
57.NOWAKOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice3:06.94373
DYSKW.MAJSZUTOWICZ Paulina19MKP Szczecin
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.CICHOWSKA Julia16MKS Juvenia Wrocław
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami
NWKOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec


<< TOP >>
Konkurencja 20
20.12.2017 - 17:41
Kobiet, 200m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
2:23.24
2:28.60
2:28.43
2:25.38
2:24.90
2:23.24
2:23.24
DULIAN Katarzyna
OTREMBA Justyna
WIKIEŁ Angelika
KRAWCZYK Paulina
PRĘDECKA Iwona
DULIAN Katarzyna
DULIAN Katarzyna
POL
00902
01914
00104

POL
Trieste (ITA)
Gorzow Wielkopolski
Ostrowiec Sw
Szczecin
Oswiecim
Trieste (ITA)
Triest (ITA)
09.12.2005
27.11.2009
20.12.2013
14.11.2009
28.01.2006
09.12.2005
09.12.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław2:24.92800
2.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa2:26.26778
3.HALICKA Lidia16WKS Śląsk Wrocław2:26.34777
4.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin2:27.11765
5.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka2:29.05735
6.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra2:29.16734
7.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk2:29.25732
8.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin2:29.89723
9.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice2:32.16691
10.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz2:32.48687
Finał B
11.BANACZKOWSKA Aleksandra Soc15KS KSZO Ostrowiec Św2:33.13678
12.HELLAK Emilia SWR14WKS Śląsk Wrocław2:33.30676
13.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.2:33.69671
14.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa2:33.83669
15.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:34.33662
16.KEMPA Anna SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:34.67658
17.MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy2:34.70658
18.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa2:35.02654
19.PRZYBYSZ Olga16Uks Orka Lubań2:35.69645
20.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:42.22570


<< TOP >>
Konkurencja 21
20.12.2017 - 10:34
Mężczyzn, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
46.19
51.36
49.79
48.71
47.94
47.53
46.63
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
WERNER Paweł
KRASKA Jakub
PISZCZOROWICZ Bartosz
WERNER Paweł
CZERNIAK Konrad
00115

00101
01305
05114
00101
Berlin (GER)
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
Olsztyn
Poznan
Gorzw Wlkp.
06.08.2017
03.12.2016
28.11.2008
17.12.2016
16.12.2016
17.12.2011
28.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice48.14813Q
2.KRASKA Jakub17KU AZS PŁ48.49796Q
3.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice48.52794Q
4.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw48.53794Q
5.HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław48.67787Q
6.PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany48.71785Q
7.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź48.72784Q
8.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice48.88777Q
9.MAJCHRZAK Kacper25K.S.Warta Poznań48.99771Q
10.PIOTROWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany49.12765Q
11.KSIĄŻEK Jakub19MKP Szczecin49.22761Q
12.SENDYK Paweł20MKP Szczecin49.32756Q
13.ZABOROWSKI Filip23MKP Szczecin49.34755Q
14.GAWRYSIAK Przemysław25LKS OMEGA Kleszczw49.41752Q
15.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice49.47749Q
16.WERNER Paweł24MKS Juvenia Wrocław49.51747Q
17.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz49.54746Q
18.BRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź49.63742Q
19.SŁOWIK Rafał17UKS G - 8 Bielany49.66741Q
20.GOŹDZIK Damian22K.S.Warta Poznań49.81734Q
21.KAŁUŻYŃSKI Antoni18Legia Warszawa49.84733R
22.SMOLIŃSKI Jakub17KS Fenix Ożarw Mazowiecki49.90730R
23.ORLICZ Filip15UKS G - 8 Bielany50.05723
24.KOPACKI Wiktor19KS AZS AWF Wrocław50.06723
25.MAKOWSKI Bartosz21MKS Juvenia Wrocław50.08722
26.DOMAŃSKI Gracjan SSz17MKP Szczecin50.15719
27.WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz50.33711
28.SOLAK Łukasz18KP MZOS Płock50.36710
29.PYTLARCZK Szymon17MUKP Warszawianka Wodny Park50.42708
30.BUCZKOWSKI Kamil21AZS AGH Krakw50.46706
31.GALON Michał22AZS AWF Katowice50.52703
32.SADŁOWSKI Piotr SOL17MTP Kormoran Olsztyn50.57701
GĘBKA Olaf17MKP Szczecin50.57701
34.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław50.65698
35.DEREŃ Kacper19MKS 9 Dzierżoniw50.75694
36.JEMIELITA Oskar16MPKS Orka Ciechanw50.77693
37.GUZIOR Maciej17KP MZOS Płock50.81691
38.OGORZAŁEK Kamil18MKP Wodnik 29 Tychy50.82691
39.GOSIENIECKI Juliusz19MKP Astromal Leszno50.88689
40.JAWORSKI Szymon SWR16WKS Śląsk Wrocław50.89688
41.KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw50.95686
42.CHRZANOWSKI Damian19WKS Śląsk Wrocław50.97685
43.WAWULSKI Norbert20Klub Uczelniany AZS Wojskowej 50.99684
44.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany51.04682
45.ŁUKAWSKI Mikołaj18SALOS  Kielce51.11679
46.BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice51.12679
GŁYK Wojciech25AZS AWF Katowice51.12679
48.WOŹNIAK Maciej17UKS 190 Łdź51.15678
CHMIEL Łukasz24AZS AWF Katowice51.15678
50.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław51.20676
51.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany51.21675
52.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy51.23675
53.DUBIEL Adam24AZS AWF Warszawa51.24674
GOLENIEC Łukasz20AZS AWF Katowice51.24674
55.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza51.26673
56.DEJNEŻENKO Daniel17MKS Polonia Warszawa51.31671
57.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin51.33671
58.PRZYBYŁA Kacper19AZS AWF Katowice51.44666
59.DĄBROWSKI Patryk SWR17WKS Śląsk Wrocław51.46666
60.ZWOLIŃSKI Marcin20AZS AWF Katowice51.49664
61.MILBRANT Kacper16AZS AWF Katowice51.61660
62.BLACHURA Patryk SO18UKP UNIA Oświęcim51.62659
63.PUZIO Radosław16Uks Orka Lubań51.67657
64.MUSZYŃSKI Wiktor16UKS CITYZEN Poznań51.74655
65.SUSZEK Wojciech25KS AZS - AWF Biała Podlaska51.82652
66.DROŚ Patryk20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza51.89649
SKIERSKI Radosław17MKP Wodnik 29 Tychy51.89649
68.KORZUCH Mateusz22AZS AWF Katowice51.91648
69.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn51.93648
CZECH Szymon20AZS AWF Katowice51.93648
71.ROMANOWSKI Kamil20AZS AWF Katowice52.01645
72.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa18MKS Polonia Warszawa52.04644
73.FELIŃCZAK Wojciech21KU AZS PŁ52.05643
74.KOLANOWSKI Wiktor18UKS SMS GALICJA Krakw52.06643
75.JARECKI Aleksander15Dwjka Morena Gdańsk52.07642
76.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw52.09642
77.DROZD Tymoteusz SO18UKP UNIA Oświęcim52.11641
78.KOTWICA Bartosz16Ku Azs Umcs Lublin52.18638
CZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin52.18638
80.KŁUSEK Adrian24MKS Juvenia Wrocław52.19638
81.SZCZUTKOWSKI Robert19KS AZS AWF Wrocław52.24636
WŁODARCZYK Maciej18Uks Pingwiny52.24636
83.KRZYKAŁA Emil SK16KP AVIA Świdnik52.27635
84.WLAZŁOWSKI Damian18MKS Polonia Warszawa52.29634
85.ROGOZIŃSKI Mateusz Soc18KS KSZO Ostrowiec Św52.32633
86.BIELSKI Jakub17MKS 9 Dzierżoniw52.35632
87.BOCHEŃ Tomasz18MKS JUVENIA Białystok52.44629
88.STEC Kacper18UKP Kmita Zabierzw52.47628
KACZOROWSKI Jakub20UKS G - 8 Bielany52.47628
90.KAWCZYŃSKI Marcin22Mks Jedynka Łdź52.48627
CZERNIAK Konrad19Ku Azs Umcs Lublin52.48627
92.KUCA Przemysław23K.S.Warta Poznań52.51626
93.WAŁCERZ Mateusz17KP Stilon Gorzw Wlkp.52.53626
RÓJ Konrad19MKP Szczecin52.53626
CHAREWICZ Hubert17KS AZS - AWF Biała Podlaska52.53626
96.JAKIMIAK Jakub14KS MOSiR Huragan52.57624
97.BORKOWSKI Kacper SL17Ku Azs Umcs Lublin52.58624
98.CELIŃSKI Jakub SK15KS MOSiR Huragan52.61623
99.WILK Jakub Soc15KS KSZO Ostrowiec Św52.74618
100.FRĄCZEK Paweł19MKP Gdańsk52.78617
101.ŻUKOWSKI Maciej24KS AZS AWF Wrocław52.82615
102.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany52.86614
103.NOWOTNY Dawid16UKS G - 8 Bielany52.90613
KOMOROWSKI Jan16MKS Trjka Łdź52.90613
105.PIERZYŃSKI Michał20KU AZS PŁ52.92612
DEREZIŃSKI Szymon SWwa16MKS Polonia Warszawa52.92612
107.SZOTA Grzegorz18CSIR MOS Dąbrowa Grnicza52.94611
108.PUZAN Yauheni22KU AZS Uniwersytetu Warszawski52.99609
109.CIEŚLA Oskar16AZS AWF Katowice53.03608
110.RÓG Adrian SL16KP Sokł Rzeszw53.06607
111.WAŚKO Adam17KS Fenix Ożarw Mazowiecki53.09606
112.PIWOWARSKI Konrad19KU AZS PŁ53.16604
113.KOMOSA Maciej18MKS Polonia Warszawa53.23601
114.BUTRYKIEWICZ Kuba16SSP Orka Iława53.24601
115.JAWORSKI Norbert19Ku Azs Umcs Lublin53.25601
116.WOLANEK Szymon21KU AZS PŁ53.29599
117.ADAMCZAK Jakub16UKS Shark Rudna53.32598
118.ŁANGOWSKI Maciej15KS Posnania Poznań53.39596
PRUS Mateusz17MKP Astromal Leszno53.39596
120.PINKOSZ Mateusz19KS AZS AWF Wrocław53.41595
121.SZCZERBA Adam15Ku Azs Umcs Lublin53.43595
122.DURAJCZYK Michał20AZS AWF Warszawa53.44594
GĄSTAŁ Jan14MUKP Warszawianka Wodny Park53.44594
124.LECH Filip16Ku Azs Umcs Lublin53.50592
125.RĘBAS Igor28KU AZS Uniwersytetu Warszawski53.52592
126.PAWŁOWSKI Maksymilian18MKS Polonia Warszawa53.57590
127.RYBARCZK Adam17IKSKonstancin53.59589
ZUBIK Stanisław16UKP Polonia Warszawa53.59589
129.BIAŁECKI Jan15UKS Victoria Jzefw53.65587
130.RYTTER Igor16UKS G - 8 Bielany53.68586
131.CIARCZYŃSKI Janusz16SSP Orka Iława53.69586
132.KOCZOROWSKI Kacper17MKP Astromal Leszno53.74584
133.GREBER Artur16UKS G - 8 Bielany53.86580
134.KRASIŃSKI Kacper17MKS 9 Dzierżoniw53.88580
KAMIŃSKI Damian16Znicz Koszalin53.88580
136.WIKTOROWSKI Gracjan17AZS UŁ PŁ Łdź53.89579
137.PIOTROWICZ Kamil17MKS Trjka Łdź53.90579
138.PERKOWSKI Wiktor19MTP Kormoran Olsztyn53.91579
139.MITRUS Paweł17UKS G - 8 Bielany53.94578
140.CHODULSKI Jakub Sl17UKS Skarpa Lublin53.98577
141.KWAŚNY Jakub16AZS AWF Katowice54.01576
142.ZDANOWSKI Filip15Uks Pingwiny54.04575
143.PURTAK Wiktor15Mks Jedynka Łdź54.05574
144.ŚMIGIELSKI Mateusz16Mks Jedynka Łdź54.08573
145.CHYCZEWSKI Oliwer17M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.54.09573
146.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz21MKP Gdańsk54.10573
147.BYKOWSKI Łukasz17MKS 9 Dzierżoniw54.11572
148.CHEREDIS Jakub15UKS G - 8 Bielany54.12572
149.KOZIEŁ Mikołaj15UKP UNIA Oświęcim54.13572
150.ŻOŁĄDŹ Stanisław14UKS G - 8 Bielany54.24568
151.GRABOŃ Przemysław17CSIR MOS Dąbrowa Grnicza54.30566
152.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź54.34565
MĘCZYŃSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław54.34565
154.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn54.35565
155.ZIELIŃSKI Patryk15KS Posnania Poznań54.38564
156.PAWEŁEK Paweł18MKS Polonia Warszawa54.43562
157.BIEG Oskar17MKP Wodnik 29 Tychy54.44562
158.WOZNIAK Kamil17UKS FREGATA Kolbuszowa54.48561
159.KULISIEWICZ Rafał18MKS Polonia Warszawa54.51560
160.MISIARZ Adrian19MUKP Warszawianka Wodny Park54.52560
161.PRZYBYLSKI Michał19UKS OLIMPIC Warka54.60557
162.GRZYMSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław54.63556
MISTRZAK Kacper15Hobby Sport54.63556
164.JĘDRZEJEWSKI Mateusz17MUKP Warszawianka Wodny Park54.67555
165.SOBIESZUK Kacper15UKS Skarpa Lublin54.73553
DOMAŃSKI Kamil17MKS Trjka Łdź54.73553
167.LATUSEK Szymon17MKP Wodnik 29 Tychy54.86549
168.SIEMBIDA Hubert18Ukp Gryf Dębica54.89548
169.LEBEDYŃSKI Sebastian16Znicz Koszalin55.02544
170.BOBER Paweł SG14UKS Zabianka Gdańsk55.03544
171.CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany55.04544
172.RACINOWSKI Jakub19MUKP Warszawianka Wodny Park55.07543
173.BIELAWA Dominik SG15TRI Team Rumia55.10542
174.GOTOWSKI Dominik15UKS G - 8 Bielany55.13541
175.SENKOWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany55.14541
176.WODZIEŃ Szymon17Ukp Gryf Dębica55.15541
JĘDRYS Igor15MUKP Warszawianka Wodny Park55.15541
178.KOWALCZYK Kacper15UKS G - 8 Bielany55.27537
179.MIKOŚ Dawid15MKS Trjka Łdź55.30536
SUSZEK Piotr16KS AZS - AWF Biała Podlaska55.30536
181.BIEDKA Mikołaj14KKS Włkniarz 1925 Kalisz55.35535
182.CHROMIK Mateusz17MKP Wodnik 29 Tychy55.38534
183.KADROW Konrad20Ku Azs Umcs Lublin55.39534
184.SIONKOWSKI Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw55.40533
185.KAMINIARZ Cezary18MKP Astromal Leszno55.44532
186.CHMIELOWIEC Mateusz17UKS NAWA Skierniewice55.46532
WODYŃSKI Bartosz15KU AZS PŁ55.46532
188.BORSUK Łukasz16UKP Fala Kraśnik55.52530
189.CYBULSKI Cyprian15UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki55.65526
190.SMOLIŃSKI Rafał14Uks Delfin Legionowo55.66526
191.PACŁAWSKI Jakub SL17SAPAS Rzeszw55.72524
192.RACZYŃSKI Adrian15UKS JAGIELLONKA Warszawa55.80522
193.PODKOWA Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw55.84521
194.WIĘCKOWSKI Jakub14UKS JAGIELLONKA Warszawa55.93518
195.KULCZYCKI Patryk16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.55.94518
196.ŁUKASIK Mikołaj15UKS JAGIELLONKA Warszawa55.96517
197.WALENCIAK Aleksander15UKS V Łomianki55.98517
198.MICHALSKI Wojciech16MUKS Gilus Gilowice56.02516
199.SZCZEPANOWSKI Jakub15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.56.12513
200.SHVETS Maksym18AZS UŁ PŁ Łdź56.14512
201.OGRODNIK Wojciech14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry56.18511
202.BOROWSKI Adam16SALOS  Kielce56.21511
203.SZULIERZ Michał16KP AVIA Świdnik56.23510
204.WLAZŁOWSKI Kamil14UKP Polonia Warszawa56.24510
205.DUSZCZAK Kacper14UKS TRÓJKA Środa Wlkp.56.31508
206.ABD EL RAZEK Jakub15MUKP Warszawianka Wodny Park56.34507
207.MAZUR Dominik SO18UKP UNIA Oświęcim56.35507
208.WOŹNY Wiktor SZG16UKS Shark Rudna56.36506
209.DOBRZAŃSKI Krystian17MKS 9 Dzierżoniw56.40505
210.KOWALCZYK Piotr SWwa14UKP Polonia Warszawa56.50503
211.WIEKIERA Dawid15MOSM Tychy56.56501
212.SOKOŁOWSKI Fabian14Dwjka Morena Gdańsk56.71497
213.MRZYGŁÓD Michał15MUKS Gilus Gilowice56.76496
214.WESOŁOWSKI Jacek SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski56.77496
215.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa56.79495
216.CICHOCKI Maciej17UKS Ostrobramska Warszawa56.85493
217.PYCZOT Paweł15UKS Pirania Targwek56.95491
218.PIECHOWSKI Krzysztof14MKS JUVENIA Białystok57.01489
219.ZUBIK Jan14UKP Polonia Warszawa57.04489
220.KOTARSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany57.05488
221.KRAWCZYK Jakub14MKP Astromal Leszno57.10487
222.NOWICKI Kacper19UMKS Niesłyszących Poznań57.19485
223.MALEWSKI Bartłomiej16AZS UŁ PŁ Łdź57.24483
224.SZWEDZKI Jakub17MKS Trjka Łdź57.34481
ŁOCHIŃSKI Jan16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.57.34481
226.BORSUK Mateusz15KS AZS - AWF Biała Podlaska57.37480
227.NOSARZEWSKI Kornel14MUKP Warszawianka Wodny Park57.38480
228.COLEMAN Alan14Mks Jedynka Łdź57.43479
MATUSZYŃSKI Mikołaj14UKS G - 8 Bielany57.43479
230.KNYSZYŃSKI Maciej15Mks Jedynka Łdź57.44478
231.KRZYZANIAK Krystian17MKS JUVENIA Białystok57.49477
232.WALAT Sebastian14UKS Pirania Targwek57.56475
233.GRZEGRZÓLKA Albert14UKS G - 8 Bielany57.62474
234.BATOR Kacper17AZS AGH Krakw57.64473
235.KOWALEWSKI Paweł14MKS JUVENIA Białystok57.68472
236.GUŚCIN Eryk SZG16UKS Shark Rudna57.71472
237.SKOWRONEK Hubert15UKS NAWA Skierniewice57.75471
238.LECHOWICZ Kacper15KS Posnania Poznań57.84469
239.KACZMAREK Kacper18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki57.88468
240.MUSIŃSKI Mikołaj15SSP Orka Iława58.11462
241.SOBIECH Szymon14UKS SP 149 Łdź58.24459
242.KUCHARSKI Jan15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw58.39455
243.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa58.59451
244.BERBELSKI Adam14MUKS Wodnik Łask58.67449
245.KRAJEWSKI Mateusz14SSP Orka Iława58.72448
246.JAKUBCZYK Patryk16SSP Orka Iława58.74447
247.RUTKIEWICZ Jakub16SSP Orka Iława58.90444
248.MIKSA Bartosz17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki59.02441
249.ILCEWICZ Hubert14UKS Victoria Jzefw59.19437
250.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin59.22437
251.PIEKARUŚ Dawid15KP AVIA Świdnik59.25436
SZLĘK Jan14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki59.25436
253.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań59.28435
254.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin59.48431
255.ZAMOJSKI Kacper14MKS Trjka Łdź59.54430
256.KRUPIŃSKI Wojciech14KS Posnania Poznań59.64427
SULIGA Jeremi17UKP Polonia Warszawa59.64427
258.JASIŃSKI Bartłomiej14Mks Jedynka Łdź1:00.14417
259.KALISIAK Norbert15UKS NAWA Skierniewice1:00.32413
260.BERKAN Piotr15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:00.41411
261.ZIELIŃSKI Maksymilian14UKS G - 8 Bielany1:00.57408
262.LIBERA Daniel16UKS NAWA Skierniewice1:00.85402
263.NAPIERAŁA Łukasz15KS Posnania Poznań1:00.92401
264.PAWLAK Hubert14AZS UŁ PŁ Łdź1:01.00399
265.GRECZAN Sebastian14MKS JUVENIA Białystok1:01.20395
266.WILANOWSKI Mateusz14Mks Jedynka Łdź1:01.28394
267.KUDLIŃSKI Łukasz14UKS SP 149 Łdź1:01.29394
268.STANISŁAWSKI Kacper15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:01.57388
269.LEWANDOWSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask1:02.00380
270.KASPRZAK Wiktor15UKS OLIMPIC Warka1:02.20377
271.WENCEL Adrian15UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:02.24376
272.SZCZEPAŃSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask1:02.76367
273.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź1:03.67351
274.GUŚCIORA Maciej14Uks Delfin Tarnobrzeg1:03.94347
275.KORZENIOWSKI Wiktor14UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:04.45339
276.PĘTLAK Tadeusz17MUKP Warszawianka Wodny Park1:04.99330
277.MATEJKO Maciej15UKS Delfin Garwolin1:05.12328
278.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin1:06.03315
DYSKW.LITWA Krzysztof21AZS AGH Krakw
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.CHOJNOWSKI Tomasz15Uks Skalar Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NWKRZYWNICKI Adrian16MPKS Orka Ciechanw
NWCZYŻAK Arkadiusz SR18UKS Manta Kochłowice Ruda Śląska
NWOSTROWSKI Karol SSz18MKP Szczecin
NWWYPYCH Filip26AZS UŁ PŁ Łdź
NWGORAJ Marcin SK16UKS SMS GALICJA Krakw
NWCIERPIKOWSKI Robert17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki
NWKAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park
NWGAŁECKI Krzysztof14MKS Trjka Łdź
NWTOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice


<< TOP >>
Konkurencja 21
20.12.2017 - 18:40
Mężczyzn, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
46.19
51.36
49.79
48.71
47.94
47.53
46.63
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
WERNER Paweł
KRASKA Jakub
PISZCZOROWICZ Bartosz
WERNER Paweł
CZERNIAK Konrad
00115

00101
01305
05114
00101
Berlin (GER)
Olsztyn
Gorzow Wlkp.
Olsztyn
Olsztyn
Poznan
Gorzw Wlkp.
06.08.2017
03.12.2016
28.11.2008
17.12.2016
16.12.2016
17.12.2011
28.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.MAJCHRZAK Kacper25K.S.Warta Poznań47.54844Q
2.KRASKA Jakub17KU AZS PŁ47.87827Q
Rekord Polski 17 lat
3.HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław47.91825Q
4.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw47.92824Q
5.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice48.07817q
6.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź48.12814q
7.SENDYK Paweł20MKP Szczecin48.29805q
8.PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany48.34803q
9.GAWRYSIAK Przemysław25LKS OMEGA Kleszczw48.62789q
10.PIOTROWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany49.09767q
11.ZABOROWSKI Filip23MKP Szczecin49.15764R
12.WERNER Paweł24MKS Juvenia Wrocław49.16763R
13.GOŹDZIK Damian22K.S.Warta Poznań49.24760
14.KAŁUŻYŃSKI Antoni18Legia Warszawa49.36754
15.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz49.53746
ORLICZ Filip15UKS G - 8 Bielany49.53746
Rekord Polski 15 lat
17.SMOLIŃSKI Jakub17KS Fenix Ożarw Mazowiecki49.99726
18.MAKOWSKI Bartosz21MKS Juvenia Wrocław50.11721
19.KOPACKI Wiktor19KS AZS AWF Wrocław50.52703
20.DOMAŃSKI Gracjan SSz17MKP Szczecin50.53703


<< TOP >>
Konkurencja 21
21.12.2017 - 18:48
Mężczyzn, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
46.19
51.36
49.53
48.71
47.87
47.53
46.63
MAJCHRZAK Kacper
ORLICZ Filip
ORLICZ Filip
KRASKA Jakub
KRASKA Jakub
WERNER Paweł
CZERNIAK Konrad
00115

05114
01305
03805
00101
Berlin (GER)
Olsztyn
Łdź
Olsztyn
Łdź
Poznan
Gorzw Wlkp.
06.08.2017
03.12.2016
20.12.2017
17.12.2016
20.12.2017
17.12.2011
28.11.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.MAJCHRZAK Kacper25K.S.Warta Poznań46.62895
2.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw47.87827
3.KRASKA Jakub17KU AZS PŁ47.92824
4.HOŁUB Jan21WKS Śląsk Wrocław47.97822
5.PISZCZOROWICZ Bartosz18UKS G - 8 Bielany48.18811
6.SENDYK Paweł20MKP Szczecin48.19811
7.BUGDOL Rafał22AZS AWF Katowice48.23808
8.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź48.24808
9.PIOTROWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany49.04769
10.GAWRYSIAK Przemysław25LKS OMEGA Kleszczw49.21761


<< TOP >>
Konkurencja 22
20.12.2017 - 11:16
Kobiet, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
4:05.77
4:13.34
4:11.12
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:05.77
BARZYCKA Paulina
KNOP Aleksandra
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
BARZYCKA Paulina
00114
01605
00612
00612
00612
00612
00114
Gorzow
Poznan
Lodz
Poznan
Poznań
Poznań
Gorzow
26.11.2005
25.11.2017
21.11.2010
17.12.2011
17.12.2011
17.12.2011
26.11.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLANSKA Aleksandra17UKS GOS Raszyn4:16.27766A
2.KARPISZ Milena20KU AZS PŁ4:17.11758A
3.ŻUKOWSKA Paula24AZS AWF Katowice4:17.20758A
4.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź4:17.42756A
5.PIECHOTA Paulina18UKS 190 Łdź4:17.88752A
6.MARGULA WERONIKA SSz17MKP Szczecin4:17.95751A
7.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec4:18.03750A
8.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin4:19.95734A
9.BARYŁA JULIA SSz17MKP Szczecin4:20.33731A
10.RAJCA Olivia15UKS 190 Łdź4:20.39730A
11.PIECHOTA Karolina16UKS 190 Łdź4:20.42730B
12.ADAMCZYK Julia SL18Ku Azs Umcs Lublin4:22.64711B
13.KLIMEK Marta SO14UKP UNIA Oświęcim4:23.98701B
14.BAKUNIAK Hanna21MKP Szczecin4:24.11700B
15.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski4:24.32698B
16.WARDZIŃSKA Martyna19AZS AWF Warszawa4:24.51696B
17.SZAFRAŃSKA Julia Soc17KS KSZO Ostrowiec Św4:24.55696B
18.JASZCZUK Ewa SOL15MTP Kormoran Olsztyn4:25.27690B
19.JANISZEWSKA Dominika18AZS AWF Warszawa4:25.29690B
20.RABINIAK Zuzanna SL16Ku Azs Umcs Lublin4:25.73687B
21.POGORZELSKA Inez17UKS GOS Raszyn4:25.77687R
22.KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:26.03685R
23.KRAUZE Alicja SO16Malborskie WOPR4:26.59680
24.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:26.94678
25.GÓRNICKA ALEKSANDRA SSz15MKP Szczecin4:27.05677
26.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew4:27.12676
27.ŁYSAKOWSKA Julia SL16Ku Azs Umcs Lublin4:28.57665
28.CERLICH Oliwia15MKS Ikar Mielec4:29.47659
29.SŁOWIK Martyna14IKSKonstancin4:29.70657
30.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim4:29.73657
31.ZAWADZKA Anna17MKP Wodnik 29 Tychy4:29.76657
32.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Ku Azs Umcs Lublin4:30.08654
33.MICIAK Agata15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.4:30.21653
34.GANCARZ Julia14MKS Ikar Mielec4:30.64650
35.URBAN Karolina14UKS Ósemka Starogard Gdański4:31.05647
36.DĄBROWSKA Tatiana15UKS 190 Łdź4:32.57636
37.KRUSZEWSKA Kaja17MKS JUVENIA Białystok4:32.64636
38.PAWŁOWSKA Barbara15UKS 190 Łdź4:32.88634
39.KOSIŃSKA Dominika16AZS AWF Katowice4:33.77628
40.DOMŻOL Zuzanna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz4:33.85628
41.SKIBCZAK Natalia17UKS G - 8 Bielany4:34.35624
42.WĘGRZYNOWSKA Aleksandra16WKS Śląsk Wrocław4:34.36624
43.PAKUŁA Alicja15UKS G - 8 Bielany4:34.75621
44.POGOŃ Milena14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza4:35.97613
45.ZIEMACKA Julia14Iuks Muszelka Warszawa4:36.09612
46.SZUSTER Aleksandra SO17UKP UNIA Oświęcim4:36.25611
47.WÓJTOWICZ Julia SL17UKS Skarpa Lublin4:36.33611
48.SERAFIN Barbara15UKS G - 8 Bielany4:36.70608
49.MACIEJEWSKA Beata14UKS SP 149 Łdź4:36.77608
50.LUTKIEWICZ Gabriela14Ks Wisła Puławy4:36.90607
51.RUTKOWSKA Wiktoria SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz4:37.05606
52.BEDNAREK Aleksandra19UKS SP 149 Łdź4:37.39604
53.HAŁADYN Karolina14UKS 190 Łdź4:37.66602
54.TOMOŃ Martyna SL17UKS Skarpa Lublin4:37.86601
55.SZYMAŃSKA Julia14UKS 190 Łdź4:38.08599
56.GÓRSKA Julia17MUKP Warszawianka Wodny Park4:38.26598
57.FUKS Aleksandra14MUKS Gilus Gilowice4:38.37597
58.TRAMBOWICZ Zuzanna15MKS SP-63 Bydgoszcz4:38.41597
59.MOLENDA Dominika SG14UKS Zabianka Gdańsk4:38.73595
60.KRZYSZTOFIAK Iga14K.S.Warta Poznań4:38.88594
61.IŻYCKA Marta SR17UKS Wodnik Siemianowice Śl.4:39.15592
62.RZEPCZYŃSKA Patrycja SO18UKP UNIA Oświęcim4:39.62589
63.CZECHYRA Agata14K.S.Warta Poznań4:39.79588
64.SZYMAŃSKA Wiktoria15KKS Włkniarz 1925 Kalisz4:40.33585
65.NIEMCZYK Wiktoria15MOSM Tychy4:41.04581
66.KUROPATWA Weronika SG16UKS Zabianka Gdańsk4:41.53578
67.KOSTRZEWSKA Maria14UKS 190 Łdź4:42.50572
68.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź4:43.45566
69.HAŁAWCZAK MARCELINA SSz15MKP Szczecin4:43.73564
KURZEPA Adrianna15UKS Pirania Targwek4:43.73564
71.MOŻDŻAN Milena14UKS Shark Rudna4:44.62559
72.GRĄZ Gabriela SL16Ku Azs Umcs Lublin4:44.74558
73.ADAMSKA Maria14UKS G - 8 Bielany4:45.01557
74.KOPICZYŃSKA Agata15UKS G - 8 Bielany4:45.55553
75.KOZIK Anna19AZS AWF Katowice4:45.65553
76.MRUK Aleksandra15UKP MANTA Jelcz-Laskowice4:45.67553
77.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew4:45.89552
78.WIŚNIEWSKA Barbara17AZS AWF Warszawa4:46.44548
79.CHOMICKA Zofia15UKS Pirania Targwek4:47.44543
80.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany4:50.48526
81.ADAMSKA Julia14UKS G - 8 Bielany4:55.20501
82.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin4:56.78493
83.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź4:58.29485
NWJUŹWICKA Zuzanna16MKS Trjka Łdź


<< TOP >>
Konkurencja 22
20.12.2017 - 16:58
Kobiet, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
4:05.77
4:13.34
4:11.12
4:08.04
4:08.04
4:08.04
4:05.77
BARZYCKA Paulina
KNOP Aleksandra
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
KILIJAŃSKA Donata
BARZYCKA Paulina
00114
01605
00612
00612
00612
00612
00114
Gorzow
Poznan
Lodz
Poznan
Poznań
Poznań
Gorzow
26.11.2005
25.11.2017
21.11.2010
17.12.2011
17.12.2011
17.12.2011
26.11.2005

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.PIECHOTA Paulina18UKS 190 Łdź4:07.14854
Rekord Polski 18 lat
2.ŻUKOWSKA Paula24AZS AWF Katowice4:07.67849
3.KARPISZ Milena20KU AZS PŁ4:07.81847
4.KNOP Aleksandra14UKS 190 Łdź4:10.66819
Rekord Polski 14, 15 lat
5.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin4:15.73771
6.MARGULA WERONIKA SSz17MKP Szczecin4:15.76770
7.BARYŁA JULIA SSz17MKP Szczecin4:18.33748
8.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec4:18.86743
9.RAJCA Olivia15UKS 190 Łdź4:23.70703
10.ADAMCZYK Julia SL18Ku Azs Umcs Lublin4:24.38697
Finał B
11.JANKOWSKA Klaudia19Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:17.28757
12.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski4:20.65728
13.SZAFRAŃSKA Julia Soc17KS KSZO Ostrowiec Św4:22.53712
14.POGORZELSKA Inez17UKS GOS Raszyn4:23.40705
15.BAKUNIAK Hanna21MKP Szczecin4:23.77702
16.KLIMEK Marta SO14UKP UNIA Oświęcim4:23.89701
17.JASZCZUK Ewa SOL15MTP Kormoran Olsztyn4:24.84694
18.WARDZIŃSKA Martyna19AZS AWF Warszawa4:26.80679
19.KRAUZE Alicja SO16Malborskie WOPR4:27.43674
20.KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:28.16668


<< TOP >>
Konkurencja 23
20.12.2017 - 12:03
Mężczyzn, 1500m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
14:24.54
15:30.77
15:27.01
15:10.94
14:46.21
14:38.86
14:24.54
SAWRYMOWICZ Mateusz
ZONIUK Maciej
KURANT Roger
HRENIAK Maciej
HRENIAK Maciej
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
00116
00601
00612
01102
01102
POL
00116
Debrecen (HUN)
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec
Gorzow
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Debrecen (HUN)
15.12.2007
14.11.2008
07.11.2009
27.11.2005
09.12.2006
10.12.2005
15.12.2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KOZIEJKO Bartłomiej SOL17MTP Kormoran Olsztyn14:56.46846
2.KRAWCZYK Paweł18Buks  Warszawa15:01.27833
3.ARNDT Mateusz19KS Delfin Gdynia15:07.66815
4.BUJAK Piotr20SALOS  Kielce15:15.25795
5.DUTKOWIAK Wojciech SWR17WKS Śląsk Wrocław15:17.20790
6.JURA Maciej21WKS Śląsk Wrocław15:30.11758
7.JACKOWSKI Tomasz SWR15WKS Śląsk Wrocław15:33.23750
8.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź15:41.80730
9.MAŁYSKA Bartosz SL18UKS Skarpa Lublin15:43.04727
10.CHAŁAT Stanisław SL18UKS Skarpa Lublin15:47.74716
11.KIEŁCZEWSKI AMADEUSZ SSz17MKP Szczecin15:51.53707
12.KĘDZIA WIKTOR SSz17MKP Szczecin15:51.77707
13.HANO Grzegorz SWR17WKS Śląsk Wrocław15:52.26706
14.DOMINIAK Kacper SWR17WKS Śląsk Wrocław15:54.01702
15.JÓŹKÓW Cezary SWR16WKS Śląsk Wrocław15:56.86696
16.KALKOWSKI Dawid SOL17MTP Kormoran Olsztyn15:58.31693
17.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa16:00.35688
18.GŁUSZKOWSKI Mateusz16UKS CITYZEN Poznań16:00.42688
19.MAYERBERG Kacper SO17UKP UNIA Oświęcim16:00.50688
20.KONCKI Bartłomiej16Ks Wisła Puławy16:01.49686
21.ZIELIŃSKI Konrad14UKS 190 Łdź16:04.77679
22.WILEJTO Igor16Dwjka Tczew16:05.09678
23.JAŚKIEWICZ Adrian15Iuks Muszelka Warszawa16:05.42677
24.LIK Kacper15Mks Jedynka Łdź16:12.17663
25.SZARPAK Marcin16AZS AWF Katowice16:13.55661
26.KULCZYCKI Patryk16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.16:16.40655
27.BRUZDEWICZ Hubert SOL15MTP Kormoran Olsztyn16:18.39651
28.GIRUL Radosław SWR16WKS Śląsk Wrocław16:24.23639
29.MALINOWSKI Wojciech14Mks Jedynka Łdź16:25.95636
30.RYTTER Igor16UKS G - 8 Bielany16:26.30635
31.GRYZ Dawid18MKP Szczecin16:27.36633
32.STAWARUK Michał18KU AZS PŁ16:29.89628
33.JĘDRYS Igor15MUKP Warszawianka Wodny Park16:35.43618
34.BUGAŁA KRZYSZTOF SSz16MKP Szczecin16:38.43612
35.KNYSZYŃSKI Maciej15Mks Jedynka Łdź16:39.39611
36.MICHALSKI Wojciech16MUKS Gilus Gilowice16:43.52603
37.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź16:51.87588
38.TASARZ Kacper14Dwjka Tczew17:05.62565
39.DUDKIEWICZ Kacper15UKP Polonia Warszawa17:05.78565
40.SENKOWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany17:07.40562
41.KOSTYK Teodor17UKS CITYZEN Poznań17:08.23561
42.DADOS Aleksander16Ks Wisła Puławy17:12.90553
43.PLEŚNIEROWICZ Kamil15UKS CITYZEN Poznań17:16.90547
44.RĄPAŁA Tomasz15UKS GOS Raszyn17:27.17531
45.JASIŃSKI Jakub14Mks Jedynka Łdź17:42.18508
46.NIEDUŻAK Maurycy14UKS Pirania Targwek18:33.13442
47.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin20:37.16322


<< TOP >>
Konkurencja 23
20.12.2017 - 17:09
Mężczyzn, 1500m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
14:24.54
15:30.77
15:27.01
15:10.94
14:46.21
14:38.86
14:24.54
SAWRYMOWICZ Mateusz
ZONIUK Maciej
KURANT Roger
HRENIAK Maciej
HRENIAK Maciej
SAWRYMOWICZ Mateusz
SAWRYMOWICZ Mateusz
00116
00601
00612
01102
01102
POL
00116
Debrecen (HUN)
Saint Dizier (FRA)
Ostrowiec
Gorzow
Helsinki (FIN)
Trieste (ITA)
Debrecen (HUN)
15.12.2007
14.11.2008
07.11.2009
27.11.2005
09.12.2006
10.12.2005
15.12.2007

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KOZIEJKO Bartłomiej SOL17MTP Kormoran Olsztyn14:56.46846
2.KRAWCZYK Paweł18Buks  Warszawa15:01.27833
3.ARNDT Mateusz19KS Delfin Gdynia15:07.66815
4.BUJAK Piotr20SALOS  Kielce15:15.25795
5.DUTKOWIAK Wojciech SWR17WKS Śląsk Wrocław15:17.20790
6.JURA Maciej21WKS Śląsk Wrocław15:30.11758
7.JACKOWSKI Tomasz SWR15WKS Śląsk Wrocław15:33.23750
8.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź15:41.80730
9.MAŁYSKA Bartosz SL18UKS Skarpa Lublin15:43.04727
10.CHAŁAT Stanisław SL18UKS Skarpa Lublin15:47.74716
11.KIEŁCZEWSKI AMADEUSZ SSz17MKP Szczecin15:51.53707
12.KĘDZIA WIKTOR SSz17MKP Szczecin15:51.77707
13.HANO Grzegorz SWR17WKS Śląsk Wrocław15:52.26706
14.DOMINIAK Kacper SWR17WKS Śląsk Wrocław15:54.01702
15.JÓŹKÓW Cezary SWR16WKS Śląsk Wrocław15:56.86696
16.KALKOWSKI Dawid SOL17MTP Kormoran Olsztyn15:58.31693
17.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa16:00.35688
18.GŁUSZKOWSKI Mateusz16UKS CITYZEN Poznań16:00.42688
19.MAYERBERG Kacper SO17UKP UNIA Oświęcim16:00.50688
20.KONCKI Bartłomiej16Ks Wisła Puławy16:01.49686
21.ZIELIŃSKI Konrad14UKS 190 Łdź16:04.77679
22.WILEJTO Igor16Dwjka Tczew16:05.09678
23.JAŚKIEWICZ Adrian15Iuks Muszelka Warszawa16:05.42677
24.LIK Kacper15Mks Jedynka Łdź16:12.17663
25.SZARPAK Marcin16AZS AWF Katowice16:13.55661
26.KULCZYCKI Patryk16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.16:16.40655
27.BRUZDEWICZ Hubert SOL15MTP Kormoran Olsztyn16:18.39651
28.GIRUL Radosław SWR16WKS Śląsk Wrocław16:24.23639
29.MALINOWSKI Wojciech14Mks Jedynka Łdź16:25.95636
30.RYTTER Igor16UKS G - 8 Bielany16:26.30635
31.GRYZ Dawid18MKP Szczecin16:27.36633
32.STAWARUK Michał18KU AZS PŁ16:29.89628
33.JĘDRYS Igor15MUKP Warszawianka Wodny Park16:35.43618
34.BUGAŁA KRZYSZTOF SSz16MKP Szczecin16:38.43612
35.KNYSZYŃSKI Maciej15Mks Jedynka Łdź16:39.39611
36.MICHALSKI Wojciech16MUKS Gilus Gilowice16:43.52603
37.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź16:51.87588
38.TASARZ Kacper14Dwjka Tczew17:05.62565
39.DUDKIEWICZ Kacper15UKP Polonia Warszawa17:05.78565
40.SENKOWSKI Kacper16UKS G - 8 Bielany17:07.40562
41.KOSTYK Teodor17UKS CITYZEN Poznań17:08.23561
42.DADOS Aleksander16Ks Wisła Puławy17:12.90553
43.PLEŚNIEROWICZ Kamil15UKS CITYZEN Poznań17:16.90547
44.RĄPAŁA Tomasz15UKS GOS Raszyn17:27.17531
45.JASIŃSKI Jakub14Mks Jedynka Łdź17:42.18508
46.NIEDUŻAK Maurycy14UKS Pirania Targwek18:33.13442
47.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin20:37.16322


<< TOP >>
Konkurencja 24
20.12.2017 - 19:27
Kobiet, 4 x 200m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski8:07.26AZS AWF Warszawa00114Poznan16.12.2011

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Juvenia Wrocław 1MKS Juvenia Wrocław8:09.19793
NAZIĘBŁO Klaudia
SZCZOTKA Olga
SZTANDERA Dominika
TCHÓRZ Alicja
24
17
20
25
+0,71
+0,44
+0,27
+0,43
28.51
27.60
27.97
26.68
30.56
30.93
32.08
30.11
30.80
33.84
32.04
31.36
30.52
34.02
30.90
31.27
2:00.39
2:06.39
2:02.99
1:59.42
2.Ku Azs Umcs Lublin 1Ku Azs Umcs Lublin8:12.53777
RABINIAK Zuzanna SL
SAMUŁA Wiktoria SL
ANDRZEJEWSKA Kamila SL
ADAMCZYK Julia SL
16
18
18
18
+0,62
+0,33
+0,50
+0,46
28.44
27.84
28.88
27.65
31.63
30.99
30.99
30.68
32.61
32.42
30.93
31.97
32.51
32.51
30.41
32.07
2:05.19
2:03.76
2:01.21
2:02.37
3.UKS 190 Łdź 1UKS 190 Łdź8:15.98761
KNOP Aleksandra
RAJCA Olivia
PIECHOTA Karolina
PIECHOTA Paulina
14
15
16
18
+0,46
+0,14
+0,45
+0,56
28.05
30.50
30.31
28.16
30.67
32.90
32.14
30.51
30.56
33.09
32.52
31.53
30.42
31.72
31.31
31.59
1:59.70
2:08.21
2:06.28
2:01.79
4.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim8:17.10756
KLIMEK Marta SO
PISAREK Justyna SO
LEWANDOWSKA Natalia SO
KOŁODZIEJ Katarzyna SO
14
17
16
17
+0,66
+0,30
+0,36
+0,53
28.44
28.54
28.47
28.16
31.16
31.35
31.81
31.08
31.87
32.48
33.00
31.44
32.21
32.41
33.12
31.56
2:03.68
2:04.78
2:06.40
2:02.24
5.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa8:23.46727
KOWALSKA Agata
WARDZIŃSKA Martyna
GÓRECKA Weronika
HALLMANN Weronika
24
19
17
17
+0,65
+0,34
+0,32
+0,34
28.26
29.52
28.32
28.61
31.52
32.32
32.05
32.42
32.26
33.10
32.94
33.57
31.14
32.23
33.16
32.04
2:03.18
2:07.17
2:06.47
2:06.64
6.AZS AGH Krakw 2AZS AGH Krakw8:26.94712
KAWECKA Anna
URYGA Paulina
SIRIGNANO Luigia
KOZŁOWSKA Anna
25
22
21
21
+0,72
+0,36
+0,35
+0,33
28.29
28.24
27.26
28.40
31.35
31.57
31.78
31.87
32.88
33.00
34.15
32.89
33.54
33.78
34.65
33.29
2:06.06
2:06.59
2:07.84
2:06.45
7.UKS G - 8 Bielany 4UKS G - 8 Bielany8:29.64701
Rekord Polski 15 lat
BUJAK Klara
JABŁONOWSKA Nikola
PAKUŁA Alicja
SZCZEPEK Julia
15
15
15
15
+0,48
+0,38
+0,05
+0,11
28.96
28.90
29.42
29.19
31.99
31.43
32.23
32.81
32.94
32.79
32.92
33.78
33.27
32.99
32.06
33.96
2:07.16
2:06.11
2:06.63
2:09.74
8.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław8:29.95700
WĘGRZYNOWSKA Aleksandra
HELLAK Emilia SWR
TRACZYK Justyna SWR
KOSSAKOWSKA Dominika SWR
16
14
13
16
+0,60
+0,28
+0,43
+0,39
28.54
28.91
29.93
29.10
31.74
33.46
32.81
31.34
32.98
34.83
34.19
31.57
33.13
33.63
32.60
31.19
2:06.39
2:10.83
2:09.53
2:03.20
9.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa8:31.48694
HERBREDER Gabriela
JANKOWSKA Klaudia
DUJANIĆ Iva
KAWKA Nina
14
19
14
14
+0,48
+0,23

+0,34
29.13
27.48
29.85
28.93
33.31
30.85
32.95
33.02
34.54
32.15
34.21
33.14
33.21
32.24
34.29
32.18
2:10.19
2:02.72
2:11.30
2:07.27
10.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa8:33.59685
Rekord Polski 14 lat
DĄBROWSKA Wiktoria
ZIELIŃSKA Daria
WRÓBEL Julia SWwa
MURAWSKA Maria SWwa
14
14
14
14
+0,50
+0,18
+0,12
+0,20
28.94
28.38
28.59
28.09
31.51
32.04
32.09
32.85
33.29
34.24
33.76
34.34
33.47
33.69
34.39
33.92
2:07.21
2:08.35
2:08.83
2:09.20
11.K.S.Warta Poznań 1K.S.Warta Poznań8:36.99672
Rekord Polski 14 lat
CZECHYRA Agata
CELMER Wiktoria
SZCZEPAŃSKA Maria
KRZYSZTOFIAK Iga
14
14
14
14
+0,59
+0,45
+0,47
+0,30
29.17
29.00
29.28
30.19
32.85
33.22
33.05
33.37
34.21
34.00
33.85
34.08
32.57
32.95
31.62
33.58
2:08.80
2:09.17
2:07.80
2:11.22
12.Ku Azs Umcs Lublin 2Ku Azs Umcs Lublin8:43.20648
REDNER Sandra SL
PROCHOWNIK Olimpia SL
CZARNECKA Wiktoria SL
ŁYSAKOWSKA Julia SL
18
18
18
16
+0,52
+0,17
+0,28
+0,40
30.76
29.13
28.22
29.85
33.86
32.99
32.85
32.80
34.53
34.20
34.31
33.21
34.94
34.07
34.46
33.02
2:14.09
2:10.39
2:09.84
2:08.88
13.UKS G - 8 Bielany 18UKS G - 8 Bielany9:13.07548
ADAMSKA Maria
TOPP Zofia
BIEGAŃSKA Weronika
ADAMSKA Julia
14
14
14
14
+0,79
+0,24
+0,26
30.51
30.22
31.82
31.40
34.57
34.90
36.02
35.29
35.96
36.20
37.37
35.82
34.87
35.59
37.25
35.28
2:15.91
2:16.91
2:22.46
2:17.79
14.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice9:25.59513
DUDEK Marlena
NIEDŹWIEDZKA Małgorzata
ŚWIECA Kamila
PISARCZYK Amelia
23
20
20
19
+0,73
+0,41
+0,42
+0,29
30.74
29.25
32.84
32.18
34.58
33.13
38.73
35.29
36.36
34.79
42.33
35.89
35.27
35.37
42.25
36.59
2:16.95
2:12.54
2:36.15
2:19.95
15.UKS NAWA Skierniewice 1UKS NAWA Skierniewice9:59.34431
BRONIAREK Pamela
SARNA Katarzyna
ZYGA Natalia
ZYGA Izabela
22
19
19
21
+0,85
+0,34
+0,43
+0,48
32.67
33.51
35.98
32.58
36.05
38.49
39.01
36.80
37.97
42.05
41.04
37.16
38.04
40.85
40.88
36.26
2:24.73
2:34.90
2:36.91
2:22.80
NWUKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 25
20.12.2017 - 19:58
Mężczyzn, 4 x 100m zmiennyOPEN
Wyniki

Rekord Polski3:27.56KS AZS AWF Katowice00611Lublin18.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:26.50897
Rekord Polski w kat Seniorw
POLEWKA Tomasz
TOKARSKI Krzysztof
+0,57
+0,24
24.77
26.75
51.30
57.95
POPRAWA Michał
BUGDOL Rafał
+0,21
+0,15
23.20
22.40
49.95
47.30
2.Legia Warszawa 1Legia Warszawa3:32.63821
KOLCZYŃSKI Stanisław
ZBUTOWICZ Karol
+0,61
+0,17
25.50
28.65
53.15
1:00.26
KORZENIOWSKI Paweł
KAŁUŻYŃSKI Antoni
+0,29
+0,36
23.30
23.53
50.54
48.68
3.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa3:32.75820
KAWĘCKI Radosław
ROGUSKI Bartłomiej
+0,60
+0,28
24.53
26.99
50.36
58.70
CIĘŻKOWSKI Dominik
DUBIEL Adam
+0,27
+0,17
24.60
23.20
53.89
49.80
4.AZS AGH Krakw 1AZS AGH Krakw3:33.70809
UNGEHEUER Mateusz
SUZIN Marcin
+0,65
+0,09
25.39
27.49
52.87
59.13
WYSOCZYŃSKI Mateusz
BAŁABUCH Krystian
+0,05
+0,26
24.27
23.80
52.18
49.52
5.Ku Azs Umcs Lublin 1Ku Azs Umcs Lublin3:34.22803
BRYŁA Kamil SL
KADROW Konrad
+0,66
+0,21
26.37
28.73
54.23
1:01.46
ŚWITKOWSKI Jan
CZERNIAK Konrad
+0,34
+0,18
23.62
22.34
51.15
47.38
6.UKS G - 8 Bielany 15UKS G - 8 Bielany3:39.33748
Rekord Polski 17 lat
MŁYNARCZYK Karol
RĘBACZ Maciej
+0,61
+0,16
25.83
28.25
53.57
1:01.73
MITRUS Paweł
SŁOWIK Rafał
+0,33
+0,27
25.42
23.14
55.06
48.97
7.WKS Śląsk Wrocław 1WKS Śląsk Wrocław3:39.45747
CHRZANOWSKI Damian
SZWEDZKI Dawid
+0,63
+0,14
26.19
28.49
54.56
1:00.89
JURA Maciej
HOŁUB Jan
+0,42
+0,27
25.47
23.47
55.00
49.00
8.MUKP Warszawianka Wodny Park 1MUKP Warszawianka Wodny Park3:40.02741
KAŹMIERCZAK Wojciech
SZABŁOWSKI Hubert
+0,63
+0,25
26.87
27.86
56.38
1:00.33
OPALSKI Marcin
PYTLARCZK Szymon
+0,02
+0,15
24.86
23.56
53.46
49.85
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice3:40.59735
CZECH Szymon
NOWAK Patryk
+0,57
+0,24
27.06
27.77
56.86
1:00.41
PUK Dariusz
GALON Michał
+0,18
+0,33
24.90
23.90
53.48
49.84
10.UKS SMS GALICJA Krakw 1UKS SMS GALICJA Krakw3:41.46727
BALICKI Michał SWR
SZCZEPANIAK Paweł SK
+0,57
+0,37
26.62
28.41
55.41
1:02.59
MAJERSKI Jakub
GORAJ Marcin SK
+0,39
+0,43
25.37
24.07
53.56
49.90
11.AZS AGH Krakw 2AZS AGH Krakw3:44.26700
SOBCZYK Maciej
LITWA Krzysztof
+0,75
+0,36
28.21
28.79
57.97
1:02.35
NAUMENKO Artem
BUCZKOWSKI Kamil
+0,30
+0,04
24.59
23.41
54.10
49.84
12.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn3:44.35699
MOŚCICKI Jakub SOL
PERKOWSKI Wiktor
+0,60
+0,40
26.01
29.61
53.89
1:05.02
SADŁOWSKI Piotr SOL
KOZIEJKO Bartłomiej SOL
+0,42
+0,35
24.96
24.84
53.91
51.53
13.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice3:44.55697
ZWOLIŃSKI Marcin
HOŁUB Maciej
+0,60
+0,12
28.36
27.23
59.18
1:00.07
PRZYBYŁA Kacper
BRZOSTOWSKI Axel
+0,35
+0,15
24.80
7.09
54.83
50.47
14.AZS AWF Warszawa 2AZS AWF Warszawa3:45.68687
ŚWIDERSKI Bartłomiej
KUSTO Robert
+0,61
+0,07
27.06
28.34
56.70
1:01.03
KACZMARSKI Marcin
DURAJCZYK Michał
+0,34
+0,56
25.08
24.89
54.94
53.01
15.MKS Trjka Łdź 2MKS Trjka Łdź3:46.18682
BALCERAK Jakub
PIOTROWICZ Kamil
+0,62
+0,35
26.51
29.00
54.58
1:02.56
MALEC Mikołaj
KOMOROWSKI Jan
+0,25
+0,17
25.78
24.83
56.65
52.39
16.UKP UNIA Oświęcim 1UKP UNIA Oświęcim3:46.29681
CIASTOŃ Sebastian SO
KRULIKOWSKI Maciej SO
+0,63
+0,23
28.93
28.88
58.27
1:02.12
BLACHURA Patryk SO
DROZD Tymoteusz SO
+0,13
+0,34
25.14
24.66
54.30
51.60
17.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice3:46.53679
SAWICKI Bartosz
DUBAS Mateusz
+0,61
+0,33
27.89
28.95
58.29
1:02.23
CIEŚLA Oskar
MILBRANT Kacper
+0,32
+0,34
25.61
24.02
55.45
50.56
18.UKS G - 8 Bielany 17UKS G - 8 Bielany3:48.12665
Rekord Polski 15 lat
RADZISZEWSKI Krzysztof
MAŃCZAK Jakub
+0,68
+0,29
26.38
30.32
55.25
1:05.84
CHEREDIS Jakub
ORLICZ Filip
0.00
+0,34
25.64
23.16
57.69
49.34
19.MKP Wodnik 29 Tychy 1MKP Wodnik 29 Tychy3:52.01632
SKIERSKI Radosław
BIEG Oskar
+0,71
+0,27
28.67
30.17
59.64
1:05.71
POPIELA Karol
OGORZAŁEK Kamil
+0,40
+0,48
26.06
23.99
56.30
50.36
20.UKS CITYZEN Poznań 1UKS CITYZEN Poznań3:58.84579
DOEDEL Alex
GŁUSZKOWSKI Mateusz
+0,62
+0,16
28.48
32.22
58.76
1:09.19
MUSZYŃSKI Wiktor
ZIMNIAK Szymon
+0,33
+0,26
26.39
25.77
57.05
53.84
21.MKS 9 Dzierżoniw 2MKS 9 Dzierżoniw3:58.96578
WIEWIÓRKA Daniel
KRASIŃSKI Kacper
+0,60
+0,51
27.40
31.11
57.19
1:06.15
BYKOWSKI Łukasz
DOBRZAŃSKI Krystian
+0,32
+0,40
26.91
26.16
59.65
55.97
22.UKS G - 8 Bielany 4UKS G - 8 Bielany4:03.02550
Rekord Polski 14 lat
ŻOŁĄDŹ Stanisław
PRZYSTAŁ Adam
+0,6227.99
33.31
59.06
1:12.19
URYNIUK Paweł
MATUSZYŃSKI Mikołaj
+0,25
-0,02
25.34
25.92
55.90
55.87
23.M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp. 1M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.4:06.51527
CHYCZEWSKI Oliwer
ŁOCHIŃSKI Jan
+0,65
+0,39
29.51
32.61
1:01.95
1:10.21
SZCZEPANOWSKI Jakub
KULCZYCKI Patryk
+0,61
+0,34
27.48
26.17
1:00.13
54.22
24.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa4:06.98524
ZUBIK Jan
SKIBA Jakub SWwa
+0,75
+0,23
29.41
32.59
1:01.48
1:10.95
WLAZŁOWSKI Kamil
KOWALCZYK Piotr SWwa
+0,30
+0,26
27.22
25.86
59.38
55.17
25.MKS Trjka Łdź 1MKS Trjka Łdź4:10.25504
FAJKOWSKI Piotr
SZWEDZKI Jakub
+0,74
+0,12
29.82
34.21
1:01.79
1:12.51
LABICH Wiktor
MIKOŚ Dawid
+0,13
+0,43
28.35
25.79
1:01.37
54.58
26.KS Posnania Poznań 1KS Posnania Poznań4:15.86471
LECHOWICZ Kacper
NAPIERAŁA Łukasz
+0,63
+0,14
31.89
34.33
1:07.28
1:15.09
ŁANGOWSKI Maciej
ZIELIŃSKI Patryk
+0,22
+0,35
26.61
25.76
58.58
54.91
27.UKS Delfin Garwolin 3UKS Delfin Garwolin4:40.05359
KOT Kacper
SZCZYPEK Mateusz
+0,67
+0,49
33.15
34.93
1:10.54
1:14.58
MATEJKO Maciej
SITNIK Jakub
+0,24
+0,28
31.70
30.66
1:10.21
1:04.72
DYSKW.UKS G - 8 Bielany 1UKS G - 8 Bielany
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
STOKOWSKI Kacper, KAMINIARZ Jakub, PISZCZOROWICZ Bartosz, PIOTROWSKI Kacper
DYSKW.UKS G - 8 Bielany 16UKS G - 8 Bielany
S 4 - Przedwczesna zmiana sztafetowa
KAROLCZAK Jan, SOBIECKI Jakub, WARDAWA Filip, NOWOTNY Dawid
NWUKS G - 8 Bielany 5UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 26
21.12.2017 - 9:00
Mężczyzn, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.19
29.82
28.43
28.09
27.59
27.18
26.53
PLUTECKI Adam
SOBIECKI Jakub
SIEMIŃSKI Piotr
MICHALCZYK Andrzej
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
TOKARSKI Krzysztof
00304
05114
02314
01006
01008
01311
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Lublin
Olsztyn
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
Kopenhaga (DEN)
28.11.2009
05.12.2015
19.12.2015
17.12.2016
21.12.2012
20.12.2014
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice27.30791Q
2.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice27.58767Q
3.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice27.76752Q
4.NOWAK Patryk22AZS AWF Katowice27.79750Q
5.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park27.83746Q
6.SZER Michał22Legia Warszawa27.90741Q
7.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna28.10725Q
8.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa28.11724Q
9.SUZIN Marcin24AZS AGH Krakw28.16720Q
10.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań28.19718Q
11.JURASZEK Paweł23MKS 9 Dzierżoniw28.21717Q
12.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań28.22716Q
13.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź28.23715Q
14.ROMANOWSKI Kamil20AZS AWF Katowice28.34707Q
15.BEBEROK Filip SZG17TP Zielona Gra28.56691Q
16.WAWRZYNKIEWICZ Piotr19MKP Szczecin28.60688Q
17.SZCZEPANIAK Paweł SK18UKS SMS GALICJA Krakw28.62686Q
18.KUSTO Robert19AZS AWF Warszawa28.63685Q
19.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza28.64685?
PACZYŃSKI Oliwer20Ku Azs Umcs Lublin28.64685?
ŻMIJA Marek20AZS AWF Katowice28.64685?
22.KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw28.72679R
23.BACHLAJ Dorian SR18UKS Ondraszek Bielsko-Biała28.74678
WAWULSKI Norbert20Klub Uczelniany AZS Wojskowej 28.74678
25.SOBIECKI Jakub16UKS G - 8 Bielany28.75677
KAMINIARZ Jakub21UKS G - 8 Bielany28.75677
27.ADAMSKI Mikołaj17MPKS Orka Ciechanw28.84671
28.RUTKOWSKI Krzysztof21Ku Azs Umcs Lublin28.86669
29.KOCZOROWSKI Kacper17MKP Astromal Leszno28.89667
30.RĘBACZ Maciej17UKS G - 8 Bielany28.90666
31.SZCZECIŃSKI Robert17MKS Polonia Warszawa28.93664
32.LEJMAN Kacper23KS AZS-AWFiS Gdańsk28.96662
33.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy29.01659
34.JUNG Krzysztof SR18AZS AWF Katowice29.11652
CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec29.11652
PIOTROWICZ Kamil17MKS Trjka Łdź29.11652
37.NOWAK Kacper SO17UKP UNIA Oświęcim29.15649
38.DROŚ Patryk20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza29.17648
39.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa18MKS Polonia Warszawa29.27641
40.KADROW Konrad20Ku Azs Umcs Lublin29.30640
41.SZCZUTKOWSKI Robert19KS AZS AWF Wrocław29.33638
42.KARNIK Kacper16Mks Wodnik Radom29.35636
43.WIECIŃSKI Andrzej16MTKP Delfin Toruń29.37635
DUBAS Mateusz16AZS AWF Katowice29.37635
45.KŁOSIŃSKI Alan17Mks Jedynka Łdź29.38634
46.KOWOL Tymoteusz SWR16WKS Śląsk Wrocław29.41632
47.KORZUCH Mateusz22AZS AWF Katowice29.43631
48.ADAMCZAK Jakub16UKS Shark Rudna29.46629
49.KAWCZYŃSKI Marcin22Mks Jedynka Łdź29.48628
50.KRULIKOWSKI Maciej SO18UKP UNIA Oświęcim29.50627
51.SKIERSKI Radosław17MKP Wodnik 29 Tychy29.52625
52.ŻURAWSKI Marcel16UKS Zabianka Gdańsk29.55623
53.MORAWSKI Krzysztof23TP Zielona Gra29.60620
PIERZYŃSKI Michał20KU AZS PŁ29.60620
GREBER Artur16UKS G - 8 Bielany29.60620
56.WARDAWA Filip16UKS G - 8 Bielany29.64618
57.CELIŃSKI Jakub SK15KS MOSiR Huragan29.82607
58.PĘTLAK Tadeusz17MUKP Warszawianka Wodny Park29.84605
59.SZCZEPANOWSKI Jakub15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.29.85605
60.KRYSTYNIAK Mateusz SR17UKS Nowy Klub Pływacki29.93600
61.KAMINIARZ Cezary18MKP Astromal Leszno29.96598
62.PERKOWSKI Wiktor19MTP Kormoran Olsztyn30.00596
63.WIEKIERA Dawid15MOSM Tychy30.07592
64.MAŃCZAK Jakub15UKS G - 8 Bielany30.13588
65.KSIĄŻNICKI Dawid15MKS Ikar Mielec30.17586
66.KRAWCZYK Jakub14MKP Astromal Leszno30.19585
67.PAKUŁA Mateusz17AZS UŁ PŁ Łdź30.20584
68.KAŁA Mikołaj17SiKReT Gliwice30.24582
WOLANEK Szymon21KU AZS PŁ30.24582
70.KRASIŃSKI Kacper17MKS 9 Dzierżoniw30.26581
71.JAWORSKI Norbert19Ku Azs Umcs Lublin30.27580
72.MISIARZ Adrian19MUKP Warszawianka Wodny Park30.31578
73.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz21MKP Gdańsk30.38574
74.WAWRYCA Szymon19KS AZS-AWFiS Gdańsk30.39573
75.FRĄCZEK Paweł19MKP Gdańsk30.50567
76.GRABEK Oskar14UKS Olimpijczyk 2330.52566
77.BIEG Oskar17MKP Wodnik 29 Tychy30.53565
78.ŁOCHIŃSKI Jan16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.30.59562
79.BIEDKA Mikołaj14KKS Włkniarz 1925 Kalisz30.60561
80.MĘCZYŃSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław30.64559
81.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa30.66558
82.PIĘTKA Marcin18TS Wisła Krakw30.68557
BIELAWA Dominik SG15TRI Team Rumia30.68557
84.MISTRZAK Kacper15Hobby Sport30.75553
85.SZYNAWA Oskar SO17UKP UNIA Oświęcim30.80550
86.SOLARSKI Antoni16K.S.Warta Poznań30.87547
87.LEBEDYŃSKI Sebastian16Znicz Koszalin31.07536
88.SZCZEPAŃSKI Jakub15KP Płetwal Mława31.15532
89.BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice31.21529
90.GREGORCZYK Jan15UKP Polonia Warszawa31.33523
91.SULIGA Jeremi17UKP Polonia Warszawa31.35522
92.TOMCZAK Tymoteusz15UKS CITYZEN Poznań31.50515
93.KOSTYK Teodor17UKS CITYZEN Poznań31.65507
JĘDRZEJEWSKI Mateusz17MUKP Warszawianka Wodny Park31.65507
95.BIEGAŃSKI Marcin15UKP Polonia Warszawa31.68506
96.SZYDŁOWSKI Kamil19AZS AGH Krakw31.80500
97.PIEKARUŚ Dawid15KP AVIA Świdnik31.85498
98.LITEWCZUK Mateusz15MOSM Tychy31.87497
99.PODKOWA Arkadiusz17UKP Kmita Zabierzw32.02490
100.CZAJKA Marcel15UKP Polonia Warszawa32.15484
101.DUSZCZAK Kacper14UKS TRÓJKA Środa Wlkp.32.21481
102.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa32.26479
103.SZCZEPANIK Szymon14KP Sokł Rzeszw32.48469
104.WODZIEŃ Szymon17Ukp Gryf Dębica32.56466
105.WLAZŁOWSKI Kamil14UKP Polonia Warszawa32.57465
106.DOMAŃSKI Kamil17MKS Trjka Łdź32.59465
107.KASPRZAK Wiktor15UKS OLIMPIC Warka32.65462
108.LABICH Wiktor14MKS Trjka Łdź32.73459
109.KULISIEWICZ Rafał18MKS Polonia Warszawa32.86453
110.KOMOROWSKI Kacper14MOSM Tychy32.93450
111.ZAJĄCZKOWSKI Filip15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw33.16441
112.WESOŁOWSKI Jacek SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.42431
KRAJEWSKI Patryk SG15UKS Zabianka Gdańsk33.42431
114.MARKOWSKI Kacper SWwa14UKP Polonia Warszawa33.63423
115.PRZYSTAŁ Adam14UKS G - 8 Bielany33.73419
116.JASIŃSKI Bartłomiej14Mks Jedynka Łdź33.84415
117.SZLĘK Jan14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki33.86414
118.MIKOŚ Dawid15MKS Trjka Łdź33.88413
119.KRZYZANIAK Krystian17MKS JUVENIA Białystok34.26400
120.WILANOWSKI Mateusz14Mks Jedynka Łdź34.55390
121.SZCZYPEK Mateusz21UKS Delfin Garwolin34.58389
122.PIECHOWSKI Krzysztof14MKS JUVENIA Białystok34.83380
123.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań35.22368
124.KUZIA Krzysztof14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw35.30365
125.LEWANDOWSKI Jakub14MUKS Wodnik Łask35.41362
126.MATEJKO Maciej15UKS Delfin Garwolin36.40333
127.AUGUŚCIŃSKI Mateusz14MKS Trjka Łdź36.71325
128.STACHECKI Jan15UKS CITYZEN Poznań36.79323
129.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin37.31309
DYSKW.SIEMBIDA Hubert18Ukp Gryf Dębica
NWWYPYCH Filip26AZS UŁ PŁ Łdź
NWFELIŃCZAK Wojciech21KU AZS PŁ
NWMIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz
NWKACZOROWSKI Jakub20UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 26
21.12.2017 - 17:49
Mężczyzn, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.19
29.82
28.43
28.09
27.59
27.18
26.53
PLUTECKI Adam
SOBIECKI Jakub
SIEMIŃSKI Piotr
MICHALCZYK Andrzej
HOŁUB Maciej
TOKARSKI Krzysztof
TOKARSKI Krzysztof
00304
05114
02314
01006
01008
01311
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Lublin
Olsztyn
Ostrowiec Sw.
Ostrowiec Sw
Kopenhaga (DEN)
28.11.2009
05.12.2015
19.12.2015
17.12.2016
21.12.2012
20.12.2014
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice26.74841Q
2.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice27.17802Q
3.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice27.21799Q
4.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań27.37785Q
5.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park27.38784q
Rekord Polski 17 lat
6.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa27.53771q
7.NOWAK Patryk22AZS AWF Katowice27.55769q
8.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna27.56769q
9.SZER Michał22Legia Warszawa27.63763q
10.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań27.84746q
11.KAŁUSOWSKI Jan17MKS Trjka Łdź27.97735R
12.SUZIN Marcin24AZS AGH Krakw28.01732R
13.BEBEROK Filip SZG17TP Zielona Gra28.08727
14.ROMANOWSKI Kamil20AZS AWF Katowice28.12723
15.WAWRZYNKIEWICZ Piotr19MKP Szczecin28.27712
PACZYŃSKI Oliwer20Ku Azs Umcs Lublin28.27712
17.SZCZEPANIAK Paweł SK18UKS SMS GALICJA Krakw28.36705
18.KUSTO Robert19AZS AWF Warszawa28.38704
19.ŻMIJA Marek20AZS AWF Katowice28.57690
20.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza28.87669


<< TOP >>
Konkurencja 26
21.12.2017 - 19:03
Mężczyzn, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.19
29.82
28.43
28.09
27.38
27.18
26.53
PLUTECKI Adam
SOBIECKI Jakub
SIEMIŃSKI Piotr
MICHALCZYK Andrzej
SZABŁOWSKI Hubert
TOKARSKI Krzysztof
TOKARSKI Krzysztof
00304
05114
02314
01006
03914
01311
Gorzow Wielkopolski
Lublin
Lublin
Olsztyn
Łdź
Ostrowiec Sw
Kopenhaga (DEN)
28.11.2009
05.12.2015
19.12.2015
17.12.2016
21.12.2017
20.12.2014
13.12.2017

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TOKARSKI Krzysztof21AZS AWF Katowice26.65850
2.HOŁUB Maciej22AZS AWF Katowice26.87829
3.MACHNIK Mikołaj24AZS AWF Katowice27.13806
4.STOLARSKI Marcin21K.S.Warta Poznań27.36786
5.ARENTEWICZ Jacek20UKS Shark Rudna27.43780
6.SZABŁOWSKI Hubert17MUKP Warszawianka Wodny Park27.45778
7.SZER Michał22Legia Warszawa27.55769
8.ROGUSKI Bartłomiej24AZS AWF Warszawa27.63763
9.KUSTO Rafał18Uks Orka Lubań27.67759
10.NOWAK Patryk22AZS AWF Katowice27.79750


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.12.2017 - 9:15
Kobiet, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.03
28.75
28.43
27.65
27.44
27.44
26.69
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
JUC Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
URBANCZYK-OLEJARCZYK Aleksandra
02305
06414
POL
00101
00101
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Szczecin
Szczecin
Istambuł (TUR)
19.12.2015
21.12.2013
17.12.2016
28.11.2009
03.12.2010
03.12.2010
19.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław27.94775Q
2.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław28.12760Q
3.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz28.27748Q
4.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw28.54727Q
5.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica28.63720Q
6.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw28.64720Q
7.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy28.88702Q
8.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ28.99694Q
9.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok29.05689Q
10.GÓRECKA Weronika17AZS AWF Warszawa29.10686Q
11.PISKORSKA Adela14UKP Torpeda Oleśnica29.14683Q
12.WÓJTOWICZ Gabriela22AZS UWM Olsztyn29.15682Q
13.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.27674Q
14.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice29.30672Q
15.POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw29.31671Q
16.ULICKA Alicja16UKS NAWA Skierniewice29.34669Q
17.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice29.37667Q
18.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice29.40665Q
19.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice29.57654Q
20.HERASIMOWICZ Zuzanna15Dwjka Morena Gdańsk29.71645?
KACZANOWSKA Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk29.71645?
22.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 2329.75642R
23.SUCHECKA Katarzyna18UKS Ostrobramska Warszawa29.79639
24.KULAGA Dominika20Ukp Gryf Dębica29.80639
25.ŁYCZEK Andżelika17KP Płetwal Mława29.88634
GUS Julia SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.88634
27.BILIŃSKA Dominika SO17UKP UNIA Oświęcim29.91632
28.MAIK Julia14KKS Włkniarz 1925 Kalisz30.03624
29.BUJAK Klara15UKS G - 8 Bielany30.14617
30.GÓRNICKA ALEKSANDRA SSz15MKP Szczecin30.17615
31.BARTYZEL Aleksandra19AZS AGH Krakw30.31607
32.MODRZEJEWSKA Magdalena SR15MKS-SMS Victoria Racibrz30.36604
ROMANOWSKA Patrycja17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki30.36604
WRZOSEK Iga17KS Fenix Ożarw Mazowiecki30.36604
35.KOWAL Emilia SK15UKS SMS GALICJA Krakw30.37603
36.ŚLIWA Maja SR16Hobby Sport30.39602
37.DEKONINCK Laura SWwa15UKP Polonia Warszawa30.43600
38.WALZ Kornelia17UKS NAWA Skierniewice30.44599
AREKHAVA Anhelina18KS AZS - AWF Biała Podlaska30.44599
40.WIŚNIEWSKA Oliwia16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza30.51595
41.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany30.52595
42.MISIORNY Anna17MKS Trjka Łdź30.53594
43.TRACZYK Justyna SWR13WKS Śląsk Wrocław30.59590
44.PICHOLA Weronika15MKS Piaseczno30.65587
45.GANCARZ Karolina SL16Ku Azs Umcs Lublin30.66586
POGORZELSKA Inez17UKS GOS Raszyn30.66586
47.ŁYSAKOWSKA Julia SL16Ku Azs Umcs Lublin30.67586
PABIN Marta17MKS Trjka Łdź30.67586
49.ŚWISTUŃ Julia17UKS SMS GALICJA Krakw30.69585
50.MAGNER Agata SK20MKS Jordan Krakw30.75581
51.LISOWSKA Wiktoria SOL17MKS JUVENIA Białystok30.77580
52.JAKUBCZAK Martyna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz30.95570
KOŚCIELNIAK Aleksandra15UKS Shark Rudna30.95570
54.KUROPATWA Weronika SG16UKS Zabianka Gdańsk30.98568
55.BORKOWSKA Małgorzata15UKS Olimpijczyk 2330.99568
56.GARULA Wiktoria15CSIR MOS Dąbrowa Grnicza31.03566
57.ZAWADZKA Anna17MKP Wodnik 29 Tychy31.17558
58.GRZELCZYK Natalia15Mks Jedynka Łdź31.23555
59.TOMASIAK Agnieszka SO16UKP UNIA Oświęcim31.33550
60.MALEC Wiktoria14MKS Ikar Mielec31.56538
61.AUGUŚCIAK Michalina15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw31.60536
62.MOLENDA Dominika SG14UKS Zabianka Gdańsk31.63534
63.DEMBOWSKA Weronika14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza31.66533
MIGDAŁ Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk31.66533
65.SZERSZEŃ Natalia15Ukp Gryf Dębica31.70531
66.SZCZOTKA Olga17MKS Juvenia Wrocław31.72530
67.PIOTROWSKA Wiktoria14UKS Zabianka Gdańsk31.77527
68.KWIATKOWSKA Zofia SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski31.80526
69.GONDEK Wiktoria SL16SP Motyl Mosir Stalowa Wola31.83524
KOPICZYŃSKA Agata15UKS G - 8 Bielany31.83524
71.SERAFIN Barbara15UKS G - 8 Bielany31.89521
72.SAJECKA Zofia19Swimmers St. Pływackie31.94519
73.TOMKIEL Aleksandra15UKP Polonia Warszawa31.96518
74.ZIEMACKA Julia14Iuks Muszelka Warszawa31.97517
75.ZAJĄC Aleksandra15MOSM Tychy32.06513
76.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź32.21506
77.SUCHAN Zuzanna18KS Fenix Ożarw Mazowiecki32.33500
78.GRĄZ Gabriela SL16Ku Azs Umcs Lublin32.39497
79.MUSZYŃSKA Majka15UKP MANTA Jelcz-Laskowice32.44495
80.HAŁADYN Karolina14UKS 190 Łdź32.45495
81.KOZIK Anna19AZS AWF Katowice32.52491
82.GAJDOWSKA Agnieszka22UKS Shark Rudna32.62487
83.NEUBAUER Paulina14Dwjka Tczew32.91474
84.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź33.13465
85.KACZYŃSKA Anna14AZS UŁ PŁ Łdź33.26459
86.ADAMSKA Julia14UKS G - 8 Bielany33.38454
87.BOCZKOWSKA Dominika16Nowodworski OSiR33.63444
88.AUGUŚCIAK Magdalena14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw34.30419
89.JARKOWIEC Dominika17KS Just Swim Jelenia Gra34.43414
90.MEKSUŁA Marta14Uks Delfin Tarnobrzeg34.69405
91.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry34.77402
92.WIĘCKOWSKA Alicja14UKS Delfin Garwolin35.08391
93.MICHAŁOWSKA Sandra24UMKS Niesłyszących Poznań35.82368
94.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin37.21328
NWPIOTROWICZ Maja SZG15BARAKUDA Starachowice


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.12.2017 - 17:52
Kobiet, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.03
28.75
28.43
27.65
27.44
27.44
26.69
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
JUC Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
URBANCZYK-OLEJARCZYK Aleksandra
02305
06414
POL
00101
00101
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Szczecin
Szczecin
Istambuł (TUR)
19.12.2015
21.12.2013
17.12.2016
28.11.2009
03.12.2010
03.12.2010
19.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław27.55808Q
2.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław27.56808Q
3.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz27.98772Q
4.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica28.23751q
5.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ28.37740Q
6.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy28.42736q
7.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw28.50730q
8.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok28.64720q
9.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw28.67717q
10.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz28.80708?
POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw28.80708?
12.GÓRECKA Weronika17AZS AWF Warszawa28.83705R
13.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice28.89701
14.PISKORSKA Adela14UKP Torpeda Oleśnica28.93698
15.ULICKA Alicja16UKS NAWA Skierniewice29.05689
16.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice29.13684
17.PIESKO Martyna14UKS Olimpijczyk 2329.45662
18.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice29.65648
19.KACZANOWSKA Maria SG16UKS Zabianka Gdańsk29.86635
20.SUCHECKA Katarzyna18UKS Ostrobramska Warszawa29.88634


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.12.2017
Kobiet, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Repasaż do płfinału

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.03
28.75
28.43
27.65
27.44
27.44
26.69
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
JUC Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
URBANCZYK-OLEJARCZYK Aleksandra
02305
06414
POL
00101
00101
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Szczecin
Szczecin
Istambuł (TUR)
19.12.2015
21.12.2013
17.12.2016
28.11.2009
03.12.2010
03.12.2010
19.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw28.65719
2.DUDEK Aleksandra SB16MUKS Piętnastka Bydgoszcz29.02692


<< TOP >>
Konkurencja 27
21.12.2017 - 18:53
Kobiet, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
26.03
28.75
28.43
27.65
27.44
27.44
26.69
URBANCZYK Aleksandra
ĆWIL Angelika
JUC Aleksandra
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
NAZIĘBŁO Klaudia
URBANCZYK-OLEJARCZYK Aleksandra
02305
06414
POL
00101
00101
Lublin
Ostrowiec Sw
Olsztyn
Gorzow Wielkopolski
Szczecin
Szczecin
Istambuł (TUR)
19.12.2015
21.12.2013
17.12.2016
28.11.2009
03.12.2010
03.12.2010
19.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.TCHÓRZ Alicja25MKS Juvenia Wrocław26.63895
2.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław27.14846
3.NASKRĘT Agata19Mks - Astoria Bydgoszcz27.79788
4.JUC Aleksandra16UKS Manta Warszawa Włochy28.06765
5.GÓRNIAK Katarzyna22Ukp Gryf Dębica28.08763
6.KOLUCH Julia SZG17KAPRY-ARMEXIM Pruszkw28.22752
7.WŁODARCZYK Ewelina21KU AZS PŁ28.28747
8.JURCZYK Karolina16MKS 9 Dzierżoniw28.41737
9.ŻEKAŁO Julia16BARRACUDA Białystok28.58724
10.POGORZELSKA Laura16UKS SMS GALICJA Krakw29.12685


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.12.2017 - 9:26
Mężczyzn, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.23
56.41
54.52
52.45
50.53
49.69
49.69
KAWĘCKI Radosław
GORAJ Marcin
MURZYN Dawid
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00114
03606
00106
05114
05114
00304
Lublin
Lublin
Ostrowiec Sw.
Lublin
Olsztyn
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
20.12.2015
19.12.2015
22.12.2012
19.12.2015
17.12.2016
12.12.2009
09.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź53.83750Q
2.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany54.02742Q
3.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn54.38728Q
4.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice54.48724Q
5.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław54.53722Q
6.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany54.67716Q
7.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw54.70715Q
8.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa54.81711Q
9.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa55.05701Q
10.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany55.16697Q
11.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra55.24694Q
12.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw55.39688Q
13.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany55.67678Q
14.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin55.77674Q
15.MALEC Mikołaj16MKS Trjka Łdź55.88670Q
16.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw56.09663Q
17.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa56.19659Q
18.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice56.23658Q
19.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa56.40652Q
20.GRZYBOWSKI Miłosz17Uks "Polonez" Wyszkw56.74640Q
21.ROŻENEK Patryk15KS. Grnik Radlin56.96633R
22.KOTWICA Bartosz16Ku Azs Umcs Lublin57.14627R
23.MILBRANT Kacper16AZS AWF Katowice57.17626
24.CHUPKA Radosław21Uks Gim92 Ursynw Warszawa57.49616
SAWCZUK Oskar19AZS UŁ PŁ Łdź57.49616
26.WŁODARCZYK Bruno17TS Wisła Krakw57.59612
27.NOWICZKOW Jakub SL16Ku Azs Umcs Lublin57.71609
28.CZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin57.79606
29.KĘDZIA WIKTOR SSz17MKP Szczecin57.84605
30.KULPA Michał SOL16UKS KURORT Ciechocinek57.88603
31.FURMAN Łukasz24CSIR MOS Dąbrowa Grnicza57.89603
32.GÓRKA Łukasz15SiKReT Gliwice58.17594
KUCZAK Adam SWR17TP Zielona Gra58.17594
34.MIESZKUNIEC Szymon15UKS Victoria Jzefw58.24592
35.WIEWIÓRKA Daniel17MKS 9 Dzierżoniw58.31590
36.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź58.35589
37.CZECH Szymon20AZS AWF Katowice58.37588
38.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice58.59582
39.WOŁOSZYN Roman16CSIR MOS Dąbrowa Grnicza58.66580
40.KAŹMIERCZAK Bruno15UKS GOS Raszyn58.84574
41.PAWLACZYK Patryk17UKS 190 Łdź58.86574
42.DOEDEL Alex16UKS CITYZEN Poznań58.94571
43.ŻOŁĄDŹ Stanisław14UKS G - 8 Bielany58.99570
44.CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany59.31561
45.PORCZYŃSKI Michał17MKS Trjka Łdź59.47556
46.BOBER Paweł SG14UKS Zabianka Gdańsk59.83546
47.SŁOWIKOWSKI Bartosz15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:00.05540
48.RYBIŃSKI Filip15SSP Orka Iława1:00.08539
49.WISZNIEWSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany1:00.19536
50.GUŚCIN Eryk SZG16UKS Shark Rudna1:00.27534
51.KOWALEWSKI Paweł14MKS JUVENIA Białystok1:00.49528
52.PAWŁOWSKI Maksymilian18MKS Polonia Warszawa1:00.51528
53.CEPUCHOWICZ Jakub15Uks Orka Lubań1:00.52528
54.MISTRZAK Kacper15Hobby Sport1:00.79521
55.ROGOZIŃSKI Mateusz Soc18KS KSZO Ostrowiec Św1:00.91518
56.ABD EL RAZEK Jakub15MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.04514
57.KOWALCZYK Kacper15UKS G - 8 Bielany1:01.21510
58.KRUTOWICZ Bartłomiej SWwa15UKP Polonia Warszawa1:01.27508
59.GUMIŃSKI Igor15Dwjka Morena Gdańsk1:01.39506
60.GOTOWSKI Dominik15UKS G - 8 Bielany1:01.43505
61.ŻYDER Michał14Znicz Koszalin1:01.64499
62.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź1:01.80496
63.JAŁTUSZEWSKI Jakub SR17MKS-SMS Victoria Racibrz1:02.16487
64.ZUBIK Jan14UKP Polonia Warszawa1:02.18486
65.RZĄSA Jacek SG14UKS Zabianka Gdańsk1:02.54478
66.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn1:02.63476
67.COLEMAN Alan14Mks Jedynka Łdź1:03.36460
GRZYMSKI Mateusz19KS AZS AWF Wrocław1:03.36460
69.NOSARZEWSKI Kornel14MUKP Warszawianka Wodny Park1:03.96447
70.DOMAŃSKI Kamil17MKS Trjka Łdź1:04.00446
71.OGRODNIK Wojciech14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:04.65433
72.MATUSZYŃSKI Mikołaj14UKS G - 8 Bielany1:05.00426
73.WOJCIECHOWSKI Kajertan14MKS Trjka Łdź1:05.80410
74.SOBIECH Szymon14UKS SP 149 Łdź1:05.95408
75.GRECZAN Sebastian14MKS JUVENIA Białystok1:06.20403
76.STEPERSKI Oktawian14Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:06.33401
77.STRASZYŃSKI Kacper14MKS Trjka Łdź1:07.35383
78.SZCZEPANIK Szymon14KP Sokł Rzeszw1:07.64378
79.HNATYK Damian14Dwjka Morena Gdańsk1:07.88374
80.STANISŁAWSKI Kacper15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:08.74360
81.BERBELSKI Adam14MUKS Wodnik Łask1:09.32351
82.WENCEL Adrian15UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:09.84343
83.KORZENIOWSKI Wiktor14UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:10.78330
84.AUGUŚCIŃSKI Mateusz14MKS Trjka Łdź1:11.83315
85.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź1:12.21310
86.GUŚCIORA Maciej14Uks Delfin Tarnobrzeg1:12.51307
87.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin1:15.05276
DYSKW.GŁUSZKOWSKI Mateusz16UKS CITYZEN Poznań
G 1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m
NWŁUKASZCZYK Mateusz SL17UKS Orka Zamość


<< TOP >>
Konkurencja 28
21.12.2017 - 18:13
Mężczyzn, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.23
56.41
54.52
52.45
50.53
49.69
49.69
KAWĘCKI Radosław
GORAJ Marcin
MURZYN Dawid
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00114
03606
00106
05114
05114
00304
Lublin
Lublin
Ostrowiec Sw.
Lublin
Olsztyn
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
20.12.2015
19.12.2015
22.12.2012
19.12.2015
17.12.2016
12.12.2009
09.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa51.85839Q
2.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa52.21822Q
3.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice52.52808Q
4.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw53.06783Q
5.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra53.25775q
6.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany53.30773q
7.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany53.42767q
8.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany53.49764q
9.BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź53.72755q
10.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa53.80751q
11.MOŚCICKI Jakub SOL16MTP Kormoran Olsztyn53.87748R
12.BRYŁA Kamil SL18Ku Azs Umcs Lublin54.00743R
13.BIEROŃSKI Michał SWR18WKS Śląsk Wrocław54.76712
14.MAJERSKI Jakub17UKS SMS GALICJA Krakw55.16697
15.RADZISZEWSKI Krzysztof15UKS G - 8 Bielany55.46686
16.KAPIAS Michał17SiKReT Gliwice55.47685
17.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa55.49685
18.BALICKI Michał SWR17UKS SMS GALICJA Krakw56.14661
19.GRZYBOWSKI Miłosz17Uks "Polonez" Wyszkw56.32655
20.MALEC Mikołaj16MKS Trjka Łdź56.37653


<< TOP >>
Konkurencja 28
22.12.2017 - 18:22
Mężczyzn, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
49.23
56.41
54.52
52.45
50.53
49.69
49.69
KAWĘCKI Radosław
GORAJ Marcin
MURZYN Dawid
STOKOWSKI Kacper
STOKOWSKI Kacper
KAWĘCKI Radosław
KAWĘCKI Radosław
00114
03606
00106
05114
05114
00304
Lublin
Lublin
Ostrowiec Sw.
Lublin
Olsztyn
Istanbul (TUR)
Istambuł (TUR)
20.12.2015
19.12.2015
22.12.2012
19.12.2015
17.12.2016
12.12.2009
09.12.2009

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KAWĘCKI Radosław26AZS AWF Warszawa50.21924
2.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice51.18873
3.STOKOWSKI Kacper18UKS G - 8 Bielany51.32866
4.SKIERKA Jakub19AZS AWF Warszawa52.23821
5.UNGEHEUER Mateusz21AZS AGH Krakw53.02785
6.KOLCZYŃSKI Stanisław20Legia Warszawa53.13780
7.BALCERAK Jakub17MKS Trjka Łdź53.56761
8.MŁYNARCZYK Karol17UKS G - 8 Bielany53.62759
9.MICIUL Michał SZG17TP Zielona Gra53.88748
10.KAROLCZAK Jan16UKS G - 8 Bielany54.32730


<< TOP >>
Konkurencja 29
21.12.2017 - 9:40
Kobiet, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:05.37
1:09.20
1:09.20
1:06.66
1:06.66
1:05.37
1:05.37
SZTANDERA Dominika
OTREMBA Justyna
OTREMBA Justyna
KRAWCZYK Paulina
ZACHOSZCZ Paulina
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00902

00104

00101
00101
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Lublin
Lublin
20.12.2015
28.11.2009
28.11.2009
29.11.2009
29.11.2009
20.12.2015
20.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:09.21731Q
2.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa1:09.92709Q
3.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław1:09.93709Q
4.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk1:10.06705Q
5.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka1:10.24699Q
6.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra1:10.26699Q
7.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa1:10.43694Q
8.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw1:10.45693Q
9.DUDEK Marlena23AZS AWF Katowice1:10.46693Q
10.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin1:10.51691Q
11.IWANOWSKA Alexandra17KU AZS PŁ1:10.70686Q
12.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice1:10.94679Q
13.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:11.06675Q
14.MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy1:11.41665Q
15.CHMIELEWSKA Aneta17UKP Polonia Warszawa1:11.68658Q
16.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:11.99649Q
17.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz1:12.28642Q
18.OSTROWSKA Agnieszka27PWSZ Racibrz1:12.30641Q
19.PROCHOWNIK Olimpia SL18Ku Azs Umcs Lublin1:12.36640Q
20.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec1:12.40639Q
21.NOWAK Martyna21AZS AWF Katowice1:12.45637R
22.BIEGAŁA Klaudia16MKS Trjka Łdź1:12.52635R
23.KRYPA Oliwia15UKS Manta Warszawa Włochy1:12.86626
24.GUŚĆ Wiktoria13Delfin Piotrkw Trybunalski1:12.92625
25.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżw1:12.99623
26.HELLAK Emilia SWR14WKS Śląsk Wrocław1:13.08621
27.MAJSZUTOWICZ Paulina19MKP Szczecin1:13.13620
28.HERBREDER Gabriela14Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:13.25617
29.KEMPA Anna SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle1:13.76604
30.CIEŚLAK Katarzyna23KS Posnania Poznań1:13.78603
31.BANACZKOWSKA Aleksandra Soc15KS KSZO Ostrowiec Św1:14.04597
32.PISKORZ Aleksandra SWR16WKS Śląsk Wrocław1:14.13595
33.MOTYL Sara14KU AZS PŁ1:14.30591
34.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa1:14.43588
35.BŁAŻEJEWSKA Nikola14MUKS Wodnik Łask1:14.47587
36.WŁODARKIEWICZ Magdalena14UKS Pirania Targwek1:14.82578
37.PRZYBYSZ Olga16Uks Orka Lubań1:14.85578
38.KNAPIK Weronika SR18PWSZ Racibrz1:15.04573
39.KISIEL Gabriela17MKP Szczecin1:15.28568
40.CICHOWSKA Julia16MKS Juvenia Wrocław1:15.46564
41.MOSEK Oliwia SR14MKS-SMS Victoria Racibrz1:15.59561
42.ROKITA Hanna14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:15.60561
43.SKOWROŃSKA Wiktoria16M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:15.80556
44.SMĘTEK Wiktoria SR16MMKS Kędzierzyn-Koźle1:15.94553
45.PRUSIK Kamila SSz15MKP Szczecin1:16.17548
46.BEDNAREK Aleksandra19UKS SP 149 Łdź1:16.30545
47.NOWAK Paulina21Mks Wodnik Radom1:16.41543
48.DURCZYŃSKA Katarzyna18UKS SMS GALICJA Krakw1:16.44542
49.WARDAK Maria15Znicz Koszalin1:17.08529
50.KRZEMIENIECKA Martyna15Znicz Koszalin1:17.10529
51.HOROVA Oksana15UKS SMS GALICJA Krakw1:17.33524
52.KOLBE Wiktoria19PWSZ Racibrz1:17.60518
53.JARZĄBEK Natalia16MKS Trjka Łdź1:17.98511
54.RŻANY Wiktoria15Ukp Gryf Dębica1:17.99511
55.ŚWIECA Kamila20AZS AWF Katowice1:18.27505
56.CHUDORLIŃSKA Marta16Uks Delfin Legionowo1:18.51501
57.KUCHTA Maria15Dwjka Tczew1:18.52500
58.WIKIEŁ Żaklina17Sp Narew Ostrołęka1:18.56500
59.MALINA Amelia14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:18.93493
60.DESZCZKA Laura16MKS Trjka Łdź1:19.17488
61.WESOŁOWSKA Agata SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:19.26487
62.KOŁAKOWSKA Julia16MKS Piaseczno1:20.01473
63.PIASECZNA Emilia15Uks Delfin Legionowo1:20.41466
64.PIEKARSKA Agata15UKS "PŁYWACY" Augustw1:20.80459
65.BIEGAŃSKA Weronika14UKS G - 8 Bielany1:20.82459
66.SAKSON - SZAFRAŃSKA Sara17UKS Ostrobramska Warszawa1:22.53431
67.SZUBSKA Oliwia14Mks Jedynka Łdź1:23.09422
68.GÓRAL Paula14Dwjka Tczew1:23.83411
69.AUGUŚCIAK Magdalena14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:24.11407
70.NOWAKOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice1:24.47402
71.LATO Karolina14UKS Skarpa Lublin1:24.63400
72.RUTKOWSKA Wiktoria15Psp Swim Płock1:27.52361
73.CIESIELSKA Natalia14UKS SP 149 Łdź1:29.13342
DYSKW.URYGA Paulina22AZS AGH Krakw
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
NWKASPERUK Justyna19Legia Warszawa


<< TOP >>
Konkurencja 29
21.12.2017 - 18:09
Kobiet, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:05.37
1:09.20
1:09.20
1:06.66
1:06.66
1:05.37
1:05.37
SZTANDERA Dominika
OTREMBA Justyna
OTREMBA Justyna
KRAWCZYK Paulina
ZACHOSZCZ Paulina
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00902

00104

00101
00101
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Lublin
Lublin
20.12.2015
28.11.2009
28.11.2009
29.11.2009
29.11.2009
20.12.2015
20.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa1:07.99771Q
2.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław1:08.28761Q
3.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:08.58751Q
4.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin1:08.69748Q
5.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra1:08.99738q
Rekord Polski 15 lat
6.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka1:09.69716q
7.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa1:09.80713q
8.DUDEK Marlena23AZS AWF Katowice1:09.88710q
WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice1:09.88710q
10.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw1:10.14702q
11.RUTKOWSKA Agnieszka16Skalar Słupsk1:10.37695R
12.IWANOWSKA Alexandra17KU AZS PŁ1:10.69686R
13.KOCJAN Victoria SR17MKS-SMS Victoria Racibrz1:10.76684
14.CHMIELEWSKA Aneta17UKP Polonia Warszawa1:11.24670
15.KOBUSZEWSKA Karolina21UKS Huragan Sosnowiec1:11.32668
16.MARUSZCZYK Beata SR17MOSM Tychy1:11.36667
17.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:11.63659
18.PROCHOWNIK Olimpia SL18Ku Azs Umcs Lublin1:12.12646
19.CHMIEL Liwia15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:12.24643
20.NOWAK Martyna21AZS AWF Katowice1:12.82628


<< TOP >>
Konkurencja 29
22.12.2017 - 17:54
Kobiet, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:05.37
1:09.20
1:08.99
1:06.66
1:06.66
1:05.37
1:05.37
SZTANDERA Dominika
OTREMBA Justyna
KRAMER Aleksandra SZG
KRAWCZYK Paulina
ZACHOSZCZ Paulina
SZTANDERA Dominika
SZTANDERA Dominika
00101
00902
00304
00104

00101
00101
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Łdź
Gorzow Wielkopolski
Gorzw Wlkp.
Lublin
Lublin
20.12.2015
28.11.2009
21.12.2017
29.11.2009
29.11.2009
20.12.2015
20.12.2015

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SZTANDERA Dominika20MKS Juvenia Wrocław1:05.12878
Rekord Polski Seniorw
2.HALLMANN Weronika17AZS AWF Warszawa1:07.29795
3.ŻMUDA Weronika SL17Ku Azs Umcs Lublin1:08.56752
4.SAMUŁA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:08.74746
5.KRAMER Aleksandra SZG15TP Zielona Gra1:09.40725
6.WIKIEŁ Angelika19Sp Narew Ostrołęka1:10.18701
7.DUDEK Marlena23AZS AWF Katowice1:10.22700
8.MICHALCZYK Urszula20AZS AGH Krakw1:10.58689
9.TOMASZEK Aleksandra SWwa17MKS Polonia Warszawa1:10.81683
10.WNUK Sylwia23AZS AWF Katowice1:11.15673


<< TOP >>
Konkurencja 30
21.12.2017 - 9:55
Mężczyzn, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
52.27
58.86
57.88
55.51
54.77
54.02
52.27
CIEŚLAK Marcin
GORAJ Marcin
DZIEDZIC Dawid
WĄGROWSKI Marcel
ZAWADA Mateusz
KAŹMIERCZAK Kamil
CIEŚLAK Marcin
03914
03606
00411
00505
01310
00505
03914
Doha (QAT)
Krakow
Ostrowiec Sw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Doha (QAT)
07.12.2014
25.10.2015
20.12.2014
19.12.2015
28.11.2009
26.11.2017
07.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan23Ku Azs Umcs Lublin53.65824Q
2.BAŁABUCH Krystian22AZS AGH Krakw55.23755Q
3.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź55.63739Q
4.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław55.71736Q
5.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa55.76734Q
6.GALON Michał22AZS AWF Katowice55.78733Q
7.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań55.99725Q
8.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice56.18717Q
9.KAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park56.37710Q
WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz56.37710Q
11.KORZENIOWSKI Paweł32Legia Warszawa56.38710Q
12.ZACZYŃSKI Karol26AZS AWF Katowice56.48706Q
13.CHMIEL Łukasz24AZS AWF Katowice56.62701Q
14.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec56.70698Q
KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw56.70698Q
16.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz56.76695Q
17.LITWA Krzysztof21AZS AGH Krakw56.79694Q
18.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza56.94689Q
19.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy56.98687Q
20.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław57.00687Q
21.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa18MKS Polonia Warszawa57.01686R
22.WOŹNIAK Maciej17UKS 190 Łdź57.17681R
23.ŚWIDERSKI Bartłomiej19AZS AWF Warszawa57.21679
24.SOLAK Łukasz18KP MZOS Płock57.26677
25.MORAWSKI Krzysztof23TP Zielona Gra57.27677
26.GOLENIEC Kamil SO18UKP UNIA Oświęcim57.59666
27.DEJNEŻENKO Daniel17MKS Polonia Warszawa57.69662
28.KARNIK Kacper16Mks Wodnik Radom57.73661
29.ŁUKAWSKI Mikołaj18SALOS  Kielce57.74661
30.NAUMENKO Artem21AZS AGH Krakw57.81658
31.DOBRZYŃSKI Tomasz19UKS G - 8 Bielany57.85657
32.WAŁCERZ Mateusz17KP Stilon Gorzw Wlkp.57.88656
33.KORZUCH Mateusz22AZS AWF Katowice57.94654
34.DUBAS Mateusz16AZS AWF Katowice57.99652
35.SACHA Kamil SWR16WKS Śląsk Wrocław58.32641
36.MITRUS Paweł17UKS G - 8 Bielany58.37639
37.FRĄCZEK Paweł19MKP Gdańsk58.41638
38.RĘBACZ Maciej17UKS G - 8 Bielany58.47636
39.CELIŃSKI Jakub SK15KS MOSiR Huragan58.48636
40.MUSZYŃSKI Wiktor16UKS CITYZEN Poznań58.50635
41.PIERZYŃSKI Michał20KU AZS PŁ58.55634
42.SKIERSKI Radosław17MKP Wodnik 29 Tychy58.84624
43.GOTSZLING Dawid SZG16BARAKUDA Starachowice58.89623
44.FELIŃCZAK Wojciech21KU AZS PŁ58.95621
45.PERKOWSKI Wiktor19MTP Kormoran Olsztyn58.96620
46.CHUPKA Radosław21Uks Gim92 Ursynw Warszawa59.15614
47.JARECKI Aleksander15Dwjka Morena Gdańsk59.29610
48.KOMOROWSKI Jan16MKS Trjka Łdź59.32609
49.RUTKOWSKI Krzysztof21Ku Azs Umcs Lublin59.35608
50.ADAMCZAK Jakub16UKS Shark Rudna59.41606
51.PIOTROWICZ Kamil17MKS Trjka Łdź59.42606
52.OGORZAŁEK Kamil18MKP Wodnik 29 Tychy59.44605
53.WOLANEK Szymon21KU AZS PŁ59.51603
54.WLAZŁOWSKI Damian18MKS Polonia Warszawa59.62600
55.CHAREWICZ Hubert17KS AZS - AWF Biała Podlaska59.65599
56.WIECIŃSKI Andrzej16MTKP Delfin Toruń59.80595
57.KAWCZYŃSKI Marcin22Mks Jedynka Łdź59.84593
58.KSIĄŻNICKI Dawid15MKS Ikar Mielec59.97590
59.ŻURAWSKI Marcel16UKS Zabianka Gdańsk1:00.08586
60.WAŚKO Adam17KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:00.10586
61.ŻUKOWSKI Maciej24KS AZS AWF Wrocław1:00.26581
62.WIEKIERA Dawid15MOSM Tychy1:00.31580
63.WALCZYSKO Jakub SL17Ku Azs Umcs Lublin1:00.35578
64.PUZAN Yauheni22KU AZS Uniwersytetu Warszawski1:00.47575
MAŃKA Filip17UKS 190 Łdź1:00.47575
66.JUNG Krzysztof SR18AZS AWF Katowice1:00.56572
67.GĄSTAŁ Jan14MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.77567
68.DEREZIŃSKI Szymon SWwa16MKS Polonia Warszawa1:00.82565
69.MISTRZAK Kacper15Hobby Sport1:00.89563
70.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz21MKP Gdańsk1:00.91563
71.SZOTA Grzegorz18CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:00.98561
72.CHEREDIS Jakub15UKS G - 8 Bielany1:00.99560
73.SOLARSKI Antoni16K.S.Warta Poznań1:01.16556
74.NOWOTNY Dawid16UKS G - 8 Bielany1:01.21554
75.CZERNIAK Konrad19Ku Azs Umcs Lublin1:01.30552
76.CHROMIK Mateusz17MKP Wodnik 29 Tychy1:01.35551
77.GŁUSZKOWSKI Mateusz16UKS CITYZEN Poznań1:01.40549
78.BIELAWA Dominik SG15TRI Team Rumia1:01.42549
79.KOCZOROWSKI Kacper17MKP Astromal Leszno1:01.46548
80.GRABEK Oskar14UKS Olimpijczyk 231:01.82538
81.SŁOWIKOWSKI Bartosz15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:01.91536
PAKUŁA Mateusz17AZS UŁ PŁ Łdź1:01.91536
83.GRABOŃ Przemysław17CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:02.03533
84.LITEWCZUK Mateusz15MOSM Tychy1:02.05532
85.BIEG Oskar17MKP Wodnik 29 Tychy1:02.07532
86.CZERWIŃSKI Łukasz16UKS G - 8 Bielany1:02.19529
87.FAJKOWSKI Piotr16MKS Trjka Łdź1:02.31526
88.PRZYBYLSKI Michał19UKS OLIMPIC Warka1:02.46522
89.KUSIŃSKI Aleksy15UKS SP 149 Łdź1:02.54520
90.PIĘTKA Marcin18TS Wisła Krakw1:02.55520
91.KOWOL Tymoteusz SWR16WKS Śląsk Wrocław1:02.60518
92.JAKIMIAK Jakub14KS MOSiR Huragan1:02.70516
93.BUTRYKIEWICZ Kuba16SSP Orka Iława1:02.81513
94.BLIŹNIEWSKI Franciszek15UKS SP 149 Łdź1:02.82513
95.LATUSEK Szymon17MKP Wodnik 29 Tychy1:02.94510
96.SZUSTAK Hubert18UKS GOS Raszyn1:02.99509
97.ZUBIK Stanisław16UKP Polonia Warszawa1:03.28502
98.CICHOCKI Maciej17UKS Ostrobramska Warszawa1:03.32501
99.JĘDRZEJEWSKI Mateusz17MUKP Warszawianka Wodny Park1:03.33501
100.BIEDKA Mikołaj14KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:03.71492
101.LABICH Wiktor14MKS Trjka Łdź1:03.87488
102.KOWALEWSKI Paweł14MKS JUVENIA Białystok1:04.02485
MAŃCZAK Jakub15UKS G - 8 Bielany1:04.02485
104.NOSARZEWSKI Julian16AZS AWF Warszawa1:04.10483
105.CIARCZYŃSKI Janusz16SSP Orka Iława1:04.33478
106.KRZYZANIAK Krystian17MKS JUVENIA Białystok1:04.40476
107.ZAJĄCZKOWSKI Filip15KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:04.44475
108.TOMASZOWSKI Michał14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:04.68470
109.MARKOWSKI Kacper SWwa14UKP Polonia Warszawa1:04.71469
110.MRZYGŁÓD Michał15MUKS Gilus Gilowice1:04.94464
111.WALENCIAK Aleksander15UKS V Łomianki1:05.01463
112.KOWALSKI Adam17EKS Skra Bełchatw1:05.06462
113.SZCZEPANIK Szymon14KP Sokł Rzeszw1:05.24458
114.MIKOŚ Dawid15MKS Trjka Łdź1:05.30457
115.LIPOWSKI Oskar15UKP Polonia Warszawa1:05.41454
116.SZWEDZKI Jakub17MKS Trjka Łdź1:05.73448
117.SOSIŃSKI Bartosz16UKS CITYZEN Poznań1:05.77447
118.SKIBA Jakub SWwa14UKP Polonia Warszawa1:05.89444
119.KOMOROWSKI Kacper14MOSM Tychy1:05.97443
120.KOTARSKI Jakub16UKS G - 8 Bielany1:06.12440
121.DOŁOWY Grzegorz15Iuks Muszelka Warszawa1:06.17439
122.WESOŁOWSKI Jacek SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:06.26437
123.CHEŁSTOWSKI Maciej15UKP Polonia Warszawa1:06.33436
124.CZAJKA Marcel15UKP Polonia Warszawa1:06.38435
125.RZĄSA Jacek SG14UKS Zabianka Gdańsk1:06.47433
126.SOKOŁOWSKI Fabian14Dwjka Morena Gdańsk1:06.53432
127.PRZYSTAŁ Adam14UKS G - 8 Bielany1:06.69429
128.SMOLIŃSKI Rafał14Uks Delfin Legionowo1:07.06422
129.SOBIECH Szymon14UKS SP 149 Łdź1:07.18419
130.BURCZYŃSKI Piotr15UKP Polonia Warszawa1:07.24418
131.PIECHOWSKI Krzysztof14MKS JUVENIA Białystok1:07.43415
132.RYBIŃSKI Filip15SSP Orka Iława1:07.76409
133.KRAWCZYK Patryk15Uks Krośnicka Przystań1:08.20401
134.KASPRZAK Wiktor15UKS OLIMPIC Warka1:08.88389
135.KOT Kacper15UKS Delfin Garwolin1:09.31382
136.BERKAN Piotr15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:09.39380
137.KUZIA Krzysztof14KAPRY-ARMEXIM Pruszkw1:10.78358
138.JAKUBCZYK Patryk16SSP Orka Iława1:11.06354
139.MUSIŃSKI Mikołaj15SSP Orka Iława1:11.47348
140.RUTKIEWICZ Jakub16SSP Orka Iława1:11.70345
141.LEŚNIEWSKI Patryk14SKS 137 Delfin Łdź1:15.33297
142.SITNIK Jakub14UKS Delfin Garwolin1:15.82291
NWBRZUŚ Michał20AZS UŁ PŁ Łdź
NWCZESZEWSKI Krystian16Znicz Koszalin
NWSZULERECKI Pawel22Nowodworski OSiR
NWWĄGROWSKI Marcel18KU AZS PŁ
NWSZCZEPANIAK Paweł SK18UKS SMS GALICJA Krakw
NWKAŹMIERCZAK Kamil18Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki
NWCIERPIKOWSKI Robert17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki
NWURYNIUK Paweł14UKS G - 8 Bielany


<< TOP >>
Konkurencja 30
21.12.2017 - 17:56
Mężczyzn, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
52.27
58.86
57.88
55.51
54.77
54.02
52.27
CIEŚLAK Marcin
GORAJ Marcin
DZIEDZIC Dawid
WĄGROWSKI Marcel
ZAWADA Mateusz
KAŹMIERCZAK Kamil
CIEŚLAK Marcin
03914
03606
00411
00505
01310
00505
03914
Doha (QAT)
Krakow
Ostrowiec Sw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Doha (QAT)
07.12.2014
25.10.2015
20.12.2014
19.12.2015
28.11.2009
26.11.2017
07.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan23Ku Azs Umcs Lublin54.23797Q
2.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań54.27796Q
3.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa54.43789q
4.KORZENIOWSKI Paweł32Legia Warszawa54.46787q
5.BAŁABUCH Krystian22AZS AGH Krakw54.54784Q
6.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź54.84771q
7.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice55.14759Q
8.CHMIEL Łukasz24AZS AWF Katowice55.48745q
9.WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.58741q
10.ZACZYŃSKI Karol26AZS AWF Katowice55.63739q
11.DZIEDZIC Dawid SR18MOSM Tychy55.71736R
12.GALON Michał22AZS AWF Katowice55.88729R
13.SZWEDZKI Dawid23WKS Śląsk Wrocław56.11720
14.KAŹMIERCZAK Wojciech20MUKP Warszawianka Wodny Park56.47706
15.LITWA Krzysztof21AZS AGH Krakw56.54704
16.KURLETO Piotr17AZS AGH Krakw56.67699
17.MIKOŁAJCZYK Michał18KKS Włkniarz 1925 Kalisz56.72697
18.KISZCZAK Jakub SWR17WKS Śląsk Wrocław56.83693
19.CERLICH Maksymilian SMS17MKS Ikar Mielec57.05685
20.NOWODWORSKI Dawid20CSIR MOS Dąbrowa Grnicza59.10616


<< TOP >>
Konkurencja 30
22.12.2017 - 17:51
Mężczyzn, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
52.27
58.86
57.88
55.51
54.77
54.02
52.27
CIEŚLAK Marcin
GORAJ Marcin
DZIEDZIC Dawid
WĄGROWSKI Marcel
ZAWADA Mateusz
KAŹMIERCZAK Kamil
CIEŚLAK Marcin
03914
03606
00411
00505
01310
00505
03914
Doha (QAT)
Krakow
Ostrowiec Sw
Lublin
Gorzow Wielkopolski
Poznan
Doha (QAT)
07.12.2014
25.10.2015
20.12.2014
19.12.2015
28.11.2009
26.11.2017
07.12.2014

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ŚWITKOWSKI Jan23Ku Azs Umcs Lublin52.21894
Rekord Polski Seniorw
2.POPRAWA Michał23AZS AWF Katowice53.14848
3.KORZENIOWSKI Paweł32Legia Warszawa53.18846
4.CHUDY Michał20K.S.Warta Poznań53.19845
5.LASSEK Bartłomiej23AZS UŁ PŁ Łdź53.80817
6.ZBUTOWICZ Karol19Legia Warszawa54.34793
7.BAŁABUCH Krystian22AZS AGH Krakw54.78774
8.CHMIEL Łukasz24AZS AWF Katowice54.87770
9.WINIATOWSKI Patryk SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz55.30752
10.ZACZYŃSKI Karol26AZS AWF Katowice56.22716


<< TOP >>
Konkurencja 31
21.12.2017 - 10:19
Kobiet, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.54
1:01.94
1:00.07
58.85
58.69
58.69
58.60
JEDRZEJCZAK Otylia
MURAWSKA Maria
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra
JEDRZEJCZAK Otylia
JĘDRZEJCZAK Otylia
TCHÓRZ Alicja
00114
09514
00309
POL
POL
Debrecen (HUN)
Poznan
Poznan
Leszno
Lodz
Łdź
Ostrowiec Św.
15.12.2007
25.11.2017
17.12.2011
28.11.2003
01.12.2000
01.12.2000
22.12.2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NAZIĘBŁO Klaudia24MKS Juvenia Wrocław1:00.44737Q
2.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom1:00.52734Q
3.SOLAK Anna17KP MZOS Płock1:00.76726Q
4.URBAŃCZYK Aleksandra30AZS UŁ PŁ Łdź1:01.05715Q
5.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań1:01.28707Q
6.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań1:01.37704Q
7.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin1:01.44702Q
8.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:01.50700Q
9.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.1:01.90686Q
10.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim1:02.02682Q
11.TRAMBOWICZ Zuzanna15MKS SP-63 Bydgoszcz1:02.17677Q
12.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:02.50667Q
13.FIEDKIEWICZ Kornelia16MKS Juvenia Wrocław1:02.52666Q
14.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:02.56665Q
15.MUSIOŁ Wiktoria19AZS AWF Katowice1:02.66661Q
16.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec1:02.67661Q
17.KOSSAKOWSKA Dominika SWR16WKS Śląsk Wrocław1:02.79657Q
18.CIEPLAK Aleksandra16UKS OLIMPIC Warka1:02.86655Q
19.ZIELIŃSKA Daria14UKP Polonia Warszawa1:02.88655Q
20.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa1:02.93653Q
21.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin1:02.94653R
22.SKRZYDŁO Sara24WKS Śląsk Wrocław1:02.97652R
23.KOWALSKA Agata24AZS AWF Warszawa1:02.98651
24.ADAMCZYK Julia SL18Ku Azs Umcs Lublin1:03.08648
25.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:03.36640
26.ADAMIEC Dominika SO18UKP UNIA Oświęcim1:03.50636
27.DZWONNIK Zuzanna17AZS UŁ PŁ Łdź1:03.65631
28.ROGOWSKA Katarzyna SSz17MKP Szczecin1:03.69630
29.PISARCZYK Amelia19AZS AWF Katowice1:03.74628
30.PISAREK Justyna SO17UKP UNIA Oświęcim1:03.94623
31.GOTOWSKA Weronika17UKS G - 8 Bielany1:03.96622
32.FRĄCKIEWICZ Martyna SZG14TP Zielona Gra1:04.03620
33.KOZŁOWSKA Anna21AZS AGH Krakw1:04.07619
34.OLEBA Małgorzata19MKP Szczecin1:04.47607
35.REDNER Sandra SL18Ku Azs Umcs Lublin1:04.81598
36.TASAK Aleksandra14UKS SMS GALICJA Krakw1:04.82597
37.PECIAK Katarzyna15UKS SMS GALICJA Krakw1:04.84597
38.GANCARZ Julia14MKS Ikar Mielec1:04.89596
39.DĄBROWSKA Tatiana15UKS 190 Łdź1:04.94594
40.GRZEGORCZYK Izabella24K.S.Warta Poznań1:04.97593
41.WRÓBEL Julia SWwa14UKP Polonia Warszawa1:05.02592
42.BARTCZAK Julia17AZS UŁ PŁ Łdź1:05.07591
43.FILIPEK Jagoda SWR18WKS Śląsk Wrocław1:05.08590
44.ROMANOWSKA Patrycja17Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:05.20587
45.ŚWIĄTEK Joanna15Ukp Gryf Dębica1:05.33584
46.MICIAK Agata15M.K.P. "Słowianka" Gorzw Wlkp.1:05.36583
47.SASIN Dominika23KS AZS AWF Wrocław1:05.39582
48.MAGIEROWSKA Julia15AZS AWF Katowice1:05.40582
49.KAWKA Nina14Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:05.46580
50.BADZIAN Natalia14UKP Polonia Warszawa1:05.47580
51.SZLĘK Katarzyna15Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki1:05.48580
52.DUJANIĆ Iva14Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:05.52579
STERNICZUK Weronika14UKS"Piątka"Konstantynw Łdzki1:05.52579
54.IŻYCKA Marta SR17UKS Wodnik Siemianowice Śl.1:05.54578
55.KRYPA Marta15UKS Manta Warszawa Włochy1:05.80571
56.BORKOWSKA Małgorzata15UKS Olimpijczyk 231:05.91568
URBAN Karolina14UKS Ósemka Starogard Gdański1:05.91568
58.KWIATKOWSKA Zofia SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:06.05565
59.MOŻDŻAN Milena14UKS Shark Rudna1:06.09564
60.DEMBOWSKA Weronika14CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:06.26559
61.RUTKOWSKA Wiktoria SB18MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:06.32558
62.ZROBEK Natalia18KU AZS PŁ1:06.63550
63.SZCZEPEK Julia15UKS G - 8 Bielany1:06.69549
64.WOJTKOWIAK Alicja14MKS Park Wodny Tarnowskie Gry1:06.75547
65.JUŹWICKA Zuzanna16MKS Trjka Łdź1:06.81546
66.ROGOWSKA Paulina19SALOS  Kielce1:06.93543
67.MIODEK Karolina SG16UKS Zabianka Gdańsk1:06.97542
68.BYLIŃSKA Agnieszka SG15UKS Zabianka Gdańsk1:07.30534
69.MIELCZAREK Sandra15UKS G - 8 Bielany1:07.35533
70.RUSSEK Agata14UKP Polonia Warszawa1:07.40531
71.NIEMCZYK Wiktoria15MOSM Tychy1:07.72524
72.GÓRSKA Julia17MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.85521
73.LUTKIEWICZ Gabriela14Ks Wisła Puławy1:07.98518
74.GARULA Wiktoria15CSIR MOS Dąbrowa Grnicza1:08.08516
75.HAŁAWCZAK MARCELINA SSz15MKP Szczecin1:08.10515
76.KUKIEŁKA Liliana15SSP Orka Iława1:08.28511
77.SZYMAŃSKA Julia14UKS 190 Łdź1:08.81499
78.PIOTROWSKA Wiktoria14UKS Zabianka Gdańsk1:08.94497
79.PAKUŁA Alicja15UKS G - 8 Bielany1:08.97496
80.MATYSIAK Kinga15UKS TRÓJKA Środa Wlkp.1:09.15492
81.ORŁOWSKA Zuzanna15UKS NAWA Skierniewice1:09.21491
TOMOŃ Martyna SL17UKS Skarpa Lublin1:09.21491
83.KOZANECKA Laura14UKS 190 Łdź1:09.34488
84.FIJOŁEK Aleksandra16MKP Wodnik 29 Tychy1:09.37487
85.MAŁEK Martyna15UKS Skarpa Lublin1:09.72480
86.JAKUBCZAK Martyna15KKS Włkniarz 1925 Kalisz1:09.75479
87.ZOGLOWEK Joanna15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:09.89477
88.ZBROJEWSKA Zofia14MKS Trjka Łdź1:10.78459
89.KOSTRZEWSKA Maria14UKS 190 Łdź1:10.98455
90.KUŚMIERZ Anna15UKS 190 Łdź1:11.25450
91.TOPP Zofia14UKS G - 8 Bielany1:11.27449
92.WITEK Aleksandra SG14UKS Zabianka Gdańsk1:12.57426
93.WESOŁOWSKA Agata SL16MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:15.83373
94.ROJEK Paula SWwa14UKP Polonia Warszawa1:16.21367
95.WODECKA Roksana14SKS 137 Delfin Łdź1:16.79359
96.ŻUKOWSKA Natalia17UKS "PŁYWACY" Augustw1:17.15354
97.FRĄCKIEWICZ Emilia14UKS Delfin Garwolin1:19.02330
DYSKW.SZKARŁAT Julia19AZS AWF Katowice
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
NWWRÓBEL Julia16Olimpijczyk Aleksandrw Łdzki


<< TOP >>
Konkurencja 31
21.12.2017 - 18:36
Kobiet, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Płfinał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.54
1:01.94
1:00.07
58.85
58.69
58.69
58.60
JEDRZEJCZAK Otylia
MURAWSKA Maria
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra
JEDRZEJCZAK Otylia
JĘDRZEJCZAK Otylia
TCHÓRZ Alicja
00114
09514
00309
POL
POL
Debrecen (HUN)
Poznan
Poznan
Leszno
Lodz
Łdź
Ostrowiec Św.
15.12.2007
25.11.2017
17.12.2011
28.11.2003
01.12.2000
01.12.2000
22.12.2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.URBAŃCZYK Aleksandra30AZS UŁ PŁ Łdź58.12829Q
2.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom59.10788Q
3.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań59.20784q
4.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań1:00.58732Q
5.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:00.59732q
6.SOLAK Anna17KP MZOS Płock1:01.02716Q
7.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin1:01.24709q
8.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.1:01.25708q
9.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim1:01.40703q
10.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:01.48700q
11.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:01.70693R
12.TRAMBOWICZ Zuzanna15MKS SP-63 Bydgoszcz1:02.09680R
13.CIEPLAK Aleksandra16UKS OLIMPIC Warka1:02.24675
14.ZIELIŃSKA Daria14UKP Polonia Warszawa1:02.26674
15.MURAWSKA Maria SWwa14UKP Polonia Warszawa1:02.37671
16.SKRZYDŁO Sara24WKS Śląsk Wrocław1:02.42669
17.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18Ku Azs Umcs Lublin1:02.49667
18.ZABOROWICZ Julia16K.S. Grnik Sosnowiec1:02.50667
19.MUSIOŁ Wiktoria19AZS AWF Katowice1:02.73659
20.RASZCZUK Zofia15UKP MANTA Jelcz-Laskowice1:02.86655


<< TOP >>
Konkurencja 31
22.12.2017 - 18:19
Kobiet, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
57.54
1:01.94
1:00.07
58.85
58.69
58.69
58.60
JEDRZEJCZAK Otylia
MURAWSKA Maria
SOKOŁOWSKA Diana
URBANCZYK Aleksandra
JEDRZEJCZAK Otylia
JĘDRZEJCZAK Otylia
TCHÓRZ Alicja
00114
09514
00309
POL
POL
Debrecen (HUN)
Poznan
Poznan
Leszno
Lodz
Łdź
Ostrowiec Św.
15.12.2007
25.11.2017
17.12.2011
28.11.2003
01.12.2000
01.12.2000
22.12.2013

Punkty: FINA 2017
PozycjaWiekCzasPkt.
1.DOWGIERT Anna27K.S.Warta Poznań58.08831
2.NOGAJ Paulina19Mks Wodnik Radom58.33820
Rekord Polski Mlodzieżowcw
3.PEDA Paulina19AZS AWF Katowice1:00.29743
4.CIEŚLAK Joanna21K.S.Warta Poznań1:00.34741
5.KOŁODZIEJ Katarzyna SO17UKP UNIA Oświęcim1:00.38739
6.GONTA Oliwia19KP "Totis Viribus" Świebodzin1:01.01717
7.MIZAK Joanna23KP Stilon Gorzw Wlkp.1:01.19710
8.MAZURKIEWICZ Barbara16MKS Piaseczno1:01.20710
9.SOLAK Anna17KP MZOS Płock1:01.35705
10.CZARNECKA Wiktoria SL18Ku Azs Umcs Lublin1:01.79690


<< TOP >>
Konkurencja 32
21.12.2017 - 10:36
Mężczyzn, 200m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Open
Rekord Polski 14
Rekord Polski 15
Rekord Polski 16
Rekord Polski 17
Rekord Polski 18
Rekord Polski 19 - 23
1:50.13
2:03.45
2:00.26
1:55.93
1:55.89
1:53.09
1:50.89
KORZENIOWSKI Pawel
URYNIUK Paweł
KUŚWIK Maciej
CIEŚLAK Marcin
POPRAWA Michał
CIEŚLAK Marcin
KORZENIOWSKI Pawel
00114
05114
00601
03914
00611
03914
00114
Istanbul (TUR)
Poznan
Poznan
Gorzow Wlkp.
Poznan
Dubai (UAE)
Triest (ITA)
12.12.2009
25.11.2017
17.12.2011
29.11.2008
17.12.2011
19.12.2010
10.12.2005

Punkty: FINA 2017