Nr  1. Dziewcząt, 25m grzbietowy  9 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 25m grzbietowy  9 lat i młodsi
Nr  3. Dziewcząt, 50m grzbietowy  10 - 12 lat
Nr  4. Chłopców, 50m grzbietowy  10 - 12 lat
Nr  5. Dziewcząt, 25m klasyczny  9 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 25m klasyczny  9 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  10 - 12 lat
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  10 - 12 lat
Nr  9. Dziewcząt, 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  10. Chłopców, 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  11. Dziewcząt, 50m dowolny  10 - 12 lat
Nr  12. Chłopców, 50m dowolny  10 - 12 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  10 - 12 lat
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 12 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  10 - 12 lat
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  10 - 12 lat
Nr  17. Dziewcząt, 4 x 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  18. Chłopców, 4 x 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  19. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  10 - 12 lat
Nr  20. Chłopców, 4 x 50m dowolny  10 - 12 lat
Nr  21. Kobiet, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m zmienny  10 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m zmienny  10 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  10 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  10 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 200m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 200m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 400m zmienny  10 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 400m zmienny  10 lat i starsi
Nr  37. Kobiet, 200m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  38. Mężczyzn, 200m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  39. Kobiet, 800m dowolny  10 lat i starsi
Nr  40. Mężczyzn, 800m dowolny  10 lat i starsi


I MISTRZOSTWA MAZOWSZA W PŁYWANIU POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA CIECHANÓW
Ciechanw, 17.2.2018


Konkurencja 1
17.02.2018 - 9:00
Dziewcząt, 25m grzbietowy9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.PIETUCH, Antonina10Uks Delfin Legionowo21.93167
2.WĄSIAKOWSKA, Monika10MKS Jagiellonka24.09126
3.KSIĘŻOPOLSKA, Zosia10KS Neptun Sokołw Podlaski24.53119
4.MYDŁOWSKA, Roxana10Okregowe WOPR Rawa Maz26.3696
5.SOLIS, Zuzanna11SWIM TEAM Wilanw26.5694
6.DAMIĘCKA, Blanka10MKS Jagiellonka26.8790
7.GRUZIEL, Hanna10MKS Jagiellonka27.1887
8.NOWICKA, Natalia10Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.5484
9.JAŃCZUK, Klara10MKS Jagiellonka27.6983
10.SZCZERKOWSKA, Julia10Okregowe WOPR Rawa Maz27.7282
11.GAJEWSKA, Karolina10MKS Jagiellonka27.9280
12.BŁAŻKIEWICZ, Maja10Klub Pływacki Płetwal Mława28.4576
13.POTYRA, Jagoda10MKS Jagiellonka28.8373
14.NEUHORN, Diana10MKS Jagiellonka29.1771
15.SZUDRAWSKA, Nikola10MKS Jagiellonka29.4269
16.GRAD, Irena10MKS Jagiellonka29.4569
17.BEZDITNA, Sofia10MKS Jagiellonka29.9665
18.JURSKA, Hanna11Klub Pływacki Ciechanw30.1264
19.RZĄSA, Amelia10MKS Jagiellonka31.3057
20.JASKULSKA, Anna10Klub Pływacki Ciechanw31.8254
21.KRYSTMAN, Kaja10MKS Jagiellonka32.0853
ZYCH, Martyna10MKS Jagiellonka32.0853
23.URBANOWSKA, Zuzanna10Klub Pływacki Ciechanw34.2643
24.TROJANOWSKA, Julia10MKS Jagiellonka34.4043
25.MISZCZAK, Zofia10MKS Jagiellonka34.5442
26.GAN, Nadia10MKS Jagiellonka35.4639
27.NADULSKA, Sandra10MKS Jagiellonka37.0034
28.MICHALINA, Borowik11MKS Jagiellonka37.2933

9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw19.91223
2.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno21.41179
3.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Maz21.56175
4.ZALEWSKA, Zosia09MKS Jagiellonka21.84169
5.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno22.20161
6.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka22.22160
7.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka22.57153
8.PIEŃKOWSKA, Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno22.65151
9.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno23.68132
10.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Maz23.72132
11.MAKOWSKA, Natasza09MKS Jagiellonka23.97127
12.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka24.04126
13.TROŚCIAŃCZYK, Sonia09MKS Jagiellonka24.26123
14.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Maz24.63117
15.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka24.64117
16.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw24.86114
17.ŁAWNICZAK, Maja09MKS Jagiellonka26.2397
18.SASKIEWICZ, Ania09MKS Jagiellonka26.3396
19.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka26.3896
20.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Maz26.4195
21.BOROWIK, Zosia09MKS Jagiellonka26.4894
22.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw26.8690
23.GOŁĘBIEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Ciechanw27.8281
24.PRZYBYSZEWSKA, Olga09Klub Pływacki Ciechanw31.1558
25.RADULSKA, Zofia09Klub Pływacki Ciechanw31.5356


<< TOP >>
Konkurencja 2
17.02.2018 - 9:11
Chłopcw, 25m grzbietowy

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.POŁOWNIAK, Mateusz10MKS Jagiellonka23.4885
2.KNAP, Olaf10MKS Jagiellonka23.5185
3.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock24.5575
4.PIOTROWSKI, Antoni10Okregowe WOPR Rawa Maz25.2968
5.URBAŃSKI, Darek10MKS Jagiellonka25.4067
6.ŁOBODA, Adam11MPKS Orka Ciechanw25.6266
7.GRĄDZIK, Olaf10Klub Pływacki Ciechanw25.7964
8.BIREK, Jan10UKS dwjka Sochaczew26.0562
9.STAŃCZAK, Tymoteusz10MKS Jagiellonka26.1762
10.MAJEWSKI, Dawid10MKS Jagiellonka26.2461
11.KRASKIEWICZ, Jan10MKS Jagiellonka26.7558
12.REUT, Szymon10SSP Orka Iława27.3954
13.ZAKRZEWSKI, Jan10MKS Jagiellonka28.4648
14.PISARSKI, Daniel10MKS Jagiellonka28.5048
15.WIATROWSKI, Emil10SSP Orka Iława28.5447
16.LINDNER, Filip10MKS Jagiellonka28.9645
17.STRYCZYŃSKI, Szymon10MKS Jagiellonka29.1844
18.KRZYWNICKI, Michał10Okregowe WOPR Rawa Maz29.2044
19.KONWERSKI, Antoni10Klub Pływacki Ciechanw30.3839
20.ANTONENKO, Mykyta10MKS Jagiellonka30.4939
21.ROSA, Michał11MKS Jagiellonka31.5235
22.KUROWSKI, Igor11Klub Pływacki Ciechanw31.5735
23.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw32.1433
24.NIEMCZURA, Fryderyk10MKS Jagiellonka32.5032
25.OLSZEWSKI, Wojtek10MKS Jagiellonka32.9231
26.ORACZ, Kamil10MKS Jagiellonka35.4724
27.KRUSZEWSKI, Arek10MKS Jagiellonka36.3823
28.ORŁOWSKI, Bartosz10Klub Pływacki Ciechanw42.4814

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon19.59147
2.ZGODA, Bartek09MKS Jagiellonka21.47112
3.MATUSZEWSKI, Maks09MKS Jagiellonka21.75108
4.HINCMANOWSKI, Jakub09Klub Pływacki Płetwal Mława21.77107
5.KIERUŃCZAK, Bartek09MKS Jagiellonka22.6495
6.DEBSKI, Antoni09MKS Piaseczno23.3087
7.GĘBSKI, Sebastian09MKS Jagiellonka23.6584
8.ZALEWSKI, Bartek09SSP Orka Iława23.6783
9.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt24.0280
10.IRLIK, Wojciech09rekin bydgoszcz24.0579
11.KNAP, Igor09MKS Jagiellonka24.3077
12.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr09Nautilus Brzeziny24.9571
13.ANTONOWICZ, Oliwier09SSP Orka Iława25.6266
14.KRÓLICA, Leon09MKS Piaseczno25.7565
15.CZERNIAWSKI, Nataniel09Klub Sportowy Płetwal Szczytno26.1861
16.GAWEŁKO, Adam09UKS Trjka Puławy26.4660
17.KONOPKA, Szymon09Klub Pływacki Ciechanw26.5059
18.MARKOWSKI, Ignacy09MKS Jagiellonka27.3254
19.NOWAK, Jakub09MKS Jagiellonka27.9850
20.STASZ, Mieszko09MKS Jagiellonka28.6547
21.TEREBIŃSKI, Kacper09SSP Orka Iława29.2544
22.SCHODOWSKI, Paweł09Klub Pływacki Ciechanw29.3044
23.ŻMIJEWSKI, Cezary09MKS Jagiellonka31.9933
24.GOŁĘBIOWSKI, Franciszek09Klub Pływacki Ciechanw52.317


<< TOP >>
Konkurencja 3
17.02.2018 - 9:23
Dziewcząt, 50m grzbietowy10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon38.67292
2.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Maz41.89230
3.BUTRYN, Amelia08Klub Pływacki Płetwal Mława42.55219
4.WESTFALL, Wiktoria08Nowodworski OSiR43.79201
5.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno44.32194
6.CZUBIK, Aleksandra08UKS dwjka Sochaczew45.31181
7.SKÓRZEWSKA, Natalia08UKS Piątka Ostrołęka46.05173
8.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw46.96163
9.MARKOWSKA, Justyna08MKS Jagiellonka48.50148
10.MROZOWSKA, Gabriela08MKS Jagiellonka48.54147
11.WOJCIECHOWSKA, Zuzanna08MZOS Płock49.15142
12.STEFAŃSKA, Joanna08MKS Jagiellonka49.22141
13.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Maz49.71137
14.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina Ostrołęka50.32132
15.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno51.07126
16.KUJAWA, Maria08MZOS Płock51.72122
17.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokołw Podlaski52.42117
18.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka52.79114
19.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw52.81114
20.GOCOLIŃSKA, Lena08MPKS Orka Ciechanw53.70109
21.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Maz54.52104
22.MARCINIAK, Martyna08KS Neptun Sokołw Podlaski55.05101
23.TENDERENDA, Aleksandra08Klub Pływacki Ciechanw55.7697
24.ORNAFA, Amelia08Okregowe WOPR Rawa Maz56.1595
25.SEKUCKA, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw1:07.8054
DYSKW.SZCZYTYŃSKA, Małgorzata08MKS Jagiellonka49.63
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka50.48
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.DZIEWANOWSKA, Maja08Klub Pływacki Ciechanw53.08
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

11 lat

1.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa36.41350
2.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwjka Sochaczew38.13305
3.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon39.65271
4.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa39.67270
5.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa40.22259
6.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa40.61252
7.SULIŃSKA, Krystyna07MZOS Płock41.93229
8.STEPNIAK, Nikola07UKS dwjka Sochaczew42.09226
9.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw42.39222
10.GRZEGORZEWSKA, Julia07Nowodworski OSiR42.55219
11.BUŁKA, Oliwia07Nowodworski OSiR42.94213
12.SAC, Sylwia07Nowodworski OSiR43.53205
13.PARDO, Wiktoria07MKS Jagiellonka44.61190
14.WOŁOSZ, Maja07Squatina Ostrołęka44.74188
15.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw44.90186
16.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw45.20183
17.URBAŃSKA, Aleksandra07SSP Orka Iława45.27182
18.NADARZYŃSKA, Luiza07Klub Pływacki Ciechanw45.96174
19.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno46.73165
20.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno47.21160
21.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw48.54147
22.DYMERSKA, Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno48.61147
23.STARTEK, Natalia07Uks Delfin Legionowo48.74146
DYSKW.GOŁKOWSKA, Zofia07UKS dwjka Sochaczew43.36
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw45.49
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.WASIŁOWSKA, Natalia07Klub Pływacki Ciechanw1:02.22
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

12 lat

1.LIS, Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno33.82437
2.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława39.40276
3.BOROWIK, Maria06UKS Jagiellonka Warszawa39.78268
4.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława39.98264
5.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa40.15261
6.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw41.25240
7.SKRZYŃSKA, Emilia06MZOS Płock43.78201
8.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw44.26195
9.CICHOCKA, Joanna06MZOS Płock44.59190
10.KACZMARCZYK, Marta06Okregowe WOPR Rawa Maz46.71165
11.KRUPIŃSKA, Anna06MPKS Orka Ciechanw48.22150
12.REMBOWSKA, Nina06MPKS Orka Ciechanw52.81114
13.TAŃSKA, Karolina06MPKS Orka Ciechanw55.4199
14.SZYPNIK, Amelia06SSP Orka Iława57.1790


<< TOP >>
Konkurencja 4
17.02.2018 - 9:39
Chłopcw, 50m grzbietowy

10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.ZGODA, Szymon08MKS Jagiellonka37.82202
2.KALISZEWSKI, Patryk08Klub Pływacki Płetwal Mława41.17157
3.MASTALERZ, Kosma08Stowarzyszenie Pływakw i Rato41.73150
4.WIERCIŃSKI, Aleksander08MKS Jagiellonka41.83149
5.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka43.60132
6.ORKWISZEWSKI, Aleksander08Klub Pływacki Płetwal Mława43.89129
7.WALASIEWICZ, Bartosz08MKS Medyk Giżycko44.66123
8.JANAŚKIEWICZ, Wiktor08MKS Jagiellonka48.2897
9.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno48.8694
PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw48.8694
11.NIEMCZURA, Wiktor08MKS Jagiellonka49.6889
12.KIWERSKI, Kajetan08MKS Jagiellonka49.8088
13.BOROWSKI, Jan08MKS Jagiellonka50.3186
14.SADZA, Mieszko08Klub Pływacki Płetwal Mława50.8883
15.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Maz51.9278
16.CHĄDZYŃSKI, Eryk08UKS dwjka Sochaczew53.1073
17.JURSKI, Franciszek08Klub Pływacki Ciechanw54.9166
18.JANKOWSKI, Hubert08SSP Orka Iława55.5663
19.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokołw Podlaski56.4760
20.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokołw Podlaski56.9459
21.WRZOSEK, Lubosz08KS Neptun Sokołw Podlaski1:08.2234
22.TYCZYŃSKI, Tadeusz08Uks Delfin Legionowo1:18.8122
DYSKW.WIATROWSKI, Marcel08SSP Orka Iława51.51
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie).

11 lat

1.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew39.68175
2.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa-Mokotw39.92172
3.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw41.55152
4.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa41.84149
5.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw41.95148
6.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon42.58142
7.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno43.09137
8.BUŁKIN, Igor07Nowodworski OSiR43.26135
9.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka43.44133
10.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa43.84130
11.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno43.98128
12.JAKUB, Krystkiewicz07MPKS Orka Ciechanw44.00128
13.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Maz44.41125
14.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokołw Podlaski44.59123
15.GŁOWACKI, Sebastian07UKS dwjka Sochaczew44.87121
16.BOROWIK, Franciszek07MKS Jagiellonka45.64115
17.PALIŃSKI, Michał07SSP Orka Iława49.6389
18.SZYMON, Stanowski07Okregowe WOPR Rawa Maz50.5584
19.BITKOWSKI, Jan07MPKS Orka Ciechanw51.4480
20.GRABOWSKI, Mateusz07MZOS Płock51.5779
21.KOŹNIEWSKI, Piotr07Klub Pływacki Ciechanw1:16.9824

12 lat

1.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa35.43246
2.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock36.75221
3.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon37.67205
4.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk37.73204
5.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock37.93201
6.BZYMEK, Igor06Nowodworski OSiR39.68175
7.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława42.23145
8.HERMANN, Mikołaj06Klub Pływacki Ciechanw42.31144
9.JACZYŃSKI, Szymon06UKS dwjka Sochaczew43.47133
10.SURAL, Bartosz06UKS Jagiellonka Warszawa43.69131
11.CIUCHCIŃSKI, Adam06UKS dwjka Sochaczew43.73131
12.ZALEWSKI, Mikołaj06Nowodworski OSiR44.60123
13.AKIMOW, Bartosz06MZOS Płock45.62115
14.LISZEWSKI, Michał06Klub Pływacki Ciechanw50.9283

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon29.16442


<< TOP >>
Konkurencja 5
17.02.2018 - 9:55
Dziewcząt, 25m klasyczny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.MYDŁOWSKA, Roxana10Okregowe WOPR Rawa Maz30.5482
2.DAMIĘCKA, Blanka10MKS Jagiellonka30.7481
3.RUSINEK, Zuzanna10MUKP Przyjazne Wody31.4076
4.SZCZERKOWSKA, Julia10Okregowe WOPR Rawa Maz32.3669
5.PIETUCH, Antonina10Uks Delfin Legionowo33.8860
6.IRLIK, Zofia11rekin bydgoszcz34.8455
7.NOWICKA, Natalia10Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.6352
8.SOLIS, Zuzanna11SWIM TEAM Wilanw36.9047
9.GAJEWSKA, Karolina10MKS Jagiellonka39.8937
10.NEUHORN, Diana10MKS Jagiellonka41.0934
11.POTYRA, Jagoda10MKS Jagiellonka45.8324
12.RZĄSA, Amelia10MKS Jagiellonka46.6823
13.KRYSTMAN, Kaja10MKS Jagiellonka46.7923
14.JAŃCZUK, Klara10MKS Jagiellonka48.4220

9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw23.72177
2.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw23.84174
3.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka24.54159
BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka24.54159
5.ZALEWSKA, Zosia09MKS Jagiellonka26.18131
6.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Maz26.27130
7.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Maz26.33129
8.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka27.40114
9.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno27.49113
10.MAKOWSKA, Natasza09MKS Jagiellonka28.29104
11.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno28.9297
12.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno29.4892
13.SASKIEWICZ, Ania09MKS Jagiellonka29.5092
14.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka30.6781
15.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Maz30.7980
16.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka30.9479
17.BOROWIK, Zosia09MKS Jagiellonka31.2877
18.GOŁĘBIEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Ciechanw31.9972
19.ŁAWNICZAK, Maja09MKS Jagiellonka35.5952
20.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw35.7851
21.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Maz35.8851
22.URBAŃSKA, Magda09MKS Jagiellonka38.4541
DYSKW.PIEŃKOWSKA, Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.59
K17 - Pływak dotknął ścianę dłońmi nałożonymi na siebie przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.02.2018 - 10:03
Chłopcw, 25m klasyczny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.KNAP, Olaf10MKS Jagiellonka28.1770
2.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw32.1547
3.STAŃCZAK, Tymoteusz10MKS Jagiellonka32.4745
4.URBAŃSKI, Darek10MKS Jagiellonka33.4242
5.KRASKIEWICZ, Jan10MKS Jagiellonka33.9440
6.POŁOWNIAK, Mateusz10MKS Jagiellonka37.5829
7.WIATROWSKI, Emil10SSP Orka Iława40.2923
8.GRĄDZIK, Olaf10Klub Pływacki Ciechanw41.6521
DYSKW.PIOTROWSKI, Antoni10Okregowe WOPR Rawa Maz
K6 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon22.05146
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt22.42139
3.CHMIELIŃSKI, Szymon09Klub Pływacki Ciechanw24.24110
4.HINCMANOWSKI, Jakub09Klub Pływacki Płetwal Mława24.46107
5.KIERUŃCZAK, Bartek09MKS Jagiellonka24.49106
6.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr09Nautilus Brzeziny25.2098
7.ZGODA, Bartek09MKS Jagiellonka25.2797
8.IRLIK, Wojciech09rekin bydgoszcz26.5483
9.MATUSZEWSKI, Maks09MKS Jagiellonka27.3976
10.KNAP, Igor09MKS Jagiellonka28.0770
11.CZERNIAWSKI, Nataniel09Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.1070
12.ANTONOWICZ, Oliwier09SSP Orka Iława28.7965
13.DEBSKI, Antoni09MKS Piaseczno29.3961
14.STASZ, Mieszko09MKS Jagiellonka29.5460
15.GĘBSKI, Sebastian09MKS Jagiellonka30.3056
16.MARKOWSKI, Ignacy09MKS Jagiellonka32.1947
17.ŻMIJEWSKI, Cezary09MKS Jagiellonka42.4620
DYSKW.ZALEWSKI, Bartek09SSP Orka Iława21.75
K6 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.02.2018 - 10:10
Dziewcząt, 50m klasyczny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Maz44.34269
2.MULEWSKA, Blanka08Squatina Ostrołęka45.93242
3.BARAŃSKA, Maja08Squatina Ostrołęka48.65204
4.KORCZAK, Weronika08MKS Jagiellonka48.88201
5.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Maz49.70191
6.SKÓRZEWSKA, Natalia08UKS Piątka Ostrołęka50.87178
7.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw52.12165
8.WOJCIECHOWSKA, Zuzanna08MZOS Płock52.63161
9.MROZOWSKA, Gabriela08MKS Jagiellonka52.67160
10.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw53.19156
11.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno54.25147
12.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Maz54.52144
13.KAMIŃSKA, Kaja08Klub Pływacki Płetwal Mława54.67143
14.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw56.43130
15.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Maz56.53130
16.SZCZYTYŃSKA, Małgorzata08MKS Jagiellonka57.69122
17.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka59.17113
18.ORNAFA, Amelia08Okregowe WOPR Rawa Maz1:00.70105
19.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Maz1:01.06103
20.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokołw Podlaski1:02.7695
21.RACHUBA, Gabriela08Klub Pływacki Płetwal Mława1:05.9981
DYSKW.KACPRZAK, Iga08UKS dwjka Sochaczew
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

11 lat

1.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa39.48381
2.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Maz41.40331
3.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno45.39251
4.WIŚNIEWSKA, Helena07MZOS Płock45.65246
5.CHMIELECKA, Amelia07MZOS Płock46.36235
6.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno46.75229
7.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa46.86228
8.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw47.29222
9.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw48.32208
10.DYMERSKA, Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno50.46182
11.NIŹNIKOWSKA, Daria07Nautilus Brzeziny50.61181
12.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw51.86168
13.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Maz52.22164
14.WOŁOSZ, Maja07Squatina Ostrołęka52.92158
15.URBAŃSKA, Aleksandra07SSP Orka Iława53.46153
16.NADARZYŃSKA, Luiza07Klub Pływacki Ciechanw54.38146
DYSKW.GOŁKOWSKA, Zofia07UKS dwjka Sochaczew46.22
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa39.69375
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa40.10364
3.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa40.83345
4.GAWEŁKO, Zuzanna06UKS Trjka Puławy41.32332
5.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock41.61326
6.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw41.68324
7.KLAK, Klaudia06MZOS Płock41.85320
8.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw42.91297
9.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława43.69281
10.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno44.64264
11.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno45.85243
12.AKIMOW, Karolina06MZOS Płock46.31236
13.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Maz48.50205
14.BOROWIK, Maria06UKS Jagiellonka Warszawa49.20197
15.KACZMARCZYK, Marta06Okregowe WOPR Rawa Maz49.59192
16.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw52.14165
17.REMBOWSKA, Nina06MPKS Orka Ciechanw54.52144
DYSKW.KRUPIŃSKA, Anna06MPKS Orka Ciechanw55.09
K13 - Pływak nie zwrcił stp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu ng.
DYSKW.SZYPNIK, Amelia06SSP Orka Iława1:03.94
K13 - Pływak nie zwrcił stp na zewnątrz w trakcie napędzającej części ruchu ng.


<< TOP >>
Konkurencja 8
17.02.2018 - 10:25
Chłopcw, 50m klasyczny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.ZALEWSKI, Jakub08SSP Orka Iława45.79167
2.CHOROSZEWSKI, Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.19153
3.WIERCIŃSKI, Aleksander08MKS Jagiellonka48.35142
4.STRUSIŃSKI, Jan08MZOS Płock48.38142
5.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Maz49.58132
6.MICHAŁOWSKI, Jan08Nowodworski OSiR49.64131
7.MASTALERZ, Kosma08Stowarzyszenie Pływakw i Rato50.28126
8.WALASIEWICZ, Bartosz08MKS Medyk Giżycko50.62124
9.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka51.04121
10.ŚWIDEREK, Alan08Squatina Ostrołęka53.49105
11.SZCZEPAŃSKI, Wiktor08Klub Pływacki Ciechanw54.6098
12.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno56.6688
13.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno57.5184
14.WIATROWSKI, Marcel08SSP Orka Iława58.6179
15.JANAŚKIEWICZ, Wiktor08MKS Jagiellonka58.7579
16.BOROWSKI, Jan08MKS Jagiellonka59.2977
17.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Maz1:00.3473
18.WRZOSEK, Lubosz08KS Neptun Sokołw Podlaski1:03.8161
19.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokołw Podlaski1:04.6659
20.JANKOWSKI, Hubert08SSP Orka Iława1:04.9558
21.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokołw Podlaski1:06.2055
DYSKW.BROŻEK, Piotr08UKS dwjka Sochaczew55.46
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie.
DYSKW.KIWERSKI, Kajetan08MKS Jagiellonka58.81
K6 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.

11 lat

1.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa43.13200
2.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew43.43196
3.JANKOWSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa43.45196
4.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka46.41161
5.JAKUBCEWICZ, Dawid07Klub Sportowy Płetwal Szczytno46.69158
6.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokołw Podlaski46.71157
7.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokołw Podlaski47.90146
8.GŁOWACKI, Sebastian07UKS dwjka Sochaczew48.14144
9.CZAJKA, Adam07UKS dwjka Sochaczew48.31142
10.ADAM, Stępniak07PSP SWIM Płock49.32134
11.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw49.59132
12.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa50.26126
13.JAKUB, Krystkiewicz07MPKS Orka Ciechanw50.29126
14.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa51.59117
15.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Maz51.88115
16.ZYGMUNCIAK, Filip07UKS dwjka Sochaczew52.27112
17.BOROWIK, Franciszek07MKS Jagiellonka52.78109
DYSKW.PALIŃSKI, Michał07SSP Orka Iława54.50
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

12 lat

1.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa38.26287
2.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka39.41263
3.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw40.00251
4.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock42.27213
5.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława42.79205
6.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw43.50195
7.ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka Ostrołęka44.10187
8.SZYMAŃSKI, Bruno06MZOS Płock46.98155
9.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa47.83147
10.JAROSZ, Kamil06MZOS Płock48.39142
11.GOSK, Robert06MZOS Płock48.91137
12.KUROWSKI, Oskar06Klub Pływacki Ciechanw49.44133
13.JACZYŃSKI, Szymon06UKS dwjka Sochaczew55.4294
14.LISZEWSKI, Michał06Klub Pływacki Ciechanw59.4076


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.02.2018 - 10:40
Dziewcząt, 25m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.KSIĘŻOPOLSKA, Zosia10KS Neptun Sokołw Podlaski21.94113
2.WĄSIAKOWSKA, Monika10MKS Jagiellonka22.00112
3.PIETUCH, Antonina10Uks Delfin Legionowo22.42106
4.MYDŁOWSKA, Roxana10Okregowe WOPR Rawa Maz23.2795
5.NEUHORN, Diana10MKS Jagiellonka24.1185
6.NOWICKA, Natalia10Klub Sportowy Płetwal Szczytno24.3283
7.DAMIĘCKA, Blanka10MKS Jagiellonka25.6071
8.SOLIS, Zuzanna11SWIM TEAM Wilanw26.6363
9.RUSINEK, Zuzanna10MUKP Przyjazne Wody27.1459
10.SZCZERKOWSKA, Julia10Okregowe WOPR Rawa Maz27.3158
11.GAJEWSKA, Karolina10MKS Jagiellonka27.8755
12.BŁAŻKIEWICZ, Maja10Klub Pływacki Płetwal Mława27.9454
13.POTYRA, Jagoda10MKS Jagiellonka27.9654
14.JASKULSKA, Anna10Klub Pływacki Ciechanw29.5546
15.JAŃCZUK, Klara10MKS Jagiellonka30.3043
16.KRYSTMAN, Kaja10MKS Jagiellonka30.4242
17.JURSKA, Hanna11Klub Pływacki Ciechanw30.5242
18.GRAD, Irena10MKS Jagiellonka30.7341
19.TROJANOWSKA, Julia10MKS Jagiellonka30.8740
20.SZUDRAWSKA, Nikola10MKS Jagiellonka32.3735
21.GRUZIEL, Hanna10MKS Jagiellonka33.1232
22.MISZCZAK, Zofia10MKS Jagiellonka33.8530
23.URBANOWSKA, Zuzanna10Klub Pływacki Ciechanw33.9930
24.GAN, Nadia10MKS Jagiellonka34.3229
25.NADULSKA, Sandra10MKS Jagiellonka36.9723
26.BEZDITNA, Sofia10MKS Jagiellonka37.1723
27.RZĄSA, Amelia10MKS Jagiellonka38.2021
28.ZYCH, Martyna10MKS Jagiellonka39.3219
29.MICHALINA, Borowik11MKS Jagiellonka43.8014
30.RUCIŃSKA, Amelia11MKS Jagiellonka57.156

9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw17.20235
2.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka18.63185
3.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Maz19.99149
4.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka20.06148
5.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Maz20.07148
6.ZALEWSKA, Zosia09MKS Jagiellonka20.09147
7.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno20.12147
8.BĄK, Oliwia09MKS Jagiellonka20.40141
9.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno20.43140
10.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno20.50139
11.MAKOWSKA, Natasza09MKS Jagiellonka20.80133
12.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka21.87114
SASKIEWICZ, Ania09MKS Jagiellonka21.87114
14.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw22.38106
15.KOSIŃSKA, Kornelia09Okregowe WOPR Rawa Maz22.61103
16.ŁAWNICZAK, Maja09MKS Jagiellonka22.66102
17.PIEŃKOWSKA, Martyna09Klub Sportowy Płetwal Szczytno22.79101
18.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Maz23.0997
19.BOROWIK, Zosia09MKS Jagiellonka24.5580
20.PIKOŃ, Julia09MKS Jagiellonka24.8478
21.KIEŁBASA, Julia09Klub Pływacki Ciechanw24.8777
22.TROŚCIAŃCZYK, Sonia09MKS Jagiellonka25.8769
23.GOŁĘBIEWSKA, Alicja09Klub Pływacki Ciechanw26.3165
24.RADULSKA, Zofia09Klub Pływacki Ciechanw27.9854
25.PRZYBYSZEWSKA, Olga09Klub Pływacki Ciechanw31.3438


<< TOP >>
Konkurencja 10
17.02.2018 - 10:51
Chłopcw, 25m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat i młodsi

1.JÓŹWIAK, Marcel10PSP SWIM Płock20.8583
2.ŁOBODA, Adam11MPKS Orka Ciechanw22.0770
3.KNAP, Olaf10MKS Jagiellonka22.3468
4.PIOTROWSKI, Antoni10Okregowe WOPR Rawa Maz22.4067
5.URBAŃSKI, Darek10MKS Jagiellonka22.5766
6.POŁOWNIAK, Mateusz10MKS Jagiellonka23.2960
7.MAJEWSKI, Dawid10MKS Jagiellonka23.3459
8.KRASKIEWICZ, Jan10MKS Jagiellonka23.4658
9.STAŃCZAK, Tymoteusz10MKS Jagiellonka24.0654
10.BIREK, Jan10UKS dwjka Sochaczew24.6051
11.GRĄDZIK, Olaf10Klub Pływacki Ciechanw25.6445
12.PISARSKI, Daniel10MKS Jagiellonka26.7039
13.MICHAŁ, Krzywnicki10Okregowe WOPR Rawa Maz27.1138
14.MAŃKOWSKI, Błażej10Klub Pływacki Ciechanw27.6136
15.REUT, Szymon10SSP Orka Iława27.9634
16.OLSZEWSKI, Wojtek10MKS Jagiellonka28.3833
17.ANTONENKO, Mykyta10MKS Jagiellonka28.4233
18.KONWERSKI, Antoni10Klub Pływacki Ciechanw28.6132
19.WIATROWSKI, Emil10SSP Orka Iława28.8631
20.STRYCZYŃSKI, Szymon10MKS Jagiellonka29.2430
21.NIEMCZURA, Fryderyk10MKS Jagiellonka29.7328
22.ROSA, Michał11MKS Jagiellonka31.1425
23.LINDNER, Filip10MKS Jagiellonka31.4224
24.ORACZ, Kamil10MKS Jagiellonka38.6113

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon17.45143
2.SZUBERT-OLSZACKI, Piotr09Nautilus Brzeziny18.50120
3.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt18.55119
4.HINCMANOWSKI, Jakub09Klub Pływacki Płetwal Mława18.59118
5.MATUSZEWSKI, Maks09MKS Jagiellonka19.46103
6.DEBSKI, Antoni09MKS Piaseczno19.9096
7.ZGODA, Bartek09MKS Jagiellonka20.7485
ANTONOWICZ, Oliwier09SSP Orka Iława20.7485
9.ZALEWSKI, Bartek09SSP Orka Iława22.4467
10.KNAP, Igor09MKS Jagiellonka22.5666
11.STASZ, Mieszko09MKS Jagiellonka23.1161
12.GĘBSKI, Sebastian09MKS Jagiellonka23.7456
13.CZERNIAWSKI, Nataniel09Klub Sportowy Płetwal Szczytno23.8556
14.IRLIK, Wojciech09rekin bydgoszcz24.2453
15.KONOPKA, Szymon09Klub Pływacki Ciechanw24.7350
16.MARKOWSKI, Ignacy09MKS Jagiellonka24.8949
17.GAWEŁKO, Adam09UKS Trjka Puławy26.8339
18.SCHODOWSKI, Paweł09Klub Pływacki Ciechanw27.6536
19.ŻMIJEWSKI, Cezary09MKS Jagiellonka32.6221
20.NOWAK, Jakub09MKS Jagiellonka33.7419
DYSKW.KIERUŃCZAK, Bartek09MKS Jagiellonka18.75
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 11
17.02.2018 - 11:02
Dziewcząt, 50m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon35.11290
2.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Maz35.91271
3.CZUBIK, Aleksandra08UKS dwjka Sochaczew36.26263
4.BUTRYN, Amelia08Klub Pływacki Płetwal Mława37.00247
5.ŁOBODA, Maria08Uks Zs27 Osowa Gra Bydgoszcz37.07246
6.MULEWSKA, Blanka08Squatina Ostrołęka37.94229
7.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Maz38.31223
8.CHAREWICZ, Oliwia08Squatina Ostrołęka39.17208
9.WESTFALL, Wiktoria08Nowodworski OSiR39.64201
10.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Maz39.89197
11.WOJCIECHOWSKA, Zuzanna08MZOS Płock40.04195
12.KORCZAK, Weronika08MKS Jagiellonka40.49189
13.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno40.55188
14.MROZOWSKA, Gabriela08MKS Jagiellonka40.85184
15.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw41.68173
16.KUJAWA, Maria08MZOS Płock43.74149
17.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina Ostrołęka44.04146
18.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Maz44.06146
19.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka44.10146
20.BARAŃSKA, Maja08Squatina Ostrołęka44.30144
21.KAMIŃSKA, Kaja08Klub Pływacki Płetwal Mława44.46142
22.RACHUBA, Gabriela08Klub Pływacki Płetwal Mława44.49142
23.ZAPAŚNIK, Żywia08MKS Piaseczno44.55141
24.MARKOWSKA, Justyna08MKS Jagiellonka44.64141
25.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Maz44.72140
26.SZCZYTYŃSKA, Małgorzata08MKS Jagiellonka45.20135
27.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka45.51133
28.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw45.52133
29.STEFAŃSKA, Joanna08MKS Jagiellonka47.72115
30.GOCOLIŃSKA, Lena08MPKS Orka Ciechanw48.44110
31.TENDERENDA, Aleksandra08Klub Pływacki Ciechanw50.8095
32.ORNAFA, Amelia08Okregowe WOPR Rawa Maz51.1993
33.KACPRZAK, Iga08UKS dwjka Sochaczew51.7690
34.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokołw Podlaski52.8185
35.SEKUCKA, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw1:13.3931

11 lat

1.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa31.89387
2.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon32.31372
3.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Maz34.10316
4.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa34.52305
5.WOJCIECHOWSKA, Julia07MZOS Płock34.65301
6.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw34.91295
7.STEPNIAK, Nikola07UKS dwjka Sochaczew35.01292
8.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa35.22287
9.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa35.49280
10.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwjka Sochaczew35.65277
11.BUŁKA, Oliwia07Nowodworski OSiR36.93249
12.GOŁKOWSKA, Zofia07UKS dwjka Sochaczew37.10245
13.GRZEGORZEWSKA, Julia07Nowodworski OSiR37.40239
14.SULIŃSKA, Krystyna07MZOS Płock37.50238
15.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw37.58236
16.WIŚNIEWSKA, Helena07MZOS Płock37.84231
17.OLSZEWSKA, Julia07MKS Jagiellonka38.09227
18.WOŁOSZ, Maja07Squatina Ostrołęka38.53219
19.PARDO, Wiktoria07MKS Jagiellonka39.32206
20.SAC, Sylwia07Nowodworski OSiR39.49203
21.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw39.89197
22.NADARZYŃSKA, Luiza07Klub Pływacki Ciechanw39.97196
23.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno40.19193
24.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno40.23192
25.NIŹNIKOWSKA, Daria07Nautilus Brzeziny41.03181
26.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw41.76172
27.CHMIELECKA, Amelia07MZOS Płock42.35165
28.STARTEK, Natalia07Uks Delfin Legionowo43.26155
29.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Maz43.64151
30.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw44.12146
31.WASIŁOWSKA, Natalia07Klub Pływacki Ciechanw1:00.5156

12 lat

1.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa30.79430
2.LIS, Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno31.04419
3.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock31.35407
4.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno31.98383
5.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa32.39369
6.GAWEŁKO, Zuzanna06UKS Trjka Puławy33.05347
7.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa33.40336
8.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława33.59331
9.NOJMAN, Maja06SSP Orka Iława34.05317
10.KLAK, Klaudia06MZOS Płock34.18314
11.BOROWIK, Maria06UKS Jagiellonka Warszawa34.22313
12.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława34.36309
13.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława34.90295
14.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw36.24263
15.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS Jagiellonka Warszawa36.52257
16.SKRZYŃSKA, Emilia06MZOS Płock36.81251
17.CICHOCKA, Joanna06MZOS Płock37.16244
18.AKIMOW, Karolina06MZOS Płock37.20243
19.GŁOWACKA, Dominika06MZOS Płock37.34241
20.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno37.69234
21.DROZDOWSKA, Wiktoria06SWIM TEAM Wilanw39.09210
22.KRUPIŃSKA, Anna06MPKS Orka Ciechanw39.22208
23.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Maz39.76199
24.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw43.45153
25.REMBOWSKA, Nina06MPKS Orka Ciechanw43.68150
26.TAŃSKA, Karolina06MPKS Orka Ciechanw48.52109


<< TOP >>
Konkurencja 12
17.02.2018 - 11:24
Chłopcw, 50m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.ZGODA, Szymon08MKS Jagiellonka33.17227
2.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock33.19227
3.CHOROSZEWSKI, Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.74182
4.WIERCIŃSKI, Aleksander08MKS Jagiellonka37.50157
5.ORKWISZEWSKI, Aleksander08Klub Pływacki Płetwal Mława37.90152
6.KALISZEWSKI, Patryk08Klub Pływacki Płetwal Mława37.91152
7.MICHAŁOWSKI, Jan08Nowodworski OSiR37.92152
8.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Maz38.25148
9.KALINOWSKI, Dawid08MZOS Płock39.11139
10.MAJEWSKI, Szymon08MKS Jagiellonka39.77132
11.STRUSIŃSKI, Jan08MZOS Płock40.32126
12.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Maz41.03120
13.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw41.54116
14.NIEMCZURA, Wiktor08MKS Jagiellonka41.86113
15.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno42.20110
16.WIATROWSKI, Marcel08SSP Orka Iława43.6799
17.SADZA, Mieszko08Klub Pływacki Płetwal Mława43.7499
18.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno43.7599
19.JANAŚKIEWICZ, Wiktor08MKS Jagiellonka43.9697
20.KIWERSKI, Kajetan08MKS Jagiellonka44.1896
21.ŚWIDEREK, Alan08Squatina Ostrołęka44.2496
22.JURSKI, Franciszek08Klub Pływacki Ciechanw44.4095
23.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokołw Podlaski45.1090
24.JANKOWSKI, Hubert08SSP Orka Iława48.2174
25.BOROWSKI, Jan08MKS Jagiellonka48.3173
26.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Maz49.4668
27.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokołw Podlaski51.6160
28.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokołw Podlaski52.1458
29.KOŁAKOWSKI, Mateusz08Klub Pływacki Ciechanw1:07.5526

11 lat

1.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa-Mokotw31.62263
2.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew33.14228
3.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa34.72198
4.BEDYŃSKI, Sebastian07MKS Jagiellonka35.09192
5.ADAM, Stępniak07PSP SWIM Płock35.29189
6.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw35.49186
7.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon36.20175
8.BUŁKIN, Igor07Nowodworski OSiR36.93165
9.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw37.04163
10.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa37.15162
11.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno37.20161
12.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa37.61156
13.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa37.64155
14.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno38.14149
15.JAKUBCEWICZ, Dawid07Klub Sportowy Płetwal Szczytno38.27148
16.GŁOWACKI, Sebastian07UKS dwjka Sochaczew39.24137
17.JAKUB, Krystkiewicz07MPKS Orka Ciechanw40.47125
18.GRABOWSKI, Mateusz07MZOS Płock40.89121
19.SZYMON, Stanowski07Okregowe WOPR Rawa Maz42.11111
20.BOROWIK, Franciszek07MKS Jagiellonka46.9480
21.BITKOWSKI, Jan07MPKS Orka Ciechanw49.7367
22.PALIŃSKI, Michał07SSP Orka Iława52.0359
23.KOŹNIEWSKI, Piotr07Klub Pływacki Ciechanw1:14.8319
DYSKW.ZYGMUNCIAK, Filip07UKS dwjka Sochaczew40.08
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk30.97279
2.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon31.93255
3.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa32.16250
4.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława32.69238
5.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa32.76236
6.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock33.10229
7.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława33.12228
8.ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka Ostrołęka33.20227
9.NOWICKI, Maciej06Klub Sportowy Płetwal Szczytno33.71217
10.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw35.17191
11.HERMANN, Mikołaj06Klub Pływacki Ciechanw35.21190
12.JAROSZ, Kamil06MZOS Płock35.30189
13.BZYMEK, Igor06Nowodworski OSiR35.41187
14.CIUCHCIŃSKI, Adam06UKS dwjka Sochaczew36.83166
15.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława37.03163
16.ZALEWSKI, Mikołaj06Nowodworski OSiR37.06163
17.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock37.42158
18.GOSK, Robert06MZOS Płock37.65155
19.SZYMAŃSKI, Bruno06MZOS Płock38.57144
20.SURAL, Bartosz06UKS Jagiellonka Warszawa39.61133
21.JACZYŃSKI, Szymon06UKS dwjka Sochaczew40.60124
22.AKIMOW, Bartosz06MZOS Płock41.20118
23.KUROWSKI, Oskar06Klub Pływacki Ciechanw42.04111
24.LISZEWSKI, Michał06Klub Pływacki Ciechanw42.96104

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon25.16522


<< TOP >>
Konkurencja 13
17.02.2018 - 11:43
Dziewcząt, 50m motylkowy10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.ŁOBODA, Maria08Uks Zs27 Osowa Gra Bydgoszcz42.69186
2.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw46.56143
3.CHAREWICZ, Oliwia08Squatina Ostrołęka47.51135
4.SKÓRZEWSKA, Natalia08UKS Piątka Ostrołęka47.61134
5.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw51.96103
6.MARKOWSKA, Justyna08MKS Jagiellonka52.40100
DYSKW.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon39.81
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokołw Podlaski57.97
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.ANTONIAK, Aleksandra08KS Neptun Sokołw Podlaski1:00.32
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.

11 lat

1.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa36.47298
2.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon39.06243
3.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa39.80229
4.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Maz40.07225
5.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno41.11208
6.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw41.89197
7.OLSZEWSKA, Julia07MKS Jagiellonka43.35177
8.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw43.87171
9.PARDO, Wiktoria07MKS Jagiellonka49.23121
10.NIŹNIKOWSKA, Daria07Nautilus Brzeziny49.59118
11.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw53.7193

12 lat

1.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa33.95370
2.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno37.47275
3.NOJMAN, Maja06SSP Orka Iława38.09262
4.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława39.18240
5.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno39.24239
6.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława41.35204
7.GŁOWACKA, Dominika06MZOS Płock42.21192
8.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS Jagiellonka Warszawa43.26178
9.SKRZYŃSKA, Emilia06MZOS Płock44.27167
10.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw54.1291


<< TOP >>
Konkurencja 14
17.02.2018 - 11:51
Chłopcw, 50m motylkowy10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock35.86224
2.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Maz44.44118
3.ZALEWSKI, Jakub08SSP Orka Iława44.77115
4.KALINOWSKI, Dawid08MZOS Płock45.33111
5.WALASIEWICZ, Bartosz08MKS Medyk Giżycko48.6989

11 lat

1.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa-Mokotw36.39214
2.JANKOWSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa39.82164
3.ADAM, Stępniak07PSP SWIM Płock40.85151
4.BEDYŃSKI, Sebastian07MKS Jagiellonka41.24147
5.CZAJKA, Adam07UKS dwjka Sochaczew42.00139
6.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka43.84122
7.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon44.63116
8.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw45.68108
9.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa45.90107
10.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokołw Podlaski49.8483

12 lat

1.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon32.67297
2.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka35.98222
3.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa36.26217
4.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock36.84207
5.ROMANOWSKI, Maciej06UKS Piątka Ostrołęka38.42182
6.NOWICKI, Maciej06Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.65154
7.ZALEWSKI, Mikołaj06Nowodworski OSiR43.44126
8.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława50.2181
9.KUROWSKI, Oskar06Klub Pływacki Ciechanw55.9859
DYSKW.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława40.98
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon27.91476


<< TOP >>
Konkurencja 15
17.02.2018 - 11:58
Dziewcząt, 100m zmienny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.BUTRYN, Amelia08Klub Pływacki Płetwal Mława1:32.6222943.4449.18
2.CZUBIK, Aleksandra08UKS dwjka Sochaczew1:36.4120344.9451.47
3.ŁOBODA, Maria08Uks Zs27 Osowa Gra Bydgoszcz1:38.5818946.0552.53
4.KORCZAK, Weronika08MKS Jagiellonka1:39.8718249.8250.05
5.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:43.5416349.6853.86
6.KAMIŃSKA, Kaja08Klub Pływacki Płetwal Mława2:02.599857.981:04.61
7.RACHUBA, Gabriela08Klub Pływacki Płetwal Mława2:06.049059.371:06.67

11 lat

1.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa1:23.8830838.2845.60
2.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.5427142.3245.22
3.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.5827041.4646.12
4.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:28.5826141.0747.51
5.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwjka Sochaczew1:29.1125739.7649.35
6.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:30.3824644.1546.23
7.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw1:31.3523843.9347.42
8.WIŚNIEWSKA, Helena07MZOS Płock1:34.1421846.6547.49
9.OLSZEWSKA, Julia07MKS Jagiellonka1:35.0021244.5750.43
10.SULIŃSKA, Krystyna07MZOS Płock1:37.2919745.2452.05
11.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:43.3616448.6654.70
12.DYMERSKA, Magdalena07Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:45.1715649.3755.80
13.CHMIELECKA, Amelia07MZOS Płock1:45.3715550.7954.58

12 lat

1.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:16.6040435.5241.08
2.LIS, Magdalena06Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:16.6740335.6641.01
3.ZAWADZKA, Klaudia06UKS Jagiellonka Warszawa1:20.2835137.9742.31
4.GAWEŁKO, Zuzanna06UKS Trjka Puławy1:21.1434037.7243.42
5.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:23.3431438.7344.61
6.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:23.7131040.1143.60
7.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw1:25.4329142.1843.25
8.KLAK, Klaudia06MZOS Płock1:25.9728641.5544.42
9.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno1:26.8627741.9744.89
10.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:27.5727140.9946.58
11.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:28.4226341.7746.65
12.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:30.4324641.8948.54
13.NOJMAN, Maja06SSP Orka Iława1:30.7324340.6150.12
14.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:31.0424142.6448.40
15.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława1:32.1623242.6149.55
16.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Maz1:32.5222942.9749.55
17.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno1:33.5022245.4248.08
18.GŁOWACKA, Dominika06MZOS Płock1:37.42196
19.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS Jagiellonka Warszawa1:37.9019347.5350.37


<< TOP >>
Konkurencja 16
17.02.2018 - 12:15
Chłopcw, 100m zmienny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock1:25.8220138.0847.74
2.CHOROSZEWSKI, Ignacy08Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:29.0118041.8747.14
3.ZGODA, Szymon08MKS Jagiellonka1:30.4417239.8250.62
4.MASTALERZ, Kosma08Stowarzyszenie Pływakw i Rato1:33.1815741.9751.21
5.KALISZEWSKI, Patryk08Klub Pływacki Płetwal Mława1:34.7214942.9351.79
6.KALINOWSKI, Dawid08MZOS Płock1:41.3312249.3451.99
7.STRUSIŃSKI, Jan08MZOS Płock1:43.4911450.2553.24
8.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno1:47.4310249.8557.58
9.NIEMCZURA, Wiktor08MKS Jagiellonka1:48.2910051.0557.24
10.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw1:51.189253.2657.92
11.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokołw Podlaski1:52.229054.0958.13
12.SADZA, Mieszko08Klub Pływacki Płetwal Mława1:57.007956.751:00.25
DYSKW.ZALEWSKI, Jakub08SSP Orka Iława1:32.4844.8547.63
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.
DYSKW.ORKWISZEWSKI, Aleksander08Klub Pływacki Płetwal Mława1:44.4747.4057.07
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.

11 lat

1.JANKOWSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.0719241.8345.24
2.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.7718842.1145.66
3.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon1:33.2815642.9350.35
4.BEDYŃSKI, Sebastian07MKS Jagiellonka1:33.5115543.6249.89
5.CZAJKA, Adam07UKS dwjka Sochaczew1:35.0614843.5551.51
6.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa1:35.4114645.1750.24
7.JAKUBCEWICZ, Dawid07Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:36.0614346.0450.02
8.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa1:38.2913444.9153.38
9.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:39.1713047.5851.59
10.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:39.5912845.4154.18
11.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:41.4512147.7753.68
12.KOSTRZANOWSKI, Kacper07UKS Jagiellonka Warszawa1:43.9311352.4951.44
13.ZYGMUNCIAK, Filip07UKS dwjka Sochaczew1:46.3010551.7154.59

12 lat

1.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:14.6930534.8839.81
2.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka1:18.9125938.2840.63
3.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:19.7525038.4641.29
4.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:23.1622137.9645.20
5.GÓRECKI, Michał06MZOS Płock1:24.9320738.2846.65
6.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płońsk1:26.2719840.6245.65
7.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:26.3119741.7444.57
8.JAROSZ, Kamil06MZOS Płock1:27.8018843.6344.17
9.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock1:29.2217941.6347.59
10.NOWICKI, Maciej06Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:29.9917442.9347.06
11.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:30.9416942.9747.97
12.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock1:34.4115143.7250.69
13.SURAL, Bartosz06UKS Jagiellonka Warszawa1:38.7013246.4752.23
14.HERMANN, Mikołaj06Klub Pływacki Ciechanw1:38.9113148.1650.75
15.SZYMAŃSKI, Bruno06MZOS Płock1:40.0812650.7549.33
DYSKW.GOSK, Robert06MZOS Płock1:38.1447.2850.86
Z3 - Pływak ukończył poszczeglne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.


<< TOP >>
Konkurencja 17
17.02.2018 - 12:33
Dziewcząt, 4 x 25m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.Okregowe WOPR Rawa Maz IIOkregowe WOPR Rawa Maz1:25.22130
SZCZEŚNIAK, Lena
MYDŁOWSKA, Roxana
09
10
41.99SZADKOWSKA, Magdalena
WRÓBLEWSKA, Daria
09
09
43.23
2.MKS Jagiellonka 33MKS Jagiellonka1:33.13100
NEUHORN, Diana
SASKIEWICZ, Ania
10
09
47.81DAMIĘCKA, Blanka
KAZANOWSKA, Kaja
10
09
45.32
3.Klub Pływacki Ciechanw 1Klub Pływacki Ciechanw1:54.9653
GOŁĘBIEWSKA, Alicja
JURSKA, Hanna
09
11
1:00.12RADULSKA, Zofia
KIEŁBASA, Julia
09
09
54.84
4.MKS Jagiellonka 1MKS Jagiellonka1:56.2251
GRUZIEL, Hanna
SZUDRAWSKA, Nikola
10
10
1:04.23POTYRA, Jagoda
WĄSIAKOWSKA, Monika
10
10
51.99

PKMKS Jagiellonka 13MKS Jagiellonka1:18.97164
BĄK, Oliwia
ZALEWSKA, Zosia
09
09
51.59MAKOWSKA, Natasza
TOMASZEWSKA, Kaja
09
09
27.38


<< TOP >>
Konkurencja 18
17.02.2018 - 12:36
Chłopcw, 4 x 25m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.MKS Jagiellonka 33MKS Jagiellonka1:32.0067
POŁOWNIAK, Mateusz
URBAŃSKI, Darek
10
10
45.50STASZ, Mieszko
MAJEWSKI, Dawid
09
10
46.50
2.MKS Jagiellonka 2MKS Jagiellonka1:40.4151
KRASKIEWICZ, Jan
STAŃCZAK, Tymoteusz
10
10
52.12GĘBSKI, Sebastian
KNAP, Olaf
09
10
48.29
3.MKS Jagiellonka 4MKS Jagiellonka2:01.0129
MARKOWSKI, Ignacy
NOWAK, Jakub
09
09
56.78ZAKRZEWSKI, Jan
NIEMCZURA, Fryderyk
10
10
1:04.23

PKMKS Jagiellonka 13MKS Jagiellonka1:22.4893
MATUSZEWSKI, Maks
KNAP, Igor
09
09
41.45KIERUŃCZAK, Bartek
ZGODA, Bartek
09
09
41.03


<< TOP >>
Konkurencja 19
17.02.2018 - 12:39
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
10 - 11 lat

1.Okregowe WOPR Rawa Maz IOkregowe WOPR Rawa Maz2:29.32251
NIEWCZAS, Julita
GALIŃSKA, Weronika
08
08
37.86
39.61
PIOTROWSKA, Natalia
KŁOS, Oliwia
08
07
37.62
34.23
2.Nowodworski OSiR 1Nowodworski OSiR2:33.93229
BUŁKA, Oliwia
SAC, Sylwia
07
07
39.46
39.91
GRZEGORZEWSKA, Julia
WESTFALL, Wiktoria
07
08
36.67
37.89
3.Klub Pływacki Ciechanw 1Klub Pływacki Ciechanw2:34.97224
KOCHMAŃSKA, Łucja
BOŃKOWSKA, Antonina
08
07
40.27
36.80
BUTRYN, Wiktoria
ZARZECKA, Roksana
07
07
39.98
37.92
4.MKS Jagiellonka 3MKS Jagiellonka2:37.93212
OLSZEWSKA, Julia
PARDO, Wiktoria
07
07
38.36
39.36
MROZOWSKA, Gabriela
KORCZAK, Weronika
08
08
39.71
40.50
5.Squatina Ostrołęka 1Squatina Ostrołęka2:46.89180
BARAŃSKA, Maja
CHAREWICZ, Oliwia
08
08
43.31
41.12
RUSIŁOWICZ, Kornelia
MULEWSKA, Blanka
08
08
44.32
38.14
6.Klub Pływacki Ciechanw 2Klub Pływacki Ciechanw2:52.36163
KUROWSKA, Alicja
OLSZAK, Natalia
08
08
42.41
45.17
NADARZYŃSKA, Luiza
DZIEWANOWSKA, Martyna
07
07
41.67
43.11
7.KS Neptun Sokołw Podlaski 1KS Neptun Sokołw Podlaski3:20.46103
NAZARCZUK, Amelia
KSIĘŻOPOLSKA, Zosia
08
10
47.02
47.83
BONIFACIUK, Zuzanna
ANTONIAK, Aleksandra
08
08
58.19
47.42

12 lat

1.UKS Jagiellonka I 2006UKS Jagiellonka Warszawa2:07.73401
SOBCZAK, Zofia
WOŹNIAK, Julia
06
06
30.65
32.33
BOROWIK, Maria
ZAWADZKA, Klaudia
06
06
33.77
30.98
2.Klub Pływacki Płetwal Mława 6Klub Pływacki Płetwal Mława2:22.69288
SZCZEPKOWSKA, Gabrysia
TOMCZAK, Natalia
06
06
34.69
36.75
CZAPLICKA, Izabela
BŁAŻKIEWICZ, Julia
06
06
37.02
34.23

PKUKS Jagiellonka I 2007UKS Jagiellonka Warszawa2:16.13331
ŚCIBIOREK, Dominika
TOMASZEWSKA, Maja
07
07
33.40
35.04
TCHÓRZEWSKA, Magdalena
SZCZYGLAK, Julia
07
07
34.67
33.02


<< TOP >>
Konkurencja 20
17.02.2018 - 12:51
Chłopcw, 4 x 50m dowolny10 - 12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
10 - 11 lat

1.MKS Jagiellonka 2MKS Jagiellonka2:26.65178
ZGODA, Szymon
WIERCIŃSKI, Aleksander
08
08
34.02
37.40
MAJEWSKI, Szymon
BEDYŃSKI, Sebastian
08
07
39.14
36.09
2.Okregowe WOPR Rawa Maz IIIOkregowe WOPR Rawa Maz2:40.10137
KUCHARSKI, Paweł
MAJEWSKI, Piotr
07
08
39.79
40.20
SZYMON, Stanowski
KUMANOWSKI, Jan
07
08
42.39
37.72
3.Klub Pływacki Płetwal Mława 8Klub Pływacki Płetwal Mława2:42.63131
SADZA, Mieszko
HINCMANOWSKI, Jakub
08
09
49.14
35.86
ORKWISZEWSKI, Aleksander
KALISZEWSKI, Patryk
08
08
38.48
39.15
4.KS Neptun Sokołw Podlaski 1KS Neptun Sokołw Podlaski3:28.3862
BAŃKOWSKI, Jakub
PIETRZYKOWSKI, Jędrzej
08
08
58.06
54.14
NOWAK, Aleksander
ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof
08
08
48.62
47.56

12 lat

1.UKS Jagiellonka I 2006UKS Jagiellonka Warszawa2:10.93251
MAJEWSKI, Kacper
MAZIARZ, Mateusz
06
06
30.69
33.25
JANKOWSKI, Jakub
GAWLIK, Kacper
07
06
34.13
32.86

PKUKS Jagiellonka I 2007UKS Jagiellonka Warszawa2:26.96177
KAZANOWSKI, Dominik
TARCZYŃSKI, Jakub
07
07
34.59
37.80
ZAKRZEWSKI, Sebastian
TARCZYŃSKI, Mateusz
07
07
38.71
35.86
PKNowodworski OSiR 1Nowodworski OSiR2:30.57165
ZALEWSKI, Mikołaj
BUŁKIN, Igor
06
07
37.35
38.46
MICHAŁOWSKI, Jan
CEGLIŃSKI, Karol
08
05
38.99
35.77


<< TOP >>
Konkurencja 21
17.02.2018 - 14:00
Kobiet, 100m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:01.6356329.4932.14
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:04.1450030.8533.29
3.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:06.1945531.1235.07
4.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa1:06.4744931.6034.87
5.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa1:06.7444331.8234.92
6.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa1:07.8342232.5835.25
7.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:09.7438932.6637.08
8.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock1:09.9638533.3836.58
9.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:10.0138432.9737.04
10.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno1:12.0735234.5337.54
11.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock1:12.4234735.2237.20
12.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon1:13.1433736.4136.73
13.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:13.5233234.4639.06
14.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:13.8432735.6538.19
15.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:14.4232035.4438.98
16.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw1:16.1229936.4939.63
17.SZREDZIŃSKA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:16.7629136.8339.93
18.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt1:17.5128336.5041.01
19.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa1:17.9427836.0341.91
20.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:18.0327736.8341.20
21.GULEJ, Wiktoria05Nautilus Brzeziny1:18.6427136.6941.95
22.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:19.2826438.0741.21
23.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw1:20.2325538.7941.44
24.SKONIECZNA, Dominika06Okregowe WOPR Rawa Maz1:20.2425539.1941.05
25.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:22.4423537.7244.72
26.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:22.7023339.0243.68
27.GRZEGORZEWSKA, Julia07Nowodworski OSiR1:23.372271:23.37
28.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:24.0622237.1046.96
29.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:24.4821840.1444.34
30.PIĄTKIEWICZ, Julia05MZOS Płock1:24.6221738.8245.80
31.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:25.8620839.6046.26
32.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw1:27.8719442.6945.18
33.GAWRON, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:28.5319041.2347.30
34.SAC, Sylwia07Nowodworski OSiR1:29.7718242.8246.95
35.WESTFALL, Wiktoria08Nowodworski OSiR1:30.6317741.3249.31
36.KACA, Anna05SSP Orka Iława1:30.9617543.1547.81
37.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:36.6714645.2251.45
38.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw1:38.0314046.6151.42
39.MROZIŃSKA, Zuzanna06Klub Pływacki Ciechanw1:38.1313946.0452.09
40.BURZA, Magdalena08SSP Orka Iława1:57.748055.421:02.32
41.KOŁAKOWSKA, Wiktoria05Klub Pływacki Ciechanw2:00.437553.411:07.02
42.KACA, Emila08SSP Orka Iława2:03.477056.961:06.51
DYSKW.MICHALAK, Sara05UKS Kapry-Armexim Pruszkw
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.ORASZEK, Karolina07UKP Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa59.8661528.7431.12
2.LATAŁA, Weronika04Skp Barkuda Starachowice1:00.6659129.0931.57
3.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa1:01.4456829.6631.78
4.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:04.4149331.2333.18
5.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:04.4449330.6233.82
6.WUSZTER, Iga04MZOS Płock1:05.1847631.6333.55
7.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:05.8346230.9334.90
8.DOMAŃSKA, Zuzanna04UKS dwjka Sochaczew1:06.6344632.1834.45
9.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa1:07.3343232.2135.12
10.SAMOREK, Weronika04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:09.4339432.9836.45
11.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:09.7138933.2436.47
12.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:09.7238932.9736.75
13.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława1:10.4037832.8737.53
14.NOWOCIEŃ, Natalia04MZOS Płock1:10.6537433.8336.82
15.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:12.1635134.1438.02
16.DYMERSKA, Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:14.6031736.6137.99
17.OLECH, Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:19.7026037.8541.85

15 lat

1.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:04.3549531.2133.14
2.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:05.5946731.4034.19
3.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:06.9743932.0334.94
4.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz1:09.9738532.6237.35
5.JĘDRUSIK, Aleksandra03Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.6831635.1239.56

16 lat i starsi

1.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock1:02.3654430.3132.05
2.RUTKOWSKA, Wiktoria02PSP SWIM Płock1:04.6848730.8733.81
3.BUŻYCKA, Maja00Klub Pływacki Płetwal Mława1:05.5246931.3834.14
4.MIJAS, Agata02SSP Orka Iława1:05.7746330.9834.79
5.URBAŃSKA, Natalia01SSP Orka Iława1:06.0145831.2034.81
6.POTOCKA, Zofia02UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:07.8342232.1635.67


<< TOP >>
Konkurencja 22
17.02.2018 - 14:26
Mężczyzn, 100m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:00.4041128.6431.76
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:00.5740829.0831.49
3.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:01.3139328.7632.55
4.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa1:01.6438729.4632.18
5.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:01.6838629.2132.47
6.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:03.1736029.9633.21
7.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:03.5535330.3633.19
8.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:04.8233330.6034.22
9.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokołw Podlaski1:05.3932432.1933.20
10.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:06.4630931.8534.61
11.WORONKO, Maciej05MKS Medyk Giżycko1:06.7730432.1134.66
12.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:07.9528931.6336.32
13.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:08.1028731.8636.24
14.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock1:08.7227932.9735.75
15.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa-Mokotw1:08.982761:08.98
16.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:09.6826833.2036.48
17.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon1:10.9225434.1936.73
18.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:10.9625433.6837.28
19.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:11.1625133.9237.24
20.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:11.3025034.5936.71
21.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa-Mokotw1:11.5424733.8137.73
22.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:11.5724734.3837.19
23.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:11.6924634.2437.45
24.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:11.7724534.2937.48
25.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock1:12.5923735.8336.76
26.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:13.5822735.4238.16
27.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:13.8322536.2237.61
28.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:14.0322335.4738.56
29.KOZŁOWSKI, Igor05Uks Delfin Legionowo1:14.3222134.7339.59
30.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:15.0121536.2638.75
31.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa1:15.0621435.8239.24
32.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:15.8620735.8640.00
33.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa1:16.9319936.4640.47
34.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock1:17.0019837.8139.19
35.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:17.6919337.0340.66
36.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:17.7819236.6141.17
37.STEFAŃSKI, Leon07UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:18.4418836.3142.13
38.ADAM, Stępniak07PSP SWIM Płock1:20.8717138.0342.84
KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon1:20.8717139.8541.02
40.ZALEWSKI, Mikołaj06Nowodworski OSiR1:20.9017138.8542.05
41.CEGLIŃSKI, Karol05Nowodworski OSiR1:21.1616939.9741.19
42.BZYMEK, Igor06Nowodworski OSiR1:21.3316839.5641.77
43.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:21.4016839.0642.34
44.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:21.9816438.5043.48
45.BOGATYRIOW, Giorgij06UKP Polonia Warszawa1:22.2016339.1143.09
46.PIETRZELA, Jakub06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:22.9115938.3344.58
47.MICHAŁOWSKI, Jan08Nowodworski OSiR1:24.2515140.7443.51
48.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:25.6014440.5045.10
49.BUŁKIN, Igor07Nowodworski OSiR1:25.6314440.1745.46
50.HERMANN, Mikołaj06Klub Pływacki Ciechanw1:29.8712541.6948.18
51.MACIEJEWSKI, Jan07Uks Delfin Legionowo1:34.9210645.8649.06
52.TYSZKIEWICZ, Kacper05Klub Pływacki Ciechanw1:41.228745.1456.08

14 lat

1.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw59.3943328.5830.81
2.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barkuda Starachowice59.7242628.5731.15
3.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:00.1141728.4831.63
4.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:00.8040329.8930.91
5.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:01.2539429.8331.42
6.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanw1:02.0537929.0632.99
7.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock1:02.5437130.2132.33
8.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw1:02.9736329.8833.09
9.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal Mława1:03.4235530.1933.23
10.IWANKOWSKI, Hubert04UKP Polonia Warszawa1:03.5335329.9033.63
11.KOWALSKI, Gabriel04PSP SWIM Płock1:03.5735330.2733.30
12.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.8834831.2032.68
13.CHOROŚ, Michał04MPKS Orka Ciechanw1:04.5733730.8033.77
14.MALUS, Jakub04UKP Polonia Warszawa1:09.9626532.8237.14
15.PARADOWSKI, Julian04MZOS Płock1:11.6924633.9837.71
16.MIROSŁAW, Wojna04SSP Orka Iława1:13.9222435.2238.70
17.KURPISZ, Kacper04UKP Polonia Warszawa1:17.0119836.3940.62
18.KŁOSIŃSKI, Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.3918837.7440.65
19.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.6718637.1041.57

15 lat

1.SMOLIŃSKI, Rafał03Uks Delfin Legionowo57.2748327.4329.84
2.KONWA, Jakub03Wodnik Radom58.4145528.2330.18
3.LEWANDOWSKI, Damian03MZOS Płock59.4743128.8530.62
4.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz1:00.5040928.3632.14
5.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:00.9940029.0031.99
6.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo1:03.1336030.2732.86
7.KRAJEWSKI, Mateusz03SSP Orka Iława1:03.7335031.0132.72
8.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:04.1534330.9133.24
9.MĄDRY, Jan03MPKS Orka Ciechanw1:09.3427232.7936.55

16 lat i starsi

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanw52.5462525.1127.43
2.CIARCZYŃSKI, Janusz01SSP Orka Iława54.6855526.5328.15
3.KŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno54.8355026.3328.50
4.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszkw54.9754626.5528.42
5.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanw55.9151926.8529.06
6.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock56.3350727.0529.28
7.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw57.4247928.1029.32
8.JEDNASZEWSKI, Mikołaj01MTP Kormoran Olsztyn58.0446428.3929.65
9.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko58.1046227.4330.67
10.WĘGLARSKI, Miłosz02MPKS Orka Ciechanw58.2046027.6430.56
11.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany58.3345727.7730.56
12.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin58.9344328.3830.55
13.RUTKIEWICZ, Jakub01SSP Orka Iława59.3743328.5230.85
14.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin59.5942828.1631.43
15.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw59.6042829.0030.60
16.JAKUBCZYK, Patryk01SSP Orka Iława59.7742528.8930.88
17.JAROSZEWSKI, Jakub01UKS Żoliborz1:00.3241328.8731.45
18.WISNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanw1:00.4341129.3331.10
19.BOGUSIEWICZ, Jakub02SSP Orka Iława1:00.6640629.6131.05
20.JACUŃSKI, Maciej02SSP Orka Iława1:01.7938429.9531.84
21.CZYŻYKOWSKI, Filip02MPKS Orka Ciechanw1:02.9436430.7032.24
22.MACIEJEWSKI, Jakub00Uks Delfin Legionowo1:03.1935930.2832.91
23.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo1:03.8334830.0733.76
24.ŁYZIŃSKI, Michał02SSP Orka Iława1:07.9628931.5836.38
25.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt1:09.1727432.9636.21
26.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin1:09.9026532.9236.98


<< TOP >>
Konkurencja 23
17.02.2018 - 14:59
Kobiet, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:16.4454235.7640.68
2.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa1:18.5350037.3741.16
3.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:22.8042737.9544.85
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:25.5538740.2245.33
5.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:26.2137840.0846.13
6.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:28.2735241.9446.33
7.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody1:28.5534941.9446.61
8.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:29.9233341.9248.00
9.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:30.1433141.6248.52
10.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:32.1630943.8048.36
11.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:35.0428245.4349.61
12.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:35.2528045.2550.00
13.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock1:35.8127545.4050.41
14.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:37.1826445.9151.27
15.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw1:37.2226345.4051.82
16.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:39.7424448.2051.54
17.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa1:41.0323546.7554.28
18.ORASZEK, Karolina07UKP Polonia Warszawa1:41.3123347.7853.53
19.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:41.4323247.9053.53
20.GULEJ, Wiktoria05Nautilus Brzeziny1:42.6622449.4753.19
21.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:43.7821647.4356.35
22.GAWRON, Antonina07UKP Polonia Warszawa1:45.8920451.0554.84
23.LEWANDOWSKA, Laura05MZOS Płock1:46.9219850.6356.29
24.STAŃCZYK, Klaudia07MPKS Orka Ciechanw1:47.0619750.4856.58
25.PIĄTKIEWICZ, Julia05MZOS Płock1:48.5918952.0556.54
26.BUŁKA, Oliwia07Nowodworski OSiR1:53.0916753.9559.14
27.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw1:55.1815853.861:01.32
28.KOŁAKOWSKA, Wiktoria05Klub Pływacki Ciechanw2:08.7111359.481:09.23
DYSKW.SZREDZIŃSKA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:53.8352.901:00.93
K2 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową po rozpoczęciu ruchu dłoni do wewnątrz z jego najszerszego położenia w drugim cyklu ruchu ramion po starcie lub nawrocie.

14 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno1:18.9049337.3141.59
2.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa1:22.9642439.2343.73
3.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:23.0742338.6744.40
4.RYTEL, Ela04KS Neptun Sokołw Podlaski1:31.2831842.3248.96
5.OLECH, Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:39.2524848.0151.24

15 lat

1.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz1:21.8744138.3443.53
2.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:22.6342937.9644.67
3.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:28.9334441.6147.32

16 lat i starsi

1.POTOCKA, Zofia02UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:23.2042139.8943.31


<< TOP >>
Konkurencja 24
17.02.2018 - 15:14
Mężczyzn, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:15.4140135.2440.17
2.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa1:16.0239135.8540.17
3.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:23.7129338.7444.97
4.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa1:25.6627339.4046.26
5.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokołw Podlaski1:25.7127340.2745.44
6.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody1:28.9024442.7346.17
7.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:29.7923742.2747.52
8.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:31.4122543.1248.29
9.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa1:33.5121044.5548.96
10.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:34.3520445.2449.11
11.KOZŁOWSKI, Igor05Uks Delfin Legionowo1:35.9419444.9451.00
12.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:37.0218846.0350.99
13.BOGATYRIOW, Giorgij06UKP Polonia Warszawa1:37.7918346.8750.92
14.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:39.4617447.6951.77
15.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:41.9816246.9555.03
16.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:45.7414550.4955.25
17.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:45.8014550.2755.53
18.ADAM, Stępniak07PSP SWIM Płock1:51.9112251.561:00.35
DYSKW.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:35.4345.5049.93
K12 - Pływak wykonał ruchy ng nie w tej samej poziomej płaszczyźnie.

14 lat

1.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barkuda Starachowice1:13.2943634.5338.76
2.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock1:13.5243235.6337.89
3.JONOWSKI, Michał04SSP Orka Iława1:14.6741335.0639.61
4.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokołw Podlaski1:14.8541035.4739.38
5.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:16.1938836.5139.68
6.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława1:18.4835536.3442.14
7.IWANKOWSKI, Hubert04UKP Polonia Warszawa1:19.0834738.0041.08
8.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława1:20.5532937.9442.61
9.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:21.5531738.2643.29
10.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:24.4328539.4944.94
11.MALUS, Jakub04UKP Polonia Warszawa1:28.2525040.4347.82
12.JAROSZYŃSKI, Michał04UKP Polonia Warszawa1:35.7519544.5151.24
13.KURPISZ, Kacper04UKP Polonia Warszawa1:42.5515949.0253.53

15 lat

1.KONWA, Jakub03Wodnik Radom1:13.4743334.5638.91
2.MĄDRY, Jan03MPKS Orka Ciechanw1:23.6629339.6644.00

16 lat i starsi

1.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanw1:04.4964129.9834.51
2.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokołw Podlaski1:07.7755231.8235.95
3.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława1:09.1152032.0037.11
4.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw1:12.0246033.4038.62
5.CZYŻYKOWSKI, Filip02MPKS Orka Ciechanw1:16.0539036.5339.52
6.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin1:33.0021342.4750.53


<< TOP >>
Konkurencja 25
17.02.2018 - 15:29
Kobiet, 100m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:08.7250132.5336.19
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:11.8443933.5238.32
3.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:17.4935037.5039.99
4.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa1:18.7633336.5542.21
5.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokołw Podlaski1:27.2224540.1247.10
6.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:28.9123141.5047.41
NIE UK.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt40.41

14 lat

1.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa1:09.6948132.9036.79
2.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:10.2047033.2436.96
3.WUSZTER, Iga04MZOS Płock1:13.6940634.0939.60
4.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:18.0134337.7640.25
5.DYMERSKA, Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:23.1528340.6542.50

15 lat

1.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz1:18.1634134.8843.28
2.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:19.4132536.0143.40
3.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:19.5432335.1044.44


<< TOP >>
Konkurencja 26
17.02.2018 - 15:35
Mężczyzn, 100m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:08.3334832.8035.53
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:08.4234731.9836.44
3.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:09.3033332.3236.98
4.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:12.0329733.0438.99
5.CHMIELEWSKI, Eryk05PSP SWIM Płock1:20.2721438.1342.14
6.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:20.9420938.7042.24
7.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:23.4119139.7043.71
8.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:28.1916239.3648.83
9.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:32.5314042.2850.25
NIE UK.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock38.35

14 lat

1.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:06.8837130.8236.06
2.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:07.8635531.9835.88
3.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:07.9835331.8036.18
4.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:08.9633831.9736.99
5.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanw1:10.0932232.4737.62
6.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal Mława1:22.4519837.3945.06
7.KURPISZ, Kacper04UKP Polonia Warszawa1:27.3116640.2147.10

15 lat

1.SMOLIŃSKI, Rafał03Uks Delfin Legionowo1:05.9138830.5035.41
2.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:06.7837330.9235.86
3.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo1:13.6427833.5940.05

16 lat i starsi

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanw55.9463426.2729.67
2.CIARCZYŃSKI, Janusz01SSP Orka Iława1:01.1548628.6832.47
3.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany1:04.9640530.1434.82
4.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw1:05.3539830.5634.79
5.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw1:08.5234532.2336.29
6.WISNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanw1:09.5832933.1136.47
7.RUTKIEWICZ, Jakub01SSP Orka Iława1:09.7732732.2137.56


<< TOP >>
Konkurencja 27
17.02.2018 - 15:44
Kobiet, 100m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa1:13.0542735.6437.41
2.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa1:14.7939835.9638.83
3.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:18.5134438.3440.17
4.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:19.2833437.9841.30
5.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:23.5328541.8241.71
6.MICHALAK, Sara05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:24.1527941.6342.52
7.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:25.6326541.4444.19
8.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokołw Podlaski1:25.6726542.2243.45
9.ORASZEK, Karolina07UKP Polonia Warszawa1:25.9826241.1844.80
10.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon1:27.3225042.8444.48
11.SZREDZIŃSKA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:28.7423843.6245.12
12.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:29.5123243.7145.80
13.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:29.6423142.6646.98
14.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa1:31.0122144.3346.68
15.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:33.6220345.3948.23
16.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:33.7320245.8347.90
17.WESTFALL, Wiktoria08Nowodworski OSiR1:34.45197
18.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:37.2818147.7849.50
19.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:38.1317646.4751.66
20.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk1:38.8017246.1552.65
21.KACA, Emila08SSP Orka Iława1:57.4710253.561:03.91
22.BURZA, Magdalena08SSP Orka Iława2:05.16841:00.031:05.13
DYSKW.LEWANDOWSKA, Laura05MZOS Płock1:40.0649.1550.91
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa1:05.8258432.0633.76
2.LATAŁA, Weronika04Skp Barkuda Starachowice1:06.9055632.0934.81
3.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa1:11.4345734.9736.46
4.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:14.4440335.4838.96
5.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa1:15.5538637.1938.36
6.NOWOCIEŃ, Natalia04MZOS Płock1:16.2437637.4238.82
7.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława1:16.9236636.6940.23
8.DOMAŃSKA, Zuzanna04UKS dwjka Sochaczew1:18.9733839.4539.52
9.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:19.8232738.6141.21
10.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:21.3830938.5842.80
11.RUTKOWSKA, Gabriela04PSP SWIM Płock1:21.8230439.3642.46
12.RYTEL, Ela04KS Neptun Sokołw Podlaski1:24.1827941.5342.65
13.SAMOREK, Weronika04UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:25.6626541.0944.57

15 lat

1.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz1:13.0042835.1437.86
2.AUGUŚCIAK, Magdalena03UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:15.9338036.8639.07
3.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:18.1334938.1639.97
4.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz1:21.2431038.4642.78

16 lat i starsi

1.MIJAS, Agata02SSP Orka Iława1:16.6437036.6739.97


<< TOP >>
Konkurencja 28
17.02.2018 - 16:01
Mężczyzn, 100m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 - 13 lat

1.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:09.7734434.1735.60
2.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa1:10.7133134.3136.40
3.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:11.0232635.2035.82
4.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:11.7731635.0336.74
5.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:12.5230634.9237.60
6.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:15.2227536.3638.86
7.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:15.2327437.1138.12
8.ZABAGŁO, Filip05Uks Delfin Legionowo1:16.0126636.6539.36
9.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:16.2226437.9238.30
10.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:16.3826236.9239.46
11.WORONKO, Maciej05MKS Medyk Giżycko1:16.4226237.6038.82
12.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock1:20.7822239.7741.01
13.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:20.9722039.9641.01
CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa-Mokotw1:20.9722038.8942.08
15.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:21.1321940.1141.02
16.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa1:21.1721840.4340.74
17.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa1:21.6421540.2341.41
18.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon1:22.04212
19.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock1:27.4917443.3344.16
20.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon1:31.3515344.7246.63
21.CEGLIŃSKI, Karol05Nowodworski OSiR1:31.9215045.3046.62
22.MICHAŁOWSKI, Jan08Nowodworski OSiR1:33.2514445.6047.65
23.BOGATYRIOW, Giorgij06UKP Polonia Warszawa1:33.5814246.1747.41
24.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:33.9714144.7949.18
25.PIETRZELA, Jakub06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:36.1413146.9149.23
26.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:38.5912248.4150.18
27.TYSZKIEWICZ, Kacper05Klub Pływacki Ciechanw2:03.836158.591:05.24
DYSKW.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:25.0041.7543.25
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
NIE UK.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt42.96

14 lat

1.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława1:11.0032734.3436.66
2.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:11.7031734.6737.03
3.CHOROŚ, Michał04MPKS Orka Ciechanw1:17.2925337.7139.58
4.KOWALSKI, Gabriel04PSP SWIM Płock1:18.6224038.4040.22
5.PARADOWSKI, Julian04MZOS Płock1:21.9821240.6241.36
6.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:32.9514545.8247.13

15 lat

1.LEWANDOWSKI, Damian03MZOS Płock1:09.0235634.1134.91
2.KRAJEWSKI, Mateusz03SSP Orka Iława1:13.4429535.5837.86
3.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz1:13.7129235.2938.42
4.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:14.2828536.3337.95
5.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:15.1527537.1637.99

16 lat i starsi

1.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszkw59.7654829.2130.55
2.RYBIŃSKI, Filip02SSP Orka Iława59.7954729.4730.32
3.JEDNASZEWSKI, Mikołaj01MTP Kormoran Olsztyn1:05.0742432.4132.66
4.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock1:05.5541531.2534.30
5.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanw1:05.5741531.4834.09
6.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:06.7939231.7135.08
7.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo1:09.5834733.8135.77
8.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw1:10.5333334.0336.50
9.WĘGLARSKI, Miłosz02MPKS Orka Ciechanw1:10.7633034.5636.20
10.WISNIEWSKI, Jakub02MPKS Orka Ciechanw1:12.9130236.3636.55


<< TOP >>
Konkurencja 29
17.02.2018 - 16:18
Kobiet, 200m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa2:29.8453732.5638.9943.5934.70
2.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa2:34.9148634.0540.5646.3433.96
3.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:35.1348433.3441.5643.5436.69
4.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa2:36.1747533.9640.4845.2636.47
5.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno2:44.6840534.8443.3049.2137.33
6.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:45.7239736.9442.2747.7738.74
7.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa2:46.0139535.5542.1649.6238.68
8.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa2:46.7439037.0441.7251.2536.73
9.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa2:47.3838538.7340.5351.0037.12
10.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock2:53.0134938.4045.0048.2041.41
11.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno2:56.5432838.8143.1851.5343.02
12.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody2:57.4632339.4243.9652.9641.12
13.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny3:00.3830838.2346.6152.5243.02
14.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa3:00.8530539.4547.4754.4239.51
15.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa3:19.5022748.5149.8955.1545.95
DYSKW.SZREDZIŃSKA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa3:22.3846.2250.521:00.9844.66
Z3 - Pływak ukończył poszczeglne odcinki niezgodnie z przepisami o zakończeniu wyścigu w danym stylu.

14 lat

1.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:36.2247432.3640.7046.7536.41
2.WUSZTER, Iga04MZOS Płock2:39.3344734.4841.4247.8635.57
3.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:43.7341238.3644.2742.3138.79
4.RYTEL, Ela04KS Neptun Sokołw Podlaski3:02.7129640.3945.8851.6944.75

15 lat

1.KOCZYK, Aleksandra03UKS Żoliborz2:38.6845234.4941.7545.4337.01
2.KOZACZUK, Klara03UKS Żoliborz2:42.6142035.5639.8749.9637.22
3.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin2:47.5538435.7744.7148.3738.70

16 lat i starsi

1.URBAŃSKA, Natalia01SSP Orka Iława2:48.8437535.2942.9551.6838.92


<< TOP >>
Konkurencja 30
17.02.2018 - 16:36
Mężczyzn, 200m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno2:28.8239932.0939.7643.8633.11
2.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa2:30.8738332.6439.5244.2634.45
3.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:40.7631734.5140.3949.4736.39
4.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno2:47.0128237.9142.6349.3637.11
5.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa2:56.0324139.0646.3553.4137.21
6.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa2:56.5223940.4545.5253.0037.55
7.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody3:01.4422044.1046.6049.8340.91
8.STEFAŃSKI, Leon07UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:13.2018242.0347.4759.5444.16

14 lat

1.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:28.0540632.0838.5042.9334.54
2.IWANKOWSKI, Hubert04UKP Polonia Warszawa2:29.8739133.2238.5743.4734.61
3.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokołw Podlaski2:30.3238731.2141.7343.6233.76
4.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock2:31.5437834.5340.8841.0435.09
5.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława2:35.6034934.9740.3744.2735.99
6.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:37.8933433.7541.6446.9035.60
7.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw2:42.8230533.8742.6748.3137.97
8.KURPISZ, Kacper04UKP Polonia Warszawa3:05.2820740.1448.4454.7441.96
9.KŁOSIŃSKI, Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:21.7116047.8252.0056.7645.13

15 lat

1.LEWANDOWSKI, Damian03MZOS Płock2:25.4942731.5639.0042.2932.64
2.KONWA, Jakub03Wodnik Radom2:28.1740531.1839.1442.4535.40
3.KRAJEWSKI, Mateusz03SSP Orka Iława2:41.5331235.2741.0148.3436.91

16 lat i starsi

1.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanw2:10.9858627.5135.1936.6931.59
2.KŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:11.1558428.1733.4238.8130.75
3.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokołw Podlaski2:24.3043829.0638.4240.7036.12
4.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława2:27.5940931.8639.8339.9335.97
5.WYBORSKI, Jakub02MZOS Płock2:30.0239031.0238.8847.4332.69
6.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw2:30.8038433.6638.3444.4534.35
7.JACUŃSKI, Maciej02SSP Orka Iława2:44.5229533.2543.3147.9640.00


<< TOP >>
Konkurencja 31
17.02.2018 - 16:57
Kobiet, 400m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa4:43.02568
50m:
100m:
32.47
1:08.25
32.47
35.78
150m:
200m:
1:44.30
2:20.28
36.05
35.98
250m:
300m:
2:56.19
3:31.96
35.91
35.77
350m:
400m:
4:08.52
4:43.02
36.56
34.50
2.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa4:50.92523
50m:
100m:
33.03
1:09.48
33.03
36.45
150m:
200m:
1:47.01
2:24.36
37.53
37.35
250m:
300m:
3:01.42
3:39.49
37.06
38.07
350m:
400m:
4:16.54
4:50.92
37.05
34.38
3.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa4:54.68504
50m:
100m:
32.85
1:09.61
32.85
36.76
150m:
200m:
1:47.60
2:23.63
37.99
36.03
250m:
300m:
3:02.14
3:39.04
38.51
36.90
350m:
400m:
4:17.35
4:54.68
38.31
37.33
4.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa4:57.02492
50m:
100m:
33.64
1:10.77
33.64
37.13
150m:
200m:
1:48.65
2:26.50
37.88
37.85
250m:
300m:
3:04.60
3:42.31
38.10
37.71
350m:
400m:
4:20.35
4:57.02
38.04
36.67
5.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa5:09.17436
50m:
100m:
34.13
1:12.00
34.13
37.87
150m:
200m:
1:51.42
2:30.49
39.42
39.07
250m:
300m:
3:10.27
3:50.10
39.78
39.83
350m:
400m:
4:30.03
5:09.17
39.93
39.14
6.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno5:19.41395
50m:
100m:
36.56
1:17.01
36.56
40.45
150m:
200m:
1:58.22
2:39.34
41.21
41.12
250m:
300m:
3:20.19
4:00.67
40.85
40.48
350m:
400m:
4:40.91
5:19.41
40.24
38.50
7.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze  Miętne5:36.99337
50m:
100m:
36.98
1:18.35
36.98
41.37
150m:
200m:
2:01.04
2:44.47
42.69
43.43
250m:
300m:
3:27.74
4:12.51
43.27
44.77
350m:
400m:
4:56.64
5:36.99
44.13
40.35
8.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw5:42.63320
50m:
100m:
38.35
1:19.61
38.35
41.26
150m:
200m:
2:02.59
2:46.67
42.98
44.08
250m:
300m:
3:31.29
4:15.77
44.62
44.48
350m:
400m:
5:01.13
5:42.63
45.36
41.50
9.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw6:27.19222
50m:
100m:
40.05
1:27.48
40.05
47.43
150m:
200m:
2:18.16
3:08.94
50.68
50.78
250m:
300m:
3:59.36
4:50.40
50.42
51.04
350m:
400m:
5:39.95
6:27.19
49.55
47.24
10.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw6:29.07219
50m:
100m:
43.55
1:31.67
43.55
48.12
150m:
200m:
2:20.94
3:10.53
49.27
49.59
250m:
300m:
4:00.92
4:50.35
50.39
49.43
350m:
400m:
5:39.79
6:29.07
49.44
49.28
11.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw6:40.03201
50m:
100m:
42.08
1:31.28
42.08
49.20
150m:
200m:
2:22.20
3:12.57
50.92
50.37
250m:
300m:
4:04.46
4:56.05
51.89
51.59
350m:
400m:
5:46.71
6:40.03
50.66
53.32
12.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw6:44.43194
50m:
100m:
43.42
1:33.71
43.42
50.29
150m:
200m:
2:25.79
3:17.30
52.08
51.51
250m:
300m:
4:08.76
5:00.64
51.46
51.88
350m:
400m:
5:51.96
6:44.43
51.32
52.47
13.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw7:13.50158
50m:
100m:
48.88
1:43.41
48.88
54.53
150m:
200m:
2:38.80
3:34.25
55.39
55.45
250m:
300m:
4:32.35
5:29.07
58.10
56.72
350m:
400m:
6:23.29
7:13.50
54.22
50.21
14.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw7:21.88149
50m:
100m:
48.92
1:43.91
48.92
54.99
150m:
200m:
2:40.11
3:37.43
56.20
57.32
250m:
300m:
4:34.48
5:31.58
57.05
57.10
350m:
400m:
6:27.96
7:21.88
56.38
53.92
15.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw7:26.00145
50m:
100m:
46.74
1:41.53
46.74
54.79
150m:
200m:
2:38.49
3:38.49
56.96
1:00.00
250m:
300m:
4:36.37
5:32.33
57.88
55.96
350m:
400m:
6:28.01
7:26.00
55.68
57.99

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa4:27.45674
50m:
100m:
30.93
1:03.94
30.93
33.01
150m:
200m:
1:37.76
2:11.85
33.82
34.09
250m:
300m:
2:45.69
3:20.13
33.84
34.44
350m:
400m:
3:54.24
4:27.45
34.11
33.21
2.LATAŁA, Weronika04Skp Barkuda Starachowice4:31.05647
50m:
100m:
29.91
1:03.29
29.91
33.38
150m:
200m:
1:37.54
2:12.06
34.25
34.52
250m:
300m:
2:47.05
3:22.20
34.99
35.15
350m:
400m:
3:57.48
4:31.05
35.28
33.57
3.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP Polonia Warszawa4:48.15539
50m:
100m:
32.64
1:08.76
32.64
36.12
150m:
200m:
1:45.87
2:22.57
37.11
36.70
250m:
300m:
2:59.44
3:36.61
36.87
37.17
350m:
400m:
4:13.10
4:48.15
36.49
35.05
4.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw4:57.30490
50m:
100m:
33.45
1:10.27
33.45
36.82
150m:
200m:
1:47.74
2:25.74
37.47
38.00
250m:
300m:
3:03.78
3:42.27
38.04
38.49
350m:
400m:
4:20.57
4:57.30
38.30
36.73
5.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw5:21.72387
50m:
100m:
37.13
1:17.10
37.13
39.97
150m:
200m:
1:58.18
2:39.85
41.08
41.67
250m:
300m:
3:20.27
4:00.88
40.42
40.61
350m:
400m:
4:40.68
5:21.72
39.80
41.04
6.RUTKOWSKA, Gabriela04PSP SWIM Płock5:23.36381
50m:
100m:
37.19
1:17.81
37.19
40.62
150m:
200m:
1:58.39
2:39.88
40.58
41.49
250m:
300m:
3:21.24
4:02.12
41.36
40.88
350m:
400m:
4:43.06
5:23.36
40.94
40.30
7.SAMOREK, Weronika04UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:41.08325
50m:
100m:
37.11
1:18.89
37.11
41.78
150m:
200m:
2:02.26
2:46.26
43.37
44.00
250m:
300m:
3:30.54
4:14.39
44.28
43.85
350m:
400m:
4:58.56
5:41.08
44.17
42.52

15 lat

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin4:57.58489
50m:
100m:
32.24
1:08.90
32.24
36.66
150m:
200m:
1:46.47
2:24.62
37.57
38.15
250m:
300m:
3:03.45
3:42.34
38.83
38.89
350m:
400m:
4:21.07
4:57.58
38.73
36.51

16 lat i starsi

1.KRYSZKOWSKA, Natalia02MZOS Płock4:39.74589
50m:
100m:
31.56
1:06.08
31.56
34.52
150m:
200m:
1:41.32
2:16.98
35.24
35.66
250m:
300m:
2:53.06
3:28.79
36.08
35.73
350m:
400m:
4:04.83
4:39.74
36.04
34.91
2.RUTKOWSKA, Wiktoria02PSP SWIM Płock4:59.53479
50m:
100m:
32.64
1:09.22
32.64
36.58
150m:
200m:
1:47.18
2:25.45
37.96
38.27
250m:
300m:
3:03.88
3:42.91
38.43
39.03
350m:
400m:
4:21.80
4:59.53
38.89
37.73


<< TOP >>
Konkurencja 32
17.02.2018 - 17:30
Mężczyzn, 400m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa4:34.52462
50m:
100m:
31.90
1:07.15
31.90
35.25
150m:
200m:
1:42.20
2:17.72
35.05
35.52
250m:
300m:
2:52.53
3:27.81
34.81
35.28
350m:
400m:
4:01.88
4:34.52
34.07
32.64
2.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa4:34.66461
50m:
100m:
31.71
1:06.92
31.71
35.21
150m:
200m:
1:42.31
2:17.48
35.39
35.17
250m:
300m:
2:52.34
3:27.84
34.86
35.50
350m:
400m:
4:02.22
4:34.66
34.38
32.44
3.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa4:34.86460
50m:
100m:
32.39
1:06.59
32.39
34.20
150m:
200m:
1:41.55
2:16.40
34.96
34.85
250m:
300m:
2:51.28
3:26.42
34.88
35.14
350m:
400m:
4:01.56
4:34.86
35.14
33.30
4.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa4:40.73432
50m:
100m:
31.69
1:06.15
31.69
34.46
150m:
200m:
1:41.87
2:17.75
35.72
35.88
250m:
300m:
2:53.46
3:29.83
35.71
36.37
350m:
400m:
4:06.07
4:40.73
36.24
34.66
5.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny4:42.32424
50m:
100m:
32.22
1:06.75
32.22
34.53
150m:
200m:
1:42.44
2:19.09
35.69
36.65
250m:
300m:
2:55.63
3:31.87
36.54
36.24
350m:
400m:
4:07.85
4:42.32
35.98
34.47
6.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa4:44.78414
50m:
100m:
32.54
1:07.85
32.54
35.31
150m:
200m:
1:43.80
2:20.23
35.95
36.43
250m:
300m:
2:56.53
3:33.58
36.30
37.05
350m:
400m:
4:10.13
4:44.78
36.55
34.65
7.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa5:10.41319
50m:
100m:
33.03
1:09.85
33.03
36.82
150m:
200m:
1:48.89
2:29.25
39.04
40.36
250m:
300m:
3:10.38
3:51.61
41.13
41.23
350m:
400m:
4:32.79
5:10.41
41.18
37.62
8.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:14.73306
50m:
100m:
33.91
1:12.16
33.91
38.25
150m:
200m:
1:51.82
2:31.83
39.66
40.01
250m:
300m:
3:12.35
3:52.97
40.52
40.62
350m:
400m:
4:33.85
5:14.73
40.88
40.88
9.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa5:20.35290
50m:
100m:
35.94
1:15.63
35.94
39.69
150m:
200m:
1:56.57
2:39.48
40.94
42.91
250m:
300m:
3:21.37
4:02.51
41.89
41.14
350m:
400m:
4:41.22
5:20.35
38.71
39.13
10.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock5:21.39288
50m:
100m:
37.96
1:17.85
37.96
39.89
150m:
200m:
1:59.20
2:40.70
41.35
41.50
250m:
300m:
3:22.09
4:03.37
41.39
41.28
350m:
400m:
4:44.63
5:21.39
41.26
36.76
11.CHMIELEWSKI, Eryk05PSP SWIM Płock5:29.68266
50m:
100m:
37.09
1:20.05
37.09
42.96
150m:
200m:
2:03.92
2:46.93
43.87
43.01
250m:
300m:
3:29.55
4:11.60
42.62
42.05
350m:
400m:
4:52.62
5:29.68
41.02
37.06
12.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa5:29.82266
50m:
100m:
37.93
1:19.54
37.93
41.61
150m:
200m:
2:01.55
2:43.86
42.01
42.31
250m:
300m:
3:25.97
4:08.24
42.11
42.27
350m:
400m:
4:50.43
5:29.82
42.19
39.39
13.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw5:39.35244
50m:
100m:
38.73
1:22.81
38.73
44.08
150m:
200m:
2:06.84
2:51.12
44.03
44.28
250m:
300m:
3:34.18
4:18.32
43.06
44.14
350m:
400m:
4:59.94
5:39.35
41.62
39.41
14.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny5:42.89237
50m:
100m:
39.12
1:22.06
39.12
42.94
150m:
200m:
2:05.59
2:49.54
43.53
43.95
250m:
300m:
3:33.79
4:18.38
44.25
44.59
350m:
400m:
5:00.97
5:42.89
42.59
41.92
15.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:42.96237
50m:
100m:
35.89
1:16.02
35.89
40.13
150m:
200m:
2:01.00
2:45.47
44.98
44.47
250m:
300m:
3:29.46
4:12.31
43.99
42.85
350m:
400m:
4:57.12
5:42.96
44.81
45.84
16.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw5:49.40224
50m:
100m:
39.77
1:23.06
39.77
43.29
150m:
200m:
2:07.52
2:52.25
44.46
44.73
250m:
300m:
3:36.22
4:20.78
43.97
44.56
350m:
400m:
5:05.42
5:49.40
44.64
43.98
17.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon6:02.27201
50m:
100m:
41.82
1:28.26
41.82
46.44
150m:
200m:
2:15.17
3:02.15
46.91
46.98
250m:
300m:
3:48.81
4:34.94
46.66
46.13
350m:
400m:
5:19.82
6:02.27
44.88
42.45
18.ZALEWSKI, Mikołaj06Nowodworski OSiR6:05.16196
50m:
100m:
39.86
1:26.56
39.86
46.70
150m:
200m:
2:12.66
2:59.29
46.10
46.63
250m:
300m:
3:46.96
4:34.11
47.67
47.15
350m:
400m:
5:20.58
6:05.16
46.47
44.58
19.BZYMEK, Igor06Nowodworski OSiR6:05.80195
50m:
100m:
40.22
1:26.28
40.22
46.06
150m:
200m:
2:12.84
3:00.71
46.56
47.87
250m:
300m:
3:48.25
4:35.23
47.54
46.98
350m:
400m:
5:22.18
6:05.80
46.95
43.62
20.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa6:20.33173
50m:
100m:
36.25
1:17.85
36.25
41.60
150m:
200m:
2:00.90
2:44.53
43.05
43.63
250m:
300m:
3:27.69
4:11.29
43.16
43.60
350m:
400m:
5:38.47
6:20.33
1:27.18
41.86
21.CEGLIŃSKI, Karol05Nowodworski OSiR6:26.51165
50m:
100m:
42.60
1:31.52
42.60
48.92
150m:
200m:
2:21.29
3:11.06
49.77
49.77
250m:
300m:
4:01.50
4:51.82
50.44
50.32
350m:
400m:
5:41.44
6:26.51
49.62
45.07
22.KUROWSKI, Oskar06Klub Pływacki Ciechanw6:56.59132
50m:
100m:
45.25
1:37.45
45.25
52.20
150m:
200m:
2:31.93
3:27.39
54.48
55.46
250m:
300m:
4:22.11
5:14.80
54.72
52.69
350m:
400m:
6:04.05
6:56.59
49.25
52.54
DYSKW.HERMANN, Mikołaj06Klub Pływacki Ciechanw5:56.03
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
50m:
100m:
38.70
1:22.75
38.70
44.05
150m:
200m:
2:09.64
2:57.11
46.89
47.47
250m:
300m:
3:42.87
4:30.88
45.76
48.01
350m:
400m:
5:14.44
5:56.03
43.56
41.59

14 lat

1.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw4:24.19518
50m:
100m:
30.22
1:02.95
30.22
32.73
150m:
200m:
1:36.4733.52250m:
300m:
2:44.50350m:
400m:

4:24.19
2.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock4:51.40386
50m:
100m:
33.03
1:09.74
33.03
36.71
150m:
200m:
1:47.14
2:23.99
37.40
36.85
250m:
300m:
3:01.04
3:38.02
37.05
36.98
350m:
400m:
4:15.14
4:51.40
37.12
36.26
3.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw5:06.64331
50m:
100m:
33.68
1:11.46
33.68
37.78
150m:
200m:
1:50.18
2:29.45
38.72
39.27
250m:
300m:
3:09.38
4:29.34
39.93
1:19.96
350m:
400m:
5:06.64
5:06.64
37.30
4.MALUS, Jakub04UKP Polonia Warszawa5:20.21291
50m:
100m:
33.37
1:11.99
33.37
38.62
150m:
200m:
1:53.17
2:35.09
41.18
41.92
250m:
300m:
3:16.73
3:59.01
41.64
42.28
350m:
400m:
4:40.46
5:20.21
41.45
39.75
5.MIROSŁAW, Wojna04SSP Orka Iława5:52.36218
50m:
100m:
38.05
1:20.02
38.05
41.97
150m:
200m:
2:03.95
2:49.71
43.93
45.76
250m:
300m:
3:36.01
4:22.17
46.30
46.16
350m:
400m:
5:08.06
5:52.36
45.89
44.30

15 lat

1.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz4:57.32363
50m:
100m:
33.29
1:10.25
33.29
36.96
150m:
200m:
1:47.74
2:25.69
37.49
37.95
250m:
300m:
3:03.74
3:41.86
38.05
38.12
350m:
400m:
4:20.34
4:57.32
38.48
36.98
2.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin5:19.36293
50m:
100m:
36.01
1:15.52
36.01
39.51
150m:
200m:
1:56.42
2:37.40
40.90
40.98
250m:
300m:
3:18.84
4:00.15
41.44
41.31
350m:
400m:
4:41.14
5:19.36
40.99
38.22

16 lat i starsi

1.KRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanw4:09.08618
50m:
100m:
27.53
58.28
27.53
30.75
150m:
200m:
1:29.40
2:01.51
31.12
32.11
250m:
300m:
2:33.83
3:06.00
32.32
32.17
350m:
400m:
3:37.97
4:09.08
31.97
31.11
2.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw4:22.25530
50m:
100m:
29.84
1:02.97
29.84
33.13
150m:
200m:
1:36.91
2:10.95
33.94
34.04
250m:
300m:
2:44.54
3:18.38
33.59
33.84
350m:
400m:
3:51.37
4:22.25
32.99
30.88
3.DŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanw4:25.34511
50m:
100m:
29.35
1:02.29
29.35
32.94
150m:
200m:
1:36.61
2:11.05
34.32
34.44
250m:
300m:
2:45.06
3:18.91
34.01
33.85
350m:
400m:
3:53.09
4:25.34
34.18
32.25
4.GRĄDZIK, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw4:30.97480
50m:
100m:
30.85
1:05.01
30.85
34.16
150m:
200m:
1:40.09
2:14.89
35.08
34.80
250m:
300m:
2:49.42
3:23.64
34.53
34.22
350m:
400m:
3:57.92
4:30.97
34.28
33.05
5.JAROSZEWSKI, Jakub01UKS Żoliborz4:45.22412
50m:
100m:
31.40
1:06.30
31.40
34.90
150m:
200m:
1:42.13
2:18.40
35.83
36.27
250m:
300m:
2:54.92
3:31.70
36.52
36.78
350m:
400m:
4:08.74
4:45.22
37.04
36.48
6.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin4:50.63389
50m:
100m:
31.81
1:07.46
31.81
35.65
150m:
200m:
1:44.31
2:22.86
36.85
38.55
250m:
300m:
3:01.21
3:38.88
38.35
37.67
350m:
400m:
4:16.24
4:50.63
37.36
34.39
7.JAKUBCZYK, Patryk01SSP Orka Iława5:04.43338
50m:
100m:
32.35
1:08.67
32.35
36.32
150m:
200m:
1:45.74
2:24.35
37.07
38.61
250m:
300m:
3:03.66
3:43.81
39.31
40.15
350m:
400m:
4:24.27
5:04.43
40.46
40.16
8.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt5:13.44310
50m:
100m:
34.15
1:12.55
34.15
38.40
150m:
200m:
1:52.60
2:32.69
40.05
40.09
250m:
300m:
3:13.35
3:54.37
40.66
41.02
350m:
400m:
4:35.47
5:13.44
41.10
37.97
9.ŁYZIŃSKI, Michał02SSP Orka Iława5:28.66269
50m:
100m:
34.28
1:13.21
34.28
38.93
150m:
200m:
1:54.97
2:37.44
41.76
42.47
250m:
300m:
3:20.50
4:03.81
43.06
43.31
350m:
400m:
4:47.38
5:28.66
43.57
41.28


<< TOP >>
Konkurencja 33
17.02.2018 - 18:19
Kobiet, 200m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa2:35.5845036.7539.5540.8038.48
2.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa2:36.9143837.1539.9540.8238.99
3.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno2:46.2536838.7042.8143.3641.38
4.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze  Miętne3:02.3627943.1445.9847.4345.81

14 lat

1.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława2:42.5539437.3540.0442.3942.77
2.DOMAŃSKA, Zuzanna04UKS dwjka Sochaczew2:43.9938438.6641.4342.8841.02
3.BURBELKA, Magda04UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:50.6734039.8843.7844.3342.68

15 lat

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:42.2639638.1441.231:22.89
2.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:45.2837538.9741.4143.1641.74
3.SADŁOWSKA, Maja03UKS Żoliborz2:52.0233239.9243.6845.2043.22


<< TOP >>
Konkurencja 34
17.02.2018 - 18:26
Mężczyzn, 200m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno2:33.3932635.5639.8140.3637.66
2.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:35.2731436.6640.2140.8637.54
3.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa2:38.6029537.7638.9441.5340.37
4.ZABAGŁO, Filip05Uks Delfin Legionowo2:41.4927938.9141.5741.8339.18
5.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw2:41.8927737.8141.9642.1839.94
6.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa-Mokotw2:47.8924940.1042.9343.3941.47
7.KULESZA, Jakub07UKP Polonia Warszawa2:50.7123641.7244.3543.6540.99
8.KOZŁOWSKI, Iwo07UKP Polonia Warszawa2:52.2423041.7344.0844.0242.41
9.RESZKA, Jakub07UKP Polonia Warszawa2:57.5521041.8244.2647.7443.73
10.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon3:22.2014246.8552.0652.4150.88

14 lat

1.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barkuda Starachowice2:22.1341033.1835.9936.9636.00
2.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock2:30.0634834.8938.4338.9837.76
3.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława2:35.8631138.8940.7539.6036.62
4.CHOROŚ, Michał04MPKS Orka Ciechanw2:38.2229737.7739.8840.4840.09
5.PARADOWSKI, Julian04MZOS Płock2:57.3121141.5345.8147.3642.61

15 lat

1.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin2:46.4025540.6942.9042.7640.05

16 lat i starsi

1.RYBIŃSKI, Filip02SSP Orka Iława2:15.6447231.9735.5535.7432.38
2.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:15.8447031.9335.5835.6832.65
3.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin2:23.9839433.7636.1537.6636.41
4.WĘGLARSKI, Miłosz02MPKS Orka Ciechanw2:33.7132436.4539.5139.2338.52


<< TOP >>
Konkurencja 35
17.02.2018 - 18:41
Kobiet, 400m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa5:35.32463
50m:
100m:
36.24
1:18.36
36.24
42.12
150m:
200m:
2:01.43
2:43.30
43.07
41.87
250m:
300m:
3:32.72
4:22.39
49.42
49.67
350m:
400m:
4:59.74
5:35.32
37.35
35.58
2.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA" Gdańsk5:49.83407
50m:
100m:
36.39
1:18.90
36.39
42.51
150m:
200m:
2:03.96
2:47.48
45.06
43.52
250m:
300m:
3:36.60
4:27.53
49.12
50.93
350m:
400m:
5:09.12
5:49.83
41.59
40.71

15 lat

1.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin5:56.12386
50m:
100m:
36.40
1:24.16
36.40
47.76
150m:
200m:
2:07.74
2:51.99
43.58
44.25
250m:
300m:
3:43.79
4:36.36
51.80
52.57
350m:
400m:
5:16.95
5:56.12
40.59
39.17


<< TOP >>
Konkurencja 36
17.02.2018 - 18:48
Mężczyzn, 400m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa5:15.22416
50m:
100m:
33.32
1:11.34
33.32
38.02
150m:
200m:
1:53.44
2:34.24
42.10
40.80
250m:
300m:
3:18.61
4:03.74
44.37
45.13
350m:
400m:
4:39.73
5:15.22
35.99
35.49
2.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno6:11.07255
50m:
100m:
41.97
1:31.24
41.97
49.27
150m:
200m:
2:19.08
3:07.04
47.84
47.96
250m:
300m:
3:58.30
4:49.92
51.26
51.62
350m:
400m:
5:31.00
6:11.07
41.08
40.07

14 lat

1.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:17.39408
50m:
100m:
33.78
1:13.06
33.78
39.28
150m:
200m:
1:54.52
2:34.38
41.46
39.86
250m:
300m:
3:21.28
4:07.38
46.90
46.10
350m:
400m:
4:42.59
5:17.39
35.21
34.80

16 lat i starsi

1.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany5:08.60444
50m:
100m:
30.85
1:07.39
30.85
36.54
150m:
200m:
1:47.93
2:27.51
40.54
39.58
250m:
300m:
3:12.36
3:57.65
44.85
45.29
350m:
400m:
4:34.79
5:08.60
37.14
33.81


<< TOP >>
Konkurencja 37
17.02.2018 - 18:55
Kobiet, 200m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:44.4254837.2242.0242.6242.56
2.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa2:50.9148838.6244.0544.8943.35
3.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno3:02.0340440.0948.5946.4646.89
4.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno3:10.7535143.5749.7749.0448.37
5.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody3:15.6032543.6151.4950.8449.66
6.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno3:17.1031843.8651.2152.2749.76
7.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny3:22.1929444.0551.2753.3453.53
8.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk3:32.8925245.0255.8257.2654.79
9.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA" Gdańsk3:33.6224949.0253.6456.2254.74
10.GAWRON, Antonina07UKP Polonia Warszawa3:40.9522550.1556.2658.1556.39
11.GULEJ, Wiktoria05Nautilus Brzeziny3:43.1821951.0256.6957.7457.73

14 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:52.5247438.7143.4544.8145.55
2.TYMIŃSKA, Zofia04UKP Polonia Warszawa2:57.0043939.4545.2446.5045.81
3.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw3:02.6539939.4646.9848.3447.87
4.DYMERSKA, Weronika04Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:12.2834244.0949.5849.6149.00
5.OLECH, Emilia04UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:31.1925849.1253.9353.9154.23

16 lat i starsi

1.POTOCKA, Zofia02UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:57.0943841.2345.4445.2345.19


<< TOP >>
Konkurencja 38
17.02.2018 - 19:11
Mężczyzn, 200m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 - 13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa2:41.3241636.1241.0442.0842.08
2.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa2:43.9439638.0542.4143.1340.35
3.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw2:58.8530540.3446.3246.4245.77
4.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw3:07.5226441.8748.8748.7048.08
5.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody3:16.1023145.8251.8550.0048.43
6.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa3:20.5721646.1451.7151.5951.13
7.ZIOŁECKI, Beniamin07UKP Polonia Warszawa3:20.9221546.2351.7652.7150.22
8.BOGATYRIOW, Giorgij06UKP Polonia Warszawa3:21.8921246.3851.8952.7850.84
9.CZAJA, Hubert05UKS 307 Warszawa-Mokotw3:24.6520346.2253.0654.6550.72
10.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa3:34.8917647.4454.4457.1355.88
11.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa3:39.7516449.9857.3257.0755.38

14 lat

1.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock2:44.1939438.2542.9642.5040.48
2.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokołw Podlaski2:48.6236438.0444.1045.3041.18
3.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława2:50.5135238.8544.3045.2042.16
4.IWANKOWSKI, Hubert04UKP Polonia Warszawa2:55.7432140.3946.5545.7943.01
5.ZGODA, Jędrzej04UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:01.1329340.7046.7947.6845.96
6.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:06.0827141.5849.4148.4846.61
7.MALUS, Jakub04UKP Polonia Warszawa3:16.3623042.5449.2252.2352.37

15 lat

1.KONWA, Jakub03Wodnik Radom2:41.4541535.4341.1142.6142.30
2.KUZIA, Krzysztof03UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:48.1636738.3344.3344.3341.17
3.MĄDRY, Jan03MPKS Orka Ciechanw3:02.8328542.5047.6547.7744.91

16 lat i starsi

1.ADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanw2:19.0864930.8235.3436.2836.64
2.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokołw Podlaski2:36.9545133.6640.4241.5641.31
3.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława2:40.2142435.1739.6542.4742.92
4.OLSZEWSKI, Bartosz02MPKS Orka Ciechanw2:41.6841335.7342.1343.3240.50
5.CZYŻYKOWSKI, Filip02MPKS Orka Ciechanw2:45.9638238.0942.5743.1042.20
6.KOT, Patryk01UKS Delfin Garwolin3:25.6120044.2451.1855.1455.05


<< TOP >>
Konkurencja 39
17.02.2018 - 19:34
Kobiet, 800m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa10:00.66508
100m:
200m:
1:11.71
2:27.55
1:11.71
1:15.84
300m:
400m:
3:43.81
5:00.54
1:16.26
1:16.73
500m:
600m:
6:16.70
7:33.56
1:16.16
1:16.86
700m:
800m:
8:48.70
10:00.66
1:15.14
1:11.96
2.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa10:13.00478
100m:
200m:
1:11.57
2:27.79
1:11.57
1:16.22
300m:
400m:
3:43.84
5:00.82
1:16.05
1:16.98
500m:
600m:
6:19.48
7:37.64
1:18.66
1:18.16
700m:
800m:
8:56.69
10:13.00
1:19.05
1:16.31
3.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno11:28.67337
100m:
200m:
1:19.05
2:46.81
1:19.05
1:27.76
300m:
400m:
4:13.53
5:41.14
1:26.72
1:27.61
500m:
600m:
7:08.28
8:36.56
1:27.14
1:28.28
700m:
800m:
10:03.01
11:28.67
1:26.45
1:25.66
4.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze  Miętne11:32.71331
100m:
200m:
1:21.13
2:49.21
1:21.13
1:28.08
300m:
400m:
4:17.32
5:44.67
1:28.11
1:27.35
500m:
600m:
7:12.97
8:41.90
1:28.30
1:28.93
700m:
800m:
10:10.02
11:32.71
1:28.12
1:22.69
5.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw11:50.83306
100m:
200m:
1:22.37
2:51.70
1:22.37
1:29.33
300m:
400m:
4:22.06
6:37.61
1:30.36
2:15.55
500m:
600m:
8:08.611:31.00700m:
800m:
10:24.04
11:50.83

1:26.79

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa9:10.35660
100m:
200m:
1:06.77
2:16.69
1:06.77
1:09.92
300m:
400m:
3:26.19
4:35.91
1:09.50
1:09.72
500m:
600m:
5:45.68
6:55.22
1:09.77
1:09.54
700m:
800m:
8:03.80
9:10.35
1:08.58
1:06.55

15 lat

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin10:11.74481
100m:
200m:
1:09.90
2:26.52
1:09.90
1:16.62
300m:
400m:
3:44.20
5:02.15
1:17.68
1:17.95
500m:
600m:
6:20.61
7:38.97
1:18.46
1:18.36
700m:
800m:
8:57.28
10:11.74
1:18.31
1:14.46

16 lat i starsi

1.BUŻYCKA, Maja00Klub Pływacki Płetwal Mława10:16.41470
100m:
200m:
1:12.57
2:29.90
1:12.57
1:17.33
300m:
400m:
3:48.21
5:06.56
1:18.31
1:18.35
500m:
600m:
6:25.49
7:43.73
1:18.93
1:18.24
700m:
800m:
9:01.58
10:16.41
1:17.85
1:14.83


<< TOP >>
Konkurencja 40
17.02.2018 - 20:11
Mężczyzn, 800m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 - 13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa9:28.19475
100m:
200m:
1:08.24
2:19.59
1:08.24
1:11.35
300m:
400m:
3:31.22
4:43.20
1:11.63
1:11.98
500m:
600m:
5:55.42
7:07.69
1:12.22
1:12.27
700m:
800m:
8:19.19
9:28.19
1:11.50
1:09.00
2.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa9:29.08473
100m:
200m:
1:08.28
2:19.72
1:08.28
1:11.44
300m:
400m:
3:31.22
4:43.14
1:11.50
1:11.92
500m:
600m:
5:55.47
7:07.90
1:12.33
1:12.43
700m:
800m:
8:19.67
9:29.08
1:11.77
1:09.41
3.WORONKO, Maciej05MKS Medyk Giżycko10:42.29329
100m:
200m:
1:12.16
2:32.67
1:12.16
1:20.51
300m:
400m:
3:54.97
5:19.48
1:22.30
1:24.51
500m:
600m:
6:40.34
8:02.56
1:20.86
1:22.22
700m:
800m:
9:24.70
10:42.29
1:22.14
1:17.59
4.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw11:11.70287
100m:
200m:
1:18.79
2:43.88
1:18.79
1:25.09
300m:
400m:
4:10.44
5:36.11
1:26.56
1:25.67
500m:
600m:
7:01.50
8:26.31
1:25.39
1:24.81
700m:
800m:
9:51.01
11:11.70
1:24.70
1:20.69
5.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw11:17.66280
100m:
200m:
1:18.93
2:44.50
1:18.93
1:25.57
300m:
400m:
4:10.83
5:36.93
1:26.33
1:26.10
500m:
600m:
7:03.24
8:29.30
1:26.31
1:26.06
700m:
800m:
9:53.70
11:17.66
1:24.40
1:23.96

14 lat

1.GRĄDZIK, Błażej04MPKS Orka Ciechanw9:48.97426
100m:
200m:
1:08.45
2:22.05
1:08.45
1:13.60
300m:
400m:
3:36.70
4:51.90
1:14.65
1:15.20
500m:
600m:
6:07.43
7:22.76
1:15.53
1:15.33
700m:
800m:
8:37.28
9:48.97
1:14.52
1:11.69
2.KŁOSIŃSKI, Jędrzej04Klub Sportowy Płetwal Szczytno12:44.01195
100m:
200m:
1:24.75
2:56.99
1:24.75
1:32.24
300m:
400m:
4:35.45
6:14.52
1:38.46
1:39.07
500m:
600m:
7:52.71
9:31.11
1:38.19
1:38.40
700m:
800m:
11:09.73
12:44.01
1:38.62
1:34.28

16 lat i starsi

1.KŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno8:53.15575
100m:
200m:
1:02.52
2:08.21
1:02.52
1:05.69
300m:
400m:
3:15.12
4:22.66
1:06.91
1:07.54
500m:
600m:
5:30.46
6:38.21
1:07.80
1:07.75
700m:
800m:
7:46.49
8:53.15
1:08.28
1:06.66
2.JEDNASZEWSKI, Mikołaj01MTP Kormoran Olsztyn9:01.75548
100m:
200m:
1:03.32
2:45.16
1:03.32
1:41.84
300m:
400m:
3:53.78
5:01.65
1:08.62
1:07.87
500m:
600m:
6:10.91
7:19.86
1:09.26
1:08.95
700m:
800m:
8:28.88
9:01.75
1:09.02
32.87
3.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko9:29.51471
100m:
200m:
1:05.20
2:15.44
1:05.20
1:10.24
300m:
400m:
3:25.81
4:38.81
1:10.37
1:13.00
500m:
600m:
5:50.74
7:04.20
1:11.93
1:13.46
700m:
800m:
8:17.83
9:29.51
1:13.63
1:11.68
4.BOGUSIEWICZ, Jakub02SSP Orka Iława9:47.15430
100m:
200m:
1:08.15
2:20.85
1:08.15
1:12.70
300m:
400m:
3:34.83
4:49.06
1:13.98
1:14.23
500m:
600m:
6:04.23
7:19.07
1:15.17
1:14.84
700m:
800m:
8:34.08
9:47.15
1:15.01
1:13.07
5.JAROSZEWSKI, Jakub01UKS Żoliborz9:50.59423
100m:
200m:
1:08.50
2:21.85
1:08.50
1:13.35
300m:
400m:
3:36.58
4:52.81
1:14.73
1:16.23
500m:
600m:
6:08.38
7:22.89
1:15.57
1:14.51
700m:
800m:
8:38.18
9:50.59
1:15.29
1:12.41