Nr  1. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  2. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 13 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  4. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  7. Dziewcząt, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 400m dowolny  12 - 13 lat
Nr  9. Mieszane, 4 x 50m dowolny  12 lat
Nr  10. Mieszane, 4 x 50m zmienny  13 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  12 - 13 lat
Nr  13. Dziewcząt, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  14. Chłopców, 200m klasyczny  12 - 13 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  16. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 13 lat
Nr  17. Dziewcząt, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 200m zmienny  12 - 13 lat
Nr  19. Mieszane, 4 x 50m zmienny  12 lat
Nr  20. Mieszane, 4 x 50m dowolny  13 lat


Międzywojewdzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzikw 12-13 lat
Ciechanw, 17. - 18.3.2018


Konkurencja 1
17.03.2018 - 10:45
Dziewcząt, 100m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa1:12.6642434.4038.26
2.SOBCZAK, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:18.2833936.7241.56
3.IDZKOWSKI, Maria06MTP Kormoran Olsztyn1:22.8728638.6644.21
4.ZAWADZKA, Klaudia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:23.4228037.9745.45
5.WOŹNIAK, Julia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:23.9927437.8846.11
6.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:26.5425138.9747.57
7.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:27.4724339.4348.04
8.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława1:31.0221539.9651.06
9.ŻUCHOWSKA, Amelia06UKP 1 Elbląg1:33.3020041.9751.33
10.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:35.4518744.3951.06
11.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:35.4918745.0550.44
12.KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn1:36.2318245.0251.21
13.UŚCINOWICZ, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:37.0317842.4154.62
14.WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn1:40.5316045.7554.78
15.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:41.6115543.3358.28
16.JUŚKIEWICZ, Ada06MTP Kormoran Olsztyn1:42.3215244.6157.71
17.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:42.4715146.1656.31
18.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:42.9514948.1954.76
19.ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:46.2613546.251:00.01
20.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk1:54.1710948.061:06.11

13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:06.7754730.7935.98
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:11.4444632.3839.06
3.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa1:14.6439134.4540.19
4.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn1:21.5330037.6143.92
5.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn1:23.5627937.9745.59
6.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn1:24.6026838.9845.62
7.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy1:28.7023340.5348.17
8.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:32.3420642.6949.65
9.JEMIELITA, Amelia05MPKS Orka Ciechanw1:42.8514945.6757.18
NIE UK.SUJKOWSKA, Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn33.95


<< TOP >>
Konkurencja 2
17.03.2018 - 10:56
Chłopcw, 100m motylkowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:15.0026334.7640.24
2.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:15.6625635.4640.20
3.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk1:19.7121937.2042.51
4.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa1:22.0720136.7445.33
5.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:23.7418937.7146.03
6.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:23.7718939.0644.71
7.GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn1:23.8618838.7045.16
8.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:23.9918738.4745.52
9.MAZIARZ, Mateusz06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:27.0016840.3446.66
10.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy1:27.3316639.6047.73
11.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:27.4916541.0146.48
12.CICHOCKI, Olaf06MTP Kormoran Olsztyn1:30.3315041.3548.98
13.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:31.1514639.6851.47
14.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn1:32.3314142.1050.23
15.KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:33.5913541.6151.98
16.KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn1:33.8113443.3750.44
17.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:34.8913042.5752.32
18.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:36.0012544.2251.78
19.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw1:36.9212244.1452.78
20.KOZIEŁ, Bartłomiej06Klub Pływacki Płetwal Mława1:38.1911743.7054.49
21.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:38.4011643.7854.62
22.OLEJNICZAK, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:38.5811643.1255.46
23.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:38.6211544.5754.05
24.TRACZYK, Damian06Uks "Polonez" Wyszkw1:39.9411144.3055.64
25.TABOR, Maksymilian06UKP Polonia Warszawa1:40.3910947.4452.95
26.MICKIEWICZ, Franciszek06MTP Kormoran Olsztyn1:41.9410446.8755.07
27.DĄBROWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:41.9610445.6556.31
28.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy1:42.9710146.9656.01
29.GÓRCZYŃSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn1:43.2510044.4058.85
30.BOGATYRIOW, Griorgij06UKP Polonia Warszawa1:43.5810046.5257.06
31.PIRÓG, Adam06MTP Kormoran Olsztyn1:45.379547.3857.99
32.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława1:59.496553.731:05.76

13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa1:07.5636031.9935.57
2.PIENIĄŻEK, Wojciech05UKP Polonia Warszawa1:07.8535532.0835.77
3.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:08.8834032.4536.43
4.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:09.0133832.0636.95
5.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:09.3333331.4537.88
6.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:11.8030032.9738.83
7.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn1:13.4128035.0138.40
8.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:17.4623935.1842.28
9.TKACZ, Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:17.7423635.2142.53
10.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:18.6222835.9742.65
11.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:19.3022236.5142.79
12.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn1:19.9921736.5643.43
13.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:22.1120037.9644.15
14.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:22.9919435.7047.29
15.BLOCK, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:24.4018437.7346.67
16.WOJSZKUN, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:31.5114540.5750.94
17.WALCZAK, Hubert05UKP 1 Elbląg1:33.8113439.9553.86


<< TOP >>
Konkurencja 3
17.03.2018 - 11:16
Dziewcząt, 100m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:22.2043638.7943.41
2.KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn1:27.4236240.9846.44
3.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock1:28.3435142.0446.30
4.WOŹNIAK, Julia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:29.5533741.9047.65
5.ZAWADZKA, Klaudia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:31.0132143.5347.48
6.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:31.5331643.7347.80
7.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:31.9231243.3248.60
8.KOZŁOWSKA, Zuzanna06Uks "Polonez" Wyszkw1:31.9431242.2849.66
9.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw1:32.2430943.5148.73
10.MAZURKIEWICZ, Dominika06UKS Posejdon Pułtusk1:32.5830543.2949.29
11.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:33.3729743.8349.54
12.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:33.5329645.1848.35
13.MĄTWICKA, Liliana06MTP Kormoran Olsztyn1:35.2628044.9750.29
14.SKOCZEŃ, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw1:35.8227543.3352.49
15.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:36.9826544.4652.52
16.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:37.2026446.0451.16
17.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:38.0525746.5551.50
18.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:39.5824546.4253.16
19.KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn1:39.9624249.2650.70
20.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:40.2424048.1052.14
21.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:40.2624047.1053.16
22.WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn1:41.1123449.5051.61
23.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:41.3223347.4453.88
24.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:41.6923048.3353.36
25.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa1:42.9622248.1154.85
26.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława1:43.2522047.9855.27
27.RAMSKA, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:44.2421448.7855.46
28.WASILEWSKA, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:44.9220949.7055.22
29.PIETRAS, Hanna06UKS Manta Warszawa Włochy1:45.1520847.9457.21
30.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:45.5820651.0654.52
31.ROJEK, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw1:46.1620251.0455.12
32.ZDUN, Kornelia06UKP 1 Elbląg1:53.4216651.691:01.73
33.SYCHOCKA, Magdalena06MTP Kormoran Olsztyn1:53.7516452.871:00.88
34.BORAWSKA, Natalia06UKP 1 Elbląg1:54.1116354.5359.58
35.RUTKA, Aleksandra06Uks "Polonez" Wyszkw1:59.0114355.341:03.67
36.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska2:02.8813055.681:07.20
DYSKW.NOSSARZEWSKA, Julia06UKS Ostrobramska1:51.9251.271:00.65
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa1:16.3654435.9640.40
2.KRASZEWSKA, Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:18.3050537.2541.05
3.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:21.5144738.3443.17
4.DOROSZKIEWICZ, Anna05UKP 1 Elbląg1:22.4043337.9744.43
5.SÓJKA, Eliza05UKP Polonia Warszawa1:26.4937440.2346.26
6.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:27.7335942.1545.58
7.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn1:28.1935341.7146.48
8.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa1:29.6533641.8647.79
9.CZARNECKA, Klaudia05UKS Posejdon Pułtusk1:31.5631542.8648.70
10.WIĘCH, Barbara05Uks "Polonez" Wyszkw1:34.3428844.3949.95
11.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:35.4227944.6150.81
12.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:36.2627145.7850.48
13.ŻOŁNIERZAK, Wiktoria05UKS Posejdon Pułtusk1:36.3227146.1250.20
14.JANKOWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn1:39.1024945.3253.78
15.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:39.1224945.5353.59
16.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn1:42.7722349.9152.86
17.GRUCHALSKA, Iza05Uks "Polonez" Wyszkw1:44.2421446.3857.86
18.MRÓZ, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:44.4521248.3056.15
19.LESZCZYŃSKA, Kaja05MTP Kormoran Olsztyn1:47.0319749.5057.53
20.PIRÓG, Michalina05MTP Kormoran Olsztyn1:53.4516653.451:00.00
21.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:56.1315452.481:03.65
DYSKW.KAŹMIERCZAK, Melania05Uks "Polonez" Wyszkw1:51.9250.401:01.52
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 4
17.03.2018 - 11:41
Chłopcw, 100m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.MAJEWSKI, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:21.6331638.6642.97
2.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa1:21.7631437.9443.82
3.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:26.0926940.6645.43
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:26.5926440.7145.88
5.KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn1:27.2525841.6645.59
6.RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:27.6525542.1645.49
7.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:30.6423042.7547.89
8.BOGATYRIOW, Griorgij06UKP Polonia Warszawa1:32.8721444.4748.40
9.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:33.3521144.4148.94
10.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:33.6720945.2748.40
11.RELIGA, Wojciech06UKS Posejdon Pułtusk1:34.2020543.6350.57
12.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:34.9020145.0449.86
13.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:37.3118645.6551.66
14.KRUSZYŃSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:38.6017945.3053.30
15.ŁYSIK, Rafał06Uks "Polonez" Wyszkw1:38.9217747.3551.57
16.KURCZEWSKI, Paweł06UKP 1 Elbląg1:39.6717349.1850.49
17.OLEJNICZAK, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:39.7517346.3253.43
18.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:40.3017046.6553.65
19.BETTAS, Francesco06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:41.0916647.6953.40
20.KOLIS, Jacek06MTP Kormoran Olsztyn1:41.2016549.1352.07
21.RURYS, Adam06MTP Kormoran Olsztyn1:42.1016148.5253.58
22.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:42.9715749.5953.38
23.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:43.4515549.2754.18
24.ARCHACKI, Jakub06Uks "Polonez" Wyszkw1:44.4315149.6154.82
25.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:46.4014250.4056.00
26.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:46.5414250.8955.65
27.PAWŁOWSKI, Mateusz06Klub Pływacki Płetwal Mława1:52.8611950.831:02.03
28.JANUSZANIEC, Łukasz06UKP 1 Elbląg1:53.6411754.6558.99
29.NIZIŃSKI, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw1:57.7010554.371:03.33
30.ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn2:04.798858.871:05.92
31.GABRIELYAN, Emil06MTP Kormoran Olsztyn2:09.97781:02.171:07.80
DYSKW.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:36.3545.7550.60
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:45.4849.1856.30
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.GĘBSKI, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:51.3453.2458.10
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:14.6041434.6439.96
2.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa1:15.1940435.9839.21
3.OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:18.6035437.1541.45
4.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:18.7935137.2241.57
5.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn1:21.0232338.3942.63
6.PIENIĄŻEK, Wojciech05UKP Polonia Warszawa1:24.6328340.4844.15
7.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn1:27.1226040.3746.75
8.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn1:27.5025641.4446.06
9.MISIEWICZ, Igor05UKP 1 Elbląg1:28.0325241.8346.20
10.KASJANIUK, Michał05Uks "Polonez" Wyszkw1:28.6424641.0847.56
11.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:32.2621844.2947.97
12.OSĘKA, Jakub05Uks "Polonez" Wyszkw1:34.9020145.6549.25
13.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:35.3319845.4849.85
14.WASILEWSKI, Wiktor05Uks "Polonez" Wyszkw1:35.8719544.8751.00
15.RURYS, Marcin05MTP Kormoran Olsztyn1:36.4619146.3450.12
16.SOBUŃ, Łukasz05MTP Kormoran Olsztyn1:36.5419147.4449.10
17.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:37.4218646.4450.98
18.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:37.8118345.2252.59
19.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS Manta Warszawa Włochy1:39.7917347.3452.45
20.SOKÓŁ, Oskar05UKP 1 Elbląg1:40.0717147.7252.35
21.BOREK, Bartosz05UKS Posejdon Pułtusk1:40.4316947.5052.93
22.SYPIAŃSKI, Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn1:44.1015248.5255.58
23.LASOTA, Sebastian05UKP 1 Elbląg1:45.8614449.9555.91
24.TUBIAK, Kacper05UKP 1 Elbląg1:52.5512052.7259.83


<< TOP >>
Konkurencja 5
17.03.2018 - 12:04
Dziewcząt, 200m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki ZOTOW2:40.9040636.9841.2842.4840.16
2.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy2:43.7838538.4441.4642.6041.28
3.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka2:45.1037638.9842.5242.7140.89
4.IDZKOWSKI, Maria06MTP Kormoran Olsztyn2:52.2633141.4343.4944.4242.92
5.BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn2:59.7029242.6646.6645.9944.39
6.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw2:59.7929142.381:32.7044.71
7.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława3:01.0728544.7245.4046.8944.06
8.BOROWIK, Maria06UKS JAGIELLONKA Warszawa3:01.862811:27.66
9.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk3:02.3727943.2346.6447.1745.33
10.DĄBROWSKA, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa3:04.7426844.6247.54
11.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa3:06.7826043.2247.6348.9147.02
12.JUŚKIEWICZ, Ada06MTP Kormoran Olsztyn3:08.8425145.1448.54
13.OSTASZEWSKA, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw3:10.1624644.6050.4250.8544.29
14.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw3:10.2524646.4448.8449.0345.94
15.PIETRAS, Hanna06UKS Manta Warszawa Włochy3:11.6924043.6249.0750.1148.89
16.ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn3:13.302342:26.49
17.SALWIN, Julia06Uks "Polonez" Wyszkw3:13.5823344.561:40.0448.98
18.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa3:16.2622447.4146.43
19.RAMSKA, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława3:17.2922045.6550.1952.0649.39
20.ŁYSIK, Sandra06Uks "Polonez" Wyszkw3:25.1919650.1953.4453.5947.97
21.TOLAK, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw3:28.2418750.6354.6854.4748.46
22.SYCHOCKA, Magdalena06MTP Kormoran Olsztyn3:30.041821:45.9354.31
23.NOSSARZEWSKA, Julia06UKS Ostrobramska3:32.1917749.1954.4756.5851.95
24.SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn3:34.8217050.2955.3855.1454.01
25.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS JAGIELLONKA Warszawa3:36.6216651.7054.3553.3957.18
26.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska3:44.2415054.1156.6954.5658.88
27.WASILEWSKA, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn3:44.5914952.7957.5558.9355.32

13 lat

1.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa2:31.3548835.8538.1538.8538.50
2.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa2:32.1948035.2639.2439.4138.28
3.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy2:34.5645935.5738.7540.1240.12
4.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn2:42.8739238.9041.5442.3640.07
5.STANKIEWICZ, Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:43.0239137.6440.5243.0141.85
6.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:43.4238839.4341.2742.1140.61
7.KLUZIAK, Natalia05MTP Kormoran Olsztyn2:44.4538137.6242.0143.3041.52
8.SÓJKA, Eliza05UKP Polonia Warszawa2:44.7737839.8241.7442.6040.61
9.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn2:47.9635739.9742.6844.0141.30
10.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk2:52.3233141.0944.6644.1542.42
11.JEMIELITA, Amelia05MPKS Orka Ciechanw2:58.6329742.8046.1846.3143.34
12.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn3:03.8127243.8047.3247.0245.67
13.PIOTROWSKA, Matylda05UKS Posejdon Pułtusk3:06.9325942.7048.2549.4146.57
14.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska3:11.3924146.7149.2649.8945.53
15.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn3:15.9522546.5348.93
16.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:18.3821745.7151.0052.3549.32
17.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw3:19.0921449.8047.33
18.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin3:20.3421047.9152.4353.4446.56
19.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin3:23.7820047.7849.9752.9053.13
20.PIRÓG, Michalina05MTP Kormoran Olsztyn3:32.0117750.4753.2154.4453.89
DYSKW.MRÓZ, Karolina05UKP Polonia Warszawa3:13.9344.79
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.


<< TOP >>
Konkurencja 6
17.03.2018 - 12:40
Chłopcw, 200m grzbietowy

12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka2:34.7231836.1539.5840.7038.29
2.MAJEWSKI, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:38.5929538.8941.2139.2339.26
3.KAPAŁA, Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:41.9227740.2840.9842.1938.47
4.WIECZOREK, Kacper06MTP Kormoran Olsztyn2:49.7924040.2842.4644.2842.77
5.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk2:54.1522342.6545.0645.3241.12
6.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka2:56.1421540.1145.3346.3044.40
7.KRUSZYŃSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:59.5820343.3846.1847.1442.88
8.KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn3:01.2819743.7446.9046.6444.00
9.GÓRCZYŃSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn3:01.5419642.5547.1448.1643.69
10.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn3:01.8519545.2746.281:30.30
11.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka3:06.1418243.0349.1847.8746.06
12.KUCHARCZYK, Bartosz06Uks "Polonez" Wyszkw3:07.6717845.2448.2549.1345.05
13.OZGA, Oskar06MTP Kormoran Olsztyn3:08.131771:31.1149.2047.82
14.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:08.5017545.0848.8348.6645.93
15.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw3:08.5517543.9847.4949.5547.53
16.DĄBROWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn3:09.411731:33.6349.67
17.STECZ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn3:10.2417145.2648.6147.3948.98
18.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:13.1316346.8748.7249.4048.14
19.PIRÓG, Adam06MTP Kormoran Olsztyn3:16.0715647.4249.7949.5249.34
20.SZCZESNY, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw3:17.0215443.6149.4452.7051.27
21.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS Ostrobramska3:18.2015146.3752.3451.0348.46
22.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa3:18.2415147.6750.5551.4548.57
23.TABOR, Maksymilian06UKP Polonia Warszawa3:21.0414548.6551.3851.5349.48
24.RURYS, Adam06MTP Kormoran Olsztyn3:21.2214447.8151.4150.7551.25
25.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława3:23.1314047.3851.0853.3351.34
26.ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn3:23.7513948.7851.9952.0750.91
27.KOLIS, Jacek06MTP Kormoran Olsztyn3:27.1513248.8753.0254.3050.96
28.KOZIEŁ, Bartłomiej06Klub Pływacki Płetwal Mława3:28.8712948.2755.0454.2951.27
29.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa3:29.6712750.1854.1153.3052.08
30.TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn3:32.0012351.5454.0453.4053.02
31.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka3:40.3511055.7758.8752.8552.86
32.KAMPER, Jakub06MTP Kormoran Olsztyn3:49.749754.4158.631:56.70
DYSKW.GĘBSKI, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn3:26.2248.7954.1855.4047.85
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).
DYSKW.GABRIELYAN, Emil06MTP Kormoran Olsztyn3:42.5353.3556.1358.5754.48
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.

13 lat

1.DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:24.5739033.8636.9937.3236.40
2.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa2:28.6235935.6438.1038.1736.71
3.CZEREDYS, Eryk05UKP Polonia Warszawa2:35.0231636.1939.8340.0338.97
4.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa2:35.1431535.8738.4040.5040.37
5.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn2:37.3230237.1640.6341.5637.97
6.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw2:40.0428737.0941.3341.3240.30
7.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska2:41.3128038.3441.9441.3439.69
8.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn2:41.8227839.0942.2542.0838.40
9.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock2:42.1927639.0841.2141.7140.19
10.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:43.3827037.7741.7439.1544.72
11.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:48.2224738.1342.9844.4542.66
12.MALCZEWSKI, Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy2:53.1822641.3843.8544.6843.27
13.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska2:53.2522639.2445.1245.0143.88
14.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn2:53.5222540.0544.9346.7441.80
15.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin2:54.8922041.9745.1445.0342.75
16.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka2:57.7320941.3844.3946.9545.01
17.SZYMAŃSKI, Dominik05Uks "Polonez" Wyszkw2:58.1320841.2544.5348.3544.00
18.BLOCK, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn2:58.852061:27.5747.1144.17
19.WOJSZKUN, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn3:03.8018944.4846.9548.0344.34
20.WALCZAK, Hubert05UKP 1 Elbląg3:05.311851:30.5649.46
21.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS Manta Warszawa Włochy3:07.7517844.6948.7347.8046.53
22.RURYS, Marcin05MTP Kormoran Olsztyn3:09.591723:09.59
23.SOBUŃ, Łukasz05MTP Kormoran Olsztyn3:09.801721:33.711:36.09
24.BOREK, Bartosz05UKS Posejdon Pułtusk3:10.3817046.8448.7549.8744.92
25.WRÓBEL, Michał05MTP Kormoran Olsztyn3:10.641701:29.9351.8248.89
26.TUBIAK, Kacper05UKP 1 Elbląg3:31.4912449.452:42.04
DYSKW.TKACZ, Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn2:49.6439.0442.4244.8343.35
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock3:09.4744.8747.9749.4047.23
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.SYPIAŃSKI, Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn3:15.4546.6050.7549.4648.64
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).


<< TOP >>
Konkurencja 7
17.03.2018 - 13:23
Dziewcząt, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa4:49.35532
50m:
100m:
31.79
1:07.93
31.79
36.14
150m:
200m:
1:44.79
2:21.94
36.86
37.15
250m:
300m:
2:59.04
3:36.35
37.10
37.31
350m:
400m:
4:13.68
4:49.35
37.33
35.67
2.SOBCZAK, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:03.18462
50m:
100m:
33.80
1:12.63
33.80
38.83
150m:
200m:
1:51.18
2:29.74
38.55
38.56
250m:
300m:
3:09.12
3:47.88
39.38
38.76
350m:
400m:
4:26.74
5:03.18
38.86
36.44
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka5:10.17432
50m:
100m:
36.12
1:14.86
36.12
38.74
150m:
200m:
1:55.01
2:34.85
40.15
39.84
250m:
300m:
3:14.54
3:54.90
39.69
40.36
350m:
400m:
4:33.45
5:10.17
38.55
36.72
4.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy5:22.49384
50m:
100m:
36.05
1:16.81
36.05
40.76
150m:
200m:
1:58.81
2:40.85
42.00
42.04
250m:
300m:
3:23.00
4:03.38
42.15
40.38
350m:
400m:
4:43.08
5:22.49
39.70
39.41
5.KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn5:26.23371
50m:
100m:
35.72
1:16.69
35.72
40.97
150m:
200m:
1:58.61
2:40.20
41.92
41.59
250m:
300m:
3:23.60
4:05.80
43.40
42.20
350m:
400m:
4:47.03
5:26.23
41.23
39.20
6.BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn5:26.62370
50m:
100m:
37.09
1:18.96
37.09
41.87
150m:
200m:
2:01.84
2:44.24
42.88
42.40
250m:
300m:
3:26.34
4:07.71
42.10
41.37
350m:
400m:
4:47.96
5:26.62
40.25
38.66
7.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa5:37.43335
50m:
100m:
36.40
1:18.06
36.40
41.66
150m:
200m:
2:01.47
2:44.94
43.41
43.47
250m:
300m:
3:29.14
4:12.55
44.20
43.41
350m:
400m:
4:55.12
5:37.43
42.57
42.31
8.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:38.54332
50m:
100m:
38.87
1:22.68
38.87
43.81
150m:
200m:
2:06.95
2:51.82
44.27
44.87
250m:
300m:
3:34.68
4:18.51
42.86
43.83
350m:
400m:
5:00.22
5:38.54
41.71
38.32
9.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka5:41.86322
50m:
100m:
36.25
1:17.43
36.25
41.18
150m:
200m:
2:00.30
2:43.15
42.87
42.85
250m:
300m:
3:28.06
4:14.42
44.91
46.36
350m:
400m:
4:59.45
5:41.86
45.03
42.41
10.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock5:44.16316
50m:
100m:
37.84
1:20.80
37.84
42.96
150m:
200m:
2:04.52
2:49.22
43.72
44.70
250m:
300m:
3:33.62
4:17.86
44.40
44.24
350m:
400m:
5:01.12
5:44.16
43.26
43.04
11.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka5:44.80314
50m:
100m:
39.63
1:25.59
39.63
45.96
150m:
200m:
2:10.40
2:55.26
44.81
44.86
250m:
300m:
3:38.02
4:22.55
42.76
44.53
350m:
400m:
5:05.46
5:44.80
42.91
39.34
12.BOROWIK, Maria06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:45.62312
50m:
100m:
39.49
1:22.40
39.49
42.91
150m:
200m:
2:05.97
2:50.70
43.57
44.73
250m:
300m:
3:36.35
4:20.89
45.65
44.54
350m:
400m:
5:04.43
5:45.62
43.54
41.19
13.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka5:46.04311
50m:
100m:
39.05
1:23.53
39.05
44.48
150m:
200m:
2:09.86
2:56.04
46.33
46.18
250m:
300m:
3:40.02
4:22.75
43.98
42.73
350m:
400m:
5:05.24
5:46.04
42.49
40.80
14.MĄTWICKA, Liliana06MTP Kormoran Olsztyn5:47.56307
50m:
100m:
37.75
1:21.15
37.75
43.40
150m:
200m:
2:07.06
2:51.84
45.91
44.78
250m:
300m:
3:36.16
4:21.26
44.32
45.10
350m:
400m:
5:05.29
5:47.56
44.03
42.27
15.UŚCINOWICZ, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn5:49.74301
50m:
100m:
39.02
1:22.96
39.02
43.94
150m:
200m:
2:07.17
2:51.33
44.21
44.16
250m:
300m:
3:36.75
4:19.98
45.42
43.23
350m:
400m:
5:03.20
5:49.74
43.22
46.54
16.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska5:55.77286
50m:
100m:
40.50
1:25.25
40.50
44.75
150m:
200m:
2:10.27
2:56.03
45.02
45.76
250m:
300m:
3:41.93
4:27.30
45.90
45.37
350m:
400m:
5:11.39
5:55.77
44.09
44.38
17.DĄBROWSKA, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:56.29285
50m:
100m:
39.11
1:24.58
39.11
45.47
150m:
200m:
2:11.22
2:58.02
46.64
46.80
250m:
300m:
3:43.62
4:30.70
45.60
47.08
350m:
400m:
5:15.07
5:56.29
44.37
41.22
18.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa5:59.59277
50m:
100m:
40.77
1:26.10
40.77
45.33
150m:
200m:
2:12.00
2:57.80
45.90
45.80
250m:
300m:
3:43.39
4:29.76
45.59
46.37
350m:
400m:
5:15.31
5:59.59
45.55
44.28
19.ŻUCHOWSKA, Amelia06UKP 1 Elbląg6:00.66274
50m:
100m:
40.55
1:25.65
40.55
45.10
150m:
200m:
2:11.18
2:57.01
45.53
45.83
250m:
300m:
3:43.98
4:30.18
46.97
46.20
350m:
400m:
5:16.66
6:00.66
46.48
44.00
20.SALWIN, Julia06Uks "Polonez" Wyszkw6:16.78241
50m:
100m:
39.48
1:25.35
39.48
45.87
150m:
200m:
2:14.11
3:04.76
48.76
50.65
250m:
300m:
3:55.04
4:43.87
50.28
48.83
350m:
400m:
6:16.78
6:16.78
1:32.91
21.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska6:16.80241
50m:
100m:
39.29
1:26.00
39.29
46.71
150m:
200m:
2:14.07
3:03.94
48.07
49.87
250m:
300m:
3:53.52
4:43.36
49.58
49.84
350m:
400m:
5:31.61
6:16.80
48.25
45.19
22.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka6:20.80233
50m:
100m:
41.21
1:28.87
41.21
47.66
150m:
200m:
2:17.64
3:08.63
48.77
50.99
250m:
300m:
3:55.75
4:44.77
47.12
49.02
350m:
400m:
5:33.67
6:20.80
48.90
47.13
23.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin6:25.54225
50m:
100m:
42.13
1:32.61
42.13
50.48
150m:
200m:
2:21.75
3:13.03
49.14
51.28
250m:
300m:
4:03.82
4:55.12
50.79
51.30
350m:
400m:
5:43.99
6:25.54
48.87
41.55
24.SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn6:26.65223
50m:
100m:
40.98
1:27.85
40.98
46.87
150m:
200m:
2:17.39
3:08.35
49.54
50.96
250m:
300m:
3:57.78
4:48.57
49.43
50.79
350m:
400m:
5:36.04
6:26.65
47.47
50.61
25.GAGJEW, Pola06UKP 1 Elbląg6:29.73217
50m:
100m:
42.50
1:30.27
42.50
47.77
150m:
200m:
2:20.49
3:10.28
50.22
49.79
250m:
300m:
3:59.78
4:50.54
49.50
50.76
350m:
400m:
5:41.23
6:29.73
50.69
48.50

13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa4:37.83601
50m:
100m:
30.34
1:04.57
30.34
34.23
150m:
200m:
1:39.84
2:15.65
35.27
35.81
250m:
300m:
2:51.91
3:28.22
36.26
36.31
350m:
400m:
4:04.28
4:37.83
36.06
33.55
2.KRASZEWSKA, Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn4:47.47542
50m:
100m:
32.10
1:07.71
32.10
35.61
150m:
200m:
1:44.52
2:21.51
36.81
36.99
250m:
300m:
2:58.80
3:36.05
37.29
37.25
350m:
400m:
4:13.34
4:47.47
37.29
34.13
3.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa4:48.98534
50m:
100m:
32.31
1:08.60
32.31
36.29
150m:
200m:
1:45.23
2:22.83
36.63
37.60
250m:
300m:
3:00.34
3:38.04
37.51
37.70
350m:
400m:
4:14.89
4:48.98
36.85
34.09
4.SUJKOWSKA, Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn4:56.26496
50m:
100m:
34.42
1:11.48
34.42
37.06
150m:
200m:
1:49.36
2:26.72
37.88
37.36
250m:
300m:
3:04.42
3:42.71
37.70
38.29
350m:
400m:
4:20.73
4:56.26
38.02
35.53
5.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa4:57.22491
50m:
100m:
33.79
1:11.18
33.79
37.39
150m:
200m:
1:50.10
2:28.72
38.92
38.62
250m:
300m:
3:07.05
3:44.98
38.33
37.93
350m:
400m:
4:21.68
4:57.22
36.70
35.54
6.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa5:00.01477
50m:
100m:
33.88
1:11.28
33.88
37.40
150m:
200m:
1:49.45
2:28.01
38.17
38.56
250m:
300m:
3:06.96
3:45.78
38.95
38.82
350m:
400m:
4:23.85
5:00.01
38.07
36.16
7.DOROSZKIEWICZ, Anna05UKP 1 Elbląg5:05.19453
50m:
100m:
34.20
1:11.48
34.20
37.28
150m:
200m:
1:49.70
2:28.68
38.22
38.98
250m:
300m:
3:07.77
3:47.20
39.09
39.43
350m:
400m:
4:25.98
5:05.19
38.78
39.21
8.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy5:09.60434
50m:
100m:
34.81
1:14.67
34.81
39.86
150m:
200m:
1:55.60
2:35.84
40.93
40.24
250m:
300m:
3:16.58
3:56.44
40.74
39.86
350m:
400m:
4:34.09
5:09.60
37.65
35.51
9.KLUZIAK, Natalia05MTP Kormoran Olsztyn5:12.14424
50m:
100m:
33.81
1:12.54
33.81
38.73
150m:
200m:
1:53.49
2:34.42
40.95
40.93
250m:
300m:
3:15.48
3:53.98
41.06
38.50
350m:
400m:
4:34.21
5:12.14
40.23
37.93
10.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy5:17.39403
50m:
100m:
35.82
1:15.72
35.82
39.90
150m:
200m:
1:56.07
2:36.82
40.35
40.75
250m:
300m:
3:17.33
3:58.52
40.51
41.19
350m:
400m:
4:38.90
5:17.39
40.38
38.49
11.STANKIEWICZ, Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn5:36.26339
50m:
100m:
37.29
1:18.70
37.29
41.41
150m:
200m:
2:01.53
2:44.18
42.83
42.65
250m:
300m:
3:27.38
4:11.32
43.20
43.94
350m:
400m:
4:54.73
5:36.26
43.41
41.53
12.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk5:38.14333
50m:
100m:
36.77
1:18.94
36.77
42.17
150m:
200m:
2:02.04
2:45.97
43.10
43.93
250m:
300m:
3:29.24
4:12.42
43.27
43.18
350m:
400m:
4:55.47
5:38.14
43.05
42.67
13.CZARNECKA, Klaudia05UKS Posejdon Pułtusk5:41.52323
50m:
100m:
38.08
1:21.17
38.08
43.09
150m:
200m:
2:05.27
2:49.33
44.10
44.06
250m:
300m:
3:33.35
4:17.66
44.02
44.31
350m:
400m:
5:01.55
5:41.52
43.89
39.97
14.WIĘCH, Barbara05Uks "Polonez" Wyszkw5:49.58301
50m:
100m:
38.95
1:22.65
38.95
43.70
150m:
200m:
2:07.42
2:50.80
44.77
43.38
250m:
300m:
3:34.85
4:18.69
44.05
43.84
350m:
400m:
5:03.30
5:49.58
44.61
46.28
15.JANKOWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn5:50.65299
50m:
100m:
37.06
1:19.94
37.06
42.88
150m:
200m:
2:04.28
2:50.13
44.34
45.85
250m:
300m:
3:35.79
4:21.78
45.66
45.99
350m:
400m:
5:06.74
5:50.65
44.96
43.91
16.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn5:56.66284
50m:
100m:
38.75
1:23.70
38.75
44.95
150m:
200m:
2:09.86
2:56.71
46.16
46.85
250m:
300m:
3:42.81
4:26.86
46.10
44.05
350m:
400m:
5:12.64
5:56.66
45.78
44.02
17.ŻOŁNIERZAK, Wiktoria05UKS Posejdon Pułtusk5:57.98281
50m:
100m:
41.38
1:27.17
41.38
45.79
150m:
200m:
2:13.62
3:00.27
46.45
46.65
250m:
300m:
3:46.92
4:32.15
46.65
45.23
350m:
400m:
5:16.70
5:57.98
44.55
41.28
18.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska5:58.05281
50m:
100m:
38.07
1:22.88
38.07
44.81
150m:
200m:
2:09.16
2:56.82
46.28
47.66
250m:
300m:
3:43.43
4:29.60
46.61
46.17
350m:
400m:
5:14.78
5:58.05
45.18
43.27
19.LESZCZYŃSKA, Kaja05MTP Kormoran Olsztyn6:00.29275
50m:
100m:
38.97
1:24.11
38.97
45.14
150m:
200m:
2:10.00
2:57.12
45.89
47.12
250m:
300m:
3:43.02
4:30.34
45.90
47.32
350m:
400m:
5:15.07
6:00.29
44.73
45.22
20.PIOTROWSKA, Matylda05UKS Posejdon Pułtusk6:10.56253
50m:
100m:
42.08
1:29.25
42.08
47.17
150m:
200m:
2:17.31
3:04.83
48.06
47.52
250m:
300m:
3:52.85
4:40.58
48.02
47.73
350m:
400m:
5:27.00
6:10.56
46.42
43.56
21.ORZOŁ, Julia05Uks "Polonez" Wyszkw6:31.15215
50m:
100m:
43.24
1:32.16
43.24
48.92
150m:
200m:
2:21.83
3:13.37
49.67
51.54
250m:
300m:
4:04.49
4:55.86
51.12
51.37
350m:
400m:
5:44.27
6:31.15
48.41
46.88


<< TOP >>
Konkurencja 8
17.03.2018 - 14:21
Chłopcw, 400m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa4:34.14464
50m:
100m:
31.68
1:06.26
31.68
34.58
150m:
200m:
1:41.45
2:16.52
35.19
35.07
250m:
300m:
2:51.27
3:25.67
34.75
34.40
350m:
400m:
4:00.29
4:34.14
34.62
33.85
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka4:59.95354
50m:
100m:
34.85
1:12.21
34.85
37.36
150m:
200m:
1:51.11
2:29.77
38.90
38.66
250m:
300m:
3:07.96
3:46.14
38.19
38.18
350m:
400m:
4:24.37
4:59.95
38.23
35.58
3.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:01.76347
50m:
100m:
34.18
1:12.50
34.18
38.32
150m:
200m:
1:50.94
2:30.51
38.44
39.57
250m:
300m:
3:09.32
3:48.31
38.81
38.99
350m:
400m:
4:25.77
5:01.76
37.46
35.99
4.KAPAŁA, Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn5:07.12330
50m:
100m:
36.37
1:15.95
36.37
39.58
150m:
200m:
1:55.39
2:34.36
39.44
38.97
250m:
300m:
3:13.56
3:52.56
39.20
39.00
350m:
400m:
4:31.52
5:07.12
38.96
35.60
5.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw5:13.52310
50m:
100m:
35.61
1:15.04
35.61
39.43
150m:
200m:
1:55.43
2:36.34
40.39
40.91
250m:
300m:
3:17.27
3:57.60
40.93
40.33
350m:
400m:
4:36.70
5:13.52
39.10
36.82
6.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa5:14.85306
50m:
100m:
34.65
1:13.84
34.65
39.19
150m:
200m:
1:54.15
2:34.71
40.31
40.56
250m:
300m:
3:14.89
3:56.61
40.18
41.72
350m:
400m:
4:36.66
5:14.85
40.05
38.19
7.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa5:18.37296
50m:
100m:
35.77
1:16.92
35.77
41.15
150m:
200m:
1:58.88
2:40.07
41.96
41.19
250m:
300m:
3:20.94
4:01.75
40.87
40.81
350m:
400m:
4:42.30
5:18.37
40.55
36.07
8.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska5:18.91294
50m:
100m:
35.66
1:16.78
35.66
41.12
150m:
200m:
1:58.10
2:39.69
41.32
41.59
250m:
300m:
3:21.04
4:02.03
41.35
40.99
350m:
400m:
4:42.76
5:18.91
40.73
36.15
9.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:21.93286
50m:
100m:
36.02
1:16.48
36.02
40.46
150m:
200m:
1:57.62
2:38.92
41.14
41.30
250m:
300m:
3:21.04
4:03.34
42.12
42.30
350m:
400m:
4:44.41
5:21.93
41.07
37.52
10.KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn5:26.52274
50m:
100m:
37.41
1:18.23
37.41
40.82
150m:
200m:
2:01.01
2:43.40
42.78
42.39
250m:
300m:
3:26.16
4:08.43
42.76
42.27
350m:
400m:
4:48.72
5:26.52
40.29
37.80
11.RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn5:28.60269
50m:
100m:
37.54
1:17.31
37.54
39.77
150m:
200m:
1:58.70
2:41.48
41.39
42.78
250m:
300m:
3:22.71
4:05.64
41.23
42.93
350m:
400m:
4:47.96
5:28.60
42.32
40.64
12.MAZIARZ, Mateusz06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:29.40267
50m:
100m:
37.96
1:19.84
37.96
41.88
150m:
200m:
2:02.64
2:45.64
42.80
43.00
250m:
300m:
3:28.39
4:10.78
42.75
42.39
350m:
400m:
4:51.51
5:29.40
40.73
37.89
13.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka5:29.55267
50m:
100m:
39.01
1:21.42
39.01
42.41
150m:
200m:
2:04.26
2:47.21
42.84
42.95
250m:
300m:
3:28.25
4:10.00
41.04
41.75
350m:
400m:
4:51.05
5:29.55
41.05
38.50
14.WIECZOREK, Kacper06MTP Kormoran Olsztyn5:34.94254
50m:
100m:
36.54
1:18.24
36.54
41.70
150m:
200m:
2:01.34
2:44.61
43.10
43.27
250m:
300m:
3:27.83
4:10.97
43.22
43.14
350m:
400m:
4:53.47
5:34.94
42.50
41.47
15.GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn5:38.90245
50m:
100m:
38.98
1:21.91
38.98
42.93
150m:
200m:
2:05.51
2:48.49
43.60
42.98
250m:
300m:
3:32.27
4:16.65
43.78
44.38
350m:
400m:
4:59.52
5:38.90
42.87
39.38
16.KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn5:39.92243
50m:
100m:
38.06
1:20.51
38.06
42.45
150m:
200m:
2:03.61
2:46.34
43.10
42.73
250m:
300m:
3:29.60
4:13.59
43.26
43.99
350m:
400m:
4:57.46
5:39.92
43.87
42.46
17.KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn5:40.79241
50m:
100m:
36.87
1:20.11
36.87
43.24
150m:
200m:
2:04.35
2:48.49
44.24
44.14
250m:
300m:
3:31.80
4:16.16
43.31
44.36
350m:
400m:
4:59.62
5:40.79
43.46
41.17
18.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy5:46.07230
50m:
100m:
39.07
1:23.44
39.07
44.37
150m:
200m:
2:08.16
2:53.15
44.72
44.99
250m:
300m:
3:36.81
4:21.42
43.66
44.61
350m:
400m:
5:03.78
5:46.07
42.36
42.29
19.OZGA, Oskar06MTP Kormoran Olsztyn5:46.82229
50m:
100m:
37.90
1:21.65
37.90
43.75
150m:
200m:
2:05.82
2:49.26
44.17
43.44
250m:
300m:
3:35.03
4:19.89
45.77
44.86
350m:
400m:
5:03.91
5:46.82
44.02
42.91
20.KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn5:48.91225
50m:
100m:
40.03
1:24.35
40.03
44.32
150m:
200m:
2:09.40
2:54.50
45.05
45.10
250m:
300m:
3:39.46
4:24.41
44.96
44.95
350m:
400m:
5:07.00
5:48.91
42.59
41.91
21.MICKIEWICZ, Franciszek06MTP Kormoran Olsztyn5:49.43224
50m:
100m:
39.49
1:24.70
39.49
45.21
150m:
200m:
2:10.22
2:54.55
45.52
44.33
250m:
300m:
3:38.93
4:23.07
44.38
44.14
350m:
400m:
5:06.71
5:49.43
43.64
42.72
22.BETTAS, Francesco06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:50.68221
50m:
100m:
39.56
1:23.68
39.56
44.12
150m:
200m:
2:08.95
2:52.62
45.27
43.67
250m:
300m:
3:36.49
4:20.42
43.87
43.93
350m:
400m:
5:06.65
5:50.68
46.23
44.03
23.RELIGA, Wojciech06UKS Posejdon Pułtusk5:52.84217
50m:
100m:
37.77
1:21.73
37.77
43.96
150m:
200m:
2:07.88
2:52.88
46.15
45.00
250m:
300m:
3:38.92
4:24.18
46.04
45.26
350m:
400m:
5:09.72
5:52.84
45.54
43.12
24.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława5:57.30209
50m:
100m:
40.44
1:24.23
40.44
43.79
150m:
200m:
2:09.37
2:55.09
45.14
45.72
250m:
300m:
3:40.57
4:26.68
45.48
46.11
350m:
400m:
5:13.24
5:57.30
46.56
44.06
25.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy5:57.82208
50m:
100m:
40.03
1:25.05
40.03
45.02
150m:
200m:
2:11.00
2:57.60
45.95
46.60
250m:
300m:
3:44.64
4:30.87
47.04
46.23
350m:
400m:
5:15.71
5:57.82
44.84
42.11
26.CICHOCKI, Olaf06MTP Kormoran Olsztyn6:03.02199
50m:
100m:
37.95
1:21.64
37.95
43.69
150m:
200m:
2:07.73
2:54.25
46.09
46.52
250m:
300m:
3:40.47
4:25.96
46.22
45.49
350m:
400m:
5:15.79
6:03.02
49.83
47.23
27.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka6:04.89196
50m:
100m:
40.63
1:27.53
40.63
46.90
150m:
200m:
2:14.81
3:02.54
47.28
47.73
250m:
300m:
3:48.39
4:34.30
45.85
45.91
350m:
400m:
5:21.08
6:04.89
46.78
43.81
28.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa6:07.29192
50m:
100m:
40.40
1:25.92
40.40
45.52
150m:
200m:
2:13.32
3:00.73
47.40
47.41
250m:
300m:
3:48.10
4:34.44
47.37
46.34
350m:
400m:
5:22.61
6:07.29
48.17
44.68
29.STECZ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn6:07.88192
50m:
100m:
39.66
1:25.96
39.66
46.30
150m:
200m:
2:13.13
3:00.38
47.17
47.25
250m:
300m:
3:47.48
4:34.31
47.10
46.83
350m:
400m:
5:20.68
6:07.88
46.37
47.20
30.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława6:09.81189
50m:
100m:
40.03
1:27.87
40.03
47.84
150m:
200m:
2:16.59
3:03.12
48.72
46.53
250m:
300m:
3:52.52
4:41.98
49.40
49.46
350m:
400m:
5:27.89
6:09.81
45.91
41.92
31.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka6:10.14188
50m:
100m:
41.40
1:28.38
41.40
46.98
150m:
200m:
2:16.27
3:04.65
47.89
48.38
250m:
300m:
3:52.37
4:40.10
47.72
47.73
350m:
400m:
5:26.16
6:10.14
46.06
43.98
32.JANUSZANIEC, Łukasz06UKP 1 Elbląg6:12.67184
50m:
100m:
44.15
1:35.85
44.15
51.70
150m:
200m:
2:29.54
3:24.58
53.69
55.04
250m:
300m:
4:20.63
5:16.56
56.05
55.93
350m:
400m:
6:12.67
6:12.67
56.11
33.TRACZYK, Damian06Uks "Polonez" Wyszkw6:14.77181
50m:
100m:
42.27
1:29.42
42.27
47.15
150m:
200m:
2:15.32
3:03.84
45.90
48.52
250m:
300m:
3:51.71
4:40.26
47.87
48.55
350m:
400m:
5:26.48
6:14.77
46.22
48.29
34.NAPIÓRKOWSKI, Kuba06Uks "Polonez" Wyszkw6:23.49169
50m:
100m:
38.60
1:24.67
38.60
46.07
150m:
200m:
2:16.25
3:05.62
51.58
49.37
250m:
300m:
3:55.81
4:46.44
50.19
50.63
350m:
400m:
5:37.38
6:23.49
50.94
46.11
35.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka6:24.13168
50m:
100m:
42.19
1:31.21
42.19
49.02
150m:
200m:
2:20.58
3:10.74
49.37
50.16
250m:
300m:
3:59.48
4:48.82
48.74
49.34
350m:
400m:
5:37.43
6:24.13
48.61
46.70
36.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS Ostrobramska6:24.85167
50m:
100m:
42.88
1:33.32
42.88
50.44
150m:
200m:
2:23.01
3:12.90
49.69
49.89
250m:
300m:
4:01.67
4:50.34
48.77
48.67
350m:
400m:
5:38.47
6:24.85
48.13
46.38
37.KURCZEWSKI, Paweł06UKP 1 Elbląg6:36.19153
50m:
100m:
43.93
1:35.35
43.93
51.42
150m:
200m:
2:25.34
3:16.93
49.99
51.59
250m:
300m:
4:09.69
5:00.51
52.76
50.82
350m:
400m:
5:50.48
6:36.19
49.97
45.71
38.KAMPER, Jakub06MTP Kormoran Olsztyn6:59.14129
50m:
100m:
45.25
1:36.08
45.25
50.83
150m:
200m:
2:28.38
3:22.29
52.30
53.91
250m:
300m:
4:16.62
5:11.07
54.33
54.45
350m:
400m:
6:05.84
6:59.14
54.77
53.30
39.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka7:06.20123
50m:
100m:
50.37
1:44.94
50.37
54.57
150m:
200m:
2:39.68
3:31.70
54.74
52.02
250m:
300m:
4:22.59
5:17.44
50.89
54.85
350m:
400m:
6:12.03
7:06.20
54.59
54.17

13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa4:32.33473
50m:
100m:
31.21
1:05.77
31.21
34.56
150m:
200m:
1:40.77
2:15.71
35.00
34.94
250m:
300m:
2:50.23
3:24.93
34.52
34.70
350m:
400m:
3:58.61
4:32.33
33.68
33.72
2.DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn4:36.72451
50m:
100m:
30.83
1:05.28
30.83
34.45
150m:
200m:
1:40.84
2:16.47
35.56
35.63
250m:
300m:
2:52.52
3:27.99
36.05
35.47
350m:
400m:
4:03.37
4:36.72
35.38
33.35
3.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa4:39.95435
50m:
100m:
32.76
1:07.53
32.76
34.77
150m:
200m:
1:42.48
2:17.79
34.95
35.31
250m:
300m:
2:53.30
3:28.92
35.51
35.62
350m:
400m:
4:04.81
4:39.95
35.89
35.14
4.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa4:43.35420
50m:
100m:
32.50
1:08.42
32.50
35.92
150m:
200m:
1:44.07
2:19.80
35.65
35.73
250m:
300m:
2:56.04
3:31.92
36.24
35.88
350m:
400m:
4:08.52
4:43.35
36.60
34.83
5.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn4:50.70389
50m:
100m:
32.04
1:06.69
32.04
34.65
150m:
200m:
1:43.23
2:20.85
36.54
37.62
250m:
300m:
2:58.99
3:36.26
38.14
37.27
350m:
400m:
4:13.41
4:50.70
37.15
37.29
6.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy4:52.07383
50m:
100m:
32.04
1:08.65
32.04
36.61
150m:
200m:
1:46.34
2:24.11
37.69
37.77
250m:
300m:
3:01.77
3:40.40
37.66
38.63
350m:
400m:
4:16.96
4:52.07
36.56
35.11
7.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn4:52.45382
50m:
100m:
33.02
1:10.04
33.02
37.02
150m:
200m:
1:47.52
2:25.42
37.48
37.90
250m:
300m:
3:03.27
3:40.69
37.85
37.42
350m:
400m:
4:17.47
4:52.45
36.78
34.98
8.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn4:52.59381
50m:
100m:
33.61
1:10.32
33.61
36.71
150m:
200m:
1:48.00
2:25.39
37.68
37.39
250m:
300m:
3:02.74
3:40.64
37.35
37.90
350m:
400m:
4:17.69
4:52.59
37.05
34.90
9.OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn4:53.52378
50m:
100m:
32.73
1:08.83
32.73
36.10
150m:
200m:
1:46.11
2:24.03
37.28
37.92
250m:
300m:
3:02.50
3:40.83
38.47
38.33
350m:
400m:
4:17.74
4:53.52
36.91
35.78
10.CZEREDYS, Eryk05UKP Polonia Warszawa4:57.14364
50m:
100m:
33.13
1:10.34
33.13
37.21
150m:
200m:
1:49.06
2:27.39
38.72
38.33
250m:
300m:
3:05.56
3:43.57
38.17
38.01
350m:
400m:
4:21.38
4:57.14
37.81
35.76
11.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw5:05.54335
50m:
100m:
33.46
1:11.77
33.46
38.31
150m:
200m:
1:50.90
2:30.77
39.13
39.87
250m:
300m:
3:10.00
3:49.25
39.23
39.25
350m:
400m:
4:28.80
5:05.54
39.55
36.74
12.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock5:06.76331
50m:
100m:
35.29
1:14.36
35.29
39.07
150m:
200m:
1:53.67
2:33.54
39.31
39.87
250m:
300m:
3:13.07
3:51.79
39.53
38.72
350m:
400m:
4:30.86
5:06.76
39.07
35.90
13.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn5:15.65304
50m:
100m:
35.11
1:15.20
35.11
40.09
150m:
200m:
1:55.08
2:35.50
39.88
40.42
250m:
300m:
3:16.63
3:57.86
41.13
41.23
350m:
400m:
4:37.78
5:15.65
39.92
37.87
14.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:17.10299
50m:
100m:
34.30
1:13.29
34.30
38.99
150m:
200m:
1:53.78
2:33.74
40.49
39.96
250m:
300m:
3:14.03
3:55.49
40.29
41.46
350m:
400m:
4:36.11
5:17.10
40.62
40.99
15.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw5:18.73295
50m:
100m:
35.16
1:15.02
35.16
39.86
150m:
200m:
1:56.08
2:37.25
41.06
41.17
250m:
300m:
3:18.13
3:59.47
40.88
41.34
350m:
400m:
4:40.27
5:18.73
40.80
38.46
16.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn5:25.62276
50m:
100m:
37.30
1:18.66
37.30
41.36
150m:
200m:
2:00.98
2:42.66
42.32
41.68
250m:
300m:
3:24.63
4:06.73
41.97
42.10
350m:
400m:
4:46.67
5:25.62
39.94
38.95
17.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska5:27.05273
50m:
100m:
36.57
1:18.66
36.57
42.09
150m:
200m:
2:01.67
2:44.91
43.01
43.24
250m:
300m:
3:26.71
4:08.89
41.80
42.18
350m:
400m:
4:49.90
5:27.05
41.01
37.15
18.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn5:28.75269
50m:
100m:
37.45
1:19.29
37.45
41.84
150m:
200m:
2:01.03
2:43.50
41.74
42.47
250m:
300m:
3:25.42
4:07.97
41.92
42.55
350m:
400m:
4:50.49
5:28.75
42.52
38.26
19.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka5:29.00268
50m:
100m:
37.58
1:19.45
37.58
41.87
150m:
200m:
1:59.55
2:42.78
40.10
43.23
250m:
300m:
3:26.13
4:09.08
43.35
42.95
350m:
400m:
4:49.58
5:29.00
40.50
39.42
20.MALCZEWSKI, Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy5:33.58257
50m:
100m:
37.89
1:19.93
37.89
42.04
150m:
200m:
2:02.52
2:45.43
42.59
42.91
250m:
300m:
3:28.14
4:11.08
42.71
42.94
350m:
400m:
4:53.59
5:33.58
42.51
39.99
21.MISIEWICZ, Igor05UKP 1 Elbląg5:33.93256
50m:
100m:
38.87
1:20.97
38.87
42.10
150m:
200m:
2:04.48
2:47.05
43.51
42.57
250m:
300m:
3:28.98
4:11.06
41.93
42.08
350m:
400m:
4:53.15
5:33.93
42.09
40.78
22.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka5:36.81250
50m:
100m:
38.15
1:21.93
38.15
43.78
150m:
200m:
2:04.34
2:47.11
42.41
42.77
250m:
300m:
3:29.89
4:13.03
42.78
43.14
350m:
400m:
4:55.77
5:36.81
42.74
41.04
23.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin5:43.04236
50m:
100m:
37.63
1:20.56
37.63
42.93
150m:
200m:
2:05.18
2:50.70
44.62
45.52
250m:
300m:
4:19.75
5:00.54
1:29.05
40.79
350m:
400m:
5:43.04
5:43.04
42.50
24.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock5:50.45222
50m:
100m:
39.26
1:23.41
39.26
44.15
150m:
200m:
2:08.68
2:52.38
45.27
43.70
250m:
300m:
3:37.68
4:22.45
45.30
44.77
350m:
400m:
5:07.54
5:50.45
45.09
42.91
25.WRÓBEL, Michał05MTP Kormoran Olsztyn5:54.92213
50m:
100m:
36.12
1:20.19
36.12
44.07
150m:
200m:
2:05.09
2:50.22
44.90
45.13
250m:
300m:
3:36.52
4:21.27
46.30
44.75
350m:
400m:
5:09.58
5:54.92
48.31
45.34
26.TUCHOLSKI, Jan05UKP 1 Elbląg6:04.43197
50m:
100m:
38.87
1:22.71
38.87
43.84
150m:
200m:
2:08.97
2:54.87
46.26
45.90
250m:
300m:
3:42.20
4:29.38
47.33
47.18
350m:
400m:
5:17.79
6:04.43
48.41
46.64
27.LASOTA, Sebastian05UKP 1 Elbląg6:16.37179
50m:
100m:
43.32
1:31.63
43.32
48.31
150m:
200m:
2:19.94
3:07.48
48.31
47.54
250m:
300m:
3:55.77
4:44.04
48.29
48.27
350m:
400m:
5:30.40
6:16.37
46.36
45.97
28.SOKÓŁ, Oskar05UKP 1 Elbląg6:21.30172
50m:
100m:
42.14
1:30.45
42.14
48.31
150m:
200m:
2:19.69
3:09.45
49.24
49.76
250m:
300m:
3:58.47
4:47.28
49.02
48.81
350m:
400m:
5:34.81
6:21.30
47.53
46.49
DYSKW.BIEŃKOWSKI, Miłosz05UKP 1 Elbląg
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
50m:
100m:
43.17
1:34.61
43.17
51.44
150m:
200m:
2:27.86
3:22.11
53.25
54.25
250m:
300m:
4:18.68
5:13.79
56.57
55.11
350m:
400m:
6:11.2557.46


<< TOP >>
Konkurencja 9
17.03.2018 - 15:47
Mieszane, 4 x 50m dowolny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Jagiellonka IUKS JAGIELLONKA Warszawa2:02.56377
MAJEWSKI, Kacper
SOBCZAK, Zofia
06
06
30.21
29.99
WOŹNIAK, Julia
ZAWADZKA, Klaudia
06
06
31.65
30.71
2.MKP Warszawianka 1MKP Warszawianka2:08.04330
GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra
HANDZLIK, Mateusz
06
06
31.45
32.75
BREJNAK, Maja
LUCOW, Jan
06
06
32.66
31.18
3.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn2:08.17329
WIECZOREK, Kacper
IDZKOWSKI, Maria
06
06
32.63
31.88
RŻYSKI, Michał
KAPAŁA, Bartosz
06
06
32.29
31.37
4.UKS Jagiellonka IIUKS JAGIELLONKA Warszawa2:09.36320
MAZIARZ, Mateusz
GAWLIK, Kacper
06
06
33.02
31.50
BOROWIK, Maria
BETTAS, Francesco
06
06
32.23
32.61
5.Uks "Polonez" Wyszkw 1Uks "Polonez" Wyszkw2:10.35313
KOZŁOWSKA, Zuzanna
ŁYSIK, Rafał
06
06
34.24
33.54
SZCZESNY, Filip
SKOCZEŃ, Natalia
06
06
32.32
30.25
6.UKS Kapry-Armexim Pruszkw 1UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:10.44313
IWANIUK, Mateusz
PŁOSZAJ, Małgorzata
06
06
32.15
33.87
ZAWADA, Nikola
PAWLAK, Stanisław
06
06
33.07
31.35
7.MKP Warszawianka 2MKP Warszawianka2:11.04308
NOSAL, Łukasz
RUCIŃSKA, Helena
06
06
33.25
33.52
RUTKOWSKI, Franciszek
OSIAK, Julia
06
06
32.43
31.84
8.Klub Pływacki Płetwal Mława 1Klub Pływacki Płetwal Mława2:11.21307
SOWIŃSKI, Jan
SZCZEPKOWSKA, Gabrysia
06
06
33.52
32.55
BŁAŻKIEWICZ, Julia
ŚLEDZIŃSKI, Jan
06
06
33.14
32.00
9.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn2:13.73290
KAMIANKA, Piotr
KRUSZYŃSKI, Michał
06
06
33.28
33.29
KUPIS, Aleksandra
KULIK, Maksymilian
06
06
32.74
34.42
10.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa2:15.95276
KACAR, Melis
WEIKUM, Kacper
06
06
33.80
32.57
JARZYNA, Zuzanna
URBAŃSKI, Maciej
06
06
35.84
33.74
11.Posejdon 2UKS Posejdon Pułtusk2:16.65272
RELIGA, Wojciech
JAGIEŁŁO, Alicja
06
06
33.60
36.48
MAZURKIEWICZ, Dominika
SADOWSKI, Jan
06
06
34.79
31.78
12.WielorybyUKS Ostrobramska2:17.72265
BARAN, Antoni
NIWIŃSKI, Franciszek
06
06
31.64
37.61
PASEK, Borys
MIĘKUS, Alicja
06
06
34.27
34.20
13.UKS Manta Warszawa Włochy 1UKS Manta Warszawa Włochy2:18.56261
DOBOSIEWICZ, Marta
PIETRAS, Hanna
06
06
32.99
35.24
WESTIN, Michał
PTASZYŃSKI, Łukasz
06
06
35.56
34.77
14.Uks "Polonez" Wyszkw 2Uks "Polonez" Wyszkw2:19.19257
SALWIN, Julia
OSTASZEWSKA, Oliwia
06
06
34.93
35.04
NAPIÓRKOWSKI, Kuba
KUCHARCZYK, Bartosz
06
06
35.78
33.44
15.MTP Kormoran Olsztyn 3MTP Kormoran Olsztyn2:19.49255
MĄTWICKA, Liliana
BAŁDYGA, Kamila
06
06
36.10
34.08
CICHOCKI, Olaf
JUŚKIEWICZ, Ada
06
06
34.02
35.29
16.Uks "Polonez" Wyszkw 3Uks "Polonez" Wyszkw2:21.43245
NAROWSKI, Nikodem
ROJEK, Natalia
06
06
35.13
36.23
ARCHACKI, Jakub
TRACZYK, Damian
06
06
34.54
35.53
17.MTP Kormoran Olsztyn 4MTP Kormoran Olsztyn2:21.76243
GILSKI, Łukasz
KACZMAREK, Michał
06
06
35.71
35.82
OZGA, Oskar
DĄBROWSKI, Paweł
06
06
33.40
36.83
18.MKP Warszawianka 3MKP Warszawianka2:21.91243
BOROWIECKA, Aleksandra
WÓJS-ZIARKO, Karol
06
06
34.67
35.87
WRONA, Maciej
CIBOROWSKI, Dominik
06
06
36.86
34.51
19.MPKS Orka Ciechanw 1MPKS Orka Ciechanw2:22.48240
PRZYTARSKA, Magdalena
REMBOWSKA, Nina
06
06
33.51
43.59
POLAK, Zuzanna
WŁOCZEWSKI, Karol
06
06
12.15
53.23
20.MTP Kormoran Olsztyn 5MTP Kormoran Olsztyn2:23.76233
KRZYŻEWSKI, Piotr
GÓRCZYŃSKI, Karol
06
06
36.23
34.70
PIRÓG, Adam
OLEJNICZAK, Maciej
06
06
37.45
35.38
21.Klub Pływacki Płetwal Mława 2Klub Pływacki Płetwal Mława2:24.90228
CZAPLICKA, Izabela
HINCMANOWSKI, Konrad
06
06
35.45
38.07
KOZIEŁ, Bartłomiej
TOMCZAK, Natalia
06
06
35.65
35.73
22.UKP Polonia Warszawa 4UKP Polonia Warszawa2:28.76211
BOGATYRIOW, Griorgij
GWIZDAK, Mateusz
06
06
36.80
39.72
KALISZ, Anna
TABOR, Maksymilian
06
06
34.26
37.98
23.UKP 1 Elbląg 2UKP 1 Elbląg2:32.63195
GAGJEW, Pola
JANUSZANIEC, Łukasz
06
06
39.23
38.37
KURCZEWSKI, Paweł
ŻUCHOWSKA, Amelia
06
06
39.79
35.24
NIE UK.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa
FRONCZAK, Antoni
WILANOWSKA, Karina
06
06
29.75POLKOWSKI, Krzysztof
CZARNOMSKI, Mateusz
06
06

PKMKP Warszawianka 4MKP Warszawianka2:25.55225
KRZESIAK, Oskar
STRZAŁKOWSKI, Piotr
06
06
38.17
41.31
OLCHOWIK, Jan
ABD EL RAZEK, Kamil
05
05
33.50
32.57


<< TOP >>
Konkurencja 10
17.03.2018 - 16:02
Mieszane, 4 x 50m zmienny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa2:05.63462
OLEWNICZAK, Maciej
KOZŁOWSKI, Stanisław
05
05
33.50
33.62
APANAS, Karolina
BOLEK, Stanisław
05
05
29.56
28.95
2.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa2:07.86438
GRABISZEWSKA, Maja
KUCHARCZYK, Paweł
05
05
33.39
34.60
PIENIĄŻEK, Wojciech
KLUSEK, Aleksandra
05
05
30.94
28.93
3.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn2:08.02437
DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL
KRASZEWSKA, Martyna SOL
05
05
32.95
36.30
TRYKACZ, Kacper
OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL
05
05
30.58
28.19
4.UKP Polonia Warszawa 3UKP Polonia Warszawa2:12.80391
GRABISZEWSKA, Martyna
WOLSKA, Pola
05
05
33.38
35.73
GAJCY, Natalia
SÓJKA, Eliza
05
05
33.78
29.91
5.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn2:16.64359
NOWACKI, Jacek
NIEWIADOMSKI, Zbigniew
05
05
34.85
38.21
WOŹNIAK, Piotr
TYRKA, Igor
05
05
34.40
29.18
6.MTP Kormoran Olsztyn 3MTP Kormoran Olsztyn2:20.78328
MASŁOWSKA, Wiktoria
MENTRYKA, Gabriela
05
05
36.52
40.22
SUJKOWSKA, Roksana SOL
MIERZEJEWSKA, Wiktoria
05
05
33.62
30.42
7.MTP Kormoran Olsztyn 4MTP Kormoran Olsztyn2:23.99307
KLUZIAK, Natalia
SULKOWSKI, Oskar
05
05
37.09
41.82
TKACZ, Wiktor
STANKIEWICZ, Aneta SOL
05
05
33.70
31.38
8.MPKS Orka Ciechanw 1MPKS Orka Ciechanw2:25.54297
ŁOBODA, Tymoteusz
CIEMIEWSKA, Marcelina
05
05
38.64
42.91
KOWALSKI, Alexander
JEMIELITA, Amelia
05
05
31.10
32.89
9.UKP 1 Elbląg 5UKP 1 Elbląg2:27.11288
DOROSZKIEWICZ, Anna
MISIEWICZ, Igor
05
05
36.86
40.24
WALCZAK, Hubert
TUCHOLSKI, Jan
05
05
37.01
33.00
10.Uks "Polonez" Wyszkw 1Uks "Polonez" Wyszkw2:27.17287
WIĘCH, Barbara
KASJANIUK, Michał
05
05
38.56
38.54
SZYMAŃSKI, Dominik
WASILEWSKI, Wiktor
05
05
39.58
30.49
11.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin2:27.67284
,
,
39.71
42.16
,
,
35.31
30.49
12.UKP Polonia Warszawa 4UKP Polonia Warszawa2:28.24281
SZEWCZYK, Roch
MRÓZ, Karolina
05
05
35.15
47.09
CZEREDYS, Eryk
TOPCZEWSKI, Konstanty
05
05
32.87
33.13
13.Posejdon 1UKS Posejdon Pułtusk2:28.26281
PIOTROWSKA, Matylda
ŻOŁNIERZAK, Wiktoria
05
05
39.77
42.68
CZARNECKA, Klaudia
ZIELONY, Nicola
05
05
35.16
30.65
14.UKS Manta Warszawa Włochy 1UKS Manta Warszawa Włochy2:29.09276
DZIADEK, Amelia
MALCZEWSKI, Szymon
05
05
35.37
46.45
BARCHWIC, Jakub
OLEKSIUK, Krystyna
05
05
34.08
33.19
15.Koniki MorskieUKS Ostrobramska2:34.15250
KOTOWSKI, Maksymilian
PASTUSZKA, Magdalena
05
05
39.38
43.89
MAŁKOWSKI, Jan
LASKUS, Martyna
05
05
36.12
34.76
16.UKP 1 Elbląg 6UKP 1 Elbląg2:59.52158
TUBIAK, Kacper
SOKÓŁ, Oskar
05
05
44.30
45.78
LASOTA, Sebastian
BIEŃKOWSKI, Miłosz
05
05
47.43
42.01


<< TOP >>
Konkurencja 11
18.03.2018 - 9:45
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.SOBCZAK, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:06.1645531.5334.63
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki ZOTOW1:08.5241032.5335.99
3.SKOCZEŃ, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw1:11.0136832.9338.08
4.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy1:11.1436633.9837.16
RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock1:11.1436633.7837.36
6.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:11.8435535.0336.81
7.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:12.5334534.0138.52
8.BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn1:12.7434234.2138.53
9.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:12.9833935.3137.67
10.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa1:13.2433534.6438.60
11.BOROWIK, Maria06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:13.3633435.9137.45
12.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.2832135.3838.90
13.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.6331736.0338.60
14.DĄBROWSKA, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:14.9931236.0438.95
15.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw1:15.5030635.4740.03
16.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:15.6130536.4139.20
17.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława1:16.6129337.2539.36
18.ŻUCHOWSKA, Amelia06UKP 1 Elbląg1:17.1328736.7540.38
19.SALWIN, Julia06Uks "Polonez" Wyszkw1:17.4828337.2140.27
20.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:17.5128337.9839.53
OSTASZEWSKA, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw1:17.5128337.6339.88
22.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:17.7028137.4940.21
23.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:18.1627636.2641.90
24.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa1:18.3327436.6541.68
25.JUŚKIEWICZ, Ada06MTP Kormoran Olsztyn1:18.3627437.4140.95
26.MAZURKIEWICZ, Dominika06UKS Posejdon Pułtusk1:18.6827036.3642.32
27.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa1:18.7127037.6341.08
28.PIETRAS, Hanna06UKS Manta Warszawa Włochy1:19.7725937.1042.67
29.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk1:19.8025937.4442.36
30.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:19.9625837.9841.98
31.UŚCINOWICZ, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:20.9924838.4342.56
32.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:21.2924540.0841.21
33.OGIŃSKA, Maja06Klub Pływacki ZOTOW1:21.5724337.1444.43
34.KSIĘŻAK, Wiktoria06Uks "Polonez" Wyszkw1:22.4423539.8242.62
35.SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn1:22.6023438.2944.31
36.RAMSKA, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:23.2222839.1244.10
37.ŁYSIK, Sandra06Uks "Polonez" Wyszkw1:24.1422141.7842.36
38.GAGJEW, Pola06UKP 1 Elbląg1:24.9121540.0144.90
39.OLEWNIK, Nadia06Klub Pływacki ZOTOW1:25.0921438.5046.59
40.TOLAK, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw1:27.3219842.3245.00
41.ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:28.5918942.4046.19
42.NOSSARZEWSKA, Julia06UKS Ostrobramska1:29.3018541.1048.20
43.BORAWSKA, Natalia06UKP 1 Elbląg1:36.5714646.0050.57
44.WASILEWSKA, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:36.7514545.0751.68
45.ZDUN, Kornelia06UKP 1 Elbląg1:44.5011547.3257.18
NIE UK.LEMAŃSKA, Julia06Klub Pływacki ZOTOW39.13

13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:02.0555229.6332.42
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa1:03.1252429.9133.21
3.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa1:03.5451430.6232.92
4.SUJKOWSKA, Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:05.0947831.5633.53
5.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:05.4747031.6133.86
6.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn1:06.5544732.2734.28
7.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa1:06.6244631.8034.82
8.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn1:06.6644532.6534.01
9.DOROSZKIEWICZ, Anna05UKP 1 Elbląg1:07.3043231.9635.34
10.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:08.7540633.0235.73
11.KLUZIAK, Natalia05MTP Kormoran Olsztyn1:08.9840231.9737.01
12.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk1:09.3939432.4336.96
13.CZARNECKA, Klaudia05UKS Posejdon Pułtusk1:09.4139432.8136.60
14.JANKOWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn1:11.6335934.1037.53
15.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy1:11.7435734.4337.31
16.JEMIELITA, Amelia05MPKS Orka Ciechanw1:13.3533434.6338.72
17.LESZCZYŃSKA, Kaja05MTP Kormoran Olsztyn1:15.8130236.4739.34
18.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska1:16.3529637.1239.23
19.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:16.4429536.4340.01
20.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:16.7029236.5040.20
21.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:16.7829137.0539.73
22.ŻOŁNIERZAK, Wiktoria05UKS Posejdon Pułtusk1:17.1928638.3838.81
23.PIOTROWSKA, Matylda05UKS Posejdon Pułtusk1:17.2028637.1740.03
24.KWIATKOWSKA, Aleksandra05Uks "Polonez" Wyszkw1:17.9727836.2541.72
25.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn1:18.3927337.4040.99
26.KAŹMIERCZAK, Melania05Uks "Polonez" Wyszkw1:22.5923436.7945.80
27.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:23.6322541.0442.59
28.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:24.4721839.0245.45
29.GRUCHALSKA, Iza05Uks "Polonez" Wyszkw1:24.7021738.5646.14
30.PIRÓG, Michalina05MTP Kormoran Olsztyn1:26.1020640.8345.27
31.KRZEMIŃSKA, Nina05Klub Pływacki ZOTOW1:26.4620439.4746.99


<< TOP >>
Konkurencja 12
18.03.2018 - 10:12
Chłopcw, 100m dowolny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa1:00.3241329.2231.10
2.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:06.2231232.1534.07
3.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa1:07.4329631.9635.47
4.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:07.6629332.6734.99
5.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:08.4828232.9035.58
6.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:08.5128233.3435.17
7.MAZIARZ, Mateusz06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:08.6228033.1735.45
8.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:09.5426932.5636.98
9.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw1:09.9826433.8136.17
10.WIECZOREK, Kacper06MTP Kormoran Olsztyn1:10.4525933.9836.47
11.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:11.0025333.7337.27
12.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk1:11.1525133.9137.24
13.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:11.8324434.2737.56
14.SADOWSKI, Szymon06Uks "Polonez" Wyszkw1:11.8824434.1337.75
15.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:11.9724335.0236.95
16.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa1:12.1324134.9137.22
17.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa1:13.3922933.8439.55
18.KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn1:13.5122835.1238.39
19.SZCZESNY, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw1:13.8822535.1638.72
20.BETTAS, Francesco06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:13.8922435.6738.22
21.OZGA, Oskar06MTP Kormoran Olsztyn1:14.0722334.7339.34
22.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.5121935.2439.27
23.CICHOCKI, Olaf06MTP Kormoran Olsztyn1:15.0921435.8239.27
24.GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn1:15.5021037.6037.90
25.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy1:16.0920636.6839.41
26.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw1:16.5820237.0039.58
27.ŁYSIK, Rafał06Uks "Polonez" Wyszkw1:16.6620136.2240.44
28.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn1:16.9119937.4239.49
29.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:16.9219936.4640.46
30.RELIGA, Wojciech06UKS Posejdon Pułtusk1:16.9519935.4541.50
31.KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn1:17.9019137.1340.77
32.BOGATYRIOW, Griorgij06UKP Polonia Warszawa1:18.2818937.0941.19
NAPIÓRKOWSKI, Kuba06Uks "Polonez" Wyszkw1:18.2818936.5941.69
34.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy1:18.4218837.6440.78
35.OLEJNICZAK, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:18.6418637.9540.69
36.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:18.8718436.9141.96
37.MICKIEWICZ, Franciszek06MTP Kormoran Olsztyn1:18.9018438.1040.80
38.PIRÓG, Adam06MTP Kormoran Olsztyn1:19.0818336.5542.53
39.ARCHACKI, Jakub06Uks "Polonez" Wyszkw1:19.3618138.1141.25
40.KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:20.9317138.2442.69
41.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa1:21.1416938.7842.36
42.DĄBROWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:21.8316537.5144.32
43.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:22.3816239.1343.25
44.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS Ostrobramska1:22.6516039.3643.29
45.STECZ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:22.6916038.1044.59
46.TABOR, Maksymilian06UKP Polonia Warszawa1:23.7015439.2744.43
47.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława1:24.0115339.3444.67
48.GÓRAL, Rudolf06Klub Pływacki ZOTOW1:24.5715040.8143.76
49.JANUSZANIEC, Łukasz06UKP 1 Elbląg1:25.4914539.7945.70
50.KOZIEŁ, Bartłomiej06Klub Pływacki Płetwal Mława1:25.7714340.5345.24
51.ŚWIDEREK, Kacper06Uks "Polonez" Wyszkw1:27.2113639.8247.39
52.KURCZEWSKI, Paweł06UKP 1 Elbląg1:28.6613042.6346.03
53.ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:28.9912840.6348.36
54.NIZIŃSKI, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw1:30.2012343.6546.55
55.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:32.0211644.9547.07
56.KAMPER, Jakub06MTP Kormoran Olsztyn1:32.1411644.2047.94
57.PAWŁOWSKI, Mateusz06Klub Pływacki Płetwal Mława1:35.551041:35.55
58.GABRIELYAN, Emil06MTP Kormoran Olsztyn1:36.6910044.6852.01
59.WRZOSEK, Kornel06Uks "Polonez" Wyszkw1:36.7610044.4852.28

13 lat

1.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:00.2141529.4030.81
2.OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:02.7336730.1232.61
3.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:03.7734929.5634.21
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:04.1534330.6133.54
5.PIENIĄŻEK, Wojciech05UKP Polonia Warszawa1:04.3734031.2333.14
6.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa1:04.4433931.4133.03
7.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn1:04.4933830.6033.89
8.CZEREDYS, Eryk05UKP Polonia Warszawa1:04.8233331.0933.73
9.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:05.5932131.4034.19
10.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn1:05.9531632.1733.78
11.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:05.9731631.6234.35
12.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:06.7030532.7333.97
13.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:06.9530232.4034.55
14.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:07.8829032.5135.37
15.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock1:08.1428632.9035.24
16.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:08.2928432.5635.73
17.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:08.5928132.8435.75
18.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:09.2327333.5735.66
19.WASILEWSKI, Wiktor05Uks "Polonez" Wyszkw1:09.3227233.0536.27
20.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:09.5826934.0435.54
21.TKACZ, Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:10.1226333.2536.87
22.KASJANIUK, Michał05Uks "Polonez" Wyszkw1:10.2126233.6436.57
23.MISIEWICZ, Igor05UKP 1 Elbląg1:10.5125833.4037.11
24.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn1:10.5225834.1936.33
25.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:11.9124434.6337.28
26.BLOCK, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:11.9924334.5737.42
27.SZYMAŃSKI, Dominik05Uks "Polonez" Wyszkw1:12.1924135.2936.90
28.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn1:12.3223934.6237.70
29.BOREK, Bartosz05UKS Posejdon Pułtusk1:12.9623334.4238.54
30.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:13.7222635.0738.65
31.MALCZEWSKI, Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy1:14.2822135.6838.60
32.OSĘKA, Jakub05Uks "Polonez" Wyszkw1:14.5821837.1737.41
33.WOJSZKUN, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:14.7221735.9938.73
34.SOBUŃ, Łukasz05MTP Kormoran Olsztyn1:15.4521136.2039.25
35.WALCZAK, Hubert05UKP 1 Elbląg1:15.5021036.9838.52
36.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock1:15.5821037.0638.52
37.SOKÓŁ, Oskar05UKP 1 Elbląg1:16.5420235.9040.64
38.WRÓBEL, Michał05MTP Kormoran Olsztyn1:16.7520035.7441.01
39.TUCHOLSKI, Jan05UKP 1 Elbląg1:17.2619636.5540.71
40.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS Manta Warszawa Włochy1:21.3116837.9743.34
41.RURYS, Marcin05MTP Kormoran Olsztyn1:21.401681:21.40
42.BIEŃKOWSKI, Miłosz05UKP 1 Elbląg1:23.4315639.2844.15
43.LASOTA, Sebastian05UKP 1 Elbląg1:24.1715239.8244.35
44.BEDECKI, Sebastian05Uks "Polonez" Wyszkw1:25.0414739.7145.33
45.SYPIAŃSKI, Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn1:26.8513840.4746.38
46.TUBIAK, Kacper05UKP 1 Elbląg1:27.3813641.1246.26


<< TOP >>
Konkurencja 13
18.03.2018 - 10:46
Dziewcząt, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:54.8545539.5643.4545.6646.18
2.KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn3:05.1038441.6546.6448.2048.61
3.WOŹNIAK, Julia06UKS JAGIELLONKA Warszawa3:09.6435741.7147.2849.3051.35
4.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock3:10.0535543.3247.9550.8247.96
5.ZAWADZKA, Klaudia06UKS JAGIELLONKA Warszawa3:12.6634043.0649.2650.3649.98
6.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin3:15.1932745.6150.5651.0847.94
7.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw3:20.3030346.2651.9051.9350.21
8.POLAK, Zuzanna06MPKS Orka Ciechanw3:23.5128947.3252.3452.6451.21
9.MAZURKIEWICZ, Dominika06UKS Posejdon Pułtusk3:24.0328645.4452.1552.2254.22
10.SZCZEPKOWSKA, Gabrysia06Klub Pływacki Płetwal Mława3:25.0528246.6052.4953.0352.93
11.KOZŁOWSKA, Zuzanna06Uks "Polonez" Wyszkw3:25.4228146.8151.5354.2752.81
12.KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn3:27.3127349.5755.2052.3050.24
13.MĄTWICKA, Liliana06MTP Kormoran Olsztyn3:27.7927146.7253.7154.5252.84
14.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska3:27.8927147.6253.1354.7952.35
15.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska3:28.6026845.0053.9155.8953.80
16.WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn3:33.6524948.8154.6156.3653.87
17.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa3:33.8424947.8055.0856.0454.92
18.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:34.0824849.8955.4155.7753.01
19.JUSZCZYK, Natalia06UKP Polonia Warszawa3:40.5522749.6657.0557.5956.25
20.RAMSKA, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława3:42.2522150.4357.5657.6556.61
21.WASILEWSKA, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn3:43.0821950.5758.2358.7155.57
22.SYCHOCKA, Magdalena06MTP Kormoran Olsztyn3:58.9717854.281:01.651:03.3859.66
23.ZDUN, Kornelia06UKP 1 Elbląg4:04.0616755.931:03.621:02.461:02.05
24.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska4:20.2713857.661:07.641:08.471:06.50

13 lat

1.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa2:44.7654437.3041.6743.0242.77
2.KRASZEWSKA, Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:47.9651438.3242.3643.8643.42
3.SÓJKA, Eliza05UKP Polonia Warszawa3:03.9639140.8346.1148.5548.47
4.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn3:07.6036941.6647.0248.8450.08
5.PASTUSZKA, Magdalena05UKS Ostrobramska3:17.4431645.3650.9051.4649.72
6.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska3:20.2430346.5550.5451.4951.66
7.CZARNECKA, Klaudia05UKS Posejdon Pułtusk3:22.5729345.6751.8253.7651.32
8.ŻOŁNIERZAK, Wiktoria05UKS Posejdon Pułtusk3:26.6627647.6753.5753.8051.62
9.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn3:37.9523550.2556.1755.8055.73
10.GRUCHALSKA, Iza05Uks "Polonez" Wyszkw3:46.3321048.6158.541:00.2758.91
NIE UK.MRÓZ, Karolina05UKP Polonia Warszawa3:23.6648.2757.5158.8639.02


<< TOP >>
Konkurencja 14
18.03.2018 - 11:13
Chłopcw, 200m klasyczny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.MAJEWSKI, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:57.7731040.2444.5245.9847.03
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka3:02.5028741.6046.9847.1446.78
3.WŁOCZEWSKI, Karol06MPKS Orka Ciechanw3:02.8928542.3547.1547.9045.49
4.KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn3:06.5226943.5048.4047.7946.83
5.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka3:08.2726142.1048.6148.9448.62
6.RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn3:08.3226144.6447.8447.8148.03
7.BOGATYRIOW, Griorgij06UKP Polonia Warszawa3:13.5024145.2149.2349.5349.53
8.PAWLAK, Stanisław06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:20.5721646.2152.1652.4649.74
9.KAMIANKA, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn3:22.3421046.4053.1453.0749.73
10.ŚLEDZIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława3:22.6920947.1052.3053.1150.18
11.WEIKUM, Kacper06UKP Polonia Warszawa3:23.0420846.9452.7752.9250.41
12.DZIDUCH, Mikołaj06UKS Ostrobramska3:25.6320046.5053.6253.4852.03
13.RELIGA, Wojciech06UKS Posejdon Pułtusk3:27.1819647.5053.4855.4750.73
14.KOLIS, Jacek06MTP Kormoran Olsztyn3:31.0518548.4454.1254.7053.79
15.RURYS, Adam06MTP Kormoran Olsztyn3:33.1518048.5754.2657.3852.94
16.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska3:33.5617949.5955.9156.9851.08
17.KRUSZYŃSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn3:35.0517547.5154.5656.2856.70
18.GWIZDAK, Mateusz06UKP Polonia Warszawa3:35.0617549.1453.3056.1456.48
19.KURCZEWSKI, Paweł06UKP 1 Elbląg3:37.9916850.7956.4456.5254.24
20.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa3:39.6316448.7358.3257.3155.27
21.TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn3:44.8715349.8156.9059.3158.85
22.GĘBSKI, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn3:51.5814053.641:00.571:00.5756.80
23.JANUSZANIEC, Łukasz06UKP 1 Elbląg4:05.6111755.961:01.51
24.PAWŁOWSKI, Mateusz06Klub Pływacki Płetwal Mława4:06.5911654.941:04.011:05.611:02.03
DYSKW.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:21.8945.9851.5251.1853.21
K6 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.

13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa2:38.4843835.7941.2842.0039.41
2.KUCHARCZYK, Paweł05UKP Polonia Warszawa2:40.5442237.3641.5341.4640.19
3.OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:50.8335038.6143.2344.8844.11
4.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn2:51.4534639.8544.6744.3842.55
5.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw2:51.9334338.5344.4245.7943.19
6.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa2:52.2634138.5343.9945.2444.50
7.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn3:12.8324345.7249.6349.3948.09
8.RURYS, Marcin05MTP Kormoran Olsztyn3:21.3021446.3251.7652.1251.10
9.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin3:22.0121145.9852.3153.1750.55
10.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin3:27.6019546.9654.3055.5250.82
DYSKW.LASOTA, Sebastian05UKP 1 Elbląg3:43.8251.8258.3056.4057.30
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 15
18.03.2018 - 11:42
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa1:13.0142835.2937.72
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki ZOTOW1:14.4940336.5137.98
3.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:16.7136937.6039.11
4.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy1:18.5734338.3340.24
5.IDZKOWSKI, Maria06MTP Kormoran Olsztyn1:22.0830139.2642.82
6.TOMCZAK, Natalia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:23.7328341.6142.12
7.ZAWADA, Nikola06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:24.1727941.0443.13
8.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:24.2327838.8545.38
9.BŁAŻKIEWICZ, Julia06Klub Pływacki Płetwal Mława1:24.5627541.3443.22
10.PRZYTARSKA, Magdalena06MPKS Orka Ciechanw1:24.8027341.7743.03
11.BOROWIK, Maria06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:25.1327042.1043.03
12.BAŁDYGA, Kamila06MTP Kormoran Olsztyn1:25.2626841.4143.85
13.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk1:26.9025342.4844.42
14.DĄBROWSKA, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:27.7224643.3244.40
15.BŁASZCZYK, Wiktoria06UKP Polonia Warszawa1:27.9224542.7545.17
16.SALWIN, Julia06Uks "Polonez" Wyszkw1:28.3424143.1045.24
17.JUŚKIEWICZ, Ada06MTP Kormoran Olsztyn1:28.7023844.0944.61
18.PIETRAS, Hanna06UKS Manta Warszawa Włochy1:30.0222843.9646.06
19.OGIŃSKA, Maja06Klub Pływacki ZOTOW1:31.0222043.5647.46
20.ZDUNIAK, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn1:32.1521245.7346.42
21.ROJEK, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw1:32.6020946.5146.09
22.DĄBROWSKA, Wiktoria06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:34.0720045.5948.48
23.GAGJEW, Pola06UKP 1 Elbląg1:35.7918946.7049.09
24.JARZYNA, Zuzanna06UKP Polonia Warszawa1:36.9318245.5851.35
25.ŁYSIK, Sandra06Uks "Polonez" Wyszkw1:37.0618248.6448.42
26.KSIĘŻAK, Wiktoria06Uks "Polonez" Wyszkw1:39.6916850.0149.68
27.SYCHOCKA, Magdalena06MTP Kormoran Olsztyn1:42.5515450.7951.76
DYSKW.OSTASZEWSKA, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw1:29.7445.2344.51
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).
DYSKW.RUTKA, Aleksandra06Uks "Polonez" Wyszkw1:37.0245.4451.58
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).
DYSKW.NOSSARZEWSKA, Julia06UKS Ostrobramska1:38.8147.1151.70
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:45.2452.1653.08
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

13 lat

1.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa1:10.6347234.4236.21
2.GRABISZEWSKA, Martyna05UKP Polonia Warszawa1:10.8346834.2636.57
3.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:12.2044235.0437.16
4.DOROSZKIEWICZ, Anna05UKP 1 Elbląg1:13.4542035.3838.07
5.SUJKOWSKA, Roksana SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:13.8941336.6637.23
6.ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:16.8436737.8938.95
7.KLUZIAK, Natalia05MTP Kormoran Olsztyn1:17.2036236.7840.42
8.STANKIEWICZ, Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:17.2836137.7639.52
9.SÓJKA, Eliza05UKP Polonia Warszawa1:18.0435038.6339.41
10.MIERZEJEWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn1:18.1034938.3839.72
11.ZIELONY, Nicola05UKS Posejdon Pułtusk1:19.7932838.9940.80
12.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy1:22.5929539.6942.90
13.JEMIELITA, Amelia05MPKS Orka Ciechanw1:22.8929240.3742.52
14.WIĘCH, Barbara05Uks "Polonez" Wyszkw1:24.1827941.3742.81
15.PIOTROWSKA, Matylda05UKS Posejdon Pułtusk1:26.8025441.9844.82
16.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:27.9024543.8344.07
17.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:29.5423243.3146.23
18.SIEJAK, Patrycja05MTP Kormoran Olsztyn1:29.7923043.4846.31
19.MRÓZ, Karolina05UKP Polonia Warszawa1:29.8522943.2446.61
20.SOSZYŃSKA, Zuzanna05MTP Kormoran Olsztyn1:34.2719845.8048.47
21.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:36.2018747.4248.78
22.ORZOŁ, Julia05Uks "Polonez" Wyszkw1:39.8916749.5050.39
23.PIRÓG, Michalina05MTP Kormoran Olsztyn1:41.1316150.1850.95


<< TOP >>
Konkurencja 16
18.03.2018 - 12:04
Chłopcw, 100m grzbietowy12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:13.4029636.0637.34
2.KAPAŁA, Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn1:17.2825338.0339.25
3.WIECZOREK, Kacper06MTP Kormoran Olsztyn1:19.7923039.2040.59
4.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk1:21.9021340.3541.55
5.POLKOWSKI, Krzysztof06UKP Polonia Warszawa1:22.2021039.6042.60
6.KRUSZYŃSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn1:22.8620539.7543.11
7.GÓRCZYŃSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn1:23.3420240.1343.21
8.IWANIUK, Mateusz06UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:24.1919641.5942.60
9.CICHOCKI, Olaf06MTP Kormoran Olsztyn1:25.3918842.3743.02
10.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:26.2818241.6344.65
11.SADOWSKI, Szymon06Uks "Polonez" Wyszkw1:26.2918243.5142.78
12.KUCHARCZYK, Bartosz06Uks "Polonez" Wyszkw1:26.991771:26.99
13.ŁYSIK, Rafał06Uks "Polonez" Wyszkw1:27.691731:27.69
14.GILSKI, Łukasz06MTP Kormoran Olsztyn1:28.2217044.3943.83
15.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw1:28.2417043.2445.00
16.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy1:29.5416344.0345.51
17.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:30.331581:30.33
18.SZCZESNY, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw1:31.0915444.6646.43
19.DĄBROWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:31.2315444.4746.76
20.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:32.2114944.4947.72
21.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy1:32.2814845.1247.16
22.STECZ, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:32.5514743.9848.57
23.HINCMANOWSKI, Konrad06Klub Pływacki Płetwal Mława1:32.5714745.3947.18
24.TABOR, Maksymilian06UKP Polonia Warszawa1:32.6014745.5447.06
25.OLEJNICZAK, Maciej06MTP Kormoran Olsztyn1:33.0614545.9947.07
26.NIWIŃSKI, Franciszek06UKS Ostrobramska1:35.7413347.1348.61
27.PIRÓG, Adam06MTP Kormoran Olsztyn1:36.1113145.0351.08
28.KOZIEŁ, Bartłomiej06Klub Pływacki Płetwal Mława1:36.1813147.0849.10
29.RURYS, Adam06MTP Kormoran Olsztyn1:36.2113147.9248.29
30.ORZOŁEK, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:38.4912248.0750.42
31.TRUSKOLAWSKI, Paweł06MTP Kormoran Olsztyn1:41.0411349.5251.52
32.STAWICKI, Filip06UKP Polonia Warszawa1:43.3310651.4251.91
33.GABRIELYAN, Emil06MTP Kormoran Olsztyn1:43.5210551.0552.47
34.ŚWIDEREK, Kacper06Uks "Polonez" Wyszkw1:49.638853.1456.49
35.KAMPER, Jakub06MTP Kormoran Olsztyn1:50.248755.3454.90
36.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:52.658156.5156.14
37.PONICHTERA, Dawid06Uks "Polonez" Wyszkw2:00.006753.581:06.42
DYSKW.BETTAS, Francesco06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:29.6843.8445.84
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.GĘBSKI, Bartłomiej06MTP Kormoran Olsztyn1:41.7549.8751.88
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.

13 lat

1.DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn1:08.9835633.5435.44
2.KOZŁOWSKI, Stanisław05UKP Polonia Warszawa1:10.2433734.9635.28
3.TRYKACZ, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:12.4330834.6237.81
4.CZEREDYS, Eryk05UKP Polonia Warszawa1:13.8329035.6138.22
5.SZEWCZYK, Roch05UKP Polonia Warszawa1:14.0128836.4337.58
6.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:15.0027736.2038.80
7.NOWACKI, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:15.6827037.2638.42
8.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:16.4926136.9139.58
9.BARANOWSKI, Paweł05PSP SWIM Płock1:16.6825937.9338.75
10.TKACZ, Wiktor05MTP Kormoran Olsztyn1:17.5625038.1139.45
11.REZNER, Jan05UKS Kapry-Armexim Pruszkw1:20.0722839.5440.53
12.TOPCZEWSKI, Konstanty05UKP Polonia Warszawa1:21.0521939.4541.60
13.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:21.1121940.1340.98
14.BLOCK, Kacper05MTP Kormoran Olsztyn1:21.2921739.5341.76
15.SZYMAŃSKI, Dominik05Uks "Polonez" Wyszkw1:22.0021239.7342.27
16.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:24.5819341.3243.26
17.MALCZEWSKI, Szymon05UKS Manta Warszawa Włochy1:25.0719041.8843.19
18.IGNATOWICZ, Maciej05MTP Kormoran Olsztyn1:25.3118841.3843.93
19.WALCZAK, Hubert05UKP 1 Elbląg1:26.2918242.0344.26
20.WOJSZKUN, Jacek05MTP Kormoran Olsztyn1:26.4918043.2443.25
21.WRÓBEL, Michał05MTP Kormoran Olsztyn1:26.6218041.0145.61
22.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:27.4117543.1244.29
23.SOKÓŁ, Oskar05UKP 1 Elbląg1:28.0317143.3844.65
24.TUCHOLSKI, Jan05UKP 1 Elbląg1:29.0816543.1545.93
25.MISZTELA, Jakub05PSP SWIM Płock1:29.5716244.5245.05
26.SOBUŃ, Łukasz05MTP Kormoran Olsztyn1:29.8416144.2945.55
27.BOREK, Bartosz05UKS Posejdon Pułtusk1:30.1515944.5745.58
28.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:31.3615343.7147.65
29.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS Manta Warszawa Włochy1:32.2114945.3246.89
30.SYPIAŃSKI, Mikołaj05MTP Kormoran Olsztyn1:33.3214445.2448.08
31.BEDECKI, Sebastian05Uks "Polonez" Wyszkw1:38.1412347.5350.61
32.TUBIAK, Kacper05UKP 1 Elbląg2:02.59631:37.6824.91


<< TOP >>
Konkurencja 17
18.03.2018 - 12:29
Dziewcząt, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06UKP Polonia Warszawa2:40.0044134.9739.9048.6036.53
2.SOBCZAK, Zofia06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:43.0241736.4041.8648.0336.73
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:43.9341039.7743.5143.8836.77
4.KUPIS, Aleksandra06MTP Kormoran Olsztyn2:53.0434938.6043.7948.9741.68
5.IDZKOWSKI, Maria06MTP Kormoran Olsztyn2:54.2634139.9145.3250.3138.72
6.ZAWADZKA, Klaudia06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:56.3133036.1847.2650.7442.13
7.KACAR, Melis06UKP Polonia Warszawa2:56.8532738.0547.6452.0539.11
8.WOŹNIAK, Julia06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:57.6732238.6346.0851.5941.37
9.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka3:00.4430842.0843.5454.9639.86
10.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka3:04.4428841.3450.1852.9839.94
11.SKOCZEŃ, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw3:07.0627640.9146.3057.3542.50
12.PŁOSZAJ, Małgorzata06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:07.6027442.1850.5554.9739.90
13.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin3:08.1827145.6848.3050.6743.53
14.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin3:08.9826846.3347.9554.7239.98
15.CZAPLICKA, Izabela06Klub Pływacki Płetwal Mława3:12.0125540.2849.2758.1644.30
16.MĄTWICKA, Liliana06MTP Kormoran Olsztyn3:12.9625144.9349.3754.9143.75
17.UŚCINOWICZ, Zuzanna06MTP Kormoran Olsztyn3:13.0125146.0248.1955.8942.91
18.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska3:14.0424744.9849.3454.7344.99
19.KOWALSKA, Wiktoria06MTP Kormoran Olsztyn3:14.7024547.5950.9054.3441.87
20.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka3:15.2924243.8150.8156.5844.09
21.ŻUCHOWSKA, Amelia06UKP 1 Elbląg3:19.1422942.5251.191:00.1545.28
22.WIENIARSKA, Anna06MTP Kormoran Olsztyn3:21.6522047.7551.7255.1047.08
23.SZCZUDŁO, Alicja06MTP Kormoran Olsztyn3:34.5118350.9058.1758.1947.25
DYSKW.KALISZ, Anna06UKP Polonia Warszawa3:10.9742.2748.3656.5843.76
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.BORAWSKA, Natalia06UKP 1 Elbląg3:47.5653.6858.791:02.0253.07
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.

13 lat

1.APANAS, Karolina05UKP Polonia Warszawa2:29.1954431.5438.1744.1835.30
2.KLUSEK, Aleksandra05UKP Polonia Warszawa2:32.4251133.1238.6544.8835.77
3.KRASZEWSKA, Martyna SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:33.6549833.6340.2245.1134.69
4.WOLSKA, Pola05UKP Polonia Warszawa2:35.6647935.0342.7942.7335.11
5.GRABISZEWSKA, Maja05UKP Polonia Warszawa2:41.3143136.7339.8749.2935.42
6.GAJCY, Natalia05UKP Polonia Warszawa2:42.5942134.9941.6347.9238.05
7.MASŁOWSKA, Wiktoria05MTP Kormoran Olsztyn2:47.5938437.7942.4051.0236.38
8.MENTRYKA, Gabriela05MTP Kormoran Olsztyn2:51.0936139.8044.2049.1637.93
9.STANKIEWICZ, Aneta SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:56.4032939.0043.6952.3741.34
10.JANKOWSKA, Martyna05MTP Kormoran Olsztyn3:13.2225041.8849.1557.3944.80
11.LESZCZYŃSKA, Kaja05MTP Kormoran Olsztyn3:17.6123446.2649.7558.3443.26
12.GARLEJ, Zofia05UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:26.8020448.6448.631:02.0147.52


<< TOP >>
Konkurencja 18
18.03.2018 - 12:54
Chłopcw, 200m zmienny12 - 13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06UKP Polonia Warszawa2:35.6634936.0238.9145.3035.43
2.MAJEWSKI, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:41.5731234.8541.6148.9836.13
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka2:46.2828636.7742.9049.0837.53
4.KAPAŁA, Bartosz06MTP Kormoran Olsztyn2:46.3828636.1842.3150.4837.41
5.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska2:50.7426434.9845.8352.4737.46
6.CZARNOMSKI, Mateusz06UKP Polonia Warszawa2:53.0225437.9845.2852.2037.56
7.KULIK, Maksymilian06MTP Kormoran Olsztyn2:54.2224940.3445.7649.3138.81
8.RŻYSKI, Michał06MTP Kormoran Olsztyn2:54.3624841.9044.7648.9738.73
9.MAZIARZ, Mateusz06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:55.9824138.7745.4452.7039.07
10.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka2:58.6723139.8345.6053.4639.78
11.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka3:00.8522238.5547.2751.9543.08
12.URBAŃSKI, Maciej06UKP Polonia Warszawa3:02.6421642.6846.8053.5339.63
13.MAZURO, Mikołaj06UKS Kapry-Armexim Pruszkw3:05.0720743.6749.5250.4241.46
14.SOWIŃSKI, Jan06Klub Pływacki Płetwal Mława3:06.6420242.9349.4754.1540.09
15.OZGA, Oskar06MTP Kormoran Olsztyn3:07.8219843.2549.3755.6339.57
16.KRZYŻEWSKI, Piotr06MTP Kormoran Olsztyn3:07.8719844.1749.3153.3741.02
17.POKRĘTOWSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn3:10.2319145.2448.4556.2740.27
18.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka3:13.0118342.8449.4056.7444.03
19.GÓRCZYŃSKI, Karol06MTP Kormoran Olsztyn3:13.8218045.2750.3854.2343.94
20.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:16.1717446.7448.9357.1643.34
21.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska3:16.4317347.2752.8456.5239.80
22.TRACZYK, Damian06Uks "Polonez" Wyszkw3:18.8916745.2352.0059.2142.45
23.MICKIEWICZ, Franciszek06MTP Kormoran Olsztyn3:20.2816447.6851.8357.7643.01
24.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka3:23.7015548.4148.9859.3047.01
25.KOLIS, Jacek06MTP Kormoran Olsztyn3:24.1715449.2654.2756.0644.58
DYSKW.KACZMAREK, Michał06MTP Kormoran Olsztyn3:15.1544.3149.0159.2442.59
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.
DYSKW.DZIDUCH, Mikołaj06UKS Ostrobramska3:16.4444.8051.8257.9541.87
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05UKP Polonia Warszawa2:28.8939932.0838.7042.9535.16
2.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw2:31.1638133.1641.1642.6434.20
3.BOLEK, Stanisław05UKP Polonia Warszawa2:32.4437133.2941.1944.3533.61
4.DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL05MTP Kormoran Olsztyn2:32.5637133.1239.0147.0033.43
5.PIENIĄŻEK, Wojciech05UKP Polonia Warszawa2:38.0933332.4344.5144.2136.94
6.NIEWIADOMSKI, Zbigniew05MTP Kormoran Olsztyn2:40.4331936.0942.5945.1636.59
7.WOŹNIAK, Piotr05MTP Kormoran Olsztyn2:40.9631535.4441.7649.0134.75
8.TYRKA, Igor05MTP Kormoran Olsztyn2:43.4530136.7141.8148.0236.91
9.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy2:44.4929634.8042.5252.3234.85
10.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska2:48.0427736.4443.0650.3538.19
11.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin2:50.4026636.6842.5950.6340.50
12.JOACHIMIAK, Łukasz05UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:52.7225539.9841.0752.3639.31
13.KUBICKI, Karol05MTP Kormoran Olsztyn2:54.1324937.7547.6252.3136.45
14.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka2:56.8523841.5147.4350.5637.35
15.MISIEWICZ, Igor05UKP 1 Elbląg2:59.1822941.0647.5450.2140.37
16.WASILEWSKI, Wiktor05Uks "Polonez" Wyszkw3:02.7921540.0146.6055.9740.21
17.SULKOWSKI, Oskar05MTP Kormoran Olsztyn3:03.3121344.4948.1550.3740.30


<< TOP >>
Konkurencja 19
18.03.2018 - 13:24
Mieszane, 4 x 50m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Jagiellonka IUKS JAGIELLONKA Warszawa2:19.57337
MAJEWSKI, Kacper
WOŹNIAK, Julia
06
06
35.07
39.89
SOBCZAK, Zofia
ZAWADZKA, Klaudia
06
06
34.24
30.37
2.MKP Warszawianka 1MKP Warszawianka2:20.77328
RUCIŃSKA, Helena
GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra
06
06
36.43
38.32
LUCOW, Jan
HANDZLIK, Mateusz
06
06
34.77
31.25
3.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn2:26.47291
KRUSZYŃSKI, Michał
KUPIS, Aleksandra
06
06
38.25
40.96
KAPAŁA, Bartosz
IDZKOWSKI, Maria
06
06
34.12
33.14
4.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn2:27.95283
WIECZOREK, Kacper
RŻYSKI, Michał
06
06
36.69
39.76
KULIK, Maksymilian
KAMIANKA, Piotr
06
06
39.01
32.49
5.Posejdon 3UKS Posejdon Pułtusk2:29.99271
JAGIEŁŁO, Alicja
MAZURKIEWICZ, Dominika
06
06
41.43
42.06
SADOWSKI, Jan
RELIGA, Wojciech
06
06
33.84
32.66
6.UKS Kapry-Armexim Pruszkw 1UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:30.36269
ZAWADA, Nikola
MAZURO, Mikołaj
06
06
39.17
42.94
IWANIUK, Mateusz
PAWLAK, Stanisław
06
06
36.72
31.53
7.Klub Pływacki Płetwal Mława 1Klub Pływacki Płetwal Mława2:31.40264
TOMCZAK, Natalia
SZCZEPKOWSKA, Gabrysia
06
06
38.80
42.22
CZAPLICKA, Izabela
ŚLEDZIŃSKI, Jan
06
06
39.29
31.09
8.Uks "Polonez" Wyszkw 1Uks "Polonez" Wyszkw2:31.77262
SKOCZEŃ, Natalia
KOZŁOWSKA, Zuzanna
06
06
38.06
41.51
KUCHARCZYK, Bartosz
SADOWSKI, Szymon
06
06
41.01
31.19
9.MKP Warszawianka 2MKP Warszawianka2:32.29259
CIBOROWSKI, Dominik
RUTKOWSKI, Franciszek
06
06
38.32
40.97
BREJNAK, Maja
OSIAK, Julia
06
06
40.66
32.34
10.UKS Jagiellonka IIUKS JAGIELLONKA Warszawa2:34.64248
DĄBROWSKA, Zofia
BOROWIK, Maria
06
06
40.00
45.04
MAZIARZ, Mateusz
GAWLIK, Kacper
06
06
39.25
30.35
11.UKP Polonia Warszawa 3UKP Polonia Warszawa2:34.88246
JUSZCZYK, Natalia
KALISZ, Anna
06
06
42.11
41.63
TABOR, Maksymilian
WEIKUM, Kacper
06
06
37.77
33.37
12.UKS Manta Warszawa Włochy 1UKS Manta Warszawa Włochy2:39.05228
DOBOSIEWICZ, Marta
PIETRAS, Hanna
06
06
37.03
48.87
PTASZYŃSKI, Łukasz
WESTIN, Michał
06
06
37.93
35.22
13.UKS Ostrobramska 2UKS Ostrobramska2:39.26227
NIWIŃSKI, Franciszek
PASEK, Borys
06
06
43.77
48.00
BARAN, Antoni
DZIDUCH, Mikołaj
06
06
33.50
33.99
14.Uks "Polonez" Wyszkw 2Uks "Polonez" Wyszkw2:39.69225
SALWIN, Julia
ŁYSIK, Rafał
06
06
40.07
46.00
NAROWSKI, Nikodem
SZCZESNY, Filip
06
06
41.23
32.39
15.MTP Kormoran Olsztyn 3MTP Kormoran Olsztyn2:40.01223
GÓRCZYŃSKI, Karol
WIENIARSKA, Anna
06
06
39.70
46.47
CICHOCKI, Olaf
OZGA, Oskar
06
06
38.19
35.65
16.Klub Pływacki Płetwal Mława 2Klub Pływacki Płetwal Mława2:40.62221
BŁAŻKIEWICZ, Julia
RAMSKA, Natalia
06
06
38.00
47.19
KOZIEŁ, Bartłomiej
SOWIŃSKI, Jan
06
06
42.50
32.93
17.MTP Kormoran Olsztyn 5MTP Kormoran Olsztyn2:41.37218
DĄBROWSKI, Paweł
MĄTWICKA, Liliana
06
06
42.83
44.44
GILSKI, Łukasz
PIRÓG, Adam
06
06
37.00
37.10
18.Klub Pływacki ZOTOW 1Klub Pływacki ZOTOW2:43.39210
PARADOWSKA, Oliwia
OLEWNIK, Nadia
06
06
34.52
46.23
GÓRAL, Rudolf
OGIŃSKA, Maja
06
06
47.34
35.30
19.MKP Warszawianka 3MKP Warszawianka2:43.99208
KRZESIAK, Oskar
WÓJS-ZIARKO, Karol
06
06
42.88
47.56
NOSAL, Łukasz
BOROWIECKA, Aleksandra
06
06
38.84
34.71
20.MTP Kormoran Olsztyn 4MTP Kormoran Olsztyn2:46.75197
JUŚKIEWICZ, Ada
KOWALSKA, Wiktoria
06
06
42.51
46.25
BAŁDYGA, Kamila
KRZYŻEWSKI, Piotr
06
06
41.29
36.70
21.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa2:47.62194
BŁASZCZYK, Wiktoria
BOGATYRIOW, Griorgij
06
06
43.32
46.95
KACAR, Melis
URBAŃSKI, Maciej
06
06
44.57
32.78
22.RozgwiazdyUKS Ostrobramska2:55.31170
NOSSARZEWSKA, Julia
MARANDA, Daria
06
06
45.06MIĘKUS, Alicja
GRABOWSKA, Magdalena
06
06

1:15.41
DYSKW.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa2:19.82
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
WILANOWSKA, Karina
FRONCZAK, Antoni
06
06
36.05
38.03
CZARNOMSKI, Mateusz
POLKOWSKI, Krzysztof
06
06
35.53
30.21
DYSKW.MPKS Orka Ciechanw 1MPKS Orka Ciechanw2:37.67
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
PRZYTARSKA, Magdalena
POLAK, Zuzanna
06
06
37.93
40.84
WŁOCZEWSKI, Karol
REMBOWSKA, Nina
06
06
36.78
42.12

PKMKP Warszawianka 4MKP Warszawianka2:53.24176
STRZAŁKOWSKI, Piotr
ABD EL RAZEK, Kamil
06
05
51.35
43.21
WRONA, Maciej
OLCHOWIK, Jan
06
05
45.45
33.23


<< TOP >>
Konkurencja 20
18.03.2018 - 13:40
Mieszane, 4 x 50m dowolny13 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.MTP Kormoran Olsztyn 1MTP Kormoran Olsztyn1:54.37464
DOMALEWSKI, Bartłomiej SOL
TYRKA, Igor
05
05
28.89
29.00
OSEŁKOWSKI, Mateusz SOL
TRYKACZ, Kacper
05
05
28.55
27.93
2.UKP Polonia Warszawa 4UKP Polonia Warszawa1:54.98457
APANAS, Karolina
BOLEK, Stanisław
05
05
28.57
28.51
OLEWNICZAK, Maciej
KLUSEK, Aleksandra
05
05
28.69
29.21
3.UKP Polonia Warszawa 1UKP Polonia Warszawa1:58.19420
KOZŁOWSKI, Stanisław
KUCHARCZYK, Paweł
05
05
29.11
29.23
SÓJKA, Eliza
GAJCY, Natalia
05
05
29.88
29.97
4.UKP Polonia Warszawa 2UKP Polonia Warszawa1:58.94412
GRABISZEWSKA, Maja
GRABISZEWSKA, Martyna
05
05
30.17
29.59
PIENIĄŻEK, Wojciech
WOLSKA, Pola
05
05
29.15
30.03
5.MTP Kormoran Olsztyn 2MTP Kormoran Olsztyn2:02.13381
MASŁOWSKA, Wiktoria
WOŹNIAK, Piotr
05
05
31.10
31.08
NIEWIADOMSKI, Zbigniew
KRASZEWSKA, Martyna SOL
05
05
30.66
29.29
6.MTP Kormoran Olsztyn 3MTP Kormoran Olsztyn2:05.36352
MIERZEJEWSKA, Wiktoria
KLUZIAK, Natalia
05
05
30.59
31.05
NOWACKI, Jacek
MENTRYKA, Gabriela
05
05
31.15
32.57
7.MPKS Orka Ciechanw 1MPKS Orka Ciechanw2:06.89340
ŁOBODA, Tymoteusz
CIEMIEWSKA, Marcelina
05
05
30.17
34.84
JEMIELITA, Amelia
KOWALSKI, Alexander
05
05
32.79
29.09
8.MTP Kormoran Olsztyn 4MTP Kormoran Olsztyn2:07.72333
KUBICKI, Karol
TKACZ, Wiktor
05
05
32.82
31.88
STANKIEWICZ, Aneta SOL
SUJKOWSKA, Roksana SOL
05
05
32.70
30.32
9.Posejdon 4UKS Posejdon Pułtusk2:08.52327
CZARNECKA, Klaudia
BOREK, Bartosz
05
05
31.12
32.19
PIOTROWSKA, Matylda
ZIELONY, Nicola
05
05
34.24
30.97
10.UKS Manta Warszawa Włochy 1UKS Manta Warszawa Włochy2:08.76325
BARCHWIC, Jakub
MALCZEWSKI, Szymon
05
05
30.09
34.68
OLEKSIUK, Krystyna
DZIADEK, Amelia
05
05
33.84
30.15
11.UKP Polonia Warszawa 3UKP Polonia Warszawa2:08.90324
SZEWCZYK, Roch
MRÓZ, Karolina
05
05
30.36
35.66
TOPCZEWSKI, Konstanty
CZEREDYS, Eryk
05
05
33.40
29.48
12.Uks "Polonez" Wyszkw 1Uks "Polonez" Wyszkw2:09.62319
KASJANIUK, Michał
KWIATKOWSKA, Aleksandra
05
05
31.49
34.14
SZYMAŃSKI, Dominik
WASILEWSKI, Wiktor
05
05
32.73
31.26
13.UKS Kapry-Armexim Pruszkw 1UKS Kapry-Armexim Pruszkw2:10.00316
ZAJĄCZKOWSKA, Zuzanna
REZNER, Jan
05
05
31.48
31.84
GARLEJ, Zofia
JOACHIMIAK, Łukasz
05
05
36.25
30.43
14.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin2:11.28307
,
,
31.44
34.05
,
,
34.85
30.94
15.UKP 1 Elbląg 3UKP 1 Elbląg2:11.77303
DOROSZKIEWICZ, Anna
TUCHOLSKI, Jan
05
05
31.65
34.59
WALCZAK, Hubert
MISIEWICZ, Igor
05
05
33.27
32.26
16.MorsyUKS Ostrobramska2:12.38299
PASTUSZKA, Magdalena
LASKUS, Martyna
05
05
34.01
34.16
KOTOWSKI, Maksymilian
MAŁKOWSKI, Jan
05
05
32.66
31.55
17.Uks "Polonez" Wyszkw 2Uks "Polonez" Wyszkw2:19.39256
OSĘKA, Jakub
KAŹMIERCZAK, Melania
05
05
34.44
35.30
GRUCHALSKA, Iza
WIĘCH, Barbara
05
05
36.19
33.46
18.UKP 1 Elbląg 6UKP 1 Elbląg2:28.00214
BIEŃKOWSKI, Miłosz
LASOTA, Sebastian
05
05
38.26
38.27
TUBIAK, Kacper
SOKÓŁ, Oskar
05
05
37.07
34.40