Nr  1. Kobiet, 4 x 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  14 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m dowolny  14 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 200m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 400m zmienny  14 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 4 x 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  14 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 50m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 50m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  23. Kobiet, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 200m motylkowy  14 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  31. Kobiet, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 200m zmienny  14 lat i starsi
Nr  33. Kobiet, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  34. Mężczyzn, 400m dowolny  14 lat i starsi
Nr  35. Kobiet, 4 x 100m dowolny  14 lat i starsi
Nr  36. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  14 lat i starsi


Otwarte Wiosenne Mistrzostwa Okręgu Warszawsko Mazowieckiego
Pruszkw, 16.3.2018


Konkurencja 1
16.03.2018 - 9:15
Kobiet, 4 x 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa4:21.28640
BUSZKA, Kornelia
RUSSEK, Agata
03
03
31.10
34.68
1:04.60
1:14.95
ZIELIŃSKA, Daria
DĄBROWSKA, Wiktoria
03
03
29.14
27.56
1:02.89
58.84
2.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa4:30.83574
CYNARSKA, Natalia
CYNARSKA, Weronika
03
03
32.69
35.17
1:07.17
1:14.40
WRÓBEL, Julia
BADZIAN, Natalia
03
03
29.80
29.98
1:05.94
1:03.32
3.UKP POLONIA Warszawa 3UKP POLONIA Warszawa4:31.42571
TARASIEWICZ, Klaudia
TYMIŃSKA, Zofia
04
04
31.92
37.20
1:06.04
1:20.09
POZNACHOWSKA, Nadia
SZREDZIŃSKA, Gabriela
04
04
29.65
28.80
1:05.28
1:00.01
4.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:33.97555
MROŻEWSKA, Anna
HERBREDER, Gabriela
03
03
32.25
35.31
1:08.82
1:15.00
KAWKA, Nina
WOŚ, Weronika
03
04
31.50
29.36
1:07.58
1:02.57
5.Śrdmiejski UKS Polna Warszawa 1Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:42.59506
ADAMSKA, Julia
OLECH, Cecylia
03
03
34.76
34.29
1:12.16
1:14.63
CATI, Lidia
FILIPIAK, Małgorzata
04
04
32.59
29.41
1:13.11
1:02.69
6.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.38496
BIEGAŃSKA, Weronika
AUGUSTYNOWICZ, Olga
03
04
34.24
38.07
1:11.81
1:21.21
NOWAK, Zofia
SKIBCZAK, Paulina
03
03
31.21
30.75
1:08.03
1:03.33
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:48.58475
DĘBSKA, Julia
ŁOTOWSKA, Maja
04
04
33.41
37.04
1:08.10
1:23.01
MOSZCZYŃSKA, Julia
BORYS, Zofia
04
04
33.34
29.97
1:14.37
1:03.10
8.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 2Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:49.68469
KOZIŃSKA, Anna
BIDNIK, Wiktoria
03
04
33.84
38.60
1:09.86
1:22.64
JUREK, Michalina
BRYWCZYŃSKA, Helena
03
04
33.36
31.19
1:11.67
1:05.51
9.UKS Delfin Garwolin 9UKS Delfin Garwolin5:31.22314
WIĘCKOWSKA, Alicja
MACIAG, Joanna
03
02
36.58
46.22
1:15.98
1:42.91
FRĄCKIEWICZ, Emilia
SZANIAWSKA, Agata
03
03
36.30
35.56
1:18.92
1:13.41

16 lat i starsi

1.UKP POLONIA Warszawa 4UKP POLONIA Warszawa4:29.93580
MOZOŁOWSKA, Emilia
DOBOSZ, Kalina
02
02
31.53
35.07
1:04.97
1:15.18
DEKONINCK, Laura SWwa
JASIORSKA, Aleksandra
02
02
30.58
28.12
1:09.80
59.98
2.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:42.60506
BORYS, Anna
TOMASZEK, Aleksandra SWwa
00
00
32.76
33.31
1:08.26
1:10.64
BOROWSKA, Agnieszka
CIPORSKA, Katarzyna SWwa
00
00
35.65
30.26
1:19.47
1:04.23


<< TOP >>
Konkurencja 2
16.03.2018 - 9:30
Mężczyzn, 4 x 100m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:21.28442
MASIUK, Ksawery
ZIEMBOWICZ, Franciszek
04
04
30.56
33.89
1:02.69
1:14.46
JENDRZEJCZYK, Maxim
BIAŁEK, Paweł
04
04
31.07
29.89
1:34.24
29.89
2.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa4:28.55407
CHMIELEWSKI, Michał
EL GHAMARI, Jakub
04
04
29.49
36.67
1:02.55
1:22.61
BEDNAREK, Przemysław
CHMIELEWSKI, Krzysztof
04
04
31.53
26.10
1:08.07
55.32
3.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:43.45346
KOSMALSKI, Krzysztof
CIUBA, Mikołaj
04
04
36.91
36.41
1:15.08
1:19.48
JASIŃSKI, Michał
WRZOSEK, Bartosz
04
04
31.63
28.49
1:09.78
59.11
4.UKS Delfin Garwolin 2UKS Delfin Garwolin4:44.58342
SITNIK, Jakub
SZCZYPEK, Mateusz
03
96
35.79
34.97
1:13.82
1:15.82
MATEJKO, Maciej
KOT, Kacper
02
02
33.12
28.96
1:14.31
1:00.63
DYSKW.UKP POLONIA Warszawa 22UKP POLONIA Warszawa4:09.20
M11 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
ZUBIK, Jan
SKIBA, Jakub
03
03
28.18
32.86
58.89
1:12.36
ANTCZAK, Bartosz
WLAZŁOWSKI, Kamil
03
03
28.24
25.81
1:02.13
55.82

16 lat i starsi

1.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:55.61603
WLAZŁOWSKI, Damian
SZCZECIŃSKI, Robert SWwa
99
00
27.72
31.28
58.07
1:07.22
DEJNEŻENKO, Daniel
DEREZIŃSKI, Szymon SWwa
00
01
26.56
25.12
57.10
53.22
2.Legia Warszawa 1Legia Warszawa4:06.70526
SZABLAK, Franciszek
HOLOD, Arsenij
02
01
30.88
30.79
1:03.43
1:06.32
SZCZĘSNY, Antoni
KOZŁOWSKI, Kamil
01
00
28.64
25.64
1:03.17
53.78
3.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa4:12.13492
JAROSZEWSKI, Łukasz
SULIGA, Jeremi
02
00
32.99
31.12
1:08.34
1:09.81
KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa
DUDKIEWICZ, Kacper
02
02
27.60
25.76
59.56
54.42
4.Uks Kapry Armexim Pruszkw 1Uks Kapry Armexim Pruszkw4:17.85460
SŁOWIKOWSKI, Bartosz
KUZIA, Krzysztof
02
03
29.02
35.32
59.96
1:16.20
KUCHARSKI, Jan
ZAJĄCZKOWSKI, Filip
02
02
30.12
26.39
1:05.35
56.34
5.Iuks Muszelka Warszawa 2Iuks Muszelka Warszawa4:18.52457
RODKIEWICZ, Radosław
RUTA, Kamil
03
02
32.06
35.98
1:04.54
1:16.14
JAŚKIEWICZ, Adrian
DOŁOWY, Grzegorz
02
02
27.93
28.32
1:00.00
57.84
6.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa4:19.46452
BURDUKIEWICZ, Maksymilian
BIEGAŃSKI, Marcin
02
02
31.37
33.12
1:05.32
1:12.71
CZAJKA, Marcel
CHEŁSTOWSKI, Maciej
02
02
28.98
26.50
1:04.71
56.72

PKUKS JAGIELLONKA Warszawa 1UKS JAGIELLONKA Warszawa4:01.24562
,
,
28.75
30.92
59.01
1:05.58
,
,
29.17
25.85
1:01.74
54.91
PKUKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa4:06.75525
GOTOWSKI, Dominik
MAŃCZAK, Jakub
02
02
29.92
31.38
1:02.36
1:09.02
CHEREDIS, Jakub
,
0226.66
25.69
58.99
56.38
PKUKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.59353
,
,
30.77
35.02
1:04.69
1:15.14
,
,
34.05
30.13
1:17.53
1:04.23


<< TOP >>
Konkurencja 3
16.03.2018 - 9:45
Kobiet, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP POLONIA Warszawa27.38611
2.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa27.70590
WRÓBEL, Julia03UKP POLONIA Warszawa27.70590
4.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP POLONIA Warszawa28.03569
5.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.34551
6.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin28.36550
7.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP POLONIA Warszawa28.40547
8.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa28.85522
9.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP POLONIA Warszawa28.89520
10.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.00514
11.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa29.06511
12.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.11508
13.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.12508
14.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.17505
15.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.61483
16.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.64482
17.KARBOWSKA, Julia03UKS Victoria Jzefw29.82473
18.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.85471
19.BADZIAN, Natalia03UKP POLONIA Warszawa29.86471
20.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa29.94467
21.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa30.00464
22.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.13458
23.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa30.30451
24.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa30.34449
25.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin30.38447
26.KACPERSKA, Laura03UKP POLONIA Warszawa30.56439
27.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt30.64436
28.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt30.74432
29.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa30.93424
30.KASJANIUK, Patrycja03UKP POLONIA Warszawa31.06418
31.SAMOREK, Weronika04Uks Kapry Armexim Pruszkw31.16414
32.BANASIAK, Oliwia03UKP POLONIA Warszawa31.34407
33.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.39405
34.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa31.51401
35.WEPS, Maja04Legia Warszawa31.56399
36.ROJEK, Paula03UKP POLONIA Warszawa31.57398
37.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa31.97384
38.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw32.02382
39.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa32.32371
40.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin32.92351
41.JĘDRUSIK, Aleksandra03Klub Pływacki Płetwal MŁAWA32.99349
42.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.12289
43.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw35.31285

16 lat i starsi

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP POLONIA Warszawa27.43608
2.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa28.11565
3.DEKONINCK, Laura SWwa02UKP POLONIA Warszawa28.23557
4.BIAŁAS, Aniela SWwa02UKP POLONIA Warszawa28.49542
5.ZAJĄC, Wiktoria02UKP POLONIA Warszawa28.63534
6.JASIORSKA, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa28.68532
7.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa28.95517
8.TOMKIEL, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa29.23502
9.BOCZKOWSKA, Dominika01Nowodworski OSiR29.47490
10.TRYBUCH, Oliwia02UKP POLONIA Warszawa29.52487
11.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa29.54486
12.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa29.76476
13.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP POLONIA Warszawa30.04463
14.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw30.16457
15.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa30.58438
16.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa30.83428
17.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszkw32.79356
18.MACIAG, Joanna02UKS Delfin Garwolin34.57303
19.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin36.85250

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.11565


<< TOP >>
Konkurencja 4
16.03.2018 - 9:58
Mężczyzn, 50m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin25.67491
2.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa26.05470
3.SMOLIŃSKI, Rafał03Uks Delfin Legionowo26.18463
4.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa26.19462
5.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa26.38452
6.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa26.55444
7.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa26.56443
8.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa26.67438
9.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa26.74434
10.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa26.75434
11.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa26.85429
12.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw26.93425
13.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa26.99422
14.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek27.00422
15.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt27.13416
16.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz Warszawa27.32407
17.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek27.59395
18.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa27.63394
19.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa27.69391
20.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek28.17372
21.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa28.97342
22.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa29.11337
23.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin29.19334
24.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa29.22333
25.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.24332
26.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa29.57321
27.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa29.61320
28.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.67318
29.PRAGA, Maksymilian03UKP POLONIA Warszawa30.24300
30.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz Warszawa30.78285
31.KRAS, Bruno04IKS Konstancin30.87282
32.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa31.38269
33.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa31.40268
34.MALUS, Jakub04UKP POLONIA Warszawa31.89256
35.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.15250
36.KURPISZ, Kacper04UKP POLONIA Warszawa35.01193
DYSKW.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa28.67
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

16 lat i starsi

1.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin24.53563
2.DEREZIŃSKI, Szymon SWwa01MKS Polonia Warszawa25.06528
3.WLAZŁOWSKI, Damian99MKS Polonia Warszawa25.07527
4.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa25.10525
5.BEDNARCZYK, Aleksander00MKS Polonia Warszawa25.45504
6.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP POLONIA Warszawa25.54499
CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa25.54499
8.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa25.58496
9.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa25.63493
10.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw25.73488
11.KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa02UKP POLONIA Warszawa25.88479
12.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa26.23460
13.ZUBIK, Stanisław01UKP POLONIA Warszawa26.29457
14.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw26.37453
15.LIPOWSKI, Oskar02UKP POLONIA Warszawa26.47448
16.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek26.57443
17.SULIGA, Jeremi00UKP POLONIA Warszawa26.59442
18.CHEŁSTOWSKI, Maciej02UKP POLONIA Warszawa26.66438
19.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa26.67438
20.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw26.69437
21.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin26.85429
22.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa26.91426
23.SOBÓL, Przemysław02UKP POLONIA Warszawa26.92426
24.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa26.99422
25.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP POLONIA Warszawa27.03421
26.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa27.22412
27.DWYER, Vincent02Legia Warszawa27.30408
RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa27.30408
29.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa27.35406
30.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw27.42403
31.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa27.56397
32.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin27.59395
33.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa27.67392
34.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa27.68392
35.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa27.77388
36.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.30330

PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.53358


<< TOP >>
Konkurencja 5
16.03.2018 - 10:11
Kobiet, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek33.73612
2.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa34.44575
3.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.93551
4.RUSSEK, Agata03UKP POLONIA Warszawa35.29534
5.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin36.78472
6.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa37.03462
7.TYMIŃSKA, Zofia04UKP POLONIA Warszawa37.83433
8.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt37.91431
9.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw38.03427
10.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa38.16422
11.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa38.22420
12.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa38.63407
13.KASJANIUK, Patrycja03UKP POLONIA Warszawa38.64407
14.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa38.67406
15.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa38.98396
16.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa39.08393
17.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa39.12392
18.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa40.07365
19.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa41.22335
20.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa41.54327

16 lat i starsi

1.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa33.93601
2.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin35.26535
3.DOBOSZ, Kalina02UKP POLONIA Warszawa35.85509
4.BOCZKOWSKA, Dominika01Nowodworski OSiR39.89370
5.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw40.33358
6.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin49.07198


<< TOP >>
Konkurencja 6
16.03.2018 - 10:17
Mężczyzn, 50m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin32.00491
2.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa33.33434
3.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin33.68421
4.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa34.36396
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa34.41395
6.IWANKOWSKI, Hubert04UKP POLONIA Warszawa35.20369
7.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw35.54358
8.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa35.86349
9.PRAGA, Maksymilian03UKP POLONIA Warszawa35.92347
10.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.42307
11.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa37.66301
12.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw38.13290
13.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa38.14290
14.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa39.77255
DYSKW.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa35.02
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat i starsi

1.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin30.22583
2.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa30.78552
3.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa30.88546
4.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa31.00540
5.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa31.54513
6.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA31.94494
7.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa32.01490
8.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa32.18483
9.DEREZIŃSKI, Szymon SWwa01MKS Polonia Warszawa32.33476
10.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP POLONIA Warszawa33.00447
11.CZAJKA, Marcel02UKP POLONIA Warszawa33.05445
12.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Jzefw33.10443
13.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa33.92412
14.SEKUŁA, Przemysław01UKS Delfin Garwolin36.64327
15.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa38.55281

PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.03344
PKMIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa39.01271


<< TOP >>
Konkurencja 7
16.03.2018 - 10:24
Kobiet, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03UKP POLONIA Warszawa1:03.3364130.3732.96
2.MURAWSKA, Maria03UKP POLONIA Warszawa1:04.5960429.7734.82
3.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:04.7260031.0633.66
4.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:05.8756931.2434.63
5.WRÓBEL, Julia03UKP POLONIA Warszawa1:06.0356531.0434.99
6.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa1:06.9954130.7136.28
7.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP POLONIA Warszawa1:07.8452131.6036.24
8.BADZIAN, Natalia03UKP POLONIA Warszawa1:07.8952032.0035.89
9.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4150832.9435.47
10.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin1:09.0949332.2236.87
11.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:09.9147632.9636.95
12.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP POLONIA Warszawa1:10.8745732.7938.08
13.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:11.7644033.1938.57
14.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.0143633.7338.28
15.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:13.0741735.0937.98
16.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.1839834.2139.97
17.ROJEK, Paula03UKP POLONIA Warszawa1:15.6537635.0140.64
18.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:18.1734036.3641.81
19.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:20.6131038.0842.53
20.NOWAK, Oliwia04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:20.7430936.0344.71

16 lat i starsi

1.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.0547333.1036.95
2.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9245633.9037.02
3.BIAŁAS, Aniela SWwa02UKP POLONIA Warszawa1:11.8643834.3837.48
4.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:13.6040834.0339.57
5.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP POLONIA Warszawa1:14.1140033.6640.45
6.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek1:16.0936935.7040.39


<< TOP >>
Konkurencja 8
16.03.2018 - 10:34
Mężczyzn, 100m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa59.3853027.3032.08
2.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa1:00.5450028.5432.00
3.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa1:00.9948928.6132.38
4.ANTCZAK, Bartosz03UKP POLONIA Warszawa1:02.3945729.1333.26
5.SMOLIŃSKI, Rafał03Uks Delfin Legionowo1:03.3943629.0934.30
6.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa1:03.6643030.2333.43
7.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:05.3339829.8335.50
8.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.9138831.5034.41
9.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek1:06.0538531.0634.99
10.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.2638231.7034.56
11.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.7237430.7535.97
12.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5334532.1036.43
13.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.6032932.7236.88
14.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:09.7432732.6837.06
DYSKW.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:16.9635.7541.21
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

16 lat i starsi

1.WLAZŁOWSKI, Damian99MKS Polonia Warszawa58.1356526.4731.66
2.KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa02UKP POLONIA Warszawa59.1453727.7331.41
3.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa1:00.4650228.7431.72
4.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw1:02.1646229.3632.80
5.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa1:02.7445029.1333.61
6.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa1:04.2641830.9433.32
7.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.4739630.2135.26
8.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:06.4437831.2835.16
9.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP POLONIA Warszawa1:06.5837632.4734.11
10.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:06.7937330.3336.46
11.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:13.3828134.3739.01
DYSKW.SULIGA, Jeremi00UKP POLONIA Warszawa1:07.3329.8937.44
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.


<< TOP >>
Konkurencja 9
16.03.2018 - 10:42
Kobiet, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP POLONIA Warszawa2:07.8465030.9032.1332.7132.10
2.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:09.4362730.5032.6633.5632.71
3.CYNARSKA, Weronika03UKP POLONIA Warszawa2:10.4961130.0832.3634.1633.89
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin2:12.0859030.8233.3733.9133.98
5.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:14.7455531.7234.1135.5733.34
6.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin2:16.9052932.5035.7135.2033.49
7.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:17.8151931.6634.7935.6535.71
8.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin2:17.9951731.7734.8536.1935.18
9.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:19.2350330.5935.4936.9336.22
ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:19.2350332.9335.8835.7034.72
11.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:19.5750031.2935.0036.8436.44
12.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:20.5848932.3035.2436.7236.32
13.KACPERSKA, Laura03UKP POLONIA Warszawa2:20.7648732.6035.9736.7135.48
14.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:21.2048233.0036.6736.9234.61
15.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.9347532.9036.4236.9435.67
16.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:22.2847233.1636.5135.9136.70
17.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin2:22.8346632.5936.6237.4736.15
18.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:24.1845333.0737.1037.9936.02
19.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt2:26.0343634.0636.4737.8437.66
20.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:27.0342733.7537.3038.2337.75
21.WEPS, Maja04Legia Warszawa2:27.1142733.5536.7338.7938.04
22.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:30.4039935.0338.4639.1237.79
23.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin2:37.6934636.8739.6841.3939.75
24.SAMOREK, Weronika04Uks Kapry Armexim Pruszkw2:38.5134135.2941.6642.6038.96
25.BROŻYNA, Alicja04IKS Konstancin2:43.8430937.0541.6943.4341.67
26.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:49.6927837.3543.2945.0544.00

16 lat i starsi

1.JASIORSKA, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa2:11.2560130.7032.8333.8733.85
2.ZAJĄC, Wiktoria02UKP POLONIA Warszawa2:15.4454730.4333.7336.2535.03
3.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:18.6151032.2434.7535.5936.03
4.TRYBUCH, Oliwia02UKP POLONIA Warszawa2:20.4349031.7134.9536.5437.23
5.CIPORSKA, Katarzyna SWwa00MKS Polonia Warszawa2:20.8048732.2635.0036.6936.85
6.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa2:21.1448331.9634.7837.1437.26
7.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa2:26.8342933.1137.0138.2638.45
8.BOCZKOWSKA, Dominika01Nowodworski OSiR2:29.6140533.4937.6639.3239.14
9.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:30.5939835.6538.0739.0637.81

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:14.9055331.0334.8135.5133.55


<< TOP >>
Konkurencja 10
16.03.2018 - 11:04
Mężczyzn, 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa2:02.7353028.9531.5732.3029.91
2.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:04.5950728.6231.4832.8131.68
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.7350529.6331.6531.6331.82
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:05.7449329.6631.7932.3531.94
5.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:08.4346330.4832.4433.1632.35
6.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw2:09.2745429.9333.2033.6332.51
7.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:09.7444930.9433.1433.1932.47
8.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:10.3444329.1633.6334.1433.41
9.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.1443531.1332.9233.6833.41
10.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa2:13.1041631.0833.9134.5433.57
11.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek2:13.1641530.7933.4734.5834.32
12.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek2:13.6741030.3533.9235.4433.96
13.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa2:15.5339430.2034.7435.3835.21
14.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz Warszawa2:16.7438331.3935.0636.6033.69
15.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.1134932.6336.2237.2235.04
16.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:21.1734831.7835.7637.5336.10
17.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz Warszawa2:23.3833232.5136.6037.5636.71
18.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin2:25.0832133.1736.9238.5236.47
19.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa2:28.3930032.8337.1139.8938.56
20.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.6829833.7238.2539.3737.34
21.MALUS, Jakub04UKP POLONIA Warszawa2:29.6929233.9138.2839.0838.42
22.KURPISZ, Kacper04UKP POLONIA Warszawa2:41.8523136.9541.5642.3241.02

16 lat i starsi

1.DEJNEŻENKO, Daniel00MKS Polonia Warszawa1:54.5065328.5328.0328.6129.33
2.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP POLONIA Warszawa1:57.6060327.9729.8830.3329.42
3.ZUBIK, Stanisław01UKP POLONIA Warszawa1:58.7958528.0529.7030.5130.53
4.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa1:59.6757227.1931.1831.5829.72
5.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa2:00.0556727.9430.0931.1030.92
6.LIPOWSKI, Oskar02UKP POLONIA Warszawa2:03.4552128.5030.7631.8132.38
7.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:04.7750528.6431.4932.4832.16
8.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:05.1650028.6033.1731.2432.15
9.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:05.3249829.1231.3632.5632.28
10.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:05.4549629.3731.4532.5632.07
11.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek2:06.0948929.0232.8632.6831.53
12.SOBÓL, Przemysław02UKP POLONIA Warszawa2:06.3448628.8932.7232.7531.98
13.CHEŁSTOWSKI, Maciej02UKP POLONIA Warszawa2:07.2947528.5031.7933.4633.54
14.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa2:07.4947329.8632.2932.7132.63
15.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:07.6947129.5632.7132.6832.74
16.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa2:08.1846528.7632.8533.3533.22
17.DWYER, Vincent02Legia Warszawa2:12.3342330.9033.0534.0034.38
18.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:16.2138831.4434.8635.7234.19
19.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin2:17.4737730.8334.1436.3436.16

PKMIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:24.0532832.7036.3638.1436.85


<< TOP >>
Konkurencja 11
16.03.2018 - 11:26
Kobiet, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.CYNARSKA, Natalia03UKP POLONIA Warszawa2:20.7960733.1435.5536.5335.57
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP POLONIA Warszawa2:22.9358033.9336.0436.5236.44
3.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:24.0556734.8436.0737.1036.04
4.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:25.5554934.7637.1837.9835.63
5.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:33.1547136.1238.5639.4039.07
6.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:33.6146736.1338.9039.9638.62
7.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:34.7445735.4238.1840.6740.47
8.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:38.9442237.6539.7241.1840.39
9.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw2:47.7635838.0442.4144.0243.29

16 lat i starsi

1.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.7260833.9236.1235.7534.93
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP POLONIA Warszawa2:21.9459233.2435.8336.8236.05
3.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.7454735.0737.1337.2436.30
4.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa2:28.6151634.8037.2238.3438.25
5.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek2:35.4945037.0539.1339.7139.60
6.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:38.8042336.4339.6941.3641.32


<< TOP >>
Konkurencja 12
16.03.2018 - 11:36
Mężczyzn, 200m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa2:09.2654530.4033.1132.9432.81
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:11.8651431.2833.5534.0832.95
3.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:11.9751232.1733.4534.0732.28
4.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.6241433.5635.6936.7735.60
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:22.3740833.8535.96
6.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:24.3139234.1837.1537.2635.72
7.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:34.4831935.4838.4141.7038.89
8.KRAS, Bruno04IKS Konstancin2:38.9129337.3240.8141.4539.33
9.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.7828838.2841.0140.5939.90

16 lat i starsi

1.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:08.8755030.4932.6633.4132.31
2.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa2:12.2051031.8033.8234.0832.50
3.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:14.1348831.4134.5935.0833.05
4.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Jzefw2:14.1648831.6034.4035.2032.96
5.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa2:22.1841033.9135.6136.6636.00
6.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin2:28.0636334.3937.5138.6237.54
7.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP POLONIA Warszawa2:28.6435833.6538.4239.2137.36
8.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:35.2031537.0239.4141.3537.42

PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:26.3837534.3236.4737.8137.78


<< TOP >>
Konkurencja 13
16.03.2018 - 11:46
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.RUSSEK, Agata03UKP POLONIA Warszawa1:14.5358536.0338.50
2.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek1:14.7957935.0139.78
3.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.6851737.2440.44
4.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:19.1248937.7841.34
5.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:19.9147537.4142.50
6.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.3645038.6042.76
7.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.2043638.5643.64
8.TYMIŃSKA, Zofia04UKP POLONIA Warszawa1:22.4143339.0143.40
9.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:23.4941639.8243.67
10.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:23.8441139.4344.41
11.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw1:24.1540639.3744.78
12.KASJANIUK, Patrycja03UKP POLONIA Warszawa1:25.7438439.9845.76
13.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa1:26.4637540.9145.55
14.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:31.0632143.0648.00
15.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.7530342.9449.81
16.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:37.4426246.2451.20
DYSKW.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:24.4340.0744.36
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).

16 lat i starsi

1.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa1:11.3066934.0437.26
2.DOBOSZ, Kalina02UKP POLONIA Warszawa1:15.3056735.7239.58
3.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin1:17.7451636.9240.82


<< TOP >>
Konkurencja 14
16.03.2018 - 11:54
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin1:10.0650032.8737.19
2.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin1:14.5741434.8339.74
3.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.8441035.7839.06
4.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.5739834.9840.59
5.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa1:15.9039335.4040.50
6.PRAGA, Maksymilian03UKP POLONIA Warszawa1:17.2337336.9340.30
7.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw1:17.2637236.9340.33
8.IWANKOWSKI, Hubert04UKP POLONIA Warszawa1:17.3237236.6440.68
9.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.2935837.1441.15
10.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.7931438.9942.80
11.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:22.1930938.9443.25
12.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:23.4629539.2544.21

16 lat i starsi

1.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin1:05.2761831.4233.85
2.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa1:05.4961231.4234.07
3.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa1:06.8657531.7235.14
4.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa1:08.7852831.4837.30
5.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa1:09.6350932.6137.02
6.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa1:10.0250033.6036.42
7.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:11.4247233.4437.98
8.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw1:12.0645934.3937.67
9.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa1:12.7444634.3638.38
10.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.4343434.0739.36
11.CZAJKA, Marcel02UKP POLONIA Warszawa1:14.1942135.0539.14
12.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP POLONIA Warszawa1:15.1440534.5240.62
13.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:24.1428839.7244.42
14.SEKUŁA, Przemysław01UKS Delfin Garwolin1:25.5127538.4447.07


<< TOP >>
Konkurencja 15
16.03.2018 - 12:03
Kobiet, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CYNARSKA, Natalia03UKP POLONIA Warszawa4:58.23658
50m:
100m:
33.87
1:12.96
33.87
39.09
150m:
200m:
1:49.42
2:26.14
36.46
36.72
250m:
300m:
3:07.87
3:51.10
41.73
43.23
350m:
400m:
4:25.63
4:58.23
34.53
32.60
2.CYNARSKA, Weronika03UKP POLONIA Warszawa5:01.32638
50m:
100m:
33.25
1:11.73
33.25
38.48
150m:
200m:
1:50.94
2:28.24
39.21
37.30
250m:
300m:
3:10.70
3:53.03
42.46
42.33
350m:
400m:
4:27.58
5:01.32
34.55
33.74
3.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa5:15.18557
50m:
100m:
33.52
1:12.39
33.52
38.87
150m:
200m:
1:52.20
2:33.10
39.81
40.90
250m:
300m:
3:17.04
4:01.00
43.94
43.96
350m:
400m:
4:38.73
5:15.18
37.73
36.45
4.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin5:20.87528
50m:
100m:
34.21
1:16.01
34.21
41.80
150m:
200m:
1:57.23
2:37.52
41.22
40.29
250m:
300m:
3:23.47
4:10.11
45.95
46.64
350m:
400m:
4:45.82
5:20.87
35.71
35.05
5.NOWAK, Oliwia04Uks Gim92 Ursynw Warszawa5:53.23396
50m:
100m:
37.08
1:22.84
37.08
45.76
150m:
200m:
2:07.77
2:52.13
44.93
44.36
250m:
300m:
3:41.90
4:31.79
49.77
49.89
350m:
400m:
5:12.82
5:53.23
41.03
40.41
DYSKW.BROŻYNA, Alicja04IKS Konstancin6:51.89
M5 - Pływak nie przenisł ramion do przodu nad lustrem wody.
50m:
100m:
43.10
1:39.37
43.10
56.27
150m:
200m:
2:31.78
3:21.63
52.41
49.85
250m:
300m:
4:19.48
5:19.02
57.85
59.54
350m:
400m:
6:06.48
6:51.89
47.46
45.41

16 lat i starsi

1.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa5:38.66449
50m:
100m:
35.80
1:18.80
35.80
43.00
150m:
200m:
2:03.03
2:45.83
44.23
42.80
250m:
300m:
3:33.10
4:20.82
47.27
47.72
350m:
400m:
5:00.03
5:38.66
39.21
38.63


<< TOP >>
Konkurencja 16
16.03.2018 - 12:16
Mężczyzn, 400m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:42.23580
50m:
100m:
30.03
1:04.33
30.03
34.30
150m:
200m:
1:39.54
2:14.26
35.21
34.72
250m:
300m:
2:57.24
3:40.45
42.98
43.21
350m:
400m:
4:11.99
4:42.23
31.54
30.24
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa4:50.01535
50m:
100m:
31.50
1:06.78
31.50
35.28
150m:
200m:
1:41.44
2:16.06
34.66
34.62
250m:
300m:
3:02.10
3:47.11
46.04
45.01
350m:
400m:
4:18.95
4:50.01
31.84
31.06
3.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:56.36501
50m:
100m:
31.75
1:07.33
31.75
35.58
150m:
200m:
1:45.46
2:22.72
38.13
37.26
250m:
300m:
3:05.93
3:50.00
43.21
44.07
350m:
400m:
4:24.41
4:56.36
34.41
31.95
4.ANTCZAK, Bartosz03UKP POLONIA Warszawa4:59.35486
50m:
100m:
31.70
1:08.03
31.70
36.33
150m:
200m:
1:45.95
2:23.29
37.92
37.34
250m:
300m:
3:06.84
3:50.21
43.55
43.37
350m:
400m:
4:25.45
4:59.35
35.24
33.90
5.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa5:04.07464
50m:
100m:
30.87
1:06.91
30.87
36.04
150m:
200m:
1:46.14
2:24.20
39.23
38.06
250m:
300m:
3:07.64
3:52.37
43.44
44.73
350m:
400m:
4:28.43
5:04.07
36.06
35.64
6.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa5:06.17455
50m:
100m:
33.17
1:11.04
33.17
37.87
150m:
200m:
1:50.31
2:28.95
39.27
38.64
250m:
300m:
3:13.50
3:58.35
44.55
44.85
350m:
400m:
4:33.23
5:06.17
34.88
32.94
7.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin5:06.84452
50m:
100m:
32.91
1:11.98
32.91
39.07
150m:
200m:
1:52.63
2:32.44
40.65
39.81
250m:
300m:
3:13.49
3:55.61
41.05
42.12
350m:
400m:
4:32.80
5:06.84
37.19
34.04
8.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa5:20.17397
50m:
100m:
33.84
1:13.08
33.84
39.24
150m:
200m:
1:53.68
2:33.72
40.60
40.04
250m:
300m:
3:18.08
4:03.56
44.36
45.48
350m:
400m:
4:42.17
5:20.17
38.61
38.00

16 lat i starsi

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:40.54591
50m:
100m:
29.90
1:03.62
29.90
33.72
150m:
200m:
1:39.81
2:15.18
36.19
35.37
250m:
300m:
2:57.06
3:39.10
41.88
42.04
350m:
400m:
4:10.55
4:40.54
31.45
29.99
2.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa4:51.33528
50m:
100m:
30.73
1:06.39
30.73
35.66
150m:
200m:
1:44.35
2:21.34
37.96
36.99
250m:
300m:
3:02.45
3:45.15
41.11
42.70
350m:
400m:
4:18.45
4:51.33
33.30
32.88
3.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:56.73499
50m:
100m:
31.62
1:07.14
31.62
35.52
150m:
200m:
1:44.90
2:21.92
37.76
37.02
250m:
300m:
3:06.93
3:53.46
45.01
46.53
350m:
400m:
4:26.07
4:56.73
32.61
30.66
4.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany Warszawa5:07.91447
50m:
100m:
31.42
1:08.48
31.42
37.06
150m:
200m:
1:49.31
2:27.77
40.83
38.46
250m:
300m:
3:13.77
4:00.20
46.00
46.43
350m:
400m:
4:34.40
5:07.91
34.20
33.51
5.SULIGA, Jeremi00UKP POLONIA Warszawa5:09.78439
50m:
100m:
31.72
1:09.84
31.72
38.12
150m:
200m:
1:49.77
2:29.35
39.93
39.58
250m:
300m:
3:11.86
3:56.09
42.51
44.23
350m:
400m:
4:34.51
5:09.78
38.42
35.27

PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:23.22386
50m:
100m:
34.53
1:14.58
34.53
40.05
150m:
200m:
1:55.60
2:36.50
41.02
40.90
250m:
300m:
3:21.16
4:06.35
44.66
45.19
350m:
400m:
4:45.48
5:23.22
39.13
37.74


<< TOP >>
Konkurencja 17
16.03.2018 - 12:34
Kobiet, 4 x 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa8:38.06667
DĄBROWSKA, Wiktoria
ZIELIŃSKA, Daria
WRÓBEL, Julia
CYNARSKA, Weronika
03
03
03
03
30.85
30.08
29.44
29.95
32.92
33.15
33.14
32.39
32.49
34.59
33.92
33.23
32.38
33.74
33.42
32.37
2:08.64
2:11.56
2:09.92
2:07.94
2.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa8:42.65650
TARASIEWICZ, Klaudia
MURAWSKA, Maria
RUSSEK, Agata
BUSZKA, Kornelia
04
03
03
03
31.24
29.55
30.39
28.64
32.76
33.13
33.90
33.05
32.08
33.77
34.98
34.88
32.06
33.83
34.69
33.70
2:08.14
2:10.28
2:13.96
2:10.27
3.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa8:53.79610
KAWKA, Nina
WOŚ, Weronika
JUREK, Michalina
HERBREDER, Gabriela
03
04
03
03
31.05
30.64
30.63
30.29
32.93
34.46
34.64
34.08
32.46
36.30
36.31
34.67
31.57
35.96
34.46
33.34
2:08.01
2:17.36
2:16.04
2:12.38
4.UKP POLONIA Warszawa 3UKP POLONIA Warszawa8:58.21595
BADZIAN, Natalia
POZNACHOWSKA, Nadia
SZREDZIŃSKA, Gabriela
CYNARSKA, Natalia
03
04
04
03
31.81
31.12
30.90
30.46
34.38
33.93
34.51
33.15
35.39
35.27
34.81
35.08
35.36
34.18
34.07
33.79
2:16.94
2:14.50
2:14.29
2:12.48
5.IKS Konstancin 1IKS Konstancin9:03.88577
SŁOWIK, Martyna
ŚWIETLIK, Julia
JANUSZKO, Patrycja
JASKUŁOWSKA, Zofia
03
04
04
03
30.84
31.81
30.62
30.13
33.46
35.66
34.59
33.60
34.12
36.52
34.72
36.16
33.75
37.09
34.10
36.71
2:12.17
2:21.08
2:14.03
2:16.60
6.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa9:29.96501
ŁOTOWSKA, Maja
BORYS, Zofia
AUGUSTYNOWICZ, Olga
DĘBSKA, Julia
04
04
04
04
32.99
31.95
34.00
31.91
35.94
35.71
37.80
35.89
36.29
36.37
38.72
36.70
35.37
35.46
39.44
35.42
2:20.59
2:19.49
2:29.96
2:19.92
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa9:48.38455
NOWAK, Zofia
MOSZCZYŃSKA, Julia
BIEGAŃSKA, Weronika
BIEŃ, Julia
03
04
03
04
32.43
31.57
32.75
36.01
35.03
35.98
36.82
42.96
35.71
37.55
37.28
44.35
34.89
37.77
34.46
42.82
2:18.06
2:22.87
2:21.31
2:46.14
8.UKS Delfin Garwolin 3UKS Delfin Garwolin10:32.08367
WIĘCKOWSKA, Alicja
SZANIAWSKA, Agata
FRĄCKIEWICZ, Emilia
MACIAG, Joanna
03
03
03
02
31.77
35.57
34.58
38.15
35.89
39.34
37.02
45.52
37.18
42.35
37.99
49.53
35.84
41.71
37.53
52.11
2:20.68
2:38.97
2:27.12
3:05.31
DYSKW.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 2Uks Gim92 Ursynw Warszawa9:35.31
S1 - Pływak utracił kontakt stopami z platformą startową słupka zanim poprzedzający go pływak dotknął ściany (przedwczesna zmiana sztafetowa).
KOZIŃSKA, Anna
MROŻEWSKA, Anna
BRYWCZYŃSKA, Helena
BIDNIK, Wiktoria
03
03
04
04
33.98
30.79
32.75
31.36
37.75
35.94
37.56
36.01
38.55
37.38
38.84
37.00
37.35
36.14
37.09
36.82
2:27.63
2:20.25
2:26.24
2:21.19

16 lat i starsi

1.UKP POLONIA Warszawa 4UKP POLONIA Warszawa8:54.26608
JASIORSKA, Aleksandra
MOZOŁOWSKA, Emilia
BIAŁAS, Aniela SWwa
ZAJĄC, Wiktoria
02
02
02
02
31.07
29.77
30.21
30.48
33.20
33.65
34.21
34.65
33.39
34.69
36.31
36.22
33.40
33.63
35.54
33.84
2:11.06
2:11.74
2:16.27
2:15.19
2.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa9:09.42559
BORYS, Anna
CIPORSKA, Katarzyna SWwa
TOMASZEK, Aleksandra SWwa
ROMANIK, Aleksandra
00
00
00
00
31.69
31.08
30.64
31.83
34.25
34.79
34.00
34.94
35.08
36.65
34.27
36.35
35.69
36.51
34.47
37.18
2:16.71
2:19.03
2:13.38
2:20.30


<< TOP >>
Konkurencja 18
16.03.2018 - 13:03
Mężczyzn, 4 x 200m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa8:23.84535
ZUBIK, Jan
WLAZŁOWSKI, Kamil
ANTCZAK, Bartosz
SKIBA, Jakub
03
03
03
03
28.35
28.17
29.11
28.43
31.61
31.70
32.28
32.34
31.34
32.58
33.81
33.73
30.93
32.67
32.96
33.83
2:02.23
2:05.12
2:08.16
2:08.33
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa8:32.55508
BIAŁEK, Paweł
JENDRZEJCZYK, Maxim
WRZOSEK, Bartosz
ZIEMBOWICZ, Franciszek
04
04
04
04
29.48
31.02
30.54
28.76
33.50
33.60
33.25
31.99
34.08
33.12
33.42
32.56
31.48
31.42
31.77
32.56
2:08.54
2:09.16
2:08.98
2:05.87
3.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa8:43.51477
CHMIELEWSKI, Michał
CHMIELEWSKI, Krzysztof
BEDNAREK, Przemysław
EL GHAMARI, Jakub
04
04
04
04
28.80
28.89
30.63
31.86
31.18
31.22
32.53
37.46
31.24
31.93
33.55
40.75
29.98
30.89
32.97
39.63
2:01.20
2:02.93
2:09.68
2:29.70
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa8:55.89444
KORDZIAK, Witold
OLIWA, Oskar
MATUSZYŃSKI, Mikołaj
KOSMALSKI, Krzysztof
04
04
03
04
30.70
31.22
30.73
30.82
33.00
35.39
33.90
34.63
33.42
36.32
34.77
36.03
30.96
35.21
33.57
35.22
2:08.08
2:18.14
2:12.97
2:16.70
5.UKS Delfin Garwolin 1UKS Delfin Garwolin9:32.09365
SZCZYPEK, Mateusz
KOT, Kacper
SITNIK, Jakub
MATEJKO, Maciej
96
02
03
02
32.09
31.03
32.92
35.05
36.10
35.52
36.63
39.71
37.49
36.15
38.23
41.39
34.76
31.38
35.89
37.75
2:20.44
2:14.08
2:23.67
2:33.90
6.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa9:33.21363
MASIUK, Ksawery
URBAŃSKI, Filip
JASIŃSKI, Michał
CIUBA, Mikołaj
04
04
04
04
32.05
33.66
29.15
34.00
38.18
36.22
34.95
38.08
37.89
38.40
36.62
38.50
36.22
37.14
36.39
35.76
2:24.34
2:25.42
2:17.11
2:26.34

16 lat i starsi

1.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa7:57.89627
DUDKIEWICZ, Kacper
KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa
ZUBIK, Stanisław
LIPOWSKI, Oskar
02
02
01
02
27.91
26.82
26.73
27.52
29.96
29.78
29.76
30.92
30.66
30.64
30.72
32.82
29.97
30.41
30.48
32.79
1:58.50
1:57.65
1:57.69
2:04.05
2.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa8:10.34580
DEREZIŃSKI, Szymon SWwa
SZCZECIŃSKI, Robert SWwa
WLAZŁOWSKI, Damian
DEJNEŻENKO, Daniel
01
00
99
00
29.60
30.01
26.43
27.02
31.55
32.41
29.76
30.04
31.00
33.09
31.34
30.52
31.93
32.62
32.05
30.97
2:04.08
2:08.13
1:59.58
1:58.55
3.Iuks Muszelka Warszawa 2Iuks Muszelka Warszawa8:13.68568
JAŚKIEWICZ, Adrian
RODKIEWICZ, Radosław
DOŁOWY, Grzegorz
RUTA, Kamil
02
03
02
02
28.60
28.76
28.67
27.70
31.08
31.54
31.12
31.33
31.40
32.12
31.85
33.13
30.52
31.68
31.39
32.79
2:01.60
2:04.10
2:03.03
2:04.95

PKUks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa8:41.20483
PASZKOWSKI, Konstanty
JĘDRZEJKIEWICZ, Jan
HORBATY, Klaudiusz
GĄSIOROWSKI, Michał
03
02
02
03
30.95
29.21
31.02
27.28
33.17
34.03
35.19
31.95
32.83
34.59
36.23
33.61
31.06
32.92
34.29
32.87
2:08.01
2:10.75
2:16.73
2:05.71
PKUKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa8:57.40440
,
,
,
,
29.12
29.65
29.29
28.43
34.07
34.57
34.68
33.73
33.36
35.31
36.99
35.97
35.50
34.18
37.01
35.54
2:12.05
2:13.71
2:17.97
2:13.67


<< TOP >>
Konkurencja 19
16.03.2018 - 16:15
Kobiet, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKP POLONIA Warszawa29.29576
2.ZIELIŃSKA, Daria03UKP POLONIA Warszawa29.34573
3.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa29.79548
4.WRÓBEL, Julia03UKP POLONIA Warszawa29.95539
5.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP POLONIA Warszawa30.37517
6.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin30.75498
7.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt30.77497
8.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa30.91490
9.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa30.92490
10.BADZIAN, Natalia03UKP POLONIA Warszawa30.99486
11.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.75452
12.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa31.88447
13.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP POLONIA Warszawa31.94444
14.KARBOWSKA, Julia03UKS Victoria Jzefw32.26431
15.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.48422
16.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.58419
17.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.59418
18.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.63417
19.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa32.83409
20.ROJEK, Paula03UKP POLONIA Warszawa33.03402
21.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.20395
22.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.43387
23.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa33.72377
24.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt33.89372
25.BANASIAK, Oliwia03UKP POLONIA Warszawa34.66348
26.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa34.94339
27.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa35.09335
28.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin35.11334
29.NOWAK, Oliwia04Uks Gim92 Ursynw Warszawa35.49324
30.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa35.94312
31.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa36.13307
32.SAMOREK, Weronika04Uks Kapry Armexim Pruszkw36.90288
33.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.02182

16 lat i starsi

1.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa30.31520
2.JASIORSKA, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa31.04484
3.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa31.40468
4.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin31.99442
5.BIAŁAS, Aniela SWwa02UKP POLONIA Warszawa32.19434
6.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP POLONIA Warszawa32.88407
7.TRYBUCH, Oliwia02UKP POLONIA Warszawa32.90406
8.TOMKIEL, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa33.13398
9.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa33.38389
10.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa33.77376
11.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszkw34.36357
12.MACIAG, Joanna02UKS Delfin Garwolin39.16241
13.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin44.51164


<< TOP >>
Konkurencja 20
16.03.2018 - 16:24
Mężczyzn, 50m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa27.03524
2.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa27.28510
3.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa27.63491
4.ANTCZAK, Bartosz03UKP POLONIA Warszawa28.56444
5.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt28.64441
6.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa28.75435
7.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa29.22415
8.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.32411
9.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek29.63398
10.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki29.77392
11.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa30.04382
12.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa30.08380
13.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa30.13378
14.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa30.69358
15.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw31.57329
16.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa32.05314
17.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa32.43303
PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.43303
19.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa32.55300
20.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa32.69296
21.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim92 Ursynw Warszawa33.00288
22.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa33.45276
23.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz Warszawa35.25236
24.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa36.24217
25.KURPISZ, Kacper04UKP POLONIA Warszawa38.00188
26.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.26184

16 lat i starsi

1.DEJNEŻENKO, Daniel00MKS Polonia Warszawa26.06585
2.WLAZŁOWSKI, Damian99MKS Polonia Warszawa26.47558
3.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarw Mazowiecki26.90532
4.TŁOMAK, Andrzej01KS Fenix Ożarw Mazowiecki27.02525
5.DEREZIŃSKI, Szymon SWwa01MKS Polonia Warszawa27.25512
6.KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa02UKP POLONIA Warszawa27.27510
7.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.28510
8.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa27.32508
9.BEDNARCZYK, Aleksander00MKS Polonia Warszawa27.36505
10.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw27.50498
11.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa27.59493
12.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa28.01471
13.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP POLONIA Warszawa28.10466
14.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa28.35454
15.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa28.48448
16.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa28.51447
17.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa28.53446
18.LIPOWSKI, Oskar02UKP POLONIA Warszawa28.82432
19.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa28.95426
20.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw29.18416
21.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany Warszawa29.60399
22.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa29.62398
23.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw29.72394
24.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa29.84389
25.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa29.99384
26.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin30.28373
27.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin30.36370
28.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa30.53364
29.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin31.02347
30.DWYER, Vincent02Legia Warszawa31.59328
DYSKW.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa34.70
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.


<< TOP >>
Konkurencja 21
16.03.2018 - 16:35
Kobiet, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKP POLONIA Warszawa30.29608
2.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa30.43600
3.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa30.73582
4.CYNARSKA, Natalia03UKP POLONIA Warszawa31.86523
5.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.94519
6.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa32.10511
7.TYMIŃSKA, Zofia04UKP POLONIA Warszawa33.50449
8.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa33.62445
9.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw35.22387
10.KACPERSKA, Laura03UKP POLONIA Warszawa35.56376
11.WEPS, Maja04Legia Warszawa35.80368
12.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw36.41350
13.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa37.20328
14.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki38.53295

16 lat i starsi

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP POLONIA Warszawa30.48597
2.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa30.64588
3.DEKONINCK, Laura SWwa02UKP POLONIA Warszawa31.04565
4.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa31.37547
5.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa31.78527
6.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw31.84524
7.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa32.80479
8.KRAWCZYK, Paulina02IKS Konstancin34.11426
9.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin42.85214

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.66586


<< TOP >>
Konkurencja 22
16.03.2018 - 16:41
Mężczyzn, 50m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa27.66518
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa28.74462
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa29.26437
4.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa29.63421
5.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa29.83413
6.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa30.17399
7.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa31.28358
8.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz Warszawa32.70313
9.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA32.92307
10.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa33.54290
11.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw34.63264
12.PRAGA, Maksymilian03UKP POLONIA Warszawa36.84219

16 lat i starsi

1.RABAN, Maciej02IKS Konstancin27.29539
2.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw27.95502
3.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Jzefw28.49474
4.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa30.29394
5.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP POLONIA Warszawa32.17329

PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.56265


<< TOP >>
Konkurencja 23
16.03.2018 - 16:44
Kobiet, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP POLONIA Warszawa58.6265528.5330.09
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP POLONIA Warszawa59.0364128.7330.30
3.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa1:00.5559429.2731.28
4.JANUSZKO, Patrycja04IKS Konstancin1:01.0857929.4931.59
5.WRÓBEL, Julia03UKP POLONIA Warszawa1:01.2957329.6931.60
6.SZREDZIŃSKA, Gabriela04UKP POLONIA Warszawa1:01.6956230.1331.56
7.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP POLONIA Warszawa1:01.8555729.6432.21
8.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:02.8153230.9331.88
9.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.1952230.2432.95
10.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:03.6651130.5533.11
11.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.7850830.7633.02
12.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.2549731.0933.16
13.ADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:04.4349331.3933.04
14.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.9348232.2632.67
15.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:05.1047831.2133.89
16.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:05.3047331.1034.20
17.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:05.4547031.1834.27
18.ADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.5546831.9533.60
19.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.8746131.9533.92
20.KACPERSKA, Laura03UKP POLONIA Warszawa1:06.0245832.0533.97
21.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:06.4145032.2634.15
22.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:06.8544132.5534.30
23.KARBOWSKA, Julia03UKS Victoria Jzefw1:06.9843932.2134.77
24.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:07.6042732.4135.19
25.KASJANIUK, Patrycja03UKP POLONIA Warszawa1:07.8442232.4835.36
26.ROJEK, Paula03UKP POLONIA Warszawa1:08.2141533.5934.62
27.BANASIAK, Oliwia03UKP POLONIA Warszawa1:08.4541133.3535.10
28.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:09.8638732.9036.96
29.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:10.6037434.2236.38
30.SAMOREK, Weronika04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:11.4536133.0538.40
31.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin1:11.8235634.4337.39
32.JĘDRUSIK, Aleksandra03Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:12.7234334.0038.72
33.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.7728037.1540.62
34.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:17.9827836.5041.48

16 lat i starsi

1.DEKONINCK, Laura SWwa02UKP POLONIA Warszawa1:00.6159228.6331.98
2.JASIORSKA, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa1:00.8258629.4431.38
3.TRYBUCH, Oliwia02UKP POLONIA Warszawa1:02.1554930.3831.77
4.ZAJĄC, Wiktoria02UKP POLONIA Warszawa1:02.2154829.9132.30
5.BIAŁAS, Aniela SWwa02UKP POLONIA Warszawa1:02.9952729.7133.28
6.ROMANIK, Aleksandra00MKS Polonia Warszawa1:04.1350030.4233.71
7.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.3049631.2933.01
8.KRAWCZYK, Paulina02IKS Konstancin1:04.3149630.7133.60
9.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.8548331.6233.23
10.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek1:06.4045032.3134.09
11.TOMKIEL, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa1:06.6044632.2634.34
12.BOROWSKA, Agnieszka00MKS Polonia Warszawa1:07.5642732.0835.48
13.SZREDZIŃSKA, Matylda02UKP POLONIA Warszawa1:08.6940732.7335.96
14.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:10.9536934.3736.58
15.MACIAG, Joanna02UKS Delfin Garwolin1:17.0928836.6740.42


<< TOP >>
Konkurencja 24
16.03.2018 - 16:59
Mężczyzn, 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.WIĘCKOWSKI, Jakub03UKS JAGIELLONKA Warszawa55.0954226.8028.29
2.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa55.7152427.2028.51
3.REMBOWSKI, Jan03IKS Konstancin56.5650127.1329.43
4.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa56.6349927.3029.33
5.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa57.3948027.8229.57
6.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa57.6347427.8129.82
7.MATUSZYŃSKI, Mikołaj03UKS G-8 Bielany Warszawa58.4045527.6330.77
8.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa58.5445228.3030.24
9.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw58.7744728.4130.36
10.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa58.8444528.8330.01
11.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa58.9744228.3330.64
12.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki59.1143928.7230.39
13.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt59.6442728.8530.79
14.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek1:00.0741828.9231.15
15.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek1:00.7540429.1731.58
16.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:02.1337830.3531.78
17.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek1:02.3337430.3332.00
18.PRZYBYTNIAK, Sean03UKS Żoliborz Warszawa1:02.6636829.7132.95
19.SKIBA, Jakub03UKP POLONIA Warszawa1:02.7736629.3833.39
20.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.8536530.0332.82
21.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.4935429.8533.64
22.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:04.0634531.2832.78
23.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:04.3334030.7633.57
24.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.7133430.7034.01
25.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.4332431.4733.96
26.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa1:05.9631630.9235.04
27.GRUCHAŁA, Mikołaj03UKS Żoliborz Warszawa1:06.7530532.1534.60
28.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.2829832.5334.75
29.KRAS, Bruno04IKS Konstancin1:09.0327532.3836.65
30.MALUS, Jakub04UKP POLONIA Warszawa1:10.8125533.1937.62
31.KURPISZ, Kacper04UKP POLONIA Warszawa1:18.9818437.5241.46

16 lat i starsi

1.WLAZŁOWSKI, Damian99MKS Polonia Warszawa53.0660725.7627.30
2.DEREZIŃSKI, Szymon SWwa01MKS Polonia Warszawa53.9257826.1027.82
3.MIELNICZUK, Bartosz01Legia Warszawa54.4556226.3828.07
4.KOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa54.4956026.5327.96
5.KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa02UKP POLONIA Warszawa55.3753427.2128.16
6.ZUBIK, Stanisław01UKP POLONIA Warszawa55.5652927.3828.18
7.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP POLONIA Warszawa55.7352427.5128.22
8.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa55.8352126.7329.10
9.WAŚKO, Adam00KS Fenix Ożarw Mazowiecki56.4150526.9329.48
10.LIPOWSKI, Oskar02UKP POLONIA Warszawa56.6349927.8528.78
11.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa56.9949026.7930.20
12.CHEŁSTOWSKI, Maciej02UKP POLONIA Warszawa57.1648527.6329.53
13.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek57.4947727.6829.81
14.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa57.5347627.7529.78
15.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa57.5647528.3629.20
16.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa57.7147228.1629.55
17.SZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa57.9346628.0029.93
18.SOBÓL, Przemysław02UKP POLONIA Warszawa58.0346427.8130.22
19.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw58.1346228.0030.13
20.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa58.3145728.4129.90
21.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa59.1343928.6930.44
22.CZAJKA, Marcel02UKP POLONIA Warszawa59.3343427.8431.49
23.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa59.5243028.6130.91
24.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP POLONIA Warszawa59.6742729.1130.56
25.DWYER, Vincent02Legia Warszawa59.7142628.8830.83
26.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa59.7542528.7830.97
27.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:01.6538729.4732.18
28.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:03.5735330.7432.83

PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.9840029.3431.64
PKMIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.7130531.7035.01


<< TOP >>
Konkurencja 25
16.03.2018 - 17:17
Kobiet, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.RUSSEK, Agata03UKP POLONIA Warszawa2:36.4463636.0639.4040.2940.69
2.CYNARSKA, Weronika03UKP POLONIA Warszawa2:37.1362836.2939.8640.5640.42
3.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek2:44.8354437.6342.8642.3641.98
4.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:45.1054137.7541.2842.8043.27
5.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:48.9150538.6543.0343.1144.12
6.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:53.8546339.6044.4045.3344.52
7.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin2:53.9046338.3744.0645.8245.65
8.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:54.1946138.7443.4946.1745.79
9.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.7244140.1344.3646.0046.23
10.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:59.1042441.8446.0046.2445.02
11.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa3:00.4241441.3345.8546.6646.58
12.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt3:03.7639240.9947.3548.5846.84
13.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin3:14.8332944.8448.7650.2351.00
14.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszkw3:26.1627846.7152.2853.5653.61
15.BROŻYNA, Alicja04IKS Konstancin3:36.5923949.0855.3755.7856.36

16 lat i starsi

1.TOMASZEK, Aleksandra SWwa00MKS Polonia Warszawa2:36.5463536.9340.5539.5839.48
2.DOBOSZ, Kalina02UKP POLONIA Warszawa2:38.5761137.4339.8840.3940.87
3.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:45.4053837.6442.0742.7742.92


<< TOP >>
Konkurencja 26
16.03.2018 - 17:28
Mężczyzn, 200m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.LINARD, Bartosz04IKS Konstancin2:37.4844734.9540.0340.9741.53
2.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.7942836.5740.9941.6940.54
3.IWANKOWSKI, Hubert04UKP POLONIA Warszawa2:47.2137338.9842.8343.3042.10
4.PRAGA, Maksymilian03UKP POLONIA Warszawa2:48.1636736.9343.4543.9943.79
5.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:49.4635937.9943.3944.1943.89
6.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:04.0128040.0747.3448.5448.06
DYSKW.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszkw2:46.4638.5743.4643.1541.28
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

16 lat i starsi

1.ŁUKASIK, Mikołaj02UKS JAGIELLONKA Warszawa2:25.1457133.6536.6937.7637.04
2.HOLOD, Arsenij01Legia Warszawa2:27.3054633.3637.1238.5638.26
3.ROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa2:30.7850934.8238.4938.4339.04
4.SZCZECIŃSKI, Robert SWwa00MKS Polonia Warszawa2:34.0247835.7439.4039.9238.96
5.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa2:34.5247334.0239.4540.7540.30
6.KRASZEWSKI, Daniel01MKS Polonia Warszawa2:34.9546934.5240.2740.6339.53
7.SULIGA, Jeremi00UKP POLONIA Warszawa2:38.3544033.6238.8143.5542.37
8.CZAJKA, Marcel02UKP POLONIA Warszawa2:46.8837537.1041.7943.7544.24
9.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal MŁAWA2:47.2037337.3043.1943.9142.80
10.BIEGAŃSKI, Marcin02UKP POLONIA Warszawa2:51.4034637.7544.6844.8744.10
11.SZCZYPEK, Mateusz96UKS Delfin Garwolin2:54.5632840.4544.0945.2844.74
12.SEKUŁA, Przemysław01UKS Delfin Garwolin3:11.8724739.7348.9251.3851.84


<< TOP >>
Konkurencja 27
16.03.2018 - 17:43
Kobiet, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03UKP POLONIA Warszawa2:18.4164531.9836.0535.0635.32
2.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.0451633.6237.5438.4239.46
3.POZNACHOWSKA, Nadia04UKP POLONIA Warszawa2:29.2251533.2938.1739.5738.19
4.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:29.2651432.9438.0739.0339.22
5.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:33.5547233.5839.0840.8340.06
6.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin2:33.9546832.6338.2840.3142.73
7.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:45.7037636.1342.8242.7743.98
8.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:57.4530638.6544.7146.8847.21

16 lat i starsi

1.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:41.9640234.8241.9543.0542.14


<< TOP >>
Konkurencja 28
16.03.2018 - 17:50
Mężczyzn, 200m motylkowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:10.2557829.5633.3233.8633.51
2.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa2:11.6956029.3433.6234.6334.10
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:11.9755630.4034.3334.3432.90
4.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa2:12.3955129.6134.4934.3233.97
5.ANTCZAK, Bartosz03UKP POLONIA Warszawa2:19.4447131.9235.7336.2135.58
6.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:22.5844132.0236.2636.7637.54
7.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:23.2843431.0736.7937.4038.02
8.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:26.7940433.1437.0538.5538.05
DYSKW.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim92 Ursynw Warszawa3:02.1939.4546.8048.2147.73
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.

16 lat i starsi

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:08.0760929.1132.5533.2333.18
2.RYBARCZYK, Adam00IKS Konstancin2:13.0054329.0434.7435.1934.03
3.TŁOMAK, Andrzej01KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:17.2949429.2434.5435.6837.83
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:18.4848131.7134.9635.8136.00
5.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany Warszawa2:26.6640532.0037.2338.9038.53
6.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin2:52.8024736.9142.5645.7247.61


<< TOP >>
Konkurencja 29
16.03.2018 - 17:59
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP POLONIA Warszawa1:05.3559731.9833.37
2.BUSZKA, Kornelia03UKP POLONIA Warszawa1:06.0057932.0333.97
3.DĄBROWSKA, Wiktoria03UKP POLONIA Warszawa1:06.8655733.5433.32
4.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:07.9553132.4835.47
5.CYNARSKA, Natalia03UKP POLONIA Warszawa1:08.4152033.5934.82
6.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin1:08.8651033.0535.81
7.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:09.1650333.6835.48
8.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:11.7845035.2436.54
9.ŚWIETLIK, Julia04IKS Konstancin1:14.0241035.6938.33
TYMIŃSKA, Zofia04UKP POLONIA Warszawa1:14.0241036.3937.63
11.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszkw1:15.8638136.4939.37
12.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszkw1:18.2134837.2940.92
13.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:22.6229539.5843.04
14.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.4922444.1946.30
DYSKW.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.0835.1537.93
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie).

16 lat i starsi

1.BUJAK, Klara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.0760432.0333.04
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02UKP POLONIA Warszawa1:05.5759132.0933.48
3.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.1352633.2034.93
4.DEKONINCK, Laura SWwa02UKP POLONIA Warszawa1:08.4152032.7035.71
5.BORYS, Anna00MKS Polonia Warszawa1:08.7651233.3135.45
6.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7751233.7735.00
7.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:10.7447034.0236.72
8.KRAWCZYK, Paulina02IKS Konstancin1:12.4943735.0037.49
9.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:20.4032039.3941.01

PKWYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.8858232.4333.45


<< TOP >>
Konkurencja 30
16.03.2018 - 18:09
Mężczyzn, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
14 - 15 lat

1.ZUBIK, Jan03UKP POLONIA Warszawa1:01.8949330.4631.43
2.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.2648530.7631.50
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.9946830.7532.24
4.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.7645130.7433.02
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa1:07.1238732.8934.23
6.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:09.0335533.4535.58
7.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal MŁAWA1:14.2128635.7038.51
8.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.2326437.7438.49
9.KRAS, Bruno04IKS Konstancin1:16.2526437.0139.24

16 lat i starsi

1.WLAZŁOWSKI, Damian99MKS Polonia Warszawa57.8260527.8329.99
2.RABAN, Maciej02IKS Konstancin57.8460528.1529.69
3.RACZYŃSKI, Adrian02UKS JAGIELLONKA Warszawa59.0256928.6830.34
4.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszkw1:00.7952129.5831.21
5.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Jzefw1:03.2846230.6832.60
6.SMOLAREK, Mikołaj01MKS Polonia Warszawa1:04.8642931.2133.65
7.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:08.3936633.3835.01
8.JAROSZEWSKI, Łukasz02UKP POLONIA Warszawa1:09.2935133.2136.08
9.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan02Uks Gim92 Ursynw Warszawa1:11.4332135.4036.03


<< TOP >>
Konkurencja 31
16.03.2018 - 18:16
Kobiet, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:23.2761531.8737.2341.0333.14
2.CYNARSKA, Natalia03UKP POLONIA Warszawa2:24.0260533.7035.7041.9732.65
3.WRÓBEL, Julia03UKP POLONIA Warszawa2:26.9057032.3338.6342.7633.18
4.RUSSEK, Agata03UKP POLONIA Warszawa2:27.5556332.0839.4340.0635.98
5.WOŚ, Weronika04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:31.8351733.3339.4344.5934.48
6.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.7250833.8939.5944.1135.13
7.BADZIAN, Natalia03UKP POLONIA Warszawa2:32.8850632.5639.5745.6435.11
8.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:33.1250433.0438.5544.8136.72
9.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:38.9145034.4341.5744.7438.17
10.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:40.3643835.2740.1646.8738.06
11.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:45.6739737.1641.9948.6137.91
12.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:46.1039438.6042.5847.9936.93
13.NOWAK, Oliwia04Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:48.2038036.6443.8649.4838.22
14.BROŻYNA, Alicja04IKS Konstancin3:05.5628340.0548.6054.8842.03
DYSKW.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.1835.9945.5352.0241.64
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).

16 lat i starsi

1.JASIORSKA, Aleksandra02UKP POLONIA Warszawa2:29.7153932.0838.9944.2534.39
2.ZIENTARSKA, Karolina02IKS Konstancin2:31.0352533.5739.5142.8835.07
3.DOBOSZ, Kalina02UKP POLONIA Warszawa2:36.3247334.0941.7344.5135.99
4.BIDNIK, Karolina02Uks Gim92 Ursynw Warszawa2:36.5747133.0540.1147.4935.92
5.BIAŁAS, Aniela SWwa02UKP POLONIA Warszawa2:37.5846233.3140.5649.4734.24
6.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:45.5439837.1844.5346.7837.05


<< TOP >>
Konkurencja 32
16.03.2018 - 18:30
Mężczyzn, 200m zmienny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
14 - 15 lat

1.WLAZŁOWSKI, Kamil03UKP POLONIA Warszawa2:14.9053629.0934.6439.7831.39
2.ANTCZAK, Bartosz03UKP POLONIA Warszawa2:17.2151029.4934.5440.1133.07
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:21.2846730.4132.8647.0530.96
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:21.9446031.1936.5642.3331.86
5.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:22.5345531.3536.8341.3632.99
6.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:22.7945231.0137.8341.0132.94
7.IWANKOWSKI, Hubert04UKP POLONIA Warszawa2:28.7540032.9838.5142.2635.00
8.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:29.5039432.6739.8942.0934.85
9.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:30.0239032.8538.5345.0533.59
10.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:30.2138833.2838.2944.0234.62
11.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek2:35.0835333.1640.3748.3233.23
12.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.2834532.2039.3750.4634.25
13.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.9229934.2642.1249.5937.95
DYSKW.MALUS, Jakub04UKP POLONIA Warszawa3:01.1043.0045.1452.8840.08
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.

16 lat i starsi

1.DEJNEŻENKO, Daniel00MKS Polonia Warszawa2:09.6860427.8233.3037.8030.76
2.KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa02UKP POLONIA Warszawa2:18.5349528.5535.7243.1631.10
3.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:20.2947730.0936.1741.7432.29
4.SULIGA, Jeremi00UKP POLONIA Warszawa2:20.6247330.0438.4239.3632.80
5.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP POLONIA Warszawa2:20.7647229.5737.8443.1230.23
6.STWORZYJANEK, Marek02UKP POLONIA Warszawa2:21.1846830.7735.8340.4634.12
7.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszkw2:22.3945631.4136.7042.2732.01
8.MAJSAK, Dawid02Centrum Staszw2:24.1044029.7039.0441.1334.23
9.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:25.1943031.2138.3440.8134.83
10.BURDUKIEWICZ, Maksymilian02UKP POLONIA Warszawa2:27.5741031.6337.1143.8035.03
11.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:31.0638229.1239.6046.5135.83
12.SOBÓL, Przemysław02UKP POLONIA Warszawa2:44.2229732.7241.8749.9239.71


<< TOP >>
Konkurencja 33
16.03.2018 - 18:46
Kobiet, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CYNARSKA, Weronika03UKP POLONIA Warszawa4:26.05684
50m:
100m:
31.31
1:04.67
31.31
33.36
150m:
200m:
1:38.07
2:11.61
33.40
33.54
250m:
300m:
2:45.27
3:19.32
33.66
34.05
350m:
400m:
3:53.50
4:26.05
34.18
32.55
2.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:30.85649
50m:
100m:
31.00
1:04.73
31.00
33.73
150m:
200m:
1:38.50
2:12.51
33.77
34.01
250m:
300m:
2:47.40
3:22.59
34.89
35.19
350m:
400m:
3:57.46
4:30.85
34.87
33.39
3.SŁOWIK, Martyna03IKS Konstancin4:31.14647
50m:
100m:
31.71
1:06.09
31.71
34.38
150m:
200m:
1:40.83
2:15.44
34.74
34.61
250m:
300m:
2:49.82
3:24.33
34.38
34.51
350m:
400m:
3:58.26
4:31.14
33.93
32.88
4.KAWKA, Nina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:32.87634
50m:
100m:
31.57
1:06.00
31.57
34.43
150m:
200m:
1:41.13
2:16.22
35.13
35.09
250m:
300m:
2:51.00
3:25.45
34.78
34.45
350m:
400m:
3:59.43
4:32.87
33.98
33.44
5.JUREK, Michalina03Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:43.89563
50m:
100m:
32.25
1:07.83
32.25
35.58
150m:
200m:
1:44.09
2:20.87
36.26
36.78
250m:
300m:
2:57.51
3:34.62
36.64
37.11
350m:
400m:
4:10.02
4:43.89
35.40
33.87
6.NOWAK, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:47.16544
50m:
100m:
32.71
1:08.93
32.71
36.22
150m:
200m:
1:45.54
2:21.56
36.61
36.02
250m:
300m:
2:57.73
3:34.37
36.17
36.64
350m:
400m:
4:10.80
4:47.16
36.43
36.36
7.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek4:50.70525
50m:
100m:
33.23
1:09.88
33.23
36.65
150m:
200m:
1:46.93
2:24.83
37.05
37.90
250m:
300m:
3:01.74
3:38.86
36.91
37.12
350m:
400m:
4:15.65
4:50.70
36.79
35.05
8.JASKUŁOWSKA, Zofia03IKS Konstancin4:51.18522
50m:
100m:
33.51
1:09.85
33.51
36.34
150m:
200m:
1:46.71
2:23.70
36.86
36.99
250m:
300m:
3:00.98
3:37.82
37.28
36.84
350m:
400m:
4:14.77
4:51.18
36.95
36.41
9.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:52.35516
50m:
100m:
33.19
1:09.96
33.19
36.77
150m:
200m:
1:46.95
2:24.67
36.99
37.72
250m:
300m:
3:01.56
3:39.10
36.89
37.54
350m:
400m:
4:16.16
4:52.35
37.06
36.19
10.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany Warszawa4:53.73508
50m:
100m:
33.21
1:10.03
33.21
36.82
150m:
200m:
1:47.71
2:25.70
37.68
37.99
250m:
300m:
3:03.41
3:41.07
37.71
37.66
350m:
400m:
4:17.73
4:53.73
36.66
36.00
11.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt4:56.44495
50m:
100m:
32.64
1:08.89
32.64
36.25
150m:
200m:
1:46.73
2:25.11
37.84
38.38
250m:
300m:
3:03.24
3:41.62
38.13
38.38
350m:
400m:
4:20.02
4:56.44
38.40
36.42
12.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin4:56.75493
50m:
100m:
32.41
1:08.43
32.41
36.02
150m:
200m:
1:45.86
2:24.19
37.43
38.33
250m:
300m:
3:02.73
3:41.74
38.54
39.01
350m:
400m:
4:20.45
4:56.75
38.71
36.30
13.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:03.32462
50m:
100m:
32.87
1:08.74
32.87
35.87
150m:
200m:
1:46.36
2:25.62
37.62
39.26
250m:
300m:
3:05.77
3:45.78
40.15
40.01
350m:
400m:
4:25.09
5:03.32
39.31
38.23
14.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim92 Ursynw Warszawa5:06.81446
50m:
100m:
34.22
1:11.26
34.22
37.04
150m:
200m:
1:49.35
2:28.81
38.09
39.46
250m:
300m:
3:08.88
3:48.43
40.07
39.55
350m:
400m:
4:27.86
5:06.81
39.43
38.95
15.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin5:33.19348
50m:
100m:
36.62
1:16.67
36.62
40.05
150m:
200m:
1:58.56
2:41.14
41.89
42.58
250m:
300m:
3:24.23
4:07.64
43.09
43.41
350m:
400m:
4:51.04
5:33.19
43.40
42.15

16 lat i starsi

1.ZAJĄC, Wiktoria02UKP POLONIA Warszawa4:46.07550
50m:
100m:
31.87
1:07.12
31.87
35.25
150m:
200m:
1:44.12
2:21.20
37.00
37.08
250m:
300m:
2:58.01
3:34.73
36.81
36.72
350m:
400m:
4:10.90
4:46.07
36.17
35.17
2.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa4:49.32532
50m:
100m:
33.34
1:09.40
33.34
36.06
150m:
200m:
1:46.18
2:23.44
36.78
37.26
250m:
300m:
3:00.36
3:37.36
36.92
37.00
350m:
400m:
4:14.18
4:49.32
36.82
35.14
3.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek4:49.71530
50m:
100m:
33.08
1:09.32
33.08
36.24
150m:
200m:
1:46.13
2:23.09
36.81
36.96
250m:
300m:
3:00.19
3:36.95
37.10
36.76
350m:
400m:
4:13.76
4:49.71
36.81
35.95
4.CIPORSKA, Katarzyna SWwa00MKS Polonia Warszawa4:53.13512
50m:
100m:
32.73
1:09.01
32.73
36.28
150m:
200m:
1:45.98
2:23.41
36.97
37.43
250m:
300m:
3:00.84
3:38.32
37.43
37.48
350m:
400m:
4:16.06
4:53.13
37.74
37.07


<< TOP >>
Konkurencja 34
16.03.2018 - 19:08
Mężczyzn, 400m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
14 - 15 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:10.04611
50m:
100m:
28.86
1:00.33
28.86
31.47
150m:
200m:
1:32.24
2:04.28
31.91
32.04
250m:
300m:
2:36.42
3:08.36
32.14
31.94
350m:
400m:
3:40.14
4:10.04
31.78
29.90
2.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:14.09582
50m:
100m:
29.96
1:01.71
29.96
31.75
150m:
200m:
1:34.41
2:06.79
32.70
32.38
250m:
300m:
2:39.06
3:11.72
32.27
32.66
350m:
400m:
3:43.55
4:14.09
31.83
30.54
3.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany Warszawa4:20.56540
50m:
100m:
29.85
1:01.90
29.85
32.05
150m:
200m:
1:35.02
2:07.96
33.12
32.94
250m:
300m:
2:41.18
3:14.59
33.22
33.41
350m:
400m:
3:48.16
4:20.56
33.57
32.40
4.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:24.03519
50m:
100m:
30.83
1:03.74
30.83
32.91
150m:
200m:
1:37.54
2:11.18
33.80
33.64
250m:
300m:
2:45.14
3:18.65
33.96
33.51
350m:
400m:
3:51.80
4:24.03
33.15
32.23
5.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Jzefw4:26.43505
50m:
100m:
29.38
1:02.12
29.38
32.74
150m:
200m:
1:36.67
2:11.20
34.55
34.53
250m:
300m:
2:45.55
3:19.93
34.35
34.38
350m:
400m:
3:53.98
4:26.43
34.05
32.45
6.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:28.21495
50m:
100m:
29.55
1:03.36
29.55
33.81
150m:
200m:
1:37.95
2:12.29
34.59
34.34
250m:
300m:
2:46.65
3:21.18
34.36
34.53
350m:
400m:
3:55.25
4:28.21
34.07
32.96
7.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa4:36.10454
50m:
100m:
30.65
1:04.89
30.65
34.24
150m:
200m:
1:40.52
2:16.17
35.63
35.65
250m:
300m:
2:51.46
3:27.07
35.29
35.61
350m:
400m:
4:02.71
4:36.10
35.64
33.39
8.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa4:39.36438
50m:
100m:
31.86
1:07.61
31.86
35.75
150m:
200m:
1:43.36
2:19.03
35.75
35.67
250m:
300m:
2:54.68
3:29.69
35.65
35.01
350m:
400m:
4:05.31
4:39.36
35.62
34.05
9.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek4:39.48438
50m:
100m:
31.20
1:06.15
31.20
34.95
150m:
200m:
1:42.02
2:18.58
35.87
36.56
250m:
300m:
2:54.48
3:30.59
35.90
36.11
350m:
400m:
4:06.20
4:39.48
35.61
33.28
10.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin5:10.32319
50m:
100m:
34.12
1:12.71
34.12
38.59
150m:
200m:
1:52.62
2:32.47
39.91
39.85
250m:
300m:
3:12.54
3:52.92
40.07
40.38
350m:
400m:
4:32.99
5:10.32
40.07
37.33

16 lat i starsi

1.RABAN, Maciej02IKS Konstancin4:07.15633
50m:
100m:
28.10
59.62
28.10
31.52
150m:
200m:
1:31.31
2:03.51
31.69
32.20
250m:
300m:
2:34.74
3:05.97
31.23
31.23
350m:
400m:
3:36.80
4:07.15
30.83
30.35
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:09.86612
50m:
100m:
29.01
1:00.87
29.01
31.86
150m:
200m:
1:32.89
2:04.97
32.02
32.08
250m:
300m:
2:36.98
3:08.72
32.01
31.74
350m:
400m:
3:40.10
4:09.86
31.38
29.76
3.DUDKIEWICZ, Kacper02UKP POLONIA Warszawa4:12.05597
50m:
100m:
28.91
1:00.45
28.91
31.54
150m:
200m:
1:32.32
2:04.50
31.87
32.18
250m:
300m:
2:36.54
3:08.87
32.04
32.33
350m:
400m:
3:40.63
4:12.05
31.76
31.42
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:15.20575
50m:
100m:
29.87
1:01.42
29.87
31.55
150m:
200m:
1:33.42
2:05.56
32.00
32.14
250m:
300m:
2:38.15
3:10.62
32.59
32.47
350m:
400m:
3:43.26
4:15.20
32.64
31.94
5.ZUBIK, Stanisław01UKP POLONIA Warszawa4:16.69565
50m:
100m:
28.65
1:00.33
28.65
31.68
150m:
200m:
1:32.90
2:05.85
32.57
32.95
250m:
300m:
2:38.71
3:11.69
32.86
32.98
350m:
400m:
3:45.16
4:16.69
33.47
31.53
6.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek4:20.55540
50m:
100m:
29.49
1:01.83
29.49
32.34
150m:
200m:
1:35.46
2:09.11
33.63
33.65
250m:
300m:
2:43.04
3:16.96
33.93
33.92
350m:
400m:
3:50.23
4:20.55
33.27
30.32
7.CHEŁSTOWSKI, Maciej02UKP POLONIA Warszawa4:30.46483
50m:
100m:
29.21
1:01.25
29.21
32.04
150m:
200m:
1:35.09
2:09.64
33.84
34.55
250m:
300m:
2:44.76
3:20.35
35.12
35.59
350m:
400m:
3:55.74
4:30.46
35.39
34.72
8.GONTARCZYK, Kamil00UKS G-8 Bielany Warszawa4:44.88413
50m:
100m:
31.16
1:06.74
31.16
35.58
150m:
200m:
1:42.54
2:18.69
35.80
36.15
250m:
300m:
2:55.44
3:32.43
36.75
36.99
350m:
400m:
4:09.39
4:44.88
36.96
35.49
9.HORBATY, Klaudiusz02Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:46.04408
50m:
100m:
31.34
1:07.21
31.34
35.87
150m:
200m:
1:43.35
2:20.34
36.14
36.99
250m:
300m:
2:57.43
3:33.87
37.09
36.44
350m:
400m:
4:11.00
4:46.04
37.13
35.04

PKMIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:38.62442
50m:
100m:
31.03
1:05.97
31.03
34.94
150m:
200m:
1:41.15
2:16.29
35.18
35.14
250m:
300m:
2:51.46
3:26.97
35.17
35.51
350m:
400m:
4:03.00
4:38.62
36.03
35.62


<< TOP >>
Konkurencja 35
16.03.2018 - 19:29
Kobiet, 4 x 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKP POLONIA Warszawa 3UKP POLONIA Warszawa4:02.97614
TARASIEWICZ, Klaudia
BUSZKA, Kornelia
04
03
28.86
28.16
59.52
1:00.38
RUSSEK, Agata
CYNARSKA, Weronika
03
03
29.54
29.39
1:02.45
1:00.62
2.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa4:03.67608
DĄBROWSKA, Wiktoria
MURAWSKA, Maria
03
03
29.30
28.78
59.94
1:01.07
WRÓBEL, Julia
ZIELIŃSKA, Daria
03
03
29.58
29.28
1:02.17
1:00.49
3.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:08.51574
MROŻEWSKA, Anna
KAWKA, Nina
03
03
29.52
28.92
1:01.99
1:00.74
WOŚ, Weronika
HERBREDER, Gabriela
04
03
30.49
29.90
1:03.70
1:02.08
4.UKP POLONIA Warszawa 4UKP POLONIA Warszawa4:09.38568
SZREDZIŃSKA, Gabriela
CYNARSKA, Natalia
04
03
30.19
30.09
1:01.27
1:02.70
BADZIAN, Natalia
POZNACHOWSKA, Nadia
03
04
30.66
29.62
1:03.76
1:01.65
5.IKS Konstancin 1IKS Konstancin4:09.84564
JANUSZKO, Patrycja
SŁOWIK, Martyna
04
03
29.53
29.46
1:01.23
1:02.10
JASKUŁOWSKA, Zofia
ŚWIETLIK, Julia
03
04
30.29
29.74
1:03.42
1:03.09
6.Śrdmiejski UKS Polna Warszawa 1Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:15.60527
FILIPIAK, Małgorzata
ADAMSKA, Julia
04
03
29.83
30.33
1:02.28
1:03.94
ADAMSKA, Maria
CATI, Lidia
03
04
30.39
31.01
1:04.00
1:05.38
7.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa4:18.83508
DĘBSKA, Julia
AUGUSTYNOWICZ, Olga
04
04
30.59
31.28
1:03.56
1:06.26
MOSZCZYŃSKA, Julia
BORYS, Zofia
04
04
30.84
30.84
1:04.31
1:04.70
8.Uks Gim92 Ursynw Warszawa 2Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:24.12478
BIDNIK, Wiktoria
BRYWCZYŃSKA, Helena
04
04
31.61
31.85
1:06.97
1:06.03
KOZIŃSKA, Anna
JUREK, Michalina
03
03
32.36
29.97
1:07.63
1:03.49
9.UKS G-8 Bielany Warszawa 3UKS G-8 Bielany Warszawa4:29.10452
NOWAK, Zofia
SKIBCZAK, Paulina
03
03
30.87
31.58
1:04.59
1:03.74
BIEGAŃSKA, Weronika
BIEŃ, Julia
03
04
30.84
34.90
1:05.08
1:15.69
10.UKS Delfin Garwolin 3UKS Delfin Garwolin4:42.12392
WIĘCKOWSKA, Alicja
FRĄCKIEWICZ, Emilia
03
03
31.21
32.42
1:05.23
1:07.08
SZANIAWSKA, Agata
MACIAG, Joanna
03
02
34.33
36.27
1:11.39
1:18.42

16 lat i starsi

1.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa4:04.10605
DEKONINCK, Laura SWwa
JASIORSKA, Aleksandra
02
02
29.29
29.41
1:01.72
1:01.24
TRYBUCH, Oliwia
MOZOŁOWSKA, Emilia
02
02
29.46
28.19
1:01.59
59.55
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:08.97570
KOPICZYŃSKA, Agata
SZCZEPEK, Julia
02
02
30.17
28.86
1:02.88
1:00.80
FIGURSKA, Natalia
BUJAK, Klara
02
02
31.27
28.82
1:05.56
59.73
3.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa4:15.20530
BORYS, Anna
TOMASZEK, Aleksandra SWwa
00
00
30.72
29.25
1:04.17
1:01.93
CIPORSKA, Katarzyna SWwa
ROMANIK, Aleksandra
00
00
30.99
30.82
1:05.08
1:04.02


<< TOP >>
Konkurencja 36
16.03.2018 - 19:44
Mężczyzn, 4 x 100m dowolny14 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
14 - 15 lat

1.UKP POLONIA Warszawa 2UKP POLONIA Warszawa3:52.53489
ZUBIK, Jan
WLAZŁOWSKI, Kamil
03
03
27.79
26.39
58.01
55.38
ANTCZAK, Bartosz
SKIBA, Jakub
03
03
27.53
28.81
57.73
1:01.41
2.UKS G-8 Bielany Warszawa 1UKS G-8 Bielany Warszawa3:53.64482
ZIEMBOWICZ, Franciszek
BIAŁEK, Paweł
04
04
27.54
27.31
57.46
57.58
WRZOSEK, Bartosz
MASIUK, Ksawery
04
04
29.57
27.71
1:00.47
58.13
3.Iuks Muszelka Warszawa 1Iuks Muszelka Warszawa4:04.30422
CHMIELEWSKI, Krzysztof
BEDNAREK, Przemysław
04
04
28.65
29.77
59.31
1:01.43
CHMIELEWSKI, Michał
EL GHAMARI, Jakub
04
04
27.54
31.05
57.78
1:05.78
4.UKS G-8 Bielany Warszawa 2UKS G-8 Bielany Warszawa4:07.35406
JENDRZEJCZYK, Maxim
JASIŃSKI, Michał
04
04
28.09
29.66
58.10
1:02.52
URBAŃSKI, Filip
CIUBA, Mikołaj
04
04
30.38
29.85
1:03.88
1:02.85
5.UKS Delfin Garwolin 7UKS Delfin Garwolin4:11.41387
SZCZYPEK, Mateusz
KOT, Kacper
96
02
28.49
28.41
59.34
59.96
SITNIK, Jakub
MATEJKO, Maciej
03
02
31.03
32.37
1:05.11
1:07.00
6.UKS G-8 Bielany Warszawa 4UKS G-8 Bielany Warszawa4:13.14379
URBANOWSKI, Jakub
MATUSZYŃSKI, Mikołaj
03
03

26.60
59.59
57.04
DULNIAK, Ryszard
KOSMALSKI, Krzysztof
04
04
32.83
31.90
1:09.31
1:07.20

16 lat i starsi

1.MKS Polonia Warszawa 1MKS Polonia Warszawa3:34.02628
DEJNEŻENKO, Daniel
SZCZECIŃSKI, Robert SWwa
00
00
25.60
26.69
52.76
55.91
DEREZIŃSKI, Szymon SWwa
WLAZŁOWSKI, Damian
01
99
25.45
24.62
53.10
52.25
2.UKP POLONIA Warszawa 1UKP POLONIA Warszawa3:42.81556
LIPOWSKI, Oskar
KRUTOWICZ, Bartłomiej SWwa
02
02
27.22
26.28
56.22
54.69
ZUBIK, Stanisław
DUDKIEWICZ, Kacper
01
02
26.89
26.34
56.11
55.79
3.UKP POLONIA Warszawa 22UKP POLONIA Warszawa3:50.27504
BURDUKIEWICZ, Maksymilian
CZAJKA, Marcel
02
02
28.71
27.19
58.98
57.18
SOBÓL, Przemysław
CHEŁSTOWSKI, Maciej
02
02
26.78
26.91
56.31
57.80
4.Iuks Muszelka Warszawa 2Iuks Muszelka Warszawa3:56.08468
JAŚKIEWICZ, Adrian
RODKIEWICZ, Radosław
02
03
28.14
27.96
58.00
58.29
ROGUSKI, Mateusz
RUTA, Kamil
03
02
29.33
27.90
1:00.98
58.81

PKIKS Konstancin 3IKS Konstancin3:42.48559
RYBARCZYK, Adam
RABAN, Maciej
00
02
26.27
25.29
53.70
53.18
LINARD, Bartosz
REMBOWSKI, Jan
04
03
27.70
26.26
59.46
56.14
PKUKS JAGIELLONKA Warszawa 1UKS JAGIELLONKA Warszawa3:44.85541
,
,
26.88
28.15
55.74
57.75
,
,
26.91
26.76
56.10
55.26
PKKS Fenix Ożarw Mazowiecki 1KS Fenix Ożarw Mazowiecki4:00.53442
,
,
28.80
30.95
59.99
1:04.75
,
,
29.05
26.59
1:00.09
55.70
PKUks Gim92 Ursynw Warszawa 1Uks Gim92 Ursynw Warszawa4:03.26427
GĄSIOROWSKI, Michał
PASZKOWSKI, Konstanty
03
03
27.52
29.77
58.19
1:01.63
JĘDRZEJKIEWICZ, Jan
HORBATY, Klaudiusz
02
02
28.02
30.27
58.77
1:04.67