VI MITYNG
Sokołów Podlaski (POL),    15-4-2018,    Krótki basen (25m)

Nr 1. Dziewcząt, 25m motylkowy, 9 lat i młodsi    Nr 2. Chłopców, 25m motylkowy, 9 lat i młodsi
Nr 3. Kobiet, 50m motylkowy, 10 lat i starsi    Nr 4. Mężczyzn, 50m motylkowy, 10 lat i starsi
Nr 5. Dziewcząt, 25m grzbietowy, 9 lat i młodsi    Nr 6. Chłopców, 25m grzbietowy, 9 lat i młodsi
Nr 7. Dziewcząt, 50m grzbietowy, 10 - 12 lat    Nr 8. Chłopców, 50m grzbietowy, 10 - 12 lat
Nr 9. Kobiet, 100m grzbietowy, 13 lat i starsi    Nr 10. Mężczyzn, 100m grzbietowy, 13 lat i starsi
Nr 11. Dziewcząt, 25m klasyczny, 9 lat i młodsi    Nr 12. Chłopców, 25m klasyczny, 9 lat i młodsi
Nr 13. Dziewcząt, 50m klasyczny, 10 - 12 lat    Nr 14. Chłopców, 50m klasyczny, 10 - 12 lat
Nr 15. Kobiet, 100m klasyczny, 13 lat i starsi    Nr 16. Mężczyzn, 100m klasyczny, 13 lat i starsi
Nr 17. Dziewcząt, 50m dowolny, 9 lat i młodsi    Nr 18. Chłopców, 50m dowolny, 9 lat i młodsi
Nr 19. Kobiet, 100m dowolny, 10 lat i starsi    Nr 20. Mężczyzn, 100m dowolny, 10 lat i starsi
Nr 21. Kobiet, 100m zmienny, 10 lat i starsi    Nr 22. Mężczyzn, 100m zmienny, 10 lat i starsi
Nr 23. Mieszane, 6 x 50m dowolny, Open    

FINA Point Scoring 2017


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 1 Dziewcząt, 25m motylkowy 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KOSZYCKA, Anna 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 21.24
2. ANTONIAK, Aleksandra 08 KS Neptun Sokołów Po 22.14
3. BURNO, Natalia 08 UKS Delfin Garwolin 22.92
4. MARCINIAK, Martyna 08 KS Neptun Sokołów Po 23.44
5. BONIFACIUK, Zuzanna 08 KS Neptun Sokołów Po 23.65
6. BIARDZKA, Hanna 08 KS Barakuda Mińsk Ma 26.03



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 2 Chłopców, 25m motylkowy 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. ULICKI, Jakub 08 KS Barakuda Mińsk Ma 18.80
2. RUMAN, Tomasz 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 22.27
3. ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Po 22.37
4. SZEWCZUK, Filip 08 KS Neptun Sokołów Po 23.25
5. NAGÓRKA, Krzysztof 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 23.37
6. STASKA, Maksymilian 08 KS Barakuda Mińsk Ma 23.81
7. WRZOSEK, Lubosz 08 KS Neptun Sokołów Po 33.64



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 3 Kobiet, 50m motylkowy 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. POSIEWKA, Aleksandra 05 KS Barakuda Mińsk Ma 35.52
2. KUBUJ, Amelia 05 KS Neptun Sokołów Po 35.60
3. SKUPIŃSKA, Maja 05 UKS Delfin Garwolin 39.61
4. DZIEWULSKA, Marysia 07 KS Neptun Sokołów Po 42.23
5. BARAŃSKA, Zuzanna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 52.21
6. SIKORSKA, Nikola 07 KS Neptun Sokołów Po 58.27


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 3 Kobiet, 50m motylkowy 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. WĄSAK, Aleksandra 02 KS Barakuda Mińsk Ma 32.32
2. MOCZULSKA, Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Po 36.28
3. GAŁĄZKA, Katarzyna 04 UKS Delfin Garwolin 36.65
4. ZAWADKA, Marta 04 KS Barakuda Mińsk Ma 41.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m motylkowy 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. SIWEK, Stanisław 05 UKS Delfin Garwolin 33.75
2. LAKUS, Bartłomiej 05 UKS Delfin Garwolin 34.07
3. WYSZOMIERSKI, Kacper 05 KS Neptun Sokołów Po 37.75
4. MAKSYMIAK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Po 39.91
5. RUMAN, Julian 05 PUKS ORKA Ostrów Maz 40.86
6. CHADAJ, Mateusz 05 KS Neptun Sokołów Po 47.32


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 4 Mężczyzn, 50m motylkowy 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KENIG, Adam 96 UKS Delfin Garwolin 28.04
2. DOMINOWSKI, Mikołaj 04 KS Barakuda Mińsk Ma 30.08
3. MARCZAK, Radosław 02 KS Barakuda Mińsk Ma 30.09
4. HARTMAN, Kamil 02 PUKS ORKA Ostrów Maz 30.74
5. SADŁOWSKI, Łukasz 00 KS Neptun Sokołów Po 31.69
6. MARCZAK, Arkadiusz 99 KS Barakuda Mińsk Ma 32.94
7. KALINOWSKI, Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Po 35.02
8. SOLKA, Damian 03 KS Neptun Sokołów Po 35.31
9. SKRZYNIARZ, Michał 04 UKS Delfin Garwolin 36.50
10. JEDYNAK, Michał 03 KS Barakuda Mińsk Ma 38.28
11. BŁĘDOWSKI, Piotr 03 UKS Delfin Garwolin 44.69



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 5 Dziewcząt, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. NAZARCZUK, Amelia 08 KS Neptun Sokołów Po 22.41
2. SIWEK, Barbara 09 UKS Delfin Garwolin 22.65
3. BIARDZKA, Hanna 08 KS Barakuda Mińsk Ma 23.48
4. CHMIELEWSKA, Maja 08 KS Barakuda Mińsk Ma 23.49
5. KSIĘŻOPOLSKA, Zofia 10 KS Neptun Sokołów Po 23.57
6. GAŁECKA, Klaudia 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 23.71
7. CZUPRYŃSKA, Anna 08 KS Barakuda Mińsk Ma 24.10
8. MARCINIAK, Martyna 08 KS Neptun Sokołów Po 24.82
9. GORCZYŃSKA, Maja 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 24.90
10. WINDERICKX, Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Po 25.21
11. SIKORA, Agata 09 UKS Delfin Garwolin 25.89
12. SKUPIŃSKA, Pola 09 UKS Delfin Garwolin 26.01
13. DAJNOWICZ, Michalina 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 27.25
14. ŻOCHOWSKA, Julia 09 KS Neptun Sokołów Po 28.08
15. BARAN, Amelia 10 UKS Delfin Garwolin 28.16
16. STOKŁOSA, Matylda 09 KS Neptun Sokołów Po 28.26
17. OBRĘPALSKA GABRIELA, 09 KS Neptun Sokołów Po 28.47
WOJEWÓDZKA, Kinga 09 KS Neptun Sokołów Po 28.47
19. WYSZOMIERSKA, Olga 09 KS Neptun Sokołów Po 28.53
20. CHOJNOWSKA, Karolina 09 KS Neptun Sokołów Po 28.64
21. DOMAŃSKA, Karolina 10 UKS Delfin Garwolin 29.09
22. DZIEWANOWSKA, Nikola 10 UKS Delfin Garwolin 31.42
23. KACZMAREK, Ewa 09 UKS Delfin Garwolin 32.49
24. MAŚNIAK, Nadia 10 UKS Delfin Garwolin 32.98
25. KĘDER, Oliwia 10 UKS Delfin Garwolin 33.00
26. WINDERICKX, Mariie 10 KS Neptun Sokołów Po 33.94
27. RUDNICKA, Julia 09 KS Neptun Sokołów Po 38.88
28. ZAWADKA, Marysia 11 UKS Delfin Garwolin 39.30
DYSKW. MOCZULSKA, Olga 09 KS Neptun Sokołów Po
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 6 Chłopców, 25m grzbietowy 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. ULICKI, Jakub 08 KS Barakuda Mińsk Ma 20.14
2. SPRZĘCZKA, Antoni 08 UKS Delfin Garwolin 21.85
3. STASKA, Maksymilian 08 KS Barakuda Mińsk Ma 23.15
4. MIKUCEWICZ, Marcel 09 KS Barakuda Mińsk Ma 24.93
5. TOMCZUK, Krystian 09 KS Neptun Sokołów Po 24.94
6. JANISTA, Aleksander 09 KS Neptun Sokołów Po 25.15
7. MALEC, Filip 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 25.31
8. BAŃKOWSKI, Jakub 08 KS Neptun Sokołów Po 25.87
9. NOWAK, Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Po 25.97
10. POSIEWKA, Jan 08 KS Barakuda Mińsk Ma 26.73
11. KARPIŃSKI, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 27.18
12. MALINOWSKI, Wiktor 08 KS Barakuda Mińsk Ma 27.41
13. OŁTARZEWSKI, Wiktor 09 KS Neptun Sokołów Po 27.84
14. BOGUCKI, Wiktor 09 UKS Delfin Garwolin 29.00
15. GROMEK, Antoni 09 KS Barakuda Mińsk Ma 29.10
16. BARAN, Stefan 10 UKS Delfin Garwolin 29.55
17. ZDUNIAK, Jan 09 KS Neptun Sokołów Po 30.59
18. PRASKI, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 30.66
19. SZARMACH, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 30.87
20. BIELARSKI, Tymon 09 KS Neptun Sokołów Po 34.22
21. KWAS, Julian 11 UKS Delfin Garwolin 34.26
22. KOSIŃSKI, Paweł 09 UKS Delfin Garwolin 38.80
23. KOSIŃSKI, Szymon 11 UKS Delfin Garwolin 40.90
NIE UK JANAĆ, Jakub 09 KS Neptun Sokołów Po



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 7 Dziewcząt, 50m grzbietowy 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. SKUPIŃSKA, Maja 05 UKS Delfin Garwolin 39.24
2. DZIEWULSKA, Marysia 07 KS Neptun Sokołów Po 39.76
3. ŁASTOWIECKA, Karolina 07 KS Barakuda Mińsk Ma 40.90
4. JĘDRZEJEWSKA, Olivia 06 UKS Delfin Garwolin 42.08
5. MOCZULSKA, Kaja 07 KS Neptun Sokołów Po 44.09
6. ULINOWICZ, Klaudia 05 UKS Delfin Garwolin 44.20
7. DACKÓW, Natalia 06 KS Neptun Sokołów Po 45.02
8. SZCZERBA, Karolina 06 UKS Delfin Garwolin 46.61
9. BARAŃSKA, Zuzanna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 49.75
10. BOGUCKA, Amelia 06 UKS Delfin Garwolin 50.05
11. DMOWSKA, Emilia 07 KS Neptun Sokołów Po 50.10
12. MIKUCEWICZ, Maja 06 KS Barakuda Mińsk Ma 50.80
13. STASKA, Alicja 07 KS Barakuda Mińsk Ma 53.34
14. CZARNOCKA, Zuzanna 06 KS Neptun Sokołów Po 55.08
15. DZIEŁAK, Oliwia 05 PUKS ORKA Ostrów Maz 55.91
16. PUDEŁKO, Julia 07 PUKS ORKA Ostrów Maz 56.38
17. WÓJCIK, Weronika 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:02.68
DYSKW. ULINOWICZ, Weronika 05 UKS Delfin Garwolin
NIE UK ZAGÓRSKA, Gabriela 05 KS Barakuda Mińsk Ma



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 8 Chłopców, 50m grzbietowy 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. FAŁEK, Szymon 05 KS Barakuda Mińsk Ma 33.76
2. BRZEZIK, Piotr 06 KS Neptun Sokołów Po 37.11
3. BOCZKOWSKI, Maciej 06 KS Neptun Sokołów Po 38.95
4. SADŁOWSKI, Michał 06 KS Neptun Sokołów Po 42.80
5. BŁOŃSKI, Paweł 07 KS Neptun Sokołów Po 43.26
6. GONTARZ, Maciej 07 UKS Delfin Garwolin 43.40
7. CHADAJ, Mateusz 05 KS Neptun Sokołów Po 43.55
8. POSIEWKA, Paweł 06 KS Barakuda Mińsk Ma 45.15
9. KACZOROWSKI, Milosz 07 UKS Delfin Garwolin 45.54
10. ADMCZUK, Wiktor 06 KS Neptun Sokołów Po 46.68
11. WIĘCKOWSKI, Piotr 06 UKS Delfin Garwolin 47.35
12. STAROS, Maksymilian 07 UKS Delfin Garwolin 50.17
13. BIARDZKI, Witold 07 KS Barakuda Mińsk Ma 50.67
14. CZUPRYŃSKI, Jakub 07 KS Barakuda Mińsk Ma 54.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 9 Kobiet, 100m grzbietowy 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. WIĘCKOWSKA, Alicja 03 UKS Delfin Garwolin 1:16.92
1:16.92
2. BAKUŁA, Milena 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:19.46
1:19.46
3. ULICKA, Michalina 01 KS Barakuda Mińsk Ma 1:22.32
1:22.32
4. SZANIAWSKA, Agata 03 UKS Delfin Garwolin 1:24.04
1:24.04
5. LITEWNICKA, Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Po 1:26.91
1:26.91
6. MIKUCEWICZ, Michalina 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:33.78
1:33.78
7. MAŁAJ, Maria 03 UKS Delfin Garwolin 1:45.55
1:45.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 10 Mężczyzn, 100m grzbietowy 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. BOLEWSKI, Karol 00 KS Neptun Sokołów Po 1:08.04
1:08.04
2. LESZCZYŃSKI, Mikołaj 03 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:10.02
1:10.02
3. KARAKULA, Michał 02 KS Neptun Sokołów Po 1:12.04
1:12.04
4. SITNIK, Jakub 03 UKS Delfin Garwolin 1:12.81
1:12.81
5. KULESZA, Mateusz 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:21.67
1:21.67
6. ADAMCZUK, Karol 03 KS Neptun Sokołów Po 1:24.50
1:24.50
7. CIEŚLUK, Bartosz 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:26.05
1:26.05
8. DROZDOWSKI, Mateusz 03 KS Barakuda Mińsk Ma 1:35.88
1:35.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 11 Dziewcząt, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. GORCZYŃSKA, Maja 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 25.04
2. BONIFACIUK, Zuzanna 08 KS Neptun Sokołów Po 25.40
3. BURNO, Natalia 08 UKS Delfin Garwolin 25.92
4. NAZARCZUK, Amelia 08 KS Neptun Sokołów Po 27.24
5. WINDERICKX, Franciszka 09 KS Neptun Sokołów Po 28.29
6. SIKORA, Agata 09 UKS Delfin Garwolin 33.08
7. SKUPIŃSKA, Pola 09 UKS Delfin Garwolin 38.02
8. BARAN, Amelia 10 UKS Delfin Garwolin 38.08
9. MAŚNIAK, Nadia 10 UKS Delfin Garwolin 38.50
10. KACZMAREK, Ewa 09 UKS Delfin Garwolin 39.23
11. GONTARZ, Zofia 09 UKS Delfin Garwolin 39.28
12. DOMAŃSKA, Karolina 10 UKS Delfin Garwolin 41.73
13. WINDERICKX, Mariie 10 KS Neptun Sokołów Po 42.88
14. DZIEWANOWSKA, Nikola 10 UKS Delfin Garwolin 58.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 12 Chłopców, 25m klasyczny 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. SZEWCZUK, Filip 08 KS Neptun Sokołów Po 23.91
2. ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof 08 KS Neptun Sokołów Po 24.20
3. KIJEWSKI, Tobiasz 08 KS Barakuda Mińsk Ma 24.31
4. NOWAK, Aleksander 08 KS Neptun Sokołów Po 27.36
5. WRZOSEK, Lubosz 08 KS Neptun Sokołów Po 28.59
6. MIKUCEWICZ, Marcel 09 KS Barakuda Mińsk Ma 28.81
7. KAMIŃSKI, Olaf 09 KS Neptun Sokołów Po 32.64
8. OŁTARZEWSKI, Wiktor 09 KS Neptun Sokołów Po 33.27
9. KARPIŃSKI, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 33.74
10. ZDUNIAK, Jan 09 KS Neptun Sokołów Po 34.64
11. BOGUCKI, Wiktor 09 UKS Delfin Garwolin 36.35
12. BARAN, Stefan 10 UKS Delfin Garwolin 37.68
PRASKI, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 37.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 13 Dziewcząt, 50m klasyczny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. JONAK, Jagoda 06 UKS Delfin Garwolin 41.39
2. LESZCZYŃSKA, Maria 05 PUKS ORKA Ostrów Maz 41.65
3. DRÓŻDŻ, Zuzanna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 44.93
4. WAGNER, Anna 06 KS Barakuda Mińsk Ma 45.05
5. BUJALSKA, Natalia 06 KS Neptun Sokołów Po 47.57
6. KOT, Małgorzata 07 UKS Delfin Garwolin 48.02
7. WOŹNIAK, Daria 05 KS Barakuda Mińsk Ma 48.77
8. MOCZULSKA, Kaja 07 KS Neptun Sokołów Po 52.61
9. ULINOWICZ, Weronika 05 UKS Delfin Garwolin 53.08
10. WÓJCIK, Weronika 07 KS Barakuda Mińsk Ma 53.16
11. MIKUCEWICZ, Maja 06 KS Barakuda Mińsk Ma 54.12
12. BOGUCKA, Amelia 06 UKS Delfin Garwolin 54.54
13. ŻEBEREK, Martyna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 56.16
14. PODLEŚ, Dominika 06 PUKS ORKA Ostrów Maz 59.21
15. DELEGACZ, Emilia 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:00.42
16. PUDEŁKO, Julia 07 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:00.99
17. TROĆ, Wiktoria 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:01.86
18. SIKORSKA, Nikola 07 KS Neptun Sokołów Po 1:03.54
19. CZARNOCKA, Zuzanna 06 KS Neptun Sokołów Po 1:03.70
DYSKW. PRZYWOŹNA, Nela 07 PUKS ORKA Ostrów Maz
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 14 Chłopców, 50m klasyczny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. BŁOŃSKI, Patryk 05 KS Neptun Sokołów Po 36.91
2. WĄSOWSKI, Michał 07 KS Neptun Sokołów Po 46.01
3. MIKOŁAJCZUK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Po 46.24
4. KĘSIK, Mateusz 06 UKS Delfin Garwolin 46.52
5. SZTUK, Kamil 05 KS Barakuda Mińsk Ma 46.98
6. BŁOŃSKI, Paweł 07 KS Neptun Sokołów Po 48.86
7. SADŁOWSKI, Michał 06 KS Neptun Sokołów Po 49.07
8. MAKSIMIAK, Cezary 06 KS Neptun Sokołów Po 50.26
9. ADMCZUK, Wiktor 06 KS Neptun Sokołów Po 50.41
10. WIĘCKOWSKI, Piotr 06 UKS Delfin Garwolin 51.58
11. SUBDA, Dawid 07 PUKS ORKA Ostrów Maz 52.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 15 Kobiet, 100m klasyczny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. WĄSAK, Aleksandra 02 KS Barakuda Mińsk Ma 1:23.21
1:23.21
2. GAŁĄZKA, Katarzyna 04 UKS Delfin Garwolin 1:28.65
1:28.65
3. RYTEL, Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Po 1:29.76
1:29.76
4. FRĄCKIEWICZ, Emilia 03 UKS Delfin Garwolin 1:30.67
1:30.67
5. WÓJCIK, Wiktoria 01 KS Barakuda Mińsk Ma 1:30.90
1:30.90
6. PODLEŚ, Eliza 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:33.05
1:33.05
7. MIKUCEWICZ, Michalina 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:45.33
1:45.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 16 Mężczyzn, 100m klasyczny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. DOLIŃSKI, Radosław 02 KS Neptun Sokołów Po 1:09.73
1:09.73
2. SEREWIŚ, Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Po 1:15.50
1:15.50
3. SZATANEK, Kacper 03 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:21.63
1:21.63
4. TOMUSIAK, Wojciech 02 KS Barakuda Mińsk Ma 1:23.50
1:23.50
5. KARAKULA, Michał 02 KS Neptun Sokołów Po 1:24.63
1:24.63
6. SKRZYNIARZ, Michał 04 UKS Delfin Garwolin 1:28.11
1:28.11
7. KOZIOŁ, Karol 04 KS Neptun Sokołów Po 1:30.68
1:30.68
8. SKOMORUCHA, Maciej 04 KS Neptun Sokołów Po 1:31.89
1:31.89
9. KOT, Patryk 01 UKS Delfin Garwolin 1:32.13
1:32.13
10. STUPNICKI, Bartosz 03 KS Barakuda Mińsk Ma 1:40.06
1:40.06
11. BŁĘDOWSKI, Piotr 03 UKS Delfin Garwolin 1:42.01
1:42.01
12. DROZDOWSKI, Mateusz 03 KS Barakuda Mińsk Ma 1:46.54
1:46.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 17 Dziewcząt, 50m dowolny 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KOSZYCKA, Anna 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 38.54
2. SIWEK, Barbara 09 UKS Delfin Garwolin 41.48
3. ANTONIAK, Aleksandra 08 KS Neptun Sokołów Po 42.31
4. KSIĘŻOPOLSKA, Zofia 10 KS Neptun Sokołów Po 47.84
5. GAŁECKA, Klaudia 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 50.62
6. MOCZULSKA, Olga 09 KS Neptun Sokołów Po 50.70
7. CHMIELEWSKA, Maja 08 KS Barakuda Mińsk Ma 53.95
8. DAJNOWICZ, Michalina 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 55.29
9. CZUPRYŃSKA, Anna 08 KS Barakuda Mińsk Ma 57.11
10. ŻOCHOWSKA, Julia 09 KS Neptun Sokołów Po 1:00.50
11. WYSZOMIERSKA, Olga 09 KS Neptun Sokołów Po 1:00.66
12. CHOJNOWSKA, Karolina 09 KS Neptun Sokołów Po 1:02.75
13. STOKŁOSA, Matylda 09 KS Neptun Sokołów Po 1:06.06
14. WOJEWÓDZKA, Kinga 09 KS Neptun Sokołów Po 1:07.37
15. GONTARZ, Zofia 09 UKS Delfin Garwolin 1:10.18
16. RUDNICKA, Julia 09 KS Neptun Sokołów Po 1:30.40



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 18 Chłopców, 50m dowolny 9 lat i młodsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. NAGÓRKA, Krzysztof 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 40.33
2. KIJEWSKI, Tobiasz 08 KS Barakuda Mińsk Ma 40.71
3. RUMAN, Tomasz 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 41.62
4. SPRZĘCZKA, Antoni 08 UKS Delfin Garwolin 41.89
5. BAŃKOWSKI, Jakub 08 KS Neptun Sokołów Po 47.63
6. MALEC, Filip 08 PUKS ORKA Ostrów Maz 47.90
7. JANISTA, Aleksander 09 KS Neptun Sokołów Po 55.32
8. MALINOWSKI, Wiktor 08 KS Barakuda Mińsk Ma 56.50
9. KAMIŃSKI, Olaf 09 KS Neptun Sokołów Po 1:01.27
10. TOMCZUK, Krystian 09 KS Neptun Sokołów Po 1:01.75
11. GROMEK, Antoni 09 KS Barakuda Mińsk Ma 1:02.24
12. POSIEWKA, Jan 08 KS Barakuda Mińsk Ma 1:10.50
13. BIELARSKI, Tymon 09 KS Neptun Sokołów Po 1:14.86
14. SZARMACH, Maciej 09 KS Neptun Sokołów Po 1:20.03
15. JANAĆ, Jakub 09 KS Neptun Sokołów Po 1:21.53



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 19 Kobiet, 100m dowolny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. POSIEWKA, Aleksandra 05 KS Barakuda Mińsk Ma 1:13.12
1:13.12
2. LESZCZYŃSKA, Maria 05 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:15.75
1:15.75
3. JĘDRZEJEWSKA, Olivia 06 UKS Delfin Garwolin 1:20.73
1:20.73
4. ULINOWICZ, Klaudia 05 UKS Delfin Garwolin 1:24.14
1:24.14
5. BUJALSKA, Natalia 06 KS Neptun Sokołów Po 1:28.36
1:28.36
6. SZCZERBA, Karolina 06 UKS Delfin Garwolin 1:34.09
1:34.09
7. ŻEBEREK, Martyna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:34.69
1:34.69
8. STASKA, Alicja 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:37.12
1:37.12
9. DELEGACZ, Emilia 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:38.31
1:38.31
10. PODLEŚ, Dominika 06 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:39.04
1:39.04
11. DMOWSKA, Emilia 07 KS Neptun Sokołów Po 1:44.02
1:44.02
12. PRZYWOŹNA, Nela 07 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:45.53
1:45.53
NIE UK ZAGÓRSKA, Gabriela 05 KS Barakuda Mińsk Ma


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 19 Kobiet, 100m dowolny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. WIĘCKOWSKA, Alicja 03 UKS Delfin Garwolin 1:04.84
1:04.84
2. SZANIAWSKA, Agata 03 UKS Delfin Garwolin 1:10.93
1:10.93
3. ULICKA, Michalina 01 KS Barakuda Mińsk Ma 1:11.99
1:11.99
4. BAKUŁA, Milena 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:13.16
1:13.16
5. LITEWNICKA, Gabriela 02 KS Neptun Sokołów Po 1:16.08
1:16.08
6. ZAWADKA, Marta 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:17.18
1:17.18
7. MAŁAJ, Maria 03 UKS Delfin Garwolin 1:30.88
1:30.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 20 Mężczyzn, 100m dowolny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. BŁOŃSKI, Patryk 05 KS Neptun Sokołów Po 1:03.86
1:03.86
2. FAŁEK, Szymon 05 KS Barakuda Mińsk Ma 1:06.06
1:06.06
3. WYSZOMIERSKI, Kacper 05 KS Neptun Sokołów Po 1:15.38
1:15.38
4. RUMAN, Julian 05 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:20.34
1:20.34
5. GONTARZ, Maciej 07 UKS Delfin Garwolin 1:20.38
1:20.38
6. KĘSIK, Mateusz 06 UKS Delfin Garwolin 1:21.11
1:21.11
7. MAKSYMIAK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Po 1:21.64
1:21.64
8. KACZOROWSKI, Milosz 07 UKS Delfin Garwolin 1:22.58
1:22.58
9. KUCZYŃSKI, Kuba 06 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:24.72
1:24.72
10. STAROS, Maksymilian 07 UKS Delfin Garwolin 1:34.13
1:34.13
11. SUBDA, Dawid 07 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:35.64
1:35.64
12. BIARDZKI, Witold 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:36.52
1:36.52
13. WĄSOWSKI, Michał 07 KS Neptun Sokołów Po 1:37.54
1:37.54
14. CZUPRYŃSKI, Jakub 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:40.46
1:40.46
15. GODLEWSKI, Filip 06 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:42.14
1:42.14
16. POSIEWKA, Paweł 06 KS Barakuda Mińsk Ma 1:42.16
1:42.16
17. MAKSIMIAK, Cezary 06 KS Neptun Sokołów Po 2:53.17
2:53.17


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 20 Mężczyzn, 100m dowolny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. DOLIŃSKI, Radosław 02 KS Neptun Sokołów Po 56.27
56.27
2. MARCZAK, Radosław 02 KS Barakuda Mińsk Ma 57.40
57.40
3. SADŁOWSKI, Łukasz 00 KS Neptun Sokołów Po 1:00.03
1:00.03
4. DOMINOWSKI, Mikołaj 04 KS Barakuda Mińsk Ma 1:00.99
1:00.99
5. SITNIK, Jakub 03 UKS Delfin Garwolin 1:03.28
1:03.28
6. HARTMAN, Kamil 02 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:03.88
1:03.88
7. KALINOWSKI, Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Po 1:09.64
1:09.64
8. KOT, Patryk 01 UKS Delfin Garwolin 1:10.72
1:10.72
9. SKOMORUCHA, Maciej 04 KS Neptun Sokołów Po 1:12.44
1:12.44
10. KULESZA, Mateusz 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:12.46
1:12.46
11. SOLKA, Damian 03 KS Neptun Sokołów Po 1:12.60
1:12.60
12. STUPNICKI, Bartosz 03 KS Barakuda Mińsk Ma 1:15.68
1:15.68
13. CHMIELEWSKI, Hubert 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:15.89
1:15.89



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 21 Kobiet, 100m zmienny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KUBUJ, Amelia 05 KS Neptun Sokołów Po 1:23.83
1:23.83
2. DRÓŻDŻ, Zuzanna 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:29.60
1:29.60
3. JONAK, Jagoda 06 UKS Delfin Garwolin 1:31.10
1:31.10
4. ŁASTOWIECKA, Karolina 07 KS Barakuda Mińsk Ma 1:34.61
1:34.61
5. DACKÓW, Natalia 06 KS Neptun Sokołów Po 1:35.60
1:35.60
6. WAGNER, Anna 06 KS Barakuda Mińsk Ma 1:36.03
1:36.03
7. KOT, Małgorzata 07 UKS Delfin Garwolin 1:39.25
1:39.25
8. WOŹNIAK, Daria 05 KS Barakuda Mińsk Ma 1:43.97
1:43.97


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 21 Kobiet, 100m zmienny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. FRĄCKIEWICZ, Emilia 03 UKS Delfin Garwolin 1:16.29
1:16.29
2. RYTEL, Elżbieta 04 KS Neptun Sokołów Po 1:23.09
1:23.09
3. MOCZULSKA, Oliwia 04 KS Neptun Sokołów Po 1:23.14
1:23.14
4. PODLEŚ, Eliza 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:25.38
1:25.38
5. WÓJCIK, Wiktoria 01 KS Barakuda Mińsk Ma 1:30.55
1:30.55



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 22 Mężczyzn, 100m zmienny 10 - 12 lat
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. LAKUS, Bartłomiej 05 UKS Delfin Garwolin 1:16.55
1:16.55
2. SIWEK, Stanisław 05 UKS Delfin Garwolin 1:16.93
1:16.93
3. BRZEZIK, Piotr 06 KS Neptun Sokołów Po 1:20.14
1:20.14
4. BOCZKOWSKI, Maciej 06 KS Neptun Sokołów Po 1:35.44
1:35.44
5. SZTUK, Kamil 05 KS Barakuda Mińsk Ma 1:36.60
1:36.60
6. MIKOŁAJCZUK, Mikołaj 06 KS Neptun Sokołów Po 1:37.03
1:37.03


--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 22 Mężczyzn, 100m zmienny 13 lat i starsi
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Rok u Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KENIG, Adam 96 UKS Delfin Garwolin 1:06.58
1:06.58
2. BOLEWSKI, Karol 00 KS Neptun Sokołów Po 1:08.30
1:08.30
3. SEREWIŚ, Bartosz 04 KS Neptun Sokołów Po 1:09.17
1:09.17
4. LESZCZYŃSKI, Mikołaj 03 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:14.53
1:14.53
5. TOMUSIAK, Wojciech 02 KS Barakuda Mińsk Ma 1:17.01
1:17.01
6. MARCZAK, Arkadiusz 99 KS Barakuda Mińsk Ma 1:17.85
1:17.85
7. SZATANEK, Kacper 03 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:20.16
1:20.16
8. KOZIOŁ, Karol 04 KS Neptun Sokołów Po 1:22.90
1:22.90
9. CIEŚLUK, Bartosz 04 PUKS ORKA Ostrów Maz 1:24.69
1:24.69
10. JEDYNAK, Michał 03 KS Barakuda Mińsk Ma 1:26.50
1:26.50
11. ADAMCZUK, Karol 03 KS Neptun Sokołów Po 1:28.76
1:28.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Konkurencja 23 Mieszane, 6 x 50m dowolny Open
2018-04-15 Results
--------------------------------------------------------------------------------------
Pozycj Czas Pkt.
--------------------------------------------------------------------------------------
1. KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1 KS Barakuda Mińsk Ma 3:24.20
BIARDZKA, Hanna, 08 FAŁEK, Szymon, 05
ULICKI, Jakub, 08 WĄSAK, Aleksandra, 02
POSIEWKA, Aleksandra, 05 MARCZAK, Radosław, 02
3:24.20

2. UKS Delfin Garwolin 1 UKS Delfin Garwolin 3:26.78
SIWEK, Barbara, 09 SIWEK, Stanisław, 05
SPRZĘCZKA, Antoni, 08 WIĘCKOWSKA, Alicja, 03
SKUPIŃSKA, Maja, 05 KENIG, Adam, 96
3:26.78

3. KS Neptun Sokołów Podlaski 1 KS Neptun Sokołów Po 3:27.87
,, ,,
,, ,,
,, ,,
3:27.87

4. PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka 1 PUKS ORKA Ostrów Maz 3:36.47
,, ,,
,, ,,
,, ,,
3:36.47




SPLASH Meet Manager 11Registered to KS Neptun Sokołów Podlaski