Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  15 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  15 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  15 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  15 lat
Nr  5. Dziewcząt, 100m motylkowy  15 lat
Nr  6. Chłopców, 100m motylkowy  15 lat
Nr  7. Dziewcząt, 200m dowolny  15 lat
Nr  8. Chłopców, 200m dowolny  15 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  10. Chłopców, 200m grzbietowy  15 lat
Nr  11. Dziewcząt, 400m zmienny  15 lat
Nr  12. Chłopców, 400m zmienny  15 lat
Nr  13. Dziewcząt, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  14. Chłopców, 4 x 200m dowolny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  15. Dziewcząt, 50m motylkowy  15 lat
Nr  16. Chłopców, 50m motylkowy  15 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  18. Chłopców, 50m grzbietowy  15 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  15 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  15 lat
Nr  21. Dziewcząt, 200m klasyczny  15 lat
Nr  22. Chłopców, 200m klasyczny  15 lat
Nr  23. Dziewcząt, 200m zmienny  15 lat
Nr  24. Chłopców, 200m zmienny  15 lat
Nr  25. Dziewcząt, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 100m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m motylkowy  15 lat
Nr  28. Chłopców, 200m motylkowy  15 lat
Nr  29. Dziewcząt, 100m dowolny  15 lat
Nr  30. Chłopców, 100m dowolny  15 lat
Nr  31. Dziewcząt, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  32. Chłopców, 100m grzbietowy  15 lat
Nr  33. Dziewcząt, 100m klasyczny  15 lat
Nr  34. Chłopców, 100m klasyczny  15 lat
Nr  35. Dziewcząt, 800m dowolny  15 lat
Nr  36. Chłopców, 1500m dowolny  15 lat
Nr  37. Dziewcząt, 4 x 100m zmienny  15 lat
Nr  38. Chłopców, 4 x 100m zmienny  15 lat


Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow Młodszych 15 lat
Oświęcim, 13 - 15/7/2018


1 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE I13/7/2018 - 9:00


Konkurencja 1
13/7/2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.84Korc AgataPOLValetta (MLT)8/7/2001

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno26.90681A
2.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz26.94678A
3.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa27.05670A
4.Szczepańska Maria03Warta Poznań27.23656A
5.Klimek Marta03Unia Oświęcim27.24656A
6.Dąbrowska Wiktoria03Polonia Warszawa27.52636A
7.Szwabińska Adrianna03Torpeda Oleśnica27.57632A
Kertyńska Nadia03Śląsk Wrocław27.57632A
9.Murawska Maria03Polonia Warszawa27.61630B
10.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynw Łdzki27.70623B
11.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice27.72622B
12.Celmer Wiktoria03Warta Poznań27.74621B
13.Piotrowska Wiktoria03Żabianka Gdańsk27.89611B
14.Wrbel Julia03Polonia Warszawa28.15594B
Gradek Aleksandra03Fala Nieporęt28.15594B
16.Ambroży Antonina03Ochota Warszawa28.25588B
17.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łdź28.32583R
18.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Krakw28.37580R
19.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko28.41578
20.Kamińska Anna03Piętnastka Bydgoszcz28.45575
21.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin28.48574
22.Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice28.50572
23.Zakrzewska Marta03AZS AWF Wrocław28.54570
24.Ancypo Agnieszka03Omega Sokłka28.56569
25.Zbrojewska Zofia03Trjka Łdź28.64564
26.Mrożewska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa28.65563
Puzoń Paulina03Aquatica Pawłowice28.65563
28.Piepirka Martyna03Żabianka Gdańsk28.67562
29.Socha Anna03Włkniarz 1925 Kalisz28.82554
30.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice28.84552
31.Krassowska Milena03Sidemka Sopot28.89549
32.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice28.90549
Wrbel Zofia03Unia Oświęcim28.90549
34.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław29.00543
35.Kawczyńska Zuzanna03MKP Szczecin29.01543
36.Wieczorek Marika03Olimpia Lublin29.04541
37.Sołoniewicz Julia03Omega Sokłka29.06540
38.Skwara Oliwia03Huragan Sosnowiec29.08539
39.Skibczak Paulina03G-8 Bielany Warszawa29.10538
40.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.11537
41.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk29.14535
42.Czok Joanna03Kronos Strzelce Op.29.20532
43.Janacz Daria03SMS Victoria Racibrz29.21532
44.Osiniak Iga03Olimpia Lublin29.25529
45.Florkiewicz Liwia03Sokł Rzeszw29.26529
46.Czechyra Agata03Warta Poznań29.28528
47.Nowakowska Marta03Śląsk Wrocław29.39522
48.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa29.40521
49.Sczogiel Alicja03Na Fali Bytom29.45519
50.Traczuk Katarzyna03Śląsk Wrocław29.46518
51.Liwowska Maria03Piątka Konstantynw Łdzki29.48517
52.Jasińska Martyna03Wodnik Łask29.50516
53.Ziobro Maja03Znicz Koszalin29.52515
Skiba Oliwia03TP Zielona Gra29.52515
55.Adamska Maria03ŚUKS Warszawa29.53514
56.Krzysztofiak Iga03Warta Poznań29.57512
57.Dąbkowska Aleksandra03MZOS Płock29.58512
58.Grska Eliza03Wodnik Bielsk Podlaski29.70506
59.Szarczyńska Zuzanna03Śląsk Wrocław29.91495
60.Gorzeń Marta03Cityzen Poznań29.94494
61.Łabaj Zuzanna03Kormoran Olsztyn29.96493
62.Kwiatkowska Zuzanna03Wodnik Bielsk Podlaski29.98492
63.Kantecka Julia03Włkniarz 1925 Kalisz30.00491
64.Baranowska Martyna03Warta Poznań30.01490
65.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg30.07487
Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Krakw30.07487
67.Węclewska Aleksandra03Śląsk Wrocław30.15483
68.Kozaczuk Klara03Żoliborz Warszawa30.16483
69.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.30.18482
70.Wałuszko Adrianna03Juvenia Białystok30.27478
Poznakowska Wiktoria03SMS Victoria Racibrz30.27478
72.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała30.31476
73.Panek Nikola03Jasień Sucha Besk.30.36473
Salamon Zuzanna03Aquatica Pawłowice30.36473
75.Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw30.43470
76.Hajduk Oliwia03Atol Oleśnica30.45469
Skrzypiec Nika03Juvenia Wrocław30.45469
78.Mikszan Zuzanna03Aquatica Pawłowice30.52466
79.Machnicka Alicja03MZOS Płock30.54465
80.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice30.57464
Więckowska Alicja03Delfin Garwolin30.57464
82.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice30.58463
Dąbrowska Zuzanna03Jedynka Elbląg30.58463
84.Januszewska Otylia03MZOS Płock30.65460
85.Samuła Kornelia03Olimpijczyk 23 Lublin30.70458
86.Maślej Iga03Juvenia Wrocław30.72457
87.Łakomiak Julia03Włkniarz 1925 Kalisz30.82452
88.Kapusta Karolina03Sokł Rzeszw30.98446
89.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice31.05443
90.Kacperska Laura03Polonia Warszawa31.10440
91.Jaroni Dominika03Warta Poznań31.11440
Głazik Dominika03Piętnastka Bydgoszcz31.11440
93.Olech Cecylia03ŚUKS Warszawa31.13439
94.Obuchowicz Natasza03GOS Raszyn31.18437
95.Krawiec Laura03AZS AWF Wrocław31.48425
96.Milewska Zofia03G-8 Bielany Warszawa31.52423
97.Banasiak Oliwia03Polonia Warszawa31.58421
98.Chorała Małgorzata03Wodnik Rawicz31.59420
99.Wolna Wiktoria03MKP Wągrowiec31.65418
Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.31.65418
101.Bańkowska Patrycja03Orlik Przeworsk31.66417
Rojek Paula03Polonia Warszawa31.66417
103.Jankowska Joanna03Wodnik Police31.72415
104.Kucharska Aleksandra03Huragan Sosnowiec31.74414
105.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice31.81412
106.Sobczyk Paulina03Warta Poznań31.86410
107.Laska Kornelia03Manta Warszawa Włochy31.87409
108.Schwarz Helena03Sidemka Sopot31.94406
109.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łdź32.01404
110.Stodolska Zofia03Astoria Bydgoszcz32.24395
111.Bratuś Patrycja03Gryf Dębica32.46387
112.Ostrowska Maja03Harpun Osiecznica32.51385
Sadłowska Maja03Żoliborz Warszawa32.51385
114.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała32.64381
115.Kamińska Natalia03Delfin Gdynia32.91372
116.Gadzińska Aleksandra03MTS Kwidzyn33.36357
117.Reszkiewicz Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin33.90340
118.Ciesielska Natalia03UKS SP-149 Łdź34.93311
119.Krauza Julia03Płetwal Szczytno34.96310
120.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki35.29301


<< TOP >>
Konkurencja 2
13/7/2018 - 9:19
Chłopcw, 50m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat23.61Orlicz FilipPOLWarsaw1/12/2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.24.21644A
2.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.24.83597A
Włoch Jakub03Posnania Poznań24.83597A
4.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.25.02583A
5.Romanowski Dawid03Piątka Konstantynw Łdzki25.12576A
6.Kajzer Oliwier03Wodnik-29 Katowice25.28565A
7.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw25.30564A
8.Zawadzki Dominik03Wodnik Bielsk Podlaski25.31563A
9.Rembowski Jan03IKS Konstancin25.37559B
10.Smoliński Rafał03Delfin Legionowo25.39558B
11.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Gry25.42556B
Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park25.42556B
13.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.25.48552B
14.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanw25.57546B
15.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa25.67540B
16.Podsiadło Grzegorz03Wodnik-29 Katowice25.72537B
17.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice25.80532R
18.Więckowski Jakub03Jagiellonka Warszawa25.84529R
19.Kuls Jan03Delfin Inowrocław25.91525
Kowalczyk Piotr03Polonia Warszawa25.91525
21.Szeląg Dawid03Meduza Pajęczno25.92524
Bober Paweł03Żabianka Gdańsk25.92524
23.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław25.98521
24.Worobiec Daniel03Neptun Świdnica26.01519
25.Panasiuk Mateusz03Wodnik Bielsk Podlaski26.02518
26.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Krakw26.04517
27.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa26.21507
Gąsiorowski Michał03GIM 92 Ursynw Warszawa26.21507
29.Biskupski Kacper03Słowianka Gorzw Wlkp.26.27504
30.Brodziński Franciszek03Znicz Koszalin26.28503
31.Tęcza Maciej03Włkniarz 1925 Kalisz26.30502
32.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim26.33500
33.Walat Sebastian03Pirania Targwek26.37498
34.Matuszyński Mikołaj03G-8 Bielany Warszawa26.38498
35.Klimek Maciej03Wodnik Radom26.41496
36.Roś Jakub03Znicz Koszalin26.42495
37.Cyckowski Aleksander03Jedynka Elbląg26.45494
38.Żukowski Kamil03SMS Galicja Krakw26.48492
39.Pietucha Tymoteusz03Wodnik-29 Katowice26.51490
40.Piechowski Krzysztof03Juvenia Białystok26.52490
41.Krl Wiktor03Wodnik Włocławek26.53489
42.Węgrzynowicz Miłosz03Olimpijczyk Suwałki26.54489
43.Szczepanik Szymon03Sokł Rzeszw26.58486
44.Sienkiewicz Aleksander03Harpun Osiecznica26.59486
45.Rogoziński Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin26.63484
46.Turała Adrian03Neptun Stargard26.66482
47.Jasiński Bartłomiej03Jedynka Łdź26.70480
Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom26.70480
Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice26.70480
50.Hnatyk Damian03Dwjka Morena Gdańsk26.77476
Lewandowski Damian03MZOS Płock26.77476
52.Skrobała Jakub03TP Zielona Gra26.81474
53.Sobota Jakub03Na Fali Bytom26.83473
54.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Gry26.86471
55.Grzegrzłka Albert03G-8 Bielany Warszawa26.87471
56.Urban Jakub03Orlik Lublin26.88470
57.Pawlewicz Konrad03Orka Lubań26.89470
58.Szymczak Szymon03Juvenia Wrocław26.90469
Gera Franciszek03Fala Nieporęt26.90469
60.Michałowski Eryk03Omega Sokłka26.93468
61.Nazaruk Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin26.96466
62.Kowalewski Paweł03Juvenia Białystok26.97466
63.Życzkowski Kamil03Olimpijczyk Suwałki26.98465
64.Berbelski Adam03Wodnik Łask27.05461
65.Magosz Michał03Huragan Sosnowiec27.08460
66.Suszczenko Iwan03Harpun Osiecznica27.12458
67.Sokołowski Fabian03Dwjka Morena Gdańsk27.13457
Lewicki Filip03SMS Galicja Krakw27.13457
69.Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice27.15456
Urbanowski Jakub03G-8 Bielany Warszawa27.15456
71.Salik Mateusz03Aquatica Pawłowice27.18455
72.Fulbiszewski Oskar03Balt Bielawa27.19454
Sobowiec Mateusz03Piętnastka Bydgoszcz27.19454
74.Zamojski Kacper03Trjka Łdź27.20454
75.Tarka Maciej03Centrum Staszw27.23452
Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot27.23452
77.Skrzypek Filip03SMS Galicja Krakw27.27450
78.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław27.33447
79.Przybysz Jarosław03MKP Wągrowiec27.35446
80.Konwa Jakub03Wodnik Radom27.37445
81.Gorra Mikołaj03MKP Szczecin27.39444
82.Lisik Kacper03Shark Rudna27.42443
83.Grzegorzyca Paweł03Grnik Sosnowiec27.46441
84.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibrz27.50439
85.Leśniewski Patryk03Piątka Konstantynw Łdzki27.51439
Koryciński Kamil03SMS Galicja Krakw27.51439
87.Grabski Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin27.52438
88.Macioszek Maksymilian03Ochota Warszawa27.57436
Pogoda Filip03Olimpijczyk 23 Lublin27.57436
90.Krajewski Mateusz03Orka Iława27.60434
91.Siermantowski Filip03Juvenia Białystok27.62433
Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław27.62433
93.Matysiak Kacper03Warta Poznań27.64432
Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw27.64432
95.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki27.66432
Przybytniak Sean03Żoliborz Warszawa27.66432
97.Zdanowicz Patryk03Rekin Świebodzice27.69430
Gałecki Krzysztof03Trjka Łdź27.69430
Rzeźnik Kacper03Wodnik Rawicz27.69430
100.Sikora Kacper03SMS Galicja Krakw27.71429
101.Wojnowski Damian03Wodnik Police27.74428
102.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.27.75427
103.Pawlak Hubert03AZS Politechniki Łdzkiej27.76427
104.Guściora Maciej03Delfin Tarnobrzeg27.77426
105.Pierzchała Adam03Wodnik Radom27.80425
106.Kurkowski Oskar03Sidemka Sopot27.83424
107.Komorowski Kacper03MOSM Tychy27.87422
108.Reterski Damian03Znicz Koszalin27.90420
109.Woźny Oskar03Aquastacja Gdańsk27.91420
110.Hanf Szymon03Korona Krakw27.93419
111.Straszyński Kacper03Trjka Łdź28.02415
112.Paszkowski Konstanty03GIM 92 Ursynw Warszawa28.04414
Berej Kacper03Olimpijczyk 23 Lublin28.04414
114.Malinowski Jakub03Słowianka Gorzw Wlkp.28.06413
115.Dywan Miłosz03Śląsk Wrocław28.12411
116.Bąkowski Mikołaj03Warta Poznań28.13410
Korzeniowski Wiktor03Manta Jelcz-Laskowice28.13410
118.Dybowski Jan03SMS Galicja Krakw28.14410
119.Szukała Krzysztof03Warta Poznań28.18408
120.Urbanek Filip03Fala Ropczyce28.19408
121.Sobiech Szymon03UKS SP-149 Łdź28.22406
122.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św.28.24405
123.Wrblewski Michał03Olimpijczyk Suwałki28.30403
Basa Szymon03SMS Galicja Krakw28.30403
125.Boduszek Julian03Wodnik-29 Katowice28.32402
126.Wojtkowiak Mateusz03Warta Poznań28.37400
127.Martin-Woźniak Wiktor03Delfin Toruń28.41398
128.Sitnik Jakub03Delfin Garwolin28.44397
129.Nazaruk Piotr03Juvenia Białystok28.47396
130.Syldatk Wiktor03Aqua Ustka28.52394
131.Dzięndzia Radosław03Sidemka Sopot28.65388
132.Dzieszuta Kacper03Juvenia Białystok28.88379
133.Koprowski Aleksander03Cityzen Poznań29.02374
134.Okręt Oliwier03KSZO Ostrowiec Św.29.04373
135.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Krakw29.05372
136.Szczepański Jakub03Wodnik Łask29.09371
137.Skoczylas Michał03Wodnik-29 Katowice29.13369
138.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.29.23366
139.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.29.24365
140.Płaziak Szymon03Warta Poznań29.31363
141.Swka Aleks03Warta Poznań29.42359
142.Brus Marcel03Olimpia Lublin29.53355
143.Ławrynowicz Maciej03Astoria Bydgoszcz29.66350
144.Fortuna Filip03SMS Galicja Krakw29.70348
145.Małek Mikołaj03Posnania Poznań29.79345
146.Białek Igor03Aqua Ustka29.81345
147.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Krakw30.20331
148.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki30.86311
149.Korczak Jakub03BUKS Warszawa31.12303
DYSKW.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:36)
DYSKW.Węgliński Błażej03Wodnik Radom
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 9:35)


<< TOP >>
Konkurencja 3
13/7/2018 - 9:43
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat32.36Zachoszcz PaulinaPOLGorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Włodarkiewicz Magdalena03Pirania Targwek32.82718A
2.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław33.77659A
3.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry33.84655A
4.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa34.19635A
5.Motyl Sara03AZS Politechniki Łdzkiej34.37625A
6.Błażejewska Nikola03Wodnik Łask34.42623A
7.Pastuszuk Paulina03Olimpia Lublin34.59614A
8.Dopart Marcelina03Wodny Świat Kudowa Zdr.34.73606A
9.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice34.77604B
10.Kamińska Anna03Piętnastka Bydgoszcz35.06589B
11.Russek Agata03Polonia Warszawa35.08588B
12.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry35.21582B
Zych Natalia03Wodnik Radom35.21582B
14.Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw35.27579B
15.Olech Cecylia03ŚUKS Warszawa35.43571B
16.O'Hara Julia03Ikar Mielec35.44570B
17.Osiniak Iga03Olimpia Lublin35.48568R
18.Walczak Oliwia03MKP Szczecin35.51567R
19.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko35.75556
20.Gliszczyńska Aleksandra03Jedynka SP Solex Lębork35.83552
Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw35.83552
22.Dąbrowska Dominika03Znicz Koszalin36.22534
23.Kurek Agnieszka03Jedynka SP Solex Lębork36.41526
24.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibrz36.42526
25.Wrbel Martyna03MKS Piaseczno36.54520
26.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle36.77511
27.Kertyńska Nadia03Śląsk Wrocław36.83508
28.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszkw36.95503
29.Elsner Aleksandra03Polonia Warszawa36.96503
30.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.36.97502
31.Łakomiak Julia03Włkniarz 1925 Kalisz37.10497
32.Dziedzic Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin37.12496
33.Szarczyńska Zuzanna03Śląsk Wrocław37.19494
34.Skiba Oliwia03TP Zielona Gra37.23492
35.Wojakiewicz Matylda03AZS AWF Wrocław37.25491
36.Lasecka Aleksandra03MKS SP 63 Bydgoszcz37.51481
37.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice37.89467
38.Zhuk Daria03Manta Jelcz-Laskowice38.02462
39.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała38.17456
40.Koczyk Aleksandra03Żoliborz Warszawa38.23454
41.Niedobitek Izabela03Kronos Strzelce Op.38.24454
42.Skibczak Paulina03G-8 Bielany Warszawa38.45447
43.Orłowska Agata03CSiR MOS Dąbrowie Grn.38.54443
44.Gral Paula03Dwjka Tczew38.83434
45.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa38.99428
46.Kapusta Karolina03Sokł Rzeszw39.32418
47.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice39.38416
48.Szymańska Kinga03Aquatica Pawłowice39.49412
49.Kaczmarek Julianna03Astromal Leszno39.71405
50.Ciszewska Amelia03Olimpijczyk Suwałki40.06395
51.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.40.38385
52.Reszkiewicz Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin40.70376
53.Machnicka Alicja03MZOS Płock41.35359
54.Banasiak Oliwia03Polonia Warszawa41.94344
55.Pilarska Natalia03MKP Wągrowiec42.92321
56.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała46.71249


<< TOP >>
Konkurencja 4
13/7/2018 - 9:53
Chłopcw, 50m klasyczny

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.52Kulesza ŁukaszPOLWarszaw10/12/2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zhuravel Nazar03Śląsk Wrocław29.62672A
2.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa29.94651A
3.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw30.71603A
4.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin30.78599A
5.Krawczyk Jakub03Astromal Leszno30.83596A
6.Skra Bartosz03Piątka Konstantynw Łdzki30.97588A
7.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim31.10580A
8.Biedka Mikołaj03Włkniarz 1925 Kalisz31.18576?
Majta Jakub03SMS Galicja Krakw31.18576?
10.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław31.21574B
11.Jachimowicz Maksymilian03Polonia Warszawa31.33568B
12.Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw31.48560B
13.Majstrenko Michał03Start Opole31.62552B
14.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz31.66550B
15.Rembowski Jan03IKS Konstancin31.92537B
16.Skrzypek Piotr03ŚUKS Warszawa32.05530B
17.Komorowski Kacper03MOSM Tychy32.23521R
18.Dybowski Jan03SMS Galicja Krakw32.39514R
19.Wawryca Hubert03SMS Victoria Racibrz32.41513
20.Markowski Kacper03Polonia Warszawa32.47510
21.Burszyk Bartosz03SMS Victoria Racibrz32.51508
22.Duszczak Kacper03Trjka Środa Wlkp.32.55506
23.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim32.66501
24.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz32.69500
25.Jasiński Bartłomiej03Jedynka Łdź32.75497
26.Szczepanik Szymon03Sokł Rzeszw32.77496
27.Dominiczak Kamil03Piątka Chorzw32.78496
28.Michalak Jan03Nawa Skierniewice32.84493
29.Wojda Kamil03TP Zielona Gra32.87492
30.Marciniak Kacper03Żabianka Gdańsk33.07483
31.Swiekatowski Wojciech03TP Zielona Gra33.10481
32.Skiba Jakub03Polonia Warszawa33.11481
33.Czaja Marco03Start Opole33.41468
34.Lewandowski Oliwier03MZOS Płock33.44467
35.Gliński Kacper03Jedynka SP Solex Lębork33.45466
36.Labich Wiktor03Trjka Łdź33.52463
37.Michałowski Eryk03Omega Sokłka33.54463
38.Filipiak Grzegorz03Astromal Leszno33.73455
Podsiadło Grzegorz03Wodnik-29 Katowice33.73455
40.Barczyk Jan03Omega Olkusz33.75454
41.Wilanowski Mateusz03Jedynka Łdź33.79452
42.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa33.99444
43.Węgliński Błażej03Wodnik Radom34.01444
44.Marzec Milan03Aquastacja Gdańsk34.17438
45.Snoch Michał03Na Fali Bytom34.33431
46.Skrobała Jakub03TP Zielona Gra34.52424
47.Krl Wiktor03Wodnik Włocławek34.74416
48.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszkw35.14402
49.Klimek Maciej03Wodnik Radom35.17401
50.Rowiński Dominik03Warszawianka- Wodny Park35.32396
51.Szukała Krzysztof03Warta Poznań35.45392
52.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Krakw35.50390
53.Zachwieja Ignacy03Warta Poznań35.67385
54.Konwa Jakub03Wodnik Radom35.69384
Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.35.69384
56.Praga Maksymilian03Polonia Warszawa35.93376
57.Rojek Piotr03Fala Ropczyce36.00374
58.Gąsiorowski Michał03GIM 92 Ursynw Warszawa36.24367
59.Auguściński Mateusz03Trjka Łdź36.40362
60.Siermantowski Filip03Juvenia Białystok36.74352
61.Wrzeszcz Mateusz03MKP Szczecin37.11341
62.Syldatk Wiktor03Aqua Ustka37.26337
63.Suszczenko Iwan03Harpun Osiecznica37.69326
64.Skwarnicki Jakub03BUKS Warszawa37.88321
65.Gawiński Oscar03Neptun Świdnica37.96319
66.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki41.74240


<< TOP >>
Konkurencja 5
13/7/2018 - 10:05
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:01.43Nogaj PaulinaPOLDubai (UAE)30/8/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Zielińska Daria03Polonia Warszawa1:03.79657A29.7634.03
2.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa1:04.45637A30.2934.16
3.Murawska Maria03Polonia Warszawa1:05.08619A29.8235.26
4.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw1:05.41610A30.0735.34
5.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.1:05.49607A29.9135.58
6.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim1:05.68602A30.4835.20
7.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra1:05.76600A30.5235.24
8.Wrbel Julia03Polonia Warszawa1:06.67576A31.1935.48
9.Gancarz Julia03Ikar Mielec1:06.68576B31.2535.43
10.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki1:07.08565B30.4036.68
11.Celmer Wiktoria03Warta Poznań1:07.09565B30.6236.47
12.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:07.11564B31.5035.61
13.Możdżan Milena03Shark Rudna1:07.52554B31.2336.29
14.Szymańska Julia03UKS 190 Łdź1:07.67551B31.5236.15
15.Brzostek Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:07.77548B31.7935.98
16.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki1:07.82547B31.0636.76
17.Lutkiewicz Gabriela03Wisła Puławy1:08.32535R31.6836.64
18.Nowakowska Marta03Śląsk Wrocław1:08.48531R31.5436.94
19.Dembowska Weronika03CSiR MOS Dąbrowie Grn.1:08.5453031.6536.89
20.O'Hara Julia03Ikar Mielec1:08.5752932.5636.01
21.Kozińska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa1:09.2751331.8737.40
22.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry1:09.4650932.5636.90
23.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin1:09.4750931.1338.34
24.Ancypo Agnieszka03Omega Sokłka1:09.5350832.0737.46
25.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżw1:09.5650732.6936.87
26.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibrz1:09.7850231.7638.02
27.Badzian Natalia03Polonia Warszawa1:09.8050231.7238.08
28.Ziobro Maja03Znicz Koszalin1:10.0249732.4137.61
29.Piotrowska Wiktoria03Żabianka Gdańsk1:10.9847731.7239.26
30.Jurek Michalina03GIM 92 Ursynw Warszawa1:11.0147633.1137.90
31.Żurawska Kaja03Olimpia Lublin1:11.1247432.3538.77
32.Frysiak Zuzanna03Piętnastka Bydgoszcz1:11.3547033.5737.78
33.Schwarz Helena03Sidemka Sopot1:11.3646933.1938.17
34.Gradek Aleksandra03Fala Nieporęt1:11.6146532.4339.18
35.Chąciak Sandra03GIM 92 Ursynw Warszawa1:11.7346232.2739.46
36.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa1:11.9045933.2838.62
37.Kosacka Iga03Zryw Opole1:12.1645433.1439.02
38.Sołoniewicz Julia03Omega Sokłka1:12.2945233.7438.55
39.Janacz Daria03SMS Victoria Racibrz1:13.2343433.0840.15
40.Śmiechowska Maria03Juvenia Wrocław1:13.2443433.5439.70
41.Adamska Maria03ŚUKS Warszawa1:13.3743233.4939.88
42.Wąsik Julia03Unia Oświęcim1:13.6042832.8440.76
43.Kacperska Laura03Polonia Warszawa1:13.8842333.9039.98
44.Macioła Maja03Juvenia Wrocław1:14.3741533.5040.87
45.Witek Aleksandra03Żabianka Gdańsk1:14.3841433.7940.59
46.Stansberry Liliane03GOS Raszyn1:14.8140732.7642.05
47.Panek Nikola03Jasień Sucha Besk.1:14.9340534.2840.65
48.Bogusz Kaja03BUKS Warszawa1:15.1040334.5640.54
49.Sadowska Wiktoria03Kormoran Olsztyn1:15.9938934.5341.46
50.Wojakiewicz Matylda03AZS AWF Wrocław1:16.3538332.9943.36
51.Cichocka Oliwia03Olimpijczyk 23 Lublin1:16.7037834.7441.96
52.Jaroni Dominika03Warta Poznań1:17.2737035.5441.73
53.Krawiec Laura03AZS AWF Wrocław1:20.0633235.5244.54
54.Frąckiewicz Emilia03Delfin Garwolin1:20.2033137.0043.20
55.Schab Zuzanna03Wisła Krakw1:20.2333035.1845.05
56.Gadzińska Aleksandra03MTS Kwidzyn1:21.5331535.9845.55
57.Rojek Paula03Polonia Warszawa1:22.1230835.6246.50
58.Kamińska Natalia03Delfin Gdynia1:27.8125239.1048.71
59.Stosiek Weronika03SMS Victoria Racibrz1:29.4723835.3154.16


<< TOP >>
Konkurencja 6
13/7/2018 - 10:22
Chłopcw, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat55.91Goraj MarcinPOLKosice (SVK)10/12/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Gry57.49650A26.0931.40
2.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa58.12629A27.3330.79
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.58.23626A27.6030.63
4.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław58.34622A27.2631.08
5.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa59.12598A27.8531.27
6.Korona Kacper03MKP Szczecin59.23595A27.3031.93
7.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.59.34591A27.5631.78
8.Wlazłowski Kamil03Polonia Warszawa59.82577A27.3732.45
9.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice1:00.10569B27.7332.37
10.Wiśniewski Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz1:00.15568B27.8832.27
11.Kuls Jan03Delfin Inowrocław1:00.49558B28.5231.97
12.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice1:00.59555B28.2232.37
13.Czech Arkadiusz03Grnik Sosnowiec1:00.99545B28.2932.70
14.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.1:01.09542B28.1732.92
15.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łdź1:01.10542B28.2932.81
16.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw1:01.67527B27.5334.14
17.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim1:01.69526R29.0732.62
18.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:02.01518R28.3933.62
19.Szymczykowski Jakub03Start Opole1:02.0451729.1432.90
20.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanw1:02.2051328.4333.77
21.Smoliński Rafał03Delfin Legionowo1:02.2551228.3033.95
22.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św.1:02.3950929.3533.04
23.Michalak Piotr03Ochota Warszawa1:02.4250829.4233.00
24.Roś Jakub03Znicz Koszalin1:02.5850428.7833.80
25.Mrz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin1:02.6350328.5634.07
26.Skrzypek Filip03SMS Galicja Krakw1:02.8149928.1834.63
27.Chołżyński Nikodem03Olimpijczyk 23 Lublin1:02.9049629.2733.63
28.Kowalski Daniel03Atol Oleśnica1:02.9849429.4933.49
29.Panasiuk Mateusz03Wodnik Bielsk Podlaski1:03.1449129.4733.67
30.Kudliński Łukasz03UKS SP-149 Łdź1:03.3948528.8434.55
31.Nosarzewski Kornel03Warszawianka- Wodny Park1:03.4048528.7234.68
32.Węgrzynowicz Miłosz03Olimpijczyk Suwałki1:03.4548429.0334.42
33.Gera Franciszek03Fala Nieporęt1:03.6048029.2234.38
34.Greczan Sebastian03Juvenia Białystok1:03.8147530.5133.30
Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław1:03.8147529.2434.57
36.Cybulski Jakub03Tri-Team Rumia1:04.0047129.8634.14
37.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz1:04.0547029.8534.20
38.Marzec Milan03Aquastacja Gdańsk1:04.4246229.3835.04
39.Swojng Igor03Unia Oświęcim1:04.5046030.2034.30
40.Kupcewicz Kajetan03MKS SP 63 Bydgoszcz1:04.8845229.8934.99
41.Szwiec Jakub03"5 plus 1" Opole1:04.9545130.2234.73
42.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn1:04.9845030.2534.73
43.Zieliński Maksymilian03G-8 Bielany Warszawa1:05.3944230.2835.11
44.Śliwa Michał03Fala Ropczyce1:05.5044030.0135.49
45.Pietucha Tymoteusz03Wodnik-29 Katowice1:05.5643829.7335.83
46.Gałecki Krzysztof03Trjka Łdź1:05.9743030.4435.53
47.Berbelski Adam03Wodnik Łask1:06.0242930.4435.58
48.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz1:06.3042430.2736.03
49.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice1:06.3142430.8935.42
50.Zając Kamil03Unia Oświęcim1:06.4542130.8335.62
51.Fulbiszewski Oskar03Balt Bielawa1:06.5142030.4236.09
52.Tęcza Maciej03Włkniarz 1925 Kalisz1:07.0840930.3036.78
53.Tumialis Maciej03Olimpijczyk Suwałki1:07.2340630.4936.74
54.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki1:07.4340331.4136.02
55.Martin-Woźniak Wiktor03Delfin Toruń1:08.9537730.9438.01
56.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn1:09.0137631.6737.34
57.Pierzchała Adam03Wodnik Radom1:09.0637531.2737.79
58.Rowiński Dominik03Warszawianka- Wodny Park1:09.1137431.8937.22
59.Urbanek Filip03Fala Ropczyce1:09.3037131.4437.86
60.Małek Mikołaj03Posnania Poznań1:09.4836831.6537.83
61.Zdanowicz Patryk03Rekin Świebodzice1:09.8236331.6538.17
62.Swka Aleks03Warta Poznań1:12.6832234.0138.67
63.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.1:15.3928833.8841.51
64.Wrblewski Michał03Olimpijczyk Suwałki1:16.4527633.1443.31
65.Białek Igor03Aqua Ustka1:17.9326134.2343.70


<< TOP >>
Konkurencja 7
13/7/2018 - 10:39
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:00.03Knop AleksandraPOLLodz25/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:04.63744A29.1132.0632.2231.24
2.Kawka Nina03GIM 92 Ursynw Warszawa2:09.41665A30.3733.3433.2932.41
3.Szwabińska Adrianna03Torpeda Oleśnica2:10.22653A29.7533.5533.6533.27
4.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.2:10.39650A30.6133.0833.5233.18
5.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin2:10.46649A30.6333.5833.6732.58
6.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:11.39635A29.9832.9434.3334.14
7.Zbrojewska Zofia03Trjka Łdź2:11.55633A30.6533.2434.2333.43
8.Kuziw Martyna03Unia Oświęcim2:12.37621A30.3933.5934.4333.96
9.Ambroży Antonina03Ochota Warszawa2:12.57618B30.2533.9834.5633.78
10.Szczepańska Maria03Warta Poznań2:12.65617B31.3133.9434.4132.99
11.Dąbrowska Wiktoria03Polonia Warszawa2:12.97613B31.4234.1333.8733.55
12.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibrz2:13.02612B30.2734.4134.5033.84
13.Piepirka Martyna03Żabianka Gdańsk2:13.35608B30.8834.5734.7733.13
14.Neubauer Paulina03Dwjka Tczew2:13.46606B31.1133.9934.4433.92
15.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowie Grn.2:13.85601B31.4933.5534.5134.30
16.Słowik Martyna03IKS Konstancin2:14.34594B31.3233.9734.6934.36
17.Ziemacka Julia03Muszelka Warszawa2:14.65590R31.1934.1635.1334.17
18.Machulak Maja03Fala Kraśnik2:14.91587R31.4234.7334.9133.85
19.Kozaczuk Klara03Żoliborz Warszawa2:15.2458330.8333.7235.1235.57
20.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:16.1357131.4134.5335.9234.27
21.Wrbel Zofia03Unia Oświęcim2:16.9756131.6035.0335.3534.99
22.Kindrat Julia03SiKReT Gliwice2:17.8655031.8434.8635.8435.32
23.Puzoń Paulina03Aquatica Pawłowice2:17.8855030.3734.9636.7735.78
24.Kawczyńska Zuzanna03MKP Szczecin2:18.5554232.2336.1836.1933.95
25.Krassowska Milena03Sidemka Sopot2:18.6354130.8235.9537.2234.64
26.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice2:18.7553931.0634.0136.6237.06
27.Chąciak Sandra03GIM 92 Ursynw Warszawa2:19.0753631.9035.7636.3535.06
28.Żerańska Urszula03BUKS Warszawa2:19.3753232.2535.4036.3335.39
29.Socha Anna03Włkniarz 1925 Kalisz2:20.1052431.1235.4936.9836.51
30.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżw2:20.4952033.5835.5736.3534.99
31.Baranowska Martyna03Warta Poznań2:20.5651931.7835.8436.9136.03
32.Więckowska Alicja03Delfin Garwolin2:20.6751831.7135.6637.1236.18
33.Motyl Sara03AZS Politechniki Łdzkiej2:20.7351732.4036.5937.5934.15
34.Dąbkowska Aleksandra03MZOS Płock2:20.8051633.0536.2536.2835.22
35.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim2:20.9251531.5635.1737.2136.98
36.Jasińska Martyna03Wodnik Łask2:20.9351533.4636.6836.3634.43
37.Kołodziejczyk Oliwia03Olimpia Lublin2:21.0751332.3935.1937.0836.41
38.Jurek Michalina03GIM 92 Ursynw Warszawa2:21.0951332.4736.0236.9435.66
39.Gral Paula03Dwjka Tczew2:21.1751231.9834.9937.2736.93
40.Januszewska Otylia03MZOS Płock2:21.1951232.1536.1937.5035.35
41.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice2:21.3051131.9535.9237.0736.36
42.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:21.4850931.9236.8537.3135.40
43.Kumor Aleksandra03Unia Oświęcim2:21.5850832.9435.8936.9535.80
44.Skrzypiec Nika03Juvenia Wrocław2:21.6650731.5036.4037.4736.29
45.Głazik Dominika03Piętnastka Bydgoszcz2:22.3350032.2436.0536.8437.20
46.Wieczorek Marika03Olimpia Lublin2:22.9949331.7636.8837.5436.81
47.Maślej Iga03Juvenia Wrocław2:23.0749232.0836.3337.6237.04
48.Kwiatkowska Zuzanna03Wodnik Bielsk Podlaski2:23.0949232.4836.2938.0436.28
49.Liwowska Maria03Piątka Konstantynw Łdzki2:23.1149232.1337.4238.0535.51
50.Adamska Julia03ŚUKS Warszawa2:23.2749031.8035.9637.9237.59
51.Wąsik Julia03Unia Oświęcim2:24.4247833.2136.4937.7436.98
52.Hajduk Oliwia03Atol Oleśnica2:24.8847432.9738.0238.3035.59
53.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg2:24.9047432.7436.7238.0937.35
54.Gorzeń Marta03Cityzen Poznań2:25.1847132.4236.7038.5537.51
55.Laska Kornelia03Manta Warszawa Włochy2:26.0446333.7036.9838.3137.05
56.Florkiewicz Liwia03Sokł Rzeszw2:26.2946032.8337.2038.9137.35
57.Cichocka Oliwia03Olimpijczyk 23 Lublin2:27.2045233.6537.5038.1437.91
58.Łabaj Zuzanna03Kormoran Olsztyn2:27.3545033.1237.1638.9338.14
59.Jankowska Joanna03Wodnik Police2:27.8944533.4436.9639.1538.34
Ciszewska Amelia03Olimpijczyk Suwałki2:27.8944533.2836.8339.4138.37
61.Kielak Julia03Kormoran Olsztyn2:28.0644433.2236.7041.5136.63
62.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice2:28.1844334.4537.9838.9036.85
63.Dziedzic Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin2:29.0143533.4437.7440.3637.47
64.Bogusz Kaja03BUKS Warszawa2:30.8741935.1139.1039.3437.32
65.Stodolska Zofia03Astoria Bydgoszcz2:31.4341533.9738.3140.2738.88
66.Sadowska Wiktoria03Kormoran Olsztyn2:32.5040633.8037.8640.7940.05
67.Ciesielska Natalia03UKS SP-149 Łdź2:33.0340236.5938.3739.4438.63
68.Czok Joanna03Kronos Strzelce Op.2:33.4539935.1339.8340.5237.97
69.Bratuś Patrycja03Gryf Dębica2:39.9335236.0040.2341.9641.74


<< TOP >>
Konkurencja 8
13/7/2018 - 11:08
Chłopcw, 200m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat1:53.87Bujoczek FilipPOLOstrowiec Sw13/12/2009

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:58.34640A27.3229.4830.2031.34
2.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź1:58.84632A27.4929.8430.6730.84
3.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:59.07628A27.6830.3830.8130.20
4.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:59.47622A27.7530.1230.8730.73
5.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park1:59.50621A27.0630.5031.5230.42
6.Wojciechowski Kajetan03Trjka Łdź2:00.04613A28.0030.7131.3829.95
7.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław2:00.19611A28.0631.2330.7830.12
8.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice2:00.43607A27.2630.7431.7230.71
9.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa2:02.32579B27.9930.5031.9931.84
10.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw2:02.39578B27.7030.6832.1231.89
11.Szeląg Dawid03Meduza Pajęczno2:02.68574B28.0931.0332.1031.46
12.Dopierała Tytus03Warta Poznań2:03.36565B26.9831.0633.1332.19
13.Czech Arkadiusz03Grnik Sosnowiec2:03.46563B28.5231.4432.4031.10
Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim2:03.46563B28.7430.6532.1731.90
15.Lewicki Filip03SMS Galicja Krakw2:03.68560B28.3231.1132.4831.77
16.Walat Sebastian03Pirania Targwek2:04.11555B28.6231.7332.3231.44
17.Gorra Mikołaj03MKP Szczecin2:04.31552R28.4432.2433.0130.62
18.Szymczak Szymon03Juvenia Wrocław2:04.49550R29.1831.9632.3830.97
19.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim2:04.6954728.3732.0732.7731.48
20.Malarz Marcin03Unia Oświęcim2:04.7154728.5331.2532.4832.45
21.Forgel Konrad03TP Zielona Gra2:04.7254729.0531.8632.1131.70
22.Romanowski Dawid03Piątka Konstantynw Łdzki2:05.0254327.8332.2533.7531.19
23.Jasiński Jakub03Jedynka Łdź2:05.1354129.6731.8732.3531.24
24.Zarychta Marcel03Olimpia Lublin2:05.2554028.1831.6733.0232.38
25.Kowalski Marek03TP Zielona Gra2:05.3953828.2431.2733.0632.82
26.Trylski Wiktor03Tri-Team Rumia2:05.5053628.9431.4233.2531.89
27.Majta Jakub03SMS Galicja Krakw2:05.5953529.4732.1232.6131.39
28.Malinowski Jakub03Słowianka Gorzw Wlkp.2:05.6253528.3631.4032.8932.97
29.Para Mikołaj03Unia Oświęcim2:05.6353528.9032.1832.4232.13
30.Adamczyk Jan03Olimpijczyk 23 Lublin2:05.6453529.1732.2432.6831.55
31.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa2:05.7253428.7532.0433.0031.93
32.Swojng Igor03Unia Oświęcim2:05.7553328.9331.4632.9832.38
33.Paszkowski Konstanty03GIM 92 Ursynw Warszawa2:05.7853328.7331.7632.4632.83
34.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim2:06.1052928.8631.4632.9232.86
35.Więckowski Jakub03Jagiellonka Warszawa2:06.7152127.5331.1033.2734.81
36.Lewandowski Oliwier03MZOS Płock2:06.8851928.9732.7532.3732.79
37.Pogoda Filip03Olimpijczyk 23 Lublin2:07.1651628.6833.1033.4831.90
38.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław2:07.2251528.6432.4933.4632.63
39.Koryciński Kamil03SMS Galicja Krakw2:07.4251229.2331.4933.2533.45
40.Włoch Jakub03Posnania Poznań2:07.4751229.5433.0633.2631.61
41.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibrz2:07.7950829.1332.7533.7032.21
42.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn2:07.9250629.7032.4633.4832.28
43.Roguski Mateusz03Muszelka Warszawa2:07.9350628.7232.4933.5233.20
44.Sobowiec Mateusz03Piętnastka Bydgoszcz2:08.4750028.8032.4133.6633.60
45.Piechowski Krzysztof03Juvenia Białystok2:08.5050030.3734.3733.4530.31
46.Grzegrzłka Albert03G-8 Bielany Warszawa2:10.1948029.5432.0333.8034.82
47.Krupiński Wojciech03Posnania Poznań2:10.3247928.9032.9134.9833.53
48.Nazaruk Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin2:10.4047829.5733.7434.1732.92
49.Sokołowski Fabian03Dwjka Morena Gdańsk2:10.6247629.2332.3434.0834.97
50.Filipiak Grzegorz03Astromal Leszno2:11.0147130.2933.8234.9231.98
51.Soiński Dominik03Warta Poznań2:11.4246730.3033.7034.9132.51
52.Dominiczak Kamil03Piątka Chorzw2:11.4346729.6033.0535.0933.69
53.Kupcewicz Kajetan03MKS SP 63 Bydgoszcz2:11.5246630.1033.9933.7933.64
54.Cybulski Jakub03Tri-Team Rumia2:11.8546229.8833.7734.6933.51
55.Basa Szymon03SMS Galicja Krakw2:12.0846029.3932.7935.0234.88
56.Nazaruk Piotr03Juvenia Białystok2:12.5245530.2033.8135.4333.08
57.Szwiec Jakub03"5 plus 1" Opole2:12.5745530.4633.5634.5933.96
58.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Krakw2:13.6844430.3134.1434.9234.31
59.Worobiec Daniel03Neptun Świdnica2:13.9744130.1234.0434.5835.23
60.Kurkowski Oskar03Sidemka Sopot2:14.1343930.5034.9836.1132.54
61.Rogoziński Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin2:14.2943830.2534.7836.0433.22
62.Zając Kamil03Unia Oświęcim2:14.3943730.9734.4235.6433.36
63.Dzięndzia Radosław03Sidemka Sopot2:14.5843530.4035.1536.6832.35
64.Gawiński Oscar03Neptun Świdnica2:14.6443431.0233.2335.0035.39
65.Wojtkowiak Mateusz03Warta Poznań2:14.7443330.4334.8835.2234.21
66.Zachwieja Ignacy03Warta Poznań2:14.8743231.1234.2835.2434.23
67.Świć Mateusz03Olimpijczyk 23 Lublin2:15.2742830.7933.9735.0835.43
68.Zieliński Maksymilian03G-8 Bielany Warszawa2:15.6842430.2935.2036.1934.00
69.Fortuna Filip03SMS Galicja Krakw2:15.8042330.6134.8936.1434.16
70.Gaweł Jakub03MKP Szczecin2:15.9942131.1134.0035.4535.43
71.Reterski Damian03Znicz Koszalin2:16.3341830.0934.9836.7334.53
72.Pawlak Hubert03AZS Politechniki Łdzkiej2:16.4741731.1436.0635.4433.83
73.Lisik Kacper03Shark Rudna2:16.8941330.7934.2436.1035.76
74.Leśniewski Patryk03Piątka Konstantynw Łdzki2:17.3240930.7635.4137.0834.07
75.Szczepański Jakub03Wodnik Łask2:17.7740530.8234.6836.3335.94
76.Koprowski Aleksander03Cityzen Poznań2:18.1540231.3135.1036.1835.56
77.Grabski Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin2:18.1640229.5435.0737.6735.88
78.Skrzyszowski Bruno03Wisła Krakw2:18.2740130.5334.6436.0937.01
79.Zamojski Kacper03Trjka Łdź2:18.3440030.6635.1236.8635.70
80.Pawlewicz Konrad03Orka Lubań2:18.5539930.1335.7537.3835.29
81.Przybytniak Sean03Żoliborz Warszawa2:18.6239830.1434.7136.8236.95
82.Dywan Miłosz03Śląsk Wrocław2:19.0639431.8435.6436.8434.74
83.Skoczylas Michał03Wodnik-29 Katowice2:19.6838931.7135.2036.8235.95
84.Sitnik Jakub03Delfin Garwolin2:21.6137332.5636.5537.5434.96
85.Płaziak Szymon03Warta Poznań2:22.5236631.8536.1538.6835.84
86.Berej Kacper03Olimpijczyk 23 Lublin2:23.4135930.5735.7838.6838.38
87.Czerniak Jarosław03Olimpijczyk 23 Lublin2:23.7535732.3236.4838.7236.23
88.Bąkowski Mikołaj03Warta Poznań2:23.8135631.7636.7537.9237.38
89.Brus Marcel03Olimpia Lublin2:24.3735231.0536.2338.8338.26
90.Korzeniowski Wiktor03Manta Jelcz-Laskowice2:24.7934931.8836.9338.4437.54
91.Przybysz Jarosław03MKP Wągrowiec2:25.5234433.4038.1339.1534.84
92.Rzeźnik Kacper03Wodnik Rawicz2:26.3033832.5037.7439.8536.21


<< TOP >>
Konkurencja 9
13/7/2018 - 11:44
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:14.24Naziębło KlaudiaPOLGorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź2:20.30691A32.2335.5336.5436.00
2.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:24.12637A34.2936.5936.9536.29
3.Piskorska Adela03Torpeda Oleśnica2:24.63631A33.3036.5737.9736.79
4.Nowak Maja03Ochota Warszawa2:25.03625A32.5136.4338.0238.07
5.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin2:25.64618A33.1236.5238.2237.78
6.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa2:26.07612A34.1836.1238.7737.00
7.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibrz2:26.93601A33.6436.6938.3838.22
8.Kozanecka Laura03UKS 190 Łdź2:28.21586A35.2337.8237.9937.17
9.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław2:28.32585B34.5937.5538.4737.71
10.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:28.86578B34.6937.7538.9637.46
11.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łdź2:29.03576B35.1738.1038.8436.92
12.Haładyn Karolina03UKS 190 Łdź2:29.80568B35.4137.4038.9938.00
13.Krzysztofiak Iga03Warta Poznań2:29.84567B34.9437.2638.6239.02
14.Sczogiel Alicja03Na Fali Bytom2:29.87567B35.1838.2438.5737.88
15.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Krakw2:30.50560B35.2337.9039.2338.14
16.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki2:30.81556B35.7237.6138.7938.69
17.Samuła Kornelia03Olimpijczyk 23 Lublin2:30.82556R35.0937.1939.0539.49
18.Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice2:31.07553R34.1638.1540.1138.65
19.Mrożewska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa2:31.2555134.0437.4739.4440.30
20.Kozińska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa2:31.9754435.6338.5039.1838.66
21.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Krakw2:32.2254135.9237.5239.8038.98
22.Ziemacka Julia03Muszelka Warszawa2:32.2354135.9938.0339.6038.61
23.Machulak Maja03Fala Kraśnik2:32.2854036.1438.4539.3138.38
24.Kantecka Julia03Włkniarz 1925 Kalisz2:32.5253835.9438.4539.9738.16
25.Frysiak Zuzanna03Piętnastka Bydgoszcz2:32.9253335.5038.3440.4038.68
26.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:33.2853035.0237.8440.0640.36
27.Czechyra Agata03Warta Poznań2:33.6252636.3538.5040.2738.50
28.Filocha Julia03MKS CKS-SMS Szczecin2:33.7052535.7439.1639.9738.83
29.Obuchowicz Natasza03GOS Raszyn2:33.8452436.8939.3239.3338.30
30.Marjańska Agata03Piętnastka Bydgoszcz2:34.3651935.1138.3141.3139.63
31.Wałuszko Adrianna03Juvenia Białystok2:34.3751936.5038.8839.6439.35
32.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Krakw2:34.8451436.6338.7540.2439.22
33.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk2:35.3150936.0139.0440.2140.05
34.Zakrzewska Marta03AZS AWF Wrocław2:35.9050335.2339.2441.7839.65
35.Milewska Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:36.0350236.3339.0240.6340.05
36.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.2:37.2449134.5538.5841.8442.27
37.Zmierczak Natalia03Kormoran Olsztyn2:37.5848736.3339.9041.3939.96
38.Krywiel Karolina03MKP Szczecin2:38.0448336.7740.2241.4139.64
39.Macioła Maja03Juvenia Wrocław2:38.5947836.4739.8441.4940.79
40.Trybułowska Simona03Jedynka SP Solex Lębork2:38.8747636.4239.8641.8440.75
41.Korolczuk Julia03Juvenia Białystok2:40.2046437.4240.1741.7240.89
42.Adamska Julia03ŚUKS Warszawa2:40.5746136.3540.7042.1841.34
43.Mikszan Zuzanna03Aquatica Pawłowice2:40.6746036.8640.3342.7940.69
44.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Krakw2:40.6846036.4940.3642.5041.33
45.Wrbel Martyna03MKS Piaseczno2:41.3245438.8241.0741.5239.91
46.Kaczyńska Anna03AZS Politechniki Łdzkiej2:42.7044337.0640.8442.8741.93
47.Żemojtel Zuzanna03MTS Kwidzyn2:42.8744137.5141.2443.3840.74
48.Pilarska Natalia03MKP Wągrowiec2:43.8443437.4842.1542.8241.39
49.Kaminiarz Sara03Astromal Leszno2:44.6642737.9941.7142.5742.39
50.Smolis Wiktoria03Jedynka SP Solex Lębork2:47.1540838.4842.3243.4142.94
51.Chorała Małgorzata03Wodnik Rawicz2:47.8940339.3141.9643.8242.80
52.Sobczyk Paulina03Warta Poznań2:48.0840238.7744.5245.0439.75
53.Hallmann Martyna03Jedynka SP Solex Lębork2:54.2236138.6244.1646.1845.26


<< TOP >>
Konkurencja 10
13/7/2018 - 12:08
Chłopcw, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:05.41Skierka JakubPOLBerlin (GER)22/12/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zubik Jan03Polonia Warszawa2:13.02595A31.0033.5934.5933.84
2.Kowalewski Paweł03Juvenia Białystok2:13.69586A31.0533.0134.6734.96
3.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław2:14.68573A31.9133.9334.7134.13
4.Coleman Alan03Jedynka Łdź2:16.34553A32.4434.7534.9734.18
5.Turała Adrian03Neptun Stargard2:16.52550A31.4133.8535.6335.63
6.Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot2:16.53550A31.9834.9035.6234.03
7.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa2:16.95545A31.1434.9535.7735.09
8.Sobota Jakub03Na Fali Bytom2:17.02544A31.5834.6735.7435.03
9.Bober Paweł03Żabianka Gdańsk2:17.20542B31.4035.0635.7734.97
10.Podgrski Patryk03Start Opole2:17.40540B31.9434.0035.8035.66
11.Urban Jakub03Orlik Lublin2:17.56538B31.6834.3935.9635.53
12.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim2:18.13531B32.8735.5035.6934.07
13.Przybysz Mateusz03BUKS Warszawa2:18.37529B32.6735.2535.5434.91
14.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Krakw2:18.42528B31.7735.0736.3735.21
15.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:19.51516B33.5835.4735.6634.80
16.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:19.59515B32.4335.7636.6034.80
17.Sobiech Szymon03UKS SP-149 Łdź2:20.51505R32.7035.7436.3835.69
18.Żukowski Kamil03SMS Galicja Krakw2:21.28497R31.7634.8937.4637.17
19.Sienkiewicz Aleksander03Harpun Osiecznica2:21.4949431.7735.5137.4136.80
20.Kowalski Daniel03Atol Oleśnica2:21.8949033.2935.3837.0636.16
21.Hnatyk Damian03Dwjka Morena Gdańsk2:21.9948934.8436.6535.7834.72
22.Siadek Aleksy03Astromal Leszno2:22.2148733.7636.7636.7634.93
23.Kasperski Patryk03Fala Kraśnik2:22.5748333.2037.1237.3934.86
24.Żyder Michał03Znicz Koszalin2:22.6348331.8935.9638.0236.76
25.Matysiak Kacper03Warta Poznań2:22.6748234.1336.5336.9435.07
26.Cyckowski Aleksander03Jedynka Elbląg2:22.8148132.2136.2137.5536.84
27.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław2:22.8848033.7237.3136.1035.75
28.Wojnowski Damian03Wodnik Police2:22.9248032.1436.5137.5736.70
29.Życzkowski Kamil03Olimpijczyk Suwałki2:24.1946732.3636.3138.7736.75
30.Celej Aleks03TP Zielona Gra2:24.8246133.0237.3538.5235.93
31.Borsuk Piotr03Fala Kraśnik2:24.9945933.6236.7538.2736.35
32.Tumialis Maciej03Olimpijczyk Suwałki2:25.0345933.3337.1038.4636.14
33.Kempa Krystian03TP Zielona Gra2:25.1045834.0836.4538.0436.53
34.Dolata Kacper03TP Zielona Gra2:25.3245634.1637.8637.4035.90
35.Śliwa Michał03Fala Ropczyce2:26.6044433.0037.2638.2838.06
36.Zieliński Andrzej03Astromal Leszno2:27.1843933.4737.4338.5337.75
37.Hanf Szymon03Korona Krakw2:27.2943834.7237.5838.5136.48
38.Straszyński Kacper03Trjka Łdź2:27.5843634.7237.8338.6236.41
39.Tarka Maciej03Centrum Staszw2:27.8143434.3037.4738.3037.74
40.Biskupski Kacper03Słowianka Gorzw Wlkp.2:28.1843033.6338.9438.9236.69
41.Guściora Maciej03Delfin Tarnobrzeg2:28.2643034.1437.8338.7837.51
42.Auguściński Mateusz03Trjka Łdź2:28.4742834.5937.5138.8337.54
43.Sikora Kacper03SMS Galicja Krakw2:29.0042334.8136.9339.2538.01
44.Okręt Oliwier03KSZO Ostrowiec Św.2:29.8341637.5939.0936.6736.48
45.Barczyk Jan03Omega Olkusz2:30.2741334.2537.2640.0338.73
46.Salik Mateusz03Aquatica Pawłowice2:32.8839236.6238.4039.9037.96
47.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św.2:33.5638737.3439.7538.9137.56
48.Woźny Oskar03Aquastacja Gdańsk2:33.7038635.5639.5941.1837.37
49.Korczak Jakub03BUKS Warszawa2:34.7737835.5839.3540.4739.37
50.Skrzyszowski Bruno03Wisła Krakw2:37.7935636.5139.7640.9840.54


<< TOP >>
Konkurencja 11
13/7/2018 - 12:31
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:45.38Knop AleksandraPOLLodz25/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź4:58.37711A
50m:
100m:
30.43
1:05.88
30.43
35.45
150m:
200m:
1:45.03
2:22.63
39.15
37.60
250m:
300m:
3:05.08
3:49.26
42.45
44.18
350m:
400m:
4:24.08
4:58.37
34.82
34.29
2.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa5:07.83647A
50m:
100m:
31.41
1:09.14
31.41
37.73
150m:
200m:
1:49.21
2:29.02
40.07
39.81
250m:
300m:
3:11.82
3:55.61
42.80
43.79
350m:
400m:
4:32.90
5:07.83
37.29
34.93
3.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa5:08.20645A
50m:
100m:
32.74
1:11.27
32.74
38.53
150m:
200m:
1:49.69
2:27.35
38.42
37.66
250m:
300m:
3:12.12
3:57.80
44.77
45.68
350m:
400m:
4:33.54
5:08.20
35.74
34.66
4.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice5:08.27645A
50m:
100m:
31.84
1:09.04
31.84
37.20
150m:
200m:
1:49.23
2:28.00
40.19
38.77
250m:
300m:
3:12.70
3:57.65
44.70
44.95
350m:
400m:
4:33.59
5:08.27
35.94
34.68
5.Nowak Maja03Ochota Warszawa5:08.33644A
50m:
100m:
32.29
1:10.20
32.29
37.91
150m:
200m:
1:50.53
2:29.07
40.33
38.54
250m:
300m:
3:13.89
3:58.91
44.82
45.02
350m:
400m:
4:34.67
5:08.33
35.76
33.66
6.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa5:08.67642A
50m:
100m:
32.38
1:09.84
32.38
37.46
150m:
200m:
1:50.24
2:29.19
40.40
38.95
250m:
300m:
3:13.34
3:58.20
44.15
44.86
350m:
400m:
4:34.33
5:08.67
36.13
34.34
7.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łdź5:08.92641A
50m:
100m:
32.65
1:10.61
32.65
37.96
150m:
200m:
1:50.25
2:29.08
39.64
38.83
250m:
300m:
3:13.66
3:58.58
44.58
44.92
350m:
400m:
4:34.07
5:08.92
35.49
34.85
8.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw5:15.78600A
50m:
100m:
31.17
1:07.69
31.17
36.52
150m:
200m:
1:48.70
2:28.56
41.01
39.86
250m:
300m:
3:14.13
4:00.79
45.57
46.66
350m:
400m:
4:38.76
5:15.78
37.97
37.02
9.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.5:16.09598B
50m:
100m:
32.89
1:11.08
32.89
38.19
150m:
200m:
1:52.47
2:34.10
41.39
41.63
250m:
300m:
3:19.69
4:05.28
45.59
45.59
350m:
400m:
4:41.14
5:16.09
35.86
34.95
10.Russek Agata03Polonia Warszawa5:19.01582B
50m:
100m:
31.57
1:08.03
31.57
36.46
150m:
200m:
1:51.28
2:34.18
43.25
42.90
250m:
300m:
3:17.31
4:00.81
43.13
43.50
350m:
400m:
4:40.33
5:19.01
39.52
38.68
11.Gancarz Julia03Ikar Mielec5:21.85566B
50m:
100m:
32.56
1:10.14
32.56
37.58
150m:
200m:
1:52.69
2:34.31
42.55
41.62
250m:
300m:
3:20.91
4:08.24
46.60
47.33
350m:
400m:
4:45.45
5:21.85
37.21
36.40
12.Możdżan Milena03Shark Rudna5:22.17565B
50m:
100m:
33.34
1:12.43
33.34
39.09
150m:
200m:
1:52.75
2:33.20
40.32
40.45
250m:
300m:
3:19.42
4:06.98
46.22
47.56
350m:
400m:
4:44.82
5:22.17
37.84
37.35
13.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim5:22.26564B
50m:
100m:
33.04
1:10.83
33.04
37.79
150m:
200m:
1:55.01
2:37.87
44.18
42.86
250m:
300m:
3:21.43
4:05.89
43.56
44.46
350m:
400m:
4:45.00
5:22.26
39.11
37.26
14.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łdź5:23.90556B
50m:
100m:
34.39
1:13.55
34.39
39.16
150m:
200m:
1:57.36
2:38.90
43.81
41.54
250m:
300m:
3:25.82
4:13.39
46.92
47.57
350m:
400m:
4:49.83
5:23.90
36.44
34.07
15.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki5:25.90545B
50m:
100m:
32.34
1:12.10
32.34
39.76
150m:
200m:
1:57.00
2:39.70
44.90
42.70
250m:
300m:
3:26.75
4:13.04
47.05
46.29
350m:
400m:
4:50.35
5:25.90
37.31
35.55
16.Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw5:26.57542B
50m:
100m:
32.01
1:10.01
32.01
38.00
150m:
200m:
1:54.84
2:37.62
44.83
42.78
250m:
300m:
3:22.65
4:09.33
45.03
46.68
350m:
400m:
4:49.35
5:26.57
40.02
37.22
17.Kulik Wiktoria03Kormoran Olsztyn5:27.19539R
50m:
100m:
32.81
1:10.44
32.81
37.63
150m:
200m:
1:53.48
2:34.95
43.04
41.47
250m:
300m:
3:23.00
4:11.84
48.05
48.84
350m:
400m:
4:50.20
5:27.19
38.36
36.99
18.Dopart Marcelina03Wodny Świat Kudowa Zdr.5:27.84536R
50m:
100m:
32.21
1:10.94
32.21
38.73
150m:
200m:
1:55.28
2:36.92
44.34
41.64
250m:
300m:
3:24.49
4:12.09
47.57
47.60
350m:
400m:
4:51.39
5:27.84
39.30
36.45
19.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice5:28.67532
50m:
100m:
34.27
1:13.79
34.27
39.52
150m:
200m:
1:57.31
2:40.03
43.52
42.72
250m:
300m:
3:25.44
4:12.15
45.41
46.71
350m:
400m:
4:52.23
5:28.67
40.08
36.44
20.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibrz5:29.30529
50m:
100m:
33.61
1:13.79
33.61
40.18
150m:
200m:
1:58.60
2:41.92
44.81
43.32
250m:
300m:
3:29.15
4:17.53
47.23
48.38
350m:
400m:
4:55.08
5:29.30
37.55
34.22
21.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry5:29.31529
50m:
100m:
33.97
1:14.99
33.97
41.02
150m:
200m:
1:58.12
2:40.40
43.13
42.28
250m:
300m:
3:25.91
4:12.68
45.51
46.77
350m:
400m:
4:51.88
5:29.31
39.20
37.43
22.Zych Natalia03Wodnik Radom5:31.23520
50m:
100m:
32.05
1:08.85
32.05
36.80
150m:
200m:
1:52.31
2:35.14
43.46
42.83
250m:
300m:
3:22.18
4:10.57
47.04
48.39
350m:
400m:
4:51.38
5:31.23
40.81
39.85
23.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim5:32.49514
50m:
100m:
33.39
1:14.05
33.39
40.66
150m:
200m:
1:58.83
2:41.83
44.78
43.00
250m:
300m:
3:29.39
4:16.65
47.56
47.26
350m:
400m:
4:55.29
5:32.49
38.64
37.20
24.Zmierczak Natalia03Kormoran Olsztyn5:32.61513
50m:
100m:
33.71
1:14.42
33.71
40.71
150m:
200m:
1:57.90
2:38.52
43.48
40.62
250m:
300m:
3:28.06
4:18.08
49.54
50.02
350m:
400m:
4:55.30
5:32.61
37.22
37.31
25.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle5:33.02511
50m:
100m:
36.53
1:18.56
36.53
42.03
150m:
200m:
2:03.85
2:46.33
45.29
42.48
250m:
300m:
3:29.99
4:15.58
43.66
45.59
350m:
400m:
4:55.27
5:33.02
39.69
37.75
26.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Krakw5:34.10506
50m:
100m:
34.99
1:18.21
34.99
43.22
150m:
200m:
2:02.24
2:42.90
44.03
40.66
250m:
300m:
3:30.38
4:17.79
47.48
47.41
350m:
400m:
4:56.72
5:34.10
38.93
37.38
27.Dobrowolska Natalia03SMS Victoria Racibrz5:41.51474
50m:
100m:
35.69
1:17.83
35.69
42.14
150m:
200m:
2:01.30
2:43.15
43.47
41.85
250m:
300m:
3:32.93
4:22.38
49.78
49.45
350m:
400m:
5:02.75
5:41.51
40.37
38.76
28.Kołodziejczyk Oliwia03Olimpia Lublin5:42.37470
50m:
100m:
34.68
1:17.31
34.68
42.63
150m:
200m:
2:02.43
2:45.32
45.12
42.89
250m:
300m:
3:34.54
4:24.34
49.22
49.80
350m:
400m:
5:04.46
5:42.37
40.12
37.91
29.Witek Aleksandra03Żabianka Gdańsk5:43.77465
50m:
100m:
34.02
1:15.46
34.02
41.44
150m:
200m:
1:59.77
2:43.30
44.31
43.53
250m:
300m:
3:32.04
4:22.70
48.74
50.66
350m:
400m:
5:03.82
5:43.77
41.12
39.95
30.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.5:45.00460
50m:
100m:
34.68
1:18.43
34.68
43.75
150m:
200m:
2:05.98
2:50.73
47.55
44.75
250m:
300m:
3:38.29
4:27.10
47.56
48.81
350m:
400m:
5:06.54
5:45.00
39.44
38.46
31.Frąckiewicz Emilia03Delfin Garwolin5:52.93429
50m:
100m:
37.30
1:22.61
37.30
45.31
150m:
200m:
2:08.11
2:53.36
45.50
45.25
250m:
300m:
3:43.10
4:35.01
49.74
51.91
350m:
400m:
5:14.79
5:52.93
39.78
38.14
32.Schab Zuzanna03Wisła Krakw5:57.81412
50m:
100m:
38.02
1:23.91
38.02
45.89
150m:
200m:
2:10.31
2:54.80
46.40
44.49
250m:
300m:
3:43.75
4:34.86
48.95
51.11
350m:
400m:
5:17.65
5:57.81
42.79
40.16
33.Stosiek Weronika03SMS Victoria Racibrz6:23.05336
50m:
100m:
40.27
1:32.12
40.27
51.85
150m:
200m:
2:19.90
3:06.61
47.78
46.71
250m:
300m:
3:59.42
4:53.92
52.81
54.50
350m:
400m:
5:39.52
6:23.05
45.60
43.53


<< TOP >>
Konkurencja 12
13/7/2018 - 13:04
Chłopcw, 400m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:30.55Kałusowski JanPOLOstrowiec Sw11/7/2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Labich Wiktor03Trjka Łdź4:41.90647A
50m:
100m:
29.36
1:03.41
29.36
34.05
150m:
200m:
1:39.90
2:16.63
36.49
36.73
250m:
300m:
2:55.00
3:34.31
38.37
39.31
350m:
400m:
4:09.39
4:41.90
35.08
32.51
2.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz4:41.94646A
50m:
100m:
29.63
1:04.53
29.63
34.90
150m:
200m:
1:42.63
2:19.54
38.10
36.91
250m:
300m:
2:57.51
3:37.39
37.97
39.88
350m:
400m:
4:10.85
4:41.94
33.46
31.09
3.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź4:50.51591A
50m:
100m:
29.21
1:03.43
29.21
34.22
150m:
200m:
1:41.55
2:19.28
38.12
37.73
250m:
300m:
3:01.95
3:45.00
42.67
43.05
350m:
400m:
4:18.00
4:50.51
33.00
32.51
4.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław4:52.91576A
50m:
100m:
30.65
1:06.52
30.65
35.87
150m:
200m:
1:43.78
2:20.19
37.26
36.41
250m:
300m:
3:03.05
3:45.31
42.86
42.26
350m:
400m:
4:19.42
4:52.91
34.11
33.49
5.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Gry4:53.65572A
50m:
100m:
29.77
1:04.80
29.77
35.03
150m:
200m:
1:42.87
2:20.53
38.07
37.66
250m:
300m:
3:03.87
3:48.24
43.34
44.37
350m:
400m:
4:21.64
4:53.65
33.40
32.01
6.Antczak Bartosz03Polonia Warszawa4:53.74572A
50m:
100m:
29.68
1:04.21
29.68
34.53
150m:
200m:
1:42.17
2:18.77
37.96
36.60
250m:
300m:
3:00.56
3:43.30
41.79
42.74
350m:
400m:
4:19.06
4:53.74
35.76
34.68
7.Mrz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin4:53.81571A
50m:
100m:
29.84
1:05.12
29.84
35.28
150m:
200m:
1:45.83
2:23.80
40.71
37.97
250m:
300m:
3:05.48
3:48.29
41.68
42.81
350m:
400m:
4:23.10
4:53.81
34.81
30.71
8.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn4:55.63561A
50m:
100m:
31.51
1:07.62
31.51
36.11
150m:
200m:
1:46.82
2:24.20
39.20
37.38
250m:
300m:
3:06.08
3:48.61
41.88
42.53
350m:
400m:
4:22.88
4:55.63
34.27
32.75
9.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw4:57.71549B
50m:
100m:
30.49
1:06.09
30.49
35.60
150m:
200m:
1:45.95
2:24.99
39.86
39.04
250m:
300m:
3:06.99
3:49.97
42.00
42.98
350m:
400m:
4:24.37
4:57.71
34.40
33.34
10.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim4:58.64544B
50m:
100m:
31.35
1:08.63
31.35
37.28
150m:
200m:
1:50.34
2:30.37
41.71
40.03
250m:
300m:
3:10.48
3:50.77
40.11
40.29
350m:
400m:
4:25.15
4:58.64
34.38
33.49
11.Adamczyk Jan03Olimpijczyk 23 Lublin5:00.01536B
50m:
100m:
30.23
1:05.26
30.23
35.03
150m:
200m:
1:45.56
2:24.28
40.30
38.72
250m:
300m:
3:07.17
3:51.34
42.89
44.17
350m:
400m:
4:25.96
5:00.01
34.62
34.05
12.Roguski Mateusz03Muszelka Warszawa5:00.11536B
50m:
100m:
30.91
1:06.09
30.91
35.18
150m:
200m:
1:44.05
2:21.74
37.96
37.69
250m:
300m:
3:07.19
3:52.83
45.45
45.64
350m:
400m:
4:26.67
5:00.11
33.84
33.44
13.Michalak Jan03Nawa Skierniewice5:00.25535B
50m:
100m:
30.27
1:05.64
30.27
35.37
150m:
200m:
1:46.13
2:25.23
40.49
39.10
250m:
300m:
3:07.19
3:49.10
41.96
41.91
350m:
400m:
4:25.62
5:00.25
36.52
34.63
14.Dopierała Tytus03Warta Poznań5:00.88532B
50m:
100m:
30.93
1:07.43
30.93
36.50
150m:
200m:
1:48.69
2:29.05
41.26
40.36
250m:
300m:
3:10.00
3:52.58
40.95
42.58
350m:
400m:
4:27.87
5:00.88
35.29
33.01
15.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom5:01.14530B
50m:
100m:
31.93
1:08.92
31.93
36.99
150m:
200m:
1:48.64
2:27.53
39.72
38.89
250m:
300m:
3:10.49
3:54.72
42.96
44.23
350m:
400m:
4:28.44
5:01.14
33.72
32.70
16.Wrbel Igor03Unia Oświęcim5:03.55518B
50m:
100m:
30.75
1:06.30
30.75
35.55
150m:
200m:
1:47.65
2:28.21
41.35
40.56
250m:
300m:
3:10.31
3:52.93
42.10
42.62
350m:
400m:
4:28.54
5:03.55
35.61
35.01
17.Mosiak Mikołaj03Atol Oleśnica5:04.05515R
50m:
100m:
32.24
1:10.61
32.24
38.37
150m:
200m:
1:49.87
2:28.47
39.26
38.60
250m:
300m:
3:12.07
3:55.76
43.60
43.69
350m:
400m:
4:30.35
5:04.05
34.59
33.70
18.Chołżyński Nikodem03Olimpijczyk 23 Lublin5:04.67512R
50m:
100m:
30.56
1:05.77
30.56
35.21
150m:
200m:
1:46.36
2:25.99
40.59
39.63
250m:
300m:
3:10.72
3:55.83
44.73
45.11
350m:
400m:
4:30.41
5:04.67
34.58
34.26
19.Macioszek Maksymilian03Ochota Warszawa5:06.27504
50m:
100m:
31.10
1:08.61
31.10
37.51
150m:
200m:
1:49.06
2:27.84
40.45
38.78
250m:
300m:
3:11.88
3:56.43
44.04
44.55
350m:
400m:
4:32.01
5:06.27
35.58
34.26
20.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łdź5:07.19500
50m:
100m:
31.43
1:07.30
31.43
35.87
150m:
200m:
1:48.07
2:27.43
40.77
39.36
250m:
300m:
3:11.32
3:56.39
43.89
45.07
350m:
400m:
4:32.55
5:07.19
36.16
34.64
21.Michalak Piotr03Ochota Warszawa5:07.89496
50m:
100m:
30.67
1:05.98
30.67
35.31
150m:
200m:
1:46.51
2:26.51
40.53
40.00
250m:
300m:
3:12.50
3:59.08
45.99
46.58
350m:
400m:
4:34.44
5:07.89
35.36
33.45
22.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice5:08.40494
50m:
100m:
29.83
1:05.28
29.83
35.45
150m:
200m:
1:46.87
2:28.06
41.59
41.19
250m:
300m:
3:12.83
3:58.44
44.77
45.61
350m:
400m:
4:33.48
5:08.40
35.04
34.92
23.Lewandowski Damian03MZOS Płock5:08.68492
50m:
100m:
30.49
1:06.13
30.49
35.64
150m:
200m:
1:47.08
2:27.61
40.95
40.53
250m:
300m:
3:12.47
3:57.01
44.86
44.54
350m:
400m:
4:33.31
5:08.68
36.30
35.37
24.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice5:09.03491
50m:
100m:
31.23
1:08.22
31.23
36.99
150m:
200m:
1:49.15
2:29.21
40.93
40.06
250m:
300m:
3:12.85
3:56.58
43.64
43.73
350m:
400m:
4:33.08
5:09.03
36.50
35.95
25.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa5:09.47489
50m:
100m:
32.13
1:10.67
32.13
38.54
150m:
200m:
1:51.02
2:30.66
40.35
39.64
250m:
300m:
3:13.79
3:57.57
43.13
43.78
350m:
400m:
4:34.71
5:09.47
37.14
34.76
26.Zarychta Marcel03Olimpia Lublin5:09.50489
50m:
100m:
30.18
1:05.65
30.18
35.47
150m:
200m:
1:44.98
2:24.04
39.33
39.06
250m:
300m:
3:11.27
3:58.28
47.23
47.01
350m:
400m:
4:34.72
5:09.50
36.44
34.78
27.Kudliński Łukasz03UKS SP-149 Łdź5:14.34466
50m:
100m:
30.18
1:08.18
30.18
38.00
150m:
200m:
1:50.19
2:30.72
42.01
40.53
250m:
300m:
3:16.03
4:02.65
45.31
46.62
350m:
400m:
4:38.97
5:14.34
36.32
35.37
28.Krupiński Wojciech03Posnania Poznań5:19.07446
50m:
100m:
32.85
1:13.19
32.85
40.34
150m:
200m:
1:56.59
2:37.54
43.40
40.95
250m:
300m:
3:23.28
4:09.08
45.74
45.80
350m:
400m:
4:44.33
5:19.07
35.25
34.74
29.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz5:24.46424
50m:
100m:
33.73
1:13.46
33.73
39.73
150m:
200m:
1:55.67
2:36.39
42.21
40.72
250m:
300m:
3:23.08
4:10.32
46.69
47.24
350m:
400m:
4:48.71
5:24.46
38.39
35.75
DYSKW.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.  (Czas: 13:10)
DYSKW.Przybysz Mateusz03BUKS Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.  (Czas: 13:07)


<< TOP >>
2 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY I13/7/2018 - 17:00


Konkurencja 1
13/7/2018 - 17:00
Dziewcząt, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.84Korc AgataPOLValetta (MLT)8/7/2001

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno26.49713
2.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa26.67699
3.Klimek Marta03Unia Oświęcim26.85685
4.Szczepańska Maria03Warta Poznań26.94678
5.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz26.95677
6.Kertyńska Nadia03Śląsk Wrocław27.14663
7.Dąbrowska Wiktoria03Polonia Warszawa27.47639
8.Szwabińska Adrianna03Torpeda Oleśnica27.82615
Finał B
9.Piotrowska Wiktoria03Żabianka Gdańsk27.49638
10.Rozberg Adriana03Piątka Konstantynw Łdzki28.01603
11.Celmer Wiktoria03Warta Poznań28.08598
12.Gradek Aleksandra03Fala Nieporęt28.23589
Ambroży Antonina03Ochota Warszawa28.23589
14.Wrbel Julia03Polonia Warszawa28.53571
15.Murawska Maria03Polonia Warszawa28.60566
16.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice29.52515


<< TOP >>
Konkurencja 2
13/7/2018 - 17:03
Chłopcw, 50m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat23.61Orlicz FilipPOLWarsaw1/12/2017

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.23.90669
2.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.24.75603
Romanowski Dawid03Piątka Konstantynw Łdzki24.75603
4.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.24.84596
5.Włoch Jakub03Posnania Poznań24.86595
6.Zawadzki Dominik03Wodnik Bielsk Podlaski25.03583
7.Kajzer Oliwier03Wodnik-29 Katowice25.18572
8.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw25.22569
Finał B
9.Smoliński Rafał03Delfin Legionowo25.28565
10.Rembowski Jan03IKS Konstancin25.50551
Podsiadło Grzegorz03Wodnik-29 Katowice25.50551
12.Kowalczyk Piotr03Polonia Warszawa25.54548
13.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.25.55548
14.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanw25.57546
15.Kuls Jan03Delfin Inowrocław26.10514
16.Więckowski Jakub03Jagiellonka Warszawa26.25505


<< TOP >>
Konkurencja 3
13/7/2018 - 17:06
Dziewcząt, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat32.36Zachoszcz PaulinaPOLGorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Włodarkiewicz Magdalena03Pirania Targwek32.84717
2.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry34.08642
3.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław34.16637
4.Błażejewska Nikola03Wodnik Łask34.43622
5.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa34.46621
6.Motyl Sara03AZS Politechniki Łdzkiej34.61612
7.Pastuszuk Paulina03Olimpia Lublin34.77604
8.Dopart Marcelina03Wodny Świat Kudowa Zdr.35.00592
Finał B
9.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice34.63611
10.Russek Agata03Polonia Warszawa35.02591
11.Olech Cecylia03ŚUKS Warszawa35.03591
12.Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw35.22581
13.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry35.47569
14.Kamińska Anna03Piętnastka Bydgoszcz35.50568
15.Zych Natalia03Wodnik Radom35.63561
16.O'Hara Julia03Ikar Mielec35.74556


<< TOP >>
Konkurencja 4
13/7/2018 - 17:09
Chłopcw, 50m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.52Kulesza ŁukaszPOLWarszaw10/12/2010

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa30.16636
2.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin30.53614
3.Krawczyk Jakub03Astromal Leszno30.60609
4.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw30.80598
Skra Bartosz03Piątka Konstantynw Łdzki30.80598
6.Majta Jakub03SMS Galicja Krakw31.35567
7.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim31.63552
8.Biedka Mikołaj03Włkniarz 1925 Kalisz31.73547
Finał B
9.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław31.45561
10.Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw31.48560
11.Rembowski Jan03IKS Konstancin31.59554
12.Jachimowicz Maksymilian03Polonia Warszawa31.75545
13.Majstrenko Michał03Start Opole31.88539
14.Skrzypek Piotr03ŚUKS Warszawa32.10528
15.Komorowski Kacper03MOSM Tychy32.16525
16.Dybowski Jan03SMS Galicja Krakw32.62503


<< TOP >>
Konkurencja 5
13/7/2018 - 17:18
Dziewcząt, 100m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:01.43Nogaj PaulinaPOLDubai (UAE)30/8/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Zielińska Daria03Polonia Warszawa1:01.8672129.1132.75
2.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra1:03.8965429.8234.07
3.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.1:04.0764929.9534.12
4.Murawska Maria03Polonia Warszawa1:04.5063629.0235.48
5.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa1:05.0062129.6235.38
6.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim1:05.1761630.0135.16
7.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw1:05.3361230.3335.00
8.Wrbel Julia03Polonia Warszawa1:06.7457430.8335.91
Finał B
9.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki1:06.7657331.3735.39
10.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa1:06.9057031.4935.41
11.Gancarz Julia03Ikar Mielec1:06.9157031.2535.66
12.Szymańska Julia03UKS 190 Łdź1:07.5455431.1536.39
13.Nowakowska Marta03Śląsk Wrocław1:07.7854831.7236.06
14.Brzostek Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz1:07.9454432.1435.80
15.Lutkiewicz Gabriela03Wisła Puławy1:08.4653231.8236.64
16.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki1:08.9852031.5837.40


<< TOP >>
Konkurencja 6
13/7/2018 - 17:22
Chłopcw, 100m motylkowy

15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat55.91Goraj MarcinPOLKosice (SVK)10/12/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Finał A
1.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa56.0570225.8430.21
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Gry57.0766526.3130.76
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.57.2965726.9930.30
4.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław58.1862727.1631.02
Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa58.1862727.3430.84
6.Wlazłowski Kamil03Polonia Warszawa58.6261327.0631.56
7.Korona Kacper03MKP Szczecin59.3559127.1732.18
8.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.1:00.3556228.0532.30
Finał B
9.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice58.9460327.8531.09
10.Wiśniewski Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz59.3359227.4931.84
11.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice1:00.2656528.2632.00
12.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.1:00.7655127.9932.77
13.Kuls Jan03Delfin Inowrocław1:00.8554828.3632.49
14.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw1:01.4253328.5532.87
15.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim1:01.6652729.2232.44
16.Malarz Marcin03Unia Oświęcim1:01.8652228.6333.23


<< TOP >>
Konkurencja 7
13/7/2018 - 17:32
Dziewcząt, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:00.03Knop AleksandraPOLLodz25/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Klimek Marta03Unia Oświęcim2:04.5474629.4031.9932.1830.97
2.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.2:07.2869930.5232.2832.8331.65
3.Kawka Nina03GIM 92 Ursynw Warszawa2:07.7669129.8932.6532.8232.40
4.Szwabińska Adrianna03Torpeda Oleśnica2:08.8667329.9733.2933.2132.39
5.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin2:11.0964029.7433.2134.4533.69
6.Zbrojewska Zofia03Trjka Łdź2:11.4363529.9232.9734.1234.42
7.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:11.7363030.5232.8734.1534.19
8.Kuziw Martyna03Unia Oświęcim2:11.9162830.6333.2634.2433.78
Finał B
9.Dąbrowska Wiktoria03Polonia Warszawa2:11.0464029.5731.9234.9634.59
10.Piepirka Martyna03Żabianka Gdańsk2:11.7963030.7933.4933.9933.52
11.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowie Grn.2:12.1562431.7033.9333.8332.69
12.Słowik Martyna03IKS Konstancin2:12.2462330.8033.2534.0934.10
13.Neubauer Paulina03Dwjka Tczew2:13.5360531.2333.9635.1033.24
14.Ambroży Antonina03Ochota Warszawa2:14.2459630.1234.1935.2634.67
15.Machulak Maja03Fala Kraśnik2:14.9958631.1734.1535.4034.27
16.Ziemacka Julia03Muszelka Warszawa2:15.4658031.0934.1035.3534.92


<< TOP >>
Konkurencja 8
13/7/2018 - 17:38
Chłopcw, 200m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat1:53.87Bujoczek FilipPOLOstrowiec Sw13/12/2009

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim1:54.1271427.0529.0029.5028.57
2.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź1:56.6766827.1829.2930.2729.93
3.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.1:57.1266027.6029.4430.2829.80
4.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park1:57.2565827.7229.6630.3729.50
5.Więzik Jan03Unia Oświęcim1:59.1562727.8930.3530.8530.06
6.Wojciechowski Kajetan03Trjka Łdź1:59.3662428.1730.2730.9629.96
7.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice1:59.5062127.2930.1531.4330.63
8.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław2:03.2356728.1230.9032.4231.79
Finał B
9.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw2:00.8660127.9130.6031.3031.05
10.Lewicki Filip03SMS Galicja Krakw2:02.0558328.4730.8231.7031.06
11.Szeląg Dawid03Meduza Pajęczno2:02.6757427.6331.2732.2931.48
12.Dopierała Tytus03Warta Poznań2:02.6957428.0831.3932.3630.86
13.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa2:02.9557028.5131.6331.6731.14
14.Czech Arkadiusz03Grnik Sosnowiec2:04.0255628.8931.5932.4431.10
15.Walat Sebastian03Pirania Targwek2:04.1655428.3231.2332.1932.42
16.Gorra Mikołaj03MKP Szczecin2:06.4652428.7231.8033.6532.29


<< TOP >>
Konkurencja 9
13/7/2018 - 17:50
Dziewcząt, 200m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:14.24Naziębło KlaudiaPOLGorzow Wlkp.11/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź2:15.5676631.3934.5035.5534.12
2.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin2:20.9368232.8136.1736.7235.23
3.Piskorska Adela03Torpeda Oleśnica2:22.7165632.8236.0037.3836.51
4.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:22.9665333.3036.0837.1636.42
5.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa2:23.3664833.6836.6336.5536.50
6.Nowak Maja03Ochota Warszawa2:25.2462333.0036.8538.2937.10
7.Wygnał Maja03SMS Victoria Racibrz2:27.3159735.0837.5737.7636.90
8.Kozanecka Laura03UKS 190 Łdź2:29.7656835.2037.8138.6738.08
Finał B
9.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław2:28.3458434.6737.5638.2237.89
10.Haładyn Karolina03UKS 190 Łdź2:28.5258235.2937.3638.4037.47
11.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łdź2:29.6257034.9938.1338.7837.72
12.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk2:30.1756335.0138.1638.8538.15
13.Krzysztofiak Iga03Warta Poznań2:30.8455635.4637.9039.0638.42
14.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Krakw2:30.9055535.4537.8739.4638.12
15.Sczogiel Alicja03Na Fali Bytom2:32.7353536.4639.1739.9637.14
16.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki2:35.2451036.9239.3040.4638.56


<< TOP >>
Konkurencja 10
13/7/2018 - 17:57
Chłopcw, 200m grzbietowy

15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:05.41Skierka JakubPOLBerlin (GER)22/12/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa2:10.5263029.5832.6734.4933.78
2.Zubik Jan03Polonia Warszawa2:11.6861330.3333.0134.2434.10
3.Kowalewski Paweł03Juvenia Białystok2:11.8861130.5933.2534.1533.89
4.Coleman Alan03Jedynka Łdź2:12.2360630.6933.6134.2833.65
5.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław2:15.0556931.9533.5634.8134.73
6.Turała Adrian03Neptun Stargard2:15.9055830.7333.9636.0535.16
7.Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot2:16.1855532.3935.1735.6932.93
8.Sobota Jakub03Na Fali Bytom2:16.6554931.2834.3535.7735.25
Finał B
9.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Krakw2:16.3255331.9335.5135.0633.82
10.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:17.0454432.1734.6735.4634.74
11.Brączek Kacper03Unia Oświęcim2:17.5753832.3335.4935.3634.39
12.Urban Jakub03Orlik Lublin2:17.9453432.9234.2435.5435.24
13.Podgrski Patryk03Start Opole2:18.2853033.4035.4636.2933.13
14.Żukowski Kamil03SMS Galicja Krakw2:19.0552132.3436.4635.7834.47
15.Przybysz Mateusz03BUKS Warszawa2:20.3650632.1435.0137.0136.20
16.Sobiech Szymon03UKS SP-149 Łdź2:20.6650332.7736.1936.6235.08


<< TOP >>
Konkurencja 11
13/7/2018 - 18:10
Dziewcząt, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:45.38Knop AleksandraPOLLodz25/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź4:56.30726
50m:
100m:
30.59
1:06.08
30.59
35.49
150m:
200m:
1:43.63
2:20.25
37.55
36.62
250m:
300m:
3:03.53
3:47.44
43.28
43.91
350m:
400m:
4:22.04
4:56.30
34.60
34.26
2.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa5:00.81694
50m:
100m:
31.33
1:06.87
31.33
35.54
150m:
200m:
1:47.41
2:26.17
40.54
38.76
250m:
300m:
3:08.65
3:51.14
42.48
42.49
350m:
400m:
4:27.04
5:00.81
35.90
33.77
3.Nowak Maja03Ochota Warszawa5:04.04672
50m:
100m:
32.38
1:10.22
32.38
37.84
150m:
200m:
1:49.71
2:27.84
39.49
38.13
250m:
300m:
3:12.55
3:56.32
44.71
43.77
350m:
400m:
4:31.26
5:04.04
34.94
32.78
4.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice5:05.20664
50m:
100m:
31.65
1:08.22
31.65
36.57
150m:
200m:
1:48.53
2:27.30
40.31
38.77
250m:
300m:
3:11.41
3:56.25
44.11
44.84
350m:
400m:
4:31.69
5:05.20
35.44
33.51
5.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa5:06.32657
50m:
100m:
32.01
1:10.05
32.01
38.04
150m:
200m:
1:49.97
2:28.65
39.92
38.68
250m:
300m:
3:13.43
3:57.97
44.78
44.54
350m:
400m:
4:33.20
5:06.32
35.23
33.12
6.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łdź5:08.46643
50m:
100m:
33.18
1:10.99
33.18
37.81
150m:
200m:
1:51.00
2:30.04
40.01
39.04
250m:
300m:
3:14.82
3:58.81
44.78
43.99
350m:
400m:
4:34.05
5:08.46
35.24
34.41
7.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa5:15.41602
50m:
100m:
33.69
1:13.20
33.69
39.51
150m:
200m:
1:52.32
2:31.44
39.12
39.12
250m:
300m:
3:17.39
4:03.00
45.95
45.61
350m:
400m:
4:39.42
5:15.41
36.42
35.99
8.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw5:24.61552
50m:
100m:
31.86
1:09.81
31.86
37.95
150m:
200m:
1:53.03
2:33.98
43.22
40.95
250m:
300m:
3:20.26
4:07.95
46.28
47.69
350m:
400m:
4:46.63
5:24.61
38.68
37.98
Finał B
9.Możdżan Milena03Shark Rudna5:15.55601
50m:
100m:
33.89
1:11.95
33.89
38.06
150m:
200m:
1:51.91
2:31.46
39.96
39.55
250m:
300m:
3:17.47
4:03.31
46.01
45.84
350m:
400m:
4:39.54
5:15.55
36.23
36.01
10.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.5:16.11598
50m:
100m:
32.36
1:11.02
32.36
38.66
150m:
200m:
1:53.36
2:35.36
42.34
42.00
250m:
300m:
3:21.33
4:07.41
45.97
46.08
350m:
400m:
4:42.26
5:16.11
34.85
33.85
11.Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw5:20.21575
50m:
100m:
31.58
1:09.00
31.58
37.42
150m:
200m:
1:52.14
2:34.44
43.14
42.30
250m:
300m:
3:18.62
4:03.96
44.18
45.34
350m:
400m:
4:42.59
5:20.21
38.63
37.62
12.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łdź5:22.15565
50m:
100m:
33.92
1:13.79
33.92
39.87
150m:
200m:
1:56.72
2:38.44
42.93
41.72
250m:
300m:
3:25.68
4:12.16
47.24
46.48
350m:
400m:
4:48.04
5:22.15
35.88
34.11
13.Gancarz Julia03Ikar Mielec5:22.20564
50m:
100m:
32.91
1:10.44
32.91
37.53
150m:
200m:
1:53.56
2:35.28
43.12
41.72
250m:
300m:
3:22.73
4:10.91
47.45
48.18
350m:
400m:
4:47.64
5:22.20
36.73
34.56
14.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim5:23.64557
50m:
100m:
32.90
1:10.17
32.90
37.27
150m:
200m:
1:54.52
2:36.86
44.35
42.34
250m:
300m:
3:21.83
4:07.56
44.97
45.73
350m:
400m:
4:46.75
5:23.64
39.19
36.89
15.Kulik Wiktoria03Kormoran Olsztyn5:24.96550
50m:
100m:
33.10
1:11.77
33.10
38.67
150m:
200m:
1:55.57
2:37.28
43.80
41.71
250m:
300m:
3:24.50
4:12.38
47.22
47.88
350m:
400m:
4:49.38
5:24.96
37.00
35.58
16.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki5:26.58542
50m:
100m:
32.85
1:13.35
32.85
40.50
150m:
200m:
1:57.14
2:39.43
43.79
42.29
250m:
300m:
3:26.69
4:14.04
47.26
47.35
350m:
400m:
4:51.23
5:26.58
37.19
35.35


<< TOP >>
Konkurencja 12
13/7/2018 - 18:22
Chłopcw, 400m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:30.55Kałusowski JanPOLOstrowiec Sw11/7/2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz4:36.47686
50m:
100m:
29.09
1:02.99
29.09
33.90
150m:
200m:
1:39.83
2:15.89
36.84
36.06
250m:
300m:
2:53.12
3:31.87
37.23
38.75
350m:
400m:
4:04.47
4:36.47
32.60
32.00
2.Labich Wiktor03Trjka Łdź4:40.56656
50m:
100m:
28.81
1:02.19
28.81
33.38
150m:
200m:
1:38.90
2:15.49
36.71
36.59
250m:
300m:
2:53.77
3:33.22
38.28
39.45
350m:
400m:
4:07.44
4:40.56
34.22
33.12
3.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź4:47.89607
50m:
100m:
29.34
1:03.59
29.34
34.25
150m:
200m:
1:42.85
2:20.09
39.26
37.24
250m:
300m:
3:02.44
3:45.61
42.35
43.17
350m:
400m:
4:17.84
4:47.89
32.23
30.05
4.Mrz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin4:52.61578
50m:
100m:
29.31
1:04.22
29.31
34.91
150m:
200m:
1:44.28
2:23.11
40.06
38.83
250m:
300m:
3:04.23
3:46.10
41.12
41.87
350m:
400m:
4:21.23
4:52.61
35.13
31.38
5.Antczak Bartosz03Polonia Warszawa4:52.72578
50m:
100m:
28.60
1:03.38
28.60
34.78
150m:
200m:
1:41.73
2:18.59
38.35
36.86
250m:
300m:
3:00.83
3:43.61
42.24
42.78
350m:
400m:
4:19.30
4:52.72
35.69
33.42
6.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn4:54.11569
50m:
100m:
30.38
1:05.88
30.38
35.50
150m:
200m:
1:44.84
2:21.91
38.96
37.07
250m:
300m:
3:03.78
3:46.56
41.87
42.78
350m:
400m:
4:21.22
4:54.11
34.66
32.89
7.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław4:56.36557
50m:
100m:
31.15
1:08.04
31.15
36.89
150m:
200m:
1:45.87
2:22.83
37.83
36.96
250m:
300m:
3:05.61
3:48.28
42.78
42.67
350m:
400m:
4:22.27
4:56.36
33.99
34.09
8.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Gry4:59.87537
50m:
100m:
29.51
1:05.14
29.51
35.63
150m:
200m:
1:43.70
2:21.54
38.56
37.84
250m:
300m:
3:05.96
3:50.82
44.42
44.86
350m:
400m:
4:25.49
4:59.87
34.67
34.38
Finał B
9.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw4:50.91588
50m:
100m:
29.30
1:03.61
29.30
34.31
150m:
200m:
1:41.86
2:19.41
38.25
37.55
250m:
300m:
3:00.38
3:42.46
40.97
42.08
350m:
400m:
4:17.00
4:50.91
34.54
33.91
10.Michalak Jan03Nawa Skierniewice4:57.42551
50m:
100m:
30.37
1:05.27
30.37
34.90
150m:
200m:
1:45.20
2:24.35
39.93
39.15
250m:
300m:
3:05.56
3:46.93
41.21
41.37
350m:
400m:
4:23.07
4:57.42
36.14
34.35
11.Adamczyk Jan03Olimpijczyk 23 Lublin4:58.19546
50m:
100m:
29.75
1:04.57
29.75
34.82
150m:
200m:
1:44.80
2:23.40
40.23
38.60
250m:
300m:
3:07.05
3:51.42
43.65
44.37
350m:
400m:
4:25.37
4:58.19
33.95
32.82
12.Roguski Mateusz03Muszelka Warszawa4:58.81543
50m:
100m:
30.61
1:05.04
30.61
34.43
150m:
200m:
1:43.38
2:21.12
38.34
37.74
250m:
300m:
3:06.31
3:52.36
45.19
46.05
350m:
400m:
4:26.55
4:58.81
34.19
32.26
13.Dopierała Tytus03Warta Poznań4:59.41540
50m:
100m:
30.84
1:08.08
30.84
37.24
150m:
200m:
1:49.75
2:30.38
41.67
40.63
250m:
300m:
3:11.71
3:54.54
41.33
42.83
350m:
400m:
4:28.24
4:59.41
33.70
31.17
14.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom4:59.81537
50m:
100m:
30.13
1:06.02
30.13
35.89
150m:
200m:
1:45.61
2:24.10
39.59
38.49
250m:
300m:
3:07.85
3:52.61
43.75
44.76
350m:
400m:
4:27.21
4:59.81
34.60
32.60
15.Wrbel Igor03Unia Oświęcim5:02.33524
50m:
100m:
32.18
1:08.30
32.18
36.12
150m:
200m:
1:49.17
2:29.65
40.87
40.48
250m:
300m:
3:12.22
3:54.72
42.57
42.50
350m:
400m:
4:28.62
5:02.33
33.90
33.71
16.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim5:06.33504
50m:
100m:
30.96
1:07.80
30.96
36.84
150m:
200m:
1:48.89
2:29.54
41.09
40.65
250m:
300m:
3:10.34
3:51.03
40.80
40.69
350m:
400m:
4:29.79
5:06.33
38.76
36.54


<< TOP >>
Konkurencja 13
13/7/2018 - 18:46
Dziewcząt, 4 x 200m dowolny15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15lat8:42.19UKP Polonia WarszawaPOLŁdź24/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.Warta Poznań 1Warta Poznań8:46.94674
Celmer Wiktoria
Szczepańska Maria
Czechyra Agata
Krzysztofiak Iga
03
03
03
03
+0,70
+0,58
+0,43
+0,25
29.77
30.28
30.96
29.91
33.44
33.53
33.57
33.31
34.06
34.04
34.24
34.88
33.35
34.05
33.72
33.83
2:10.62
2:11.90
2:12.49
2:11.93
2.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim8:47.41672
Szkurat Martyna
Kuziw Martyna
Wrbel Zofia
Klimek Marta
03
03
03
03
+0,62
+0,53
+0,47
+0,18
29.69
30.12
31.22
29.38
33.26
33.45
34.86
32.44
34.96
34.27
35.64
33.23
34.45
33.83
34.33
32.28
2:12.36
2:11.67
2:16.05
2:07.33
3.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa8:48.77667
Zielińska Daria
Dąbrowska Wiktoria
Cynarska Weronika
Murawska Maria
03
03
03
03



+0,40
30.74
29.80
30.14
29.68
33.12
32.88
33.55
34.46
34.52
35.51
34.63
33.58
34.48
34.83
33.26
33.59
2:12.86
2:13.02
2:11.58
2:11.31
4.UKS 190 Łdź 1UKS 190 Łdź8:55.74641
Szymańska Julia
Kozanecka Laura
Haładyn Karolina
Knop Aleksandra
03
03
03
03
+0,84

+0,52
+0,28
30.91
31.82
31.42
28.40
34.66
35.12
34.91
31.73
35.87
36.22
35.35
31.91
35.05
35.50
35.09
31.78
2:16.49
2:18.66
2:16.77
2:03.82
5.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław8:57.18636
Hellak Emilia
Nowakowska Marta
Dutkowiak Aleksandra
Kertyńska Nadia
03
03
03
03

+0,37
+0,34
+0,37
29.83
30.94
30.08
29.64
32.65
34.70
35.31
34.46
34.00
36.21
36.32
34.47
33.44
36.28
35.70
33.15
2:09.92
2:18.13
2:17.41
2:11.72
6.Polonia Warszawa 2Polonia Warszawa9:04.39611
Buszka Kornelia
Wrbel Julia
Cynarska Natalia
Russek Agata
03
03
03
03
+0,59

+0,54
+0,43
29.07
30.60
32.47
30.14
32.82
35.02
34.70
34.37
35.06
37.65
35.33
36.08
34.32
36.99
33.71
36.06
2:11.27
2:20.26
2:16.21
2:16.65
7.Kormoran Olsztyn 1Kormoran Olsztyn9:18.01567
Zmierczak Natalia
Kulik Wiktoria
Kielak Julia
Łabaj Zuzanna
03
03
03
03
+0,57
+0,43
+0,34
+0,26
29.58
32.21
34.58
32.27
33.58
35.43
37.56
36.90
35.19
35.98
35.32
38.98
34.84
35.62
34.40
35.57
2:13.19
2:19.24
2:21.86
2:23.72
8.SMS Galicja Krakw 1SMS Galicja Krakw9:18.03567
Niepogodzińska Izabela
Jodłowska Zuzanna
Kozdęba Karolina
Tasak Aleksandra
03
03
03
03

+0,08
31.18
31.80
30.10
31.97
35.69
36.42
34.83
35.04
37.76
37.44
36.51
34.86
37.51
37.94
34.84
34.14
2:22.14
2:23.60
2:16.28
2:16.01
9.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa9:19.27564
Skibczak Paulina
Biegańska Weronika
Nowak Zofia
Topp Zofia
03
03
03
03


+0,57
+0,22
31.49
32.27
32.05
30.83
34.12
37.03
35.27
34.41
36.11
38.27
36.67
35.82
36.43
37.53
36.19
34.78
2:18.15
2:25.10
2:20.18
2:15.84
10.SMS Victoria Racibrz 1SMS Victoria Racibrz9:22.34554
Janacz Daria
Kasprowicz Marta
Poznakowska Wiktoria
Wygnał Maja
03
03
03
03
+0,55

+0,42
+0,50
31.72
31.59
31.34
29.73
36.93
35.14
36.72
33.92
38.65
36.31
38.85
35.08
37.75
35.75
38.39
34.47
2:25.05
2:18.79
2:25.30
2:13.20
11.Polonia Warszawa 3Polonia Warszawa9:55.30467
Badzian Natalia
Banasiak Oliwia
Kacperska Laura
Rojek Paula
03
03
03
03
+0,69
+0,13
+0,27
+0,42
31.86
32.87
31.73
34.06
35.80
38.84
36.47
40.05
37.81
40.18
38.60
40.98
37.43
39.08
38.47
41.07
2:22.90
2:30.97
2:25.27
2:36.16


<< TOP >>
Konkurencja 14
13/7/2018 - 19:08
Chłopcw, 4 x 200m dowolny

15 lat
Wyniki

Rekord Polski 15lat7:57.88WKS Śląsk WrocławPOLOstrowiec Św.10/7/2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaCzasPkt.
1.Unia Oświęcim 1Unia Oświęcim7:59.25666
Daszkiewicz Michał
Krupa Mateusz
Zalewski Sebastian
Więzik Jan
03
03
03
03
+0,79
+0,52
+0,42
+0,46
27.15
27.77
28.17
27.60
28.86
31.10
30.41
30.54
29.46
31.87
31.99
31.13
28.42
32.03
32.11
30.64
1:53.89
2:02.77
2:02.68
1:59.91
2.G-8 Bielany Warszawa 1G-8 Bielany Warszawa8:12.74612
Uryniuk Paweł
Grzegrzłka Albert
Karpiński Jakub
Żołądź Stanisław
03
03
03
03
+0,75
+0,23
+0,16
+0,37
27.59
27.05
27.99
27.03
29.42
31.62
31.52
31.58
29.39
34.01
33.25
32.22
30.67
34.57
32.99
31.84
1:57.07
2:07.25
2:05.75
2:02.67
3.Polonia Warszawa 1Polonia Warszawa8:21.96579
Wlazłowski Kamil
Zubik Jan
Markowski Kacper
Antczak Bartosz
03
03
03
03
+1,02

+0,17
27.85
27.00
28.34
28.32
30.76
31.43
32.46
32.33
32.05
32.78
33.82
34.03
33.10
31.58
33.52
32.59
2:03.76
2:02.79
2:08.14
2:07.27
4.Unia Oświęcim 2Unia Oświęcim8:22.11579
Malarz Marcin
Swojng Igor
Para Mikołaj
Danikiewicz Dawid
03
03
03
03
28.14
28.78
28.15
28.70
30.94
31.98
32.45
32.28
32.38
33.12
33.36
32.68
33.59
32.56
33.35
29.65
2:05.05
2:06.44
2:07.31
2:03.31
5.SMS Galicja Krakw 1SMS Galicja Krakw8:25.38568
Majta Jakub
Koryciński Kamil
Wanat Grzegorz
Lewicki Filip
03
03
03
03
+0,75
+0,40
+0,26
+0,07
28.75
28.28
26.87
28.50
31.91
32.01
31.84
31.44
33.48
34.45
33.37
31.59
33.15
35.43
33.02
31.29
2:07.29
2:10.17
2:05.10
2:02.82
6.Jedynka Łdź 1Jedynka Łdź8:27.06562
Malinowski Wojciech
Jasiński Jakub
Jasiński Bartłomiej
Coleman Alan
03
03
03
03
+0,84
+0,21
28.81
29.40
28.98
28.52
31.68
31.62
33.46
31.74
32.21
31.74
35.07
34.21
31.78
31.76
34.18
31.90
2:04.48
2:04.52
2:11.69
2:06.37
7.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław8:29.20555
Ogorzałek Alan
Adamczyk Maksymilian
Leiman Cezary
Gawron Oliwier
03
03
03
03
+0,45
+0,33
+0,51
+0,20
28.73
28.99
28.37
27.88
32.27
32.91
32.72
31.93
34.05
33.57
34.24
32.45
33.17
33.99
32.31
31.62
2:08.22
2:09.46
2:07.64
2:03.88
8.TP Zielona Gra 1TP Zielona Gra8:34.55538
Kowalski Marek
Skrobała Jakub
Celej Aleks
Forgel Konrad
03
03
03
03
28.31
27.73
29.77
28.71
31.43
33.42
33.41
32.27
32.57
36.37
34.18
32.51
32.25
35.50
33.60
32.52
2:04.56
2:13.02
2:10.96
2:06.01
9.Olimpijczyk 23 Lublin 1Olimpijczyk 23 Lublin8:36.64531
Chołżyński Nikodem
Pogoda Filip
Mrz Adam
Adamczyk Jan
03
03
03
03
+0,60
+0,60
+0,48
+0,14
29.26
28.43
28.58
28.79
32.96
32.66
34.05
32.40
34.71
34.15
34.72
33.68
33.55
33.44
32.68
32.58
2:10.48
2:08.68
2:10.03
2:07.45
10.SMS Galicja Krakw 2SMS Galicja Krakw8:43.80510
Płoskonka Jakub
Basa Szymon
Żukowski Kamil
Sowa Łukasz
03
03
03
03
+0,79
+0,26
+0,34
+0,53
30.42
28.59
27.29
29.40
34.55
33.39
31.36
33.37
36.40
35.47
33.67
33.76
34.97
34.53
33.90
32.73
2:16.34
2:11.98
2:06.22
2:09.26
11.Warta Poznań 1Warta Poznań8:49.74493
Soiński Dominik
Matysiak Kacper
Zachwieja Ignacy
Dopierała Tytus
03
03
03
03
+0,55
+0,24
+0,12
+0,47
30.09
29.49
30.32
28.24
33.77
34.16
33.88
32.52
34.97
35.42
35.98
33.68
34.07
33.86
36.02
33.27
2:12.90
2:12.93
2:16.20
2:07.71
12.Wodnik-29 Katowice 1Wodnik-29 Katowice8:53.92481
Pietucha Tymoteusz
Skoczylas Michał
Podsiadło Grzegorz
Kajzer Oliwier
03
03
03
03


+0,74
+0,52
28.80
31.93
29.49
27.97
33.90
35.53
33.24
33.08
37.20
35.97
34.51
34.18
34.10
35.03
35.78
33.21
2:14.00
2:18.46
2:13.02
2:08.44


<< TOP >>
3 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat ELIMINACJE II14/7/2018 - 9:00


Konkurencja 15
14/7/2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat27.89Jurczyk KarolinaPOLSzczecin30/5/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Zielińska Daria03Polonia Warszawa28.59623A
2.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa28.79611A
3.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno28.84607A
4.Murawska Maria03Polonia Warszawa28.95600A
5.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra29.05594A
6.Celmer Wiktoria03Warta Poznań29.15588A
7.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz29.43572A
8.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin29.48569A
9.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki29.67558B
Szkurat Martyna03Unia Oświęcim29.67558B
11.Kawka Nina03GIM 92 Ursynw Warszawa29.80550B
12.Piotrowska Wiktoria03Żabianka Gdańsk29.98541B
13.Wrbel Julia03Polonia Warszawa29.99540B
14.Gradek Aleksandra03Fala Nieporęt30.30524B
Możdżan Milena03Shark Rudna30.30524B
16.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw30.33522B
17.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice30.34522R
18.O'Hara Julia03Ikar Mielec30.39519R
19.Dembowska Weronika03CSiR MOS Dąbrowie Grn.30.50513
20.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki30.62507
21.Badzian Natalia03Polonia Warszawa30.71503
Puzoń Paulina03Aquatica Pawłowice30.71503
23.Szczepańska Maria03Warta Poznań30.89494
24.Szymańska Kinga03Aquatica Pawłowice30.95491
25.Ziobro Maja03Znicz Koszalin30.97490
26.Ancypo Agnieszka03Omega Sokłka31.01488
27.Nowakowska Marta03Śląsk Wrocław31.11484
28.Brzostek Emilia03MKS SP 63 Bydgoszcz31.21479
Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw31.21479
30.Nowak Zofia03G-8 Bielany Warszawa31.34473
31.Gancarz Julia03Ikar Mielec31.38471
32.Wieczorek Marika03Olimpia Lublin31.41470
33.Jaskułowska Zofia03IKS Konstancin31.60462
34.Szymańska Julia03UKS 190 Łdź31.63460
35.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżw31.65459
36.Janacz Daria03SMS Victoria Racibrz31.66459
37.Szwabińska Adrianna03Torpeda Oleśnica31.75455
38.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim31.82452
39.Kosacka Iga03Zryw Opole31.83452
40.Chąciak Sandra03GIM 92 Ursynw Warszawa31.86450
41.Sołoniewicz Julia03Omega Sokłka31.87450
42.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibrz31.88450
43.Schwarz Helena03Sidemka Sopot31.97446
44.Frysiak Zuzanna03Piętnastka Bydgoszcz32.02444
45.Zbrojewska Zofia03Trjka Łdź32.15438
46.Wałuszko Adrianna03Juvenia Białystok32.18437
47.Jurek Michalina03GIM 92 Ursynw Warszawa32.37429
48.Dąbrowska Zuzanna03Jedynka Elbląg32.38429
Kozanecka Laura03UKS 190 Łdź32.38429
50.Żurawska Kaja03Olimpia Lublin32.40428
51.Panek Nikola03Jasień Sucha Besk.32.41428
52.Grska Eliza03Wodnik Bielsk Podlaski32.58421
53.Adamska Maria03ŚUKS Warszawa32.64419
Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw32.64419
55.Czok Joanna03Kronos Strzelce Op.32.65418
56.Stansberry Liliane03GOS Raszyn32.71416
57.Jasińska Martyna03Wodnik Łask32.84411
58.Kacperska Laura03Polonia Warszawa32.99406
59.Piepirka Martyna03Żabianka Gdańsk33.00405
60.Jaroni Dominika03Warta Poznań33.12401
Macioła Maja03Juvenia Wrocław33.12401
62.Gwiazdowska Wiktoria03SMS Galicja Krakw33.23397
63.Traczuk Katarzyna03Śląsk Wrocław33.24396
64.Łakomiak Julia03Włkniarz 1925 Kalisz33.26396
65.Bogusz Kaja03BUKS Warszawa33.27395
66.Kielak Julia03Kormoran Olsztyn33.28395
67.Wojakiewicz Matylda03AZS AWF Wrocław33.32394
68.Sadowska Wiktoria03Kormoran Olsztyn33.33393
69.Frąckiewicz Emilia03Delfin Garwolin33.43390
70.Salamon Zuzanna03Aquatica Pawłowice33.55386
71.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice33.60384
72.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry33.66382
73.Śmiechowska Maria03Juvenia Wrocław33.77378
74.Krawiec Laura03AZS AWF Wrocław33.79377
75.Kwiatkowska Zuzanna03Wodnik Bielsk Podlaski33.88374
76.Maślej Iga03Juvenia Wrocław34.03369
77.Głazik Dominika03Piętnastka Bydgoszcz34.11367
78.Zhuk Daria03Manta Jelcz-Laskowice34.20364
79.Januszewska Otylia03MZOS Płock34.26362
80.Witek Aleksandra03Żabianka Gdańsk34.50355
81.Banasiak Oliwia03Polonia Warszawa34.64350
82.Koczyk Aleksandra03Żoliborz Warszawa34.70348
83.Stosiek Weronika03SMS Victoria Racibrz34.81345
84.Łabaj Zuzanna03Kormoran Olsztyn34.82345
85.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice35.06338
86.Ostrowska Maja03Harpun Osiecznica35.22333
87.Rojek Paula03Polonia Warszawa35.29331
88.Wolna Wiktoria03MKP Wągrowiec35.53325
89.Gadzińska Aleksandra03MTS Kwidzyn35.88315
90.Ciszewska Amelia03Olimpijczyk Suwałki36.26305
91.Kamińska Natalia03Delfin Gdynia37.37279
92.Przymus Konstancja03MKS MOS Katowice39.04245


<< TOP >>
Konkurencja 16
14/7/2018 - 9:16
Chłopcw, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat25.18Smoliński JakubPOLOstrowiec Sw11/7/2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.64669A
2.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.25.84654A
3.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Gry26.11633A
4.Zhuravel Nazar03Śląsk Wrocław26.44610A
5.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.26.50606A
6.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa26.74590A
Korona Kacper03MKP Szczecin26.74590A
8.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park27.02572A
9.Kuls Jan03Delfin Inowrocław27.07568B
10.Wlazłowski Kamil03Polonia Warszawa27.09567B
11.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice27.16563B
12.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.27.17562B
13.Zawadzki Dominik03Wodnik Bielsk Podlaski27.21560B
14.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.27.26557B
15.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław27.37550B
16.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanw27.39549B
17.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa27.41547R
18.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz27.44546R
19.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw27.46544
20.Smoliński Rafał03Delfin Legionowo27.47544
21.Wiśniewski Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz27.57538
22.Panasiuk Mateusz03Wodnik Bielsk Podlaski27.60536
23.Szeląg Dawid03Meduza Pajęczno27.63534
24.Barczyk Jan03Omega Olkusz27.71530
25.Marzec Milan03Aquastacja Gdańsk27.78526
26.Romanowski Dawid03Piątka Konstantynw Łdzki27.91519
27.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice27.93517
28.Kajzer Oliwier03Wodnik-29 Katowice28.03512
29.Włoch Jakub03Posnania Poznań28.05511
30.Roś Jakub03Znicz Koszalin28.10508
31.Pietucha Tymoteusz03Wodnik-29 Katowice28.13506
32.Oleski Tomasz03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.28.15505
33.Kowalczyk Piotr03Polonia Warszawa28.16505
34.Biedka Mikołaj03Włkniarz 1925 Kalisz28.18504
35.Skrzypek Filip03SMS Galicja Krakw28.34495
36.Grzegrzłka Albert03G-8 Bielany Warszawa28.37494
37.Skiba Jakub03Polonia Warszawa28.43491
38.Węgrzynowicz Miłosz03Olimpijczyk Suwałki28.49487
39.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom28.50487
Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łdź28.50487
41.Skrobała Jakub03TP Zielona Gra28.52486
42.Malarz Marcin03Unia Oświęcim28.59482
43.Cybulski Jakub03Tri-Team Rumia28.62481
44.Leiman Cezary03Śląsk Wrocław28.70477
45.Michalak Jan03Nawa Skierniewice28.74475
46.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św.28.75474
47.Chołżyński Nikodem03Olimpijczyk 23 Lublin28.77473
48.Więckowski Jakub03Jagiellonka Warszawa28.78473
49.Ogorzałek Alan03Śląsk Wrocław28.85469
50.Urbanek Filip03Fala Ropczyce28.88468
Szymczykowski Jakub03Start Opole28.88468
52.Kudliński Łukasz03UKS SP-149 Łdź28.89467
53.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław28.93466
54.Skrzypek Piotr03ŚUKS Warszawa28.94465
55.Piechowski Krzysztof03Juvenia Białystok28.98463
56.Gera Franciszek03Fala Nieporęt28.99463
57.Gąsiorowski Michał03GIM 92 Ursynw Warszawa29.01462
58.Nosarzewski Kornel03Warszawianka- Wodny Park29.02461
59.Szymczak Szymon03Juvenia Wrocław29.11457
60.Berbelski Adam03Wodnik Łask29.13456
61.Zalewski Sebastian03Unia Oświęcim29.16455
62.Tęcza Maciej03Włkniarz 1925 Kalisz29.25450
63.Nazaruk Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin29.30448
64.Urbanowski Jakub03G-8 Bielany Warszawa29.33447
65.Hanf Szymon03Korona Krakw29.34446
66.Pawlewicz Konrad03Orka Lubań29.49440
67.Michalak Piotr03Ochota Warszawa29.60435
68.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz29.64433
69.Zając Kamil03Unia Oświęcim29.65432
70.Salik Mateusz03Aquatica Pawłowice29.67432
71.Komorowski Kacper03MOSM Tychy29.73429
72.Greczan Sebastian03Juvenia Białystok29.75428
73.Martin-Woźniak Wiktor03Delfin Toruń29.77427
74.Szwiec Jakub03"5 plus 1" Opole29.78427
75.Zieliński Maksymilian03G-8 Bielany Warszawa29.82425
76.Burszyk Bartosz03SMS Victoria Racibrz29.98418
Gliński Kacper03Jedynka SP Solex Lębork29.98418
78.Dominiczak Kamil03Piątka Chorzw30.06415
79.Suszczenko Iwan03Harpun Osiecznica30.07415
Jachym Maciej03Rekin Świebodzice30.07415
81.Szlęk Jan03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.30.10413
82.Berej Kacper03Olimpijczyk 23 Lublin30.17410
83.Życzkowski Kamil03Olimpijczyk Suwałki30.22408
84.Fulbiszewski Oskar03Balt Bielawa30.30405
85.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz30.32404
86.Gałecki Krzysztof03Trjka Łdź30.33404
87.Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw30.38402
88.Majta Jakub03SMS Galicja Krakw30.44400
89.Dybowski Jan03SMS Galicja Krakw30.46399
90.Grzegorzyca Paweł03Grnik Sosnowiec30.53396
Paszkowski Konstanty03GIM 92 Ursynw Warszawa30.53396
92.Rowiński Dominik03Warszawianka- Wodny Park30.57395
93.Koprowski Aleksander03Cityzen Poznań30.66391
94.Syldatk Wiktor03Aqua Ustka30.69390
95.Wawryca Hubert03SMS Victoria Racibrz30.74388
96.Stęperski Oktawian03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.30.78386
Korzeniowski Wiktor03Manta Jelcz-Laskowice30.78386
Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Krakw30.78386
99.Leśniewski Patryk03Piątka Konstantynw Łdzki30.80386
100.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn30.89382
101.Worobiec Daniel03Neptun Świdnica30.90382
102.Zdanowicz Patryk03Rekin Świebodzice31.01378
103.Wrblewski Michał03Olimpijczyk Suwałki31.04377
104.Dywan Miłosz03Śląsk Wrocław31.12374
105.Sitnik Jakub03Delfin Garwolin31.19371
106.Bąkowski Mikołaj03Warta Poznań31.20371
107.Zamojski Kacper03Trjka Łdź31.30368
108.Krajewski Mateusz03Orka Iława31.32367
109.Swka Aleks03Warta Poznań31.52360
110.Małek Mikołaj03Posnania Poznań31.61357
111.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.31.63356
112.Dzieszuta Kacper03Juvenia Białystok31.85349
113.Gawiński Oscar03Neptun Świdnica31.86348
114.Białek Igor03Aqua Ustka31.97345
115.Rzeźnik Kacper03Wodnik Rawicz32.14339
116.Ławrynowicz Maciej03Astoria Bydgoszcz32.62325
117.Szczepański Jakub03Wodnik Łask34.19282
118.Rojek Piotr03Fala Ropczyce39.25186
DYSKW.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.  (Czas: 9:18)


<< TOP >>
Konkurencja 17
14/7/2018 - 9:35
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat29.62Naziębło KlaudiaPOLBelgrade (SRB)1/8/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin30.77680A
2.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa31.08659A
3.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz31.20652A
Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno31.20652A
5.Mrożewska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa31.34643A
6.Piskorska Adela03Torpeda Oleśnica31.38641A
7.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk31.81615A
8.Skwara Oliwia03Huragan Sosnowiec31.88611A
9.Filocha Julia03MKS CKS-SMS Szczecin32.19594B
Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice32.19594B
11.Sczogiel Alicja03Na Fali Bytom32.20593B
12.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko32.31587B
13.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.32.48578B
14.Malec Wiktoria03Ikar Mielec32.50577B
15.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łdź32.72565B
16.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.32.74564B
17.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk32.78562R
18.Marjańska Agata03Piętnastka Bydgoszcz32.84559R
19.Kozińska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa32.85558
20.Grska Eliza03Wodnik Bielsk Podlaski32.90556
21.Zych Natalia03Wodnik Radom33.01550
22.Zakrzewska Marta03AZS AWF Wrocław33.18542
23.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Krakw33.23539
24.Osiniak Iga03Olimpia Lublin33.24539
25.Poznakowska Wiktoria03SMS Victoria Racibrz33.25539
26.Obuchowicz Natasza03GOS Raszyn33.32535
27.Adamska Julia03ŚUKS Warszawa33.36533
Samuła Kornelia03Olimpijczyk 23 Lublin33.36533
29.Wrbel Martyna03MKS Piaseczno33.37533
30.Kozanecka Laura03UKS 190 Łdź33.50527
31.Dutkowiak Aleksandra03Śląsk Wrocław33.52526
32.Skibczak Paulina03G-8 Bielany Warszawa33.69518
33.Krywiel Karolina03MKP Szczecin33.84511
34.Macioła Maja03Juvenia Wrocław33.88509
35.Kantecka Julia03Włkniarz 1925 Kalisz33.98505
36.Frysiak Zuzanna03Piętnastka Bydgoszcz34.03502
37.Socha Anna03Włkniarz 1925 Kalisz34.15497
38.Krzysztofiak Iga03Warta Poznań34.16497
39.Trybułowska Simona03Jedynka SP Solex Lębork34.19495
40.Traczuk Katarzyna03Śląsk Wrocław34.30491
41.Gorzeń Marta03Cityzen Poznań34.35488
42.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim34.46484
43.Milewska Zofia03G-8 Bielany Warszawa34.54480
44.Ancypo Agnieszka03Omega Sokłka34.63477
45.Sobczyk Paulina03Warta Poznań34.76471
46.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała34.77471
47.Wałuszko Adrianna03Juvenia Białystok34.78470
48.Żemojtel Zuzanna03MTS Kwidzyn34.92465
49.Mikszan Zuzanna03Aquatica Pawłowice34.93464
50.Zmierczak Natalia03Kormoran Olsztyn35.13457
51.Florkiewicz Liwia03Sokł Rzeszw35.25452
52.Auguściak Magdalena03Kapry-Armexim Pruszkw35.45444
53.Pilarska Natalia03MKP Wągrowiec35.47444
54.Wilczyńska Inez03MKS MOS Katowice35.50442
55.Kwiatkowska Zuzanna03Wodnik Bielsk Podlaski35.60439
56.Dąbkowska Aleksandra03MZOS Płock35.61438
57.Korolczuk Julia03Juvenia Białystok35.64437
58.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Krakw35.65437
59.Ławrynowicz Gabriela03MKP Kołobrzeg35.73434
60.Chorała Małgorzata03Wodnik Rawicz35.92427
61.Kaczyńska Anna03AZS Politechniki Łdzkiej36.24416
62.Jasińska Martyna03Wodnik Łask36.31413
63.Salamon Zuzanna03Aquatica Pawłowice36.60404
64.Hallmann Martyna03Jedynka SP Solex Lębork36.82396
65.Smolis Wiktoria03Jedynka SP Solex Lębork36.98391
66.Kucharska Aleksandra03Huragan Sosnowiec37.31381
67.Kaminiarz Sara03Astromal Leszno37.48376
68.Sadłowska Maja03Żoliborz Warszawa38.12357
69.Krauza Julia03Płetwal Szczytno38.41349
70.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała38.86337
71.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki41.77271
DYSKW.Czechyra Agata03Warta Poznań
G1 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową przed lub na linii 15 m po starcie lub nawrocie.  (Czas: 9:40)


<< TOP >>
Konkurencja 18
14/7/2018 - 9:48
Chłopcw, 50m grzbietowy

15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat26.79Karolczak JanPOLLublin16/7/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Bober Paweł03Żabianka Gdańsk28.05629A
2.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Krakw28.49600A
3.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.28.52598A
4.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa28.60593A
5.Kowalczyk Piotr03Polonia Warszawa28.70587A
6.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw28.89576A
7.Zubik Jan03Polonia Warszawa28.90575A
8.Biskupski Kacper03Słowianka Gorzw Wlkp.28.92574A
9.Kowalewski Paweł03Juvenia Białystok28.97571B
Brączek Kacper03Unia Oświęcim28.97571B
11.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz29.06566B
12.Coleman Alan03Jedynka Łdź29.13562B
13.Podgrski Patryk03Start Opole29.27554B
14.Cyckowski Aleksander03Jedynka Elbląg29.43545B
15.Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot29.46543B
16.Sienkiewicz Aleksander03Harpun Osiecznica29.55538B
17.Sobota Jakub03Na Fali Bytom29.59536R
18.Matysiak Kacper03Warta Poznań29.60535?
Urban Jakub03Orlik Lublin29.60535?
20.Żyder Michał03Znicz Koszalin29.70530
21.Siadek Aleksy03Astromal Leszno29.80524
22.Żukowski Kamil03SMS Galicja Krakw29.99515
23.Brodziński Franciszek03Znicz Koszalin30.25501
24.Śliwa Michał03Fala Ropczyce30.34497
25.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Gry30.39495
26.Urbanowski Jakub03G-8 Bielany Warszawa30.43493
27.Tumialis Maciej03Olimpijczyk Suwałki30.45492
28.Hnatyk Damian03Dwjka Morena Gdańsk30.47491
29.Turała Adrian03Neptun Stargard30.58485
30.Zawadzki Dominik03Wodnik Bielsk Podlaski30.62483
31.Wojnowski Damian03Wodnik Police30.67481
Guściora Maciej03Delfin Tarnobrzeg30.67481
33.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław30.70480
34.Życzkowski Kamil03Olimpijczyk Suwałki30.76477
Markowski Kacper03Polonia Warszawa30.76477
36.Tarka Maciej03Centrum Staszw30.81475
37.Podsiadło Grzegorz03Wodnik-29 Katowice30.83474
38.Wiśniewski Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz30.92469
39.Więckowski Jakub03Jagiellonka Warszawa30.93469
40.Nosarzewski Kornel03Warszawianka- Wodny Park30.97467
41.Włoch Jakub03Posnania Poznań31.04464
Hyckowski Paweł03Rekin Świebodzice31.04464
Skrobała Jakub03TP Zielona Gra31.04464
44.Sobiech Szymon03UKS SP-149 Łdź31.11461
45.Berbelski Adam03Wodnik Łask31.23456
46.Sikora Kacper03SMS Galicja Krakw31.24455
47.Borsuk Piotr03Fala Kraśnik31.27454
48.Matuszyński Mikołaj03G-8 Bielany Warszawa31.32452
49.Dolata Kacper03TP Zielona Gra31.45446
50.Marzec Milan03Aquastacja Gdańsk31.46446
51.Celej Aleks03TP Zielona Gra31.53443
52.Tęcza Maciej03Włkniarz 1925 Kalisz31.82431
53.Woźny Oskar03Aquastacja Gdańsk31.86429
54.Sobowiec Mateusz03Piętnastka Bydgoszcz31.92427
55.Korzeniowski Wiktor03Manta Jelcz-Laskowice31.93426
56.Zieliński Andrzej03Astromal Leszno31.96425
57.Greczan Sebastian03Juvenia Białystok32.05422
58.Skiba Jakub03Polonia Warszawa32.21415
59.Siermantowski Filip03Juvenia Białystok32.31411
60.Salik Mateusz03Aquatica Pawłowice32.36409
61.Maruwka Bruno03Wodnik Rawicz32.64399
62.Gąsiorowski Michał03GIM 92 Ursynw Warszawa32.79394
63.Przybytniak Sean03Żoliborz Warszawa32.81393
64.Kempa Krystian03TP Zielona Gra32.86391
65.Auguściński Mateusz03Trjka Łdź32.87391
66.Stęperski Oktawian03Olimpijczyk Aleksandrw Ł.32.88390
67.Straszyński Kacper03Trjka Łdź32.92389
68.Kurkowski Oskar03Sidemka Sopot33.36374
69.Pawlewicz Konrad03Orka Lubań33.56367
70.Skoczylas Michał03Wodnik-29 Katowice33.70363
71.Okręt Oliwier03KSZO Ostrowiec Św.33.79360
72.Dzieszuta Kacper03Juvenia Białystok33.82359
73.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św.33.89356
74.Dzięndzia Radosław03Sidemka Sopot33.93355
75.Sitnik Jakub03Delfin Garwolin34.01353
76.Korczak Jakub03BUKS Warszawa34.29344
77.Zdanowicz Patryk03Rekin Świebodzice34.65333
78.Krajewski Mateusz03Orka Iława35.04322
79.Urbanek Filip03Fala Ropczyce35.83302
80.Rzeźnik Kacper03Wodnik Rawicz36.25291
81.Białek Igor03Aqua Ustka36.77279
82.Nurzyński Oskar03Aqua Ryki37.75258
DYSKW.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu.


<< TOP >>
Konkurencja 19
14/7/2018 - 10:03
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:16.14Knop AleksandraPOLLodz26/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź4:30.11670A
50m:
100m:
30.85
1:04.76
30.85
33.91
150m:
200m:
1:38.77
2:13.25
34.01
34.48
250m:
300m:
2:47.58
3:22.12
34.33
34.54
350m:
400m:
3:56.33
4:30.11
34.21
33.78
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim4:32.09656A
50m:
100m:
31.11
1:05.46
31.11
34.35
150m:
200m:
1:40.42
2:15.69
34.96
35.27
250m:
300m:
2:50.94
3:26.09
35.25
35.15
350m:
400m:
3:59.62
4:32.09
33.53
32.47
3.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa4:33.99642A
50m:
100m:
30.74
1:04.99
30.74
34.25
150m:
200m:
1:39.79
2:14.88
34.80
35.09
250m:
300m:
2:50.18
3:25.66
35.30
35.48
350m:
400m:
4:00.69
4:33.99
35.03
33.30
4.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.4:34.47639A
50m:
100m:
31.89
1:05.92
31.89
34.03
150m:
200m:
1:40.23
2:14.96
34.31
34.73
250m:
300m:
2:49.52
3:24.66
34.56
35.14
350m:
400m:
3:59.69
4:34.47
35.03
34.78
5.Nowak Maja03Ochota Warszawa4:35.08635A
50m:
100m:
30.49
1:04.25
30.49
33.76
150m:
200m:
1:38.86
2:13.89
34.61
35.03
250m:
300m:
2:49.18
3:24.96
35.29
35.78
350m:
400m:
4:00.77
4:35.08
35.81
34.31
6.Ambroży Antonina03Ochota Warszawa4:36.05628A
50m:
100m:
31.21
1:06.36
31.21
35.15
150m:
200m:
1:42.28
2:18.13
35.92
35.85
250m:
300m:
2:53.05
3:27.90
34.92
34.85
350m:
400m:
4:02.68
4:36.05
34.78
33.37
7.Zielińska Daria03Polonia Warszawa4:36.12628A
50m:
100m:
31.83
1:06.73
31.83
34.90
150m:
200m:
1:42.57
2:17.98
35.84
35.41
250m:
300m:
2:52.70
3:28.05
34.72
35.35
350m:
400m:
4:02.58
4:36.12
34.53
33.54
8.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowie Grn.4:38.12614A
50m:
100m:
32.94
1:07.87
32.94
34.93
150m:
200m:
1:43.02
2:17.91
35.15
34.89
250m:
300m:
2:52.96
3:27.88
35.05
34.92
350m:
400m:
4:03.54
4:38.12
35.66
34.58
9.Neubauer Paulina03Dwjka Tczew4:39.15607B
50m:
100m:
32.09
1:07.10
32.09
35.01
150m:
200m:
1:42.64
2:18.66
35.54
36.02
250m:
300m:
2:54.48
3:30.36
35.82
35.88
350m:
400m:
4:05.26
4:39.15
34.90
33.89
10.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łdź4:40.53598B
50m:
100m:
33.32
1:08.49
33.32
35.17
150m:
200m:
1:44.27
2:19.81
35.78
35.54
250m:
300m:
2:55.55
3:31.15
35.74
35.60
350m:
400m:
4:06.47
4:40.53
35.32
34.06
11.Kawka Nina03GIM 92 Ursynw Warszawa4:40.57598B
50m:
100m:
31.22
1:06.61
31.22
35.39
150m:
200m:
1:42.52
2:18.47
35.91
35.95
250m:
300m:
2:54.34
3:30.58
35.87
36.24
350m:
400m:
4:06.28
4:40.57
35.70
34.29
12.Gancarz Julia03Ikar Mielec4:41.06595B
50m:
100m:
32.18
1:07.22
32.18
35.04
150m:
200m:
1:42.79
2:18.49
35.57
35.70
250m:
300m:
2:54.30
3:30.40
35.81
36.10
350m:
400m:
4:06.36
4:41.06
35.96
34.70
13.Słowik Martyna03IKS Konstancin4:41.09595B
50m:
100m:
31.64
1:06.54
31.64
34.90
150m:
200m:
1:42.54
2:18.45
36.00
35.91
250m:
300m:
2:54.38
3:30.08
35.93
35.70
350m:
400m:
4:05.98
4:41.09
35.90
35.11
14.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin4:41.39593B
50m:
100m:
31.46
1:06.24
31.46
34.78
150m:
200m:
1:41.96
2:17.95
35.72
35.99
250m:
300m:
2:54.39
3:30.84
36.44
36.45
350m:
400m:
4:06.89
4:41.39
36.05
34.50
15.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice4:41.83590B
50m:
100m:
32.73
1:08.16
32.73
35.43
150m:
200m:
1:44.26
2:20.25
36.10
35.99
250m:
300m:
2:56.59
3:32.77
36.34
36.18
350m:
400m:
4:08.60
4:41.83
35.83
33.23
16.Haładyn Karolina03UKS 190 Łdź4:42.25587B
50m:
100m:
31.91
1:06.73
31.91
34.82
150m:
200m:
1:42.66
2:18.96
35.93
36.30
250m:
300m:
2:55.07
3:31.17
36.11
36.10
350m:
400m:
4:07.16
4:42.25
35.99
35.09
17.Zmierczak Natalia03Kormoran Olsztyn4:42.40587R
50m:
100m:
30.46
1:05.41
30.46
34.95
150m:
200m:
1:41.60
2:17.69
36.19
36.09
250m:
300m:
2:53.61
3:30.19
35.92
36.58
350m:
400m:
4:06.75
4:42.40
36.56
35.65
18.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łdź4:42.73585R
50m:
100m:
32.60
1:08.30
32.60
35.70
150m:
200m:
1:44.22
2:20.51
35.92
36.29
250m:
300m:
2:56.52
3:32.50
36.01
35.98
350m:
400m:
4:08.25
4:42.73
35.75
34.48
19.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.4:43.23581
50m:
100m:
31.90
1:06.76
31.90
34.86
150m:
200m:
1:43.13
2:19.24
36.37
36.11
250m:
300m:
2:55.07
3:31.24
35.83
36.17
350m:
400m:
4:07.92
4:43.23
36.68
35.31
20.Machulak Maja03Fala Kraśnik4:43.54580
50m:
100m:
32.75
1:08.89
32.75
36.14
150m:
200m:
1:45.27
2:21.49
36.38
36.22
250m:
300m:
2:57.75
3:33.54
36.26
35.79
350m:
400m:
4:09.02
4:43.54
35.48
34.52
21.Ziemacka Julia03Muszelka Warszawa4:43.59579
50m:
100m:
31.88
1:06.98
31.88
35.10
150m:
200m:
1:43.53
2:19.49
36.55
35.96
250m:
300m:
2:56.01
3:32.56
36.52
36.55
350m:
400m:
4:08.78
4:43.59
36.22
34.81
22.Kozaczuk Klara03Żoliborz Warszawa4:43.78578
50m:
100m:
31.43
1:06.09
31.43
34.66
150m:
200m:
1:42.04
2:18.43
35.95
36.39
250m:
300m:
2:54.62
3:31.20
36.19
36.58
350m:
400m:
4:07.79
4:43.78
36.59
35.99
23.Szymańska Julia03UKS 190 Łdź4:43.79578
50m:
100m:
31.89
1:07.79
31.89
35.90
150m:
200m:
1:44.01
2:20.33
36.22
36.32
250m:
300m:
2:56.63
3:33.03
36.30
36.40
350m:
400m:
4:09.31
4:43.79
36.28
34.48
24.Kuziw Martyna03Unia Oświęcim4:45.44568
50m:
100m:
32.00
1:07.73
32.00
35.73
150m:
200m:
1:44.40
2:20.93
36.67
36.53
250m:
300m:
2:57.31
3:33.77
36.38
36.46
350m:
400m:
4:10.02
4:45.44
36.25
35.42
25.Kozdęba Karolina03SMS Galicja Krakw4:46.22563
50m:
100m:
32.13
1:07.91
32.13
35.78
150m:
200m:
1:44.32
2:20.98
36.41
36.66
250m:
300m:
2:58.00
3:34.98
37.02
36.98
350m:
400m:
4:11.50
4:46.22
36.52
34.72
26.Kulik Wiktoria03Kormoran Olsztyn4:46.48562
50m:
100m:
32.39
1:08.06
32.39
35.67
150m:
200m:
1:44.39
2:20.73
36.33
36.34
250m:
300m:
2:57.39
3:33.97
36.66
36.58
350m:
400m:
4:10.63
4:46.48
36.66
35.85
27.Dąbrowska Wiktoria03Polonia Warszawa4:48.12552
50m:
100m:
31.59
1:06.68
31.59
35.09
150m:
200m:
1:42.46
2:19.27
35.78
36.81
250m:
300m:
2:56.74
3:34.47
37.47
37.73
350m:
400m:
4:11.63
4:48.12
37.16
36.49
28.Lutkiewicz Gabriela03Wisła Puławy4:48.31551
50m:
100m:
32.63
1:07.89
32.63
35.26
150m:
200m:
1:44.14
2:20.47
36.25
36.33
250m:
300m:
2:57.32
3:34.27
36.85
36.95
350m:
400m:
4:10.92
4:48.31
36.65
37.39
29.Topp Zofia03G-8 Bielany Warszawa4:48.93548
50m:
100m:
32.27
1:08.04
32.27
35.77
150m:
200m:
1:44.70
2:21.73
36.66
37.03
250m:
300m:
2:58.92
3:36.58
37.19
37.66
350m:
400m:
4:13.85
4:48.93
37.27
35.08
30.Kawczyńska Zuzanna03MKP Szczecin4:49.38545
50m:
100m:
33.19
1:09.96
33.19
36.77
150m:
200m:
1:46.65
2:23.46
36.69
36.81
250m:
300m:
3:00.66
3:38.07
37.20
37.41
350m:
400m:
4:14.66
4:49.38
36.59
34.72
31.Żerańska Urszula03BUKS Warszawa4:49.78543
50m:
100m:
33.19
1:09.58
33.19
36.39
150m:
200m:
1:46.31
2:22.43
36.73
36.12
250m:
300m:
2:59.00
3:36.05
36.57
37.05
350m:
400m:
4:13.41
4:49.78
37.36
36.37
32.Chąciak Sandra03GIM 92 Ursynw Warszawa4:51.78532
50m:
100m:
32.36
1:08.17
32.36
35.81
150m:
200m:
1:45.58
2:22.98
37.41
37.40
250m:
300m:
3:00.79
3:38.54
37.81
37.75
350m:
400m:
4:15.71
4:51.78
37.17
36.07
33.Kielak Julia03Kormoran Olsztyn4:53.13524
50m:
100m:
35.28
1:12.91
35.28
37.63
150m:
200m:
1:51.23
2:28.39
38.32
37.16
250m:
300m:
3:05.76
3:42.51
37.37
36.75
350m:
400m:
4:18.12
4:53.13
35.61
35.01
34.Krawczyk Nikola03Unia Oświęcim4:53.57522
50m:
100m:
32.91
1:09.05
32.91
36.14
150m:
200m:
1:46.51
2:23.99
37.46
37.48
250m:
300m:
3:01.72
3:39.44
37.73
37.72
350m:
400m:
4:16.87
4:53.57
37.43
36.70
35.Jurek Michalina03GIM 92 Ursynw Warszawa4:53.95520
50m:
100m:
32.72
1:09.72
32.72
37.00
150m:
200m:
1:47.15
2:26.04
37.43
38.89
250m:
300m:
3:04.17
3:41.63
38.13
37.46
350m:
400m:
4:17.74
4:53.95
36.11
36.21
36.Wrbel Zofia03Unia Oświęcim4:54.10519
50m:
100m:
32.75
1:09.46
32.75
36.71
150m:
200m:
1:46.90
2:24.89
37.44
37.99
250m:
300m:
3:02.90
3:40.97
38.01
38.07
350m:
400m:
4:18.49
4:54.10
37.52
35.61
37.Skrzypiec Nika03Juvenia Wrocław4:54.31518
50m:
100m:
31.94
1:08.43
31.94
36.49
150m:
200m:
1:46.43
2:24.04
38.00
37.61
250m:
300m:
3:01.80
3:39.94
37.76
38.14
350m:
400m:
4:17.82
4:54.31
37.88
36.49
38.Piejko Dorota03CSTiR Strzyżw4:54.70516
50m:
100m:
34.69
1:11.84
34.69
37.15
150m:
200m:
1:48.59
2:26.17
36.75
37.58
250m:
300m:
3:03.53
3:41.49
37.36
37.96
350m:
400m:
4:18.93
4:54.70
37.44
35.77
39.Kołodziejczyk Oliwia03Olimpia Lublin4:55.21513
50m:
100m:
32.62
1:09.20
32.62
36.58
150m:
200m:
1:46.95
2:23.92
37.75
36.97
250m:
300m:
3:02.38
3:40.85
38.46
38.47
350m:
400m:
4:18.77
4:55.21
37.92
36.44
40.Ptaszyńska Weronika03Unia Oświęcim4:56.22508
50m:
100m:
34.68
1:11.72
34.68
37.04
150m:
200m:
1:49.88
2:27.57
38.16
37.69
250m:
300m:
3:05.70
3:43.36
38.13
37.66
350m:
400m:
4:20.59
4:56.22
37.23
35.63
41.Kumor Aleksandra03Unia Oświęcim4:57.40502
50m:
100m:
34.36
1:11.90
34.36
37.54
150m:
200m:
1:49.59
2:27.53
37.69
37.94
250m:
300m:
3:05.10
3:43.15
37.57
38.05
350m:
400m:
4:20.09
4:57.40
36.94
37.31
42.Liwowska Maria03Piątka Konstantynw Łdzki4:58.25498
50m:
100m:
33.49
1:10.84
33.49
37.35
150m:
200m:
1:49.74
2:28.70
38.90
38.96
250m:
300m:
3:06.97
3:45.95
38.27
38.98
350m:
400m:
4:23.81
4:58.25
37.86
34.44
43.Baranowska Martyna03Warta Poznań5:01.08484
50m:
100m:
32.98
1:10.34
32.98
37.36
150m:
200m:
1:48.58
2:27.46
38.24
38.88
250m:
300m:
3:06.29
3:45.39
38.83
39.10
350m:
400m:
4:24.05
5:01.08
38.66
37.03
44.Maślej Iga03Juvenia Wrocław5:01.14484
50m:
100m:
33.36
1:10.27
33.36
36.91
150m:
200m:
1:48.49
2:26.60
38.22
38.11
250m:
300m:
3:05.75
3:44.58
39.15
38.83
350m:
400m:
4:23.73
5:01.14
39.15
37.41
45.Wąsik Julia03Unia Oświęcim5:01.23483
50m:
100m:
34.06
1:11.28
34.06
37.22
150m:
200m:
1:49.63
2:28.40
38.35
38.77
250m:
300m:
3:07.05
3:46.27
38.65
39.22
350m:
400m:
4:24.04
5:01.23
37.77
37.19
46.Adamska Julia03ŚUKS Warszawa5:01.87480
50m:
100m:
33.15
1:11.17
33.15
38.02
150m:
200m:
1:50.01
2:29.44
38.84
39.43
250m:
300m:
3:07.65
3:46.74
38.21
39.09
350m:
400m:
4:25.55
5:01.87
38.81
36.32
47.Cichocka Oliwia03Olimpijczyk 23 Lublin5:01.98480
50m:
100m:
34.15
1:12.39
34.15
38.24
150m:
200m:
1:50.40
2:29.41
38.01
39.01
250m:
300m:
3:07.71
3:46.78
38.30
39.07
350m:
400m:
4:24.82
5:01.98
38.04
37.16
48.Hajduk Oliwia03Atol Oleśnica5:02.22478
50m:
100m:
33.53
1:11.09
33.53
37.56
150m:
200m:
1:49.49
2:28.72
38.40
39.23
250m:
300m:
3:06.62
3:46.02
37.90
39.40
350m:
400m:
4:25.32
5:02.22
39.30
36.90
49.Więckowska Alicja03Delfin Garwolin5:02.96475
50m:
100m:
31.95
1:08.37
31.95
36.42
150m:
200m:
1:46.42
2:25.63
38.05
39.21
250m:
300m:
3:05.43
3:45.70
39.80
40.27
350m:
400m:
4:25.50
5:02.96
39.80
37.46
50.Żelazko Emilia03MKS MOS Katowice5:04.61467
50m:
100m:
33.01
1:10.54
33.01
37.53
150m:
200m:
1:49.65
2:28.97
39.11
39.32
250m:
300m:
3:08.45
3:47.68
39.48
39.23
350m:
400m:
4:27.01
5:04.61
39.33
37.60
51.Niewiadomska Nikola03Manta Kochłowice Ruda Śl.5:06.10460
50m:
100m:
32.24
1:09.15
32.24
36.91
150m:
200m:
1:47.99
2:28.64
38.84
40.65
250m:
300m:
3:09.24
3:49.11
40.60
39.87
350m:
400m:
4:27.74
5:06.10
38.63
38.36
52.Dobrowolska Natalia03SMS Victoria Racibrz5:07.04456
50m:
100m:
33.39
1:10.75
33.39
37.36
150m:
200m:
1:49.62
2:28.86
38.87
39.24
250m:
300m:
3:07.99
3:47.73
39.13
39.74
350m:
400m:
4:27.52
5:07.04
39.79
39.52
53.Jankowska Joanna03Wodnik Police5:07.12456
50m:
100m:
33.57
1:11.41
33.57
37.84
150m:
200m:
1:50.18
2:29.61
38.77
39.43
250m:
300m:
3:09.22
3:49.25
39.61
40.03
350m:
400m:
4:28.74
5:07.12
39.49
38.38
54.Kasza Katarzyna03Fala Niepołomice5:10.55441
50m:
100m:
35.49
1:14.56
35.49
39.07
150m:
200m:
1:53.75
2:33.66
39.19
39.91
250m:
300m:
3:13.43
3:53.69
39.77
40.26
350m:
400m:
4:32.70
5:10.55
39.01
37.85
55.Ciesielska Natalia03UKS SP-149 Łdź5:11.68436
50m:
100m:
36.04
1:14.57
36.04
38.53
150m:
200m:
1:54.16
2:33.71
39.59
39.55
250m:
300m:
3:13.64
3:53.95
39.93
40.31
350m:
400m:
4:33.81
5:11.68
39.86
37.87
56.Stodolska Zofia03Astoria Bydgoszcz5:11.79436
50m:
100m:
34.08
1:12.53
34.08
38.45
150m:
200m:
1:52.00
2:32.15
39.47
40.15
250m:
300m:
3:12.42
3:53.10
40.27
40.68
350m:
400m:
4:33.53
5:11.79
40.43
38.26
57.Łabaj Zuzanna03Kormoran Olsztyn5:13.42429
50m:
100m:
34.19
1:13.36
34.19
39.17
150m:
200m:
1:54.00
2:34.31
40.64
40.31
250m:
300m:
3:15.29
3:55.50
40.98
40.21
350m:
400m:
4:35.47
5:13.42
39.97
37.95
58.Laska Kornelia03Manta Warszawa Włochy5:16.91415
50m:
100m:
34.16
1:11.00
34.16
36.84
150m:
200m:
1:50.67
2:31.08
39.67
40.41
250m:
300m:
3:13.11
3:55.14
42.03
42.03
350m:
400m:
4:36.82
5:16.91
41.68
40.09
59.Bratuś Patrycja03Gryf Dębica5:25.64382
50m:
100m:
36.35
1:16.94
36.35
40.59
150m:
200m:
1:59.27
2:41.46
42.33
42.19
250m:
300m:
3:23.25
4:06.13
41.79
42.88
350m:
400m:
4:46.24
5:25.64
40.11
39.40
60.Stosiek Weronika03SMS Victoria Racibrz5:26.53379
50m:
100m:
37.37
1:17.88
37.37
40.51
150m:
200m:
1:59.84
2:42.02
41.96
42.18
250m:
300m:
3:24.16
4:06.52
42.14
42.36
350m:
400m:
4:48.01
5:26.53
41.49
38.52


<< TOP >>
Konkurencja 20
14/7/2018 - 10:49
Chłopcw, 400m dowolny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat4:01.28Wojdak WojciechPOLOswiecim16/7/2011

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim4:11.48670A
50m:
100m:
27.72
58.17
27.72
30.45
150m:
200m:
1:30.26
2:03.27
32.09
33.01
250m:
300m:
2:36.26
3:09.58
32.99
33.32
350m:
400m:
3:40.70
4:11.48
31.12
30.78
2.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź4:11.69668A
50m:
100m:
29.26
1:01.62
29.26
32.36
150m:
200m:
1:33.56
2:05.73
31.94
32.17
250m:
300m:
2:38.03
3:09.77
32.30
31.74
350m:
400m:
3:41.12
4:11.69
31.35
30.57
3.Wojciechowski Kajetan03Trjka Łdź4:11.90666A
50m:
100m:
29.24
1:01.54
29.24
32.30
150m:
200m:
1:33.49
2:05.87
31.95
32.38
250m:
300m:
2:37.96
3:10.02
32.09
32.06
350m:
400m:
3:41.19
4:11.90
31.17
30.71
4.Więzik Jan03Unia Oświęcim4:12.33663A
50m:
100m:
28.26
59.79
28.26
31.53
150m:
200m:
1:32.02
2:04.19
32.23
32.17
250m:
300m:
2:36.71
3:09.64
32.52
32.93
350m:
400m:
3:41.60
4:12.33
31.96
30.73
5.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.4:15.05642A
50m:
100m:
28.65
59.86
28.65
31.21
150m:
200m:
1:31.53
2:04.16
31.67
32.63
250m:
300m:
2:36.69
3:10.09
32.53
33.40
350m:
400m:
3:43.14
4:15.05
33.05
31.91
6.Malinowski Wojciech03Jedynka Łdź4:16.49631A
50m:
100m:
29.79
1:01.77
29.79
31.98
150m:
200m:
1:34.46
2:07.14
32.69
32.68
250m:
300m:
2:39.87
3:12.55
32.73
32.68
350m:
400m:
3:45.33
4:16.49
32.78
31.16
7.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice4:17.57623A
50m:
100m:
28.28
59.98
28.28
31.70
150m:
200m:
1:32.48
2:05.69
32.50
33.21
250m:
300m:
2:38.79
3:12.01
33.10
33.22
350m:
400m:
3:45.13
4:17.57
33.12
32.44
8.Lewicki Filip03SMS Galicja Krakw4:17.75622A
50m:
100m:
28.79
1:00.56
28.79
31.77
150m:
200m:
1:33.47
2:06.53
32.91
33.06
250m:
300m:
2:39.77
3:13.27
33.24
33.50
350m:
400m:
3:46.19
4:17.75
32.92
31.56
9.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa4:18.27618B
50m:
100m:
29.85
1:02.45
29.85
32.60
150m:
200m:
1:34.96
2:07.44
32.51
32.48
250m:
300m:
2:40.20
3:13.10
32.76
32.90
350m:
400m:
3:46.33
4:18.27
33.23
31.94
10.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim4:19.97606B
50m:
100m:
29.14
1:02.09
29.14
32.95
150m:
200m:
1:35.52
2:09.08
33.43
33.56
250m:
300m:
2:42.67
3:16.55
33.59
33.88
350m:
400m:
3:49.79
4:19.97
33.24
30.18
11.Czech Arkadiusz03Grnik Sosnowiec4:20.56602B
50m:
100m:
30.01
1:02.29
30.01
32.28
150m:
200m:
1:35.62
2:09.03
33.33
33.41
250m:
300m:
2:42.55
3:15.86
33.52
33.31
350m:
400m:
3:49.05
4:20.56
33.19
31.51
12.Szymczak Szymon03Juvenia Wrocław4:21.61595B
50m:
100m:
29.65
1:02.89
29.65
33.24
150m:
200m:
1:36.93
2:10.76
34.04
33.83
250m:
300m:
2:44.42
3:18.27
33.66
33.85
350m:
400m:
3:50.74
4:21.61
32.47
30.87
13.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim4:21.66594B
50m:
100m:
30.59
1:04.19
30.59
33.60
150m:
200m:
1:37.95
2:11.60
33.76
33.65
250m:
300m:
2:43.97
3:17.23
32.37
33.26
350m:
400m:
3:50.64
4:21.66
33.41
31.02
14.Gorra Mikołaj03MKP Szczecin4:21.88593B
50m:
100m:
27.63
1:00.04
27.63
32.41
150m:
200m:
1:33.61
2:08.14
33.57
34.53
250m:
300m:
2:42.64
3:17.16
34.50
34.52
350m:
400m:
3:50.32
4:21.88
33.16
31.56
15.Jasiński Jakub03Jedynka Łdź4:22.06592B
50m:
100m:
29.35
1:01.25
29.35
31.90
150m:
200m:
1:33.98
2:07.21
32.73
33.23
250m:
300m:
2:40.63
3:14.69
33.42
34.06
350m:
400m:
3:48.63
4:22.06
33.94
33.43
16.Swojng Igor03Unia Oświęcim4:23.25584B
50m:
100m:
29.29
1:01.67
29.29
32.38
150m:
200m:
1:34.89
2:08.30
33.22
33.41
250m:
300m:
2:42.31
3:15.89
34.01
33.58
350m:
400m:
3:50.07
4:23.25
34.18
33.18
17.Malinowski Jakub03Słowianka Gorzw Wlkp.4:23.62581R
50m:
100m:
29.12
1:00.77
29.12
31.65
150m:
200m:
1:34.20
2:07.92
33.43
33.72
250m:
300m:
2:42.14
3:15.99
34.22
33.85
350m:
400m:
3:50.48
4:23.62
34.49
33.14
18.Roguski Mateusz03Muszelka Warszawa4:24.56575R
50m:
100m:
30.23
1:02.69
30.23
32.46
150m:
200m:
1:36.46
2:09.91
33.77
33.45
250m:
300m:
2:43.34
3:17.28
33.43
33.94
350m:
400m:
3:51.30
4:24.56
34.02
33.26
19.Dopierała Tytus03Warta Poznań4:25.55569
50m:
100m:
29.22
1:02.82
29.22
33.60
150m:
200m:
1:35.85
2:10.30
33.03
34.45
250m:
300m:
2:43.88
3:18.82
33.58
34.94
350m:
400m:
3:53.22
4:25.55
34.40
32.33
20.Paszkowski Konstanty03GIM 92 Ursynw Warszawa4:26.21564
50m:
100m:
29.44
1:02.89
29.44
33.45
150m:
200m:
1:37.18
2:11.71
34.29
34.53
250m:
300m:
2:45.02
3:19.70
33.31
34.68
350m:
400m:
3:53.23
4:26.21
33.53
32.98
21.Niedziałek Michał03Kormoran Olsztyn4:26.33564
50m:
100m:
30.36
1:02.92
30.36
32.56
150m:
200m:
1:36.88
2:10.95
33.96
34.07
250m:
300m:
2:45.04
3:19.31
34.09
34.27
350m:
400m:
3:53.64
4:26.33
34.33
32.69
22.Karpiński Jakub03G-8 Bielany Warszawa4:26.77561
50m:
100m:
30.62
1:04.49
30.62
33.87
150m:
200m:
1:38.92
2:13.61
34.43
34.69
250m:
300m:
2:47.73
3:22.41
34.12
34.68
350m:
400m:
3:55.05
4:26.77
32.64
31.72
23.Forgel Konrad03TP Zielona Gra4:27.35557
50m:
100m:
29.93
1:03.73
29.93
33.80
150m:
200m:
1:37.89
2:12.42
34.16
34.53
250m:
300m:
2:46.77
3:21.26
34.35
34.49
350m:
400m:
3:54.44
4:27.35
33.18
32.91
Zubik Jan03Polonia Warszawa4:27.35557
50m:
100m:
30.30
1:04.01
30.30
33.71
150m:
200m:
1:38.43
2:12.56
34.42
34.13
250m:
300m:
2:46.36
3:20.58
33.80
34.22
350m:
400m:
3:54.45
4:27.35
33.87
32.90
25.Szeląg Dawid03Meduza Pajęczno4:27.67555
50m:
100m:
29.69
1:02.95
29.69
33.26
150m:
200m:
1:37.62
2:12.75
34.67
35.13
250m:
300m:
2:47.35
3:22.11
34.60
34.76
350m:
400m:
3:55.76
4:27.67
33.65
31.91
26.Adamczyk Jan03Olimpijczyk 23 Lublin4:28.56550
50m:
100m:
29.75
1:02.79
29.75
33.04
150m:
200m:
1:36.76
2:10.97
33.97
34.21
250m:
300m:
2:45.75
3:20.62
34.78
34.87
350m:
400m:
3:54.89
4:28.56
34.27
33.67
27.Kasperski Patryk03Fala Kraśnik4:29.03547
50m:
100m:
30.74
1:04.88
30.74
34.14
150m:
200m:
1:39.68
2:13.79
34.80
34.11
250m:
300m:
2:48.88
3:23.08
35.09
34.20
350m:
400m:
3:56.92
4:29.03
33.84
32.11
28.Koryciński Kamil03SMS Galicja Krakw4:29.17546
50m:
100m:
30.56
1:03.88
30.56
33.32
150m:
200m:
1:38.52
2:13.26
34.64
34.74
250m:
300m:
2:47.74
3:22.54
34.48
34.80
350m:
400m:
3:56.41
4:29.17
33.87
32.76
29.Para Mikołaj03Unia Oświęcim4:29.36545
50m:
100m:
30.24
1:04.28
30.24
34.04
150m:
200m:
1:38.96
2:13.63
34.68
34.67
250m:
300m:
2:48.65
3:23.14
35.02
34.49
350m:
400m:
3:57.30
4:29.36
34.16
32.06
30.Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot4:29.78542
50m:
100m:
31.56
1:05.60
31.56
34.04
150m:
200m:
1:40.10
2:14.85
34.50
34.75
250m:
300m:
2:49.15
3:23.58
34.30
34.43
350m:
400m:
3:57.44
4:29.78
33.86
32.34
31.Hanf Szymon03Korona Krakw4:30.22540
50m:
100m:
30.20
1:04.21
30.20
34.01
150m:
200m:
1:39.71
2:14.20
35.50
34.49
250m:
300m:
2:49.03
3:23.60
34.83
34.57
350m:
400m:
3:57.79
4:30.22
34.19
32.43
32.Zarychta Marcel03Olimpia Lublin4:30.23540
50m:
100m:
29.66
1:02.88
29.66
33.22
150m:
200m:
1:36.81
2:11.16
33.93
34.35
250m:
300m:
2:45.78
3:21.36
34.62
35.58
350m:
400m:
3:56.56
4:30.23
35.20
33.67
33.Kowalski Marek03TP Zielona Gra4:33.63520
50m:
100m:
30.22
1:04.17
30.22
33.95
150m:
200m:
1:39.08
2:14.50
34.91
35.42
250m:
300m:
2:49.12
3:25.06
34.62
35.94
350m:
400m:
4:00.91
4:33.63
35.85
32.72
34.Basa Szymon03SMS Galicja Krakw4:33.67519
50m:
100m:
30.39
1:03.88
30.39
33.49
150m:
200m:
1:38.93
2:14.44
35.05
35.51
250m:
300m:
2:49.51
3:24.86
35.07
35.35
350m:
400m:
3:59.68
4:33.67
34.82
33.99
35.Adamczyk Maksymilian03Śląsk Wrocław4:34.23516
50m:
100m:
31.19
1:05.58
31.19
34.39
150m:
200m:
1:40.70
2:15.69
35.12
34.99
250m:
300m:
2:50.43
3:25.15
34.74
34.72
350m:
400m:
4:00.01
4:34.23
34.86
34.22
36.Szymczykowski Jakub03Start Opole4:34.39515
50m:
100m:
30.68
1:04.35
30.68
33.67
150m:
200m:
1:39.08
2:14.18
34.73
35.10
250m:
300m:
2:49.19
3:24.73
35.01
35.54
350m:
400m:
4:00.55
4:34.39
35.82
33.84
37.Krupiński Wojciech03Posnania Poznań4:34.57514
50m:
100m:
29.65
1:03.94
29.65
34.29
150m:
200m:
1:38.93
2:14.25
34.99
35.32
250m:
300m:
2:49.24
3:24.97
34.99
35.73
350m:
400m:
4:00.20
4:34.57
35.23
34.37
38.Kowalski Daniel03Atol Oleśnica4:35.04512
50m:
100m:
30.56
1:04.78
30.56
34.22
150m:
200m:
1:39.89
2:15.73
35.11
35.84
250m:
300m:
2:51.15
3:26.54
35.42
35.39
350m:
400m:
4:01.53
4:35.04
34.99
33.51
39.Michalak Piotr03Ochota Warszawa4:35.05512
50m:
100m:
29.68
1:02.29
29.68
32.61
150m:
200m:
1:36.59
2:12.82
34.30
36.23
250m:
300m:
2:49.31
3:25.55
36.49
36.24
350m:
400m:
4:01.90
4:35.05
36.35
33.15
40.Nazaruk Piotr03Juvenia Białystok4:35.46509
50m:
100m:
30.95
1:05.69
30.95
34.74
150m:
200m:
1:41.64
2:17.62
35.95
35.98
250m:
300m:
2:53.76
3:29.63
36.14
35.87
350m:
400m:
4:03.23
4:35.46
33.60
32.23
41.Sokołowski Fabian03Dwjka Morena Gdańsk4:35.80508
50m:
100m:
32.09
1:07.11
32.09
35.02
150m:
200m:
1:42.26
2:17.50
35.15
35.24
250m:
300m:
2:51.92
3:26.32
34.42
34.40
350m:
400m:
4:00.96
4:35.80
34.64
34.84
42.Cybulski Jakub03Tri-Team Rumia4:35.91507
50m:
100m:
30.80
1:05.70
30.80
34.90
150m:
200m:
1:41.15
2:17.44
35.45
36.29
250m:
300m:
2:51.87
3:27.35
34.43
35.48
350m:
400m:
4:02.15
4:35.91
34.80
33.76
43.Zieliński Maksymilian03G-8 Bielany Warszawa4:36.85502
50m:
100m:
30.31
1:05.74
30.31
35.43
150m:
200m:
1:41.82
2:17.50
36.08
35.68
250m:
300m:
2:53.00
3:29.14
35.50
36.14
350m:
400m:
4:04.34
4:36.85
35.20
32.51
44.Szwiec Jakub03"5 plus 1" Opole4:38.02495
50m:
100m:
31.08
1:05.82
31.08
34.74
150m:
200m:
1:41.21
2:16.57
35.39
35.36
250m:
300m:
2:52.20
3:28.25
35.63
36.05
350m:
400m:
4:03.98
4:38.02
35.73
34.04
45.Soiński Dominik03Warta Poznań4:39.48488
50m:
100m:
31.52
1:07.12
31.52
35.60
150m:
200m:
1:42.48
2:18.74
35.36
36.26
250m:
300m:
2:54.98
3:30.69
36.24
35.71
350m:
400m:
4:06.23
4:39.48
35.54
33.25
46.Gaweł Jakub03MKP Szczecin4:39.53487
50m:
100m:
31.02
1:05.19
31.02
34.17
150m:
200m:
1:40.34
2:16.26
35.15
35.92
250m:
300m:
2:52.42
3:28.23
36.16
35.81
350m:
400m:
4:04.38
4:39.53
36.15
35.15
47.Wojtkowiak Mateusz03Warta Poznań4:41.05480
50m:
100m:
32.62
1:08.67
32.62
36.05
150m:
200m:
1:45.17
2:22.34
36.50
37.17
250m:
300m:
2:58.68
3:34.69
36.34
36.01
350m:
400m:
4:08.23
4:41.05
33.54
32.82
48.Straszyński Kacper03Trjka Łdź4:41.21479
50m:
100m:
30.60
1:05.29
30.60
34.69
150m:
200m:
1:41.47
2:17.96
36.18
36.49
250m:
300m:
2:53.98
3:30.33
36.02
36.35
350m:
400m:
4:06.77
4:41.21
36.44
34.44
49.Worobiec Daniel03Neptun Świdnica4:42.42473
50m:
100m:
30.75
1:05.20
30.75
34.45
150m:
200m:
1:40.81
2:16.50
35.61
35.69
250m:
300m:
2:52.52
3:29.21
36.02
36.69
350m:
400m:
4:06.25
4:42.42
37.04
36.17
50.Płoskonka Jakub03SMS Galicja Krakw4:44.49462
50m:
100m:
30.90
1:05.86
30.90
34.96
150m:
200m:
1:42.08
2:18.71
36.22
36.63
250m:
300m:
2:55.13
3:32.15
36.42
37.02
350m:
400m:
4:08.42
4:44.49
36.27
36.07
51.Reterski Damian03Znicz Koszalin4:44.59462
50m:
100m:
30.48
1:06.01
30.48
35.53
150m:
200m:
1:43.24
2:19.61
37.23
36.37
250m:
300m:
2:56.54
3:33.56
36.93
37.02
350m:
400m:
4:10.30
4:44.59
36.74
34.29
52.Lisik Kacper03Shark Rudna4:44.68461
50m:
100m:
30.74
1:05.22
30.74
34.48
150m:
200m:
1:41.69
2:17.76
36.47
36.07
250m:
300m:
2:55.03
3:32.45
37.27
37.42
350m:
400m:
4:10.59
4:44.68
38.14
34.09
Fortuna Filip03SMS Galicja Krakw4:44.68461
50m:
100m:
31.12
1:05.67
31.12
34.55
150m:
200m:
1:42.30
2:18.70
36.63
36.40
250m:
300m:
2:56.03
3:33.56
37.33
37.53
350m:
400m:
4:09.56
4:44.68
36.00
35.12
54.Świć Mateusz03Olimpijczyk 23 Lublin4:46.53453
50m:
100m:
31.12
1:06.35
31.12
35.23
150m:
200m:
1:42.82
2:20.12
36.47
37.30
250m:
300m:
2:57.21
3:34.45
37.09
37.24
350m:
400m:
4:11.45
4:46.53
37.00
35.08
55.Kudliński Łukasz03UKS SP-149 Łdź4:47.25449
50m:
100m:
30.90
1:07.23
30.90
36.33
150m:
200m:
1:45.01
2:21.96
37.78
36.95
250m:
300m:
2:59.11
3:35.35
37.15
36.24
350m:
400m:
4:11.87
4:47.25
36.52
35.38
56.Skoczylas Michał03Wodnik-29 Katowice4:49.87437
50m:
100m:
32.67
1:09.54
32.67
36.87
150m:
200m:
1:46.90
2:24.90
37.36
38.00
250m:
300m:
3:01.48
3:38.90
36.58
37.42
350m:
400m:
4:15.40
4:49.87
36.50
34.47
57.Szczepański Jakub03Wodnik Łask4:50.87433
50m:
100m:
31.31
1:07.09
31.31
35.78
150m:
200m:
1:44.38
2:22.72
37.29
38.34
250m:
300m:
3:00.79
3:39.09
38.07
38.30
350m:
400m:
4:15.96
4:50.87
36.87
34.91
58.Grabski Mateusz03MKS CKS-SMS Szczecin4:52.21427
50m:
100m:
32.99
1:09.24
32.99
36.25
150m:
200m:
1:46.96
2:25.17
37.72
38.21
250m:
300m:
3:02.88
3:40.53
37.71
37.65
350m:
400m:
4:19.06
4:52.21
38.53
33.15
59.Pawlak Hubert03AZS Politechniki Łdzkiej4:52.41426
50m:
100m:
31.90
1:09.29
31.90
37.39
150m:
200m:
1:47.32
2:25.42
38.03
38.10
250m:
300m:
3:02.46
3:40.19
37.04
37.73
350m:
400m:
4:16.95
4:52.41
36.76
35.46
60.Cebula Kamil03Wodnik Siemianowice Śl.4:53.18422
50m:
100m:
31.84
1:07.56
31.84
35.72
150m:
200m:
1:44.57
2:22.32
37.01
37.75
250m:
300m:
3:00.71
3:38.70
38.39
37.99
350m:
400m:
4:17.09
4:53.18
38.39
36.09
61.Rogoziński Radosław03MKS CKS-SMS Szczecin4:54.19418
50m:
100m:
31.84
1:08.52
31.84
36.68
150m:
200m:
1:46.50
2:24.96
37.98
38.46
250m:
300m:
3:02.92
3:41.18
37.96
38.26
350m:
400m:
4:19.15
4:54.19
37.97
35.04
62.Skrzyszowski Bruno03Wisła Krakw4:58.34401
50m:
100m:
32.90
1:10.28
32.90
37.38
150m:
200m:
1:48.17
2:26.29
37.89
38.12
250m:
300m:
3:04.60
3:42.97
38.31
38.37
350m:
400m:
4:21.59
4:58.34
38.62
36.75
63.Płaziak Szymon03Warta Poznań5:00.40393
50m:
100m:
32.01
1:09.68
32.01
37.67
150m:
200m:
1:47.66
2:27.07
37.98
39.41
250m:
300m:
3:06.93
3:45.66
39.86
38.73
350m:
400m:
4:24.19
5:00.40
38.53
36.21


<< TOP >>
Konkurencja 21
14/7/2018 - 11:33
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:29.47Zachoszcz PaulinaPOLGorzow Wlkp.12/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:40.27653A35.5440.8842.1141.74
2.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa2:42.08632A36.1442.3342.2741.34
3.Russek Agata03Polonia Warszawa2:42.66625A36.5641.0342.9342.14
4.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry2:42.75624A37.1741.7642.5241.30
5.Błażejewska Nikola03Wodnik Łask2:42.91622A36.5342.3243.2140.85
6.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa2:44.74602A38.6642.4342.4141.24
7.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim2:45.15597A37.5742.2542.7342.60
8.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:45.31595A36.0042.7342.9743.61
9.Motyl Sara03AZS Politechniki Łdzkiej2:47.01577B37.2441.9443.7244.11
10.Kertyńska Nadia03Śląsk Wrocław2:47.04577B38.5043.0843.2142.25
11.O'Hara Julia03Ikar Mielec2:47.81569B37.2741.9143.5445.09
12.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:48.00567B37.7743.1643.6543.42
13.Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw2:49.35554B38.8343.8542.9243.75
14.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibrz2:49.53552B36.8742.7444.6245.30
15.Kurek Agnieszka03Jedynka SP Solex Lębork2:50.14546B39.7044.3643.4842.60
16.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.2:50.15546B38.9543.9544.1543.10
17.Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry2:50.59542R38.5143.9444.4743.67
18.Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw2:50.60542R36.9643.4344.6845.53
19.Węclewska Aleksandra03Śląsk Wrocław2:50.7054139.0043.6943.8444.17
20.Olech Cecylia03ŚUKS Warszawa2:50.7454036.7343.2345.5745.21
21.Walczak Oliwia03MKP Szczecin2:52.9452039.4143.8045.4644.27
22.Marjańska Agata03Piętnastka Bydgoszcz2:53.1251838.4542.6245.3346.72
23.Lasecka Aleksandra03MKS SP 63 Bydgoszcz2:53.4251638.2243.5344.9446.73
24.Dopart Marcelina03Wodny Świat Kudowa Zdr.2:53.7051336.6843.5646.4547.01
25.Gliszczyńska Aleksandra03Jedynka SP Solex Lębork2:54.3750739.4245.6744.9444.34
26.Kamińska Anna03Piętnastka Bydgoszcz2:54.7750437.1044.6148.3444.72
27.Orłowska Agata03CSiR MOS Dąbrowie Grn.2:55.4049841.1845.1044.6144.51
28.Dąbrowska Dominika03Znicz Koszalin2:57.1448438.7645.7647.7944.83
29.Gral Paula03Dwjka Tczew2:57.3048340.7445.3445.8045.42
30.Skiba Oliwia03TP Zielona Gra2:58.3747440.2045.4246.4746.28
31.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa2:58.4647339.4344.8146.7647.46
32.Łakomiak Julia03Włkniarz 1925 Kalisz2:59.3546640.5345.4846.7146.63
33.Niedobitek Izabela03Kronos Strzelce Op.3:00.6745639.5445.6847.3648.09
34.Poppe Anna03Manta Kochłowice Ruda Śl.3:00.9245439.8046.2647.4947.37
35.Gągałka Marta03MKS MOS Katowice3:01.3445138.3046.5948.1448.31
36.Ciszewska Amelia03Olimpijczyk Suwałki3:01.6744840.9146.3547.4346.98
37.Zhuk Daria03Manta Jelcz-Laskowice3:01.9144739.9945.2047.6349.09
38.Kaczmarek Julianna03Astromal Leszno3:04.0543141.7347.6147.6147.10
39.Wojakiewicz Matylda03AZS AWF Wrocław3:05.3142340.1047.0748.7049.44
40.Dziedzic Vanessa03MKS CKS-SMS Szczecin3:06.2541641.2747.9349.4347.62
41.Schab Zuzanna03Wisła Krakw3:07.0141143.4048.4047.5747.64
42.Żemojtel Zuzanna03MTS Kwidzyn3:07.1541042.0847.7849.2548.04
43.Elsner Aleksandra03Polonia Warszawa3:08.0840444.0748.5448.9946.48
44.Reszkiewicz Zuzanna03MKS CKS-SMS Szczecin3:11.0938542.5749.4649.9449.12
45.Kapusta Karolina03Sokł Rzeszw3:11.7338142.4648.5150.0650.70


<< TOP >>
Konkurencja 22
14/7/2018 - 11:56
Chłopcw, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:18.70Zbutowicz KarolPOLUtrecht (NED)19/7/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Zhuravel Nazar03Śląsk Wrocław2:24.53673A32.4036.3137.5038.32
2.Skra Bartosz03Piątka Konstantynw Łdzki2:28.53620A31.8938.1139.2039.33
3.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw2:28.54620A35.0637.6738.2037.61
4.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim2:29.71605A34.5338.4039.1137.67
5.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz2:29.86603A34.8038.3038.9437.82
6.Skrzypek Piotr03ŚUKS Warszawa2:30.48596A34.3739.2137.8839.02
7.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim2:31.09589A33.7737.8539.8939.58
8.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin2:31.79581A32.9038.4939.6840.72
9.Komorowski Kacper03MOSM Tychy2:32.70570B34.3638.9840.8138.55
10.Mrz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin2:33.01567B34.5239.7839.6639.05
11.Majta Jakub03SMS Galicja Krakw2:33.03567B34.5838.9039.9839.57
12.Rembowski Jan03IKS Konstancin2:33.14565B33.7538.7340.2340.43
13.Wojda Kamil03TP Zielona Gra2:33.81558B34.0839.5540.4539.73
14.Biedka Mikołaj03Włkniarz 1925 Kalisz2:33.89557B33.1239.4140.9740.39
15.Dominiczak Kamil03Piątka Chorzw2:34.04556B34.0339.7139.9440.36
16.Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw2:34.77548B34.9040.7840.1438.95
17.Czaja Marco03Start Opole2:34.85547?35.2939.3740.3639.83
Duszczak Kacper03Trjka Środa Wlkp.2:34.85547?34.4639.0840.6540.66
19.Lewandowski Oliwier03MZOS Płock2:34.9054635.3239.3340.6639.59
20.Michałowski Eryk03Omega Sokłka2:35.5154035.1339.9140.0240.45
21.Swiekatowski Wojciech03TP Zielona Gra2:35.9853534.9040.6241.0439.42
22.Burszyk Bartosz03SMS Victoria Racibrz2:37.0752434.3540.5240.4541.75
23.Filipiak Grzegorz03Astromal Leszno2:38.2251336.7540.6441.1139.72
24.Markowski Kacper03Polonia Warszawa2:40.1349434.9039.9442.0043.29
25.Wawryca Hubert03SMS Victoria Racibrz2:41.0248635.0540.1242.2143.64
26.Mosiak Mikołaj03Atol Oleśnica2:41.5048236.8341.5042.2040.97
27.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa2:41.7048035.4641.0042.8142.43
28.Gliński Kacper03Jedynka SP Solex Lębork2:41.7348037.0541.1841.8741.63
29.Szczepanik Szymon03Sokł Rzeszw2:41.8347935.0841.2942.7442.72
30.Wrbel Igor03Unia Oświęcim2:42.2547538.1241.0241.5641.55
31.Jasiński Bartłomiej03Jedynka Łdź2:42.7647134.2841.2444.0043.24
32.Wilanowski Mateusz03Jedynka Łdź2:43.0346937.0642.1443.0740.76
33.Snoch Michał03Na Fali Bytom2:43.1546836.7541.2643.0642.08
34.Szukała Krzysztof03Warta Poznań2:44.0246036.5643.0243.4441.00
35.Dybowski Jan03SMS Galicja Krakw2:45.1645136.1542.5743.6942.75
36.Bartłomowicz Tomasz03SMS Galicja Krakw2:45.3544936.6643.1343.6841.88
37.Zachwieja Ignacy03Warta Poznań2:46.7843836.6442.2543.8644.03
38.Macioszek Maksymilian03Ochota Warszawa2:47.3143337.1242.4043.8643.93
39.Skwarnicki Jakub03BUKS Warszawa2:47.8043038.9242.4044.0042.48
40.Pogoda Filip03Olimpijczyk 23 Lublin2:49.3341835.8342.9145.3745.22
41.Słowiński Kamil03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:50.9540638.5342.9744.7944.66
42.Kuzia Krzysztof03Kapry-Armexim Pruszkw2:52.4139637.2644.0945.2545.81
43.Marciniak Kacper03Żabianka Gdańsk2:53.0739234.5844.1848.8845.43
44.Wrzeszcz Mateusz03MKP Szczecin2:53.8238738.5643.7445.9945.53
45.Czerniak Jarosław03Olimpijczyk 23 Lublin2:54.3638339.0544.9445.9744.40
46.Praga Maksymilian03Polonia Warszawa2:54.4538238.1845.0343.5247.72
47.Rojek Piotr03Fala Ropczyce2:56.2137139.4944.5145.4046.81
DYSKW.Jachimowicz Maksymilian03Polonia Warszawa
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 12:09)
DYSKW.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 12:09)


<< TOP >>
Konkurencja 23
14/7/2018 - 12:21
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:17.63Szczepaniak KarolinaPOLGorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź2:24.25668A30.3136.6142.6434.69
2.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa2:25.53650A31.2138.5542.6033.17
3.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice2:26.13642A30.6938.0644.2733.11
4.Murawska Maria03Polonia Warszawa2:27.24628A30.6138.8143.7034.12
5.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry2:27.54624A31.1740.0341.7434.60
6.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:27.65623A32.5640.6640.7633.67
7.Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice2:27.86620A31.6838.2844.0433.86
8.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa2:28.20616A31.7635.8345.4135.20
9.Celmer Wiktoria03Warta Poznań2:28.36614B31.0438.0145.8333.48
10.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra2:28.46613B31.3240.1142.3034.73
11.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:29.43601B31.4336.4447.1234.44
12.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw2:29.55599B31.0237.9044.8235.81
13.Russek Agata03Polonia Warszawa2:29.74597B31.9240.3841.2436.20
14.Możdżan Milena03Shark Rudna2:30.51588B31.4038.6045.1235.39
15.Maciejewska Beata03UKS SP-149 Łdź2:31.09581B33.1438.3744.8334.75
16.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:31.38578B33.3340.6942.3934.97
17.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:32.52565R32.1440.3044.9135.17
18.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki2:33.12558R31.6940.3446.0335.06
19.Zych Natalia03Wodnik Radom2:33.2155731.9540.2444.2536.77
20.Niepogodzińska Izabela03SMS Galicja Krakw2:33.4955432.2638.6144.6437.98
21.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łdź2:34.4154433.4540.4845.4335.05
22.Nowakowska Marta03Śląsk Wrocław2:36.0152832.0838.6148.3436.98
23.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki2:36.4052431.8340.2546.5037.82
24.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.2:36.5452233.1039.3146.8037.33
25.Kosiec Małgorzata03NKP Bielsko Biała2:36.6352233.0940.8846.0936.57
26.Szarczyńska Zuzanna03Śląsk Wrocław2:36.8651934.0041.2344.5037.13
27.Kasprowicz Marta03SMS Victoria Racibrz2:36.9051931.5540.4447.6937.22
28.Badzian Natalia03Polonia Warszawa2:37.5551231.7141.0748.3036.47
29.Kozińska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa2:37.8650932.7838.9647.7538.37
30.Głazik Dominika03Piętnastka Bydgoszcz2:38.1250732.6841.5545.7038.19
31.Jodłowska Zuzanna03SMS Galicja Krakw2:38.2850533.7740.0346.7837.70
32.Biegańska Weronika03G-8 Bielany Warszawa2:38.4750433.1642.4245.9636.93
33.Kołodziejczyk Oliwia03Olimpia Lublin2:40.7348334.8542.5347.6935.66
34.Błażejczyk Karolina03Żabianka Gdańsk2:40.8048234.9040.5348.7036.67
35.Janacz Daria03SMS Victoria Racibrz2:40.8648131.6243.0048.5537.69
36.Śmiechowska Maria03Juvenia Wrocław2:41.0148033.7642.7047.9336.62
37.Witek Aleksandra03Żabianka Gdańsk2:41.1447933.8441.2748.1437.89
38.Adamska Maria03ŚUKS Warszawa2:41.5447532.9541.9250.1536.52
39.Lasecka Aleksandra03MKS SP 63 Bydgoszcz2:41.8447334.6943.2943.6340.23
40.Koczyk Aleksandra03Żoliborz Warszawa2:43.7645634.0343.5647.7838.39
41.Stansberry Liliane03GOS Raszyn2:43.8045634.0441.1050.6238.04
42.Krywiel Karolina03MKP Szczecin2:44.8644735.7540.9549.9938.17
43.Frąckiewicz Emilia03Delfin Garwolin2:45.3844335.2643.8850.3635.88
Milewska Zofia03G-8 Bielany Warszawa2:45.3844333.7440.7453.0537.85
45.Sołoniewicz Julia03Omega Sokłka2:45.6744133.7743.4549.3239.13
46.Filocha Julia03MKS CKS-SMS Szczecin2:46.5343434.7539.7654.8437.18
47.Wolna Wiktoria03MKP Wągrowiec2:47.0743036.7543.6648.6837.98
48.Korolczuk Julia03Juvenia Białystok2:50.9140135.6943.0950.5941.54
49.Chorała Małgorzata03Wodnik Rawicz2:51.8639538.3044.5249.5039.54
50.Krawiec Laura03AZS AWF Wrocław2:52.8738834.6146.7253.3538.19
51.Pilarska Natalia03MKP Wągrowiec2:54.8837538.6844.7349.5241.95
52.Ciesielska Natalia03UKS SP-149 Łdź2:59.2834841.0946.3552.8838.96
53.Zastępińska Natalia03NKP Bielsko Biała3:03.0432740.4747.1153.6441.82
54.Kamińska Natalia03Delfin Gdynia3:03.7332337.7850.4454.5840.93
55.Krukowska Zuzanna03Aqua Ryki3:23.7323740.5050.701:04.1948.34


<< TOP >>
Konkurencja 24
14/7/2018 - 12:46
Chłopcw, 200m zmienny15 lat
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski 15 lat2:07.56Cieślak MarcinPOLGorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Labich Wiktor03Trjka Łdź2:15.12600A28.7335.1739.0032.22
2.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz2:15.36597A29.3635.6638.6031.74
3.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa2:15.42596A27.4836.1240.1431.68
4.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa2:15.83591A27.9636.3441.5629.97
5.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.2:15.87590A28.8534.2440.4532.33
6.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park2:15.92590A27.7635.1641.6131.39
7.Korona Kacper03MKP Szczecin2:16.77579A28.0736.4040.8231.48
8.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw2:17.55569A28.3335.1940.2833.75
9.Pityński Wiktor03Śląsk Wrocław2:17.71567B29.4935.1441.3431.74
10.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław2:17.78566B29.3937.2637.6333.50
11.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łdź2:17.87565B28.6636.7140.0132.49
12.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw2:18.06563B29.2734.0042.1732.62
13.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław2:18.21561B28.0135.6742.7631.77
14.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom2:18.82553B29.0535.3242.1532.30
15.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice2:19.43546B28.4736.2943.3731.30
16.Antczak Bartosz03Polonia Warszawa2:19.55545B28.2334.7142.0434.57
17.Michalak Jan03Nawa Skierniewice2:20.81530R29.5736.5540.8633.83
18.Skrzypek Filip03SMS Galicja Krakw2:21.10527R28.3637.8742.1432.73
19.Wlazłowski Kamil03Polonia Warszawa2:21.8251928.3736.4843.2533.72
20.Adamczyk Jan03Olimpijczyk 23 Lublin2:21.8651829.5936.8142.3933.07
21.Tomaszowski Michał03Park Wodny Tarn. Gry2:21.9451829.2335.7744.5832.36
22.Coleman Alan03Jedynka Łdź2:21.9751729.4236.1444.9531.46
23.Rychel Maksymilian03SMS Victoria Racibrz2:22.1451529.1836.6742.2234.07
24.Kapała Szymon03Kormoran Olsztyn2:22.6851030.1136.9642.5433.07
25.Rząsa Jacek03Żabianka Gdańsk2:23.3150330.0235.4943.2834.52
26.Przybysz Mateusz03BUKS Warszawa2:23.3750230.2735.3145.1632.63
27.Michałowski Eryk03Omega Sokłka2:23.6350030.4138.5140.9133.80
28.Mosiak Mikołaj03Atol Oleśnica2:23.8249831.0037.0743.2832.47
29.Kowalski Daniel03Atol Oleśnica2:24.2449329.4835.8144.5334.42
30.Zarychta Marcel03Olimpia Lublin2:24.3349230.1537.0443.9233.22
31.Borowski Kacper03KSZO Ostrowiec Św.2:24.6648930.4439.2243.4831.52
32.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw2:24.6748929.7839.4241.4434.03
33.Jachym Maciej03Rekin Świebodzice2:24.8048730.5138.1842.8333.28
34.Sobiech Szymon03UKS SP-149 Łdź2:24.8348731.1135.8544.7133.16
35.Śliwa Michał03Fala Ropczyce2:24.9148630.5537.2042.8634.30
36.Matysiak Kacper03Warta Poznań2:25.0548530.7936.9944.1333.14
37.Turała Adrian03Neptun Stargard2:26.2247330.3537.0345.7033.14
38.Węgrzynowicz Miłosz03Olimpijczyk Suwałki2:26.7146929.5736.6245.2735.25
39.Lewandowski Damian03MZOS Płock2:27.1446529.7738.3344.9334.11
40.Tumialis Maciej03Olimpijczyk Suwałki2:27.3246330.3637.5745.6433.75
41.Macioszek Maksymilian03Ochota Warszawa2:27.9745730.7638.9644.0034.25
42.Fulbiszewski Oskar03Balt Bielawa2:28.2545429.9539.6245.7432.94
43.Kupcewicz Kajetan03MKS SP 63 Bydgoszcz2:28.3945330.5938.8845.4533.47
44.Przystał Adam03G-8 Bielany Warszawa2:28.7445031.9337.6744.1734.97
45.Nazaruk Piotr03MKS CKS-SMS Szczecin2:30.3343630.9838.6346.7333.99
46.Sikora Kacper03SMS Galicja Krakw2:31.2342831.0538.7444.4536.99
47.Lenczewski Piotr03Olimpijczyk Suwałki2:35.4339431.3941.3346.3436.37
48.Syldatk Wiktor03Aqua Ustka2:38.2137430.9442.5547.8536.87
49.Ostrowski Krzysztof03Wodnik Rawicz2:38.9036932.6042.3644.3639.58
50.Skwarnicki Jakub03BUKS Warszawa2:40.9735535.6142.9544.5737.84
DYSKW.Walczyk Dominik03KSZO Ostrowiec Św.
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).  (Czas: 12:39)


<< TOP >>
Konkurencja 15
14/7/2018
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 15 lat27.89Jurczyk KarolinaPOLSzczecin30/5/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim29.36576
2.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki29.68557


<< TOP >>
Konkurencja 22
14/7/2018
Chłopcw, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Repasaże do eliminacji

Rekord Polski 15 lat2:18.70Zbutowicz KarolPOLUtrecht (NED)19/7/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
1.Duszczak Kacper03Trjka Środa Wlkp.2:32.4057434.5739.1139.5639.16
2.Czaja Marco03Start Opole2:38.5051035.7639.3841.3242.04


<< TOP >>
4 - Letnie Mistrzostwa Polski Juniorow 15 lat FINAŁY II14/7/2018 - 16:52


Konkurencja 15
14/7/2018 - 17:00
Dziewcząt, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat27.89Jurczyk KarolinaPOLSzczecin30/5/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Zielińska Daria03Polonia Warszawa28.39637
2.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra28.70616
3.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa28.75613
4.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno28.88605
5.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz28.99598
6.Celmer Wiktoria03Warta Poznań29.12590
7.Murawska Maria03Polonia Warszawa29.33577
8.Szkurat Martyna03Unia Oświęcim29.52566
Finał B
9.Szyszko Karolina03Olimpijczyk Suwałki29.63560
10.Piotrowska Wiktoria03Żabianka Gdańsk29.86547
11.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw30.21528
12.Wrbel Julia03Polonia Warszawa30.24527
13.Możdżan Milena03Shark Rudna30.35521
14.Gradek Aleksandra03Fala Nieporęt30.59509
15.O'Hara Julia03Ikar Mielec30.83497
16.Dembowska Weronika03CSiR MOS Dąbrowie Grn.30.88495


<< TOP >>
Konkurencja 16
14/7/2018 - 17:03
Chłopcw, 50m motylkowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat25.18Smoliński JakubPOLOstrowiec Sw11/7/2015

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa25.42687
2.Ogrodnik Wojciech03Park Wodny Tarn. Gry25.64669
3.Chowaniec Mateusz03Wodnik Siemianowice Śl.25.79657
4.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.26.51605
5.Korona Kacper03MKP Szczecin26.60599
6.Kuls Jan03Delfin Inowrocław27.07568
7.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park27.28555
8.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa27.31554
Finał B
9.Zawadzki Dominik03Wodnik Bielsk Podlaski26.87581
10.Wlazłowski Kamil03Polonia Warszawa27.05570
11.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.27.10566
12.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz27.27556
13.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw27.36550
14.Szczurek Kacper03UKS SP 8 Chrzanw27.37550
15.Gawron Oliwier03Śląsk Wrocław27.38549
16.Stefanowski Bartosz03Nawa Skierniewice27.39549


<< TOP >>
Konkurencja 17
14/7/2018 - 17:06
Dziewcząt, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat29.62Naziębło KlaudiaPOLBelgrade (SRB)1/8/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Piesko Martyna03Olimpijczyk 23 Lublin30.43703
2.Maik Julia03Włkniarz 1925 Kalisz30.81677
3.Buszka Kornelia03Polonia Warszawa31.00665
4.Piskorska Adela03Torpeda Oleśnica31.31645
5.Mrożewska Anna03GIM 92 Ursynw Warszawa31.34643
6.Jabłońska Martyna03MKS Piaseczno31.37641
7.Molenda Dominika03Żabianka Gdańsk31.78617
8.Skwara Oliwia03Huragan Sosnowiec32.11598
Finał B
9.Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice32.00604
10.Sczogiel Alicja03Na Fali Bytom32.25590
11.Filocha Julia03MKS CKS-SMS Szczecin32.40582
12.Habowska Weronika03Jasień Sucha Besk.32.41582
13.Kułakowska Monika03Medyk Giżycko32.47578
14.Malec Wiktoria03Ikar Mielec32.62570
15.Wodecka Roksana03SKS 137 Delfin Łdź32.68567
16.Chyra Julia03Wodnik Siemianowice Śl.32.71566


<< TOP >>
Konkurencja 18
14/7/2018 - 17:09
Chłopcw, 50m grzbietowy15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat26.79Karolczak JanPOLLublin16/7/2016

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Żołądź Stanisław03G-8 Bielany Warszawa28.24616
2.Wanat Grzegorz03SMS Galicja Krakw28.34610
3.Bober Paweł03Żabianka Gdańsk28.51599
4.Grychtoł Arkadiusz03Manta Kochłowice Ruda Śl.28.61593
5.Zubik Jan03Polonia Warszawa28.66590
6.Kowalczyk Piotr03Polonia Warszawa28.77583
7.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw28.97571
8.Biskupski Kacper03Słowianka Gorzw Wlkp.28.99570
Finał B
9.Kowalewski Paweł03Juvenia Białystok28.67589
10.Brączek Kacper03Unia Oświęcim29.01569
11.Podgrski Patryk03Start Opole29.26554
12.Truszkowski Tomasz03Sidemka Sopot29.42545
13.Bidowaniec Kacper03Wodnik Rawicz29.44544
14.Coleman Alan03Jedynka Łdź29.50541
15.Cyckowski Aleksander03Jedynka Elbląg29.59536
16.Sienkiewicz Aleksander03Harpun Osiecznica29.93518


<< TOP >>
Konkurencja 19
14/7/2018 - 17:20
Dziewcząt, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:16.14Knop AleksandraPOLLodz26/5/2018

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź4:25.77704
50m:
100m:
29.56
1:02.19
29.56
32.63
150m:
200m:
1:35.98
2:09.95
33.79
33.97
250m:
300m:
2:44.46
3:18.48
34.51
34.02
350m:
400m:
3:53.04
4:25.77
34.56
32.73
2.Klimek Marta03Unia Oświęcim4:28.73681
50m:
100m:
31.05
1:05.29
31.05
34.24
150m:
200m:
1:40.37
2:15.04
35.08
34.67
250m:
300m:
2:49.98
3:24.62
34.94
34.64
350m:
400m:
3:57.84
4:28.73
33.22
30.89
3.Urban Karolina03Ósemka Starogard Gd.4:28.80680
50m:
100m:
31.73
1:05.60
31.73
33.87
150m:
200m:
1:40.55
2:14.73
34.95
34.18
250m:
300m:
2:48.82
3:22.49
34.09
33.67
350m:
400m:
3:56.83
4:28.80
34.34
31.97
4.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa4:31.95657
50m:
100m:
30.51
1:03.97
30.51
33.46
150m:
200m:
1:38.13
2:12.64
34.16
34.51
250m:
300m:
2:47.47
3:22.84
34.83
35.37
350m:
400m:
3:58.17
4:31.95
35.33
33.78
5.Nowak Maja03Ochota Warszawa4:33.30647
50m:
100m:
31.23
1:05.10
31.23
33.87
150m:
200m:
1:39.92
2:14.91
34.82
34.99
250m:
300m:
2:50.03
3:24.80
35.12
34.77
350m:
400m:
3:59.97
4:33.30
35.17
33.33
6.Pogoń Milena03CSiR MOS Dąbrowie Grn.4:34.69637
50m:
100m:
33.09
1:07.54
33.09
34.45
150m:
200m:
1:43.08
2:17.91
35.54
34.83
250m:
300m:
2:52.96
3:27.27
35.05
34.31
350m:
400m:
4:01.79
4:34.69
34.52
32.90
7.Zielińska Daria03Polonia Warszawa4:38.08614
50m:
100m:
32.14
1:06.33
32.14
34.19
150m:
200m:
1:41.60
2:16.84
35.27
35.24
250m:
300m:
2:52.49
3:27.69
35.65
35.20
350m:
400m:
4:03.19
4:38.08
35.50
34.89
8.Ambroży Antonina03Ochota Warszawa4:40.33600
50m:
100m:
32.20
1:07.22
32.20
35.02
150m:
200m:
1:42.84
2:18.64
35.62
35.80
250m:
300m:
2:54.49
3:29.85
35.85
35.36
350m:
400m:
4:06.21
4:40.33
36.36
34.12
Finał B
9.Kawka Nina03GIM 92 Ursynw Warszawa4:35.16634
50m:
100m:
30.58
1:05.04
30.58
34.46
150m:
200m:
1:40.52
2:16.39
35.48
35.87
250m:
300m:
2:51.64
3:26.80
35.25
35.16
350m:
400m:
4:01.83
4:35.16
35.03
33.33
10.Gancarz Julia03Ikar Mielec4:38.44612
50m:
100m:
31.15
1:05.72
31.15
34.57
150m:
200m:
1:40.71
2:16.34
34.99
35.63
250m:
300m:
2:51.92
3:28.04
35.58
36.12
350m:
400m:
4:03.75
4:38.44
35.71
34.69
11.Kostrzewska Maria03UKS 190 Łdź4:38.74610
50m:
100m:
32.88
1:07.65
32.88
34.77
150m:
200m:
1:43.22
2:18.97
35.57
35.75
250m:
300m:
2:54.75
3:30.09
35.78
35.34
350m:
400m:
4:04.95
4:38.74
34.86
33.79
12.Zmierczak Natalia03Kormoran Olsztyn4:40.02602
50m:
100m:
31.65
1:06.75
31.65
35.10
150m:
200m:
1:43.24
2:18.84
36.49
35.60
250m:
300m:
2:55.05
3:30.81
36.21
35.76
350m:
400m:
4:06.85
4:40.02
36.04
33.17
13.Haładyn Karolina03UKS 190 Łdź4:41.28594
50m:
100m:
32.17
1:07.23
32.17
35.06
150m:
200m:
1:43.48
2:19.45
36.25
35.97
250m:
300m:
2:55.47
3:30.98
36.02
35.51
350m:
400m:
4:06.59
4:41.28
35.61
34.69
14.Słowik Martyna03IKS Konstancin4:41.75591
50m:
100m:
32.32
1:07.37
32.32
35.05
150m:
200m:
1:43.20
2:19.08
35.83
35.88
250m:
300m:
2:55.00
3:30.96
35.92
35.96
350m:
400m:
4:06.93
4:41.75
35.97
34.82
15.Fuks Aleksandra03Gilus Gilowice4:42.26587
50m:
100m:
32.42
1:07.17
32.42
34.75
150m:
200m:
1:43.70
2:19.83
36.53
36.13
250m:
300m:
2:56.41
3:32.61
36.58
36.20
350m:
400m:
4:08.80
4:42.26
36.19
33.46
16.Garbarczyk Weronika03MKP Szczecin4:43.99577
50m:
100m:
31.02
1:06.45
31.02
35.43
150m:
200m:
1:42.66
2:18.93
36.21
36.27
250m:
300m:
2:55.63
3:32.30
36.70
36.67
350m:
400m:
4:09.03
4:43.99
36.73
34.96


<< TOP >>
Konkurencja 20
14/7/2018 - 17:31
Chłopcw, 400m dowolny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat4:01.28Wojdak WojciechPOLOswiecim16/7/2011

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Finał A
1.Daszkiewicz Michał03Unia Oświęcim4:00.04770
Rekord Polski Juniorw 15 lat
50m:
100m:
27.77
57.86
27.77
30.09
150m:
200m:
1:28.52
1:59.44
30.66
30.92
250m:
300m:
2:30.29
3:00.91
30.85
30.62
350m:
400m:
3:31.23
4:00.04
30.32
28.81
2.Zieliński Konrad03UKS 190 Łdź4:05.08724
50m:
100m:
28.08
58.09
28.08
30.01
150m:
200m:
1:28.83
1:59.95
30.74
31.12
250m:
300m:
2:31.03
3:02.59
31.08
31.56
350m:
400m:
3:34.05
4:05.08
31.46
31.03
3.Więzik Jan03Unia Oświęcim4:08.48694
50m:
100m:
28.61
59.72
28.61
31.11
150m:
200m:
1:31.12
2:02.90
31.40
31.78
250m:
300m:
2:34.51
3:06.19
31.61
31.68
350m:
400m:
3:37.95
4:08.48
31.76
30.53
4.Jakimiak Jakub03Narwal Międzyrzec Podl.4:09.78683
50m:
100m:
28.14
58.89
28.14
30.75
150m:
200m:
1:30.42
2:02.74
31.53
32.32
250m:
300m:
2:34.85
3:07.34
32.11
32.49
350m:
400m:
3:39.41
4:09.78
32.07
30.37
5.Wojciechowski Kajetan03Trjka Łdź4:09.93682
50m:
100m:
28.72
59.56
28.72
30.84
150m:
200m:
1:31.27
2:02.96
31.71
31.69
250m:
300m:
2:35.09
3:07.30
32.13
32.21
350m:
400m:
3:39.61
4:09.93
32.31
30.32
6.Lamla Filip03Jedność 32 Przyszowice4:13.55653
50m:
100m:
28.10
59.21
28.10
31.11
150m:
200m:
1:31.18
2:03.48
31.97
32.30
250m:
300m:
2:35.87
3:08.96
32.39
33.09
350m:
400m:
3:41.87
4:13.55
32.91
31.68
7.Lewicki Filip03SMS Galicja Krakw4:14.28648
50m:
100m:
29.09
1:00.53
29.09
31.44
150m:
200m:
1:33.28
2:05.90
32.75
32.62
250m:
300m:
2:38.44
3:11.16
32.54
32.72
350m:
400m:
3:43.41
4:14.28
32.25
30.87
8.Malinowski Wojciech03Jedynka Łdź4:16.19633
50m:
100m:
29.21
1:00.77
29.21
31.56
150m:
200m:
1:33.18
2:05.68
32.41
32.50
250m:
300m:
2:38.34
3:11.07
32.66
32.73
350m:
400m:
3:44.10
4:16.19
33.03
32.09
Finał B
9.Czech Arkadiusz03Grnik Sosnowiec4:15.63638
50m:
100m:
29.69
1:02.02
29.69
32.33
150m:
200m:
1:34.76
2:07.62
32.74
32.86
250m:
300m:
2:39.92
3:12.43
32.30
32.51
350m:
400m:
3:44.75
4:15.63
32.32
30.88
10.Danikiewicz Dawid03Unia Oświęcim4:21.02599
50m:
100m:
29.64
1:02.49
29.64
32.85
150m:
200m:
1:35.45
2:08.88
32.96
33.43
250m:
300m:
2:42.23
3:15.90
33.35
33.67
350m:
400m:
3:49.51
4:21.02
33.61
31.51
11.Szymczak Szymon03Juvenia Wrocław4:21.87593
50m:
100m:
29.90
1:02.59
29.90
32.69
150m:
200m:
1:36.03
2:10.18
33.44
34.15
250m:
300m:
2:43.88
3:18.11
33.70
34.23
350m:
400m:
3:51.10
4:21.87
32.99
30.77
12.Sieprawski Roch03Unia Oświęcim4:21.89593
50m:
100m:
30.17
1:03.65
30.17
33.48
150m:
200m:
1:36.97
2:10.55
33.32
33.58
250m:
300m:
2:43.63
3:17.04
33.08
33.41
350m:
400m:
3:50.61
4:21.89
33.57
31.28
13.Gorra Mikołaj03MKP Szczecin4:22.12591
50m:
100m:
29.26
1:02.24
29.26
32.98
150m:
200m:
1:36.22
2:10.04
33.98
33.82
250m:
300m:
2:44.12
3:18.30
34.08
34.18
350m:
400m:
3:51.00
4:22.12
32.70
31.12
14.Rodkiewicz Radosław03Muszelka Warszawa4:22.29590
50m:
100m:
29.53
1:01.95
29.53
32.42
150m:
200m:
1:35.13
2:08.76
33.18
33.63
250m:
300m:
2:42.00
3:16.04
33.24
34.04
350m:
400m:
3:49.59
4:22.29
33.55
32.70
15.Swojng Igor03Unia Oświęcim4:24.98572
50m:
100m:
29.76
1:02.79
29.76
33.03
150m:
200m:
1:36.56
2:10.03
33.77
33.47
250m:
300m:
2:43.90
3:17.80
33.87
33.90
350m:
400m:
3:51.75
4:24.98
33.95
33.23
16.Jasiński Jakub03Jedynka Łdź4:25.27570
50m:
100m:
30.24
1:03.49
30.24
33.25
150m:
200m:
1:37.22
2:11.52
33.73
34.30
250m:
300m:
2:44.77
3:19.01
33.25
34.24
350m:
400m:
3:52.79
4:25.27
33.78
32.48


<< TOP >>
Konkurencja 21
14/7/2018 - 17:49
Dziewcząt, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:29.47Zachoszcz PaulinaPOLGorzow Wlkp.12/7/2008

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:38.9267035.4840.2141.0242.21
2.Russek Agata03Polonia Warszawa2:39.0466935.9640.8241.2041.06
3.Cynarska Weronika03Polonia Warszawa2:40.8764637.0541.0142.6640.15
4.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry2:41.4463935.6841.2242.8841.66
5.Błażejewska Nikola03Wodnik Łask2:43.3761736.6242.2342.9041.62
6.Sadlik Martyna03Unia Oświęcim2:45.1859737.8041.7342.9042.75
7.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa2:47.0957736.6942.1945.3142.90
8.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:48.0956637.3842.5343.7844.40
Finał B
9.Mosek Oliwia03SMS Victoria Racibrz2:47.4557337.0542.2843.5944.53
10.Kurek Agnieszka03Jedynka SP Solex Lębork2:47.7357037.6543.7243.2143.15
11.Budzińska Paulina03MMKS Kędzierzyn-Koźle2:48.0556737.8542.7244.1543.33
12.Oczkowska Daria03SMS Galicja Krakw2:48.5356238.3042.8344.0043.40
Rokita Hanna03Park Wodny Tarn. Gry2:48.5356238.5542.7444.3342.91
14.O'Hara Julia03Ikar Mielec2:48.6656137.8942.5044.0244.25
15.Dach Wiktoria03SMS Galicja Krakw2:50.1254638.0343.8344.5543.71
16.Krętosz Maria03Wodnik Siemianowice Śl.2:50.9853839.2343.8744.5643.32


<< TOP >>
Konkurencja 22
14/7/2018 - 17:57
Chłopcw, 200m klasyczny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:18.70Zbutowicz KarolPOLUtrecht (NED)19/7/2013

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz2:25.9165433.8337.6537.7436.69
2.Skra Bartosz03Piątka Konstantynw Łdzki2:26.5864533.2538.1737.6037.56
3.Zacharzyński Norbert03Wodnik Krasnystaw2:27.0063934.8037.6837.6736.85
4.Krupa Mateusz03Unia Oświęcim2:27.4563333.2537.9538.4437.81
5.Szydłowski Erwin03Unia Oświęcim2:27.9962733.8837.9138.2437.96
6.Skrzypek Piotr03ŚUKS Warszawa2:29.0661334.2338.2139.2837.34
7.Grabek Oskar03Olimpijczyk 23 Lublin2:29.1361233.4338.0438.9738.69
8.Komorowski Kacper03MOSM Tychy2:35.0454534.1039.5041.0740.37
Finał B
9.Majta Jakub03SMS Galicja Krakw2:32.9856734.7439.2039.9139.13
10.Duszczak Kacper03Trjka Środa Wlkp.2:33.1156634.6638.6339.8839.94
11.Mrz Adam03Olimpijczyk 23 Lublin2:33.1956534.2639.5840.8638.49
12.Biedka Mikołaj03Włkniarz 1925 Kalisz2:33.5756133.6740.0241.0938.79
13.Wojda Kamil03TP Zielona Gra2:33.7055934.6339.0940.2339.75
14.Rembowski Jan03IKS Konstancin2:33.7755833.7639.3140.4640.24
15.Gwźdź Kacper03SMS Galicja Krakw2:34.2855334.3739.8140.1839.92
16.Dominiczak Kamil03Piątka Chorzw2:35.8853634.7539.6740.8540.61


<< TOP >>
Konkurencja 23
14/7/2018 - 18:12
Dziewcząt, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:17.63Szczepaniak KarolinaPOLGorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Knop Aleksandra03UKS 190 Łdź2:19.3974030.2835.4042.5331.18
2.Murawska Maria03Polonia Warszawa2:23.5567830.7538.0142.9031.89
3.Famulok Zuzanna03Aquatica Pawłowice2:24.6566230.7237.6943.3032.94
4.Herbreder Gabriela03GIM 92 Ursynw Warszawa2:26.1364231.1638.1143.1833.68
5.Cynarska Natalia03Polonia Warszawa2:27.3862632.2236.9043.9934.27
6.Biernat Oliwia03Aquatica Pawłowice2:28.0361831.2537.8044.8434.14
7.Wojtkowiak Alicja03Park Wodny Tarn. Gry2:30.9958231.2441.2341.3237.20
8.Hellak Emilia03Śląsk Wrocław2:32.8456133.5042.2642.0435.04
Finał B
9.Frąckiewicz Martyna03TP Zielona Gra2:27.6962231.3540.9642.1633.22
10.Tasak Aleksandra03SMS Galicja Krakw2:28.3861431.1137.5744.4835.22
11.Malec Wiktoria03Ikar Mielec2:30.3359031.3836.7447.1835.03
12.Cioch-Gradzik Wiktoria03Manta Kochłowice Ruda Śl.2:30.9658332.0839.2745.6333.98
13.Możdżan Milena03Shark Rudna2:30.9958231.2239.3845.3635.03
14.Obajtek Aleksandra03Rekin Świebodzice2:31.6357533.2840.7642.9734.62
15.Sterniczuk Weronika03Piątka Konstantynw Łdzki2:33.2655731.2240.5546.4735.02
16.Russek Agata03Polonia Warszawa2:33.8655032.2041.5642.2537.85


<< TOP >>
Konkurencja 24
14/7/2018 - 18:19
Chłopcw, 200m zmienny15 lat
Wyniki Finał

Rekord Polski 15 lat2:07.56Cieślak MarcinPOLGorzow Wlkp.1/12/2007

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.Uryniuk Paweł03G-8 Bielany Warszawa2:09.5568125.8832.8337.9532.89
2.Dobrindt Mikołaj03Piętnastka Bydgoszcz2:10.9366028.1334.7037.4630.64
3.Ćwiek Wiktor03BUKS Warszawa2:12.8963127.5935.1440.3229.84
4.Stefański Patryk03KSZO Ostrowiec Św.2:14.1561328.8935.6938.9730.60
5.Korona Kacper03MKP Szczecin2:14.4061027.7435.1739.7531.74
6.Labich Wiktor03Trjka Łdź2:14.6060728.6935.5938.8931.43
7.Gąstał Jan03Warszawianka- Wodny Park2:14.7760527.5334.6241.7030.92
8.Sowa Łukasz03SMS Galicja Krakw2:20.2653628.4435.6541.9634.21
Finał B
9.Cebula Oskar03Śląsk Wrocław2:17.4557029.4237.2037.7833.05
10.Wiśniewski Adam03Aqua Żyrardw2:18.6055629.0234.2842.6232.68
11.Antczak Bartosz03Polonia Warszawa2:19.7954228.6935.7841.4933.83
12.Kobylarczyk Damian03Aquatica Pawłowice2:20.3453628.5236.9943.5931.24
13.Trzcionka Maciej03Na Fali Bytom2:20.3653529.4236.4443.3731.13
14.Michalak Jan03Nawa Skierniewice2:21.3252429.3538.2539.7433.98
15.Kędzierski Tomasz03UKS 190 Łdź2:23.5750028.7537.4143.1134.30
16.Skrzypek Filip03SMS Galicja Krakw2:24.82487