Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 10 lat
Nr  3. Dziewcząt, 100m dowolny  11 lat
Nr  4. Chłopców, 100m dowolny  11 lat
Nr  5. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  6. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 10 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m klasyczny  11 lat
Nr  8. Chłopców, 100m klasyczny  11 lat
Nr  9. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  10. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 10 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  12. Chłopców, 100m grzbietowy  11 lat
Nr  13. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 11 lat
Nr  14. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 11 lat
Nr  15. Dziewcząt, 100m zmienny  11 lat
Nr  16. Chłopców, 100m zmienny  11 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m dowolny  12 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m dowolny  12 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 100m klasyczny  12 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 100m klasyczny  12 - 14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 100m grzbietowy  12 - 14 lat
Nr  22. Chłopców, 100m grzbietowy  12 - 14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 100m motylkowy  12 - 14 lat
Nr  24. Chłopców, 100m motylkowy  12 - 14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 100m zmienny  12 lat
Nr  26. Chłopców, 100m zmienny  12 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m zmienny  13 - 14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m zmienny  13 - 14 lat


Od Młodzika do Olimpijczyka trzecie eliminacje w sezonie 2017/2018
Warszawa, 10.3.2018


Konkurencja 1
10.03.2018 - 9:00
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw36.91249
2.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka37.50238
3.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn39.60202
4.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa40.11194
5.DUDKIEWICZ, Maja09UKS Żoliborz40.30191
6.MARTYNEK, Hanna09UKS GOS Raszyn41.04181
7.DĄBROWSKA, Lena09UKS SP 149 Łdź41.09180
8.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno41.44176
9.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka41.55174
10.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno42.15167
11.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany42.47163
12.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09UKS SP 149 Łdź42.70161
13.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka43.13156
14.PIĄTKIEWICZ, Anna09MKS Trjka Łdź43.32154
15.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka43.56151
16.GRONKOWSKA, Aleksandra09Ukp Polonia Warszawa43.87148
17.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź44.94138
18.BŁACHNIO, Natsza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.16136
19.SZCZERBA, Paulina09buks warszawa45.29135
20.RUTKOWSKA, Maja09UKS SP 149 Łdź45.65131
21.WALKOWSKA, Julia09Ukp Polonia Warszawa45.69131
22.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno46.60124
23.SZAREJKO, Blanka09UKS SP 149 Łdź46.72123
24.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź46.97121
25.RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno47.25118
26.SOBIECKA, Amelia09UKS "Delfinek" w Kutnie47.66115
27.GĄBKA, Aleksandra09buks warszawa47.80114
28.ŁUCZAK, Anika09UKS SP 149 Łdź48.35111
29.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa48.44110
30.PAWŁOWSKA, Michalina09MKS Piaseczno48.67108
31.JEKIEL, Julia09UKS SP 149 Łdź48.75108
32.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.3298
33.BECZKO, Julia09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki50.6896
34.IWANIUK, Irena09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki51.7390
35.ZUREK, Zofia09MUKP Warszawianka Wodny Park51.9489
36.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka52.9384
37.SAJUR, Julia09Uks Pingwiny54.9575
38.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka55.2474
39.CZERNIAWSKA, Matylda09UKS "Delfinek" w Kutnie55.8472
40.ZAORSKA, Malwina09Squatina  Ostrołęka57.9064
DYSKW.KŁOPOTOWSKA, Julia09buks warszawa42.90
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

10 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany34.38308
2.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany34.62302
3.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka35.27286
4.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.79273
5.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt37.09246
6.PIERZYNOWSKA, Blanka08buks warszawa37.22243
7.POWAŁKA, Urszula08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki37.29242
8.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany37.48238
9.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka37.63235
10.MULEWSKA, Blanka08Squatina  Ostrołęka37.67234
11.WOŻNIAK, Hanna08Uks Wilanowia37.72233
12.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS WODNIK Łask38.86213
13.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt38.96212
14.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka39.01211
15.CHAREWICZ, Oliwia08Squatina  Ostrołęka39.03211
16.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka39.23207
17.LUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia39.39205
18.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.54188
19.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny40.56188
20.ŚLIWIŃSKA, Dagmara08UKS Pirania Targwek40.70186
21.PARCZEWSKA, Monika08UKS Żoliborz40.99182
22.MICHALSKA, Aleksandra08UKS "Delfinek" w Kutnie41.13180
23.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź41.20179
24.WĘGRZYCKA, Agnieszka08MKS Trjka Łdź41.33177
25.GRYCIUK, Iga08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki41.39177
26.SMOLAREK, Zuzanna08MUKS WODNIK Łask41.50175
27.STEPKA, Amelia08Uks19041.54175
28.GAPIŃSKA, Zofia08UKS SP 149 Łdź41.68173
29.NAWROCKA, Natalia08MUKS WODNIK Łask42.07168
30.LESZKO, Joanna08buks warszawa42.08168
31.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno42.09168
32.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka42.12167
33.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka42.17167
34.SIERADZAN, Maria08Uks19042.79160
35.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka Warszawa42.90158
36.ZEJGLIC, Anna08Uks Pingwiny42.91158
37.PIROWSKA, Maja08UKS "Delfinek" w Kutnie42.96158
38.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa43.02157
39.ZIARKOWSKA, Agata08buks warszawa43.49152
FIRLUS, Weronika08buks warszawa43.49152
KAMIŃSKA, Maria08UKS "Delfinek" w Kutnie43.49152
42.SZYDLOWSKA, Olga08Uks19043.59151
43.NIEDŹWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź43.74149
44.BARAŃSKA, Maja08Squatina  Ostrołęka43.95147
45.KRUSZYŃSKA, Daria08UKS Victoria Jzefw44.83139
46.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw45.89129
47.ROCHMIŃSKA, Karolina08UKS Fala Nieporęt47.29118
48.FRĄTCZAK, Zofia08MUKS WODNIK Łask49.15105
49.SUFLETA, Magdalena08Uks19050.02100
50.ZGÓRZYŃSKA, Nikola08UKS "Delfinek" w Kutnie50.5097
51.OLEKSIK, Anna08UKS "Delfinek" w Kutnie50.7995
52.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS WODNIK Łask51.0694
53.KORCZAK, Maja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.3192
54.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia51.7690
55.KLIMIŃSKA, Michalina08Ukp Polonia Warszawa58.8761
DYSKW.OŁTARZEWSKA, Antonina08UKS Fala Nieporęt41.40
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka Warszawa44.69
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 2
10.03.2018 - 9:15
Chłopcw, 50m dowolny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.98211
2.SEKŚCIŃSKI, Mateusz09MKS Trjka Łdź36.86166
3.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.95164
4.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany37.21161
5.WŁODARCZYK, Michał09buks warszawa37.78154
6.SZWAST, Mateusz09MUKS "HURAGAN" Koło38.58144
7.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź39.71132
8.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny40.82122
9.DOLOTA, Iwo09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki41.23118
10.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka41.96112
11.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno42.17110
12.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa44.0797
13.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno44.1996
14.JANISZEWSKI, Franciszek09MKS Trjka Łdź44.8991
15.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.0690
16.MIKOŁAJEWSKI, Michał09MKS Trjka Łdź46.5782
17.RASZKA, Wiktor09Uks Pingwiny46.7781
18.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny46.8580
19.ŚREDNICKI, Liwiusz09Klub Pływacki Signovum47.0279
20.BANASIUK, Sebastian09Ukp Polonia Warszawa47.4377
21.NOWAK, Nikodem09MKS Piaseczno48.0574
22.MAKS, Grodzicki09Sejwal Rypin48.7571
23.MAJER, Artur09Uks Aquarius Łdź50.1665
24.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.6863
25.GRZEBALSKI, Wojciech09UKS Victoria Jzefw51.0762
26.ŁACIAK, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.8345
27.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.8043
28.DOMAŃSKI, Franciszek09MKS Piaseczno1:00.2737
29.PLEŚNIEROWICZ, Szymon09UKS "Delfinek" w Kutnie1:17.5917
DYSKW.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt37.04
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.SZUBETR-OLSZACKI, Piotr09Nautilus Brzeziny41.16
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.MIASTOWSKI, Filip09MKP Warszawianka1:14.75
O3 - Pływak podciągał się na linie torowej (dodatkowy ruch napędowy).

10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa31.77259
2.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock32.42244
3.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany32.74236
4.ŚWIDERSKI, Miłosz08MKS Trjka Łdź33.04230
5.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka33.72216
6.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź34.16208
7.KIRSZ, Aleksander08buks warszawa35.37187
8.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.74182
9.ZAWADZKI, Piotr08UKS Victoria Jzefw36.06177
10.KOLIBABSKI, Franciszek08buks warszawa36.14176
11.DĄBROWSKI, Kajetan08MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno36.18175
12.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn36.41172
13.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.55170
14.POLKOWSKI, Piotr08UKS Żoliborz36.61169
15.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany36.64169
16.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn36.70168
17.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer36.81166
18.CIEŚLAK, Bruno08buks warszawa37.17161
19.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer37.25160
20.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia37.30160
21.RYMARCZUK, Antoni08buks warszawa37.36159
CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa37.36159
23.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok37.38159
24.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany37.40158
25.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.43158
26.MAZUREK, Adam08UKS "Delfinek" w Kutnie37.63156
27.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany37.80153
28.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno38.05150
29.PERL, Piotr08Uks Pingwiny38.12150
30.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany38.56145
31.SZOR, Eryk08MKS Trjka Łdź38.64144
32.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka38.69143
33.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany38.71143
34.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno38.93140
35.LATKOWSKI, Jakub08Klub Pływacki Signovum39.12138
36.OLEJARCZYK, Krzysztof08UKS Victoria Jzefw39.14138
37.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany39.24137
38.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.57134
39.BORKOWSKI, Antoni08UKS Victoria Jzefw39.58134
40.HRYCZ, Juliusz08UKS Victoria Jzefw39.59134
41.HOCHMAN, Dominik08UKS Victoria Jzefw39.86131
42.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka39.91130
43.LEWANDOWSKI, Krystian08SKS 137 Delfin Łdź39.94130
44.FORCZAK, Franciszek08Ukp Polonia Warszawa39.95130
45.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.98130
46.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny40.03129
47.JACKIEWICZ, Piotr08buks warszawa40.60124
48.WRÓBEL, Dawid08UKS Pirania Targwek40.69123
49.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka40.76122
50.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno40.97120
51.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno41.00120
52.KARBOWSKI, Wiktor08UKS Victoria Jzefw41.18119
53.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek41.58115
54.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw41.81113
55.TOPOR, Antoni08buks warszawa41.86113
56.CHEŁMICKI, Ryszard08UKS Pirania Targwek41.89113
57.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.19110
58.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce42.25110
59.MAJSTEREK, Marek08MKS Jagiellonka Warszawa42.98104
60.BELCARZ, Leon08buks warszawa43.22103
61.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia43.31102
62.SEKUŁA, Antoni08UKS Victoria Jzefw43.51100
63.DRZEWIECKI, Daniel08Uks Aquarius Łdź43.53100
64.MILCZARCZYK, Filip08MKS Trjka Łdź43.7999
65.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno43.8198
66.KUREK, Antoni08UKS Victoria Jzefw44.1596
67.ŚWIDEREK, Alan08Squatina  Ostrołęka44.2196
68.PAWLAK, Dawid08Uks19044.5993
69.CYCHOWSKI, Wiktor08buks warszawa44.6093
70.JAKUBOWSKI, Wojciech08MKS Trjka Łdź44.8192
71.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.8891
72.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka44.9691
73.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź45.1290
74.TRUJNARA, Artur08UKS Victoria Jzefw45.3789
75.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka45.4188
76.CIOTH, Wiktor08Ukp Polonia Warszawa45.5687
77.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce46.0485
78.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa46.1184
79.PIECHOWSKI, Mikołaj08MUKS WODNIK Łask46.2584
80.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia46.2783
81.ŚWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka46.3383
82.KRZYWINA, Mikołaj08UKS Victoria Jzefw46.6082
83.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny47.3278
84.ZDANOWSKI, Hubert08Uks Ósemka Siedlce47.3678
85.PORADA, Jan08UKS SP 149 Łdź48.3173
86.OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce49.0170
87.MARASZEK, Artur08SKS 137 Delfin Łdź49.2069
88.KUJAWA, Mateusz08UKS "Delfinek" w Kutnie49.4968
89.KRÓLEWSKI, Wiktor08MKS Trjka Łdź51.4461
90.ADAMIAK, Wojciech08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki51.6560
DYSKW.GUMOWSKI, Antoni08UKS Fala Nieporęt42.57
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PIWKO, Filip08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki51.22
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKPIERZYNOWSKA, Blanka08buks warszawa33.04348


<< TOP >>
Konkurencja 3
10.03.2018 - 9:33
Dziewcząt, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:08.7740533.1835.59
2.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:09.0740033.4435.63
3.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa1:09.1239933.8335.29
4.JAWORSKA, Milena07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:12.3334833.5238.81
5.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:12.8434134.1638.68
6.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:13.3133435.3038.01
7.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07buks warszawa1:13.4033334.9438.46
8.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:13.6932935.8237.87
9.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:13.9532636.0037.95
10.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:14.1732335.9038.27
11.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany1:14.5331835.8438.69
12.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:15.4530736.4039.05
13.POŁEĆ, Hanna07UKS SP 149 Łdź1:15.6530436.5539.10
14.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:16.0629937.0239.04
15.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:16.7929136.5840.21
16.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:17.9827836.6441.34
17.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:18.0227737.6940.33
18.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:18.0627738.1139.95
19.CISEK, Olga07UKS Żoliborz1:18.4427337.2441.20
20.IWIŃSKA, Elżbieta07buks warszawa1:18.5827136.7941.79
21.WAWRZYNIAK, Gabriela07UKS SP 149 Łdź1:19.6126138.2941.32
22.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:20.1525636.9743.18
23.WĘGRZYCKA, Małgorzata07MKS Trjka Łdź1:20.4625337.9742.49
24.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer1:20.6925137.5043.19
25.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.7525038.4742.28
DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:20.7525037.8842.87
27.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:20.9424837.7843.16
28.RUTKOWSKA, Aneta07UKS SP 149 Łdź1:21.2524639.2741.98
29.BUJAK, Iga07UKS G-8 Bielany1:22.1623737.0845.08
30.BOGUCKA, Julia07Uks Pingwiny1:22.7323337.1645.57
31.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź1:23.7922439.2744.52
32.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:23.8822340.0943.79
33.WOŁOSZ, Maja07Squatina  Ostrołęka1:23.9622239.2644.70
34.WŁODARKIEWICZ, Weronika07UKS Pirania Targwek1:24.3022039.7944.51
35.POLIŃSKA, Natalia07UKS SP 149 Łdź1:25.4121139.8045.61
36.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany1:25.7720938.2847.49
37.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn1:25.8420839.8545.99
38.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany1:26.3520439.8746.48
39.SUDOMIR, Maria07Uks Pingwiny1:28.3219140.2648.06
40.URBAN, Joanna07MUKS WODNIK Łask1:28.4119042.8945.52
41.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:28.9418741.9147.03
42.GEPNER, Urszula07MULKS "Technik - Orion"   Radz1:29.4718440.7148.76
43.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:29.4818440.4349.05
44.OSYPIUK, Milena07UKS SP 149 Łdź1:30.0118042.2447.77
BUJNOWICZ, Klaudia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:30.0118042.6847.33
46.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:30.5517744.4446.11
47.ZGORZAŁEK, Weronika07buks warszawa1:30.9917542.0148.98
48.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:31.6517143.3248.33
49.MICHALAK, Zuzanna07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:31.7617043.3048.46
50.KĘPSKA, Julia07UKS Żoliborz1:31.9116943.4048.51
51.WITKOWSKA, Bogumiła07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:32.1616843.4748.69
52.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS WODNIK Łask1:32.2016844.3547.85
53.ŚNIADA, Jagoda07MUKS WODNIK Łask1:33.4316144.4448.99
54.DROZDOWSKA, Zuzanna07buks warszawa1:34.0415843.2050.84
55.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:35.0615341.9353.13
56.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:35.3015243.7951.51
57.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:35.7015044.4351.27
58.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:36.7014544.9751.73
59.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw1:36.7514545.0351.72
60.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa1:37.1514346.3350.82
61.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:38.0314046.0651.97
62.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:38.1813944.9053.28
63.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny1:39.2213545.8753.35
64.KOTOWSKA, Maja07UKS Ostrobramska1:39.8013245.8953.91
65.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny1:40.0213146.1453.88
66.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź1:40.5212947.8352.69
67.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa1:40.7212945.3955.33
68.BŁUSZKOWSKA, Aleksandra07Uks Wilanowia1:41.7312547.1454.59
69.PARZNIEWSKA, Aleksandra07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:41.8212545.7456.08
70.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny1:45.5711249.9655.61
71.ZYS, Antonina07MKS Trjka Łdź1:52.369352.3759.99


<< TOP >>
Konkurencja 4
10.03.2018 - 9:51
Chłopcw, 100m dowolny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:04.6933530.1434.55
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:09.5826932.7236.86
3.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany1:10.3826033.0237.36
4.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:11.5124834.2537.26
5.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:11.5224834.2637.26
6.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:11.9424334.4737.47
7.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:12.1024234.4037.70
8.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:12.1424134.3137.83
9.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany1:13.1223234.8738.25
10.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź1:13.2223134.0739.15
11.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:14.5021935.4939.01
12.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:14.7021736.6138.09
13.MARYŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:14.9921534.5240.47
14.JABŁOŃSKI, Jakub07buks warszawa1:15.0421435.2239.82
15.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:15.2521335.9839.27
16.NESSEL, Bartosz07buks warszawa1:15.5521036.2739.28
17.STEFAŃSKI, Leon07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:15.8220836.1239.70
18.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew1:15.9520735.2540.70
19.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:15.9620736.5739.39
20.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:15.9720736.9539.02
21.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:16.0820637.5838.50
22.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:16.3320437.4438.89
23.WALKOWSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:16.6220135.9440.68
24.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:17.1319737.0940.04
25.KRÓLIK, Szymon07Ukp Polonia Warszawa1:17.4419536.6340.81
26.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:18.4818737.0341.45
27.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:18.6018637.4941.11
28.WALKOWSKI, Maciej07Uks 190 Łdź1:18.7618537.6441.12
29.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:18.7918538.0840.71
30.ORACZ, Stanisław07buks warszawa1:19.6817938.7240.96
31.PIĄTKIEWICZ, Piotr07MKS Trjka Łdź1:19.7617838.0041.76
32.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa1:19.7817837.7242.06
33.KUREK, Ignacy07buks warszawa1:20.3617437.3643.00
34.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:20.8217138.6742.15
35.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa1:21.1716939.1142.06
36.ŻYŁA, Marcin07MUKS WODNIK Łask1:21.1916939.1942.00
37.STARZYŃSKI, Szymon07Ukp Polonia Warszawa1:22.1816338.7243.46
38.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:22.2116338.6243.59
ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:22.2116339.0043.21
40.LUBOIŃSKI, Mateusz07UKS Żoliborz1:22.3216239.0943.23
41.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:22.5716139.5842.99
42.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:22.6216039.3943.23
43.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks Aquarius Łdź1:23.0015838.7544.25
44.FIGIEL, Filip07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:23.1515737.5245.63
45.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany1:23.6115537.2446.37
46.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia1:23.9315337.5646.37
47.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:24.0815215.081:09.00
48.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:24.7114938.6346.08
49.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa1:24.8314839.0745.76
50.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:25.1414739.9945.15
51.WIERZBICKI, Maksym07buks warszawa1:25.4514511.571:13.88
52.KACZYŃSKI, Patryk07Uks Ósemka Siedlce1:26.0214240.4245.60
53.DOBRZYŃSKI, Robert07UKS Victoria Jzefw1:26.4814041.4145.07
54.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:26.7813841.7645.02
55.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:27.1413740.9046.24
56.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź1:27.5613541.6645.90
57.DUSIŃSKI, Mateusz07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:27.9313341.7746.16
58.ŻEBROWSKI, Nikodem07SKS 137 Delfin Łdź1:28.2213241.2446.98
59.PICHŁACZ, Michał07UKS Victoria Jzefw1:28.7812940.3448.44
60.KUROPATNICKI, Konstanty07UKS Ostrobramska1:29.0112842.3146.70
61.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:29.1112841.6247.49
62.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź1:29.2412741.9047.34
63.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:29.4212642.0347.39
64.PATUCHA, Stanisław07Ukp Polonia Warszawa1:29.9812440.3249.66
65.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia1:30.2212342.3547.87
66.CISEK, Jan07UKS Ostrobramska1:31.3411943.6247.72
67.CZERNIAWSKI, Stefan07UKS "Delfinek" w Kutnie1:33.4611142.2851.18
68.KRÓL, Karol07Uks 190 Łdź1:33.7911043.8849.91
69.MARTYNEK, Maksymilian07UKS GOS Raszyn1:33.9710943.0950.88
70.WENTYKIER, Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce1:34.5110743.2851.23
71.SIEROŃ, Maciej07MKS Trjka Łdź1:38.449544.0854.36
72.JARZĘBSKI, Wiktor07UKS Victoria Jzefw1:38.669447.1651.50
73.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek1:40.259048.3751.88
74.BEKASIAK, Sebastian07Uks Pingwiny1:41.108747.0554.05
75.DROŚ, Antoni07Uks 190 Łdź1:41.348749.5151.83
76.WENTYKIER, Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:41.368745.4055.96
77.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa1:42.708347.5255.18
78.MIKOŚ, Mikołaj07SKS 137 Delfin Łdź1:44.477946.8557.62
79.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:45.157848.9556.20
80.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia1:46.527548.8257.70
81.BUKOWIŃSKI, Tomasz07MKP Warszawianka1:48.197150.8257.37
82.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia1:50.8666
DYSKW.NOBIS, Adrian07Uks 190 Łdź1:46.9649.4057.56
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 5
10.03.2018 - 10:10
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw51.00177
2.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina  Ostrołęka52.51162
3.ŻEBROWSKA, Eliza09buks warszawa53.68151
4.SZCZERBA, Paulina09buks warszawa53.69151
5.MARTYNEK, Hanna09UKS GOS Raszyn54.09148
6.SZCZEŚNIAK, Lena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka55.36138
7.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn55.88134
8.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź56.39131
9.KŁOPOTOWSKA, Julia09buks warszawa56.58129
10.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź56.93127
11.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa57.69122
12.GĄBKA, Aleksandra09buks warszawa59.20113
13.PŁUCIENNIKOWSKA, Helena09SKS 137 Delfin Łdź59.98108
14.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany1:01.40101
15.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:04.0789
16.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.7286
17.IWANIUK, Irena09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.0174
18.WOŹNIAK, Zuzanna09SKS 137 Delfin Łdź1:08.7872
19.CHMIELAK, Gabriela09UKS SP 149 Łdź1:11.2564

10 lat

1.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.14273
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany45.13255
3.MULEWSKA, Blanka08Squatina  Ostrołęka46.20238
4.BARAŃSKA, Maja08Squatina  Ostrołęka49.28196
5.POWAŁKA, Urszula08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki49.40194
6.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum49.60192
7.KARPIŃSKA, Blanka08buks warszawa49.84189
8.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno49.92188
9.STEPKA, Amelia08Uks19050.16186
10.PIOTROWSKA, Natalia08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.45182
11.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw51.12175
12.ŚLIWIŃSKA, Dagmara08UKS Pirania Targwek51.54171
13.ZIARKOWSKA, Agata08buks warszawa51.92167
14.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka51.97167
15.GAPIŃSKA, Zofia08UKS SP 149 Łdź52.22164
16.LUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia52.71160
17.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź53.06157
18.POŻYCKA, Natalia08SKS 137 Delfin Łdź53.92149
19.ROCHMIŃSKA, Karolina08UKS Fala Nieporęt54.07148
20.MICHALSKA, Aleksandra08UKS "Delfinek" w Kutnie54.39146
21.PIOTRAK, Zofia08UKS Victoria Jzefw54.91141
22.WĘGRZYCKA, Agnieszka08MKS Trjka Łdź54.95141
23.TYCZYŃSKA, Wiktoria08Uks Pingwiny56.40130
24.PAWŁOWSKA, Amelia08MKS Piaseczno56.44130
25.GALIŃSKA, Weronika08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka56.55129
26.PARCZEWSKA, Monika08UKS Żoliborz57.48123
27.ZEJGLIC, Anna08Uks Pingwiny57.81121
28.OLSZAK, Natalia08Klub Pływacki Ciechanw58.39118
29.ZGÓRZYŃSKA, Nikola08UKS "Delfinek" w Kutnie1:02.6495
30.KORCZAK, Maja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:05.9881


<< TOP >>
Konkurencja 6
10.03.2018 - 10:19
Chłopcw, 50m klasyczny9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk45.13175
2.JURDA, Filip09UKS SP 149 Łdź45.32172
3.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt45.98165
4.JANUS, Tymon09buks warszawa50.16127
5.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź50.71123
6.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa51.12120
7.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.85115
8.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny52.42111
9.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno53.24106
10.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid54.27100
11.MAKS, Grodzicki09Sejwal Rypin55.4994
12.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce56.2290
13.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.1786
14.MIKOŁAJEWSKI, Michał09MKS Trjka Łdź1:00.7971
15.MARCINKOWSKI, Tymon09UKS SP 149 Łdź1:01.9967
16.RÓZGA, Juliusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.1367
17.DRELICH, Mateusz09UKS SP 149 Łdź1:02.5965
18.PAWLAK, Paweł09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:02.9364
19.ŚREDNICKI, Liwiusz09Klub Pływacki Signovum1:03.5262
20.SOSIŃSKI, Antoni09Uks Aquarius Łdź1:08.5549
DYSKW.SZUBETR-OLSZACKI, Piotr09Nautilus Brzeziny55.24
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.03
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.BANASIUK, Sebastian09Ukp Polonia Warszawa56.21
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

10 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany44.51182
2.DĄBROWSKI, Kajetan08MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno45.80167
3.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum46.14163
4.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek46.40161
5.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź47.77147
6.TRUDNOS, Ignacy08Uks 190 Łdź48.01145
7.JACKIEWICZ, Piotr08buks warszawa48.22143
8.MAJEWSKI, Piotr08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka48.69139
9.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer49.11135
10.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź49.76130
OSTROWSKI, Aleksander08Uks Ósemka Siedlce49.76130
12.POLKOWSKI, Piotr08UKS Żoliborz50.68123
13.RUDNY, Olgierd08buks warszawa51.04121
14.BORKOWSKI, Antoni08UKS Victoria Jzefw51.43118
15.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany51.67116
16.PERL, Piotr08Uks Pingwiny51.73116
17.RYMARCZUK, Antoni08buks warszawa51.85115
18.HRYCZ, Juliusz08UKS Victoria Jzefw52.03114
19.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia53.19106
20.KOLIBABSKI, Franciszek08buks warszawa53.35106
21.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce53.45105
22.ŚWIDEREK, Alan08Squatina  Ostrołęka54.4099
23.MAZUREK, Adam08UKS "Delfinek" w Kutnie54.6498
24.TRUJNARA, Artur08UKS Victoria Jzefw55.2895
25.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki55.7393
26.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki56.0691
27.BELCARZ, Leon08buks warszawa56.4389
28.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno56.8487
29.MILCZARCZYK, Filip08MKS Trjka Łdź58.0482
30.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia59.9774
31.CYCHOWSKI, Wiktor08buks warszawa1:01.3569
32.MARASZEK, Artur08SKS 137 Delfin Łdź1:01.8268
DYSKW.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer47.15
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno53.62
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 7
10.03.2018 - 10:30
Dziewcząt, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SZCZYGLAK, Julia07UKS Jagiellonka Warszawa1:27.7635842.5445.22
2.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:32.0131143.0049.01
3.KACZMAREK, Amelia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:32.1830943.4948.69
4.RASZEWSKA, Jadwiga07MKS Trjka Łdź1:32.1930944.0548.14
5.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:32.7130444.3548.36
6.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:33.8929243.6750.22
7.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:35.2228044.1451.08
8.BÓBSKA, Bianka07buks warszawa1:37.9225846.0351.89
9.CISEK, Olga07UKS Żoliborz1:38.9125046.4552.46
10.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer1:39.4224647.8251.60
11.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany1:39.8924348.3251.57
12.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:40.1124147.6852.43
13.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:40.5523847.8152.74
14.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:41.2023348.8252.38
15.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany1:41.2423349.0052.24
16.KARWOWSKA, Wiktoria07Uks Ósemka Siedlce1:41.8422948.0353.81
17.GEPNER, Urszula07MULKS "Technik - Orion"   Radz1:42.7522348.3254.43
18.RUTKOWSKA, Aneta07UKS SP 149 Łdź1:44.9320950.5554.38
19.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:44.9820949.4255.56
20.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:47.0919750.8356.26
21.BEDER, Patrycja07Ukp Polonia Warszawa1:47.2219651.8155.41
22.DROZDOWSKA, Zuzanna07buks warszawa1:47.5019551.0256.48
23.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany1:47.5819451.1656.42
24.ZUCHOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:47.8319352.0455.79
25.BUTRYN, Wiktoria07Klub Pływacki Ciechanw1:48.0019252.1355.87
26.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw1:48.4219050.5057.92
27.OSYPIUK, Milena07UKS SP 149 Łdź1:49.9718252.5757.40
28.GODLEWSKA, Matylda07Uks Wilanowia1:50.5417951.6558.89
29.KACZMARKIEWICZ, Judyta07MUKS WODNIK Łask1:52.5117055.1857.33
30.IGNATOWSKA, Patrycja07UKS SP 149 Łdź1:53.3916653.7559.64
31.ZGORZAŁEK, Weronika07buks warszawa1:55.1815853.091:02.09
32.RODZIK, Zuzanna07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:57.1515053.061:04.09
33.TWARDOWSKA, Adrianna07SKS 137 Delfin Łdź1:57.2315054.741:02.49
34.MARCINIAK, Maja07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:58.0914756.041:02.05
35.BŁUSZKOWSKA, Aleksandra07Uks Wilanowia1:58.7814455.591:03.19
36.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:59.4014257.631:01.77
37.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa2:00.4113858.101:02.31
38.KOTOWSKA, Maja07UKS Ostrobramska2:01.0313656.291:04.74
39.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka2:02.2213257.961:04.26
40.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa2:02.8113057.241:05.57
41.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia2:07.101181:00.421:06.68
DYSKW.WŁODARKIEWICZ, Weronika07UKS Pirania Targwek1:48.6351.3457.29
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 8
10.03.2018 - 10:42
Chłopcw, 100m klasyczny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TARCZYŃSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:30.6823044.3446.34
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:30.6923043.0847.61
3.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.8222942.4948.33
4.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:31.5722344.0347.54
5.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:34.0720644.0650.01
6.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin1:35.2819845.9949.29
7.KUREK, Ignacy07buks warszawa1:35.9019446.1049.80
8.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer1:35.9319446.1649.77
9.SZYMAŃSKI, Franciszek07UKS dwjka Sochaczew1:36.0919344.5451.55
10.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:36.1419346.4149.73
11.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:37.0718846.4650.61
12.TOMECKI, Filip07UKS Victoria Jzefw1:37.6018446.3551.25
13.BIENIECKI, Stefan07Ukp Polonia Warszawa1:38.6317946.4752.16
14.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina  Ostrołęka1:39.7117347.0352.68
15.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:39.9717246.1653.81
16.WĄSIAKOWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:40.9716748.2152.76
17.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany1:41.0216647.2253.80
18.WIERZBICKI, Maksym07buks warszawa1:41.0516647.4153.64
19.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:42.9315747.8655.07
20.LUBOIŃSKI, Mateusz07UKS Żoliborz1:43.4815548.4855.00
21.PICHŁACZ, Michał07UKS Victoria Jzefw1:43.7615348.7655.00
22.SKROBISZ, Michał07Uks 190 Łdź1:44.1415248.3355.81
23.SYGUŁA, Maksymilian07Uks 190 Łdź1:44.9314850.3454.59
24.KACZYŃSKI, Patryk07Uks Ósemka Siedlce1:45.0414850.0954.95
25.MUCHA, Maksym07SWIM TEAM Wilanw1:45.7014550.7154.99
26.PRZEDWORSKI, Aleksander07UKS Pirania Targwek1:46.9114050.9755.94
27.BARAŃSKI, Szymon07MKS Trjka Łdź1:47.5313852.1955.34
28.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:47.5613851.8455.72
29.BARYŁKA, Wojciech07buks warszawa1:47.7113749.6858.03
30.KULAWIEC, Piotr07SKS 137 Delfin Łdź1:47.9813652.0955.89
31.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:48.2513550.1058.15
32.PATUCHA, Stanisław07Ukp Polonia Warszawa1:48.2813550.5357.75
33.WENTYKIER, Bartosz07Uks Ósemka Siedlce1:48.5313451.0857.45
34.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia1:49.1013251.8557.25
35.MARTYNEK, Maksymilian07UKS GOS Raszyn1:49.5813052.5257.06
36.JADOWSKI, Szymon07MKS Piaseczno1:50.4712752.9957.48
37.WENTLAND, Miłosz07UKS SP 149 Łdź1:51.2612450.181:01.08
38.DUSIŃSKI, Mateusz07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:51.4312453.8357.60
39.ŻEBROWSKI, Nikodem07SKS 137 Delfin Łdź1:51.6612352.8858.78
40.WENTYKIER, Krzysztof07Uks Ósemka Siedlce1:52.0112252.7659.25
41.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:52.08122
42.OSIŃSKI, Adam07Uks Aquarius Łdź1:54.0211652.141:01.88
43.SIEROŃ, Maciej07MKS Trjka Łdź1:58.3110356.021:02.29
44.KRÓL, Karol07Uks 190 Łdź1:59.5210058.251:01.27
45.NOBIS, Adrian07Uks 190 Łdź1:59.5610055.791:03.77
46.SĘDZIKOWSKI, Julian07Uks Wilanowia2:16.22681:05.231:10.99
DYSKW.BEKASIAK, Sebastian07Uks Pingwiny2:03.1259.001:04.12
K5 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową w czasie pełnego cyklu ruchu (ramion i ng), z wyjątkiem pierwszego cyklu po starcie i nawrocie.
DYSKW.CZERNIAWSKI, Stefan07UKS "Delfinek" w Kutnie2:12.781:01.891:10.89
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.GZOWSKI, Michał07Uks Wilanowia2:42.721:19.311:23.41
K10 - Pływak przenisł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).


<< TOP >>
Konkurencja 9
10.03.2018 - 10:58
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw42.20225
2.DUDKIEWICZ, Maja09UKS Żoliborz44.01198
3.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka44.37193
4.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź45.00185
5.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno45.13184
6.TOMASZEWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka Warszawa45.42180
7.PIĄTKIEWICZ, Anna09MKS Trjka Łdź45.83175
8.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka45.91174
9.JADOWSKA, Lena09MKS Piaseczno46.31170
10.ŻEBROWSKA, Eliza09buks warszawa47.57157
11.WRÓBLEWSKA, Daria09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka48.57147
12.CHAŁUPKA, Amelia09MKS Piaseczno48.59147
13.SZAREJKO, Blanka09UKS SP 149 Łdź49.61138
14.JEKIEL, Julia09UKS SP 149 Łdź50.90128
15.BŁACHNIO, Natsza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa51.83121
16.ZUREK, Zofia09MUKP Warszawianka Wodny Park52.44117
17.GRONKOWSKA, Aleksandra09Ukp Polonia Warszawa53.18112
18.WALKOWSKA, Julia09Ukp Polonia Warszawa53.34111
19.PŁUCIENNIKOWSKA, Helena09SKS 137 Delfin Łdź53.65109
20.RUSIN, Aleksandra09MKS Piaseczno53.94107
21.ŚLIWIŃSKA, Agata09SKS 137 Delfin Łdź54.11106
22.BECZKO, Julia09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki54.18106
23.ŁUCZAK, Anika09UKS SP 149 Łdź54.62103
24.RUTKOWSKA, Maja09UKS SP 149 Łdź56.1195
25.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka56.7492
26.CHMIELAK, Gabriela09UKS SP 149 Łdź58.3785
27.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka59.2481
28.JANCZAK, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź59.2581
29.CZERNIAWSKA, Matylda09UKS "Delfinek" w Kutnie1:00.5276
30.SAJUR, Julia09Uks Pingwiny1:09.5450
DYSKW.SZADKOWSKA, Magdalena09Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka55.73
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu

10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk38.87288
2.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka40.01264
3.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany40.40256
4.NIEWCZAS, Julita08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka41.41238
5.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jzefw41.89230
6.PETRUS, Katarzyna08UKS SP 149 Łdź42.32223
7.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS Jedynka Łazy43.32208
8.GRABARCZYK, Martyna08UKS SP 149 Łdź43.36207
9.WOŻNIAK, Hanna08Uks Wilanowia43.40206
10.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka43.52205
11.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno44.26195
12.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt44.90186
13.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.96186
14.PIERZYNOWSKA, Blanka08buks warszawa45.18183
15.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw45.60178
16.TOBOŁA-PERTKIEWICZ, Ewa08Uks Pingwiny45.81175
17.WOŹNIAK, Milena08Klub Pływacki Signovum47.22160
18.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa47.62156
19.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno48.22150
20.NAWROCKA, Natalia08MUKS WODNIK Łask48.61147
21.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.95144
22.WASIELEWSKA, Justyna08MUKS WODNIK Łask49.15142
SIERADZAN, Maria08Uks19049.15142
24.RAPSIEWICZ, Julia08SKS 137 Delfin Łdź49.39140
25.KOWALSKA, Edyta08MKS Jagiellonka Warszawa49.94135
26.SMOLAREK, Zuzanna08MUKS WODNIK Łask49.97135
27.KUCHARSKA, Magdalena08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka49.98135
28.CZYŻOWICZ, Justyna08MKS Jagiellonka Warszawa50.05134
29.NIEDŹWIECKA, Anna08SKS 137 Delfin Łdź50.08134
30.KRZYWNICKA, Patrycja08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.91128
31.RUSIŁOWICZ, Kornelia08Squatina  Ostrołęka51.71122
32.OŁTARZEWSKA, Antonina08UKS Fala Nieporęt51.85121
33.FIRLUS, Weronika08buks warszawa52.52116
34.SZYDLOWSKA, Olga08Uks19052.55116
35.SUFLETA, Magdalena08Uks19052.62116
36.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia53.58109
37.PIROWSKA, Maja08UKS "Delfinek" w Kutnie53.59109
38.KRUSZYŃSKA, Daria08UKS Victoria Jzefw54.63103
39.KLIMIŃSKA, Michalina08Ukp Polonia Warszawa54.81102
40.FRĄTCZAK, Zofia08MUKS WODNIK Łask55.06101
41.OLEKSIK, Anna08UKS "Delfinek" w Kutnie56.1195
42.KAMIŃSKA, Oliwia08MUKS WODNIK Łask56.5093
43.IWAŃSKA, Maria08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka57.7687
DYSKW.GRYCIUK, Iga08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki50.71
G5 - Pływak nie rozpoczął pociągnięcia ramieniem w celu zapoczątkowania nawrotu (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) natychmiast po obrceniu się na piersi.
DYSKW.TYCZYŃSKA, Wiktoria08Uks Pingwiny55.30
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.


<< TOP >>
Konkurencja 10
10.03.2018 - 11:10
Chłopcw, 50m grzbietowy9 - 10 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk40.03171
2.WŁODARCZYK, Michał09buks warszawa43.13136
3.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.20136
4.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.99128
5.SZWAST, Mateusz09MUKS "HURAGAN" Koło44.54124
6.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka45.39117
7.DOLOTA, Iwo09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki45.57115
8.JURDA, Filip09UKS SP 149 Łdź46.82106
9.DĘBSKI, Oskar09SKS 137 Delfin Łdź47.12104
10.JANUS, Tymon09buks warszawa48.2097
11.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno48.5795
12.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź49.3691
13.PAWLAK, Paweł09Ks Fenix Ożarw Mazowiecki50.5385
14.JANISZEWSKI, Franciszek09MKS Trjka Łdź50.6084
15.RÓZGA, Juliusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.8483
16.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.6775
17.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa53.1772
18.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.8170
19.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid53.8670
20.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny54.3568
21.KOBAK, Filip09Uks Ósemka Siedlce54.5267
22.ŁACIAK, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.9366
23.RASZKA, Wiktor09Uks Pingwiny54.9666
24.DRELICH, Mateusz09UKS SP 149 Łdź55.0365
25.MAJER, Artur09Uks Aquarius Łdź55.0465
26.MARCINKOWSKI, Tymon09UKS SP 149 Łdź56.4860
27.SOSIŃSKI, Antoni09Uks Aquarius Łdź58.2055
28.MIASTOWSKI, Filip09MKP Warszawianka1:01.4547
29.GRZEBALSKI, Wojciech09UKS Victoria Jzefw1:03.1243
DYSKW.PLEŚNIEROWICZ, Szymon09UKS "Delfinek" w Kutnie1:12.16
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.

10 lat

1.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka39.43178
2.KIRSZ, Aleksander08buks warszawa39.91172
3.TRUDNOS, Ignacy08Uks 190 Łdź40.69162
4.MASTALERZ, Kosma08Stowarzyszenia Pływakw i Rato40.70162
5.KALISZEWSKI, Patryk08Klub Pływacki Płetwal Mława41.49153
6.RUBIN, Feliks08SKS 137 Delfin Łdź41.66151
7.OLEJARCZYK, Krzysztof08UKS Victoria Jzefw42.15146
8.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn42.27145
9.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.44143
10.SZYMCZYK, Michał08UKS GOS Raszyn42.53142
11.KĘPKIEWICZ, Szymon08Uks Pingwiny43.68131
12.RAPCZEWSKI, Mateusz08MKS Juvenia Białystok44.26126
13.CIEŚLAK, Bruno08buks warszawa44.65123
14.WITKOWSKI, Kamil08UKS G-8 Bielany44.67123
15.SZOR, Eryk08MKS Trjka Łdź44.89121
16.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki45.19118
17.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany45.55116
18.HOCHMAN, Dominik08UKS Victoria Jzefw45.70114
19.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany46.38109
20.KARBOWSKI, Wiktor08UKS Victoria Jzefw46.54108
21.SEKUŁA, Antoni08UKS Victoria Jzefw46.55108
22.LATKOWSKI, Jakub08Klub Pływacki Signovum46.77107
23.SOBIESZEK, Antoni08MKS Piaseczno46.89106
24.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa47.07105
25.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka47.43102
26.LEWANDOWSKI, Krystian08SKS 137 Delfin Łdź47.51102
27.ŚWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka47.61101
28.REDA, Maksymilian08Uks Ósemka Siedlce48.7594
29.MAJSTEREK, Marek08MKS Jagiellonka Warszawa48.7694
30.KOPYT, Julian08MKS Piaseczno48.7794
31.PAWLAK, Dawid08Uks19048.8993
32.TOPOR, Antoni08buks warszawa48.9093
33.KUREK, Antoni08UKS Victoria Jzefw49.1592
34.BIELECKI, Michał08Uks Ósemka Siedlce49.5790
35.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny49.7888
36.GUMOWSKI, Antoni08UKS Fala Nieporęt50.1087
37.JAKUBOWSKI, Wojciech08MKS Trjka Łdź50.2286
38.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw50.2586
39.MAŁKOWSKI, Stanisław08UKS Pirania Targwek50.4485
40.RUDNY, Olgierd08buks warszawa50.5185
41.CHEŁMICKI, Ryszard08UKS Pirania Targwek50.6284
42.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia50.7883
43.KRZYWINA, Mikołaj08UKS Victoria Jzefw51.0482
44.STACHURA, Mateusz08MKS Piaseczno51.7879
45.MIERZEJEWSKI, Antoni08SKS 137 Delfin Łdź52.1777
46.DRZEWIECKI, Daniel08Uks Aquarius Łdź52.9174
47.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa53.2772
48.RUDZIŃSKI, Kacper08Uks Ósemka Siedlce53.8270
49.PIWKO, Filip08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki56.7759
50.PORADA, Jan08UKS SP 149 Łdź57.7357
51.ZDANOWSKI, Hubert08Uks Ósemka Siedlce1:00.6949
52.KUJAWA, Mateusz08UKS "Delfinek" w Kutnie1:03.4542
DYSKW.POCENTEK, Stanisław08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka50.41
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.PIECHOWSKI, Mikołaj08MUKS WODNIK Łask50.57
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.
DYSKW.ADAMIAK, Wojciech08Ks Fenix Ożarw Mazowiecki59.95
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.
DYSKW.KRÓLEWSKI, Wiktor08MKS Trjka Łdź1:02.63
G7 - Pływak znajdował się w pozycji na piersiach po opuszczaniu ściany nawrotowej.


<< TOP >>
Konkurencja 11
10.03.2018 - 11:25
Dziewcząt, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa1:17.3735937.8439.53
2.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:17.6335638.1639.47
3.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:21.0231339.5241.50
4.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:22.0430139.4042.64
5.GÓRALCZYK, Aleksandra07UKS Ostrobramska1:24.0128139.6544.36
6.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS Jagiellonka Warszawa1:24.8027342.1942.61
7.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:25.2126941.8943.32
8.ZUREL, Laura07Sejwal Rypin1:25.2926842.7442.55
9.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwjka Sochaczew1:25.4826640.8644.62
10.TOMASZEWSKA, Maja07UKS Jagiellonka Warszawa1:25.6326543.0642.57
11.WÓJCIK-MŁOCHOWSKA, Liliana07buks warszawa1:26.7825440.9845.80
12.KAWKA, Zuzanna07KU AZS UAM Poznań1:27.2325143.1644.07
13.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.2024243.3344.87
14.GRZEGORZEWSKA, Julia07UKS G-8 Bielany1:29.0123644.0644.95
15.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:29.2723444.8544.42
16.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany1:30.5722443.8446.73
17.JĘDRKIEWICZ, Klara07UKS Victoria Jzefw1:32.3621144.7747.59
18.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:32.4521043.4748.98
19.WAWRZYNIAK, Gabriela07UKS SP 149 Łdź1:34.0220045.4948.53
20.WĘGRZYCKA, Małgorzata07MKS Trjka Łdź1:34.4819745.9348.55
21.BÓBSKA, Bianka07buks warszawa1:34.7819545.8048.98
22.WOŁOSZ, Maja07Squatina  Ostrołęka1:38.3517547.8150.54
23.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny1:38.4217447.3151.11
24.BUJNOWICZ, Klaudia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:39.0017148.3250.68
25.BOŃKOWSKA, Antonina07Klub Pływacki Ciechanw1:39.0717148.0950.98
26.GALANCIAK, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź1:39.7716747.7352.04
27.POLIŃSKA, Natalia07UKS SP 149 Łdź1:40.9916147.5253.47
28.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany1:41.6315851.3250.31
29.DZIEWANOWSKA, Martyna07Klub Pływacki Ciechanw1:41.9215751.1050.82
30.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:42.8515348.7654.09
31.KĘPSKA, Julia07UKS Żoliborz1:45.42142
32.URBAN, Joanna07MUKS WODNIK Łask1:46.9413653.3553.59
33.WITKOWSKA, Bogumiła07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:49.3312754.0355.30
34.ŚNIADA, Jagoda07MUKS WODNIK Łask1:50.9912154.5256.47
35.MARCINIAK, Maja07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:56.6810456.9359.75
36.ZYS, Antonina07MKS Trjka Łdź2:03.55881:00.041:03.51
DYSKW.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.7944.7147.08
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.
DYSKW.BUJAK, Iga07UKS G-8 Bielany1:35.8844.3151.57
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).
DYSKW.RUT, Wiktoria07Uks Wilanowia1:45.34
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny1:46.4052.2754.13
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.


<< TOP >>
Konkurencja 12
10.03.2018 - 11:37
Chłopcw, 100m grzbietowy11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.7329235.0338.70
2.EROMIN, Jan07buks warszawa1:17.6025037.8139.79
3.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany1:19.3223438.4940.83
4.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:19.4923338.9340.56
5.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:20.0722838.9541.12
6.URBANIAK, Olivier07MKS Trjka Łdź1:20.7022239.2241.48
7.MRUGAŁA, Michał07buks warszawa1:21.0721939.4041.67
8.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany1:21.5821539.9741.61
9.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:21.8421339.4042.44
10.NUSZCZYŃSKI, Oskar07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:22.0521140.2241.83
11.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:23.0320440.5842.45
12.BURCZYŃSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany1:23.0620441.5241.54
13.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:23.2120340.1943.02
14.ANTOSIK, Kacper07UKS G-8 Bielany1:23.7519940.5843.17
15.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:24.6219341.2443.38
16.ŻEBROWSKI, Jan07buks warszawa1:26.1918241.4144.78
17.STEFAŃSKI, Leon07Uks Kapry Armexim Pruszkw1:27.1817642.2044.98
18.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw1:28.1717041.8046.37
19.WOJTACH, Tomasz07Uks Pingwiny1:28.5416843.9644.58
20.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany1:29.4516343.9345.52
21.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany1:29.7216244.2845.44
22.WALKOWSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:29.7616142.6847.08
23.NESSEL, Bartosz07buks warszawa1:29.8216143.7446.08
24.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany1:30.1016043.0947.01
25.MARYŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia1:30.7515644.5146.24
26.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:31.2915343.8647.43
27.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:32.2914844.5547.74
28.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany1:32.3614844.2548.11
29.GOŁĘBIOWSKI, Maksymilian07Uks Wilanowia1:37.0912747.2149.88
30.DROZD, Michał07Uks Wilanowia1:37.1312747.4449.69
31.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina  Ostrołęka1:37.1612747.6049.56
32.FIGIEL, Filip07UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:37.4112647.5249.89
33.ŻYŁA, Marcin07MUKS WODNIK Łask1:40.8911450.9449.95
34.OLBORSKI, Artur07Uks Wilanowia1:42.0411050.1951.85
35.MIKOŁAJCZYK, Adrian07SKS 137 Delfin Łdź1:45.1410050.3254.82
36.REMBOWSKI, Mateusz07UKS Pirania Targwek1:48.919052.8256.09
37.CISEK, Jan07UKS Ostrobramska1:50.108751.8758.23
38.DOBRZYŃSKI, Robert07UKS Victoria Jzefw1:50.798653.4457.35
39.BUKOWIŃSKI, Tomasz07MKP Warszawianka1:58.517056.891:01.62
40.DROŚ, Antoni07Uks 190 Łdź2:02.216459.401:02.81
DYSKW.MIKOŚ, Mikołaj07SKS 137 Delfin Łdź2:03.8157.141:06.67
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 13
10.03.2018 - 11:48
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ADAMCZYK, Zofia09SKS 137 Delfin Łdź46.37145
2.ROZWADOWSKA, Karolina09SKS 137 Delfin Łdź48.73125
3.DĄBROWSKA, Lena09UKS SP 149 Łdź49.81117
4.ŻELASKOWSKA, Wiktoria09UKS SP 149 Łdź50.63111
5.SOBIECKA, Amelia09UKS "Delfinek" w Kutnie51.43106
6.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina  Ostrołęka53.5294

10 lat

1.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany37.93265
2.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt42.39190
3.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk42.53188
4.SEDLIN, Hanna08UKS Victoria Jzefw43.85171
5.ŁUKASIK, Zuzanna08UKS Jedynka Łazy44.96159
6.KARPIŃSKA, Blanka08buks warszawa45.32155
7.KOCHMAŃSKA, Łucja08Klub Pływacki Ciechanw46.42144
8.GRABARCZYK, Martyna08UKS SP 149 Łdź47.80132
9.CHAREWICZ, Oliwia08Squatina  Ostrołęka48.11130
10.PETRUS, Katarzyna08UKS SP 149 Łdź50.54112
11.KUROWSKA, Alicja08Klub Pływacki Ciechanw51.24107
12.KRYSTEK, Jagoda08SKS 137 Delfin Łdź51.45106
13.RAPSIEWICZ, Julia08SKS 137 Delfin Łdź52.7198
14.LESZKO, Joanna08buks warszawa52.7398
15.PIOTRAK, Zofia08UKS Victoria Jzefw54.0291
16.KUCHARSKA, Nina08MKS Piaseczno54.1391
17.KAMIŃSKA, Maria08UKS "Delfinek" w Kutnie56.6279

11 lat

1.BER, Julia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki35.32328
2.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany35.92312
3.ŚCIBIOREK, Dominika07UKS Jagiellonka Warszawa36.00310
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka37.71270
5.KACZMAREK, Amelia07UKS Piątka Konstantynw Łdzki37.76269
6.KŁOS, Oliwia07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka38.38256
7.MAKOWSKA, Oliwia07MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno38.91245
8.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany39.66232
9.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany39.75230
10.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka39.99226
11.POŁEĆ, Hanna07UKS SP 149 Łdź40.35220
12.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno40.82213
13.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno40.94211
14.KLATKA, Nina07SKS 137 Delfin Łdź42.72185
15.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa42.91183
16.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn42.92183
17.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany43.13180
18.ZARZECKA, Roksana07Klub Pływacki Ciechanw44.79161
19.GALANCIAK, Sonia07SKS 137 Delfin Łdź46.02148
20.GOLĘDZINOWSKA, Amelia07Uks Pingwiny47.40136
21.IGNATOWSKA, Patrycja07UKS SP 149 Łdź47.72133
22.PARZNIEWSKA, Aleksandra07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki49.13122
DYSKW.IWIŃSKA, Elżbieta07buks warszawa42.16
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 14
10.03.2018 - 11:57
Chłopcw, 50m motylkowy9 - 11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.14160
2.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.44156
3.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany43.53125
4.SEKŚCIŃSKI, Mateusz09MKS Trjka Łdź46.88100
5.OGIŃSKI, Tymoteusz09SKS 137 Delfin Łdź49.5185
6.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.4657
7.BRZEZIŃSKI, Tymon09SKS 137 Delfin Łdź56.8756
8.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.3047
DYSKW.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.18
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

10 lat

1.JÓŹWIAK, Tymoteusz08PSP SWIM Płock34.90243
2.ŚWIDERSKI, Miłosz08MKS Trjka Łdź36.33216
3.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa36.36215
4.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany39.25171
5.FOULDS, Victor08UKS Pirania Targwek40.75153
6.ZAWADZKI, Piotr08UKS Victoria Jzefw42.40135
7.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.48135
8.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany42.92131
9.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa43.09129
10.MASTALERZ, Kosma08Stowarzyszenia Pływakw i Rato44.25119
11.KUMANOWSKI, Jan08Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka44.54117
12.GONISZEWSKI, Emil08SKS 137 Delfin Łdź44.83114
13.LICHAŃSKI, Aleksander08SKS 137 Delfin Łdź45.25111
14.KUSZTYKIEWICZ, Filip08Klub Pływacki Signovum45.54109
15.KALISZEWSKI, Patryk08Klub Pływacki Płetwal Mława45.80107
16.FORCZAK, Franciszek08Ukp Polonia Warszawa47.7295
17.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.9278
18.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka53.0669
19.CIOTH, Wiktor08Ukp Polonia Warszawa53.5567
20.WRÓBEL, Dawid08UKS Pirania Targwek56.8256

11 lat

1.EROMIN, Jan07buks warszawa33.52275
2.GAJDA, Jan07SKS 137 Delfin Łdź34.27257
3.JABŁOŃSKI, Jakub07buks warszawa37.13202
4.MRUGAŁA, Michał07buks warszawa37.14202
5.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany37.37198
6.KRÓLIK, Szymon07Ukp Polonia Warszawa37.97189
7.KACPRZAK, Marcel07Uks 190 Łdź37.98189
8.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.27184
9.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany40.33157
10.SYGUŁA, Maksymilian07Uks 190 Łdź40.35157
11.TOMECKI, Filip07UKS Victoria Jzefw40.39157
12.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa40.41157
13.KARCZEWSKI, Szymon07Sejwal Rypin40.50155
14.WALKOWSKI, Maciej07Uks 190 Łdź40.71153
15.BIENIECKI, Stefan07Ukp Polonia Warszawa40.80152
16.KASZUBSKI, Jan07MKS Trjka Łdź41.23147
17.MELEROWICZ, Jan07UKS G-8 Bielany42.09138
18.SOWIŃSKI, Krzysztof07Uks Aquarius Łdź42.40135
19.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany42.53134
20.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany42.54134
21.ORACZ, Stanisław07buks warszawa43.00130
22.WENTLAND, Miłosz07UKS SP 149 Łdź44.43118
23.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka44.69116
24.STARZYŃSKI, Szymon07Ukp Polonia Warszawa45.02113
25.PABICH, Bartosz07MPKS Orka Ciechanw45.08113
26.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka45.54109
27.ŻEBROWSKI, Jan07buks warszawa45.93106
28.SKROBISZ, Michał07Uks 190 Łdź46.16105
29.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka46.25104
30.BARYŁKA, Wojciech07buks warszawa46.27104
31.TARCZYŃSKI, Jakub07UKS Jagiellonka Warszawa47.3297
32.CISEK, Jan07UKS Ostrobramska47.3897
33.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa47.5296
34.BURCZYŃSKI, Jerzy07UKS Pirania Targwek52.3872
35.OSIŃSKI, Adam07Uks Aquarius Łdź52.9569
36.JARZĘBSKI, Wiktor07UKS Victoria Jzefw1:01.9843
DYSKW.KUROPATNICKI, Konstanty07UKS Ostrobramska52.74
M2 - Pływak wykonał więcej niż jeden ruch ramionami pod wodą po starcie lub nawrocie.


<< TOP >>
Konkurencja 15
10.03.2018 - 12:07
Dziewcząt, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.JAWORSKA, Milena07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:25.1629439.3545.81
2.RASZEWSKA, Jadwiga07MKS Trjka Łdź1:25.8328740.8644.97
3.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:26.1128540.1545.96
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:27.5927039.9447.65
5.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS Jagiellonka Warszawa1:28.2926442.3045.99
6.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:28.9325842.0846.85
7.SZERSZEŃ, Martyna07UKS G-8 Bielany1:29.0325742.4946.54
8.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:30.6424442.0948.55
9.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwjka Sochaczew1:32.9622642.3550.61
10.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany1:35.8020645.3450.46
11.JĘDRKIEWICZ, Klara07UKS Victoria Jzefw1:36.7020144.2852.42
12.ZUCHOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany1:37.5019645.9551.55
13.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:44.1916051.1853.01
14.MICHALAK, Zuzanna07Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:44.4215952.1452.28


<< TOP >>
Konkurencja 16
10.03.2018 - 12:12
Chłopcw, 100m zmienny11 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:22.5222638.9943.53
2.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:23.3421938.0245.32
3.KACPRZAK, Marcel07Uks 190 Łdź1:25.0820640.3244.76
4.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer1:26.2219840.1746.05
5.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany1:27.8418741.0846.76
6.TARCZYŃSKI, Bartosz07Uks 190 Łdź1:28.1918542.8545.34
7.URBANIAK, Olivier07MKS Trjka Łdź1:29.5417741.3248.22
8.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany1:30.8116943.8346.98
9.GAJEWSKI, Aleksander07Uks Pingwiny1:30.9516944.4246.53
10.TARCZYŃSKI, Mateusz07UKS Jagiellonka Warszawa1:32.1716243.5548.62
11.PIĄTKIEWICZ, Piotr07MKS Trjka Łdź1:32.4816042.1450.34
12.KASZUBSKI, Jan07MKS Trjka Łdź1:32.7615943.2849.48
13.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany1:32.9915842.8750.12
14.KOCHAN, Aleksander07MKS Piaseczno1:35.4814644.9350.55
15.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:35.5414547.1848.36
16.ZAKRZEWSKI, Sebastian07UKS Jagiellonka Warszawa1:37.7913645.5352.26
17.BARAŃSKI, Szymon07MKS Trjka Łdź1:38.0513548.9549.10
18.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:40.0012748.3451.66
DYSKW.KUCHARSKI, Paweł07Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:36.0047.4148.59
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.


<< TOP >>
Konkurencja 17
10.03.2018 - 15:00
Dziewcząt, 100m dowolny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:04.2049830.8933.31
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:05.3147331.2034.11
3.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:05.6746530.7734.90
4.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:07.0843731.6035.48
5.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki  Zotow1:07.3143231.8435.47
6.SULAK, Antonina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:08.9940133.5535.44
7.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.3139632.9936.32
8.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock1:09.8138733.4236.39
9.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:10.2838033.6736.61
10.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.7737233.4037.37
11.DUKOWSKA, Anna06AZS UŁ PŁ Łdź1:11.5236033.5737.95
12.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:12.0935234.4537.64
13.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:12.3434835.5836.76
14.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:12.3534834.6837.67
15.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:12.3934735.6236.77
16.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:12.4434734.7437.70
BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:12.4434735.3337.11
18.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:12.9434034.8338.11
19.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw1:13.0433834.4338.61
20.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:13.1133734.9938.12
21.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:13.2833534.8738.41
22.BOROWIK, Maria06UKS Jagiellonka Warszawa1:14.2232235.8638.36
23.JANKOWSKA, Weronika06Squatina  Ostrołęka1:14.5631836.4138.15
24.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:15.0831135.1339.95
25.MADDEN, Malina06Uks "PŁYWACY" Augustw1:15.2131036.5538.66
26.ZIEMIŃSKA, Aleksandra06MAL WOPR Malbork1:15.2930936.0439.25
27.SZCZOTKA, Matylda06MKS Juvenia Białystok1:16.7929136.9539.84
28.PODPORA, Marta06Uks Wawer1:16.8529036.4340.42
29.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:17.3828436.7140.67
30.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS WODNIK Łask1:17.4428437.3040.14
31.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:17.6128236.3541.26
32.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany1:17.7928036.4841.31
33.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer1:17.8227937.1140.71
34.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:17.9827836.5541.43
35.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:18.1627638.2839.88
36.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:18.5127237.2341.28
37.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:18.7327036.6042.13
38.SYTA, Julia06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:18.8226937.2841.54
39.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw1:19.0026737.9741.03
40.GOLONKO, Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok1:19.1526637.6041.55
41.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:19.3826338.9240.46
42.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:20.0525737.7542.30
43.MUNIOWSKA, Martyna06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:21.3624536.9144.45
44.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:21.4624438.2043.26
45.GROCHOLINSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:22.0323938.7343.30
46.GRZYBOWSKA, Aleksandra06Klub Pływacki Signovum1:22.9923038.8144.18
47.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:23.4322738.8144.62
48.SKRZYŃSKA, Emilia06MZOS Płock1:24.1822140.3943.79
49.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:24.2422040.5043.74
50.BUCZEK, Julianna06UKS Żoliborz1:24.7321640.6744.06
51.GRZYBOWSKA, Alicja06UKS "Delfinek" w Kutnie1:26.1720641.4044.77
52.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jzefw1:26.2820540.9445.34
53.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:26.2920539.8946.40
54.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:26.5020341.0745.43
55.RYDZEWSKA, Patrycja06MKS Juvenia Białystok1:26.7720139.3347.44
56.KRÓL, Agnieszka06Uks Pingwiny1:28.5319041.9146.62
57.TATARSKA, Anna06MKS Trjka Łdź1:32.3516741.6350.72
58.MUSIEJUK, Laura06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:36.3514743.7752.58
59.KOBYLARCZYK, Kornelia06UKS Pirania Targwek1:37.3714244.9752.40
60.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:38.6913744.3154.38
61.KOBYLARCZYK, Klara06UKS Pirania Targwek1:38.8513645.7653.09
62.JĘDRASIK, Lena06Uks Wilanowia1:43.9511749.4154.54
63.ŁASZKIEWICZ, Natalia06UKS Pirania Targwek1:53.978951.811:02.16
DYSKW.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:16.4836.5939.89
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05MAL WOPR Malbork58.5665728.2430.32
2.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa59.8861428.8631.02
3.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:00.8558529.0631.79
4.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:02.2754629.8032.47
5.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:03.5551430.4933.06
6.MROCZEK, Magda05MAL WOPR Malbork1:03.6851030.3733.31
7.GRABISZEWSKA, Martyna05Ukp Polonia Warszawa1:04.4649230.9833.48
8.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:05.0847831.2333.85
9.KRAWCZYK, maja05buks warszawa1:05.1247731.0234.10
10.ZGORZALEK, Gabriela05buks warszawa1:05.1547730.8634.29
11.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:06.6044631.4535.15
12.SÓJKA, Eliza05Ukp Polonia Warszawa1:06.7544332.2634.49
13.GRABISZEWSKA, Maja05Ukp Polonia Warszawa1:06.7644331.7834.98
14.ROZBICKA, Kinga05buks warszawa1:06.7744331.4135.36
15.KOWAL, Magda05MUKS WODNIK Łask1:06.8444131.7435.10
16.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:06.9244032.3334.59
17.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:07.6642632.6834.98
18.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:07.8042332.5435.26
19.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw1:08.3541332.3336.02
20.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:08.5340932.9735.56
21.KIERUZEL, Martyna05MKS Trjka Łdź1:08.6540732.7135.94
22.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:09.1039932.8736.23
23.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:09.5239233.8435.68
24.WALENTYNOWICZ, Nadia05MAL WOPR Malbork1:10.0138433.6436.37
25.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock1:10.8537134.2736.58
26.JAWOR, Sandra05MKS Trjka Łdź1:11.5436035.5835.96
27.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:11.6535834.4237.23
28.KRUPA, Liliana05MKS Juvenia Białystok1:11.7735634.6937.08
29.GOLJASZ, Eliza05UKS Victoria Jzefw1:11.9835335.0236.96
30.SZPACZYŃSKA, Liliana05MAL WOPR Malbork1:12.6734334.5938.08
31.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka1:13.0933734.2738.82
32.JAWORSKA, Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:14.4431935.2139.23
33.KOWALCZYK, Joanna05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:15.8030236.1139.69
34.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS WODNIK Łask1:15.9730035.9839.99
35.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:16.3729636.3939.98
36.GOMÓŁKA, Eliza05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:16.6429334.6941.95
37.KACZYŃSKA, Nadia05UKS AZALIOWA"Gdańsk1:17.3428536.7040.64
38.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.6428137.7739.87
39.KRUK, Wiktoria05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:17.7628038.1939.57
40.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:17.8427938.2139.63
41.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:17.9527836.9840.97
42.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:18.4627337.9740.49
43.KACZMAREK, Aleksandra05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:18.8426938.2940.55
44.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt1:19.2626538.4240.84
45.PIĄTKIEWICZ, Julia05MZOS Płock1:20.1625638.0542.11
46.ILACH, Milena05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:20.5825238.1542.43
47.MAGNUSZEWSKA, Anna05Neptun Mońki1:22.3723637.6944.68
48.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:25.2121339.7645.45

14 lat

1.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice59.8861428.6231.26
2.SZREDZIŃSKA, Gabriela04Ukp Polonia Warszawa1:01.6156429.7631.85
3.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:01.9755429.4832.49
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:02.7053529.8432.86
5.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:02.8053230.8631.94
6.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany1:04.2149831.0833.13
7.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:04.2849630.0934.19
8.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:04.3449530.5633.78
9.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice1:04.7548630.8233.93
10.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:05.1747631.0034.17
11.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:05.5946730.9434.65
12.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:05.9046131.3834.52
13.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:06.2945231.6434.65
14.SZMYTKE, Karolina04UKS Żoliborz1:06.3745131.7734.60
15.GÓRSKA, Julia04UKS Nawa Skierniewice1:08.3241332.8935.43
16.MARCHLEWSKA, Weronika04MAL WOPR Malbork1:08.4841032.7735.71
17.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:08.9540233.6735.28
18.RUTKOWSKA, Gabriela04PSP SWIM Płock1:09.9838533.2936.69
19.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:10.0438432.8637.18
20.MAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jzefw1:10.2438033.2636.98
21.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:11.1536634.3436.81
22.HODUR, Paulina04Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:12.1035234.3437.76
23.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw1:13.7032935.3238.38
24.SOBIECKA, Karolina04UKS "Delfinek" w Kutnie1:14.6131735.4539.16
25.LUTEREK, Oliwia04Klub Pływacki Signovum1:14.6231735.0339.59
26.PIROGOWICZ, Natalia04MULKS "Technik - Orion"   Radz1:16.1829835.6240.56
27.KRUKOWSKA, Julia04UKS "Delfinek" w Kutnie1:16.3529636.3540.00
28.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.4428436.1441.30


<< TOP >>
Konkurencja 18
10.03.2018 - 15:28
Chłopcw, 100m dowolny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.5440928.9231.62
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany1:02.4437229.6632.78
3.BACHANEK, Jakub06buks warszawa1:07.0030132.3134.69
4.ZDUNEK, Jan06Uks Wilanowia1:08.2828531.9636.32
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.3328432.8635.47
6.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:08.5928133.0935.50
7.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:09.1627432.3336.83
8.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:09.2727332.9536.32
9.TRYKACZ, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:09.8026633.6036.20
10.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.7325633.6037.13
11.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:10.7525634.3736.38
12.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:10.8625534.6336.23
13.CHLOUPEK, Joseph06UKS Victoria Jzefw1:10.8725434.2436.63
14.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:10.9725333.7637.21
15.PACEWICZ, Wiktor06Uks 190 Łdź1:11.1025234.0637.04
16.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:11.3125034.4036.91
17.LUBOIŃSKI, Jakub06UKS Żoliborz1:11.3325034.0637.27
18.DANILCZUK, Michał06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:11.7124634.4737.24
SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany1:11.7124634.6137.10
20.CZARNOTA, Kamil06MAL WOPR Malbork1:11.8924434.8437.05
21.MAZERANT, Antoni06MKS Trjka Łdź1:11.9024435.3036.60
22.KRÓL, Oliwier06MKS Trjka Łdź1:12.00243
23.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:12.1024233.8538.25
24.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:12.5123834.6037.91
25.OPOLSKI, Łukasz06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:12.6123734.6837.93
26.SIEMCZYK, Michał06UKS Żoliborz1:12.6823635.2137.47
27.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:12.7223635.8636.86
28.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS Nawa Skierniewice1:13.0223335.2037.82
29.BETTAS, Francesco06UKS Jagiellonka Warszawa1:13.6822635.6538.03
30.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock1:14.4521936.8337.62
31.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:14.6721836.6138.06
32.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:14.8321636.6038.23
33.DRABIK, Albert06UKS "Delfinek" w Kutnie1:14.9221534.9839.94
34.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:14.9821536.2038.78
35.WEIKUM, Kacper06Ukp Polonia Warszawa1:15.2021334.8140.39
36.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:15.2621235.0840.18
37.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:15.6820935.8439.84
38.OKNINSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:16.1820536.8639.32
39.URBAŃCZYK, Jeremi06UKS Żoliborz1:16.2720436.2240.05
40.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź1:16.4520336.4639.99
41.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany1:16.5220236.1540.37
42.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw1:17.4819537.0340.45
43.GWIZDAK, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:17.9019136.4741.43
44.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer1:18.1119036.5241.59
45.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany1:18.6718636.8541.82
46.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS Nawa Skierniewice1:19.2018238.2140.99
47.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:19.4618037.8141.65
48.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:20.1717637.4742.70
49.KRÓLEWSKI, Borys06MKS Trjka Łdź1:20.8017238.8042.00
50.OKOPIEŃ, Jan06Klub Pływacki Signovum1:21.6316637.0144.62
51.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:22.7716038.7344.04
52.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:24.0815240.2443.84
53.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:24.3015139.5744.73
54.BOROWIECKI, Bartosz06Uks Pingwiny1:24.6014939.2245.38
55.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:26.6613939.7946.87
56.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:26.9113842.0044.91
57.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:33.3511145.0948.26
58.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka1:33.5011142.2951.21
59.MICHALSKI, Bartosz06Uks Wawer1:34.5410742.3452.20
DYSKW.PLEŚNIEROWICZ, Adam06UKS "Delfinek" w Kutnie
O2 - Pływak nie miał kontaktu ze ścianą podczas nawrotu
DYSKW.WAWER, Franciszek06UKS Victoria Jzefw1:29.6440.9848.66
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.NOWACKI, Wojciech06Uks Wilanowia1:39.4146.5752.84
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki58.5045327.6630.84
2.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny59.4143228.8830.53
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:00.6540629.0131.64
4.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:00.6640629.1831.48
5.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:01.0439929.5331.51
6.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:01.5638915.9845.58
7.BARAN, Maciej05UKS Żoliborz1:01.8638329.0732.79
8.GRAPENTYN, Jakub05MAL WOPR Malbork1:02.9336430.2432.69
9.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany1:04.6633530.9833.68
10.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.8933231.3033.59
11.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:05.1132831.2433.87
12.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:05.6432031.4434.20
13.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:05.9831531.4834.50
14.SZMAJDA, Marcin05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:06.0231531.5034.52
15.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:06.4330931.3335.10
16.PATOKA, Konrad05MAL WOPR Malbork1:06.6630632.5834.08
17.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:06.7330531.1535.58
18.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:06.8630331.7635.10
19.TELECHOWSKI, Bartosz05UKS Jagiellonka Warszawa1:07.0230131.9835.04
20.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:07.2429832.0735.17
21.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:07.5629432.5635.00
22.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:07.6529332.1335.52
23.SKORLUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia1:07.8229032.3135.51
24.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:07.8629033.1034.76
25.KAŁUSZYŃSKI, Jakub05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:08.0128832.6235.39
26.ŻÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany1:08.1128732.3135.80
27.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:08.1528632.8435.31
28.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.9927633.2035.79
29.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS WODNIK Łask1:09.3827133.3935.99
30.WORKERT, Stanisław05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:09.4427132.8136.63
31.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:10.4325934.1036.33
32.LIS, Tomasz05buks warszawa1:11.1025234.0137.09
33.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:11.4424834.7736.67
34.KAPUŚNIAK, Wiktor05MZOS Płock1:12.1324134.6137.52
35.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:13.5722734.7538.82
36.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:13.8522535.3038.55
37.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:14.2822135.8938.39
38.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:15.1221435.4339.69
39.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:15.1521335.1440.01
40.ZDRZALIK, Ignacy05UKS Żoliborz1:15.9120736.0139.90
41.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:18.1019036.2941.81
42.ĆWIKLIŃSKI, Mikołaj05UKS "Delfinek" w Kutnie1:20.8417138.6042.24
43.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:21.1017037.1443.96
44.GOŹDZIK, Kamil05UKS Nawa Skierniewice1:23.3415638.9644.38
45.DULEMBA, Aleksander05Klub Pływacki Signovum1:23.7715439.7144.06
DYSKW.PYRIZHOK, Artem05Uks Pingwiny1:14.8035.2139.59
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia1:18.6936.5742.12
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

14 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer54.4256325.9728.45
2.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok57.9446627.4930.45
3.BERNER, Szymon04buks warszawa58.4845328.3330.15
4.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany58.6744928.1330.54
5.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki59.0444128.5030.54
6.STACHURSKI, Jerzy04MZOS Płock59.6742728.6930.98
7.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:00.4141129.0731.34
8.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:00.8240329.4031.42
9.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:01.0339929.4531.58
10.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:01.0639829.2631.80
11.PISKOR, Mateusz04Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:01.1339729.3631.77
12.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz1:01.1539629.1731.98
13.REGULSKI, Maciej04Uks Atut Sp 36 Częstochowa1:01.7238629.1932.53
14.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock1:01.8938229.8232.07
15.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany1:02.1137829.2732.84
16.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:02.2237629.6732.55
17.IWANKOWSKI, Hubert04Ukp Polonia Warszawa1:02.3337428.9333.40
18.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:02.7036830.3632.34
19.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany1:02.8636530.6032.26
20.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:02.8836529.9932.89
21.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.0336230.1332.90
22.KOZŁOWSKI, Szymon04buks warszawa1:04.0534530.9833.07
23.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw1:04.2134230.4133.80
24.WĘGIEŁEK, Julian04UKS Żoliborz1:04.8733230.4534.42
25.SZRAGA, Mikołaj04MAL WOPR Malbork1:05.6532030.8134.84
26.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:05.7032030.7134.99
27.ZAKRZEWICZ, Tomasz04MZOS Płock1:05.9531631.9334.02
28.GWIAZDOWSKI, Cezary04MAL WOPR Malbork1:06.5830731.9834.60
29.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany1:06.8730332.0434.83
30.DOBROSZEK, Kacper04SKS 137 Delfin Łdź1:07.0630033.4033.66
31.KOWALSKI, Maciej04MAL WOPR Malbork1:07.2229832.1035.12
32.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany1:08.8127832.7836.03
33.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:09.2127332.3336.88
34.BALTAZA, Aleks04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:10.1826233.2936.89
35.PARADOWSKI, Julian04MZOS Płock1:12.4723834.8737.60
36.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:14.0422335.3538.69
37.KARAS, Jakub04UKS Orion Grjec1:15.0421435.9439.10
38.SIWEK, Piotr04UKS Żoliborz1:17.4219535.7041.72
39.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:18.0719037.4640.61
40.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin1:18.6218638.5140.11
41.TARKOWSKI, Sebastian04Uks Pingwiny1:29.8412541.3748.47


<< TOP >>
Konkurencja 19
10.03.2018 - 15:57
Dziewcząt, 100m klasyczny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:21.1945339.5241.67
2.DUZOWSKA, Martyna06UKS AZALIOWA"Gdańsk1:24.6739939.6745.00
3.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:27.8435741.5546.29
4.BARAŃSKA, Matylda06MKS Trjka Łdź1:28.5834841.8946.69
5.RUTKOWSKA, Michalina06PSP SWIM Płock1:29.0034342.7046.30
6.WOŹNIAK, Julia06UKS Jagiellonka Warszawa1:30.1233142.5847.54
7.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:31.0332143.0148.02
8.KLAK, Klaudia06MZOS Płock1:31.3931743.2448.15
9.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:31.6431543.9547.69
10.JANKOWSKA, Weronika06Squatina  Ostrołęka1:32.2630844.2747.99
11.SOŁTYSZEWSKA, Alicja06MKS Juvenia Białystok1:33.0730044.2848.79
12.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:33.1729944.4048.77
13.MADDEN, Malina06Uks "PŁYWACY" Augustw1:33.3829744.3948.99
14.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:34.1429044.3949.75
15.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:34.7028544.6550.05
16.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:35.1228145.3149.81
17.GOLONKO, Dominika Gabriela06MKS Juvenia Białystok1:37.0426546.4450.60
18.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:37.9125846.1151.80
19.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany1:38.0225747.8950.13
20.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany1:38.1925645.7252.47
21.JUSZCZYK, Natalia06Ukp Polonia Warszawa1:38.5625346.3752.19
22.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw1:39.1624847.1152.05
23.SOKOLIK, Julia06UKS Victoria Jzefw1:41.1323448.2552.88
24.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:41.3523247.5353.82
25.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:41.4623250.0151.45
26.LEWANDOWSKA, Maja06Okregowe WOPR Rawa Mazowiecka1:43.3221950.1853.14
27.OLEJNIK, Lena06Uks Wilanowia1:46.1120249.9656.15
28.NAROJCZYK, Maja06UKS Żoliborz1:46.6220049.2657.36
29.KOBYLARCZYK, Klara06UKS Pirania Targwek1:49.4118552.5856.83
30.RUT, Melania06Uks Wilanowia1:52.4417052.9259.52
31.KRÓL, Agnieszka06Uks Pingwiny1:54.4316155.2559.18
32.KOBYLARCZYK, Kornelia06UKS Pirania Targwek1:55.5815754.371:01.21
33.ŁASZKIEWICZ, Natalia06UKS Pirania Targwek1:56.5415355.051:01.49
34.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw1:57.4114954.701:02.71
35.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska1:59.7114155.561:04.15
36.JĘDRASIK, Lena06Uks Wilanowia2:06.5211959.191:07.33
DYSKW.KRÓL, Gabriela06KS Wisła Puławy1:21.9638.7343.23
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:16.3554435.4340.92
2.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw1:19.6947938.8840.81
3.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:19.9847337.8742.11
4.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany1:22.2243638.8043.42
5.PECIO, Anna05KS Wisła Puławy1:22.7642738.7144.05
6.KOWAL, Magda05MUKS WODNIK Łask1:23.4341739.3444.09
7.ROZBICKA, Kinga05buks warszawa1:25.0839339.4245.66
8.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:25.3239040.3844.94
9.SZPACZYŃSKA, Liliana05MAL WOPR Malbork1:25.5938639.7145.88
10.SÓJKA, Eliza05Ukp Polonia Warszawa1:26.9236940.8646.06
11.GRELOWSKA, Hanna05UKS Żoliborz1:27.4036340.8346.57
12.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:28.5834842.1646.42
13.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:28.7234740.9947.73
14.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:29.6433643.1446.50
15.JAWOR, Sandra05MKS Trjka Łdź1:31.9531144.9746.98
16.KAŹMIERCZAK, Aleksandra05Nautilus Brzeziny1:32.7130444.5748.14
17.PATER, Matylda05Uks Pingwiny1:34.9228344.7150.21
18.SZTYBÓR, Agata05MZOS Płock1:35.5827746.5549.03
19.SZYMAŃSKA, Nadia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:35.7127646.2549.46
20.LASKUS, Martyna05UKS Ostrobramska1:37.1226446.9150.21
21.KRUPA, Liliana05MKS Juvenia Białystok1:37.6626045.5052.16
22.CIEMIEWSKA, Marcelina05MPKS Orka Ciechanw1:38.9925045.8753.12
23.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:39.8424347.9451.90
24.KOWALCZYK, Joanna05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:43.3421949.7153.63
25.PASCHKE, Anna05MKP Warszawianka1:43.4921848.2355.26
26.GROCHOWSKA, Magdalena05MKS Juvenia Białystok1:43.8521649.9353.92
27.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:44.8121049.3655.45
28.PIĄTKIEWICZ, Julia05MZOS Płock1:45.1920851.2953.90
29.ILACH, Milena05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:46.2420250.4755.77
30.CIESIELSKA, Barbara05UKS "Delfinek" w Kutnie2:10.8110859.991:10.82

14 lat

1.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:14.8157935.0439.77
2.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice1:15.1257235.5739.55
3.GUDŹ, Maja04UKS Delfi Piotrkw Tryb.1:18.7849537.1041.68
4.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:19.0349136.9042.13
5.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:20.8545837.6043.25
6.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany1:21.4044938.3243.08
7.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw1:22.0643837.7844.28
8.RAFAŁOWSKA, Maria04MKS Juvenia Białystok1:24.4540238.9945.46
9.MAKOWSKA, Alicja04UKS Victoria Jzefw1:26.0438040.5445.50
10.KLIMCZAK, Julia04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:26.1737942.0244.15
11.KOROBLEWSKA, Klara04UKS Żoliborz1:27.1236641.4345.69
12.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:27.6835940.1847.50
13.SZEWCZYK, Nina04UKS Victoria Jzefw1:29.0434342.3346.71
14.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:29.4633841.1348.33
15.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:31.2731843.2748.00
16.LUTEREK, Oliwia04Klub Pływacki Signovum1:31.6331542.4149.22
17.BARYŁKA, Małgorzata04buks warszawa1:35.4027944.4950.91


<< TOP >>
Konkurencja 20
10.03.2018 - 16:17
Chłopcw, 100m klasyczny12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.SZPORAK, Kamil06Squatina  Ostrołęka1:23.2529840.1743.08
2.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:23.8929139.8344.06
3.MISZTAL, Patryk06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:26.2326839.8146.42
4.ŚWIDERSKI, Julian06MKS Trjka Łdź1:27.0526040.1446.91
5.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:27.4325741.6045.83
6.CHLOUPEK, Joseph06UKS Victoria Jzefw1:29.0324342.2946.74
7.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:29.5723943.5046.07
8.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:32.2121943.4448.77
9.KSIĄŻCZYK, Jakub06UKS Żoliborz1:33.0221344.5748.45
10.STANISZEWSKI, Jakub06UKS Żoliborz1:33.0921343.7749.32
11.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock1:33.4221043.2250.20
12.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:34.0620644.2549.81
13.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany1:34.9920045.2049.79
14.DARKOWSKI, Antoni06UKS Żoliborz1:35.0020044.4150.59
15.WEIKUM, Kacper06Ukp Polonia Warszawa1:35.5519744.9150.64
16.BACHANEK, Jakub06buks warszawa1:35.9319445.2550.68
17.MIKOŁAJEWSKI, Filip06MKS Trjka Łdź1:36.6519047.0449.61
18.DANILCZUK, Michał06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:37.4018646.4550.95
19.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS Nawa Skierniewice1:37.7018447.6050.10
20.MACIUK, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:38.4718046.1252.35
21.GUTMAŃSKI, Franciszek06UKS Żoliborz1:38.9417747.4951.45
22.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw1:39.0517647.3151.74
23.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:39.5217445.7253.80
24.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany1:39.9017246.9152.99
25.GIETKA, Tadeusz06UKS Victoria Jzefw1:40.4216947.2153.21
26.BETTAS, Francesco06UKS Jagiellonka Warszawa1:40.7116847.7852.93
27.GWIZDAK, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:41.0916648.6552.44
28.KRÓL, Oliwier06MKS Trjka Łdź1:41.2816547.6053.68
29.SZYMAŃSKI, Bruno06MZOS Płock1:42.1416149.4852.66
30.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:42.8315849.3153.52
31.BARTŁOMIEJCZYK, Ignacy06UKS Pirania Targwek1:42.9515749.4953.46
32.WAWER, Franciszek06UKS Victoria Jzefw1:44.3615150.1354.23
33.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:44.9814851.4853.50
34.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:45.1014849.4355.67
35.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:46.9114051.0555.86
36.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer1:47.9113651.0456.87
37.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw1:47.9613651.0656.90
38.BOROWIECKI, Bartosz06Uks Pingwiny1:48.6813351.0657.62
39.GRZEBALSKI, Jan06UKS Victoria Jzefw1:59.929956.471:03.45
40.MICHALSKI, Bartosz06Uks Wawer2:23.74571:06.011:17.73
DYSKW.ZDUNEK, Jan06Uks Wilanowia1:31.5842.6648.92
K16 - Pływak dotknął ścianę nierwnocześnie dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.OKOPIEŃ, Jan06Klub Pływacki Signovum1:45.7249.1456.58
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:14.9940735.3439.65
2.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:15.6939635.2540.44
3.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.3537136.2141.14
4.ŁUPIŃSKI, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:18.8035138.1840.62
5.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:19.1934637.1242.07
6.WIROWSKI, Aleksander05SKS 137 Delfin Łdź1:22.7930338.2444.55
7.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:22.9030139.4843.42
8.BARNAŚ, Maksymilian05buks warszawa1:23.4829539.0844.40
9.SKORLUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia1:24.3128639.9344.38
10.BYCZKOWSKI, Wiktor05MKS Trjka Łdź1:26.6126441.0745.54
11.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany1:26.9926142.1244.87
12.SKRZECZ, Piotr05UKS Żoliborz1:27.3725742.0545.32
13.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:28.8724541.8647.01
14.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:30.4823243.2747.21
15.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice1:30.7523042.3248.43
16.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:33.9420744.9349.01
17.PISZCZAŁA, Marcel05MUKS WODNIK Łask1:35.7019646.3149.39
18.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:36.6219045.3451.28
19.DULEMBA, Aleksander05Klub Pływacki Signovum1:40.1017147.6852.42
20.ZDRZALIK, Ignacy05UKS Żoliborz1:40.2817047.2753.01
21.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:43.64154
22.CIEMIĘS, Szymon05Nautilus Brzeziny1:46.5514249.9856.57
23.GOŹDZIK, Kamil05UKS Nawa Skierniewice1:48.5613451.4357.13

14 lat

1.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany1:10.2949532.6537.64
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany1:12.6944733.6139.08
3.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:12.7144735.1337.58
4.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice1:13.5243234.5139.01
5.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany1:14.3941734.9339.46
6.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock1:14.4841635.7138.77
7.BEDNARCZUK, Hubert04UKS Żoliborz1:15.0140734.3140.70
8.IWANKOWSKI, Hubert04Ukp Polonia Warszawa1:16.3738635.8540.52
9.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:19.8333838.3241.51
10.BALTAZA, Aleks04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:21.6531538.0043.65
11.STELMACH, Bartłomiej04SWIM TEAM Wilanw1:23.2729739.9743.30
12.KOZŁOWSKI, Szymon04buks warszawa1:23.3129739.8143.50
13.SZRAGA, Mikołaj04MAL WOPR Malbork1:24.5428440.0344.51
14.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany1:26.8426240.5846.26
15.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin1:27.5325640.8846.65
16.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:28.0225240.2747.75
17.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:35.6519644.4551.20
DYSKW.TARKOWSKI, Sebastian04Uks Pingwiny1:58.0556.041:02.01
K17 - Pływak dotknął ścianę dłońmi nałożonymi na siebie przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.


<< TOP >>
Konkurencja 21
10.03.2018 - 16:37
Dziewcząt, 100m grzbietowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:13.2542435.5937.66
2.PARADOWSKA, Oliwia06Klub Pływacki  Zotow1:14.2040735.8938.31
3.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany1:14.6740035.9638.71
4.STAROŃ, Aniela06UKS Żoliborz1:15.9238036.9938.93
5.SULAK, Antonina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:16.4837237.5038.98
6.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:16.4937237.9138.58
7.HASIUK, Anastazja06UKS Victoria Jzefw1:20.3832039.1241.26
8.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:20.5731840.5440.03
9.RUCIŃSKA, Wiktoria06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:21.7330540.2441.49
10.WŁODARCZYK, Elena06Uks Pingwiny1:22.1430039.7642.38
11.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:22.1630040.4841.68
12.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:24.8427241.9042.94
13.SEDLIN, Zofia06UKS Victoria Jzefw1:25.3626742.5842.78
14.DĄBROWSKA, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:25.6826442.1843.50
15.ZIEMIŃSKA, Aleksandra06MAL WOPR Malbork1:28.3424143.4744.87
16.SZCZOTKA, Matylda06MKS Juvenia Białystok1:28.4924044.3044.19
17.GRUCHELSKA, Dominika06Uks Wawer1:28.9423642.6346.31
18.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia1:29.9522844.0445.91
19.SYTA, Julia06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:29.9722843.7646.21
20.GRZYBOWSKA, Aleksandra06Klub Pływacki Signovum1:30.0622843.9046.16
21.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:31.4621744.4547.01
22.SKRZYŃSKA, Emilia06MZOS Płock1:33.1620645.9847.18
23.BUCZEK, Julianna06UKS Żoliborz1:34.0320046.7947.24
24.PODPORA, Marta06Uks Wawer1:35.1919346.1649.03
25.NAROJCZYK, Maja06UKS Żoliborz1:37.0218247.3349.69
26.GROCHOLINSKA, Małgorzata06SKS 137 Delfin Łdź1:37.7517847.2450.51
27.RYDZEWSKA, Patrycja06MKS Juvenia Białystok1:37.8417748.2549.59
28.DZIURNIKOWSKA, Maria06SWIM TEAM Wilanw1:38.5117447.3151.20
29.MUSIEJUK, Laura06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:41.0716148.9152.16
30.OLEJARCZYK, Maria06UKS Victoria Jzefw1:45.6314150.3255.31
DYSKW.DOBROWOLSKA, Pola06UKS Victoria Jzefw1:28.1242.5845.54
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.

13 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.5356532.1534.38
2.KRAWCZYK, maja05buks warszawa1:09.9848633.8736.11
3.GRABISZEWSKA, Maja05Ukp Polonia Warszawa1:10.7547034.9035.85
4.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:11.2146133.9537.26
5.GRABISZEWSKA, Martyna05Ukp Polonia Warszawa1:11.7845034.6437.14
6.WALENTYNOWICZ, Nadia05MAL WOPR Malbork1:12.8543135.1537.70
7.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:13.4442036.3037.14
8.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:13.5241935.7037.82
9.ZGORZALEK, Gabriela05buks warszawa1:13.6641635.9037.76
10.SIENKIEWICZ, Natalia05buks warszawa1:14.1940835.3338.86
11.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany1:14.3640536.8937.47
12.MROCZEK, Magda05MAL WOPR Malbork1:14.7339936.0838.65
13.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:15.3838936.7138.67
14.TROCHIMOWICZ, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:15.6138536.8038.81
15.ŁUSZCZEWSKA, Emilia05MKS Juvenia Białystok1:16.1837637.2538.93
16.GÓRSKA, Natalia05UKS Nawa Skierniewice1:16.9236638.1238.80
17.MARKIEWICZ, Oliwia05Neptun Mońki1:18.4634538.0140.45
18.TUPALSKA, Oliwia05MKS Juvenia Białystok1:18.6534238.0940.56
19.GOMÓŁKA, Eliza05MULKS "Technik - Orion"   Radz1:20.9531439.3241.63
20.PATER, Matylda05Uks Pingwiny1:23.5528541.0642.49
21.KRUK, Wiktoria05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:26.4825744.1042.38
22.KACZYŃSKA, Nadia05UKS AZALIOWA"Gdańsk1:27.9924443.2144.78
23.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:28.7523844.0244.73
24.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:29.5623143.9245.64
25.GAWLIKOWSKA, Olga05MUKS WODNIK Łask1:30.6722342.9147.76
26.GROCHOWSKA, Magdalena05MKS Juvenia Białystok1:34.6519646.8747.78
27.KACZMAREK, Aleksandra05UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:35.0019447.5047.50
28.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:37.8317747.8250.01
29.MAGNUSZEWSKA, Anna05Neptun Mońki1:40.3516446.1054.25

14 lat

1.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany1:08.2852333.0635.22
2.GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki1:11.0446434.2736.77
3.DELA, Natalia04Uks Atut Sp 36 Częstochowa1:12.4443834.8237.62
4.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:13.0042836.0336.97
5.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.5941835.4938.10
6.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:13.8141435.6938.12
7.SZMYTKE, Karolina04UKS Żoliborz1:14.9039636.6538.25
8.KOROBLEWSKA, Klara04UKS Żoliborz1:17.7235437.0240.70
9.PIROGOWICZ, Natalia04MULKS "Technik - Orion"   Radz1:17.7935438.3439.45
10.GÓRSKA, Julia04UKS Nawa Skierniewice1:17.8835238.4539.43
11.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:18.2734738.3139.96
12.RUTKOWSKA, Gabriela04PSP SWIM Płock1:19.4333238.6040.83
13.DAŁEK, Zuzanna04SKS 137 Delfin Łdź1:19.5633040.1239.44
14.MARCHLEWSKA, Weronika04MAL WOPR Malbork1:21.5830639.7441.84
15.PETERA, Patrycja04UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:23.2528840.8542.40
16.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:23.6328440.5043.13
17.HODUR, Paulina04Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:24.8527241.2843.57
18.BARYŁKA, Małgorzata04buks warszawa1:27.7424642.2145.53
19.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:29.2823443.2446.04


<< TOP >>
Konkurencja 22
10.03.2018 - 16:55
Chłopcw, 100m grzbietowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.4636433.0635.40
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:11.3532234.3237.03
3.KOCH, Mikołaj06MKS Trjka Łdź1:12.1831135.1037.08
4.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:13.4329535.6737.76
5.MAJEWSKI, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa1:14.5428235.9538.59
6.ŁUKASIK, Oliwier06UKS Jedynka Łazy1:14.7228036.4838.24
7.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw1:16.4026236.0140.39
8.PERZ, Patryk06MKS Juvenia Białystok1:18.2724438.8939.38
9.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:19.6423138.8440.80
10.LUBOIŃSKI, Jakub06UKS Żoliborz1:20.0322839.0341.00
11.URBAŃCZYK, Jeremi06UKS Żoliborz1:21.0421939.4241.62
12.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:21.1721838.4242.75
13.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:21.7621439.9041.86
14.OPOLSKI, Łukasz06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:22.3520940.1842.17
15.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:22.6720738.8043.87
16.CZARNOTA, Kamil06MAL WOPR Malbork1:23.2920241.3241.97
17.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:23.3620240.2343.13
18.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany1:23.7719940.5643.21
19.TRYKACZ, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:24.6219341.1643.46
20.POROLNICZAK, Aleksander06UKS Ostrobramska1:24.6519341.5043.15
21.MAZERANT, Antoni06MKS Trjka Łdź1:25.55186
22.SULIŃSKI, Grzegorz06MZOS Płock1:26.3518142.4043.95
23.GUTMAŃSKI, Franciszek06UKS Żoliborz1:28.0417143.6244.42
24.PATEJKO, Kamil06UKS Victoria Jzefw1:29.0016643.4245.58
25.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:30.0216044.2145.81
26.GROTKOWSKI, Adam06UKS Victoria Jzefw1:31.1915444.3946.80
27.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS Nawa Skierniewice1:31.2415443.6747.57
28.GRUSZCZYŃSKI, Jan06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:34.7213746.3648.36
29.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia1:36.9712846.6750.30
30.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka1:44.1810350.4153.77
31.GRZEBALSKI, Jan06UKS Victoria Jzefw1:45.1310049.9355.20
32.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:48.559153.7754.78
33.NOWACKI, Wojciech06Uks Wilanowia1:48.719152.3756.34
DYSKW.OKNINSKI, Aleksander06Uks Wilanowia1:30.2644.4445.82
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.BULIŃSKI, Hektor05UKS Żoliborz1:08.3936633.0235.37
2.GRAPENTYN, Jakub05MAL WOPR Malbork1:10.1933834.5435.65
3.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany1:10.9832733.7037.28
4.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:12.1031234.9037.20
5.BROGOSZ, Bartosz05UKS Żoliborz1:13.1229935.6837.44
6.BARAN, Maciej05UKS Żoliborz1:13.5629435.4738.09
7.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:14.0828736.4037.68
8.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:15.3627336.3838.98
9.SZMAJDA, Marcin05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:15.4527236.8738.58
10.ŁOBODA, Tymoteusz05MPKS Orka Ciechanw1:15.6827036.7438.94
11.JARCZEWSKI, Frańciszek05AZS UŁ PŁ Łdź1:17.2625336.6140.65
12.WERPACHOWSKI, Jan05UKS Orion Grjec1:17.5425137.7539.79
13.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:20.0722839.0940.98
14.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:20.3822539.7140.67
15.MICHALCZUK, Mateusz05MKS Juvenia Białystok1:20.6522341.0939.56
16.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:20.9522039.3441.61
17.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:21.6621439.8541.81
18.BYCZKOWSKI, Wiktor05MKS Trjka Łdź1:23.8619841.8642.00
19.KAPUŚNIAK, Wiktor05MZOS Płock1:24.8819141.1143.77
20.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:26.5118042.3144.20
21.MIELCARZ, Łukasz05UKS Pirania Targwek1:26.6817942.2444.44
22.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:27.4017543.3244.08
23.PYRIZHOK, Artem05Uks Pingwiny1:31.7515145.2746.48

14 lat

1.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:02.5147930.4032.11
2.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:06.2540232.5933.66
3.BERNER, Szymon04buks warszawa1:08.2136832.9335.28
4.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice1:08.3136733.1335.18
5.GRABOWSKI, Jakub04MZOS Płock1:08.5336333.2135.32
6.PISKOR, Mateusz04Ks Fenix Ożarw Mazowiecki1:10.8532934.1036.75
7.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany1:10.9832734.9736.01
8.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany1:11.2332335.9935.24
9.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:11.5731934.2037.37
10.KUCZYŃSKI, Maciej04Neptun Mońki1:11.7631633.3638.40
11.MAGNUSZEWSKI, Jakub04Neptun Mońki1:12.9230134.7338.19
12.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:14.5528235.9238.63
13.GWIAZDOWSKI, Cezary04MAL WOPR Malbork1:15.7726937.0738.70
14.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany1:16.8025837.9638.84
15.WĘGIEŁEK, Julian04UKS Żoliborz1:18.0024637.4240.58
16.DOBROSZEK, Kacper04SKS 137 Delfin Łdź1:18.4424239.5238.92
17.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany1:20.2222639.3540.87
18.PARADOWSKI, Julian04MZOS Płock1:21.4221640.0941.33
19.KARAS, Jakub04UKS Orion Grjec1:24.9919041.5143.48
20.SZPADZIK, Dawid04UKS Orion Grjec1:27.7417342.8044.94
21.SIWEK, Piotr04UKS Żoliborz1:29.2016443.2145.99
22.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin1:35.8513247.7748.08


<< TOP >>
Konkurencja 23
10.03.2018 - 17:13
Dziewcząt, 100m motylkowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.ADAMCZYK, Katarzyna06SKS 137 Delfin Łdź1:14.6239133.6340.99
2.SOBCZAK, Zofia06UKS Jagiellonka Warszawa1:19.2732636.8442.43
3.PIEKARSKA, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:20.5531136.8443.71
4.LIPOWSKA, Nadia06UKS Nawa Skierniewice1:21.6029937.5844.02
5.RAPCZEWSKA, Aleksandra06MKS Juvenia Białystok1:23.6927739.6144.08
6.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:26.5325139.2647.27
7.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:27.5624240.8046.76
8.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany1:29.5022740.8048.70
9.PAWŁOWSKA, Wiktoria06MUKS WODNIK Łask1:31.2621442.0249.24
10.ŁOBEJKO, Natalia06SKS 137 Delfin Łdź1:33.3020043.9349.37

13 lat

1.CIERPIAŁOWSKA, Paulina05MAL WOPR Malbork1:04.4860731.0033.48
2.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:07.3253330.8736.45
3.BURDYN, Dominika Wiktoria05MUKS Olimpijczyk Suwałki1:11.0145432.9138.10
4.BESZTERDA, Maria05MKS Juvenia Białystok1:11.0245433.5937.43
5.BRZOZOWSKA, Aleksandra05MKS Juvenia Białystok1:13.5840835.3538.23
6.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:14.2239835.4538.77
7.GROMEK, Zuzanna05UKS Victoria Jzefw1:16.1036936.2339.87
8.GRZEBIELUCH, Maja05SKS 137 Delfin Łdź1:16.9335735.3841.55
9.SZOKA, Natalia05MKS Juvenia Białystok1:18.9133137.5241.39
10.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:21.9029637.2944.61
11.KIERUZEL, Martyna05MKS Trjka Łdź1:22.0829437.8144.27
12.DULKA, Kinga05MKS Trjka Łdź1:22.3629138.6443.72
13.SIENKIEWICZ, Natalia05buks warszawa1:24.8426636.6448.20
14.GOLJASZ, Eliza05UKS Victoria Jzefw1:31.9820941.6850.30
15.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:38.8216844.6654.16

14 lat

1.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:08.8449932.2836.56
2.SZREDZIŃSKA, Gabriela04Ukp Polonia Warszawa1:09.9647532.3837.58
3.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:10.4246632.6337.79
4.GODLEWSKA, Zofia04Salwator Krakw1:11.1745131.7239.45
5.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:11.8743833.1138.76
6.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.0141832.9740.04
7.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:16.6636135.3941.27
8.NIEMYT, Oliwia04MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:17.8634535.7842.08


<< TOP >>
Konkurencja 24
10.03.2018 - 17:22
Chłopcw, 100m motylkowy12 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
12 lat

1.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany1:10.9531132.6938.26
2.ŁUKASIK, Oliwier06UKS Jedynka Łazy1:11.9329833.8138.12
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:15.1726135.1240.05
4.BARAN, Antoni06UKS Ostrobramska1:16.3225035.3041.02
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:19.4722136.6242.85
6.SZPORAK, Kamil06Squatina  Ostrołęka1:21.0520838.0443.01
7.FILIPIUK, Krzysztof06UKS Victoria Jzefw1:22.3619838.2044.16
8.MALINOWSKI, Oliwier06SKS 137 Delfin Łdź1:22.4619838.9343.53
9.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:22.7819537.3145.47
10.SZYMANEK, Jakub06UKS G-8 Bielany1:24.6718340.7643.91
11.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:25.4117840.8744.54
12.STANISZEWSKI, Jakub06UKS Żoliborz1:25.8817539.3946.49
13.DARKOWSKI, Antoni06UKS Żoliborz1:27.7916439.8847.91
14.MIKOŁAJEWSKI, Filip06MKS Trjka Łdź1:31.0514743.0048.05
15.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia1:32.7713943.8948.88
16.KRÓLEWSKI, Borys06MKS Trjka Łdź1:38.5811642.8455.74
DYSKW.PASEK, Borys06UKS Ostrobramska1:38.9945.0153.98
M7 - Pływak wykonał naprzemienne lub nierwnoczesne ruchy ng.

13 lat

1.PŁOSZKA, Kacper05Nautilus Brzeziny1:04.7240930.5134.21
2.PORZECKI, Łukasz05Neptun Mońki1:05.6139330.4735.14
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:09.1133632.0437.07
4.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:09.4533132.1837.27
5.BARNAŚ, Maksymilian05buks warszawa1:13.9827433.9240.06
6.KOWALSKI, Alexander05MPKS Orka Ciechanw1:14.2027233.4140.79
7.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:15.6525634.3341.32
8.PATOKA, Konrad05MAL WOPR Malbork1:15.8225536.3639.46
9.LIS, Tomasz05buks warszawa1:19.0722436.5142.56
10.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:21.7920338.3043.49
11.ŻÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany1:24.3718537.3447.03
12.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.5715940.6247.95
13.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia1:37.2112042.7054.51

14 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer1:01.4247928.7732.65
2.PYTEL, Julian Grzegorz04MKS Juvenia Białystok1:04.8040830.3334.47
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:05.5739430.2335.34
4.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany1:05.7939030.7335.06
5.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok1:07.2636530.5636.70
6.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:10.2732032.7237.55
7.FIAŁKOWSKI, Mikołaj04MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno1:11.7730033.0838.69
8.KOŚCIUK, Michał04Neptun Mońki1:12.2329432.7239.51
9.JAROSZ, Kacper04MZOS Płock1:14.7826535.0739.71
10.KOWALSKI, Maciej04MAL WOPR Malbork1:15.7425535.1340.61
11.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany1:15.8625435.3040.56
12.ZAKRZEWICZ, Tomasz04MZOS Płock1:16.4924835.2341.26
13.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:17.4123938.1739.24
14.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin1:22.4419837.4744.97
DYSKW.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.5130.2235.29
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 25
10.03.2018 - 17:32
Dziewcząt, 100m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.ŁYSAKOWSKA, Karina06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:13.9245034.5739.35
2.DUZOWSKA, Martyna06UKS AZALIOWA"Gdańsk1:14.7343634.5140.22
3.KRÓL, Gabriela06KS Wisła Puławy1:15.0243134.7940.23
4.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany1:15.4742334.7540.72
5.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:17.7038737.0740.63
6.DUKOWSKA, Anna06AZS UŁ PŁ Łdź1:21.8533136.6345.22
7.KLAK, Klaudia06MZOS Płock1:22.5732338.7343.84
8.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:24.0330639.6344.40
9.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:25.4529139.6645.79
10.BARAŃSKA, Matylda06MKS Trjka Łdź1:27.2427442.8144.43
11.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:29.3625541.0148.35
12.MIĘKUS, Alicja06UKS Ostrobramska1:29.4425442.6446.80
13.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:30.1224841.7948.33
14.HOLC, Amelia06UKS Pirania Targwek1:30.4224642.7447.68
15.MUNIOWSKA, Martyna06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:34.6521442.4852.17
16.GRZYBOWSKA, Alicja06UKS "Delfinek" w Kutnie1:40.9617647.7653.20
17.TATARSKA, Anna06MKS Trjka Łdź1:42.0217148.6553.37
DYSKW.BOROWIK, Maria06UKS Jagiellonka Warszawa1:26.6842.8543.83
G8 - Pływak ukończył wyścig w położeniu na piersiach.


<< TOP >>
Konkurencja 26
10.03.2018 - 17:36
Chłopcw, 100m zmienny12 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:09.7337532.4837.25
2.MISZTAL, Patryk06UKS Piątka Konstantynw Łdzki1:15.2029934.3840.82
3.KOCH, Mikołaj06MKS Trjka Łdź1:17.3627434.8142.55
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:17.7627012.341:05.42
5.ŚWIDERSKI, Julian06MKS Trjka Łdź1:19.0925736.5342.56
6.KSIĄŻCZYK, Jakub06UKS Żoliborz1:20.7424139.3641.38
7.PACEWICZ, Wiktor06Uks 190 Łdź1:21.0123936.4344.58
8.KĄSIEL, Michał06SKS 137 Delfin Łdź1:21.3123638.4542.86
9.MAZIARZ, Mateusz06UKS Jagiellonka Warszawa1:23.8121638.4945.32
10.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:24.4921138.7145.78
11.SIEMCZYK, Michał06UKS Żoliborz1:24.8920839.0545.84
12.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:25.9720038.5747.40
13.MACIUK, Mikołaj06MULKS "Technik - Orion"   Radz1:28.4118441.5346.88
14.DRABIK, Albert06UKS "Delfinek" w Kutnie1:28.5818340.7247.86
15.WÓJS-ZIARKO, Karol06MKP Warszawianka1:29.5917642.6346.96
16.JABŁOŃSKI, Krystian06MZOS Płock1:32.7315943.3749.36
17.KOBIERSKI, Maciej06KU AZS UAM Poznań1:32.8715843.0649.81
18.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:35.5714545.0150.56
19.SZYMAŃSKI, Bruno06MZOS Płock1:35.8414446.7349.11
DYSKW.MACIĄG, Alan06UKS Pirania Targwek1:30.7242.1348.59
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu


<< TOP >>
Konkurencja 27
10.03.2018 - 17:45
Dziewcząt, 200m zmienny13 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
13 lat

1.PARADOWSKA, Julia05UKS Victoria Jzefw2:35.9147734.3339.8545.2136.52
2.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:40.3243936.0940.9947.1636.08
3.PECIO, Anna05KS Wisła Puławy2:49.4337239.0044.0548.6737.71
4.LIBUSZEWSKA, Julia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:54.5834039.9443.0851.5739.99
5.DULKA, Kinga05MKS Trjka Łdź3:03.0629438.6847.3554.5542.48
6.JAWORSKA, Wiktoria05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:03.0929442.3146.7053.9840.10
7.SZYMAŃSKA, Nadia05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:18.3323147.9851.5953.3745.39

14 lat

1.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice2:27.3356530.9138.3545.0633.01
2.GWAJ, Julia04MUKS Olimpijczyk Suwałki2:34.3649234.6638.3846.1435.18
3.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany2:36.6847033.9340.6644.6737.42
4.DELA, Natalia04Uks Atut Sp 36 Częstochowa2:39.2544832.8340.8647.4138.15
5.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany2:39.9044235.1741.6446.5736.52
6.RUCIŃSKA, Inga04UKS Piątka Konstantynw Łdzki2:42.2042434.0540.9651.2835.91
7.ZIELIŃSKA, Maria04MPKS Orka Ciechanw2:43.9241036.8342.2548.2736.57
8.GUDŹ, Maja04UKS Delfi Piotrkw Tryb.2:45.6039835.1943.1848.2339.00
9.RAFAŁOWSKA, Maria04MKS Juvenia Białystok2:47.2338636.2744.0948.2338.64
10.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin2:59.7131137.5748.1850.4043.56
11.SOBIECKA, Karolina04UKS "Delfinek" w Kutnie3:08.0427242.1846.3056.5343.03
12.KRUKOWSKA, Julia04UKS "Delfinek" w Kutnie3:08.5626943.6447.4554.9042.57


<< TOP >>
Konkurencja 28
10.03.2018 - 17:52
Chłopcw, 200m zmienny13 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
13 lat

1.JARCZEWSKI, Frańciszek05AZS UŁ PŁ Łdź2:40.3931936.6138.9548.1536.68
2.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany2:41.5331234.7240.3848.2438.19
3.WORKERT, Stanisław05UKS Piątka Konstantynw Łdzki2:48.9727338.6042.3949.1938.79
4.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS Nawa Skierniewice2:50.6026536.6045.5851.9036.52
5.KAŁUSZYŃSKI, Jakub05MULKS "Technik - Orion"   Radz2:58.1623339.9549.2848.7840.15
6.RUSINEK, Mateusz05MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno3:08.2819744.7947.9451.7143.84
7.ĆWIKLIŃSKI, Mikołaj05UKS "Delfinek" w Kutnie3:27.3514744.7553.101:04.3445.16
DYSKW.TELECHOWSKI, Bartosz05UKS Jagiellonka Warszawa2:50.6736.7543.7354.5835.61
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

14 lat

1.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany2:19.4848530.2935.7541.0032.44
2.ISKRA, Szymon04UKS Piątka Konstantynw Łdzki2:27.2041333.3439.2340.6234.01
3.DUDKIEWICZ, Jan04UKS Żoliborz2:29.1439732.3340.1542.6234.04
4.REGULSKI, Maciej04Uks Atut Sp 36 Częstochowa2:29.6239332.2839.3143.1834.85
5.GÓRECKI, Kamil04MZOS Płock2:32.0537434.8940.7942.0334.34
6.BEDNARCZUK, Hubert04UKS Żoliborz2:39.0332735.2042.5442.8238.47
7.FIAŁKOWSKI, Mikołaj04MUKP Przyjazne Wody Wąbrzeźno2:43.5830133.4939.6948.7541.65
DYSKW.STACHURSKI, Jerzy04MZOS Płock2:31.3134.0939.9744.9532.30
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.