Nr  1. Dziewcząt, 25m motylkowy  10 lat i młodsi
Nr  2. Chłopców, 25m motylkowy  10 lat i młodsi
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  11 lat i starsi
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  10 lat i młodsi
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  11 - 13 lat
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 100m grzbietowy  14 lat i starsi
Nr  11. Dziewcząt, 25m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 25m klasyczny  10 lat i młodsi
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  11 - 13 lat
Nr  15. Kobiet, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 100m klasyczny  14 lat i starsi
Nr  17. Dziewcząt, 50m dowolny  1 - 13 lat
Nr  18. Chłopców, 50m dowolny  1 - 13 lat
Nr  19. Kobiet, 100m dowolny  11 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  11 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  11 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m zmienny  11 lat i starsi
Nr  23. Mieszane, 6 x 50m dowolny  Open


VI Mityng Pływacki - II Runda
Garwolin, 4-2-2018


Konkurencja 1
2018-02-04
Dziewcząt, 25m motylkowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin23.95101
2.BONIFACIUK Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski25.0689
3.BIARDZKA Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.3086
4.ANTONIAK Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski25.5084


<< TOP >>
Konkurencja 2
2018-02-04
Chłopców, 25m motylkowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ULICKI Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki18.54152
2.ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski24.1668


<< TOP >>
Konkurencja 3
2018-02-04
Kobiet, 50m motylkowy11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki31.56BARANOWSKA WiktoriaOROSTGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 - 13 lat

1.KUBUJ Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski35.70318
2.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin36.18305
Wynik lepszy od Rekordu 13 latek Powiatu Garwolińskiego
3.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin42.59187
4.WOŻNICA Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.56175
5.DZIEWULSKA Marysia07KS Neptun Sokolow Podlaski43.84171
6.DACKÓW Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski47.81132
7.SIKORSKA Nikola07KS Neptun Sokolow Podlaski58.4772
DYSKW.PRZYWÓZKA Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski
M5 - nierównoczesna praca ramion

14 lat i starsi

1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin35.68319
2.MOCZULSKA Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski36.64294
3.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin37.39277
4.BRYKAŁA Joanna02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.42236
5.ZAWADKA Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.88212


<< TOP >>
Konkurencja 4
2018-02-04
Mężczyzn, 50m motylkowy11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki27.81KENIG AdamDEGARGarwolin2017-11-19

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 - 13 lat

1.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin33.36279
Wynik lepszy od Rekordu 13 latków Powiatu Garwolińskiego
2.WYSZOMIERSKI Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski39.10173
3.BRZEZIK Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski39.73165
4.MAKSYMIAK Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski40.19159
5.CHADAJ Mateusz05KS Neptun Sokolow Podlaski50.2181

14 lat i starsi

1.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin29.34410
2.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin29.69395
3.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.36370
4.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.68358
5.KARAKULA Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski31.16342
6.KALINOWSKI Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski35.47232
7.SOLKA Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski36.53212
8.JEDYNAK Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.47168
9.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin40.64154
10.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin41.61143


<< TOP >>
Konkurencja 5
2018-02-04
Dziewcząt, 25m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin22.31159
2.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin22.52155
3.NAZARCZUK Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski22.53154
4.CHMIELEWSKA Maja08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki23.47137
5.KSIĘŻOPOLSKA Zofia10KS Neptun Sokolow Podlaski23.48136
6.CZUPRYŃSKA Anna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki23.71132
7.BIARDZKA Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.22124
8.WINDERICKX Franciszka09KS Neptun Sokolow Podlaski24.42121
9.ZAWADKA Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.44107
10.POWIERŻA Aleksandra08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.0689
11.SKUPIŃSKA Pola09UKS Delfin Garwolin27.2387
12.DAJNOWICZ Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.4285
13.ARAŻNA Magdalena08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.9772
14.CHOJNOWSKA Karolina09KS Neptun Sokolow Podlaski29.6068
15.BARAN Amelia10UKS Delfin Garwolin30.0165
16.DZIEWANOWSKA Nikola10UKS Delfin Garwolin32.6350
17.MIELAŃCZUK Maja09KS Neptun Sokolow Podlaski32.8549
18.OBRĘPALSKA GABRIELA09KS Neptun Sokolow Podlaski33.2248
19.WINDERICKX Mariie10KS Neptun Sokolow Podlaski33.4847
20.KĘDER Oliwia10UKS Delfin Garwolin33.7945
21.RUDNICKA Julia09KS Neptun Sokolow Podlaski39.5228


<< TOP >>
Konkurencja 6
2018-02-04
Chłopców, 25m grzbietowy

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KIJEWSKI Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.52117
2.DZIENISZEWSKI Adam08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka22.41104
3.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin23.1394
4.KULESZA Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.1994
5.STASKA Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki23.2293
6.JANISTA Aleksander09KS Neptun Sokolow Podlaski24.9275
7.BAŃKOWSKI Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski25.8867
8.MALEC Filip08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka26.1066
9.NOWAK Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski26.5362
10.MALINOWSKI Wiktor08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.6562
11.PRASKI Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski26.9659
12.WRZOSEK Lubosz08KS Neptun Sokolow Podlaski27.5656
13.PIETRZYKOWSKI Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski28.1452
14.KARPIŃSKI Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski28.9248
15.SZARMACH Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski29.3646
16.BARAN Stefan10UKS Delfin Garwolin29.6944
17.GROMEK Antoni09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.7344
18.KWAS Julek11UKS Delfin Garwolin35.9725
19.KOSIŃSKI Szymon11UKS Delfin Garwolin49.909


<< TOP >>
Konkurencja 7
2018-02-04
Dziewcząt, 50m grzbietowy

11 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki33.44BARANOWSKA WiktoriaOROSTGarwolin2016-10-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DZIEWULSKA Marysia07KS Neptun Sokolow Podlaski41.27241
2.ŁASTOWIECKA Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.28241
3.JĘDRZEJEWSKA Olivia06UKS Delfin Garwolin41.41239
4.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin42.56220
5.KRAKOWSKA Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski43.71203
6.MOCZULSKA Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski44.84188
7.DACKÓW Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski45.96174
8.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin46.91164
9.ŻEBEREK Martyna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.02153
10.WAGNER Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.37149
11.BARAŃSKA Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.29141
12.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin49.30141
13.MISIAK Gabriela07KS Neptun Sokolow Podlaski50.12134
14.KOWALSKA Ola06KS Neptun Sokolow Podlaski50.37132
15.ZAGÓRSKA Gabriela05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.00120
DYSKW.TUREK Weronika05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.CZARNOCKA Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.REMBOWSKA Maja07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
G8 - ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach


<< TOP >>
Konkurencja 8
2018-02-04
Chłopców, 50m grzbietowy

11 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki30.53REMISZEWSKI PawelNESOKGarwolin2015-04-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.FAŁEK Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki35.60256
2.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin37.72215
3.BOCZKOWSKI Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski40.34176
4.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin43.09144
5.SADŁOWSKI Michał06KS Neptun Sokolow Podlaski44.07135
6.CHADAJ Mateusz05KS Neptun Sokolow Podlaski44.58130
7.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin46.09118
8.WIĘCKOWSKI Piotr06UKS Delfin Garwolin46.26116
9.WRÓBEL Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.62114
10.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.63114
11.POSIEWKA Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.70113
12.BŁOŃSKI Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski47.83105
13.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin49.3596
14.PACHOLEC Patryk06UKS Delfin Garwolin50.3790
15.CZUPRYŃSKI Jakub07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.0059
DYSKW.SZTUK Kamil05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu
DYSKW.MIERZEJEWSKI Bartosz06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
G4 - wykonanie więcej niż jednego pociągnięcia ramieniem po obróceniu sią na piersi w trakcie nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 9
2018-02-04
Kobiet, 100m grzbietowy14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:14.56KRASNODEBSKA JuliaNESOKGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin1:16.98369
Wynik lepszy od Rekordu 15 latek Powiatu Garwolińskiego
2.BAKUŁA Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.05341
3.ULICKA Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.50300
4.LITEWNICKA Gabriela02KS Neptun Sokolow Podlaski1:31.16222
5.MIKUCEWICZ Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.27183
6.MAŁAJ Maria03UKS Delfin Garwolin1:45.47143


<< TOP >>
Konkurencja 10
2018-02-04
Mężczyzn, 100m grzbietowy

14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:06.84KOMOREK MikolajBAMINGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin1:14.36285
2.KULESZA Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.13211
3.ADAMCZUK Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski1:26.81179
4.CIEŚLUK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:27.25176
5.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin1:32.69147
6.DROZDOWSKI Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.39135


<< TOP >>
Konkurencja 11
2018-02-04
Dziewcząt, 25m klasyczny10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.94155
2.ZAWADKA Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.34147
3.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin26.21133
4.NAZARCZUK Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski30.0788
5.GONTARZ Zofia09UKS Delfin Garwolin42.0232
6.BARAN Amelia10UKS Delfin Garwolin42.6331
7.WINDERICKX Mariie10KS Neptun Sokolow Podlaski43.3929
8.SKUPIŃSKA Pola09UKS Delfin Garwolin43.6828
9.DZIEWANOWSKA Nikola10UKS Delfin Garwolin51.0318
10.KĘDER Oliwia10UKS Delfin Garwolin57.6512


<< TOP >>
Konkurencja 12
2018-02-04
Chłopców, 25m klasyczny

10 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SZEWCZUK Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski23.50120
2.ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski24.47107
3.KIJEWSKI Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.73103
4.NOWAK Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski28.2969
5.WRZOSEK Lubosz08KS Neptun Sokolow Podlaski30.1657
6.NAGÓRKA Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.1757
7.ZDUNIAK Jan09KS Neptun Sokolow Podlaski36.3732
8.BARAN Stefan10UKS Delfin Garwolin39.4425
9.KARPIŃSKI Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski42.9019
10.JANISTA Aleksander09KS Neptun Sokolow Podlaski51.8411


<< TOP >>
Konkurencja 13
2018-02-04
Dziewcząt, 50m klasyczny11 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki38.46PIESIEWICZ MatyldaULODZGarwolin2016-05-01

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin41.68329
2.ULECKA Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki42.82304
3.KRAKOWSKA Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski45.36255
4.DRÓŻDŻ Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.47223
5.WOŹNIAK Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.19200
6.WÓJCIK Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki50.99180
7.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin51.12178
8.MIKUCEWICZ Maja06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.41165
9.MOCZULSKA Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski52.67163
10.MISIAK Gabriela07KS Neptun Sokolow Podlaski53.44156
11.TUREK Weronika05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki54.00151
12.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin54.75145
13.KIJEWSKA Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki55.50139
14.PRZYWÓZKA Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski56.86129
15.ŻEBEREK Martyna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.94116
16.STASKA Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki59.44113
17.TROĆ Wiktoria07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:00.75106
18.KOWALSKA Ola06KS Neptun Sokolow Podlaski1:02.8096
19.PRZYWOŹNA Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:03.7892
20.SIKORSKA Nikola07KS Neptun Sokolow Podlaski1:04.4989
21.DELEGACZ Emilia07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.0886
22.CZARNOCKA Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski1:06.1182
DYSKW.DMOWSKA Emilia07KS Neptun Sokolow Podlaski
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi


<< TOP >>
Konkurencja 14
2018-02-04
Chłopców, 50m klasyczny

11 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki31.05KENIG AdamDEGARGarwolin2017-02-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BŁOŃSKI Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski40.25246
2.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin43.13200
3.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin43.23199
4.KUCZYŃSKI Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.12153
5.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin47.99145
6.MIKOŁAJCZUK Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski48.58140
7.WOŻNICA Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.06136
8.WIĘCKOWSKI Piotr06UKS Delfin Garwolin49.74130
9.BŁOŃSKI Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski49.80130
10.SADŁOWSKI Michał06KS Neptun Sokolow Podlaski49.94129
11.PACHOLEC Patryk06UKS Delfin Garwolin54.8797
12.WRÓBEL Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki55.5394
13.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka56.9986
14.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin57.0886
15.SUBDA Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka57.3885


<< TOP >>
Konkurencja 15
2018-02-04
Kobiet, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:19.61WASAK AleksandraBAMINGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:27.41363
Wynik lepszy od Rekordu 14 latek Powiatu Garwolińskiego, Wynik lepszy od Rekordu Seniorek Powiatu Garwolińskiego
2.WRÓBEL Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.46338
3.RYTEL Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski1:32.94302
4.BRYKAŁA Joanna02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.88236
5.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin1:41.53231
Wynik lepszy od Rekordu 18 latek Powiatu Garwolińskiego
6.LITEWNICKA Gabriela02KS Neptun Sokolow Podlaski1:44.55212
7.GŁOWALA Marta02UKS Delfin Garwolin1:44.71211


<< TOP >>
Konkurencja 16
2018-02-04
Mężczyzn, 100m klasyczny14 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:06.60KOMOREK MikolajDEGARGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DOLIŃSKI Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski1:07.87550
2.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:16.58382
3.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin1:20.16333
4.TOMUSIAK Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.34319
5.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.61305
6.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin1:25.56274
7.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin1:31.11227
8.KOZIOŁ Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski1:34.69202
9.JEDYNAK Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.60168
10.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin1:42.38160
11.KUCZYŃSKI Kacper04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:42.85158
12.UFNAL Joahim04KS Neptun Sokolow Podlaski1:43.87153
13.ADAMCZUK Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski1:45.44146


<< TOP >>
Konkurencja 17
2018-02-04
Dziewcząt, 50m dowolny1 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki29.09KUC NataliaBAMAZGarwolin2015-04-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka40.25192
2.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin42.93158
3.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin44.31144
4.ANTONIAK Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski44.63141
5.BONIFACIUK Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski49.74101
6.KSIĘŻOPOLSKA Zofia10KS Neptun Sokolow Podlaski50.8995
7.DAJNOWICZ Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka54.8676
8.CHMIELEWSKA Maja08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki55.0675
9.WINDERICKX Franciszka09KS Neptun Sokolow Podlaski57.8964
10.ARAŻNA Magdalena08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.1554
11.GONTARZ Zofia09UKS Delfin Garwolin1:02.5951
12.CZUPRYŃSKA Anna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:03.2249
13.CHOJNOWSKA Karolina09KS Neptun Sokolow Podlaski1:06.0943
14.MIELAŃCZUK Maja09KS Neptun Sokolow Podlaski1:27.3718
15.RUDNICKA Julia09KS Neptun Sokolow Podlaski1:28.6218
16.OBRĘPALSKA GABRIELA09KS Neptun Sokolow Podlaski1:40.8412

PKKOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin39.04210


<< TOP >>
Konkurencja 18
2018-02-04
Chłopców, 50m dowolny

1 - 13 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki25.67KENIG AdamDEGARGarwolin2017-02-07

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat i młodsi

1.ULICKI Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.53158
2.NAGÓRKA Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka42.94105
3.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin42.97105
4.SZEWCZUK Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski43.36102
5.KULESZA Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka43.63100
6.STASKA Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.6394
7.DZIENISZEWSKI Adam08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.7093
8.PIETRZYKOWSKI Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski52.2358
9.BAŃKOWSKI Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski53.0556
10.MALEC Filip08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka53.6854
11.PRASKI Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski1:00.9936
12.MALINOWSKI Wiktor08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:03.4032
13.ZDUNIAK Jan09KS Neptun Sokolow Podlaski1:09.2225
14.GROMEK Antoni09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.6123
15.SZARMACH Maciej09KS Neptun Sokolow Podlaski1:14.7520

PKBIARDZKI Witold07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.96113


<< TOP >>
Konkurencja 19
2018-02-04
Kobiet, 100m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:05.38BARANOWSKA WiktoriaOROSTGarwolin2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin1:15.55307
2.ULECKA Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.39297
3.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin1:18.28276
4.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:21.72243
5.WOŻNICA Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.94232
6.JĘDRZEJEWSKA Olivia06UKS Delfin Garwolin1:25.38213
7.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin1:29.09187
8.KIJEWSKA Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.13132
9.ZAGÓRSKA Gabriela05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:42.88121
10.STASKA Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:44.28117
11.BARAŃSKA Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:46.34110
12.DELEGACZ Emilia07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.36101
13.PRZYWOŹNA Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:50.1499
14.WÓJCIK Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:05.6566
15.TROĆ Wiktoria07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:26.9341

14 lat i starsi

1.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin1:06.09459
Wynik lepszy od Rekordu 15 latek Powiatu Garwolińskiego
2.ULICKA Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.73359
3.BAKUŁA Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.46348
4.WRÓBEL Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.47348
5.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin1:16.17300
6.PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:17.73282
7.ZAWADKA Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.22266
8.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin1:29.24186
9.MAŁAJ Maria03UKS Delfin Garwolin1:34.13159


<< TOP >>
Konkurencja 20
2018-02-04
Mężczyzn, 100m dowolny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki57.00JASIONOWSKI MikolajOROSTGarwolin2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.FAŁEK Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:04.91331
2.BŁOŃSKI Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski1:07.00301
3.WYSZOMIERSKI Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski1:18.34188
4.MAKSYMIAK Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski1:22.52161
5.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin1:24.18152
6.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:26.21141
7.KUCZYŃSKI Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:32.14116
8.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin1:35.77103
9.MIERZEJEWSKI Bartosz06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:39.4592
SUBDA Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:39.4592
11.POSIEWKA Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:44.9178
12.GODLEWSKI Filip06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:49.6768
13.CZUPRYŃSKI Jakub07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:03.9447

14 lat i starsi

1.DOLIŃSKI Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski56.78495
Rekord Garwolanki
2.MARCZAK Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.22484
3.SEREWIŚ Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:01.47390
4.DOMINOWSKI Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.48390
5.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin1:05.08329
6.TOMUSIAK Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.19312
7.KALINOWSKI Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:10.91254
8.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin1:11.12252
9.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin1:13.21231
10.KULESZA Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.36203
11.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin1:16.80200
12.SOLKA Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski1:18.78185
13.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin1:26.22141
14.UFNAL Joahim04KS Neptun Sokolow Podlaski1:26.68139
15.KUCZYŃSKI Kacper04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:28.89129


<< TOP >>
Konkurencja 21
2018-02-04
Kobiet, 100m zmienny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:13.93BARANOWSKA WiktoriaOROSTGarwolin2017-01-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin1:25.77300
2.KUBUJ Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski1:25.79300
3.ŁASTOWIECKA Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.25241
4.DRÓŻDŻ Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.13227
5.WAGNER Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.97201
6.WOŹNIAK Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:48.38148
7.MIKUCEWICZ Maja06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:53.64129

14 lat i starsi

1.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin1:21.26353
Wynik lepszy od Rekordu 16 latek Powiatu Garwolińskiego
2.RYTEL Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski1:23.09330
3.MOCZULSKA Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski1:25.15307
4.PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:27.69281
5.GŁOWALA Marta02UKS Delfin Garwolin1:34.44225
DYSKW.MIKUCEWICZ Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki
Z3 - płynięcie podczas odcinka stylu dow. sposobem grzbietowym, klasycznym, motylkowym


<< TOP >>
Konkurencja 22
2018-02-04
Mężczyzn, 100m zmienny11 lat i starsi
Wyniki

Rekord Garwolanki1:05.94KENIG AdamDEGARGarwolin2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
11 - 13 lat

1.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:18.39270
Wynik lepszy od Rekordu 13 latków Powiatu Garwolińskiego
2.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:20.31251
3.BRZEZIK Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski1:24.43216
4.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin1:28.46188
5.SZTUK Kamil05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.68153
6.BOCZKOWSKI Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski1:36.03147
7.MIKOŁAJCZUK Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski1:36.92143
8.WOŻNICA Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:44.62113
9.BIARDZKI Witold07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:50.1397

14 lat i starsi

1.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin1:08.64403
2.MARCZAK Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.49342
3.KARAKULA Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski1:14.59314
4.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.25294
5.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:19.63258
6.KOZIOŁ Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski1:25.52208
7.CIEŚLUK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:25.60207
8.DROZDOWSKI Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.09146


<< TOP >>
Konkurencja 23
2018-02-04
Mieszane, 6 x 50m dowolny

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Delfin Garwolin 2UKS Delfin Garwolin3:30.28210
FRĄCKIEWICZ Adam
SIWEK Barbara
LAKUS Bartłomiej
08
09
05
KARCZMARCZYK Julia
WIĘCKOWSKA Alicja
KOT Kacper
06
03
02
2.KS Neptun Sokolow Podlaski 1KS Neptun Sokolow Podlaski3:31.12207
ANTONIAK Aleksandra
SZEWCZUK Filip
KUBUJ Amelia
08
08
05
BŁOŃSKI Patryk
DOLIŃSKI Radosław
MOCZULSKA Oliwia
05
02
04
3.KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:38.86186
ZAWADKA Alicja
ULICKI Jakub
ULECKA Malwina
09
08
06
FAŁEK Szymon
ULICKA Michalina
MARCZAK Radosław
05
01
02

PKKS Neptun Sokolow Podlaski 2KS Neptun Sokolow Podlaski3:52.60155
BONIFACIUK Zuzanna
ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof
SEREWIŚ Bartosz
08
08
04
KRAKOWSKA Ola
RYTEL Elżbieta
WYSZOMIERSKI Kacper
05
04
05
PKKS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:54.07152
BIARDZKA Hanna
KIJEWSKI Tobiasz
ŁASTOWIECKA Karolina
08
08
07
WOŻNICA Szymon
BAKUŁA Milena
DOMINOWSKI Mikołaj
06
04
04