Nr  18. Chłopców, 50m dowolny  Kategoria I
Nr  20. Chłopców, 100m dowolny  10 - 18 lat
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  Kategoria I
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  Kategoria II
Nr  10. Chłopców, 100m grzbietowy  Kategoria III
Nr  12. Chłopców, 25m klasyczny  Kategoria I
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  Kategoria II
Nr  16. Chłopców, 100m klasyczny  Kategoria III
Nr  2. Chłopców, 25m motylkowy  Kategoria I
Nr  4. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 100m zmienny  10 - 18 lat
Nr  17. Dziewcząt, 50m dowolny  Kategoria I
Nr  19. Kobiet, 100m dowolny  10 - 18 lat
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  Kategoria I
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Kategoria II
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  Kategoria III
Nr  11. Dziewcząt, 25m klasyczny  Kategoria I
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  Kategoria II
Nr  15. Kobiet, 100m klasyczny  Kategoria III
Nr  1. Dziewcząt, 25m motylkowy  Kategoria I
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  10 - 18 lat
Nr  23. Mieszane, 6 x 50m dowolny  18 lat i młodsi


VI Mityng Pływacki - Drużynowe Zawody Pływackie
Mińsk Mazowiecki, 3-12-2017


Konkurencja 18
2017-12-03
Chłopców, 50m dowolny

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki42.31109
2.KULESZA, Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka42.97104
3.RUMAN, Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.2296
4.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin44.8492
5.SZEWCZUK, Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski45.9885
6.NAGÓRKA, Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.4383
7.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.6372
8.STASKA, Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.1270
9.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski51.3561
10.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski51.7160
11.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski53.8353
12.JADCZAK, Teodor08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka55.8147
13.MIKUCEWICZ, Marcel09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.1544
14.MALEC, Filip08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka59.1540
15.MALINOWSKI, Wiktor08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki59.9438
16.WYSZOMIRSKI, Emanuel08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:02.6133
17.ZADROGA, Dawid08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:05.6529
18.TOMCZUK, Krystian09KS Neptun Sokolow Podlaski1:10.7723
19.KAMIŃSKI, Olaf09KS Neptun Sokolow Podlaski1:11.5922
20.OSIŃSKI, Dawid09KS Neptun Sokolow Podlaski1:11.6022
21.POSIEWKA, Jan08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.5221
22.GROMEK, Antoni09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:14.2320
23.OŁTARZEWSKI, Wiktor09KS Neptun Sokolow Podlaski1:19.8916
24.CZAJKA, Miłosz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.899
25.ŻOCHOWSKI, Jan09KS Neptun Sokolow Podlaski1:59.924


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-12-03
Chłopców, 100m dowolny

10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.18313
2.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski1:07.09300
3.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:09.97264
4.WYSZOMIERSKI, Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski1:16.76200
5.BRZEZIK, Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski1:16.94199
6.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:18.28189
7.MAKSYMIAK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski1:20.53173
8.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:24.74149
9.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:30.98120
10.MIERZEJEWSKI, Bartosz06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:37.0999
11.SUBDA, Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:38.2195
12.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokolow Podlaski1:39.1593
13.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin1:42.6283
14.ŁUNIEWSKI, Bruno05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:43.4581
15.POSIEWKA, Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.5872
16.CZUPRYŃSKI, Jakub07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:59.6552
17.JADCZAK, Franciszek06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:08.2443
18.SOCIK, Mateusz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka2:14.0137

Kategoria III

1.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski57.13486
2.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.59475
3.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:00.12417
4.KRYSTOSZYK, Maciej02KS Neptun Sokolow Podlaski1:04.70335
5.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.05329
6.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:06.17313
7.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:06.21312
MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.21312
9.SOLKA, Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.43211
10.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin1:16.53202
11.SKOMORUCHA, Maciej04KS Neptun Sokolow Podlaski1:17.86192
12.KULESZA, Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:18.13190
13.KALINOWSKI, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:18.57187
14.ADAMCZUK, Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski1:24.92148
15.KĘCKI, Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:27.21136


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-12-03
Chłopców, 25m grzbietowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.06119
2.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin22.9192
3.KULESZA, Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.5375
4.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski25.1669
5.TOMCZUK, Krystian09KS Neptun Sokolow Podlaski26.5359
6.MALINOWSKI, Wiktor08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.9151
7.MALEC, Filip08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka28.2749
8.JADCZAK, Teodor08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka28.8146
9.OŁTARZEWSKI, Wiktor09KS Neptun Sokolow Podlaski28.8546
10.WRZOSEK, Lubosz08KS Neptun Sokolow Podlaski28.9146
11.ZADROGA, Dawid08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.4043
12.MIKUCEWICZ, Marcel09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.5743
13.POSIEWKA, Jan08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.7742
14.ŻOCHOWSKI, Jan09KS Neptun Sokolow Podlaski30.6738
15.GROMEK, Antoni09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.8837
16.KAMIŃSKI, Olaf09KS Neptun Sokolow Podlaski31.0237
17.WYSZOMIRSKI, Emanuel08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.4035
18.OSIŃSKI, Dawid09KS Neptun Sokolow Podlaski31.8234
19.CZAJKA, Miłosz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.8534


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-12-03
Chłopców, 50m grzbietowy

Kategoria II
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.25212
2.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin37.97200
3.BOCZKOWSKI, Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski43.09137
4.SADŁOWSKI, Michał06KS Neptun Sokolow Podlaski43.49133
5.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski43.78130
6.POSIEWKA, Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki45.41117
7.CHADAJ, Mateusz05KS Neptun Sokolow Podlaski46.40109
8.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin47.50102
9.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin47.62101
10.WIĘCKOWSKI, Piotr07UKS Delfin Garwolin48.6795
11.WRÓBEL, Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.9393
12.PACHOLEC, Patryk06UKS Delfin Garwolin51.7179
13.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin51.8078
14.SOCIK, Mateusz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka54.0069
15.CZUPRYŃSKI, Jakub07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.4554
16.JADCZAK, Franciszek06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:02.8544
DYSKW.CIUCAS, Jarosław06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.66
G7 - Brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-12-03
Chłopców, 100m grzbietowy

Kategoria III
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:08.71360
2.BOLEWSKI, Karol00KS Neptun Sokolow Podlaski1:08.79359
3.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.79330
4.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:12.40308
5.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:16.61260
6.KARAKULA, Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski1:17.68249
7.KULESZA, Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:24.62193
8.ADAMCZUK, Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski1:26.47181
9.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.76137
10.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.16131


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-12-03
Chłopców, 25m klasyczny

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SZEWCZUK, Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski24.67104
2.KIJEWSKI, Tobiasz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.03100
3.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.4794
4.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski27.0279
5.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski27.8472
6.NAGÓRKA, Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.2862
7.WRZOSEK, Lubosz08KS Neptun Sokolow Podlaski29.8758
8.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski29.9058


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-12-03
Chłopców, 50m klasyczny

Kategoria II
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski39.24266
2.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin46.35161
3.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.17153
4.MIKOŁAJCZUK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski47.31152
5.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokolow Podlaski48.11144
6.KĘSIK, Mateusz06UKS Delfin Garwolin48.25143
7.SADŁOWSKI, Michał06KS Neptun Sokolow Podlaski49.35133
8.CIUCAS, Jarosław06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki54.7897
9.WIĘCKOWSKI, Piotr07UKS Delfin Garwolin54.8597
10.SUBDA, Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka55.5993
11.PACHOLEC, Patryk06UKS Delfin Garwolin56.0991
12.WRÓBEL, Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.3381
13.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin58.4880
14.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin1:00.8171
DYSKW.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski50.85
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.DEPTUŁA, Damian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka54.37
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-12-03
Chłopców, 100m klasyczny

Kategoria III
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:17.31372
2.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:20.55329
3.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.84325
4.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:24.37286
5.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:26.45266
6.KOZIOŁ, Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski1:34.26205
7.SKOMORUCHA, Maciej04KS Neptun Sokolow Podlaski1:35.41198
8.KĘCKI, Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:38.07182
9.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.06171


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-12-03
Chłopców, 25m motylkowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki20.66110
2.RUMAN, Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.0569
3.STASKA, Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.0669
4.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski24.0969


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-12-03
Chłopców, 50m motylkowy

10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria II

1.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin36.61211
2.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka38.69178
3.BRZEZIK, Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski39.48168
4.WYSZOMIERSKI, Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski39.82164
5.MAKSYMIAK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski39.93162
6.BOCZKOWSKI, Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski44.35118
7.CHADAJ, Mateusz05KS Neptun Sokolow Podlaski51.4376

Kategoria III

1.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin28.17463
2.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin30.28373
3.HARTMAN, Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.10344
4.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.12343
5.KARAKULA, Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski31.57329
6.KRYSTOSZYK, Maciej02KS Neptun Sokolow Podlaski32.32306
7.SOLKA, Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski36.78208
8.KALINOWSKI, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski37.15202
9.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin38.41182
10.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.91162


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-12-03
Chłopców, 100m zmienny

10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:24.37216
DYSKW.MIKOŁAJCZUK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski1:38.31
G8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

Kategoria III

1.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski1:04.65481
2.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin1:04.75478
3.BOLEWSKI, Karol00KS Neptun Sokolow Podlaski1:10.05378
4.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.90349
5.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:12.62339
6.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.05235
7.KOZIOŁ, Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski1:25.94204
8.STUPNICKI, Bartosz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.44164
9.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:35.74148
DYSKW.HARTMAN, Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.52
K12 - Ruchy nóg nie w tej samej płaszczyźnie


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-12-03
Dziewcząt, 50m dowolnyKategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSZYCKA, Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka39.90197
2.SIWEK, Barbara09UKS Delfin Garwolin43.92148
3.DEPTUŁA, Dominika08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.71123
4.ANTONIAK, Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski48.78108
5.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski51.4892
6.KSIĘŻOPOLSKA, Zofia10KS Neptun Sokolow Podlaski53.6081
7.MOCZULSKA, Olga09KS Neptun Sokolow Podlaski57.9664
8.CZUPRYŃSKA, Anna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.1763
9.DAJNOWICZ, Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka58.4662
10.ARAŻNA, Magdalena08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:00.4456
11.KACZYŃSKA, Maja09PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:01.4654
12.STOKŁOSA, Matylda09KS Neptun Sokolow Podlaski1:07.9140
13.GORCZYŃSKA, Maja08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:08.4039
14.ŻOCHOWSKA, Julia09KS Neptun Sokolow Podlaski1:08.8738
15.ZALEWSKA, Patrycja09KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.0229
16.KRUSZYŃSKA, Maja09KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.2829
17.WYSZOMIERSKA, Olga09KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.6828


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-12-03
Kobiet, 100m dowolny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:14.95313
2.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:16.44295
3.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:17.44284
4.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin1:19.62261
5.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:20.32254
6.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:25.37212
7.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin1:32.74165
8.BUJALSKA, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski1:35.25152
9.MISIAK, Gabriela07KS Neptun Sokolow Podlaski1:43.83117
10.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.50106
11.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki2:11.7857
NIE UK.PUDEŁKO, Julia07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka

Kategoria III

1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:05.07478
2.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.65374
3.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.98339
4.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:14.55318
5.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:17.01288
6.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin1:17.12287
7.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:19.65261
8.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.59252
9.LITEWNICKA, Gabriela02KS Neptun Sokolow Podlaski1:21.07247
10.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin1:22.76232


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-12-03
Dziewcząt, 25m grzbietowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SIWEK, Barbara09UKS Delfin Garwolin22.98145
2.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski23.49136
3.MOCZULSKA, Olga09KS Neptun Sokolow Podlaski24.23123
4.KSIĘŻOPOLSKA, Zofia10KS Neptun Sokolow Podlaski24.24123
5.CZUPRYŃSKA, Anna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.65117
6.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski24.92113
7.BIARDZKA, Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.01100
8.STOKŁOSA, Matylda09KS Neptun Sokolow Podlaski26.4595
9.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.7991
10.ARAŻNA, Magdalena08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.7074
11.POWIERŻA, Aleksandra09PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.7467
12.ZALEWSKA, Patrycja09KS Neptun Sokolow Podlaski29.9865
13.DAJNOWICZ, Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.8460
KACZYŃSKA, Maja09PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.8460
15.ŻOCHOWSKA, Julia09KS Neptun Sokolow Podlaski30.9759
16.WYSZOMIERSKA, Olga09KS Neptun Sokolow Podlaski31.2157
17.GORCZYŃSKA, Maja08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.6955
18.KRUSZYŃSKA, Maja09KS Neptun Sokolow Podlaski32.0653


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-12-03
Dziewcząt, 50m grzbietowy

Kategoria II
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DZIEWULSKA, Marysia07KS Neptun Sokolow Podlaski41.75232
2.KRYSIAK, Wiktoria05KS Neptun Sokolow Podlaski43.50205
3.KRAKOWSKA, Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski44.67189
4.MOCZULSKA, Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski46.63166
5.DACKÓW, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski46.91163
6.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin47.83154
7.BARAŃSKA, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.31150
8.KOWALSKA, Ola06KS Neptun Sokolow Podlaski50.05134
9.WAGNER, Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki50.96127
10.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki51.85121
11.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin53.06113
12.DZIEŁAK, Oliwia05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka53.25112
13.CZARNOCKA, Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski53.48110
14.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki56.0196
15.PRZYWOŹNA, Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:06.1658


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-12-03
Kobiet, 100m grzbietowyKategoria III
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:15.78382
2.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:18.59343
3.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:18.60343
4.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.18289


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-12-03
Dziewcząt, 25m klasycznyKategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KOSZYCKA, Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.48164
2.DEPTUŁA, Dominika08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka25.18150
3.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki25.19150
4.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski29.4694
5.MARCINIAK, Martyna08KS Neptun Sokolow Podlaski32.8667


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-12-03
Dziewcząt, 50m klasycznyKategoria II
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka42.40313
2.ULECKA, Malwina06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki42.41313
3.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin43.26295
4.KRYSIAK, Wiktoria05KS Neptun Sokolow Podlaski46.87232
5.BUJALSKA, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski47.32225
6.KRAKOWSKA, Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski47.75219
7.DZIEWULSKA, Marysia07KS Neptun Sokolow Podlaski47.79218
8.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.49209
9.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.89204
10.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin51.46175
11.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.07169
12.DACKÓW, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski53.21158
13.PRZYWÓZKA, Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski54.37148
14.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin54.91144
15.POŁOSA, Julia07KS Neptun Sokolow Podlaski55.38140
16.KOWALSKA, Ola06KS Neptun Sokolow Podlaski1:01.25103
17.CZARNOCKA, Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski1:04.1590
18.SIKORSKA, Nikola07KS Neptun Sokolow Podlaski1:04.6088
19.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.0386
20.PRZYWOŹNA, Nela07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:05.5784
21.PUDEŁKO, Julia07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:10.2169
DYSKW.MOCZULSKA, Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski51.66
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-12-03
Kobiet, 100m klasycznyKategoria III
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WĄSAK, Aleksandra02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.41543
2.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.30318
3.RYTEL, Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski1:31.39317
4.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:33.68294
5.LITEWNICKA, Gabriela02KS Neptun Sokolow Podlaski1:42.20227


<< TOP >>
Konkurencja 1
2017-12-03
Dziewcząt, 25m motylkowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ANTONIAK, Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski27.2869
2.BIARDZKA, Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.6559


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-12-03
Kobiet, 50m motylkowy10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria II

1.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.72292
2.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski37.39277
3.SKUPIŃSKA, Maja05UKS Delfin Garwolin38.20259
4.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.22179
5.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.32166
6.PRZYWÓZKA, Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski53.8492
7.POŁOSA, Julia07KS Neptun Sokolow Podlaski55.5384
8.SIKORSKA, Nikola07KS Neptun Sokolow Podlaski57.7875

Kategoria III

1.WĄSAK, Aleksandra02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.18434
2.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin34.28359
3.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin36.65294
4.MOCZULSKA, Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski36.78291
5.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.07225


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-12-03
Kobiet, 100m zmienny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski1:24.84298
2.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:28.59261
3.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:30.44246
4.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.17240
5.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:37.47196
6.WAGNER, Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:39.96182
7.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin1:41.18175
8.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:47.65145
9.MISIAK, Gabriela07KS Neptun Sokolow Podlaski1:50.37135

Kategoria III

1.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:16.38408
2.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:19.65360
3.RYTEL, Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski1:23.50312
4.MOCZULSKA, Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski1:25.47291
5.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.03257
6.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.24239
7.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:32.26231
8.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin1:36.06205


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-12-03
Mieszane, 6 x 50m dowolny

18 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaCzasPkt.
1.UKS Delfin GarwolinUKS Delfin Garwolin3:36.82186
SIWEK, Barbara
SPRZĘCZKA, Antoni
KARCZMARCZYK, Julia
09
08
06
SIWEK, Stanisław
WIĘCKOWSKA, Alicja
KENIG, Adam
05
03
99
2.PUKS ORKA Ostrów MazowieckaPUKS ORKA Ostrów Mazowiecka3:40.53177
KOSZYCKA, Anna
KULESZA, Patryk
LESZCZYŃSKA, Maria
08
08
05
RUMAN, Julian
PODLEŚ, Eliza
LESZCZYŃSKI, Mikołaj
05
04
03
3.KS Barakuda Mińsk MazowieckiKS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:43.37170
ARAŻNA, Magdalena
ULICKI, Jakub
ULECKA, Malwina
08
08
06
FAŁEK, Szymon
WĄSAK, Aleksandra
MARCZAK, Radosław
05
02
02
4.KS Neptun Sokolow PodlaskiKS Neptun Sokolow Podlaski3:44.40168
BONIFACIUK, Zuzanna
SZEWCZUK, Filip
BŁOŃSKI, Patryk
08
08
05
KUBUJ, Amelia
MOCZULSKA, Oliwia
DOLIŃSKI, Radosław
05
04
02