Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  8 - 14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  8. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  8 - 14 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  8 - 14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  16. Chłopców, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 14 lat
Nr  22. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  24. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  26. Chłopców, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m dowolny  10 - 14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m dowolny  10 - 14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 400m zmienny  11 - 14 lat
Nr  30. Chłopców, 400m zmienny  11 - 14 lat


Otwarte Zimowe Mistrzostwa Warszawy w pływaniu
Warszawa, 1. - 2.12.2017


Konkurencja 1
01.12.2017 - 8:45
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.TOMASZEWSKA, Kaja09UKS JAGIELLONKA Warszawa40.24205
2.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka40.29204
3.BOROWIEC, Barbara09UKS Manta Warszawa Włochy40.86195
4.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn40.96194
5.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka42.31176
6.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa44.51151
7.LIPKOWSKA, Paulina09UKS G-8 Bielany Warszawa44.57150
8.RADOMSKA, Zuzanna09UKS G-8 Bielany Warszawa47.29126
9.ŚPIEWAK, Zofia09UKS G-8 Bielany Warszawa47.69123
10.SIŃSKA, Julia09UKS Szesnastka47.86121
11.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa49.04113
12.DOBROWOLSKA, Hanna09UKS Szesnastka56.0176
13.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.7269
14.SIWEK, Barbara09UKS Delfin Garwolin1:03.3552
15.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA, Kalina09UKS Meduza Warszawa1:04.2950
16.KOSMALA, Jagoda09Uks Pingwiny1:24.7021

9 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa36.15282
2.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka36.88266
3.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon Pułtusk37.46254
4.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt37.51253
5.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa38.81228
6.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia39.20221
7.GARTKIEWICZ, Lena08UKS Szesnastka40.12206
8.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.06193
9.SOSNOWSKA, Hanna08Uks "Polonez" Wyszkw41.24190
10.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka41.79183
11.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.26177
12.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.34176
13.NIEKE, Aleksandra08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.39163
14.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.00156
15.GOŁĘBIEWSKA, Antonina08Uks "Polonez" Wyszkw44.40152
16.GĘBICKA, Hania08UKS G-8 Bielany Warszawa44.73149
17.MÓJTA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.04146
18.PRZYBYSZ, Zofia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.18144
19.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia45.21144
20.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa45.83138
21.BARAN, Agata08Uks Pingwiny45.94137
22.BOGUSZ, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.33134
23.SZORTYKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.70131
24.ADAMSKA, Magda08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.95129
25.BŁASZKIEWICZ, Zuzanna08UKS Szesnastka47.28126
26.SACHARCZUK, Weronika08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.44125
27.ŻELEZIK, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.70123
28.LATUSZEK, Jagoda08UKS Szesnastka48.10120
29.ZIELAZKOWSKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.87107
30.MOTYKA, Aleksandra08UKS "Skalar" Gra Kalwaria50.18105
31.ANASZKO, Natalia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.40104
32.KWIATKOWSKA, Karolina08Uks "Polonez" Wyszkw58.2067
33.KORCZAK, Maja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.0256

10 lat

1.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa34.82316
2.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa34.96312
3.HABROWICZ, Ewa07UKS Szesnastka34.99311
4.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno35.17307
5.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS JAGIELLONKA Warszawa35.94287
6.TOMASZEWSKA, Maja07UKS JAGIELLONKA Warszawa35.99286
7.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka36.30279
8.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn36.49275
9.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa36.94265
10.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid37.25258
11.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno37.33256
12.RADOMSKA, Amelia07UKS "Skalar" Gra Kalwaria37.59251
13.WENERSKA, Julia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.24238
14.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka38.31237
15.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa38.41235
16.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.99225
17.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany Warszawa39.05224
18.SUDOMIR, Maria07Uks Pingwiny39.09223
19.JANUSIK, Maja07UKS OLIMPIC Warka39.80211
20.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.83211
21.CZEMIEL, Patrycja07UKS Szesnastka39.90210
22.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid40.18205
23.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa41.03193
24.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka45.27144
25.KOPALA, Monika07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.32143
26.DELUGA, Alicja07Uks "Polonez" Wyszkw46.32134
27.GOWIN, Natalia07UKS OLIMPIC Warka46.36134
28.GIEROWSKA, Antonina07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.66131
29.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.26118
30.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny49.07113
31.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny50.28105
32.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.10100
33.FALBA, Liliana07Uks "Polonez" Wyszkw51.6596
34.WŁODARCZYK, Hanna07UKS Szesnastka51.8395
DYSKW.MALAWSKA, Matylda07Uks Wilanowia
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw31.14442
2.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa31.50427
3.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.95409
4.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa31.96409
5.SKOCZEŃ, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw32.14402
6.RUTKOWSKA, Michalina06Psp Swim Płock32.38393
7.GORCZYCA, Gabriela06Solne Miasto Wieliczka32.45391
8.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa32.73381
9.OSTROWSKA, Nina06UKS 149 Łdź32.84377
10.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw32.93374
11.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk33.38359
12.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid33.55353
13.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa34.00339
14.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt34.06338
15.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa34.45326
16.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt34.75318
17.FORNAL, Hanna06UKS 149 Łdź34.94313
18.SZABRAŃSKA, Oliwia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.98312
PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa34.98312
20.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka35.11308
21.ŁYSIK, Sandra06Uks "Polonez" Wyszkw35.13308
DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy35.13308
23.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.24305
24.KOZŁOWSKA, Zuzanna06Uks "Polonez" Wyszkw35.30303
25.SALWIN, Julia06Uks "Polonez" Wyszkw35.48299
26.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa35.61295
27.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka35.98286
28.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid35.99286
29.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.17282
30.JEŻ, Karolina06UKS "Skalar" Gra Kalwaria36.23280
31.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno36.47275
32.KOSIOR, Anna06UKS Fala Nieporęt36.58272
33.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia36.60272
ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa36.60272
35.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa36.74269
36.SIEMICKA, Emilia06UKS Meduza Warszawa37.27258
37.SOKOLIK, Julia06Uks Victoria Jzefw37.79247
38.WIKTORIA, Księżak06Uks "Polonez" Wyszkw37.95244
39.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid38.56233
40.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia38.75229
41.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.37218
42.BALCERZAK, Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa39.43217
43.TOLAK, Oliwia06Uks "Polonez" Wyszkw39.53216
44.STERZYŃSKA, Zofia06UKS G-8 Bielany Warszawa39.62214
45.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka39.64214
46.RUTKA, Aleksandra06Uks "Polonez" Wyszkw40.52200
47.SKONIECZNA, Liwia06UKS G-8 Bielany Warszawa42.09179
48.NAGÓRKA, Justyna06UKS Fala Nieporęt42.68171
49.SAWICKA, Nela06UKS Szesnastka47.24126
50.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin47.39125
DYSKW.MIROWSKA, Oliwia06UKS OLIMPIC Warka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.16538
2.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid29.76506
3.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn30.50470
4.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.73460
5.KOSSOWSKA, Julita05Uks 190 Łdź30.80457
6.KAZUBA, Martyna05Uks 190 Łdź31.81415
7.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa32.55387
8.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy32.69382
9.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa33.25363
10.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.32361
11.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa33.83345
12.WIĘCH, Barbara05Uks "Polonez" Wyszkw34.40328
13.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno34.49325
14.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno34.60322
15.GIEREK, Wiktoria05Uks "Polonez" Wyszkw35.20306
16.KWIATKOWSKA, Aleksandra05Uks "Polonez" Wyszkw35.37301
17.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa35.52298
18.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy35.56297
19.TRZCIŃSKA, Amelia05UKS "Skalar" Gra Kalwaria35.88289
20.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt36.07284
21.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.04262
22.KAŹMIERCZAK, Melania05Uks "Polonez" Wyszkw37.57251
23.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk37.60251
24.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk37.62250
25.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia39.80211
26.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia43.32164
DYSKW.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.ORZOŁ, Julia05Uks "Polonez" Wyszkw
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa28.60571
2.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa28.73563
3.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.77561
4.POZNACHOWSKA, Nadia04Ukp Polonia Warszawa29.14540
5.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa29.34529
6.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.70510
7.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.91499
8.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa30.05492
9.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.38476
10.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw30.62465
11.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw30.68462
12.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer30.75459
13.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław30.78458
14.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotw30.92452
15.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt31.11443
16.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt31.17441
17.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łdź31.44429
18.WEPS, Maja04Legia Warszawa31.66421
19.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa31.79415
20.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa32.39393
21.GARDZISZ, Maja04UKS OLIMPIC Warka32.49389
22.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa-Mokotw32.66383
23.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw32.67383
24.RUTKOWSKA, Gabriela04Psp Swim Płock32.96373
25.TRZCIŃSKA, Natalia04UKS "Skalar" Gra Kalwaria33.03370
26.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka33.19365
27.STACH, Gabriela04Legia Warszawa33.70349
28.ZAWISZA, Amelia04UKS JAGIELLONKA Warszawa33.90342
29.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki35.45299
30.BOGACKA, Paulina04UKS JAGIELLONKA Warszawa35.87289
31.SZUKALSKA, Agata04Uks Pingwiny36.74269
32.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.83246

14 lat

1.MURAWSKA, Maria03Ukp Polonia Warszawa28.15599
2.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki28.50577
3.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.52576
4.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt28.72564
5.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek29.15539
6.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.33529
7.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa29.56517
8.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa30.06491
9.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa30.21484
10.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin30.37477
11.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa30.54469
12.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa30.73460
13.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa30.79457
14.CHOJECKA, Kinga03UKS OLIMPIC Warka31.64421
15.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa31.82414
16.LASKA, Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy31.90411
17.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki32.18400
18.KACPERSKA, Laura03Ukp Polonia Warszawa32.28397
19.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.36394
20.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa32.62384
21.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa32.68382
22.RAKOWIECKA, Vanessa03Uks "Polonez" Wyszkw35.16307

PKJANKOWSKA, Klaudia98Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.03606
PKTRYBUCH, Oliwia02Ukp Polonia Warszawa28.95550
PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa29.17538
PKTOMKIEL, Aleksandra02Ukp Polonia Warszawa29.49521
PKCHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targwek30.92452
PKKURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek31.76417
PKJAŚTAK, Natalia01UKS Manta Warszawa Włochy32.41392
PKDEPTA, Aleksandra02Uks "Polonez" Wyszkw36.14283
PKBORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka39.09223


<< TOP >>
Konkurencja 2
01.12.2017 - 9:14
Chłopcw, 50m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.75217
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.89182
3.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon Pułtusk40.26140
4.WOLNY, Michał09UKS Szesnastka40.37138
5.MELEROWICZ, Antoni09UKS G-8 Bielany Warszawa40.53137
6.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.44119
7.SALII, Matviy09UKS G-8 Bielany Warszawa43.77109
8.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa44.18106
9.GRAJKOWSKI, Wojciech09UKS G-8 Bielany Warszawa44.91100
10.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny45.7595
11.FILIPIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa46.2092
12.ROBIŃSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.5490
13.ŚCIEPKO, Mateusz09UKS Szesnastka46.8389
14.OKLEJEWICZ, Iwo09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.9688
15.KRAUZE, Alam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.9888
16.SKONIECZNY, Filip09UKS G-8 Bielany Warszawa47.3885
17.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.7583
18.MILCZAREK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.8883
19.MASTALERZ, Maciej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.4080
20.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny49.3076
21.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.7874
22.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.8074
23.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.2871
24.MAŁKOWSKI, Leon09UKS Meduza Warszawa50.4671
25.KOWALCZYK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.8969
26.PYDYŚ, Bartłomiej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.9965
27.PLIT, Franciszek09UKS Szesnastka52.4963
28.MALINOWSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.5456
29.KĘPIŃSKI, Dominik09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.1954
30.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.5853
31.DUBINIAK, Olek09UKS "Skalar" Gra Kalwaria55.6952
32.ŁACIAK, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.1748
33.SOBIESIAK, Aleksander09Uks Pingwiny57.2848
34.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.5545
35.WOJDAK, Arkadiusz09MKP Warszawianka1:11.1025
36.ZWOLAK, Jan09MKP Warszawianka1:11.9324
DYSKW.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

9 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa33.60241
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka34.18228
3.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.24208
4.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.92197
5.JÓŹWIAK, Tymoteusz08Psp Swim Płock36.09194
6.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.31190
7.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa37.84168
8.DYGA, Fabian08Uks "Polonez" Wyszkw38.04166
9.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.21163
10.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn38.31162
11.MATUSIK, Jan08UKS Szesnastka38.95154
12.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.09153
13.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.21151
14.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa39.67146
15.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer39.76145
16.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer40.33139
17.PERL, Piotr08Uks Pingwiny40.36139
18.APELSKI, Szymon08Uks "Polonez" Wyszkw40.41138
19.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa40.53137
20.PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.74135
21.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.98132
22.MARCZAK, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.29129
23.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.30129
24.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa41.51127
25.GRZEGRZÓŁKA, Jan08UKS G-8 Bielany Warszawa42.15122
26.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa42.56118
27.SOSNA, Juliusz08UKS GOS Raszyn42.74117
28.WASILEWSKI, Mikołaj08MKP Warszawianka43.63110
29.KOŁODZIEJSKI, Szymon08UKS Szesnastka43.70109
30.TRZYBIŃSKI, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.56103
31.BALCER, Igor08UKS Szesnastka44.96100
32.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.9194
33.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin46.4891
34.KORCZAK, Stanisław08UKS Szesnastka46.5490
35.SADOWSKI, Franciszek08Uks "Polonez" Wyszkw47.5585
36.KOSTRUBIEC, Antoni08Uks "Polonez" Wyszkw48.7279
37.SZOSTAK, Aleksander08UKS Szesnastka49.9673
38.SEKUTOWICZ, Łukasz08UKS Szesnastka50.4271
39.ZIĘCINA, Michał08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.4671
40.WOJNOWSKI, Stanisław08Uks Pingwiny50.7569
41.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa55.0254
DYSKW.RUBNIKOWICZ, patryk08UKS G-8 Bielany Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.54320
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid33.27248
3.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid33.81236
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa33.90234
5.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa34.02232
6.UKLEJA, Szymon07UKS OLIMPIC Warka34.23227
7.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki34.62220
8.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa35.01213
9.JANKOWSKI, Jakub07UKS JAGIELLONKA Warszawa35.14210
10.BODNAR, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.25208
11.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa35.37206
12.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.38206
13.KAZANOWSKI, Dominik07UKS JAGIELLONKA Warszawa35.76199
14.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid35.81199
15.MIKITA, Damian07UKS RUCH Grudziądz35.99196
STĘPNIAK, Adam07Psp Swim Płock35.99196
17.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki36.27191
18.NAWARA, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.68185
19.SEMA, Jakub07Uks "Polonez" Wyszkw36.75184
20.RAHMAN, Maximilian07UKS JAGIELLONKA Warszawa37.07179
21.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.17178
22.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka37.29176
23.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa37.32175
24.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa37.48173
25.ŻĘGOTA, Igor07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.54172
26.KRAMER, Piotr07MKP Warszawianka37.71170
27.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.76169
28.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt37.94167
29.RING, Michał07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.27163
30.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa38.44160
31.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa38.45160
32.SZUSTOWICZ, Maksymilian07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.73157
33.PIOTROWSKI, Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy38.74157
34.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa38.94154
35.GADLIAUSKAS, Jonas Kipras07Kauno Pm38.97154
36.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka39.45148
37.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka39.76145
38.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa39.91143
39.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa39.99142
40.BOREK, Mateusz07Uks "Polonez" Wyszkw40.15141
41.CZACHURSKI, Maciej07UKS Szesnastka40.26140
42.RZEPNIEWSKI, Michał07UKS Szesnastka41.90124
43.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa42.00123
44.KISIELEWSKI, Jakub07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.90115
45.KRUK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.20113
46.MASTALEREK, Karol07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.43111
47.OBRĘBSKI, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.76109
48.LEBRAND, Kacper07UKS "Skalar" Gra Kalwaria44.11106
49.JAWORSKI, Oskar07Uks "Polonez" Wyszkw44.95100
50.STĘPIŃSKI, Mateusz07UKS "Skalar" Gra Kalwaria45.7695
51.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.6590
52.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka49.3875
53.AUGUSTYNIAK, Julian07UKS Meduza Warszawa52.9761
54.KOŁSUT, Dawid07Uks "Polonez" Wyszkw53.4959

11 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria30.44324
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa30.59319
3.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa30.85311
4.STYŚ, Aleksander06UKS JAGIELLONKA Warszawa31.94280
5.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.31271
6.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn33.10252
7.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid33.30247
8.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo33.45244
9.SADOWSKI, Szymon06Uks "Polonez" Wyszkw33.55242
10.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia34.02232
11.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.17229
12.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy34.19228
13.KOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.22228
14.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa34.58221
15.MRÓWCZYŃSKI, Daniel06UKS G-8 Bielany Warszawa34.68219
SZCZESNY, Filip06Uks "Polonez" Wyszkw34.68219
17.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa34.98213
18.OKTABOWICZ, Piotr06UKS OLIMPIC Warka35.03212
19.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka35.63202
20.NAPIÓRKOWSKI, Jakub06Uks "Polonez" Wyszkw35.85198
21.CYBULSKI, Zbigniew06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.20192
22.MACHEL, Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa36.35190
RYCHLEWSKI, Radosław06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.35190
24.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka36.61186
25.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa36.84182
JAROSŁAWSKI, Maciek06UKS Meduza Warszawa36.84182
27.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka36.93181
28.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy37.01180
29.BANACH, Mateusz06MKP Warszawianka37.08179
30.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer37.31176
31.ŁAGOCKI, Damian06UKS Meduza Warszawa37.67171
32.LUBASZKA, Łukasz06MKP Warszawianka38.05165
33.SZYMCZAK, Bartłomiej06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.23163
34.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.67158
35.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka39.44149
36.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka40.73135
37.KOWALCZYK, Stanisław06UKS Szesnastka40.82134
38.WRZOSEK, Kornel06Uks "Polonez" Wyszkw42.78116
39.WROTEK, Michał06UKS "Skalar" Gra Kalwaria43.70109
40.WYGODA, Tomasz06Uks Wawer45.4497
41.KSIĄŻEK, Maksymilian06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.2286
DYSKW.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki27.19454
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno28.11411
3.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka28.99375
4.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.04373
5.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.40359
6.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.74347
7.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa29.83344
8.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno29.88342
9.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa30.19332
10.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt30.38326
11.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.98307
12.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro SC31.20301
13.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy31.36296
14.WASIAK, Szymon05Uks 190 Łdź31.47293
15.WASILEWSKI, Wiktor05Uks "Polonez" Wyszkw31.82283
16.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki31.93280
17.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno32.03278
18.CHMIELEWSKI, Eryk05Psp Swim Płock32.78259
19.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.96255
20.BARANOWSKI, Paweł05Psp Swim Płock33.15250
21.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka33.23249
22.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka33.52242
23.ZÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa33.59241
24.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka33.92234
25.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt34.48223
26.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid34.89215
ZIELIŃSKI, Jakub05Uks Delfin Legionowo34.89215
28.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka35.17210
29.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa35.95196
30.OSĘKA, Jakub05Uks "Polonez" Wyszkw36.15193
31.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt36.76184
32.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia36.94181
33.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia37.83168
34.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka38.54159
35.ZĘBALA, Andrzej05UKS Szesnastka38.78156
36.SOCHA, Maciej05UKS Szesnastka38.89155
37.BUK, Jacek05UKS Szesnastka39.05153
38.NIEMYSKI, Nikodem05Uks Wilanowia39.73145
39.TODRYK, Grzegorz05UKS Meduza Warszawa41.09131
40.NIŻNIK, Mateusz05UKS Meduza Warszawa43.13113
DYSKW.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.FASZCZEWSKI, Antoni05UKS Szesnastka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer26.54489
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa26.63484
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa27.04462
4.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łdź27.86422
5.SIECZEK, Oliwier04UKS JAGIELLONKA Warszawa27.90420
6.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki27.94419
7.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa28.00416
8.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa28.03415
9.JENDZEJCZYK, Maxim04UKS JAGIELLONKA Warszawa28.39399
10.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa28.46396
11.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa28.57392
12.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid28.58391
13.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki28.63389
14.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw28.80382
15.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki28.87379
16.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łdź28.93377
17.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa29.26364
18.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa29.58353
19.GROTOWSKI, Piotr04UKS 149 Łdź29.65350
20.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa29.66350
21.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki30.16333
22.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa30.17332
23.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.43324
24.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa30.52321
25.CHOJNACKI, Bartosz04UKS OLIMPIC Warka30.59319
OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa30.59319
27.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa-Mokotw30.62318
28.SZYMAŃSKI, Mateusz04Uks "Polonez" Wyszkw30.66317
KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa30.66317
30.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa-Mokotw30.77313
31.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki31.87282
32.BIELAWNY, Jakub04UKS Szesnastka31.94280
33.WILCZYŃSKI, Piotr04Uks "Polonez" Wyszkw32.15275
34.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa32.19274
35.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa32.34270
36.GAWRYLUK, Dawid04UKS Szesnastka32.94255
37.MIDAK, Maciej04UKS Szesnastka33.64240
38.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka33.92234
39.SZWEJDA, Kasjan04Uks "Polonez" Wyszkw33.94233
40.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.11230

14 lat

1.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa26.41496
2.KOWALCZYK, Piotr03Ukp Polonia Warszawa26.44494
3.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa26.52490
4.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek27.14457
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa27.28450
6.GRZEGRZÓLKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa27.39444
7.WOJTASIAK, Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park27.40444
8.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park27.62433
9.SKIBA, Jakub03Ukp Polonia Warszawa28.04414
JĘDRZEJKIEWICZ, Jan03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.04414
11.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt28.29403
12.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.41398
13.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa28.66388
14.ILCEWICZ, Hubert03Uks Victoria Jzefw28.79383
15.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.00374
16.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek29.12370
17.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa29.27364
18.HORBATY, Klaudiusz03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.93340
19.EVANGELOU, Dimitris03UKS GOS Raszyn30.45323
20.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin30.86311
21.PRAGA, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa31.16302
22.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa31.41295
23.LUBIŃSKI, Adrian03Uks Wawer32.46267
24.GŁUCHOWSKI, Mateusz03Uks Wawer32.58264
25.MICHAŚ, Patryk03UKS Fala Nieporęt33.23249
26.FOGIEL, Stanisław03Uks Wilanowia34.69219
27.PAPROCKI, Mateusz03UKS "Skalar" Gra Kalwaria38.77156

PKORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa23.61694
Wynik lepszy od Rekordu Polski 15-latkw
PKGRIGAITIS, Erikas02Kauno Pm24.88593
PKSAWICKI, Oskar01Legia Warszawa25.86528
PKKOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa26.07515
PKJĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka Wodny Park26.12513
PKSULIGA, Jeremi00Ukp Polonia Warszawa26.37498
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park26.41496
PKWALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki26.55488
PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa26.67481
PKMOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targwek26.98465
PKSOBÓL, Przemysław02Ukp Polonia Warszawa27.06461
PKTETERIUKOVAS, Rejus02Kauno Pm27.07460
PKBORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw27.46441
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa27.50439
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa27.58435
PKBARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa27.71429
PKPRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park27.74428
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa27.79425
PKPYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek27.99416
PKGORDZIEJUK-NOWAK, Kacper00Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.12411
PKAPELSKI, Dawid02Uks "Polonez" Wyszkw29.02374
PKKĘDZIERSKI, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park29.10371
PKCHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka Wodny Park29.13369
PKROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa32.70261
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 3
01.12.2017 - 9:52
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BRAUN, Antonina09UKS Szesnastka53.59166
2.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka54.38159
3.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka55.32151
4.TOMASZEWSKA, Kaja09UKS JAGIELLONKA Warszawa55.55149
5.SZTREKER-WÓJCIK, Iga09UKS G-8 Bielany Warszawa57.32136
6.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn58.37128
7.RADOMSKA, Zuzanna09UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.9797
8.KOWALCZYK, Nina09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.2696
9.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.5995
10.SIŃSKA, Julia09UKS Szesnastka1:05.8089
11.DOBROWOLSKA, Hanna09UKS Szesnastka1:08.8578
DYSKW.BOROWIEC, Barbara09UKS Manta Warszawa Włochy
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.PRZYBYLSKA, Zofia09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

9 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany Warszawa48.77220
2.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa51.67185
3.GARTKIEWICZ, Lena08UKS Szesnastka51.68185
4.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon Pułtusk52.03181
5.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka52.07181
6.LEWANDOWSKA, Milena08UKS G-8 Bielany Warszawa52.94172
7.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa53.05171
8.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa53.34168
9.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.24151
10.SOSNOWSKA, Hanna08Uks "Polonez" Wyszkw55.76147
11.NIEKE, Aleksandra08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.78147
12.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.54141
13.MOTYKA, Aleksandra08UKS "Skalar" Gra Kalwaria56.65140
14.GOŁĘBIEWSKA, Antonina08Uks "Polonez" Wyszkw56.73140
15.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka57.15137
16.ŻELEZIK, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.08130
17.MÓJTA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.67126
18.BURNO, Natalia08UKS Delfin Garwolin58.96125
19.LATUSZEK, Jagoda08UKS Szesnastka59.39122
20.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.88119
21.SZORTYKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.10118
22.BŁASZKIEWICZ, Zuzanna08UKS Szesnastka1:00.40116
23.BARAN, Agata08Uks Pingwiny1:00.82113
24.KORCZAK, Maja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.3896
25.BOGUSZ, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.7894
26.PRZYBYSZ, Zofia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.6486
27.ANASZKO, Natalia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:13.6564
DYSKW.SACHARCZUK, Weronika08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
K 10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder /z wyjatkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach/
DYSKW.ADAMSKA, Magda08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
K 10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder /z wyjatkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach/
DYSKW.ZIELAZKOWSKA, Zuzanna08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa42.85325
2.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer46.70251
3.HABROWICZ, Ewa07UKS Szesnastka46.79250
4.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno46.96247
5.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno47.47239
6.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa47.88233
7.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka48.20228
8.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa48.99217
9.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS JAGIELLONKA Warszawa49.11216
10.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS JAGIELLONKA Warszawa50.10203
11.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany Warszawa50.36200
12.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid50.96193
13.RADOMSKA, Amelia07UKS "Skalar" Gra Kalwaria52.99172
14.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid54.34159
15.CZEMIEL, Patrycja07UKS Szesnastka55.25151
16.GIEROWSKA, Antonina07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.84139
17.DELUGA, Alicja07Uks "Polonez" Wyszkw58.76126
18.JANUSIK, Maja07UKS OLIMPIC Warka59.31122
19.NOWAK, Oliwia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.40122
20.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka59.64120
21.SUDOMIR, Maria07Uks Pingwiny1:00.00118
22.KOPALA, Monika07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:01.83108
23.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:02.35105
24.WŁODARCZYK, Hanna07UKS Szesnastka1:07.6282
25.WÓJCIK, Emilia07Uks Pingwiny1:12.2168
DYSKW.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
K 10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder /z wyjatkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach/
DYSKW.MOSKAL, Joanna07Uks Pingwiny
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami

11 lat

1.KRÓL, Gabriela06Klub Sportowy Wisła Puławy38.03465
2.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.12427
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka39.59412
4.JACH, Tamara06UKS KORAL Wrocław40.44387
5.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk40.62382
6.BASINSKAITE, Elze06Kauno Pm40.88375
7.RUTKOWSKA, Michalina06Psp Swim Płock41.22365
8.KOZŁOWSKA, Zuzanna06Uks "Polonez" Wyszkw42.01345
9.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin42.47334
10.PAWŁOWSKA, Lena06UKS 149 Łdź43.30315
11.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka43.63308
12.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno43.69307
13.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.94301
14.GAŁĄZKA, Paulina06Uks Wilanowia44.21296
15.SOKOLIK, Julia06Uks Victoria Jzefw45.17277
16.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa45.29275
17.SZABRAŃSKA, Oliwia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.34274
18.BALCERZAK, Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa46.19259
19.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa46.25258
20.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa46.26258
21.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid46.34257
22.SOBIECH, Marta06UKS 149 Łdź46.92248
KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa46.92248
24.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa47.59237
25.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid47.71235
26.JĘCH, Aleksandra06UKS 149 Łdź48.66222
27.ROJEK, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw50.32201
28.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid50.43199
29.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka50.68196
30.SKONIECZNA, Liwia06UKS G-8 Bielany Warszawa54.42158
31.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin55.96146
32.SAWICKA, Nela06UKS Szesnastka56.16144

12 lat

1.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.09502
2.PECIO, Anna05Klub Sportowy Wisła Puławy37.22496
3.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt38.65443
4.MARCINKOWSKA, Maja05UKS 149 Łdź39.79406
5.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk39.82405
6.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid39.91403
7.PAWLIK, Natalia05Salos Cortile Kielce39.99400
8.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa40.10397
9.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno43.08320
10.WIĘCH, Barbara05Uks "Polonez" Wyszkw45.13278
11.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk47.02246
12.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia48.79220
13.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy49.74208
14.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia50.21202
15.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa53.76164
16.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia1:00.33116
DYSKW.ORZOŁ, Julia05Uks "Polonez" Wyszkw
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

13 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno36.83512
2.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki37.69478
3.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa38.03465
4.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łdź38.13462
5.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.07429
6.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław39.13427
7.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa-Mokotw39.69409
8.REGULSKA, Zuzanna04UKS OLIMPIC Warka39.74408
9.GADZIŃSKA, Emilia04UKS JAGIELLONKA Warszawa40.05398
10.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa40.30391
11.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.32363
12.CELEJEWSKA, Olga04UKS OLIMPIC Warka41.74352
13.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt43.65308
14.TRZCIŃSKA, Natalia04UKS "Skalar" Gra Kalwaria44.43292
15.SZUKALSKA, Agata04Uks Pingwiny44.56289
16.STACH, Gabriela04Legia Warszawa47.74235
17.ROMANOWSKA, Oliwia04Legia Warszawa48.66222

14 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.54621
2.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek35.25584
3.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.51572
4.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno37.43488
5.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno38.12462
6.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt38.35454
7.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa38.68442
8.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.72441
9.LASKA, Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy39.04430
10.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa39.68410
11.KURPIK, Roksana03Uks Wawer42.51333
12.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa42.74328
13.RAKOWIECKA, Vanessa03Uks "Polonez" Wyszkw45.72268
14.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa46.16260
15.IDSARDI, Jasmina03Uks Wilanowia47.07245

PKJAŚTAK, Natalia01UKS Manta Warszawa Włochy46.96247
PKBORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 4
01.12.2017 - 10:17
Chłopcw, 50m klasyczny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon Pułtusk48.45162
2.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.01156
3.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt49.09155
4.MIRGOS, Piotr09UKS G-8 Bielany Warszawa50.31144
5.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.81132
6.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa52.55127
7.PAWLIKOWSKI, Przemysław09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa55.25109
8.ROBIŃSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.3297
9.WOLNY, Michał09UKS Szesnastka58.2493
10.PYDYŚ, Bartłomiej09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.7490
11.KOWALCZYK, Tymon09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.0689
12.LIPKA, Kacper09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa59.2188
13.OKLEJEWICZ, Iwo09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.4283
14.KRAUZE, Alam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.6882
15.ŚCIEPKO, Mateusz09UKS Szesnastka1:03.1473
16.KOWALCZYK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.6671
17.WYGODA, Szymon09Uks Wawer1:03.9470
18.MILCZAREK, Adam09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.4868
19.LIPKA, Miłosz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:05.6065
20.KĘPIŃSKI, Dominik09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:07.6959
21.WOŹNICKI, Antoni09Uks Pingwiny1:10.8651
22.MALINOWSKI, Jan09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:11.5150
23.PLIT, Franciszek09UKS Szesnastka1:15.3343
DYSKW.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.RÓZGA, Juljusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SOBIESIAK, Aleksander09Uks Pingwiny
K 10 - Dłonie przeniesione poza linię bioder /z wyjatkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach/
DYSKW.FEDORENKO, Jegor09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

9 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa45.59194
2.PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.72169
3.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.81140
4.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.83140
5.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer51.14137
6.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.33136
7.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.39135
8.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.79132
9.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa52.47127
10.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka52.70125
11.PERL, Piotr08Uks Pingwiny53.41121
12.TRZYBIŃSKI, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.40114
13.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa54.77112
14.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa57.9794
15.BALCER, Igor08UKS Szesnastka58.1893
16.WASILEWSKI, Mikołaj08MKP Warszawianka58.6291
17.KOŁODZIEJSKI, Szymon08UKS Szesnastka59.2388
18.DUTKIEWICZ, Tomasz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.2280
19.RUBNIKOWICZ, patryk08UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1176
20.SZOSTAK, Aleksander08UKS Szesnastka1:02.9274
21.LEVULIS, Radvilas08Kauno Takas1:07.3760
22.KORCZAK, Stanisław08UKS Szesnastka1:07.5059
23.ZIĘCINA, Michał08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:14.1045
24.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer1:18.0338
DYSKW.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn
K 1 - Kopnięcie delfinowe po pierwszym kopnięciu do stylu klasycznego /pierwszy ruch po starcie lub nawrocie/

10 lat

1.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa41.70254
2.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.23213
3.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa44.56208
4.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid44.94203
5.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki45.84191
6.KAZANOWSKI, Dominik07UKS JAGIELLONKA Warszawa45.93190
7.MIKITA, Damian07UKS RUCH Grudziądz46.91178
8.CZACHURSKI, Maciej07UKS Szesnastka47.20175
9.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer47.75169
10.KULIK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.17164
11.ŻĘGOTA, Igor07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.48152
12.BODNAR, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.89139
13.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki51.37136
14.UKLEJA, Szymon07UKS OLIMPIC Warka52.20129
15.NIEDBALSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa53.56120
16.STĘPNIAK, Adam07Psp Swim Płock53.90117
17.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa54.00117
18.KRAMER, Piotr07MKP Warszawianka54.12116
19.KRUK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa54.46114
20.SEMA, Jakub07Uks "Polonez" Wyszkw55.03110
21.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka56.07104
22.OBRĘBSKI, Maciej07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa56.75100
23.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka57.0499
24.KISIELEWSKI, Jakub07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa57.4297
25.MASTALEREK, Karol07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.8777
26.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.4442

11 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa39.06309
2.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria39.18306
3.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka39.96289
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka42.05248
5.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia43.22228
6.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa43.44224
7.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa44.72206
8.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo46.06188
9.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa46.86179
10.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka46.95178
11.MIKOŁAJCZYK, Oskar06UKS 149 Łdź47.23175
12.CYBULSKI, Zbigniew06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.95167
13.KRUPA, Michał06UKS Szesnastka48.52161
14.MACHEL, Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa48.69159
15.OKTABOWICZ, Piotr06UKS OLIMPIC Warka49.20154
16.ARCHACKI, Jakub06Uks "Polonez" Wyszkw49.28154
17.TRZASKA, Paweł06UKS "Skalar" Gra Kalwaria50.66141
18.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa50.92139
19.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa51.60134
20.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka52.54127
21.WROTEK, Michał06UKS "Skalar" Gra Kalwaria52.88124
22.LUBASZKA, Łukasz06MKP Warszawianka55.65107
23.PACHOLEC, Patryk06UKS Delfin Garwolin55.97105
24.KOWALCZYK, Stanisław06UKS Szesnastka57.3897
25.WYGODA, Tomasz06Uks Wawer58.9290
26.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin1:02.9373
27.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:03.1773
28.KSIĄŻEK, Maksymilian06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:08.1458

12 lat

1.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt33.50490
2.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.46350
3.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.44324
4.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.89313
5.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa40.48278
6.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.58256
7.BACZYŃSKI, Jan05UKS OLIMPIC Warka41.86251
8.KASJANIUK, Michał05Uks "Polonez" Wyszkw41.93250
9.JURDA, Mikołaj05UKS 149 Łdź42.61238
10.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.36226
11.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS OLIMPIC Warka43.54223
12.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI, Maciek05UKS Meduza Warszawa45.52195
13.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt45.78192
14.ZIELIŃSKI, Jakub05Uks Delfin Legionowo45.81191
15.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.56182
16.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa47.47172
17.SOCHA, Maciej05UKS Szesnastka47.66170
18.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia48.41162
19.NIEMYSKI, Nikodem05Uks Wilanowia49.03156
20.BUK, Jacek05UKS Szesnastka50.52143
21.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka51.14137
22.NIŻNIK, Mateusz05UKS Meduza Warszawa52.59126
23.ZĘBALA, Andrzej05UKS Szesnastka55.15109
24.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia57.6196
DYSKW.FASZCZEWSKI, Antoni05UKS Szesnastka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.KOZIEŃSKI, Oliwier04Klub Sportowy Wisła Puławy34.32456
2.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki34.56446
3.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa34.64443
4.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa34.77438
5.ROGACKI, Michał04UKS 149 Łdź36.10391
6.ADAMOWICZ, Mikołaj04UKS JAGIELLONKA Warszawa36.44381
7.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa37.00364
8.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa37.41352
9.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa37.63346
10.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa-Mokotw39.09308
11.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa-Mokotw39.53298
12.GAJEWSKI, Jakub04Uks "Polonez" Wyszkw41.61255
13.OLIWA, Oskar04UKS G-8 Bielany Warszawa42.01248
14.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki42.41241
DYSKW.SZWEJDA, Kasjan04Uks "Polonez" Wyszkw
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

14 lat

1.SKIBA, Jakub03Ukp Polonia Warszawa33.70481
2.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.09426
3.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa35.48412
4.PRAGA, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa36.59376
5.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Gra Kalwaria37.02363
6.ZABORSKI, Karol03UKS Fala Nieporęt37.92338
7.GŁUCHOWSKI, Mateusz03Uks Wawer42.25244
8.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa45.30198
9.LUBIŃSKI, Adrian03Uks Wawer47.87168

PKROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa32.08558
PKKOWALCZYK, Patryk02Uks "Polonez" Wyszkw34.84436


<< TOP >>
Konkurencja 5
01.12.2017 - 10:41
Dziewcząt, 200m grzbietowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa2:52.3137341.8644.6844.9240.85
2.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS JAGIELLONKA Warszawa3:05.9029745.7648.0347.7044.41
3.TOMASZEWSKA, Maja07UKS JAGIELLONKA Warszawa3:10.7427546.9251.2848.9743.57
4.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka3:19.2524146.2251.6851.2450.11
5.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany Warszawa3:19.4124047.0050.5451.7750.10
6.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka3:25.3422048.4953.6454.0549.16
7.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa3:40.2517852.3757.4757.0953.32

11 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa2:39.2647238.4540.3141.8638.64
2.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź2:43.9443339.3941.5441.8641.15
3.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:44.8842539.2041.7042.3841.60
4.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.7641139.6143.7843.7239.65
5.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka2:51.5537841.2144.3643.8642.12
6.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:52.4337241.2644.3244.9941.86
7.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS Manta Warszawa Włochy2:53.4936540.1344.1545.7243.49
8.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw2:53.8536340.3743.9845.0344.47
9.KISIEL, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.2633140.9446.0647.4844.78
10.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:03.9330644.1847.2647.7544.74
11.SKOCZEŃ, Natalia06Uks "Polonez" Wyszkw3:06.6329344.2747.6649.8844.82
12.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:18.9524246.4049.5751.4451.54
DYSKW.SIEMICKA, Emilia06UKS Meduza Warszawa
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/
DYSKW.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

12 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:27.4059633.7136.8638.3738.46
2.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.0349337.3939.6941.3238.63
3.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa2:44.2343140.2141.6142.3140.10
4.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:44.6342738.1641.5143.1541.81
5.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:45.8841838.6742.0943.3741.75
6.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy2:46.6841238.9042.9944.1740.62
7.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa2:51.5537841.0244.0344.8841.62
8.PAWLIK, Natalia05Salos Cortile Kielce2:52.6137140.1543.5844.4844.40
9.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk2:53.1436741.0644.2444.6743.17
10.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno2:56.2734839.3545.2846.9244.72

13 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:26.0461334.8637.2437.1036.84
2.DĘBSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:40.0846535.3040.9842.5941.21
3.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:40.7345936.9440.6941.7641.34
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:45.9141836.7441.9344.4542.79
5.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.7141238.8742.5843.2941.97
6.WEPS, Maja04Legia Warszawa2:47.7440438.4542.8543.7842.66
7.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:49.0939437.8642.6644.4444.13
8.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:52.8136939.2244.1544.8744.57
9.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno2:54.0436240.2544.4845.2444.07
10.BOGACKA, Paulina04UKS JAGIELLONKA Warszawa2:57.5234140.8844.8946.9344.82
11.RUTKOWSKA, Gabriela04Psp Swim Płock3:01.5931841.9445.5247.5346.60
12.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki3:05.1630043.6546.4548.5046.56

14 lat

1.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:30.2256335.1837.9738.4338.64
2.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa2:37.6448735.9639.8941.8839.91
3.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:37.9248436.1739.6141.4440.70
4.MROŻEWSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:40.6446034.4839.9243.5642.68
5.ADAMSKA, Julia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.5145337.5041.3742.0940.55
6.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki2:49.2639339.5542.9744.4542.29
7.BIDNIK, Karolina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:50.2038737.8642.9845.4443.92
8.CHOJECKA, Kinga03UKS OLIMPIC Warka3:11.0327343.2648.2849.8049.69


<< TOP >>
Konkurencja 6
01.12.2017 - 11:03
Chłopcw, 200m grzbietowy

10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:55.1626042.4445.7645.1541.81
2.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.0823243.4146.1346.8845.66
3.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:04.0522444.1146.5948.3644.99
4.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa3:04.4322343.5046.8848.8445.21
5.RAHMAN, Maximilian07UKS JAGIELLONKA Warszawa3:23.0616747.6152.6454.2048.61
6.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer3:24.6716348.5652.9053.3249.89
7.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka3:26.3115948.8452.8954.9749.61
8.KOPICZYŃSKI, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa3:28.3815450.8354.3353.5349.69
9.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka3:32.4214649.0555.5955.4952.29
10.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa3:40.0313152.7656.6856.1254.47
DYSKW.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa
G 4 - Wykonanie wiecej niż jednego pociągnięcia ramieniem /lub obydwoma ramionami rwnocześnie/ w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu
DYSKW.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej

11 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria2:32.7439336.0440.0839.1137.51
2.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.0830639.2643.3342.7940.70
3.KOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:55.8325741.4445.0645.4943.84
4.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka2:56.9525339.9045.8046.5344.72
5.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:58.7924542.3445.2546.6944.51
6.TRACZYK, Damian06Uks "Polonez" Wyszkw3:07.0421445.2348.4647.9145.44
7.SADOWSKI, Szymon06Uks "Polonez" Wyszkw3:08.2121044.2348.7749.5945.62
8.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa3:11.6619945.9149.2750.1146.37
9.NAROWSKI, Nikodem06Uks "Polonez" Wyszkw3:13.7419245.5649.4551.4247.31
10.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia3:15.3418846.5449.2350.5848.99
11.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:16.1218546.7850.7950.6947.86
12.SZYMCZAK, Bartłomiej06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:23.6816548.3251.0554.9049.41
13.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy3:26.7515848.9253.0953.6251.12
DYSKW.MRÓWCZYŃSKI, Daniel06UKS G-8 Bielany Warszawa
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

12 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa2:33.2638936.4738.8339.3938.57
2.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:40.1034136.2741.6743.1239.04
3.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno2:41.2033437.0541.8343.1539.17
4.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:42.2832837.8542.0142.4939.93
5.WASIAK, Szymon05Uks 190 Łdź2:45.5930839.7743.2443.5339.05
6.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:48.3129437.8743.5344.8742.04
7.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.7729138.9745.2544.5440.01
8.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:49.5228739.3743.8244.7941.54
9.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki2:50.2828340.1643.7144.1142.30
10.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:54.0026640.8243.6444.9644.58
11.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno2:59.4324241.3646.0146.4445.62
12.ZÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa3:05.3122043.9148.5949.6543.16
13.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro SC3:05.4221942.8045.9249.5647.14
14.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka3:11.6119944.4348.7750.7747.64
DYSKW.BARANOWSKI, Paweł05Psp Swim Płock
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

13 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS JAGIELLONKA Warszawa2:19.0852133.3836.1935.6433.87
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:20.2750734.6635.8035.7334.08
3.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa2:21.8649134.3836.9636.1334.39
4.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS 149 Łdź2:26.5644534.6437.4838.2636.18
5.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:28.4942834.0038.8038.4337.26
6.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łdź2:31.7440135.6338.8639.4137.84
7.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki2:32.6939336.5939.1039.4137.59
8.KOWALCZYK, Jakub04UKS 149 Łdź2:32.9639135.8339.6539.9837.50
9.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:33.0139134.9838.7040.5238.81
10.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.4630337.9142.5244.1341.90
11.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:48.8829140.2743.0843.7841.75
12.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa2:50.8728141.6943.5543.5542.08
13.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.2426542.2544.1244.5043.37
14.WILCZYŃSKI, Piotr04Uks "Polonez" Wyszkw2:56.2525642.9646.4846.2040.61

14 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa2:14.6857331.0734.2935.0934.23
2.WOJTASIAK, Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park2:21.3949532.8034.7537.1836.66
3.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:25.7245334.5336.8437.4336.92
4.MAKRETSKI, Matsvei03Bntu.Minsk2:30.1741335.7539.0438.3936.99

PKGRIGAITIS, Erikas02Kauno Pm2:09.1665029.8832.4433.6833.16
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park2:20.7150332.7135.7036.4235.88
PKBORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw2:22.7048234.9436.6836.7334.35
PKMOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targwek2:28.1243134.1538.0938.8037.08
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:30.3141234.8238.0139.1438.34
PKJAROSZEWSKI, Łukasz02Ukp Polonia Warszawa2:31.1940535.9239.1039.4536.72
PKPRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park2:32.9039235.0938.0040.6039.21
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka3:22.6916846.2250.9852.1553.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
01.12.2017 - 11:32
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.0924940.2147.88
2.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:38.2817944.6453.64
3.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:45.2014645.5959.61
4.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.7113646.721:00.99

11 lat

1.GORCZYCA, Gabriela06Solne Miasto Wieliczka1:13.9242234.2339.69
2.KRÓL, Gabriela06Klub Sportowy Wisła Puławy1:15.7639235.2540.51
3.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:16.1138734.0942.02
4.BASINSKAITE, Elze06Kauno Pm1:20.8632336.8943.97
5.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.9128937.1746.74
6.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.8026138.9347.87
7.PRACZ, Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa1:28.5824540.0048.58
8.FORNAL, Hanna06UKS 149 Łdź1:28.6724441.6147.06
9.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:29.6123740.3849.23
10.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.2421741.7150.53
11.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno1:38.7517743.6755.08
12.JĘCH, Aleksandra06UKS 149 Łdź1:43.2715545.7357.54
13.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno1:43.2815548.3854.90
14.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:44.1715147.9456.23
15.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:50.3412752.9857.36

12 lat

1.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:13.3243334.1739.15
2.KOWALCZYK, Katarzyna05UKS 149 Łdź1:24.8727939.3145.56
3.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.2027640.1445.06
4.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.1524938.6949.46
5.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno1:29.4523841.6647.79
6.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:40.1816943.2956.89

13 lat

1.POZNACHOWSKA, Nadia04Ukp Polonia Warszawa1:07.8054731.4536.35
2.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:15.4439734.6940.75
3.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:18.1235836.5441.58
4.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:19.6333836.1043.53
5.ZAWISZA, Amelia04UKS JAGIELLONKA Warszawa1:37.8318243.0754.76

14 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03Ukp Polonia Warszawa1:03.7266029.9933.73
2.MURAWSKA, Maria03Ukp Polonia Warszawa1:04.9162429.6735.24
3.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.1459030.4735.67
4.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.2345333.0839.15
5.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.3343333.4739.86
6.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.6641034.2640.40
7.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.0040434.1940.81
8.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.5539634.4541.10
9.KACPERSKA, Laura03Ukp Polonia Warszawa1:15.8839035.0640.82
10.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:16.7837735.3941.39
11.ROJEK, Paula03Ukp Polonia Warszawa1:18.1035834.2743.83
12.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki1:19.8233535.9643.86
13.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:24.7828038.4546.33
14.IDSARDI, Jasmina03Uks Wilanowia1:51.7812247.931:03.85

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa1:14.2441734.8539.39


<< TOP >>
Konkurencja 8
01.12.2017 - 11:43
Chłopcw, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:15.8828334.8241.06
2.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:30.6916539.7250.97
3.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:33.4615142.9750.49
4.PIOTROWSKI, Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy1:37.7813243.6354.15
5.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:40.5312141.8358.70
6.GADLIAUSKAS, Jonas Kipras07Kauno Pm1:42.0711646.1755.90
7.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa1:45.7310448.4757.26
8.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:51.858852.9458.91

11 lat

1.STYŚ, Aleksander06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:10.6535033.4937.16
2.JANISZEWSKI, Mateusz06UKS 149 Łdź1:17.9726035.0942.88
3.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.2023936.1944.01
4.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:24.8420238.3046.54
5.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.6419640.1345.51
6.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy1:32.8215441.9050.92
7.RYCHLEWSKI, Radosław06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:34.6014643.2751.33
8.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:36.1113942.6753.44
9.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:39.7112444.0855.63
10.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:43.5811147.7955.79
11.MIKOŁAJCZYK, Oskar06UKS 149 Łdź1:46.5310246.7659.77
12.BANACH, Mateusz06MKP Warszawianka1:50.889049.271:01.61
13.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:51.318950.181:01.13
14.JAROSŁAWSKI, Maciek06UKS Meduza Warszawa1:59.877152.821:07.05
15.ŁAGOCKI, Damian06UKS Meduza Warszawa2:01.506853.711:07.79

12 lat

1.MOCHNAL, Kacper05UKS 149 Łdź1:11.3734034.0537.32
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:11.4433932.6438.80
3.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:18.4325636.6141.82
4.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:18.9025136.1442.76
5.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.1024935.6343.47
6.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:19.7624334.8244.94
7.KASPRZAK, Krzysztof05UKS OLIMPIC Warka1:21.4722836.4545.02
8.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.5717740.5248.05
9.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:34.0014840.7053.30
10.SKORLUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia1:34.2814739.9054.38
11.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:38.5912945.3853.21
12.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:38.6312848.2050.43
13.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia1:47.959847.791:00.16

13 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa59.8357728.1331.70
2.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer1:03.7847629.0334.75
3.JENDZEJCZYK, Maxim04UKS JAGIELLONKA Warszawa1:06.3642331.5234.84
4.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS 149 Łdź1:06.6641731.2535.41
5.KOZIEŃSKI, Oliwier04Klub Sportowy Wisła Puławy1:08.1339129.8638.27
6.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek1:08.6638230.6937.97
7.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.9837632.9036.08
8.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:09.0437531.6437.40
9.GROTOWSKI, Piotr04UKS 149 Łdź1:09.4436932.5236.92
10.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:09.4836831.8837.60
11.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:10.4935332.7537.74
12.TARASEWICZ, Marcel04UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.6435031.6339.01
13.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:12.4932433.8038.69
14.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa1:13.2131533.7639.45
15.KAŁASKA, Patryk04UKS JAGIELLONKA Warszawa1:13.4031234.2939.11
16.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:13.4731133.4640.01
17.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.7530833.7939.96
18.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.9129433.6541.26
19.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.4927635.2041.29
20.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.5921937.5345.06
21.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.7821037.9445.84
22.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.9619437.4948.47
23.CHOJNACKI, Bartosz04UKS OLIMPIC Warka1:29.7217139.8649.86

14 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa57.0466626.2630.78
Wynik lepszy od Rekordu Polski 14-latkw
2.CWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa1:00.4955828.0332.46
3.ANTCZAK, Bartosz03Ukp Polonia Warszawa1:03.6747929.6734.00
4.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park1:04.6845629.6835.00
5.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa1:05.8843230.7735.11
6.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.4638531.7936.67
7.GRZEGRZÓLKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.5338431.0837.45
8.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.4936832.0837.41
9.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:10.4035432.0538.35
10.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo1:13.3531333.1940.16

PKSAWICKI, Oskar01Legia Warszawa58.3762126.7531.62
PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa58.9260427.6331.29
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa1:03.8147529.5834.23
PKKOWALCZYK, Michał02Ukp Polonia Warszawa1:04.8645329.8535.01
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa1:05.0544930.4834.57
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park1:06.0043030.6335.37
PKKOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa1:07.9639329.7738.19
PKGORDZIEJUK-NOWAK, Kacper00Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:08.9437731.9437.00
PKPRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park1:12.1732832.6839.49


<< TOP >>
Konkurencja 9
01.12.2017 - 11:59
Dziewcząt, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa3:03.5932439.8047.6355.0241.14
2.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa3:10.1229141.6750.1153.5044.84
3.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka3:16.2026548.3147.2757.4243.20
4.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:22.7424046.5849.0157.7449.41
5.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:23.9223650.7449.3957.6246.17
6.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:31.6121149.8456.901:00.2344.64
7.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:31.7721150.3557.9358.7944.70
8.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn3:31.9821045.9556.621:02.1547.26

11 lat

1.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź2:48.8441636.5445.5447.7339.03
2.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa2:50.2640636.7144.2151.1438.20
3.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:54.6937639.7442.2955.0037.66
4.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:54.9537440.2646.2049.6438.85
5.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:58.5735239.1449.2748.4941.67
6.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:01.5133542.5445.2354.3039.44
7.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.6532940.6648.0956.2337.67
8.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka3:02.7032841.7647.1553.0240.77
9.PAWŁOWSKA, Lena06UKS 149 Łdź3:03.3732543.9447.9052.8238.71
10.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:07.5830345.1648.8353.1340.46
11.SOBIECH, Marta06UKS 149 Łdź3:09.0829646.1248.5452.4142.01
12.KOWALSKA, Sandra06UKS OLIMPIC Warka3:11.2628640.3551.9253.8745.12
13.KISIEL, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa3:11.5828541.0047.5058.5544.53
14.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:19.5325245.5447.111:02.1644.72
15.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:21.5224546.2651.3355.7748.16
16.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa3:30.1621650.5550.341:01.1048.17
DYSKW.OSTROWSKA, Nina06UKS 149 Łdź
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa
K 11 - Nierwnoczesne lub naprzemienne ruchy ng

12 lat

1.KOSSOWSKA, Julita05Uks 190 Łdź2:45.7244034.5845.2050.2535.69
2.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:47.3842735.6343.6850.3337.74
3.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn2:48.5841836.7342.9950.8538.01
4.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:49.4741237.2545.1547.2839.79
5.KOWALCZYK, Katarzyna05UKS 149 Łdź2:50.1440737.3847.3548.0437.37
6.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:54.2837837.5547.7850.5438.41
7.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk2:58.2335441.6545.3450.5840.66
8.KAZUBA, Martyna05Uks 190 Łdź3:00.0234340.5446.8451.9640.68
9.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:01.5333539.7948.3651.5141.87
10.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno3:03.7632342.2847.2150.9243.35
DYSKW.MARCINKOWSKA, Maja05UKS 149 Łdź
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

13 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:32.8156233.8938.9647.3832.58
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.8956132.9340.3545.3134.30
3.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łdź2:36.9151934.9942.2344.9234.77
4.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:41.5447533.6941.9647.6438.25
5.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:42.4146834.7541.6346.5439.49
6.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.8044035.1742.7848.1039.75
7.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łdź2:45.9743840.0743.8543.6838.37
8.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.4543533.3242.8950.2539.99
9.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:47.2142937.6046.3242.7240.57
10.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:50.5640437.4546.0847.0340.00
11.STACH, Gabriela04Legia Warszawa3:13.0427842.7548.6658.6343.00
DYSKW.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach
DYSKW.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

14 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:28.0761731.2338.4243.8634.56
2.BIDNIK, Karolina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:39.9349033.2942.2747.1937.18
3.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.4147734.5341.8747.0737.94
4.ADAMSKA, Maria03UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.3844337.6241.5550.0936.12
5.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.4644234.7041.0652.0737.63
6.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin2:53.4738437.1843.7954.8937.61
7.ROJEK, Paula03Ukp Polonia Warszawa2:53.7538235.8245.4354.0438.46

PKCHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targwek2:46.4743436.6744.6449.4335.73


<< TOP >>
Konkurencja 10
01.12.2017 - 12:20
Chłopcw, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:49.2030538.0744.5348.0038.60
2.JANKOWSKI, Jakub07UKS JAGIELLONKA Warszawa3:02.5324341.0549.5151.6740.30
3.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa3:04.5223544.6548.2048.3643.31
4.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:06.9322644.3448.9152.0441.64
5.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:08.8322040.5950.3055.3642.58
6.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:09.0121944.4949.3851.4143.73
7.MIKITA, Damian07UKS RUCH Grudziądz3:14.0020242.8549.0056.6245.53
8.KULIK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:14.0420244.2750.7255.4243.63
9.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa3:15.4419844.0754.1954.0443.14
10.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka3:19.3618640.4352.761:01.3544.82
11.RING, Michał07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:25.5817045.2154.8558.8146.71
12.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:26.2016851.5449.841:01.2743.55
13.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka3:26.8416748.3253.691:00.3844.45
14.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:29.0716248.3155.081:00.8044.88
15.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka3:34.8414948.2756.691:02.1847.70
16.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka3:46.7712749.7857.211:11.6048.18

11 lat

1.JANISZEWSKI, Mateusz06UKS 149 Łdź2:47.7231435.4145.0151.3535.95
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka2:50.9729635.8245.0450.1939.92
3.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka2:52.8928637.4844.3153.5837.52
4.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka2:58.8825838.7947.0050.1842.91
5.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:01.0524939.3047.0252.8741.86
6.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.7024238.9846.8856.6740.17
7.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka3:09.0621942.5049.1355.2642.17
8.ZDUNEK, Jan06Uks Wilanowia3:11.5921040.4649.0054.5047.63
9.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka3:14.1720243.5351.3757.3941.88
10.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia3:25.7417049.0351.561:01.8743.28
11.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:26.3716848.5252.151:01.0644.64
12.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia3:27.9616444.5952.011:05.2846.08
DYSKW.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka
M 11 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu

12 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:32.6341633.1241.8945.6331.99
2.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:36.6838533.2641.0546.0836.29
3.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.2636634.7540.3548.3735.79
4.MOCHNAL, Kacper05UKS 149 Łdź2:39.8836233.8342.0048.2435.81
5.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:44.6433135.3743.3646.5939.32
6.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:46.3632137.5543.7846.3438.69
7.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:47.2731638.1044.8747.2637.04
8.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:49.6530335.8143.2452.3738.23
9.JURDA, Mikołaj05UKS 149 Łdź2:51.3629437.9145.0049.2239.23
10.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:51.5129335.9946.7350.0838.71
11.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia3:01.2324840.9546.3456.7637.18
12.SKORLUTOWSKI, Bartlomiej05Uks Wilanowia3:07.9422344.5350.4654.5538.40
13.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka3:09.1921843.8949.8854.0441.38
14.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:09.4121843.3349.5855.4841.02
15.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:11.4321144.2450.6654.7041.83
16.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa3:16.1519644.8951.1357.9042.23
17.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI, M.05UKS Meduza Warszawa3:18.9718852.3651.2253.6841.71
DYSKW.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia
Z 2 - Ukończenie poszczeglnych odcinkw niezgodnie z przepisami o danym stylu
DYSKW.TODRYK, Grzegorz05UKS Meduza Warszawa
Z 2 - Ukończenie poszczeglnych odcinkw niezgodnie z przepisami o danym stylu

13 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:21.6552129.1835.2044.9532.32
2.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łdź2:22.3351329.7738.0143.0831.47
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:23.7249930.3835.2846.3131.75
4.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:27.8445831.5039.2642.5134.57
5.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:29.0044731.0840.1244.0033.80
6.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:33.3041132.3839.9046.5034.52
7.ROGACKI, Michał04UKS 149 Łdź2:34.2740334.3042.7742.5034.70
8.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki2:34.8139934.3441.8844.6933.90
9.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:35.5239333.0641.7146.4934.26
10.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.1038933.7040.6644.5437.20
11.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:36.8438433.6241.0145.5636.65
12.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:37.1238134.1040.3147.5335.18
13.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek2:37.2438132.7941.7347.0135.71
14.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:38.9636832.5741.9147.7836.70
15.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.2232234.0942.2851.1538.70
16.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:56.7326837.3449.3848.9841.03
17.KARPUNIN, Michał04Uks Wilanowia3:12.1120843.8251.0955.8041.40
18.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka3:21.1418243.3053.211:00.9043.73
19.SKLEPKOWSKI, Michał04Uks Wilanowia3:25.2017148.3049.591:00.5746.74
20.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia3:25.5517050.8256.4254.1744.14
DYSKW.KOWALCZYK, Jakub04UKS 149 Łdź
G 8 - Ukończenie wyścigu nie w położeniu na plecach

14 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:13.5062228.5334.9238.9331.12
2.ANTCZAK, Bartosz03Ukp Polonia Warszawa2:23.1050530.0737.0341.8034.20
3.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:26.2047431.0838.3344.1532.64
4.KOWALCZYK, Piotr03Ukp Polonia Warszawa2:28.0345631.3837.3646.5932.70
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:28.3845332.0636.2546.8933.18
6.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa2:32.0042131.7939.7244.1436.35
7.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek2:37.9337633.8843.2444.9935.82
8.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek2:38.9636832.4841.3151.2633.91

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:16.7957828.4035.4342.2430.72
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:23.3150330.2036.8243.3932.90
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:26.0147531.0038.3545.3031.36
PKWALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki2:30.5343430.5240.5245.4134.08
PKPYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek2:32.7441532.2440.9445.9533.61


<< TOP >>
Konkurencja 11
01.12.2017 - 16:00
Dziewcząt, 100m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa-Mokotw1:27.1121341.1345.98
2.BOROWIEC, Barbara09UKS Manta Warszawa Włochy1:34.9316443.2251.71
3.DUBAN, Magdalena09UKS GOS Raszyn1:35.6916143.1452.55
4.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka1:40.8413748.4852.36
5.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka1:43.2212849.7653.46
6.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa1:45.8511849.6356.22
7.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka1:58.158555.791:02.36
8.WALKOWSKA, Julia09Ukp Polonia Warszawa1:59.688257.361:02.32
9.HILOVA, Arina09Ukp Polonia Warszawa1:59.698252.221:07.47
10.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka2:13.18591:01.871:11.31
11.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka2:14.76571:02.981:11.78
12.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA, Kalina09UKS Meduza Warszawa2:21.65491:04.081:17.57

9 lat

1.NOWAK, Izabela08UKS Manta Warszawa Włochy1:20.6726836.7843.89
2.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka1:22.0025539.9242.08
3.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt1:25.9722241.5844.39
4.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon Pułtusk1:26.5321740.0146.52
5.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.8820041.6247.26
6.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.2119841.9447.27
7.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:31.2118543.6547.56
8.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:31.4918443.5747.92
9.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.0014945.1452.86
10.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:40.1014046.8853.22
11.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa1:47.8211249.1258.70

10 lat

1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.1036135.2337.87
2.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:13.3835735.4337.95
3.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.4530337.4040.05
4.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:18.0129736.7741.24
5.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:18.3629336.9541.41
6.TOMASZEWSKA, Maja07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:19.3928138.3341.06
7.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.9227637.6742.25
8.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:20.0827438.4641.62
9.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:21.6925839.0842.61
10.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:21.7325837.8843.85
11.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn1:22.1425438.1144.03
12.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.6424140.8542.79
13.WENERSKA, Julia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.2923539.6944.60
14.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:24.8023138.8645.94
15.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:25.5322540.7644.77
16.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:25.7122440.8244.89
17.VISOCKAITE, Ieva07Kauno Pm1:26.3821840.3446.04
TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:26.3821839.5846.80
19.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.4620343.7144.75
20.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:31.8018243.0848.72
21.WIĘCKOWSKA, Hanna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.4117840.7051.71
22.OSIŃSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.7114646.4952.22
23.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:42.5513046.9655.59
24.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:47.2911448.8958.40
25.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa1:47.7711248.9958.78
26.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa1:48.1211149.8658.26
27.NOWAK, Oliwia07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:51.7710150.461:01.31
28.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:53.039752.541:00.49
29.KAWKA, Magdalena07Ukp Polonia Warszawa1:53.459652.261:01.19

11 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:08.6843532.6236.06
2.GORCZYCA, Gabriela06Solne Miasto Wieliczka1:08.6943532.6336.06
3.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:08.9543033.3835.57
4.RUTKOWSKA, Michalina06Psp Swim Płock1:11.3238834.3436.98
5.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka1:11.4538633.4038.05
6.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.5436934.2038.34
7.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.6835234.8738.81
8.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.8834935.7038.18
9.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw1:13.9934835.8838.11
10.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:15.7732436.2839.49
11.FORNAL, Hanna06UKS 149 Łdź1:16.0032137.3138.69
12.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:16.1231936.3639.76
13.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:17.2430636.7040.54
14.WALCZAK, Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.5230237.6539.87
15.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:17.5430237.2540.29
16.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno1:17.6130139.5038.11
17.PAWLIK, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.8229937.4440.38
18.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.9029837.8140.09
19.IZBICKA, Dominika06Uks Victoria Jzefw1:18.0929636.7441.35
20.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:18.4429237.3341.11
21.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:18.6429036.7241.92
22.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.4528138.6740.78
23.ZIELIŃSKA, Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.6027938.2841.32
24.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno1:20.6526838.6941.96
25.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:21.0926438.9042.19
26.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:22.1225439.7042.42
27.JĘCH, Aleksandra06UKS 149 Łdź1:22.3625240.0342.33
28.SKOMORUCHA, Olga06Iuks Muszelka Warszawa1:23.6724040.9742.70
29.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa1:23.7724040.0943.68
30.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:25.9922140.7945.20
31.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.0922139.7046.39
32.STERZYŃSKA, Zofia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.4321841.6044.83
33.STOSZKO, Maja06Iuks Muszelka Warszawa1:26.8721541.7145.16
34.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka1:27.7020940.6247.08
35.SIEMICKA, Emilia06UKS Meduza Warszawa1:28.0520642.0645.99
36.SOKOLIK, Julia06Uks Victoria Jzefw1:29.8919442.6747.22
37.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:30.0619342.5647.50
38.BALCERZAK, Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.2719142.1048.17
39.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:30.7118942.3048.41

12 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:01.7260029.5932.13
2.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:02.7057229.9332.77
3.OLKOWSKA, Laura05UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.0049031.9134.09
4.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn1:06.4348131.7434.69
5.KOSSOWSKA, Julita05Uks 190 Łdź1:06.4648031.9734.49
6.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.9047132.3634.54
7.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa1:07.3346232.4334.90
8.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:07.9245032.1235.80
9.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:07.9345032.3035.63
10.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:08.3444232.5135.83
11.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa1:09.1642632.9036.26
12.DUBAN, Aleksandra05UKS GOS Raszyn1:09.2042532.7436.46
13.SÓJKA, Eliza05Ukp Polonia Warszawa1:09.8141433.1636.65
14.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:10.5340233.3837.15
15.KAZUBA, Martyna05Uks 190 Łdź1:10.9639434.0736.89
16.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:11.4338733.4737.96
17.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.7136734.4238.29
18.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:13.4835535.9737.51
19.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno1:14.8933536.2638.63
20.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa1:15.7932435.9239.87
OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.7932436.1139.68
22.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.9632136.2239.74
23.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:17.5830236.4441.14
24.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy1:18.3129336.9541.36
25.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.0428537.2541.79
26.KALISIAK, Natalia05UKS Fala Nieporęt1:20.3127237.0843.23
27.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:22.2325340.1842.05
28.GRZEGORZEWSKA, Gabriela05UKS GOS Raszyn1:23.5424240.0243.52
29.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:25.7022438.0647.64
30.MRÓZ, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:26.6721640.1246.55
31.MELLER, Kamila05MKP Warszawianka1:39.5714246.1053.47
DYSKW.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:00.8062729.3931.41
2.POZNACHOWSKA, Nadia04Ukp Polonia Warszawa1:00.9062429.3031.60
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.9756530.5832.39
4.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.7754430.4833.29
5.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.8354230.5333.30
6.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:04.7951831.2233.57
7.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.1750931.4133.76
8.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łdź1:05.5450131.7933.75
9.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:05.7349631.3334.40
10.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław1:06.7247531.6335.09
11.DUBAN, Karolina04UKS GOS Raszyn1:07.5245832.1935.33
12.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:08.0344832.1235.91
13.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt1:08.1544532.6235.53
14.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7543433.0035.75
15.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:08.8443232.8835.96
16.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:09.6241832.7936.83
17.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:11.1339233.9037.23
18.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:13.0536134.0339.02
19.RUTKOWSKA, Gabriela04Psp Swim Płock1:13.8735035.5538.32
20.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:14.6733835.5239.15
21.WOLF, Urszula04UKS GOS Raszyn1:18.4729235.9942.48
22.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:24.9123039.0245.89

14 lat

1.MURAWSKA, Maria03Ukp Polonia Warszawa1:00.4663828.7731.69
2.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:01.8959529.4232.47
3.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki1:03.3855430.5232.86
4.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek1:04.1453430.4533.69
5.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:04.3752930.8533.52
6.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.2050931.3233.88
7.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:05.3750530.8934.48
8.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:05.7549631.3834.37
9.STANSBERRY, Liliane03UKS GOS Raszyn1:06.2748431.1735.10
10.KARBOWSKA, Julia03Uks Victoria Jzefw1:06.2948431.4334.86
11.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa1:07.2946331.8735.42
12.KACPERSKA, Laura03Ukp Polonia Warszawa1:07.5745732.3335.24
13.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:07.9944832.6435.35
14.LASKA, Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy1:08.0544732.6235.43
15.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.2344432.5735.66
16.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa1:08.5043832.4336.07
17.ROJEK, Paula03Ukp Polonia Warszawa1:09.9541233.8036.15
18.KURPIK, Roksana03Uks Wawer1:10.5240233.6436.88
19.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5536934.5238.03
20.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki1:12.6036834.9337.67

PKJANKOWSKA, Klaudia98Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.6270028.4030.22
PKPOLAŃSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn58.7069727.9930.71
PKPOGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn1:00.8062729.0131.79
PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa1:03.8654129.9533.91
PKWOJTANEK, Wiktoria01UKS GOS Raszyn1:04.6352231.0233.61
PKTRYBUCH, Oliwia02Ukp Polonia Warszawa1:04.9851430.7234.26
PKTOMKIEL, Aleksandra02Ukp Polonia Warszawa1:05.2250831.3433.88
PKCHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targwek1:07.0546832.2634.79
PKKURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek1:07.4146032.5134.90
PKJAŚTAK, Natalia01UKS Manta Warszawa Włochy1:10.7539833.7437.01


<< TOP >>
Konkurencja 12
01.12.2017 - 16:37
Chłopcw, 100m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon Pułtusk1:29.6214341.8747.75
2.GRADEK, Jakub09UKS Fala Nieporęt1:34.0112443.2650.75
3.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny1:40.6710146.8253.85
4.ZARZECKI, Mateusz09MKP Warszawianka1:49.867749.391:00.47
5.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka1:56.616552.991:03.62
6.MAŁKOWSKI, Leon09UKS Meduza Warszawa1:56.846453.951:02.89

9 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa1:13.9125534.9738.94
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:16.1523335.5340.62
3.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.7322835.4141.32
4.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.7422836.3640.38
5.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:18.6821138.1840.50
6.JÓŹWIAK, Tymoteusz08Psp Swim Płock1:18.7321137.9240.81
7.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.0818638.5043.58
8.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.0218039.7743.25
9.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:24.7116939.9144.80
10.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.9615640.7446.22
11.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa1:27.8015240.4147.39
12.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.1115042.5245.59
13.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.1315043.6644.47
14.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa1:29.7014342.5547.15
PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:29.7014342.9946.71
16.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.9414140.7149.23
17.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.1614043.8946.27
18.FORCZAK, Franciszek08Ukp Polonia Warszawa1:32.6512943.6948.96
19.WASILEWSKI, Mikołaj08MKP Warszawianka1:39.0310646.7652.27
20.KRUTOWICZ, Dominik08Ukp Polonia Warszawa1:39.0810644.5154.57
21.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka1:41.389947.3554.03
22.RUNO, Daniel08Ukp Polonia Warszawa1:43.219346.2856.93
23.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka1:46.068648.3457.72
24.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka1:52.237352.111:00.12
25.SWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka1:52.677253.7658.91

10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:07.4333632.0235.41
2.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:12.7726734.8537.92
3.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:13.3526134.7838.57
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.5523936.0739.48
5.REDZYŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:16.3023235.8840.42
6.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.8022736.5140.29
7.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:17.1322436.7140.42
8.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:17.4322236.8440.59
9.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.7121937.8539.86
10.KULIK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:18.2021537.8840.32
11.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki1:18.3321436.4441.89
12.KAZANOWSKI, Dominik07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:18.4021437.6040.80
13.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.3720637.5741.80
14.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:19.6020438.4741.13
15.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:19.8220238.4341.39
16.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.0619338.7342.33
17.PIOTROWSKI, Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy1:23.2417840.1843.06
18.STĘPNIAK, Adam07Psp Swim Płock1:23.8617537.9745.89
19.SZUSTOWICZ, Maksymilian07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.8717440.0243.85
20.NAWARA, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.9317441.3342.60
21.CHMIELEWSKI, Franciszek07UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.1617339.2344.93
22.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki1:24.3817140.4243.96
23.KRAMER, Piotr07MKP Warszawianka1:25.3516639.8745.48
24.JĘDRZEJEWSKI, Bartosz07UKS Fala Nieporęt1:25.7916339.5646.23
25.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.5715940.2146.36
26.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa1:26.6415839.6946.95
27.RING, Michał07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:26.9115742.6844.23
28.STARZYŃSKI, Szymon07Ukp Polonia Warszawa1:27.2915542.3144.98
29.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:28.3814941.5646.82
30.PEZOWICZ, Wiktor07UKS Manta Warszawa Włochy1:29.4514439.8949.56
31.KRYSIAK, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.0914142.7347.36
32.GADLIAUSKAS, Jonas Kipras07Kauno Pm1:30.5513941.9848.57
33.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:30.8413744.6546.19
34.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa1:31.0713643.1847.89
35.PATUCHA, Stanisław07Ukp Polonia Warszawa1:32.7912942.5050.29
36.RAKAUSKAS, Tauras07Kauno Pm1:33.4312642.2551.18
37.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:33.5412643.6049.94
38.CHMIELEWSKI, Jan07UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.1712344.6249.55
39.NALEŻYTY, Bartłomiej07Ukp Polonia Warszawa1:34.2312343.4650.77
40.STAŃCZYK, Krzysztof07Ukp Polonia Warszawa1:34.9012045.2149.69
41.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa1:38.5210746.3052.22
42.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:48.947951.7857.16
43.ŚWIDZIŃSKI, Kacper07Ukp Polonia Warszawa1:56.256552.991:03.26
44.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka1:57.686353.081:04.60
45.AUGUSTYNIAK, Julian07UKS Meduza Warszawa2:01.925654.871:07.05

11 lat

1.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:06.3435331.0935.25
2.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.9328933.6137.32
3.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:12.4727134.5537.92
4.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:12.8126734.5738.24
5.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:13.0926435.0338.06
6.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin1:13.8725635.2038.67
7.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.9225535.3138.61
8.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.4125035.7538.66
9.LIUBERSKIS, Rytis06Kauno Pm1:14.6724735.1539.52
10.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa1:15.8523636.6039.25
11.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny1:15.9023636.3039.60
12.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.0023535.2840.72
13.STEĆ, Oliwier06Iuks Muszelka Warszawa1:16.0923436.0140.08
14.FILIPIUK, Krzysztof06Uks Victoria Jzefw1:16.7422836.3640.38
15.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy1:16.9322636.9040.03
16.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:17.0522536.9740.08
17.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka1:17.1722437.7139.46
18.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:17.2622337.3939.87
ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:17.2622336.4040.86
20.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo1:17.3922236.2741.12
21.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:17.4222236.8440.58
22.LARYŚ, Jerzy06Iuks Muszelka Warszawa1:17.6022036.8840.72
23.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn1:18.5521237.3441.21
24.OKRASA, Maksymilian06MKS Piaseczno1:19.7620337.4542.31
25.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:20.9819439.0241.96
26.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne1:21.0519337.8943.16
27.GWIZDAK, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:21.2819237.8343.45
28.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.4719039.1742.30
29.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:22.2118539.3242.89
30.MIKOŁAJCZYK, Oskar06UKS 149 Łdź1:22.4918340.3142.18
31.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy1:23.2917838.2545.04
32.CYBULSKI, Zbigniew06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.4017739.8543.55
33.RYCHLEWSKI, Radosław06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.6617640.2643.40
34.MACHEL, Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.6717638.6345.04
35.LEŚNIEWSKI, Wiktor06Uks Wawer1:23.7317538.8244.91
36.TABOR, Maksymilian06Ukp Polonia Warszawa1:25.3416640.5144.83
37.BANACH, Mateusz06MKP Warszawianka1:25.6216438.3847.24
38.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:26.8715742.1844.69
39.ŁAGOCKI, Damian06UKS Meduza Warszawa1:26.8815741.4545.43
40.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia1:27.2915540.3246.97
41.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.5214840.3648.16
42.GAWĘDA, Maciek06UKS Meduza Warszawa1:29.0314641.2747.76
43.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:31.7213343.7148.01
44.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:31.8513344.0647.79
45.LUBASZKA, Łukasz06MKP Warszawianka1:33.6112539.7153.90
46.KSIĄŻEK, Maksymilian06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:49.217949.111:00.10
DYSKW.MRÓWCZYŃSKI, Daniel06UKS G-8 Bielany Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki1:00.3546929.0031.35
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:04.0339330.6633.37
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.7538030.8333.92
4.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.1437331.4933.65
5.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa1:05.2137231.5333.68
6.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:05.3037030.9434.36
7.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:05.4036930.9634.44
8.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.1635631.4434.72
9.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:06.2435532.4733.77
10.CZEREDYS, Eryk05Ukp Polonia Warszawa1:07.2733932.7634.51
11.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.3833731.6535.73
12.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:07.6533331.8835.77
13.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.9332933.3534.58
14.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki1:08.8531632.8036.05
15.WASIAK, Szymon05Uks 190 Łdź1:09.3830933.9535.43
16.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:09.5130732.9536.56
17.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy1:09.9330133.5336.40
18.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:09.9630133.2536.71
19.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro SC1:09.9830132.4637.52
20.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:10.1229933.4336.69
21.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.3229633.5436.78
22.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.4529533.4137.04
23.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:10.8229034.6236.20
24.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno1:10.9728833.5037.47
25.BARANOWSKI, Paweł05Psp Swim Płock1:11.4828233.7937.69
26.ZÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.6425835.2038.44
27.CHMIELEWSKI, Eryk05Psp Swim Płock1:13.7925635.1038.69
28.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:16.4723036.9239.55
29.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:16.7022837.3339.37
30.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.7522836.5040.25
31.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa1:16.8722736.7340.14
32.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:17.5922037.1240.47
33.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.8521837.0740.78
34.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:18.4421338.0040.44
35.ZIELIŃSKI, Jakub05Uks Delfin Legionowo1:19.5020538.3841.12
36.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa1:20.1920037.6942.50
37.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:21.0419340.2540.79
38.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.4917738.6444.85
39.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:26.9915639.7947.20
40.TODRYK, Grzegorz05UKS Meduza Warszawa1:33.5412643.2450.30

13 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer57.3654627.7829.58
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa58.1552428.2629.89
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa59.6448628.7730.87
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa1:00.1947329.0131.18
5.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki1:00.9145629.4131.50
6.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łdź1:01.0145429.4131.60
7.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.1642929.6832.48
8.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:02.2442829.9632.28
9.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS GOS Raszyn1:02.5742130.7831.79
10.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.6541930.5932.06
11.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:02.6641929.7932.87
12.GROTOWSKI, Piotr04UKS 149 Łdź1:03.7639831.0532.71
13.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa1:04.1439130.8733.27
14.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:05.6636431.9433.72
15.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:06.2435531.0035.24
16.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek1:06.4235231.3235.10
17.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:07.1034131.5635.54
18.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9431532.2236.72
19.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.6130632.8936.72
20.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:10.0630032.6837.38
21.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:10.4329533.3537.08
22.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:11.9927634.0737.92
23.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.0927534.0538.04
24.JAROSZYŃSKI, Michał04Ukp Polonia Warszawa1:13.5125934.1539.36
25.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.2223334.7241.50
26.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:18.1821637.3740.81
27.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa1:19.7820337.5042.28
28.SKRODZKI, Adam04Uks Victoria Jzefw1:21.1119338.3942.72
29.JAGODZINSKI, Filip04Uks Wilanowia1:25.9216239.3846.54

14 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa57.1855226.8530.33
2.GĄSIOROWSKI, Michał03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa58.6651127.5731.09
3.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek58.7350928.3130.42
4.KOWALCZYK, Piotr03Ukp Polonia Warszawa59.2349628.1131.12
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa59.6048728.6730.93
6.GRZEGRZÓLKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa59.6448628.9130.73
7.WOJTASIAK, Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park59.9148028.4731.44
8.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park1:00.8245828.9031.92
9.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa1:00.9345629.4131.52
10.JĘDRZEJKIEWICZ, Jan03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:00.9945528.8532.14
11.ILCEWICZ, Hubert03Uks Victoria Jzefw1:02.1642929.8132.35
12.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.7441729.9232.82
13.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:03.2440830.6432.60
14.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek1:03.8539630.4233.43
15.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:04.3038830.9533.35
16.HORBATY, Klaudiusz03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:06.5934931.6434.95
17.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:06.9734332.0934.88
18.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:08.7631732.6636.10
19.PRAGA, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa1:09.4430833.0536.39
20.GŁUCHOWSKI, Mateusz03Uks Wawer1:10.6829233.8236.86
21.EVANGELOU, Dimitris03UKS GOS Raszyn1:10.6929232.2738.42
22.MICHAŚ, Patryk03UKS Fala Nieporęt1:11.9527734.1837.77

PKORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa51.4475824.8326.61
Wynik lepszy od Rekordu Polski 15 l
PKZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny55.5860126.4829.10
PKKOZŁOWSKI, Kamil00Legia Warszawa56.4957226.7729.72
PKJĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka Wodny Park56.6356826.8829.75
PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa56.8356228.1428.69
PKPAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa56.9655827.6129.35
PKBIAŁECKI, Jan02Uks Victoria Jzefw57.0955426.6930.40
PKROZMYSŁOWSKI, Eryk02UKS GOS Raszyn57.3754627.5829.79
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa58.4351727.9830.45
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa58.8750528.7930.08
PKWALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki58.9050527.9830.92
PKSOBÓL, Przemysław02Ukp Polonia Warszawa58.9750328.2930.68
PKTETERIUKOVAS, Rejus02Kauno Pm59.1249928.3630.76
PKRĄPAŁA, Tomasz02UKS GOS Raszyn1:00.2247228.6531.57
PKMIESZKUNIEC, Szymon02Uks Victoria Jzefw1:00.3546928.8331.52
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa1:00.3646928.8531.51
PKPYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targwek1:00.5646429.2331.33
PKPRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park1:01.1645128.9432.22
PKBARSZCZEWSKI, Maksymilian01UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.3544728.8832.47
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka1:18.1221636.5141.61


<< TOP >>
Konkurencja 13
01.12.2017 - 17:25
Dziewcząt, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.NOWAK, Izabela08UKS Manta Warszawa Włochy1:45.3722749.8055.57
2.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.6616754.911:01.75
3.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa1:56.7316753.591:03.14
4.KORDALA, Julia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:00.7115158.021:02.69
5.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka2:03.5814156.471:07.11
6.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka2:04.3813859.021:05.36
7.PIĘTKA, Alicja08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:05.1713557.771:07.40
8.GODLEWSKA, Pola08Ukp Polonia Warszawa2:16.291051:05.191:11.10

10 lat

1.MACIEJEWSKA, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:35.8230245.5150.31
2.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:36.5429645.7650.78
3.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:43.5923949.1254.47
4.FIGURSKA, Paula07UKS G-8 Bielany Warszawa1:44.2723550.3553.92
5.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:44.3623450.8653.50
6.GRILAUSKAITE, Gabija07Kauno Pm1:44.8223149.5555.27
7.WIECZOREK, Zuzanna07Uks Wawer1:45.0422950.7254.32
8.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:45.3322849.4555.88
9.KUKTELIONYTE, Kamile07Kauno Pm1:45.5322649.7155.82
10.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:45.8422450.5955.25
11.KAMALOVA, Adrija07Kauno Pm1:48.3820952.0856.30
12.GAWRON, Antonina07Ukp Polonia Warszawa1:49.8220152.0557.77
13.WYCZOŁEK, Zofia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.4619752.1158.35
14.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa1:58.4516056.111:02.34
15.KAWKA, Magdalena07Ukp Polonia Warszawa1:58.8315855.731:03.10
16.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka2:06.8713059.661:07.21
17.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa2:08.281261:01.491:06.79
18.KUSZCZYK, Zuzanna07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:09.261231:01.211:08.05
19.DOŁOWY, Małgorzata07Ukp Polonia Warszawa2:12.561141:02.511:10.05
DYSKW.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.RADKIEWICZ, Daria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

11 lat

1.BASINSKAITE, Elze06Kauno Pm1:25.0943240.5844.51
2.KRÓL, Gabriela06Klub Sportowy Wisła Puławy1:25.9541940.9045.05
3.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:27.0740340.0846.99
4.RUTKOWSKA, Michalina06Psp Swim Płock1:27.8139341.7246.09
5.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:27.8839242.1845.70
6.JACH, Tamara06UKS KORAL Wrocław1:29.0237742.0546.97
7.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:33.5832543.2850.30
8.PAWŁOWSKA, Lena06UKS 149 Łdź1:34.9931045.1249.87
9.ŚWIERŻEWSKA, Ada06Uks Wilanowia1:35.9830145.0250.96
10.SZABRAŃSKA, Oliwia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.0629145.4851.58
11.SOBIECH, Marta06UKS 149 Łdź1:38.3827947.0551.33
12.TURSKA, Roksana06MKS Piaseczno1:39.3227147.5051.82
13.ROLIŃSKA, Katarzyna06UKS G-8 Bielany Warszawa1:40.0526647.6152.44
14.POLA, Martyna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:40.7826046.2754.51
15.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa1:40.8325947.0653.77
16.SOKOLIK, Julia06Uks Victoria Jzefw1:42.3824848.0754.31
17.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa1:42.5224748.1154.41
18.BŁASZCZYK, Wiktoria06Ukp Polonia Warszawa1:43.7323849.2754.46
19.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:44.1023650.4953.61
20.JĘCH, Aleksandra06UKS 149 Łdź1:44.1423549.9654.18
21.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa1:44.4723349.9554.52
22.BALCERZAK, Maria06UKS G-8 Bielany Warszawa1:46.3322149.0957.24
23.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa1:46.6521950.5956.06
24.ZIELIŃSKA, Dominika06UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.8821251.6156.27
25.MIKIEWICZ, Ewa06MKP Warszawianka1:51.5919152.8658.73
DYSKW.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

12 lat

1.WOLSKA, Pola05Ukp Polonia Warszawa1:22.5347439.8542.68
2.PECIO, Anna05Klub Sportowy Wisła Puławy1:23.1846338.0945.09
3.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.1044738.8445.26
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:24.2044639.5044.70
5.MARCINKOWSKA, Maja05UKS 149 Łdź1:26.4241241.1245.30
6.KOWALCZYK, Katarzyna05UKS 149 Łdź1:26.9940440.8046.19
7.NOWAKOWSKA, Aleksandra05UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.4139840.7946.62
8.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:29.1137642.9946.12
9.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:30.0236543.2246.80
10.SÓJKA, Eliza05Ukp Polonia Warszawa1:30.9735343.3247.65
11.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:32.7233444.2248.50
12.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:34.7031343.9850.72
13.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:35.3630745.0850.28
14.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:38.2528044.7453.51
15.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:42.8324548.1054.73
16.OLEKSIUK, Krystyna05UKS Manta Warszawa Włochy1:48.7220751.0657.66

13 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno1:19.1353737.3341.80
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.6952637.6342.06
3.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.4351237.7142.72
4.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łdź1:21.5849038.9142.67
5.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:23.0546539.3243.73
6.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:26.3441440.6045.74
7.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław1:26.9840440.9945.99
8.SUSKIEWICZ, Maja04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:28.8138041.5447.27
9.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:29.4637242.7546.71
10.KUCHARSKA, Marta04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:29.9236642.1947.73
11.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:33.5432544.0849.46
12.STACH, Gabriela04Legia Warszawa1:44.3023449.9954.31
13.ROMANOWSKA, Oliwia04Legia Warszawa1:47.1721649.4157.76

14 lat

1.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.3862235.6039.78
2.OLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.2157835.8041.41
3.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targwek1:19.2853436.4542.83
4.BIDNIK, Karolina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.3845938.9044.48
5.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno1:23.5245738.9744.55
6.KOZIŃSKA, Anna03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.6645539.3644.30
7.KAMIŃSKA, Inga03Sinnet Club Warszawa1:26.9140539.0547.86
8.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:27.4639839.6247.84
9.LASKA, Kornelia03UKS Manta Warszawa Włochy1:30.2336243.0547.18
10.KURPIK, Roksana03Uks Wawer1:36.1629943.6452.52

PKJAŚTAK, Natalia01UKS Manta Warszawa Włochy1:46.2122249.4656.75


<< TOP >>
Konkurencja 14
01.12.2017 - 17:49
Chłopcw, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:37.9919846.2151.78
2.PROCHOT, Bartosz08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:43.4416849.1854.26
3.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa1:44.4916349.3855.11
4.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa1:49.0614351.8757.19
5.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer1:49.4814251.1458.34
6.KARCZEWSKI, Mateusz08Uks Wawer1:53.7412652.981:00.76
7.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa2:00.6610656.221:04.44
8.KRUTOWICZ, Dominik08Ukp Polonia Warszawa2:02.2810158.021:04.26
9.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany Warszawa2:04.459658.921:05.53
10.WASILEWSKI, Mikołaj08MKP Warszawianka2:08.42881:01.791:06.63
11.RUNO, Daniel08Ukp Polonia Warszawa2:21.43651:07.761:13.67
12.FORCZAK, Franciszek08Ukp Polonia Warszawa2:24.39611:07.581:16.81
13.LEVULIS, Radvilas08Kauno Takas2:26.76581:09.681:17.08

10 lat

1.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.0823844.2047.88
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:34.8921844.4450.45
3.ZIOŁECKI, Beniamin07Ukp Polonia Warszawa1:35.8221145.8150.01
4.JANKOWSKI, Jakub07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:36.2820847.0349.25
5.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.6520046.0551.60
6.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:38.1619746.4651.70
7.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki1:39.8918747.6052.29
8.MIKITA, Damian07UKS RUCH Grudziądz1:40.1018547.0153.09
9.KAZANOWSKI, Dominik07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:41.7617648.7353.03
10.REDZYŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa1:43.5816748.5255.06
11.KULIK, Franciszek07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:44.0816549.2554.83
12.SITKIEWICZ, Bogusz07UKS G-8 Bielany Warszawa1:44.3316449.1355.20
13.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:46.7615351.1355.63
14.ŻĘGOTA, Igor07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:48.0214750.6357.39
15.PIOTROWSKI, Kacper07UKS Manta Warszawa Włochy1:50.0713951.2858.79
16.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki1:53.0712852.961:00.11
17.STARZYŃSKI, Szymon07Ukp Polonia Warszawa1:55.5512053.861:01.69
18.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa1:57.7111455.451:02.26
19.KAMIŃSKI, Filip07Uks Delfin Legionowo1:58.0111353.801:04.21
20.PATUCHA, Stanisław07Ukp Polonia Warszawa1:59.6010856.011:03.59
21.STAŃCZYK, Krzysztof07Ukp Polonia Warszawa2:04.719659.901:04.81
22.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka2:13.76771:00.661:13.10
DYSKW.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany Warszawa
K 16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.ŚWIDZIŃSKI, Kacper07Ukp Polonia Warszawa
K 4 - Cykl ruchowy inny niż jeden ruch ramion i jedno kopnięcie nogami

11 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.4530940.5243.93
2.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:24.7730639.1745.60
3.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka1:28.5126841.9346.58
4.LIUBERSKIS, Rytis06Kauno Pm1:30.8724843.0547.82
5.URBAŃSKI, Maciej06Ukp Polonia Warszawa1:38.7219346.2952.43
6.KAMIŃSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.8519346.2252.63
7.GWIZDAK, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa1:39.9818646.8753.11
8.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:41.1318047.2753.86
9.GLIŃSKI, Oskar06UKS G-8 Bielany Warszawa1:41.2217948.2253.00
10.RUTKOWSKI, Franciszek06MKP Warszawianka1:43.7516649.6254.13
11.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo1:45.9015748.8357.07
12.MACHEL, Piotr06UKS G-8 Bielany Warszawa1:47.2715150.8056.47
13.MIKOŁAJCZYK, Oskar06UKS 149 Łdź1:47.8114851.9255.89
14.ŁAZNOWSKI, Anatol06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:49.0514350.6658.39
15.STAWICKI, Filip06Ukp Polonia Warszawa1:49.5814152.5657.02
16.SZYMCZAK, Bartłomiej06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:51.2013552.3158.89
17.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:51.8813353.4858.40
18.WESTIN, Michał06UKS Manta Warszawa Włochy2:02.0110256.351:05.66
DYSKW.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka
K 15 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłaczonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:15.6643034.9640.70
2.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa1:19.7636737.6242.14
3.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.3432239.0244.32
4.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.5431938.6344.91
5.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:24.4430938.5245.92
6.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:24.5530840.8643.69
7.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.2030139.4745.73
8.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.2530039.6145.64
9.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.8324843.0247.81
10.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:31.2424542.3948.85
11.JURDA, Mikołaj05UKS 149 Łdź1:32.4323644.0548.38
12.GÓRKA, Oliwier05UKS G-8 Bielany Warszawa1:35.1321644.7850.35
13.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:35.1621644.3150.85
14.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKI, Maciek05UKS Meduza Warszawa1:40.5218348.0952.43
15.JURASZEK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:40.5718348.0952.48
16.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:40.9218148.2852.64
17.ZIELIŃSKI, Jakub05Uks Delfin Legionowo1:41.1118048.1153.00
18.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:41.5217848.1953.33
19.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:45.8915747.8658.03
DYSKW.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa
K 14 - Praca ng  w płaszczyźnie pionowej w dł /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

13 lat

1.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:14.8944335.3839.51
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.0244135.1839.84
3.KOZIEŃSKI, Oliwier04Klub Sportowy Wisła Puławy1:17.3740235.9941.38
4.ROGACKI, Michał04UKS 149 Łdź1:19.6636837.5242.14
5.URBAŃSKI, Filip04UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.7134138.3743.34
6.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki1:21.9933838.6543.34
7.KOWALCZYK, Jakub04UKS 149 Łdź1:22.2933438.4643.83
8.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:25.9329338.7747.16
9.MAJKOWSKI, Aleksander04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:27.8227540.2147.61
10.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:28.4726940.6447.83
11.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:28.5426840.4248.12
12.JAROSZYŃSKI, Michał04Ukp Polonia Warszawa1:30.3525243.6246.73
13.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:31.3124442.1049.21
14.MALUS, Jakub04Ukp Polonia Warszawa1:33.3722943.0150.36
15.JAGODZINSKI, Filip04Uks Wilanowia1:48.6314548.7459.89

14 lat

1.SKIBA, Jakub03Ukp Polonia Warszawa1:15.6143134.5641.05
2.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.9240936.1140.81
3.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.8239536.2841.54
4.PRAGA, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa1:23.3832137.6145.77
5.ZABORSKI, Karol03UKS Fala Nieporęt1:26.1029241.2344.87
6.ŁUKASZUK, Wojciech03Legia Warszawa1:34.1222343.8150.31
7.GŁUCHOWSKI, Mateusz03Uks Wawer1:34.2022344.0550.15

PKROGULIN, Bogdan01Legia Warszawa1:11.3151433.1338.18
PKSTWORZYJANEK, Marek02Ukp Polonia Warszawa1:16.0342434.8741.16
PKBIAŁECKI, Jan02Uks Victoria Jzefw1:21.8534037.4144.44


<< TOP >>
Konkurencja 15
01.12.2017 - 18:14
Dziewcząt, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:36.8517746.1056.1058.4156.24
DYSKW.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa
M 9 - Naprzemienna lub nierwnoczesna praza ng

11 lat

1.FORNAL, Hanna06UKS 149 Łdź3:14.9824343.0450.7151.6349.60
2.PRACZ, Wiktoria06UKS G-8 Bielany Warszawa3:22.0921840.5952.4454.8954.17
3.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa3:34.4118349.2656.9654.2153.98
4.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:46.2515648.2459.8558.8759.29
DYSKW.KRÓL, Gabriela06Klub Sportowy Wisła Puławy
M 11 - Brak dotknięcia ściany obydwiema rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.KAMOLA, Alicja06UKS G-8 Bielany Warszawa
M 6 - Nierwnoczesne przenoszenie ramion do przodu

12 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa2:37.3746332.9339.9442.3842.12
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa2:52.1635435.0543.1047.0147.00
3.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:08.7126841.5448.2551.0347.89
4.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa3:27.0320338.3449.3658.211:01.12

13 lat

1.POZNACHOWSKA, Nadia04Ukp Polonia Warszawa2:31.3852132.0338.4940.6840.18
2.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:50.5336435.4444.6946.0344.37
3.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:58.0532037.8346.8948.2745.06
4.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotw3:11.4625739.9051.6852.0947.79

14 lat

1.ZIELIŃSKA, Daria03Ukp Polonia Warszawa2:19.4566630.1634.9436.7837.57
2.HERBREDER, Gabriela03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:35.6647932.6239.6442.4440.96
3.JUREK, Michalina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:37.0046734.2140.1341.6840.98
4.CHĄCIAK, Sandra03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:51.6835735.3443.1947.0046.15
5.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin3:16.0723938.6648.8753.7954.75


<< TOP >>
Konkurencja 16
01.12.2017 - 18:26
Chłopcw, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:54.6126037.1644.0545.3948.01
2.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:20.9317043.8051.8655.5549.72
3.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa3:46.0811950.8458.761:01.4355.05
4.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka3:56.4910450.671:02.331:04.7358.76
DYSKW.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka
M 9 - Naprzemienna lub nierwnoczesna praza ng

11 lat

1.STYŚ, Aleksander06UKS JAGIELLONKA Warszawa2:34.5737533.6039.9140.5040.56
2.JANISZEWSKI, Mateusz06UKS 149 Łdź3:01.6623139.1747.0148.4647.02
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka3:02.2422939.4646.4848.9247.38
4.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:08.4920741.4349.0349.5648.47
5.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka3:08.6920639.2048.7150.2550.53
6.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin3:12.2719543.1649.2052.9047.01
7.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS Manta Warszawa Włochy3:24.4916243.3653.4354.9452.76
8.CZARNOMSKI, Mateusz06Ukp Polonia Warszawa3:30.9014742.9756.4457.0054.49
9.TABOR, Maksymilian06Ukp Polonia Warszawa3:59.3710151.861:03.151:04.8259.54

12 lat

1.MOCHNAL, Kacper05UKS 149 Łdź2:39.5434137.4442.8141.5037.79
2.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa2:43.6731633.3539.4743.5447.31
3.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa2:47.1829634.8843.7244.9843.60
4.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa3:01.5223139.4047.1848.8146.13
5.BARCHWIC, Jakub05UKS Manta Warszawa Włochy3:12.4519441.1251.2752.2847.78
6.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:37.0413548.7556.7558.2753.27
7.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa3:41.3712747.8157.2258.5057.84

13 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:12.2859929.3933.3134.4235.16
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:13.6758029.5233.6935.0135.45
3.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łdź2:20.6949730.1434.8836.9738.70
4.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS 149 Łdź2:27.4243231.5137.2039.5439.17
5.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:32.4739133.9539.1039.8039.62
6.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw2:35.1437133.5739.3841.4040.79
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:35.2237033.8139.3441.3040.77
8.GŁĄBIŃSKI, Kamil04UKS Pirania Targwek2:35.9236534.2340.2242.5338.94
9.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:40.7133431.8438.4844.3946.00
10.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:44.1531335.6342.2243.0043.30
11.JĘDRZEJKIEWICZ, Ignacy04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa2:58.5624339.5447.0348.1043.89

14 lat

1.URYNIUK, Paweł03UKS G-8 Bielany Warszawa2:06.7968027.9732.0233.2933.51
Wynik lepszy od Rekordu Polski 14 l
2.CWIEK, Wiktor03BUKS Warszawa2:15.0556229.4134.3035.7535.59
3.ANTCZAK, Bartosz03Ukp Polonia Warszawa2:21.3149131.0634.9537.5337.77
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:26.1444432.9736.6838.2238.27
5.ZIELIŃSKI, Maksymilian03UKS G-8 Bielany Warszawa2:29.2041732.6038.5738.8539.18
6.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka Wodny Park2:34.2637733.5839.4040.4840.80

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:05.8269627.9631.9032.8933.07
PKSAWICKI, Oskar01Legia Warszawa2:16.6754329.1233.6136.8837.06
PKPAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa2:17.1653730.3234.1235.3337.39
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:17.8952830.9235.0335.9935.95
PKKOWALCZYK, Michał02Ukp Polonia Warszawa2:21.0849331.2035.8237.2536.81
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa2:27.2943331.1137.0539.2139.92
PKZDANOWSKI, Filip02Uks Pingwiny2:27.9742729.8635.4240.3142.38
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:30.2740831.2536.9740.0841.97
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park2:39.4034233.9140.3142.0343.15
PKSTWORZYJANEK, Marek02Ukp Polonia Warszawa2:40.7933332.3739.5344.1444.75
PKWALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki2:42.8932033.6841.1244.4143.68


<< TOP >>
Konkurencja 17
01.12.2017 - 18:48
Dziewcząt, 100m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka1:45.7216652.6953.03
2.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany Warszawa1:48.9515153.6955.26
3.BOROWIEC, Barbara09UKS Manta Warszawa Włochy1:50.4814551.3259.16
4.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka1:50.8414455.7855.06
5.ZYGADLEWICZ, Hanna09MKP Warszawianka2:06.00981:03.321:02.68
6.MILEWSKA, Maja09MKP Warszawianka2:06.41971:01.231:05.18
7.MILEWSKA, Lena09MKP Warszawianka2:14.83801:06.151:08.68
8.TROSZKIEWICZ-KRZYCZKOWSKA, Kalina09UKS Meduza Warszawa2:22.69671:11.271:11.42
9.CZAJA, Hanna09MKP Warszawianka2:36.17511:14.741:21.43

9 lat

1.KONDRASIUK, Zofia08MKP Warszawianka1:32.71246
2.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.2823444.8749.41
3.SĘCZKOWSKA, Rża08UKS Posejdon Pułtusk1:36.8821545.9350.95
4.ŁUCZAK, Gabriela08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:46.5816251.7354.85
5.DYMERSKA, Hanna08UKS G-8 Bielany Warszawa1:49.0115151.5857.43
6.GAN, Mia08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:49.5514953.7355.82

10 lat

1.BROJANOWSKA, Natalia07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.6930142.6644.03
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:27.8528943.1444.71
3.TCHÓRZEWSKA, Magdalena07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:28.6928144.3344.36
4.RYZNAR, Katarzyna07UKS G-8 Bielany Warszawa1:30.0126944.7245.29
5.GOŁYŃSKA, Nikola07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:30.5326444.0946.44
6.TOMASZEWSKA, Maja07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:30.7026344.4346.27
7.ORASZEK, Karolina07Ukp Polonia Warszawa1:32.1125144.3647.75
8.DROZDOWSKA, Ines07UKS G-8 Bielany Warszawa1:35.1822746.0149.17
9.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:38.4720547.9750.50
10.MIKOŁAJCZUK, Maria07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:40.9019149.0851.82
11.VISOCKAITE, Ieva07Kauno Pm1:41.3018847.8253.48
12.GRILAUSKAITE, Gabija07Kauno Pm1:42.7918048.2654.53
13.KRAKOWSKA, Alicja07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:45.3816750.9854.40

11 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa1:16.9343137.7839.15
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:18.1341137.3740.76
3.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź1:18.2640938.1740.09
4.DRYNKOWSKA, Lena06UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.9039938.2940.61
5.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:21.4136340.2441.17
6.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.31339
7.KISIEL, Julia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.5033740.6442.86
8.OSTROWSKA, Nina06UKS 149 Łdź1:23.5533641.5542.00
9.DUZOWSKA, Martyna06UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:24.0933040.6143.48
10.PAWŁOWSKA, Lena06UKS 149 Łdź1:24.9732041.8043.17
11.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:25.0031941.1443.86
12.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:27.0529743.1643.89
13.PRÓBA, Oliwia06UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.9528843.9743.98
14.KACAR, Melis06Ukp Polonia Warszawa1:30.4526544.0146.44
15.SOBIECH, Marta06UKS 149 Łdź1:31.2725844.7446.53
16.SKOMORUCHA, Olga06Iuks Muszelka Warszawa1:32.7724546.1346.64
17.JARZYNA, Zuzanna06Ukp Polonia Warszawa1:36.1022147.7848.32
18.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa1:41.7118649.3952.32
19.STOSZKO, Maja06Iuks Muszelka Warszawa1:43.31178
20.NAGÓRKA, Justyna06UKS Fala Nieporęt1:49.7914853.8555.94
DYSKW.ZIĘBA, Gabriela06UKS G-8 Bielany Warszawa
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/

12 lat

1.WYSOCKA, Maria05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.4858533.8335.65
2.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:15.5845436.5439.04
3.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:16.6943538.3738.32
4.DZIADEK, Amelia05UKS Manta Warszawa Włochy1:18.2940937.5440.75
5.KOPICZYŃSKA, Karolina05UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.8238639.2940.53
6.JURKOWSKA, Iga05UKS "AZALIOWA"Gdańsk1:20.9237040.2840.64
7.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.6636039.4042.26
8.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:21.8835739.2642.62
9.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa1:22.4435039.8842.56
10.KOWALCZYK, Katarzyna05UKS 149 Łdź1:25.3931541.7943.60
11.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa1:26.0930742.1443.95
12.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne1:28.5528243.2045.35
13.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:29.4627443.2646.20
14.GRZEGORZEWSKA, Gabriela05UKS GOS Raszyn1:33.7923745.0748.72
15.KAWKA, Teresa05UKS G-8 Bielany Warszawa1:34.6123144.7549.86
DYSKW.MRÓZ, Karolina05Ukp Polonia Warszawa
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/

13 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:07.7963033.1834.61
2.WOŚ, Weronika04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.6545336.5039.15
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.6143636.2340.38
4.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw1:17.0642936.8340.23
5.MOSZCZYŃSKA, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:17.2642537.2140.05
6.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:18.6440338.5740.07
7.WEPS, Maja04Legia Warszawa1:20.1838038.4141.77
8.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno1:22.7434640.2942.45
9.RUTKOWSKA, Gabriela04Psp Swim Płock1:24.0033140.6443.36
10.HODUR, Paulina04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:26.6730141.9044.77
11.WOLF, Urszula04UKS GOS Raszyn1:27.9028941.8746.03
12.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:33.5323945.1548.38

14 lat

1.STANSBERRY, Liliane03UKS GOS Raszyn1:11.4453834.8736.57
2.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa1:12.3251935.1237.20
3.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno1:12.5151435.8936.62
4.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa1:14.1748135.6138.56
5.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.4047636.1838.22
6.BIDNIK, Karolina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.2446036.4238.82
7.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki1:17.1542737.5339.62
8.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.8937039.5841.31
9.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki1:21.5736139.2942.28

PKSKURA, Zuzanna02Ukp Polonia Warszawa1:21.5336238.1943.34


<< TOP >>
Konkurencja 18
01.12.2017 - 19:10
Chłopcw, 100m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09UKS Posejdon Pułtusk1:36.8615347.6449.22
2.KUCZYŃSKI, Franciszek09Uks Pingwiny1:47.5511252.8254.73
3.ZARZECKI, Mateusz09MKP Warszawianka1:58.178456.131:02.04
DYSKW.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka
G 3 - Nieutrzymanie pozycji na plecach /z wyjatkiem momentu wykonania nawrotu/

9 lat

1.ŁUBIŃSKI, Szymon08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:27.6520742.8944.76
2.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.5219443.2046.32
3.RÓŻYCKI, Jan08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:29.8419243.5246.32
4.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:31.0818442.9848.10
5.JÓŹWIAK, Tymoteusz08Psp Swim Płock1:32.1617845.3246.84
6.PROCHOT, Karol08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.3215148.4648.86
7.OKOŃ, Marcel08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.5415048.3849.16
8.TRAUTZEL, Maksymilian08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.1514747.9350.22
9.SZLENDAK-ROTER, Aleksander08Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.2214747.9350.29
10.WIDŁA, Piotr08UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.9414349.2949.65
11.MADEY, Ryszard08UKS GOS Raszyn1:39.1214348.6050.52
12.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany Warszawa1:41.7413249.7651.98
13.BOCHEŃSKI, Tomasz08Uks Wawer1:41.8413147.9653.88
14.KAMOLA, Tomasz08UKS G-8 Bielany Warszawa1:50.7710253.5557.22
15.RYDELEK, Szymon08MKP Warszawianka1:54.839255.4159.42
16.MIKIEWICZ, Igor08MKP Warszawianka1:57.508556.311:01.19
DYSKW.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka
G 6 - Nieciągła akcja nawrotu /np. niewykonanie nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem lub obydwoma ramionami jednocześnie/
DYSKW.LEVULIS, Radvilas08Kauno Takas
G 7 - Brak pozycji na plecach przy opuszcaniu ściany nawrotowej

10 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:21.7925440.4941.30
2.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa1:24.0123540.4643.55
3.CUR, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:24.5123041.1443.37
4.ŚLESIK, Oskar07UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.9122741.0443.87
5.DUBLEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.4721542.2744.20
6.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki1:27.2720942.4444.83
7.CYGAŃSKI, Krzysztof07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:27.4920843.7243.77
8.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.0720443.7844.29
9.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:28.6020043.2445.36
10.JANKOWSKI, Jakub07UKS JAGIELLONKA Warszawa1:28.6220044.3744.25
11.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:28.8619842.9745.89
12.TOBIASZ, Kacper07UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.1419643.0846.06
13.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:29.7519244.4245.33
14.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:30.4618844.4845.98
15.NAWARA, Kacper07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:30.9218545.0645.86
16.MIKITA, Damian07UKS RUCH Grudziądz1:31.3118343.5947.72
17.PUTEK, Patryk07UKS G-8 Bielany Warszawa1:32.2717743.9448.33
18.STAŃCZAK, Stanisław07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:35.8715846.1749.70
19.RAKAUSKAS, Tauras07Kauno Pm1:36.4615546.1950.27
20.IWASZKIEWICZ, Jan07MKP Warszawianka1:36.9615247.7649.20
21.SZUSTOWICZ, Maksymilian07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:37.7314947.3850.35
22.KRAMER, Piotr07MKP Warszawianka1:38.2014747.4550.75
23.MAŁECKI, Mikołaj07UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.5714546.5252.05
24.RING, Michał07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.7114449.0949.62
25.PEZOWICZ, Wiktor07UKS Manta Warszawa Włochy1:38.8114447.4151.40
26.STĘPNIAK, Adam07Psp Swim Płock1:40.0213947.9252.10
27.NALEŻYTY, Bartłomiej07Ukp Polonia Warszawa1:42.5912950.1352.46
28.SOWA, Bruno07Ukp Polonia Warszawa1:43.6012551.1952.41
29.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:48.6310852.0356.60
30.SOKOŁOWSKI, Dawid07Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:50.0210454.4855.54

11 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:11.4938134.8736.62
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.1232836.9038.22
3.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.9430637.5139.43
4.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.9127338.8941.02
5.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:21.0026239.1541.85
6.JANISZEWSKI, Mateusz06UKS 149 Łdź1:21.3125939.7841.53
7.BRZOZOWSKI, Bartosz06UKS G-8 Bielany Warszawa1:21.6125638.9042.71
8.FILIPIUK, Krzysztof06Uks Victoria Jzefw1:22.2925039.9742.32
9.KOZIŃSKI, Jan06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:23.3124140.3642.95
10.MRÓWCZYŃSKI, Daniel06UKS G-8 Bielany Warszawa1:24.0923441.4942.60
11.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:24.9222740.5344.39
12.POLKOWSKI, Krzysztof06Ukp Polonia Warszawa1:24.9322741.0143.92
13.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:25.0722641.6943.38
14.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa1:27.6520743.4244.23
15.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia1:28.0820342.2845.80
16.OKRASA, Maksymilian06MKS Piaseczno1:28.6020042.8245.78
17.STEĆ, Oliwier06Iuks Muszelka Warszawa1:28.8719842.4946.38
18.PATEJKO, Kamil06Uks Victoria Jzefw1:29.7119343.0946.62
19.KAZUKIEWICZ, Daniel06MKP Warszawianka1:33.1117246.4346.68
20.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne1:33.3317145.6447.69
21.KRZESIAK, Oskar06MKP Warszawianka1:37.0515247.9649.09
22.SZYMCZAK, Bartłomiej06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:38.8014448.0850.72
23.LARYŚ, Jerzy06Iuks Muszelka Warszawa1:40.1313848.1252.01
24.LUBASZKA, Łukasz06MKP Warszawianka1:42.7612847.2455.52
25.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:47.1411352.8054.34

12 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.8437534.8736.97
2.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:14.8233235.5539.27
3.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:15.2832635.7339.55
4.CZEREDYS, Eryk05Ukp Polonia Warszawa1:15.5232336.9938.53
5.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:15.6232235.9039.72
6.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:17.1430337.8039.34
7.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:17.8429537.7740.07
8.WASIAK, Szymon05Uks 190 Łdź1:18.3628939.3838.98
9.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:19.7027538.7440.96
10.SZCZĘSNY, Stanisław05UKS V Łomianki1:20.1427039.4140.73
11.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:20.8426339.0741.77
12.PAWLIKOWSKI, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:21.4325839.4841.95
13.MASTALERZ, Filip05MKS Piaseczno1:23.1624239.4843.68
14.JURDA, Mikołaj05UKS 149 Łdź1:23.2224142.4240.80
15.BARANOWSKI, Paweł05Psp Swim Płock1:24.1823341.2042.98
16.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:25.1122640.9444.17
17.CHMIELEWSKI, Eryk05Psp Swim Płock1:27.5020842.4645.04
18.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:30.5918744.7545.84
19.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa1:31.1518445.4145.74
20.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa1:35.3616046.9548.41
21.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:36.0715746.9049.17

13 lat

1.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.3747632.6733.70
2.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.6143133.1535.46
3.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS 149 Łdź1:09.8740834.5035.37
4.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:10.2740133.9336.34
5.GROTOWSKI, Piotr04UKS 149 Łdź1:10.3540034.5235.83
6.KOWALCZYK, Jakub04UKS 149 Łdź1:13.3535335.7137.64
7.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki1:13.6834835.4338.25
8.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:15.5832238.3437.24
9.KOŁBUŚ, Jakub04Uks Pingwiny1:16.0531636.7539.30
10.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.3131337.8338.48
11.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.2028038.4240.78
12.WROBLEWSKI, Konrad04Uks Pingwiny1:19.9027338.7341.17
13.KOSMALSKI, Krzysztof04UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.3026939.2241.08
14.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa1:31.3518245.0446.31
15.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:31.9117944.4547.46
16.SKRODZKI, Adam04Uks Victoria Jzefw1:32.6017544.6647.94

14 lat

1.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.6156730.0332.58
2.WOJTASIAK, Michał03MUKP Warszawianka Wodny Park1:05.2150231.8833.33
3.KOWALCZYK, Piotr03Ukp Polonia Warszawa1:05.9348631.8734.06
4.ANTCZAK, Bartosz03Ukp Polonia Warszawa1:06.1248232.5833.54
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa1:08.3343633.4334.90
6.MAKRETSKI, Matsvei03Bntu.Minsk1:08.6843032.9235.76
7.SKIBA, Jakub03Ukp Polonia Warszawa1:10.5539634.6535.90
8.PRZYSTAŁ, Adam03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.8937534.2337.66
9.GRZEGRZÓLKA, Albert03UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.2134136.5837.63
10.MŁYNARCZYK, Antoni03Legia Warszawa1:30.2918941.0449.25

PKGRIGAITIS, Erikas02Kauno Pm59.3866528.6830.70
PKMIESZKUNIEC, Szymon02Uks Victoria Jzefw1:05.3549931.6533.70
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka Wodny Park1:07.2245832.8034.42
PKMOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targwek1:07.7444832.6535.09
PKBORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotw1:08.2743833.6334.64
PKPRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka Wodny Park1:10.0240634.0036.02
PKJAROSZEWSKI, Łukasz02Ukp Polonia Warszawa1:10.9439034.9436.00
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka1:35.5915947.3248.27


<< TOP >>
Konkurencja 19
01.12.2017 - 19:42
Dziewcząt, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.MICHALSKA, Pola07UKS G-8 Bielany Warszawa5:35.95348
50m:
100m:
36.75
1:19.10
36.75
42.35
150m:
200m:
2:02.53
2:46.91
43.43
44.38
250m:
300m:
3:30.05
4:13.71
43.14
43.66
350m:
400m:
4:56.27
5:35.95
42.56
39.68
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka6:03.25275
50m:
100m:
40.55
1:27.81
40.55
47.26
150m:
200m:
2:15.54
3:02.72
47.73
47.18
250m:
300m:
3:49.20
4:36.07
46.48
46.87
350m:
400m:
5:20.83
6:03.25
44.76
42.42
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno6:11.28258
50m:
100m:
38.81
1:25.37
38.81
46.56
150m:
200m:
2:13.25
3:01.15
47.88
47.90
250m:
300m:
3:49.32
4:38.16
48.17
48.84
350m:
400m:
5:26.50
6:11.28
48.34
44.78
4.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:22.89235
50m:
100m:
43.81
1:33.60
43.81
49.79
150m:
200m:
2:22.11
3:12.26
48.51
50.15
250m:
300m:
4:01.61
4:50.90
49.35
49.29
350m:
400m:
5:38.96
6:22.89
48.06
43.93
5.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:30.82221
50m:
100m:
42.65
1:32.90
42.65
50.25
150m:
200m:
2:23.61
3:14.10
50.71
50.49
250m:
300m:
4:04.14
4:55.55
50.04
51.41
350m:
400m:
5:45.06
6:30.82
49.51
45.76
6.DUBAN, Justyna07UKS GOS Raszyn6:39.00208
50m:
100m:
42.84
1:34.53
42.84
51.69
150m:
200m:
2:26.61
3:19.27
52.08
52.66
250m:
300m:
4:11.34
5:02.52
52.07
51.18
350m:
400m:
5:54.80
6:39.00
52.28
44.20
7.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno6:39.67207
50m:
100m:
41.62
1:31.42
41.62
49.80
150m:
200m:
2:22.42
3:14.53
51.00
52.11
250m:
300m:
4:05.39
4:58.50
50.86
53.11
350m:
400m:
5:50.20
6:39.67
51.70
49.47

11 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa4:59.96489
50m:
100m:
33.85
1:10.78
33.85
36.93
150m:
200m:
1:49.08
2:27.52
38.30
38.44
250m:
300m:
3:06.19
3:45.13
38.67
38.94
350m:
400m:
4:23.52
4:59.96
38.39
36.44
2.GORCZYCA, Gabriela06Solne Miasto Wieliczka5:09.65445
50m:
100m:
33.89
1:12.57
33.89
38.68
150m:
200m:
1:52.53
2:32.77
39.96
40.24
250m:
300m:
3:13.02
3:52.86
40.25
39.84
350m:
400m:
4:32.16
5:09.65
39.30
37.49
3.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:13.58428
50m:
100m:
34.45
1:13.38
34.45
38.93
150m:
200m:
1:51.42
2:33.39
38.04
41.97
250m:
300m:
3:12.97
3:53.96
39.58
40.99
350m:
400m:
4:34.81
5:13.58
40.85
38.77
4.GOMUŁKA, Weronika06Uks 190 Łdź5:15.84419
50m:
100m:
36.36
1:15.58
36.36
39.22
150m:
200m:
1:55.85
2:36.15
40.27
40.30
250m:
300m:
3:16.58
3:56.97
40.43
40.39
350m:
400m:
4:37.50
5:15.84
40.53
38.34
5.OSTROWSKA, Nina06UKS 149 Łdź5:19.98403
50m:
100m:
36.11
1:18.04
36.11
41.93
150m:
200m:
1:58.96
2:40.08
40.92
41.12
250m:
300m:
3:20.37
4:01.25
40.29
40.88
350m:
400m:
4:41.00
5:19.98
39.75
38.98
6.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka5:23.55390
50m:
100m:
36.75
1:18.30
36.75
41.55
150m:
200m:
1:59.49
2:41.84
41.19
42.35
250m:
300m:
3:23.79
4:05.85
41.95
42.06
350m:
400m:
4:46.28
5:23.55
40.43
37.27
7.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw5:25.03385
50m:
100m:
34.44
1:13.51
34.44
39.07
150m:
200m:
1:54.95
2:35.83
41.44
40.88
250m:
300m:
3:17.99
3:59.73
42.16
41.74
350m:
400m:
4:43.47
5:25.03
43.74
41.56
8.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:34.93351
50m:
100m:
37.16
1:20.49
37.16
43.33
150m:
200m:
2:04.09
2:47.52
43.60
43.43
250m:
300m:
3:30.42
4:13.32
42.90
42.90
350m:
400m:
4:55.63
5:34.93
42.31
39.30
9.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:35.38350
50m:
100m:
36.37
1:18.69
36.37
42.32
150m:
200m:
2:01.11
2:44.49
42.42
43.38
250m:
300m:
3:27.12
4:11.17
42.63
44.05
350m:
400m:
4:53.90
5:35.38
42.73
41.48
10.OSIAK, Julia06MKP Warszawianka5:36.04348
50m:
100m:
35.17
1:16.32
35.17
41.15
150m:
200m:
1:58.99
2:42.40
42.67
43.41
250m:
300m:
3:26.12
4:09.66
43.72
43.54
350m:
400m:
4:53.46
5:36.04
43.80
42.58
11.JAGODZIŃSKA, Klaudia06UKS G-8 Bielany Warszawa5:38.50340
50m:
100m:
36.68
1:17.40
36.68
40.72
150m:
200m:
2:00.55
2:44.85
43.15
44.30
250m:
300m:
3:28.18
4:13.18
43.33
45.00
350m:
400m:
4:57.07
5:38.50
43.89
41.43
12.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:44.85322
50m:
100m:
39.31
1:23.76
39.31
44.45
150m:
200m:
2:08.48
2:52.91
44.72
44.43
250m:
300m:
3:37.35
4:22.09
44.44
44.74
350m:
400m:
5:05.08
5:44.85
42.99
39.77
13.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka5:46.41318
50m:
100m:
38.69
1:22.60
38.69
43.91
150m:
200m:
2:07.58
2:52.29
44.98
44.71
250m:
300m:
3:36.82
4:21.43
44.53
44.61
350m:
400m:
5:05.91
5:46.41
44.48
40.50
14.HASIUK, Anastazja06Uks Victoria Jzefw5:47.08316
50m:
100m:
36.67
1:20.19
36.67
43.52
150m:
200m:
2:05.04
2:50.72
44.85
45.68
250m:
300m:
3:36.30
4:21.47
45.58
45.17
350m:
400m:
5:04.45
5:47.08
42.98
42.63
15.IZBICKA, Dominika06Uks Victoria Jzefw5:51.18305
50m:
100m:
38.80
1:23.69
38.80
44.89
150m:
200m:
2:09.25
2:53.99
45.56
44.74
250m:
300m:
3:39.58
4:25.39
45.59
45.81
350m:
400m:
5:10.74
5:51.18
45.35
40.44
16.WALCZAK, Barbara06UKS G-8 Bielany Warszawa5:52.84300
50m:
100m:
39.33
1:24.12
39.33
44.79
150m:
200m:
2:09.35
2:54.44
45.23
45.09
250m:
300m:
3:40.00
4:25.84
45.56
45.84
350m:
400m:
5:10.85
5:52.84
45.01
41.99
17.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt5:58.96285
50m:
100m:
39.89
1:25.42
39.89
45.53
150m:
200m:
2:11.08
2:58.02
45.66
46.94
250m:
300m:
3:45.17
4:31.31
47.15
46.14
350m:
400m:
5:17.26
5:58.96
45.95
41.70
18.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno6:02.68277
50m:
100m:
40.32
1:25.83
40.32
45.51
150m:
200m:
2:12.50
2:58.44
46.67
45.94
250m:
300m:
3:45.38
4:32.17
46.94
46.79
350m:
400m:
5:18.75
6:02.68
46.58
43.93
19.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:10.92259
50m:
100m:
41.97
1:29.42
41.97
47.45
150m:
200m:
2:17.68
3:05.56
48.26
47.88
250m:
300m:
3:53.36
4:41.44
47.80
48.08
350m:
400m:
5:27.31
6:10.92
45.87
43.61
20.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa6:13.54253
50m:
100m:
39.36
1:26.86
39.36
47.50
150m:
200m:
2:14.12
3:02.14
47.26
48.02
250m:
300m:
3:51.29
4:40.46
49.15
49.17
350m:
400m:
5:29.03
6:13.54
48.57
44.51
21.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:30.28222
50m:
100m:
42.07
1:33.20
42.07
51.13
150m:
200m:
2:22.36
3:13.13
49.16
50.77
250m:
300m:
4:01.28
4:50.96
48.15
49.68
350m:
400m:
5:40.30
6:30.28
49.34
49.98

12 lat

1.MARCINKOWSKA, Maja05UKS 149 Łdź4:57.12504
50m:
100m:
34.27
1:11.87
34.27
37.60
150m:
200m:
1:49.66
2:27.26
37.79
37.60
250m:
300m:
3:05.54
3:43.86
38.28
38.32
350m:
400m:
4:21.46
4:57.12
37.60
35.66
2.WOLSKA, Pola05Ukp Polonia Warszawa4:59.84490
50m:
100m:
33.87
1:11.82
33.87
37.95
150m:
200m:
1:50.87
2:29.95
39.05
39.08
250m:
300m:
3:08.44
3:47.17
38.49
38.73
350m:
400m:
4:25.46
4:59.84
38.29
34.38
3.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:02.13479
50m:
100m:
34.35
1:12.62
34.35
38.27
150m:
200m:
1:51.90
2:30.28
39.28
38.38
250m:
300m:
3:09.00
3:47.41
38.72
38.41
350m:
400m:
4:26.41
5:02.13
39.00
35.72
4.KOSSOWSKA, Julita05Uks 190 Łdź5:03.92470
50m:
100m:
33.40
1:11.85
33.40
38.45
150m:
200m:
1:51.08
2:30.52
39.23
39.44
250m:
300m:
3:10.19
3:49.16
39.67
38.97
350m:
400m:
4:27.53
5:03.92
38.37
36.39
5.KULIK, Julia05UKS GOS Raszyn5:04.22469
50m:
100m:
33.16
1:12.08
33.16
38.92
150m:
200m:
1:51.11
2:30.72
39.03
39.61
250m:
300m:
3:09.33
3:49.00
38.61
39.67
350m:
400m:
4:27.56
5:04.22
38.56
36.66
6.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa5:05.82462
50m:
100m:
33.93
1:12.88
33.93
38.95
150m:
200m:
1:51.63
2:30.99
38.75
39.36
250m:
300m:
3:09.93
3:50.02
38.94
40.09
350m:
400m:
4:28.61
5:05.82
38.59
37.21
7.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:14.03426
50m:
100m:
35.11
1:14.78
35.11
39.67
150m:
200m:
1:55.09
2:35.40
40.31
40.31
250m:
300m:
3:15.84
3:56.33
40.44
40.49
350m:
400m:
4:36.16
5:14.03
39.83
37.87
8.JASTRZĄBEK, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:17.28413
50m:
100m:
34.71
1:15.47
34.71
40.76
150m:
200m:
1:56.23
2:37.73
40.76
41.50
250m:
300m:
3:18.65
3:59.70
40.92
41.05
350m:
400m:
4:40.34
5:17.28
40.64
36.94
9.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:20.95399
50m:
100m:
35.35
1:15.65
35.35
40.30
150m:
200m:
1:56.91
2:37.72
41.26
40.81
250m:
300m:
3:18.43
3:59.86
40.71
41.43
350m:
400m:
4:40.16
5:20.95
40.30
40.79
10.DUBAN, Aleksandra05UKS GOS Raszyn5:23.39390
50m:
100m:
35.63
1:16.37
35.63
40.74
150m:
200m:
1:57.47
2:39.01
41.10
41.54
250m:
300m:
3:20.06
4:02.17
41.05
42.11
350m:
400m:
4:43.23
5:23.39
41.06
40.16
11.OSTASZEWSKA, Amelia05MKS Piaseczno5:23.56390
50m:
100m:
37.06
1:17.91
37.06
40.85
150m:
200m:
2:00.17
2:42.42
42.26
42.25
250m:
300m:
3:24.17
4:05.63
41.75
41.46
350m:
400m:
4:46.33
5:23.56
40.70
37.23
12.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno5:45.78319
50m:
100m:
38.07
1:21.76
38.07
43.69
150m:
200m:
2:07.22
2:51.27
45.46
44.05
250m:
300m:
3:36.39
4:20.89
45.12
44.50
350m:
400m:
5:04.58
5:45.78
43.69
41.20
13.KAZUBA, Martyna05Uks 190 Łdź5:49.58309
50m:
100m:
37.08
1:20.10
37.08
43.02
150m:
200m:
2:05.89
2:52.27
45.79
46.38
250m:
300m:
3:37.90
4:24.35
45.63
46.45
350m:
400m:
5:09.96
5:49.58
45.61
39.62
14.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne5:58.51286
50m:
100m:
38.71
1:23.64
38.71
44.93
150m:
200m:
2:09.49
2:55.36
45.85
45.87
250m:
300m:
3:42.00
4:28.61
46.64
46.61
350m:
400m:
5:15.46
5:58.51
46.85
43.05
15.RZEPECKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk6:49.30192
50m:
100m:
40.49
1:29.22
40.49
48.73
150m:
200m:
2:21.74
3:14.55
52.52
52.81
250m:
300m:
4:08.91
5:02.94
54.36
54.03
350m:
400m:
5:57.17
6:49.30
54.23
52.13
16.KACZYŃSKA, Nadia05UKS "AZALIOWA"Gdańsk7:18.36156
50m:
100m:
41.98
1:32.98
41.98
51.00
150m:
200m:
2:30.41
3:29.25
57.43
58.84
250m:
300m:
4:27.68
5:26.37
58.43
58.69
350m:
400m:
6:22.87
7:18.36
56.50
55.49

13 lat

1.WRZESIŃSKA, Wiktoria04Uks 190 Łdź4:43.57579
50m:
100m:
33.13
1:08.99
33.13
35.86
150m:
200m:
1:45.79
2:22.34
36.80
36.55
250m:
300m:
2:59.07
3:34.59
36.73
35.52
350m:
400m:
4:10.22
4:43.57
35.63
33.35
2.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa4:43.61579
50m:
100m:
32.05
1:06.85
32.05
34.80
150m:
200m:
1:43.08
2:20.03
36.23
36.95
250m:
300m:
2:57.29
3:34.52
37.26
37.23
350m:
400m:
4:10.24
4:43.61
35.72
33.37
3.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:59.04494
50m:
100m:
32.69
1:09.04
32.69
36.35
150m:
200m:
1:46.15
2:23.90
37.11
37.75
250m:
300m:
3:02.80
3:41.99
38.90
39.19
350m:
400m:
4:21.51
4:59.04
39.52
37.53
4.BIDNIK, Wiktoria04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:03.37473
50m:
100m:
32.77
1:09.94
32.77
37.17
150m:
200m:
1:48.18
2:27.14
38.24
38.96
250m:
300m:
3:05.78
3:45.67
38.64
39.89
350m:
400m:
4:24.54
5:03.37
38.87
38.83
5.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotw5:03.78471
50m:
100m:
33.46
1:11.68
33.46
38.22
150m:
200m:
1:50.28
2:29.33
38.60
39.05
250m:
300m:
3:08.78
3:47.91
39.45
39.13
350m:
400m:
4:26.94
5:03.78
39.03
36.84
6.GOMUŁKA, Natalia04Uks 190 Łdź5:04.52468
50m:
100m:
35.57
1:13.84
35.57
38.27
150m:
200m:
1:52.42
2:31.06
38.58
38.64
250m:
300m:
3:09.61
3:48.16
38.55
38.55
350m:
400m:
4:26.98
5:04.52
38.82
37.54
7.BRYWCZYŃSKA, Helena04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:06.16460
50m:
100m:
33.30
1:11.30
33.30
38.00
150m:
200m:
1:51.13
2:30.69
39.83
39.56
250m:
300m:
3:11.38
3:51.02
40.69
39.64
350m:
400m:
4:31.39
5:06.16
40.37
34.77
8.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław5:10.65441
50m:
100m:
33.54
1:12.09
33.54
38.55
150m:
200m:
1:52.25
2:32.49
40.16
40.24
250m:
300m:
3:13.26
3:53.37
40.77
40.11
350m:
400m:
4:33.60
5:10.65
40.23
37.05
9.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki5:12.12434
50m:
100m:
35.62
1:14.75
35.62
39.13
150m:
200m:
1:55.62
2:36.21
40.87
40.59
250m:
300m:
3:16.38
3:56.95
40.17
40.57
350m:
400m:
4:35.29
5:12.12
38.34
36.83
10.DUBAN, Karolina04UKS GOS Raszyn5:20.32402
50m:
100m:
35.11
1:15.34
35.11
40.23
150m:
200m:
1:57.27
2:38.72
41.93
41.45
250m:
300m:
3:20.23
4:02.19
41.51
41.96
350m:
400m:
4:42.09
5:20.32
39.90
38.23
11.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:22.64393
50m:
100m:
35.59
1:15.82
35.59
40.23
150m:
200m:
1:57.12
2:38.29
41.30
41.17
250m:
300m:
3:19.52
4:01.22
41.23
41.70
350m:
400m:
4:42.28
5:22.64
41.06
40.36

14 lat

1.KAWKA, Nina03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:33.54645
50m:
100m:
31.33
1:05.89
31.33
34.56
150m:
200m:
1:40.78
2:15.69
34.89
34.91
250m:
300m:
2:50.41
3:25.59
34.72
35.18
350m:
400m:
4:00.12
4:33.54
34.53
33.42
2.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:49.62544
50m:
100m:
31.73
1:06.60
31.73
34.87
150m:
200m:
1:42.91
2:20.06
36.31
37.15
250m:
300m:
2:57.30
3:35.34
37.24
38.04
350m:
400m:
4:12.80
4:49.62
37.46
36.82
3.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa4:59.33492
50m:
100m:
32.93
1:09.99
32.93
37.06
150m:
200m:
1:47.86
2:26.35
37.87
38.49
250m:
300m:
3:04.75
3:43.90
38.40
39.15
350m:
400m:
4:22.57
4:59.33
38.67
36.76

PKPOLAŃSKA, Aleksandra00UKS GOS Raszyn4:25.07709
50m:
100m:
31.09
1:04.99
31.09
33.90
150m:
200m:
1:38.56
2:12.32
33.57
33.76
250m:
300m:
2:45.41
3:19.11
33.09
33.70
350m:
400m:
3:52.36
4:25.07
33.25
32.71
PKJANKOWSKA, Klaudia98Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:28.50683
50m:
100m:
31.32
1:04.85
31.32
33.53
150m:
200m:
1:38.83
2:12.52
33.98
33.69
250m:
300m:
2:46.15
3:20.43
33.63
34.28
350m:
400m:
3:54.28
4:28.50
33.85
34.22
PKPOGORZELSKA, Inez00UKS GOS Raszyn4:40.29600
50m:
100m:
31.69
1:06.59
31.69
34.90
150m:
200m:
1:41.83
2:17.73
35.24
35.90
250m:
300m:
2:53.45
3:29.45
35.72
36.00
350m:
400m:
4:05.13
4:40.29
35.68
35.16
PKWOJTANEK, Wiktoria01UKS GOS Raszyn4:46.98559
50m:
100m:
32.56
1:08.49
32.56
35.93
150m:
200m:
1:44.82
2:21.03
36.33
36.21
250m:
300m:
2:57.63
3:34.58
36.60
36.95
350m:
400m:
4:11.64
4:46.98
37.06
35.34
PKKURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targwek4:51.56533
50m:
100m:
32.98
1:09.07
32.98
36.09
150m:
200m:
1:45.95
2:22.82
36.88
36.87
250m:
300m:
3:00.48
3:38.12
37.66
37.64
350m:
400m:
4:15.07
4:51.56
36.95
36.49
PKCHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targwek4:53.21524
50m:
100m:
33.51
1:09.92
33.51
36.41
150m:
200m:
1:46.75
2:24.68
36.83
37.93
250m:
300m:
3:01.97
3:39.97
37.29
38.00
350m:
400m:
4:17.27
4:53.21
37.30
35.94


<< TOP >>
Konkurencja 20
01.12.2017 - 20:26
Chłopcw, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:21.99319
50m:
100m:
35.84
1:16.84
35.84
41.00
150m:
200m:
1:58.07
2:39.19
41.23
41.12
250m:
300m:
3:19.90
4:01.21
40.71
41.31
350m:
400m:
4:42.44
5:21.99
41.23
39.55
2.KOZŁOWSKI, Iwo07Ukp Polonia Warszawa5:37.70276
50m:
100m:
38.01
1:20.98
38.01
42.97
150m:
200m:
2:04.37
2:47.81
43.39
43.44
250m:
300m:
3:31.15
4:14.52
43.34
43.37
350m:
400m:
4:57.51
5:37.70
42.99
40.19
3.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:46.66255
50m:
100m:
39.37
1:23.38
39.37
44.01
150m:
200m:
2:08.03
2:53.15
44.65
45.12
250m:
300m:
3:38.00
4:22.58
44.85
44.58
350m:
400m:
5:06.78
5:46.66
44.20
39.88
4.GARWULEWSKI, Bartłomiej07UKS G-8 Bielany Warszawa5:48.73251
50m:
100m:
39.67
1:25.60
39.67
45.93
150m:
200m:
2:11.19
2:55.34
45.59
44.15
250m:
300m:
3:39.66
4:24.30
44.32
44.64
350m:
400m:
5:08.49
5:48.73
44.19
40.24
5.WIŚNIEWSKI, Jakub07UKS G-8 Bielany Warszawa5:50.82246
50m:
100m:
38.94
1:24.60
38.94
45.66
150m:
200m:
2:09.86
2:56.21
45.26
46.35
250m:
300m:
3:41.60
4:26.82
45.39
45.22
350m:
400m:
5:10.72
5:50.82
43.90
40.10
6.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:03.19222
50m:
100m:
40.30
1:26.32
40.30
46.02
150m:
200m:
2:13.55
3:00.58
47.23
47.03
250m:
300m:
3:48.38
4:34.80
47.80
46.42
350m:
400m:
5:21.26
6:03.19
46.46
41.93
7.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa6:05.56218
50m:
100m:
39.35
1:26.76
39.35
47.41
150m:
200m:
2:14.37
3:03.14
47.61
48.77
250m:
300m:
3:49.65
4:37.56
46.51
47.91
350m:
400m:
5:23.30
6:05.56
45.74
42.26
8.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka6:14.47202
50m:
100m:
39.84
1:26.72
39.84
46.88
150m:
200m:
2:15.85
3:04.16
49.13
48.31
250m:
300m:
3:53.38
4:40.82
49.22
47.44
350m:
400m:
5:29.59
6:14.47
48.77
44.88
DYSKW.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka5:13.30346
50m:
100m:
36.33
1:16.41
36.33
40.08
150m:
200m:
1:56.51
2:36.72
40.10
40.21
250m:
300m:
3:15.73
3:55.35
39.01
39.62
350m:
400m:
4:35.20
5:13.30
39.85
38.10
2.BRZÓSKA, Jan06UKS G-8 Bielany Warszawa5:18.94328
50m:
100m:
35.33
1:16.43
35.33
41.10
150m:
200m:
1:57.42
2:38.60
40.99
41.18
250m:
300m:
3:19.26
4:00.79
40.66
41.53
350m:
400m:
4:40.93
5:18.94
40.14
38.01
3.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin5:34.81283
50m:
100m:
37.20
1:18.64
37.20
41.44
150m:
200m:
2:02.15
2:46.01
43.51
43.86
250m:
300m:
3:29.96
4:13.26
43.95
43.30
350m:
400m:
4:56.09
5:34.81
42.83
38.72
4.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka5:36.53279
50m:
100m:
36.92
1:18.01
36.92
41.09
150m:
200m:
2:01.72
2:45.55
43.71
43.83
250m:
300m:
3:30.10
4:13.19
44.55
43.09
350m:
400m:
4:56.39
5:36.53
43.20
40.14
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:39.27272
50m:
100m:
37.14
1:19.72
37.14
42.58
150m:
200m:
2:02.59
2:46.69
42.87
44.10
250m:
300m:
3:31.55
4:15.94
44.86
44.39
350m:
400m:
4:59.17
5:39.27
43.23
40.10
6.GAWLIK, Kacper06UKS JAGIELLONKA Warszawa5:41.07268
50m:
100m:
37.56
1:22.05
37.56
44.49
150m:
200m:
2:07.07
2:51.93
45.02
44.86
250m:
300m:
3:37.07
4:21.57
45.14
44.50
350m:
400m:
5:02.95
5:41.07
41.38
38.12
7.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:43.93261
50m:
100m:
36.32
1:18.48
36.32
42.16
150m:
200m:
2:02.23
2:47.82
43.75
45.59
250m:
300m:
3:32.50
4:17.20
44.68
44.70
350m:
400m:
5:01.97
5:43.93
44.77
41.96
8.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka5:44.35261
50m:
100m:
38.09
1:21.47
38.09
43.38
150m:
200m:
2:06.25
2:51.28
44.78
45.03
250m:
300m:
3:35.73
4:19.81
44.45
44.08
350m:
400m:
5:02.90
5:44.35
43.09
41.45
9.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka5:50.72247
50m:
100m:
39.39
1:24.23
39.39
44.84
150m:
200m:
2:09.78
2:55.70
45.55
45.92
250m:
300m:
3:40.19
4:24.81
44.49
44.62
350m:
400m:
5:08.70
5:50.72
43.89
42.02
10.KUBIAK, Olivier06UKS G-8 Bielany Warszawa5:55.64236
50m:
100m:
40.44
1:25.46
40.44
45.02
150m:
200m:
2:11.68
2:57.64
46.22
45.96
250m:
300m:
3:43.20
4:28.75
45.56
45.55
350m:
400m:
5:13.54
5:55.64
44.79
42.10
11.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia5:57.29233
50m:
100m:
39.65
1:25.79
39.65
46.14
150m:
200m:
2:11.73
2:58.13
45.94
46.40
250m:
300m:
3:43.78
4:28.31
45.65
44.53
350m:
400m:
5:14.91
5:57.29
46.60
42.38
12.JEDLIŃSKI, Mateusz06Uks Pingwiny5:57.47233
50m:
100m:
38.03
1:22.61
38.03
44.58
150m:
200m:
2:09.32
2:56.18
46.71
46.86
250m:
300m:
3:42.41
4:27.92
46.23
45.51
350m:
400m:
5:13.47
5:57.47
45.55
44.00
13.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka6:06.23216
50m:
100m:
40.69
1:27.11
40.69
46.42
150m:
200m:
2:14.06
3:00.55
46.95
46.49
250m:
300m:
3:48.02
4:35.49
47.47
47.47
350m:
400m:
5:23.09
6:06.23
47.60
43.14
14.MADEY, Konrad06UKS GOS Raszyn6:06.88215
50m:
100m:
38.15
1:23.47
38.15
45.32
150m:
200m:
2:10.41
2:58.05
46.94
47.64
250m:
300m:
3:46.00
4:33.61
47.95
47.61
350m:
400m:
5:21.31
6:06.88
47.70
45.57
15.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka6:13.20205
50m:
100m:
41.19
1:28.57
41.19
47.38
150m:
200m:
2:16.80
3:05.33
48.23
48.53
250m:
300m:
3:53.80
4:41.91
48.47
48.11
350m:
400m:
5:29.33
6:13.20
47.42
43.87
16.PATEJKO, Kamil06Uks Victoria Jzefw6:17.99197
50m:
100m:
40.60
1:27.78
40.60
47.18
150m:
200m:
2:16.77
3:05.86
48.99
49.09
250m:
300m:
3:53.25
4:42.07
47.39
48.82
350m:
400m:
5:30.93
6:17.99
48.86
47.06

12 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki4:42.37473
50m:
100m:
32.24
1:08.38
32.24
36.14
150m:
200m:
1:44.08
2:20.09
35.70
36.01
250m:
300m:
2:56.58
3:32.69
36.49
36.11
350m:
400m:
4:08.49
4:42.37
35.80
33.88
2.MOCHNAL, Kacper05UKS 149 Łdź4:46.59452
50m:
100m:
32.98
1:09.06
32.98
36.08
150m:
200m:
1:45.23
2:21.91
36.17
36.68
250m:
300m:
2:58.71
3:35.59
36.80
36.88
350m:
400m:
4:12.05
4:46.59
36.46
34.54
3.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa4:49.24440
50m:
100m:
33.26
1:08.86
33.26
35.60
150m:
200m:
1:46.26
2:23.23
37.40
36.97
250m:
300m:
3:01.05
3:38.04
37.82
36.99
350m:
400m:
4:14.69
4:49.24
36.65
34.55
4.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno4:56.85407
50m:
100m:
32.34
1:09.15
32.34
36.81
150m:
200m:
1:47.07
2:25.04
37.92
37.97
250m:
300m:
3:03.61
3:42.59
38.57
38.98
350m:
400m:
4:19.56
4:56.85
36.97
37.29
5.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa4:59.67396
50m:
100m:
33.45
1:11.96
33.45
38.51
150m:
200m:
1:50.41
2:28.87
38.45
38.46
250m:
300m:
3:07.04
3:45.25
38.17
38.21
350m:
400m:
4:23.32
4:59.67
38.07
36.35
6.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:02.01386
50m:
100m:
33.30
1:10.85
33.30
37.55
150m:
200m:
1:49.32
2:28.37
38.47
39.05
250m:
300m:
3:06.87
3:46.22
38.50
39.35
350m:
400m:
4:24.52
5:02.01
38.30
37.49
7.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:09.69358
50m:
100m:
34.13
1:12.84
34.13
38.71
150m:
200m:
1:52.15
2:31.77
39.31
39.62
250m:
300m:
3:11.91
3:52.04
40.14
40.13
350m:
400m:
4:32.00
5:09.69
39.96
37.69
8.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:09.70358
50m:
100m:
34.11
1:12.88
34.11
38.77
150m:
200m:
1:52.35
2:31.88
39.47
39.53
250m:
300m:
3:11.71
3:52.29
39.83
40.58
350m:
400m:
4:31.92
5:09.70
39.63
37.78
9.BODNAR, Mikołaj05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:11.50352
50m:
100m:
33.56
1:11.79
33.56
38.23
150m:
200m:
1:51.63
2:31.78
39.84
40.15
250m:
300m:
3:11.67
3:52.44
39.89
40.77
350m:
400m:
4:32.57
5:11.50
40.13
38.93
10.BETA, Szymon05UKS G-8 Bielany Warszawa5:14.06344
50m:
100m:
34.86
1:14.75
34.86
39.89
150m:
200m:
1:54.87
2:35.81
40.12
40.94
250m:
300m:
3:15.85
3:57.21
40.04
41.36
350m:
400m:
4:36.96
5:14.06
39.75
37.10
11.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia5:15.36339
50m:
100m:
35.71
1:16.33
35.71
40.62
150m:
200m:
1:56.76
2:37.24
40.43
40.48
250m:
300m:
3:17.48
3:58.19
40.24
40.71
350m:
400m:
4:37.61
5:15.36
39.42
37.75
12.ZÓŁTOWSKI, Rafał05UKS G-8 Bielany Warszawa5:35.73281
50m:
100m:
38.16
1:21.13
38.16
42.97
150m:
200m:
2:04.68
2:48.25
43.55
43.57
250m:
300m:
3:31.15
4:14.93
42.90
43.78
350m:
400m:
4:57.52
5:35.73
42.59
38.21
13.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:38.98273
50m:
100m:
36.34
1:19.55
36.34
43.21
150m:
200m:
2:03.75
2:47.85
44.20
44.10
250m:
300m:
3:33.01
4:17.14
45.16
44.13
350m:
400m:
4:59.84
5:38.98
42.70
39.14
14.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:42.19265
50m:
100m:
38.61
1:23.00
38.61
44.39
150m:
200m:
2:07.44
2:52.04
44.44
44.60
250m:
300m:
3:36.84
4:20.45
44.80
43.61
350m:
400m:
5:03.86
5:42.19
43.41
38.33
15.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro SC5:45.79257
50m:
100m:
35.85
1:17.75
35.85
41.90
150m:
200m:
2:02.05
2:47.62
44.30
45.57
250m:
300m:
3:31.69
4:18.59
44.07
46.90
350m:
400m:
5:02.98
5:45.79
44.39
42.81
16.WIŚNIEWSKI, Maksym05UKS G-8 Bielany Warszawa5:53.00242
50m:
100m:
40.32
1:24.84
40.32
44.52
150m:
200m:
2:11.35
2:57.29
46.51
45.94
250m:
300m:
3:42.43
4:27.57
45.14
45.14
350m:
400m:
5:11.80
5:53.00
44.23
41.20
17.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa6:01.28226
50m:
100m:
39.41
1:24.49
39.41
45.08
150m:
200m:
2:11.32
2:57.55
46.83
46.23
250m:
300m:
3:44.48
4:32.74
46.93
48.26
350m:
400m:
5:20.13
6:01.28
47.39
41.15

13 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:19.93606
50m:
100m:
29.68
1:01.90
29.68
32.22
150m:
200m:
1:34.80
2:08.22
32.90
33.42
250m:
300m:
2:41.37
3:14.78
33.15
33.41
350m:
400m:
3:47.82
4:19.93
33.04
32.11
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa4:22.19591
50m:
100m:
29.82
1:02.30
29.82
32.48
150m:
200m:
1:35.66
2:09.01
33.36
33.35
250m:
300m:
2:42.49
3:15.82
33.48
33.33
350m:
400m:
3:49.18
4:22.19
33.36
33.01
3.GOŁACKI, Sergiusz04Uks 190 Łdź4:27.36557
50m:
100m:
29.97
1:03.64
29.97
33.67
150m:
200m:
1:37.82
2:11.72
34.18
33.90
250m:
300m:
2:46.28
3:20.29
34.56
34.01
350m:
400m:
3:53.97
4:27.36
33.68
33.39
4.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki4:32.91524
50m:
100m:
30.06
1:03.44
30.06
33.38
150m:
200m:
1:38.15
2:13.14
34.71
34.99
250m:
300m:
2:47.67
3:23.10
34.53
35.43
350m:
400m:
3:58.46
4:32.91
35.36
34.45
5.LEŚNIAK, Maksymilian04Uks 190 Łdź4:33.60520
50m:
100m:
30.58
1:04.82
30.58
34.24
150m:
200m:
1:39.89
2:14.89
35.07
35.00
250m:
300m:
2:50.58
3:26.22
35.69
35.64
350m:
400m:
4:01.19
4:33.60
34.97
32.41
6.ŻYRO, Ignacy04UKS 307 Warszawa-Mokotw4:36.34505
50m:
100m:
30.88
1:05.25
30.88
34.37
150m:
200m:
1:40.29
2:15.91
35.04
35.62
250m:
300m:
2:51.89
3:27.49
35.98
35.60
350m:
400m:
4:02.77
4:36.34
35.28
33.57
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa4:41.12479
50m:
100m:
32.31
1:07.26
32.31
34.95
150m:
200m:
1:43.01
2:18.80
35.75
35.79
250m:
300m:
2:54.54
3:30.33
35.74
35.79
350m:
400m:
4:06.29
4:41.12
35.96
34.83
8.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki4:43.36468
50m:
100m:
32.37
1:08.19
32.37
35.82
150m:
200m:
1:44.27
2:20.13
36.08
35.86
250m:
300m:
2:56.22
3:32.80
36.09
36.58
350m:
400m:
4:08.78
4:43.36
35.98
34.58
9.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki4:46.57452
50m:
100m:
31.87
1:08.41
31.87
36.54
150m:
200m:
1:45.56
2:22.57
37.15
37.01
250m:
300m:
2:59.64
3:36.20
37.07
36.56
350m:
400m:
4:12.31
4:46.57
36.11
34.26
10.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS GOS Raszyn4:47.08450
50m:
100m:
32.38
1:08.37
32.38
35.99
150m:
200m:
1:44.86
2:21.47
36.49
36.61
250m:
300m:
2:58.26
3:35.06
36.79
36.80
350m:
400m:
4:12.03
4:47.08
36.97
35.05
11.ROGACKI, Michał04UKS 149 Łdź4:47.72447
50m:
100m:
32.76
1:09.92
32.76
37.16
150m:
200m:
1:47.27
2:24.28
37.35
37.01
250m:
300m:
3:01.28
3:38.25
37.00
36.97
350m:
400m:
4:13.86
4:47.72
35.61
33.86
12.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid4:55.97411
50m:
100m:
32.02
1:08.94
32.02
36.92
150m:
200m:
1:46.40
2:24.09
37.46
37.69
250m:
300m:
3:02.92
3:41.50
38.83
38.58
350m:
400m:
4:20.02
4:55.97
38.52
35.95
13.LITEWSKI, Mikołaj04UKS 307 Warszawa-Mokotw5:00.13394
50m:
100m:
32.97
1:10.00
32.97
37.03
150m:
200m:
1:48.43
2:27.65
38.43
39.22
250m:
300m:
3:06.77
3:45.70
39.12
38.93
350m:
400m:
4:23.50
5:00.13
37.80
36.63
14.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki5:02.17386
50m:
100m:
34.11
1:11.85
34.11
37.74
150m:
200m:
1:50.01
2:28.36
38.16
38.35
250m:
300m:
3:06.96
3:46.40
38.60
39.44
350m:
400m:
4:24.31
5:02.17
37.91
37.86
15.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki5:11.83351
50m:
100m:
33.89
1:12.52
33.89
38.63
150m:
200m:
1:52.67
2:33.53
40.15
40.86
250m:
300m:
3:14.41
3:53.90
40.88
39.49
350m:
400m:
4:33.71
5:11.83
39.81
38.12
16.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany Warszawa5:38.37275
50m:
100m:
36.07
1:19.49
36.07
43.42
150m:
200m:
2:03.38
2:47.12
43.89
43.74
250m:
300m:
3:30.62
4:14.66
43.50
44.04
350m:
400m:
4:57.96
5:38.37
43.30
40.41
17.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:50.77246
50m:
100m:
35.41
1:18.02
35.41
42.61
150m:
200m:
2:03.91
2:50.54
45.89
46.63
250m:
300m:
3:37.67
4:23.20
47.13
45.53
350m:
400m:
5:09.12
5:50.77
45.92
41.65
18.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa5:58.18231
50m:
100m:
37.28
1:22.62
37.28
45.34
150m:
200m:
2:09.35
2:55.05
46.73
45.70
250m:
300m:
3:42.49
4:29.44
47.44
46.95
350m:
400m:
5:15.39
5:58.18
45.95
42.79

14 lat

1.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:23.61581
50m:
100m:
30.96
1:03.80
30.96
32.84
150m:
200m:
1:37.50
2:10.80
33.70
33.30
250m:
300m:
2:44.40
3:17.88
33.60
33.48
350m:
400m:
3:51.52
4:23.61
33.64
32.09
2.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:28.98547
50m:
100m:
30.22
1:03.45
30.22
33.23
150m:
200m:
1:37.76
2:12.16
34.31
34.40
250m:
300m:
2:46.67
3:21.10
34.51
34.43
350m:
400m:
3:55.32
4:28.98
34.22
33.66
3.PASZKOWSKI, Konstanty03Uks Gim 92 Ursynw Warszawa4:35.75508
50m:
100m:
31.08
1:05.58
31.08
34.50
150m:
200m:
1:40.80
2:16.14
35.22
35.34
250m:
300m:
2:50.72
3:25.99
34.58
35.27
350m:
400m:
4:01.19
4:35.75
35.20
34.56
4.SKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa4:45.28459
50m:
100m:
31.08
1:06.41
31.08
35.33
150m:
200m:
1:42.62
2:18.94
36.21
36.32
250m:
300m:
2:55.97
3:32.83
37.03
36.86
350m:
400m:
4:09.41
4:45.28
36.58
35.87
5.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targwek4:51.77429
50m:
100m:
32.10
1:08.07
32.10
35.97
150m:
200m:
1:45.75
2:22.91
37.68
37.16
250m:
300m:
3:00.30
3:37.94
37.39
37.64
350m:
400m:
4:15.99
4:51.77
38.05
35.78
6.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targwek4:53.80420
50m:
100m:
31.87
1:08.40
31.87
36.53
150m:
200m:
1:46.37
2:23.74
37.97
37.37
250m:
300m:
3:02.69
3:40.97
38.95
38.28
350m:
400m:
4:18.39
4:53.80
37.42
35.41
7.BRZEZIŃSKI, Rafał03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:29.44298
50m:
100m:
34.09
1:13.76
34.09
39.67
150m:
200m:
1:55.85
2:39.62
42.09
43.77
250m:
300m:
3:23.56
4:06.57
43.94
43.01
350m:
400m:
4:49.90
5:29.44
43.33
39.54
8.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin5:37.09278
50m:
100m:
35.53
1:17.58
35.53
42.05
150m:
200m:
2:00.37
2:43.56
42.79
43.19
250m:
300m:
3:27.17
4:12.18
43.61
45.01
350m:
400m:
4:56.28
5:37.09
44.10
40.81

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:12.84659
50m:
100m:
28.81
1:00.23
28.81
31.42
150m:
200m:
1:32.15
2:04.45
31.92
32.30
250m:
300m:
2:36.87
3:09.60
32.42
32.73
350m:
400m:
3:41.73
4:12.84
32.13
31.11
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:18.84614
50m:
100m:
29.54
1:01.45
29.54
31.91
150m:
200m:
1:33.88
2:07.09
32.43
33.21
250m:
300m:
2:40.48
3:13.80
33.39
33.32
350m:
400m:
3:47.13
4:18.84
33.33
31.71
PKRUTA, Kamil02Iuks Muszelka Warszawa4:24.20577
50m:
100m:
30.03
1:02.49
30.03
32.46
150m:
200m:
1:36.43
2:10.26
33.94
33.83
250m:
300m:
2:43.81
3:17.46
33.55
33.65
350m:
400m:
3:51.28
4:24.20
33.82
32.92
PKPAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany Warszawa4:24.53575
50m:
100m:
29.72
1:02.15
29.72
32.43
150m:
200m:
1:35.00
2:08.97
32.85
33.97
250m:
300m:
2:41.76
3:16.09
32.79
34.33
350m:
400m:
3:50.75
4:24.53
34.66
33.78
PKROZMYSŁOWSKI, Eryk02UKS GOS Raszyn4:27.27558
50m:
100m:
29.93
1:03.39