Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  8 - 14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  8 - 14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  8 - 14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  8 - 14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  8. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  8 - 14 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  8 - 14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  16. Chłopców, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 50m motylkowy  8 - 14 lat
Nr  22. Chłopców, 50m motylkowy  8 - 14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  24. Chłopców, 50m grzbietowy  8 - 14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  26. Chłopców, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m dowolny  10 - 14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m dowolny  10 - 14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 400m zmienny  11 - 14 lat
Nr  30. Chłopców, 400m zmienny  11 - 14 lat


Otwarte Letnie Mistrzostwa Warszawy w pływaniu o puchar Bogdana Olesińskiego
Warszawa, 1. - 2.6.2018


Konkurencja 1
01.06.2018 - 8:45
Dziewcząt, 50m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka36.70268
2.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid44.85146
3.SZOTEK, Isabella10Uks Manta Warszawa Włochy56.4673
4.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka1:01.4557
5.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka1:02.7553
6.RĘKAWEK, Zofia10MKP Warszawianka1:03.0652
7.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka1:03.9150
8.CIEŚLAK, Helena10MKP Warszawianka1:04.1050
9.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka1:04.1450
10.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka1:08.1541
11.KORNACKA, Karolina10MKP Warszawianka1:09.1640
12.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka1:10.8337

9 lat

1.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka38.77227
2.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno40.28202
3.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka42.16176
4.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany43.15165
5.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa44.37151
6.TATKOWSKA, Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI44.55149
7.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany47.32125
8.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka47.54123
9.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw48.82113
10.ŻUREK, Zofia09MKP Warszawianka56.4473
11.TULIK, Weronika09KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:01.4857
12.CZAJA, Hanna09MKP Warszawianka1:05.5247
DYSKW.BOROWIEC, Barbara09Uks Manta Warszawa Włochy39.99
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

10 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany33.35357
2.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy34.19331
3.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany34.93311
4.OLENDER, Lena08Lokomotywa Sopot38.02241
5.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt38.13239
6.WOŹNIAK, Hanna08Uks Wilanowia38.26236
7.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka38.58230
8.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno38.66229
9.GARTKIEWICZ, Lena08UKS Szesnastka38.86225
10.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia39.52214
11.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy40.73196
12.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka43.99155
13.GWARDIAK, Julia08UKS Olimpic Warka44.63149
14.GAWROŃSKA, Monika08Legia Warszawa47.20126
15.ROCHMINSKA, Karolina08UKS Fala Nieporęt47.25125
16.SOKALSKA, Klara08MKP Warszawianka50.28104
17.WIECHACKA, Victoria08Uks Wilanowia51.0999

11 lat

1.ROJEK, Wiktoria07Uks Manta Warszawa Włochy32.42389
2.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki32.47387
3.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa33.24361
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka33.45354
5.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno33.82342
6.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka33.88341
7.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid34.46324
8.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki34.48323
9.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa35.17304
10.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne35.31301
11.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw35.40298
12.KLUZEK, Aleksandra07UKS Szesnastka35.74290
13.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid36.01284
14.HABROWICZ, Ewa07UKS Szesnastka36.05283
15.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno36.10281
16.JARUSZEWICZ, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki36.66269
17.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany37.05260
WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.05260
19.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno38.23237
20.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka38.71228
21.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki39.10221
22.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw39.18220
23.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno39.38217
24.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka39.66212
25.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka40.07206
26.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa42.05178
27.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer42.70170
28.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka44.25153
29.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka44.38151
30.PAWELEC, Natalia07Lokomotywa Sopot46.18134
DYSKW.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka35.34
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.90496
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw29.94494
3.MAGDA, Honorata06Lokomotywa Sopot30.88450
4.MOSE, Sara06UKS Szesnastka31.16438
5.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa31.38429
6.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid31.63419
7.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.88409
8.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.15399
9.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.25395
10.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.43388
11.DOBOSIEWICZ, Marta06Uks Manta Warszawa Włochy32.55384
12.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI32.59383
13.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka32.82375
14.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka33.06367
15.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.57350
16.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt34.06335
17.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid34.19331
18.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka34.37326
19.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa34.54321
20.PODPORA, Marta06UKS Wawer34.56321
21.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.55295
22.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.08260
23.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid37.34254
24.MATSUMOTO, Maria06Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego43.44161

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa28.32583
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa29.55513
3.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa29.92495
4.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.21480
5.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid30.69458
6.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno30.93448
7.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa31.36429
8.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno31.49424
9.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno31.57421
10.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa31.93407
11.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.37390
12.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.30359
13.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne33.31358
14.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.94339
15.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI34.51322
16.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid36.38275
17.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia37.96242
18.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia43.61159
DYSKW.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt32.23
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

14 lat

1.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice28.01603
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany28.61566
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.37523
4.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany29.70506
5.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany30.02490
6.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice30.57464
7.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa30.76455
8.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa30.77455
9.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.90449
10.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław31.17437
11.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg31.47425
12.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt31.55422
13.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.77413
14.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno32.60382
15.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.97310
16.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka35.22303

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa28.75558
PKADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.31526
PKADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.72505
PKJAŚTAK, Natalia01Uks Manta Warszawa Włochy32.07402
PKPLĄSEK, Aleksandra03Uks Manta Warszawa Włochy33.67347


<< TOP >>
Konkurencja 2
01.06.2018 - 9:04
Chłopcw, 50m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.PIETRZAK, Marcel10Uks Manta Warszawa Włochy41.08131
2.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka49.1676
3.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka50.7869
4.WALCZAK, Karol10MKP Warszawianka52.7862

9 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.90215
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.94196
3.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk36.56187
4.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa39.98143
5.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka41.73125
6.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid43.25113
7.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno43.80108
8.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno43.93107
9.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa44.04107
10.BOLEK, Franciszek09Ukp Polonia Warszawa44.76101
11.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid44.91100
12.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa47.3686
13.STRZELCZYK, Adam09UKS Wawer54.5056
14.MIASTOWSKI, Filip09MKP Warszawianka55.1654
15.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka59.0744

10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa31.82283
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka33.57241
3.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany33.80236
4.SKULSKI, Ryszard08UKS Olimpic Warka34.47223
5.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.82183
6.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa36.93181
7.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.94181
8.MATUSIK, Jan08UKS Szesnastka37.65171
9.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany37.67171
10.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia37.94167
11.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany38.19164
12.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno38.47160
13.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid40.28139
14.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.41138
15.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka40.43138
16.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa40.45138
17.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw40.73135
18.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka41.96123
19.ZACHAREK, Szymon08KS Fenix Ożarw Mazowiecki42.92115
20.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.09114
21.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka43.19113
22.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia43.36112
23.STRZALIŃSKI, Jan08Uks Wilanowia43.80108
24.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin45.8894
25.ŚWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka46.6689
26.SEKUTOWICZ, Łukasz08UKS Szesnastka46.7189
DYSKW.STAWIECKI, Stanisław08UKS Wawer44.84
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

11 lat

1.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa32.05277
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid32.87257
3.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka33.11251
4.MARYAŃSKI, Jakub07Uks Wilanowia33.14251
5.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid33.41245
6.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa33.57241
7.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka33.93234
8.MIKITA, Damian07Ruch33.95233
9.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki34.44223
10.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.88215
11.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin35.30207
12.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid35.45205
13.PIOTROWSKI, Kacper07Uks Manta Warszawa Włochy36.04195
14.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw36.12194
15.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki36.38189
16.SKOWRONEK, Sambor07Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego36.43189
17.PEZOWICZ, Wiktor07Uks Manta Warszawa Włochy36.70184
18.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka37.49173
19.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany37.63171
20.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid37.92167
21.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany38.60158
22.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka38.77156
23.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid39.00154
24.KORCZ, Paweł07Lokomotywa Sopot39.77145
25.RZEPNIEWSKI, Michał07UKS Szesnastka41.44128
26.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka42.02123
27.RUDYK, Filip07UKS Szesnastka45.2398
28.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka46.0393
DYSKW.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa35.40
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.RZEPNIEWSKI, Stefan07Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego38.77
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria27.80425
2.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa28.55392
3.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.76384
4.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany29.35361
5.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid31.32297
6.GOSTOMSKI, Oskar06PUKS Płonsk31.41295
7.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.51292
8.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.72286
9.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany31.89281
10.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka32.07277
11.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin32.18274
12.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Wawer32.95255
13.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka34.43224
14.PTASZYŃSKI, Łukasz06Uks Manta Warszawa Włochy34.65219
15.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne34.97213
16.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka36.50188
17.BOGATYRIOW, Grigori06Ukp Polonia Warszawa36.61186
18.KRAJEWSKI, Kamil06Uks Wilanowia36.94181
19.SKRZYŃSKI, Aleks06MKS Piaseczno37.07179
20.BANACH, Mateusz06MKP Warszawianka37.11178
21.MICHALSKI, Bartosz06UKS Wawer38.79156
22.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka39.71146
23.WROTEK, Michał06UKS "Skalar" Gra Kalwaria39.87144
24.PAWŁOWSKI, Mikołaj06Lokomotywa Sopot40.24140
KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka40.24140
26.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin42.46119
27.KRÓLAK, Jan06Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego42.52118

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki26.62484
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria27.99416
3.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa28.47396
4.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa28.56392
5.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.14369
6.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.51355
7.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa29.58353
8.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.63351
9.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno30.00338
10.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka30.12334
11.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa30.13334
12.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt30.26329
13.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.42324
14.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa30.53321
15.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin30.62318
16.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa30.64317
17.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa30.94308
18.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka31.18301
19.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt31.27299
20.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw31.44294
21.JACHOWICZ, Franek05Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego32.10276
22.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.18274
23.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.20273
24.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.43268
25.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka32.55265
26.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa32.70261
27.GĄSTAŁ, Jakub05MKP Warszawianka32.79259
28.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw33.97233
29.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa33.98233
30.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa34.41224
31.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.42224
32.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid34.62220
33.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia34.76217
34.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.98213
35.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia35.15210
36.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka36.10194
37.SOCHA, Maciej05UKS Szesnastka36.31190
38.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka36.90181
39.FASZCZEWSKI, Antoni05UKS Szesnastka44.13106
DYSKW.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany25.76534
2.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany26.88470
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany27.01463
4.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki27.09459
5.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid27.18455
6.ZUBRZYCKI, Kacper04Ks Wisła Puławy27.26451
7.BARAŃSKI, Jakub04Skp Barakuda Starachowice27.32448
8.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany27.64432
9.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany27.72429
10.SKIERNIEWSKI, Filip04Skp Barakuda Starachowice27.74428
WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany27.74428
12.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki28.11411
13.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn28.17408
14.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.27404
15.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa28.32402
16.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki28.34401
17.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno28.40399
18.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany28.53393
19.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka28.75384
20.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa28.85380
21.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany28.95376
22.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa29.30363
23.WICZYŃSKI, Piotr04Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego29.32362
24.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany29.53355
25.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid32.12275
26.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.46267
27.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.80259
28.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka33.45244
29.PAWŁOWSKI, Kacper04Lokomotywa Sopot33.62240
30.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa35.87198

PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa25.88527
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka26.48492
PKDWYER, Vincent02MUKP Warszawianka26.85472
PKBURDUKIEWICZ, Maksymilian02Ukp Polonia Warszawa27.27450
PKJACHIMOWICZ, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa27.29449
PKROWIŃSKI, Aleksander01MUKP Warszawianka27.69430
PKGERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt28.06413
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa28.24405
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa28.28404
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka28.45397
PKFORMA, Maksymilian03Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego33.57
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka33.77237


<< TOP >>
Konkurencja 3
01.06.2018 - 9:30
Dziewcząt, 50m klasyczny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka55.37149
2.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:00.71113
3.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka1:10.6772
4.SZOTEK, Isabella10Uks Manta Warszawa Włochy1:13.4364
5.SZCZUBEŁEK, Antonina10Squatina Ostrołęka1:43.1523

9 lat

1.BOROWIEC, Barbara09Uks Manta Warszawa Włochy49.66207
2.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw51.69184
3.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka53.30167
4.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka54.13160
5.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany55.50148
6.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno55.56148
7.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka57.08136
8.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka57.22135
9.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany1:03.03101
10.TATKOWSKA, Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:03.3899
11.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.4399
12.TULIK, Weronika09KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:11.9368
13.CZAJA, Hanna09MKP Warszawianka1:23.0744

10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy45.07277
2.OLENDER, Lena08Lokomotywa Sopot47.34239
3.GARTKIEWICZ, Lena08UKS Szesnastka50.33199
4.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz51.01191
5.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy51.43186
6.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany52.25178
7.ROCHMINSKA, Karolina08UKS Fala Nieporęt53.85162
8.ŁUKASIAK, Michalina08Uks Wilanowia54.33158
9.BURNO, Natalia08UKS Delfin Garwolin59.71119
10.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka1:00.56114
11.SOKALSKA, Klara08MKP Warszawianka1:01.38109
12.GWARDIAK, Julia08UKS Olimpic Warka1:03.4799

11 lat

1.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno44.43289
2.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno44.74283
3.HABROWICZ, Ewa07UKS Szesnastka45.55268
4.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid46.62250
5.MICHALAK, Zuzanna07KS Fenix Ożarw Mazowiecki49.23212
6.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno49.51209
7.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka50.64195
8.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka56.19143
9.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa56.28142
10.SIOCH, Sonia07Legia Warszawa56.43141
11.PAWELEC, Natalia07Lokomotywa Sopot1:01.75107
12.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:01.85107
DYSKW.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka53.73
K5 - Pływak nie złamał powierzchni wody głową w czasie pełnego cyklu ruchu (ramion i ng), z wyjątkiem pierwszego cyklu po starcie i nawrocie.
DYSKW.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka54.52
K14 - Pływak wykonał kopnięcie ng w płaszczyźnie pionowej w dł (z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie).
DYSKW.JARUSZEWICZ, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki55.19
K11 - Pływak wykonał nierwnoczesne lub naprzemienne ruchy ng.

12 lat

1.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy36.84508
2.MOSE, Sara06UKS Szesnastka38.15457
3.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.69438
4.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka39.83402
5.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin42.44332
6.JANKOWSKA, Weronika06Squatina Ostrołęka43.07318
7.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka43.88300
8.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka44.13295
9.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.41290
10.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid44.87281
11.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid45.01278
12.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.48237
13.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa47.75233
14.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt47.83232
15.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka48.01229
16.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.45223
17.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa49.60208
18.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.49197
19.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin52.91171
20.MATSUMOTO, Maria06Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego55.68147

13 lat

1.CHRZAN, Zofia05Lokomotywa Sopot34.64611
2.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy37.31489
3.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.52481
4.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid38.17456
5.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno38.54443
6.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt38.71438
7.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno40.55381
8.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI40.65378
9.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa41.57353
10.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno42.21337
11.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.78324
12.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.45270
13.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa46.94245
14.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa47.34239
15.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia48.79218
16.MAŁKIEWICZ, Agata05Uks Wilanowia49.11214
17.JANEK, Kinga05Uks Wilanowia58.09129

14 lat

1.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice35.37574
2.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice35.66560
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany36.29531
4.HAR, Zofia04MKS Piaseczno37.10497
5.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki37.38486
6.GUDŹ, Maja04UKS Delfin Piotrkw Tryb.38.07460
7.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław38.09459
8.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa38.71438
9.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany40.05395
10.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka40.34387
11.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin41.26361
DYSKW.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.95
K10 - Pływak przenisł dłonie poza linię bioder (z wyjątkiem pierwszego ruchu ramion po starcie i nawrotach).

PKOLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.48568
PKJAŚTAK, Natalia01Uks Manta Warszawa Włochy47.95230


<< TOP >>
Konkurencja 4
01.06.2018 - 9:45
Chłopcw, 50m klasyczny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.PIETRZAK, Marcel10Uks Manta Warszawa Włochy1:03.8067

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk45.99179
2.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa48.16156
3.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.89149
4.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa50.27137
5.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid54.60107
6.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno54.65107
7.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid55.60101
8.KWACZEK, Stanisław09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa56.8195
9.BOLEK, Franciszek09Ukp Polonia Warszawa1:02.1572
10.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka1:06.0360
11.MIASTOWSKI, Filip09MKP Warszawianka1:12.4046

10 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany43.35214
2.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa47.53162
3.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI49.72142
4.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany51.39128
5.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid52.28122
6.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa52.53120
7.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka54.55107
8.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno54.64107
9.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa55.14104
10.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia56.3297
11.KSIĄŻEK, Mateusz08Uks Wilanowia56.3597
12.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa56.8495
13.KORNACKI, Bartłomiej08MKP Warszawianka57.0394
DYSKW.ZACHAREK, Szymon08KS Fenix Ożarw Mazowiecki57.32
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.SEKUTOWICZ, Łukasz08UKS Szesnastka59.41
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

11 lat

1.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa43.86207
2.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki44.09203
3.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa45.32187
4.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka46.84170
5.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid47.54162
6.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany47.60162
7.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid48.16156
8.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka48.70151
9.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki49.48144
10.KORCZ, Paweł07Lokomotywa Sopot49.98139
11.DZIECIĄTKOWSKI, Michał07Uks Wilanowia50.66134
12.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka58.1688
13.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka58.9085
DYSKW.RUDYK, Filip07UKS Szesnastka59.28
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria35.97375
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany37.29337
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka40.44264
4.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka40.71259
5.BOGATYRIOW, Grigori06Ukp Polonia Warszawa42.23232
6.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.86221
7.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne43.75208
8.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw44.25201
9.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia44.48198
10.WROTEK, Michał06UKS "Skalar" Gra Kalwaria48.03157
11.KRUPA, Michał06UKS Szesnastka52.22122
12.STOLARSKI, Tadeusz06MKP Warszawianka53.32115
13.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka54.01110
14.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin57.5891
DYSKW.KRÓLAK, Jan06Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego58.69
K15 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.

13 lat

1.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt35.19401
2.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa35.23399
3.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka36.21368
4.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno36.73352
5.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa36.77351
6.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa37.37334
7.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.70326
8.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.93320
9.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.06316
10.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw38.68301
11.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.91274
12.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.95254
JACHOWICZ, Franek05Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego40.95254
14.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.03252
15.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka41.41246
16.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.53243
17.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka41.86238
18.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw42.63225
19.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin43.07218
20.GĄSTAŁ, Jakub05MKP Warszawianka43.14217
21.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.48198
22.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.19189
23.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia45.70183
24.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa46.19177
25.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka46.32175
26.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa47.14166
27.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid47.88159
28.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa48.46153
29.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka49.20146
30.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia50.19138
31.FASZCZEWSKI, Antoni05UKS Szesnastka53.73112

14 lat

1.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany33.61460
2.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy33.98445
3.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barakuda Starachowice34.00444
4.SKIERNIEWSKI, Filip04Skp Barakuda Starachowice34.01444
5.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki34.37430
6.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany34.69418
7.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice35.50390
8.KORCZ, Piotr04Lokomotywa Sopot35.57388
9.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki35.78381
10.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa36.12370
11.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki36.39362
12.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.04343
13.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.56329
14.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.03293
15.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid41.06252
16.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa45.68183
17.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa47.30165
18.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka48.86149

PKJACHIMOWICZ, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa32.87492
PKCZAJKA, Marcel02Ukp Polonia Warszawa33.24475
PKSKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.43467
PKDWYER, Vincent02MUKP Warszawianka36.69353
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka36.88348


<< TOP >>
Konkurencja 5
01.06.2018 - 10:04
Dziewcząt, 200m grzbietowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany3:16.5125146.0849.4152.1648.86
2.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno3:25.1822149.7753.4251.8550.14
3.BŁASZKIEWICZ, Zuzanna08UKS Szesnastka3:44.1216954.6958.1157.9353.39

11 lat

1.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka2:54.1136141.0345.6244.5442.92
2.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka3:05.8829744.0147.1148.1346.63
3.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa3:11.0627345.2550.4049.5445.87
4.BARAN, Julia07Mazowsze Miętne3:12.3826843.2849.0951.5948.42
5.JAWORSKA, Milena07KS Fenix Ożarw Mazowiecki3:13.2126446.0951.3649.4046.36
6.SADO, Aleksandra07KS Fenix Ożarw Mazowiecki3:15.8325444.8351.4952.5446.97
7.KLUZEK, Aleksandra07UKS Szesnastka3:26.7521648.3653.5855.0449.77
8.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw3:37.7418451.3755.2556.6354.49
9.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa3:51.7815353.151:01.921:02.3154.40
DYSKW.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:28.33
G6 - Pływak znajdujący się w pozycji na piersiach nie wykonał nawrotu natychmiast po zakończeniu pociągnięcia ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie).

12 lat

1.DOBOSIEWICZ, Marta06Uks Manta Warszawa Włochy2:44.0243239.0542.4442.4440.09
2.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka2:48.3140039.8542.4843.7042.28
3.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:00.5132442.8246.2246.9844.49
4.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:00.7832343.1445.8146.7545.08

13 lat

1.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa2:37.6048737.2740.7141.0138.61
2.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:41.9744938.0340.7542.0141.18
3.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno2:46.7441139.5042.4843.4341.33
4.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:47.0540939.3343.3142.3942.02
5.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa2:48.3440038.0741.8744.1444.26
6.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa2:50.7338339.1644.2144.3643.00
7.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno2:51.7137740.0144.0544.7642.89
8.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI2:53.4736541.6643.4545.3043.06
9.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno2:59.3533043.4245.0446.3744.52
10.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno3:00.1432645.1645.9646.8942.13
11.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne3:01.7831743.1345.8747.1945.59
12.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:10.4127638.9654.0149.6847.76
13.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:10.8427442.8447.8150.7449.45

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:26.0861234.1637.3137.6037.01
2.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer2:41.8145037.7740.9142.5940.54
3.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:46.6641238.4541.4243.5943.20
4.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno2:50.8438239.9043.2644.4043.28
5.DZIWOSZ, Julia04Skp Barakuda Starachowice2:52.6737040.6743.0146.0742.92
6.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:35.2319142.562:24.79

PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:27.4059634.7437.6337.7937.24
PKADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:36.5349736.4239.5841.5139.02


<< TOP >>
Konkurencja 6
01.06.2018 - 10:20
Chłopcw, 200m grzbietowy

10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:57.3325132.7355.661:38.56
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka3:00.1123942.6347.0946.2444.15
3.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany3:27.0615749.8853.7352.4850.97
4.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany3:30.1615125.041:19.012:39.33
5.ŚWIEJKOWSKI, Piotr08MKP Warszawianka3:35.2014049.1955.1156.4054.50
6.MATUSIK, Jan08UKS Szesnastka3:52.0911253.471:01.5159.1457.97

11 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:41.5633238.9440.4041.6340.59
2.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:53.3726941.9143.5145.1542.80
3.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa2:59.4224242.1547.0745.8644.34
4.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:00.1923942.8145.9846.7044.70
5.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa3:16.1418546.3050.8051.7047.34
6.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany3:20.1317446.8452.1253.3247.85
7.RZEPNIEWSKI, Michał07UKS Szesnastka3:44.1412450.7557.2258.5857.59

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria2:26.9044233.6637.8238.9836.44
2.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka2:37.7535736.7340.7840.7939.45
3.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:52.7827141.5144.2944.4042.58
4.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka2:54.5426339.2245.6945.9943.64
5.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw2:59.1624341.8745.2946.3245.68
6.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:09.2620644.5347.5950.0447.10

13 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany2:25.8645133.3536.8638.3037.35
2.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa2:37.2536036.6939.5741.2539.74
3.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno2:38.2535336.1341.3241.5639.24
4.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:38.9034936.0440.9041.6840.28
5.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa2:55.3226038.7344.5146.3845.70
6.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka3:01.1823541.4546.7647.1645.81
DYSKW.JANKOWSKI, Igor05Uks Wilanowia3:45.492:47.91
G4 - Pływak wykonał więcej niż jedno pociągnięcie ramieniem (lub obydwoma ramionami rwnocześnie) w pozycji na piersiach w trakcie wykonywania nawrotu.

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany2:12.1060830.8633.2034.4133.63
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:14.5457531.9434.1334.4234.05
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:18.0053332.3835.1835.5734.87
4.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany2:25.0645933.9037.0237.7036.44
5.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:26.8044333.4537.4139.1836.76
6.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn2:28.6342634.4237.2238.8238.17
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:28.9142435.2437.4738.3237.88
8.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki2:30.3941235.2338.7138.8137.64

PKMILIUS, Eimantas96Kauno Pm2:07.6067429.8332.3432.7932.64
PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:17.4653932.3034.7935.4034.97
PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:20.8550134.4736.3135.6134.46
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka2:21.1149833.8935.4736.2135.54
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka3:03.972252:17.8546.12


<< TOP >>
Konkurencja 7
01.06.2018 - 10:35
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy1:30.2123240.5049.71
2.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany1:48.7813244.021:04.76

11 lat

1.ROJEK, Wiktoria07Uks Manta Warszawa Włochy1:21.2231838.1643.06
2.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:24.8627939.8345.03
3.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:28.3024840.2748.03
4.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:33.7620743.4250.34
5.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:34.2520341.9552.30
6.RAFAŁ, Rża07MKP Warszawianka1:35.9819342.8653.12
7.NESTOROV, Matilde07Legia Warszawa1:39.9017139.501:00.40
8.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany2:03.749049.971:13.77
DYSKW.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:42.9045.0957.81
M4 - Pływak wykonał nierwnoczesne ruchy ramion.

12 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:13.0743733.8939.18
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:13.4243134.6738.75
3.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy1:14.1241934.6839.44
4.MOSE, Sara06UKS Szesnastka1:22.8929939.1243.77
5.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:23.1929638.2744.92
6.MAGDA, Honorata06Lokomotywa Sopot1:26.5026341.0945.41
7.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:30.1023340.0550.05
8.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa1:33.8320644.1649.67
9.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:38.2118045.1153.10
10.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:39.7017245.3154.39

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:08.4953131.5736.92
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa1:11.5746532.9238.65
3.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa1:16.4938135.2741.22
4.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa1:34.2120443.4350.78
5.HRYCAJ, Weronika05Uks Wilanowia1:42.6815745.2457.44

14 lat

1.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:09.6350531.8237.81
2.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:14.1141933.4840.63
3.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:14.6141134.7439.87
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:16.5138132.8343.68
5.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:26.8926037.1549.74
6.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:32.5621541.1551.41

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa1:11.0547632.7338.32
PKPLĄSEK, Aleksandra03Uks Manta Warszawa Włochy1:15.4539735.2240.23


<< TOP >>
Konkurencja 8
01.06.2018 - 10:45
Chłopcw, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa1:23.9920839.7644.23
2.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa1:38.5312944.4154.12
3.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa1:41.8111745.1856.63
4.ZABORNY, Jan08MKP Warszawianka2:13.635159.021:14.61

11 lat

1.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:24.2520639.1245.13
2.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw1:25.0520039.0246.03
3.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:25.8919542.0943.80
4.PIOTROWSKI, Kacper07Uks Manta Warszawa Włochy1:32.2715742.9049.37
5.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa1:34.7114543.8050.91
6.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:43.9810948.0055.98
7.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:51.2989
8.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:56.067954.231:01.83
9.PEZOWICZ, Wiktor07Uks Manta Warszawa Włochy1:59.107350.151:08.95

12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:13.0431732.5440.50
2.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka1:16.9827135.4241.56
3.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin1:17.5926438.0439.55
4.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka1:17.9126135.7342.18
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.0021638.8944.11
6.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:23.4621239.1044.36
7.PTASZYŃSKI, Łukasz06Uks Manta Warszawa Włochy1:33.0015341.9751.03
8.BANACH, Mateusz06MKP Warszawianka1:45.2010648.9756.23
9.KORNACKI, Hubert06MKP Warszawianka1:47.749848.6259.12
10.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:52.668651.801:00.86

13 lat

1.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa1:05.7343530.8734.86
2.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa1:08.7238132.4336.29
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:10.8534732.1438.71
4.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa1:13.9530533.8140.14
5.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa1:21.8422537.4844.36
6.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa1:29.2417341.2947.95
7.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:30.2316838.1952.04
8.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:30.9716442.2848.69
9.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:31.6616041.6849.98

14 lat

1.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy1:04.4246229.7234.70
2.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:05.4044230.2135.19
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:06.6441730.8635.78
4.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany1:07.3540431.4235.93
5.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.5638332.6035.96
6.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:08.8637832.5836.28
7.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka1:09.8336331.4838.35
8.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:10.7834832.6738.11
9.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:10.9534633.2337.72
10.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany1:12.0033133.4738.53
11.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:13.1031632.9340.17
12.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa1:16.1627935.1940.97
13.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany1:16.5027635.3641.14
14.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia1:43.3711147.5055.87

PKNOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka1:02.5950428.6133.98
PKBURDUKIEWICZ, Maksymilian02Ukp Polonia Warszawa1:03.3148729.1034.21
PKSKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:04.3246430.8233.50
PKGERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:05.9543130.2335.72


<< TOP >>
Konkurencja 9
01.06.2018 - 10:59
Dziewcząt, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy3:02.8232840.3248.6953.0240.79
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany3:14.3227343.1148.6057.1045.51
3.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:18.1725746.3449.7856.8545.20
4.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka3:23.2923846.8251.6958.9045.88
5.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy3:34.4320350.6253.5357.6152.67
6.OŚKA, Nina08Lokomotywa Sopot3:35.9819950.5451.611:03.3050.53

11 lat

1.ROJEK, Wiktoria07Uks Manta Warszawa Włochy3:00.2434236.8146.1155.4541.87
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka3:01.5233542.2247.7851.8639.66
3.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:05.1531642.0145.7454.3343.07
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka3:06.2231040.4449.4855.4340.87
5.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:12.2028248.7647.5255.1340.79
6.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany3:13.7727543.2850.4357.9642.10
7.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa3:18.1225744.5049.961:00.7242.94
8.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno3:37.6619453.1754.761:02.9346.80

12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa2:39.7749134.2342.2046.9136.43
2.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka2:48.7341738.6543.7547.0439.29
3.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:51.3939837.7247.1449.3937.14
4.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:51.8639540.5046.2747.4837.61
5.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt3:02.9032739.4244.5755.4843.43
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka3:04.5931840.0750.4953.4540.58
7.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:08.3630047.7545.8357.6637.12
8.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:11.5028546.4447.9254.9642.18
9.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:13.7627545.8846.1059.5542.23
10.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa3:19.1025446.8749.7857.0345.42
DYSKW.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka3:06.7742.6046.3555.9041.92
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt2:52.9238734.7243.8554.4039.95
2.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy2:54.4137837.2047.6447.9141.66
3.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa2:59.9134439.9445.7155.4538.81
4.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno3:03.0032743.9043.8254.4140.87
5.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa3:03.3832543.1143.1055.4341.74
6.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne3:05.1431642.7749.4352.0040.94

14 lat

1.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany2:29.9559432.4739.0343.9734.48
2.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:30.1259233.2437.6647.0432.18
3.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice2:32.6156431.9837.9648.3034.37
4.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice2:40.9448137.8042.7643.7536.63
5.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany2:43.4345935.2242.7349.4136.07
6.AUGUSTYNOWICZ, Olga04UKS G-8 Bielany2:45.5744135.0343.6347.9238.99
7.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:47.0843037.7544.8044.7939.74
8.GUDŹ, Maja04UKS Delfin Piotrkw Tryb.2:48.5641837.1146.0646.1039.29
9.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno2:56.7736339.7644.8451.5940.58
10.DZIWOSZ, Julia04Skp Barakuda Starachowice3:01.3933642.2646.6951.4840.96

PKMAZUTAITYTE, Ugne97Kauno Pm2:29.4360132.3137.1645.6034.36
PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:38.7650134.3838.3551.2834.75


<< TOP >>
Konkurencja 10
01.06.2018 - 11:19
Chłopcw, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa2:59.5425539.4747.7855.0637.23
2.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka3:01.6224740.1145.4157.7138.39
3.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa3:26.0816945.2854.2659.0347.51
4.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa3:28.3316346.7758.631:01.3041.63
5.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:30.8315850.8252.5658.3449.11
6.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany3:31.1115748.4354.351:01.4046.93

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:34.4340232.8840.1345.3036.12
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:48.0231237.2342.4449.0739.28
3.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka2:59.9225438.1647.6255.4738.67
4.MIKITA, Damian07Ruch3:01.0324939.1147.9552.7241.25
5.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, M.07Ukp Polonia Warszawa3:02.1624539.9448.6452.6940.89
6.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka3:02.3924438.5747.6154.8241.39
7.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:02.7924243.8948.3148.1042.49
8.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa3:03.1324142.4647.1553.1240.40
9.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa3:04.9423444.4546.9356.4037.16
10.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:12.1320847.6345.5856.5542.37
11.PANKOWSKI, Olivier07Lokomotywa Sopot3:38.9314151.8252.551:04.4850.08
12.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka3:44.4713052.4559.051:04.3348.64

12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa2:39.0436835.3240.1647.3936.17
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka2:49.0730636.0444.6050.9937.44
3.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin2:51.5929337.2044.9051.7237.77
4.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:51.9529136.5344.0050.4540.97
5.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka2:56.3027040.3844.3653.1138.45
6.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka3:01.5724739.6744.1156.5341.26
7.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne3:16.4119548.0848.9654.7044.67
8.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia3:16.8919444.3550.2559.8042.49
9.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka3:23.2317645.0549.601:04.9643.62

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:29.8144032.4340.2345.8831.27
2.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno2:35.6939233.3540.7247.4434.18
3.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa2:35.7539233.9641.9747.4532.37
4.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa2:37.7637734.3641.5644.0237.82
5.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:39.9736134.3141.0745.7738.82
6.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:45.0732935.5241.6852.2835.59
7.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin2:54.5727833.5443.0955.7042.24
8.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka2:58.1426241.6847.8249.5439.10
9.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia3:01.5624739.5449.0549.1043.87
10.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia3:02.4524341.3347.0856.0837.96

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:18.0656328.0734.7043.6531.64
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa2:23.0150629.1934.9246.5532.35
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany2:24.9848630.8839.3641.4033.34
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barakuda Starachowice2:26.0747530.7939.5740.9134.80
5.ZUBRZYCKI, Kacper04Ks Wisła Puławy2:27.8545831.0639.2443.8733.68
6.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany2:29.4744332.0440.9241.0135.50
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:31.0143032.0338.1846.8333.97
8.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki2:32.0742133.2341.2743.1934.38
9.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany2:32.6841630.9843.0345.5233.15
10.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany2:33.4441032.7339.9044.9735.84
11.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:33.6240829.9439.9248.4235.34
12.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice2:34.1540432.8540.3242.9038.08
13.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:34.2440332.9339.7247.0734.52
14.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:37.6137833.4843.2646.5134.36
15.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany2:42.8834234.1241.0450.6037.12
16.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa2:44.7433133.0246.8351.0733.82
17.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany2:45.1132935.1043.7849.9736.26
18.KORCZ, Piotr04Lokomotywa Sopot2:57.9326339.9948.2347.1142.60
19.KARPUNIN, Michał04Uks Wilanowia3:08.2722241.2450.4254.3142.30
20.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia3:26.4116849.4856.3854.0046.55

PKGRIGAITIS, Erikas02Kauno Pm2:13.4362327.9533.5341.3230.63
PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:15.8159128.1434.8342.1730.67
PKNOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka2:24.1149529.7937.4841.9834.86
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa2:24.5449031.7235.9244.8132.09
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:27.5846031.2438.4946.0731.78
PKTETERIUKOVAS, Rejus02Kauno Pm2:28.6645030.9538.6444.3434.73
PKCZAJKA, Marcel02Ukp Polonia Warszawa2:30.6643330.7441.4445.0533.43


<< TOP >>
Konkurencja 11
01.06.2018 - 16:00
Dziewcząt, 100m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka1:27.3020740.0147.29
2.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:47.5511146.831:00.72
3.SZOTEK, Isabella10Uks Manta Warszawa Włochy1:48.2410949.0359.21
4.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka2:10.53621:02.691:07.84
5.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka2:15.35551:05.691:09.66
6.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka2:23.64461:06.891:16.75
7.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka2:29.49411:10.671:18.82
8.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka2:29.55411:11.081:18.47

9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw1:24.1323240.6643.47
2.BOROWIEC, Barbara09Uks Manta Warszawa Włochy1:31.6517941.9149.74
3.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka1:36.8715246.5350.34
4.TATKOWSKA, Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:41.5713147.1454.43
5.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany1:43.8212348.9654.86

10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy1:14.9732835.4339.54
2.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany1:17.7729336.6341.14
3.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:23.1824040.4142.77
4.OŚKA, Nina08Lokomotywa Sopot1:29.3919341.6647.73
5.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy1:31.1318241.4549.68
6.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:31.2718141.6049.67
7.GWARDIAK, Julia08UKS Olimpic Warka1:36.4315446.0850.35

11 lat

1.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa1:15.4832136.1439.34
2.ROJEK, Wiktoria07Uks Manta Warszawa Włochy1:16.4130935.8040.61
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:16.9330335.2941.64
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka1:17.5329636.2741.26
5.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:17.8329338.7639.07
6.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw1:17.8529337.5440.31
7.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany1:21.6025439.6341.97
8.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno1:23.5323739.5643.97
9.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.6223640.9442.68
10.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:26.0021740.8845.12
11.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:26.2821542.1044.18
12.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany1:26.6321241.4545.18
13.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka1:27.3320740.8746.46
14.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno1:29.4719341.7147.76
15.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:30.4718644.2346.24
16.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:37.5614845.4252.14
17.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka1:42.2512950.4851.77
18.SIOCH, Sonia07Legia Warszawa1:53.589453.461:00.12

12 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:06.0348031.8934.14
2.MAGDA, Honorata06Lokomotywa Sopot1:07.8744232.6035.27
3.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.6940833.3636.33
4.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:09.9140433.4936.42
5.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:11.0938433.7937.30
6.DOBOSIEWICZ, Marta06Uks Manta Warszawa Włochy1:11.8437234.7437.10
7.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka1:11.9137134.9137.00
8.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka1:13.0435435.1037.94
9.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:14.9532836.5338.42
10.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:16.0031436.2439.76
11.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt1:16.0731437.2638.81
12.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa1:17.3129936.8940.42
13.PODPORA, Marta06UKS Wawer1:17.3729837.0840.29
14.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:17.6329536.6840.95
15.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:19.7027337.7441.96
16.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:24.8922640.4644.43
17.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:26.5221340.7945.73

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa1:02.3457030.0032.34
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa1:03.8853030.6133.27
3.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa1:04.1552331.5532.60
4.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:05.8848332.0633.82
5.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:07.3145331.6935.62
6.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa1:07.3845132.6034.78
7.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:08.8942233.3835.51
8.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa1:09.0242032.8236.20
9.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa1:13.1235335.5837.54
10.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:14.5633335.8338.73
11.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:15.3632335.1240.24
12.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:17.6129537.2140.40
13.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:19.3727637.0742.30

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa1:00.6062129.4531.15
2.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice1:00.6462029.1631.48
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany1:02.6956129.6933.00
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:04.4051730.8433.56
5.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany1:04.9750431.3633.61
6.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:05.5049231.2734.23
7.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:06.1947631.6934.50
8.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:06.2347531.9934.24
9.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:07.4745032.2235.25
10.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg1:07.7744432.6135.16
11.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka1:16.8130535.8440.97

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa1:03.1854830.0733.11
PKPLĄSEK, Aleksandra03Uks Manta Warszawa Włochy1:09.5741033.7435.83
PKJAŚTAK, Natalia01Uks Manta Warszawa Włochy1:10.6739133.9136.76


<< TOP >>
Konkurencja 12
01.06.2018 - 16:19
Chłopcw, 100m dowolny8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.PIETRZAK, Marcel10Uks Manta Warszawa Włochy1:36.3811545.3950.99
2.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka1:56.756451.961:04.79
3.WALCZAK, Karol10MKP Warszawianka2:00.465956.191:04.27
4.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka2:03.215557.001:06.21

9 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa1:16.4523136.8239.63
2.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa1:31.0313646.6244.41
3.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:36.5211446.7849.74
4.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno1:36.9511345.7251.23
5.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno1:38.2710844.9053.37
6.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:39.2310544.8054.43
7.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka1:41.309945.3755.93
8.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:43.919247.4656.45

10 lat

1.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka1:12.9626534.8338.13
2.SKULSKI, Ryszard08UKS Olimpic Warka1:16.3923136.0440.35
3.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:20.8119538.8441.97
4.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer1:21.1619337.5643.60
5.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:22.3218538.9943.33
6.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany1:28.5414841.6446.90
7.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:28.7014740.9847.72
8.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany1:29.6514344.2445.41
9.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka1:30.6713842.8047.87
10.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:31.1813641.8249.36
11.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw1:34.0712443.3250.75
12.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno1:34.1112345.5748.54

11 lat

1.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka1:12.3827234.4037.98
2.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:12.6526935.0437.61
3.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:13.2226235.1138.11
4.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka1:14.8524635.1339.72
5.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa1:16.6122936.2940.32
6.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa1:17.0122636.8340.18
7.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:19.8320237.9541.88
8.PIOTROWSKI, Kacper07Uks Manta Warszawa Włochy1:20.1720039.2440.93
9.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:21.6518939.1642.49
10.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki1:22.1418639.2642.88
11.PEZOWICZ, Wiktor07Uks Manta Warszawa Włochy1:23.1817939.8443.34
12.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:27.4215442.0045.42
13.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka1:27.8915243.9043.99
14.PANKOWSKI, Olivier07Lokomotywa Sopot1:28.8514740.7248.13
15.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka1:28.8714741.4247.45
16.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:29.4314442.0747.36
17.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka1:36.4511545.9050.55

12 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:01.4844429.7931.69
2.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:02.3242629.7532.57
3.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:03.2140829.2733.94
4.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:09.2631033.6835.58
5.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:09.4730733.8135.66
6.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin1:10.8029034.0836.72
7.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka1:11.7927934.8536.94
8.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Wawer1:12.5227035.3037.22
9.PTASZYŃSKI, Łukasz06Uks Manta Warszawa Włochy1:16.7922736.1940.60
10.BOGATYRIOW, Grigori06Ukp Polonia Warszawa1:20.8019538.3842.42
11.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:22.3118539.5842.73
12.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:22.4118440.2142.20
13.SKRZYŃSKI, Aleks06MKS Piaseczno1:24.3917139.3545.04
14.PAWŁOWSKI, Mikołaj06Lokomotywa Sopot1:30.7413841.3949.35
15.MICHALSKI, Bartosz06UKS Wawer1:31.6813342.8948.79
DYSKW.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:26.7341.4145.32
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki57.9952928.5629.43
2.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:02.1043130.1431.96
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:02.4842329.6932.79
4.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:03.0241230.5132.51
5.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa1:04.0939231.4832.61
6.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:05.0037531.6933.31
ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:05.0037530.9134.09
8.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:05.3736931.1834.19
9.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:05.6836431.9033.78
10.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:07.1034131.6835.42
11.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:07.2533931.6535.60
12.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:08.1232631.9536.17
13.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:09.1031232.4236.68
14.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:09.9430134.3135.63
15.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:10.1029933.8336.27
16.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:12.7126834.4238.29
17.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:14.8824534.7840.10
18.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa1:15.2924135.5539.74
19.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:15.4624036.3539.11
20.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:19.3920637.6641.73
21.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:19.6020438.4841.12
22.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:19.7720337.6542.12

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany57.1755227.1430.03
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa57.5054227.5030.00
3.BARAŃSKI, Jakub04Skp Barakuda Starachowice57.7753527.5230.25
4.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany57.8953227.7130.18
5.ZUBRZYCKI, Kacper04Ks Wisła Puławy59.3249428.2631.06
6.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki59.4949028.9330.56
7.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany59.5848829.0830.50
JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany59.5848828.2831.30
9.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany1:00.1947328.5931.60
10.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok1:00.2347228.0532.18
11.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:00.5246529.0931.43
12.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn1:00.8045929.5831.22
13.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:00.8345829.0831.75
14.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:01.9743329.3332.64
15.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:02.1343030.2031.93
16.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:02.2742729.7832.49
17.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:02.4042429.9032.50
18.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:02.4642329.6632.80
19.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:03.0941131.0232.07
20.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:03.6540030.9832.67
21.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:05.1637330.6834.48
22.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany1:08.8331632.3136.52
23.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa1:09.5030732.5236.98
24.PAWŁOWSKI, Kacper04Lokomotywa Sopot1:12.6426934.3238.32
25.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:12.7426833.8538.89
26.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa1:17.7921937.8239.97
27.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:19.6720437.7541.92

PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa56.5457127.4529.09
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka57.7753527.7730.00
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa59.2549628.8630.39
PKSOBÓL, Przemysław02Ukp Polonia Warszawa59.4449128.4630.98
PKDWYER, Vincent02MUKP Warszawianka59.4749028.1131.36
PKCZAJKA, Marcel02Ukp Polonia Warszawa59.5948727.8931.70
PKROWIŃSKI, Aleksander01MUKP Warszawianka59.5948728.8330.76
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa1:00.5246529.1131.41
PKGERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:01.0645328.9632.10
PKBURCZYŃSKI, Piotr02Ukp Polonia Warszawa1:02.6441929.4833.16
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka1:04.1139130.7733.34
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka1:14.7124734.9539.76


<< TOP >>
Konkurencja 13
01.06.2018 - 16:45
Dziewcząt, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw1:48.1820851.4656.72
2.REGNOWSKA, Nadia09SWIM TEAM Wilanw1:52.8418354.3458.50
3.BOROWIEC, Barbara09Uks Manta Warszawa Włochy1:54.0417754.2359.81
4.KAZANOWSKA, Kaja09MKS Jagiellonka2:00.5015057.401:03.10

10 lat

1.ŁOTOWSKA, Alicja08UKS G-8 Bielany1:44.0823348.5955.49
2.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:45.3222550.6354.69
3.OLENDER, Lena08Lokomotywa Sopot1:47.7521051.0456.71
4.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy1:49.8719852.3257.55
5.GWARDIAK, Julia08UKS Olimpic Warka2:09.141221:02.051:07.09

11 lat

1.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:35.9429845.1050.84
2.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka1:38.0727946.1051.97
3.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:43.6723648.8954.78
4.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno1:44.6523050.7953.86
5.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka1:46.5821752.3154.27
6.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka1:55.5717055.151:00.42
7.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany2:00.8014954.761:06.04
8.PAWELEC, Natalia07Lokomotywa Sopot2:08.261251:03.831:04.43

12 lat

1.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy1:21.5748538.8442.73
2.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka1:28.2338440.6947.54
3.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:29.6536642.8846.77
4.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:30.8835143.3447.54
5.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:35.9529845.4750.48
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka1:38.7127446.0452.67
7.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa1:44.1223349.2554.87

13 lat

1.CHRZAN, Zofia05Lokomotywa Sopot1:17.1457435.9441.20
2.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:24.6143539.4845.13
3.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:24.8843139.1745.71
4.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy1:25.9841440.1145.87
5.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:26.1241241.0045.12
6.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:27.3939541.3846.01
7.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa1:33.3132443.8749.44
8.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:37.4928446.0451.45
9.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:44.2623249.8254.44
10.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa1:45.0022749.9655.04

14 lat

1.OFMAN, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:17.4356835.4242.01
2.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice1:18.5154536.5341.98
3.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany1:19.1353237.7441.39
4.HAR, Zofia04MKS Piaseczno1:20.8449938.3142.53
5.GUDŹ, Maja04UKS Delfin Piotrkw Tryb.1:22.4847038.8643.62
6.TYMIŃSKA, Zofia04Ukp Polonia Warszawa1:22.9946139.2143.78
7.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław1:23.2845638.8544.43
8.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:23.5845140.7342.85
9.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka1:27.5139340.9946.52
10.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:31.6434242.2449.40

PKOLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:17.6956236.9440.75


<< TOP >>
Konkurencja 14
01.06.2018 - 16:58
Chłopcw, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk1:38.1819746.6651.52
2.TARASIEWICZ, Piotr09Ukp Polonia Warszawa1:44.6616251.8252.84
3.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno1:57.7311456.031:01.70
4.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:00.4910656.321:04.17
5.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:00.9010557.551:03.35

10 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany1:36.8320544.5952.24
2.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:48.0014852.2255.78
3.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:52.3413153.2659.08
4.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany1:55.6912054.841:00.85
5.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka1:59.2311056.401:02.83
6.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno1:59.4410955.851:03.59

11 lat

1.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:31.8524043.4848.37
2.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki1:34.1822345.4648.72
3.MIKITA, Damian07Ruch1:34.8521844.5350.32
4.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka1:42.1217549.2052.92
5.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany1:46.2415549.9356.31
6.KORCZ, Paweł07Lokomotywa Sopot1:46.3315548.5357.80
7.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki1:46.9715249.9257.05
8.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:47.3415050.9756.37
9.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:47.8814852.3155.57
10.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany1:52.7313052.8459.89
11.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:01.281041:00.371:00.91
12.STAŚKIEWICZ, Wiktor07MKP Warszawianka2:03.609857.651:05.95

12 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:19.6236937.7541.87
2.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa1:27.9327440.6847.25
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka1:29.1326341.9847.15
4.BOGATYRIOW, Grigori06Ukp Polonia Warszawa1:35.2121645.0050.21
5.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:37.8419945.8751.97
6.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia1:42.1817447.0955.09

13 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa1:16.4241736.8939.53
2.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:18.7538136.4842.27
3.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:20.7735338.0242.75
4.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka1:21.0335037.5943.44
5.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw1:26.5028841.6044.90
6.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka1:32.3823643.0949.29
7.SADOWSKI, Jan05SWIM TEAM Wilanw1:33.5622743.2650.30
8.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka1:36.1820944.9651.22
9.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:37.8119944.9852.83
10.GĄSTAŁ, Jakub05MKP Warszawianka1:38.8419346.5452.30
11.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka1:41.8417647.6054.24

14 lat

1.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy1:13.5746834.5039.07
2.SKIERNIEWSKI, Filip04Skp Barakuda Starachowice1:13.7646435.1538.61
3.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:15.0444135.2739.77
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barakuda Starachowice1:15.6343135.5540.08
5.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany1:16.2042134.8341.37
6.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:16.7741235.1141.66
7.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice1:17.0040835.8941.11
8.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany1:17.0740735.6841.39
9.KORCZ, Piotr04Lokomotywa Sopot1:17.3440336.6940.65
10.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki1:19.3137337.4041.91
11.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.5831939.6243.96
12.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki1:23.7031739.8443.86
13.BALTAZA, Aleksy04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:23.7531739.3744.38
14.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:29.8525741.8847.97
15.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa1:42.8417149.7653.08

PKSKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:12.6848534.1138.57


<< TOP >>
Konkurencja 15
01.06.2018 - 17:12
Dziewcząt, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:14.8724442.1351.1851.1850.38
2.ROJEK, Wiktoria07Uks Manta Warszawa Włochy3:25.2320942.8751.7457.2153.41
3.OLBRYŚ, Katarzyna07UKS G-8 Bielany3:33.2218644.8853.6658.6156.07
4.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:42.0316545.1356.7059.491:00.71
5.NESTOROV, Matilde07Legia Warszawa3:49.6714951.0659.701:01.1557.76

12 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI2:46.4539135.9242.7845.6042.15
2.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa3:25.6920746.6954.2854.8749.85
3.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:38.2017348.5456.8259.2353.61

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa2:40.5743632.9340.1342.8944.62
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa2:48.0838033.9143.3145.4445.42
3.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno2:58.0632039.5746.2347.5944.67

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:30.1053434.1338.3239.0938.56
2.MIELCAREK, Małgorzata04MKP Kołobrzeg2:55.0633637.4344.1845.8947.56

PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:41.0343234.7641.3042.7042.27
PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa2:46.2839334.8742.4045.5143.50


<< TOP >>
Konkurencja 16
01.06.2018 - 17:22
Chłopcw, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:03.1322537.2146.8050.5548.57
2.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw3:07.5321044.1745.2851.6846.40
3.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:12.0219543.9250.8349.9547.32
4.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:18.8117644.1751.7052.2450.70
5.ŁUCZAK, Konstanty07MKP Warszawianka4:11.038757.331:06.441:07.5159.75

12 lat

1.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka2:49.9828235.7142.4345.5246.32
2.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin2:51.6227438.6845.3444.7642.84
3.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka3:01.3623237.6846.1748.1549.36

13 lat

1.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa2:28.5042332.8337.8839.5138.28
2.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa2:32.6239032.6236.8740.7642.37
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno2:44.8230935.2442.7745.0541.76
4.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa3:18.4817743.7950.7153.4550.53
5.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:22.0616846.5953.5354.8747.07

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:08.1465928.0431.9733.8434.29
2.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany2:27.3843332.2638.1038.7938.23
3.ŚLASKI, Filip04KS Fenix Ożarw Mazowiecki2:27.4343232.6537.2138.2239.35
4.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:30.3940732.6937.3639.9840.36
5.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:44.9230935.3641.6444.2343.69
6.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:44.9630834.8743.4244.6442.03

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa2:06.6568228.0632.0433.0633.49
PKPAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany2:14.3757129.6832.8334.8337.03
PKNOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka2:16.7054230.0235.2835.1836.22
PKBURCZYŃSKI, Piotr02Ukp Polonia Warszawa2:23.4846932.5535.6237.9337.38
PKCZAJKA, Marcel02Ukp Polonia Warszawa2:36.6936032.7339.8442.4641.66


<< TOP >>
Konkurencja 17
01.06.2018 - 17:34
Dziewcząt, 100m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:52.4313851.361:01.07
2.SZOTEK, Isabella10Uks Manta Warszawa Włochy1:54.6213054.361:00.26
3.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka2:06.239756.021:10.21
4.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka2:07.36941:02.101:05.26
5.ZYDROŃ, Wiktoria10MKP Warszawianka2:10.13891:02.591:07.54
6.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka2:19.54721:07.461:12.08
7.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka2:21.55691:07.371:14.18
8.CIEŚLAK, Helena10MKP Warszawianka2:28.48591:12.541:15.94
9.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka2:31.38561:12.891:18.49
DYSKW.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka1:37.5347.1150.42
G3 - Pływak obrcił się na piersi (z wyjątkiem momentu wykonania nawrotu).

9 lat

1.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw1:33.3624145.5047.86
2.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka1:41.1618951.0450.12
3.BOROWIEC, Barbara09Uks Manta Warszawa Włochy1:49.2715052.5556.72
4.TATKOWSKA, Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:49.6614853.2356.43
5.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany1:52.3413854.3158.03

10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy1:29.2127643.0146.20
2.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany1:30.8126142.6848.13
3.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:34.1323546.0248.11
4.OŚKA, Nina08Lokomotywa Sopot1:34.3423344.9949.35
5.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka1:36.27219
6.MIZIK, Hanna08Uks Manta Warszawa Włochy1:40.4419348.5851.86
7.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno1:40.4619349.2051.26

11 lat

1.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka1:23.8933241.7342.16
2.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:35.9622147.7248.24
3.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw1:41.9918449.3152.68
4.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka1:42.7418050.5452.20
5.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka1:44.8017051.1453.66

12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa1:14.2147936.4837.73
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw1:14.9046636.2538.65
3.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy1:16.1744337.6838.49
4.DOBOSIEWICZ, Marta06Uks Manta Warszawa Włochy1:18.5440438.4540.09
5.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt1:19.4939040.5438.95
6.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka1:21.0336840.1940.84
7.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:28.5628242.8945.67
8.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa1:31.9125245.0346.88
9.PODPORA, Marta06UKS Wawer1:35.4422547.0248.42

13 lat

1.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa1:14.2247935.9738.25
2.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:15.8244937.1438.68
3.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:17.0142938.1438.87
4.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno1:18.7840138.1240.66
5.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa1:20.4137738.1542.26
6.KLIMOWICZ, Adrianna05Iuks Muszelka Warszawa1:21.3736439.2042.17
7.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:21.9735640.8541.12
8.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:22.3635139.8042.56
9.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:22.4435040.0742.37
10.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy1:23.1334140.6542.48
11.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno1:28.1428643.5944.55
12.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI1:29.2727544.0845.19

14 lat

1.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa1:14.1348135.6138.52
2.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:15.8045036.8538.95
3.ŁOTOWSKA, Maja04UKS G-8 Bielany1:16.6643537.1239.54
4.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice1:17.4342237.8639.57
5.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt1:19.1039638.0741.03
6.DZIWOSZ, Julia04Skp Barakuda Starachowice1:20.4337638.9441.49
7.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno1:21.2736539.6741.60


<< TOP >>
Konkurencja 18
01.06.2018 - 17:48
Chłopcw, 100m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
8 lat

1.PIETRZAK, Marcel10Uks Manta Warszawa Włochy1:47.3711250.0357.34
2.UGORSKI, Hubert10MKP Warszawianka1:55.669054.121:01.54
3.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka1:57.348654.991:02.35
4.WALCZAK, Karol10MKP Warszawianka2:02.447558.011:04.43

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk1:28.8319843.5345.30
2.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno1:39.4814149.1450.34
3.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka1:42.9412750.9851.96
4.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:45.0212050.4454.58
5.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:45.5511851.8253.73
6.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:53.479554.6958.78

10 lat

1.SKULSKI, Ryszard08UKS Olimpic Warka1:33.5317047.5146.02
2.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer1:35.0316246.3848.65
3.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:48.1511052.7455.41

11 lat

1.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:23.6023841.3942.21
2.MIKITA, Damian07Ruch1:25.9321941.2144.72
3.PIOTROWSKI, Kacper07Uks Manta Warszawa Włochy1:27.9820443.4344.55
4.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany1:34.4916545.8048.69
5.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw1:35.2816145.6449.64
6.PEZOWICZ, Wiktor07Uks Manta Warszawa Włochy1:37.0815246.1050.98
7.PANKOWSKI, Olivier07Lokomotywa Sopot1:39.0414347.7751.27
8.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:40.9113550.1650.75
9.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:41.5313349.0852.45
10.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka1:47.4611251.4156.05

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:08.2643832.5235.74
2.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany1:14.1734136.4037.77
3.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:19.8427339.4040.44
4.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka1:23.1624238.7244.44
5.SIENKIEWICZ, Franciszek06SWIM TEAM Wilanw1:26.4021642.0744.33
6.PTASZYŃSKI, Łukasz06Uks Manta Warszawa Włochy1:29.2419643.7245.52
7.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka1:32.9717345.8347.14
8.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka1:35.0916246.9848.11
9.PAWŁOWSKI, Mikołaj06Lokomotywa Sopot1:40.43137
10.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka1:46.2111652.4353.78

13 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany1:07.5545232.8134.74
2.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa1:11.6737834.8836.79
3.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa1:12.4036736.1736.23
4.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa1:12.7836136.3936.39
5.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany1:13.0135835.5137.50
6.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno1:13.4535135.4837.97
7.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:13.8534635.6338.22
8.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria1:14.6133536.6437.97
9.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa1:20.2526939.1941.06
10.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa1:23.9023641.2742.63
11.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka1:24.8322841.2843.55
12.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka1:26.5021540.9945.51
13.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka1:34.8116346.2648.55

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany1:00.8361930.0630.77
2.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany1:03.6654031.1232.54
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa1:05.3349931.2634.07
4.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany1:07.5045332.5234.98
5.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:08.2343832.4935.74
6.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany1:08.5943133.6434.95
7.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy1:09.0042433.7135.29
8.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok1:09.0942233.0136.08
9.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice1:11.4038234.8736.53
10.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany1:11.4638133.5637.90
11.PISKOR, Mateusz04KS Fenix Ożarw Mazowiecki1:12.8236034.7938.03
12.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:14.4933736.3538.14
13.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:16.5431036.9339.61
14.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany1:20.3126938.8941.42
15.PAWŁOWSKI, Kacper04Lokomotywa Sopot1:23.1424240.3442.80
16.SCARDINA, Jan04MKP Warszawianka1:31.8917944.2047.69

PKMILIUS, Eimantas96Kauno Pm59.1067528.9130.19
PKGRIGAITIS, Erikas02Kauno Pm1:00.2363729.2930.94
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka1:04.0053131.0232.98
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka1:26.12218


<< TOP >>
Konkurencja 19
01.06.2018 - 18:04
Dziewcząt, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.NOWAK, Izabela08Uks Manta Warszawa Włochy5:46.08318
50m:
100m:
37.33
1:19.86
37.33
42.53
150m:
200m:
2:03.85
2:48.64
43.99
44.79
250m:
300m:
3:33.38
4:19.51
44.74
46.13
350m:
400m:
5:04.35
5:46.08
44.84
41.73
2.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany6:12.87255
50m:
100m:
40.26
1:26.30
40.26
46.04
150m:
200m:
2:13.66
3:01.52
47.36
47.86
250m:
300m:
3:50.62
4:38.06
49.10
47.44
350m:
400m:
5:26.77
6:12.87
48.71
46.10

11 lat

1.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka5:29.77368
50m:
100m:
37.64
1:20.47
37.64
42.83
150m:
200m:
2:03.06
2:46.01
42.59
42.95
250m:
300m:
3:27.93
4:11.09
41.92
43.16
350m:
400m:
4:51.13
5:29.77
40.04
38.64
2.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:53.81298
50m:
100m:
39.88
1:26.21
39.88
46.33
150m:
200m:
2:11.99
2:57.73
45.78
45.74
250m:
300m:
3:43.71
4:29.69
45.98
45.98
350m:
400m:
5:15.43
5:53.81
45.74
38.38
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno5:55.04295
50m:
100m:
38.81
1:23.42
38.81
44.61
150m:
200m:
2:08.70
2:54.45
45.28
45.75
250m:
300m:
3:40.28
4:26.78
45.83
46.50
350m:
400m:
5:12.22
5:55.04
45.44
42.82
4.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka5:55.77293
50m:
100m:
37.88
1:21.92
37.88
44.04
150m:
200m:
2:07.86
2:53.75
45.94
45.89
250m:
300m:
3:39.82
4:25.64
46.07
45.82
350m:
400m:
5:12.19
5:55.77
46.55
43.58
5.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka5:58.29287
50m:
100m:
39.28
1:25.01
39.28
45.73
150m:
200m:
2:10.74
2:56.76
45.73
46.02
250m:
300m:
3:42.84
4:29.20
46.08
46.36
350m:
400m:
5:14.72
5:58.29
45.52
43.57
6.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw5:58.84286
50m:
100m:
39.79
1:25.30
39.79
45.51
150m:
200m:
2:11.21
2:57.23
45.91
46.02
250m:
300m:
3:42.73
4:28.75
45.50
46.02
350m:
400m:
5:13.25
5:58.84
44.50
45.59

12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa4:56.47507
50m:
100m:
32.95
1:10.56
32.95
37.61
150m:
200m:
1:48.57
2:26.88
38.01
38.31
250m:
300m:
3:04.81
3:42.35
37.93
37.54
350m:
400m:
4:20.27
4:56.47
37.92
36.20
2.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:12.62432
50m:
100m:
34.95
1:14.98
34.95
40.03
150m:
200m:
1:55.52
2:36.23
40.54
40.71
250m:
300m:
3:16.17
3:55.94
39.94
39.77
350m:
400m:
4:35.89
5:12.62
39.95
36.73
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka5:12.80431
50m:
100m:
36.08
1:16.17
36.08
40.09
150m:
200m:
1:56.86
2:36.80
40.69
39.94
250m:
300m:
3:16.78
3:56.09
39.98
39.31
350m:
400m:
4:36.35
5:12.80
40.26
36.45
4.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:12.86431
50m:
100m:
34.18
1:13.66
34.18
39.48
150m:
200m:
1:53.98
2:35.12
40.32
41.14
250m:
300m:
3:15.54
3:56.29
40.42
40.75
350m:
400m:
4:35.99
5:12.86
39.70
36.87
5.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:32.68359
50m:
100m:
37.02
1:19.05
37.02
42.03
150m:
200m:
2:01.41
2:44.87
42.36
43.46
250m:
300m:
3:27.58
4:10.55
42.71
42.97
350m:
400m:
4:53.32
5:32.68
42.77
39.36
6.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka5:36.52346
50m:
100m:
37.50
1:21.06
37.50
43.56
150m:
200m:
2:05.32
2:49.86
44.26
44.54
250m:
300m:
3:31.78
4:16.00
41.92
44.22
350m:
400m:
4:57.28
5:36.52
41.28
39.24
7.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka5:45.56320
50m:
100m:
38.88
1:23.23
38.88
44.35
150m:
200m:
2:08.12
2:52.61
44.89
44.49
250m:
300m:
3:36.46
4:20.68
43.85
44.22
350m:
400m:
5:04.39
5:45.56
43.71
41.17
8.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka5:45.88319
50m:
100m:
39.12
1:22.99
39.12
43.87
150m:
200m:
2:07.78
2:52.28
44.79
44.50
250m:
300m:
3:36.44
4:20.33
44.16
43.89
350m:
400m:
5:03.97
5:45.88
43.64
41.91
9.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa6:10.33260
50m:
100m:
39.83
1:26.51
39.83
46.68
150m:
200m:
2:13.87
3:01.58
47.36
47.71
250m:
300m:
3:49.54
4:37.64
47.96
48.10
350m:
400m:
5:25.84
6:10.33
48.20
44.49
10.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa6:19.44242
50m:
100m:
42.27
1:30.30
42.27
48.03
150m:
200m:
2:17.93
3:06.01
47.63
48.08
250m:
300m:
3:56.24
4:45.20
50.23
48.96
350m:
400m:
5:34.66
6:19.44
49.46
44.78

13 lat

1.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:09.39446
50m:
100m:
34.84
1:12.88
34.84
38.04
150m:
200m:
1:52.79
2:32.87
39.91
40.08
250m:
300m:
3:12.22
3:52.14
39.35
39.92
350m:
400m:
4:31.89
5:09.39
39.75
37.50
2.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:35.36350
50m:
100m:
38.15
1:20.20
38.15
42.05
150m:
200m:
2:03.11
2:45.89
42.91
42.78
250m:
300m:
3:29.50
4:12.27
43.61
42.77
350m:
400m:
4:55.54
5:35.36
43.27
39.82
3.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa5:36.14348
50m:
100m:
38.83
1:20.79
38.83
41.96
150m:
200m:
2:03.94
2:46.27
43.15
42.33
250m:
300m:
3:29.75
4:13.18
43.48
43.43
350m:
400m:
4:56.68
5:36.14
43.50
39.46
4.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno5:41.76331
50m:
100m:
38.42
1:21.60
38.42
43.18
150m:
200m:
2:05.60
2:50.11
44.00
44.51
250m:
300m:
3:34.43
4:18.35
44.32
43.92
350m:
400m:
5:01.31
5:41.76
42.96
40.45
5.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:01.98278
50m:
100m:
40.07
1:27.12
40.07
47.05
150m:
200m:
2:13.70
3:00.34
46.58
46.64
250m:
300m:
3:46.95
4:33.66
46.61
46.71
350m:
400m:
5:19.92
6:01.98
46.26
42.06

14 lat

1.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany4:42.30587
50m:
100m:
32.60
1:08.04
32.60
35.44
150m:
200m:
1:44.18
2:20.14
36.14
35.96
250m:
300m:
2:55.85
3:31.86
35.71
36.01
350m:
400m:
4:08.01
4:42.30
36.15
34.29
2.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice4:45.04570
50m:
100m:
30.71
1:06.39
30.71
35.68
150m:
200m:
1:43.13
2:20.03
36.74
36.90
250m:
300m:
2:56.78
3:34.35
36.75
37.57
350m:
400m:
4:10.84
4:45.04
36.49
34.20
3.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany4:53.21524
50m:
100m:
32.39
1:09.24
32.39
36.85
150m:
200m:
1:46.16
2:23.90
36.92
37.74
250m:
300m:
3:01.46
3:39.33
37.56
37.87
350m:
400m:
4:16.84
4:53.21
37.51
36.37
4.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer5:02.47477
50m:
100m:
33.04
1:10.97
33.04
37.93
150m:
200m:
1:49.71
2:29.25
38.74
39.54
250m:
300m:
3:08.11
3:47.46
38.86
39.35
350m:
400m:
4:25.79
5:02.47
38.33
36.68
5.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:04.06470
50m:
100m:
33.39
1:10.93
33.39
37.54
150m:
200m:
1:49.80
2:29.06
38.87
39.26
250m:
300m:
3:08.11
3:47.37
39.05
39.26
350m:
400m:
4:26.13
5:04.06
38.76
37.93
6.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław5:12.25434
50m:
100m:
34.13
1:12.44
34.13
38.31
150m:
200m:
1:51.79
2:31.45
39.35
39.66
250m:
300m:
3:11.41
3:52.20
39.96
40.79
350m:
400m:
4:32.60
5:12.25
40.40
39.65
7.PAĆKO, Maja04KS Fenix Ożarw Mazowiecki5:20.08403
50m:
100m:
35.09
1:14.76
35.09
39.67
150m:
200m:
1:56.23
2:37.45
41.47
41.22
250m:
300m:
3:19.43
4:01.01
41.98
41.58
350m:
400m:
4:41.38
5:20.08
40.37
38.70
8.DZIWOSZ, Julia04Skp Barakuda Starachowice5:41.63331
50m:
100m:
40.59
1:24.39
40.59
43.80
150m:
200m:
2:08.25
2:52.28
43.86
44.03
250m:
300m:
3:36.04
4:20.08
43.76
44.04
350m:
400m:
5:04.03
5:41.63
43.95
37.60

PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa4:49.32545
50m:
100m:
32.33
1:08.14
32.33
35.81
150m:
200m:
1:44.45
2:20.96
36.31
36.51
250m:
300m:
2:57.74
3:35.44
36.78
37.70
350m:
400m:
4:12.68
4:49.32
37.24
36.64
PKMAZUTAITYTE, Ugne97Kauno Pm4:50.82537
50m:
100m:
33.61
1:10.61
33.61
37.00
150m:
200m:
1:48.37
2:25.38
37.76
37.01
250m:
300m:
3:02.30
3:38.69
36.92
36.39
350m:
400m:
4:15.17
4:50.82
36.48
35.65
PKKAMIŃSKA, Inga03Sinnet Warszawa5:10.47441
50m:
100m:
32.43
1:09.69
32.43
37.26
150m:
200m:
1:48.37
2:28.31
38.68
39.94
250m:
300m:
3:08.49
3:50.05
40.18
41.56
350m:
400m:
4:32.10
5:10.47
42.05
38.37


<< TOP >>
Konkurencja 20
01.06.2018 - 18:30
Chłopcw, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka5:29.58297
50m:
100m:
35.35
1:16.29
35.35
40.94
150m:
200m:
1:59.16
2:41.87
42.87
42.71
250m:
300m:
3:24.88
4:06.72
43.01
41.84
350m:
400m:
4:49.69
5:29.58
42.97
39.89
2.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany6:03.47221
50m:
100m:
38.83
1:24.71
38.83
45.88
150m:
200m:
2:10.83
2:57.54
46.12
46.71
250m:
300m:
3:44.61
4:32.37
47.07
47.76
350m:
400m:
5:19.30
6:03.47
46.93
44.17
3.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany6:15.83200
50m:
100m:
42.38
1:29.96
42.38
47.58
150m:
200m:
2:18.74
3:08.36
48.78
49.62
250m:
300m:
3:55.50
4:44.64
47.14
49.14
350m:
400m:
5:29.90
6:15.83
45.26
45.93
4.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany6:25.84185
50m:
100m:
41.52
1:31.04
41.52
49.52
150m:
200m:
2:20.12
3:10.37
49.08
50.25
250m:
300m:
4:00.49
4:49.95
50.12
49.46
350m:
400m:
5:39.73
6:25.84
49.78
46.11
5.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI7:07.38136
50m:
100m:
42.85
1:34.97
42.85
52.12
150m:
200m:
2:30.17
3:25.80
55.20
55.63
250m:
300m:
4:21.13
3:48.83
55.33350m:
400m:
6:13.65
7:07.38
2:24.82
53.73

11 lat

1.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa5:22.61317
50m:
100m:
35.86
1:15.51
35.86
39.65
150m:
200m:
1:56.52
2:38.24
41.01
41.72
250m:
300m:
3:19.96
4:01.16
41.72
41.20
350m:
400m:
4:41.40
5:22.61
40.24
41.21
2.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid5:23.32315
50m:
100m:
35.00
1:15.27
35.00
40.27
150m:
200m:
1:57.32
2:39.64
42.05
42.32
250m:
300m:
3:21.27
4:02.39
41.63
41.12
350m:
400m:
4:44.18
5:23.32
41.79
39.14
3.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa5:29.97296
50m:
100m:
37.01
1:19.42
37.01
42.41
150m:
200m:
2:02.04
2:44.81
42.62
42.77
250m:
300m:
3:26.82
4:08.75
42.01
41.93
350m:
400m:
4:50.30
5:29.97
41.55
39.67
4.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:31.42292
50m:
100m:
37.79
1:19.77
37.79
41.98
150m:
200m:
2:02.31
2:44.33
42.54
42.02
250m:
300m:
3:26.66
4:09.00
42.33
42.34
350m:
400m:
4:50.74
5:31.42
41.74
40.68
5.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka5:36.26280
50m:
100m:
37.15
1:21.18
37.15
44.03
150m:
200m:
2:05.07
2:48.17
43.89
43.10
250m:
300m:
3:31.10
4:14.13
42.93
43.03
350m:
400m:
4:56.48
5:36.26
42.35
39.78
6.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka5:40.59269
50m:
100m:
36.68
1:20.29
36.68
43.61
150m:
200m:
2:04.49
2:48.16
44.20
43.67
250m:
300m:
3:31.23
4:15.57
43.07
44.34
350m:
400m:
4:58.18
5:40.59
42.61
42.41
7.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki5:49.67249
50m:
100m:
39.40
1:23.01
39.40
43.61
150m:
200m:
2:08.01
2:53.43
45.00
45.42
250m:
300m:
3:38.29
4:23.00
44.86
44.71
350m:
400m:
5:08.42
5:49.67
45.42
41.25

12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa4:42.50472
50m:
100m:
32.23
1:08.45
32.23
36.22
150m:
200m:
1:45.20
2:22.40
36.75
37.20
250m:
300m:
2:57.86
3:33.93
35.46
36.07
350m:
400m:
4:08.46
4:42.50
34.53
34.04
2.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka5:02.63384
50m:
100m:
34.52
1:11.61
34.52
37.09
150m:
200m:
1:50.12
2:28.73
38.51
38.61
250m:
300m:
3:08.59
3:47.39
39.86
38.80
350m:
400m:
4:26.33
5:02.63
38.94
36.30
3.GAWLIK, Kacper06UKS Jagiellonka Warszawa5:03.95379
50m:
100m:
34.90
1:13.24
34.90
38.34
150m:
200m:
1:53.01
2:32.14
39.77
39.13
250m:
300m:
3:11.74
3:50.28
39.60
38.54
350m:
400m:
4:28.04
5:03.95
37.76
35.91
4.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka5:04.38377
50m:
100m:
33.72
1:11.15
33.72
37.43
150m:
200m:
1:49.61
2:28.44
38.46
38.83
250m:
300m:
3:07.31
3:46.79
38.87
39.48
350m:
400m:
4:25.93
5:04.38
39.14
38.45
5.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa5:08.72362
50m:
100m:
34.28
1:12.34
34.28
38.06
150m:
200m:
1:50.82
2:29.98
38.48
39.16
250m:
300m:
3:10.10
3:49.42
40.12
39.32
350m:
400m:
4:29.63
5:08.72
40.21
39.09
6.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka5:21.92319
50m:
100m:
37.22
1:17.56
37.22
40.34
150m:
200m:
1:58.72
2:39.48
41.16
40.76
250m:
300m:
3:20.45
4:01.83
40.97
41.38
350m:
400m:
4:42.70
5:21.92
40.87
39.22
7.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin5:22.13318
50m:
100m:
35.96
1:16.75
35.96
40.79
150m:
200m:
1:57.86
2:40.30
41.11
42.44
250m:
300m:
3:22.17
4:03.30
41.87
41.13
350m:
400m:
4:44.14
5:22.13
40.84
37.99
8.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka5:31.78291
50m:
100m:
36.84
1:19.65
36.84
42.81
150m:
200m:
2:03.45
2:47.58
43.80
44.13
250m:
300m:
3:29.05
4:11.10
41.47
42.05
350m:
400m:
4:52.64
5:31.78
41.54
39.14
9.KŁOS, Karol06Uks Wilanowia5:48.88250
50m:
100m:
38.46
1:22.39
38.46
43.93
150m:
200m:
2:08.26
2:53.98
45.87
45.72
250m:
300m:
3:39.56
4:24.41
45.58
44.85
350m:
400m:
5:08.77
5:48.88
44.36
40.11

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki4:33.64520
50m:
100m:
31.31
1:06.09
31.31
34.78
150m:
200m:
1:41.85
2:17.34
35.76
35.49
250m:
300m:
2:52.70
3:27.85
35.36
35.15
350m:
400m:
4:02.53
4:33.64
34.68
31.11
2.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa4:38.65492
50m:
100m:
32.34
1:07.51
32.34
35.17
150m:
200m:
1:43.37
2:18.85
35.86
35.48
250m:
300m:
2:54.60
3:29.51
35.75
34.91
350m:
400m:
4:04.47
4:38.65
34.96
34.18
3.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa4:51.94428
50m:
100m:
33.53
1:11.19
33.53
37.66
150m:
200m:
1:48.09
2:25.45
36.90
37.36
250m:
300m:
3:03.42
3:40.20
37.97
36.78
350m:
400m:
4:17.53
4:51.94
37.33
34.41
4.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany4:52.63425
50m:
100m:
33.69
1:11.68
33.69
37.99
150m:
200m:
1:48.77
2:26.37
37.09
37.60
250m:
300m:
3:04.57
3:41.86
38.20
37.29
350m:
400m:
4:19.70
4:52.63
37.84
32.93
5.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka5:09.42359
50m:
100m:
33.83
1:11.59
33.83
37.76
150m:
200m:
1:50.75
2:30.14
39.16
39.39
250m:
300m:
3:11.45
3:51.56
41.31
40.11
350m:
400m:
4:31.88
5:09.42
40.32
37.54
6.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa5:47.32254
50m:
100m:
37.87
1:22.43
37.87
44.56
150m:
200m:
2:07.59
2:52.18
45.16
44.59
250m:
300m:
3:37.58
4:23.64
45.40
46.06
350m:
400m:
5:07.71
5:47.32
44.07
39.61

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa4:13.35655
50m:
100m:
28.65
1:00.08
28.65
31.43
150m:
200m:
1:32.22
2:04.62
32.14
32.40
250m:
300m:
2:37.19
3:09.73
32.57
32.54
350m:
400m:
3:42.26
4:13.35
32.53
31.09
2.KORONKIEWICZ, Antoni04KS Fenix Ożarw Mazowiecki4:26.65562
50m:
100m:
30.17
1:03.97
30.17
33.80
150m:
200m:
1:37.95
2:11.91
33.98
33.96
250m:
300m:
2:45.78
3:19.96
33.87
34.18
350m:
400m:
3:53.74
4:26.65
33.78
32.91
3.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa4:30.11540
50m:
100m:
30.65
1:03.28
30.65
32.63
150m:
200m:
1:36.88
2:11.30
33.60
34.42
250m:
300m:
2:46.15
3:21.04
34.85
34.89
350m:
400m:
3:55.75
4:30.11
34.71
34.36
4.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki4:35.28510
50m:
100m:
31.54
1:06.65
31.54
35.11
150m:
200m:
1:42.03
2:17.20
35.38
35.17
250m:
300m:
2:52.23
3:27.27
35.03
35.04
350m:
400m:
4:02.14
4:35.28
34.87
33.14
5.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn4:36.28505
50m:
100m:
31.14
1:05.21
31.14
34.07
150m:
200m:
1:40.10
2:15.32
34.89
35.22
250m:
300m:
2:50.59
3:26.52
35.27
35.93
350m:
400m:
4:02.26
4:36.28
35.74
34.02
6.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki4:36.68503
50m:
100m:
32.24
1:06.95
32.24
34.71
150m:
200m:
1:42.49
2:17.78
35.54
35.29
250m:
300m:
2:53.30
3:28.28
35.52
34.98
350m:
400m:
4:03.43
4:36.68
35.15
33.25
7.BARAŃSKI, Jakub04Skp Barakuda Starachowice4:38.55493
50m:
100m:
30.42
1:04.93
30.42
34.51
150m:
200m:
1:41.06
2:17.19
36.13
36.13
250m:
300m:
2:53.34
3:29.31
36.15
35.97
350m:
400m:
4:04.38
4:38.55
35.07
34.17
8.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany4:39.54487
50m:
100m:
30.16
1:04.72
30.16
34.56
150m:
200m:
1:40.57
2:16.39
35.85
35.82
250m:
300m:
2:52.68
3:28.77
36.29
36.09
350m:
400m:
4:04.99
4:39.54
36.22
34.55
9.ZUBRZYCKI, Kacper04Ks Wisła Puławy4:41.52477
50m:
100m:
30.59
1:05.30
30.59
34.71
150m:
200m:
1:41.81
2:18.16
36.51
36.35
250m:
300m:
2:54.46
3:31.31
36.30
36.85
350m:
400m:
4:06.44
4:41.52
35.13
35.08
10.WRZOSEK, Bartosz04UKS G-8 Bielany4:42.88470
50m:
100m:
31.31
1:06.85
31.31
35.54
150m:
200m:
1:43.17
2:19.20
36.32
36.03
250m:
300m:
2:55.61
3:31.82
36.41
36.21
350m:
400m:
4:08.22
4:42.88
36.40
34.66
11.SZCZERBA, Kacper04UKS G-8 Bielany4:46.17454
50m:
100m:
31.63
1:07.28
31.63
35.65
150m:
200m:
1:43.39
2:20.02
36.11
36.63
250m:
300m:
2:56.92
3:33.84
36.90
36.92
350m:
400m:
4:10.49
4:46.17
36.65
35.68
12.OSZCZAK, Norbert04KS Fenix Ożarw Mazowiecki4:46.35453
50m:
100m:
31.85
1:07.54
31.85
35.69
150m:
200m:
1:43.76
2:20.68
36.22
36.92
250m:
300m:
2:57.36
3:34.47
36.68
37.11
350m:
400m:
4:11.04
4:46.35
36.57
35.31
13.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno4:55.29413
50m:
100m:
32.98
1:09.76
32.98
36.78
150m:
200m:
1:47.34
2:24.70
37.58
37.36
250m:
300m:
3:02.65
3:40.53
37.95
37.88
350m:
400m:
4:18.43
4:55.29
37.90
36.86
14.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa5:28.42300
50m:
100m:
34.89
1:14.25
34.89
39.36
150m:
200m:
1:55.27
2:38.44
41.02
43.17
250m:
300m:
3:21.29
4:04.77
42.85
43.48
350m:
400m:
4:46.24
5:28.42
41.47
42.18

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:12.82659
50m:
100m:
28.75
1:00.24
28.75
31.49
150m:
200m:
1:32.37
2:04.68
32.13
32.31
250m:
300m:
2:37.17
3:09.84
32.49
32.67
350m:
400m:
3:42.11
4:12.82
32.27
30.71
PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa4:12.98658
50m:
100m:
29.13
1:00.58
29.13
31.45
150m:
200m:
1:32.87
2:05.09
32.29
32.22
250m:
300m:
2:37.48
3:10.02
32.39
32.54
350m:
400m:
3:42.35
4:12.98
32.33
30.63
PKPAWŁOWSKI, Bogusław02UKS G-8 Bielany4:21.96592
50m:
100m:
29.59
1:01.78
29.59
32.19
150m:
200m:
1:35.34
2:08.95
33.56
33.61
250m:
300m:
2:41.75
3:15.04
32.80
33.29
350m:
400m:
3:49.02
4:21.96
33.98
32.94
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa4:23.66581
50m:
100m:
30.31
1:02.58
30.31
32.27
150m:
200m:
1:35.87
2:09.55
33.29
33.68
250m:
300m:
2:43.30
3:17.22
33.75
33.92
350m:
400m:
3:51.17
4:23.66
33.95
32.49
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa4:26.54562
50m:
100m:
30.24
1:03.28
30.24
33.04
150m:
200m:
1:37.19
2:10.90
33.91
33.71
250m:
300m:
2:45.03
3:18.94
34.13
33.91
350m:
400m:
3:53.35
4:26.54
34.41
33.19
PKROWIŃSKI, Aleksander01MUKP Warszawianka4:35.22511
50m:
100m:
30.11
1:05.11
30.11
35.00
150m:
200m:
1:40.19
2:15.14
35.08
34.95
250m:
300m:
2:51.05
3:26.89
35.91
35.84
350m:
400m:
4:02.06
4:35.22
35.17
33.16
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka4:35.41510
50m:
100m:
30.16
1:05.15
30.16
34.99
150m:
200m:
1:40.80
2:16.41
35.65
35.61
250m:
300m:
2:52.08
3:27.07
35.67
34.99
350m:
400m:
4:02.34
4:35.41
35.27
33.07
PKTETERIUKOVAS, Rejus02Kauno Pm4:37.05501
50m:
100m:
30.80
1:05.29
30.80
34.49
150m:
200m:
1:40.37
2:15.28
35.08
34.91
250m:
300m:
2:50.73
3:26.66
35.45
35.93
350m:
400m:
4:02.49
4:37.05
35.83
34.56
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka4:58.95398
50m:
100m:
32.98
1:10.41
32.98
37.43
150m:
200m:
1:49.50
2:27.68
39.09
38.18
250m:
300m:
3:05.81
3:44.33
38.13
38.52
350m:
400m:
4:22.77
4:58.95
38.44
36.18


<< TOP >>
Konkurencja 21
02.06.2018 - 8:45
Dziewcząt, 50m motylkowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:06.4749

9 lat

1.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka44.42166
2.HUTKOWSKA, Nadia09UKS 307 Warszawa Mokotw45.70152
3.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany51.09109
4.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno54.4690
5.BIEŻUŃSKA, Paulina09Squatina Ostrołęka55.7484
6.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa1:00.6565

10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk40.06226
2.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz45.61153
3.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka45.84151
4.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt46.02149
5.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt47.84133

11 lat

1.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid36.81292
2.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka37.78270
3.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno38.93247
4.RADOMSKA, Amelia07UKS "Skalar" Gra Kalwaria38.95246
5.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno40.77215
6.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa40.84214
7.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw43.24180
8.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer43.79173
9.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka47.08139
10.BAKUN, Maja07UKS G-8 Bielany47.95132

12 lat

1.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy31.69458
2.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw32.28433
3.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI33.73379
4.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.40358
JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.40358
6.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.31304
7.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka36.96288
8.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.12285
9.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt37.56275
10.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka38.12263
11.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.43256
12.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid39.04245
13.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid41.66201
14.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka41.67201
15.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin42.61188
16.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.65187
17.PODPORA, Marta06UKS Wawer43.01183
18.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa43.81173
19.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa45.41155
DYSKW.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.07
M10 - Pływak nie dotknął ściany dwiema dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu.
DYSKW.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa38.42
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa30.45516
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa32.32431
3.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno33.90374
GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa33.90374
5.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno34.09368
6.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt34.12367
7.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.66350
8.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.15335
9.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.10309
10.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno38.27260
11.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid40.67216
12.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa41.48204
13.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa44.70163

14 lat

1.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice30.26526
2.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa30.68504
3.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa31.13483
4.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa32.16438
5.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław32.97406
6.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt34.66350
7.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.73319
8.HAR, Zofia04MKS Piaseczno36.34303
9.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin37.90267
10.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka41.25207
11.LUBAS, Maria04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa44.44166

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa32.28433
PKADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.13400
PKKAMIŃSKA, Inga03Sinnet Warszawa34.18365


<< TOP >>
Konkurencja 22
02.06.2018 - 8:56
Chłopcw, 50m motylkowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa39.51182
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.38171
3.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid54.6069
4.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa58.8955
5.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid1:05.4940

10 lat

1.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa36.49232
2.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.72194
3.SKULSKI, Ryszard08UKS Olimpic Warka40.38171
4.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa43.16140
5.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa43.65135
6.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno50.4687
7.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa51.6381
8.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka52.4278
9.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid52.8576
10.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw54.9468
11.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa57.3459
DYSKW.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany47.13
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.76320
2.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka36.03241
3.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid36.96223
4.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw37.13220
5.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa37.41215
6.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka37.74209
7.MIKITA, Damian07Ruch38.13203
8.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki39.54182
9.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa41.37159
10.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany42.47147
11.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.49147
12.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa44.41128
13.RZEPNIEWSKI, Stefan07Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego46.06115
14.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin46.08115
15.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka46.83109
16.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki46.85109
17.SKOWRONEK, Sambor07Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego48.21100
18.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid49.8890
19.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka51.1384

12 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany31.59357
2.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria31.91347
3.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa34.34278
4.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin34.45276
5.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka34.53274
6.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka34.68270
7.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid34.97263
8.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.00263
9.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany35.39254
10.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.62249
11.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka38.44198
12.PORĘBSKI, Maciej06UKS Szesnastka40.62168
13.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka44.21130
14.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka44.79125

13 lat

1.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno29.84424
2.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa30.56395
3.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa30.87383
4.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany31.09375
5.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.75352
6.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa31.79351
7.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.12340
8.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria32.41331
9.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa32.67323
10.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin33.37303
11.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.02286
12.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa34.22281
13.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.47275
14.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.99263
15.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka35.44253
16.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.97242
17.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.37234
18.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.49232
19.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa36.82226
20.GĄSTAŁ, Jakub05MKP Warszawianka38.14203
21.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka39.38184
22.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid39.89177
23.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa40.11174
24.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka40.27172
25.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa40.61168
26.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.75155
27.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa42.93142
28.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka51.5082

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa27.35551
2.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy28.24501
3.SKIERNIEWSKI, Filip04Skp Barakuda Starachowice28.75474
4.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany28.98463
5.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany29.20453
6.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid29.21452
7.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok29.38444
8.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa29.43442
9.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany29.78427
10.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany30.05415
11.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice30.39402
12.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka30.43400
13.BARAŃSKI, Jakub04Skp Barakuda Starachowice30.47398
14.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno30.82385
15.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki31.25369
16.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa31.26369
17.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn31.32367
18.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki31.65355
19.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa31.98345
20.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany32.24336
21.WICZYŃSKI, Piotr04Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego32.65324
22.DULNIAK, Ryszard04UKS G-8 Bielany33.28306
23.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.66295
24.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki36.07240
25.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa39.68180
26.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid40.69167

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa27.43546
PKNOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka28.63480
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka29.05460
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka29.07459
PKSKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa29.38444
PKGERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt29.55437
PKROWIŃSKI, Aleksander01MUKP Warszawianka29.89422
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa29.92421
PKSOBÓL, Przemysław02Ukp Polonia Warszawa30.22408
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa30.88383
PKFORMA, Maksymilian03Ośrodek Bezpieczeństwa Wodnego33.25306


<< TOP >>
Konkurencja 23
02.06.2018 - 9:13
Dziewcząt, 50m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.BORTLISZ, Gabriela10MKP Warszawianka43.38242
2.FILIPP, Nina10Uczniowski Klub Sportowy "Sid52.48137
3.RÓG, Matylda10MKP Warszawianka55.06118
4.CIEŚLAK, Antonina10MKP Warszawianka55.77114
5.CIBOROWSKA, Anna10MKP Warszawianka1:02.5780
6.SZCZUBEŁEK, Antonina10Squatina Ostrołęka1:05.2071
7.PODLEWSKA, Małgorzata10MKP Warszawianka1:05.4270
8.MAZURKIEWICZ, Michalina10MKP Warszawianka1:06.7566
CIEŚLAK, Helena10MKP Warszawianka1:06.7566

9 lat

1.GAWRYŚ, Mira09MKP Warszawianka44.12230
2.BURZA, Zuzanna09MKS Piaseczno44.56223
3.ROMANOWSKA, Aleksandra09UKS Szesnastka45.30213
4.TATKOWSKA, Oliwia09Uczniowski Klub Sportowy"AZALI49.73161
5.WITKOWSKA, Magdalena09UKS G-8 Bielany51.09148
6.ŻUREK, Zofia09MKP Warszawianka53.40130
7.DIPONT-WASILEWSKA, Julia09UKS G-8 Bielany53.68128
8.BŁACHNIO, Natasza09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa55.19117
9.CZAJA, Hanna09MKP Warszawianka1:07.7263

10 lat

1.SĘCZKOWSKA, Rża08Uks Posejdon Pułtusk40.56296
2.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany42.23263
3.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany42.42259
4.JURKIEWICZ, Patrycja08UKS Fala Nieporęt44.38226
5.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno45.49210
6.WRÓBEL, Gabriela08UKS Fala Nieporęt47.57184
7.SOKALSKA, Klara08MKP Warszawianka49.50163
8.DRZEWIŃSKA, Maja08MKP Warszawianka50.87150

11 lat

1.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa39.23328
2.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka39.35325
3.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid41.01287
4.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid41.45278
5.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa41.66274
6.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa43.44241
7.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka44.52224
8.STRZELCZYK, Maria07UKS Wawer46.40198
9.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw46.59195
10.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa47.58183
11.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka47.72182
12.JANUSIK, Maja07UKS Olimpic Warka48.07178
13.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka49.21166
14.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka49.50163
15.VYSATA, Zuzanna07MKP Warszawianka51.43145
16.SIOCH, Sonia07Legia Warszawa57.58103

12 lat

1.BIEGAŃSKA, Aleksandra06Uks Victoria Jzefw34.46484
2.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa34.64476
3.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI35.92427
4.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa36.71400
5.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.06389
6.MILCZAREK, Alicja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.38379
7.CIACH, Maja06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.41378
8.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka38.12357
9.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt38.22354
10.SZLENDAK, Olga06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.88337
11.MIROWSKA, Oliwia06UKS Olimpic Warka40.40300
12.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa40.57296
13.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid40.84290
14.ŁUBIŃSKA, Zuzanna06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.01287
15.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid42.36260
16.MAŁKIEWICZ, Natalia06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.45225
17.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin1:05.7069

13 lat

1.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa34.47483
2.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno34.97463
3.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt35.73434
4.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI36.20417
5.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid36.89394
6.SKALIŃSKA, Ewa05MKS Piaseczno37.24383
7.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.38379
8.ORLIŃSKA, Monika05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.43377
9.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa38.15356
10.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI38.26353
11.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa38.53346
12.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno38.69342
13.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno38.75340
14.OLECKA, Amelia05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.98334
15.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne39.39324

14 lat

1.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Częstochowa34.24493
2.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany34.70474
3.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer34.97463
4.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa35.49443
5.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt36.85395
6.NOWAK, Oliwia04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.22384
7.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno37.75368
DYSKW.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice34.68
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa33.17542
PKADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.30536


<< TOP >>
Konkurencja 24
02.06.2018 - 9:26
Chłopcw, 50m grzbietowy8 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
8 lat

1.WOŹNIAK, Szymon10MKP Warszawianka53.8089
2.WALCZAK, Karol10MKP Warszawianka54.5285

9 lat

1.ŁYSZKOWSKI, Franciszek09Uks Posejdon Pułtusk39.78220
2.STAWICKI, Mateusz09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.48209
3.WIRASZKA, Piotr09Uks Gim 92 Ursynw Warszawa41.89189
4.STUŁKA, Jan09MKP Warszawianka45.01152
5.ZIELIŃSKI, Filip09Uczniowski Klub Sportowy "Sid46.72136
6.DĘBSKI, Antoni09MKS Piaseczno48.51121
7.BRYK, Jarosław09MKS Piaseczno50.18109
8.BOLEK, Franciszek09Ukp Polonia Warszawa50.93105
9.SZCZEPANIAK, Maciej09Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.94105
10.DZIAŁAK, Jakub09MKP Warszawianka51.48101
11.MOLENDOWSKI, Igor09Uczniowski Klub Sportowy "Sid54.3486
12.STRZELCZYK, Adam09UKS Wawer56.9275

10 lat

1.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa38.82237
2.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa39.21230
3.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka39.40227
4.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany39.64223
5.BŁACHNIO, Borys08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa42.83176
6.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa44.99152
7.ROZBICKI, Kacper08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa45.15150
8.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany46.18141
9.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI46.87134
10.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany47.07133
11.MATUSIK, Jan08UKS Szesnastka48.00125
12.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno48.68120
13.BAŁABAN, Antoni08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa48.72120
14.GWIAZDOWSKI, Krzysztof08MKS Piaseczno48.76119
15.KANIEWSKI, Leopold08Uks Wilanowia49.37115
16.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid49.82112
17.PAŚK, Mikołaj08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa50.57107
18.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin54.5285
19.STAWIECKI, Stanisław08UKS Wawer1:04.9050

11 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid37.12271
2.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid38.91235
3.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa39.82220
4.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa Mokotw40.71205
5.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa41.20198
6.KOZAKIEWICZ, Aleksander07SWIM TEAM Wilanw41.85189
7.KOSOBUDZKI, Aleksander07UKS G-8 Bielany43.91164
8.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid45.38148
9.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin46.23140
10.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany46.24140
11.RYMARZ, Adam07MKP Warszawianka47.58128
12.ŚWIĄTKOWSKI, Eryk07UKS V Łomianki48.23123
13.STAROS, Maksymilian07UKS Delfin Garwolin49.90111
14.CZAJA, Mateusz07MKP Warszawianka58.7468

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria31.50444
2.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa33.08383
3.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany34.07351
4.WASILEWSKI, Kacper06UKS G-8 Bielany36.52285
5.HRYCAN, Michał06Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.83278
6.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid37.24269
7.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka37.86256
8.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne42.52180
9.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka42.53180
10.SKRZYŃSKI, Aleks06MKS Piaseczno44.54157
11.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka45.55147
12.MICHALSKI, Bartosz06UKS Wawer49.25116
13.BŁAŻEJCZYK, Antoni06UKS Delfin Garwolin50.54107

13 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany31.96425
2.CHUPKA, Patryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa32.12419
3.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa33.33375
4.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany33.39373
5.CZARNECKI, Igor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa33.46370
6.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno33.55367
7.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno33.56367
8.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa33.97354
9.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa34.36342
10.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa34.75331
11.OKOŃ, Maksymilian05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa35.02323
12.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria35.56308
13.RÓŻYCKI, Szymon05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa36.17293
14.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa36.47286
15.BOGUMIŁ, Mateusz05UKS Olimpic Warka37.03273
16.GOŁYŃSKI, Michał05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa37.95254
17.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka37.99253
18.SZUTER, Maciej05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.04252
19.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin38.24248
20.PTAK, Jan05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.54242
21.GĄSTAŁ, Jakub05MKP Warszawianka39.11232
22.WENERSKI, Eryk05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa40.74205
23.NOWAKOWSKI, Maksymilian05MKP Warszawianka43.09173
24.BIELECKI, Sambor05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa43.82165
25.LENKIEWICZ, Kacper05Uks Gim 92 Ursynw Warszawa44.76154

14 lat

1.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany28.33611
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa29.85522
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany30.06511
4.MASIUK, Ksawery04UKS G-8 Bielany30.35496
5.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki31.17458
6.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid31.27454
7.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok32.26413
8.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany32.46406
9.REGULSKI, Maciej04UKS ATUT SP 36 Częstochowa32.97387
10.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.55336
11.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.40313
12.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany36.27291
13.ZACHARJASIEWICZ, Antoni04Uks Gim 92 Ursynw Warszawa38.91235

PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka30.30499
PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa31.43447
PKROWIŃSKI, Dominik03MUKP Warszawianka32.95388
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka39.20230


<< TOP >>
Konkurencja 25
02.06.2018 - 9:43
Dziewcząt, 200m klasyczny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

DYSKW.ROCHMINSKA, Karolina08UKS Fala Nieporęt
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu
DYSKW.GARTKIEWICZ, Lena08UKS Szesnastka
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

11 lat

1.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:25.2931147.4452.8852.8852.09
2.BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka3:30.6528746.8154.6955.4853.67
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:30.7828746.8654.1955.8653.87
4.IGNACZAK, Julia07MKS Piaseczno3:40.3725150.3256.9757.0256.06
5.VYSATA, Zuzanna07MKP Warszawianka4:02.0718953.441:02.461:03.061:03.11
DYSKW.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.KRÓL, Gabriela06Ks Wisła Puławy3:00.1746041.2946.6947.0645.13
2.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka3:09.8639341.3747.9949.3751.13
3.ŻUŁAWA, Julia06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:12.3637843.2949.4450.1849.45
4.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin3:16.2235646.4149.0052.4848.33
5.JANKOWSKA, Weronika06Squatina Ostrołęka3:23.1532146.8152.3453.4050.60
6.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:26.3430647.3153.4753.5851.98
7.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka3:28.7429546.4254.3355.4152.58
8.OŁDAK, Martyna06Iuks Muszelka Warszawa3:40.8524950.2956.5657.5056.50
9.MARCIŃCZYK, Patrycja06Squatina Ostrołęka3:41.9324649.3255.8759.0357.71

13 lat

1.PECIO, Anna05Ks Wisła Puławy3:06.8741240.0747.1548.6351.02
2.JANCZARSKA, Wiktoria05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:06.9641142.3747.8248.9347.84
3.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno3:07.1141042.4648.5748.1347.95
4.KOŁAKOWSKA, Weronika05MKS Piaseczno3:07.4340842.8348.1549.2647.19
5.PABISIAK, Helena05Ukp Polonia Warszawa3:17.5034943.2349.7153.0851.48
6.PAWELEC, Oliwia05Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:38.0625949.6356.3156.2755.85
7.KASZYCKA, Natalia05Iuks Muszelka Warszawa3:52.5121452.8359.7759.431:00.48

14 lat

1.HAR, Zofia04MKS Piaseczno2:54.7050439.0444.5445.5645.56
2.CELEJEWSKA, Olga04UKS Olimpic Warka3:11.1238542.3549.0250.0049.75
3.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin3:18.3134544.8251.3052.7149.48

PKOLECH, Cecylia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:52.0152839.9144.6643.2744.17


<< TOP >>
Konkurencja 26
02.06.2018 - 9:56
Chłopcw, 200m klasyczny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.WRÓBLEWSKI, Borys08UKS G-8 Bielany3:29.4722148.6355.2854.4251.14
2.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa3:41.0518850.4258.5156.4655.66
3.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer3:45.8717650.1758.9858.8957.83
4.KAMIŃSKI, Marcel08UKS G-8 Bielany3:57.6515154.131:01.231:01.211:01.08

11 lat

1.SZCZEPANIAK, Michał07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:15.4727245.0848.4152.0349.95
2.MIKITA, Damian07Ruch3:25.2623546.6653.3253.8051.48
3.WÓJCIAK, Oliwier07UKS V Łomianki3:25.4023447.5753.8853.2350.72
4.KAZANOWSKI, Dominik07UKS Jagiellonka Warszawa3:26.0523247.4954.2053.4950.87
5.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, M.07Ukp Polonia Warszawa3:32.8821048.7055.6755.5552.96
6.GNIADO, Maciej07UKS G-8 Bielany3:41.1918751.9955.7459.7153.75
7.ŚWIĄTKOWSKI, Eryk07UKS V Łomianki3:49.9016747.871:01.7256.781:03.53
8.BIEŻUŃSKI, Jakub07Squatina Ostrołęka3:52.4316150.701:00.671:03.5257.54

12 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Gra Kalwaria2:52.8939338.1645.3845.4343.92
2.SZPORAK, Kamil06Squatina Ostrołęka3:07.0131042.4947.4548.1248.95
3.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka3:12.6228442.8849.4450.3949.91
4.BOGATYRIOW, Grigori06Ukp Polonia Warszawa3:15.5827144.1949.9851.3950.02
5.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne3:27.4322746.9354.9554.0151.54

13 lat

1.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa2:44.5545638.0442.2643.0741.18
2.KOZŁOWSKI, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa2:53.7738738.9344.7045.6344.51
3.OLEWNICZAK, Maciej05Ukp Polonia Warszawa2:54.8438038.9644.8745.8145.20
4.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:58.0735939.0345.3045.6648.08
5.PIENIĄŻEK, Wojciech05Ukp Polonia Warszawa3:01.4434040.7746.0147.8946.77
6.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw3:04.5232342.0147.4048.0347.08
7.BACZYŃSKI, Jan05UKS Olimpic Warka3:04.7232238.8045.7549.8750.30
8.BIELSKI, Jarosław05MKP Warszawianka3:40.5318950.3658.2457.6054.33
NIE UK.PAWŁOWSKI, Igor05UKS Fala Nieporęt1:44.2447.15

14 lat

1.SKIERNIEWSKI, Filip04Skp Barakuda Starachowice2:41.4648236.9041.7842.2640.52
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany2:42.7647136.3642.0242.3842.00
3.KOZIEŃSKI, Oliwier04Ks Wisła Puławy2:43.1046836.8541.2841.9942.98
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barakuda Starachowice2:44.6745538.7841.2343.9940.67
5.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki2:45.6444738.0843.0142.6541.90
6.TARASEWICZ, Marccel04UKS G-8 Bielany2:46.7743836.9742.5644.1543.09
7.WYPCHŁO, Jakub04Skp Barakuda Starachowice2:51.8440037.3243.8946.0144.62
8.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki3:14.9727441.2848.7051.9753.02
9.GAŁĄZKA, Mateusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:16.0826943.1249.5752.6050.79

PKSKRZYPEK, Piotr03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:37.5651937.1041.6139.4539.40
PKJACHIMOWICZ, Maksymilian03Ukp Polonia Warszawa2:45.0245236.2541.7443.1943.84


<< TOP >>
Konkurencja 27
02.06.2018 - 10:17
Dziewcząt, 200m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.NARKIEWICZ, Oliwia08UKS G-8 Bielany2:52.4828138.5944.2745.0844.54
2.GLUBA, Roksana08MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:59.9624741.0447.9847.6143.33
3.MAZURKIEWICZ, Helena08MKP Warszawianka3:00.2524641.6547.5348.3742.70
4.KORDZIAK, Kinga08UKS G-8 Bielany3:06.5122242.2648.5349.9045.82
5.KLECZEK, Janina08MKS Piaseczno3:20.5417845.5153.0254.5447.47

11 lat

1.GACKA, Aleksandra07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:45.4831838.5543.7643.5839.59
2.KOŁODZIEJCZYK, Maja07SWIM TEAM Wilanw2:48.1830339.5043.2843.7041.70
3.SIEDLEWSKA, Marcelina07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:49.4729638.9444.2945.2940.95
4.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno2:50.9428837.0843.9945.5644.31
BORTLISZ, Wiktoria07MKP Warszawianka2:50.9428838.9845.0544.5342.38
6.TOMKIEL, Anna07Ukp Polonia Warszawa2:51.2328737.5144.1045.7243.90
7.HULEWICZ, Wiktoria07Legia Warszawa2:54.3827138.5744.0447.4744.30
8.PIAŚCIŃSKA, Alicja07SWIM TEAM Wilanw3:00.3124641.0246.0848.8644.35
9.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno3:02.1723840.1947.7348.0346.22
10.DZIERZBICKA, Alicja07MKP Warszawianka3:04.6822843.3049.1048.8443.44
11.WICHULSKA, Małgorzata07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa3:04.8022844.3648.5049.7642.18
12.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno3:08.4421542.5148.5150.1347.29
13.DZIAŁAK, Zofia07MKP Warszawianka3:19.0318242.6551.0353.5751.78
14.BARANOWSKA, Klaudia07Ukp Polonia Warszawa3:22.0617442.9352.0955.4751.57
15.NESTOROV, Matilde07Legia Warszawa3:22.0717442.8953.5855.5650.04
16.ŻUREK, Zuzanna07MKP Warszawianka3:31.1315346.8355.3455.6053.36
17.NAJDA, Otylia07UKS Olimpic Warka3:43.7712849.7956.391:00.3857.21

12 lat

1.PAŚK, Urszula06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:30.2442534.1838.4539.6237.99
2.OLKO, Zuzanna06Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:37.1637136.8840.6441.1738.47
3.BREJNAK, Maja06MKP Warszawianka2:39.3535637.0641.5339.9140.85
4.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt2:43.8932737.7042.7643.2140.22
5.BOGACKA, Aleksandra06Legia Warszawa2:52.5028039.0444.9445.1643.36
6.MACIAK, Julia06Iuks Muszelka Warszawa2:55.8626538.9045.3447.4144.21
7.PODPORA, Marta06UKS Wawer2:56.2026338.9245.6247.0844.58
8.BOROWIECKA, Aleksandra06MKP Warszawianka3:01.3524139.5147.0548.6246.17

13 lat

1.APANAS, Karolina05Ukp Polonia Warszawa2:17.2255831.7035.1735.3535.00
2.KLUSEK, Aleksandra05Ukp Polonia Warszawa2:18.0154831.4634.7736.4635.32
3.GÓRSKA, Zofia05Ukp Polonia Warszawa2:19.2253432.6235.7136.3634.53
4.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:24.9747333.2037.4937.5936.69
5.GAJCY, Natalia05Ukp Polonia Warszawa2:28.1444333.5737.5038.9638.11
6.JURKOWSKA, Iga05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI2:33.6039736.2938.8939.7638.66
7.STELMASZCZYK, Hanna05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:42.2433736.9542.0643.0240.21
8.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno2:43.3833037.1841.4543.3341.42
9.KĘDZIOREK, Alicja05Mazowsze Miętne2:44.0032636.8542.0142.7642.38
10.KACZYŃSKA, Nadia05Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:01.9923937.9944.8850.2048.92

14 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04Ukp Polonia Warszawa2:13.1761030.4933.8134.7434.13
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany2:15.9557331.4634.5835.5834.33
3.BORYS, Zofia04UKS G-8 Bielany2:20.5651931.711:25.2436.33
4.FILIPIAK, Małgorzata04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:20.6651831.4035.5037.4836.28
5.ROMANIUK, Matylda04UKS Wawer2:26.4645932.6137.0838.5538.22
6.CATI, Lidia04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:30.0242732.6336.8740.5639.96

PKBIAŁAS, Aniela SWwa02Ukp Polonia Warszawa2:17.9954831.6734.7436.0635.52
PKZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka Warszawa2:18.0854731.6334.7436.0035.71
PKADAMSKA, Julia03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:20.3152231.4035.2137.4036.30
PKKAMIŃSKA, Inga03Sinnet Warszawa2:25.6946631.7736.6838.7738.47
PKADAMSKA, Maria03Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:25.7246632.0535.8638.8338.98


<< TOP >>
Konkurencja 28
02.06.2018 - 10:40
Chłopcw, 200m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.KRAWCZYK, Jakub08MKP Warszawianka2:36.7227534.9040.3942.4538.98
2.OSÓBKA-MORAWSKI, Eryk08Ukp Polonia Warszawa2:42.9324538.8942.7042.5338.81
3.CIURA, Robert08Ukp Polonia Warszawa2:54.7219839.1345.3046.4443.85
4.JARECKI, Bartosz08Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:55.3619639.8245.7146.4943.34
5.SKULSKI, Ryszard08UKS Olimpic Warka2:56.0619437.5645.1447.1446.22
6.BOCHEŃSKI, Tomasz08UKS Wawer3:02.6817439.7047.1948.2847.51
7.BIELECKI, Borys08UKS G-8 Bielany3:03.0517341.9347.3247.0946.71
8.OLĘDZKI, Daniel08UKS G-8 Bielany3:07.6516040.8451.4350.3645.02
9.CZAJKA, Maciej08Ukp Polonia Warszawa3:08.0315939.7247.6351.9848.70
10.TOMCZAK, Tymon08Uczniowski Klub Sportowy"AZALI3:15.6814141.4551.252:00.22
11.PŁUCIENNIK, Filip08SWIM TEAM Wilanw3:27.1211944.7654.0557.1051.21
12.BACZYŃSKI, Maciej08UKS Olimpic Warka3:31.2811245.4456.6055.1654.08
13.TYBUSZEWSKI, Piotr08Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:31.5711235.111:54.38
14.GODOS, Jakub08MKS Piaseczno3:35.8210545.0455.4159.3756.00

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:19.9138731.4135.2337.1336.14
2.RESZKA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa2:35.6828135.2239.9241.2739.27
3.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:36.1927835.1840.0941.1539.77
4.UKLEJA, Szymon07UKS Olimpic Warka2:39.3826235.6542.0942.1039.54
5.KACZOR, Oskar07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:40.2625736.1641.0942.5740.44
6.KULESZA, Jakub07Ukp Polonia Warszawa2:42.4024737.5742.8342.5939.41
7.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, M.07Ukp Polonia Warszawa2:44.3223936.3542.4342.6342.91
8.FRĄCZYK, Jakub07Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:46.5922938.4543.2344.3140.60
9.LEWIŃSKI, Kamil07UKS V Łomianki2:51.8020938.2344.6446.6842.25
10.KOSZELA, Krzysztof07MKP Warszawianka2:59.0018539.8246.7546.6445.79
11.JUST, Rafał07Ukp Polonia Warszawa3:03.1317240.5647.8249.4945.26
12.CARSTENS, Dominik07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:08.8315744.7350.0650.0144.03
13.SPIREWSKI, Mikołaj07Uczniowski Klub Sportowy "Sid3:13.7214540.1750.6353.5549.37
DYSKW.ŁUKAWSKI, Tomasz07Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:50.2739.0244.7744.5941.89
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

12 lat

1.FRONCZAK, Antoni06Ukp Polonia Warszawa2:13.2244830.9234.6434.9432.72
2.MIENICKI, Rafał06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:14.7143430.9234.1235.2334.44
3.GAWENDA, Bartłomiej06Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:28.3832434.5037.6738.4537.76
4.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin2:33.5229335.1540.1240.6337.62
5.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka2:35.5528135.6839.4740.1840.22
6.OKTABOWICZ, Piotr06UKS Olimpic Warka2:37.1527334.5141.6042.7838.26
7.LEŚNIEWSKI, Wiktor06UKS Wawer2:44.4323838.3242.8742.7840.46
8.WRONA, Maciej06MKP Warszawianka2:53.8620139.2545.7545.4843.38
9.GŁASEK, Antoni06MKP Warszawianka2:56.1419440.7845.691:48.94
10.GRZEGRZÓŁKA, Tomasz06Mazowsze Miętne2:59.9418239.6546.1048.6045.59
11.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MKP Warszawianka3:16.9713844.0550.6852.2749.97
DYSKW.SKRZYŃSKI, Aleks06MKS Piaseczno3:04.6440.5449.9450.1044.06
O1 - Pływak wystartował po komendzie na miejsca i zajęciu pozycji nieruchomej, a przed sygnałem startu

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki2:10.0848230.1233.4634.1432.36
2.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany2:15.4242730.5834.3435.7634.74
3.BOLEK, Stanisław05Ukp Polonia Warszawa2:16.4841731.0335.2436.3333.88
4.KUCHARCZYK, Paweł05Ukp Polonia Warszawa2:19.4939032.4335.8836.4434.74
5.KASPRZAK, Krzysztof05UKS "Skalar" Gra Kalwaria2:20.3738331.1535.7237.6835.82
6.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno2:21.3737531.9136.5737.6235.27
7.SZEWCZYK, Roch05Ukp Polonia Warszawa2:25.8434233.0437.1338.6537.02
8.DZIEWGUĆ, Benjamin05MKS Piaseczno2:25.9634133.0637.5139.0636.33
9.BORECKI, Kasper05Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:26.4233832.1936.7639.0338.44
10.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt2:32.9929634.5840.0441.6136.76
11.ABD EL RAZEK, Kamil05MKP Warszawianka2:33.0029634.6439.2140.9338.22
12.REGNOWSKI, Kajetan05SWIM TEAM Wilanw2:36.2327834.5640.5841.4739.62
13.MATOFIJ, Mikołaj05Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:40.0825836.6541.2442.6839.51
14.DOBROWOLSKI, Stefan05Legia Warszawa2:41.5625135.4641.2842.8441.98
15.TOPCZEWSKI, Konstanty05Ukp Polonia Warszawa2:42.1324936.2041.3729.5355.03
16.OLCHOWIK, Jan05MKP Warszawianka2:42.2324835.1841.1244.1541.78
17.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa2:44.4823837.3842.8144.3039.99
18.CHINIEWICZ, Filip05Iuks Muszelka Warszawa2:46.7722837.4643.0245.1841.11

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka Warszawa2:01.8458627.7830.7131.7731.58
2.BARAŃSKI, Jakub04Skp Barakuda Starachowice2:08.1650428.9432.6634.1032.46
3.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki2:08.2750230.2032.7733.8431.46
4.SIECZEK, Oliwier04UKS G-8 Bielany2:08.6649827.9932.6034.2733.80
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS G-8 Bielany2:09.2449128.9432.7434.6232.94
6.ROZMYSLOWSKI, Filip04UKS Gos Raszyn2:10.1248130.7832.4233.8433.08
7.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany2:10.2348030.1332.8434.1933.07
8.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka Warszawa2:10.3347930.2032.6733.9233.54
9.ZUBRZYCKI, Kacper04Ks Wisła Puławy2:10.6147629.7133.5733.7533.58
10.JURGIEL, Aleksander04MKS Juvenia Białystok2:14.4543628.5833.4936.5335.85
11.KWIATKOWSKI, Tymoteusz04Uczniowski Klub Sportowy "Sid2:15.9342231.0635.8635.6433.37
12.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:15.9942131.5834.5835.0134.82
13.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:17.4540830.7234.1636.8035.77
14.CIUBA, Mikołaj04UKS G-8 Bielany2:19.3339229.7734.8437.2037.52
15.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany2:21.8737131.6436.1037.5936.54
16.PIEKUŚ, Michał04Śrdmiejski UKS Polna Warszawa2:23.6735731.5536.0039.1936.93
17.EL GHAMARI, Jakub04Iuks Muszelka Warszawa2:24.0935433.1236.8137.8736.29
18.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany2:26.6433632.1237.7039.2237.60
19.CHOJNACKI, Bartosz04UKS Olimpic Warka2:27.5933032.4038.3139.3337.55
20.ŚWIĄTKOWSKI, Bartosz04UKS V Łomianki2:40.3025734.7740.6943.8740.97
21.KURPISZ, Kacper04Ukp Polonia Warszawa2:43.4624237.5542.5543.0740.29

PKRODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka Warszawa2:01.4059328.0730.6331.4231.28
PKDOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka Warszawa2:07.5851129.8632.6033.2831.84
PKABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka2:09.0549330.0932.4233.7432.80
PKSOBÓL, Przemysław02Ukp Polonia Warszawa2:11.5946529.7433.3934.7033.76
PKROWIŃSKI, Aleksander01MUKP Warszawianka2:12.8845229.8434.1335.2233.69
PKDWYER, Vincent02MUKP Warszawianka2:13.6244429.7332.8135.3035.78
PKSOBOTA, Jakub01MKP Warszawianka2:47.3522635.1341.6246.1944.41


<< TOP >>
Konkurencja 29
02.06.2018 - 11:17
Dziewcząt, 400m zmienny11 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.SOBCZAK, Antonina07MKP Warszawianka6:18.13349
50m:
100m:
44.46
1:35.80
44.46
51.34
150m:
200m:
2:23.99
3:08.00
48.19
44.01
250m:
300m:
4:01.59
4:57.12
53.59
55.53
350m:
400m:
5:40.04
6:18.13
42.92
38.09
2.BONECKA, Anna07MKP Warszawianka6:35.03306
50m:
100m:
40.60
1:31.45
40.60
50.85
150m:
200m:
2:21.12
3:09.23
49.67
48.11
250m:
300m:
4:06.84
5:04.74
57.61
57.90
350m:
400m:
5:50.36
6:35.03
45.62
44.67

12 lat

1.WILANOWSKA, Karina06Ukp Polonia Warszawa5:34.14506
50m:
100m:
35.21
1:16.15
35.21
40.94
150m:
200m:
1:59.81
2:40.62
43.66
40.81
250m:
300m:
3:29.94
4:19.35
49.32
49.41
350m:
400m:
4:58.06
5:34.14
38.71
36.08
2.DUZOWSKA, Martyna06Uczniowski Klub Sportowy"AZALI5:50.91437
50m:
100m:
36.43
1:19.70
36.43
43.27
150m:
200m:
2:04.98
2:46.53
45.28
41.55
250m:
300m:
3:37.37
4:30.50
50.84
53.13
350m:
400m:
5:11.48
5:50.91
40.98
39.43
3.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MKP Warszawianka6:13.60362
50m:
100m:
41.04
1:30.93
41.04
49.89
150m:
200m:
2:20.29
3:07.09
49.36
46.80
250m:
300m:
3:56.76
4:48.20
49.67
51.44
350m:
400m:
5:31.68
6:13.60
43.48
41.92
4.RUCIŃSKA, Helena06MKP Warszawianka6:29.34320
50m:
100m:
44.51
1:38.35
44.51
53.84
150m:
200m:
2:26.15
3:12.64
47.80
46.49
250m:
300m:
4:07.40
5:01.34
54.76
53.94
350m:
400m:
5:45.36
6:29.34
44.02
43.98
5.KWIATKOWSKA, Maja06Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:39.72295
50m:
100m:
46.78
1:41.90
46.78
55.12
150m:
200m:
2:30.47
3:19.18
48.57
48.71
250m:
300m:
4:12.90
5:08.25
53.72
55.35
350m:
400m:
5:54.44
6:39.72
46.19
45.28
6.KOWALSKA, Sandra06UKS Olimpic Warka6:46.23281
50m:
100m:
40.92
1:30.88
40.92
49.96
150m:
200m:
2:28.97
3:22.83
58.09
53.86
250m:
300m:
4:17.57
5:14.49
54.74
56.92
350m:
400m:
6:01.10
6:46.23
46.61
45.13
7.ŻOCHOWSKA, Liliana06Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:46.80280
50m:
100m:
50.88
1:50.74
50.88
59.86
150m:
200m:
2:38.89
3:27.82
48.15
48.93
250m:
300m:
4:24.35
5:19.63
56.53
55.28
350m:
400m:
6:04.15
6:46.80
44.52
42.65
8.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa6:56.95260
50m:
100m:
46.11
1:39.81
46.11
53.70
150m:
200m:
2:32.94
3:23.86
53.13
50.92
250m:
300m:
4:24.23
5:25.01
1:00.37
1:00.78
350m:
400m:
6:12.77
6:56.95
47.76
44.18

13 lat

1.KARDASZEWSKA, Jana05Legia Warszawa6:43.81286
50m:
100m:
43.39
1:42.40
43.39
59.01
150m:
200m:
2:28.43
3:13.87
46.03
45.44
250m:
300m:
4:12.57
5:11.32
58.70
58.75
350m:
400m:
5:58.38
6:43.81
47.06
45.43

14 lat

1.LATAŁA, Weronika04Skp Barakuda Starachowice5:20.67573
50m:
100m:
33.19
1:12.59
33.19
39.40
150m:
200m:
1:54.65
2:35.87
42.06
41.22
250m:
300m:
3:23.30
4:09.71
47.43
46.41
350m:
400m:
4:45.93
5:20.67
36.22
34.74
2.KACZOROWSKA, Alicja04UKS G-8 Bielany5:29.42528
50m:
100m:
33.19
1:13.57
33.19
40.38
150m:
200m:
1:57.06
2:40.80
43.49
43.74
250m:
300m:
3:25.78
4:13.23
44.98
47.45
350m:
400m:
4:50.65
5:29.42
37.42
38.77
3.SIERPIEŃ, Aleksandra04Skp Barakuda Starachowice5:46.62453
50m:
100m:
37.49
1:25.66
37.49
48.17
150m:
200m:
2:12.72
2:58.62
47.06
45.90
250m:
300m:
3:43.70
4:29.53
45.08
45.83
350m:
400m:
5:10.12
5:46.62
40.59
36.50
4.SIKORSKA, Oliwia04MKS Juvenia Wrocław5:47.66449
50m:
100m:
35.30
1:19.86
35.30
44.56
150m:
200m:
2:04.70
2:48.64
44.84
43.94
250m:
300m:
3:36.73
4:26.01
48.09
49.28
350m:
400m:
5:07.92
5:47.66
41.91
39.74
5.DZIWOSZ, Julia04Skp Barakuda Starachowice6:20.85342
50m:
100m:
44.25
1:36.95
44.25
52.70
150m:
200m:
2:24.28
3:10.87
47.33
46.59
250m:
300m:
4:03.44
4:55.89
52.57
52.45
350m:
400m:
5:39.84
6:20.85
43.95
41.01


<< TOP >>
Konkurencja 30
02.06.2018 - 11:32
Chłopcw, 400m zmienny11 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2018
PozycjaRok ur.CzasPkt.
11 lat

1.OŁOWNIA, Ignacy07Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:06.06295
50m:
100m:
40.89
1:31.05
40.89
50.16
150m:
200m:
2:16.86
2:59.12
45.81
42.26
250m:
300m:
3:51.43
4:42.84
52.31
51.41
350m:
400m:
5:26.00
6:06.06
43.16
40.06
2.ROMER, Stanisław07MKP Warszawianka6:28.61247
50m:
100m:
40.57
1:30.01
40.57
49.44
150m:
200m:
2:19.87
3:10.89
49.86
51.02
250m:
300m:
4:06.66
5:05.81
55.77
59.15
350m:
400m:
5:47.73
6:28.61
41.92
40.88
3.REDZIŃSKI VEL RYDZYŃSKI, Mateusz07Ukp Polonia Warszawa6:28.89246
50m:
100m:
40.50
1:34.42
40.50
53.92
150m:
200m:
2:25.70
3:14.14
51.28
48.44
250m:
300m:
4:08.59
5:04.72
54.45
56.13
350m:
400m:
5:47.58
6:28.89
42.86
41.31

12 lat

1.LUCOW, Jan06MKP Warszawianka5:43.76356
50m:
100m:
35.45
1:17.96
35.45
42.51
150m:
200m:
2:02.53
2:44.92
44.57
42.39
250m:
300m:
3:36.56
4:29.40
51.64
52.84
350m:
400m:
5:07.88
5:43.76
38.48
35.88
2.HANDZLIK, Mateusz06MKP Warszawianka5:58.62314
50m:
100m:
39.68
1:25.49
39.68
45.81
150m:
200m:
2:12.73
2:57.05
47.24
44.32
250m:
300m:
3:49.56
4:40.74
52.51
51.18
350m:
400m:
5:20.53
5:58.62
39.79
38.09
3.WROŃSKI, Szymon06Olimpia Lublin6:06.58294
50m:
100m:
39.09
1:23.67
39.09
44.58
150m:
200m:
2:12.44
3:00.51
48.77
48.07
250m:
300m:
3:53.83
4:47.68
53.32
53.85
350m:
400m:
5:28.65
6:06.58
40.97
37.93
4.GOŚ, Mikołaj06Uczniowski Klub Sportowy "Sid6:09.80286
50m:
100m:
40.45
1:30.27
40.45
49.82
150m:
200m:
2:17.25
3:04.42
46.98
47.17
250m:
300m:
3:58.98
4:51.61
54.56
52.63
350m:
400m:
5:32.81
6:09.80
41.20
36.99
5.NOSAL, Łukasz06MKP Warszawianka6:13.89277
50m:
100m:
40.58
1:28.16
40.58
47.58
150m:
200m:
2:16.27
3:02.87
48.11
46.60
250m:
300m:
3:56.50
4:50.97
53.63
54.47
350m:
400m:
5:33.84
6:13.89
42.87
40.05
6.CIBOROWSKI, Dominik06MKP Warszawianka6:15.58273
50m:
100m:
41.31
1:28.68
41.31
47.37
150m:
200m:
2:15.31
2:59.93
46.63
44.62
250m:
300m:
3:55.76
4:53.38
55.83
57.62
350m:
400m:
5:35.33
6:15.58
41.95
40.25

13 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki5:26.70415
50m:
100m:
36.40
1:21.23
36.40
44.83
150m:
200m:
2:04.22
2:44.73
42.99
40.51
250m:
300m:
3:32.16
4:18.58
47.43
46.42
350m:
400m:
4:53.63
5:26.70
35.05
33.07
2.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany5:34.18388
50m:
100m:
35.72
1:17.46
35.72
41.74
150m:
200m:
2:01.78
2:42.98
44.32
41.20
250m:
300m:
3:31.42
4:20.95
48.44
49.53
350m:
400m:
4:58.46
5:34.18
37.51
35.72

14 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka Warszawa4:54.13569
50m:
100m:
29.27
1:03.45
29.27
34.18
150m:
200m:
1:40.47
2:16.68
37.02
36.21
250m:
300m:
3:02.60
3:48.73
45.92
46.13
350m:
400m:
4:21.78
4:54.13
33.05
32.35
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany5:17.90451
50m:
100m:
31.53
1:10.67
31.53
39.14
150m:
200m:
1:52.98
2:33.69
42.31
40.71
250m:
300m:
3:17.86
4:03.78
44.17
45.92
350m:
400m:
4:40.83
5:17.90
37.05
37.07
3.JURCZYŃSKI, Bartosz04UKS V Łomianki5:29.39405
50m:
100m:
35.57
1:15.89
35.57
40.32
150m:
200m:
2:00.33
2:43.60
44.44
43.27
250m:
300m:
3:30.07
4:17.53
46.47
47.46
350m:
400m:
4:55.65
5:29.39
38.12
33.74
4.KRACZKOWSKI, Tomasz04Skp Barakuda Starachowice5:30.02403
50m:
100m:
32.85
1:12.55
32.85
39.70
150m:
200m:
1:57.91
2:40.77
45.36
42.86
250m:
300m:
3:25.48
4:13.53
44.71
48.05
350m:
400m:
4:52.66
5:30.02
39.13
37.36
5.CHOROSZEWSKI, Iwo04Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:43.43357
50m:
100m:
35.61
1:19.50
35.61
43.89
150m:
200m:
2:05.67
2:50.60
46.17
44.93
250m:
300m:
3:40.80
4:30.95
50.20
50.15
350m:
400m:
5:07.21
5:43.43
36.26
36.22

PKJAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka Warszawa4:43.06639
50m:
100m:
28.07
1:00.16
28.07
32.09
150m:
200m:
1:37.03
2:12.44
36.87
35.41
250m:
300m:
2:55.38
3:39.20
42.94
43.82
350m:
400m:
4:11.98
4:43.06
32.78
31.08
PKNOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka5:03.05520
50m:
100m:
31.51
1:07.45
31.51
35.94
150m:
200m:
1:47.99
2:25.24
40.54
37.25
250m:
300m:
3:10.23
3:54.58
44.99
44.35
350m:
400m:
4:30.23
5:03.05
35.65
32.82
PKROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka Warszawa5:05.80506
50m:
100m:
31.16
1:06.34
31.16
35.18
150m:
200m:
1:45.09
2:23.64
38.75
38.55
250m:
300m:
3:09.07
3:55.78
45.43
46.71
350m:
400m:
4:31.64
5:05.80
35.86
34.16