Nr  1. Dziewcząt, 25m motylkowy  Kategoria I
Nr  2. Chłopców, 25m motylkowy  Kategoria I
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  11 - 19 lat
Nr  4. Mężczyzn, 50m motylkowy  11 - 19 lat
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  Kategoria I
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  Kategoria I
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Kategoria II
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  Kategoria II
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  Kategoria III
Nr  10. Mężczyzn, 100m grzbietowy  Kategoria III
Nr  11. Dziewcząt, 25m klasyczny  Kategoria I
Nr  12. Chłopców, 25m klasyczny  Kategoria I
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  Kategoria II
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  Kategoria II
Nr  15. Kobiet, 100m klasyczny  Kategoria III
Nr  16. Mężczyzn, 100m klasyczny  Kategoria III
Nr  17. Dziewcząt, 50m dowolny  Kategoria I
Nr  18. Chłopców, 50m dowolny  Kategoria I
Nr  19. Kobiet, 100m dowolny  11 - 19 lat
Nr  20. Mężczyzn, 100m dowolny  11 - 19 lat
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  11 - 19 lat
Nr  22. Mężczyzn, 100m zmienny  11 - 19 lat
Nr  23. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  Kategoria I
Nr  24. Chłopców, 4 x 50m dowolny  Kategoria I
Nr  25. Kobiet, 4 x 50m zmienny  11 - 19 lat
Nr  26. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  11 - 19 lat


V Mityng Plywacki - Druzynowe Zawody Plywackie
Garwolin, 29-1-2017


Konkurencja 1
2017-01-29
Dziewcząt, 25m motylkowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DZIEWULSKA Marysia07Neptun Sokolow Podlaski19.47189
2.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin22.03131
3.ROZBICKA Oliwia07Neptun Sokolow Podlaski25.4784
4.POŁOSA Julia07Neptun Sokolow Podlaski25.4884
5.PRZYWÓZKA Natalia07Neptun Sokolow Podlaski29.0956
6.BIARDZKA Hanna08 Barakuda Mińsk Mazowiecki29.6953
7.STASKA Alicja07 Barakuda Mińsk Mazowiecki32.3641


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-01-29
Chłopców, 25m motylkowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SAMOTYJEK Jakub07Neptun Sokolow Podlaski23.1678
2.WĄSOWSKI Michał07Neptun Sokolow Podlaski23.3376
3.ULICKI Jakub08 Barakuda Mińsk Mazowiecki24.1968
4.ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof08Neptun Sokolow Podlaski27.4546
5.BIARDZKI Witold07 Barakuda Mińsk Mazowiecki28.9839

PKRUMAN Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.4966


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-01-29
Kobiet, 50m motylkowy11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki31.84BARANOWSKA WiktoriaOROST2016-10-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria II

1.MOCZULSKA Oliwia04Neptun Sokolow Podlaski36.92287
2.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04UKS Delfin Garwolin37.03285
3.KUBUJ Amelia05Neptun Sokolow Podlaski37.44276
4.ZAWADKA Marta04 Barakuda Mińsk Mazowiecki39.83229
5.ŚLEPOWROŃSKA Zuzanna04Neptun Sokolow Podlaski40.92211
6.PIĘTKA Julia04UKS Delfin Garwolin40.96210
7.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin42.78185
8.ULECKA Malwina06 Barakuda Mińsk Mazowiecki43.03181
9.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin45.65152
10.WOŻNICA Michalina05 Barakuda Mińsk Mazowiecki46.19147
11.WIERZBICKA Natalia06Neptun Sokolow Podlaski47.67133
12.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin48.26128
13.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin49.12122

Kategoria III

1.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.56460
Rekord Garwolanki
2.WĄSAK Aleksandra02 Barakuda Mińsk Mazowiecki33.09399
3.STUPNICKA Sylwia00 Barakuda Mińsk Mazowiecki36.18305
4.SOWA Barbara01UKS Delfin Garwolin36.87289
5.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin37.85267
6.BRYKAŁA Joanna02 Barakuda Mińsk Mazowiecki40.97210
7.GRZEGRZÓŁKA Małgorzata98UKS Delfin Garwolin53.0697


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-01-29
Mężczyzn, 50m motylkowy11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki28.15KENIG AdamDEGAR2016-10-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria II

1.WRZOSEK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.76294
2.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin37.03204
3.RUMAN Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka38.87176
4.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin39.69165
5.SKOMORUCHA Maciej04Neptun Sokolow Podlaski41.43145
6.WYSZOMIERSKI Kacper05Neptun Sokolow Podlaski42.49135
7.BRZEZIK Piotr06Neptun Sokolow Podlaski45.94106
8.MIKOŁAJCZYK Marcin05 Barakuda Mińsk Mazowiecki48.2492
DYSKW.POSIEWKA Paweł06 Barakuda Mińsk Mazowiecki
M5 - nierównoczesna praca ramion
DYSKW.MAKSYMIAK Mikołaj06Neptun Sokolow Podlaski
M6 - nierównoczesne przenoszenie ramion do przodu

Kategoria III

1.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin28.05469
Rekord Garwolanki
2.KUPIDURA Mikołaj99 Barakuda Mińsk Mazowiecki28.45449
3.DOLIŃSKI Radosław02Neptun Sokolow Podlaski29.41407
4.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin31.37335
5.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin31.45333
6.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.97317
7.RADOMSKI Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.33306
8.MARCZAK Arkadiusz99 Barakuda Mińsk Mazowiecki32.37305
9.KRYSTOSZYK Maciej02Neptun Sokolow Podlaski33.00288
10.WOJCIECHOWSKI Piotr99UKS Delfin Garwolin33.11285
11.MOCZULSKI Filip01Neptun Sokolow Podlaski34.05262
12.DROZDOWSKI Mateusz03 Barakuda Mińsk Mazowiecki45.53109


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-01-29
Dziewcząt, 25m grzbietowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁASTOWIECKA Karolina07 Barakuda Mińsk Mazowiecki20.36209
2.CHWEDORCZUK Kamila07Neptun Sokolow Podlaski20.64201
3.MOCZULSKA Kaja07Neptun Sokolow Podlaski22.16162
4.DMOWSKA Emilia07Neptun Sokolow Podlaski22.66152
5.MISIAK Gabriela07Neptun Sokolow Podlaski24.55119
6.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin25.69104
7.BONIFACIUK Zuzanna08Neptun Sokolow Podlaski26.0899
8.ZAWADKA Alicja09 Barakuda Mińsk Mazowiecki26.2597
9.ANTONIAK Aleksandra08Neptun Sokolow Podlaski27.5584
STASKA Alicja07 Barakuda Mińsk Mazowiecki27.5584
11.MARCINIAK Martyna08Neptun Sokolow Podlaski27.8781
12.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin28.8673
13.NAZARCZUK Amelia08Neptun Sokolow Podlaski30.2064


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-01-29
Chłopców, 25m grzbietowy

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin20.86129
2.KIJEWSKI Tobiasz08 Barakuda Mińsk Mazowiecki22.8997
3.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin24.0284
4.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin24.3781
5.BAŃKOWSKI Jakub08Neptun Sokolow Podlaski24.4280
6.SAMOTYJEK Jakub07Neptun Sokolow Podlaski24.6478
7.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin25.2872
8.NOWAK Franciszek07Neptun Sokolow Podlaski26.1165
9.STASKA Maksymilian08 Barakuda Mińsk Mazowiecki26.3164
10.SZEWCZUK Filip08Neptun Sokolow Podlaski26.5862
11.KULESZA Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.5955
12.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin27.8654
13.MALINOWSKI Wiktor08 Barakuda Mińsk Mazowiecki27.9353
14.MIKUCEWICZ Marcel09 Barakuda Mińsk Mazowiecki27.9653
15.KRYSIŃSKI Artur08Neptun Sokolow Podlaski29.5145
16.PIETRZYKOWSKI Jędrzej08Neptun Sokolow Podlaski31.1338
17.WRZOSEK Lubosz08Neptun Sokolow Podlaski31.7236
18.NOWAK Aleksander08Neptun Sokolow Podlaski31.9536


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-01-29
Dziewcząt, 50m grzbietowy

Kategoria II
Wyniki

Rekord Garwolanki33.44BARANOWSKA WiktoriaOROST2016-10-16

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BAKUŁA Milena04 Barakuda Mińsk Mazowiecki36.20357
2.RYTEL Elżbieta04Neptun Sokolow Podlaski40.79250
3.ŚLEPOWROŃSKA Zuzanna04Neptun Sokolow Podlaski42.59219
4.KRYSIAK Wiktoria05Neptun Sokolow Podlaski42.84215
5.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin43.28209
6.KRAKOWSKA Ola05Neptun Sokolow Podlaski46.03174
7.WICHOWSKA Łucja06UKS Delfin Garwolin48.59147
8.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin49.94136
9.WIELĄDEK Paulina04Neptun Sokolow Podlaski51.35125
10.BULAK Kalina04Neptun Sokolow Podlaski51.83121
11.WOŹNIAK Daria05 Barakuda Mińsk Mazowiecki51.84121
12.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin52.60116
13.KIJEWSKA Wera06 Barakuda Mińsk Mazowiecki54.10107
14.MIKUCEWICZ Maja06 Barakuda Mińsk Mazowiecki55.25100
15.PODLEŚ Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka57.4689
16.CZARNOCKA Zuzanna06Neptun Sokolow Podlaski58.4585
17.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin58.4684
18.DZIEŁAK Oliwia05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:06.8756


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-01-29
Chłopców, 50m grzbietowy

Kategoria II
Wyniki

Rekord Garwolanki30.53REMISZEWSKI PawelNESOK2015-04-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WRZOSEK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka34.53280
2.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin40.92168
3.WYSZOMIERSKI Kacper05Neptun Sokolow Podlaski42.06155
4.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin43.31142
5.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin43.41141
6.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin44.75128
7.MIKOŁAJCZYK Marcin05 Barakuda Mińsk Mazowiecki45.61121
8.BOCZKOWSKI Maciej06Neptun Sokolow Podlaski45.87119
9.LASOŃ Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka48.08103
10.BUJALSKI Bartłomiej06Neptun Sokolow Podlaski48.9998
11.POSIEWKA Paweł06 Barakuda Mińsk Mazowiecki49.7693
12.CHADAJ Mateusz05Neptun Sokolow Podlaski50.0592
13.UFNAL Joahim04Neptun Sokolow Podlaski50.5189
14.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin54.2572
15.PACHOLEC Patryk06UKS Delfin Garwolin54.5071
16.BŁAŻEWICZ Antoni06UKS Delfin Garwolin55.6367
17.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin56.7663
18.WRÓBEL Marcel06 Barakuda Mińsk Mazowiecki58.0059


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-01-29
Kobiet, 100m grzbietowyKategoria III
Wyniki

Rekord Garwolanki1:16.10KRASNODEBSKA JuliaNESOK2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KRASNODĘBSKA Julia01Neptun Sokolow Podlaski1:14.56406
Rekord Garwolanki
2.RADOMIŃSKA Aleksandra01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.21326
3.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin1:22.34301
4.SZCZEPAŃSKA Katarzyna03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.48300
5.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin1:26.16263
6.ULICKA Michalina01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.65250
7.MOCZULSKA Natalia00Neptun Sokolow Podlaski1:28.68241
8.POGORZELSKA Natalia03Neptun Sokolow Podlaski1:34.75198


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-01-29
Mężczyzn, 100m grzbietowy

Kategoria III
Wyniki

Rekord Garwolanki1:09.93SIWEK KlaudiuszOROST2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOMOREK Mikołaj99 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.84392
Rekord Garwolanki
2.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin1:12.53307
3.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin1:23.79199
4.KARAKULA Michał02Neptun Sokolow Podlaski1:23.84198
5.WRONA Maciej03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:30.44158
6.ADAMCZUK Karol03Neptun Sokolow Podlaski1:36.97128
7.DROZDOWSKI Mateusz03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:38.39123


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-01-29
Dziewcząt, 25m klasycznyKategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DZIEWULSKA Marysia07Neptun Sokolow Podlaski22.16221
2.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin23.94175
3.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka25.42146
4.MOCZULSKA Kaja07Neptun Sokolow Podlaski25.61143
5.DMOWSKA Emilia07Neptun Sokolow Podlaski26.07135
6.POŁOSA Julia07Neptun Sokolow Podlaski26.95122
7.WÓJCIK Weronika07 Barakuda Mińsk Mazowiecki28.15107
8.ŻEBEREK Martyna07 Barakuda Mińsk Mazowiecki29.2696
9.PRZYWÓZKA Natalia07Neptun Sokolow Podlaski29.2995
10.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin31.3178
11.ZAWADKA Alicja09 Barakuda Mińsk Mazowiecki31.9273


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-01-29
Chłopców, 25m klasyczny

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WĄSOWSKI Michał07Neptun Sokolow Podlaski23.40122
2.BŁOŃSKI Paweł07Neptun Sokolow Podlaski24.91101
3.SZEWCZUK Filip08Neptun Sokolow Podlaski27.1878
4.RUMAN Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.5974
5.ŚLEPOWROŃSKI Krzysztof08Neptun Sokolow Podlaski31.0352
6.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin32.2046
7.WRZOSEK Lubosz08Neptun Sokolow Podlaski35.8134
8.PIETRZYKOWSKI Jędrzej08Neptun Sokolow Podlaski39.0926


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-01-29
Dziewcząt, 50m klasycznyKategoria II
Wyniki

Rekord Garwolanki38.46PIESIEWICZ MatyldaULODZ2016-05-01

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin40.47360
2.WRÓBEL Wiktoria04 Barakuda Mińsk Mazowiecki42.69307
3.RYTEL Elżbieta04Neptun Sokolow Podlaski44.22276
4.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin44.28275
5.WÓJCIK Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.44272
6.ZAWADKA Marta04 Barakuda Mińsk Mazowiecki44.55270
7.LESZCZYŃSKA Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.32256
8.KOMOREK Marcelina04 Barakuda Mińsk Mazowiecki45.33256
9.KRYSIAK Wiktoria05Neptun Sokolow Podlaski45.50253
10.MIKUCEWICZ Michalina04 Barakuda Mińsk Mazowiecki46.00245
11.MINDAK Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.46223
PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.46223
13.KRAKOWSKA Ola05Neptun Sokolow Podlaski50.35187
14.WOŻNICA Michalina05 Barakuda Mińsk Mazowiecki51.44175
15.WICHOWSKA Łucja06UKS Delfin Garwolin54.81145
16.TUREK Weronika05 Barakuda Mińsk Mazowiecki55.59139
17.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin59.76111
18.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin1:08.2875
19.PODLEŚ Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:09.0772
DYSKW.BULAK Kalina04Neptun Sokolow Podlaski
K15 - brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi
DYSKW.CZARNOCKA Zuzanna06Neptun Sokolow Podlaski
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.WIELĄDEK Paulina04Neptun Sokolow Podlaski
K14 - praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-01-29
Chłopców, 50m klasyczny

Kategoria II
Wyniki

Rekord Garwolanki31.30KENIG AdamDEGAR2016-06-12

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SEREWIŚ Bartosz04Neptun Sokolow Podlaski38.88273
2.BŁOŃSKI Patryk05Neptun Sokolow Podlaski44.19186
3.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin45.43171
4.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin47.25152
5.KRUSZYŃSKI Michał04Neptun Sokolow Podlaski47.44150
6.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin49.36133
7.ADAMCZUK Wiktor06Neptun Sokolow Podlaski50.36126
8.SADŁOWSKI Michał06Neptun Sokolow Podlaski50.49125
9.MIKOŁAJCZUK Mikołaj06Neptun Sokolow Podlaski51.16120
10.WOŻNICA Szymon06 Barakuda Mińsk Mazowiecki51.90115
11.UFNAL Joahim04Neptun Sokolow Podlaski52.36112
12.KOSZYCKI Patryk06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka52.37112
13.PACHOLEC Patryk06UKS Delfin Garwolin1:00.8871
14.WRÓBEL Marcel06 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:02.7865
15.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin1:06.6554
16.BŁAŻEWICZ Antoni06UKS Delfin Garwolin1:08.3950
DYSKW.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin
K10 - dłonie przeniesione poza linię bioder


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-01-29
Kobiet, 100m klasycznyKategoria III
Wyniki

Rekord Garwolanki1:24.37KRASNODEBSKA JuliaNESOK2015-04-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WĄSAK Aleksandra02 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.61480
Rekord Garwolanki
2.WÓJCIK Wiktoria01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.86357
3.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin1:36.26271
4.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin1:36.44270
5.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin1:37.02265
6.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin1:39.51246
7.BRYKAŁA Joanna02 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.69237
8.GRZEGRZÓŁKA Małgorzata98UKS Delfin Garwolin2:19.3489


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-01-29
Mężczyzn, 100m klasycznyKategoria III
Wyniki

Rekord Garwolanki1:11.06KENIG AdamDEGAR2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KOMOREK Mikołaj99 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.60582
Rekord Garwolanki
2.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin1:08.45536
3.DOLIŃSKI Radosław02Neptun Sokolow Podlaski1:12.44452
4.TOMUSIAK Wojciech02 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:25.72273
5.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:26.83262
6.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin1:27.44257
7.TARCZYŃSKI Michał01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.70254
8.CZOPEK Jakub03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:29.31241
9.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin1:32.02220
10.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin1:37.71184
11.STUPNICKI Bartosz03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:43.11156


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-01-29
Dziewcząt, 50m dowolnyKategoria I
Wyniki

Rekord Garwolanki29.09KUC NataliaBAMAZ2015-04-26

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁASTOWIECKA Karolina07 Barakuda Mińsk Mazowiecki41.50175
2.CHWEDORCZUK Kamila07Neptun Sokolow Podlaski41.94170
3.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.15145
4.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin50.1399
5.BIARDZKA Hanna08 Barakuda Mińsk Mazowiecki56.3870
6.ŻEBEREK Martyna07 Barakuda Mińsk Mazowiecki56.7368
7.BONIFACIUK Zuzanna08Neptun Sokolow Podlaski59.5359
8.ANTONIAK Aleksandra08Neptun Sokolow Podlaski1:02.1452
9.WÓJCIK Weronika07 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.1345
10.NAZARCZUK Amelia08Neptun Sokolow Podlaski1:06.5342
DYSKW.SIKORSKA Nikola07Neptun Sokolow Podlaski
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-01-29
Chłopców, 50m dowolny

Kategoria I
Wyniki

Rekord Garwolanki26.34KENIG AdamDEGAR2016-02-29

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin42.35110
2.ULICKI Jakub08 Barakuda Mińsk Mazowiecki44.5594
3.RUMAN Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.3189
4.KIJEWSKI Tobiasz08 Barakuda Mińsk Mazowiecki46.1285
5.BIARDZKI Witold07 Barakuda Mińsk Mazowiecki46.7082
6.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin48.1674
7.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin51.6660
8.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin53.1255
9.STASKA Maksymilian08 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:00.0238
10.BAŃKOWSKI Jakub08Neptun Sokolow Podlaski1:02.9033
11.MIKUCEWICZ Marcel09 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.9227
12.MALINOWSKI Wiktor08 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:14.2520


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-01-29
Kobiet, 100m dowolny11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki1:05.38BARANOWSKA WiktoriaOROST2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.BAKUŁA Milena04 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:12.02355
2.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04UKS Delfin Garwolin1:16.81292
3.PIĘTKA Julia04UKS Delfin Garwolin1:18.28276
4.WÓJCIK Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:21.02249
5.LESZCZYŃSKA Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:23.13231
6.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin1:23.44228
7.WIERZBICKA Natalia06Neptun Sokolow Podlaski1:34.05159
8.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin1:41.75125
DYSKW.MINDAK Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
O15 - brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

Kategoria III

1.KRASNODĘBSKA Julia01Neptun Sokolow Podlaski1:09.22400
2.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin1:09.62393
3.STUPNICKA Sylwia00 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:09.68392
4.SOWA Barbara01UKS Delfin Garwolin1:12.70345
5.SZANIAWSKA Agata03UKS Delfin Garwolin1:13.40335
6.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin1:14.34323
7.SZCZEPAŃSKA Katarzyna03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:15.93303
8.ULICKA Michalina01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.88292
9.KOSIERADZKA Julia02Neptun Sokolow Podlaski1:18.37275
10.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin1:19.34265
11.MOCZULSKA Natalia00Neptun Sokolow Podlaski1:24.27221


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-01-29
Mężczyzn, 100m dowolny11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki57.00JASIONOWSKI MikołajOROST2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.BŁOŃSKI Patryk05Neptun Sokolow Podlaski1:12.89234
2.FAŁEK Szymon05 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:13.49228
3.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:13.81225
4.SKOMORUCHA Maciej04Neptun Sokolow Podlaski1:18.16190
5.KULESZA Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:23.40156
6.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:25.26146
7.BRZEZIK Piotr06Neptun Sokolow Podlaski1:27.85133
8.BUJALSKI Bartłomiej06Neptun Sokolow Podlaski1:28.77129
9.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin1:30.28123
10.LASOŃ Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:33.05112
11.CHADAJ Mateusz05Neptun Sokolow Podlaski1:34.76106
12.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin1:36.44101
13.BOCZKOWSKI Maciej06Neptun Sokolow Podlaski1:36.47101
14.WOŻNICA Szymon06 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.8999
15.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin1:41.3987
16.KOSZYCKI Patryk06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:51.0866

Kategoria III

1.KUPIDURA Mikołaj99 Barakuda Mińsk Mazowiecki57.28482
2.BOLEWSKI Karol00Neptun Sokolow Podlaski1:02.84365
3.SADŁOWSKI Łukasz00Neptun Sokolow Podlaski1:03.44355
4.MARCZAK Arkadiusz99 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:05.91316
5.MOCZULSKI Filip01Neptun Sokolow Podlaski1:08.44283
6.WĄSAK Witold01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:08.91277
7.KRYSTOSZYK Maciej02Neptun Sokolow Podlaski1:09.03275
8.CZOPEK Jakub03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:10.79255
9.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin1:11.67246
10.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin1:12.37239
11.KARAKULA Michał02Neptun Sokolow Podlaski1:12.94233
12.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin1:14.13222
13.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin1:28.03133
14.ADAMCZUK Karol03Neptun Sokolow Podlaski1:33.38111


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-01-29
Kobiet, 100m zmienny11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki1:13.94BARANOWSKA WiktoriaOROST2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:22.46338
2.MOCZULSKA Oliwia04Neptun Sokolow Podlaski1:27.66281
3.KUBUJ Amelia05Neptun Sokolow Podlaski1:27.91279
4.KOMOREK Marcelina04 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.13277
5.ULECKA Malwina06 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.45274
6.WRÓBEL Wiktoria04 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.92269
7.MIKUCEWICZ Michalina04 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:30.87252
8.PODLEŚ Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:33.28233

Kategoria III

1.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:13.93469
Rekord Garwolanki
2.RADOMIŃSKA Aleksandra01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.15368
3.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin1:25.44304
4.SZANIAWSKA Agata03UKS Delfin Garwolin1:26.87289
5.WÓJCIK Wiktoria01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.30284
6.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin1:28.43274
7.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin1:32.16242
8.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin1:37.34205


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-01-29
Mężczyzn, 100m zmienny11 - 19 lat
Wyniki

Rekord Garwolanki1:05.94KENIG AdamDEGAR2016-01-24

Punkty: FINA 2014
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria II

1.SEREWIŚ Bartosz04Neptun Sokolow Podlaski1:16.78288
2.FAŁEK Szymon05 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:26.13204
3.RUMAN Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:31.84168
4.ADAMCZUK Wiktor06Neptun Sokolow Podlaski1:48.28102
DYSKW.MIKOŁAJCZUK Mikołaj06Neptun Sokolow Podlaski
M5 - nierównoczesna praca ramion

Kategoria III

1.BOLEWSKI Karol00Neptun Sokolow Podlaski1:10.27375
2.RADOMSKI Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:12.79338
SADŁOWSKI Łukasz00Neptun Sokolow Podlaski1:12.79338
4.WOJCIECHOWSKI Piotr99UKS Delfin Garwolin1:14.34317
5.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin1:16.35292
6.HARTMAN Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:17.28282
7.WĄSAK Witold01 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:19.20262
8.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin1:21.89237
9.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.22234
10.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin1:24.13218
11.STUPNICKI Bartosz03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.87162
12.JEDYNAK Michał03 Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.16146


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-01-29
Dziewcząt, 4 x 50m dowolny

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Neptun Sokolow Podlaski 1Neptun Sokolow Podlaski3:58.1367
MISIAK Gabriela
SIKORSKA Nikola
07
07
ROZBICKA Oliwia
MARCINIAK Martyna
07
08


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-01-29
Chłopców, 4 x 50m dowolny

Kategoria I
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
1.Neptun Sokolow Podlaski 1Neptun Sokolow Podlaski4:04.4639
BŁOŃSKI Paweł
NOWAK Franciszek
07
07
NOWAK Aleksander
KRYSIŃSKI Artur
08
08


<< TOP >>
Konkurencja 25
2017-01-29
Kobiet, 4 x 50m zmienny11 - 19 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Kategoria II

1.Barakuda Mińsk Mazowiecki 3 Barakuda Mińsk Mazowiecki3:35.17119
KIJEWSKA Wera
MIKUCEWICZ Maja
06
06
WOŹNIAK Daria
TUREK Weronika
05
05

PKDelfin Garwolin 2UKS Delfin Garwolin2:43.72270
GAŁĄZKA Katarzyna
PIĘTKA Julia
04
04
FRĄCKIEWICZ Wiktoria
SKUPIŃSKA Maja
04
05


<< TOP >>
Konkurencja 26
2017-01-29
Mężczyzn, 4 x 50m zmienny

11 - 19 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2014
PozycjaCzasPkt.
Kategoria II

1.Neptun Sokolow Podlaski 1Neptun Sokolow Podlaski2:53.27157
SOSZYŃSKI Patryk
SADŁOWSKI Michał
04
06
MAKSYMIAK Mikołaj
KRUSZYŃSKI Michał
06
04

Kategoria III

1.Barakuda Mińsk Mazowiecki 5 Barakuda Mińsk Mazowiecki2:34.78221
WRONA Maciej
TOMUSIAK Wojciech
03
02
TARCZYŃSKI Michał
JEDYNAK Michał
01
03

PKDelfin Garwolin 3UKS Delfin Garwolin2:51.48162
SIWEK Stanisław
WOJCIECHOWSKI Jan
05
05
LAKUS Bartłomiej
TRZECIAK Michał
05
04