Nr  1. Dziewcząt, 25m motylkowy  Kategoria 1
Nr  2. Chłopców, 25m motylkowy  Kategoria 1
Nr  3. Kobiet, 50m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  4. Chłopców, 50m motylkowy  10 - 18 lat
Nr  5. Dziewcząt, 25m grzbietowy  Kategoria 1
Nr  6. Chłopców, 25m grzbietowy  Kategoria 1
Nr  7. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Kategoria 2
Nr  8. Chłopców, 50m grzbietowy  Kategoria 2
Nr  9. Kobiet, 100m grzbietowy  Kategoria 3
Nr  10. Chłopców, 100m grzbietowy  Kategoria 3
Nr  11. Dziewcząt, 25m klasyczny  Kategoria 1
Nr  12. Chłopców, 25m klasyczny  Kategoria 1
Nr  13. Dziewcząt, 50m klasyczny  Kategoria 2
Nr  14. Chłopców, 50m klasyczny  Kategoria 2
Nr  15. Kobiet, 100m klasyczny  Kategoria 3
Nr  16. Chłopców, 100m klasyczny  Kategoria 3
Nr  17. Dziewcząt, 50m dowolny  Kategoria 1
Nr  18. Chłopców, 50m dowolny  Kategoria 1
Nr  19. Kobiet, 100m dowolny  10 - 18 lat
Nr  20. Chłopców, 100m dowolny  10 - 18 lat
Nr  21. Kobiet, 100m zmienny  10 - 18 lat
Nr  22. Chłopców, 100m zmienny  10 - 18 lat
Nr  23. Dziewcząt, 4 x 50m dowolny  Kategoria 1
Nr  24. Chłopców, 4 x 50m dowolny  Kategoria 1
Nr  25. Kobiet, 4 x 50m zmienny  10 - 18 lat
Nr  26. Chłopców, 4 x 50m zmienny  10 - 18 lat


V Mityng
Sokołów Podlski, 23-4-2017


Konkurencja 1
2017-04-23 - 10:00
Dziewcząt, 25m motylkowyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki18.76
2.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.72
3.ROZBICKA, Oliwia07KS Neptun Sokolow Podlaski23.55
4.PRZYWÓZKA, Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski25.19
5.POŁOSA, Julia07KS Neptun Sokolow Podlaski26.31
6.SIKORSKA, Nikola07KS Neptun Sokolow Podlaski29.08
7.BIARDZKA, Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki29.71


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-04-23 - 10:00
Chłopców, 25m motylkowyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki20.04
2.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokolow Podlaski21.26
3.SAMOTYJEK, Jakub07KS Neptun Sokolow Podlaski21.33
4.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski27.15
5.RUMAN, Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.19
6.BIARDZKI, Witold07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.11
7.NOWAKOWSKI, Franciszek07KS Neptun Sokolow Podlaski28.51
8.SZEWCZUK, Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski30.48


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-04-23 - 10:05
Kobiet, 50m motylkowy10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria 2

1.MOCZULSKA, Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski34.86
2.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski37.24
3.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki40.01
4.ŚLEPOWROŃSKA, Zuzanna04KS Neptun Sokolow Podlaski41.18
5.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki41.59
6.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki47.36
7.RAS, Patricia06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki50.64

Kategoria 3

1.WĄSAK, Aleksandra02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki32.06
2.BARANOWSKA, Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka33.22
3.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki34.50
4.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin36.36
5.MISIAK, Karolina00KS Neptun Sokolow Podlaski36.43
6.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin36.72
7.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin40.74


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-04-23 - 10:10
Chłopców, 50m motylkowy10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
Kategoria 2

1.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.69
2.WRZOSEK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.24
3.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka36.96
4.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin37.43
5.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin39.88
6.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin40.37
7.WYSZOMIERSKI, Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski41.51
8.SKOMORUCHA, Maciej04KS Neptun Sokolow Podlaski41.61
9.MAKSYMIAK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski42.76
10.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.52
11.BOCZKOWSKI, Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski48.44
12.ADAMCZUK, Wiktor06KS Neptun Sokolow Podlaski50.27

Kategoria 3

1.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin28.00
2.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski29.85
3.ŁUSZCZYK, Piotr01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki30.38
4.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.15
5.HARTMAN, Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.38
6.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin31.75
7.RADOMSKI, Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.94
8.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki33.40
9.FIC, Nikodem03UKS Delfin Garwolin34.93
10.SOLKA, Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski40.42
11.ADAMCZUK, Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski50.91


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-04-23 - 10:15
Dziewcząt, 25m grzbietowyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MOCZULSKA, Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski20.70
2.CHWEDORCZUK, Kamila07KS Neptun Sokolow Podlaski21.47
3.ŻEBEREK, Martyna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki22.53
4.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin23.47
5.MISIAK, Gabriela07KS Neptun Sokolow Podlaski23.49
6.SIWEK, Barbara09UKS Delfin Garwolin23.64
7.BARAŃSKA, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki23.73
8.MIKULSKA, Izabela08UKS Delfin Garwolin23.77
9.DMOWSKA, Emilia07KS Neptun Sokolow Podlaski24.62
10.KOSZYCKA, Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka24.79
11.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski25.15
12.MARCINIAK, Martyna08KS Neptun Sokolow Podlaski25.87
13.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski26.14
14.ANTONIAK, Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski26.20
15.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.87
16.DAJNOWICZ, Michalina08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka29.48
17.RAS, Sofi07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki35.13


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-04-23 - 10:20
Chłopców, 25m grzbietowyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin20.77
2.SAMOTYJEK, Jakub07KS Neptun Sokolow Podlaski20.84
3.ULICKI, Jakub08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki21.97
4.SOCIK, Mateusz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka22.43
5.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin23.29
6.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin24.15
7.STASKA, Maksymilian08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.41
8.JANKOWSKI, Julian07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.58
9.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin24.83
10.KULESZA, Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka25.35
11.STAROS, Maksymilian08UKS Delfin Garwolin26.53
12.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski27.88
13.MIKUCEWICZ, Marcel09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.92
14.ZADROGA, Dawid08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka28.61
15.KRYSIŃSKI, Artur08KS Neptun Sokolow Podlaski29.44
16.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski30.17
17.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski31.34


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-04-23 - 10:25
Dziewcząt, 50m grzbietowyKategoria 2
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.76
2.RYTEL, Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski38.50
3.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki39.44
4.MOCZULSKA, Oliwia04KS Neptun Sokolow Podlaski39.75
5.KRYSIAK, Wiktoria05KS Neptun Sokolow Podlaski43.01
6.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin43.32
7.WIERZEJSKA, Elwira04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka43.58
8.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin45.24
9.KRAKOWSKA, Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski45.77
10.BUJALSKA, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski49.98
11.ULINOWICZ, Weronika05UKS Delfin Garwolin52.03
12.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin52.36
13.KIJEWSKA, Wera06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.56
14.WAGNER, Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki53.71
15.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin58.33
16.CZARNOCKA, Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski58.51
17.PODLEŚ, Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:02.75
DYSKW.DZIEŁAK, Oliwia05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
O16 - Stanie na dnie (w stylu motylkowym, grzbietowym i klasycznym)


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-04-23 - 10:30
Chłopców, 50m grzbietowyKategoria 2
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WRZOSEK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.12
2.KULESZA, Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka39.27
3.CIEŚLUK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka40.55
4.WYSZOMIERSKI, Kacper05KS Neptun Sokolow Podlaski41.22
5.BRZEZIK, Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski41.30
6.BOCZKOWSKI, Maciej06KS Neptun Sokolow Podlaski42.24
7.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin42.50
8.MIKOŁAJCZYK, Marcin05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki43.43
9.KĘCKI, Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka43.75
10.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin44.48
11.BUJALSKI, Bartłomiej06KS Neptun Sokolow Podlaski47.12
12.LASOŃ, Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka49.07
13.POSIEWKA, Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki49.17
14.WRÓBEL, Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki53.29
15.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin57.46


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-04-23 - 10:35
Kobiet, 100m grzbietowyKategoria 3
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.KRASNODĘBSKA, Julia01KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.13
2.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:18.93
3.SZCZEPAŃSKA, Katarzyna03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.00
4.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:21.99
5.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:23.30
6.MOCZULSKA, Natalia00KS Neptun Sokolow Podlaski1:31.92


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-04-23 - 10:40
Chłopców, 100m grzbietowyKategoria 3
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.BOLEWSKI, Karol00KS Neptun Sokolow Podlaski1:09.34
2.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:11.55
3.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:13.63
4.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:18.19
5.KARAKULA, Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski1:20.54
6.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:22.12
7.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.22
8.ADAMCZUK, Karol03KS Neptun Sokolow Podlaski1:33.06
9.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:33.56
10.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:39.64


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-04-23 - 10:45
Dziewcząt, 25m klasycznyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.DRÓŻDŻ, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki24.06
2.MOCZULSKA, Kaja07KS Neptun Sokolow Podlaski24.88
3.POŁOSA, Julia07KS Neptun Sokolow Podlaski24.99
4.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki26.17
5.PRZYWÓZKA, Natalia07KS Neptun Sokolow Podlaski27.13
6.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki27.56
7.DMOWSKA, Emilia07KS Neptun Sokolow Podlaski28.02
8.MIKULSKA, Izabela08UKS Delfin Garwolin30.07
9.BARAŃSKA, Zuzanna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki31.96
10.STASKA, Alicja07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki36.16


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-04-23 - 10:45
Chłopców, 25m klasycznyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.WĄSOWSKI, Michał07KS Neptun Sokolow Podlaski22.69
2.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski23.55
3.SZEWCZUK, Filip08KS Neptun Sokolow Podlaski25.15
4.ŚLEPOWROŃSKI, Krzysztof08KS Neptun Sokolow Podlaski27.00
5.SUBDA, Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.68
6.KACZOROWSKI, Miłosz07UKS Delfin Garwolin28.21
7.ZAWADKA, Mateusz08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki28.29
8.NAGÓRKA, Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka30.65
9.PIETRZYKOWSKI, Jędrzej08KS Neptun Sokolow Podlaski36.63


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-04-23 - 10:50
Dziewcząt, 50m klasycznyKategoria 2
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin41.29
2.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki42.83
3.RYTEL, Elżbieta04KS Neptun Sokolow Podlaski43.41
4.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin44.12
5.ZAWADKA, Marta04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.34
6.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.57
7.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki44.79
8.KRYSIAK, Wiktoria05KS Neptun Sokolow Podlaski46.02
9.KRAKOWSKA, Ola05KS Neptun Sokolow Podlaski46.12
10.BUJALSKA, Natalia06KS Neptun Sokolow Podlaski49.62
11.WOŹNIAK, Daria05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki51.12
12.MIKUCEWICZ, Maja06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki52.81
13.ULINOWICZ, Weronika05UKS Delfin Garwolin57.12
14.PODLEŚ, Dominika06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:04.76
15.CZARNOCKA, Zuzanna06KS Neptun Sokolow Podlaski1:09.88
DYSKW.BOGUCKA, Amelia06UKS Delfin Garwolin
K15 - Brak dotknięcia ściany obydwoma rozłączonymi dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-04-23 - 10:55
Chłopców, 50m klasycznyKategoria 2
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski37.91
2.SKRZYNIARZ, Michał04UKS Delfin Garwolin42.72
3.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski42.84
4.KOZIOŁ, Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski43.13
5.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin44.32
6.KĘCKI, Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka45.95
7.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.11
8.BRZEZIK, Piotr06KS Neptun Sokolow Podlaski46.60
9.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin46.78
10.KRUSZYŃSKI, Michał05KS Neptun Sokolow Podlaski46.97
11.MIKOŁAJCZUK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski48.07
12.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki48.70
13.KUCZYŃSKI, Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka50.17
14.SADŁOWSKI, Michał06KS Neptun Sokolow Podlaski50.92
15.WRÓBEL, Marcel06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki58.13
16.MICHALIK, Aleksander06UKS Delfin Garwolin1:07.26


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-04-23 - 11:00
Kobiet, 100m klasycznyKategoria 3
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.WĄSAK, Aleksandra02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:16.95
2.MISIAK, Karolina00KS Neptun Sokolow Podlaski1:28.72
3.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:30.41
4.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:31.74
5.KRUSZELNICKA, Olga03UKS Delfin Garwolin1:39.48
6.REDA, Aleksandra99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:42.78


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-04-23 - 11:05
Chłopców, 100m klasycznyKategoria 3
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
1.DOLIŃSKI, Radosław02KS Neptun Sokolow Podlaski1:12.28
2.TOMUSIAK, Wojciech02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.85
3.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:24.18
4.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:25.71
5.RADOMSKI, Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:26.54
6.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:26.90
7.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:34.11
8.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin1:36.84


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-04-23 - 11:10
Dziewcząt, 50m dowolnyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.ŁASTOWIECKA, Karolina07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki37.12
2.KOT, Małgorzata07UKS Delfin Garwolin41.95
3.CHWEDORCZUK, Kamila07KS Neptun Sokolow Podlaski43.21
4.KOSZYCKA, Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.15
5.SIWEK, Barbara09UKS Delfin Garwolin49.87
6.ŻEBEREK, Martyna07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki51.91
7.ZAWADKA, Alicja09KS Barakuda Mińsk Mazowiecki53.58
8.ANTONIAK, Aleksandra08KS Neptun Sokolow Podlaski54.89
9.BONIFACIUK, Zuzanna08KS Neptun Sokolow Podlaski56.53
10.WÓJCIK, Weronika07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki57.50
11.NAZARCZUK, Amelia08KS Neptun Sokolow Podlaski59.60
12.BIARDZKA, Hanna08KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:01.22
13.RAS, Sofi07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:15.29


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-04-23 - 11:15
Chłopców, 50m dowolnyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GONTARZ, Maciej07UKS Delfin Garwolin39.52
2.BŁOŃSKI, Paweł07KS Neptun Sokolow Podlaski40.00
3.FRĄCKIEWICZ, Adam08UKS Delfin Garwolin45.41
4.BIARDZKI, Witold07KS Barakuda Mińsk Mazowiecki46.13
5.KULESZA, Patryk08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.19
6.RUMAN, Tomasz08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka47.30
7.SPRZĘCZKA, Antoni08UKS Delfin Garwolin47.93
8.NAGÓRKA, Krzysztof08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka48.29
9.SOCIK, Mateusz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka48.63
10.SUBDA, Dawid07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka50.41
11.STAROS, Maksymilian08UKS Delfin Garwolin51.19
12.ZADROGA, Dawid08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:05.59
13.NOWAK, Aleksander08KS Neptun Sokolow Podlaski1:06.32
14.BAŃKOWSKI, Jakub08KS Neptun Sokolow Podlaski1:06.88


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-04-23 - 11:20
Kobiet, 100m dowolny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria 2

1.KOMOREK, Marcelina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:13.81
2.WRÓBEL, Wiktoria04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:15.61
3.POSIEWKA, Aleksandra05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:21.35
4.LESZCZYŃSKA, Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.42
5.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:22.55
6.WIERZEJSKA, Elwira04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:23.72
7.WOŻNICA, Michalina05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:27.02
8.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:37.54
9.SZCZERBA, Karolina06UKS Delfin Garwolin1:50.68

Kategoria 3

1.KRASNODĘBSKA, Julia01KS Neptun Sokolow Podlaski1:05.07
2.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin1:07.79
3.KUĆ, Natalia00KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:09.38
4.ULICKA, Michalina01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.00
5.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin1:12.14
6.REDA, Aleksandra99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:18.70
7.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin1:30.25


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-04-23 - 11:25
Chłopców, 100m dowolny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria 2

1.DOMINOWSKI, Mikołaj04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:03.75
2.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:11.28
3.RUMAN, Julian05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:12.52
4.BŁOŃSKI, Patryk05KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.07
5.KOZIOŁ, Karol04KS Neptun Sokolow Podlaski1:16.41
6.SKOMORUCHA, Maciej04KS Neptun Sokolow Podlaski1:16.77
7.KARGOL, Michał04UKS Delfin Garwolin1:17.57
8.KULESZA, Mateusz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:18.61
9.LAKUS, Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin1:20.24
10.TRZECIAK, Michał04UKS Delfin Garwolin1:26.66
11.LASOŃ, Mateusz05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:31.13
12.CHADAJ, Mateusz05KS Neptun Sokolow Podlaski1:32.79
13.BUJALSKI, Bartłomiej06KS Neptun Sokolow Podlaski1:32.85
14.KUCZYŃSKI, Kuba06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:36.32
15.POSIEWKA, Paweł06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:49.45

Kategoria 3

1.MARCZAK, Radosław02KS Barakuda Mińsk Mazowiecki59.16
2.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:00.06
3.SADŁOWSKI, Łukasz00KS Neptun Sokolow Podlaski1:02.49
4.ŁUSZCZYK, Piotr01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:06.00
5.CZOPEK, Jakub03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:08.15
6.LESZCZYŃSKI, Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:08.56
7.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin1:10.05
8.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:15.11
9.SOLKA, Damian03KS Neptun Sokolow Podlaski1:17.94
10.WRONA, Maciej03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.06
11.BŁĘDOWSKI, Piotr03UKS Delfin Garwolin1:24.04

PKWRZOSEK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:03.19


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-04-23 - 11:40
Kobiet, 100m zmienny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria 2

1.BAKUŁA, Milena04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:20.92
2.GAŁĄZKA, Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:22.62
3.KUBUJ, Amelia05KS Neptun Sokolow Podlaski1:24.67
4.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:30.94
5.MIKUCEWICZ, Michalina04KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:31.80
6.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:32.02
7.ŚLEPOWROŃSKA, Zuzanna04KS Neptun Sokolow Podlaski1:35.05
8.PODLEŚ, Eliza04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:35.31
9.WAGNER, Anna06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:40.69

Kategoria 3

1.BARANOWSKA, Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:17.74
2.SZCZEPAŃSKA, Katarzyna03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:25.49
3.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin1:26.83
4.WÓJCIK, Wiktoria01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:28.94
5.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin1:42.69


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-04-23 - 11:45
Chłopców, 100m zmienny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
Kategoria 2

1.SEREWIŚ, Bartosz04KS Neptun Sokolow Podlaski1:15.57
2.SIWEK, Stanisław05UKS Delfin Garwolin1:24.34
3.FAŁEK, Szymon05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:24.66
4.CIEŚLUK, Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:30.95
5.DROZDOWSKI, Piotr05KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:33.49
6.WOJCIECHOWSKI, Jan05UKS Delfin Garwolin1:33.58
7.MIKOŁAJCZUK, Mikołaj06KS Neptun Sokolow Podlaski1:42.48
8.WOŻNICA, Szymon06KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:45.49
9.ZALEWSKI, Filip05UKS Delfin Garwolin1:47.78
10.ADAMCZUK, Wiktor06KS Neptun Sokolow Podlaski1:51.28

Kategoria 3

1.KENIG, Adam99UKS Delfin Garwolin1:06.87
2.BOLEWSKI, Karol00KS Neptun Sokolow Podlaski1:11.06
3.SADŁOWSKI, Łukasz00KS Neptun Sokolow Podlaski1:14.81
4.HARTMAN, Kamil02PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:16.88
5.TARCZYŃSKI, Michał01KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:18.31
6.SZATANEK, Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:20.76
7.KARAKULA, Michał02KS Neptun Sokolow Podlaski1:21.62
8.MARCZAK, Arkadiusz99KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:22.72
9.FIC, Nikodem03UKS Delfin Garwolin1:23.57
10.KĘDZIOREK, Kacper03UKS Delfin Garwolin1:24.01
11.JEDYNAK, Michał03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:32.39
12.DROZDOWSKI, Mateusz03KS Barakuda Mińsk Mazowiecki1:36.55


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-04-23 - 11:55
Dziewcząt, 4 x 50m dowolnyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KS Neptun Sokolow Podlaski 1KS Neptun Sokolow Podlaski3:47.61
MISIAK, Gabriela
SIKORSKA, Nikola
07
07
ROZBICKA, Oliwia
MARCINIAK, Martyna
07
08


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-04-23 - 11:55
Chłopców, 4 x 50m dowolnyKategoria 1
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
1.KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 1KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:56.50
ZAWADKA, Mateusz
MIKUCEWICZ, Marcel
08
09
STASKA, Maksymilian
JANKOWSKI, Julian
08
07

PKPKUKS Delfin Garwolin3:22.19
,
,
,
,


<< TOP >>
Konkurencja 25
2017-04-23 - 12:00
Kobiet, 4 x 50m zmienny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Kategoria 2

1.KS Barakuda Mińsk Mazowiecki 2KS Barakuda Mińsk Mazowiecki3:20.96
KIJEWSKA, Wera
MIKUCEWICZ, Maja
06
06
WOŹNIAK, Daria
RAS, Patricia
05
06


<< TOP >>
Konkurencja 26
2017-04-23 - 12:00
Chłopców, 4 x 50m zmienny10 - 18 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2017
PozycjaCzasPkt.
Kategoria 2

1.KS Neptun Sokolow Podlaski 1KS Neptun Sokolow Podlaski3:01.44
KRUSZYŃSKI, Michał
SADŁOWSKI, Michał
05
06
CHADAJ, Mateusz
MAKSYMIAK, Mikołaj
05
06