Nr  1. Kobiet, 50m motylkowy  Open
Nr  2. Mężczyzn, 50m motylkowy  Open
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  Open
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  Open
Nr  5. Kobiet, 50m klasyczny  Open
Nr  6. Mężczyzn, 50m klasyczny  Open
Nr  7. Kobiet, 50m dowolny  Open
Nr  8. Mężczyzn, 50m dowolny  Open
Nr  9. Kobiet, 100m zmienny  Open
Nr  10. Mężczyzn, 100m zmienny  Open


2016 Puchar Sprintu
Puławy, 17-12-2016


Konkurencja 1
2016-12-17 - 11:00
Kobiet, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRASZA Klaudia8Sparta Biłgoraj1:14.9934

9 lat

1.WRÓBLEWSKA Kaja9Skalar Lubartw42.75185
2.DZIWULSKA Amelia9WUKS Lublin47.54134
3.DUŃKO Julia9Sparta Biłgoraj50.85110
4.CIEŚLAK Amelia9Sparta Biłgoraj1:02.9058

10 lat

1.KRÓL Gabriela10Wisła Puławy35.90313
2.SIEK Zuzanna10Wodnik Radom39.16241
3.GŁOS Oliwia10Wisła Puławy50.12115
4.PIETRZYK Dorota10Wodnik Radom51.18108
5.ŚMIGASZEWSKA Wiktoria10Wodnik Radom52.38100

11 lat

1.PELC Izabela11Eska Janw Lub.40.24222
2.FLIS Wiktoria11Sparta Biłgoraj40.41219
3.BOJAR Natalia11Wisła Puławy40.68215
4.PIECZYKOLAN Alicja11Sparta Biłgoraj43.02182
5.MAZUREK Julia11Wisła Puławy48.58126

12 lat

1.BORZĘCKA Julia12Olimpijczyk 23 Lublin33.45387
2.SAWCZYK Malwina12Olimpijczyk 23 Lublin35.08335
3.SZUBZDA Zuzanna12Skarpa Lublin35.17333
4.MICH Maria12AZS AWF Biała Podl.36.80290
5.WALCZAK Ramona12Wodnik Radom37.84267
6.HAŁKA Oliwia12Sparta Biłgoraj38.54253
7.MAJ Zuzanna12Aquator Kozienice48.62126
DYSKW.ANTONIAK Julia12Swim10 Puławy
O12 - Nieprzepisowy strj zawodnika do 12 roku życia włącznie

13 lat

1.LUTKIEWICZ Gabriela13Wisła Puławy31.74453
2.WĘGRZYNIAK Aleksandra13Huragan Międzyrzec Podl.34.06366
3.CICHOCKA Oliwia13Olimpijczyk 23 Lublin34.24360
4.PETRYKOWSKA Oliwia13Aquator Kozienice35.42326
5.LATO Karolina13Skarpa Lublin35.90313
6.KOŁODZIEJCZYK Oliwia13Olimpia Lublin36.80290
7.PIEKARZ Katarzyna13Orlik Lublin40.99210

14 lat i starsi

1.BOROWIEC Weronika15Lider Chełm30.51510
2.HAŁKA Wiktoria15Sparta Biłgoraj31.78451
3.SZYNDLER Aleksandra14Swim10 Puławy32.48422
4.MALINOWSKA Zuzanna15Olimpia Lublin32.68415
5.MAŁEK Martyna14Skarpa Lublin33.03402
6.ŚWIĄTEK Martyna14Skarpa Lublin33.04401
7.WŁODARCZYK Zuzanna15Huragan Międzyrzec Podl.33.28393
8.ADAMEK Barbara14Olimpia Lublin33.67379
9.CIEŚLIŃSKA Monika16Aquator Kozienice34.24360
10.RUDNICKA Ewa15RWR Warszawa35.06336
11.CZERNIAWSKA Weronika15Skarpa Lublin35.82315
12.KARAŚ Katarzyna14Wisła Puławy35.89313


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-12-17 - 11:10
Mężczyzn, 50m motylkowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.CIURKOWSKI Igor8Trjka Puławy44.41118
2.KOBAK Nataniel8Sparta Biłgoraj56.9856

9 lat

1.PONIEWAŻ Oliwier9Olimpia Lublin39.10173
2.MUZYKA Tymon9Wisła Puławy47.2798
3.OBSZYŃSKI Bartłomiej9Sparta Biłgoraj49.9083
4.PAWLOS Maksymilian9Sparta Biłgoraj51.4975
5.LUTKIEWICZ Igor9Trjka Puławy53.0469
6.ŁYSIAK Miłosz9Sparta Biłgoraj59.8848

10 lat

1.BIELAWSKI Tymoteusz10Trjka Puławy38.59180
2.WROŃSKI Szymon10Olimpia Lublin39.04174
3.MICH Maksymilian10AZS AWF Biała Podl.39.43169
4.STEFAŃSKI Jakub10Wodnik Radom42.26137
5.STANIAK Mikołaj10Wodnik Radom44.00121
6.WILCZYŃSKI Kasper10Sparta Biłgoraj46.81101
7.KRZYŻANOWSKI Aleksander10Wodnik Radom48.0093
8.WARCHOŁ Mikołaj10Wodnik Radom53.2068

11 lat

1.NIZIO Tadeusz11Sparta Biłgoraj36.01221
2.WOŹNIAK Wiktor11Wisła Puławy40.36157
3.CHMIEL Paweł11Eska Janw Lub.42.86131

12 lat

1.DACKA Dawid12Swim10 Puławy33.12285
2.SOLAK Szymon12Sparta Biłgoraj33.75269
3.LEWTAK Szymon12Olimpia Lublin34.55251
4.ZUZANIUK Igor12Olimpia Lublin35.30235
5.SEREWIŚ Bartosz12Neptun Sokołw Podl.35.94223
6.GÓRECKI Konrad12Huragan Międzyrzec Podl.39.53167

13 lat

1.JAKIMIAK Jakub13Huragan Międzyrzec Podl.28.31456
2.URBAN Jakub13Orlik Lublin30.22375
3.MRÓZ Adam13Orlik Lublin30.34370
4.OSZAJCA Gabriel13Sparta Biłgoraj32.91290
5.MIREK Jakub13Sparta Biłgoraj35.61229

14 lat i starsi

1.CELIŃSKI Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.26.70544
2.CHRAPEK Filip19Aquator Kozienice26.99526SC 1
3.GRABEK Filip17AZS UMCS Lublin26.99526SC 2
4.JANICZUK Patryk14Lider Chełm27.25512
5.KRÓL Jan14Orka Kielce27.76484
6.SZCZERBA Adam14Skarpa Lublin27.83480SC 1
7.SOBIESZUK Kacper14Skarpa Lublin27.83480SC 2
8.RUSKOWIAK Konrad16Jagielonka Warszawa27.83480SC 3
9.KENIG Adam17Delfin Garwolin28.06468
10.CICHOCKI Maciej16Jagielonka Warszawa28.24460
11.BOROWSKI Tomasz19Wisła Puławy28.66440
12.SUSZEK Piotr15Skarpa Lublin28.89429
13.KLEJ Jakub16AZS AWF Biała Podl.28.91428
14.WOŹNIAK Kamil15Wisła Puławy28.98425
15.POPIOŁEK Dawid14Skarpa Lublin29.16417
WASILEWSKI Michał16Jagielonka Warszawa29.16417
17.GĘBICKI Filip15Lider Chełm29.36409
18.SIEJO Mateusz16Lider Chełm29.50403
19.KWIATEK Radosław14Orka Kielce29.72394
20.PÓŁTORAK Patryk14Lider Chełm30.22375
21.DERUŚ Mateusz14Olimpia Lublin30.34370
22.DADOS Aleksander15Wisła Puławy30.41368
23.BUKOWSKI Oskar15Skarpa Lublin30.81354SC 1
24.KONCKI Bartłomiej15Wisła Puławy30.81354SC 2
25.SZPAK Kacper15Wodnik Radom31.44333
26.ŁOBODA Jakub14Olimpia Lublin31.92318
27.NIEMIAŁTOWSKI Krzysztof14Delfinek Łukw31.98316
28.GRĄCZAK Dawid14Olimpia Lublin33.12285
29.CZERWIŃSKI Kacper14Aquator Kozienice34.88244


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-12-17 - 11:23
Kobiet, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRĄCZAK Oliwia8Olimpia Lublin44.47192
2.SZABAŁA Antonina7SP 3 Lubartw47.57157
3.WAŚKOWICZ Milena8Skalar Lubartw48.14151
4.SZYMAŃSKA Roksana8WUKS Lublin48.59147
5.KOŁTUN Nikola8Wodnik Radom53.52110SC 1
6.CZERWONKA Natalia8Trjka Puławy53.52110SC 2
7.KOZŁOWSKA Aleksandra8Wodnik Radom54.05107
8.KAPICA Gabriela8Eska Janw Lub.57.0391
9.SZCZYGIELSKA Hanna8SP 3 Lubartw58.6683
10.PIECHOTA Amelia7Wodnik Radom59.5879
11.KOSTYŁA Kaja7SP 3 Lubartw59.7079
12.POŚNIK Amelia7Wodnik Radom1:00.3876
13.PIASECKA Alicja8Lublinianka1:00.4176
14.POLKOWSKA Antonina8Skalar Lubartw1:03.5565
15.SZCZERBA Aleksandra7SP 3 Lubartw1:05.2660
16.KALITA Oliwia8Wodnik Radom1:05.4160
17.PAWLAK Hanna7Wodnik Radom1:06.2858
18.GOSPODAREK Magda8Lublinianka1:06.5457
19.GOSPODAREK Maria8Lublinianka1:07.4155
20.KRZYŻANOWSKA Blanka7Wodnik Radom1:07.5954
21.GNAŚ Natalia7Wodnik Radom1:17.8035
22.LESISZ Łucja7Wodnik Radom1:18.8134
23.KOŁODZIEJ Małgorzata7Wodnik Radom1:23.3029

9 lat

1.CHOIŃSKA Maja9Orka Kielce39.31278
2.WRÓBLEWSKA Kaja9Skalar Lubartw43.64203
3.GRABOWSKA Amelia9Olimpia Lublin43.73202
4.KĘDZIOR Pola9Olimpia Lublin50.24133
5.WASĄG Hanna9Sparta Biłgoraj50.47131
6.GAŁAT Amelia9Mazowsze Miętne51.68122
7.BUDKA Zuzanna9SP 3 Lubartw52.78115
8.MUSIATOWICZ Weronika9Trjka Puławy53.22112
9.SUCHERMAN Oliwia9Aquator Kozienice54.09106
10.ZIELIŃSKA Maja9Lublinianka54.84102
11.MAZUR Maja9Lublinianka55.24100
12.GAJOS Milena9SP 3 Lubartw56.3694
13.SERAFIN Alicja9Wodnik Radom57.0391
14.WNUK Kaja9Sparta Biłgoraj57.2490
15.PAŁKA Blanka9Lublinianka59.0882
16.RUSINEK Natalia9Sparta Biłgoraj1:00.6975
17.LUTY Karolina9Delfin Kozienice1:04.4763
18.KRAKOWIAK Anna9Delfin Kozienice1:05.0061
19.PUKALUK Zofia9Lublinianka1:09.1351

10 lat

1.JASIK Nikola10Wisła Puławy39.88266
2.GAWEŁKO Zuzanna10Trjka Puławy41.12243
3.KAPUSTA Aleksandra10Aqua Ryki43.27208
4.SKWARCZYŃSKA Zuzanna10Wodnik Radom44.57191
5.KROK Magdalena10Wodnik Radom45.66177
6.GŁOS Oliwia10Wisła Puławy46.08172
7.SZYNDLER Agata10Swim10 Puławy46.40169
8.BIERNACKA Anna10Sparta Biłgoraj46.72165
9.CAŁKA Dagmara10Mazowsze Miętne47.91153
10.WOŹNIAK Emilia10Aquator Kozienice48.11151
11.KUSIO Maja10Aquator Kozienice58.4284

11 lat

1.SUSZEK Zuzanna11Swim10 Puławy38.82289
2.SŁOTWIŃSKA Wiktoria11Wisła Puławy40.04263
3.STRZĄBALA Alicja11Orka Kielce40.71250
4.KONDEJ Natalia11Mazowsze Miętne42.46220
5.BARAN Justyna11Aquator Kozienice42.48220
ORZELSKA Marta11Orka Kielce42.48220
7.KĘDZIOREK Alicja11Mazowsze Miętne42.88214
8.PELC Izabela11Eska Janw Lub.44.06197
9.WYDRA Aleksandra11Eska Janw Lub.44.23195
10.KUDŁA Paulina11Aquator Kozienice45.74176
11.BAJER Nikola11Aquator Kozienice48.37149
12.MAZUREK Julia11Wisła Puławy49.49139
13.SOSNOWSKA Jagoda11Wodnik Radom49.59138

12 lat

1.KARWOWSKA Wiktoria12Huragan Międzyrzec Podl.33.47451
2.SZUBZDA Zuzanna12Skarpa Lublin35.31384
3.SAWCZYK Malwina12Olimpijczyk 23 Lublin35.92364
4.NIEDZIELSKA Paulina12WUKS Lublin37.52320
5.MAKULEC Karolina12Mazowsze Miętne40.19260SC 1
6.KOWALCZYK Katarzyna12WUKS Lublin40.19260SC 2
7.POLKOWSKA Karolina12Skalar Lubartw48.81145
8.GOLAK Hanna12Aqua Ryki49.28141

13 lat

1.CICHOCKA Oliwia13Olimpijczyk 23 Lublin35.33383
2.CHRAPEK Zuzanna13Aquator Kozienice37.64317
3.KRUKOWSKA Zuzanna13Aqua Ryki40.71250

14 lat i starsi

1.SUCHOTA Magdalena19Huragan Międzyrzec Podl.29.92631
2.NADOLSKA Julia16Lider Chełm31.64534
3.KRASNODĘBASKA Julia15Neptun Sokołw Podl.32.06513
4.HAŁKA Wiktoria15Sparta Biłgoraj32.64486
5.CELIŃSKA Zuzanna15Huragan Międzyrzec Podl.33.44452
6.BOROWIEC Weronika15Lider Chełm34.15424
7.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara16Jagielonka Warszawa34.31418
8.ŚWIĄTEK Martyna14Skarpa Lublin34.98395
9.CIEŚLIŃSKA Monika16Aquator Kozienice36.06360
10.HOLUBIEC Klaudia15Skarpa Lublin36.95335
11.WÓJCIK Edyta18Aquator Kozienice37.69315


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-12-17 - 11:49
Mężczyzn, 50m grzbietowyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.CIURKOWSKI Igor8Trjka Puławy42.40143
2.KOBAK Nataniel8Sparta Biłgoraj52.5675
3.KOSTYŁA Igor8SP 3 Lubartw54.2268
4.KOZIŃSKI Grzegorz8SP 3 Lubartw54.8066
5.KUREK Kacper8Trjka Puławy55.6863
6.MIKA Karol8SP 3 Lubartw56.0262
7.BRZYSKI Iwo8SP 3 Lubartw56.3561
8.NOSKO Aleksander8Wodnik Radom57.2758
9.GHANIM Azzam8Wodnik Radom57.8256
10.LASSAK Szymon8Trjka Puławy57.8656
11.CERTA Karol8Wisła Puławy58.2355
12.CIEŚLIK Kacper8Wodnik Radom59.7151
13.PĘKSYK Kajetan8Wodnik Radom1:00.3949
14.CZARNOCKI Antoni8Wodnik Radom1:02.2245
15.KOWALIK Filip8Wodnik Radom1:03.5842
16.RADOMSKI Igor8SP 3 Lubartw1:04.6540
17.SMYKIEWICZ Mateusz7Delfin Kozienice1:04.8340
18.LIPIŃSKI Aleksander7Wodnik Radom1:11.3730
19.SADZIK Mateusz7Wodnik Radom1:11.8029

9 lat

1.MUZYKA Tymon9Wisła Puławy43.22135
2.BURY Paweł9Sparta Biłgoraj43.75131
3.PAWLOS Maksymilian9Sparta Biłgoraj46.41109
4.URBAN Bartosz9SP 3 Lubartw46.47109
5.SOŃTA Maurycy9Trjka Puławy47.56101
6.KUBAK Michał9Aqua Ryki48.6995
7.LUTKIEWICZ Igor9Trjka Puławy49.4590
8.WARCHAŁ Przemysław9Wisła Puławy49.5989
9.HODIO Jakub9Wodnik Radom49.6389
10.CZARNECKI Wiktor9SP 3 Lubartw50.3186
11.KURCZUK Konrad9WUKS Lublin50.5584
12.OSZAJCA Radosław9Sparta Biłgoraj51.8678
13.ŁYSIAK Miłosz9Sparta Biłgoraj52.3576
14.WAWER Patryk9Wisła Puławy53.1173
15.BANACH Wiktor9Sparta Biłgoraj55.1465
16.MISZTAL Wojciech9SP 3 Lubartw55.7263
17.ULMA Aleksander9SP 3 Lubartw56.8659
18.KĘDZIERSKI Wiktor9SP 3 Lubartw59.7151
19.PANEK Tymoteusz9Delfin Kozienice1:00.2550
20.JAKÓBIK Olgierd9Delfin Kozienice1:15.3825
DYSKW.SIKORA Cyprian9Orka Kielce
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.ADAMCZEWSKI Rafał10Wisła Puławy42.98138
2.ZIĘBAKOWSKI Marek10Wodnik Radom44.02128
3.BRODECKI Kacper10Orka Kielce45.12119
4.WARCHOŁ Mikołaj10Wodnik Radom45.35117
5.MICHAŁEK Krzysztof10Lublinianka46.10111
6.BARSZCZ Mateusz10Wodnik Radom46.20111
7.WÓJCIK Jan10Aquator Kozienice46.48109
8.SADECKI Paweł10Eska Janw Lub.47.58101
9.KRAWCZYK Szymon10Wodnik Radom51.8078
10.MUSZKIEWICZ Dawid10Wodnik Radom53.4471
11.GAJEWSKI Jakub10Swim10 Puławy56.4760
12.SANKOWSKI Wiktor10Aquator Kozienice57.5557
13.TURCZYK Olaf10Wodnik Radom1:00.2050
14.KREKORA Michał10Delfin Kozienice1:01.5846
DYSKW.GRZEGRZÓŁKA Tomasz10Mazowsze Miętne
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.TARKOWSKI Stanisław11Wisła Puławy39.93172
2.SZULOWSKI Wiktor11Wisła Puławy40.93159
3.SIBILSKI Kacper11Aqua Ryki41.38154
4.STASZCZAK Antoni11Sparta Biłgoraj41.59152
5.WITAK Jakub11Mazowsze Miętne41.98148
6.JARGIŁO Jędrzej11Eska Janw Lub.42.52142
7.PYKACZ Kacper11Trjka Puławy43.82130
8.SAWICKI Karol11Eska Janw Lub.47.67101
9.KULBIEDA Jakub11Lublinianka51.1881

12 lat

1.ZUBRZYCKI Kacper12Wisła Puławy34.62264
2.SOLAK Szymon12Sparta Biłgoraj35.99235
3.ZUZANIUK Igor12Olimpia Lublin37.44209
4.PTASZEK Dominik12Huragan Międzyrzec Podl.37.54207
5.ŻWIRSKI Maciej12Sparta Biłgoraj38.09198
6.CZOPIŃSKI Cezary12Huragan Międzyrzec Podl.39.08183

13 lat

1.URBAN Jakub13Orlik Lublin31.86339
2.PRZYCHODZKI Bartłomiej13Huragan Międzyrzec Podl.33.23298
3.PUSZKARSKI Mikołaj13Huragan Międzyrzec Podl.34.76261
4.KUBAK Bartłomiej13Aqua Ryki37.66205
5.NURZYŃSKI Oskar13Aqua Ryki41.04158

14 lat i starsi

1.KRÓL Jan14Orka Kielce29.15442
2.JANICZUK Patryk14Lider Chełm29.39432
3.SOBIESZUK Kacper14Skarpa Lublin29.44429
4.SIEJO Mateusz16Lider Chełm31.26359
5.GĘBICKI Filip15Lider Chełm31.43353
6.POPIOŁEK Dawid14Skarpa Lublin31.96336
7.SOLSKI Mateusz14Olimpia Lublin31.98335
8.DZIUBA Gerard14Wisła Puławy32.18329
9.JANKOWSKI Piotr18Wisła Puławy33.44293
10.CZERWIŃSKI Kacper14Aquator Kozienice39.08183
11.CIOK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.39.40179
12.POŁOWSKI Marcin17Aqua Ryki41.53153
13.TOPOREK Filip14Delfin Kozienice54.7166
DYSKW.SAGAN Jakub14Skarpa Lublin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-12-17 - 12:15
Kobiet, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.WAŚKOWICZ Milena8Skalar Lubartw56.73130
2.WYRWAS Julianna8Lublinianka58.87117
3.PINTAL Milena8Sparta Biłgoraj1:03.0695
4.SZCZYGIELSKA Hanna8SP 3 Lubartw1:05.2885
5.ŁUKASZCZYK Maja8Sparta Biłgoraj1:05.3685
6.KOSTYŁA Kaja7SP 3 Lubartw1:08.5774
7.KALITA Oliwia8Wodnik Radom1:10.4268
8.KOŁTUN Nikola8Wodnik Radom1:10.8167
9.CZERWONKA Natalia8Trjka Puławy1:11.2865
10.SWACHA Anna8Sparta Biłgoraj1:14.8956
11.GOSPODAREK Maria8Lublinianka1:15.2955
PIECHOTA Amelia7Wodnik Radom1:15.2955
13.GOSPODAREK Magda8Lublinianka1:44.6020
DYSKW.KOZŁOWSKA Aleksandra8Wodnik Radom
K9 - Łokcie ponad lustrem wody w czasie przenoszenia ramion do przodu

9 lat

1.WYSOCKA Amelia9Fala Kraśnik45.42254
2.GRABOWSKA Amelia9Olimpia Lublin49.78193
3.KĘDZIOR Pola9Olimpia Lublin51.56174
4.KAŁASKA Karolina9Mazowsze Miętne52.84161
5.BARWIŃSKA Maja9Sparta Biłgoraj55.06143
6.WASĄG Hanna9Sparta Biłgoraj55.19142
7.PRYJOMSKA Alicja9Aqua Ryki55.48139
8.BOJAR Oliwia9Wisła Puławy56.60131
9.SOSNOWSKA Gabriela9Aquator Kozienice56.93129
10.DUŃKO Julia9Sparta Biłgoraj59.66112
11.SERAFIN Alicja9Wodnik Radom1:01.64101
12.SZCZEPANIK Amelia9Aquator Kozienice1:03.4093
13.GAJOS Milena9SP 3 Lubartw1:06.4281
14.SUCHERMAN Oliwia9Aquator Kozienice1:06.7780
15.ZIELIŃSKA Maja9Lublinianka1:08.2875
16.WNUK Kaja9Sparta Biłgoraj1:08.5774
17.RUSINEK Natalia9Sparta Biłgoraj1:08.7773
18.LUTY Karolina9Delfin Kozienice1:13.5360
19.MAZUR Maja9Lublinianka1:19.3647
20.PUKALUK Zofia9Lublinianka1:24.1840

10 lat

1.GÓRLICKA Weronika10Wodnik Radom43.01300
2.SIEK Zuzanna10Wodnik Radom45.16259
3.JASIK Nikola10Wisła Puławy45.62251
4.BLACHARSKA Małgorzata10Szesnastka Warszawa46.91231
5.WOŹNIAK Emilia10Aquator Kozienice51.38176
6.CIEPIELEWSKA Oliwia10Wisła Puławy52.30166
7.CAŁKA Dagmara10Mazowsze Miętne52.32166
8.MINDA Zofia10Wodnik Radom53.44156
9.BIERNACKA Anna10Sparta Biłgoraj53.93152
10.ŚMIGASZEWSKA Wiktoria10Wodnik Radom54.41148
11.PIETRZYK Dorota10Wodnik Radom55.95136
12.SKWARCZYŃSKA Zuzanna10Wodnik Radom56.06135
13.KUSIO Maja10Aquator Kozienice1:02.8296

11 lat

1.PECIO Anna11Wisła Puławy39.45389
2.MŁODAWSKA Oliwia11Wodnik Radom44.23276
3.PIWOŃSKA Amelia11Aqua Ryki45.53253
4.BOJAR Natalia11Wisła Puławy45.72249
5.NIEDŹWIADEK Magdalena11Aqua Ryki46.14243
6.WYDRA Aleksandra11Eska Janw Lub.46.66235
7.KĘDZIOREK Alicja11Mazowsze Miętne46.91231
8.KONDEJ Natalia11Mazowsze Miętne49.90192
9.KUDŁA Paulina11Aquator Kozienice50.08190
10.BARAN Justyna11Aquator Kozienice50.25188
11.SOSNOWSKA Jagoda11Wodnik Radom59.26114

12 lat

1.DRAGAN Julia12Spartan Lublin38.98403
2.DWOJAK Natalia12Olimpia Lublin39.39390
3.OLESIEJUK Magdalena12Huragan Międzyrzec Podl.41.81326
4.MAKULEC Karolina12Mazowsze Miętne44.23276
5.DZIWULSKA Aleksandra12WUKS Lublin44.52270
6.GAWROŃSKA Klaudia12Wisła Puławy44.66268
7.MARCINIAK Martyna12Aqua Ryki44.83265
8.SZYMAŃSKA Nikola12Aqua Ryki44.89264
9.MICH Maria12AZS AWF Biała Podl.45.00262
10.MAJ Zuzanna12Aquator Kozienice47.19227

13 lat

1.PASTUSZUK Paulina13Olimpia Lublin33.59630
2.WĘGRZYNIAK Aleksandra13Huragan Międzyrzec Podl.36.70483
3.LATO Karolina13Skarpa Lublin38.91405
4.PIEKARZ Katarzyna13Orlik Lublin41.87325
5.CHRAPEK Zuzanna13Aquator Kozienice45.62251

14 lat i starsi

1.ADAMEK Barbara14Olimpia Lublin35.95514
2.BUJAK Maria15Skarpa Lublin36.81478
3.MAŁEK Martyna14Skarpa Lublin37.01471
4.CELIŃSKA Zuzanna15Huragan Międzyrzec Podl.37.53451
5.WÓJCIK Edyta18Aquator Kozienice37.65447
6.RUDNICKA Ewa15RWR Warszawa38.05433
7.GAJASZEK Karolina15Skarpa Lublin38.08432
8.KARAŚ Katarzyna14Wisła Puławy39.39390
9.JANKOWSKA Natalia15Aqua Ryki42.23317
10.MARCINIAK Zuzanna14Aqua Ryki42.75305


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-12-17 - 12:36
Mężczyzn, 50m klasycznyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.BLACHA Karol8Sparta Biłgoraj1:01.8967
2.DRAGAN Dawid8Lublinianka1:02.6265
3.NOSKO Aleksander8Wodnik Radom1:05.4657
4.CIEŚLIK Kacper8Wodnik Radom1:06.5254
5.KOWALIK Filip8Wodnik Radom1:10.2546
6.PĘKSYK Kajetan8Wodnik Radom1:13.3140
7.GHANIM Azzam8Wodnik Radom1:19.0932
8.BEDNARZ Maksymilian7Delfin Kozienice1:25.7625

9 lat

1.DRAGAN Stefan9Olimpia Lublin48.33142
2.BURY Paweł9Sparta Biłgoraj51.68116
3.WÓJCICKI Szymon9Aquator Kozienice53.09107SC 1
4.WOŁOSZYN Paweł9Sparta Biłgoraj53.09107SC 2
5.KUDERAWIEC Wojciech9Sparta Biłgoraj54.31100
6.OSZAJCA Radosław9Sparta Biłgoraj57.1486
7.SOSIŃSKI Andrzej9Sparta Biłgoraj59.1077
8.TARASIUK Marcin9Lublinianka1:01.3569
9.HODIO Jakub9Wodnik Radom1:06.9853
10.PANEK Tymoteusz9Delfin Kozienice1:13.3140
11.KISIEL Jakub9SP 3 Lubartw1:18.2933
DYSKW.WARCHAŁ Przemysław9Wisła Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.GRZEGRZÓŁKA Tomasz10Mazowsze Miętne46.18163
2.STEFAŃSKI Jakub10Wodnik Radom48.55140
3.BARAN Wiktor10Swim10 Puławy49.24134
4.RESZKA Dawid10Swim10 Puławy49.69131
5.WÓJCIK Jan10Aquator Kozienice51.36118
6.ADAMCZEWSKI Rafał10Wisła Puławy53.00108
7.FILIPCZUK Wiktor10Aquator Kozienice53.30106
8.KRAWCZYK Szymon10Wodnik Radom54.7098
9.SADECKI Paweł10Eska Janw Lub.56.9187
10.BARSZCZ Mateusz10Wodnik Radom57.4884
11.MUSZKIEWICZ Dawid10Wodnik Radom57.9082
DYSKW.GREGORCZYK Miłosz10Aquator Kozienice
O16 - Stanie na dnie

11 lat

1.KULIK Kacper11Wisła Puławy40.67239
2.KŁYŻ Oskar11Sparta Biłgoraj42.75206
3.NIZIO Tadeusz11Sparta Biłgoraj45.61169
4.SAWICKI Karol11Eska Janw Lub.49.53132
5.BARANOWSKI Jan11Aquator Kozienice54.31100
6.KRÓL Adam11Delfin Kozienice1:03.5162

12 lat

1.KOZIEŃSKI Oliwier12Wisła Puławy38.11290
2.SEREWIŚ Bartosz12Neptun Sokołw Podl.39.51261
3.CHOJNACKI Dawid12Huragan Międzyrzec Podl.40.20247
4.WOJEWODA Antoni12Wisła Puławy40.50242
5.PASTUSZAK Bartosz12Swim10 Puławy43.66193
6.CHAŁAT Wojciech12Skarpa Lublin47.19153

13 lat

1.MIREK Jakub13Sparta Biłgoraj37.35308
2.PRZYCHODZKI Bartłomiej13Huragan Międzyrzec Podl.37.59303
3.DROŹDZIEL Jakub13Sparta Biłgoraj37.81297
4.PUSZKARSKI Mikołaj13Huragan Międzyrzec Podl.40.73238
5.FALKOWSKI Krzysztof13Aqua Ryki44.34184
6.NURZYŃSKI Oskar13Aqua Ryki45.61169
7.PRYJOMSKI Szymon13Aqua Ryki46.69158
8.FALKOWSKI Marek13Aqua Ryki48.13144

14 lat i starsi

1.CELIŃSKI Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.30.70556
2.KENIG Adam17Delfin Garwolin31.02539
3.CZUBA Marcin15Wisła Puławy31.71504
4.RUSKOWIAK Konrad16Jagielonka Warszawa32.34475
5.PÓŁTORAK Patryk14Lider Chełm33.64422
6.KLEJ Jakub16AZS AWF Biała Podl.33.96411
7.BUKOWSKI Oskar15Skarpa Lublin34.52391
8.GĄSIOR Sebastian17AZS UMCS Lublin34.93377
9.SZPAK Kacper15Wodnik Radom34.97376SC 1
10.KONCKI Bartłomiej15Wisła Puławy34.97376SC 2
11.KWIATEK Radosław14Orka Kielce34.97376SC 3
12.CHOJNACKI Wiktor14Huragan Międzyrzec Podl.34.98376
13.SAGAN Jakub14Skarpa Lublin35.25367
14.GRĄCZAK Dawid14Olimpia Lublin35.77351
15.DERUŚ Mateusz14Olimpia Lublin36.56329
16.CIOK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.38.04292
17.GĘBICKI Filip15Lider Chełm38.32286
18.SOLSKI Mateusz14Olimpia Lublin38.48282
19.KUSIO Bartosz15Aquator Kozienice39.99251
20.BEDNARZ Filip14Delfin Kozienice46.48160


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-12-17 - 12:57
Kobiet, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRĄCZAK Oliwia8Olimpia Lublin41.82171
2.WAŚKOWICZ Milena8Skalar Lubartw41.88170
3.SZYMAŃSKA Roksana8WUKS Lublin42.73160
4.WYRWAS Julianna8Lublinianka43.76149
5.KAPICA Gabriela8Eska Janw Lub.48.60109
6.PINTAL Milena8Sparta Biłgoraj48.98106
7.PIECHOTA Amelia7Wodnik Radom49.41104
8.SZABAŁA Antonina7SP 3 Lubartw50.4697
9.KOZŁOWSKA Aleksandra8Wodnik Radom51.4892
10.ŁUKASZCZYK Maja8Sparta Biłgoraj52.5386
11.KOŁTUN Nikola8Wodnik Radom55.5273
12.GRASZA Klaudia8Sparta Biłgoraj1:01.1954
13.PIASECKA Alicja8Lublinianka1:02.6651
14.KALITA Oliwia8Wodnik Radom1:04.5846
15.SZCZERBA Aleksandra7SP 3 Lubartw1:08.9338
16.PAWLAK Hanna7Wodnik Radom1:11.6834
17.KRZYŻANOWSKA Blanka7Wodnik Radom1:14.7930
18.LESISZ Łucja7Wodnik Radom1:15.0729
19.GOSPODAREK Maria8Lublinianka1:15.6029
20.GOSPODAREK Magda8Lublinianka1:17.7126
21.POŚNIK Amelia7Wodnik Radom1:24.9820
22.KOŁODZIEJ Małgorzata7Wodnik Radom1:27.7318
23.GNAŚ Natalia7Wodnik Radom1:30.3817

9 lat

1.WYSOCKA Amelia9Fala Kraśnik34.19314
2.CHOIŃSKA Maja9Orka Kielce37.11245
3.WRÓBLEWSKA Kaja9Skalar Lubartw39.14209
4.DZIWULSKA Amelia9WUKS Lublin41.33177
5.KĘDZIOR Pola9Olimpia Lublin43.54152
6.SZCZEPANIK Amelia9Aquator Kozienice45.09136
7.PRYJOMSKA Alicja9Aqua Ryki45.28135
8.GAŁAT Amelia9Mazowsze Miętne45.56132
9.ZIELIŃSKA Maja9Lublinianka48.78108
10.WNUK Kaja9Sparta Biłgoraj49.03106
11.BUDKA Zuzanna9SP 3 Lubartw50.5497
12.CIEŚLAK Amelia9Sparta Biłgoraj50.9994
13.BOJAR Oliwia9Wisła Puławy51.5791
14.MUSIATOWICZ Weronika9Trjka Puławy52.1888
15.SOSNOWSKA Gabriela9Aquator Kozienice52.8684
16.SERAFIN Alicja9Wodnik Radom55.1874
17.LUTY Karolina9Delfin Kozienice1:00.0957
18.KRAKOWIAK Anna9Delfin Kozienice1:00.9955
19.RUSINEK Natalia9Sparta Biłgoraj1:01.5153
20.MAZUR Maja9Lublinianka1:03.7548
21.PUKALUK Zofia9Lublinianka1:10.3636
22.PAŁKA Blanka9Lublinianka1:21.2123

10 lat

1.GÓRLICKA Weronika10Wodnik Radom34.93294
2.KRÓL Gabriela10Wisła Puławy35.18288
3.GAWEŁKO Zuzanna10Trjka Puławy35.58278
4.KAPUSTA Aleksandra10Aqua Ryki37.26242
5.BLACHARSKA Małgorzata10Szesnastka Warszawa37.52237
6.GŁOS Oliwia10Wisła Puławy39.79199
7.SZYNDLER Agata10Swim10 Puławy40.64187
8.CAŁKA Dagmara10Mazowsze Miętne40.91183
9.PIETRZYK Dorota10Wodnik Radom40.99182
10.WOŹNIAK Emilia10Aquator Kozienice41.16180
11.KROK Magdalena10Wodnik Radom41.81171
12.CIEPIELEWSKA Oliwia10Wisła Puławy42.31165
13.SKWARCZYŃSKA Zuzanna10Wodnik Radom42.32165
14.MINDA Zofia10Wodnik Radom43.54152
15.ŚMIGASZEWSKA Wiktoria10Wodnik Radom46.64123
16.KUSIO Maja10Aquator Kozienice53.3382

11 lat

1.PECIO Anna11Wisła Puławy31.84388
2.SUSZEK Zuzanna11Swim10 Puławy31.96384
3.PIWOŃSKA Amelia11Aqua Ryki33.35338
4.SŁOTWIŃSKA Wiktoria11Wisła Puławy34.64301
5.MŁODAWSKA Oliwia11Wodnik Radom34.81297
6.STRZĄBALA Alicja11Orka Kielce35.62277
7.ORZELSKA Marta11Orka Kielce36.44259
8.PIECZYKOLAN Alicja11Sparta Biłgoraj36.61255
9.NIEDŹWIADEK Magdalena11Aqua Ryki36.85250
10.KUDŁA Paulina11Aquator Kozienice37.90230
11.WYDRA Aleksandra11Eska Janw Lub.38.22224
12.FLIS Wiktoria11Sparta Biłgoraj38.41221
13.BOJAR Natalia11Wisła Puławy38.57218
14.BARAN Justyna11Aquator Kozienice40.22192
15.MAZUREK Julia11Wisła Puławy41.43176
16.KONDEJ Natalia11Mazowsze Miętne42.34165
17.BAJER Nikola11Aquator Kozienice44.09146
18.SOSNOWSKA Jagoda11Wodnik Radom45.89129

12 lat

1.KARWOWSKA Wiktoria12Huragan Międzyrzec Podl.30.78430
2.DWOJAK Natalia12Olimpia Lublin30.92424
3.ANTONIAK Julia12Swim10 Puławy30.96422
4.SAWCZYK Malwina12Olimpijczyk 23 Lublin31.12416
5.SZUBZDA Zuzanna12Skarpa Lublin31.50401
DRAGAN Julia12Spartan Lublin31.50401
7.BORZĘCKA Julia12Olimpijczyk 23 Lublin31.70394
8.MICH Maria12AZS AWF Biała Podl.32.84354
9.NIEDZIELSKA Paulina12WUKS Lublin33.20342
10.HAŁKA Oliwia12Sparta Biłgoraj33.63330
11.DZIWULSKA Aleksandra12WUKS Lublin33.66329
12.WALCZAK Ramona12Wodnik Radom33.84323
13.KOWALCZYK Katarzyna12WUKS Lublin34.34309
14.SZYMAŃSKA Nikola12Aqua Ryki34.93294
15.KOŁCZ Gabriela12Wisła Puławy35.39283
16.OLESIEJUK Magdalena12Huragan Międzyrzec Podl.35.71275
17.GOLAK Hanna12Aqua Ryki37.87231
18.POLKOWSKA Karolina12Skalar Lubartw41.72172
19.MARCINIAK Martyna12Aqua Ryki42.00169

13 lat

1.PASTUSZUK Paulina13Olimpia Lublin29.21503
2.LUTKIEWICZ Gabriela13Wisła Puławy29.63482
3.KOŁODZIEJCZYK Oliwia13Olimpia Lublin31.38406
4.PETRYKOWSKA Oliwia13Aquator Kozienice31.40405
5.CICHOCKA Oliwia13Olimpijczyk 23 Lublin31.58398
6.LATO Karolina13Skarpa Lublin32.50365
7.KRUKOWSKA Zuzanna13Aqua Ryki35.08290

14 lat i starsi

1.SUCHOTA Magdalena19Huragan Międzyrzec Podl.27.32615
2.HAŁKA Wiktoria15Sparta Biłgoraj28.64534
3.KRASNODĘBASKA Julia15Neptun Sokołw Podl.29.10509
4.BOROWIEC Weronika15Lider Chełm29.45491
5.MAŁEK Martyna14Skarpa Lublin29.48489
6.NADOLSKA Julia16Lider Chełm29.51488
7.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara16Jagielonka Warszawa30.04463
8.MALINOWSKA Zuzanna15Olimpia Lublin30.14458
9.SZYNDLER Aleksandra14Swim10 Puławy30.27452
10.ADAMEK Barbara14Olimpia Lublin30.40446
11.BUJAK Maria15Skarpa Lublin30.54440
12.CZERNIAWSKA Weronika15Skarpa Lublin30.96422
13.GAJASZEK Karolina15Skarpa Lublin32.26373
14.MARCINIAK Zuzanna14Aqua Ryki33.69328
15.HOLUBIEC Klaudia15Skarpa Lublin33.78325
16.JANKOWSKA Natalia15Aqua Ryki36.93249


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-12-17 - 13:27
Mężczyzn, 50m dowolnyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.CIURKOWSKI Igor8Trjka Puławy37.72154
2.KOBAK Nataniel8Sparta Biłgoraj45.6487
3.KOSTYŁA Igor8SP 3 Lubartw46.0884
4.BRZYSKI Iwo8SP 3 Lubartw47.4977
5.KOZIŃSKI Grzegorz8SP 3 Lubartw50.1266
6.CIEŚLIK Kacper8Wodnik Radom51.4261
7.CERTA Karol8Wisła Puławy51.9759
8.BLACHA Karol8Sparta Biłgoraj53.1655
9.KOWALIK Filip8Wodnik Radom56.8445
10.NOSKO Aleksander8Wodnik Radom56.9844
11.DRAGAN Dawid8Lublinianka59.1240
12.KUREK Kacper8Trjka Puławy1:00.9636
13.PĘKSYK Kajetan8Wodnik Radom1:02.3534
14.CZARNOCKI Antoni8Wodnik Radom1:06.6028
15.LIPIŃSKI Aleksander7Wodnik Radom1:07.8026
16.RADOMSKI Igor8SP 3 Lubartw1:08.3126
17.GHANIM Azzam8Wodnik Radom1:09.0725
18.SADZIK Mateusz7Wodnik Radom1:15.0419
19.MIKA Karol8SP 3 Lubartw1:17.7117
20.SMYKIEWICZ Mateusz7Delfin Kozienice1:24.0713
21.BEDNARZ Maksymilian7Delfin Kozienice1:25.8713

9 lat

1.PONIEWAŻ Oliwier9Olimpia Lublin35.03193
2.SIKORA Cyprian9Orka Kielce36.39172
3.DRAGAN Stefan9Olimpia Lublin37.91152
4.KUBAK Michał9Aqua Ryki41.11119
5.URBAN Bartosz9SP 3 Lubartw41.66115
6.OBSZYŃSKI Bartłomiej9Sparta Biłgoraj42.24110
7.PAWLOS Maksymilian9Sparta Biłgoraj42.40109
8.SOSIŃSKI Andrzej9Sparta Biłgoraj42.58107
9.SOŃTA Maurycy9Trjka Puławy42.92105
10.WÓJCICKI Szymon9Aquator Kozienice43.12103
11.WARCHAŁ Przemysław9Wisła Puławy43.9997
12.LUTKIEWICZ Igor9Trjka Puławy45.6687
13.KURCZUK Konrad9WUKS Lublin46.1484
14.WOŁOSZYN Paweł9Sparta Biłgoraj46.1684
15.HODIO Jakub9Wodnik Radom46.5982
16.CZARNECKI Wiktor9SP 3 Lubartw46.6581
17.KISIEL Jakub9SP 3 Lubartw47.9375
18.OSZAJCA Radosław9Sparta Biłgoraj47.9475
19.ŁYSIAK Miłosz9Sparta Biłgoraj48.1374
20.WAWER Patryk9Wisła Puławy50.0266
21.KUDERAWIEC Wojciech9Sparta Biłgoraj50.1665
22.KĘDZIERSKI Wiktor9SP 3 Lubartw50.3665
23.PANEK Tymoteusz9Delfin Kozienice53.5654
24.TARASIUK Marcin9Lublinianka54.3051
25.ULMA Aleksander9SP 3 Lubartw58.5141
26.MISZTAL Wojciech9SP 3 Lubartw59.0540
27.JAKÓBIK Olgierd9Delfin Kozienice1:02.0534

10 lat

1.MICH Maksymilian10AZS AWF Biała Podl.32.06252
2.BIELAWSKI Tymoteusz10Trjka Puławy33.12228
3.WROŃSKI Szymon10Olimpia Lublin35.19190
4.STANIAK Mikołaj10Wodnik Radom35.70182
5.WARCHOŁ Mikołaj10Wodnik Radom36.85166
6.KRZYŻANOWSKI Aleksander10Wodnik Radom36.94164
7.BARAN Wiktor10Swim10 Puławy37.25160
8.ZIĘBAKOWSKI Marek10Wodnik Radom37.31160
9.WILCZYŃSKI Kasper10Sparta Biłgoraj37.55157
10.BRODECKI Kacper10Orka Kielce37.74154
11.MICHAŁEK Krzysztof10Lublinianka37.88152
12.BARSZCZ Mateusz10Wodnik Radom38.42146
13.RESZKA Dawid10Swim10 Puławy38.66143
14.WÓJCIK Jan10Aquator Kozienice38.94140
15.GRZEGRZÓŁKA Tomasz10Mazowsze Miętne40.08129
16.KRAWCZYK Szymon10Wodnik Radom41.26118
17.GAJEWSKI Jakub10Swim10 Puławy44.2196
18.SADECKI Paweł10Eska Janw Lub.45.5088
19.MUSZKIEWICZ Dawid10Wodnik Radom45.6487
20.FILIPCZUK Wiktor10Aquator Kozienice46.1684
21.SANKOWSKI Wiktor10Aquator Kozienice47.5877
22.TURCZYK Olaf10Wodnik Radom51.6660
23.KREKORA Michał10Delfin Kozienice58.1842
24.GREGORCZYK Miłosz10Aquator Kozienice1:13.2221

11 lat

1.WOŹNIAK Wiktor11Wisła Puławy34.39204
2.STASZCZAK Antoni11Sparta Biłgoraj34.98194
3.TARKOWSKI Stanisław11Wisła Puławy35.44186
4.KŁYŻ Oskar11Sparta Biłgoraj36.05177
5.CHMIEL Paweł11Eska Janw Lub.36.31173
6.SIBILSKI Kacper11Aqua Ryki36.63169
7.PYKACZ Kacper11Trjka Puławy37.33159
8.JARGIŁO Jędrzej11Eska Janw Lub.38.32147
9.SAWICKI Karol11Eska Janw Lub.39.44135
10.BARANOWSKI Jan11Aquator Kozienice41.89113
11.KULBIEDA Jakub11Lublinianka48.1074
12.KRÓL Adam11Delfin Kozienice55.5948

12 lat

1.ZUBRZYCKI Kacper12Wisła Puławy29.57321
2.DACKA Dawid12Swim10 Puławy30.23301
3.KOZIEŃSKI Oliwier12Wisła Puławy30.31298
4.CHOJNACKI Dawid12Huragan Międzyrzec Podl.31.71260
5.CZOPIŃSKI Cezary12Huragan Międzyrzec Podl.31.95254
6.ŻWIRSKI Maciej12Sparta Biłgoraj32.10251
LEWTAK Szymon12Olimpia Lublin32.10251
8.WOJEWODA Antoni12Wisła Puławy32.73237
9.PTASZEK Dominik12Huragan Międzyrzec Podl.33.60219
10.CHAŁAT Wojciech12Skarpa Lublin34.63200
11.GÓRECKI Konrad12Huragan Międzyrzec Podl.35.48186
12.PASTUSZAK Bartosz12Swim10 Puławy35.49186
13.CZERPAK Adam12Wisła Puławy38.07150
DYSKW.SOLAK Szymon12Sparta Biłgoraj
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.JAKIMIAK Jakub13Huragan Międzyrzec Podl.25.37509
2.URBAN Jakub13Orlik Lublin27.94381
3.MRÓZ Adam13Orlik Lublin29.02340
4.PRZYCHODZKI Bartłomiej13Huragan Międzyrzec Podl.29.68318
5.OSZAJCA Gabriel13Sparta Biłgoraj30.08305
6.MIREK Jakub13Sparta Biłgoraj30.23301
7.KUBAK Bartłomiej13Aqua Ryki30.53292
8.PUSZKARSKI Mikołaj13Huragan Międzyrzec Podl.31.08276
9.DROŹDZIEL Jakub13Sparta Biłgoraj32.43243
10.FALKOWSKI Krzysztof13Aqua Ryki34.79197
11.NURZYŃSKI Oskar13Aqua Ryki35.26189
12.PRYJOMSKI Szymon13Aqua Ryki38.94140
13.FALKOWSKI Marek13Aqua Ryki43.03104

14 lat i starsi

1.SZCZERBA Adam14Skarpa Lublin24.91538
2.CHRAPEK Filip19Aquator Kozienice25.11525
3.JANICZUK Patryk14Lider Chełm25.42506
4.SUSZEK Piotr15Skarpa Lublin25.78485
5.GRABEK Filip17AZS UMCS Lublin25.88479SC 1
6.WASILEWSKI Michał16Jagielonka Warszawa25.88479SC 2
7.PASIERBIEWICZ Dominik15Wisła Puławy25.98474
8.CICHOCKI Maciej16Jagielonka Warszawa26.56443
9.GĄSIOR Sebastian17AZS UMCS Lublin26.73435SC 1
10.SOBIESZUK Kacper14Skarpa Lublin26.73435SC 2
11.PÓŁTORAK Patryk14Lider Chełm26.93425
12.SIEJO Mateusz16Lider Chełm26.94425
13.DADOS Aleksander15Wisła Puławy27.15415
14.CHOJNACKI Wiktor14Huragan Międzyrzec Podl.27.33407SC 1
15.WOŹNIAK Kamil15Wisła Puławy27.33407SC 2
16.SZPAK Kacper15Wodnik Radom27.44402
17.POPIOŁEK Dawid14Skarpa Lublin27.64393SC 1
18.KLEJ Jakub16AZS AWF Biała Podl.27.64393SC 2
19.CIOK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.28.59355
20.DZIUBA Gerard14Wisła Puławy28.98341
21.ŁOBODA Jakub14Olimpia Lublin29.02340
22.JANKOWSKI Piotr18Wisła Puławy29.35328
23.NIEMIAŁTOWSKI Krzysztof14Delfinek Łukw29.57321
24.CZERWIŃSKI Kacper14Aquator Kozienice30.23301
25.POŁOWSKI Marcin17Aqua Ryki31.91255
26.KUSIO Bartosz15Aquator Kozienice33.40223
27.BEDNARZ Filip14Delfin Kozienice39.29137
28.TOPOREK Filip14Delfin Kozienice45.9185


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-12-17 - 14:02
Kobiet, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.GRĄCZAK Oliwia8Olimpia Lublin1:39.18186
2.SZYMAŃSKA Roksana8WUKS Lublin1:54.11122
3.WYRWAS Julianna8Lublinianka1:54.15122
4.PINTAL Milena8Sparta Biłgoraj2:00.37104

9 lat

1.WYSOCKA Amelia9Fala Kraśnik1:29.89250
2.GRABOWSKA Amelia9Olimpia Lublin1:36.54202
3.CHOIŃSKA Maja9Orka Kielce1:37.42196
4.DZIWULSKA Amelia9WUKS Lublin1:51.52131
5.SZCZEPANIK Amelia9Aquator Kozienice1:58.06110
6.DUŃKO Julia9Sparta Biłgoraj2:00.94102
7.WASĄG Hanna9Sparta Biłgoraj2:01.55101
8.SOSNOWSKA Gabriela9Aquator Kozienice2:04.7993
9.BARWIŃSKA Maja9Sparta Biłgoraj2:04.8893
10.CIEŚLAK Amelia9Sparta Biłgoraj2:11.3880

10 lat

1.KRÓL Gabriela10Wisła Puławy1:24.66299
2.JASIK Nikola10Wisła Puławy1:29.54253
3.GAWEŁKO Zuzanna10Trjka Puławy1:29.70252
4.SIEK Zuzanna10Wodnik Radom1:30.41246
5.GÓRLICKA Weronika10Wodnik Radom1:32.46230
6.BLACHARSKA Małgorzata10Szesnastka Warszawa1:35.94206
7.KAPUSTA Aleksandra10Aqua Ryki1:37.51196
8.KROK Magdalena10Wodnik Radom1:43.88162
9.BIERNACKA Anna10Sparta Biłgoraj1:50.93133
10.MINDA Zofia10Wodnik Radom1:51.78130

11 lat

1.SUSZEK Zuzanna11Swim10 Puławy1:24.05306
2.KĘDZIOREK Alicja11Mazowsze Miętne1:29.18256
3.PIWOŃSKA Amelia11Aqua Ryki1:29.74251
4.MŁODAWSKA Oliwia11Wodnik Radom1:31.46237
5.ORZELSKA Marta11Orka Kielce1:31.91234
6.PIECZYKOLAN Alicja11Sparta Biłgoraj1:32.65228
7.STRZĄBALA Alicja11Orka Kielce1:33.10225
8.FLIS Wiktoria11Sparta Biłgoraj1:34.70214
9.PELC Izabela11Eska Janw Lub.1:35.88206

12 lat

1.KARWOWSKA Wiktoria12Huragan Międzyrzec Podl.1:15.16428
2.DWOJAK Natalia12Olimpia Lublin1:15.48423
3.DRAGAN Julia12Spartan Lublin1:16.81401
4.BORZĘCKA Julia12Olimpijczyk 23 Lublin1:16.98398
5.ANTONIAK Julia12Swim10 Puławy1:20.34350
6.WALCZAK Ramona12Wodnik Radom1:23.40313
7.MAKULEC Karolina12Mazowsze Miętne1:26.28283
8.DZIWULSKA Aleksandra12WUKS Lublin1:27.20274
9.NIEDZIELSKA Paulina12WUKS Lublin1:28.87259
10.OLESIEJUK Magdalena12Huragan Międzyrzec Podl.1:29.15256
11.KOWALCZYK Katarzyna12WUKS Lublin1:32.43230

13 lat

1.PASTUSZUK Paulina13Olimpia Lublin1:11.15505
2.LUTKIEWICZ Gabriela13Wisła Puławy1:14.13446
3.KOŁODZIEJCZYK Oliwia13Olimpia Lublin1:17.92384
4.WĘGRZYNIAK Aleksandra13Huragan Międzyrzec Podl.1:18.85371
5.PETRYKOWSKA Oliwia13Aquator Kozienice1:20.62347
6.PIEKARZ Katarzyna13Orlik Lublin1:25.82287
7.CHRAPEK Zuzanna13Aquator Kozienice1:27.37272
8.KRUKOWSKA Zuzanna13Aqua Ryki1:30.71243

14 lat i starsi

1.SUCHOTA Magdalena19Huragan Międzyrzec Podl.1:06.28625
2.CELIŃSKA Zuzanna15Huragan Międzyrzec Podl.1:11.88490
3.KRASNODĘBASKA Julia15Neptun Sokołw Podl.1:12.88470
4.BUJAK Maria15Skarpa Lublin1:13.13465
5.SAKSON-SZAFRAŃSKA Sara16Jagielonka Warszawa1:14.48440
6.MALINOWSKA Zuzanna15Olimpia Lublin1:15.27426SC 1
7.RUDNICKA Ewa15RWR Warszawa1:15.27426SC 2
8.KARAŚ Katarzyna14Wisła Puławy1:18.12381
9.WÓJCIK Edyta18Aquator Kozienice1:18.57375
10.CIEŚLIŃSKA Monika16Aquator Kozienice1:18.85371
11.SZYNDLER Aleksandra14Swim10 Puławy1:20.10354


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-12-17 - 14:26
Mężczyzn, 100m zmiennyOpen
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
8 lat i młodsi

1.DRAGAN Dawid8Lublinianka2:18.1249

9 lat

1.PONIEWAŻ Oliwier9Olimpia Lublin1:30.28176
2.DRAGAN Stefan9Olimpia Lublin1:35.41149
3.SIKORA Cyprian9Orka Kielce1:37.84138
4.BURY Paweł9Sparta Biłgoraj1:38.16137
5.WÓJCICKI Szymon9Aquator Kozienice1:45.69110
6.OBSZYŃSKI Bartłomiej9Sparta Biłgoraj1:46.51107
7.KUBAK Michał9Aqua Ryki1:54.3386
8.SOSIŃSKI Andrzej9Sparta Biłgoraj1:58.3578
9.KURCZUK Konrad9WUKS Lublin1:59.0677

10 lat

1.BIELAWSKI Tymoteusz10Trjka Puławy1:24.26217
2.MICH Maksymilian10AZS AWF Biała Podl.1:24.76213
3.WROŃSKI Szymon10Olimpia Lublin1:29.52181
4.STEFAŃSKI Jakub10Wodnik Radom1:30.28176
5.BARAN Wiktor10Swim10 Puławy1:34.72152
6.MICHAŁEK Krzysztof10Lublinianka1:37.37140
7.KRZYŻANOWSKI Aleksander10Wodnik Radom1:39.04133
8.WILCZYŃSKI Kasper10Sparta Biłgoraj1:39.70131
9.BRODECKI Kacper10Orka Kielce1:40.34128
10.RESZKA Dawid10Swim10 Puławy1:42.09122
DYSKW.STANIAK Mikołaj10Wodnik Radom
O15 - Brak kontaktu fizycznego ze ścianą podczas nawrotu

11 lat

1.KULIK Kacper11Wisła Puławy1:24.26217
2.NIZIO Tadeusz11Sparta Biłgoraj1:29.72180
3.STASZCZAK Antoni11Sparta Biłgoraj1:29.84179
4.KŁYŻ Oskar11Sparta Biłgoraj1:32.08166
5.CHMIEL Paweł11Eska Janw Lub.1:35.67148
6.WITAK Jakub11Mazowsze Miętne1:38.94134
7.JARGIŁO Jędrzej11Eska Janw Lub.1:40.22129

12 lat

1.ZUBRZYCKI Kacper12Wisła Puławy1:15.44302
2.KOZIEŃSKI Oliwier12Wisła Puławy1:15.94296
3.ZUZANIUK Igor12Olimpia Lublin1:17.53278
4.SEREWIŚ Bartosz12Neptun Sokołw Podl.1:17.68277
5.DACKA Dawid12Swim10 Puławy1:19.37260
6.LEWTAK Szymon12Olimpia Lublin1:23.16226
7.CHOJNACKI Dawid12Huragan Międzyrzec Podl.1:24.50215
8.CZOPIŃSKI Cezary12Huragan Międzyrzec Podl.1:27.11196
9.PTASZEK Dominik12Huragan Międzyrzec Podl.1:27.59193
10.CHAŁAT Wojciech12Skarpa Lublin1:29.87179
11.GÓRECKI Konrad12Huragan Międzyrzec Podl.1:31.36170

13 lat

1.JAKIMIAK Jakub13Huragan Międzyrzec Podl.1:06.47442
2.MRÓZ Adam13Orlik Lublin1:10.30374
3.KUBAK Bartłomiej13Aqua Ryki1:20.79246

14 lat i starsi

1.CELIŃSKI Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.1:00.84577
2.SZCZERBA Adam14Skarpa Lublin1:03.15516
3.GRABEK Filip17AZS UMCS Lublin1:03.82500
4.RUSKOWIAK Konrad16Jagielonka Warszawa1:04.65481
5.CHRAPEK Filip19Aquator Kozienice1:05.25468
6.CICHOCKI Maciej16Jagielonka Warszawa1:05.46463
7.KRÓL Jan14Orka Kielce1:05.90454
8.KENIG Adam17Delfin Garwolin1:06.47442
9.WASILEWSKI Michał16Jagielonka Warszawa1:07.04431
10.PASIERBIEWICZ Dominik15Wisła Puławy1:07.27427
11.GĄSIOR Sebastian17AZS UMCS Lublin1:10.18376
12.KWIATEK Radosław14Orka Kielce1:11.65353
13.CHOJNACKI Wiktor14Huragan Międzyrzec Podl.1:12.50341
14.DERUŚ Mateusz14Olimpia Lublin1:12.91335
15.SOLSKI Mateusz14Olimpia Lublin1:15.44302
16.ŁOBODA Jakub14Olimpia Lublin1:16.46290
17.JANKOWSKI Piotr18Wisła Puławy1:16.93285
18.GRĄCZAK Dawid14Olimpia Lublin1:17.23282
19.DADOS Aleksander15Wisła Puławy1:20.56248

PKURBAN Jakub13Orlik Lublin1:09.91380