Nr  1. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  3. Dziewcząt, 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  4. Chłopców, 25m dowolny  9 lat i młodsi
Nr  5. Kobiet, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  7. Dziewcząt, 25m klasyczny  9 lat i młodsi
Nr  8. Chłopców, 25m klasyczny  9 lat i młodsi
Nr  9. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  11. Dziewcząt, 25m grzbietowy  9 lat i młodsi
Nr  12. Chłopców, 25m grzbietowy  9 lat i młodsi
Nr  13. Kobiet, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  17. Mieszane, 2 x 25m dowolny  Open


XIV Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin
Garwolin, 16-10-2016


Konkurencja 1
2016-10-16
Kobiet, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.PIĘTKA Julia04UKS Delfin Garwolin41.37204
2.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin49.03122
3.CAŁKA Dagmara06Mazowsze Miętne52.10102
4.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin54.4689

13-15 lat

1.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.84448
2.SOWA Barbara01UKS Delfin Garwolin35.22331
3.FRĄCKIEWICZ Emilia03UKS Delfin Garwolin38.71249
4.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin39.22240
5.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin39.40236

16 lat i starsi

1.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin43.97170


<< TOP >>
Konkurencja 2
2016-10-16
Mężczyzn, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.WRZOSEK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.66228
2.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin41.26147
3.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin42.95130
4.PYZA Nikodem05Mazowsze Miętne44.73115
5.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin48.8688

13-15 lat

1.RADOMSKI Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.34306
2.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin34.75246
3.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin39.56167
4.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin42.60134

16 lat i starsi

1.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin28.15464
2.WOJCIECHOWSKI Piotr99UKS Delfin Garwolin33.12285


<< TOP >>
Konkurencja 3
2016-10-16
Dziewcząt, 25m dowolny9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.PRYJOMSKA Alicja07Aqua Ryki19.31166
2.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin19.62158
3.BARAN Julia07Mazowsze Miętne19.76155
4.GAŁAT Amalia07Mazowsze Miętne20.39141
5.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka20.67135
6.WITAK Natalia07Mazowsze Miętne22.03112
7.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin22.50105
8.MICHALEC Maja09Mazowsze Miętne23.7889
9.ŚWIESIULSKA Agata08Niezrzeszeni27.1959
10.KOCYK Zuzanna09Mazowsze Miętne28.1653
11.MASZKIEWICZ Zuzanna07UKS Delfin Garwolin28.8549
12.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin31.7937


<< TOP >>
Konkurencja 4
2016-10-16
Chłopców, 25m dowolny

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUBAK Michał07Aqua Ryki19.50103
2.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin20.0994
3.MIKULSKI Wojtek07Mazowsze Miętne20.1693
4.CAŁKA Maciej07Mazowsze Miętne21.0682
5.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka21.4377
6.FRELEK Piotr09Mazowsze Miętne22.3168
7.GRZEGRZÓŁKA Wojtek07Mazowsze Miętne22.5666
8.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin23.1162
9.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin23.7257
10.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin24.2853
11.BOGUSZ Maciej09Niezrzeszeni25.2447
12.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin26.2042
13.FRĄCKIEWICZ Szymon08UKS Delfin Garwolin26.2342
14.KUC Adrian08Aqua Ryki27.8735


<< TOP >>
Konkurencja 5
2016-10-16
Kobiet, 50m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.OSIAK Julia06Szkoła Podstawowa w Celestynowie34.75299
2.PIWOŃSKA Amelia05Aqua Ryki35.49281
3.SZYMAŃSKA Nikola04Aqua Ryki35.53280
4.WÓJCIK Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.91271
5.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin37.28242
6.PIĘTKA Julia04UKS Delfin Garwolin37.36241
7.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin38.16226
8.MUCHA Maja04Aqua Ryki38.25224
9.LESZCZYŃSKA Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka38.30223
10.KONDEJ Natalia05Mazowsze Miętne38.98212
11.CAŁKA Alicja04Mazowsze Miętne39.68201
12.GOLAK Hanna04Aqua Ryki39.73200
13.KAPUSTA Aleksandra06Aqua Ryki40.91183
14.MINDAK Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka44.71140
15.DUDZIK Marysia05Mazowsze Miętne45.00137
16.MARCINIAK Martyna04Aqua Ryki45.08137
17.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin45.93129
18.SZCZERBA Karolina06UKS Delfin Garwolin49.27105
19.JĘDRZEJEWSKA Oliwia06UKS Delfin Garwolin51.3193
20.KUCHARSKA Ewelina05Niezrzeszeni51.6391
21.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin52.5886
22.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin54.1679
23.GÓRAJ Patrycja04Aqua Ryki54.8975
24.SITEK Zofia05Niezrzeszeni1:03.9947

13-15 lat

1.SOWA Barbara01UKS Delfin Garwolin31.56399
2.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin32.80356
3.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin32.83355
4.MARCINIAK Zuzanna02Aqua Ryki34.72300
5.MACIĄG Joanna02UKS Delfin Garwolin35.39283
6.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin35.50280
7.GŁOWALA Marta02UKS Delfin Garwolin40.95183
8.KUCHARSKA Karolina03Niezrzeszeni1:02.7850

16 lat i starsi

1.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin37.59236


<< TOP >>
Konkurencja 6
2016-10-16
Mężczyzn, 50m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.SIWEK Stanisław05UKS Delfin Garwolin34.69200
2.SKRZYNIARZ Michał04UKS Delfin Garwolin35.53186
3.KARGOL Michał04UKS Delfin Garwolin37.21162
4.WITAK Jakub05Mazowsze Miętne37.68156
5.LAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin37.84154
6.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin40.50125
7.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin40.75123
8.MAKULEC Mateusz05Mazowsze Miętne40.91122
9.PYZA Nikodem05Mazowsze Miętne41.95113
10.KĘCKI Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka42.19111
11.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Mazowsze Miętne42.50108
12.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin43.59101
13.WIĘCKOWSKI Piotr06Mazowsze Miętne45.9786
14.MIERZEJEWSKI Bartrosz06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.1385
15.KARCZMARCZYK Kacper06Mazowsze Miętne47.9575
16.KUCHARSKI Tomasz04Niezrzeszeni48.7172
17.MIKULSKI Filip06Mazowsze Miętne49.6868
18.SITEK Kacper06Mazowsze Miętne52.8756
19.PRZYBYSZ Krzysztof06Mazowsze Miętne55.5348
20.ZIÓŁEK Jakub05Mazowsze Miętne56.5046
21.MAJSTEREK Stanisław04Mazowsze Miętne58.9540
22.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin59.6039

13-15 lat

1.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin30.29301
2.KUBAK Bartłomiej03Aqua Ryki31.06279
3.LESZCZYŃSKI Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka31.44269
4.MATEJKO Maciej02UKS Delfin Garwolin32.16251
SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka32.16251
6.KĘDZIOREK Kacper03UKS Delfin Garwolin32.75238
7.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin33.93214
8.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin34.06211
9.MAJSTEREK Michał02Mazowsze Miętne35.00195
10.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin35.44187
11.NURZYŃSKI Oskar03Aqua Ryki35.48187
12.KOBUS Antoni03UKS Delfin Garwolin36.92166
13.PRYJOMSKI Szymon03Aqua Ryki40.90122

16 lat i starsi

1.WOJCIECHOWSKI Piotr99UKS Delfin Garwolin29.34331
2.RADOMYSKI Eryk00UKS Delfin Garwolin31.19275
3.POŁOWSKI Marcin99Aqua Ryki33.03232

PKKENIG Adam99UKS Delfin Garwolin26.88430


<< TOP >>
Konkurencja 7
2016-10-16
Dziewcząt, 25m klasyczny

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MICHALEC Gabriela07Mazowsze Miętne23.16193
2.PRYJOMSKA Alicja07Aqua Ryki24.44164
3.KAŁASKA Karolina07Mazowsze Miętne24.90155
4.KOT Małgorzata07UKS Delfin Garwolin25.22149
5.KOSZYCKA Anna08PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka27.71113
6.WITAK Natalia07Mazowsze Miętne28.8899
7.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin35.3154


<< TOP >>
Konkurencja 8
2016-10-16
Chłopców, 25m klasyczny

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.CAŁKA Maciej07Mazowsze Miętne26.0588
2.GRZEGRZÓŁKA Wojtek07Mazowsze Miętne28.6266
3.KACZOROWSKI Miłosz07UKS Delfin Garwolin31.7349
4.BOGUSZ Igor08Mazowsze Miętne36.7331


<< TOP >>
Konkurencja 9
2016-10-16
Kobiet, 50m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin40.75353
2.SZYMAŃSKA Nikola04Aqua Ryki45.82248
3.PIWOŃSKA Amelia05Aqua Ryki45.88247
4.MARCINIAK Martyna04Aqua Ryki46.05244
5.LESZCZYŃSKA Maria05PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.79233
6.WÓJCIK Łucja04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka46.99230
7.KĘDZIOREK Alicja05Mazowsze Miętne47.35225
8.NIEDŹWIADEK Magdalena05Aqua Ryki47.41224
9.JONAK Jagoda06UKS Delfin Garwolin47.42224
10.CAŁKA Alicja04Mazowsze Miętne47.82218
11.MINDAK Wiktoria04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka48.91204
12.KARCZMARCZYK Julia06UKS Delfin Garwolin50.71183
13.CAŁKA Dagmara06Mazowsze Miętne55.41140
14.WICHOWSKA Łucja06UKS Delfin Garwolin58.72117
15.KUCHARSKA Ewelina05Niezrzeszeni1:03.4393
16.ULINOWICZ Weronika05UKS Delfin Garwolin1:05.6384
17.SITEK Zofia05Niezrzeszeni1:28.6434

13-15 lat

1.PIESIEWICZ Matylda03UKS 190 Łódź38.57416
2.MARCINIAK Zuzanna02Aqua Ryki44.22276
3.KRUSZELNICKA Olga03UKS Delfin Garwolin44.77266
4.WOŹNIAK Julia02UKS Delfin Garwolin45.56252
5.KUCHARSKA Karolina03Niezrzeszeni1:02.00100

16 lat i starsi

1.WOJCIECHOWSKA Natalia00UKS Delfin Garwolin44.23276
2.KURACH Małgorzata00UKS Delfin Garwolin45.99245


<< TOP >>
Konkurencja 10
2016-10-16
Mężczyzn, 50m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.SKRZYNIARZ Michał04UKS Delfin Garwolin45.75168
2.WOJCIECHOWSKI Jan05UKS Delfin Garwolin46.03165
3.ZALEWSKI Filip05UKS Delfin Garwolin49.34134
4.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Mazowsze Miętne49.91129
5.KĘSIK Mateusz06UKS Delfin Garwolin51.93114
6.MAKULEC Mateusz05Mazowsze Miętne52.07114
7.MIKULSKI Filip06Mazowsze Miętne57.3785
8.WIĘCKOWSKI Piotr06Mazowsze Miętne57.5884
9.KARCZMARCZYK Kacper06Mazowsze Miętne58.1881
10.MAJSTEREK Stanisław04Mazowsze Miętne59.1777
11.ZIÓŁEK Jakub05Mazowsze Miętne1:02.4066
12.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin1:04.1960

13-15 lat

1.SZATANEK Kacper03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka39.87254
2.SEKUŁA Przemysław01UKS Delfin Garwolin41.07232
3.KOT Patryk01UKS Delfin Garwolin41.55224
4.BŁĘDOWSKI Piotr03UKS Delfin Garwolin43.37197
5.NURZYŃSKI Oskar03Aqua Ryki45.84167
6.KOBUS Antoni03UKS Delfin Garwolin46.59159
7.PRYJOMSKI Szymon03Aqua Ryki47.72148
8.MAJSTEREK Michał02Mazowsze Miętne49.99128
DYSKW. PełnaRADOMSKI Bartosz01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka
O4 - przedwczesny start

16 lat i starsi

1.KENIG Adam99UKS Delfin Garwolin32.22481
2.RADOMYSKI Eryk00UKS Delfin Garwolin42.53209


<< TOP >>
Konkurencja 11
2016-10-16
Dziewcząt, 25m grzbietowy

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MICHALEC Gabriela07Mazowsze Miętne23.25140
2.BARAN Julia07Mazowsze Miętne23.36138
3.GAŁAT Amalia07Mazowsze Miętne24.50120
4.MASZKIEWICZ Zuzanna07UKS Delfin Garwolin27.8781
5.SIWEK Barbara09UKS Delfin Garwolin28.4377
6.MIKULSKA Izabela08UKS Delfin Garwolin29.0971
7.BURNO Natalia08UKS Delfin Garwolin30.1764
8.ŚWIESIULSKA Agata08Niezrzeszeni30.2264
9.KOCYK Zuzanna09Mazowsze Miętne30.2663
10.MICHALEC Maja09Mazowsze Miętne32.8749


<< TOP >>
Konkurencja 12
2016-10-16
Chłopców, 25m grzbietowy

9 lat i młodsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KUBAK Michał07Aqua Ryki23.1994
2.ŻEBROWSKI Tomasz07PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka23.5689
3.GONTARZ Maciej07UKS Delfin Garwolin23.7887
4.SPRZĘCZKA Antoni08UKS Delfin Garwolin26.1565
5.BOGUSZ Maciej09Niezrzeszeni26.1965
6.FRĄCKIEWICZ Adam08UKS Delfin Garwolin26.3464
7.FRELEK Piotr09Mazowsze Miętne26.4763
8.STAROS Maksymilian07UKS Delfin Garwolin27.1458
9.MIKULSKI Wojtek07Mazowsze Miętne29.4745
10.KUC Adrian08Aqua Ryki29.6445
11.FRĄCKIEWICZ Szymon08UKS Delfin Garwolin30.0843
12.BOGUSZ Igor08Mazowsze Miętne30.4741


<< TOP >>
Konkurencja 13
2016-10-16
Kobiet, 50m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.PIROGOWICZ Natalia04Niezrzeszeni41.87231
2.MUCHA Maja04Aqua Ryki44.48192
3.SKUPIŃSKA Maja05UKS Delfin Garwolin44.77189
4.KONDEJ Natalia05Mazowsze Miętne44.96186
5.KAPUSTA Aleksandra06Aqua Ryki46.93164
6.ULINOWICZ Klaudia05UKS Delfin Garwolin47.97153
7.NIEDŹWIADEK Magdalena05Aqua Ryki48.99144
8.WICHOWSKA Łucja06UKS Delfin Garwolin51.82121
9.JĘDRZEJEWSKA Oliwia06UKS Delfin Garwolin56.6793
10.MIKULSKA Wiktoria06UKS Delfin Garwolin57.6288
11.SZCZERBA Karolina06UKS Delfin Garwolin57.6988
12.BOGUCKA Amelia06UKS Delfin Garwolin1:03.8965
DYSKW. PełnaGÓRAJ Patrycja04Aqua Ryki
G7 - brak pozycji na plecach przy opuszczaniu ściany nawrotowej

13-15 lat

1.BARANOWSKA Wiktoria01PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka33.44453
2.WIĘCKOWSKA Alicja03UKS Delfin Garwolin36.72342
3.KARCZMARCZYK Agata01UKS Delfin Garwolin40.66252
4.GŁOWALA Marta02UKS Delfin Garwolin48.19151


<< TOP >>
Konkurencja 14
2016-10-16
Mężczyzn, 50m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10-12 lat

1.WITAK Jakub05Mazowsze Miętne45.58122
2.TRZECIAK Michał04UKS Delfin Garwolin49.0697
3.SZAJDZIUK Patryk06UKS Delfin Garwolin56.7563
4.MICHALIK Aleksander06UKS Delfin Garwolin57.1062
5.MIERZEJEWSKI Bartrosz06PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka59.3455
6.PRZYBYSZ Krzysztof06Mazowsze Miętne1:05.9640
7.SITEK Kacper06Mazowsze Miętne1:08.5335
DYSKW. PełnaLAKUS Bartłomiej05UKS Delfin Garwolin
G6 - nieciągła akcja nawrotu

13-15 lat

1.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin32.65332
2.LESZCZYŃSKI Mikołaj03PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka35.16265
3.SITNIK Jakub03UKS Delfin Garwolin40.70171


<< TOP >>
Konkurencja 15
2016-10-16
Kobiet, 100m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10-12 lat

1.GAŁĄZKA Katarzyna04UKS Delfin Garwolin1:14.12325
2.OSIAK Julia06Szkoła Podstawowa w Celestynowie1:18.56273
3.KĘDZIOREK Alicja05Mazowsze Miętne1:24.09223
4.GOLAK Hanna04Aqua Ryki1:28.13193

13-15 lat

1.PIESIEWICZ Matylda03UKS 190 Łódź1:06.44452
2.FRĄCKIEWICZ Emilia03UKS Delfin Garwolin1:13.72331


<< TOP >>
Konkurencja 16
2016-10-16
Mężczyzn, 100m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10-12 lat

1.WRZOSEK Bartosz04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:09.53270
2.KĘCKI Hubert04PUKS ORKA Ostrów Mazowiecka1:37.9396

13-15 lat

1.KOT Kacper02UKS Delfin Garwolin1:03.63352
2.KUBAK Bartłomiej03Aqua Ryki1:08.05288
3.ZIÓŁEK Włodzimierz03UKS Delfin Garwolin1:23.03158

16 lat i starsi

1.POŁOWSKI Marcin99Aqua Ryki1:15.73208


<< TOP >>
Konkurencja 17
2016-10-16
Mieszane, 2 x 25m dowolny

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.Emilia i Andrzej FrąckiewiczNiezrzeszeni30.37
30.37
2.Piotr i Piotr WojciechowscyNiezrzeszeni31.02
31.02
3.Paweł i Bartłomiej ŻakNiezrzeszeni32.26
32.26