Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  10 lat i starsi
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  5. Kobiet, 200m dowolny  10 lat i starsi
Nr  6. Mężczyzn, 200m dowolny  10 lat i starsi
Nr  7. Kobiet, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  8. Mężczyzn, 100m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  9. Kobiet, 200m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  10. Mężczyzn, 200m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  11. Kobiet, 400m zmienny  10 lat i starsi
Nr  12. Mężczyzn, 400m zmienny  10 lat i starsi
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  16. Mężczyzn, 50m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  17. Kobiet, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  18. Mężczyzn, 100m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  19. Kobiet, 200m zmienny  10 lat i starsi
Nr  20. Mężczyzn, 200m zmienny  10 lat i starsi
Nr  21. Kobiet, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  22. Mężczyzn, 100m klasyczny  10 lat i starsi
Nr  1. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  2. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  3. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  4. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  23. Kobiet, 800m dowolny  12 lat i starsi
Nr  24. Mężczyzn, 1500m dowolny  13 lat i starsi
Nr  25. Kobiet, 200m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  26. Mężczyzn, 200m motylkowy  10 lat i starsi
Nr  27. Kobiet, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  28. Mężczyzn, 100m dowolny  10 lat i starsi
Nr  29. Kobiet, 200m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  30. Mężczyzn, 200m grzbietowy  10 lat i starsi
Nr  15. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  16. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  13. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  14. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  31. Kobiet, 400m dowolny  10 lat i starsi
Nr  32. Mężczyzn, 400m dowolny  10 lat i starsi


2017 Memoriał Henryka Kosakowskiego
Lublin, 11- - 12-2-2017


Konkurencja 1
2017-02-11 - 9:30
Kobiet, 50m dowolny10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP25.98BARZYCKA PaulinaGorzów Wlkp2003-05-23

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 11 lat

1.WILK Anna11Fala Kraśnik32.80378
2.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik33.77346
3.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy35.93288
4.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik36.85267
5.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin37.14260
6.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów37.35256
7.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin37.56252
8.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość37.70249
9.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość39.63214
10.KIERAGA Emilia11Olimpijczyk 23 Lublin40.43202
11.HAUZNER Natalia10Orka Zamość40.60199
12.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin43.17166
13.PRYJOMSKA Alicja10Aqua Ryki45.34143
DYSKW.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 - 13 lat

1.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin29.56517
2.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin30.08490
3.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość30.31479
4.MALINOŚ Julia13Orka Zamość30.34478
5.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin30.37477
6.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin30.46472
7.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.30.57467
8.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa30.66463
9.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy30.71461
10.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin30.91452
11.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin31.06445
12.KIERAGA Patrycja13Olimpijczyk 23 Lublin31.58424
13.PECIO Anna12Wisła Puławy31.92410
14.BEDNARZ Julia13Orka Zamość32.03406
15.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin32.32395
16.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy33.10368
17.PECYNA Martyna13IKS Konstancin33.15366
18.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki33.82345
19.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina33.88343
20.MRÓZ Amelia13Olimpijczyk 23 Lublin33.94341
21.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina34.13336
22.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki34.21333
23.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin34.38328
24.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława34.58323
25.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin34.69320
26.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina35.10309
27.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad36.68270
28.GŁOWALA Gabriela13Olimpijczyk 23 Lublin37.39255
29.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad37.77248
30.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.38.15240
31.GOLAK Hanna13Aqua Ryki38.98225

14 - 15 lat

1.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin28.36585A
2.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw29.36527
3.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin29.97496
4.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin30.17486
5.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy30.28481
6.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa31.02447
7.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik31.04446
8.JUREK Michalina14Polna Warszawa31.11443
9.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk31.49427
10.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik31.73418
11.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina31.81415
12.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina32.29396
13.OLECH Cecylia14Polna Warszawa32.36394
14.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad32.88375
15.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy33.20365
16.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad33.35360
17.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin33.56353
18.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki33.92342
19.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina34.19334
20.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki34.27332
21.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad34.37329
KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad34.37329
23.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława34.66320
24.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad34.97312
BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk34.97312
26.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława35.32303

14 - 17 lat

1.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin28.22594A
2.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa28.29590A
3.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin28.36585A
4.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława29.24534
5.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka29.27532
6.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw29.36527
7.NADOLSKA Julia17Lider Chełm29.66512
8.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik29.70510
9.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin29.97496
10.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin30.15487
11.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin30.17486
12.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin30.26482
13.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy30.28481
14.BUJAK Maria16Skarpa Lublin30.98449
15.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa31.02447
16.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik31.04446
17.JUREK Michalina14Polna Warszawa31.11443
18.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk31.49427
19.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.31.69419
20.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik31.73418
21.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina31.81415
22.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin32.02407
23.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina32.29396
24.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce32.31396
25.OLECH Cecylia14Polna Warszawa32.36394
26.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad32.88375
27.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy33.20365
28.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad33.35360
29.GAJASZEK Karolina16Skarpa Lublin33.47356
30.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin33.56353
31.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki33.92342
32.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin33.94341
33.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina34.19334
34.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki34.27332
35.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad34.37329
KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad34.37329
37.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława34.66320
38.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad34.97312
BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk34.97312
40.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława35.32303

OPEN

1.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin27.71628A
2.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.27.76624A
3.DOWGIERT Anna27Warta Poznań27.84619A
4.DYRDA Karolina20AZS UMCS Lublin27.89615A
5.ROGOWSKA Paulina19Salos Cortile Kielce27.91614A
6.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin28.22594A
7.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa28.29590A
8.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin28.36585A
9.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin28.59571A
10.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Orlik Lublin28.87555A
11.SAMUŁA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin28.96550R
12.TOMASZEWSKA Aleksandra18Salos Cortile Kielce29.08543R
13.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława29.24534
14.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka29.27532
15.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw29.36527
16.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin29.56517
17.NADOLSKA Julia17Lider Chełm29.66512
18.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik29.70510
19.REDNER Sandra18Skarpa Lublin29.85502
20.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin29.97496
21.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin30.08490
22.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin30.15487
23.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin30.17486
24.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin30.26482
25.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy30.28481
26.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość30.31479
27.MALINOŚ Julia13Orka Zamość30.34478
28.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin30.37477
29.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin30.46472
30.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.30.57467
31.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa30.66463
32.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy30.71461
33.WIECZOREK Magdalena19Fala Kraśnik30.80457
34.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin30.91452
35.BUJAK Maria16Skarpa Lublin30.98449
36.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa31.02447
37.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik31.04446
38.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin31.06445
39.JUREK Michalina14Polna Warszawa31.11443
40.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk31.49427
41.KIERAGA Patrycja13Olimpijczyk 23 Lublin31.58424
42.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.31.69419
43.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik31.73418
44.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina31.81415
45.PECIO Anna12Wisła Puławy31.92410
46.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin32.02407
47.BEDNARZ Julia13Orka Zamość32.03406
48.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina32.29396
49.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce32.31396
50.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin32.32395
51.OLECH Cecylia14Polna Warszawa32.36394
52.WILK Anna11Fala Kraśnik32.80378
53.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad32.88375
54.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy33.10368
55.PECYNA Martyna13IKS Konstancin33.15366
56.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy33.20365
57.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad33.35360
58.GAJASZEK Karolina16Skarpa Lublin33.47356
59.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin33.56353
60.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik33.77346
61.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki33.82345
62.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina33.88343
63.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki33.92342
64.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin33.94341
MRÓZ Amelia13Olimpijczyk 23 Lublin33.94341
66.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina34.13336
67.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina34.19334
68.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki34.21333
69.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki34.27332
70.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad34.37329
KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad34.37329
72.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin34.38328
73.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława34.58323
74.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława34.66320
75.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin34.69320
76.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad34.97312
BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk34.97312
78.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina35.10309
79.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława35.32303
80.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy35.93288
81.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad36.68270
82.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik36.85267
83.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin37.14260
84.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów37.35256
85.GŁOWALA Gabriela13Olimpijczyk 23 Lublin37.39255
86.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin37.56252
87.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość37.70249
88.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad37.77248
89.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.38.15240
90.GOLAK Hanna13Aqua Ryki38.98225
91.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość39.63214
92.KIERAGA Emilia11Olimpijczyk 23 Lublin40.43202
93.HAUZNER Natalia10Orka Zamość40.60199
94.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin43.17166
95.PRYJOMSKA Alicja10Aqua Ryki45.34143
DYSKW.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-02-11 - 9:44
Mężczyzn, 50m dowolny10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP21.72CZERNIAK Konrad00603Rome (ITA)2009-07-31

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 12 lat

1.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa31.40295
2.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik31.67287
3.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.31.73286
4.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa31.81284
5.RYMARZ Jakub12Orka Zamość32.87257
6.ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy33.10252
7.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa33.51242
BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy33.51242
9.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy34.26227
10.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina34.28226
11.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.34.97213
12.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin35.12211
13.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki35.41205
14.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.35.54203
15.PRANAGAL Stanisław11Olimpijczyk 23 Lublin35.75200
16.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce35.81199
17.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina35.85198
18.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława35.88197
19.PYKACZ Kacper12Trójka Puławy36.11194
20.DUBIEL Filip11Orka Zamość36.74184
21.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina37.02180
22.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość37.95167
23.NOWACKI Marcel11Olimpijczyk 23 Lublin39.69146
24.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy41.86124
25.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy42.63118
26.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin43.08114
27.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin43.77109
28.KUZEL Eryk10Olimpia Lublin48.8378

13 - 14 lat

1.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.25.67540
2.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa26.05517
3.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa27.06461
4.ERTEL David14Aquacity Poprad27.70430
5.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin27.83424
6.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik27.98417
7.URBAN Jakub14Orlik Lublin28.05414
RUSIN Danylo14Rivne Ukraina28.05414
9.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad28.79383
10.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce28.80382
11.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin29.64351
12.BANASIK Samuel13IKS Konstancin30.17332
13.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin30.24330
14.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad30.40325
15.STACHARSKI Dominik14Lublinianka30.47323
16.DACKA Dawid13Swim10 Puławy30.48322
17.ŚWIĆ Mateusz14Olimpijczyk 23 Lublin30.62318
18.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin30.77313
19.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.30.79313
20.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa31.23300
21.BRUS Marcel14Olimpia Lublin31.52291
22.SKRZYPCZAK Mateusz13Lublinianka31.84283
23.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin32.54265
24.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad32.79259
25.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin33.03253
26.JANČEK Martin13Aquacity Poprad33.10252
27.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława33.31247
28.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.34.01232
29.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki34.41224
30.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy35.53203
31.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa36.55187

15 - 16 lat

1.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik25.04582A
2.LECH Filip16Avia Świdnik25.38559
3.JANICZUK Patryk15Lider Chełm25.76534
4.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik25.98521
5.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin26.12513
6.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy26.56487
7.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw26.63484
8.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk26.69480
9.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin26.74478
10.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość27.12458
11.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy27.16456
12.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik27.34447
13.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik27.36446
14.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm27.47441
15.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik27.70430
16.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce27.73428
17.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina27.74428
18.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława27.88421
19.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin27.96418
20.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa28.14410
21.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk28.97376
GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk28.97376
23.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin29.67350
24.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy30.03337
25.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin30.48322
26.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy32.72260

15 - 18 lat

1.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce24.76602A
2.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik25.04582A
3.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.25.10578A
4.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy25.18572A
5.LECH Filip16Avia Świdnik25.38559
6.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin25.41557
7.JANICZUK Patryk15Lider Chełm25.76534
8.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik25.98521
9.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin26.12513
10.GĄSIOR Sebastian SL18AZS UMCS Lublin26.25505
11.BALTAZA Edward18Polna Warszawa26.31501
12.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy26.56487
13.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw26.63484
14.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk26.69480
15.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin26.74478
GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin26.74478
17.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik27.01463
18.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.27.04462
19.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość27.12458
20.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy27.16456
21.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik27.34447
22.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik27.36446
23.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm27.47441
24.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik27.70430
25.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce27.73428
26.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina27.74428
27.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława27.88421
28.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin27.96418
29.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa28.14410
30.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin28.15409
31.KRAWCZAK Patryk17Żak Biała Podl.28.43397
32.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk28.97376
GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk28.97376
34.SKIBA Tomasz17Płetwal Mława29.36361
35.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin29.67350
36.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy30.03337
37.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin30.48322
38.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy32.72260

OPEN

1.CZERNIAK Konrad28AZS UMCS Lublin24.22643A
2.SUSZEK Wojciech25AZS AWF Biała Podl.24.41628A
3.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice24.67608A
4.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce24.76602A
5.BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice24.83597A
6.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik25.04582A
7.RUTKOWSKI Krzysztof21AZS UMCS Lublin25.06580A
8.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.25.10578A
9.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy25.18572A
SZYMULA Kamil21Avia Świdnik25.18572A
11.PACZYŃSKI Oliwier20AZS UMCS Lublin25.22569R
12.LIS Patryk19Avia Świdnik25.28565R
13.LECH Filip16Avia Świdnik25.38559
14.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin25.41557
15.LIS Przemysław21AZS UMCS Lublin25.61544
16.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.25.67540
17.JANICZUK Patryk15Lider Chełm25.76534
18.CZERNIAK Konrad SL19Skarpa Lublin25.80532
19.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik25.98521
20.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa26.05517
21.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin26.12513
22.GĄSIOR Sebastian SL18AZS UMCS Lublin26.25505
23.BALTAZA Edward18Polna Warszawa26.31501
24.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy26.56487
25.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw26.63484
26.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk26.69480
27.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin26.74478
GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin26.74478
29.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik27.01463
30.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.27.04462
31.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa27.06461
32.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość27.12458
33.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy27.16456
34.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik27.34447
35.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik27.36446
36.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm27.47441
37.ERTEL David14Aquacity Poprad27.70430
PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik27.70430
39.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce27.73428
40.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina27.74428
41.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin27.83424
42.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława27.88421
43.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin27.96418
44.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik27.98417
45.URBAN Jakub14Orlik Lublin28.05414
RUSIN Danylo14Rivne Ukraina28.05414
47.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa28.14410
48.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin28.15409
49.KRAWCZAK Patryk17Żak Biała Podl.28.43397
50.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad28.79383
51.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce28.80382
52.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk28.97376
GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk28.97376
54.SKIBA Tomasz17Płetwal Mława29.36361
55.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin29.64351
56.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin29.67350
57.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy30.03337
58.BANASIK Samuel13IKS Konstancin30.17332
59.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin30.24330
60.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad30.40325
61.STACHARSKI Dominik14Lublinianka30.47323
62.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin30.48322
DACKA Dawid13Swim10 Puławy30.48322
64.ŚWIĆ Mateusz14Olimpijczyk 23 Lublin30.62318
65.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin30.77313
66.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.30.79313
67.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa31.23300
68.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa31.40295
69.BRUS Marcel14Olimpia Lublin31.52291
70.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik31.67287
71.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.31.73286
72.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa31.81284
73.SKRZYPCZAK Mateusz13Lublinianka31.84283
74.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin32.54265
75.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy32.72260
76.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad32.79259
77.RYMARZ Jakub12Orka Zamość32.87257
78.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin33.03253
79.JANČEK Martin13Aquacity Poprad33.10252
ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy33.10252
81.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława33.31247
82.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa33.51242
BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy33.51242
84.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.34.01232
85.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy34.26227
86.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina34.28226
87.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki34.41224
88.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.34.97213
89.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin35.12211
90.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki35.41205
91.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy35.53203
92.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.35.54203
93.PRANAGAL Stanisław11Olimpijczyk 23 Lublin35.75200
94.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce35.81199
95.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina35.85198
96.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława35.88197
97.PYKACZ Kacper12Trójka Puławy36.11194
98.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa36.55187
99.DUBIEL Filip11Orka Zamość36.74184
100.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina37.02180
101.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość37.95167
102.NOWACKI Marcel11Olimpijczyk 23 Lublin39.69146
103.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy41.86124
104.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy42.63118
105.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin43.08114
106.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin43.77109
107.KUZEL Eryk10Olimpia Lublin48.8378


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-02-11 - 9:59
Kobiet, 50m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP29.15SZYNAL Ludwika01003Szczecin2016-05-29

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 11 lat

1.RYFKA Maja11Fala Kraśnik40.71293
2.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin40.87290
3.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina42.54257
4.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów42.68254
5.KIERAGA Emilia11Olimpijczyk 23 Lublin43.63238
6.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad48.13177
7.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin48.57172
8.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin50.12157
9.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy51.31146

12 - 13 lat

1.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin33.48527A
2.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość33.58523R
3.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.33.72516R
4.WARCHAŁOWSKA Paulina12Olimpia Lublin33.78514
5.MALEC Klaudia13Orka Zamość34.36488
6.BERNAT Laura12Olimpia Lublin35.24452
7.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin35.86429
8.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina36.07422
9.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin36.28414
10.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa37.11387
11.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin38.09358
12.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina38.16356
13.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin39.78314
14.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy40.06308
15.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława40.83291
16.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin41.07286
17.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.44.92218
18.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin45.08216
19.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad45.22214
20.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość45.87205

14 - 15 lat

1.PIESKO Martyna14Lublinianka31.95607A
2.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin32.32586A
3.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy32.63570A
4.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa34.25493
5.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin34.44485
6.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka35.13457
7.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława35.32449
8.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina35.91427
9.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik36.18418
10.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin36.67401
11.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad38.15356
12.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława42.09265
13.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.10265
14.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława42.12265
15.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki45.33212

14 - 17 lat

1.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława31.24649A
2.PIESKO Martyna14Lublinianka31.95607A
3.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin32.32586A
4.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy32.63570A
5.NADOLSKA Julia17Lider Chełm32.77563A
6.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin32.94554A
7.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka34.11499
8.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa34.25493
9.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin34.44485
10.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.34.62477
11.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka35.13457
12.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik35.20454
13.BUJAK Maria16Skarpa Lublin35.25452
14.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława35.32449
15.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina35.91427
16.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik36.18418
17.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin36.67401
18.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin37.93363
19.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad38.15356
20.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.38.38350
21.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk40.71293
22.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława42.09265
23.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.10265
24.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława42.12265
25.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki45.33212

OPEN

1.SUCHECKA Katarzyna18Ostrobramska Warszawa30.97667A
2.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława31.24649A
3.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.31.59628A
4.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin31.75619A
5.PIESKO Martyna14Lublinianka31.95607A
6.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin32.32586A
7.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy32.63570A
8.NADOLSKA Julia17Lider Chełm32.77563A
9.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin32.94554A
10.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin33.48527A
11.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość33.58523R
12.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.33.72516R
13.WARCHAŁOWSKA Paulina12Olimpia Lublin33.78514
14.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka34.11499
15.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa34.25493
16.MALEC Klaudia13Orka Zamość34.36488
17.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin34.44485
18.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.34.62477
19.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka35.13457
20.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik35.20454
21.BERNAT Laura12Olimpia Lublin35.24452
22.BUJAK Maria16Skarpa Lublin35.25452
23.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława35.32449
24.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin35.86429
25.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina35.91427
26.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina36.07422
27.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik36.18418
28.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin36.28414
29.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin36.67401
30.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa37.11387
31.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin37.93363
32.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin38.09358
33.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad38.15356
34.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina38.16356
35.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.38.38350
36.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin39.78314
37.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy40.06308
38.RYFKA Maja11Fala Kraśnik40.71293
WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk40.71293
40.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława40.83291
41.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin40.87290
42.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin41.07286
43.JĘDRUSIK Aleksandra14Płetwal Mława42.09265
44.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.10265
45.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława42.12265
46.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina42.54257
47.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów42.68254
48.KIERAGA Emilia11Olimpijczyk 23 Lublin43.63238
49.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.44.92218
50.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin45.08216
51.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad45.22214
52.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki45.33212
53.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość45.87205
54.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad48.13177
55.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin48.57172
56.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin50.12157
57.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy51.31146


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-02-11 - 10:09
Mężczyzn, 50m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP25.98SIEMBIDA Mariusz01103Ateny (GRE)1999-06-02

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 12 lat

1.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.36.16293
2.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik36.74280
3.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik38.76238
4.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin39.39227
5.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy40.79204
6.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce41.37196
7.JANČEK Richard11Aquacity Poprad41.39195
8.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki41.48194
9.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.42.10186
10.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.42.22184
11.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.42.47181
12.PYKACZ Kacper12Trójka Puławy42.49181
13.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy42.73178
14.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość42.82176
15.DUBIEL Filip11Orka Zamość43.70166
16.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin43.78165
17.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława45.75145
18.NOWACKI Marcel11Olimpijczyk 23 Lublin46.91134
19.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy47.29131
20.KOZAK Jan11Olimpia Lublin49.79112
21.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy50.24109
22.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin51.20103
23.KUZEL Eryk10Olimpia Lublin56.1278

13 - 14 lat

1.URBAN Jakub14Orlik Lublin31.60440
2.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina31.63439
3.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa32.11419
4.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce33.97354
5.ERTEL David14Aquacity Poprad34.12349
6.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina35.91300
7.BANASIK Samuel13IKS Konstancin36.86277
8.GRABOWSKI Jakub13Olimpijczyk 23 Lublin37.01274
9.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik37.17270
10.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława37.43264
11.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin37.92254
12.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad38.23248
13.KRAS Bruno13IKS Konstancin39.27229
14.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.41.03201
15.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki42.51180

15 - 16 lat

1.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik28.79582A
2.RABAN Maciej15IKS Konstancin29.46543A
3.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik30.90470R
4.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy31.18458R
5.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce31.22456
6.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy32.02423
CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość32.02423
8.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina33.20379

15 - 18 lat

1.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin28.48601A
2.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik28.79582A
3.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17Orka Zamość29.26554A
4.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin29.37548A
5.RABAN Maciej15IKS Konstancin29.46543A
6.GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin29.97516A
7.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy30.43493A
8.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik30.90470R
9.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy31.18458R
10.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce31.22456
11.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik32.01423
12.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy32.02423
CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość32.02423
14.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina33.20379

OPEN

1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice25.41846A
2.NIEDZIAŁEK Dominik SL19Skarpa Lublin27.84643A
3.WĄSIK Jakub23AZS AWF Biała Podl.28.28614A
4.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin28.48601A
5.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik28.79582A
6.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17Orka Zamość29.26554A
7.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin29.37548A
8.RABAN Maciej15IKS Konstancin29.46543A
9.GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin29.97516A
10.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy30.43493A
11.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik30.90470R
12.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy31.18458R
13.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce31.22456
14.URBAN Jakub14Orlik Lublin31.60440
15.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina31.63439
16.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik32.01423
17.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy32.02423
CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość32.02423
19.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa32.11419
20.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina33.20379
21.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce33.97354
22.ERTEL David14Aquacity Poprad34.12349
23.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina35.91300
24.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.36.16293
25.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik36.74280
26.BANASIK Samuel13IKS Konstancin36.86277
27.GRABOWSKI Jakub13Olimpijczyk 23 Lublin37.01274
28.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik37.17270
29.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława37.43264
30.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin37.92254
31.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad38.23248
32.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik38.76238
33.KRAS Bruno13IKS Konstancin39.27229
34.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin39.39227
35.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy40.79204
36.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.41.03201
37.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce41.37196
38.JANČEK Richard11Aquacity Poprad41.39195
39.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki41.48194
40.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.42.10186
41.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.42.22184
42.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.42.47181
43.PYKACZ Kacper12Trójka Puławy42.49181
44.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki42.51180
45.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy42.73178
46.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość42.82176
47.DUBIEL Filip11Orka Zamość43.70166
48.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin43.78165
49.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława45.75145
50.NOWACKI Marcel11Olimpijczyk 23 Lublin46.91134
51.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy47.29131
52.KOZAK Jan11Olimpia Lublin49.79112
53.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy50.24109
54.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin51.20103
55.KUZEL Eryk10Olimpia Lublin56.1278


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-02-11 - 10:18
Kobiet, 200m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:58.62BARZYCKA PaulinaAteny (GRE)2004-08-17

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 11 lat

1.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik2:50.9828837.7143.4746.7843.02
2.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy2:58.3725442.2446.6446.7042.79
3.RYFKA Maja11Fala Kraśnik2:59.7024837.7545.9449.4246.59
4.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad3:15.0419442.7949.2250.8952.14
5.HAUZNER Natalia10Orka Zamość3:15.7519241.5450.0754.0450.10

12 - 13 lat

1.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin2:20.3952132.2135.6837.2535.25
2.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin2:23.1249132.7636.2137.7936.36
3.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin2:27.4644932.5037.5739.9437.45
4.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa2:32.2540833.1938.3041.0939.67
5.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy2:32.6940538.2440.4139.6934.35
6.KIERAGA Patrycja13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.0538633.4540.0241.5840.00
7.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin2:36.8137433.9040.2941.8540.77
8.MALINOŚ Julia13Orka Zamość2:37.3437034.1439.9842.0941.13
9.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin2:37.6936735.2740.5542.6539.22
10.CATI Lidia13Polna Warszawa2:38.3736333.6539.5342.5942.60
11.SIWKO Natalia13Olimpia Lublin2:39.2335736.2341.2341.7640.01
12.PECYNA Martyna13IKS Konstancin2:46.7031136.5542.4244.7942.94
13.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława2:50.5829039.3244.2944.3442.63
14.GŁOWALA Gabriela13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.3027739.2544.8544.9844.22
15.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina2:57.8625637.5945.2447.6947.34
16.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin2:59.7124840.3146.2447.3945.77
17.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki3:09.2421237.2847.5452.0352.39
18.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad3:09.3521241.5149.7950.4647.59
19.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad3:11.2420641.1448.0751.9450.09

14 - 15 lat

1.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:14.0759831.1833.5134.7634.62
2.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa2:18.7054031.4034.4736.8336.00
3.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:18.7853932.1835.0636.0735.47
4.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa2:20.5151932.4735.4636.9735.61
5.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin2:20.5451931.7035.8937.0635.89
6.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik2:21.3151132.8736.0436.5835.82
7.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:23.3648931.9736.6137.9236.86
8.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy2:23.4748832.2837.3037.8736.02
9.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:24.1848132.8836.4038.1536.75
10.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:25.7246633.3736.2838.4037.67
11.BUGAŁA Martyna15Lublinianka2:26.0946233.0937.0738.7537.18
12.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.7743734.8738.0938.7137.10
13.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:37.5836835.3239.6041.9640.70
14.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina2:41.9133936.8242.1142.4840.50
15.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:46.4031337.1341.6345.3642.28
16.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad2:46.9530936.8844.3045.6440.13
17.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina2:47.0530937.3642.4545.0542.19
18.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad2:48.3630238.2043.0445.4241.70
19.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad2:48.7330038.6844.1045.1040.85
20.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:57.3225839.8344.3747.1945.93
21.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki2:57.4125838.0546.0247.7845.56

14 - 17 lat

1.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin2:10.6664630.9833.3134.0932.28
2.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:14.0759831.1833.5134.7634.62
3.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin2:17.6255332.5034.8535.9134.36
4.WÓJTOWICZ Julia SL17Skarpa Lublin2:18.3654432.3435.3235.7934.91
5.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa2:18.7054031.4034.4736.8336.00
6.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:18.7853932.1835.0636.0735.47
7.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa2:20.5151932.4735.4636.9735.61
8.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin2:20.5451931.7035.8937.0635.89
9.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik2:21.3151132.8736.0436.5835.82
10.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:23.3648931.9736.6137.9236.86
11.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy2:23.4748832.2837.3037.8736.02
12.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:24.1848132.8836.4038.1536.75
13.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:25.7246633.3736.2838.4037.67
14.BUGAŁA Martyna15Lublinianka2:26.0946233.0937.0738.7537.18
15.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.7743734.8738.0938.7137.10
16.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik2:33.9439535.7739.3340.1338.71
17.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin2:35.5438334.8039.8141.2639.67
18.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:37.5836835.3239.6041.9640.70
19.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina2:41.9133936.8242.1142.4840.50
20.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:46.4031337.1341.6345.3642.28
21.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad2:46.9530936.8844.3045.6440.13
22.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina2:47.0530937.3642.4545.0542.19
23.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad2:48.3630238.2043.0445.4241.70
24.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad2:48.7330038.6844.1045.1040.85
25.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk2:53.2027738.1744.0845.9145.04
26.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:57.3225839.8344.3747.1945.93
27.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki2:57.4125838.0546.0247.7845.56

OPEN

1.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18AZS UMCS Lublin2:06.8470630.3232.6832.0931.75
2.DOWGIERT Anna27Warta Poznań2:07.8868929.2532.8033.5232.31
3.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin2:10.6664630.9833.3134.0932.28
4.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Orlik Lublin2:10.8664330.5832.9333.5433.81
5.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin2:13.8260131.2133.5433.9335.14
6.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:14.0759831.1833.5134.7634.62
7.SUCHECKA Katarzyna18Ostrobramska Warszawa2:16.0257331.4835.1535.8333.56
8.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin2:17.6255332.5034.8535.9134.36
9.WÓJTOWICZ Julia SL17Skarpa Lublin2:18.3654432.3435.3235.7934.91
10.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa2:18.7054031.4034.4736.8336.00
11.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:18.7853932.1835.0636.0735.47
12.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin2:20.3952132.2135.6837.2535.25
13.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa2:20.5151932.4735.4636.9735.61
14.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin2:20.5451931.7035.8937.0635.89
15.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik2:21.3151132.8736.0436.5835.82
16.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin2:23.1249132.7636.2137.7936.36
17.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:23.3648931.9736.6137.9236.86
18.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy2:23.4748832.2837.3037.8736.02
19.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:24.1848132.8836.4038.1536.75
20.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:25.7246633.3736.2838.4037.67
21.BUGAŁA Martyna15Lublinianka2:26.0946233.0937.0738.7537.18
22.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin2:27.4644932.5037.5739.9437.45
23.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin2:28.7743734.8738.0938.7137.10
24.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa2:32.2540833.1938.3041.0939.67
25.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy2:32.6940538.2440.4139.6934.35
26.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik2:33.9439535.7739.3340.1338.71
27.KIERAGA Patrycja13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.0538633.4540.0241.5840.00
28.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin2:35.5438334.8039.8141.2639.67
29.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin2:36.8137433.9040.2941.8540.77
30.MALINOŚ Julia13Orka Zamość2:37.3437034.1439.9842.0941.13
31.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:37.5836835.3239.6041.9640.70
32.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin2:37.6936735.2740.5542.6539.22
33.CATI Lidia13Polna Warszawa2:38.3736333.6539.5342.5942.60
34.SIWKO Natalia13Olimpia Lublin2:39.2335736.2341.2341.7640.01
35.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina2:41.9133936.8242.1142.4840.50
36.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:46.4031337.1341.6345.3642.28
37.PECYNA Martyna13IKS Konstancin2:46.7031136.5542.4244.7942.94
38.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad2:46.9530936.8844.3045.6440.13
39.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina2:47.0530937.3642.4545.0542.19
40.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad2:48.3630238.2043.0445.4241.70
41.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad2:48.7330038.6844.1045.1040.85
42.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława2:50.5829039.3244.2944.3442.63
43.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik2:50.9828837.7143.4746.7843.02
44.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk2:53.2027738.1744.0845.9145.04
45.GŁOWALA Gabriela13Olimpijczyk 23 Lublin2:53.3027739.2544.8544.9844.22
46.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad2:57.3225839.8344.3747.1945.93
47.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki2:57.4125838.0546.0247.7845.56
48.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina2:57.8625637.5945.2447.6947.34
49.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy2:58.3725442.2446.6446.7042.79
50.RYFKA Maja11Fala Kraśnik2:59.7024837.7545.9449.4246.59
51.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin2:59.7124840.3146.2447.3945.77
52.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki3:09.2421237.2847.5452.0352.39
53.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad3:09.3521241.5149.7950.4647.59
54.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad3:11.2420641.1448.0751.9450.09
55.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad3:15.0419442.7949.2250.8952.14
56.HAUZNER Natalia10Orka Zamość3:15.7519241.5450.0754.0450.10


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-02-11 - 10:40
Mężczyzn, 200m dowolny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:47.03ŚWITKOWSKI Jan01003Kazan (RUS)2015-08-07

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 12 lat

1.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa2:30.4831134.1739.4039.3937.52
2.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik2:33.9529034.3639.5740.5539.47
3.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik2:45.5823335.2043.5346.2340.62
4.ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy2:46.5922936.4744.2846.1139.73
5.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy2:48.0122338.5144.2445.2540.01
6.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina2:48.9422038.5143.1444.8842.41
7.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.2:53.0020440.7345.7144.2742.29
8.JANČEK Richard11Aquacity Poprad2:55.5119640.2646.0445.6543.56
9.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy2:56.1519440.7844.9645.7444.67
10.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina2:57.9618839.5647.0846.7544.57
11.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina3:01.4817740.8147.5648.6744.44
12.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.3:02.5117442.5448.5047.6343.84
13.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina3:05.6916542.0348.3049.9645.40
14.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin3:43.489545.381:01.131:00.1956.78

13 - 14 lat

1.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.2:01.7858728.4331.9031.6629.79
2.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa2:04.7254729.3532.1832.0731.12
3.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa2:06.8052029.7232.5533.0431.49
4.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin2:11.2046928.5932.5735.0435.00
5.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa2:13.9744130.9634.6034.9033.51
6.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka2:14.0544030.0833.4335.3935.15
7.MRÓZ Adam14Orlik Lublin2:14.7943330.6534.3635.8133.97
8.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik2:15.3042830.5634.4435.7134.59
9.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy2:16.1542030.7935.0835.7034.58
10.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa2:16.9841232.0335.2535.3534.35
11.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa2:17.5840731.9436.5036.3432.80
12.ERTEL David14Aquacity Poprad2:18.6839730.4835.0936.8936.22
13.ŚWIĆ Mateusz14Olimpijczyk 23 Lublin2:22.6436534.0536.8936.8034.90
14.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina2:22.8036431.4035.9238.1537.33
15.MIAZGA Oskar13Fala Kraśnik2:24.7434932.4837.0639.0136.19
16.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad2:26.8033531.7437.0439.5038.52
17.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy2:27.2233233.2938.1039.8835.95
18.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin2:29.8231533.7138.5038.9338.68
19.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy2:32.1930134.8438.7940.1638.40
20.BRUS Marcel14Olimpia Lublin2:35.7528034.1938.64
21.JANČEK Martin13Aquacity Poprad2:40.6625534.2839.9343.5342.92
22.KRAS Bruno13IKS Konstancin2:42.6024635.7441.3143.9441.61
23.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad2:48.3622238.8143.8344.5841.14

15 - 16 lat

1.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik1:55.7268427.5129.6829.5029.03
2.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin2:02.6357528.3931.4831.9030.86
3.JANICZUK Patryk15Lider Chełm2:04.4355028.3932.2933.1630.59
4.LECH Filip16Avia Świdnik2:04.6754728.8231.7932.5531.51
5.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:07.2251529.1732.0333.4732.55
6.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:08.2150329.7232.6433.1132.74
7.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:11.0747130.2633.4234.0433.35
8.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:15.0643029.7735.6836.3033.31
9.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina2:15.1942931.1135.2535.6733.16
10.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:15.4342731.6433.8335.1434.82
11.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:15.8642331.3334.8636.0833.59
12.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik2:16.1842030.6334.9135.2435.40
13.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:23.1136231.4835.9738.8636.80
14.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin2:23.8235632.5036.3937.4237.51
15.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka2:25.0334731.2435.8238.7239.25
16.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:26.2733932.5937.6738.7337.28
17.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin2:28.3532533.1037.1638.8339.26
18.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk2:31.3930534.1239.1540.5637.56

15 - 18 lat

1.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik1:55.7268427.5129.6829.5029.03
2.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce1:55.8368227.7830.0829.9128.06
3.MAŁYSKA Bartosz SL18Skarpa Lublin1:59.0062928.0330.4530.6729.85
4.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin2:02.6357528.3931.4831.9030.86
5.CHAŁAT Stanisław SL18Skarpa Lublin2:03.0256928.8731.4931.9330.73
6.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:03.4956327.2631.2832.3632.59
7.JANICZUK Patryk15Lider Chełm2:04.4355028.3932.2933.1630.59
8.LECH Filip16Avia Świdnik2:04.6754728.8231.7932.5531.51
9.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:07.2251529.1732.0333.4732.55
10.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:08.2150329.7232.6433.1132.74
11.KRAWCZAK Patryk17Żak Biała Podl.2:09.5848729.9932.7834.0432.77
12.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:11.0747130.2633.4234.0433.35
13.GĄSIOR Sebastian SL18AZS UMCS Lublin2:11.3946729.3232.5234.2635.29
14.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:15.0643029.7735.6836.3033.31
15.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina2:15.1942931.1135.2535.6733.16
16.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:15.4342731.6433.8335.1434.82
17.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:15.8642331.3334.8636.0833.59
18.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik2:16.1842030.6334.9135.2435.40
19.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:23.1136231.4835.9738.8636.80
20.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin2:23.8235632.5036.3937.4237.51
21.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka2:25.0334731.2435.8238.7239.25
22.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:26.2733932.5937.6738.7337.28
23.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin2:28.3532533.1037.1638.8339.26
24.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk2:31.3930534.1239.1540.5637.56

OPEN

1.MAJCHRZAK Kacper25Warta Poznań1:49.8780025.6627.5728.1828.46
2.CZERNIAK Konrad28AZS UMCS Lublin1:52.5174525.9428.3329.1629.08
3.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik1:55.7268427.5129.6829.5029.03
4.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce1:55.8368227.7830.0829.9128.06
5.BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice1:57.2965727.3930.5930.3528.96
6.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice1:57.6965128.0231.3030.4927.88
7.MAŁYSKA Bartosz SL18Skarpa Lublin1:59.0062928.0330.4530.6729.85
8.BUJAK Piotr20Salos Cortile Kielce2:00.3260928.3530.3031.2530.42
9.CZERNIAK Konrad SL19Skarpa Lublin2:00.8260128.4130.7231.3930.30
10.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.2:01.7858728.4331.9031.6629.79
11.SZCZERBA Adam15Skarpa Lublin2:02.6357528.3931.4831.9030.86
12.CHAŁAT Stanisław SL18Skarpa Lublin2:03.0256928.8731.4931.9330.73
13.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:03.4956327.2631.2832.3632.59
14.JANICZUK Patryk15Lider Chełm2:04.4355028.3932.2933.1630.59
15.LECH Filip16Avia Świdnik2:04.6754728.8231.7932.5531.51
16.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa2:04.7254729.3532.1832.0731.12
17.KADROW Konrad20AZS UMCS Lublin2:04.9254428.6631.9132.8431.51
18.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa2:06.8052029.7232.5533.0431.49
19.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:07.2251529.1732.0333.4732.55
20.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:08.2150329.7232.6433.1132.74
21.KRAWCZAK Patryk17Żak Biała Podl.2:09.5848729.9932.7834.0432.77
22.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:11.0747130.2633.4234.0433.35
23.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin2:11.2046928.5932.5735.0435.00
24.GĄSIOR Sebastian SL18AZS UMCS Lublin2:11.3946729.3232.5234.2635.29
25.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa2:13.9744130.9634.6034.9033.51
26.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka2:14.0544030.0833.4335.3935.15
27.MRÓZ Adam14Orlik Lublin2:14.7943330.6534.3635.8133.97
28.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:15.0643029.7735.6836.3033.31
29.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina2:15.1942931.1135.2535.6733.16
30.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik2:15.3042830.5634.4435.7134.59
31.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:15.4342731.6433.8335.1434.82
32.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:15.8642331.3334.8636.0833.59
33.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy2:16.1542030.7935.0835.7034.58
34.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik2:16.1842030.6334.9135.2435.40
35.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa2:16.9841232.0335.2535.3534.35
36.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa2:17.5840731.9436.5036.3432.80
37.ERTEL David14Aquacity Poprad2:18.6839730.4835.0936.8936.22
38.ŚWIĆ Mateusz14Olimpijczyk 23 Lublin2:22.6436534.0536.8936.8034.90
39.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina2:22.8036431.4035.9238.1537.33
40.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:23.1136231.4835.9738.8636.80
41.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin2:23.8235632.5036.3937.4237.51
42.MIAZGA Oskar13Fala Kraśnik2:24.7434932.4837.0639.0136.19
43.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka2:25.0334731.2435.8238.7239.25
44.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:26.2733932.5937.6738.7337.28
45.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad2:26.8033531.7437.0439.5038.52
46.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy2:27.2233233.2938.1039.8835.95
47.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin2:28.3532533.1037.1638.8339.26
48.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin2:29.8231533.7138.5038.9338.68
49.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa2:30.4831134.1739.4039.3937.52
50.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk2:31.3930534.1239.1540.5637.56
51.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy2:32.1930134.8438.7940.1638.40
52.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik2:33.9529034.3639.5740.5539.47
53.BRUS Marcel14Olimpia Lublin2:35.7528034.1938.64
54.JANČEK Martin13Aquacity Poprad2:40.6625534.2839.9343.5342.92
55.KRAS Bruno13IKS Konstancin2:42.6024635.7441.3143.9441.61
56.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik2:45.5823335.2043.5346.2340.62
57.ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy2:46.5922936.4744.2846.1139.73
58.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy2:48.0122338.5144.2445.2540.01
59.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad2:48.3622238.8143.8344.5841.14
60.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina2:48.9422038.5143.1444.8842.41
61.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.2:53.0020440.7345.7144.2742.29
62.JANČEK Richard11Aquacity Poprad2:55.5119640.2646.0445.6543.56
63.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy2:56.1519440.7844.9645.7444.67
64.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina2:57.9618839.5647.0846.7544.57
65.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina3:01.4817740.8147.5648.6744.44
66.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.3:02.5117442.5448.5047.6343.84
67.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina3:05.6916542.0348.3049.9645.40
68.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin3:43.489545.381:01.131:00.1956.78


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-02-11 - 11:08
Kobiet, 100m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:00.74RADLIŃSKA Marcelina00203Prague (CZE)2009-07-10

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 11 lat

1.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy1:27.4425741.4745.97
2.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin1:40.8516742.6758.18
3.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość1:49.3113150.4858.83
4.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość1:56.6010853.211:03.39
DYSKW.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

12 - 13 lat

1.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin1:12.0446033.7638.28
2.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin1:12.6944834.1138.58
3.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin1:21.6031738.2843.32
4.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina1:26.3026738.7147.59
5.PECYNA Martyna13IKS Konstancin1:28.5024838.9049.60
6.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina1:35.5819741.0054.58
7.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad1:47.2913947.5459.75

14 - 15 lat

1.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa1:08.5153532.4036.11
2.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy1:11.9246333.3038.62
3.JUREK Michalina14Polna Warszawa1:14.7341234.7240.01
4.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina1:15.8439434.0741.77
5.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:16.1539034.0342.12
6.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:17.3437234.0243.32
7.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin1:17.5336934.2643.27
8.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:19.1934636.5042.69
9.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:20.5432937.2143.33
10.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:30.8622942.2248.64
11.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:35.4119840.5654.85
12.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina1:35.5919740.8154.78
13.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad1:43.7815447.3356.45

14 - 17 lat

1.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin1:05.5661130.9434.62
2.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa1:08.5153532.4036.11
3.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin1:10.1949833.6136.58
4.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik1:11.1747733.5737.60
5.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy1:11.9246333.3038.62
6.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik1:12.0146133.7438.27
7.JUREK Michalina14Polna Warszawa1:14.7341234.7240.01
8.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina1:15.8439434.0741.77
9.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:16.1539034.0342.12
10.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin1:16.2238933.6842.54
11.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:17.3437234.0243.32
12.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin1:17.5336934.2643.27
13.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:19.1934636.5042.69
14.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:20.5432937.2143.33
15.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:30.8622942.2248.64
16.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:35.4119840.5654.85
17.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina1:35.5919740.8154.78
18.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad1:43.7815447.3356.45

OPEN

1.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin1:05.5661130.9434.62
2.TOMASZEWSKA Aleksandra18Salos Cortile Kielce1:06.2659231.2435.02
3.REDNER Sandra18Skarpa Lublin1:08.1254432.0036.12
4.ROGOWSKA Paulina19Salos Cortile Kielce1:08.1854332.1236.06
5.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa1:08.5153532.4036.11
6.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin1:10.1949833.6136.58
7.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik1:11.1747733.5737.60
8.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy1:11.9246333.3038.62
9.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik1:12.0146133.7438.27
10.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin1:12.0446033.7638.28
11.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin1:12.6944834.1138.58
12.JUREK Michalina14Polna Warszawa1:14.7341234.7240.01
13.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina1:15.8439434.0741.77
14.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:16.1539034.0342.12
15.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin1:16.2238933.6842.54
16.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:17.3437234.0243.32
17.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin1:17.5336934.2643.27
18.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:19.1934636.5042.69
19.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:20.5432937.2143.33
20.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin1:21.6031738.2843.32
21.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina1:26.3026738.7147.59
22.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy1:27.4425741.4745.97
23.PECYNA Martyna13IKS Konstancin1:28.5024838.9049.60
24.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:30.8622942.2248.64
25.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:35.4119840.5654.85
26.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina1:35.5819741.0054.58
27.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina1:35.5919740.8154.78
28.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin1:40.8516742.6758.18
29.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad1:43.7815447.3356.45
30.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad1:47.2913947.5459.75
31.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość1:49.3113150.4858.83
32.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość1:56.6010853.211:03.39
DYSKW.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina
M11 - Brak dotknięcia ściany obydwoma dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-02-11 - 11:21
Mężczyzn, 100m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP51.15CZERNIAK Konrad00603Shanghai (CHN)2011-07-30

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 12 lat

1.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.1:14.6529734.9139.74
2.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.1:17.1926835.9941.20
3.SUCHAŃSKI Filip12UKS 51 Lublin1:18.0625936.7641.30
4.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa1:23.5121237.8145.70
5.WROŃSKI Szymon11Olimpia Lublin1:34.0514845.6648.39
6.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik1:39.7612441.7058.06
7.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość1:46.3310247.0959.24

13 - 14 lat

1.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.1:01.5453028.4633.08
2.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa1:04.5845930.1934.39
3.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw1:05.5843830.8834.70
4.MRÓZ Adam14Orlik Lublin1:08.2538832.3635.89
5.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin1:09.5436732.2737.27
6.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin1:17.4226634.7342.69
7.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina1:17.5326534.7842.75
8.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin1:18.6625432.7245.94
9.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin1:19.2524836.3042.95
10.KASPERSKI Patryk14Fala Kraśnik1:21.1323137.1443.99
11.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina1:21.5822736.2645.32
12.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy1:23.2221439.4743.75
13.BANASIK Samuel13IKS Konstancin1:26.8718838.2848.59
DYSKW.DACKA Dawid13Swim10 Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

15 - 16 lat

1.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin59.2959328.0931.20
2.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa1:00.8754829.1131.76
BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:00.8754828.6932.18
4.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:01.2353828.0333.20
5.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik1:03.7447730.0033.74
6.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy1:05.3044430.1335.17
7.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce1:05.8043431.2034.60
8.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:10.7434933.0237.72
9.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin1:12.4132533.1239.29
10.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:15.4728734.5440.93
DYSKW.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

15 - 18 lat

1.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin56.8867126.7930.09
2.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.59.1759627.7431.43
3.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce59.2259527.5431.68
4.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin59.2959328.0931.20
5.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa1:00.8754829.1131.76
BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:00.8754828.6932.18
7.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:01.2353828.0333.20
8.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin1:01.8752228.7333.14
9.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów1:02.2251328.2633.96
10.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik1:03.7447730.0033.74
11.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy1:05.3044430.1335.17
12.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce1:05.8043431.2034.60
13.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.1:06.2942429.8936.40
14.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin1:07.3140529.6737.64
15.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik1:09.5736731.3638.21
16.BALTAZA Edward18Polna Warszawa1:09.6936531.0438.65
17.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:10.7434933.0237.72
18.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin1:12.4132533.1239.29
19.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:15.4728734.5440.93
DYSKW.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

OPEN

1.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice56.6568026.2230.43
2.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin56.8867126.7930.09
3.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.59.1759627.7431.43
4.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce59.2259527.5431.68
5.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin59.2959328.0931.20
6.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa1:00.8754829.1131.76
BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:00.8754828.6932.18
8.SUSZEK Wojciech25AZS AWF Biała Podl.1:01.1454127.7533.39
9.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:01.2353828.0333.20
10.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.1:01.5453028.4633.08
11.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin1:01.8752228.7333.14
12.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów1:02.2251328.2633.96
13.BISZKONT Damian21Avia Świdnik1:02.9549529.9233.03
14.WĄSIK Jakub23AZS AWF Biała Podl.1:03.2748829.3633.91
15.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik1:03.7447730.0033.74
16.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa1:04.5845930.1934.39
17.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy1:05.3044430.1335.17
18.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw1:05.5843830.8834.70
19.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce1:05.8043431.2034.60
20.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.1:06.2942429.8936.40
21.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin1:07.3140529.6737.64
22.MRÓZ Adam14Orlik Lublin1:08.2538832.3635.89
23.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin1:09.5436732.2737.27
24.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik1:09.5736731.3638.21
25.BALTAZA Edward18Polna Warszawa1:09.6936531.0438.65
26.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:10.7434933.0237.72
27.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin1:12.4132533.1239.29
28.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.1:14.6529734.9139.74
29.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:15.4728734.5440.93
30.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.1:17.1926835.9941.20
31.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin1:17.4226634.7342.69
32.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina1:17.5326534.7842.75
33.SUCHAŃSKI Filip12UKS 51 Lublin1:18.0625936.7641.30
34.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin1:18.6625432.7245.94
35.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin1:19.2524836.3042.95
36.KASPERSKI Patryk14Fala Kraśnik1:21.1323137.1443.99
37.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina1:21.5822736.2645.32
38.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy1:23.2221439.4743.75
39.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa1:23.5121237.8145.70
40.BANASIK Samuel13IKS Konstancin1:26.8718838.2848.59
41.WROŃSKI Szymon11Olimpia Lublin1:34.0514845.6648.39
42.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik1:39.7612441.7058.06
43.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość1:46.3310247.0959.24
DYSKW.DACKA Dawid13Swim10 Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-02-11 - 11:36
Kobiet, 200m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP2:36.07SAMUŁA WiktoriaOlsztyn2016-07-20

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 11 lat

1.WILK Anna11Fala Kraśnik3:14.3936643.6650.2350.7949.71
2.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik3:29.4529247.6453.9254.6453.25
3.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin3:34.0627447.8654.6357.9753.60
4.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość3:44.1323950.9458.2557.8657.08

12 - 13 lat

1.BEDNARZ Julia13Orka Zamość2:53.8851239.3844.8645.0344.61
MALEC Klaudia13Orka Zamość2:53.8851239.4344.6245.0844.75
3.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin2:59.1246839.8946.0046.3946.84
4.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina3:04.4742841.5046.7448.6747.56
5.PECIO Anna12Wisła Puławy3:10.0439243.7148.8148.8948.63
6.ĆWIKŁA Katarzyna13Lublinianka3:12.6237642.7849.4150.1850.25
7.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin3:12.9837443.5950.1350.3748.89
8.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina3:26.0830745.2252.9254.7053.24
9.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki3:37.7726047.4955.1758.3456.77
10.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość3:49.2122350.3659.0059.171:00.68

14 - 15 lat

1.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin2:39.3166537.4340.8440.3240.72
2.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:47.8856838.8943.0943.0742.83
3.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw2:48.1856538.8743.0144.0442.26
4.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:48.9655837.7143.1744.4343.65
5.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin2:52.3852538.1644.6544.9344.64
6.OLECH Cecylia14Polna Warszawa3:00.3545840.8246.6246.8846.03
7.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce3:04.2643042.0847.1448.4546.59
8.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin3:06.5641441.5649.0648.8947.05
9.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk3:13.8136942.5149.9550.6550.70
10.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad3:14.8236443.4749.4851.9049.97
11.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina3:17.7334844.3551.6052.0749.71
12.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:26.6830445.6252.8754.0654.13
13.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława3:31.1428547.1051.9057.1355.01
DYSKW.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

14 - 17 lat

1.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin2:39.3166537.4340.8440.3240.72
2.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin2:44.5560438.0542.4441.6842.38
3.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów2:47.0057736.3643.8044.3842.46
4.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:47.8856838.8943.0943.0742.83
5.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw2:48.1856538.8743.0144.0442.26
6.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:48.9655837.7143.1744.4343.65
7.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin2:52.3852538.1644.6544.9344.64
8.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.2:56.4848940.6745.4545.7244.64
9.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce2:59.9446241.1246.2346.6845.91
10.OLECH Cecylia14Polna Warszawa3:00.3545840.8246.6246.8846.03
11.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce3:04.2643042.0847.1448.4546.59
12.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin3:06.5641441.5649.0648.8947.05
13.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk3:13.8136942.5149.9550.6550.70
14.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad3:14.8236443.4749.4851.9049.97
15.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina3:17.7334844.3551.6052.0749.71
16.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:26.6830445.6252.8754.0654.13
17.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława3:31.1428547.1051.9057.1355.01
DYSKW.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

OPEN

1.SAMUŁA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin2:38.3967736.3940.6640.3540.99
2.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin2:39.3166537.4340.8440.3240.72
3.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin2:42.0363236.3842.5641.4141.68
4.ADAMCZYK Julia SL18AZS UMCS Lublin2:42.6062638.0441.6541.6941.22
5.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin2:44.5560438.0542.4441.6842.38
6.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów2:47.0057736.3643.8044.3842.46
7.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:47.8856838.8943.0943.0742.83
8.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw2:48.1856538.8743.0144.0442.26
9.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin2:48.9655837.7143.1744.4343.65
10.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin2:52.3852538.1644.6544.9344.64
11.BEDNARZ Julia13Orka Zamość2:53.8851239.3844.8645.0344.61
MALEC Klaudia13Orka Zamość2:53.8851239.4344.6245.0844.75
13.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.2:56.4848940.6745.4545.7244.64
14.WIECZOREK Magdalena19Fala Kraśnik2:56.6548838.0444.7546.6947.17
15.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin2:59.1246839.8946.0046.3946.84
16.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce2:59.9446241.1246.2346.6845.91
17.OLECH Cecylia14Polna Warszawa3:00.3545840.8246.6246.8846.03
18.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce3:04.2643042.0847.1448.4546.59
19.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina3:04.4742841.5046.7448.6747.56
20.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin3:06.5641441.5649.0648.8947.05
21.PECIO Anna12Wisła Puławy3:10.0439243.7148.8148.8948.63
22.ĆWIKŁA Katarzyna13Lublinianka3:12.6237642.7849.4150.1850.25
23.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin3:12.9837443.5950.1350.3748.89
24.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk3:13.8136942.5149.9550.6550.70
25.WILK Anna11Fala Kraśnik3:14.3936643.6650.2350.7949.71
26.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad3:14.8236443.4749.4851.9049.97
27.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina3:17.7334844.3551.6052.0749.71
28.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina3:26.0830745.2252.9254.7053.24
29.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:26.6830445.6252.8754.0654.13
30.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik3:29.4529247.6453.9254.6453.25
31.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława3:31.1428547.1051.9057.1355.01
32.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin3:34.0627447.8654.6357.9753.60
33.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki3:37.7726047.4955.1758.3456.77
34.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość3:44.1323950.9458.2557.8657.08
35.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość3:49.2122350.3659.0059.171:00.68
DYSKW.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-02-11 - 11:56
Mężczyzn, 200m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP2:18.30DUSZYNSKI Tomasz01103Ostrowiec Sw.2009-05-23

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 12 lat

1.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa3:06.8131441.5347.7648.3049.22
2.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.3:38.8619551.1555.8656.7455.11
3.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina3:39.7619349.3057.9555.5556.96
DYSKW.LUPA Olaf11Orka Zamość
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

13 - 14 lat

1.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin2:34.1855934.5340.4240.0739.16
2.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin2:37.4652434.6140.7640.8341.26
3.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad2:43.5246835.9241.0142.8143.78
4.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa2:47.3243738.2643.6443.6041.82
5.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina2:56.7937038.3845.6047.1245.69
6.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy3:01.9634041.8947.2247.2745.58
7.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość3:07.7330940.3347.8649.4950.05
8.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława3:09.6030043.5749.6749.4146.95
9.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.3:12.0628942.2450.0151.4948.32
10.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad3:13.3328341.8649.7950.2551.43
11.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława3:16.5826943.4150.4451.7351.00
12.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina3:17.1126743.3250.0052.0651.73
13.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik3:19.0125945.1851.9151.3150.61
14.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.3:24.4923944.8152.7353.1853.77
15.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy3:25.8723446.3255.3753.0951.09
16.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa3:29.9022149.5054.8854.2951.23
17.JANČEK Martin13Aquacity Poprad3:39.3919447.4756.7256.9758.23

15 - 16 lat

1.CZUBA Marcin16Wisła Puławy2:32.3157933.5038.8640.5639.39
2.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:32.5557733.8538.8140.2539.64
3.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk2:35.6354333.4639.8041.6040.77
4.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw2:37.7052233.4039.9942.5641.75
5.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa2:38.4851434.5839.5342.1542.22
6.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy2:40.7149334.1240.4641.9044.23
7.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik2:43.0447236.9942.7342.6340.69
8.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława2:47.4443636.3643.4743.8343.78
9.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:57.4836641.1145.3945.9845.00
10.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka3:04.0332841.5947.1247.9647.36
11.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin3:12.0228941.8649.6450.7749.75
12.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik3:14.9127643.6351.2950.7549.24

15 - 18 lat

1.CZUBA Marcin16Wisła Puławy2:32.3157933.5038.8640.5639.39
2.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:32.5557733.8538.8140.2539.64
3.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk2:35.6354333.4639.8041.6040.77
4.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:36.0953834.1640.6541.5539.73
5.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw2:37.7052233.4039.9942.5641.75
6.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa2:38.4851434.5839.5342.1542.22
7.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy2:40.7149334.1240.4641.9044.23
8.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik2:43.0447236.9942.7342.6340.69
9.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława2:47.4443636.3643.4743.8343.78
10.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:57.4836641.1145.3945.9845.00
11.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka3:04.0332841.5947.1247.9647.36
12.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin3:12.0228941.8649.6450.7749.75
13.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik3:14.9127643.6351.2950.7549.24

OPEN

1.STOLARSKI Marcin21Warta Poznań2:21.3372532.5336.6236.4235.76
2.KADROW Konrad20AZS UMCS Lublin2:22.4770833.0037.1236.1636.19
3.PACZYŃSKI Oliwier20AZS UMCS Lublin2:27.3864033.3837.3137.3439.35
4.CZUBA Marcin16Wisła Puławy2:32.3157933.5038.8640.5639.39
5.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:32.5557733.8538.8140.2539.64
6.RUTKOWSKI Krzysztof21AZS UMCS Lublin2:33.3256833.4938.7140.2140.91
7.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin2:34.1855934.5340.4240.0739.16
8.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk2:35.6354333.4639.8041.6040.77
9.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:36.0953834.1640.6541.5539.73
10.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin2:37.4652434.6140.7640.8341.26
11.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw2:37.7052233.4039.9942.5641.75
12.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa2:38.4851434.5839.5342.1542.22
13.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy2:40.7149334.1240.4641.9044.23
14.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik2:43.0447236.9942.7342.6340.69
15.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad2:43.5246835.9241.0142.8143.78
16.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa2:47.3243738.2643.6443.6041.82
17.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława2:47.4443636.3643.4743.8343.78
18.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina2:56.7937038.3845.6047.1245.69
19.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:57.4836641.1145.3945.9845.00
20.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy3:01.9634041.8947.2247.2745.58
21.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka3:04.0332841.5947.1247.9647.36
22.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa3:06.8131441.5347.7648.3049.22
23.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość3:07.7330940.3347.8649.4950.05
24.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława3:09.6030043.5749.6749.4146.95
25.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin3:12.0228941.8649.6450.7749.75
26.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.3:12.0628942.2450.0151.4948.32
27.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad3:13.3328341.8649.7950.2551.43
28.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik3:14.9127643.6351.2950.7549.24
29.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława3:16.5826943.4150.4451.7351.00
30.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina3:17.1126743.3250.0052.0651.73
31.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik3:19.0125945.1851.9151.3150.61
32.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.3:24.4923944.8152.7353.1853.77
33.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy3:25.8723446.3255.3753.0951.09
34.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa3:29.9022149.5054.8854.2951.23
35.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.3:38.8619551.1555.8656.7455.11
36.JANČEK Martin13Aquacity Poprad3:39.3919447.4756.7256.9758.23
37.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina3:39.7619349.3057.9555.5556.96
DYSKW.LUPA Olaf11Orka Zamość
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-02-11 - 12:16
Kobiet, 400m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP4:52.72ADAMCZYK JuliaLublin2016-07-19

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
12 - 13 lat

1.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin5:25.63560
50m:
100m:
35.85
1:17.91
35.85
42.06
150m:
200m:
1:59.62
2:40.01
41.71
40.39
250m:
300m:
3:25.61
4:11.64
45.60
46.03
350m:
400m:
4:49.56
5:25.63
37.92
36.07
2.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin5:35.61511
50m:
100m:
35.56
1:15.80
35.56
40.24
150m:
200m:
1:59.67
2:42.11
43.87
42.44
250m:
300m:
3:29.68
4:17.83
47.57
48.15
350m:
400m:
4:57.27
5:35.61
39.44
38.34
3.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin5:42.82480
50m:
100m:
37.49
1:21.34
37.49
43.85
150m:
200m:
2:07.66
2:52.07
46.32
44.41
250m:
300m:
3:38.81
4:25.60
46.74
46.79
350m:
400m:
5:05.11
5:42.82
39.51
37.71
4.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin5:46.76463
50m:
100m:
33.71
1:14.81
33.71
41.10
150m:
200m:
2:03.17
2:49.84
48.36
46.67
250m:
300m:
3:37.84
4:25.48
48.00
47.64
350m:
400m:
5:07.63
5:46.76
42.15
39.13
5.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin5:55.42430
50m:
100m:
39.14
1:27.31
39.14
48.17
150m:
200m:
2:12.33
2:54.65
45.02
42.32
250m:
300m:
3:46.66
4:37.84
52.01
51.18
350m:
400m:
5:17.33
5:55.42
39.49
38.09
6.CATI Lidia13Polna Warszawa6:25.97336
50m:
100m:
42.58
1:33.12
42.58
50.54
150m:
200m:
2:21.17
3:07.66
48.05
46.49
250m:
300m:
4:04.00
5:00.85
56.34
56.85
350m:
400m:
5:44.20
6:25.97
43.35
41.77

14 - 15 lat

1.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin5:10.76644
50m:
100m:
34.08
1:13.16
34.08
39.08
150m:
200m:
1:53.04
2:31.20
39.88
38.16
250m:
300m:
3:15.61
4:00.31
44.41
44.70
350m:
400m:
4:36.19
5:10.76
35.88
34.57
2.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa5:15.29617
50m:
100m:
35.02
1:13.52
35.02
38.50
150m:
200m:
1:52.55
2:31.77
39.03
39.22
250m:
300m:
3:18.03
4:03.08
46.26
45.05
350m:
400m:
4:39.09
5:15.29
36.01
36.20
3.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa5:32.36526
50m:
100m:
34.51
1:14.11
34.51
39.60
150m:
200m:
1:58.47
2:41.33
44.36
42.86
250m:
300m:
3:30.20
4:19.06
48.87
48.86
350m:
400m:
4:56.21
5:32.36
37.15
36.15
4.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy5:35.36512
50m:
100m:
34.14
1:13.78
34.14
39.64
150m:
200m:
1:57.10
2:38.74
43.32
41.64
250m:
300m:
3:27.77
4:17.57
49.03
49.80
350m:
400m:
4:56.88
5:35.36
39.31
38.48
5.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa5:51.43445
50m:
100m:
36.96
1:20.43
36.96
43.47
150m:
200m:
2:03.48
2:44.61
43.05
41.13
250m:
300m:
3:39.64
4:34.52
55.03
54.88
350m:
400m:
5:13.27
5:51.43
38.75
38.16
6.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce5:57.44423
50m:
100m:
37.41
1:21.72
37.41
44.31
150m:
200m:
2:10.16
2:57.86
48.44
47.70
250m:
300m:
3:44.97
4:35.23
47.11
50.26
350m:
400m:
5:17.58
5:57.44
42.35
39.86
7.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina6:00.42413
50m:
100m:
37.44
1:22.25
37.44
44.81
150m:
200m:
2:07.53
2:53.59
45.28
46.06
250m:
300m:
3:47.83
4:41.43
54.24
53.60
350m:
400m:
5:22.26
6:00.42
40.83
38.16
8.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina6:15.61364
50m:
100m:
40.13
1:30.63
40.13
50.50
150m:
200m:
2:18.79
3:04.61
48.16
45.82
250m:
300m:
3:58.41
4:52.00
53.80
53.59
350m:
400m:
5:34.25
6:15.61
42.25
41.36

14 - 17 lat

1.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin5:10.76644
50m:
100m:
34.08
1:13.16
34.08
39.08
150m:
200m:
1:53.04
2:31.20
39.88
38.16
250m:
300m:
3:15.61
4:00.31
44.41
44.70
350m:
400m:
4:36.19
5:10.76
35.88
34.57
2.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa5:15.29617
50m:
100m:
35.02
1:13.52
35.02
38.50
150m:
200m:
1:52.55
2:31.77
39.03
39.22
250m:
300m:
3:18.03
4:03.08
46.26
45.05
350m:
400m:
4:39.09
5:15.29
36.01
36.20
3.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa5:17.79602
50m:
100m:
32.39
1:11.92
32.39
39.53
150m:
200m:
1:52.90
2:32.46
40.98
39.56
250m:
300m:
3:17.40
4:03.16
44.94
45.76
350m:
400m:
4:41.04
5:17.79
37.88
36.75
4.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin5:18.01601
50m:
100m:
32.45
1:10.98
32.45
38.53
150m:
200m:
1:51.61
2:31.42
40.63
39.81
250m:
300m:
3:18.06
4:04.35
46.64
46.29
350m:
400m:
4:41.42
5:18.01
37.07
36.59
5.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin5:29.54540
50m:
100m:
35.06
1:14.21
35.06
39.15
150m:
200m:
1:57.70
2:40.45
43.49
42.75
250m:
300m:
3:28.27
4:15.84
47.82
47.57
350m:
400m:
4:53.68
5:29.54
37.84
35.86
6.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa5:32.36526
50m:
100m:
34.51
1:14.11
34.51
39.60
150m:
200m:
1:58.47
2:41.33
44.36
42.86
250m:
300m:
3:30.20
4:19.06
48.87
48.86
350m:
400m:
4:56.21
5:32.36
37.15
36.15
7.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy5:35.36512
50m:
100m:
34.14
1:13.78
34.14
39.64
150m:
200m:
1:57.10
2:38.74
43.32
41.64
250m:
300m:
3:27.77
4:17.57
49.03
49.80
350m:
400m:
4:56.88
5:35.36
39.31
38.48
8.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa5:51.43445
50m:
100m:
36.96
1:20.43
36.96
43.47
150m:
200m:
2:03.48
2:44.61
43.05
41.13
250m:
300m:
3:39.64
4:34.52
55.03
54.88
350m:
400m:
5:13.27
5:51.43
38.75
38.16
9.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce5:57.44423
50m:
100m:
37.41
1:21.72
37.41
44.31
150m:
200m:
2:10.16
2:57.86
48.44
47.70
250m:
300m:
3:44.97
4:35.23
47.11
50.26
350m:
400m:
5:17.58
5:57.44
42.35
39.86
10.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina6:00.42413
50m:
100m:
37.44
1:22.25
37.44
44.81
150m:
200m:
2:07.53
2:53.59
45.28
46.06
250m:
300m:
3:47.83
4:41.43
54.24
53.60
350m:
400m:
5:22.26
6:00.42
40.83
38.16
11.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina6:15.61364
50m:
100m:
40.13
1:30.63
40.13
50.50
150m:
200m:
2:18.79
3:04.61
48.16
45.82
250m:
300m:
3:58.41
4:52.00
53.80
53.59
350m:
400m:
5:34.25
6:15.61
42.25
41.36

OPEN

1.ADAMCZYK Julia SL18AZS UMCS Lublin4:57.22736
50m:
100m:
32.13
1:08.49
32.13
36.36
150m:
200m:
1:46.73
2:24.24
38.24
37.51
250m:
300m:
3:06.27
3:48.20
42.03
41.93
350m:
400m:
4:23.33
4:57.22
35.13
33.89
2.SAMUŁA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin5:05.36679
50m:
100m:
32.22
1:09.28
32.22
37.06
150m:
200m:
1:51.08
2:30.55
41.80
39.47
250m:
300m:
3:11.75
3:53.60
41.20
41.85
350m:
400m:
4:30.00
5:05.36
36.40
35.36
3.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin5:10.76644
50m:
100m:
34.08
1:13.16
34.08
39.08
150m:
200m:
1:53.04
2:31.20
39.88
38.16
250m:
300m:
3:15.61
4:00.31
44.41
44.70
350m:
400m:
4:36.19
5:10.76
35.88
34.57
4.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin5:14.84619
50m:
100m:
32.86
1:10.91
32.86
38.05
150m:
200m:
1:54.87
2:37.20
43.96
42.33
250m:
300m:
3:20.18
4:03.73
42.98
43.55
350m:
400m:
4:39.61
5:14.84
35.88
35.23
5.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa5:15.29617
50m:
100m:
35.02
1:13.52
35.02
38.50
150m:
200m:
1:52.55
2:31.77
39.03
39.22
250m:
300m:
3:18.03
4:03.08
46.26
45.05
350m:
400m:
4:39.09
5:15.29
36.01
36.20
6.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa5:17.79602
50m:
100m:
32.39
1:11.92
32.39
39.53
150m:
200m:
1:52.90
2:32.46
40.98
39.56
250m:
300m:
3:17.40
4:03.16
44.94
45.76
350m:
400m:
4:41.04
5:17.79
37.88
36.75
7.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin5:18.01601
50m:
100m:
32.45
1:10.98
32.45
38.53
150m:
200m:
1:51.61
2:31.42
40.63
39.81
250m:
300m:
3:18.06
4:04.35
46.64
46.29
350m:
400m:
4:41.42
5:18.01
37.07
36.59
8.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin5:25.63560
50m:
100m:
35.85
1:17.91
35.85
42.06
150m:
200m:
1:59.62
2:40.01
41.71
40.39
250m:
300m:
3:25.61
4:11.64
45.60
46.03
350m:
400m:
4:49.56
5:25.63
37.92
36.07
9.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin5:29.54540
50m:
100m:
35.06
1:14.21
35.06
39.15
150m:
200m:
1:57.70
2:40.45
43.49
42.75
250m:
300m:
3:28.27
4:15.84
47.82
47.57
350m:
400m:
4:53.68
5:29.54
37.84
35.86
10.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa5:32.36526
50m:
100m:
34.51
1:14.11
34.51
39.60
150m:
200m:
1:58.47
2:41.33
44.36
42.86
250m:
300m:
3:30.20
4:19.06
48.87
48.86
350m:
400m:
4:56.21
5:32.36
37.15
36.15
11.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy5:35.36512
50m:
100m:
34.14
1:13.78
34.14
39.64
150m:
200m:
1:57.10
2:38.74
43.32
41.64
250m:
300m:
3:27.77
4:17.57
49.03
49.80
350m:
400m:
4:56.88
5:35.36
39.31
38.48
12.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin5:35.61511
50m:
100m:
35.56
1:15.80
35.56
40.24
150m:
200m:
1:59.67
2:42.11
43.87
42.44
250m:
300m:
3:29.68
4:17.83
47.57
48.15
350m:
400m:
4:57.27
5:35.61
39.44
38.34
13.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin5:42.82480
50m:
100m:
37.49
1:21.34
37.49
43.85
150m:
200m:
2:07.66
2:52.07
46.32
44.41
250m:
300m:
3:38.81
4:25.60
46.74
46.79
350m:
400m:
5:05.11
5:42.82
39.51
37.71
14.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin5:46.76463
50m:
100m:
33.71
1:14.81
33.71
41.10
150m:
200m:
2:03.17
2:49.84
48.36
46.67
250m:
300m:
3:37.84
4:25.48
48.00
47.64
350m:
400m:
5:07.63
5:46.76
42.15
39.13
15.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa5:51.43445
50m:
100m:
36.96
1:20.43
36.96
43.47
150m:
200m:
2:03.48
2:44.61
43.05
41.13
250m:
300m:
3:39.64
4:34.52
55.03
54.88
350m:
400m:
5:13.27
5:51.43
38.75
38.16
16.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin5:55.42430
50m:
100m:
39.14
1:27.31
39.14
48.17
150m:
200m:
2:12.33
2:54.65
45.02
42.32
250m:
300m:
3:46.66
4:37.84
52.01
51.18
350m:
400m:
5:17.33
5:55.42
39.49
38.09
17.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce5:57.44423
50m:
100m:
37.41
1:21.72
37.41
44.31
150m:
200m:
2:10.16
2:57.86
48.44
47.70
250m:
300m:
3:44.97
4:35.23
47.11
50.26
350m:
400m:
5:17.58
5:57.44
42.35
39.86
18.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina6:00.42413
50m:
100m:
37.44
1:22.25
37.44
44.81
150m:
200m:
2:07.53
2:53.59
45.28
46.06
250m:
300m:
3:47.83
4:41.43
54.24
53.60
350m:
400m:
5:22.26
6:00.42
40.83
38.16
19.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina6:15.61364
50m:
100m:
40.13
1:30.63
40.13
50.50
150m:
200m:
2:18.79
3:04.61
48.16
45.82
250m:
300m:
3:58.41
4:52.00
53.80
53.59
350m:
400m:
5:34.25
6:15.61
42.25
41.36
20.CATI Lidia13Polna Warszawa6:25.97336
50m:
100m:
42.58
1:33.12
42.58
50.54
150m:
200m:
2:21.17
3:07.66
48.05
46.49
250m:
300m:
4:04.00
5:00.85
56.34
56.85
350m:
400m:
5:44.20
6:25.97
43.35
41.77


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-02-11 - 12:35
Mężczyzn, 400m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP4:19.87ŚWITKOWSKI Jan01003Szczecin2016-05-28

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 12 lat

1.WROŃSKI Szymon11Olimpia Lublin6:58.75197
50m:
100m:
47.41
1:40.62
47.41
53.21
150m:
200m:
2:36.90
3:33.16
56.28
56.26
250m:
300m:
4:30.14
5:29.70
56.98
59.56
350m:
400m:
6:14.38
6:58.75
44.68
44.37

13 - 14 lat

1.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa4:58.87543
50m:
100m:
30.52
1:06.51
30.52
35.99
150m:
200m:
1:46.74
2:26.77
40.23
40.03
250m:
300m:
3:10.10
3:52.86
43.33
42.76
350m:
400m:
4:26.27
4:58.87
33.41
32.60
2.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa5:03.80517
50m:
100m:
32.22
1:09.01
32.22
36.79
150m:
200m:
1:46.82
2:23.78
37.81
36.96
250m:
300m:
3:10.52
3:58.20
46.74
47.68
350m:
400m:
4:31.71
5:03.80
33.51
32.09
3.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw5:10.37484
50m:
100m:
34.38
1:11.74
34.38
37.36
150m:
200m:
1:54.55
2:35.51
42.81
40.96
250m:
300m:
3:19.28
4:02.66
43.77
43.38
350m:
400m:
4:37.41
5:10.37
34.75
32.96
4.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa5:12.45475
50m:
100m:
33.10
1:12.28
33.10
39.18
150m:
200m:
1:51.31
2:30.22
39.03
38.91
250m:
300m:
3:16.14
4:03.91
45.92
47.77
350m:
400m:
4:38.69
5:12.45
34.78
33.76
5.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka5:12.70474
50m:
100m:
33.02
1:10.31
33.02
37.29
150m:
200m:
1:50.38
2:30.12
40.07
39.74
250m:
300m:
3:15.71
4:02.35
45.59
46.64
350m:
400m:
4:38.46
5:12.70
36.11
34.24
6.MRÓZ Adam14Orlik Lublin5:16.05459
50m:
100m:
32.79
1:12.31
32.79
39.52
150m:
200m:
1:53.95
2:34.28
41.64
40.33
250m:
300m:
3:19.37
4:04.36
45.09
44.99
350m:
400m:
4:41.50
5:16.05
37.14
34.55
7.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa5:16.55457
50m:
100m:
33.05
1:12.18
33.05
39.13
150m:
200m:
1:49.21
2:26.57
37.03
37.36
250m:
300m:
3:17.00
4:09.11
50.43
52.11
350m:
400m:
4:42.43
5:16.55
33.32
34.12
8.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy5:26.24417
50m:
100m:
34.39
1:15.56
34.39
41.17
150m:
200m:
1:58.11
2:39.15
42.55
41.04
250m:
300m:
3:25.26
4:12.29
46.11
47.03
350m:
400m:
4:49.92
5:26.24
37.63
36.32
9.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa5:33.22391
50m:
100m:
35.92
1:17.19
35.92
41.27
150m:
200m:
1:58.94
2:39.59
41.75
40.65
250m:
300m:
3:30.27
4:20.86
50.68
50.59
350m:
400m:
4:57.45
5:33.22
36.59
35.77
10.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina5:44.60354
50m:
100m:
36.98
1:22.31
36.98
45.33
150m:
200m:
2:04.88
2:48.98
42.57
44.10
250m:
300m:
3:38.98
4:28.26
50.00
49.28
350m:
400m:
5:07.42
5:44.60
39.16
37.18
11.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad5:49.57339
50m:
100m:
35.81
1:22.52
35.81
46.71
150m:
200m:
2:09.77
2:57.63
47.25
47.86
250m:
300m:
3:42.18
4:28.44
44.55
46.26
350m:
400m:
5:09.92
5:49.57
41.48
39.65
12.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina6:13.19278
50m:
100m:
38.75
1:28.18
38.75
49.43
150m:
200m:
2:17.22
3:06.49
49.04
49.27
250m:
300m:
3:56.44
4:46.45
49.95
50.01
350m:
400m:
5:29.43
6:13.19
42.98
43.76

15 - 16 lat

1.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin4:44.08632
50m:
100m:
29.59
1:04.47
29.59
34.88
150m:
200m:
1:40.72
2:16.66
36.25
35.94
250m:
300m:
2:57.24
3:39.06
40.58
41.82
350m:
400m:
4:12.56
4:44.08
33.50
31.52
2.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce4:51.96582
50m:
100m:
30.00
1:05.07
30.00
35.07
150m:
200m:
1:42.83
2:20.08
37.76
37.25
250m:
300m:
3:02.40
3:45.36
42.32
42.96
350m:
400m:
4:19.71
4:51.96
34.35
32.25
3.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa4:54.83565
50m:
100m:
29.92
1:04.32
29.92
34.40
150m:
200m:
1:42.85
2:20.68
38.53
37.83
250m:
300m:
3:04.53
3:49.57
43.85
45.04
350m:
400m:
4:23.10
4:54.83
33.53
31.73
4.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik5:03.77517
50m:
100m:
32.38
1:10.95
32.38
38.57
150m:
200m:
1:48.91
2:26.14
37.96
37.23
250m:
300m:
3:11.89
3:58.43
45.75
46.54
350m:
400m:
4:32.08
5:03.77
33.65
31.69
5.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy5:03.78517
50m:
100m:
31.12
1:07.19
31.12
36.07
150m:
200m:
1:48.91
2:29.09
41.72
40.18
250m:
300m:
3:13.44
3:57.67
44.35
44.23
350m:
400m:
4:32.03
5:03.78
34.36
31.75
6.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa5:04.39514
50m:
100m:
31.59
1:08.90
31.59
37.31
150m:
200m:
1:48.05
2:27.61
39.15
39.56
250m:
300m:
3:11.19
3:55.41
43.58
44.22
350m:
400m:
4:29.95
5:04.39
34.54
34.44
7.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy5:07.70497
50m:
100m:
33.05
1:11.42
33.05
38.37
150m:
200m:
1:50.83
2:29.53
39.41
38.70
250m:
300m:
3:13.03
3:56.48
43.50
43.45
350m:
400m:
4:33.07
5:07.70
36.59
34.63
8.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa5:08.28494
50m:
100m:
31.25
1:07.25
31.25
36.00
150m:
200m:
1:47.48
2:26.41
40.23
38.93
250m:
300m:
3:13.42
4:00.37
47.01
46.95
350m:
400m:
4:35.07
5:08.28
34.70
33.21
9.DADOS Aleksander16Wisła Puławy5:12.59474
50m:
100m:
32.34
1:11.46
32.34
39.12
150m:
200m:
1:52.67
2:32.10
41.21
39.43
250m:
300m:
3:17.46
4:03.89
45.36
46.43
350m:
400m:
4:39.32
5:12.59
35.43
33.27
10.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce5:20.15441
50m:
100m:
34.81
1:16.19
34.81
41.38
150m:
200m:
1:56.33
2:37.31
40.14
40.98
250m:
300m:
3:22.35
4:07.59
45.04
45.24
350m:
400m:
4:44.92
5:20.15
37.33
35.23
11.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa5:20.67439
50m:
100m:
32.10
1:10.87
32.10
38.77
150m:
200m:
1:54.66
2:37.62
43.79
42.96
250m:
300m:
3:22.52
4:06.08
44.90
43.56
350m:
400m:
4:44.15
5:20.67
38.07
36.52

15 - 18 lat

1.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce4:36.41686
50m:
100m:
29.43
1:02.88
29.43
33.45
150m:
200m:
1:38.42
2:13.56
35.54
35.14
250m:
300m:
2:53.89
3:34.83
40.33
40.94
350m:
400m:
4:06.95
4:36.41
32.12
29.46
2.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin4:44.08632
50m:
100m:
29.59
1:04.47
29.59
34.88
150m:
200m:
1:40.72
2:16.66
36.25
35.94
250m:
300m:
2:57.24
3:39.06
40.58
41.82
350m:
400m:
4:12.56
4:44.08
33.50
31.52
3.WAWRZYŃCZAK Alan SL18Skarpa Lublin4:49.15599
50m:
100m:
31.22
1:07.03
31.22
35.81
150m:
200m:
1:45.57
2:22.32
38.54
36.75
250m:
300m:
3:03.33
3:44.82
41.01
41.49
350m:
400m:
4:18.07
4:49.15
33.25
31.08
4.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin4:51.50585
50m:
100m:
30.27
1:04.57
30.27
34.30
150m:
200m:
1:42.70
2:19.62
38.13
36.92
250m:
300m:
3:03.88
3:48.16
44.26
44.28
350m:
400m:
4:21.58
4:51.50
33.42
29.92
5.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce4:51.96582
50m:
100m:
30.00
1:05.07
30.00
35.07
150m:
200m:
1:42.83
2:20.08
37.76
37.25
250m:
300m:
3:02.40
3:45.36
42.32
42.96
350m:
400m:
4:19.71
4:51.96
34.35
32.25
6.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa4:54.83565
50m:
100m:
29.92
1:04.32
29.92
34.40
150m:
200m:
1:42.85
2:20.68
38.53
37.83
250m:
300m:
3:04.53
3:49.57
43.85
45.04
350m:
400m:
4:23.10
4:54.83
33.53
31.73
7.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik5:03.77517
50m:
100m:
32.38
1:10.95
32.38
38.57
150m:
200m:
1:48.91
2:26.14
37.96
37.23
250m:
300m:
3:11.89
3:58.43
45.75
46.54
350m:
400m:
4:32.08
5:03.77
33.65
31.69
8.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy5:03.78517
50m:
100m:
31.12
1:07.19
31.12
36.07
150m:
200m:
1:48.91
2:29.09
41.72
40.18
250m:
300m:
3:13.44
3:57.67
44.35
44.23
350m:
400m:
4:32.03
5:03.78
34.36
31.75
9.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa5:04.39514
50m:
100m:
31.59
1:08.90
31.59
37.31
150m:
200m:
1:48.05
2:27.61
39.15
39.56
250m:
300m:
3:11.19
3:55.41
43.58
44.22
350m:
400m:
4:29.95
5:04.39
34.54
34.44
10.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy5:07.70497
50m:
100m:
33.05
1:11.42
33.05
38.37
150m:
200m:
1:50.83
2:29.53
39.41
38.70
250m:
300m:
3:13.03
3:56.48
43.50
43.45
350m:
400m:
4:33.07
5:07.70
36.59
34.63
11.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa5:08.28494
50m:
100m:
31.25
1:07.25
31.25
36.00
150m:
200m:
1:47.48
2:26.41
40.23
38.93
250m:
300m:
3:13.42
4:00.37
47.01
46.95
350m:
400m:
4:35.07
5:08.28
34.70
33.21
12.DADOS Aleksander16Wisła Puławy5:12.59474
50m:
100m:
32.34
1:11.46
32.34
39.12
150m:
200m:
1:52.67
2:32.10
41.21
39.43
250m:
300m:
3:17.46
4:03.89
45.36
46.43
350m:
400m:
4:39.32
5:12.59
35.43
33.27
13.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce5:20.15441
50m:
100m:
34.81
1:16.19
34.81
41.38
150m:
200m:
1:56.33
2:37.31
40.14
40.98
250m:
300m:
3:22.35
4:07.59
45.04
45.24
350m:
400m:
4:44.92
5:20.15
37.33
35.23
14.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa5:20.67439
50m:
100m:
32.10
1:10.87
32.10
38.77
150m:
200m:
1:54.66
2:37.62
43.79
42.96
250m:
300m:
3:22.52
4:06.08
44.90
43.56
350m:
400m:
4:44.15
5:20.67
38.07
36.52
15.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik5:26.17417
50m:
100m:
32.90
1:12.24
32.90
39.34
150m:
200m:
1:54.59
2:34.33
42.35
39.74
250m:
300m:
3:23.04
4:12.09
48.71
49.05
350m:
400m:
4:50.16
5:26.17
38.07
36.01

OPEN

1.MAJCHRZAK Kacper25Warta Poznań4:34.05704
50m:
100m:
28.02
1:00.83
28.02
32.81
150m:
200m:
1:40.50
2:17.80
39.67
37.30
250m:
300m:
2:56.56
3:35.24
38.76
38.68
350m:
400m:
4:05.45
4:34.05
30.21
28.60
2.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce4:36.41686
50m:
100m:
29.43
1:02.88
29.43
33.45
150m:
200m:
1:38.42
2:13.56
35.54
35.14
250m:
300m:
2:53.89
3:34.83
40.33
40.94
350m:
400m:
4:06.95
4:36.41
32.12
29.46
3.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin4:44.08632
50m:
100m:
29.59
1:04.47
29.59
34.88
150m:
200m:
1:40.72
2:16.66
36.25
35.94
250m:
300m:
2:57.24
3:39.06
40.58
41.82
350m:
400m:
4:12.56
4:44.08
33.50
31.52
4.BUJAK Piotr20Salos Cortile Kielce4:44.25631
50m:
100m:
30.12
1:04.90
30.12
34.78
150m:
200m:
1:41.38
2:17.27
36.48
35.89
250m:
300m:
3:00.77
3:44.81
43.50
44.04
350m:
400m:
4:15.35
4:44.25
30.54
28.90
5.STOLARSKI Marcin21Warta Poznań4:47.00613
50m:
100m:
30.51
1:07.02
30.51
36.51
150m:
200m:
1:44.64
2:22.07
37.62
37.43
250m:
300m:
2:59.55
3:37.50
37.48
37.95
350m:
400m:
4:12.96
4:47.00
35.46
34.04
6.WAWRZYŃCZAK Alan SL18Skarpa Lublin4:49.15599
50m:
100m:
31.22
1:07.03
31.22
35.81
150m:
200m:
1:45.57
2:22.32
38.54
36.75
250m:
300m:
3:03.33
3:44.82
41.01
41.49
350m:
400m:
4:18.07
4:49.15
33.25
31.08
7.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin4:51.50585
50m:
100m:
30.27
1:04.57
30.27
34.30
150m:
200m:
1:42.70
2:19.62
38.13
36.92
250m:
300m:
3:03.88
3:48.16
44.26
44.28
350m:
400m:
4:21.58
4:51.50
33.42
29.92
8.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce4:51.96582
50m:
100m:
30.00
1:05.07
30.00
35.07
150m:
200m:
1:42.83
2:20.08
37.76
37.25
250m:
300m:
3:02.40
3:45.36
42.32
42.96
350m:
400m:
4:19.71
4:51.96
34.35
32.25
9.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa4:54.83565
50m:
100m:
29.92
1:04.32
29.92
34.40
150m:
200m:
1:42.85
2:20.68
38.53
37.83
250m:
300m:
3:04.53
3:49.57
43.85
45.04
350m:
400m:
4:23.10
4:54.83
33.53
31.73
10.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa4:58.87543
50m:
100m:
30.52
1:06.51
30.52
35.99
150m:
200m:
1:46.74
2:26.77
40.23
40.03
250m:
300m:
3:10.10
3:52.86
43.33
42.76
350m:
400m:
4:26.27
4:58.87
33.41
32.60
11.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik5:03.77517
50m:
100m:
32.38
1:10.95
32.38
38.57
150m:
200m:
1:48.91
2:26.14
37.96
37.23
250m:
300m:
3:11.89
3:58.43
45.75
46.54
350m:
400m:
4:32.08
5:03.77
33.65
31.69
12.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy5:03.78517
50m:
100m:
31.12
1:07.19
31.12
36.07
150m:
200m:
1:48.91
2:29.09
41.72
40.18
250m:
300m:
3:13.44
3:57.67
44.35
44.23
350m:
400m:
4:32.03
5:03.78
34.36
31.75
13.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa5:03.80517
50m:
100m:
32.22
1:09.01
32.22
36.79
150m:
200m:
1:46.82
2:23.78
37.81
36.96
250m:
300m:
3:10.52
3:58.20
46.74
47.68
350m:
400m:
4:31.71
5:03.80
33.51
32.09
14.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa5:04.39514
50m:
100m:
31.59
1:08.90
31.59
37.31
150m:
200m:
1:48.05
2:27.61
39.15
39.56
250m:
300m:
3:11.19
3:55.41
43.58
44.22
350m:
400m:
4:29.95
5:04.39
34.54
34.44
15.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy5:07.70497
50m:
100m:
33.05
1:11.42
33.05
38.37
150m:
200m:
1:50.83
2:29.53
39.41
38.70
250m:
300m:
3:13.03
3:56.48
43.50
43.45
350m:
400m:
4:33.07
5:07.70
36.59
34.63
16.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa5:08.28494
50m:
100m:
31.25
1:07.25
31.25
36.00
150m:
200m:
1:47.48
2:26.41
40.23
38.93
250m:
300m:
3:13.42
4:00.37
47.01
46.95
350m:
400m:
4:35.07
5:08.28
34.70
33.21
17.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw5:10.37484
50m:
100m:
34.38
1:11.74
34.38
37.36
150m:
200m:
1:54.55
2:35.51
42.81
40.96
250m:
300m:
3:19.28
4:02.66
43.77
43.38
350m:
400m:
4:37.41
5:10.37
34.75
32.96
18.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa5:12.45475
50m:
100m:
33.10
1:12.28
33.10
39.18
150m:
200m:
1:51.31
2:30.22
39.03
38.91
250m:
300m:
3:16.14
4:03.91
45.92
47.77
350m:
400m:
4:38.69
5:12.45
34.78
33.76
19.DADOS Aleksander16Wisła Puławy5:12.59474
50m:
100m:
32.34
1:11.46
32.34
39.12
150m:
200m:
1:52.67
2:32.10
41.21
39.43
250m:
300m:
3:17.46
4:03.89
45.36
46.43
350m:
400m:
4:39.32
5:12.59
35.43
33.27
20.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka5:12.70474
50m:
100m:
33.02
1:10.31
33.02
37.29
150m:
200m:
1:50.38
2:30.12
40.07
39.74
250m:
300m:
3:15.71
4:02.35
45.59
46.64
350m:
400m:
4:38.46
5:12.70
36.11
34.24
21.MRÓZ Adam14Orlik Lublin5:16.05459
50m:
100m:
32.79
1:12.31
32.79
39.52
150m:
200m:
1:53.95
2:34.28
41.64
40.33
250m:
300m:
3:19.37
4:04.36
45.09
44.99
350m:
400m:
4:41.50
5:16.05
37.14
34.55
22.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa5:16.55457
50m:
100m:
33.05
1:12.18
33.05
39.13
150m:
200m:
1:49.21
2:26.57
37.03
37.36
250m:
300m:
3:17.00
4:09.11
50.43
52.11
350m:
400m:
4:42.43
5:16.55
33.32
34.12
23.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce5:20.15441
50m:
100m:
34.81
1:16.19
34.81
41.38
150m:
200m:
1:56.33
2:37.31
40.14
40.98
250m:
300m:
3:22.35
4:07.59
45.04
45.24
350m:
400m:
4:44.92
5:20.15
37.33
35.23
24.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa5:20.67439
50m:
100m:
32.10
1:10.87
32.10
38.77
150m:
200m:
1:54.66
2:37.62
43.79
42.96
250m:
300m:
3:22.52
4:06.08
44.90
43.56
350m:
400m:
4:44.15
5:20.67
38.07
36.52
25.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik5:26.17417
50m:
100m:
32.90
1:12.24
32.90
39.34
150m:
200m:
1:54.59
2:34.33
42.35
39.74
250m:
300m:
3:23.04
4:12.09
48.71
49.05
350m:
400m:
4:50.16
5:26.17
38.07
36.01
26.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy5:26.24417
50m:
100m:
34.39
1:15.56
34.39
41.17
150m:
200m:
1:58.11
2:39.15
42.55
41.04
250m:
300m:
3:25.26
4:12.29
46.11
47.03
350m:
400m:
4:49.92
5:26.24
37.63
36.32
27.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa5:33.22391
50m:
100m:
35.92
1:17.19
35.92
41.27
150m:
200m:
1:58.94
2:39.59
41.75
40.65
250m:
300m:
3:30.27
4:20.86
50.68
50.59
350m:
400m:
4:57.45
5:33.22
36.59
35.77
28.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina5:44.60354
50m:
100m:
36.98
1:22.31
36.98
45.33
150m:
200m:
2:04.88
2:48.98
42.57
44.10
250m:
300m:
3:38.98
4:28.26
50.00
49.28
350m:
400m:
5:07.42
5:44.60
39.16
37.18
29.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad5:49.57339
50m:
100m:
35.81
1:22.52
35.81
46.71
150m:
200m:
2:09.77
2:57.63
47.25
47.86
250m:
300m:
3:42.18
4:28.44
44.55
46.26
350m:
400m:
5:09.92
5:49.57
41.48
39.65
30.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina6:13.19278
50m:
100m:
38.75
1:28.18
38.75
49.43
150m:
200m:
2:17.22
3:06.49
49.04
49.27
250m:
300m:
3:56.44
4:46.45
49.95
50.01
350m:
400m:
5:29.43
6:13.19
42.98
43.76
31.WROŃSKI Szymon11Olimpia Lublin6:58.75197
50m:
100m:
47.41
1:40.62
47.41
53.21
150m:
200m:
2:36.90
3:33.16
56.28
56.26
250m:
300m:
4:30.14
5:29.70
56.98
59.56
350m:
400m:
6:14.38
6:58.75
44.68
44.37


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-02-11 - 15:58
Kobiet, 50m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP32.32CHWADECZKO Zuzanna01103Olsztyn2013-06-14

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 11 lat

1.WILK Anna11Fala Kraśnik43.49311
2.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik44.84284
3.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin46.68251
4.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin50.86194
5.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość51.20190
6.PRYJOMSKA Alicja10Aqua Ryki53.58166

12 - 13 lat

1.BEDNARZ Julia13Orka Zamość38.07464
2.PECIO Anna12Wisła Puławy38.30456
3.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin38.44451
4.MALEC Klaudia13Orka Zamość38.92434
5.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin39.20425
6.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin39.52415
7.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin40.99372
8.BERNAT Laura12Olimpia Lublin41.41360
9.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina43.14319
10.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki45.22277
11.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina45.41273
12.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.45.54271
13.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin45.86265
14.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki46.91248
15.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość48.87219
16.GOLAK Hanna13Aqua Ryki49.08216
17.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin52.13180

14 - 15 lat

1.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin34.37631A
2.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw35.69563A
3.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin36.06546A
4.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin36.10544A
5.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin36.21539A
6.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa37.44488
7.OLECH Cecylia14Polna Warszawa37.53484
8.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin38.58446
9.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk38.87436
10.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce39.67410
11.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy41.17367
12.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik41.25365
13.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.25339
14.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad42.27339
15.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina42.44335
16.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki43.66307
17.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad44.09298
18.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina44.35293
19.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława44.83284
20.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad45.73267

14 - 17 lat

1.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów34.14643A
2.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin34.37631A
3.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw35.69563A
4.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin36.06546A
5.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin36.10544A
6.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin36.21539A
7.BUJAK Maria16Skarpa Lublin37.20497R
8.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa37.44488
9.OLECH Cecylia14Polna Warszawa37.53484
10.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.38.27457
11.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin38.58446
12.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce38.59445
13.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk38.87436
14.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce39.67410
15.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy41.17367
16.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik41.25365
17.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.25339
18.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad42.27339
19.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina42.44335
20.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.42.90324
21.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki43.66307
22.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad44.09298
23.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina44.35293
24.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława44.83284
25.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad45.73267
26.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin45.78267

OPEN

1.SAMUŁA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin33.46683A
2.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów34.14643A
3.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin34.37631A
4.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin34.77609A
5.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.35.29582A
6.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw35.69563A
7.DOWGIERT Anna27Warta Poznań35.81557A
8.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin36.06546A
9.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin36.10544A
10.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin36.21539A
11.WIECZOREK Magdalena19Fala Kraśnik36.60522R
12.BUJAK Maria16Skarpa Lublin37.20497R
13.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa37.44488
14.OLECH Cecylia14Polna Warszawa37.53484
15.BEDNARZ Julia13Orka Zamość38.07464
16.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.38.27457
17.PECIO Anna12Wisła Puławy38.30456
18.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin38.44451
19.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin38.58446
20.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce38.59445
21.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk38.87436
22.MALEC Klaudia13Orka Zamość38.92434
23.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin39.20425
24.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin39.52415
25.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce39.67410
26.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin40.99372
27.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy41.17367
28.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik41.25365
29.BERNAT Laura12Olimpia Lublin41.41360
30.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin42.25339
31.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad42.27339
32.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina42.44335
33.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.42.90324
34.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina43.14319
35.WILK Anna11Fala Kraśnik43.49311
36.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki43.66307
37.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad44.09298
38.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina44.35293
39.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława44.83284
40.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik44.84284
41.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki45.22277
42.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina45.41273
43.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.45.54271
44.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad45.73267
45.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin45.78267
46.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin45.86265
47.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin46.68251
48.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki46.91248
49.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość48.87219
50.GOLAK Hanna13Aqua Ryki49.08216
51.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin50.86194
52.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość51.20190
53.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin52.13180
54.PRYJOMSKA Alicja10Aqua Ryki53.58166


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-02-11 - 16:08
Mężczyzn, 50m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP29.63DUSZYNSKI Tomasz01103Ostrowiec Sw.2009-05-22

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 12 lat

1.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa40.50277
2.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.43.59222
3.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy44.54208
4.RYMARZ Jakub12Orka Zamość44.64207
5.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy44.99202
6.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki45.63194
7.LUPA Olaf11Orka Zamość46.21186
8.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina46.87179
9.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.46.93178
10.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina47.87168
11.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin48.71159
12.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin53.58119
13.PILSZYK Jakub11IKS Konstancin53.82118
14.KOZAK Jan11Olimpia Lublin54.72112
15.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy1:01.3679
DYSKW.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu

13 - 14 lat

1.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin33.46492
2.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin33.52489
3.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad34.14463
4.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa35.79402
5.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina35.81401
6.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy38.10333
7.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość38.46324
8.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad39.11308
9.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina40.29281
10.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.40.62275
11.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława40.78271
12.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława41.12265
13.CZERNIAK Jarosław14UKS 51 Lublin42.14246
14.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.42.26244
15.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy42.93233
16.BANASIK Samuel13IKS Konstancin43.33226
17.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa44.07215
18.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad44.08215
19.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki45.74192
20.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik45.76192
21.JANČEK Martin13Aquacity Poprad46.07188

15 - 16 lat

1.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.31.00619A
2.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk31.63582A
3.CZUBA Marcin16Wisła Puławy32.12556A
4.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw32.58533A
5.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa32.70527R
6.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława32.73525R
7.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik33.38495
8.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy34.05467
9.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin34.16462
10.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm34.20461
11.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa36.20388
12.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka37.29355
13.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin38.25329

15 - 18 lat

1.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.31.00619A
2.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk31.63582A
3.KENIG Adam18Delfin Garwolin32.10557A
4.CZUBA Marcin16Wisła Puławy32.12556A
5.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin32.24550A
6.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw32.58533A
7.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa32.70527R
8.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława32.73525R
9.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik33.38495
10.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy34.05467
11.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin34.16462
12.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm34.20461
13.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.34.87434
14.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik36.05393
15.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa36.20388
16.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy36.46380
17.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka37.29355
18.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin38.25329

OPEN

1.STOLARSKI Marcin21Warta Poznań28.41804A
2.RUTKOWSKI Krzysztof21AZS UMCS Lublin30.08677A
3.PACZYŃSKI Oliwier20AZS UMCS Lublin30.57645A
4.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.31.00619A
5.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk31.63582A
6.KADROW Konrad20AZS UMCS Lublin31.72577A
7.KENIG Adam18Delfin Garwolin32.10557A
8.CZUBA Marcin16Wisła Puławy32.12556A
9.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin32.24550A
10.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw32.58533A
11.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa32.70527R
12.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława32.73525R
13.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik33.38495
14.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin33.46492
15.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin33.52489
16.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy34.05467
17.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad34.14463
18.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin34.16462
19.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm34.20461
20.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.34.87434
21.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa35.79402
22.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina35.81401
23.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik36.05393
24.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa36.20388
25.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy36.46380
26.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka37.29355
27.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy38.10333
28.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin38.25329
29.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość38.46324
30.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad39.11308
31.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina40.29281
32.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa40.50277
33.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.40.62275
34.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława40.78271
35.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława41.12265
36.CZERNIAK Jarosław14UKS 51 Lublin42.14246
37.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.42.26244
38.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy42.93233
39.BANASIK Samuel13IKS Konstancin43.33226
40.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.43.59222
41.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa44.07215
42.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad44.08215
43.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy44.54208
44.RYMARZ Jakub12Orka Zamość44.64207
45.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy44.99202
46.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki45.63194
47.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki45.74192
48.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik45.76192
49.JANČEK Martin13Aquacity Poprad46.07188
50.LUPA Olaf11Orka Zamość46.21186
51.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina46.87179
52.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.46.93178
53.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina47.87168
54.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin48.71159
55.STYRNIK Oskar11Olimpijczyk 23 Lublin53.58119
56.PILSZYK Jakub11IKS Konstancin53.82118
57.KOZAK Jan11Olimpia Lublin54.72112
58.LUTKIEWICZ Igor10Trójka Puławy1:01.3679
DYSKW.SOŃTA Maurycy10Trójka Puławy
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu


<< TOP >>
Konkurencja 15
2017-02-11 - 16:18
Kobiet, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP27.74BARZYCKA PaulinaKraśnik2003-06-14

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 11 lat

1.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy37.08285
2.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów40.66216
3.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin41.11209
4.RYFKA Maja11Fala Kraśnik41.91198
5.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina42.74186
6.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik43.02183
7.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość47.00140
8.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość52.8798

12 - 13 lat

1.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin32.77414
2.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin32.85411
3.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość32.95407
4.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy33.37392
5.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin34.74347
6.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina35.34330
7.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin35.35330
8.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa35.57323
9.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin35.59323
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin36.42301
11.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina36.55298
12.CATI Lidia13Polna Warszawa37.84269
13.PECYNA Martyna13IKS Konstancin37.95266
14.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin39.27240
15.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina39.62234
16.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina41.76200
17.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy42.53189
18.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad48.21130

14 - 15 lat

1.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin30.19529A
2.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin31.15482A
3.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa31.78454R
4.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy32.53423
5.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina32.92408
6.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin33.27395
7.JUREK Michalina14Polna Warszawa33.70380
8.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin33.96372
9.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina36.25306
10.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad36.43301
11.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin38.91247
12.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki40.01227
13.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad40.05226
14.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk40.82214

14 - 17 lat

1.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa29.66558A
2.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin30.19529A
3.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin31.15482A
4.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik31.28476A
5.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka31.56463A
6.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa31.78454R
7.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik32.35430R
8.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy32.53423
9.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina32.92408
10.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin33.14400
11.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin33.27395
12.JUREK Michalina14Polna Warszawa33.70380
13.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin33.96372
14.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina36.25306
15.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad36.43301
16.BUJAK Maria16Skarpa Lublin37.04286
17.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin38.39257
18.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk38.87248
19.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin38.91247
20.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki40.01227
21.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad40.05226
22.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin40.36221
23.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk40.82214

OPEN

1.DOWGIERT Anna27Warta Poznań29.05594A
2.DYRDA Karolina20AZS UMCS Lublin29.35576A
3.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin29.48569A
4.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa29.66558A
5.REDNER Sandra18Skarpa Lublin30.02538A
6.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin30.19529A
7.TOMASZEWSKA Aleksandra18Salos Cortile Kielce30.31523A
8.OSINIAK Iga14Olimpia Lublin31.15482A
9.MIKOŁAJEK Weronika17Avia Świdnik31.28476A
10.BARANOWSKA Wiktoria16Orka Ostrów Mazowiecka31.56463A
11.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa31.78454R
12.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik32.35430R
13.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy32.53423
14.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin32.77414
15.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin32.85411
16.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina32.92408
17.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość32.95407
18.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin33.14400
19.ADAMEK Barbara15Olimpia Lublin33.27395
20.ANTONIAK Julia13Swim10 Puławy33.37392
21.JUREK Michalina14Polna Warszawa33.70380
22.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin33.96372
23.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin34.74347
24.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina35.34330
25.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin35.35330
26.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa35.57323
27.PYSZNIAK Alicja12Olimpia Lublin35.59323
28.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina36.25306
29.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin36.42301
30.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad36.43301
31.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina36.55298
32.BUJAK Maria16Skarpa Lublin37.04286
33.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy37.08285
34.CATI Lidia13Polna Warszawa37.84269
35.PECYNA Martyna13IKS Konstancin37.95266
36.CZERNIAWSKA Weronika16Skarpa Lublin38.39257
37.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk38.87248
38.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin38.91247
39.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin39.27240
40.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina39.62234
41.KRUKOWSKA Zuzanna14Aqua Ryki40.01227
42.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad40.05226
43.HOLUBIEC Klaudia16Skarpa Lublin40.36221
44.WRÓBLEWSKA Kaja10Skalar Lubartów40.66216
45.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk40.82214
46.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin41.11209
47.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina41.76200
48.RYFKA Maja11Fala Kraśnik41.91198
49.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy42.53189
50.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina42.74186
51.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik43.02183
52.POŹDZIK Aleksandra11Orka Zamość47.00140
53.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad48.21130
54.KROPORNICKA Izabela10Orka Zamość52.8798


<< TOP >>
Konkurencja 16
2017-02-11 - 16:27
Mężczyzn, 50m motylkowy10 lat i starsi
Wyniki Eliminacje

Rekord LOZP23.07CZERNIAK Konrad00603Kazan (RUS)2015-08-02

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
10 - 12 lat

1.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.33.63296
2.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa36.77226
3.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy36.83225
4.RYMARZ Jakub12Orka Zamość38.18202
5.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik38.37199
6.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina39.77179
7.DUBIEL Filip11Orka Zamość41.38159
8.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.42.34148
9.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina42.50147
10.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin42.82143
11.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość43.36138
12.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce43.57136
13.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława44.94124
14.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin55.0267

13 - 14 lat

1.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa27.58537
2.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.27.96516
3.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa29.28449
4.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw29.34446
5.URBAN Jakub14Orlik Lublin30.18410
6.MRÓZ Adam14Orlik Lublin30.23408
7.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina30.42400
8.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin31.44363
9.ERTEL David14Aquacity Poprad31.82350
10.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin32.33333
11.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce32.42331
12.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik32.71322
13.DACKA Dawid13Swim10 Puławy32.94315
14.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina33.50300
15.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin33.53299
16.BANASIK Samuel13IKS Konstancin34.88265
17.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin35.40254
18.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.35.96242
19.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy36.01241
20.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad37.12220
21.KRAS Bruno13IKS Konstancin44.27130
DYSKW.STACHARSKI Dominik14Lublinianka
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

15 - 16 lat

1.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik26.06637A
2.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.27.07568R
3.JANICZUK Patryk15Lider Chełm27.26557
4.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin27.33552
5.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce28.21502
6.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik28.48488
7.LECH Filip16Avia Świdnik28.59482
8.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa28.64480
9.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin29.02461
10.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin30.95380
11.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik32.14339
12.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin32.52328
13.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk32.69323
14.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin32.70322
15.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk33.28306
16.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy37.66211

15 - 18 lat

1.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin26.05638A
2.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik26.06637A
3.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.26.15631A
4.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin26.44610A
5.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy26.53604A
6.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce26.62598A
7.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.27.07568R
8.JANICZUK Patryk15Lider Chełm27.26557
9.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin27.33552
10.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów27.87521
11.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce28.21502
12.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik28.48488
13.LECH Filip16Avia Świdnik28.59482
14.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa28.64480
15.BALTAZA Edward18Polna Warszawa28.78473
16.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin29.02461
17.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik29.43442
18.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.29.80426
19.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin30.95380
20.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik32.14339
21.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin32.52328
SKIBA Tomasz17Płetwal Mława32.52328
23.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk32.69323
24.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin32.70322
25.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk33.28306
26.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy37.66211

OPEN

1.CZERNIAK Konrad28AZS UMCS Lublin25.35692A
2.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice25.47682A
3.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice26.02640A
4.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin26.05638A
5.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik26.06637A
6.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.26.15631A
7.MAJCHRZAK Kacper25Warta Poznań26.25623A
8.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin26.44610A
9.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy26.53604A
10.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce26.62598A
11.WĄSIK Jakub23AZS AWF Biała Podl.26.64596R
12.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.27.07568R
13.SZYMULA Kamil21Avia Świdnik27.13565
14.JANICZUK Patryk15Lider Chełm27.26557
15.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin27.33552
16.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa27.58537
17.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów27.87521
18.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.27.96516
19.CZERNIAK Konrad SL19Skarpa Lublin28.09509
20.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce28.21502
21.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik28.48488
22.LECH Filip16Avia Świdnik28.59482
23.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa28.64480
24.BALTAZA Edward18Polna Warszawa28.78473
BISZKONT Damian21Avia Świdnik28.78473
26.SUSZEK Piotr16Skarpa Lublin29.02461
27.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa29.28449
28.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw29.34446
29.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik29.43442
30.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.29.80426
31.URBAN Jakub14Orlik Lublin30.18410
32.MRÓZ Adam14Orlik Lublin30.23408
33.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina30.42400
34.BUKOWSKI Oskar16Skarpa Lublin30.95380
35.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin31.44363
36.ERTEL David14Aquacity Poprad31.82350
37.SZULIERZ Michał16Avia Świdnik32.14339
38.POGODA Filip14Olimpijczyk 23 Lublin32.33333
39.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce32.42331
40.DERUŚ Mateusz15Olimpia Lublin32.52328
SKIBA Tomasz17Płetwal Mława32.52328
42.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk32.69323
43.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin32.70322
44.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik32.71322
45.DACKA Dawid13Swim10 Puławy32.94315
46.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk33.28306
47.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina33.50300
48.GLINKA Patryk13Olimpijczyk 23 Lublin33.53299
49.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.33.63296
50.BANASIK Samuel13IKS Konstancin34.88265
51.LEWTAK Szymon13Olimpia Lublin35.40254
52.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.35.96242
53.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy36.01241
54.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa36.77226
55.MUZYKA Igor12Swim10 Puławy36.83225
56.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad37.12220
57.PIĘTAK Maksym16Trójka Puławy37.66211
58.RYMARZ Jakub12Orka Zamość38.18202
59.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik38.37199
60.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina39.77179
61.DUBIEL Filip11Orka Zamość41.38159
62.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.42.34148
63.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina42.50147
64.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin42.82143
65.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość43.36138
66.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce43.57136
67.KRAS Bruno13IKS Konstancin44.27130
68.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława44.94124
69.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin55.0267
DYSKW.STACHARSKI Dominik14Lublinianka
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.SUSZEK Wojciech25AZS AWF Biała Podl.
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 17
2017-02-11 - 16:38
Kobiet, 100m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:01.70SZYNAL Ludwika01003Szczecin2016-05-28

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 11 lat

1.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik1:26.1130743.6342.48
2.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin1:27.3829442.1145.27
3.CIURSKA Gabriela11UKS 51 Lublin1:27.4629343.0244.44
4.RYFKA Maja11Fala Kraśnik1:27.5729242.2045.37
5.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina1:32.8824545.5947.29
6.HAUZNER Natalia10Orka Zamość1:39.9319647.5752.36
7.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad1:43.3117847.8855.43
8.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy1:49.2015052.6156.59

12 - 13 lat

1.WARCHAŁOWSKA Paulina12Olimpia Lublin1:12.8650735.6537.21
2.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin1:13.3549734.8438.51
3.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość1:13.7249035.7138.01
4.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.1:14.1948036.1838.01
5.BERNAT Laura12Olimpia Lublin1:16.3244138.2638.06
6.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin1:16.4144037.0039.41
7.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin1:17.2942537.0640.23
8.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa1:20.6837339.5841.10
9.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina1:21.0236939.7041.32
10.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin1:21.3136539.8141.50
11.SIWKO Natalia13Olimpia Lublin1:22.2735240.7141.56
12.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy1:25.1631741.3043.86
13.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin1:26.8429941.5745.27
14.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława1:27.2829542.0845.20
15.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina1:29.0427845.9643.08
16.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin1:29.93269
17.PANASIUK Natalia12Orlik Lublin1:33.64239
18.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin1:37.1821347.4649.72
19.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad1:38.9120248.9249.99
20.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad1:39.32200
21.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość1:39.3620048.4050.96

14 - 15 lat

1.PIESKO Martyna14Lublinianka1:08.2361833.1035.13
2.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa1:11.5653535.2336.33
3.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy1:12.0752434.8637.21
4.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka1:13.4449536.2237.22
5.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:13.9648535.9538.01
6.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa1:15.5045636.5438.96
7.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława1:15.8644937.2038.66
8.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:17.7841738.2139.57
9.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin1:17.7941738.4639.33
10.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina1:19.5838938.7940.79
11.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:24.3032740.8643.44
12.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:24.8832140.5144.37
13.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława1:29.2227643.9145.31
14.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:30.5926444.6645.93
15.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin1:32.0925144.9147.18

14 - 17 lat

1.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława1:07.9862433.0334.95
2.PIESKO Martyna14Lublinianka1:08.2361833.1035.13
3.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin1:10.6355734.6635.97
4.NADOLSKA Julia17Lider Chełm1:11.5253634.1237.40
5.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa1:11.5653535.2336.33
6.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy1:12.0752434.8637.21
7.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka1:13.4449536.2237.22
8.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:13.9648535.9538.01
9.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.1:15.4145736.3839.03
10.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa1:15.5045636.5438.96
11.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik1:15.5345536.4639.07
12.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława1:15.8644937.2038.66
13.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:17.7841738.2139.57
14.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin1:17.7941738.4639.33
15.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina1:19.5838938.7940.79
16.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:24.3032740.8643.44
17.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.1:24.4832539.7044.78
18.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:24.8832140.5144.37
19.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk1:26.2330642.2244.01
20.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława1:29.2227643.9145.31
21.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:30.5926444.6645.93
22.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin1:32.0925144.9147.18

OPEN

1.SUCHECKA Katarzyna18Ostrobramska Warszawa1:06.5066732.9633.54
2.ADAMCZYK Julia SL18AZS UMCS Lublin1:07.6963233.2134.48
3.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława1:07.9862433.0334.95
4.PIESKO Martyna14Lublinianka1:08.2361833.1035.13
5.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.1:08.8860033.4635.42
6.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin1:10.6355734.6635.97
ROGOWSKA Paulina19Salos Cortile Kielce1:10.6355734.7335.90
8.NADOLSKA Julia17Lider Chełm1:11.5253634.1237.40
9.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa1:11.5653535.2336.33
10.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy1:12.0752434.8637.21
11.WARCHAŁOWSKA Paulina12Olimpia Lublin1:12.8650735.6537.21
12.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin1:13.3549734.8438.51
13.SAMUŁA Kornelia14Lublinianka1:13.4449536.2237.22
14.SZUPER Katarzyna13Orka Zamość1:13.7249035.7138.01
15.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin1:13.9648535.9538.01
16.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.1:14.1948036.1838.01
17.CELIŃSKA Zuzanna16Huragan Międzyrzec Podl.1:15.4145736.3839.03
18.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa1:15.5045636.5438.96
19.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik1:15.5345536.4639.07
20.POWĄZKA Anna15Płetwal Mława1:15.8644937.2038.66
21.BERNAT Laura12Olimpia Lublin1:16.3244138.2638.06
22.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin1:16.4144037.0039.41
23.SAWCZYK Malwina13Olimpijczyk 23 Lublin1:17.2942537.0640.23
24.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik1:17.7841738.2139.57
25.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin1:17.7941738.4639.33
26.SOLOVEI Anna14Rivne Ukraina1:19.5838938.7940.79
27.FILIPIAK Małgorzata13Polna Warszawa1:20.6837339.5841.10
28.SERVETNYK Solomiia13Rivne Ukraina1:21.0236939.7041.32
29.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin1:21.3136539.8141.50
30.SIWKO Natalia13Olimpia Lublin1:22.2735240.7141.56
31.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:24.3032740.8643.44
32.MANDZIUK Magdalena16Żak Biała Podl.1:24.4832539.7044.78
33.SZYNDLER Aleksandra15Swim10 Puławy1:24.8832140.5144.37
34.SUSZEK Zuzanna12Swim10 Puławy1:25.1631741.3043.86
35.WYSOCKA Amelia10Fala Kraśnik1:26.1130743.6342.48
36.WARCHOŁ Klaudia16Orlik Przeworsk1:26.2330642.2244.01
37.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin1:26.8429941.5745.27
38.RZĄP Sylwia13Płetwal Mława1:27.2829542.0845.20
39.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin1:27.3829442.1145.27
40.CIURSKA Gabriela11UKS 51 Lublin1:27.4629343.0244.44
41.RYFKA Maja11Fala Kraśnik1:27.5729242.2045.37
42.KORNIICHUK Oleksandra12Rivne Ukraina1:29.0427845.9643.08
43.BUTRYN Paulina14Płetwal Mława1:29.2227643.9145.31
44.CIEĆKO Patrycja12Olimpia Lublin1:29.93269
45.BAŃKOWSKA Patrycja14Orlik Przeworsk1:30.5926444.6645.93
46.PIEKARZ Katarzyna14Orlik Lublin1:32.0925144.9147.18
47.LAPCHYNSKA Anzhela11Rivne Ukraina1:32.8824545.5947.29
48.PANASIUK Natalia12Orlik Lublin1:33.64239
49.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin1:37.1821347.4649.72
50.NAHALKOVÁ Alexandra13Aquacity Poprad1:38.9120248.9249.99
51.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad1:39.32200
52.ŻELAZNY Łucja12Orka Zamość1:39.3620048.4050.96
53.HAUZNER Natalia10Orka Zamość1:39.9319647.5752.36
54.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad1:43.3117847.8855.43
55.MUSIATOWICZ Weronika10Trójka Puławy1:49.2015052.6156.59


<< TOP >>
Konkurencja 18
2017-02-11 - 16:52
Mężczyzn, 100m grzbietowy10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP55.63SIEMBIDA Mariusz01103Sewilla (GRE)1997-08-23

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 12 lat

1.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa1:19.2428138.6540.59
2.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik1:21.3026039.9141.39
3.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik1:22.2525140.1242.13
4.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik1:22.7124739.5543.16
5.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy1:28.4420242.6345.81
6.ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy1:28.8919943.1945.70
7.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin1:29.4619542.8746.59
8.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce1:29.8719343.5346.34
9.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki1:30.3019043.1847.12
10.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.1:30.3818946.1244.26
11.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina1:30.4018944.0146.39
12.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.1:30.4618944.0146.45
13.JANČEK Richard11Aquacity Poprad1:31.1218544.9246.20
14.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość1:33.4017144.6548.75
15.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin1:34.3016746.4647.84
16.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława1:37.7814948.2049.58
17.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin1:42.2813049.9452.34
18.PILSZYK Jakub11IKS Konstancin1:43.9012449.1354.77

13 - 14 lat

1.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa1:06.7147132.2934.42
2.URBAN Jakub14Orlik Lublin1:07.6845133.1634.52
3.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa1:10.3840134.3336.05
4.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina1:10.6939634.6336.06
5.ERTEL David14Aquacity Poprad1:12.3636934.9037.46
6.LAMLA Filip14Jedność 32 Przyszowice1:13.9634636.3037.66
7.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin1:16.4231336.5139.91
8.KASPERSKI Patryk14Fala Kraśnik1:17.2530338.0439.21
9.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin1:17.7329837.6640.07
10.DACKA Dawid13Swim10 Puławy1:17.7529838.5139.24
11.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina1:18.9228537.8141.11
12.GRABOWSKI Jakub13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.8527539.0940.76
13.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy1:21.0726239.6541.42
14.SKRZYPCZAK Mateusz13Lublinianka1:21.2126139.4241.79
15.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława1:21.3626039.3142.05
16.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin1:21.8625539.6842.18
17.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina1:24.0123641.3542.66
18.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad1:24.4123241.3943.02
19.KRAS Bruno13IKS Konstancin1:24.9322841.0743.86
20.JANČEK Martin13Aquacity Poprad1:34.39166
21.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki1:36.3715646.5149.86

15 - 16 lat

1.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik1:00.4963329.4431.05
2.RABAN Maciej15IKS Konstancin1:02.5557230.5232.03
3.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce1:04.4352332.5431.89
4.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:05.2050531.2133.99
5.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:06.9146732.8334.08
6.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik1:07.1546232.9134.24
7.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy1:08.9342733.3135.62
8.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina1:09.2642133.7335.53
9.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy1:09.5841534.1835.40
10.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość1:10.4040133.9336.47
11.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:14.2734236.4637.81
12.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk1:16.8930836.9539.94
13.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin1:17.9929538.3439.65

15 - 18 lat

1.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin59.9465030.2529.69
2.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik1:00.4963329.4431.05
3.RABAN Maciej15IKS Konstancin1:02.5557230.5232.03
4.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce1:03.0555930.9632.09
5.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.1:03.1255730.7932.33
6.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce1:04.4352332.5431.89
7.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17Orka Zamość1:04.6151930.9933.62
8.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:05.2050531.2133.99
9.GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin1:05.7849231.8633.92
10.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:06.9146732.8334.08
11.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik1:07.1546232.9134.24
12.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik1:08.4843633.5334.95
13.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy1:08.9342733.3135.62
14.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina1:09.2642133.7335.53
15.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy1:09.5841534.1835.40
16.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość1:10.4040133.9336.47
17.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:14.2734236.4637.81
18.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk1:16.8930836.9539.94
19.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin1:17.9929538.3439.65

OPEN

1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice55.8080627.2328.57
2.NIEDZIAŁEK Dominik SL19Skarpa Lublin58.7868928.7130.07
3.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin59.9465030.2529.69
4.CZERNIAK Konrad28AZS UMCS Lublin1:00.3863629.8430.54
5.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik1:00.4963329.4431.05
6.WĄSIK Jakub23AZS AWF Biała Podl.1:02.3057930.1932.11
7.RABAN Maciej15IKS Konstancin1:02.5557230.5232.03
8.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce1:03.0555930.9632.09
9.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.1:03.1255730.7932.33
10.BUJAK Piotr20Salos Cortile Kielce1:03.7754031.1832.59
11.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce1:04.4352332.5431.89
12.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17Orka Zamość1:04.6151930.9933.62
13.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce1:05.2050531.2133.99
14.GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin1:05.7849231.8633.92
15.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa1:06.7147132.2934.42
16.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce1:06.9146732.8334.08
17.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik1:07.1546232.9134.24
18.URBAN Jakub14Orlik Lublin1:07.6845133.1634.52
19.KOMOSA Mateusz22Avia Świdnik1:07.8444833.1834.66
20.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik1:08.4843633.5334.95
21.PASIERBIEWICZ Dominik16Wisła Puławy1:08.9342733.3135.62
22.STRETOVYCH Volodymyr15Rivne Ukraina1:09.2642133.7335.53
23.DZIUBA Gerard15Wisła Puławy1:09.5841534.1835.40
24.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa1:10.3840134.3336.05
25.CHYRCHAŁA Rafał15Orka Zamość1:10.4040133.9336.47
26.MYLNYCHENKO Oleksandr14Rivne Ukraina1:10.6939634.6336.06
27.ERTEL David14Aquacity Poprad1:12.3636934.9037.46
28.LAMLA Filip14Jedność 32 Przyszowice1:13.9634636.3037.66
29.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik1:14.2734236.4637.81
30.CHOŁŻYŃSKI Nikodem14Olimpijczyk 23 Lublin1:16.4231336.5139.91
31.CHOMICZEWSKI Michał15Orlik Przeworsk1:16.8930836.9539.94
32.KASPERSKI Patryk14Fala Kraśnik1:17.2530338.0439.21
33.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin1:17.7329837.6640.07
34.DACKA Dawid13Swim10 Puławy1:17.7529838.5139.24
35.ŁOBODA Jakub15Olimpia Lublin1:17.9929538.3439.65
36.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina1:18.9228537.8141.11
37.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa1:19.2428138.6540.59
38.GRABOWSKI Jakub13Olimpijczyk 23 Lublin1:19.8527539.0940.76
39.SOBICH Mikołaj13Wisła Puławy1:21.0726239.6541.42
40.SKRZYPCZAK Mateusz13Lublinianka1:21.2126139.4241.79
41.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik1:21.3026039.9141.39
42.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława1:21.3626039.3142.05
43.PELICA Tomasz14Olimpia Lublin1:21.8625539.6842.18
44.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik1:22.2525140.1242.13
45.PASZKOWSKI Błażej11Fala Kraśnik1:22.7124739.5543.16
46.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina1:24.0123641.3542.66
47.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad1:24.4123241.3943.02
48.KRAS Bruno13IKS Konstancin1:24.9322841.0743.86
49.TARKOWSKI Stanisław12Wisła Puławy1:28.4420242.6345.81
50.ŁUCJANEK Szymon12Wisła Puławy1:28.8919943.1945.70
51.PIETROŃ Przemysław10Olimpijczyk 23 Lublin1:29.4619542.8746.59
52.NIECZYPORUK Maciej11Ósemka Siedlce1:29.8719343.5346.34
53.SIBILSKI Kacper12Aqua Ryki1:30.3019043.1847.12
54.KARAŚ Oskar12KSZO Ostrowiec Św.1:30.3818946.1244.26
55.KORNIICHUK Maksym11Rivne Ukraina1:30.4018944.0146.39
56.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.1:30.4618944.0146.45
57.JANČEK Richard11Aquacity Poprad1:31.1218544.9246.20
58.ABRASZEK Piotr11Orka Zamość1:33.4017144.6548.75
59.SIENKIEWICZ Ignacy12IKS Konstancin1:34.3016746.4647.84
60.JANČEK Martin13Aquacity Poprad1:34.39166
61.NURZYŃSKI Oskar14Aqua Ryki1:36.3715646.5149.86
62.PRÓSIŃSKI Jakub12Płetwal Mława1:37.7814948.2049.58
63.KULCZYCKI Paweł11Olimpijczyk 23 Lublin1:42.2813049.9452.34
64.PILSZYK Jakub11IKS Konstancin1:43.9012449.1354.77


<< TOP >>
Konkurencja 19
2017-02-11 - 17:12
Kobiet, 200m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP2:18.30SIEŃCZYK Jowita00903Poznan2013-07-13

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 11 lat

1.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin3:08.0030142.4846.8156.7042.01
2.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy3:17.3526043.9651.5558.6343.21
3.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin3:18.5525643.8255.2457.7841.71

12 - 13 lat

1.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.7753035.3240.0744.9835.40
2.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin2:39.8149133.4743.6045.4737.27
3.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin2:40.3848634.9441.6447.3836.42
4.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin2:42.6546635.9043.3146.4736.97
5.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin2:45.3544334.6342.9051.0436.78
6.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.2:47.3942736.9042.0551.5436.90
7.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin2:55.6637038.8248.1948.6140.04
8.ĆWIKŁA Katarzyna13Lublinianka2:57.9135641.6446.5449.5940.14
9.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina2:58.1935438.5048.2748.9642.46
10.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin2:59.1334941.0845.8351.3540.87
11.PECYNA Martyna13IKS Konstancin3:02.7132838.8247.8653.0343.00
12.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin3:09.1229640.2950.2757.2141.35
13.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina3:10.5928943.9450.3552.3943.91
14.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad3:33.0720750.8453.951:01.0447.24

14 - 15 lat

1.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:32.0157134.1638.9445.0233.89
2.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:33.2055733.6938.9045.4235.19
3.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa2:35.2053632.7541.1447.3134.00
4.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy2:40.1348833.9641.1048.2436.83
5.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:41.2847836.0841.1948.1335.88
6.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:46.4743435.0243.4450.7437.27
7.JUREK Michalina14Polna Warszawa2:47.4642735.2944.8850.6636.63
8.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina2:49.9940834.1444.7653.5137.58
9.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce2:52.4239137.0946.6547.8540.83
10.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:52.8438837.7945.6450.7638.65
11.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:07.5130440.9349.9252.8743.79
12.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad3:09.7229339.7351.3553.0745.57
13.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad3:12.3728141.7853.0056.2241.37

14 - 17 lat

1.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin2:24.5266431.1437.2342.0034.15
2.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa2:27.6962231.5837.4144.2434.46
3.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin2:29.9959431.6439.8343.5334.99
4.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:32.0157134.1638.9445.0233.89
5.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:33.2055733.6938.9045.4235.19
6.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa2:35.2053632.7541.1447.3134.00
7.WÓJTOWICZ Julia SL17Skarpa Lublin2:38.2950534.8340.5247.2735.67
8.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy2:40.1348833.9641.1048.2436.83
9.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik2:40.1548833.9243.2146.3136.71
10.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin2:40.4548533.9845.0445.7135.72
11.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:41.2847836.0841.1948.1335.88
12.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:46.4743435.0243.4450.7437.27
13.JUREK Michalina14Polna Warszawa2:47.4642735.2944.8850.6636.63
14.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina2:49.9940834.1444.7653.5137.58
15.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik2:51.0340038.2641.7252.7638.29
16.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce2:52.4239137.0946.6547.8540.83
17.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:52.8438837.7945.6450.7638.65
18.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:07.5130440.9349.9252.8743.79
19.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad3:09.7229339.7351.3553.0745.57
20.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad3:12.3728141.7853.0056.2241.37

OPEN

1.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin2:24.5266431.1437.2342.0034.15
2.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa2:27.6962231.5837.4144.2434.46
3.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin2:28.5261231.6140.9041.3934.62
4.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin2:29.9959431.6439.8343.5334.99
5.DYRDA Karolina20AZS UMCS Lublin2:31.8057330.7339.8145.3535.91
6.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa2:32.0157134.1638.9445.0233.89
7.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin2:33.2055733.6938.9045.4235.19
8.ROGOWSKA Paulina19Salos Cortile Kielce2:33.2555733.6540.8345.8332.94
9.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa2:35.2053632.7541.1447.3134.00
10.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin2:35.7753035.3240.0744.9835.40
11.WÓJTOWICZ Julia SL17Skarpa Lublin2:38.2950534.8340.5247.2735.67
12.JANUSZKO Patrycja13IKS Konstancin2:39.8149133.4743.6045.4737.27
13.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy2:40.1348833.9641.1048.2436.83
14.MIKOŁAJEK Aleksandra17Avia Świdnik2:40.1548833.9243.2146.3136.71
15.AMILKIEWICZ Aleksandra12Olimpia Lublin2:40.3848634.9441.6447.3836.42
16.ABRAMOWICZ Julia17IKS Konstancin2:40.4548533.9845.0445.7135.72
17.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik2:41.2847836.0841.1948.1335.88
18.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin2:42.6546635.9043.3146.4736.97
19.BORZĘCKA Julia13Olimpijczyk 23 Lublin2:45.3544334.6342.9051.0436.78
20.JASKUŁOWSKA Zofia14IKS Konstancin2:46.4743435.0243.4450.7437.27
21.KARWOWSKA Wiktoria13Huragan Międzyrzec Podl.2:47.3942736.9042.0551.5436.90
22.JUREK Michalina14Polna Warszawa2:47.4642735.2944.8850.6636.63
23.DERKACH Yelyzaveta14Rivne Ukraina2:49.9940834.1444.7653.5137.58
24.KAPROŃ Aleksandra16Fala Kraśnik2:51.0340038.2641.7252.7638.29
25.BORKOWSKA Anna15Salos Cortile Kielce2:52.4239137.0946.6547.8540.83
26.SHYLOVETS Daryna14Rivne Ukraina2:52.8438837.7945.6450.7638.65
27.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin2:55.6637038.8248.1948.6140.04
28.ĆWIKŁA Katarzyna13Lublinianka2:57.9135641.6446.5449.5940.14
29.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina2:58.1935438.5048.2748.9642.46
30.KOWALSKA Zuzanna12Olimpijczyk 23 Lublin2:59.1334941.0845.8351.3540.87
31.PECYNA Martyna13IKS Konstancin3:02.7132838.8247.8653.0343.00
32.LYSENKO Anastasiia14Rivne Ukraina3:07.5130440.9349.9252.8743.79
33.ŁUSZCZEW Weronika11Olimpijczyk 23 Lublin3:08.0030142.4846.8156.7042.01
34.RADKOWIAK Agata13Olimpijczyk 23 Lublin3:09.1229640.2950.2757.2141.35
35.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad3:09.7229339.7351.3553.0745.57
36.DVORAK Veronika12Rivne Ukraina3:10.5928943.9450.3552.3943.91
37.KOPÁČOVÁ Natália15Aquacity Poprad3:12.3728141.7853.0056.2241.37
38.GAWEŁKO Zuzanna11Trójka Puławy3:17.3526043.9651.5558.6343.21
39.KOŚCIOŁEK Otylia11Olimpijczyk 23 Lublin3:18.5525643.8255.2457.7841.71
40.JACÁKOVÁ Stanislava12Aquacity Poprad3:33.0720750.8453.951:01.0447.24


<< TOP >>
Konkurencja 20
2017-02-11 - 17:37
Mężczyzn, 200m zmienny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP2:02.09ŚWITKOWSKI Jan01003Olsztyn2013-06-15

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
10 - 12 lat

1.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.2:47.9631236.1443.0750.6438.11
2.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa2:55.4227441.9143.7350.9638.82
3.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa2:57.0726637.7043.8456.4739.06
4.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik3:01.5024740.7444.3856.8439.54
5.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik3:01.7624640.8345.3758.4737.09
6.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy3:08.4122143.1248.5155.9140.87
7.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.3:17.1319348.7448.9755.3144.11
8.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość3:28.0016445.2053.101:01.4948.21
9.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina3:28.1016445.4350.791:05.9145.97
10.JANČEK Richard11Aquacity Poprad3:28.86162

13 - 14 lat

1.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.2:23.8049828.4238.5245.6831.18
2.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw2:24.5149031.0738.8141.5033.13
3.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa2:28.8644931.1237.4748.0932.18
4.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka2:30.5943332.2538.2345.6734.44
5.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy2:35.7239234.2441.7245.7534.01
6.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik2:35.9839032.7340.9846.4735.80
7.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad2:39.5936433.2443.5044.7038.15
8.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa2:39.8936235.4240.0349.2235.22
9.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce2:48.0831233.0742.2452.2440.53
10.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin2:48.5930936.7643.2749.9138.65
11.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina2:48.9330736.0045.9047.8239.21
12.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina2:50.7929737.2244.7052.5436.33
13.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina2:59.9125439.5148.5250.6841.20
14.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława3:04.8423445.5648.3750.1140.80

15 - 16 lat

1.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin2:15.4159628.7135.2040.7630.74
2.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:19.5954428.5135.9542.4732.66
3.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:20.0053928.4737.4140.4233.70
4.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce2:20.5453329.0637.2442.2432.00
5.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa2:23.1950429.3437.1943.7032.96
6.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:24.3549230.6137.9542.5033.29
7.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:25.9147631.6537.7742.2434.25
8.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce2:26.4147231.0138.8044.7531.85
9.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik2:26.7046929.8838.7245.4532.65
10.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:26.8646732.0837.0044.0633.72
11.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy2:27.2946330.5039.7744.5032.52
12.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:27.4046230.5238.3846.5431.96
13.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:29.7144131.9939.7544.8233.15
14.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:36.8938333.5642.9744.1236.24
15.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:44.7033134.8743.3848.6537.80
DYSKW.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce
O5 - Podciąganie się na linie torowej

15 - 18 lat

1.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce2:07.7671028.3032.8537.7528.86
2.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin2:13.8261828.0535.1040.0330.64
3.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin2:15.4159628.7135.2040.7630.74
4.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin2:17.5056928.5035.3841.5132.11
5.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:18.9055229.0737.2241.1131.50
6.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:19.5954428.5135.9542.4732.66
7.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:20.0053928.4737.4140.4233.70
8.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce2:20.5453329.0637.2442.2432.00
9.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa2:23.1950429.3437.1943.7032.96
10.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów2:23.8549730.3138.0143.2032.33
11.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:24.3549230.6137.9542.5033.29
12.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:25.9147631.6537.7742.2434.25
13.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce2:26.4147231.0138.8044.7531.85
14.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik2:26.7046929.8838.7245.4532.65
15.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:26.8646732.0837.0044.0633.72
16.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy2:27.2946330.5039.7744.5032.52
17.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:27.4046230.5238.3846.5431.96
18.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:29.7144131.9939.7544.8233.15
19.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik2:33.7440732.2739.7547.4334.29
20.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.2:33.9040630.0438.7946.2938.78
21.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:36.8938333.5642.9744.1236.24
22.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:44.7033134.8743.3848.6537.80
DYSKW.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce
O5 - Podciąganie się na linie torowej

OPEN

1.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce2:07.7671028.3032.8537.7528.86
2.MAJCHRZAK Kacper25Warta Poznań2:07.8170926.9335.3637.8627.66
3.BORKOWSKI Kacper SL17AZS UMCS Lublin2:13.8261828.0535.1040.0330.64
4.SOBEK Nikodem15Olimpijczyk 23 Lublin2:15.4159628.7135.2040.7630.74
5.KADROW Konrad20AZS UMCS Lublin2:17.2657228.4537.6037.7833.43
6.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin2:17.5056928.5035.3841.5132.11
7.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin2:18.9055229.0737.2241.1131.50
8.RABAN Maciej15IKS Konstancin2:19.5954428.5135.9542.4732.66
9.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.2:20.0053928.4737.4140.4233.70
10.BARUSIŃSKI Kordian16Salos Cortile Kielce2:20.5453329.0637.2442.2432.00
11.LIS Patryk19Avia Świdnik2:20.9352929.2336.6741.9433.09
12.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa2:23.1950429.3437.1943.7032.96
13.JAKIMIAK Jakub14Huragan Międzyrzec Podl.2:23.8049828.4238.5245.6831.18
14.PACŁAWSKI Jakub SL17Siódemka Rzeszów2:23.8549730.3138.0143.2032.33
15.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa2:24.3549230.6137.9542.5033.29
16.ZACHARZYŃSKI Norbert14Wodnik Krasnystaw2:24.5149031.0738.8141.5033.13
17.KOMOSA Mateusz22Avia Świdnik2:25.1848430.8237.2042.9834.18
18.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy2:25.9147631.6537.7742.2434.25
19.NIESTUJ Piotr15Salos Cortile Kielce2:26.4147231.0138.8044.7531.85
20.BORSUK Łukasz16Fala Kraśnik2:26.7046929.8838.7245.4532.65
21.BOROWSKI Adam16Salos Cortile Kielce2:26.8646732.0837.0044.0633.72
22.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy2:27.2946330.5039.7744.5032.52
23.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa2:27.4046230.5238.3846.5431.96
24.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa2:28.8644931.1237.4748.0932.18
25.DADOS Aleksander16Wisła Puławy2:29.7144131.9939.7544.8233.15
26.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka2:30.5943332.2538.2345.6734.44
27.MASIAK Mateusz17Fala Kraśnik2:33.7440732.2739.7547.4334.29
28.KLEJ Jakub17AZS AWF Biała Podl.2:33.9040630.0438.7946.2938.78
29.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy2:35.7239234.2441.7245.7534.01
30.SWINTOZELSKI Maksymilian14Fala Kraśnik2:35.9839032.7340.9846.4735.80
31.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce2:36.8938333.5642.9744.1236.24
32.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad2:39.5936433.2443.5044.7038.15
33.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa2:39.8936235.4240.0349.2235.22
34.GONDEK Paweł16Orlik Przeworsk2:44.7033134.8743.3848.6537.80
35.RADKIEWICZ Kajetan12KSZO Ostrowiec Św.2:47.9631236.1443.0750.6438.11
36.KUMOR Sebastian14Salos Cortile Kielce2:48.0831233.0742.2452.2440.53
37.ZUZANIUK Igor13Olimpia Lublin2:48.5930936.7643.2749.9138.65
38.KUSHNIR Oleksandr14Rivne Ukraina2:48.9330736.0045.9047.8239.21
39.MOSIIUK Yevhenii13Rivne Ukraina2:50.7929737.2244.7052.5436.33
40.FRONCZAK Antoni11Jagiellonka Warszawa2:55.4227441.9143.7350.9638.82
41.MIŁKOWSKI Mikołaj10Polna Warszawa2:57.0726637.7043.8456.4739.06
42.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina2:59.9125439.5148.5250.6841.20
43.SIEKACZYŃSKI Wojciech10Fala Kraśnik3:01.5024740.7444.3856.8439.54
44.BUCOŃ Paweł10Fala Kraśnik3:01.7624640.8345.3758.4737.09
45.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława3:04.8423445.5648.3750.1140.80
46.BIELAWSKI Tymoteusz11Trójka Puławy3:08.4122143.1248.5155.9140.87
47.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.3:17.1319348.7448.9755.3144.11
48.ABRASZEK Mateusz11Orka Zamość3:28.0016445.2053.101:01.4948.21
49.BONDARCHUK Yevhenii11Rivne Ukraina3:28.1016445.4350.791:05.9145.97
50.JANČEK Richard11Aquacity Poprad3:28.86162
DYSKW.BOROWSKI Jakub15Salos Cortile Kielce
O5 - Podciąganie się na linie torowej


<< TOP >>
Konkurencja 21
2017-02-11 - 18:04
Kobiet, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:11.42SAMUŁA WiktoriaOlsztyn2016-05-01

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 11 lat

1.WILK Anna11Fala Kraśnik1:34.9031143.6951.21
2.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy1:36.3829746.0350.35
3.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik1:40.7326048.0252.71
4.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin1:42.8224548.1554.67
5.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość1:49.7420151.9057.84
6.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin1:55.3517354.101:01.25
7.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad2:00.9415056.601:04.34

12 - 13 lat

1.BEDNARZ Julia13Orka Zamość1:22.7247038.9543.77
2.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin1:23.5645639.3244.24
3.MALEC Klaudia13Orka Zamość1:23.5745639.7043.87
4.PECIO Anna12Wisła Puławy1:24.3644340.1544.21
5.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina1:29.1237642.5946.53
6.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin1:29.7636841.6548.11
7.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin1:36.0330045.3750.66
8.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki1:39.6726946.2253.45
9.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina1:41.1325747.1154.02
10.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.1:41.6325348.5653.07
11.PANASIUK Natalia12Orlik Lublin1:43.7623848.6055.16
12.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki1:44.6523246.8557.80
13.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin1:50.9119552.2458.67

14 - 15 lat

1.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin1:14.7463835.4639.28
2.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw1:17.4057436.6740.73
3.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin1:18.3755336.8741.50
4.OLECH Cecylia14Polna Warszawa1:22.6847138.7943.89
5.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:23.7845339.7344.05
6.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk1:28.3238640.7747.55
7.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad1:30.3036142.6147.69
8.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy1:32.5433643.3749.17
9.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina1:34.6831344.0550.63
10.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad1:37.9928345.9652.03
11.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki1:38.4127945.2653.15
12.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:39.3327147.4251.91

14 - 17 lat

1.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin1:14.7463835.4639.28
2.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów1:15.2462535.1040.14
3.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw1:17.4057436.6740.73
4.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin1:18.3755336.8741.50
5.OLECH Cecylia14Polna Warszawa1:22.6847138.7943.89
6.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce1:23.2946139.5643.73
7.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:23.7845339.7344.05
8.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk1:28.3238640.7747.55
9.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad1:30.3036142.6147.69
10.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy1:32.5433643.3749.17
11.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina1:34.6831344.0550.63
12.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad1:37.9928345.9652.03
13.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki1:38.4127945.2653.15
14.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:39.3327147.4251.91

OPEN

1.SAMUŁA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin1:12.4770033.7838.69
2.PASTUSZUK Paulina14Olimpia Lublin1:14.7463835.4639.28
3.SZOPA Marta SL17CSTiR Strzyżów1:15.2462535.1040.14
4.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin1:17.0958135.6241.47
5.TERLECKA Anna15Wodnik Krasnystaw1:17.4057436.6740.73
6.ZIENTARSKA Karolina15IKS Konstancin1:18.3755336.8741.50
7.WIECZOREK Magdalena19Fala Kraśnik1:21.5049238.3543.15
8.OLECH Cecylia14Polna Warszawa1:22.6847138.7943.89
9.BEDNARZ Julia13Orka Zamość1:22.7247038.9543.77
10.BUDA Aleksandra16Salos Cortile Kielce1:23.2946139.5643.73
11.ŚWIETLIK Julia13IKS Konstancin1:23.5645639.3244.24
12.MALEC Klaudia13Orka Zamość1:23.5745639.7043.87
13.DOBROCZEK Natalia14IKS Konstancin1:23.7845339.7344.05
14.PECIO Anna12Wisła Puławy1:24.3644340.1544.21
15.OLEJARKA Anna15Orlik Przeworsk1:28.3238640.7747.55
16.SAVIUK Olesia13Rivne Ukraina1:29.1237642.5946.53
17.DWOJAK Natalia13Olimpia Lublin1:29.7636841.6548.11
18.BREJČÁKOVÁ Laura15Aquacity Poprad1:30.3036142.6147.69
19.BROŃSKA Julia15Wisła Puławy1:32.5433643.3749.17
20.SUSHYNSKA Anastasiia14Rivne Ukraina1:34.6831344.0550.63
21.WILK Anna11Fala Kraśnik1:34.9031143.6951.21
22.WIŚNIEWSKA Aleksandra13Olimpia Lublin1:36.0330045.3750.66
23.KRÓL Gabriela11Wisła Puławy1:36.3829746.0350.35
24.KUCEKOVÁ Regína15Aquacity Poprad1:37.9928345.9652.03
25.MARCINIAK Zuzanna15Aqua Ryki1:38.4127945.2653.15
26.MUDRÁKOVÁ Natália15Aquacity Poprad1:39.3327147.4251.91
27.PIWOŃSKA Amelia12Aqua Ryki1:39.6726946.2253.45
28.MACHULAK Milena11Fala Kraśnik1:40.7326048.0252.71
29.ALEKSIEIEVA Anastasiia13Rivne Ukraina1:41.1325747.1154.02
30.KRAWCZAK Gabriela13Pionier Biała Podl.1:41.6325348.5653.07
31.MRÓZ Wioletta11Olimpijczyk 23 Lublin1:42.8224548.1554.67
32.PANASIUK Natalia12Orlik Lublin1:43.7623848.6055.16
33.SZYMAŃSKA Nikola13Aqua Ryki1:44.6523246.8557.80
34.GWOZDA Zuzanna11Orka Zamość1:49.7420151.9057.84
35.BROŻYNA Alicja13IKS Konstancin1:50.9119552.2458.67
36.KUSAK Pola11Olimpijczyk 23 Lublin1:55.3517354.101:01.25
37.KUBÁŇOVÁ Andrea11Aquacity Poprad2:00.9415056.601:04.34


<< TOP >>
Konkurencja 22
2017-02-11 - 18:18
Mężczyzn, 100m klasyczny10 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP1:04.20DUSZYNSKI Tomasz01103Ostrowiec Sw.2009-05-24

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
10 - 12 lat

1.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa1:28.1928341.6146.58
2.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.1:33.1224044.3648.76
3.LUPA Olaf11Orka Zamość1:39.6619647.1652.50
4.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.1:41.9118350.8851.03
5.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina1:42.6017948.3654.24
6.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.1:43.5317550.1053.43
7.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina1:44.3417149.2455.10
8.PRANAGAL Stanisław11Olimpijczyk 23 Lublin1:44.4717048.7655.71
9.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.1:47.8015552.2955.51

13 - 14 lat

1.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin1:12.2651434.0838.18
2.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin1:12.8350234.3938.44
3.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad1:16.0944135.8640.23
4.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa1:18.4340237.7440.69
5.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina1:19.9038037.5142.39
6.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy1:24.0432740.9443.10
7.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość1:24.9531640.2544.70
8.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.1:28.2228241.8946.33
9.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad1:28.2828240.3147.97
10.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława1:29.1827342.5546.63
11.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina1:31.2525543.4147.84
12.CZERNIAK Jarosław14UKS 51 Lublin1:32.8124343.4349.38
13.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.1:33.6023643.8249.78
14.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława1:34.0923343.8750.22
15.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad1:35.0322645.3949.64
16.BANASIK Samuel13IKS Konstancin1:35.1722543.9351.24
17.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy1:35.2822445.4749.81
18.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik1:37.6320846.1151.52
19.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa1:37.6420847.0650.58
20.JANČEK Martin13Aquacity Poprad1:40.1819345.5954.59

15 - 16 lat

1.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:09.1458733.2935.85
2.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk1:09.1958632.6936.50
3.CZUBA Marcin16Wisła Puławy1:10.6055232.7337.87
4.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw1:11.2053833.1438.06
5.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława1:12.9949934.0138.98
6.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik1:13.4848934.5838.90
7.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa1:14.1947534.0440.15
8.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy1:14.9046234.4640.44
9.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm1:16.3043735.3640.94
10.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka1:20.8836737.5543.33
11.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce1:23.5433340.1343.41
12.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin1:24.9831639.8445.14

15 - 18 lat

1.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin1:08.4560531.5636.89
2.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:09.1458733.2935.85
3.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk1:09.1958632.6936.50
4.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce1:09.2658433.0836.18
5.CZUBA Marcin16Wisła Puławy1:10.6055232.7337.87
6.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw1:11.2053833.1438.06
7.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin1:12.5350932.6839.85
8.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława1:12.9949934.0138.98
9.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik1:13.4848934.5838.90
10.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa1:14.1947534.0440.15
11.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy1:14.9046234.4640.44
12.BALTAZA Edward18Polna Warszawa1:15.8644534.7541.11
13.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm1:16.3043735.3640.94
14.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka1:20.8836737.5543.33
15.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik1:22.9734037.9245.05
16.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce1:23.5433340.1343.41
17.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin1:24.9831639.8445.14

OPEN

1.STOLARSKI Marcin21Warta Poznań1:02.5079530.1732.33
2.KADROW Konrad20AZS UMCS Lublin1:05.6168730.9734.64
3.PACZYŃSKI Oliwier20AZS UMCS Lublin1:07.1664131.3235.84
4.RUTKOWSKI Krzysztof21AZS UMCS Lublin1:07.8362231.2236.61
5.RYBARCZYK Adam17IKS Konstancin1:08.4560531.5636.89
6.CELIŃSKI Jakub15Huragan Międzyrzec Podl.1:09.1458733.2935.85
7.ZIĘBA Krzysztof16Orlik Przeworsk1:09.1958632.6936.50
8.BUJAK Dominik18Salos Cortile Kielce1:09.2658433.0836.18
9.CZUBA Marcin16Wisła Puławy1:10.6055232.7337.87
10.KORZENIOWSKI Paweł16Wodnik Krasnystaw1:11.2053833.1438.06
11.REMBOWSKI Jan14IKS Konstancin1:12.2651434.0838.18
12.KOSMALA Szymon17Orlik Lublin1:12.5350932.6839.85
13.GRABEK Oskar14Olimpijczyk 23 Lublin1:12.8350234.3938.44
14.SZCZEPAŃSKI Jakub15Płetwal Mława1:12.9949934.0138.98
15.PIEKARUŚ Dawid15Avia Świdnik1:13.4848934.5838.90
16.KUZMICZ Dawid16Polna Warszawa1:14.1947534.0440.15
17.FIERZBIK Oskar15Swim10 Puławy1:14.9046234.4640.44
18.BALTAZA Edward18Polna Warszawa1:15.8644534.7541.11
19.KOREŇ Marek14Aquacity Poprad1:16.0944135.8640.23
20.PÓŁTORAK Patryk15Lider Chełm1:16.3043735.3640.94
21.SKRZYPEK Piotr14Polna Warszawa1:18.4340237.7440.69
22.RUSIN Danylo14Rivne Ukraina1:19.9038037.5142.39
23.GĄSIOR Grzegorz15Lublinianka1:20.8836737.5543.33
24.KRAWIEC Maciej18Fala Kraśnik1:22.9734037.9245.05
25.HAJDUK Robert16Salos Cortile Kielce1:23.5433340.1343.41
26.KOZIEŃSKI Oliwier13Wisła Puławy1:24.0432740.9443.10
27.ŁAGOŹNY Filip13Orka Zamość1:24.9531640.2544.70
28.WIELKOPOLAN Feliks15IKS Konstancin1:24.9831639.8445.14
29.MIŁKOWSKI Wiktor12Polna Warszawa1:28.1928341.6146.58
30.TOCZEK Piotr14Pionier Biała Podl.1:28.2228241.8946.33
31.MOLITORIS Daniel14Aquacity Poprad1:28.2828240.3147.97
32.KALISZEWSKI Adrian13Płetwal Mława1:29.1827342.5546.63
33.BIRIUK Maksym14Rivne Ukraina1:31.2525543.4147.84
34.CZERNIAK Jarosław14UKS 51 Lublin1:32.8124343.4349.38
35.MICHTA Bartosz12KSZO Ostrowiec Św.1:33.1224044.3648.76
36.BAHONKO Bartosz13Pionier Biała Podl.1:33.6023643.8249.78
37.CZUPRYN Jakub13Płetwal Mława1:34.0923343.8750.22
38.BREJČÁK Pavol14Aquacity Poprad1:35.0322645.3949.64
39.BANASIK Samuel13IKS Konstancin1:35.1722543.9351.24
40.PASTUSZAK Bartosz13Swim10 Puławy1:35.2822445.4749.81
41.WIETRZYK Aleksander13Fala Kraśnik1:37.6320846.1151.52
42.BALTAZA Aleks13Polna Warszawa1:37.6420847.0650.58
43.LUPA Olaf11Orka Zamość1:39.6619647.1652.50
44.JANČEK Martin13Aquacity Poprad1:40.1819345.5954.59
45.MAZUR Bartosz11Pionier Biała Podl.1:41.9118350.8851.03
46.KONONCHUK Artem11Rivne Ukraina1:42.6017948.3654.24
47.SOJDA Eryk12KSZO Ostrowiec Św.1:43.5317550.1053.43
48.AVDYMYRETS Matvii11Rivne Ukraina1:44.3417149.2455.10
49.PRANAGAL Stanisław11Olimpijczyk 23 Lublin1:44.4717048.7655.71
50.KESLER Michał12KSZO Ostrowiec Św.1:47.8015552.2955.51


<< TOP >>
Konkurencja 1
2017-02-11 - 18:36
Kobiet, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord LOZP25.98BARZYCKA PaulinaGorzów Wlkp2003-05-23

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał
1.DOWGIERT Anna27Warta Poznań25.85773
2.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin27.07673
3.DYRDA Karolina20AZS UMCS Lublin27.63633
4.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.27.65632
5.OSINIAK Ewa SL17AZS UMCS Lublin27.94612
6.ROGOWSKA Paulina19Salos Cortile Kielce28.03606
7.COCHÓR Izabela16Ostrobramska Warszawa28.31588
8.PROCHOWNIK Olimpia SL18AZS UMCS Lublin28.36585
9.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin28.40583
10.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Orlik Lublin28.60571


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-02-11 - 18:41
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Rekord LOZP21.72CZERNIAK Konrad00603Rome (ITA)2009-07-31

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał
1.CZERNIAK Konrad28AZS UMCS Lublin23.08743
2.SUSZEK Wojciech25AZS AWF Biała Podl.24.08654
3.PUK Dariusz22AZS AWF Katowice24.15649
4.KRZYKAŁA Emil16Avia Świdnik24.83597
5.ŁUKAWSKI Mikołaj18Salos Cortile Kielce24.85595
6.BRZOSTOWSKI Axel21AZS AWF Katowice24.86595
7.CHAREWICZ Hubert17AZS AWF Biała Podl.25.00585
8.SZYMULA Kamil21Avia Świdnik25.12576
9.RUTKOWSKI Krzysztof21AZS UMCS Lublin25.25567
10.MYSZKA Kacper17Swim10 Puławy25.34561


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-02-11 - 18:47
Kobiet, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord LOZP29.15SZYNAL Ludwika01003Szczecin2016-05-29

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał
1.SUCHECKA Katarzyna18Ostrobramska Warszawa30.67686
2.ŁYCZEK Andżelika17Płetwal Mława30.85674
3.CZARNECKA Wiktoria SL18AZS UMCS Lublin31.35643
4.SUCHOTA Magdalena20Huragan Międzyrzec Podl.31.77617
5.PIESKO Martyna14Lublinianka32.09599
6.NADOLSKA Julia17Lider Chełm32.48578
7.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy32.78562
8.BORKOWSKA Małgorzata15Olimpijczyk 23 Lublin32.82560
9.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin32.87557
10.SZUBZDA Zuzanna13Skarpa Lublin33.63520


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-02-11 - 18:52
Mężczyzn, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Rekord LOZP25.98SIEMBIDA Mariusz01103Ateny (GRE)1999-06-02

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał
1.POLEWKA Tomasz23AZS AWF Katowice25.25863
2.NIEDZIAŁEK Dominik SL19Skarpa Lublin28.01632
3.WĄSIK Jakub23AZS AWF Biała Podl.28.08627
4.BRYŁA Kamil SL18AZS UMCS Lublin28.14623
5.KOTWICA Bartosz16Avia Świdnik28.25616
6.MARCZUK Szymon SL18AZS UMCS Lublin28.74585
7.RABAN Maciej15IKS Konstancin29.51540
8.ŁUKASZCZYK Mateusz SL17Orka Zamość29.69530
9.GRABEK Filip SL18AZS UMCS Lublin30.02513
10.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik31.72435


<< TOP >>
Konkurencja 23
2017-02-11 - 18:58
Kobiet, 800m dowolny12 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP8:58.89ADAMCZYK JuliaOpole2016-07-21

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
12 - 13 lat

1.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin9:55.62547
100m:
200m:
1:09.28
2:23.61
1:09.28
1:14.33
300m:
400m:
3:38.37
4:54.26
1:14.76
1:15.89
500m:
600m:
6:10.00
7:26.57
1:15.74
1:16.57
700m:
800m:
8:42.36
9:55.62
1:15.79
1:13.26
2.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin10:24.62475
100m:
200m:
1:13.38
2:33.74
1:13.38
1:20.36
300m:
400m:
3:52.91
5:12.27
1:19.17
1:19.36
500m:
600m:
6:30.51
7:49.63
1:18.24
1:19.12
700m:
800m:
9:08.80
10:24.62
1:19.17
1:15.82
3.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin10:25.15473
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIOREK MŁODSZYCH DO 14 LAT I JUNIOREK STARSZYCH DO 17 LAT
100m:
200m:
1:12.72
2:31.66
1:12.72
1:18.94
300m:
400m:
3:51.78
5:11.60
1:20.12
1:19.82
500m:
600m:
6:31.17
7:50.24
1:19.57
1:19.07
700m:
800m:
9:09.35
10:25.15
1:19.11
1:15.80
4.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin10:56.62408
100m:
200m:
1:16.50
2:41.16
1:16.50
1:24.66
300m:
400m:
4:05.73
5:29.63
1:24.57
1:23.90
500m:
600m:
6:53.49
8:16.77
1:23.86
1:23.28
700m:
800m:
9:39.58
10:56.62
1:22.81
1:17.04
5.MALINOŚ Julia13Orka Zamość10:58.58405
100m:
200m:
1:12.68
2:34.59
1:12.68
1:21.91
300m:
400m:
3:58.79
5:23.49
1:24.20
1:24.70
500m:
600m:
6:47.96
8:12.25
1:24.47
1:24.29
700m:
800m:
9:36.87
10:58.58
1:24.62
1:21.71
6.CATI Lidia13Polna Warszawa11:04.86393
100m:
200m:
1:15.48
2:38.94
1:15.48
1:23.46
300m:
400m:
4:03.52
5:28.96
1:24.58
1:25.44
500m:
600m:
6:52.97
8:17.00
1:24.01
1:24.03
700m:
800m:
9:41.09
11:04.86
1:24.09
1:23.77
7.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin11:22.94363
100m:
200m:
1:17.96
2:43.32
1:17.96
1:25.36
300m:
400m:
4:09.71
5:36.89
1:26.39
1:27.18
500m:
600m:
7:05.87
8:33.42
1:28.98
1:27.55
700m:
800m:
9:59.49
11:22.94
1:26.07
1:23.45
8.PECYNA Martyna13IKS Konstancin12:04.15304
100m:
200m:
1:21.43
2:53.75
1:21.43
1:32.32
300m:
400m:
4:26.61
5:58.92
1:32.86
1:32.31
500m:
600m:
7:32.44
9:04.59
1:33.52
1:32.15
700m:
800m:
10:34.71
12:04.15
1:30.12
1:29.44

14 - 15 lat

1.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa9:21.53653
100m:
200m:
1:08.31
2:19.24
1:08.31
1:10.93
300m:
400m:
3:29.98
4:40.56
1:10.74
1:10.58
500m:
600m:
5:51.05
7:02.00
1:10.49
1:10.95
700m:
800m:
8:12.74
9:21.53
1:10.74
1:08.79
2.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin9:38.01599
100m:
200m:
1:08.92
2:22.45
1:08.92
1:13.53
300m:
400m:
3:35.73
4:48.99
1:13.28
1:13.26
500m:
600m:
6:01.51
7:14.39
1:12.52
1:12.88
700m:
800m:
8:27.25
9:38.01
1:12.86
1:10.76
3.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa9:42.80584
100m:
200m:
1:07.63
2:20.55
1:07.63
1:12.92
300m:
400m:
3:34.94
4:49.33
1:14.39
1:14.39
500m:
600m:
6:04.13
7:18.24
1:14.80
1:14.11
700m:
800m:
8:32.09
9:42.80
1:13.85
1:10.71
4.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin9:49.70564
100m:
200m:
1:08.12
2:22.44
1:08.12
1:14.32
300m:
400m:
3:37.10
4:51.62
1:14.66
1:14.52
500m:
600m:
6:06.97
7:22.11
1:15.35
1:15.14
700m:
800m:
8:37.14
9:49.70
1:15.03
1:12.56
5.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa9:52.54556
100m:
200m:
1:10.11
2:24.82
1:10.11
1:14.71
300m:
400m:
3:39.47
4:54.42
1:14.65
1:14.95
500m:
600m:
6:10.06
7:25.39
1:15.64
1:15.33
700m:
800m:
8:40.46
9:52.54
1:15.07
1:12.08
6.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa9:52.95555
100m:
200m:
1:10.63
2:24.85
1:10.63
1:14.22
300m:
400m:
3:40.13
4:54.75
1:15.28
1:14.62
500m:
600m:
6:09.67
7:24.50
1:14.92
1:14.83
700m:
800m:
8:39.63
9:52.95
1:15.13
1:13.32
7.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik9:53.27554
100m:
200m:
1:10.51
2:25.95
1:10.51
1:15.44
300m:
400m:
3:41.79
4:57.84
1:15.84
1:16.05
500m:
600m:
6:12.35
7:27.42
1:14.51
1:15.07
700m:
800m:
8:41.40
9:53.27
1:13.98
1:11.87
8.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik10:07.62516
100m:
200m:
1:11.98
2:28.30
1:11.98
1:16.32
300m:
400m:
3:45.75
5:04.19
1:17.45
1:18.44
500m:
600m:
6:18.74
7:36.18
1:14.55
1:17.44
700m:
800m:
8:53.45
10:07.62
1:17.27
1:14.17
9.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy10:08.36514
100m:
200m:
1:11.72
2:28.09
1:11.72
1:16.37
300m:
400m:
3:45.58
5:03.94
1:17.49
1:18.36
500m:
600m:
6:20.60
7:38.82
1:16.66
1:18.22
700m:
800m:
8:55.76
10:08.36
1:16.94
1:12.60
10.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy10:14.15499
100m:
200m:
1:12.51
2:29.85
1:12.51
1:17.34
300m:
400m:
3:48.17
5:06.06
1:18.32
1:17.89
500m:
600m:
6:23.73
7:42.03
1:17.67
1:18.30
700m:
800m:
8:59.54
10:14.15
1:17.51
1:14.61
11.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin10:21.76481
100m:
200m:
1:14.58
2:33.52
1:14.58
1:18.94
300m:
400m:
3:52.12
5:10.27
1:18.60
1:18.15
500m:
600m:
6:28.62
7:47.27
1:18.35
1:18.65
700m:
800m:
9:06.04
10:21.76
1:18.77
1:15.72
12.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik10:32.14458
100m:
200m:
1:14.78
2:34.66
1:14.78
1:19.88
300m:
400m:
3:55.23
5:15.00
1:20.57
1:19.77
500m:
600m:
6:35.31
7:55.39
1:20.31
1:20.08
700m:
800m:
9:14.95
10:32.14
1:19.56
1:17.19
13.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin10:33.55455
100m:
200m:
1:13.16
2:32.40
1:13.16
1:19.24
300m:
400m:
3:52.34
5:12.46
1:19.94
1:20.12
500m:
600m:
6:33.15
7:54.45
1:20.69
1:21.30
700m:
800m:
9:15.57
10:33.55
1:21.12
1:17.98
14.BUGAŁA Martyna15Lublinianka10:53.58414
100m:
200m:
1:14.82
2:34.41
1:14.82
1:19.59
300m:
400m:
3:56.91
5:20.43
1:22.50
1:23.52
500m:
600m:
6:43.98
8:09.32
1:23.55
1:25.34
700m:
800m:
9:31.93
10:53.58
1:22.61
1:21.65
15.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad13:01.48242
100m:
200m:
1:27.18
3:07.77
1:27.18
1:40.59
300m:
400m:
4:47.00
6:28.03
1:39.23
1:41.03
500m:
600m:
8:08.85
9:49.45
1:40.82
1:40.60
700m:
800m:
11:26.15
13:01.48
1:36.70
1:35.33

14 - 17 lat

1.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa9:21.53653
100m:
200m:
1:08.31
2:19.24
1:08.31
1:10.93
300m:
400m:
3:29.98
4:40.56
1:10.74
1:10.58
500m:
600m:
5:51.05
7:02.00
1:10.49
1:10.95
700m:
800m:
8:12.74
9:21.53
1:10.74
1:08.79
2.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin9:38.01599
100m:
200m:
1:08.92
2:22.45
1:08.92
1:13.53
300m:
400m:
3:35.73
4:48.99
1:13.28
1:13.26
500m:
600m:
6:01.51
7:14.39
1:12.52
1:12.88
700m:
800m:
8:27.25
9:38.01
1:12.86
1:10.76
3.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin9:42.06587
100m:
200m:
1:10.36
2:23.53
1:10.36
1:13.17
300m:
400m:
3:36.71
4:50.38
1:13.18
1:13.67
500m:
600m:
6:03.70
7:17.36
1:13.32
1:13.66
700m:
800m:
8:31.07
9:42.06
1:13.71
1:10.99
4.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa9:42.80584
100m:
200m:
1:07.63
2:20.55
1:07.63
1:12.92
300m:
400m:
3:34.94
4:49.33
1:14.39
1:14.39
500m:
600m:
6:04.13
7:18.24
1:14.80
1:14.11
700m:
800m:
8:32.09
9:42.80
1:13.85
1:10.71
5.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin9:43.37583
100m:
200m:
1:09.02
2:21.91
1:09.02
1:12.89
300m:
400m:
3:35.45
4:49.18
1:13.54
1:13.73
500m:
600m:
6:02.87
7:17.01
1:13.69
1:14.14
700m:
800m:
8:31.04
9:43.37
1:14.03
1:12.33
6.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin9:46.52573
100m:
200m:
1:11.20
2:25.26
1:11.20
1:14.06
300m:
400m:
3:39.54
4:53.18
1:14.28
1:13.64
500m:
600m:
6:06.53
7:20.09
1:13.35
1:13.56
700m:
800m:
8:33.59
9:46.52
1:13.50
1:12.93
7.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin9:49.70564
100m:
200m:
1:08.12
2:22.44
1:08.12
1:14.32
300m:
400m:
3:37.10
4:51.62
1:14.66
1:14.52
500m:
600m:
6:06.97
7:22.11
1:15.35
1:15.14
700m:
800m:
8:37.14
9:49.70
1:15.03
1:12.56
8.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa9:52.54556
100m:
200m:
1:10.11
2:24.82
1:10.11
1:14.71
300m:
400m:
3:39.47
4:54.42
1:14.65
1:14.95
500m:
600m:
6:10.06
7:25.39
1:15.64
1:15.33
700m:
800m:
8:40.46
9:52.54
1:15.07
1:12.08
9.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa9:52.95555
100m:
200m:
1:10.63
2:24.85
1:10.63
1:14.22
300m:
400m:
3:40.13
4:54.75
1:15.28
1:14.62
500m:
600m:
6:09.67
7:24.50
1:14.92
1:14.83
700m:
800m:
8:39.63
9:52.95
1:15.13
1:13.32
10.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik9:53.27554
100m:
200m:
1:10.51
2:25.95
1:10.51
1:15.44
300m:
400m:
3:41.79
4:57.84
1:15.84
1:16.05
500m:
600m:
6:12.35
7:27.42
1:14.51
1:15.07
700m:
800m:
8:41.40
9:53.27
1:13.98
1:11.87
11.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik10:07.62516
100m:
200m:
1:11.98
2:28.30
1:11.98
1:16.32
300m:
400m:
3:45.75
5:04.19
1:17.45
1:18.44
500m:
600m:
6:18.74
7:36.18
1:14.55
1:17.44
700m:
800m:
8:53.45
10:07.62
1:17.27
1:14.17
12.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy10:08.36514
100m:
200m:
1:11.72
2:28.09
1:11.72
1:16.37
300m:
400m:
3:45.58
5:03.94
1:17.49
1:18.36
500m:
600m:
6:20.60
7:38.82
1:16.66
1:18.22
700m:
800m:
8:55.76
10:08.36
1:16.94
1:12.60
13.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy10:14.15499
100m:
200m:
1:12.51
2:29.85
1:12.51
1:17.34
300m:
400m:
3:48.17
5:06.06
1:18.32
1:17.89
500m:
600m:
6:23.73
7:42.03
1:17.67
1:18.30
700m:
800m:
8:59.54
10:14.15
1:17.51
1:14.61
14.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin10:21.76481
100m:
200m:
1:14.58
2:33.52
1:14.58
1:18.94
300m:
400m:
3:52.12
5:10.27
1:18.60
1:18.15
500m:
600m:
6:28.62
7:47.27
1:18.35
1:18.65
700m:
800m:
9:06.04
10:21.76
1:18.77
1:15.72
15.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik10:32.14458
100m:
200m:
1:14.78
2:34.66
1:14.78
1:19.88
300m:
400m:
3:55.23
5:15.00
1:20.57
1:19.77
500m:
600m:
6:35.31
7:55.39
1:20.31
1:20.08
700m:
800m:
9:14.95
10:32.14
1:19.56
1:17.19
16.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin10:33.55455
100m:
200m:
1:13.16
2:32.40
1:13.16
1:19.24
300m:
400m:
3:52.34
5:12.46
1:19.94
1:20.12
500m:
600m:
6:33.15
7:54.45
1:20.69
1:21.30
700m:
800m:
9:15.57
10:33.55
1:21.12
1:17.98
17.BUGAŁA Martyna15Lublinianka10:53.58414
100m:
200m:
1:14.82
2:34.41
1:14.82
1:19.59
300m:
400m:
3:56.91
5:20.43
1:22.50
1:23.52
500m:
600m:
6:43.98
8:09.32
1:23.55
1:25.34
700m:
800m:
9:31.93
10:53.58
1:22.61
1:21.65
18.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad13:01.48242
100m:
200m:
1:27.18
3:07.77
1:27.18
1:40.59
300m:
400m:
4:47.00
6:28.03
1:39.23
1:41.03
500m:
600m:
8:08.85
9:49.45
1:40.82
1:40.60
700m:
800m:
11:26.15
13:01.48
1:36.70
1:35.33

OPEN

1.ADAMCZYK Julia SL18AZS UMCS Lublin9:01.74728
100m:
200m:
1:06.42
2:15.29
1:06.42
1:08.87
300m:
400m:
3:23.38
4:31.38
1:08.09
1:08.00
500m:
600m:
5:39.04
6:46.57
1:07.66
1:07.53
700m:
800m:
7:54.61
9:01.74
1:08.04
1:07.13
2.ANDRZEJEWSKA Kamila SL18AZS UMCS Lublin9:13.96681
100m:
200m:
1:07.04
2:16.88
1:07.04
1:09.84
300m:
400m:
3:26.54
4:36.50
1:09.66
1:09.96
500m:
600m:
5:45.79
6:55.56
1:09.29
1:09.77
700m:
800m:
8:05.09
9:13.96
1:09.53
1:08.87
3.CYNARSKA Weronika14Muszelka Warszawa9:21.53653
100m:
200m:
1:08.31
2:19.24
1:08.31
1:10.93
300m:
400m:
3:29.98
4:40.56
1:10.74
1:10.58
500m:
600m:
5:51.05
7:02.00
1:10.49
1:10.95
700m:
800m:
8:12.74
9:21.53
1:10.74
1:08.79
4.WILCZEWSKA Aleksandra15Olimpia Lublin9:38.01599
100m:
200m:
1:08.92
2:22.45
1:08.92
1:13.53
300m:
400m:
3:35.73
4:48.99
1:13.28
1:13.26
500m:
600m:
6:01.51
7:14.39
1:12.52
1:12.88
700m:
800m:
8:27.25
9:38.01
1:12.86
1:10.76
5.WOJCIECHOWSKA Joanna SL19Orlik Lublin9:39.11596
100m:
200m:
1:07.85
2:19.03
1:07.85
1:11.18
300m:
400m:
3:30.64
4:43.11
1:11.61
1:12.47
500m:
600m:
5:56.40
7:11.09
1:13.29
1:14.69
700m:
800m:
8:25.75
9:39.11
1:14.66
1:13.36
6.ŁYSAKOWSKA Julia SL16AZS UMCS Lublin9:42.06587
100m:
200m:
1:10.36
2:23.53
1:10.36
1:13.17
300m:
400m:
3:36.71
4:50.38
1:13.18
1:13.67
500m:
600m:
6:03.70
7:17.36
1:13.32
1:13.66
700m:
800m:
8:31.07
9:42.06
1:13.71
1:10.99
7.CYNARSKA Natalia14Muszelka Warszawa9:42.80584
100m:
200m:
1:07.63
2:20.55
1:07.63
1:12.92
300m:
400m:
3:34.94
4:49.33
1:14.39
1:14.39
500m:
600m:
6:04.13
7:18.24
1:14.80
1:14.11
700m:
800m:
8:32.09
9:42.80
1:13.85
1:10.71
8.ŻMUDA Weronika SL17AZS UMCS Lublin9:43.37583
100m:
200m:
1:09.02
2:21.91
1:09.02
1:12.89
300m:
400m:
3:35.45
4:49.18
1:13.54
1:13.73
500m:
600m:
6:02.87
7:17.01
1:13.69
1:14.14
700m:
800m:
8:31.04
9:43.37
1:14.03
1:12.33
9.TOMOŃ Martyna17Skarpa Lublin9:46.52573
100m:
200m:
1:11.20
2:25.26
1:11.20
1:14.06
300m:
400m:
3:39.54
4:53.18
1:14.28
1:13.64
500m:
600m:
6:06.53
7:20.09
1:13.35
1:13.56
700m:
800m:
8:33.59
9:46.52
1:13.50
1:12.93
10.SŁOWIK Martyna14IKS Konstancin9:49.70564
100m:
200m:
1:08.12
2:22.44
1:08.12
1:14.32
300m:
400m:
3:37.10
4:51.62
1:14.66
1:14.52
500m:
600m:
6:06.97
7:22.11
1:15.35
1:15.14
700m:
800m:
8:37.14
9:49.70
1:15.03
1:12.56
11.BADZIAN Natalia14Muszelka Warszawa9:52.54556
100m:
200m:
1:10.11
2:24.82
1:10.11
1:14.71
300m:
400m:
3:39.47
4:54.42
1:14.65
1:14.95
500m:
600m:
6:10.06
7:25.39
1:15.64
1:15.33
700m:
800m:
8:40.46
9:52.54
1:15.07
1:12.08
12.ZIEMACKA Julia14Muszelka Warszawa9:52.95555
100m:
200m:
1:10.63
2:24.85
1:10.63
1:14.22
300m:
400m:
3:40.13
4:54.75
1:15.28
1:14.62
500m:
600m:
6:09.67
7:24.50
1:14.92
1:14.83
700m:
800m:
8:39.63
9:52.95
1:15.13
1:13.32
13.SZEWCZYK Zofia15Fala Kraśnik9:53.27554
100m:
200m:
1:10.51
2:25.95
1:10.51
1:15.44
300m:
400m:
3:41.79
4:57.84
1:15.84
1:16.05
500m:
600m:
6:12.35
7:27.42
1:14.51
1:15.07
700m:
800m:
8:41.40
9:53.27
1:13.98
1:11.87
14.GAZDA Małgorzata13Olimpijczyk 23 Lublin9:55.62547
100m:
200m:
1:09.28
2:23.61
1:09.28
1:14.33
300m:
400m:
3:38.37
4:54.26
1:14.76
1:15.89
500m:
600m:
6:10.00
7:26.57
1:15.74
1:16.57
700m:
800m:
8:42.36
9:55.62
1:15.79
1:13.26
15.KURZYNA Aleksandra14Fala Kraśnik10:07.62516
100m:
200m:
1:11.98
2:28.30
1:11.98
1:16.32
300m:
400m:
3:45.75
5:04.19
1:17.45
1:18.44
500m:
600m:
6:18.74
7:36.18
1:14.55
1:17.44
700m:
800m:
8:53.45
10:07.62
1:17.27
1:14.17
16.LUTKIEWICZ Gabriela14Wisła Puławy10:08.36514
100m:
200m:
1:11.72
2:28.09
1:11.72
1:16.37
300m:
400m:
3:45.58
5:03.94
1:17.49
1:18.36
500m:
600m:
6:20.60
7:38.82
1:16.66
1:18.22
700m:
800m:
8:55.76
10:08.36
1:16.94
1:12.60
17.TOMASZEWSKA Magdalena15Wisła Puławy10:14.15499
100m:
200m:
1:12.51
2:29.85
1:12.51
1:17.34
300m:
400m:
3:48.17
5:06.06
1:18.32
1:17.89
500m:
600m:
6:23.73
7:42.03
1:17.67
1:18.30
700m:
800m:
8:59.54
10:14.15
1:17.51
1:14.61
18.CICHOCKA Oliwia14Olimpijczyk 23 Lublin10:21.76481
100m:
200m:
1:14.58
2:33.52
1:14.58
1:18.94
300m:
400m:
3:52.12
5:10.27
1:18.60
1:18.15
500m:
600m:
6:28.62
7:47.27
1:18.35
1:18.65
700m:
800m:
9:06.04
10:21.76
1:18.77
1:15.72
19.DWOJAK Wiktoria13Olimpia Lublin10:24.62475
100m:
200m:
1:13.38
2:33.74
1:13.38
1:20.36
300m:
400m:
3:52.91
5:12.27
1:19.17
1:19.36
500m:
600m:
6:30.51
7:49.63
1:18.24
1:19.12
700m:
800m:
9:08.80
10:24.62
1:19.17
1:15.82
20.DRAGAN Julia13Olimpia Lublin10:25.15473
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI NIESŁYSZĄCYCH JUNIOREK MŁODSZYCH DO 14 LAT I JUNIOREK STARSZYCH DO 17 LAT
100m:
200m:
1:12.72
2:31.66
1:12.72
1:18.94
300m:
400m:
3:51.78
5:11.60
1:20.12
1:19.82
500m:
600m:
6:31.17
7:50.24
1:19.57
1:19.07
700m:
800m:
9:09.35
10:25.15
1:19.11
1:15.80
21.MACHULAK Maja14Fala Kraśnik10:32.14458
100m:
200m:
1:14.78
2:34.66
1:14.78
1:19.88
300m:
400m:
3:55.23
5:15.00
1:20.57
1:19.77
500m:
600m:
6:35.31
7:55.39
1:20.31
1:20.08
700m:
800m:
9:14.95
10:32.14
1:19.56
1:17.19
22.RADKOWSKA Daria14Olimpijczyk 23 Lublin10:33.55455
100m:
200m:
1:13.16
2:32.40
1:13.16
1:19.24
300m:
400m:
3:52.34
5:12.46
1:19.94
1:20.12
500m:
600m:
6:33.15
7:54.45
1:20.69
1:21.30
700m:
800m:
9:15.57
10:33.55
1:21.12
1:17.98
23.BUGAŁA Martyna15Lublinianka10:53.58414
100m:
200m:
1:14.82
2:34.41
1:14.82
1:19.59
300m:
400m:
3:56.91
5:20.43
1:22.50
1:23.52
500m:
600m:
6:43.98
8:09.32
1:23.55
1:25.34
700m:
800m:
9:31.93
10:53.58
1:22.61
1:21.65
24.MAJCHRZAK Kaja13IKS Konstancin10:56.62408
100m:
200m:
1:16.50
2:41.16
1:16.50
1:24.66
300m:
400m:
4:05.73
5:29.63
1:24.57
1:23.90
500m:
600m:
6:53.49
8:16.77
1:23.86
1:23.28
700m:
800m:
9:39.58
10:56.62
1:22.81
1:17.04
25.MALINOŚ Julia13Orka Zamość10:58.58405
100m:
200m:
1:12.68
2:34.59
1:12.68
1:21.91
300m:
400m:
3:58.79
5:23.49
1:24.20
1:24.70
500m:
600m:
6:47.96
8:12.25
1:24.47
1:24.29
700m:
800m:
9:36.87
10:58.58
1:24.62
1:21.71
26.CATI Lidia13Polna Warszawa11:04.86393
100m:
200m:
1:15.48
2:38.94
1:15.48
1:23.46
300m:
400m:
4:03.52
5:28.96
1:24.58
1:25.44
500m:
600m:
6:52.97
8:17.00
1:24.01
1:24.03
700m:
800m:
9:41.09
11:04.86
1:24.09
1:23.77
27.KOZAK Katarzyna13Olimpijczyk 23 Lublin11:22.94363
100m:
200m:
1:17.96
2:43.32
1:17.96
1:25.36
300m:
400m:
4:09.71
5:36.89
1:26.39
1:27.18
500m:
600m:
7:05.87
8:33.42
1:28.98
1:27.55
700m:
800m:
9:59.49
11:22.94
1:26.07
1:23.45
28.PECYNA Martyna13IKS Konstancin12:04.15304
100m:
200m:
1:21.43
2:53.75
1:21.43
1:32.32
300m:
400m:
4:26.61
5:58.92
1:32.86
1:32.31
500m:
600m:
7:32.44
9:04.59
1:33.52
1:32.15
700m:
800m:
10:34.71
12:04.15
1:30.12
1:29.44
29.KMETTYOVÁ Alexandra14Aquacity Poprad13:01.48242
100m:
200m:
1:27.18
3:07.77
1:27.18
1:40.59
300m:
400m:
4:47.00
6:28.03
1:39.23
1:41.03
500m:
600m:
8:08.85
9:49.45
1:40.82
1:40.60
700m:
800m:
11:26.15
13:01.48
1:36.70
1:35.33


<< TOP >>
Konkurencja 24
2017-02-11 - 19:37
Mężczyzn, 1500m dowolny13 lat i starsi
Wyniki

Rekord LOZP16:00.07WIAK Jakub02503Drzonkow2013-07-21

Punkty: FINA 2016
PozycjaWiekCzasPkt.
13 - 14 lat

1.CHMIELEWSKI Krzysztof13Muszelka Warszawa17:04.21615
WYNIK LEPSZY OD REKORDU POLSKI 13 LAT
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.66
2:14.54
3:23.58
4:32.89
1:05.66
1:08.88
1:09.04
1:09.31
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.42
6:50.22
7:59.07
9:08.17
1:08.53
1:08.80
1:08.85
1:09.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.75
11:25.79
12:33.81
13:42.21
1:08.58
1:09.04
1:08.02
1:08.40
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.69
15:58.67
17:04.21
1:08.48
1:07.98
1:05.54
2.URYNIUK Paweł14G-8 Bielany Warszawa17:04.53614
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.02
2:13.14
3:21.55
4:30.65
1:05.02
1:08.12
1:08.41
1:09.10
500m:
600m:
700m:
800m:
5:39.70
6:48.63
7:57.40
9:06.50
1:09.05
1:08.93
1:08.77
1:09.10
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:15.74
11:24.85
12:33.21
13:41.49
1:09.24
1:09.11
1:08.36
1:08.28
1300m:
1400m:
1500m:
14:50.59
15:59.01
17:04.53
1:09.10
1:08.42
1:05.52
3.LAMLA Filip14Jedność 32 Przyszowice17:27.11575
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.48
2:13.40
3:22.39
4:31.48
1:04.48
1:08.92
1:08.99
1:09.09
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.30
6:51.34
8:01.19
9:11.27
1:09.82
1:10.04
1:09.85
1:10.08
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.68
11:32.76
12:43.68
13:55.13
1:10.41
1:11.08
1:10.92
1:11.45
1300m:
1400m:
1500m:
15:06.25
16:17.70
17:27.11
1:11.12
1:11.45
1:09.41
4.CHMIELEWSKI Michał13Muszelka Warszawa17:31.82567
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.63
2:15.91
3:25.95
4:35.95
1:06.63
1:09.28
1:10.04
1:10.00
500m:
600m:
700m:
800m:
5:45.88
6:56.74
8:07.91
9:18.10
1:09.93
1:10.86
1:11.17
1:10.19
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:28.58
11:39.45
12:50.18
14:01.49
1:10.48
1:10.87
1:10.73
1:11.31
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.71
16:23.15
17:31.82
1:11.22
1:10.44
1:08.67
5.RODKIEWICZ Radosław14Muszelka Warszawa18:04.15518
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.02
2:16.68
3:27.04
4:38.28
1:06.02
1:10.66
1:10.36
1:11.24
500m:
600m:
700m:
800m:
5:50.53
7:03.65
8:16.59
9:30.00
1:12.25
1:13.12
1:12.94
1:13.41
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:43.47
11:56.71
13:10.56
14:24.34
1:13.47
1:13.24
1:13.85
1:13.78
1300m:
1400m:
1500m:
15:38.28
16:51.35
18:04.15
1:13.94
1:13.07
1:12.80
6.BEDNAREK Przemysław13Muszelka Warszawa18:20.85495
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.39
2:21.66
3:35.40
4:49.07
1:08.39
1:13.27
1:13.74
1:13.67
500m:
600m:
700m:
800m:
6:02.87
7:16.65
8:30.39
9:44.18
1:13.80
1:13.78
1:13.74
1:13.79
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:58.01
12:11.93
13:25.93
14:40.08
1:13.83
1:13.92
1:14.00
1:14.15
1300m:
1400m:
1500m:
15:54.42
17:07.84
18:20.85
1:14.34
1:13.42
1:13.01
7.ZUBRZYCKI Kacper13Wisła Puławy19:14.63429
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.85
2:27.69
3:43.88
5:01.66
1:10.85
1:16.84
1:16.19
1:17.78
500m:
600m:
700m:
800m:
6:19.18
7:36.76
8:54.91
10:13.24
1:17.52
1:17.58
1:18.15
1:18.33
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:31.87
12:50.25
14:08.47
15:27.31
1:18.63
1:18.38
1:18.22
1:18.84
1300m:
1400m:
1500m:
16:45.60
18:02.82
19:14.63
1:18.29
1:17.22
1:11.81
8.UŁANOWICZ Piotr14Lublinianka19:47.87394
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.76
2:21.55
3:45.37
5:06.09
1:06.76
1:14.79
1:23.82
1:20.72
500m:
600m:
700m:
800m:
6:25.43
7:45.65
9:09.76
10:32.19
1:19.34
1:20.22
1:24.11
1:22.43
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.41
13:15.89
14:34.13
15:50.89
1:22.22
1:21.48
1:18.24
1:16.76
1300m:
1400m:
1500m:
17:12.64
18:32.59
19:47.87
1:21.75
1:19.95
1:15.28
9.MIAZGA Oskar13Fala Kraśnik20:08.82374
100m:
200m:
300m:
400m:
1:11.87
2:28.99
3:48.03
5:07.47
1:11.87
1:17.12
1:19.04
1:19.44
500m:
600m:
700m:
800m:
6:27.92
7:48.06
9:09.58
10:31.84
1:20.45
1:20.14
1:21.52
1:22.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:54.13
13:16.90
14:40.10
16:02.79
1:22.29
1:22.77
1:23.20
1:22.69
1300m:
1400m:
1500m:
17:26.53
18:49.57
20:08.82
1:23.74
1:23.04
1:19.25

15 - 16 lat

1.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa16:52.89635
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.04
2:09.77
3:17.21
4:24.71
1:03.04
1:06.73
1:07.44
1:07.50
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.56
6:40.19
7:48.03
8:55.87
1:07.85
1:07.63
1:07.84
1:07.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.91
11:12.08
12:19.86
13:28.21
1:08.04
1:08.17
1:07.78
1:08.35
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.28
15:46.17
16:52.89
1:09.07
1:08.89
1:06.72
2.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa17:07.15609
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.21
2:14.87
3:23.79
4:32.21
1:06.21
1:08.66
1:08.92
1:08.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.22
6:50.28
7:58.74
9:07.57
1:09.01
1:09.06
1:08.46
1:08.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.54
11:25.74
12:34.65
13:43.32
1:08.97
1:09.20
1:08.91
1:08.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:01.01
17:07.15
1:09.16
1:08.53
1:06.14
3.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa17:15.77594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.55
2:14.72
3:24.35
4:33.40
1:05.55
1:09.17
1:09.63
1:09.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.76
6:52.10
8:01.37
9:10.90
1:09.36
1:09.34
1:09.27
1:09.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.60
11:30.02
12:38.50
13:48.13
1:09.70
1:09.42
1:08.48
1:09.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.47
16:06.77
17:15.77
1:09.34
1:09.30
1:09.00
4.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy17:24.17580
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.86
2:14.35
3:23.98
4:33.25
1:04.86
1:09.49
1:09.63
1:09.27
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.48
6:51.93
8:01.43
9:10.97
1:09.23
1:09.45
1:09.50
1:09.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.01
11:31.84
12:42.76
13:54.10
1:10.04
1:10.83
1:10.92
1:11.34
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.55
16:15.66
17:24.17
1:10.45
1:11.11
1:08.51
5.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik17:29.51571
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.59
2:15.77
3:26.10
4:37.12
1:05.59
1:10.18
1:10.33
1:11.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.74
6:58.46
8:09.02
9:20.20
1:10.62
1:10.72
1:10.56
1:11.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.04
11:42.30
12:52.01
14:03.00
1:10.84
1:11.26
1:09.71
1:10.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.93
16:22.11
17:29.51
1:09.93
1:09.18
1:07.40
6.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy17:47.05543
100m:
200m:
300m:
400m:
1:07.09
2:16.83
3:26.49
4:37.07
1:07.09
1:09.74
1:09.66
1:10.58
500m:
600m:
700m:
800m:
5:48.34
6:59.53
8:11.78
9:23.76
1:11.27
1:11.19
1:12.25
1:11.98
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:36.36
11:47.65
13:00.02
14:11.98
1:12.60
1:11.29
1:12.37
1:11.96
1300m:
1400m:
1500m:
15:24.36
16:36.57
17:47.05
1:12.38
1:12.21
1:10.48
7.DADOS Aleksander16Wisła Puławy18:16.91500
100m:
200m:
300m:
400m:
1:08.93
2:23.59
3:38.62
4:53.70
1:08.93
1:14.66
1:15.03
1:15.08
500m:
600m:
700m:
800m:
6:08.55
7:23.56
8:37.56
9:51.82
1:14.85
1:15.01
1:14.00
1:14.26
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:05.18
12:18.56
13:31.40
14:44.06
1:13.36
1:13.38
1:12.84
1:12.66
1300m:
1400m:
1500m:
15:55.93
17:08.57
18:16.91
1:11.87
1:12.64
1:08.34
8.BOŻEK Filip15Fala Kraśnik19:47.55394
100m:
200m:
300m:
400m:
1:10.65
2:27.58
3:45.93
5:03.49
1:10.65
1:16.93
1:18.35
1:17.56
500m:
600m:
700m:
800m:
6:23.82
7:44.82
9:04.74
10:26.40
1:20.33
1:21.00
1:19.92
1:21.66
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
11:47.85
13:10.25
14:31.01
15:51.36
1:21.45
1:22.40
1:20.76
1:20.35
1300m:
1400m:
1500m:
17:12.45
18:31.67
19:47.55
1:21.09
1:19.22
1:15.88

15 - 18 lat

1.MAŁYSKA Bartosz SL18Skarpa Lublin16:17.36707
100m:
200m:
300m:
400m:
1:01.64
2:06.95
3:11.79
4:16.81
1:01.64
1:05.31
1:04.84
1:05.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:22.25
6:27.69
7:32.75
8:37.67
1:05.44
1:05.44
1:05.06
1:04.92
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
9:43.24
10:48.65
11:53.97
13:00.26
1:05.57
1:05.41
1:05.32
1:06.29
1300m:
1400m:
1500m:
14:06.39
15:13.39
16:17.36
1:06.13
1:07.00
1:03.97
2.CHAŁAT Stanisław SL18Skarpa Lublin16:46.37648
100m:
200m:
300m:
400m:
1:02.65
2:08.91
3:15.76
4:22.79
1:02.65
1:06.26
1:06.85
1:07.03
500m:
600m:
700m:
800m:
5:30.43
6:38.54
7:46.28
8:54.18
1:07.64
1:08.11
1:07.74
1:07.90
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:02.41
11:10.69
12:18.15
13:25.14
1:08.23
1:08.28
1:07.46
1:06.99
1300m:
1400m:
1500m:
14:33.42
15:41.15
16:46.37
1:08.28
1:07.73
1:05.22
3.WAWRZYŃCZAK Alan SL18Skarpa Lublin16:52.24637
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.91
2:14.10
3:22.41
4:30.51
1:05.91
1:08.19
1:08.31
1:08.10
500m:
600m:
700m:
800m:
5:38.88
6:44.96
7:52.65
9:00.09
1:08.37
1:06.08
1:07.69
1:07.44
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:07.74
11:15.32
12:22.80
13:29.63
1:07.65
1:07.58
1:07.48
1:06.83
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.79
15:46.13
16:52.24
1:08.16
1:08.34
1:06.11
4.JAŚKIEWICZ Adrian15Muszelka Warszawa16:52.89635
100m:
200m:
300m:
400m:
1:03.04
2:09.77
3:17.21
4:24.71
1:03.04
1:06.73
1:07.44
1:07.50
500m:
600m:
700m:
800m:
5:32.56
6:40.19
7:48.03
8:55.87
1:07.85
1:07.63
1:07.84
1:07.84
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:03.91
11:12.08
12:19.86
13:28.21
1:08.04
1:08.17
1:07.78
1:08.35
1300m:
1400m:
1500m:
14:37.28
15:46.17
16:52.89
1:09.07
1:08.89
1:06.72
5.DOŁOWY Grzegorz15Muszelka Warszawa17:07.15609
100m:
200m:
300m:
400m:
1:06.21
2:14.87
3:23.79
4:32.21
1:06.21
1:08.66
1:08.92
1:08.42
500m:
600m:
700m:
800m:
5:41.22
6:50.28
7:58.74
9:07.57
1:09.01
1:09.06
1:08.46
1:08.83
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:16.54
11:25.74
12:34.65
13:43.32
1:08.97
1:09.20
1:08.91
1:08.67
1300m:
1400m:
1500m:
14:52.48
16:01.01
17:07.15
1:09.16
1:08.53
1:06.14
6.RUTA Kamil15Muszelka Warszawa17:15.77594
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.55
2:14.72
3:24.35
4:33.40
1:05.55
1:09.17
1:09.63
1:09.05
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.76
6:52.10
8:01.37
9:10.90
1:09.36
1:09.34
1:09.27
1:09.53
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:20.60
11:30.02
12:38.50
13:48.13
1:09.70
1:09.42
1:08.48
1:09.63
1300m:
1400m:
1500m:
14:57.47
16:06.77
17:15.77
1:09.34
1:09.30
1:09.00
7.WOŹNIAK Kamil16Wisła Puławy17:24.17580
100m:
200m:
300m:
400m:
1:04.86
2:14.35
3:23.98
4:33.25
1:04.86
1:09.49
1:09.63
1:09.27
500m:
600m:
700m:
800m:
5:42.48
6:51.93
8:01.43
9:10.97
1:09.23
1:09.45
1:09.50
1:09.54
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:21.01
11:31.84
12:42.76
13:54.10
1:10.04
1:10.83
1:10.92
1:11.34
1300m:
1400m:
1500m:
15:04.55
16:15.66
17:24.17
1:10.45
1:11.11
1:08.51
8.SIEKACZYŃSKI Artur15Fala Kraśnik17:29.51571
100m:
200m:
300m:
400m:
1:05.59
2:15.77
3:26.10
4:37.12
1:05.59
1:10.18
1:10.33
1:11.02
500m:
600m:
700m:
800m:
5:47.74
6:58.46
8:09.02
9:20.20
1:10.62
1:10.72
1:10.56
1:11.18
900m:
1000m:
1100m:
1200m:
10:31.04
11:42.30
12:52.01
14:03.00
1:10.84
1:11.26
1:09.71
1:10.99
1300m:
1400m:
1500m:
15:12.93
16:22.11
17:29.51
1:09.93
1:09.18
1:07.40
9.KONCKI Bartłomiej16Wisła Puławy