Nr  1. Dziewcząt, 25m dowolny  IV Klasa i Młodsze
Nr  2. Chłopców, 25m dowolny  IV Klasa i Młodsze
Nr  3. Dziewcząt, 50m dowolny  Klasy V - VI
Nr  4. Chłopców, 50m dowolny  Klasy V - VI
Nr  5. Dziewcząt, 25m klasyczny  IV Klasa i Młodsze
Nr  6. Chłopców, 25m klasyczny  IV Klasa i Młodsze
Nr  7. Dziewcząt, 50m klasyczny  Klasy V - VI
Nr  8. Chłopców, 50m klasyczny  Klasy V - VI
Nr  9. Dziewcząt, 25m grzbietowy  IV Klasa i Młodsze
Nr  10. Chłopców, 25m grzbietowy  IV Klasa i Młodsze
Nr  11. Dziewcząt, 50m grzbietowy  Klasy V - VI
Nr  12. Chłopców, 50m grzbietowy  Klasy V - VI
Nr  13. Dziewcząt, 8 x 25m dowolny  Open
Nr  14. Chłopców, 8 x 25m dowolny  Open


Powiatowe Szkolne Zawody Pływackie Szkół Podstawowych
Garwolin, 7-2-2017


Konkurencja 1
2017-02-07
Dziewcząt, 25m dowolnyIV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.KARCZMARCZYK Julia06Zespół Szkół w Michałówce16.35274
2.CAŁKA Dagmara06Szkoła Podstawowa w Parysowie17.91208
3.JONAK Jagoda06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym18.09202
4.MAJSTEREK Alicja06Zespół Szkół w Michałówce18.28196
5.JĘDRZEJEWSKA Oliwia06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie18.81179
6.BARAN Julia07Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie18.87178
7.MIKULSKA Wiktoria06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie18.94176
8.KOT Małgorzata07Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie19.32166
9.GAŁAT Amelia07Zespół Szkół w Michałówce20.08147
10.WITAK Natalia07Szkoła Podstawowa w Wildze20.85132
11.SIWEK Barbara09Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie21.83115
12.BUDYTA Oliwia06Szkoła Podstawowa w Rębkowie22.37106
13.BOGUCKA Amelia06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie23.0398
14.MASZKIEWICZ Zuzanna07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie24.0985
15.KAŁASKA Karolina07Zespół Szkół w Michałówce24.6280
16.KOCYK Zuzanna08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej25.1075
17.MIKULSKA Izabela08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej26.2666
18.GOS Alicja06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie26.4764
19.ODZIEMCZYK Aleksandra06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym27.4457
20.WINEK Barbara08Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie29.2847
21.SZCZERBA Karolina06Zespół Szkół w Izdebnie30.8840
22.ROGALA Amelia06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym33.9730


<< TOP >>
Konkurencja 2
2017-02-07
Chłopców, 25m dowolny

IV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MICHALIK Piotr06Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie16.44172
2.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Zespół Szkół w Michałówce17.07154
3.GONTARZ Maciej07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie17.28148
4.KĘSIK Mateusz06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie17.47143
5.ŚLIŃSKI Hubert07Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym18.91113
6.MIKULSKI Wojciech07Szkoła Podstawowa w Głoskowie19.53102
7.KARCZMARCZYK Kacper06Szkoła Podstawowa w Rębkowie19.9296
8.WIĘCKOWSKI Piotr06Zespół Szkół w Michałówce20.1493
9.CAŁKA Maciej07Szkoła Podstawowa w Parysowie20.3690
10.PRZYBYSZ Krzysztof06Zespół Szkół w Michałówce21.4477
11.GRZEGRZÓŁKA Wojciech07Zespół Szkół w Michałówce21.6175
12.FRĄCKIEWICZ Adam08Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie22.2469
13.STAROS Maksymilian08Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej22.5566
14.GOLISZEWSKI Miłosz08Zespół Szkół w Michałówce22.9163
15.KACZOROWSKI Miłosz07Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej23.1461
16.SPRZĘCZKA Antoni08Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie23.4459
17.BŁAŻEJCZYK Antoni06Kuźnia Talentów Chotynia23.8356
18.GOLISZEWSKI Bartosz08Zespół Szkół w Michałówce27.4736
19.GAWĘDA Filip08Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie28.0334
20.SOSZKA Bartosz06Zespół Szkół w Michałówce30.2427
21.SASIMOWSKI Staś07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie1:05.522


<< TOP >>
Konkurencja 3
2017-02-07
Dziewcząt, 50m dowolnyKlasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
31.48
31.69
WIĘCKOWSKA Alicja
ZACKIEWICZ Julia
DEGAR
MAMIE
Garwolin
Mińsk Mazowiecki
2016-06-12
2015-04-12

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MAKULEC Karolina04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie33.33339
2.GAŁĄZKA Katarzyna04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie33.59331
3.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie34.24313
4.KĘDZIOREK Alicja05Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej35.14289
5.SKUPIŃSKA Maja05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie36.16265
6.PIĘTKA Julia04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie36.69254
7.CAŁKA Alicja04Szkoła Podstawowa w Parysowie38.13226
8.GŁOWALA Oliwia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie38.60218
9.ULINOWICZ Klaudia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie40.55188
10.GONTARZ Gabriela04Zespół Szkół w Michałówce41.69173
11.DUDZIK Maria05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie42.75160
12.ULINOWICZ Weronika05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie44.81139
13.SKOWRONEK Gabriela05Szkoła Podstawowa w Augustówce49.27105


<< TOP >>
Konkurencja 4
2017-02-07
Chłopców, 50m dowolny

Klasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
30.71
32.23
WYSOKIŃSKI Olaf
JĘDRZEJEWSKI Maciej
DEGAR
DEGAR
Sokołów Podlaski
Garwolin
2015-03-26
2015-11-15

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SIWEK Stanisław05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie33.45223
2.KARGOL Michał04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie33.89214
3.WITAK Jakub05Szkoła Podstawowa w Wildze35.06194
4.WOJCIECHOWSKI Jan05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie35.36189
5.LAKUS Bartłomiej05Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie36.31174
6.TRZECIAK Michał04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie40.22128
7.MAKULEC Mateusz05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie41.02121
8.ŻAK Maksymilian05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie42.00112
9.ZALEWSKI Filip05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie43.72100
10.MIKULSKI Filip05Szkoła Podstawowa w Głoskowie44.6094
11.BŁAŻEJCZYK Krzysztof04Szkoła Podstawowa w Starym Pilczynie46.0985
12.RĘKAWEK Eryk04Zespół Szkół w Michałówce48.7572
13.MAJSTEREK Stanisław04Zespół Szkół w Michałówce52.3158
14.WIELGOSZ Patryk04Szkoła Podstawowa w Głoskowie53.6454
15.SKICIŃSKI Krzysztof05Zespół Szkół w Michałówce57.4144


<< TOP >>
Konkurencja 5
2017-02-07
Dziewcząt, 25m klasyczny

IV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JONAK Jagoda06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym20.97260
2.KARCZMARCZYK Julia06Zespół Szkół w Michałówce22.15221
3.CAŁKA Dagmara06Szkoła Podstawowa w Parysowie22.59208
4.KAŁASKA Karolina07Zespół Szkół w Michałówce24.20169
5.MAJSTEREK Alicja06Zespół Szkół w Michałówce24.25168
6.KOT Małgorzata07Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie24.45164
7.GAŁAT Amelia07Zespół Szkół w Michałówce25.07152
8.WICHOWSKA Łucja06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie26.03136
9.WITAK Natalia07Szkoła Podstawowa w Wildze27.42116
10.KOZŁOWSKA Natasza08Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie28.73101
11.BUDYTA Oliwia06Szkoła Podstawowa w Rębkowie28.8899
12.MIKULSKA Helena06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie29.7891
13.BOGUCKA Amelia06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie29.8390
14.BURNO Natalia08Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie30.2087
15.SZCZERBA Karolina06Zespół Szkół w Izdebnie30.4984
16.GOS Alicja06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie30.5684
17.SZCZEPANEK Hanna07Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie34.0361
18.MIKULSKA Izabela08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej37.4545
19.DĘBECKA Małgorzata08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej47.6422


<< TOP >>
Konkurencja 6
2017-02-07
Chłopców, 25m klasyczny

IV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Zespół Szkół w Michałówce21.24163
2.KĘSIK Mateusz06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie22.16144
3.CAŁKA Maciej07Szkoła Podstawowa w Parysowie24.19110
4.WIĘCKOWSKI Piotr06Zespół Szkół w Michałówce24.22110
5.KARCZMARCZYK Kacper06Szkoła Podstawowa w Rębkowie24.28109
6.MICHALIK Piotr06Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie24.47107
7.GOLISZEWSKI Bartosz08Zespół Szkół w Michałówce25.9090
8.GRZEGRZÓŁKA Wojciech07Zespół Szkół w Michałówce26.8181
9.MIKULSKI Wojciech07Szkoła Podstawowa w Głoskowie27.4376
10.PACHOLEC Patryk06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie28.0770
11.GOLISZEWSKI Miłosz08Zespół Szkół w Michałówce28.1170
12.BŁAŻEJCZYK Antoni06Kuźnia Talentów Chotynia29.3162
13.ŚLIŃSKI Hubert07Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym29.6660
14.PRZYBYSZ Krzysztof06Zespół Szkół w Michałówce30.3056
15.MICHALIK Aleksander06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie30.6154
16.KACZOROWSKI Miłosz07Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej31.7748


<< TOP >>
Konkurencja 7
2017-02-07
Dziewcząt, 50m klasyczny

Klasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
40.75
40.47
GAŁĄZKA Katarzyna
GALAZKA Katarzyna
DEGAR
DEGAR
Garwolin
Garwolin
2016-10-16
2017-01-29

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GAŁĄZKA Katarzyna04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie42.06321
2.MAKULEC Karolina04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie42.69307
3.KĘDZIOREK Alicja05Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej46.56236
4.CAŁKA Alicja04Szkoła Podstawowa w Parysowie47.63221
5.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie47.98216
6.GŁOWALA Oliwia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie48.57208
7.PIĘTKA Julia04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie49.47197
8.GONTARZ Gabriela04Zespół Szkół w Michałówce51.62173
9.DUDZIK Maria05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie55.95136
10.SKOWRONEK Gabriela05Szkoła Podstawowa w Augustówce1:03.6892
11.ŚLIŃSKA Dominika05Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym1:07.2578


<< TOP >>
Konkurencja 8
2017-02-07
Chłopców, 50m klasyczny

Klasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
42.02
41.91
KOT Kacper
JĘDRZEJEWSKI Maciej
DEGAR
DEGAR
Garwolin
Mińsk Mazowiecki
2015-11-15
2015-11-08

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SIWEK Stanisław05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie43.86190
2.WOJCIECHOWSKI Jan05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie44.11187
3.ZALEWSKI Filip05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie47.32151
4.WIELGOSZ Patryk04Szkoła Podstawowa w Głoskowie50.16127
5.WITAK Jakub05Szkoła Podstawowa w Wildze50.85122
6.MAKULEC Mateusz05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie52.03114
7.BŁAŻEJCZYK Krzysztof04Szkoła Podstawowa w Starym Pilczynie53.32106
8.ŻAK Maksymilian05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie55.7692
9.MAJSTEREK Stanisław04Zespół Szkół w Michałówce57.0986
10.MIKULSKI Filip05Szkoła Podstawowa w Głoskowie57.8583
11.RĘKAWEK Eryk04Zespół Szkół w Michałówce1:01.3469
12.DĘBECKI Mateusz04Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej1:03.1363


<< TOP >>
Konkurencja 9
2017-02-07
Dziewcząt, 25m grzbietowy

IV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.JONAK Jagoda06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym20.96192
2.KARCZMARCZYK Julia06Zespół Szkół w Michałówce21.16186
3.CAŁKA Dagmara06Szkoła Podstawowa w Parysowie21.75172
4.BARAN Julia07Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie22.09164
5.WICHOWSKA Łucja06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie22.56154
6.JĘDRZEJEWSKA Oliwia06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie23.14142
7.MIKULSKA Wiktoria06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie23.33139
8.GAŁAT Amelia07Zespół Szkół w Michałówce23.65133
9.MAJSTEREK Alicja06Zespół Szkół w Michałówce23.85130
10.SZCZERBA Karolina06Zespół Szkół w Izdebnie24.73117
11.MIKULSKA Izabela08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej25.00113
12.SIWEK Barbara09Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie25.36108
13.MASZKIEWICZ Zuzanna07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie25.96101
14.WITAK Natalia07Szkoła Podstawowa w Wildze26.5694
15.BUDYTA Oliwia06Szkoła Podstawowa w Rębkowie26.6693
16.SZCZEPANEK Hanna07Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie27.3686
17.KOCYK Zuzanna08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej27.5185
18.KAŁASKA Karolina07Zespół Szkół w Michałówce28.1379
19.ODZIEMCZYK Aleksandra06Szkoła Podstawowa w Miastkowie Kościelnym28.5975
20.GOS Alicja06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie29.4169
21.BURNO Natalia08Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie29.6268
22.DĘBECKA Małgorzata08Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej33.0748
23.ŁAGOWSKA Weronika07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie59.318


<< TOP >>
Konkurencja 10
2017-02-07
Chłopców, 25m grzbietowy

IV Klasa i Młodsze
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.GONTARZ Maciej07Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie21.09125
2.GRZEGRZÓŁKA Tomasz06Zespół Szkół w Michałówce21.27122
3.MICHALIK Piotr06Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie22.25106
4.CAŁKA Maciej07Szkoła Podstawowa w Parysowie22.42104
5.KĘSIK Mateusz06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie23.0695
6.WIĘCKOWSKI Piotr06Zespół Szkół w Michałówce23.2193
7.SZAJDZIUK Patryk06Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie23.9685
8.KARCZMARCZYK Kacper06Szkoła Podstawowa w Rębkowie24.4880
9.BŁAŻEJCZYK Antoni06Kuźnia Talentów Chotynia24.5379
10.FRĄCKIEWICZ Adam08Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie24.9775
11.SPRZĘCZKA Antoni08Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie25.1673
12.MICHALIK Aleksander06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie25.6969
13.PACHOLEC Patryk06Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie26.8960
14.STAROS Maksymilian08Szkoła Podstawowa w Rudzie Talubskiej27.7554
15.KACZOROWSKI Miłosz07Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej27.7854
16.GAWĘDA Filip08Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie36.6123
17.SOSZKA Bartosz06Zespół Szkół w Michałówce37.7321


<< TOP >>
Konkurencja 11
2017-02-07
Dziewcząt, 50m grzbietowy

Klasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
36.72
38.09
WIĘCKOWSKA Alicja
ZACKIEWICZ Julia
DEGAR
MAMIE
Garwolin
Sokołów Podlaski
2016-10-16
2015-03-26

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.MAKULEC Karolina04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie39.89267
2.GAŁĄZKA Katarzyna04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie39.90267
3.KONDEJ Natalia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie42.12227
4.SKUPIŃSKA Maja05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie42.75217
5.FRĄCKIEWICZ Wiktoria04Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie43.05212
6.PIĘTKA Julia04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie45.42181
7.KĘDZIOREK Alicja05Zespół Szkolno - Przedszkolny w Woli Rębkowskiej45.57179
8.ULINOWICZ Klaudia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie47.11162
9.GŁOWALA Oliwia05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie50.63130
10.CAŁKA Alicja04Szkoła Podstawowa w Parysowie51.98120
11.DUDZIK Maria05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie52.16119
12.ULINOWICZ Weronika05Zespół Szkół nr 5 w Garwolinie53.69109
13.SKOWRONEK Gabriela05Szkoła Podstawowa w Augustówce59.3481


<< TOP >>
Konkurencja 12
2017-02-07
Chłopców, 50m grzbietowy

Klasy V - VI
Wyniki

Rek. Pow. Garw. Młodzików 13 lat
Rek. Pow. Garw. Młodzików 12 lat
34.43
39.11
WYSOKIŃSKI Olaf
WYSOKIŃSKI Olaf
DEGAR
DEGAR
Mińsk Mazowiecki
Józefów
2015-02-15
2014-10-05

Punkty: FINA 2013
PozycjaRok ur.CzasPkt.
1.SIWEK Stanisław05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie39.79183
2.KARGOL Michał04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie41.36163
3.WITAK Jakub05Szkoła Podstawowa w Wildze41.56161
4.WOJCIECHOWSKI Jan05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie41.87157
5.LAKUS Bartłomiej05Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie44.53130
6.TRZECIAK Michał04Szkoła Podstawowa nr 2 w Garwolinie45.82120
7.MAKULEC Mateusz05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie46.62114
8.WIELGOSZ Patryk04Szkoła Podstawowa w Głoskowie50.7288
9.MIKULSKI Filip05Szkoła Podstawowa w Głoskowie52.4879
10.ŻAK Maksymilian05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie54.4971
11.ZALEWSKI Filip05Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie56.3764


<< TOP >>
Konkurencja 13
2017-02-07
Dziewcząt, 8 x 25m dowolny

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.
1.Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie 1Szkoła Podstawowa nr 1 w Garwolinie2:31.54
SIWEK Barbara
KOT Małgorzata
WICHOWSKA Łucja
JĘDRZEJEWSKA Oliwia
09
07
06
06
SKUPIŃSKA Maja
DUDZIK Maria
MAKULEC Karolina
GAŁĄZKA Katarzyna
05
05
04
04


<< TOP >>
Konkurencja 14
2017-02-07
Chłopców, 8 x 25m dowolny

Open
Wyniki

Punkty: FINA 2013
PozycjaCzasPkt.