Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  6. Kobiet, 200m motylkowy  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  8. Kobiet, 200m zmienny  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  11. Mężczyzn, 400m dowolny  OPEN
Nr  12. Kobiet, 800m dowolny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  13. Mieszane, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  12. Kobiet, 800m dowolny  OPEN
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  11. Mężczyzn, 400m dowolny  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  5. Mężczyzn, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  8. Kobiet, 200m zmienny  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  6. Kobiet, 200m motylkowy  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  3. Mężczyzn, 200m zmienny  OPEN
Nr  2. Kobiet, 50m klasyczny  OPEN
Nr  1. Mężczyzn, 50m dowolny  OPEN
Nr  14. Kobiet, 4 x 100m dowolny  OPEN
Nr  15. Mężczyzn, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  19. Mężczyzn, 400m zmienny  OPEN
Nr  20. Kobiet, 200m klasyczny  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  OPEN
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  OPEN
Nr  22. Kobiet, 400m dowolny  OPEN
Nr  23. Mężczyzn, 1500m dowolny  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  20. Kobiet, 200m klasyczny  OPEN
Nr  19. Mężczyzn, 400m zmienny  OPEN
Nr  10. Kobiet, 100m dowolny  OPEN
Nr  9. Mężczyzn, 100m klasyczny  OPEN
Nr  4. Kobiet, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  7. Mężczyzn, 100m motylkowy  OPEN
Nr  16. Kobiet, 50m motylkowy  OPEN
Nr  17. Mężczyzn, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  24. Kobiet, 4 x 200m dowolny  OPEN
Nr  25. Mężczyzn, 4 x 100m zmienny  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  OPEN
Nr  33. Kobiet, 1500m dowolny  OPEN
Nr  34. Mężczyzn, 800m dowolny  OPEN
Nr  35. Mieszane, 4 x 50m dowolny  OPEN
Nr  34. Mężczyzn, 800m dowolny  OPEN
Nr  33. Kobiet, 1500m dowolny  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  18. Kobiet, 100m zmienny  OPEN
Nr  32. Mężczyzn, 200m motylkowy  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  21. Mężczyzn, 100m dowolny  OPEN
Nr  27. Kobiet, 50m grzbietowy  OPEN
Nr  26. Mężczyzn, 50m klasyczny  OPEN
Nr  36. Kobiet, 4 x 50m zmienny  OPEN
Nr  37. Mężczyzn, 4 x 100m dowolny  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  40. Kobiet, 400m zmienny  OPEN
Nr  41. Mężczyzn, 200m klasyczny  OPEN
Nr  42. Kobiet, 200m dowolny  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  43. Mężczyzn, 200m dowolny  OPEN
Nr  44. Kobiet, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  40. Kobiet, 400m zmienny  OPEN
Nr  41. Mężczyzn, 200m klasyczny  OPEN
Nr  42. Kobiet, 200m dowolny  OPEN
Nr  30. Mężczyzn, 100m zmienny  OPEN
Nr  29. Kobiet, 100m klasyczny  OPEN
Nr  43. Mężczyzn, 200m dowolny  OPEN
Nr  31. Kobiet, 100m motylkowy  OPEN
Nr  28. Mężczyzn, 100m grzbietowy  OPEN
Nr  44. Kobiet, 200m grzbietowy  OPEN
Nr  39. Mężczyzn, 50m motylkowy  OPEN
Nr  38. Kobiet, 50m dowolny  OPEN
Nr  45. Mężczyzn, 4 x 200m dowolny  OPEN
Nr  46. Kobiet, 4 x 100m zmienny  OPEN


Zimowe Mistrzostwa Polski Seniorów i Młodzieżowców
Lublin, 17- - 20-12-2015


Konkurencja 1
2015-12-17 - 9:00
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
21.84
20.88

CZERNIAK Konrad

00603

Szczecin

2011-12-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WYPYCH Filip24AZS UŁ-PŁ Łódź21.72811Q
Minimum ME Londyn 2016
2.SZCZEPAŃSKI Sebastian20Korner Zielona Góra21.75808Q
Minimum ME Londyn 2016
3.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice21.77806Q
Minimum ME Londyn 2016
4.GAWRYSIAK Przemysław23Omega Kleszczów22.11769Q
5.KORZENIOWSKI Paweł30AZS AWF Warszawa22.17763Q
6.JURASZEK Paweł219 Dzierżoniów22.18762Q
7.MAJCHRZAK Kacper23Warta Poznań22.19761Q
8.SENDYK Paweł18MKP Szczecin22.20760Q
POLEWKA Tomasz21AZS AWF Katowice22.20760Q
10.KAWĘCKI Radosław24AZS AWF Warszawa22.28751Q
11.LASSEK Bartłomiej21AZS UŁ-PŁ Łódź22.33746Q
12.FALACIŃSKI Maciej19AZS AWF Katowice22.35744Q
13.HOŁUB Jan19Śląsk Wrocław22.45734Q
14.ZGIERSKI Maksymilian21AZS UŁ-PŁ Łódź22.48732Q
15.CHABA Mateusz19Juvenia Wrocław22.60720Q
16.BRZUŚ Michał18AZS UŁ-PŁ Łódź22.68712Q
17.KISIEL Adrian22AZS PWSZ Racibórz22.76705Q
GOŹDZIK Damian20Warta Poznań22.76705Q
19.PIEŚNIAK Jakub SO18Unia Oświęcim22.80701Q
20.KSIĄZEK Jakub17MKP Szczecin22.91691Q
21.SZCZUKOWSKI Michał20Kormoran Olsztyn22.92690R
22.OSTROWSKI Karol16MKP Szczecin22.93689R
23.BIELAWSKI Michał22Warszawianka23.01682
24.PISZCZOROWICZ Bartosz16Włókniarz 1925 Kalisz23.06678
25.SZULERECKI Paweł20NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki23.11673
ZIELIŃSKI Dawid23MKP Szczecin23.11673
27.PUK Dariusz20AZS AWF Katowice23.12672
FAMULOK Bartosz18AZS AWF Katowice23.12672
29.SOKULSKI Jacek24Śląsk Wrocław23.15670
NOWODWORSKI Dawid18MOS Dąbrowa Górnicza23.15670
31.ZIMOWSKI Oskar18Jagiellonka Warszawa23.16669
32.TOMBARKIEWICZ Józef SK18Jordan Kraków23.20665
33.GOSIENIECKI Juliusz17Astromal Akwawit Leszno23.23663
34.TOWAREK Sebastian22Jedynka Elbląg23.25661
35.WIATROWSKI Remigiusz19Warta Poznań23.27659
FURMAN Łukasz22MOS Dąbrowa Górnicza23.27659
37.SMOLIŃSKI Jakub15"1" Ożarów Mazowiecki23.32655
38.STĘPNIAK Kacper16Korona-Swim Kielce23.33654
39.ŁABUZ Rafał20AZS AGH Kraków23.34654
40.ALEKSANDROWICZ Adrian20Skarpa Lublin23.40649
41.WAWULSKI Norbert18Wodnik Bielsk Podlaski23.45644
42.WAWRZYNKIEWICZ Piotr17MKP Szczecin23.46644
43.KOLCZYŃSKI Stanisław18Kapry Armexim Pruszków23.50640
44.SUDENIS Maciej22AZS PWSZ Racibórz23.51639
45.TOPOLSKI Arkadiusz SO17Unia Oświęcim23.52639
KAROLKIEWICZ Jakub16Delfin Tarnobrzeg23.52639
ZONIUK Maciej21Śląsk Wrocław23.52639
48.WINIATOWSKI Patryk SB16Piętnastka Bydgoszcz23.53638
KAŹMIERCZAK Kamil16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki23.53638
50.SUSZEK Wojciech23AZS AWF Biała Podlaska23.55636
51.SADŁOWSKI Piotr15Olimpijczyk Suwałki23.60632
52.PUK Grzegorz17Huragan-45 Sosnowiec23.61631
53.MURZYN Dawid SK18Jordan Kraków23.70624
54.IŁENDO Piotr22Juvenia Białystok23.71623
RENUSZ Piotr19AZS AWFiS Gdańsk23.71623
56.MACIEJEWSKI Kacper SWwa16Polonia Warszawa23.74621
57.CUKANOW Michał16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki23.79617
58.ROSZKOWSKI Mikołaj20Warta Poznań23.80616
ZWOLIŃSKI Marcin18MOS Dąbrowa Górnicza23.80616
60.MAŁECKI Mateusz17AZS AWFiS Gdańsk23.84613
61.MAZUR Andrzej20AZS AGH Kraków23.85612
62.WIĘCKOWSKI Jakub17MKP Szczecin23.86612
KOWALIK Piotr24AZS UAM Poznań23.86612
64.TREFLER Michał18Jagiellonka Warszawa23.93606
65.ŁOPACIŃSKI Kacper20AZS AWF Katowice23.97603
66.KUCA Przemysław21Warta Poznań23.98603
67.KORZUCH Mateusz20AZS AWF Katowice24.01600
68.PYTLARCZYK Szymon15Warszawianka24.02600
69.STERNAK Piotr17MZOS Płock24.03599
70.OLBORSKI Krzysztof18Kapry Armexim Pruszków24.08595
SZYMULA Kamil19Avia Świdnik24.08595
72.FELIŃCZAK Wojciech19Delfin-137 Łódź24.10594
73.AMPULSKI Remigiusz17Totis Viribus Świebodzin24.11593
74.PACZYŃSKI Oliwer18Pływacy Augustów24.13591
75.UŚCIŁKO Michał20Juvenia Białystok24.22585
DZIADEK Jan17Jagiellonka Warszawa24.22585
77.JEMIELITA Oskar14Orka Ciechanów24.23584
78.JUC Aleksander18Polonia Warszawa24.24583
79.HOŁUB Krzysztof15Avia Świdnik24.25583
80.PACHOWSKI Adrian18Jagiellonka Warszawa24.26582
81.JASZCZAK Wiktor18Śląsk Wrocław24.29580
82.SADOWSKI Adrian16GOS Raszyn24.30579
HODUR Filip18Warszawianka24.30579
DROŚ Patryk18MOS Dąbrowa Górnicza24.30579
BRZOSTOWSKI Axel19AZS AWF Katowice24.30579
86.GĘBKA Olaf15Warta Poznań24.34576
87.MIRONIUK Rafał20AZS AWF Biała Podlaska24.36575
88.WRÓBEL Andrzej21AZS PWSZ Racibórz24.37574
KOWALIK Damian21AZS UAM Poznań24.37574
90.PIÓRO Artur24Pałac Młodzieży Katowice24.38573
91.KAROLCZAK Jan14BUKS Warszawa24.39573
92.BALCERAK Jakub15Trójka Łódź24.40572
93.SŁOWIK Rafał15G-8 Bielany Warszawa24.44569
94.SKRZYPIEC Wojciech19AZS AWF Wrocław24.45568
95.ŁUKAWSKI Mikołaj16Korona-Swim Kielce24.46568
96.GĘBORYS Kacper17AZS AWF Biała Podlaska24.49566
BUTKIEWICZ Władysław SO15Juvenia Białystok24.49566
98.GOTSZLING Dawid14Barakuda Starachowice24.50565
99.SAWKA Juliusz18Pałac Młodzieży Katowice24.51564
100.GWIAZDA Michał21Olimpijczyk 23 Lublin24.55562
WÓJCICKI Maciej SWwa16Aquator Kozienice24.55562
102.FILUŚ Sebastian23AZS PWSZ Racibórz24.56561
103.KOLANOWSKI Wiktor SK16Galicja Kraków24.57560
WARDAWA Filip14G-8 Bielany Warszawa24.57560
GREŚ Krystian23AZS AWF Biała Podlaska24.57560
CHMIELEWSKI Jakub16Śląsk Wrocław24.57560
107.LIS Patryk17Avia Świdnik24.58559
108.SKIBA Dominik17Fala Ropczyce24.59559
109.SKRZYPCZAK Filip18Słowianka Gorzów Wlkp.24.60558
110.KUROWSKI Szymon SR17AZS AWF Katowice24.61557
111.DUTKIEWICZ Dominik SP16Warta Poznań24.62557
112.KRZYKAŁA Emil14Avia Świdnik24.64555
GLAZER Rafał15MKS Piaseczno24.64555
114.WITAN Daniel19Olimpic Warka24.65555
115.BIECKI Szymon15AZS AWF Katowice24.67553
116.KLIMCZUK Karol18AZS AWFiS Gdańsk24.68553
117.GŁĄB Karol16Sokół Rzeszów24.69552
KRÓLIK Paweł16Juvenia Białystok24.69552
119.KAWCZYŃSKI Marcin20Delfin-137 Łódź24.70551
120.CIEĆKA Patryk22AZS AWF Biała Podlaska24.74549
121.BIERNACKI Kacper SP17Znicz Koszalin24.81544
122.MIESZCZERIAKOW Mirosław17Wodnik Bielsk Podlaski24.86541
123.WOJTOWICZ Jakub17AZS AWF Katowice24.90538
124.WAŚKO Adam15"1" Ożarów Mazowiecki24.93536
125.KALKOWSKI Dawid15Sambor Tczew24.95535
126.BRZYKOWSKI Krystian17Sokół Rzeszów24.96534
JAWORSKI Szymon14Salmo Żory24.96534
128.PERKOWSKI Wiktor SOL17Jagiellonka Warszawa24.98533
129.SZUTKO Mateusz18AZS AWF Biała Podlaska25.02530
130.CIĘŻKI Bartosz21Astoria Bydgoszcz25.06528
131.CECERE Marco16Włókniarz 1925 Kalisz25.09526
KRZYMAŃSKI Kajetan14GIM 92 Ursynów Warszawa25.09526
FRANKE Paweł16G-8 Bielany Warszawa25.09526
134.CHOTKOWSKI Bartosz16AZS AWFiS Gdańsk25.10525
135.KĘPA Kacper SWwa16Polonia Warszawa25.15522
136.CZURCZAK Jakub16Sokół Rzeszów25.27515
137.GŁADYSZ Krzysztof23AZS PWSZ Racibórz25.28514
JEZIORSKI Patryk16Manta Kochłowice Ruda Śląska25.28514
139.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz19AZS AWFiS Gdańsk25.29514
140.MICHNIEWSKI Tadeusz17Jagiellonka Warszawa25.33511
141.ŁUKASZCZYK Mateusz15Orka Zamość25.35510
142.GRZYBOWSKI Miłosz15Polonez Wyszków25.38508
143.KOWALSKI Patryk SOc18Unia Busko Zdrój25.42506
RYBARCZYK Adam15IKS Konstancin25.42506
DERBIS Tomasz24AZS AWF Katowice25.42506
146.CZERNIAK Konrad SL17Skarpa Lublin25.44505
147.JAZYKOW Filip16Juvenia Białystok25.52500
148.GRABEK Filip16Lublinianka25.56498
149.KOSSOBUDZKI Szymon15Pływacy Augustów25.57497
150.KACZMAREK Kacper16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki25.60495
151.FULIŃSKI Piotr33Jagiellonka Warszawa25.61495
152.FIKS Krzysztof15UKS 190 Łódź25.72488
153.DEREZIŃSKI Szymon14MKS Piaseczno25.78485
154.JURGIEL Maciej17Pływacy Augustów25.80484
155.LECH Filip14Avia Świdnik25.85481
156.PIERŚCIŃSKI Adam17MKS Piaseczno25.88479
157.BEDNARZ Mateusz SL16Skarpa Lublin25.93476
158.KUBIAK Bartłomiej16Włókniarz 1925 Kalisz26.03471
159.DOMAŃSKI Jakub15Pływacy Augustów26.08468
160.KAWALEC Lech16Orka Zamość26.11467
161.SĘDŁAK Wiktor16Orka Zamość26.15465
162.PABICH Bartosz14Neptun Stargard Szczeciński26.23460
KOWALSKI Maxymilian15Orka Ciechanów26.23460
164.SIEJO Mateusz15Lider Chełm26.32456
165.KOWALSKI Kacper14GIM 92 Ursynów Warszawa26.37453
166.WESOŁOWSKI Jacek14Wodnik Bielsk Podlaski26.47448
167.SUSZEK Piotr14Skarpa Lublin26.51446
168.DŁUŻNIEWSKI Dawid14Orka Ciechanów26.54444
169.PACZYŃSKI Kornel17Pływacy Augustów26.55444
170.LATO Kacper SL16Skarpa Lublin26.60441
171.MUTH Marcin18"1" Ożarów Mazowiecki26.61441
172.MISTAKIEWICZ Patryk14UKS 190 Łódź26.62440
173.PABICH Jakub15Orka Ciechanów26.68437
174.MIKOŁAJCZYK Michał16Włókniarz 1925 Kalisz26.73435
175.DACZKOWSKI Patryk14BUKS Warszawa26.77433
176.NOWICZKOW Jakub14Wodnik Bielsk Podlaski26.94425
177.KOŁODZIEJSKI Filip14BUKS Warszawa26.95424
178.BOROWSKI Adam14Salos Cortile Kielce27.11417
179.WILEJTO Igor14Sambor Tczew27.27410
180.GIL Bartosz16Wodnik Rawicz27.34406
181.MŁODZIANOWSKI Maciej16Pływacy Augustów27.66392
182.SZULIERZ Michał14Avia Świdnik27.74389
183.DZIKI Maciej14G-8 Bielany Warszawa27.98379
184.BRZEŚKIEWICZ Adam14BUKS Warszawa28.01378
185.KRYSZPINIUK Gabriel14Wodnik Bielsk Podlaski28.20370
186.GĘBICKI Filip14Lider Chełm28.43361
187.WOJCIECHOWSKI Piotr16Delfin Garwolin29.05339
188.SOBIECKI Jakub14G-8 Bielany Warszawa30.13304
189.KOTARSKI Jakub14BUKS Warszawa30.38296
190.ŚLIWKA Jakub16G-8 Bielany Warszawa30.53292
DYSKW.SZCZYPEK Mateusz19Delfin Garwolin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-12-17 - 9:19
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
30.41
30.30

SZTANDERA Dominika

00101

Krakow

2015-10-24

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SZTANDERA Dominika18Juvenia Wrocław30.00884Q
Minimum ME Londyn 2016, wynik lepszy od rekordu Polski seniorów, juniorów 18 lat, młodzieżowców 19, 20, 21, 22, 23 lata
2.ZACHOSZCZ Paulina22AZS UWM Olsztyn31.91735Q
URYGA Paulina20AZS AGH Kraków31.91735Q
4.KASPERUK Justyna SWwa17Polonia Warszawa32.08723Q
5.WIKIEŁ Angelika17UŚKS Ostrołęka32.15718Q
6.PIEKUT Aleksandra16GOS Raszyn32.18716Q
7.HALLMANN Weronika151 Solex Lębork32.32707Q
8.KIT Zuzanna18Włókniarz 1925 Kalisz32.66685Q
9.GREGLAK Marta18Śląsk Wrocław32.69683Q
10.OSTROWSKA Agnieszka25AZS PWSZ Racibórz32.76679Q
11.OŻÓG Paulina16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.89671Q
12.SKOWROŃSKA Wiktoria14Słowianka Gorzów Wlkp.32.94668Q
DUDEK Marlena21AZS AWF Katowice32.94668Q
14.SAMUŁA Wiktoria16Lublinianka33.00664Q
15.NIEDŻWIEDZKA Małgorzata SR18MMKS Kędzierzyn-Koźle33.14656Q
16.CZUK Agata17Śląsk Wrocław33.19653Q
17.RUTKOWSKA Agnieszka14Skalar Słupsk33.21652Q
18.NOWAK Martyna19AZS AWF Katowice33.28648Q
19.NIESZPOREK Wiktoria16UKS 190 Łódź33.35644Q
20.MICHALCZYK Urszula SO18Unia Oświęcim33.37642?
STASINOWSKA Katarzyna21AZS UŁ-PŁ Łódź33.37642?
22.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz17MKP Szczecin33.49635R
23.AŚCIUKIEWICZ Marta15MKP Kołobrzeg33.55632
24.DURCZYŃSKA Katarzyna SK16Górnik Radlin33.67625
WNUK Sylwia21AZS AWF Katowice33.67625
26.KNAPIK Weronika SR16AZS AWF Katowice33.88614
27.KOBUSZEWSKA Karolina19Huragan-45 Sosnowiec33.91612
28.SENETELSKA Olga SK18Jordan Kraków34.08603
29.KĘDZIORA Martina16MTS Kwidzyn34.09602
30.KISIEL Gabriela15Neptun Stargard Szczeciński34.13600
31.SOŃTA Magdalena SWR17Wodnik Radom34.14600
32.MICHALSKA Katarzyna17AZS AWF Katowice34.33590
33.GARDOCKA Julia14Roś Pisz34.43585
34.GANCARZ Karolina14Motyl MOSiR Stalowa Wola34.49582
35.WALZ Kornelia15Nawa Skierniewice34.52580
36.BARTOSZCZE Paulina23Olimpijczyk 23 Lublin34.55579
37.CHMIELEWSKA Aneta15Olimpic Warka34.79567
38.ŚWIECA Kamila18Sokół Rzeszów34.88562
39.CIEŚLAK Katarzyna21Posnania Poznań34.91561
40.SZEREMETA Weronika15Skalar Słupsk34.92560
41.RABINIAK Zuzanna14Wodnik Radom34.93560
42.KOŚCIANEK Natalia15Olimpic Warka34.94560
43.LIS Zuzanna20Wodnik Rawicz35.01556
44.JAWORSKA Marcelina15MKS Piaseczno35.10552
45.SADOWSKA Klaudia16Śląsk Wrocław35.26544
CICHOWSKA Julia14Śląsk Wrocław35.26544
47.NIEWIADOMSKA Wiktoria14Swim Płock35.76522
48.MIODEK Karolina14Żabianka Gdańsk35.77521
49.WOJTANEK Wiktoria14Kapry Armexim Pruszków36.02511
50.HELBING Justyna SK18Jordan Kraków36.04510
51.DYBCIO Karolina14Lider Chełm36.12506
52.WESOŁOWSKA Agata14Wodnik Bielsk Podlaski36.24501
53.BARTCZAK Julia15Delfin-137 Łódź36.40495
54.DROZDOWSKA Aleksandra16Pływacy Augustów36.53490
55.KIT Natalia16Włókniarz 1925 Kalisz36.79479
56.BUJAK Maria14Skarpa Lublin36.81478
57.PRZYGODA Julia15"1" Ożarów Mazowiecki36.83478
58.ROPELA Klaudia14Żabianka Gdańsk37.86440
59.ŻUKOWSKA Natalia15Pływacy Augustów40.85350
DYSKW.ŻMUDA Weronika15Lublinianka
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-12-17 - 9:27
Mężczyzn, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
1:56.84
1:53.64

ŚWITKOWSKI Jan

01003

Ostrowiec Sw

2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.SUZIN Marcin22AZS AGH Kraków2:00.34756A25.8731.6234.0928.76
2.CHUDY Michał18Wodnik Rawicz2:00.73748A25.0230.5236.0829.11
3.TARCZYŃSKI Marcin25Legia Warszawa2:01.09742A25.9731.0435.6128.47
4.WĄGROWSKI Marcel16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:01.21739A26.4130.1735.6928.94
5.SZWEDZKI Dawid21Śląsk Wrocław2:01.57733A26.9731.0034.4829.12
6.KŁOS Grzegorz20AZS AWF Katowice2:01.67731A26.4431.6334.6528.95
7.ZBUTOWICZ Karol SOL17Kormoran Olsztyn2:01.68731A26.9930.1434.7529.80
8.ĆWIEK Kacper20AZS AWF Warszawa2:01.83728A26.5030.8136.2928.23
9.LITWA Krzysztof19AZS AGH Kraków2:01.88727A26.4232.0034.5528.91
10.BAŁABUCH Krystian20AZS AGH Kraków2:01.95726A26.3731.4334.6429.51
11.PIETRZAK Dawid SSz18MKP Szczecin2:02.35719B26.9630.7136.0428.64
12.ZACZYŃSKI Karol24Śląsk Wrocław2:02.37719B26.2031.4635.8728.84
13.HULBÓJ Marcin19Korner Zielona Góra2:03.48699B26.8031.7334.8230.13
14.SOBCZYK Maciej20AZS AGH Kraków2:03.55698B27.3831.4235.5129.24
15.BUJAK Dominik16Salos Cortile Kielce2:03.80694B27.3431.3736.0929.00
16.KAŁUSOWSKI Jan15Trójka Łódź2:03.90692B26.6632.4434.6630.14
17.KAŻMIERCZAK Wojciech18Skalar Warszawa2:04.15688B26.4031.0936.6030.06
18.DOBRZYŃSKI Tomasz17G-8 Bielany Warszawa2:04.79678B27.4131.9535.8329.60
19.ULATOWSKI Wojciech SOL17Unia Oświęcim2:04.96675B27.1431.5136.8629.45
20.BĄCZKOWSKI Bartosz18Polonia Warszawa2:05.29669B27.7232.6535.3029.62
21.ŚWIDERSKI Bartłomiej17Pingwiny Warszawa2:05.36668R26.3331.8237.2729.94
22.CZARNOTA Mateusz24Unia Oświęcim2:06.27654R27.4632.7236.4129.68
23.PALMI-KUKIEŁKO Mieszko22Śląsk Wrocław2:06.2965426.6731.5137.2530.86
24.GOLIŃSKI Patryk SK18Jordan Kraków2:06.3965227.1832.5736.9329.71
25.KURLETO Piotr15Korona Kraków2:06.5065028.1331.9535.9930.43
26.KAMINIARZ Jakub19Astromal Akwawit Leszno2:06.9564428.0733.7934.4930.60
27.POWROŹNIK Konrad18MOS Dąbrowa Górnicza2:07.3663727.5232.6437.5329.67
28.KUBOT Szymon SZG18Korner Zielona Góra2:07.6563326.7433.2636.4331.22
29.GAWRON Oskar16Śląsk Wrocław2:07.8063127.6833.2336.2630.63
30.SZOŁOCH Andrzej19AZS AWFiS Gdańsk2:08.2462426.6832.8538.0230.69
31.LIS Przemysław19Avia Świdnik2:08.2962427.7233.6135.9930.97
32.WOLANEK Szymon19AZS UŁ-PŁ Łódź2:08.3262327.3033.7836.6930.55
33.GIBALSKI Bartłomiej17Salos Cortile Kielce2:08.5262027.2833.4037.9029.94
34.ŁAPOT Radosław SR16MOS Katowice2:08.5861927.7732.6037.2430.97
35.CERLICH Maksymilian15Ikar Mielec2:08.6261928.0233.2937.1430.17
36.BODZIOCH Andrzej SSz17MKP Szczecin2:09.5560628.3931.8638.1031.20
37.JANICKI Wojciech19MTS Kwidzyn2:09.5960527.1934.6637.4630.28
38.SZCZEPANIAK Paweł16Galicja Kraków2:09.6960427.7533.8437.2030.90
39.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa16Polonia Warszawa2:09.7060327.6433.4436.8231.80
40.CZOP Michał15MTS Kwidzyn2:10.7858927.9333.5237.2232.11
LECHOWICZ Filip SO18Korona Kraków2:10.7858927.8633.7837.8831.26
42.KEMPA Mikołaj SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle2:10.8958728.4233.7337.8630.88
43.BARUSIŃSKI Kordian14Korona-Swim Kielce2:10.9058728.6432.9638.6730.63
44.JAROSZ Dawid SWwa16Wodnik Końskie2:10.9558627.9432.9339.4130.67
45.MAŃKA Filip15UKS 190 Łódź2:11.4358029.3832.4838.6230.95
46.BŁASZCZYK Kacper15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:11.6457728.4435.1837.0430.98
47.GOTSZLING Dawid14Barakuda Starachowice2:12.8256228.4833.5539.7031.09
48.WIEWIÓRKA Daniel159 Dzierżoniów2:13.1955727.4333.5840.1732.01
49.BARGLOWSKI Mateusz17Astoria Bydgoszcz2:14.1654527.2435.2440.2431.44
50.SZAFARCZYK Igor18Korona-Swim Kielce2:14.1954529.4435.1338.4631.16
51.KUBIAK Bartłomiej16Włókniarz 1925 Kalisz2:14.4154228.4333.8938.7233.37
52.DOMAŃSKI Kamil15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:15.5952829.8233.5939.7832.40
53.BIECKI Szymon15AZS AWF Katowice2:15.6552728.4634.9440.5831.67
54.MITRUS Paweł15MKS Piaseczno2:18.3549728.4735.3940.7733.72
55.PAJĄK Bartosz14BUKS Warszawa2:19.5548429.5035.5842.2632.21
56.KRZYŻANIAK Krystian15Juvenia Białystok2:19.7448230.4336.6040.6332.08
57.RĘBACZ Maciej15G-8 Bielany Warszawa2:20.0947929.2836.1838.3136.32
58.GALICKI Bartosz14BUKS Warszawa2:25.9042428.0635.4645.9536.43
59.WESOŁOWSKI Jacek14Wodnik Bielsk Podlaski2:35.8834730.8639.1847.8537.99


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-12-17 - 9:47
Kobiet, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
57.83
57.17

TCHÓRZ Alicja

00101

Netanya (ISR)

2015-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.SZYNAL Ludwika21Skarpa Lublin1:00.21763Q29.1831.03
2.TCHÓRZ Alicja23Juvenia Wrocław1:01.24725Q29.1432.10
3.NASKRĘT Agata17Astoria Bydgoszcz1:01.26724Q29.9031.36
4.WÓJTOWICZ Gabriela20AZS AWFiS Gdańsk1:01.51716Q29.7731.74
5.BARANOWSKA Katarzyna28AZS AWFiS Gdańsk1:01.54715Q30.0131.53
6.KOZŁOWSKA Anna19AZS AGH Kraków1:02.33688Q29.9232.41
7.GÓRNIAK Katarzyna20AZS AGH Kraków1:02.44684Q30.1032.34
8.ZAWISZEWSKA Maja22Śląsk Wrocław1:02.98667Q30.4832.50
9.BERNAT Gabriela SL16Skarpa Lublin1:03.05664Q30.8032.25
10.MAGNER Agata SK18Jordan Kraków1:03.24658Q31.1332.11
11.GÓRECKA Weronika15Juvenia Wrocław1:03.31656Q30.4032.91
12.ŻARŁOK Martyna SK18Jordan Kraków1:03.41653Q30.5132.90
13.TOMALA Aleksandra SR18Zryw Opole1:03.66645Q30.5533.11
14.KOŚCIK Patrycja SK17Sparta Biłgoraj1:03.98636Q30.9633.02
15.BOGUCKA Dagmara SWR18Juvenia Wrocław1:03.99636Q31.1532.84
16.KOLUCH Julia15Kapry Armexim Pruszków1:04.15631Q30.9233.23
17.JUC Aleksandra14Manta Warszawa-Włochy1:04.22629Q30.7133.51
18.CHMIELEWSKA Julia, SG18AZS AWFiS Gdańsk1:04.43623Q31.2233.21
19.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno1:04.47621Q30.9533.52
20.SŁUPEK Roksana SB16Piętnastka Bydgoszcz1:04.59618Q31.3233.27
21.PEDA Paulina17AZS AWF Katowice1:04.61617R31.6632.95
22.DUDA Zuzanna16Śląsk Wrocław1:04.70615R31.3833.32
23.SZKARŁAT Julia17Śląsk Wrocław1:04.8161231.0533.76
24.CAŁKA Anna SO18Unia Oświęcim1:04.8661031.4433.42
25.WŁODARCZYK Ewelina19Delfin-137 Łódź1:05.1960131.5533.64
26.NIEWIADOMSKA Adrianna16GOS Raszyn1:05.6658831.3034.36
27.BIEŃ Monika20Polonia Warszawa1:05.7158731.2534.46
28.DĄBROWSKA Agnieszka SZG15Korner Zielona Góra1:05.7958531.5934.20
29.SUCHECKA Katarzyna16Ostrobramska Warszawa1:05.8658332.0533.81
30.BARAN Justyna19AZS AWFiS Gdańsk1:06.0757731.7534.32
31.KOWALSKA Aleksandra SK16Płetwal Mława1:06.2057431.6434.56
32.KUROPATWA Weronika14Żabianka Gdańsk1:06.2957232.5333.76
33.KAMIŃSKA Joanna21Trójka Łódź1:06.3157132.0234.29
34.KACZANOWSKA Maria14Żabianka Gdańsk1:06.3956932.4833.91
35.NIEMIEC Aleksandra18Fala Ropczyce1:06.4656731.9734.49
36.PAJĄK Liliana SZG16Korner Zielona Góra1:06.8555733.0533.80
37.POGORZELSKA Laura14Galicja Kraków1:06.8855731.8835.00
38.LISOWSKA Wiktoria15Juvenia Białystok1:06.9055632.5334.37
39.ŁYSAKOWSKA Julia14Lublinianka1:06.9755432.9134.06
40.ODZIEMCZYK Maja15Jagiellonka Warszawa1:07.0255331.8935.13
41.WRZOSEK Iga15"1" Ożarów Mazowiecki1:07.2754732.1835.09
42.WÓJCIK Julia15Skarpa Lublin1:07.8053433.2534.55
43.MULARCZYK Paulina14Skalar Warszawa1:08.0752833.2734.80
44.GONDEK Wiktoria SOc14Motyl MOSiR Stalowa Wola1:08.3452233.4034.94
45.WIERTEL Agata20Lublinianka1:08.7351332.5636.17
46.MIĄSKO Julia14Neptun Stargard Szczeciński1:09.1150433.8335.28
47.SKOWRONEK Zuzanna14UKS 51 Lublin1:09.7549133.6736.08
48.KWIATKOWSKA Zofia14Wodnik Bielsk Podlaski1:09.7949033.2736.52
49.OSTOJSKA Karolina19Kapry Armexim Pruszków1:09.9348733.0536.88
50.KOZIK Anna17AZS AWF Katowice1:10.0248533.5136.51
51.NADOLSKA Julia15Lider Chełm1:10.7347033.5437.19
52.KARLIŃSKA Weronika17Wisła Puławy1:11.6745234.3737.30
53.WITKOWSKA Anastazja14Orka Ciechanów1:12.7843234.4638.32
54.KOZIKOWSKA Joanna15Żoliborz Warszawa1:14.8139835.2739.54
55.KUŚMIERCZYK Weronika14Barakuda Starachowice1:16.7836837.5939.19


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-12-17 - 9:58
Mężczyzn, 200m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
1:53.22
1:47.38

KAWĘCKI Radosław

00304

Doha (QAT)

2014-12-07

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.SKIERKA Jakub17Trops Kartuzy1:56.71751A27.0129.3030.3330.07
2.BUGDOL Rafał20AZS AWF Katowice1:58.10725A26.8929.7230.6730.82
3.MORAWSKI Krzysztof21AZS AWF Warszawa1:58.65715A28.1630.1330.6329.73
KASZTELAN Mateusz SOL17Kormoran Olsztyn1:58.65715A27.3829.7630.6930.82
5.UNGEHEUR Mateusz19AZS AGH Kraków1:58.78712A27.0629.9631.1930.57
6.KAWĘCKI Radosław24AZS AWF Warszawa1:59.04708A27.8130.2930.7230.22
7.WYSOCZYŃSKI Mateusz22AZS AGH Kraków1:59.06707A27.0830.2330.9830.77
8.DUBIEL Adam22AZS AWF Warszawa1:59.69696A27.8630.3330.8230.68
9.GABRYSZ Wojciech20AZS AWF Katowice1:59.80694A27.5330.1330.9531.19
10.JANKIEWICZ Krzysztof24Nawa Skierniewice2:00.07690A27.6431.0130.8130.61
11.NIEDZIAŁEK Dominik SL17Skarpa Lublin2:00.20687B28.1630.0630.8531.13
12.SUCHAN Jan18AZS AWF Warszawa2:00.88676B28.4230.1831.1631.12
13.HANDZLIK Rafał20AZS AWF Katowice2:01.48666B28.3030.1131.3331.74
14.KARWAT Krzysztof19Nawa Skierniewice2:01.60664B27.8130.3031.9531.54
15.WĄSIK Jakub21AZS AWF Biała Podlaska2:01.70662B28.4330.7231.1431.41
16.FURMAN Łukasz22MOS Dąbrowa Górnicza2:01.77661B28.0630.7531.5831.38
17.KIJEWSKI Kasper16Salos Cortile Kielce2:02.68647B28.8831.1931.4931.12
18.PIĄTKOWSKI Marcin19AZS AWF Warszawa2:02.73646B28.4731.2431.5531.47
19.GORAJ Marcin14Galicja Kraków2:02.85644B28.3230.7632.1131.66
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 14 lat
20.KARKUT Kamil19AZS AGH Kraków2:03.11640B28.1030.7832.0032.23
21.SAWKA Juliusz18Pałac Młodzieży Katowice2:04.23623R28.8731.2031.6332.53
22.STEC Adam SSz18MKP Szczecin2:04.53618R29.1131.2531.8432.33
23.BRYŁA Kamil16Lublinianka2:04.5561829.4931.2632.0931.71
24.SĘCZEK Szymon16Trójka Łódź2:04.6161729.1331.0332.1232.33
25.CZECH Szymon SR18Victoria Racibórz2:05.1260929.2931.5431.9732.32
26.KAROLCZAK Jan14BUKS Warszawa2:05.4360528.4431.6632.6432.69
27.CECERE Marco16Włókniarz 1925 Kalisz2:05.9159829.7331.9332.4431.81
28.BALCERAK Jakub15Trójka Łódź2:06.3059328.9832.5032.7232.10
29.GŁĄB Karol16Sokół Rzeszów2:06.6158829.8732.6332.6631.45
30.ŚWIDERSKI Bartłomiej17Pingwiny Warszawa2:07.0258229.0631.6133.2633.09
31.SAFIN Konrad19AZS AWF Katowice2:07.2657929.8032.2932.6232.55
32.KONCZEWSKI Jakub18AZS AWF Katowice2:07.4257728.1731.5833.7533.92
33.KUCZAK Adam SZG15Korner Zielona Góra2:07.4457729.8432.4532.9032.25
34.KLIMCZUK Karol18AZS AWFiS Gdańsk2:07.7457329.7032.7533.1832.11
35.FRANKE Paweł16G-8 Bielany Warszawa2:07.8357129.0031.8333.3933.61
36.BRUS Dominik22Jordan Kraków2:08.2156628.4631.4733.6834.60
37.MICIUL Michał SZG15Korner Zielona Góra2:08.3056530.0132.5333.0332.73
38.WLAZŁOWSKI Damian SWwa16Polonia Warszawa2:09.2655329.1732.0433.5934.46
39.PAWLACZYK Patryk15UKS 190 Łódź2:09.5454929.4133.2534.6032.28
40.MAŃKA Filip15UKS 190 Łódź2:10.2854030.3732.5434.1533.22
KOTWICA Bartosz14Avia Świdnik2:10.2854029.1833.2534.3433.51
42.KAMIŃSKI Piotr16Trójka Łódź2:10.6553529.5132.7633.9234.46
43.JAWORSKI Szymon14Salmo Żory2:11.6952330.0633.4534.3733.81
44.MALEC Mikołaj14Ikar Mielec2:12.2651631.2333.0434.4433.55
45.TARADYŚ Jakub SZG15Korner Zielona Góra2:12.7451030.6033.7534.3434.05
46.WOJTOWICZ Jakub17AZS AWF Katowice2:12.7951029.5733.0634.7235.44
47.WAŚKO Adam15"1" Ożarów Mazowiecki2:13.6450030.7833.8534.5234.49
48.GRABEK Filip16Lublinianka2:14.3849230.5334.0134.7635.08
49.KOWALSKI Kacper14GIM 92 Ursynów Warszawa2:14.3949230.8733.5534.6235.35
50.DUBIEL Kornel14Żabianka Gdańsk2:14.4549131.3733.6234.5634.90
51.KOMOSA Mateusz20Avia Świdnik2:16.0647431.8034.6034.6635.00
52.BOROWSKI Adam14Salos Cortile Kielce2:18.8644632.5935.2236.2334.82
53.NOWICZKOW Jakub14Wodnik Bielsk Podlaski2:22.09416
54.SĘDŁAK Wiktor16Orka Zamość2:22.5441233.8235.8136.4636.45
55.DZIKI Maciej14G-8 Bielany Warszawa2:22.9440933.1035.7537.0637.03
56.GIL Bartosz16Wodnik Rawicz2:24.6439433.3336.5537.3337.43
57.KAWALEC Lech16Orka Zamość2:26.7937732.1236.6739.4538.55
DYSKW.MŁYNARCZYK Karol15G-8 Bielany Warszawa
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-12-17 - 10:14
Kobiet, 200m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
2:09.56
2:03.53

JEDRZEJCZAK Otylia

00114

Debrecen (HUN)

2007-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.MIZAK Joanna21Stilon Gorzów Wlkp.2:15.91681A30.5834.4435.3635.53
2.ŻUKOWSKA Paula22Juvenia Wrocław2:16.47673A30.5034.5535.6035.82
3.SIKORA Paulina22AZS AWF Warszawa2:16.87667A31.1334.9735.7635.01
4.RADLIŃSKA Marcelina22AZS AGH Kraków2:17.61656A30.4634.9335.9336.29
5.NIENAŁTOWSKA Natalia19AZS AWF Warszawa2:18.42645A32.0735.8735.5334.95
6.ADAMIEC Dominika SO16Unia Oświęcim2:18.52643A31.1035.6135.8835.93
7.ZYGO Karolina19Olimpia Lublin2:18.72641A31.2234.8335.8436.83
8.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa2:18.99637A31.0734.8136.1037.01
9.MUSIOŁ Wiktoria SO17Unia Oświęcim2:19.21634A31.1935.2936.0236.71
10.REDNER Sandra16Trójka Łódź2:19.64628A31.3435.5736.1236.61
11.KOWALSKA Agata22AZS AWF Warszawa2:20.00623B29.8534.8737.3537.93
12.ADAMCZYK Julia16Lublinianka2:20.15621B31.2135.5636.4936.89
13.MAZURKIEWICZ Barbara14IKS Konstancin2:21.00610B31.1035.6837.0837.14
14.FILIPEK Jagoda16Śląsk Wrocław2:21.41605B31.1235.8137.5136.97
15.SOLAK Anna15Swim Płock2:21.49604B31.5436.2536.1837.52
16.GOTOWSKA Weronika15G-8 Bielany Warszawa2:22.32593B32.4736.4336.6536.77
17.LICHWA Dominika16AZS AWF Katowice2:23.13583B31.2835.3036.9039.65
18.TOMASZEWSKA Aleksandra16Salos Cortile Kielce2:23.81575B32.0736.1537.3138.28
19.OLEBA Małgorzata SSz17MKP Szczecin2:24.50567B32.4637.0937.3537.60
20.GIEDZICZ Katarzyna17Juvenia Białystok2:25.57554B31.9736.0738.3139.22
21.HASNY Marta17Zryw Opole2:25.82551R31.1736.4738.6839.50
22.ŚLIWIŃSKA Marta18MOS Dąbrowa Górnicza2:26.07549R31.8936.9538.0739.16
23.DUDA Katarzyna SSz15MKP Szczecin2:27.1553732.6038.0438.6037.91
24.KANTORSKA Daria16G-8 Bielany Warszawa2:28.7751933.0137.8038.7439.22
25.KRÓL Oliwia16Trójka Łódź2:29.0451632.4036.6738.5841.39
26.ŻMUDA Weronika15Lublinianka2:29.2251532.8537.9039.1039.37
27.CIEPLAK Aleksandra14Olimpic Warka2:30.5950132.8337.6039.6540.51
28.FILIPKOWSKA Dominika16Roś Pisz2:31.4449233.0038.2840.3839.78
29.IŻYCKA Marta SR15Wodnik Siemianowice Śląskie2:31.5549133.4137.7038.7941.65
30.KRUSZEWSKA Kaja15Juvenia Białystok2:32.3548333.8839.0040.3439.13
31.SARNA Katarzyna17Nawa Skierniewice2:33.2847533.1038.8440.8840.46
32.KOLENDA Zofia17Lider Chełm2:35.1145833.7440.0540.9340.39
33.RABCZYŃSKA Marta17Avia Świdnik2:36.7244433.6739.5741.8941.59
34.BOROWIEC Weronika14Lider Chełm2:39.1942434.5740.7842.0241.82
35.SZOT Patrycja15UKS 51 Lublin2:46.4137135.4340.8444.2045.94
36.BIELIŃSKA Klara14BUKS Warszawa2:52.9833036.5642.9646.4946.97

PKTRAMBOWICZ Zuzanna13MKS SP-63 Bydgoszcz2:22.2559431.2835.1637.5838.23


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-12-17 - 10:27
Mężczyzn, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
51.46
49.62

CZERNIAK Konrad

00603

Szczecin

2011-12-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice51.96810Q23.7728.19
2.KORZENIOWSKI Paweł30AZS AWF Warszawa52.21798Q24.2727.94
3.CHUDY Michał18Wodnik Rawicz52.56782Q24.1928.37
4.POPRAWA Michał21AZS AWF Katowice53.04761Q24.9528.09
5.CHABA Mateusz19Juvenia Wrocław53.08760Q23.9229.16
6.STOKOWSKI Kacper16G-8 Bielany Warszawa53.18755Q24.2528.93
7.KRUPECKI Oskar23Śląsk Wrocław53.22754Q25.0228.20
8.CHRZANOWSKI Damian17MZOS Płock53.38747Q25.1028.28
9.CIĘŻKOWSKI Dominik SK19Jordan Kraków53.74732Q24.7828.96
10.ŁUCZAK Piotr23AZS AGH Kraków54.03720Q25.1028.93
11.GOSIENIECKI Juliusz17Astromal Akwawit Leszno54.04720Q25.0628.98
12.KIERZKOWSKI Mateusz28AZS AWFiS Gdańsk54.37707Q25.4828.89
13.OPALSKI Marcin22Warszawianka54.43704Q25.5928.84
14.SOKULSKI Jacek24Śląsk Wrocław54.55700Q25.5129.04
15.PUK Dariusz20AZS AWF Katowice54.69694Q25.5129.18
16.STĘPNIAK Kacper16Korona-Swim Kielce54.79691Q25.3429.45
BOCHEŃ Tomasz16Juvenia Białystok54.79691Q25.3629.43
18.JANICKI Wojciech19MTS Kwidzyn54.84689Q25.7929.05
19.TOMBARKIEWICZ Józef SK18Jordan Kraków54.93685Q25.5129.42
20.CHMIEL Łukasz22AZS AWF Katowice54.98683Q24.9929.99
21.NOWODWORSKI Dawid18MOS Dąbrowa Górnicza55.12678R25.4529.67
22.GRUDZIECKI Remigiusz SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle55.20675R25.9829.22
23.ŻURAWICZ Mateusz SB18Piętnastka Bydgoszcz55.2867225.6629.62
24.ADAMCZYK Patryk SSz18MKP Szczecin55.3167125.7229.59
25.FAJFER Mateusz19Juvenia Wrocław55.3766925.6929.68
26.BUCZKOWSKI Kamil19AZS AGH Kraków55.4266725.9029.52
27.ZIMOWSKI Oskar18Jagiellonka Warszawa55.4866525.3330.15
28.PACHOWSKI Adrian18Jagiellonka Warszawa55.5266425.5529.97
29.ĆWIEK Kacper20AZS AWF Warszawa55.5466325.8529.69
30.OSSES Arkadiusz20Warta Poznań55.5566325.9529.60
31.SMOLIŃSKI Jakub15"1" Ożarów Mazowiecki55.5966125.5630.03
32.KOWALIK Piotr24AZS UAM Poznań55.8265324.8530.97
33.PIEŚNIAK Jakub SO18Unia Oświęcim55.8665226.1929.67
34.WIATROWSKI Remigiusz19Warta Poznań55.9564825.7630.19
35.KURLETO Piotr15Korona Kraków55.9964726.4129.58
36.DOBRZYŃSKI Tomasz17G-8 Bielany Warszawa56.0464526.6129.43
37.GORAJ Marcin14Galicja Kraków56.0764426.4529.62
wymik lepszy od rekordu Polski juniorów 14 lat
38.POWROŹNIK Konrad18MOS Dąbrowa Górnicza56.1764126.4429.73
39.PRZYBYŁA Kacper SR17Astromal Akwawit Leszno56.4063326.3730.03
40.RENUSZ Piotr19AZS AWFiS Gdańsk56.5162925.7630.75
41.DZIADEK Jan17Jagiellonka Warszawa56.6362526.4830.15
42.SADŁOWSKI Piotr15Olimpijczyk Suwałki56.6762426.5330.14
43.KOWALIK Damian21AZS UAM Poznań56.7062325.5431.16
44.AMPULSKI Remigiusz17Totis Viribus Świebodzin56.7562126.4730.28
45.WIAK Jakub20Olimpijczyk 23 Lublin56.8561826.3630.49
46.BUTKIEWICZ Cezary15G-8 Bielany Warszawa57.0761126.5830.49
47.SZOŁOCH Andrzej19AZS AWFiS Gdańsk57.1260927.2529.87
48.DYBA Jakub SP17Posnania Poznań57.1360927.1230.01
49.DĘBSKI Szymon16Nawa Skierniewice57.2260626.6830.54
50.WOLANEK Szymon19AZS UŁ-PŁ Łódź57.3260326.9130.41
51.PERKOWSKI Wiktor SOL17Jagiellonka Warszawa57.3660226.2031.16
52.KORZUCH Mateusz20AZS AWF Katowice57.4559926.1231.33
53.KUCA Przemysław21Warta Poznań57.5759526.6230.95
54.KRÓLIK Paweł16Juvenia Białystok57.6459327.2430.40
55.WAŁCERZ Mateusz15Stilon Gorzów Wlkp.57.8258826.2331.59
56.MACIEJEWSKI Kacper SWwa16Polonia Warszawa57.8758626.1531.72
57.WAŃKOWICZ Błażej16Warszawianka57.9358426.8531.08
58.FIKS Krzysztof15UKS 190 Łódź57.9558427.6630.29
59.SŁOWIK Rafał15G-8 Bielany Warszawa58.2257526.7131.51
60.WARDAWA Filip14G-8 Bielany Warszawa58.2357526.7131.52
61.SUSZEK Wojciech23AZS AWF Biała Podlaska58.2457526.7231.52
62.KRZYWNICKI Adrian14Orka Ciechanów58.2557527.0031.25
63.FELIŃCZAK Wojciech19Delfin-137 Łódź58.3657126.4631.90
SZUTKO Mateusz18AZS AWF Biała Podlaska58.3657127.0731.29
65.MICIUL Michał SZG15Korner Zielona Góra58.4356927.7130.72
66.DEMBSKI Patryk SB16Piętnastka Bydgoszcz58.5156727.0731.44
67.KUDŁA Łukasz20AZS AWF Katowice58.5256726.7231.80
68.ŁUKAWSKI Mikołaj16Korona-Swim Kielce58.5456626.8031.74
69.BRODOWSKI Bartosz15Nawa Skierniewice58.5756527.5031.07
70.MICHNIEWSKI Tadeusz17Jagiellonka Warszawa58.5856527.2431.34
71.SMUL Błażej16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki58.8355827.1431.69
72.BISZKONT Damian19Avia Świdnik59.1554927.9431.21
73.MIESZCZERIAKOW Mirosław17Wodnik Bielsk Podlaski59.1654827.2131.95
74.CZOP Michał15MTS Kwidzyn59.2354627.7931.44
75.MITRUS Paweł15MKS Piaseczno59.3254427.7031.62
76.BOCHNOWSKI Maciej17Bobry Dębica59.3354427.3831.95
77.DUTKIEWICZ Dominik SP16Warta Poznań59.4354127.7131.72
78.BARGLOWSKI Mateusz17Astoria Bydgoszcz59.6253627.6431.98
79.DERBIS Tomasz24AZS AWF Katowice59.6853427.2332.45
80.JEZIORSKI Patryk16Manta Kochłowice Ruda Śląska59.7353327.9231.81
81.MISTAKIEWICZ Patryk14UKS 190 Łódź1:00.0552428.3331.72
82.BARUSIŃSKI Kordian14Korona-Swim Kielce1:00.1852127.9932.19
83.BIERNACKI Kacper SP17Znicz Koszalin1:00.7150728.3332.38
84.SKUBA Marcin17Orka Zamość1:01.2649428.5632.70
85.ŁUKASZCZYK Mateusz15Orka Zamość1:02.4646628.3734.09
86.JAZYKOW Filip16Juvenia Białystok1:02.4846628.2034.28
87.GALICKI Bartosz14BUKS Warszawa1:02.5446428.5034.04
88.DEREZIŃSKI Szymon14MKS Piaseczno1:02.8045828.9333.87
89.MALEC Mikołaj14Ikar Mielec1:03.0945229.7533.34
90.DACZKOWSKI Patryk14BUKS Warszawa1:03.7343929.0434.69
91.RUCIŃSKI Wiktor16Sokół-Mościce Tarnów1:03.8343728.9834.85
92.PACZYŃSKI Kornel17Pływacy Augustów1:04.3342629.9634.37
93.PABICH Bartosz14Neptun Stargard Szczeciński1:04.6941929.8134.88
94.CZURCZAK Jakub16Sokół Rzeszów1:04.8241729.7335.09
95.TŁOMAK Andrzej14"1" Ożarów Mazowiecki1:04.8941529.0835.81
96.KRZYŻANIAK Krystian15Juvenia Białystok1:05.0641229.9735.09
97.DUBIEL Kornel14Żabianka Gdańsk1:05.0841230.8634.22
98.GĘBICKI Filip14Lider Chełm1:06.5038630.7835.72
99.PABICH Jakub15Orka Ciechanów1:06.8338030.7036.13
DYSKW.GOŹDZIK Damian20Warta Poznań
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-12-17 - 10:44
Kobiet, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
2:12.43
2:09.25

BARANOWSKA Katarzyna

00116

Debrecen (HUN)

2007-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.BARANOWSKA Katarzyna28AZS AWFiS Gdańsk2:17.92689A29.8634.2739.7634.03
2.TCHÓRZ Alicja23Juvenia Wrocław2:18.66678A29.1035.1840.4233.96
3.GUS Julia SB16Piętnastka Bydgoszcz2:18.71678A30.2634.3740.6533.43
4.GRALEWSKA Kalina19Warszawianka2:18.89675A29.9034.2041.5633.23
5.SIEŃCZYK Jowita SK18Żak Biala Podlaska2:18.96674A29.5635.0640.7633.58
6.SAJECKA Zofia17GIM 92 Ursynów Warszawa2:18.99673A30.7934.4240.7233.06
7.ADAMCZYK Julia16Lublinianka2:20.22656A30.8735.1141.8132.43
8.DZWONNIK Zuzanna15Delfin-137 Łódź2:20.42653A30.9035.6940.3233.51
9.OSINIAK Ewa15Olimpijczyk 23 Lublin2:21.06644A30.4835.0341.0834.47
10.MENDYK Adrianna SO17Wodnik Radom2:21.31641A30.4635.2741.5234.06
11.PAJĄK Liliana SZG16Korner Zielona Góra2:22.35627B31.4035.1741.7034.08
12.OKAJ Oliwia19Śląsk Wrocław2:22.72622B29.8235.9242.2234.76
13.NIEDŻWIEDZKA Małgorzata SR18MMKS Kędzierzyn-Koźle2:22.98619B30.9436.3340.8934.82
14.CZAJA Barbara SK16Górnik Radlin2:23.13617B30.4436.3942.2834.02
15.GOTOWSKA Weronika15G-8 Bielany Warszawa2:23.70609B31.5336.3842.3033.49
16.HALICKA Lidia14Śląsk Wrocław2:23.73609B30.8935.4442.8534.55
17.WOŁEK Oliwia SOc14KSZO Ostrowiec Świętokrzysk2:24.84595B31.3837.3842.1433.94
18.SPROSKA Magdalena SK18Zryw Opole2:25.54586B30.4436.6743.4734.96
19.WARDZIŃSKA Martyna17Trójka Łódź2:25.91582B31.1637.9042.8134.04
20.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno2:26.53575B31.1035.6744.0235.74
21.COCHÓR Izabela14Ostrobramska Warszawa2:26.64573R31.4036.7743.6534.82
22.DZIEWA Aleksandra19PZP2:26.84571R30.9037.2944.2634.39
23.KĘDZIORA Martina16MTS Kwidzyn2:27.1056831.1637.7742.5635.61
24.BARTYZEL Aleksandra17Manta Jelcz-Laskowice2:27.2756631.5037.5942.5135.67
25.WETT Oliwia14Sambor Tczew2:28.4755231.6937.6744.1534.96
KAMIŃSKA Joanna21Trójka Łódź2:28.4755231.6236.4743.6336.75
27.BAJURA Marta SR17Wodnik 29 katowice2:29.6953931.4538.0344.1636.05
28.WOJTANEK Wiktoria14Kapry Armexim Pruszków2:29.9353632.1139.0643.6535.11
29.WALZ Kornelia15Nawa Skierniewice2:29.9653633.2538.6642.6335.42
30.MIKOŁAJEK Aleksandra15Avia Świdnik2:29.9853632.8438.8543.0335.26
31.KWIATKOWSKA Agata15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:30.3853234.8439.7339.6836.13
32.LISOWSKA Wiktoria15Juvenia Białystok2:31.2352332.7137.4045.1735.95
33.CICHOWSKA Julia14Śląsk Wrocław2:32.0951433.2439.7242.8336.30
34.ZAJĄC Martyna19Olimpia Lublin2:33.2950232.2939.1045.2236.68
35.BUJAK Maria14Skarpa Lublin2:35.2848334.7240.2043.3037.06
36.ZYCH Natalia14UKS 51 Lublin2:41.8642634.3839.6448.2039.64
37.CHEREK Natalia14Jedynka Elbląg2:42.8941835.2142.1446.2339.31
38.WESOŁOWSKA Agata14Wodnik Bielsk Podlaski2:46.2039433.9043.9547.1141.24


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-12-17 - 10:57
Mężczyzn, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
58.18
58.80

PLUTECKI Adam

00304

Warsaw

2009-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.ROGUSKI Bartłomiej22Żoliborz Warszawa59.57813Q28.5131.06
2.STOLARSKI Marcin19Żoliborz Warszawa59.61811Q27.8531.76
3.MACHNIK Mikołaj22AZS AWF Katowice59.94798Q28.4131.53
4.ARENTEWICZ Jacek18Shark Rudna1:00.10792Q28.2831.82
5.KOZAKIEWICZ Jan19Warszawianka1:00.15790Q28.3131.84
6.CERTA Maciej24AZS AWF Warszawa1:00.39780Q28.4831.91
7.SZER Michał20AZS AWF Warszawa1:00.70768Q28.0532.65
8.HOŁUB Maciej20AZS AGH Kraków1:00.73767Q28.3532.38
9.PACHOLCZYK Mateusz23Kormoran Olsztyn1:00.88762Q28.5432.34
10.TOKARSKI Krzysztof SR19AZS AWF Katowice1:00.89761Q28.4932.40
11.SOWA Marcin SO18Motyl MOSiR Stalowa Wola1:00.97758Q29.0931.88
12.SZULICH Dawid25Delfin Legionowo1:01.07755Q28.7432.33
13.KŁOS Grzegorz20AZS AWF Katowice1:01.22749Q28.5432.68
14.SIEMIŃSKI Piotr15Żoliborz Warszawa1:01.57736Q28.8732.70
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 15 lat
15.NOWAK Patryk20AZS AWF Katowice1:01.74730Q29.0232.72
16.KAŁUSOWSKI Jan15Trójka Łódź1:01.76730Q29.1832.58
17.HULBÓJ Marcin19Korner Zielona Góra1:02.21714Q29.3532.86
GALON Michał20AZS AWF Katowice1:02.21714Q29.1233.09
19.DZIEDZIC Dawid SR16MOSM Tychy1:02.32710Q28.8433.48
20.ROWIŃSKI Filip25AZS AWF Warszawa1:02.37708Q28.9133.46
21.LEJMAN Kacper21AZS AWFiS Gdańsk1:02.44706?29.6132.83
HODERNY Bartosz19AZS AWF Katowice1:02.44706?29.6432.80
23.TREFLER Michał18Jagiellonka Warszawa1:02.5270329.0833.44
24.GRULA Mateusz22AZS AWF Warszawa1:02.5770229.0233.55
25.ZUCHOWICZ Jan17Żoliborz Warszawa1:02.7769529.3633.41
26.DROŚ Patryk18MOS Dąbrowa Górnicza1:02.8169429.6033.21
27.SOLAK Łukasz16Swim Płock1:02.9968829.1933.80
28.ŻMIJA Marek18AZS AWF Katowice1:03.1368329.3833.75
29.KAMINIARZ Jakub19Astromal Akwawit Leszno1:03.1868130.0033.18
30.KUBOT Szymon SZG18Korner Zielona Góra1:03.2767829.8433.43
31.KADROW Konrad18Delfin Tarnobrzeg1:03.3467630.0233.32
32.SZCZEPANIAK Paweł16Galicja Kraków1:03.3967529.8333.56
33.WAWRZYNKIEWICZ Piotr17MKP Szczecin1:03.5766929.7433.83
34.KAWCZYŃSKI Marcin20Delfin-137 Łódź1:03.5966829.8033.79
35.WEISS Aleksander21AZS AWF Biała Podlaska1:03.7066529.2734.43
36.LITWA Krzysztof19AZS AGH Kraków1:03.7266429.7533.97
37.ŻUKOWSKI Bartłomiej22AZS AWF Wrocław1:03.7766329.9533.82
38.MIKOŁAJCZYK Michał16Włókniarz 1925 Kalisz1:03.8666029.5134.35
39.BACHLAJ Dorian SR16Ondraszek Bielsko Biała1:03.9065929.8234.08
40.MISIARZ Adrian SK17Sparta Biłgoraj1:03.9565730.3033.65
41.GŁADYSZ Krzysztof23AZS PWSZ Racibórz1:03.9865629.6934.29
42.FRYMUS Tyberiusz20MKP Szczecin1:03.9965629.8634.13
43.SZYDŁOWSKI Kamil SR17Astromal Akwawit Leszno1:04.1765029.9934.18
44.OLEJNIK Aleksander17MKP Szczecin1:04.2264929.7634.46
45.SZYMANEK Sebastian17Warszawianka1:04.4564230.3734.08
46.CIEĆKA Patryk22AZS AWF Biała Podlaska1:04.5463929.9834.56
47.BRZYKOWSKI Krystian17Sokół Rzeszów1:04.6863529.8434.84
48.WAWRYCA Szymon SR17Victoria Racibórz1:04.7063430.3234.38
49.CHAŁUPCZYŃSKI Bartosz SWwa16Polonia Warszawa1:04.7463330.4834.26
50.RYKOWSKI Piotr21Posnania Poznań1:05.0062629.9735.03
51.WINIARSKI Jakub161 Solex Lębork1:05.0462530.1634.88
52.WINIATOWSKI Patryk SB16Piętnastka Bydgoszcz1:05.3361629.9735.36
53.MAŚLANKA Szymon19AZS AWF Katowice1:05.5561029.7735.78
54.ŚLIWKA Jakub16G-8 Bielany Warszawa1:05.6060930.7834.82
55.ŻELECHOWSKI Rafał19AZS AWF Warszawa1:05.6360830.9534.68
56.JAWORSKI Norbert SOc17Unia Busko Zdrój1:05.9659931.4334.53
57.SOBIECKI Jakub14G-8 Bielany Warszawa1:06.0559630.7535.30
58.PACZYŃSKI Oliwer18Pływacy Augustów1:06.0659630.5335.53
59.KLIZA Adrian20Avia Świdnik1:06.1359430.6235.51
60.CZOP Filip15MTS Kwidzyn1:06.1459431.1235.02
61.WIATR Krzysztof15IKS Konstancin1:06.3558830.9735.38
62.CERLICH Maksymilian15Ikar Mielec1:06.4258631.3635.06
63.PIK Paweł27Olimpijczyk 23 Lublin1:06.5258430.7435.78
64.WASIL Sebastian21Avia Świdnik1:06.5658330.3036.26
65.KUBIŚ Jakub17Olimpijczyk 23 Lublin1:06.6758031.7234.95
66.GIBALSKI Bartłomiej17Salos Cortile Kielce1:06.9057431.6635.24
67.CHOTKOWSKI Bartosz16AZS AWFiS Gdańsk1:06.9857231.5935.39
68.KONOP Jakub SL17Skarpa Lublin1:07.2456531.9635.28
69.RĘBACZ Maciej15G-8 Bielany Warszawa1:07.3356332.1835.15
70.GARBACZ Dominik16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:07.4056131.4535.95
71.SZCZEPANKIEWICZ Mateusz19AZS AWFiS Gdańsk1:07.5455831.4636.08
72.NOWAK Kacper15Warta Poznań1:07.6955432.3435.35
73.ROKITA Aleksander SK16Park Wodny Tarnowskie Góry1:07.7755231.2736.50
74.GRZESZCZYK Kacper SL16Swim 10 Puławy1:08.2154131.9836.23
75.GLAZER Rafał15MKS Piaseczno1:08.7752832.2436.53
76.MIRONIUK Rafał20AZS AWF Biała Podlaska1:08.8552631.3937.46
77.PIERŚCIŃSKI Adam17MKS Piaseczno1:09.0952131.9337.16
78.NIEROŃSKI Sebastian16Jedynka Elbląg1:09.5151232.0337.48
79.ŻURAWSKI Marcel14Sambor Tczew1:10.0150133.3136.70
80.KOSMALA Szymon15Orlik Lublin1:10.8848232.7638.12
81.KOŁODZIEJSKI Filip14BUKS Warszawa1:12.1845733.6338.55
82.ŻERAŃSKI Przemysław16BUKS Warszawa1:12.3945333.5938.80
83.CZUBA Marcin14Wisła Puławy1:12.8144533.0839.73
84.OSIŃSKI Piotr15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:13.1443934.7838.36
85.JORDAN Artur15"1" Ożarów Mazowiecki1:13.2043834.5138.69
86.MUTH Marcin18"1" Ożarów Mazowiecki1:13.3943533.9839.41


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-12-17 - 11:12
Kobiet, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
53.84
53.14

WILK Katarzyna

00106

Istanbul (TUR)

2009-12-10

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.DOWGIERT Anna25Śląsk Wrocław56.00755Q26.6529.35
2.SOKOŁOWSKA Diana19AZS AWFiS Gdańsk56.07752Q26.7329.34
3.ORCZYKOWSKA Wioletta SK18Jordan Kraków56.26745Q27.2229.04
4.GRALEWSKA Kalina19Warszawianka56.40739Q27.2229.18
5.URBAŃCZYK Aleksandra28AZS UŁ-PŁ Łódź56.43738Q26.2630.17
6.NOGAJ Paulina SWR17Wodnik Radom56.44738Q27.0829.36
7.PETRYKA Nikola SWR18Śląsk Wrocław56.51735Q27.0929.42
8.KAWECKA Anna23AZS AGH Kraków56.80724Q26.7330.07
9.ROMAN Magdalena16G-8 Bielany Warszawa56.82723Q27.4729.35
10.CZARNECKA Wiktoria SL16Skarpa Lublin56.84722Q27.3329.51
11.JANKOWSKA Klaudia17GIM 92 Ursynów Warszawa56.86722Q27.3729.49
12.JAGODA Julia20AZS AWF Katowice56.89720Q27.1529.74
13.SIRIGNANO Luigia19AZS AGH Kraków57.15711Q26.9330.22
14.ROGOWSKA Katarzyna15Znicz Koszalin57.24707Q27.5229.72
15.KOZŁOWSKA Anna19AZS AGH Kraków57.26706Q27.4029.86
16.CIEŚLAK Joanna19Warta Poznań57.28706Q27.6029.68
17.NIEWIADOMSKA Adrianna16GOS Raszyn57.31705Q27.7529.56
18.ŻELAZNA Paulina21Śląsk Wrocław57.41701Q27.2930.12
19.WĘCKOWSKA Ewa16Shark Rudna57.47699Q27.6229.85
NIKLARZ Maria18Ruch Grudziądz57.47699Q28.1229.35
21.KITA Katarzyna20Shark Rudna57.53697R27.4630.07
22.BART Patrycja18Pałac Młodzieży Katowice57.58695R27.8129.77
23.KLONOWSKA Julia15AZS AWFiS Gdańsk57.7568927.6730.08
24.RZOŃCA Patrycja SWR16Śląsk Wrocław57.9868027.6330.35
25.WOJCIECHOWSKA Joanna17Orlik Lublin58.0567828.0929.96
26.GRZEGORCZYK Izabella22Warta Poznań58.0967727.7030.39
27.ROGOWSKA Paulina17Salos Cortile Kielce58.1667428.0530.11
28.DYRDA Karolina SWR18Śląsk Wrocław58.1767427.8130.36
29.ANDRZEJEWSKA Kamila SL16Lider Chełm58.2067328.2329.97
30.POKRYWKA Karolina17Trójka Łódź58.4666427.9030.56
31.SZATANEK Julia16MKP Szczecin58.4866328.3630.12
32.BARAN Justyna19AZS AWFiS Gdańsk59.0164528.0330.98
33.BŁOCKA Agnieszka19Jagiellonka Warszawa59.1564127.8331.32
34.GOŁĘBIEWSKA Dominika14GIM 92 Ursynów Warszawa59.2963628.5730.72
35.GÓRECKA Marta17Warszawianka59.3263528.4030.92
36.LEWANDOWSKA Kamila20AZS AWFiS Gdańsk59.3863328.0731.31
37.PILARSKA Zofia18AZS AWF Warszawa59.4163228.3731.04
38.WĘCŁAWIAK Irena17GIM 92 Ursynów Warszawa59.4363228.6330.80
39.KOWALSKA Dominika15MZOS Płock59.4963028.2831.21
40.SAMUŁA Wiktoria16Lublinianka59.5063028.6230.88
41.JAGODA Weronika20AZS AWF Katowice59.5562828.2831.27
42.SOŃTA Magdalena SWR17Wodnik Radom59.6362529.0430.59
43.REGULSKA Nastazja14GIM 92 Ursynów Warszawa59.8461927.9731.87
44.KONDRASIUK Małgorzata17Warszawianka59.8661828.3931.47
45.DZIEWA Aleksandra19PZP1:00.0061428.8531.15
46.PISARCZYK Amelia SR17Victoria Racibórz1:00.0361328.7531.28
47.JANECKA Zuzanna16MOS Dąbrowa Górnicza1:00.1461028.6531.49
48.GONTA Oliwia17Totis Viribus Świebodzin1:00.2960529.2731.02
49.DĄBROWSKA Agnieszka SZG15Korner Zielona Góra1:00.3160528.8131.50
50.RABINIAK Zuzanna14Wodnik Radom1:00.3560329.0231.33
51.DOMŻALSKA Wiktoria15Jedynka Elbląg1:00.5659728.7031.86
52.GÓRSKA Julia15Skalar Warszawa1:00.5759729.3131.26
53.KLIMCZAK Adrianna17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:00.6259528.5132.11
54.KIT Natalia16Włókniarz 1925 Kalisz1:00.8059028.8931.91
55.TOMASZEWSKA Aleksandra16Salos Cortile Kielce1:00.8658829.5131.35
56.WRZOSEK Iga15"1" Ożarów Mazowiecki1:00.8758828.9731.90
57.SOSNOWSKA Patrycja16Znicz Koszalin1:01.0258428.7532.27
58.GANCARZ Karolina14Motyl MOSiR Stalowa Wola1:01.5057028.9132.59
59.KUROPATWA Weronika14Żabianka Gdańsk1:01.7056529.8731.83
60.KANTORSKA Daria16G-8 Bielany Warszawa1:01.7956230.0131.78
61.CHOJECKA Karolina15Olimpic Warka1:01.8955929.7832.11
62.BACHANEK Julia16BUKS Warszawa1:01.9455829.8832.06
63.SZEREMETA Weronika15Skalar Słupsk1:01.9755729.5832.39
64.OSTOJSKA Karolina19Kapry Armexim Pruszków1:01.9855729.6232.36
65.SZYMAŃSKA Magda14BUKS Warszawa1:02.0855429.8832.20
66.MARCINKIEWICZ Marta14Swim Płock1:02.1155329.8932.22
67.KACPRZYCKA Weronika15Kapry Armexim Pruszków1:02.2555030.2432.01
68.ZWIERZCHOWSKA Zofia18"1" Ożarów Mazowiecki1:02.3654729.5732.79
69.ŚLICZNIAK Weronika16Lublinianka1:02.4054629.9132.49
70.FILIPKOWSKA Dominika16Roś Pisz1:02.4354530.4731.96
71.JAWORSKA Marcelina15MKS Piaseczno1:02.6054129.6932.91
72.KWIATKOWSKA Zofia14Wodnik Bielsk Podlaski1:02.6154030.3132.30
73.HAŁKA Wiktoria14Sparta Biłgoraj1:02.7653629.7533.01
74.CIEPLAK Aleksandra14Olimpic Warka1:02.8453430.4932.35
75.MIKOŁAJEK Weronika15Avia Świdnik1:02.8753429.9632.91
76.BARTCZAK Julia15Delfin-137 Łódź1:03.0153030.2732.74
77.ZADUMIŃSKA Weronika16AZS AWF Warszawa1:03.1152830.3532.76
78.PIPCZYŃSKA Kamila15Warszawianka1:03.1752629.8733.30
79.MULARCZYK Paulina14Skalar Warszawa1:03.6351531.1832.45
80.NIEWIADOMSKA Wiktoria14Swim Płock1:04.0950431.2532.84
81.GARDOCKA Julia14Roś Pisz1:04.2450031.0033.24
82.GRIEGER Weronika15BUKS Warszawa1:04.4949430.7733.72
83.ŻÓŁKOWSKA Anna14Skarpa Lublin1:04.6549131.0833.57
84.KOZIK Anna17AZS AWF Katowice1:04.7049030.1034.60
85.MALEWICKA Gabriela15Juvenia Białystok1:04.8348731.5833.25
86.PIECHOTA Karolina14UKS 190 Łódź1:05.4447331.9733.47
87.MALINOWSKA Zuzanna14Olimpia Lublin1:05.4847231.5433.94
88.KLUKOWSKA Kamila15Pływacy Augustów1:06.3145530.9335.38
89.KOZIKOWSKA Joanna15Żoliborz Warszawa1:07.4743231.6535.82
90.BIELIŃSKA Klara14BUKS Warszawa1:08.1841832.9535.23
91.KUŚMIERCZYK Weronika14Barakuda Starachowice1:09.7739033.4236.35
DYSKW.FRYCKOWSKA Natalia16MKP Szczecin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-12-17 - 11:28
Mężczyzn, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
3:44.50
3:37.57

WOJDAK Wojciech

01006

Netanya (ISR)

2015-12-02

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech19Unia Oświęcim3:43.91851A
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
25.58
53.39
25.58
27.81
150m:
200m:
1:21.35
1:49.53
27.96
28.18
250m:
300m:
2:17.85
2:46.47
28.32
28.62
350m:
400m:
3:15.31
3:43.91
28.84
28.60
2.KLICH Kacper21Śląsk Wrocław3:47.80808A
50m:
100m:
26.78
55.24
26.78
28.46
150m:
200m:
1:23.82
1:52.67
28.58
28.85
250m:
300m:
2:21.66
2:50.78
28.99
29.12
350m:
400m:
3:19.73
3:47.80
28.95
28.07
3.ZABOROWSKI Filip21MKP Szczecin3:48.19804A
50m:
100m:
26.80
55.38
26.80
28.58
150m:
200m:
1:24.05
1:52.81
28.67
28.76
250m:
300m:
2:21.66
2:50.73
28.85
29.07
350m:
400m:
3:19.70
3:48.19
28.97
28.49
4.ARNDT Mateusz17Delfin Gdynia3:49.12794A
50m:
100m:
26.93
56.17
26.93
29.24
150m:
200m:
1:25.22
1:54.52
29.05
29.30
250m:
300m:
2:23.43
2:52.66
28.91
29.23
350m:
400m:
3:21.46
3:49.12
28.80
27.66
5.BIŚ Daniel20AZS AWF Warszawa3:50.09784A
50m:
100m:
27.02
55.66
27.02
28.64
150m:
200m:
1:24.40
1:53.82
28.74
29.42
250m:
300m:
2:22.77
2:52.20
28.95
29.43
350m:
400m:
3:21.29
3:50.09
29.09
28.80
6.KASZTELAN Mateusz SOL17Kormoran Olsztyn3:50.45781A
50m:
100m:
25.71
54.36
25.71
28.65
150m:
200m:
1:23.53
1:53.01
29.17
29.48
250m:
300m:
2:22.61
2:52.00
29.60
29.39
350m:
400m:
3:21.65
3:50.45
29.65
28.80
7.PIELOWSKI Krzysztof24Kormoran Olsztyn3:50.47781A
50m:
100m:
26.75
55.48
26.75
28.73
150m:
200m:
1:24.62
1:53.94
29.14
29.32
250m:
300m:
2:23.17
2:52.53
29.23
29.36
350m:
400m:
3:21.77
3:50.47
29.24
28.70
8.MŁYNARCZYK Karol15G-8 Bielany Warszawa3:50.76778A
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 15 lat
50m:
100m:
25.86
54.36
25.86
28.50
150m:
200m:
1:23.64
1:53.33
29.28
29.69
250m:
300m:
2:22.77
2:52.36
29.44
29.59
350m:
400m:
3:22.03
3:50.76
29.67
28.73
9.JURA Maciej19Śląsk Wrocław3:51.00775A
50m:
100m:
26.77
55.39
26.77
28.62
150m:
200m:
1:24.64
1:54.74
29.25
30.10
250m:
300m:
2:24.06
2:53.43
29.32
29.37
350m:
400m:
3:22.97
3:51.00
29.54
28.03
10.STEPIEŃ Konrad19AZS AWF Warszawa3:51.29772A
50m:
100m:
26.81
55.65
26.81
28.84
150m:
200m:
1:24.77
1:54.36
29.12
29.59
250m:
300m:
2:23.28
2:53.00
28.92
29.72
350m:
400m:
3:22.40
3:51.29
29.40
28.89
11.OPALSKI Marcin22Warszawianka3:52.03765B
50m:
100m:
27.29
56.74
27.29
29.45
150m:
200m:
1:26.03
1:55.56
29.29
29.53
250m:
300m:
2:24.74
2:53.94
29.18
29.20
350m:
400m:
3:23.25
3:52.03
29.31
28.78
12.KACZMARSKI Marcin21AZS AWF Warszawa3:52.12764B
50m:
100m:
26.61
55.84
26.61
29.23
150m:
200m:
1:25.43
1:55.15
29.59
29.72
250m:
300m:
2:24.80
2:54.46
29.65
29.66
350m:
400m:
3:23.93
3:52.12
29.47
28.19
13.STANISZEWSKI Adam SSz18MKP Szczecin3:52.30762B
50m:
100m:
26.98
56.48
26.98
29.50
150m:
200m:
1:25.88
1:55.43
29.40
29.55
250m:
300m:
2:24.92
2:54.34
29.49
29.42
350m:
400m:
3:23.83
3:52.30
29.49
28.47
14.KAŁUŻYŃSKI Antoni16Warszawianka3:52.51760B
50m:
100m:
26.42
55.71
26.42
29.29
150m:
200m:
1:25.14
1:54.98
29.43
29.84
250m:
300m:
2:24.38
2:53.96
29.40
29.58
350m:
400m:
3:24.39
3:52.51
30.43
28.12
15.GŁYK Wojciech23AZS AWF Katowice3:52.57760B
50m:
100m:
26.83
55.71
26.83
28.88
150m:
200m:
1:24.73
1:54.21
29.02
29.48
250m:
300m:
2:23.66
2:53.44
29.45
29.78
350m:
400m:
3:23.25
3:52.57
29.81
29.32
16.JASZCZAK Wiktor18Śląsk Wrocław3:53.10754B
50m:
100m:
27.22
56.53
27.22
29.31
150m:
200m:
1:25.80
1:55.18
29.27
29.38
250m:
300m:
2:24.90
2:54.49
29.72
29.59
350m:
400m:
3:24.05
3:53.10
29.56
29.05
17.GRABCZAK Dawid18Wisła Puławy3:53.13754B
50m:
100m:
27.23
56.46
27.23
29.23
150m:
200m:
1:26.11
1:55.98
29.65
29.87
250m:
300m:
2:25.28
2:54.74
29.30
29.46
350m:
400m:
3:24.13
3:53.13
29.39
29.00
18.TOPOLSKI Arkadiusz SO17Unia Oświęcim3:54.10745B
50m:
100m:
26.11
55.09
26.11
28.98
150m:
200m:
1:24.70
1:54.59
29.61
29.89
250m:
300m:
2:24.78
2:55.30
30.19
30.52
350m:
400m:
3:25.27
3:54.10
29.97
28.83
19.BUJAK Piotr18Salos Cortile Kielce3:54.20744B
50m:
100m:
27.19
56.27
27.19
29.08
150m:
200m:
1:25.61
1:55.14
29.34
29.53
250m:
300m:
2:25.01
2:55.09
29.87
30.08
350m:
400m:
3:24.98
3:54.20
29.89
29.22
20.ZONIUK Maciej21Śląsk Wrocław3:55.30733B
50m:
100m:
26.76
55.95
26.76
29.19
150m:
200m:
1:25.31
1:55.25
29.36
29.94
250m:
300m:
2:24.88
2:54.95
29.63
30.07
350m:
400m:
3:25.28
3:55.30
30.33
30.02
21.PARZYNOWSKI Wojciech16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:56.07726R
50m:
100m:
26.20
54.44
26.20
28.24
150m:
200m:
1:23.59
1:53.35
29.15
29.76
250m:
300m:
2:23.57
2:54.42
30.22
30.85
350m:
400m:
3:25.58
3:56.07
31.16
30.49
22.DEREŃ Kacper179 Dzierżoniów3:56.46723R
50m:
100m:
27.09
56.28
27.09
29.19
150m:
200m:
1:26.05
1:56.44
29.77
30.39
250m:
300m:
2:27.01
2:57.62
30.57
30.61
350m:
400m:
3:27.78
3:56.46
30.16
28.68
23.RÓJ Konrad SSz17MKP Szczecin3:56.75720
50m:
100m:
26.98
56.04
26.98
29.06
150m:
200m:
1:25.94
1:56.22
29.90
30.28
250m:
300m:
2:26.86
2:57.35
30.64
30.49
350m:
400m:
3:27.64
3:56.75
30.29
29.11
24.OLENDER Karol19AZS AWFiS Gdańsk3:57.53713
50m:
100m:
27.34
56.77
27.34
29.43
150m:
200m:
1:26.32
1:56.10
29.55
29.78
250m:
300m:
2:25.50
2:55.79
29.40
30.29
350m:
400m:
3:26.59
3:57.53
30.80
30.94
25.GOLENIEC Łukasz SO18Unia Oświęcim3:57.64712
50m:
100m:
27.71
57.02
27.71
29.31
150m:
200m:
1:26.71
1:56.89
29.69
30.18
250m:
300m:
2:26.80
2:57.07
29.91
30.27
350m:
400m:
3:27.59
3:57.64
30.52
30.05
26.ZWOLIŃSKI Marcin18MOS Dąbrowa Górnicza3:57.90710
50m:
100m:
26.67
55.23
26.67
28.56
150m:
200m:
1:24.58
1:54.44
29.35
29.86
250m:
300m:
2:24.72
2:55.75
30.28
31.03
350m:
400m:
3:27.18
3:57.90
31.43
30.72
27.DĘBSKI Dominik17MKP Szczecin3:58.00709
50m:
100m:
27.30
56.62
27.30
29.32
150m:
200m:
1:26.39
1:56.42
29.77
30.03
250m:
300m:
2:26.22
2:56.79
29.80
30.57
350m:
400m:
3:27.74
3:58.00
30.95
30.26
28.CHMIELEWSKI Jakub16Śląsk Wrocław3:58.06708
50m:
100m:
26.82
56.42
26.82
29.60
150m:
200m:
1:25.92
1:55.64
29.50
29.72
250m:
300m:
2:25.10
2:55.83
29.46
30.73
350m:
400m:
3:26.83
3:58.06
31.00
31.23
29.CHRZANOWSKI Damian17MZOS Płock3:58.15707
50m:
100m:
26.58
56.16
26.58
29.58
150m:
200m:
1:26.02
1:56.00
29.86
29.98
250m:
300m:
2:26.15
2:56.74
30.15
30.59
350m:
400m:
3:27.62
3:58.15
30.88
30.53
30.OSSES Arkadiusz20Warta Poznań3:58.18707
50m:
100m:
27.96
57.56
27.96
29.60
150m:
200m:
1:27.60
1:58.03
30.04
30.43
250m:
300m:
2:28.54
2:59.26
30.51
30.72
350m:
400m:
3:28.89
3:58.18
29.63
29.29
31.ŻYBURA Kornel20Bobry Dębica3:59.07699
50m:
100m:
26.98
56.76
26.98
29.78
150m:
200m:
1:27.26
1:57.81
30.50
30.55
250m:
300m:
2:28.34
2:59.01
30.53
30.67
350m:
400m:
3:29.57
3:59.07
30.56
29.50
32.PIÓRO Artur24Pałac Młodzieży Katowice3:59.45696
50m:
100m:
27.19
56.48
27.19
29.29
150m:
200m:
1:25.91
1:55.71
29.43
29.80
250m:
300m:
2:26.18
2:57.58
30.47
31.40
350m:
400m:
3:29.00
3:59.45
31.42
30.45
33.POPIS Emil17MKP Szczecin3:59.67694
50m:
100m:
27.49
57.17
27.49
29.68
150m:
200m:
1:27.27
1:57.91
30.10
30.64
250m:
300m:
2:28.42
2:58.97
30.51
30.55
350m:
400m:
3:29.60
3:59.67
30.63
30.07
34.KACZOROWSKI Jakub18Żoliborz Warszawa4:00.41688
50m:
100m:
27.84
57.73
27.84
29.89
150m:
200m:
1:27.98
1:58.82
30.25
30.84
250m:
300m:
2:29.39
2:59.70
30.57
30.31
350m:
400m:
3:30.59
4:00.41
30.89
29.82
35.KALKOWSKI Dawid15Sambor Tczew4:00.45687
50m:
100m:
27.71
57.87
27.71
30.16
150m:
200m:
1:28.71
1:59.32
30.84
30.61
250m:
300m:
2:30.17
3:01.28
30.85
31.11
350m:
400m:
3:32.22
4:00.45
30.94
28.23
36.SMEJA Sławomir21AZS AWF Katowice4:01.27680
50m:
100m:
27.19
56.95
27.19
29.76
150m:
200m:
1:27.53
1:58.04
30.58
30.51
250m:
300m:
2:28.86
2:59.84
30.82
30.98
350m:
400m:
3:30.93
4:01.27
31.09
30.34
37.BRYŁA Kamil16Lublinianka4:01.59678
50m:
100m:
27.49
57.20
27.49
29.71
150m:
200m:
1:27.41
1:58.19
30.21
30.78
250m:
300m:
2:29.31
3:00.65
31.12
31.34
350m:
400m:
3:31.76
4:01.59
31.11
29.83
38.BRUŹDZIAK Maciej SOL17Kormoran Olsztyn4:01.70677
50m:
100m:
27.21
57.23
27.21
30.02
150m:
200m:
1:27.84
1:58.82
30.61
30.98
250m:
300m:
2:29.64
3:00.56
30.82
30.92
350m:
400m:
3:31.61
4:01.70
31.05
30.09
39.KRAWCZYK Paweł16BUKS Warszawa4:02.15673
50m:
100m:
26.69
55.68
26.69
28.99
150m:
200m:
1:25.89
1:56.58
30.21
30.69
250m:
300m:
2:27.87
2:59.95
31.29
32.08
350m:
400m:
3:31.20
4:02.15
31.25
30.95
40.PISZCZOROWICZ Bartosz16Włókniarz 1925 Kalisz4:02.32672
50m:
100m:
26.04
54.78
26.04
28.74
150m:
200m:
1:24.48
1:54.82
29.70
30.34
250m:
300m:
2:25.67
2:57.60
30.85
31.93
350m:
400m:
3:30.40
4:02.32
32.80
31.92
41.BRODOWSKI Jakub18Słowianka Gorzów Wlkp.4:02.70668
50m:
100m:
27.00
56.51
27.00
29.51
150m:
200m:
1:26.69
1:56.95
30.18
30.26
250m:
300m:
2:27.78
2:59.15
30.83
31.37
350m:
400m:
3:31.18
4:02.70
32.03
31.52
42.UŚCIŁKO Michał20Juvenia Białystok4:03.44662
50m:
100m:
27.30
57.07
27.30
29.77
150m:
200m:
1:27.27
1:57.83
30.20
30.56
250m:
300m:
2:28.47
2:59.39
30.64
30.92
350m:
400m:
3:31.17
4:03.44
31.78
32.27
43.KAROLCZAK Jan14BUKS Warszawa4:03.54661
50m:
100m:
26.94
57.16
26.94
30.22
150m:
200m:
1:28.16
1:59.46
31.00
31.30
250m:
300m:
2:30.66
3:02.06
31.20
31.40
350m:
400m:
3:33.57
4:03.54
31.51
29.97
44.MAŁYSKA Bartosz SL16Skarpa Lublin4:04.45654
50m:
100m:
27.60
58.12
27.60
30.52
150m:
200m:
1:29.13
1:59.68
31.01
30.55
250m:
300m:
2:30.26
3:01.82
30.58
31.56
350m:
400m:
3:33.56
4:04.45
31.74
30.89
45.KEMPA Mikołaj SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle4:04.64653
50m:
100m:
28.62
59.61
28.62
30.99
150m:
200m:
1:30.57
2:01.53
30.96
30.96
250m:
300m:
2:32.01
3:03.27
30.48
31.26
350m:
400m:
3:34.20
4:04.64
30.93
30.44
46.FRĄCZEK Paweł17AZS AWFiS Gdańsk4:04.91650
50m:
100m:
27.91
58.17
27.91
30.26
150m:
200m:
1:28.44
1:59.09
30.27
30.65
250m:
300m:
2:30.29
3:02.12
31.20
31.83
350m:
400m:
3:33.96
4:04.91
31.84
30.95
47.BOCHNOWSKI Maciej17Bobry Dębica4:05.66644
50m:
100m:
28.03
58.75
28.03
30.72
150m:
200m:
1:29.77
2:01.04
31.02
31.27
250m:
300m:
2:32.06
3:03.45
31.02
31.39
350m:
400m:
3:35.09
4:05.66
31.64
30.57
48.DYBA Jakub SP17Posnania Poznań4:05.96642
50m:
100m:
27.53
58.06
27.53
30.53
150m:
200m:
1:29.23
2:00.72
31.17
31.49
250m:
300m:
2:32.15
3:04.24
31.43
32.09
350m:
400m:
3:35.83
4:05.96
31.59
30.13
49.BUTKIEWICZ Władysław SO15Juvenia Białystok4:06.10641
50m:
100m:
27.62
58.47
27.62
30.85
150m:
200m:
1:30.08
2:02.39
31.61
32.31
250m:
300m:
2:33.97
3:05.49
31.58
31.52
350m:
400m:
3:36.85
4:06.10
31.36
29.25
50.KOLANOWSKI Wiktor SK16Galicja Kraków4:06.39639
50m:
100m:
27.24
56.99
27.24
29.75
150m:
200m:
1:28.10
1:59.55
31.11
31.45
250m:
300m:
2:31.25
3:03.10
31.70
31.85
350m:
400m:
3:35.39
4:06.39
32.29
31.00
51.SUMARA Beniamin16MOS Dąbrowa Górnicza4:06.52638
50m:
100m:
28.14
58.46
28.14
30.32
150m:
200m:
1:29.64
2:01.28
31.18
31.64
250m:
300m:
2:32.79
3:04.40
31.51
31.61
350m:
400m:
3:35.60
4:06.52
31.20
30.92
52.LECHOWICZ Filip SO18Korona Kraków4:06.97634
50m:
100m:
27.77
58.51
27.77
30.74
150m:
200m:
1:29.93
2:01.38
31.42
31.45
250m:
300m:
2:33.02
3:04.76
31.64
31.74
350m:
400m:
3:36.51
4:06.97
31.75
30.46
53.CZERNIAK Konrad SL17Skarpa Lublin4:07.28632
50m:
100m:
28.26
58.98
28.26
30.72
150m:
200m:
1:30.30
2:01.85
31.32
31.55
250m:
300m:
2:33.28
3:04.82
31.43
31.54
350m:
400m:
3:36.73
4:07.28
31.91
30.55
54.BUTKIEWICZ Cezary15G-8 Bielany Warszawa4:07.57630
50m:
100m:
27.72
57.88
27.72
30.16
150m:
200m:
1:28.95
2:00.22
31.07
31.27
250m:
300m:
2:31.74
3:03.81
31.52
32.07
350m:
400m:
3:35.79
4:07.57
31.98
31.78
55.PAWLACZYK Patryk15UKS 190 Łódź4:08.16625
50m:
100m:
27.61
58.89
27.61
31.28
150m:
200m:
1:30.74
2:02.42
31.85
31.68
250m:
300m:
2:34.27
3:06.46
31.85
32.19
350m:
400m:
3:38.76
4:08.16
32.30
29.40
56.GĘBKA Olaf15Warta Poznań4:08.44623
50m:
100m:
28.43
59.81
28.43
31.38
150m:
200m:
1:31.21
2:02.45
31.40
31.24
250m:
300m:
2:34.45
3:06.09
32.00
31.64
350m:
400m:
3:37.80
4:08.44
31.71
30.64
57.JAROSZ Dawid SWwa16Wodnik Końskie4:08.90620
50m:
100m:
27.88
58.30
27.88
30.42
150m:
200m:
1:29.81
2:02.02
31.51
32.21
250m:
300m:
2:33.67
3:06.02
31.65
32.35
350m:
400m:
3:37.98
4:08.90
31.96
30.92
58.KĘPA Kacper SWwa16Polonia Warszawa4:09.01619
50m:
100m:
29.03
59.44
29.03
30.41
150m:
200m:
1:30.60
2:02.29
31.16
31.69
250m:
300m:
2:33.67
3:05.63
31.38
31.96
350m:
400m:
3:37.77
4:09.01
32.14
31.24
59.SADOWSKI Adrian16GOS Raszyn4:09.21617
50m:
100m:
28.56
59.71
28.56
31.15
150m:
200m:
1:31.23
2:02.82
31.52
31.59
250m:
300m:
2:34.40
3:06.51
31.58
32.11
350m:
400m:
3:38.91
4:09.21
32.40
30.30
60.JEMIELITA Oskar14Orka Ciechanów4:09.44616
50m:
100m:
27.64
59.19
27.64
31.55
150m:
200m:
1:31.21
2:03.28
32.02
32.07
250m:
300m:
2:35.27
3:07.15
31.99
31.88
350m:
400m:
3:38.90
4:09.44
31.75
30.54
61.KRZYKAŁA Emil14Avia Świdnik4:10.39609
50m:
100m:
27.20
58.08
27.20
30.88
150m:
200m:
1:30.01
2:02.14
31.93
32.13
250m:
300m:
2:34.32
3:06.56
32.18
32.24
350m:
400m:
3:38.92
4:10.39
32.36
31.47
62.KOWALSKI Patryk SOc18Unia Busko Zdrój4:11.00604
50m:
100m:
28.35
59.15
28.35
30.80
150m:
200m:
1:30.40
2:02.04
31.25
31.64
250m:
300m:
2:33.25
3:04.97
31.21
31.72
350m:
400m:
3:37.75
4:11.00
32.78
33.25
63.FIKS Krzysztof15UKS 190 Łódź4:11.05604
50m:
100m:
29.64
1:01.65
29.64
32.01
150m:
200m:
1:33.22
2:05.17
31.57
31.95
250m:
300m:
2:37.04
3:09.34
31.87
32.30
350m:
400m:
3:41.41
4:11.05
32.07
29.64
64.MICHNIEWSKI Tadeusz17Jagiellonka Warszawa4:12.16596
50m:
100m:
28.20
59.08
28.20
30.88
150m:
200m:
1:30.56
2:02.74
31.48
32.18
250m:
300m:
2:35.45
3:08.58
32.71
33.13
350m:
400m:
3:41.34
4:12.16
32.76
30.82
65.WAWRZYŃCZAK Alan SL16Skarpa Lublin4:12.60593
50m:
100m:
29.10
1:00.26
29.10
31.16
150m:
200m:
1:32.25
2:04.39
31.99
32.14
250m:
300m:
2:36.82
3:09.12
32.43
32.30
350m:
400m:
3:41.53
4:12.60
32.41
31.07
66.TARADYŚ Jakub SZG15Korner Zielona Góra4:13.21588
50m:
100m:
27.63
59.25
27.63
31.62
150m:
200m:
1:31.71
2:04.12
32.46
32.41
250m:
300m:
2:36.88
3:09.24
32.76
32.36
350m:
400m:
3:41.92
4:13.21
32.68
31.29
67.CHAŁAT Stanisław SL16Skarpa Lublin4:13.79584
50m:
100m:
29.33
1:00.38
29.33
31.05
150m:
200m:
1:32.75
2:05.28
32.37
32.53
250m:
300m:
2:37.76
3:09.62
32.48
31.86
350m:
400m:
3:40.83
4:13.79
31.21
32.96
68.DOMAŃSKI Kamil15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:14.01583
50m:
100m:
27.58
57.32
27.58
29.74
150m:
200m:
1:28.40
2:00.39
31.08
31.99
250m:
300m:
2:33.64
3:07.68
33.25
34.04
350m:
400m:
3:41.39
4:14.01
33.71
32.62
69.KRZYMAŃSKI Kajetan14GIM 92 Ursynów Warszawa4:14.57579
50m:
100m:
28.94
1:01.17
28.94
32.23
150m:
200m:
1:33.39
2:05.89
32.22
32.50
250m:
300m:
2:38.15
3:10.66
32.26
32.51
350m:
400m:
3:43.28
4:14.57
32.62
31.29
70.WILEJTO Igor14Sambor Tczew4:14.83577
50m:
100m:
29.51
1:01.32
29.51
31.81
150m:
200m:
1:33.84
2:06.20
32.52
32.36
250m:
300m:
2:39.00
3:11.58
32.80
32.58
350m:
400m:
3:43.87
4:14.83
32.29
30.96
71.JAWORSKI Szymon14Salmo Żory4:15.00576
50m:
100m:
28.27
59.87
28.27
31.60
150m:
200m:
1:32.43
2:05.10
32.56
32.67
250m:
300m:
2:37.78
3:10.99
32.68
33.21
350m:
400m:
3:43.57
4:15.00
32.58
31.43
72.KOWALSKI Maxymilian15Orka Ciechanów4:24.59516
50m:
100m:
28.34
1:00.53
28.34
32.19
150m:
200m:
1:34.27
2:08.00
33.74
33.73
250m:
300m:
2:42.39
3:17.04
34.39
34.65
350m:
400m:
3:51.57
4:24.59
34.53
33.02
73.RYBARCZYK Adam15IKS Konstancin4:24.66515
50m:
100m:
29.22
1:02.58
29.22
33.36
150m:
200m:
1:35.99
2:09.76
33.41
33.77
250m:
300m:
2:44.28
3:17.80
34.52
33.52
350m:
400m:
3:51.84
4:24.66
34.04
32.82
74.MISTAKIEWICZ Patryk14UKS 190 Łódź4:25.37511
50m:
100m:
29.22
1:01.97
29.22
32.75
150m:
200m:
1:36.07
2:10.94
34.10
34.87
250m:
300m:
2:45.05
3:18.73
34.11
33.68
350m:
400m:
3:52.60
4:25.37
33.87
32.77
75.KUROWSKI Szymon SR17AZS AWF Katowice4:25.84508
50m:
100m:
27.60
57.93
27.60
30.33
150m:
200m:
1:29.28
2:02.43
31.35
33.15
250m:
300m:
2:37.29
3:13.02
34.86
35.73
350m:
400m:
3:49.48
4:25.84
36.46
36.36
76.WOZNIAK Kamil15Fregata Kolbuszowa4:25.94508
50m:
100m:
28.16
1:00.30
28.16
32.14
150m:
200m:
1:33.09
2:07.73
32.79
34.64
250m:
300m:
2:42.60
3:17.32
34.87
34.72
350m:
400m:
3:52.30
4:25.94
34.98
33.64
77.DŁUŻNIEWSKI Dawid14Orka Ciechanów4:26.07507
50m:
100m:
29.03
1:01.45
29.03
32.42
150m:
200m:
1:35.47
2:10.20
34.02
34.73
250m:
300m:
2:44.53
3:19.59
34.33
35.06
350m:
400m:
3:54.03
4:26.07
34.44
32.04
78.SKUBA Marcin17Orka Zamość4:27.52499
50m:
100m:
29.51
1:02.15
29.51
32.64
150m:
200m:
1:35.86
2:10.46
33.71
34.60
250m:
300m:
2:44.90
3:19.65
34.44
34.75
350m:
400m:
3:54.68
4:27.52
35.03
32.84
79.LECH Filip14Avia Świdnik4:27.53499
50m:
100m:
29.03
1:01.22
29.03
32.19
150m:
200m:
1:34.24
2:08.41
33.02
34.17
250m:
300m:
2:42.73
3:17.35
34.32
34.62
350m:
400m:
3:52.62
4:27.53
35.27
34.91
80.MICHALSKI Wojciech14Gilus Gilowice4:27.79497
50m:
100m:
29.63
1:02.61
29.63
32.98
150m:
200m:
1:36.61
2:11.03
34.00
34.42
250m:
300m:
2:45.64
3:20.36
34.61
34.72
350m:
400m:
3:54.90
4:27.79
34.54
32.89
81.PAJĄK Bartosz14BUKS Warszawa4:27.84497
50m:
100m:
28.13
1:00.49
28.13
32.36
150m:
200m:
1:33.87
2:08.63
33.38
34.76
250m:
300m:
2:42.89
3:19.01
34.26
36.12
350m:
400m:
3:54.28
4:27.84
35.27
33.56
82.SĘDŁAK Wiktor16Orka Zamość4:30.03485
50m:
100m:
29.34
1:02.09
29.34
32.75
150m:
200m:
1:36.30
2:11.01
34.21
34.71
250m:
300m:
2:45.79
3:21.08
34.78
35.29
350m:
400m:
3:56.14
4:30.03
35.06
33.89
83.BĄCZKOWSKI Bartosz18Polonia Warszawa4:30.15484
50m:
100m:
29.32
1:01.20
29.32
31.88
150m:
200m:
1:34.31
2:08.79
33.11
34.48
250m:
300m:
2:43.64
3:18.51
34.85
34.87
350m:
400m:
3:54.52
4:30.15
36.01
35.63
84.SIEJO Mateusz15Lider Chełm4:31.22479
50m:
100m:
30.43
1:03.99
30.43
33.56
150m:
200m:
1:38.87
2:14.42
34.88
35.55
250m:
300m:
2:49.62
3:24.85
35.20
35.23
350m:
400m:
3:58.79
4:31.22
33.94
32.43
85.WOŹNIAK Kamil14Wisła Puławy4:32.66471
50m:
100m:
30.95
1:04.95
30.95
34.00
150m:
200m:
1:39.72
2:14.39
34.77
34.67
250m:
300m:
2:49.35
3:23.91
34.96
34.56
350m:
400m:
3:58.99
4:32.66
35.08
33.67
86.KONCKI Bartłomiej14Wisła Puławy4:40.70432
50m:
100m:
30.87
1:05.44
30.87
34.57
150m:
200m:
1:40.79
2:16.82
35.35
36.03
250m:
300m:
2:52.41
3:28.66
35.59
36.25
350m:
400m:
4:05.06
4:40.70
36.40
35.64
87.SZULIERZ Michał14Avia Świdnik4:42.44424
50m:
100m:
32.02
1:05.48
32.02
33.46
150m:
200m:
1:40.29
2:16.08
34.81
35.79
250m:
300m:
2:52.01
3:29.97
35.93
37.96
350m:
400m:
4:07.95
4:42.44
37.98
34.49
88.KRYSZPINIUK Gabriel14Wodnik Bielsk Podlaski5:16.31302
50m:
100m:
32.61
1:09.83
32.61
37.22
150m:
200m:
1:49.02
2:30.18
39.19
41.16
250m:
300m:
3:11.67
3:53.19
41.49
41.52
350m:
400m:
4:35.95
5:16.31
42.76
40.36
DYSKW.DADOS Aleksander14Wisła Puławy
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-12-17 - 12:11
Kobiet, 800m dowolnyOPEN
Wyniki

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
8:26.81
8:26.19

JEDRZEJCZAK Otylia

POL

???

2004-02-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KARPISZ Milena18Piątka Konstantynów Łódzki8:25.70851
Minimum ME Londyn 2016, wynik lepszy od rekordu Polski seniorów, juniorów 18 lat, młodzieżowcó 19, 20, 21, 22, 23 lata
50m:
100m:
150m:
200m:
29.76
1:01.06
1:32.49
2:03.99
29.76
31.30
31.43
31.50
250m:
300m:
350m:
400m:
2:35.55
3:07.23
3:38.99
4:10.75
31.56
31.68
31.76
31.76
450m:
500m:
550m:
600m:
4:42.58
5:14.37
5:46.00
6:17.98
31.83
31.79
31.63
31.98
650m:
700m:
750m:
800m:
6:49.80
7:21.70
7:54.16
8:25.70
31.82
31.90
32.46
31.54
2.CZERNIAK Monika23Kormoran Olsztyn8:30.33828
50m:
100m:
150m:
200m:
28.96
59.88
1:31.47
2:02.96
28.96
30.92
31.59
31.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:34.74
3:06.79
3:38.72
4:11.09
31.78
32.05
31.93
32.37
450m:
500m:
550m:
600m:
4:43.49
5:15.88
5:48.48
6:21.47
32.40
32.39
32.60
32.99
650m:
700m:
750m:
800m:
6:54.25
7:26.98
7:59.53
8:30.33
32.78
32.73
32.55
30.80
3.PIECHOTA Paulina16UKS 190 Łódź8:30.63827
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 16 lat
50m:
100m:
150m:
200m:
29.43
1:01.37
1:33.13
2:05.03
29.43
31.94
31.76
31.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:36.84
3:08.93
3:40.94
4:13.23
31.81
32.09
32.01
32.29
450m:
500m:
550m:
600m:
4:45.43
5:17.72
5:49.85
6:22.17
32.20
32.29
32.13
32.32
650m:
700m:
750m:
800m:
6:54.76
7:27.27
7:59.88
8:30.63
32.59
32.51
32.61
30.75
4.ZACHOSZCZ Joanna22AZS UWM Olsztyn8:43.84766
50m:
100m:
150m:
200m:
29.84
1:01.31
1:32.72
2:04.43
29.84
31.47
31.41
31.71
250m:
300m:
350m:
400m:
2:36.18
3:07.82
3:39.95
4:12.21
31.75
31.64
32.13
32.26
450m:
500m:
550m:
600m:
4:44.96
5:18.17
5:52.06
6:25.96
32.75
33.21
33.89
33.90
650m:
700m:
750m:
800m:
7:00.17
7:34.57
8:09.58
8:43.84
34.21
34.40
35.01
34.26
5.KUNKA Kamila19AZS AGH Kraków8:45.86757
50m:
100m:
150m:
200m:
30.01
1:01.93
1:34.43
2:07.13
30.01
31.92
32.50
32.70
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.10
3:13.03
3:46.33
4:19.78
32.97
32.93
33.30
33.45
450m:
500m:
550m:
600m:
4:53.05
5:26.62
5:59.83
6:33.55
33.27
33.57
33.21
33.72
650m:
700m:
750m:
800m:
7:07.09
7:40.45
8:13.93
8:45.86
33.54
33.36
33.48
31.93
6.ŻUKOWSKA Paula22Juvenia Wrocław8:47.29751
50m:
100m:
150m:
200m:
29.65
1:01.48
1:33.57
2:05.85
29.65
31.83
32.09
32.28
250m:
300m:
350m:
400m:
2:38.07
3:10.71
3:43.15
4:16.25
32.22
32.64
32.44
33.10
450m:
500m:
550m:
600m:
4:49.44
5:22.90
5:56.52
6:30.39
33.19
33.46
33.62
33.87
650m:
700m:
750m:
800m:
7:04.67
7:39.60
8:14.34
8:47.29
34.28
34.93
34.74
32.95
7.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa8:47.76749
50m:
100m:
150m:
200m:
30.53
1:03.18
1:35.74
2:08.55
30.53
32.65
32.56
32.81
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.48
3:14.96
3:48.14
4:21.44
32.93
33.48
33.18
33.30
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.82
5:28.37
6:01.50
6:35.29
33.38
33.55
33.13
33.79
650m:
700m:
750m:
800m:
7:08.84
7:42.79
8:16.03
8:47.76
33.55
33.95
33.24
31.73
8.BURSKA Justyna20AZS UWM Olsztyn8:48.16747
50m:
100m:
150m:
200m:
30.41
1:01.95
1:33.91
2:05.97
30.41
31.54
31.96
32.06
250m:
300m:
350m:
400m:
2:38.06
3:10.35
3:43.06
4:15.94
32.09
32.29
32.71
32.88
450m:
500m:
550m:
600m:
4:49.15
5:22.55
5:56.17
6:30.13
33.21
33.40
33.62
33.96
650m:
700m:
750m:
800m:
7:04.60
7:39.36
8:14.16
8:48.16
34.47
34.76
34.80
34.00
9.NITA Anna18Śląsk Wrocław8:57.84707
50m:
100m:
150m:
200m:
30.96
1:03.96
1:36.83
2:10.12
30.96
33.00
32.87
33.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:43.40
3:16.96
3:50.81
4:24.68
33.28
33.56
33.85
33.87
450m:
500m:
550m:
600m:
4:58.54
5:32.57
6:06.91
6:41.30
33.86
34.03
34.34
34.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:15.63
7:50.10
8:24.52
8:57.84
34.33
34.47
34.42
33.32
10.WOJCIECHOWSKA Joanna17Orlik Lublin8:58.99703
50m:
100m:
150m:
200m:
30.18
1:02.55
1:35.04
2:07.74
30.18
32.37
32.49
32.70
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.58
3:13.54
3:47.07
4:20.73
32.84
32.96
33.53
33.66
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.63
5:28.75
6:03.19
6:38.07
33.90
34.12
34.44
34.88
650m:
700m:
750m:
800m:
7:13.37
7:48.63
8:24.24
8:58.99
35.30
35.26
35.61
34.75
11.TERESKO Anna18MOS Dąbrowa Górnicza9:00.32698
50m:
100m:
150m:
200m:
31.52
1:05.45
1:39.15
2:13.09
31.52
33.93
33.70
33.94
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.05
3:21.07
3:54.99
4:28.91
33.96
34.02
33.92
33.92
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.32
5:36.00
6:09.82
6:43.88
33.41
33.68
33.82
34.06
650m:
700m:
750m:
800m:
7:17.90
7:52.17
8:26.67
9:00.32
34.02
34.27
34.50
33.65
12.MARGULA Weronika SSz15MKP Szczecin9:04.06683
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:05.65
1:39.62
2:13.63
31.58
34.07
33.97
34.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.43
3:21.55
3:55.66
4:29.46
33.80
34.12
34.11
33.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.90
5:36.52
6:10.36
6:44.81
33.44
33.62
33.84
34.45
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.48
7:54.48
8:29.83
9:04.06
34.67
35.00
35.35
34.23
13.BAKUNIAK Hanna19MKP Szczecin9:06.54674
50m:
100m:
150m:
200m:
30.60
1:03.40
1:36.69
2:10.07
30.60
32.80
33.29
33.38
250m:
300m:
350m:
400m:
2:44.34
3:18.72
3:53.45
4:27.50
34.27
34.38
34.73
34.05
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.02
5:36.50
6:11.60
6:46.66
34.52
34.48
35.10
35.06
650m:
700m:
750m:
800m:
7:21.61
7:57.16
8:32.11
9:06.54
34.95
35.55
34.95
34.43
14.SZAFRAŃSKA Julia SOc15KSZO Ostrowiec Świętokrzysk9:08.45667
50m:
100m:
150m:
200m:
31.36
1:04.82
1:39.10
2:13.70
31.36
33.46
34.28
34.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.93
3:22.01
3:56.54
4:31.13
34.23
34.08
34.53
34.59
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.70
5:39.87
6:14.72
6:49.56
34.57
34.17
34.85
34.84
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.29
7:59.25
8:34.44
9:08.45
34.73
34.96
35.19
34.01
15.BARYŁA Julia15Dwójka Morena Gdańsk9:12.02654
50m:
100m:
150m:
200m:
32.18
1:06.81
1:41.05
2:15.43
32.18
34.63
34.24
34.38
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.36
3:23.60
3:57.76
4:31.91
33.93
34.24
34.16
34.15
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.98
5:40.41
6:15.27
6:50.95
34.07
34.43
34.86
35.68
650m:
700m:
750m:
800m:
7:27.15
8:02.66
8:38.22
9:12.02
36.20
35.51
35.56
33.80
16.ZAJĄC Oliwia17Juvenia Wrocław9:15.12643
50m:
100m:
150m:
200m:
32.11
1:06.66
1:41.35
2:15.95
32.11
34.55
34.69
34.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.58
3:25.28
4:00.10
4:35.04
34.63
34.70
34.82
34.94
450m:
500m:
550m:
600m:
5:09.85
5:45.04
6:20.25
6:55.72
34.81
35.19
35.21
35.47
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.36
8:06.91
8:42.13
9:15.12
35.64
35.55
35.22
32.99
17.WARDZIŃSKA Martyna17Trójka Łódź9:15.16643
50m:
100m:
150m:
200m:
30.97
1:05.20
1:39.84
2:14.57
30.97
34.23
34.64
34.73
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.21
3:24.12
3:59.21
4:34.33
34.64
34.91
35.09
35.12
450m:
500m:
550m:
600m:
5:09.45
5:44.79
6:20.35
6:56.08
35.12
35.34
35.56
35.73
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.62
8:07.18
8:42.11
9:15.16
35.54
35.56
34.93
33.05
18.KRAUZE Alicja14MAL WOPR Malbork9:18.56632
50m:
100m:
150m:
200m:
30.48
1:04.24
1:38.94
2:14.17
30.48
33.76
34.70
35.23
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.16
3:24.21
3:59.68
4:34.89
34.99
35.05
35.47
35.21
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.59
5:46.35
6:22.10
6:58.07
35.70
35.76
35.75
35.97
650m:
700m:
750m:
800m:
7:33.63
8:09.23
8:44.57
9:18.56
35.56
35.60
35.34
33.99
19.ZADUMIŃSKA Weronika16AZS AWF Warszawa9:26.36606
50m:
100m:
150m:
200m:
31.88
1:06.22
1:40.85
2:16.26
31.88
34.34
34.63
35.41
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.04
3:26.31
4:01.75
4:37.46
34.78
35.27
35.44
35.71
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.28
5:49.49
6:25.74
7:01.88
35.82
36.21
36.25
36.14
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.33
8:14.94
8:51.12
9:26.36
36.45
36.61
36.18
35.24
20.ŁYSAKOWSKA Julia14Lublinianka9:33.46584
50m:
100m:
150m:
200m:
32.52
1:07.71
1:43.47
2:19.37
32.52
35.19
35.76
35.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.22
3:31.27
4:07.36
4:43.85
35.85
36.05
36.09
36.49
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.61
5:56.84
6:33.14
7:09.71
36.76
36.23
36.30
36.57
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.29
8:22.58
8:58.42
9:33.46
36.58
36.29
35.84
35.04
21.GOŁĘBIEWSKA Dominika14GIM 92 Ursynów Warszawa9:44.87550
50m:
100m:
150m:
200m:
33.14
1:09.78
1:46.63
2:23.93
33.14
36.64
36.85
37.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.19
3:38.61
4:16.35
4:53.83
37.26
37.42
37.74
37.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.17
6:08.33
6:45.80
7:22.93
37.34
37.16
37.47
37.13
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.29
8:35.91
9:11.42
9:44.87
36.36
36.62
35.51
33.45
22.CHOJECKA Karolina15Olimpic Warka9:44.93550
50m:
100m:
150m:
200m:
32.54
1:07.74
1:43.82
2:20.15
32.54
35.20
36.08
36.33
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.26
3:32.82
4:09.97
4:47.27
36.11
36.56
37.15
37.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.62
6:02.09
6:39.65
7:16.99
37.35
37.47
37.56
37.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.56
8:31.87
9:09.22
9:44.93
37.57
37.31
37.35
35.71
23.PIECHOTA Karolina14UKS 190 Łódź9:45.55548
50m:
100m:
150m:
200m:
33.58
1:09.26
1:45.51
2:21.67
33.58
35.68
36.25
36.16
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.25
3:35.17
4:12.60
4:49.61
36.58
36.92
37.43
37.01
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.87
6:03.83
6:40.82
7:17.68
37.26
36.96
36.99
36.86
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.81
8:31.99
9:09.59
9:45.55
37.13
37.18
37.60
35.96
24.LEWANDOWICZ Natalia, SG15Żabianka Gdańsk9:49.09538
50m:
100m:
150m:
200m:
33.01
1:09.32
1:46.52
2:23.86
33.01
36.31
37.20
37.34
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.10
3:38.44
4:15.52
4:52.62
37.24
37.34
37.08
37.10
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.77
6:06.61
6:43.89
7:21.13
37.15
36.84
37.28
37.24
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.39
8:35.60
9:12.56
9:49.09
37.26
37.21
36.96
36.53
25.NOWICKA Patrycja15MTS Kwidzyn9:49.63537
50m:
100m:
150m:
200m:
33.49
1:09.86
1:46.43
2:23.78
33.49
36.37
36.57
37.35
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.22
3:38.92
4:16.63
4:54.14
37.44
37.70
37.71
37.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.59
6:09.04
6:46.49
7:23.67
37.45
37.45
37.45
37.18
650m:
700m:
750m:
800m:
8:00.83
8:38.13
9:15.38
9:49.63
37.16
37.30
37.25
34.25
26.KRUSZEWSKA Kaja15Juvenia Białystok9:51.41532
50m:
100m:
150m:
200m:
32.76
1:08.95
1:46.24
2:23.63
32.76
36.19
37.29
37.39
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.24
3:37.72
4:15.59
4:52.70
36.61
37.48
37.87
37.11
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.18
6:08.17
6:45.87
7:23.27
37.48
37.99
37.70
37.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:00.84
8:38.23
9:14.87
9:51.41
37.57
37.39
36.64
36.54
27.PIPCZYŃSKA Kamila15Warszawianka10:00.59508
50m:
100m:
150m:
200m:
31.18
1:06.60
1:43.47
2:20.64
31.18
35.42
36.87
37.17
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.66
3:36.65
4:14.65
4:52.77
38.02
37.99
38.00
38.12
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.12
6:09.87
6:48.91
7:27.51
38.35
38.75
39.04
38.60
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.87
8:45.45
9:23.66
10:00.59
39.36
38.58
38.21
36.93
28.FIL Konstancja SL16Skarpa Lublin10:41.35417
50m:
100m:
150m:
200m:
34.08
1:11.80
1:50.83
2:30.33
34.08
37.72
39.03
39.50
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.36
3:50.88
4:31.79
5:12.81
40.03
40.52
40.91
41.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:54.42
6:36.21
7:17.87
7:59.74
41.61
41.79
41.66
41.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:41.12
9:22.00
10:03.12
10:41.35
41.38
40.88
41.12
38.23


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-12-17
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Repasaże do eliminacji

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
30.41
30.00

SZTANDERA Dominika

00101

Lublin

2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.MICHALCZYK Urszula SO18Unia Oświęcim32.89671
2.STASINOWSKA Katarzyna21AZS UŁ-PŁ Łódź33.18653


<< TOP >>
Konkurencja 13
2015-12-17 - 17:00
Mieszane, 4 x 50m zmiennyOPEN
Wyniki

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Juvenia WrocławJuvenia Wrocław1:42.63685
TCHÓRZ Alicja
SZTANDERA Dominika
23
18
+0,69
+0,11
26.25
29.55
CHABA Mateusz
FAJFER Mateusz
19
19
+0,23
+0,13
23.13
23.70
2.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:43.47669
POLEWKA Tomasz
DUDEK Marlena
21
21
+0,59
+0,37
23.60
32.07
CZERNIAK Konrad
JAGODA Julia
26
20
+0,34
+0,45
22.31
25.49
3.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław1:43.50668
KRUPECKI Oskar
SZWEDZKI Dawid
23
21
+0,67
+0,30
24.93
28.06
DOWGIERT Anna
PETRYKA Nikola SWR
25
18
+0,41
+0,21
25.71
24.80
4.AZS AGH Kraków 1AZS AGH Kraków1:43.77663
wynik lepszy od rekordu Polski młodzieżowców 23 lata
GÓRNIAK Katarzyna
HOŁUB Maciej
20
20
+0,69
+0,23
28.37
27.16
ŁUCZAK Piotr
KAWECKA Anna
23
23
+0,1323.57
24.67
5.AZS AGH Kraków 3AZS AGH Kraków1:46.18619
UNGEHEUR Mateusz
BAŁABUCH Krystian
19
20
+0,69
+0,01
25.10
28.33
RADLIŃSKA Marcelina
SIRIGNANO Luigia
22
19
+0,0827.24
25.51
6.Jordan KrakówJordan Kraków1:47.80591
MURZYN Dawid SK
SENETELSKA Olga SK
18
18
+0,54
+0,46
24.59
33.52
CIĘŻKOWSKI Dominik SK
ORCZYKOWSKA Wioletta SK
19
18
+0,21
+0,28
23.69
26.00
7.AZS AWFiS GdańskAZS AWFiS Gdańsk1:48.29583
WÓJTOWICZ Gabriela
LEJMAN Kacper
20
21
+0,68
+0,49
28.41
28.41
RENUSZ Piotr
BARAN Justyna
19
19
+0,57
+0,33
24.79
26.68
8.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa1:50.71546
ODZIEMCZYK Maja
TREFLER Michał
15
18
+0,6330.34
29.22
PACHOWSKI Adrian
BŁOCKA Agnieszka
18
19
+0,45
+0,21
24.58
26.57
9.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice1:50.92543
PEDA Paulina
MICHALSKA Katarzyna
17
17
+0,67
+0,38
29.94
33.33
POPRAWA Michał
FAMULOK Bartosz
21
18
+0,45
+0,19
24.95
22.70
10.Delfin-137 ŁódźDelfin-137 Łódź1:51.07541
DZWONNIK Zuzanna
KAWCZYŃSKI Marcin
15
20
+0,76
+0,24
30.07
28.35
WŁODARCZYK Ewelina
FELIŃCZAK Wojciech
19
19
+0,52
+0,12
29.21
23.44
11.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:51.61533
GABRYSZ Wojciech
WNUK Sylwia
20
21
+0,71
+0,31
26.25
32.91
LICHWA Dominika
PUK Dariusz
16
20
+0,58
+0,28
29.75
22.70
12.Piętnastka BydgoszczPiętnastka Bydgoszcz1:52.05527
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 16 lat, 17 lat
SŁUPEK Roksana SB
WINIATOWSKI Patryk SB
16
16
+0,75
+0,16
30.45
29.19
GUS Julia SB
DEMBSKI Patryk SB
16
16
+0,26
+0,28
27.91
24.50
13.Nawa Skierniewice 1Nawa Skierniewice1:53.33509
JANKIEWICZ Krzysztof
WALZ Kornelia
24
15
+0,64
+0,23
24.36
34.24
SARNA Katarzyna
KARWAT Krzysztof
17
19
+0,29
+0,15
30.48
24.25
14.Salos Cortile KielceSalos Cortile Kielce1:53.57506
KIJEWSKI Kasper
GIBALSKI Bartłomiej
16
17
+0,70
+0,29
26.19
30.42
ROGOWSKA Paulina
TOMASZEWSKA Aleksandra
17
16
+0,63
+0,61
28.77
28.19
15.AZS AWF Katowice 5AZS AWF Katowice1:55.78477
KOZIK Anna
KNAPIK Weronika SR
17
16
+0,71
+0,48
32.74
34.34
KUDŁA Łukasz
BRZOSTOWSKI Axel
20
19
+0,08
+0,25
24.84
23.86
16.Wodnik Bielsk PodlaskiWodnik Bielsk Podlaski1:56.17472
KWIATKOWSKA Zofia
WESOŁOWSKA Agata
14
14
+0,78
+0,25
31.50
36.02
WAWULSKI Norbert
MIESZCZERIAKOW Mirosław
18
17
+0,54
+0,29
24.26
24.39
DYSKW.LubliniankaLublinianka
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
BRYŁA Kamil, ŻMUDA Weronika, GRABEK Filip, ŚLICZNIAK Weronika
DYSKW.AZS AGH Kraków 2AZS AGH KrakówS 4
przedwczesny start na trzeciej zmianie
WYSOCZYŃSKI Mateusz, URYGA Paulina, KOZŁOWSKA Anna, SUZIN Marcin
DYSKW.MOS Dąbrowa GórniczaMOS Dąbrowa GórniczaS 4
pzedwczesny start na drugiej zmianie
TERESKO Anna, DROŚ Patryk, NOWODWORSKI Dawid, JANECKA Zuzanna
DYSKW.AZS UŁ-PŁ ŁódźAZS UŁ-PŁ ŁódźS 4
przedwczesny start na trzeciej zmianie
URBAŃCZYK Aleksandra, WYPYCH Filip, STASINOWSKA Katarzyna, LASSEK Bartłomiej
DYSKW.AZS AWF Katowice 2AZS AWF KatowiceS 4
przedwczesny start na trzeciej zmianie
BUGDOL Rafał, NOWAK Martyna, JAGODA Weronika, FALACIŃSKI Maciej


<< TOP >>
Konkurencja 12
2015-12-17 - 17:13
Kobiet, 800m dowolnyOPEN
Wyniki

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
8:26.81
8:26.19

JEDRZEJCZAK Otylia

POL

???

2004-02-01

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.KARPISZ Milena18Piątka Konstantynów Łódzki8:25.70851
Minimum ME Londyn 2016, wynik lepszy od rekordu Polski seniorów, juniorów 18 lat, młodzieżowcó 19, 20, 21, 22, 23 lata
50m:
100m:
150m:
200m:
29.76
1:01.06
1:32.49
2:03.99
29.76
31.30
31.43
31.50
250m:
300m:
350m:
400m:
2:35.55
3:07.23
3:38.99
4:10.75
31.56
31.68
31.76
31.76
450m:
500m:
550m:
600m:
4:42.58
5:14.37
5:46.00
6:17.98
31.83
31.79
31.63
31.98
650m:
700m:
750m:
800m:
6:49.80
7:21.70
7:54.16
8:25.70
31.82
31.90
32.46
31.54
2.CZERNIAK Monika23Kormoran Olsztyn8:30.33828
50m:
100m:
150m:
200m:
28.96
59.88
1:31.47
2:02.96
28.96
30.92
31.59
31.49
250m:
300m:
350m:
400m:
2:34.74
3:06.79
3:38.72
4:11.09
31.78
32.05
31.93
32.37
450m:
500m:
550m:
600m:
4:43.49
5:15.88
5:48.48
6:21.47
32.40
32.39
32.60
32.99
650m:
700m:
750m:
800m:
6:54.25
7:26.98
7:59.53
8:30.33
32.78
32.73
32.55
30.80
3.PIECHOTA Paulina16UKS 190 Łódź8:30.63827
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 16 lat
50m:
100m:
150m:
200m:
29.43
1:01.37
1:33.13
2:05.03
29.43
31.94
31.76
31.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:36.84
3:08.93
3:40.94
4:13.23
31.81
32.09
32.01
32.29
450m:
500m:
550m:
600m:
4:45.43
5:17.72
5:49.85
6:22.17
32.20
32.29
32.13
32.32
650m:
700m:
750m:
800m:
6:54.76
7:27.27
7:59.88
8:30.63
32.59
32.51
32.61
30.75
4.ZACHOSZCZ Joanna22AZS UWM Olsztyn8:43.84766
50m:
100m:
150m:
200m:
29.84
1:01.31
1:32.72
2:04.43
29.84
31.47
31.41
31.71
250m:
300m:
350m:
400m:
2:36.18
3:07.82
3:39.95
4:12.21
31.75
31.64
32.13
32.26
450m:
500m:
550m:
600m:
4:44.96
5:18.17
5:52.06
6:25.96
32.75
33.21
33.89
33.90
650m:
700m:
750m:
800m:
7:00.17
7:34.57
8:09.58
8:43.84
34.21
34.40
35.01
34.26
5.KUNKA Kamila19AZS AGH Kraków8:45.86757
50m:
100m:
150m:
200m:
30.01
1:01.93
1:34.43
2:07.13
30.01
31.92
32.50
32.70
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.10
3:13.03
3:46.33
4:19.78
32.97
32.93
33.30
33.45
450m:
500m:
550m:
600m:
4:53.05
5:26.62
5:59.83
6:33.55
33.27
33.57
33.21
33.72
650m:
700m:
750m:
800m:
7:07.09
7:40.45
8:13.93
8:45.86
33.54
33.36
33.48
31.93
6.ŻUKOWSKA Paula22Juvenia Wrocław8:47.29751
50m:
100m:
150m:
200m:
29.65
1:01.48
1:33.57
2:05.85
29.65
31.83
32.09
32.28
250m:
300m:
350m:
400m:
2:38.07
3:10.71
3:43.15
4:16.25
32.22
32.64
32.44
33.10
450m:
500m:
550m:
600m:
4:49.44
5:22.90
5:56.52
6:30.39
33.19
33.46
33.62
33.87
650m:
700m:
750m:
800m:
7:04.67
7:39.60
8:14.34
8:47.29
34.28
34.93
34.74
32.95
7.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa8:47.76749
50m:
100m:
150m:
200m:
30.53
1:03.18
1:35.74
2:08.55
30.53
32.65
32.56
32.81
250m:
300m:
350m:
400m:
2:41.48
3:14.96
3:48.14
4:21.44
32.93
33.48
33.18
33.30
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.82
5:28.37
6:01.50
6:35.29
33.38
33.55
33.13
33.79
650m:
700m:
750m:
800m:
7:08.84
7:42.79
8:16.03
8:47.76
33.55
33.95
33.24
31.73
8.BURSKA Justyna20AZS UWM Olsztyn8:48.16747
50m:
100m:
150m:
200m:
30.41
1:01.95
1:33.91
2:05.97
30.41
31.54
31.96
32.06
250m:
300m:
350m:
400m:
2:38.06
3:10.35
3:43.06
4:15.94
32.09
32.29
32.71
32.88
450m:
500m:
550m:
600m:
4:49.15
5:22.55
5:56.17
6:30.13
33.21
33.40
33.62
33.96
650m:
700m:
750m:
800m:
7:04.60
7:39.36
8:14.16
8:48.16
34.47
34.76
34.80
34.00
9.NITA Anna18Śląsk Wrocław8:57.84707
50m:
100m:
150m:
200m:
30.96
1:03.96
1:36.83
2:10.12
30.96
33.00
32.87
33.29
250m:
300m:
350m:
400m:
2:43.40
3:16.96
3:50.81
4:24.68
33.28
33.56
33.85
33.87
450m:
500m:
550m:
600m:
4:58.54
5:32.57
6:06.91
6:41.30
33.86
34.03
34.34
34.39
650m:
700m:
750m:
800m:
7:15.63
7:50.10
8:24.52
8:57.84
34.33
34.47
34.42
33.32
10.WOJCIECHOWSKA Joanna17Orlik Lublin8:58.99703
50m:
100m:
150m:
200m:
30.18
1:02.55
1:35.04
2:07.74
30.18
32.37
32.49
32.70
250m:
300m:
350m:
400m:
2:40.58
3:13.54
3:47.07
4:20.73
32.84
32.96
33.53
33.66
450m:
500m:
550m:
600m:
4:54.63
5:28.75
6:03.19
6:38.07
33.90
34.12
34.44
34.88
650m:
700m:
750m:
800m:
7:13.37
7:48.63
8:24.24
8:58.99
35.30
35.26
35.61
34.75
11.TERESKO Anna18MOS Dąbrowa Górnicza9:00.32698
50m:
100m:
150m:
200m:
31.52
1:05.45
1:39.15
2:13.09
31.52
33.93
33.70
33.94
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.05
3:21.07
3:54.99
4:28.91
33.96
34.02
33.92
33.92
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.32
5:36.00
6:09.82
6:43.88
33.41
33.68
33.82
34.06
650m:
700m:
750m:
800m:
7:17.90
7:52.17
8:26.67
9:00.32
34.02
34.27
34.50
33.65
12.MARGULA Weronika SSz15MKP Szczecin9:04.06683
50m:
100m:
150m:
200m:
31.58
1:05.65
1:39.62
2:13.63
31.58
34.07
33.97
34.01
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.43
3:21.55
3:55.66
4:29.46
33.80
34.12
34.11
33.80
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.90
5:36.52
6:10.36
6:44.81
33.44
33.62
33.84
34.45
650m:
700m:
750m:
800m:
7:19.48
7:54.48
8:29.83
9:04.06
34.67
35.00
35.35
34.23
13.BAKUNIAK Hanna19MKP Szczecin9:06.54674
50m:
100m:
150m:
200m:
30.60
1:03.40
1:36.69
2:10.07
30.60
32.80
33.29
33.38
250m:
300m:
350m:
400m:
2:44.34
3:18.72
3:53.45
4:27.50
34.27
34.38
34.73
34.05
450m:
500m:
550m:
600m:
5:02.02
5:36.50
6:11.60
6:46.66
34.52
34.48
35.10
35.06
650m:
700m:
750m:
800m:
7:21.61
7:57.16
8:32.11
9:06.54
34.95
35.55
34.95
34.43
14.SZAFRAŃSKA Julia SOc15KSZO Ostrowiec Świętokrzysk9:08.45667
50m:
100m:
150m:
200m:
31.36
1:04.82
1:39.10
2:13.70
31.36
33.46
34.28
34.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:47.93
3:22.01
3:56.54
4:31.13
34.23
34.08
34.53
34.59
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.70
5:39.87
6:14.72
6:49.56
34.57
34.17
34.85
34.84
650m:
700m:
750m:
800m:
7:24.29
7:59.25
8:34.44
9:08.45
34.73
34.96
35.19
34.01
15.BARYŁA Julia15Dwójka Morena Gdańsk9:12.02654
50m:
100m:
150m:
200m:
32.18
1:06.81
1:41.05
2:15.43
32.18
34.63
34.24
34.38
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.36
3:23.60
3:57.76
4:31.91
33.93
34.24
34.16
34.15
450m:
500m:
550m:
600m:
5:05.98
5:40.41
6:15.27
6:50.95
34.07
34.43
34.86
35.68
650m:
700m:
750m:
800m:
7:27.15
8:02.66
8:38.22
9:12.02
36.20
35.51
35.56
33.80
16.ZAJĄC Oliwia17Juvenia Wrocław9:15.12643
50m:
100m:
150m:
200m:
32.11
1:06.66
1:41.35
2:15.95
32.11
34.55
34.69
34.60
250m:
300m:
350m:
400m:
2:50.58
3:25.28
4:00.10
4:35.04
34.63
34.70
34.82
34.94
450m:
500m:
550m:
600m:
5:09.85
5:45.04
6:20.25
6:55.72
34.81
35.19
35.21
35.47
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.36
8:06.91
8:42.13
9:15.12
35.64
35.55
35.22
32.99
17.WARDZIŃSKA Martyna17Trójka Łódź9:15.16643
50m:
100m:
150m:
200m:
30.97
1:05.20
1:39.84
2:14.57
30.97
34.23
34.64
34.73
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.21
3:24.12
3:59.21
4:34.33
34.64
34.91
35.09
35.12
450m:
500m:
550m:
600m:
5:09.45
5:44.79
6:20.35
6:56.08
35.12
35.34
35.56
35.73
650m:
700m:
750m:
800m:
7:31.62
8:07.18
8:42.11
9:15.16
35.54
35.56
34.93
33.05
18.KRAUZE Alicja14MAL WOPR Malbork9:18.56632
50m:
100m:
150m:
200m:
30.48
1:04.24
1:38.94
2:14.17
30.48
33.76
34.70
35.23
250m:
300m:
350m:
400m:
2:49.16
3:24.21
3:59.68
4:34.89
34.99
35.05
35.47
35.21
450m:
500m:
550m:
600m:
5:10.59
5:46.35
6:22.10
6:58.07
35.70
35.76
35.75
35.97
650m:
700m:
750m:
800m:
7:33.63
8:09.23
8:44.57
9:18.56
35.56
35.60
35.34
33.99
19.ZADUMIŃSKA Weronika16AZS AWF Warszawa9:26.36606
50m:
100m:
150m:
200m:
31.88
1:06.22
1:40.85
2:16.26
31.88
34.34
34.63
35.41
250m:
300m:
350m:
400m:
2:51.04
3:26.31
4:01.75
4:37.46
34.78
35.27
35.44
35.71
450m:
500m:
550m:
600m:
5:13.28
5:49.49
6:25.74
7:01.88
35.82
36.21
36.25
36.14
650m:
700m:
750m:
800m:
7:38.33
8:14.94
8:51.12
9:26.36
36.45
36.61
36.18
35.24
20.ŁYSAKOWSKA Julia14Lublinianka9:33.46584
50m:
100m:
150m:
200m:
32.52
1:07.71
1:43.47
2:19.37
32.52
35.19
35.76
35.90
250m:
300m:
350m:
400m:
2:55.22
3:31.27
4:07.36
4:43.85
35.85
36.05
36.09
36.49
450m:
500m:
550m:
600m:
5:20.61
5:56.84
6:33.14
7:09.71
36.76
36.23
36.30
36.57
650m:
700m:
750m:
800m:
7:46.29
8:22.58
8:58.42
9:33.46
36.58
36.29
35.84
35.04
21.GOŁĘBIEWSKA Dominika14GIM 92 Ursynów Warszawa9:44.87550
50m:
100m:
150m:
200m:
33.14
1:09.78
1:46.63
2:23.93
33.14
36.64
36.85
37.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.19
3:38.61
4:16.35
4:53.83
37.26
37.42
37.74
37.48
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.17
6:08.33
6:45.80
7:22.93
37.34
37.16
37.47
37.13
650m:
700m:
750m:
800m:
7:59.29
8:35.91
9:11.42
9:44.87
36.36
36.62
35.51
33.45
22.CHOJECKA Karolina15Olimpic Warka9:44.93550
50m:
100m:
150m:
200m:
32.54
1:07.74
1:43.82
2:20.15
32.54
35.20
36.08
36.33
250m:
300m:
350m:
400m:
2:56.26
3:32.82
4:09.97
4:47.27
36.11
36.56
37.15
37.30
450m:
500m:
550m:
600m:
5:24.62
6:02.09
6:39.65
7:16.99
37.35
37.47
37.56
37.34
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.56
8:31.87
9:09.22
9:44.93
37.57
37.31
37.35
35.71
23.PIECHOTA Karolina14UKS 190 Łódź9:45.55548
50m:
100m:
150m:
200m:
33.58
1:09.26
1:45.51
2:21.67
33.58
35.68
36.25
36.16
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.25
3:35.17
4:12.60
4:49.61
36.58
36.92
37.43
37.01
450m:
500m:
550m:
600m:
5:26.87
6:03.83
6:40.82
7:17.68
37.26
36.96
36.99
36.86
650m:
700m:
750m:
800m:
7:54.81
8:31.99
9:09.59
9:45.55
37.13
37.18
37.60
35.96
24.LEWANDOWICZ Natalia, SG15Żabianka Gdańsk9:49.09538
50m:
100m:
150m:
200m:
33.01
1:09.32
1:46.52
2:23.86
33.01
36.31
37.20
37.34
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.10
3:38.44
4:15.52
4:52.62
37.24
37.34
37.08
37.10
450m:
500m:
550m:
600m:
5:29.77
6:06.61
6:43.89
7:21.13
37.15
36.84
37.28
37.24
650m:
700m:
750m:
800m:
7:58.39
8:35.60
9:12.56
9:49.09
37.26
37.21
36.96
36.53
25.NOWICKA Patrycja15MTS Kwidzyn9:49.63537
50m:
100m:
150m:
200m:
33.49
1:09.86
1:46.43
2:23.78
33.49
36.37
36.57
37.35
250m:
300m:
350m:
400m:
3:01.22
3:38.92
4:16.63
4:54.14
37.44
37.70
37.71
37.51
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.59
6:09.04
6:46.49
7:23.67
37.45
37.45
37.45
37.18
650m:
700m:
750m:
800m:
8:00.83
8:38.13
9:15.38
9:49.63
37.16
37.30
37.25
34.25
26.KRUSZEWSKA Kaja15Juvenia Białystok9:51.41532
50m:
100m:
150m:
200m:
32.76
1:08.95
1:46.24
2:23.63
32.76
36.19
37.29
37.39
250m:
300m:
350m:
400m:
3:00.24
3:37.72
4:15.59
4:52.70
36.61
37.48
37.87
37.11
450m:
500m:
550m:
600m:
5:30.18
6:08.17
6:45.87
7:23.27
37.48
37.99
37.70
37.40
650m:
700m:
750m:
800m:
8:00.84
8:38.23
9:14.87
9:51.41
37.57
37.39
36.64
36.54
27.PIPCZYŃSKA Kamila15Warszawianka10:00.59508
50m:
100m:
150m:
200m:
31.18
1:06.60
1:43.47
2:20.64
31.18
35.42
36.87
37.17
250m:
300m:
350m:
400m:
2:58.66
3:36.65
4:14.65
4:52.77
38.02
37.99
38.00
38.12
450m:
500m:
550m:
600m:
5:31.12
6:09.87
6:48.91
7:27.51
38.35
38.75
39.04
38.60
650m:
700m:
750m:
800m:
8:06.87
8:45.45
9:23.66
10:00.59
39.36
38.58
38.21
36.93
28.FIL Konstancja SL16Skarpa Lublin10:41.35417
50m:
100m:
150m:
200m:
34.08
1:11.80
1:50.83
2:30.33
34.08
37.72
39.03
39.50
250m:
300m:
350m:
400m:
3:10.36
3:50.88
4:31.79
5:12.81
40.03
40.52
40.91
41.02
450m:
500m:
550m:
600m:
5:54.42
6:36.21
7:17.87
7:59.74
41.61
41.79
41.66
41.87
650m:
700m:
750m:
800m:
8:41.12
9:22.00
10:03.12
10:41.35
41.38
40.88
41.12
38.23


<< TOP >>
Konkurencja 1
2015-12-17 - 17:29
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
21.84
20.88

CZERNIAK Konrad

00603

Szczecin

2011-12-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice21.62822Q
Minimum ME Londyn 2016
2.MAJCHRZAK Kacper23Warta Poznań21.72811Q
Minimum ME Londyn 2016
3.SZCZEPAŃSKI Sebastian20Korner Zielona Góra21.90791Q
JURASZEK Paweł219 Dzierżoniów21.90791Q
5.WYPYCH Filip24AZS UŁ-PŁ Łódź21.93788q
6.KORZENIOWSKI Paweł30AZS AWF Warszawa21.94787q
7.HOŁUB Jan19Śląsk Wrocław21.97784q
8.SENDYK Paweł18MKP Szczecin22.03777q
9.GAWRYSIAK Przemysław23Omega Kleszczów22.06774q
10.POLEWKA Tomasz21AZS AWF Katowice22.25754q
11.FALACIŃSKI Maciej19AZS AWF Katowice22.28751R
12.LASSEK Bartłomiej21AZS UŁ-PŁ Łódź22.31748R
13.ZGIERSKI Maksymilian21AZS UŁ-PŁ Łódź22.47733
14.CHABA Mateusz19Juvenia Wrocław22.65715
15.SZCZUKOWSKI Michał20Kormoran Olsztyn22.67713
16.BRZUŚ Michał18AZS UŁ-PŁ Łódź22.72709
17.GOŹDZIK Damian20Warta Poznań22.85697
KISIEL Adrian22AZS PWSZ Racibórz22.85697
PIEŚNIAK Jakub SO18Unia Oświęcim22.85697
DYSKW.KSIĄZEK Jakub17MKP Szczecin
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-12-17 - 17:35
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
30.41
30.00

SZTANDERA Dominika

00101

Lublin

2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ZACHOSZCZ Paulina22AZS UWM Olsztyn31.17788Q
2.SZTANDERA Dominika18Juvenia Wrocław31.47766Q
3.URYGA Paulina20AZS AGH Kraków31.85739Q
4.WIKIEŁ Angelika17UŚKS Ostrołęka32.00729q
5.KASPERUK Justyna SWwa17Polonia Warszawa32.14719Q
PIEKUT Aleksandra16GOS Raszyn32.14719Q
7.KIT Zuzanna18Włókniarz 1925 Kalisz32.27710q
8.GREGLAK Marta18Śląsk Wrocław32.44699q
9.OSTROWSKA Agnieszka25AZS PWSZ Racibórz32.47697q
10.HALLMANN Weronika151 Solex Lębork32.58690q
11.SKOWROŃSKA Wiktoria14Słowianka Gorzów Wlkp.32.66685R
12.DUDEK Marlena21AZS AWF Katowice32.74680R
13.RUTKOWSKA Agnieszka14Skalar Słupsk32.77678
14.OŻÓG Paulina16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki32.79677
15.SAMUŁA Wiktoria16Lublinianka32.87672
16.NOWAK Martyna19AZS AWF Katowice33.12657
17.NIEDŻWIEDZKA Małgorzata SR18MMKS Kędzierzyn-Koźle33.35644
18.NIESZPOREK Wiktoria16UKS 190 Łódź33.36643
19.CZUK Agata17Śląsk Wrocław33.38642
20.MICHALCZYK Urszula SO18Unia Oświęcim33.40641


<< TOP >>
Konkurencja 11
2015-12-17 - 17:45
Mężczyzn, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
3:44.50
3:37.57

WOJDAK Wojciech

01006

Netanya (ISR)

2015-12-02

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.WOJDAK Wojciech19Unia Oświęcim3:40.36893
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
25.20
52.57
25.20
27.37
150m:
200m:
1:20.33
1:48.28
27.76
27.95
250m:
300m:
2:16.49
2:44.71
28.21
28.22
350m:
400m:
3:12.83
3:40.36
28.12
27.53
2.ZABOROWSKI Filip21MKP Szczecin3:40.37893
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
25.57
52.87
25.57
27.30
150m:
200m:
1:20.48
1:48.46
27.61
27.98
250m:
300m:
2:16.51
2:44.90
28.05
28.39
350m:
400m:
3:13.05
3:40.37
28.15
27.32
3.KLICH Kacper21Śląsk Wrocław3:40.57891
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
25.54
52.97
25.54
27.43
150m:
200m:
1:20.73
1:48.66
27.76
27.93
250m:
300m:
2:16.82
2:45.21
28.16
28.39
350m:
400m:
3:13.36
3:40.57
28.15
27.21
4.PIELOWSKI Krzysztof24Kormoran Olsztyn3:48.08805
50m:
100m:
26.77
55.17
26.77
28.40
150m:
200m:
1:23.76
1:52.88
28.59
29.12
250m:
300m:
2:21.87
2:50.85
28.99
28.98
350m:
400m:
3:19.64
3:48.08
28.79
28.44
5.BIŚ Daniel20AZS AWF Warszawa3:49.45791
50m:
100m:
27.13
55.54
27.13
28.41
150m:
200m:
1:24.37
1:53.31
28.83
28.94
250m:
300m:
2:22.31
2:51.59
29.00
29.28
350m:
400m:
3:20.84
3:49.45
29.25
28.61
6.KASZTELAN Mateusz SOL17Kormoran Olsztyn3:49.79788
50m:
100m:
26.01
54.12
26.01
28.11
150m:
200m:
1:23.14
1:52.59
29.02
29.45
250m:
300m:
2:21.64
2:51.27
29.05
29.63
350m:
400m:
3:20.89
3:49.79
29.62
28.90
7.STEPIEŃ Konrad19AZS AWF Warszawa3:50.13784
50m:
100m:
25.91
54.13
25.91
28.22
150m:
200m:
1:23.07
1:52.44
28.94
29.37
250m:
300m:
2:21.64
2:51.35
29.20
29.71
350m:
400m:
3:21.07
3:50.13
29.72
29.06
8.MŁYNARCZYK Karol15G-8 Bielany Warszawa3:51.31772
50m:
100m:
25.59
53.71
25.59
28.12
150m:
200m:
1:23.22
1:53.03
29.51
29.81
250m:
300m:
2:22.77
2:52.71
29.74
29.94
350m:
400m:
3:22.65
3:51.31
29.94
28.66
9.JURA Maciej19Śląsk Wrocław3:51.34772
50m:
100m:
26.54
55.45
26.54
28.91
150m:
200m:
1:24.19
1:53.36
28.74
29.17
250m:
300m:
2:22.76
2:52.39
29.40
29.63
350m:
400m:
3:22.56
3:51.34
30.17
28.78
10.ARNDT Mateusz17Delfin Gdynia3:52.27763
50m:
100m:
26.91
55.73
26.91
28.82
150m:
200m:
1:25.16
1:54.79
29.43
29.63
250m:
300m:
2:24.28
2:53.90
29.49
29.62
350m:
400m:
3:23.67
3:52.27
29.77
28.60
Finał B
11.KAŁUŻYŃSKI Antoni16Warszawianka3:50.44781
50m:
100m:
26.26
55.25
26.26
28.99
150m:
200m:
1:24.61
1:54.00
29.36
29.39
250m:
300m:
2:23.13
2:52.57
29.13
29.44
350m:
400m:
3:22.14
3:50.44
29.57
28.30
12.GRABCZAK Dawid18Wisła Puławy3:51.01775
50m:
100m:
26.30
55.08
26.30
28.78
150m:
200m:
1:24.15
1:53.59
29.07
29.44
250m:
300m:
2:22.69
2:52.54
29.10
29.85
350m:
400m:
3:22.34
3:51.01
29.80
28.67
13.GŁYK Wojciech23AZS AWF Katowice3:51.45771
50m:
100m:
26.60
55.02
26.60
28.42
150m:
200m:
1:23.96
1:53.31
28.94
29.35
250m:
300m:
2:22.54
2:52.14
29.23
29.60
350m:
400m:
3:21.96
3:51.45
29.82
29.49
14.STANISZEWSKI Adam SSz18MKP Szczecin3:52.75758
50m:
100m:
27.09
56.52
27.09
29.43
150m:
200m:
1:25.82
1:55.29
29.30
29.47
250m:
300m:
2:24.96
2:54.49
29.67
29.53
350m:
400m:
3:24.28
3:52.75
29.79
28.47
15.PARZYNOWSKI Wojciech16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki3:54.20744
50m:
100m:
26.82
55.93
26.82
29.11
150m:
200m:
1:25.29
1:55.15
29.36
29.86
250m:
300m:
2:25.03
2:54.85
29.88
29.82
350m:
400m:
3:24.94
3:54.20
30.09
29.26
16.TOPOLSKI Arkadiusz SO17Unia Oświęcim3:54.40742
50m:
100m:
25.96
54.64
25.96
28.68
150m:
200m:
1:23.78
1:53.27
29.14
29.49
250m:
300m:
2:22.99
2:53.35
29.72
30.36
350m:
400m:
3:24.45
3:54.40
31.10
29.95
17.JASZCZAK Wiktor18Śląsk Wrocław3:54.85738
50m:
100m:
26.92
56.17
26.92
29.25
150m:
200m:
1:25.86
1:55.81
29.69
29.95
250m:
300m:
2:25.90
2:56.03
30.09
30.13
350m:
400m:
3:26.01
3:54.85
29.98
28.84
18.KACZMARSKI Marcin21AZS AWF Warszawa3:55.62730
50m:
100m:
26.63
55.65
26.63
29.02
150m:
200m:
1:25.59
1:55.95
29.94
30.36
250m:
300m:
2:26.03
2:56.26
30.08
30.23
350m:
400m:
3:26.64
3:55.62
30.38
28.98
19.DEREŃ Kacper179 Dzierżoniów3:56.03727
50m:
100m:
26.01
54.89
26.01
28.88
150m:
200m:
1:24.12
1:53.81
29.23
29.69
250m:
300m:
2:23.81
2:54.47
30.00
30.66
350m:
400m:
3:25.59
3:56.03
31.12
30.44
20.BUJAK Piotr18Salos Cortile Kielce3:59.35697
50m:
100m:
26.99
56.17
26.99
29.18
150m:
200m:
1:26.09
1:56.45
29.92
30.36
250m:
300m:
2:26.80
2:57.54
30.35
30.74
350m:
400m:
3:28.74
3:59.35
31.20
30.61


<< TOP >>
Konkurencja 4
2015-12-17 - 17:59
Kobiet, 100m grzbietowyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
57.83
57.17

TCHÓRZ Alicja

00101

Netanya (ISR)

2015-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.SZYNAL Ludwika21Skarpa Lublin59.92774Q29.6130.31
2.NASKRĘT Agata17Astoria Bydgoszcz1:00.21763Q29.5030.71
3.TCHÓRZ Alicja23Juvenia Wrocław1:00.52751Q28.8931.63
4.WÓJTOWICZ Gabriela20AZS AWFiS Gdańsk1:00.89738Q29.3731.52
5.BARANOWSKA Katarzyna28AZS AWFiS Gdańsk1:00.92737q29.8431.08
6.ŻARŁOK Martyna SK18Jordan Kraków1:01.42719q29.6231.80
7.GÓRNIAK Katarzyna20AZS AGH Kraków1:01.55714q29.6631.89
8.KOZŁOWSKA Anna19AZS AGH Kraków1:01.56714q29.5931.97
9.BERNAT Gabriela SL16Skarpa Lublin1:02.21692q30.3831.83
10.ZAWISZEWSKA Maja22Śląsk Wrocław1:02.34687q30.4831.86
11.TOMALA Aleksandra SR18Zryw Opole1:02.51682R29.9332.58
12.MAGNER Agata SK18Jordan Kraków1:02.94668R30.5532.39
13.KOŚCIK Patrycja SK17Sparta Biłgoraj1:03.0166630.3432.67
BOGUCKA Dagmara SWR18Juvenia Wrocław1:03.0166630.3832.63
15.GÓRECKA Weronika15Juvenia Wrocław1:03.1866030.4932.69
16.SŁUPEK Roksana SB16Piętnastka Bydgoszcz1:03.7064430.8532.85
17.KOLUCH Julia15Kapry Armexim Pruszków1:04.0163530.7633.25
18.JUC Aleksandra14Manta Warszawa-Włochy1:04.4262330.9833.44
19.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno1:04.7861331.4533.33
20.CHMIELEWSKA Julia, SG18AZS AWFiS Gdańsk1:04.8561131.1633.69


<< TOP >>
Konkurencja 5
2015-12-17 - 18:10
Mężczyzn, 200m grzbietowyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
1:53.22
1:47.38

KAWĘCKI Radosław

00304

Doha (QAT)

2014-12-07

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.KAWĘCKI Radosław24AZS AWF Warszawa1:48.3294025.4927.2527.8627.72
Minimum ME Londyn 2016
2.SKIERKA Jakub17Trops Kartuzy1:54.2980027.3929.0729.2828.55
WYSOCZYŃSKI Mateusz22AZS AGH Kraków1:54.2980026.7029.1129.5428.94
4.MORAWSKI Krzysztof21AZS AWF Warszawa1:55.9276627.4229.5430.1028.86
5.BUGDOL Rafał20AZS AWF Katowice1:56.6175326.9629.5630.0730.02
6.DUBIEL Adam22AZS AWF Warszawa1:56.6775226.7829.4230.3030.17
7.KASZTELAN Mateusz SOL17Kormoran Olsztyn1:57.4573728.1530.0229.7829.50
8.NIEDZIAŁEK Dominik SL17Skarpa Lublin1:57.6073427.4129.6330.3630.20
9.UNGEHEUR Mateusz19AZS AGH Kraków1:58.0472627.1029.7630.7330.45
10.GABRYSZ Wojciech20AZS AWF Katowice1:58.9670927.5930.0030.7030.67
Finał B
11.SUCHAN Jan18AZS AWF Warszawa2:00.4968228.5630.5030.9130.52
12.HANDZLIK Rafał20AZS AWF Katowice2:00.9367528.0230.3830.7831.75
13.FURMAN Łukasz22MOS Dąbrowa Górnicza2:01.2067127.7930.7830.9131.72
14.WĄSIK Jakub21AZS AWF Biała Podlaska2:02.2265428.4931.1831.4031.15
15.KIJEWSKI Kasper16Salos Cortile Kielce2:02.7064629.0631.6431.3530.65
16.GORAJ Marcin14Galicja Kraków2:03.2563828.2831.0632.6931.22
17.PIĄTKOWSKI Marcin19AZS AWF Warszawa2:03.6963128.9831.3832.1831.15
18.SAWKA Juliusz18Pałac Młodzieży Katowice2:03.8062928.8831.3632.0831.48
wynik lepzy od rekordu Europy niesłyszących
19.KARKUT Kamil19AZS AGH Kraków2:06.4259128.7831.2232.4933.93
20.KARWAT Krzysztof19Nawa Skierniewice2:08.9955629.2231.5632.7135.50


<< TOP >>
Konkurencja 8
2015-12-17 - 18:19
Kobiet, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
2:12.43
2:09.25

BARANOWSKA Katarzyna

00116

Debrecen (HUN)

2007-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.TCHÓRZ Alicja23Juvenia Wrocław2:07.9786327.5631.0837.9231.41
Minimum ME Londyn 2016, wynik lepszy od rekordu Polski seniorów, młodzieżowców 23 lata
2.BARANOWSKA Katarzyna28AZS AWFiS Gdańsk2:11.1280228.4031.3638.5032.86
Minimum ME Londyn 2016
3.SIEŃCZYK Jowita SK18Żak Biala Podlaska2:13.8275528.7333.4539.9931.65
4.GRALEWSKA Kalina19Warszawianka2:13.8875429.0833.2639.7731.77
5.GUS Julia SB16Piętnastka Bydgoszcz2:16.7570729.7433.7639.9733.28
6.ADAMCZYK Julia16Lublinianka2:17.8369129.5534.7241.0632.50
7.SAJECKA Zofia17GIM 92 Ursynów Warszawa2:19.1867130.1834.1540.5834.27
8.DZWONNIK Zuzanna15Delfin-137 Łódź2:20.0265930.5634.6941.0333.74
9.MENDYK Adrianna SO17Wodnik Radom2:21.3664030.1235.1742.1233.95
10.OSINIAK Ewa15Olimpijczyk 23 Lublin2:21.5963730.4935.9041.4733.73
Finał B
11.OKAJ Oliwia19Śląsk Wrocław2:20.1765729.4435.1941.1434.40
12.PAJĄK Liliana SZG16Korner Zielona Góra2:20.3765430.6834.4641.4933.74
13.HALICKA Lidia14Śląsk Wrocław2:23.0461830.2435.7842.6734.35
14.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno2:23.5961131.1335.1542.9634.35
15.WOŁEK Oliwia SOc14KSZO Ostrowiec Świętokrzysk2:24.3760131.7537.9041.3933.33
16.WARDZIŃSKA Martyna17Trójka Łódź2:24.4560031.1837.9342.1933.15
17.CZAJA Barbara SK16Górnik Radlin2:24.5359930.7937.1642.6833.90
18.COCHÓR Izabela14Ostrobramska Warszawa2:24.6159831.5736.7643.6632.62
19.KĘDZIORA Martina16MTS Kwidzyn2:24.8659531.8036.7541.0535.26
20.DZIEWA Aleksandra19PZP2:28.4755231.1137.9944.8734.50


<< TOP >>
Konkurencja 7
2015-12-17 - 18:33
Mężczyzn, 100m motylkowyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
51.46
49.62

CZERNIAK Konrad

00603

Szczecin

2011-12-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice51.37838Q23.8627.51
Minimum ME Londyn 2016
2.KRUPECKI Oskar23Śląsk Wrocław51.43835Q23.8127.62
Minimum ME Londyn 2016
3.KORZENIOWSKI Paweł30AZS AWF Warszawa52.06805Q24.2127.85
4.STOKOWSKI Kacper16G-8 Bielany Warszawa52.08804Q24.6527.43
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 16 lat, 17 lat
5.CHUDY Michał18Wodnik Rawicz52.16800q23.9828.18
6.POPRAWA Michał21AZS AWF Katowice52.47786q24.7127.76
7.CHABA Mateusz19Juvenia Wrocław52.56782q24.2028.36
8.ŁUCZAK Piotr23AZS AGH Kraków53.40746q24.8828.52
9.CHRZANOWSKI Damian17MZOS Płock53.41746q25.1328.28
10.CIĘŻKOWSKI Dominik SK19Jordan Kraków53.47743q24.8828.59
11.GOSIENIECKI Juliusz17Astromal Akwawit Leszno53.69734R25.2228.47
12.OPALSKI Marcin22Warszawianka53.80729R25.2728.53
13.KIERZKOWSKI Mateusz28AZS AWFiS Gdańsk54.1371625.1428.99
14.PUK Dariusz20AZS AWF Katowice54.1971424.9729.22
15.SOKULSKI Jacek24Śląsk Wrocław54.2971025.2929.00
16.STĘPNIAK Kacper16Korona-Swim Kielce54.3470825.1929.15
17.BOCHEŃ Tomasz16Juvenia Białystok54.3570725.1729.18
18.CHMIEL Łukasz22AZS AWF Katowice54.4170524.9429.47
19.JANICKI Wojciech19MTS Kwidzyn54.8468925.7529.09
20.TOMBARKIEWICZ Józef SK18Jordan Kraków54.8568825.4129.44


<< TOP >>
Konkurencja 6
2015-12-17 - 18:40
Kobiet, 200m motylkowyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
2:09.56
2:03.53

JEDRZEJCZAK Otylia

00114

Debrecen (HUN)

2007-12-13

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.ŻUKOWSKA Paula22Juvenia Wrocław2:13.4572030.2933.9834.7334.45
2.NIENAŁTOWSKA Natalia19AZS AWF Warszawa2:14.2470730.8234.1334.3834.91
3.RADLIŃSKA Marcelina22AZS AGH Kraków2:14.2970630.2334.1734.3835.51
4.SIKORA Paulina22AZS AWF Warszawa2:14.5170330.7033.9034.7435.17
5.MIZAK Joanna21Stilon Gorzów Wlkp.2:16.0068030.2834.4235.1836.12
6.ADAMIEC Dominika SO16Unia Oświęcim2:16.2867630.5934.7535.3135.63
7.MUSIOŁ Wiktoria SO17Unia Oświęcim2:18.1464930.5234.8936.3336.40
8.REDNER Sandra16Trójka Łódź2:18.9163830.7435.2236.0936.86
9.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa2:19.0363631.2135.3435.8536.63
10.ZYGO Karolina19Olimpia Lublin2:19.9662431.6134.8835.9937.48
Finał B
11.KOWALSKA Agata22AZS AWF Warszawa2:18.3264629.9934.9736.3637.00
12.MAZURKIEWICZ Barbara14IKS Konstancin2:20.0162330.6035.0636.5437.81
13.FILIPEK Jagoda16Śląsk Wrocław2:20.8161230.8935.4936.7237.71
14.SOLAK Anna15Swim Płock2:21.2360730.5435.4537.2138.03
15.LICHWA Dominika16AZS AWF Katowice2:23.3558031.2536.0637.2838.76
16.OLEBA Małgorzata SSz17MKP Szczecin2:24.1257131.0436.3637.9738.75
17.TOMASZEWSKA Aleksandra16Salos Cortile Kielce2:24.3056932.0736.4037.3538.48
18.GOTOWSKA Weronika15G-8 Bielany Warszawa2:25.9455033.2236.4537.7238.55
19.HASNY Marta17Zryw Opole2:26.1154831.3936.6338.6839.41
20.GIEDZICZ Katarzyna17Juvenia Białystok2:26.3354631.6837.0038.6539.00


<< TOP >>
Konkurencja 9
2015-12-17 - 18:59
Mężczyzn, 100m klasycznyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
58.18
58.80

PLUTECKI Adam

00304

Warsaw

2009-12-19

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.ROGUSKI Bartłomiej22Żoliborz Warszawa59.26826Q27.9831.28
2.STOLARSKI Marcin19Żoliborz Warszawa59.32823Q28.0231.30
3.CERTA Maciej24AZS AWF Warszawa59.47817Q27.8931.58
4.ARENTEWICZ Jacek18Shark Rudna59.52815q28.0931.43
TOKARSKI Krzysztof SR19AZS AWF Katowice59.52815q27.6731.85
6.MACHNIK Mikołaj22AZS AWF Katowice59.60812Q28.5431.06
7.HOŁUB Maciej20AZS AGH Kraków59.74806q27.8331.91
8.KOZAKIEWICZ Jan19Warszawianka59.87801q28.2731.60
9.PACHOLCZYK Mateusz23Kormoran Olsztyn1:00.18789q28.0432.14
10.SZULICH Dawid25Delfin Legionowo1:00.32783q28.2332.09
11.NOWAK Patryk20AZS AWF Katowice1:00.54775R28.4932.05
12.SOWA Marcin SO18Motyl MOSiR Stalowa Wola1:00.76766R28.8031.96
13.SIEMIŃSKI Piotr15Żoliborz Warszawa1:01.5173828.8232.69
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 15 lat
14.ROWIŃSKI Filip25AZS AWF Warszawa1:01.8972528.4433.45
15.HULBÓJ Marcin19Korner Zielona Góra1:01.9772228.9333.04
16.KAŁUSOWSKI Jan15Trójka Łódź1:02.0272029.1832.84
17.DZIEDZIC Dawid SR16MOSM Tychy1:02.1471628.7933.35
18.GALON Michał20AZS AWF Katowice1:02.3470929.0533.29
19.KŁOS Grzegorz20AZS AWF Katowice1:06.5858230.8535.73
DYSKW.SZER Michał20AZS AWF Warszawa
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 10
2015-12-17 - 19:06
Kobiet, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Półfinał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
53.84
53.14

WILK Katarzyna

00106

Istanbul (TUR)

2009-12-10

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.SOKOŁOWSKA Diana19AZS AWFiS Gdańsk55.17790Q26.3628.81
2.DOWGIERT Anna25Śląsk Wrocław55.38781Q25.9429.44
3.URBAŃCZYK Aleksandra28AZS UŁ-PŁ Łódź55.39781Q25.9129.48
4.NOGAJ Paulina SWR17Wodnik Radom55.67769Q26.6429.03
5.GRALEWSKA Kalina19Warszawianka55.88760q26.9828.90
6.KAWECKA Anna23AZS AGH Kraków55.97757q26.6229.35
7.ORCZYKOWSKA Wioletta SK18Jordan Kraków56.05753q27.2128.84
8.ROGOWSKA Katarzyna15Znicz Koszalin56.30743q26.9529.35
9.PETRYKA Nikola SWR18Śląsk Wrocław56.34742q27.0629.28
10.SIRIGNANO Luigia19AZS AGH Kraków56.37741q26.4629.91
11.ROMAN Magdalena16G-8 Bielany Warszawa56.46737R27.2529.21
12.JAGODA Julia20AZS AWF Katowice56.49736R26.9829.51
13.CZARNECKA Wiktoria SL16Skarpa Lublin56.5573327.0629.49
14.CIEŚLAK Joanna19Warta Poznań56.6672927.2029.46
15.JANKOWSKA Klaudia17GIM 92 Ursynów Warszawa56.8272327.6129.21
16.NIEWIADOMSKA Adrianna16GOS Raszyn56.9671827.2129.75
17.KOZŁOWSKA Anna19AZS AGH Kraków57.1171227.6829.43
18.WĘCKOWSKA Ewa16Shark Rudna57.2770627.7029.57
19.KITA Katarzyna20Shark Rudna57.7269027.0130.71
20.NIKLARZ Maria18Ruch Grudziądz58.0367927.6930.34


<< TOP >>
Konkurencja 3
2015-12-17 - 19:17
Mężczyzn, 200m zmiennyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
1:56.84
1:53.64

ŚWITKOWSKI Jan

01003

Ostrowiec Sw

2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
Finał A
1.TARCZYŃSKI Marcin25Legia Warszawa1:56.1984025.5629.0433.6527.94
Minimum ME Londyn 2016
2.SUZIN Marcin22AZS AGH Kraków1:57.5681025.5330.5933.3228.12
3.BAŁABUCH Krystian20AZS AGH Kraków1:58.6278926.0330.4034.0028.19
4.CHUDY Michał18Wodnik Rawicz1:59.1477925.0630.4035.3428.34
5.SZWEDZKI Dawid21Śląsk Wrocław1:59.8276526.8130.2834.4528.28
6.ĆWIEK Kacper20AZS AWF Warszawa1:59.9976226.1530.2635.5428.04
7.KŁOS Grzegorz20AZS AWF Katowice2:00.3875525.9430.8634.4829.10
8.WĄGROWSKI Marcel16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:00.4375425.3330.1235.6529.33
9.LITWA Krzysztof19AZS AGH Kraków2:00.8474626.4331.3834.1828.85
DYSKW.ZBUTOWICZ Karol SOL17Kormoran Olsztyn
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
Finał B
11.SOBCZYK Maciej20AZS AGH Kraków2:02.0972427.0830.8835.4328.70
12.BUJAK Dominik16Salos Cortile Kielce2:02.3271927.0731.0435.7328.48
13.PIETRZAK Dawid SSz18MKP Szczecin2:02.7471226.7830.5636.2329.17
14.KAŻMIERCZAK Wojciech18Skalar Warszawa2:02.7971126.8530.9135.4029.63
15.DOBRZYŃSKI Tomasz17G-8 Bielany Warszawa2:04.4268427.5232.0735.7829.05
16.ULATOWSKI Wojciech SOL17Unia Oświęcim2:04.5668127.0531.0436.9729.50
17.ŚWIDERSKI Bartłomiej17Pingwiny Warszawa2:05.5866526.6531.7637.0230.15
18.CZARNOTA Mateusz24Unia Oświęcim2:05.9565927.0031.8136.7230.42
19.BĄCZKOWSKI Bartosz18Polonia Warszawa2:06.1965527.0232.7636.7329.68


<< TOP >>
Konkurencja 2
2015-12-17 - 19:27
Kobiet, 50m klasycznyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
30.41
30.00

SZTANDERA Dominika

00101

Lublin

2015-12-17

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.SZTANDERA Dominika18Juvenia Wrocław30.10875
Minimum ME Londyn 2016
2.ZACHOSZCZ Paulina22AZS UWM Olsztyn31.16789
3.URYGA Paulina20AZS AGH Kraków31.45767
4.WIKIEŁ Angelika17UŚKS Ostrołęka31.73747
5.PIEKUT Aleksandra16GOS Raszyn32.12720
6.KASPERUK Justyna SWwa17Polonia Warszawa32.26711
7.KIT Zuzanna18Włókniarz 1925 Kalisz32.38703
8.GREGLAK Marta18Śląsk Wrocław32.39702
9.OSTROWSKA Agnieszka25AZS PWSZ Racibórz32.57691
10.HALLMANN Weronika151 Solex Lębork32.72681


<< TOP >>
Konkurencja 1
2015-12-17 - 19:34
Mężczyzn, 50m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
21.84
20.88

CZERNIAK Konrad

00603

Szczecin

2011-12-08

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice20.79925
Minimum ME Londyn 2016, wynik lepszy od rekordu Polski seniorów
2.WYPYCH Filip24AZS UŁ-PŁ Łódź21.33856
Minimum ME Londyn 2016
3.SZCZEPAŃSKI Sebastian20Korner Zielona Góra21.44843
Minimum ME Londyn 2016
4.KORZENIOWSKI Paweł30AZS AWF Warszawa21.82800
Minimum ME Londyn 2016
5.MAJCHRZAK Kacper23Warta Poznań21.85797
6.SENDYK Paweł18MKP Szczecin21.90791
7.GAWRYSIAK Przemysław23Omega Kleszczów21.92789
8.HOŁUB Jan19Śląsk Wrocław21.97784
9.JURASZEK Paweł219 Dzierżoniów21.98783
POLEWKA Tomasz21AZS AWF Katowice21.98783


<< TOP >>
Konkurencja 14
2015-12-17 - 19:42
Kobiet, 4 x 100m dowolnyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Seniorów3:43.36MKP Słowianka Gorzów Wlkp.00104Szczecin2014-02-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.Śląsk Wrocław 1Śląsk Wrocław3:41.94805
wynik lepszy od rekordu Polski seniorów
DOWGIERT Anna
ŻELAZNA Paulina
+0,69
+0,35
25.76
26.50
54.44
56.35
RZOŃCA Patrycja SWR
PETRYKA Nikola SWR
+0,52
+0,31
27.18
25.44
57.04
54.11
2.Juvenia WrocławJuvenia Wrocław3:43.02794
wynik lepszy od rekordu Polski młodzieżowców 23 lata
SZTANDERA Dominika
ŻUKOWSKA Paula
+0,65
+0,37
26.52
27.17
55.46
56.60
GÓRECKA Weronika
TCHÓRZ Alicja
+0,20
+0,19
27.00
25.47
57.57
53.39
3.AZS AGH Kraków 1AZS AGH Kraków3:43.15792
KAWECKA Anna
KOZŁOWSKA Anna
+0,72
+0,50
26.44
27.44
55.43
56.71
SIRIGNANO Luigia
KUNKA Kamila
+0,17
+0,07
25.97
26.57
55.74
55.27
4.AZS AWFiS GdańskAZS AWFiS Gdańsk3:48.66736
SOKOŁOWSKA Diana
LEWANDOWSKA Kamila
+0,73
+0,58
26.42
28.06
54.90
58.69
BARAN Justyna
WÓJTOWICZ Gabriela
+0,51
+0,45
27.22
26.94
57.91
57.16
5.GOS RaszynGOS Raszyn3:54.03687
POLANSKA Aleksandra
POGORZELSKA Inez
+0,77
+0,07
28.44
27.12
58.22
58.54
PIEKUT Aleksandra
NIEWIADOMSKA Adrianna
+0,12
+0,46
28.36
27.27
1:00.12
57.15
6.AZS AWF WarszawaAZS AWF Warszawa3:55.22676
KOWALSKA Agata
PILARSKA Zofia
+0,79
+0,56
27.94
28.24
58.18
59.26
NIENAŁTOWSKA Natalia
SIKORA Paulina
+0,44
+0,54
27.94
28.99
58.09
59.69
7.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice3:55.54674
JAGODA Julia
JAGODA Weronika
+0,64
+0,45
27.60
27.89
57.77
59.21
DUDEK Marlena
WNUK Sylwia
+0,36
+0,37
28.37
27.51
59.54
59.02
8.Śląsk Wrocław 2Śląsk Wrocław3:56.15668
DYRDA Karolina SWR
NITA Anna
+0,82
+0,39
27.72
28.20
58.05
58.41
SZKARŁAT Julia
FILIPEK Jagoda
+0,26
+0,37
27.85
28.73
59.15
1:00.54
9.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice4:04.86600
PEDA Paulina
LICHWA Dominika
+0,71
+0,50
28.50
28.69
59.11
59.87
KOZIK Anna
NOWAK Martyna
+0,29
+0,37
29.54
29.80
1:03.51
1:02.37
10.LubliniankaLublinianka4:11.70552
ŚLICZNIAK Weronika
ŻMUDA Weronika
+0,74
+0,28
29.39
29.15
1:03.34
1:02.00
ŁYSAKOWSKA Julia
WIERTEL Agata
+0,66
+0,41
31.18
29.51
1:03.95
1:02.41
11.Olimpic WarkaOlimpic Warka4:16.82520
CHOJECKA Karolina
KOŚCIANEK Natalia
+0,81
+0,41
29.54
30.80
1:01.79
1:05.67
CHMIELEWSKA Aneta
CIEPLAK Aleksandra
+0,41
+0,44
31.38
29.51
1:06.57
1:02.79


<< TOP >>
Konkurencja 15
2015-12-17 - 19:59
Mężczyzn, 4 x 50m zmiennyOPEN
Wyniki

Rekord Polski Seniorów1:35.20KS AZS AWF Katowice00611Ostrowiec Sw2014-12-18

Punkty: FINA 2015
PozycjaCzasPkt.
1.AZS AWF Katowice 1AZS AWF Katowice1:33.90895
wynik lepszy od rekordu Polski seniorów
POLEWKA Tomasz
TOKARSKI Krzysztof SR
21
19
+0,53
+0,41
23.52
26.95
CZERNIAK Konrad
FALACIŃSKI Maciej
26
19
+0,27
+0,23
22.14
21.29
2.AZS AWF Warszawa 1AZS AWF Warszawa1:36.19833
KAWĘCKI Radosław
SZER Michał
24
20
+0,62
+0,59
23.65
28.06
KORZENIOWSKI Paweł
CERTA Maciej
30
24
+0,03
+0,23
22.18
22.30
3.AZS UŁ-PŁ Łódź 1AZS UŁ-PŁ Łódź1:36.72819
BRZUŚ Michał
WYPYCH Filip
18
24
+0,63
+0,19
25.05
26.86
ZGIERSKI Maksymilian
LASSEK Bartłomiej
21
21
+0,31
+0,33
23.11
21.70
4.AZS AGH Kraków 1AZS AGH Kraków1:38.11785
WYSOCZYŃSKI Mateusz
HOŁUB Maciej
22
20
+0,71
+0,21
25.12
27.26
ŁUCZAK Piotr
SUZIN Marcin
23
22
+0,20
0.00
23.90
21.83
5.AZS AWF Katowice 2AZS AWF Katowice1:38.36779
BUGDOL Rafał
NOWAK Patryk
20
20
+0,70
+0,28
25.23
27.15
POPRAWA Michał
PUK Dariusz
21
20
+0,28
+0,33
23.33
22.65
6.Śląsk WrocławŚląsk Wrocław1:38.70771
KRUPECKI Oskar
SZWEDZKI Dawid
23
21
+0,70
+0,24
24.85
28.40
SOKULSKI Jacek
HOŁUB Jan
24
19
+0,28
+0,12
24.02
21.43
7.AZS AWF Warszawa 2AZS AWF Warszawa1:40.18737
MIKICIN Miłosz
GRULA Mateusz
22
22
+0,55
+0,23
24.66
28.55
ĆWIEK Kacper
DUBIEL Adam
20
22
+0,09
+0,15
24.41
22.56
8.AZS AWF Katowice 3AZS AWF Katowice1:40.65727
GABRYSZ Wojciech
MACHNIK Mikołaj
20
22
+0,78
+0,13
26.40
27.08
CHMIEL Łukasz
ŁOPACIŃSKI Kacper
22
20
+0,13
+0,35
23.63
23.54
9.AZS AGH Kraków 2AZS AGH Kraków1:40.78724
UNGEHEUR Mateusz
LITWA Krzysztof
19
19
+0,68
+0,21
24.94
28.94
BAŁABUCH Krystian
ŁABUZ Rafał
20
20
+0,18
+0,20
23.94
22.96
10.Jagiellonka WarszawaJagiellonka Warszawa1:41.14716
DZIADEK Jan
TREFLER Michał
17
18
+0,59
+0,37
26.08
28.41
PACHOWSKI Adrian
ZIMOWSKI Oskar
18
18
+0,2524.11
22.54
11.Olimpijczyk Aleksandrów ŁódzkiOlimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:42.10696
KAŹMIERCZAK Kamil
PARZYNOWSKI Wojciech
16
16
+0,80
+0,42
24.93
30.09
WĄGROWSKI Marcel
CUKANOW Michał
16
16
+0,36
+0,20
24.21
22.87
12.Jordan KrakówJordan Kraków1:42.19694
MURZYN Dawid SK
TOMBARKIEWICZ Józef SK
18
18
+0,61
+0,20
24.76
29.78
CIĘŻKOWSKI Dominik SK
BRUS Dominik
19
22
+0,38
+0,29
24.10
23.55
13.G-8 Bielany WarszawaG-8 Bielany Warszawa1:42.23693
MŁYNARCZYK Karol
SOBIECKI Jakub
15
14
+0,79
+0,38
25.97
29.37
STOKOWSKI Kacper
SŁOWIK Rafał
16
15
+0,28
+0,52
23.02
23.87
14.AZS PWSZ RacibórzAZS PWSZ Racibórz1:42.31692
SUDENIS Maciej
GŁADYSZ Krzysztof
22
23
+0,66
+0,24
25.78
28.78
KISIEL Adrian
WRÓBEL Andrzej
22
21
+0,41
+0,32
24.19
23.56
15.MKP SzczecinMKP Szczecin1:42.40690
WIĘCKOWSKI Jakub
OLEJNIK Aleksander
17
17
+0,65
+0,24
26.25
28.92
KSIĄZEK Jakub
OSTROWSKI Karol
17
16
+0,47
+0,30
24.28
22.95
16.MOS Dąbrowa GórniczaMOS Dąbrowa Górnicza1:42.95679
FURMAN Łukasz
DROŚ Patryk
22
18
+0,59
+0,51
25.92
29.38
NOWODWORSKI Dawid
ZWOLIŃSKI Marcin
18
18
+0,26
+0,43
24.27
23.38
17.AZS AWF Katowice 4AZS AWF Katowice1:43.61666
HANDZLIK Rafał
HODERNY Bartosz
20
19
+0,57
+0,31
26.61
28.57
KORZUCH Mateusz
FAMULOK Bartosz
20
18
+0,44
+0,32
25.40
23.03
18.AZS AWF Biała PodlaskaAZS AWF Biała Podlaska1:43.65665
WĄSIK Jakub
WEISS Aleksander
21
21
+0,62
+0,43
26.02
28.35
SUSZEK Wojciech
MIRONIUK Rafał
23
20
+0,02
+0,58
25.23
24.05
19.AZS AWF Katowice 5AZS AWF Katowice1:44.21655
KONCZEWSKI Jakub
GALON Michał
18
20
+0,60
+0,19
26.81
28.29
ŻMIJA Marek
BRZOSTOWSKI Axel
18
19
+0,43
+0,23
25.50
23.61
20.AZS AGH Kraków 3AZS AGH Kraków1:45.40633
KARKUT Kamil
SOBCZYK Maciej
19
20
+0,70
+0,02
27.20
29.85
BUCZKOWSKI Kamil
MAZUR Andrzej
19
20
+0,22
+0,22
25.12
23.23
21.AZS AWF Katowice 6AZS AWF Katowice1:45.83625
WOJTOWICZ Jakub
MAŚLANKA Szymon
17
19
+0,67
+0,42
27.74
28.99
KUDŁA Łukasz
BIECKI Szymon
20
15
+0,21
+0,42
24.92
24.18
22.Korona-Swim KielceKorona-Swim Kielce1:46.90606
BARUSIŃSKI Kordian
SZAFARCZYK Igor
14
18
+0,8528.60
29.92
STĘPNIAK Kacper
ŁUKAWSKI Mikołaj
16
16
+0,07
+0,13
24.47
23.91
23.Wodnik Bielsk PodlaskiWodnik Bielsk Podlaski1:50.94543
NOWICZKOW Jakub
WAWULSKI Norbert
14
18
+0,79
+0,45
29.69
28.06
MIESZCZERIAKOW Mirosław
WESOŁOWSKI Jacek
17
14
+0,42
+0,36
26.71
26.48
24.Galicja KrakówGalicja Kraków1:51.79530
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 14 lat
DUDZIK Sebastian
WOŹNIAK Łukasz
14
14
+0,68
+0,37
29.22
31.63
GORAJ Marcin
BATKO Karol
14
14
+0,14
+0,31
25.43
25.51
25.BUKS 2001BUKS Warszawa1:52.54520
KAROLCZAK Jan
KOŁODZIEJSKI Filip
14
14
+0,70
+0,23
26.63
32.30
GALICKI Bartosz
PAJĄK Bartosz
14
14
+0,50
+0,46
27.59
26.02
26.UKS 190 ŁÓDŹUKS 190 Łódź1:52.69518
PAWLACZYK Patryk
MAŃKA Filip
15
15
+0,74
+0,70
28.10
32.41
MISTAKIEWICZ Patryk
FIKS Krzysztof
14
15
+0,37
+0,28
27.85
24.33
27.Pływacy AugustówPływacy Augustów1:53.43508
DOMAŃSKI Jakub
PACZYŃSKI Oliwer
15
18
+0,66
+0,14
31.16
28.89
PACZYŃSKI Kornel
JURGIEL Maciej
17
17
+0,57
+0,57
27.93
25.45


<< TOP >>
Konkurencja 16
2015-12-18 - 9:00
Kobiet, 50m motylkowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
26.04
25.45

URBANCZYK Aleksandra

02305

Netanya (ISR)

2015-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.NOGAJ Paulina SWR17Wodnik Radom27.19720Q
2.JAGODA Julia20AZS AWF Katowice27.25716Q
3.OLSZEWSKA Nikola17MTS Kwidzyn27.79675Q
4.KOZŁOWSKA Anna19AZS AGH Kraków27.80674Q
5.RADLIŃSKA Marcelina22AZS AGH Kraków27.87669Q
6.DOWGIERT Anna25Śląsk Wrocław27.94664Q
7.ŻELAZNA Paulina21Śląsk Wrocław27.96662Q
8.STASINOWSKA Katarzyna21AZS UŁ-PŁ Łódź28.22644Q
9.ROGOWSKA Katarzyna15Znicz Koszalin28.32638Q
10.MIZAK Joanna21Stilon Gorzów Wlkp.28.33637Q
11.SZKARŁAT Julia17Śląsk Wrocław28.42631Q
12.TOMALA Aleksandra SR18Zryw Opole28.46628Q
CZARNECKA Wiktoria SL16Skarpa Lublin28.46628Q
14.KARGOL Agnieszka26Lider Chełm28.49626Q
15.SOLAK Anna15Swim Płock28.50625Q
16.REDNER Sandra16Trójka Łódź28.56622Q
ZAWISZEWSKA Maja22Śląsk Wrocław28.56622Q
18.PEDA Paulina17AZS AWF Katowice28.60619Q
19.CIESIELSKA Sylwia20Warta Poznań28.75609Q
20.MAZURKIEWICZ Barbara14IKS Konstancin28.76609?
CIEŚLAK Joanna19Warta Poznań28.76609?
22.KOWALSKA Sylwia20Orka Ciechanów28.85603R
23.WŁODARCZYK Ewelina19Delfin-137 Łódź28.86602
GRZEGORCZYK Izabella22Warta Poznań28.86602
25.GONTA Oliwia17Totis Viribus Świebodzin28.99594
26.ADAMIEC Dominika SO16Unia Oświęcim29.00594
27.KLIMCZAK Adrianna17Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki29.04591
28.GÓRECKA Weronika15Juvenia Wrocław29.07589
29.JAGODA Weronika20AZS AWF Katowice29.13586
30.ROGOWSKA Paulina17Salos Cortile Kielce29.25579
31.DURCZYŃSKA Katarzyna SK16Górnik Radlin29.30576
32.POGORZELSKA Inez15GOS Raszyn29.35573
33.GÓRECKA Marta17Warszawianka29.40570
34.KIT Natalia16Włókniarz 1925 Kalisz29.44567
35.PILARSKA Zofia18AZS AWF Warszawa29.48565
36.DĄBROWSKA Agnieszka SZG15Korner Zielona Góra29.59559
37.WOŁEK Oliwia SOc14KSZO Ostrowiec Świętokrzysk29.60558
38.NIEMIEC Aleksandra18Fala Ropczyce29.66555
39.PISARCZYK Amelia SR17Victoria Racibórz29.67554
40.SUCHECKA Katarzyna16Ostrobramska Warszawa29.72552
41.ODZIEMCZYK Maja15Jagiellonka Warszawa29.75550
42.OLEBA Małgorzata SSz17MKP Szczecin29.88543
CIEPLAK Aleksandra14Olimpic Warka29.88543
44.TOMASZEWSKA Aleksandra16Salos Cortile Kielce29.89542
45.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno29.92541
46.BŁOCKA Agnieszka19Jagiellonka Warszawa29.99537
47.HASNY Marta17Zryw Opole30.02535
LICHWA Dominika16AZS AWF Katowice30.02535
49.HALICKA Lidia14Śląsk Wrocław30.10531
50.KANTORSKA Daria16G-8 Bielany Warszawa30.19526
51.MIODEK Karolina14Żabianka Gdańsk30.20526
52.BOROWIEC Weronika14Lider Chełm30.23524
ŻMUDA Weronika15Lublinianka30.23524
54.CHMIELEWSKA Julia, SG18AZS AWFiS Gdańsk30.26522
55.WRZOSEK Iga15"1" Ożarów Mazowiecki30.27522
56.GÓRSKA Julia15Skalar Warszawa30.30520
57.DOMŻALSKA Wiktoria15Jedynka Elbląg30.32519
58.BACHANEK Julia16BUKS Warszawa30.35518
59.KOLENDA Zofia17Lider Chełm30.41515
60.ZWIERZCHOWSKA Zofia18"1" Ożarów Mazowiecki30.51510
61.DUDA Katarzyna SSz15MKP Szczecin30.55508
62.KACPRZYCKA Weronika15Kapry Armexim Pruszków30.59506
63.BARTCZAK Julia15Delfin-137 Łódź30.76497
64.ŚLIWIŃSKA Marta18MOS Dąbrowa Górnicza30.79496
65.WITKOWSKA Anastazja14Orka Ciechanów30.80495
66.WETT Oliwia14Sambor Tczew30.83494
67.POGORZELSKA Laura14Galicja Kraków30.86493
BURA Dominika14Aligator Gorzyce30.86493
69.GOŁĘBIEWSKA Dominika14GIM 92 Ursynów Warszawa30.93489
70.OSTOJSKA Karolina19Kapry Armexim Pruszków30.95488
71.KOWALSKA Dominika15MZOS Płock30.97487
72.FILIPKOWSKA Dominika16Roś Pisz31.18478
JUC Aleksandra14Manta Warszawa-Włochy31.18478
SZYMAŃSKA Magda14BUKS Warszawa31.18478
SKOWRONEK Zuzanna14UKS 51 Lublin31.18478
76.SOSNOWSKA Patrycja16Znicz Koszalin31.21476
77.SARNA Katarzyna17Nawa Skierniewice31.43466
78.HAŁKA Wiktoria14Sparta Biłgoraj31.52462
79.ZAWADZKA Kinga18Olimpia Lublin31.62458
80.ŚWIECA Kamila18Sokół Rzeszów31.64457
MALEWICKA Gabriela15Juvenia Białystok31.64457
82.CHOJECKA Karolina15Olimpic Warka31.65457
83.GARDOCKA Julia14Roś Pisz31.71454
84.MARCINKIEWICZ Marta14Swim Płock31.75452
85.SZEREMETA Weronika15Skalar Słupsk32.02441
86.CHMIELEWSKA Aneta15Olimpic Warka32.04440
87.ŚLICZNIAK Weronika16Lublinianka32.05440
88.KWIATKOWSKA Zofia14Wodnik Bielsk Podlaski32.25432
89.GRIEGER Weronika15BUKS Warszawa32.35428
90.ZAJĄC Martyna19Olimpia Lublin32.38426
91.CICHOWSKA Julia14Śląsk Wrocław32.49422
92.IŻYCKA Marta SR15Wodnik Siemianowice Śląskie32.58419
93.WESOŁOWSKA Agata14Wodnik Bielsk Podlaski32.70414
94.MIĄSKO Julia14Neptun Stargard Szczeciński32.77411
95.LEWANDOWSKA Kamila20AZS AWFiS Gdańsk33.01402
96.WÓJCIK Julia15Skarpa Lublin33.11399
97.KARLIŃSKA Weronika17Wisła Puławy33.12398
98.BIELIŃSKA Klara14BUKS Warszawa33.73377
99.MALINOWSKA Zuzanna14Olimpia Lublin33.83374
100.KLUKOWSKA Kamila15Pływacy Augustów33.87372

PKTRAMBOWICZ Zuzanna13MKS SP-63 Bydgoszcz30.06533


<< TOP >>
Konkurencja 17
2015-12-18 - 9:12
Mężczyzn, 50m grzbietowyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
23.62
22.96

POLEWKA Tomasz

00611

Netanya (ISR)

2015-12-06

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.POLEWKA Tomasz21AZS AWF Katowice24.26768Q
2.ZGIERSKI Maksymilian21AZS UŁ-PŁ Łódź24.30764Q
3.FALACIŃSKI Maciej19AZS AWF Katowice24.38757Q
4.KAWĘCKI Radosław24AZS AWF Warszawa24.47748Q
5.JANKIEWICZ Krzysztof24Nawa Skierniewice24.56740Q
6.KAŹMIERCZAK Kamil16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki24.60736Q
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 16 lat
7.TARCZYŃSKI Marcin25Legia Warszawa24.71727Q
8.MURZYN Dawid SK18Jordan Kraków24.72726Q
9.SKIERKA Jakub17Trops Kartuzy24.92708Q
10.MIKICIN Miłosz22AZS AWF Warszawa24.97704Q
11.BUGDOL Rafał20AZS AWF Katowice25.01701Q
12.UNGEHEUR Mateusz19AZS AGH Kraków25.02700Q
13.STOKOWSKI Kacper16G-8 Bielany Warszawa25.06697Q
14.KOLCZYŃSKI Stanisław18Kapry Armexim Pruszków25.34674Q
15.BRZUŚ Michał18AZS UŁ-PŁ Łódź25.44666Q
16.SZULERECKI Paweł20NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki25.79639Q
17.SMOLIŃSKI Jakub15"1" Ożarów Mazowiecki25.82637Q
18.ALEKSANDROWICZ Adrian20Skarpa Lublin25.84635Q
19.KISIEL Adrian22AZS PWSZ Racibórz25.88632Q
20.BIERNACKI Kacper SP17Znicz Koszalin25.98625Q
21.WĄSIK Jakub21AZS AWF Biała Podlaska26.00624R
22.KIJEWSKI Kasper16Salos Cortile Kielce26.09617R
23.WIĘCKOWSKI Jakub17MKP Szczecin26.13614
24.SUCHAN Jan18AZS AWF Warszawa26.17612
25.KAŻMIERCZAK Wojciech18Skalar Warszawa26.22608
26.FURMAN Łukasz22MOS Dąbrowa Górnicza26.24607
27.JURASZEK Paweł219 Dzierżoniów26.25606
28.NIEDZIAŁEK Dominik SL17Skarpa Lublin26.29603
29.TOMBARKIEWICZ Józef SK18Jordan Kraków26.34600
30.DZIADEK Jan17Jagiellonka Warszawa26.35599
31.SUDENIS Maciej22AZS PWSZ Racibórz26.39596
KAROLCZAK Jan14BUKS Warszawa26.39596
ŁOPACIŃSKI Kacper20AZS AWF Katowice26.39596
34.CZECH Szymon SR18Victoria Racibórz26.41595
35.GWIAZDA Michał21Olimpijczyk 23 Lublin26.46592
36.GORAJ Marcin14Galicja Kraków26.51588
37.FILUŚ Sebastian23AZS PWSZ Racibórz26.52588
38.KOWALIK Piotr24AZS UAM Poznań26.68577
39.GŁĄB Karol16Sokół Rzeszów26.73574
BALCERAK Jakub15Trójka Łódź26.73574
41.KARWAT Krzysztof19Nawa Skierniewice26.76572
PYDA Jakub21Olimpijczyk 23 Lublin26.76572
43.KARKUT Kamil19AZS AGH Kraków26.85566
44.PIĄTKOWSKI Marcin19AZS AWF Warszawa26.87565
45.ŻURAWICZ Mateusz SB18Piętnastka Bydgoszcz26.89564
46.KONCZEWSKI Jakub18AZS AWF Katowice26.98558
47.BRUS Dominik22Jordan Kraków26.99557
48.WIEWIÓRKA Daniel159 Dzierżoniów27.01556
49.SAWKA Juliusz18Pałac Młodzieży Katowice27.13549
50.SKIBA Dominik17Fala Ropczyce27.14548
51.FRANKE Paweł16G-8 Bielany Warszawa27.25542
52.SŁOWIK Rafał15G-8 Bielany Warszawa27.26541
53.CECERE Marco16Włókniarz 1925 Kalisz27.30539
54.KLIMCZUK Karol18AZS AWFiS Gdańsk27.34536
55.HANDZLIK Rafał20AZS AWF Katowice27.44530
56.WEISS Aleksander21AZS AWF Biała Podlaska27.50527
57.SAFIN Konrad19AZS AWF Katowice27.52526
58.KOTWICA Bartosz14Avia Świdnik27.63520
59.PACHOWSKI Adrian18Jagiellonka Warszawa27.67517
60.WLAZŁOWSKI Damian SWwa16Polonia Warszawa27.73514
61.WOJTOWICZ Jakub17AZS AWF Katowice27.74513
62.GRZYBOWSKI Miłosz15Polonez Wyszków27.79511
63.GALICKI Bartosz14BUKS Warszawa27.82509
64.GREŚ Krystian23AZS AWF Biała Podlaska27.83508
GĘBORYS Kacper17AZS AWF Biała Podlaska27.83508
66.BRYŁA Kamil16Lublinianka27.85507
67.MICIUL Michał SZG15Korner Zielona Góra27.92504
68.MITRUS Paweł15MKS Piaseczno27.94502
69.ŁUKASZCZYK Mateusz15Orka Zamość28.04497
70.KUCZAK Adam SZG15Korner Zielona Góra28.16491
71.PAWLACZYK Patryk15UKS 190 Łódź28.25486
72.JANICKI Wojciech19MTS Kwidzyn28.29484
73.KAWCZYŃSKI Marcin20Delfin-137 Łódź28.32483
74.WAŚKO Adam15"1" Ożarów Mazowiecki28.39479
75.KAMIŃSKI Piotr16Trójka Łódź28.40478
76.WITAN Daniel19Olimpic Warka28.79459
77.SZAFARCZYK Igor18Korona-Swim Kielce28.82458
78.JAZYKOW Filip16Juvenia Białystok28.91454
79.GRABEK Filip16Lublinianka28.98450
80.KRZYMAŃSKI Kajetan14GIM 92 Ursynów Warszawa29.13443
81.KLIZA Adrian20Avia Świdnik29.14443
KAWALEC Lech16Orka Zamość29.14443
83.KOWALSKI Kacper14GIM 92 Ursynów Warszawa29.33434
84.BRODOWSKI Bartosz15Nawa Skierniewice29.41431
85.KOSSOBUDZKI Szymon15Pływacy Augustów29.44429
86.CIEĆKA Patryk22AZS AWF Biała Podlaska29.45429
87.FIKS Krzysztof15UKS 190 Łódź29.60423
KOWALSKI Maxymilian15Orka Ciechanów29.60423
89.PABICH Bartosz14Neptun Stargard Szczeciński29.71418
90.KOMOSA Mateusz20Avia Świdnik29.80414
91.DACZKOWSKI Patryk14BUKS Warszawa30.10402
92.DUBIEL Kornel14Żabianka Gdańsk30.18399
93.DOMAŃSKI Jakub15Pływacy Augustów30.45388
94.NOWICZKOW Jakub14Wodnik Bielsk Podlaski30.50386
95.SĘDŁAK Wiktor16Orka Zamość30.82374
96.BOROWSKI Adam14Salos Cortile Kielce30.86373
97.DZIKI Maciej14G-8 Bielany Warszawa31.00368
98.DŁUŻNIEWSKI Dawid14Orka Ciechanów31.04366
99.KUBIAK Bartłomiej16Włókniarz 1925 Kalisz31.11364
100.GIL Bartosz16Wodnik Rawicz32.06332
101.MŁODZIANOWSKI Maciej16Pływacy Augustów32.12331
102.KOTARSKI Jakub14BUKS Warszawa34.50267
DYSKW.ŚWIDERSKI Bartłomiej17Pingwiny Warszawa
G1 - Głowa pływaka nie złamała powierzchni wody przed lub na linii 15 m


<< TOP >>
Konkurencja 18
2015-12-18 - 9:23
Kobiet, 100m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Rekord Polski Seniorów59.04URBANCZYK Aleksandra02305Ostrowiec Sw2013-12-21

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.BARANOWSKA Katarzyna28AZS AWFiS Gdańsk1:04.46680Q29.3235.14
2.GUS Julia SB16Piętnastka Bydgoszcz1:04.61675Q29.3435.27
3.NIEDŻWIEDZKA Małgorzata SR18MMKS Kędzierzyn-Koźle1:04.74671Q29.8134.93
SIRIGNANO Luigia19AZS AGH Kraków1:04.74671Q30.0934.65
5.WÓJTOWICZ Gabriela20AZS AWFiS Gdańsk1:04.88667Q29.2435.64
6.OKAJ Oliwia19Śląsk Wrocław1:05.13659Q30.1834.95
7.URBAŃCZYK Aleksandra28AZS UŁ-PŁ Łódź1:05.15659Q29.0036.15
8.WNUK Sylwia21AZS AWF Katowice1:05.21657Q30.3534.86
9.ROGOWSKA Katarzyna15Znicz Koszalin1:05.28655Q30.4734.81
10.GRALEWSKA Kalina19Warszawianka1:05.35653Q29.4235.93
11.SIEŃCZYK Jowita SK18Żak Biala Podlaska1:05.48649Q29.3536.13
12.NIKLARZ Maria18Ruch Grudziądz1:06.16629Q30.9035.26
13.CAŁKA Anna SO18Unia Oświęcim1:06.23627Q30.0636.17
14.SAJECKA Zofia17GIM 92 Ursynów Warszawa1:06.25626Q29.7836.47
15.NIEWIADOMSKA Adrianna16GOS Raszyn1:06.34624Q30.5235.82
16.MENDYK Adrianna SO17Wodnik Radom1:06.35624Q29.9136.44
17.ROMAN Magdalena16G-8 Bielany Warszawa1:06.41622Q30.4235.99
OSINIAK Ewa15Olimpijczyk 23 Lublin1:06.41622Q30.3236.09
19.CZAJA Barbara SK16Górnik Radlin1:06.53619Q30.6535.88
20.KIT Zuzanna18Włókniarz 1925 Kalisz1:06.55618Q30.5735.98
21.ĆWIL Angela16MKS Piaseczno1:06.62616R30.0536.57
22.SOLAK Anna15Swim Płock1:06.64615R29.4337.21
23.GOTOWSKA Weronika15G-8 Bielany Warszawa1:06.7361330.7136.02
24.OŻÓG Paulina16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:06.8161130.7336.08
25.HALICKA Lidia14Śląsk Wrocław1:07.0160531.0136.00
26.SPROSKA Magdalena SK18Zryw Opole1:07.0960330.6336.46
27.DURCZYŃSKA Katarzyna SK16Górnik Radlin1:07.2459931.0736.17
28.SOŃTA Magdalena SWR17Wodnik Radom1:07.2859832.4534.83
29.WOŁEK Oliwia SOc14KSZO Ostrowiec Świętokrzysk1:07.3459631.6435.70
30.PAJĄK Liliana SZG16Korner Zielona Góra1:07.9957931.6736.32
31.MIODEK Karolina14Żabianka Gdańsk1:08.0357831.5636.47
32.PIEKUT Aleksandra16GOS Raszyn1:08.0457831.6336.41
33.COCHÓR Izabela14Ostrobramska Warszawa1:08.0557831.0836.97
34.KAMIŃSKA Joanna21Trójka Łódź1:08.0857730.3337.75
35.DUDA Zuzanna16Śląsk Wrocław1:08.1657529.9038.26
36.WETT Oliwia14Sambor Tczew1:08.2057431.6136.59
37.BŁOCKA Agnieszka19Jagiellonka Warszawa1:08.3857031.0137.37
38.CHMIELEWSKA Julia, SG18AZS AWFiS Gdańsk1:08.5256630.5337.99
39.KOLUCH Julia15Kapry Armexim Pruszków1:08.7256130.0438.68
40.ODZIEMCZYK Maja15Jagiellonka Warszawa1:08.8155930.8837.93
41.KIT Natalia16Włókniarz 1925 Kalisz1:08.8555832.1036.75
42.BAJURA Marta SR17Wodnik 29 katowice1:08.9455631.0437.90
43.KOWALSKA Dominika15MZOS Płock1:09.0655331.0937.97
44.DOMŻALSKA Wiktoria15Jedynka Elbląg1:09.2154931.5337.68
45.WOJTANEK Wiktoria14Kapry Armexim Pruszków1:09.2454932.1037.14
46.JAWORSKA Marcelina15MKS Piaseczno1:09.5254232.2137.31
47.LISOWSKA Wiktoria15Juvenia Białystok1:09.8253531.6838.14
48.TOMASZEWSKA Aleksandra16Salos Cortile Kielce1:10.0253032.1437.88
49.OSTOJSKA Karolina19Kapry Armexim Pruszków1:10.3252431.5638.76
50.MIKOŁAJEK Aleksandra15Avia Świdnik1:10.3552332.7737.58
51.NIEWIADOMSKA Wiktoria14Swim Płock1:10.3852232.8837.50
52.SENETELSKA Olga SK18Jordan Kraków1:10.4152233.5536.86
53.KOŚCIK Patrycja SK17Sparta Biłgoraj1:10.7651430.0840.68
54.KWIATKOWSKA Zofia14Wodnik Bielsk Podlaski1:11.4350032.1139.32
55.REGULSKA Nastazja14GIM 92 Ursynów Warszawa1:11.6649531.9539.71
56.NOWAK Martyna19AZS AWF Katowice1:11.8749133.5138.36
57.KOZIK Anna17AZS AWF Katowice1:11.9049032.3839.52
58.ŚWIECA Kamila18Sokół Rzeszów1:11.9948833.7638.23
59.CIEPLAK Aleksandra14Olimpic Warka1:12.0248733.2038.82
60.GARDOCKA Julia14Roś Pisz1:12.4048033.9138.49
61.SZEREMETA Weronika15Skalar Słupsk1:12.6747435.1937.48
62.WITKOWSKA Anastazja14Orka Ciechanów1:12.7047432.2540.45
63.MIĄSKO Julia14Neptun Stargard Szczeciński1:12.7547333.2139.54
64.DROZDOWSKA Aleksandra16Pływacy Augustów1:12.8047233.0939.71
65.CHMIELEWSKA Aneta15Olimpic Warka1:13.1546534.6538.50
66.SZYMAŃSKA Magda14BUKS Warszawa1:13.7745434.1739.60
67.GRIEGER Weronika15BUKS Warszawa1:14.7443634.2540.49
68.CHEREK Natalia14Jedynka Elbląg1:16.9540035.6141.34
69.ŻUKOWSKA Natalia15Pływacy Augustów1:20.9634337.9143.05


<< TOP >>
Konkurencja 19
2015-12-18 - 9:37
Mężczyzn, 400m zmiennyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
4:10.38
4:03.20

WOJT Lukasz

POL

Berlin (GER)

2009-11-14

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech19Unia Oświęcim4:16.46774A
50m:
100m:
27.06
58.36
27.06
31.30
150m:
200m:
1:30.48
2:02.74
32.12
32.26
250m:
300m:
2:39.56
3:16.98
36.82
37.42
350m:
400m:
3:47.21
4:16.46
30.23
29.25
2.KUBKOWSKI Bartłomiej20Kormoran Olsztyn4:18.47756A
50m:
100m:
27.97
59.56
27.97
31.59
150m:
200m:
1:33.52
2:05.89
33.96
32.37
250m:
300m:
2:41.56
3:17.84
35.67
36.28
350m:
400m:
3:48.96
4:18.47
31.12
29.51
ZBUTOWICZ Karol SOL17Kormoran Olsztyn4:18.47756A
50m:
100m:
28.36
1:00.53
28.36
32.17
150m:
200m:
1:34.15
2:06.10
33.62
31.95
250m:
300m:
2:42.16
3:17.85
36.06
35.69
350m:
400m:
3:49.15
4:18.47
31.30
29.32
4.SZWEDZKI Dawid21Śląsk Wrocław4:20.25740A
50m:
100m:
28.06
1:00.31
28.06
32.25
150m:
200m:
1:33.67
2:06.41
33.36
32.74
250m:
300m:
2:43.04
3:19.81
36.63
36.77
350m:
400m:
3:50.73
4:20.25
30.92
29.52
5.WĄGROWSKI Marcel16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:20.63737A
50m:
100m:
27.23
58.52
27.23
31.29
150m:
200m:
1:30.94
2:02.99
32.42
32.05
250m:
300m:
2:40.49
3:18.46
37.50
37.97
350m:
400m:
3:50.19
4:20.63
31.73
30.44
6.DUBIEL Adam22AZS AWF Warszawa4:20.72736A
50m:
100m:
27.75
59.17
27.75
31.42
150m:
200m:
1:31.52
2:03.68
32.35
32.16
250m:
300m:
2:41.01
3:18.79
37.33
37.78
350m:
400m:
3:50.00
4:20.72
31.21
30.72
7.CHMIELEWSKI Jakub16Śląsk Wrocław4:21.10733A
50m:
100m:
28.32
1:00.28
28.32
31.96
150m:
200m:
1:33.39
2:05.83
33.11
32.44
250m:
300m:
2:43.52
3:21.29
37.69
37.77
350m:
400m:
3:51.85
4:21.10
30.56
29.25
8.SOBCZYK Maciej20AZS AGH Kraków4:21.47730A
50m:
100m:
28.61
1:01.58
28.61
32.97
150m:
200m:
1:35.10
2:07.63
33.52
32.53
250m:
300m:
2:44.19
3:21.26
36.56
37.07
350m:
400m:
3:52.18
4:21.47
30.92
29.29
9.ZACZYŃSKI Karol24Śląsk Wrocław4:22.52721A
50m:
100m:
27.58
59.47
27.58
31.89
150m:
200m:
1:33.21
2:05.83
33.74
32.62
250m:
300m:
2:43.08
3:21.20
37.25
38.12
350m:
400m:
3:52.68
4:22.52
31.48
29.84
10.PIETRZAK Dawid SSz18MKP Szczecin4:22.80719A
50m:
100m:
27.87
1:00.16
27.87
32.29
150m:
200m:
1:34.32
2:07.69
34.16
33.37
250m:
300m:
2:45.55
3:22.93
37.86
37.38
350m:
400m:
3:53.88
4:22.80
30.95
28.92
11.ULATOWSKI Wojciech SOL17Unia Oświęcim4:25.01701B
50m:
100m:
28.46
1:01.02
28.46
32.56
150m:
200m:
1:35.71
2:09.15
34.69
33.44
250m:
300m:
2:47.03
3:25.32
37.88
38.29
350m:
400m:
3:55.29
4:25.01
29.97
29.72
12.KŁOS Grzegorz20AZS AWF Katowice4:26.84687B
50m:
100m:
28.57
1:01.20
28.57
32.63
150m:
200m:
1:35.59
2:10.02
34.39
34.43
250m:
300m:
2:46.59
3:24.70
36.57
38.11
350m:
400m:
3:55.79
4:26.84
31.09
31.05
13.BUJAK Dominik16Salos Cortile Kielce4:26.90686B
50m:
100m:
28.29
1:01.03
28.29
32.74
150m:
200m:
1:34.62
2:07.77
33.59
33.15
250m:
300m:
2:46.03
3:24.95
38.26
38.92
350m:
400m:
3:56.40
4:26.90
31.45
30.50
14.GOLIŃSKI Patryk SK18Jordan Kraków4:27.48682B
50m:
100m:
28.57
1:02.10
28.57
33.53
150m:
200m:
1:36.91
2:10.54
34.81
33.63
250m:
300m:
2:49.10
3:27.79
38.56
38.69
350m:
400m:
3:58.32
4:27.48
30.53
29.16
15.CZARNOTA Mateusz24Unia Oświęcim4:28.02678B
50m:
100m:
28.23
1:00.89
28.23
32.66
150m:
200m:
1:35.53
2:09.10
34.64
33.57
250m:
300m:
2:46.65
3:25.05
37.55
38.40
350m:
400m:
3:56.88
4:28.02
31.83
31.14
16.ŁAPOT Radosław SR16MOS Katowice4:28.06678B
50m:
100m:
28.37
1:01.29
28.37
32.92
150m:
200m:
1:34.54
2:07.51
33.25
32.97
250m:
300m:
2:45.53
3:24.45
38.02
38.92
350m:
400m:
3:56.57
4:28.06
32.12
31.49
17.GRABCZAK Dawid18Wisła Puławy4:28.75672B
50m:
100m:
28.52
1:00.85
28.52
32.33
150m:
200m:
1:37.03
2:11.82
36.18
34.79
250m:
300m:
2:49.93
3:29.06
38.11
39.13
350m:
400m:
3:59.83
4:28.75
30.77
28.92
18.OLENDER Karol19AZS AWFiS Gdańsk4:29.70665B
50m:
100m:
28.52
1:00.83
28.52
32.31
150m:
200m:
1:35.65
2:10.14
34.82
34.49
250m:
300m:
2:49.05
3:28.41
38.91
39.36
350m:
400m:
3:59.31
4:29.70
30.90
30.39
19.KAŁUSOWSKI Jan15Trójka Łódź4:30.15662B
50m:
100m:
28.09
1:00.03
28.09
31.94
150m:
200m:
1:35.13
2:10.23
35.10
35.10
250m:
300m:
2:47.48
3:25.42
37.25
37.94
350m:
400m:
3:58.31
4:30.15
32.89
31.84
20.DOBRZYŃSKI Tomasz17G-8 Bielany Warszawa4:30.23661B
50m:
100m:
28.45
1:00.42
28.45
31.97
150m:
200m:
1:35.19
2:09.67
34.77
34.48
250m:
300m:
2:48.74
3:28.21
39.07
39.47
350m:
400m:
4:00.12
4:30.23
31.91
30.11
21.POWROŹNIK Konrad18MOS Dąbrowa Górnicza4:30.50659R
50m:
100m:
28.14
1:00.88
28.14
32.74
150m:
200m:
1:35.06
2:08.99
34.18
33.93
250m:
300m:
2:48.10
3:27.82
39.11
39.72
350m:
400m:
3:59.05
4:30.50
31.23
31.45
22.BĄCZKOWSKI Bartosz18Polonia Warszawa4:31.08655R
50m:
100m:
29.73
1:03.68
29.73
33.95
150m:
200m:
1:37.91
2:11.83
34.23
33.92
250m:
300m:
2:49.94
3:28.49
38.11
38.55
350m:
400m:
4:00.62
4:31.08
32.13
30.46
23.PECYNA Maciej16IKS Konstancin4:32.47645
50m:
100m:
28.95
1:01.68
28.95
32.73
150m:
200m:
1:36.77
2:11.20
35.09
34.43
250m:
300m:
2:49.82
3:28.19
38.62
38.37
350m:
400m:
4:01.06
4:32.47
32.87
31.41
24.STEC Adam SSz18MKP Szczecin4:32.77643
50m:
100m:
28.74
1:01.17
28.74
32.43
150m:
200m:
1:34.94
2:08.22
33.77
33.28
250m:
300m:
2:47.69
3:28.39
39.47
40.70
350m:
400m:
4:00.73
4:32.77
32.34
32.04
25.GAWRON Oskar16Śląsk Wrocław4:33.18640
50m:
100m:
28.18
1:00.67
28.18
32.49
150m:
200m:
1:35.52
2:10.10
34.85
34.58
250m:
300m:
2:48.28
3:26.83
38.18
38.55
350m:
400m:
4:00.69
4:33.18
33.86
32.49
26.LECHOWICZ Filip SO18Korona Kraków4:33.45638
50m:
100m:
28.81
1:03.39
28.81
34.58
150m:
200m:
1:39.13
2:13.05
35.74
33.92
250m:
300m:
2:51.14
3:30.61
38.09
39.47
350m:
400m:
4:03.33
4:33.45
32.72
30.12
27.KEMPA Mikołaj SO16MMKS Kędzierzyn-Koźle4:33.46638
50m:
100m:
28.75
1:01.44
28.75
32.69
150m:
200m:
1:36.90
2:11.60
35.46
34.70
250m:
300m:
2:50.53
3:30.03
38.93
39.50
350m:
400m:
4:02.27
4:33.46
32.24
31.19
28.PALMI-KUKIEŁKO Mieszko22Śląsk Wrocław4:33.80636
50m:
100m:
28.21
1:00.86
28.21
32.65
150m:
200m:
1:36.01
2:11.25
35.15
35.24
250m:
300m:
2:50.67
3:31.02
39.42
40.35
350m:
400m:
4:02.93
4:33.80
31.91
30.87
29.KURLETO Piotr15Korona Kraków4:33.98635
50m:
100m:
29.04
1:02.18
29.04
33.14
150m:
200m:
1:37.06
2:12.05
34.88
34.99
250m:
300m:
2:50.55
3:29.16
38.50
38.61
350m:
400m:
4:02.13
4:33.98
32.97
31.85
30.MAŃKA Filip15UKS 190 Łódź4:35.20626
50m:
100m:
29.76
1:03.26
29.76
33.50
150m:
200m:
1:37.13
2:11.15
33.87
34.02
250m:
300m:
2:50.84
3:30.58
39.69
39.74
350m:
400m:
4:03.24
4:35.20
32.66
31.96
31.BODZIOCH Andrzej SSz17MKP Szczecin4:36.08620
50m:
100m:
29.16
1:03.45
29.16
34.29
150m:
200m:
1:37.45
2:11.34
34.00
33.89
250m:
300m:
2:50.39
3:30.64
39.05
40.25
350m:
400m:
4:03.47
4:36.08
32.83
32.61
32.JAWORSKI Norbert SOc17Unia Busko Zdrój4:36.57617
50m:
100m:
29.83
1:03.67
29.83
33.84
150m:
200m:
1:38.72
2:13.49
35.05
34.77
250m:
300m:
2:51.88
3:30.91
38.39
39.03
350m:
400m:
4:05.04
4:36.57
34.13
31.53
33.SĘCZEK Szymon16Trójka Łódź4:37.29612
50m:
100m:
29.19
1:03.13
29.19
33.94
150m:
200m:
1:37.40
2:10.58
34.27
33.18
250m:
300m:
2:52.10
3:34.45
41.52
42.35
350m:
400m:
4:07.09
4:37.29
32.64
30.20
34.BŁASZCZYK Kacper15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:37.54610
50m:
100m:
29.58
1:03.61
29.58
34.03
150m:
200m:
1:40.21
2:15.86
36.60
35.65
250m:
300m:
2:54.17
3:32.56
38.31
38.39
350m:
400m:
4:06.53
4:37.54
33.97
31.01
35.BARUSIŃSKI Kordian14Korona-Swim Kielce4:37.84608
50m:
100m:
29.27
1:02.68
29.27
33.41
150m:
200m:
1:37.84
2:13.15
35.16
35.31
250m:
300m:
2:52.69
3:33.28
39.54
40.59
350m:
400m:
4:06.11
4:37.84
32.83
31.73
36.JAROSZ Dawid SWwa16Wodnik Końskie4:39.60597
50m:
100m:
28.85
1:02.19
28.85
33.34
150m:
200m:
1:37.62
2:13.18
35.43
35.56
250m:
300m:
2:54.64
3:36.24
41.46
41.60
350m:
400m:
4:08.91
4:39.60
32.67
30.69
37.KUCZAK Adam SZG15Korner Zielona Góra4:40.19593
50m:
100m:
31.18
1:07.08
31.18
35.90
150m:
200m:
1:40.80
2:13.87
33.72
33.07
250m:
300m:
2:54.79
3:35.70
40.92
40.91
350m:
400m:
4:08.52
4:40.19
32.82
31.67
38.WOŹNIAK Maciej15UKS 190 Łódź4:41.51585
50m:
100m:
29.45
1:02.90
29.45
33.45
150m:
200m:
1:38.76
2:13.64
35.86
34.88
250m:
300m:
2:55.34
3:37.45
41.70
42.11
350m:
400m:
4:09.65
4:41.51
32.20
31.86
39.CZOP Michał15MTS Kwidzyn4:42.43579
50m:
100m:
30.14
1:04.05
30.14
33.91
150m:
200m:
1:39.99
2:15.53
35.94
35.54
250m:
300m:
2:54.74
3:35.35
39.21
40.61
350m:
400m:
4:08.80
4:42.43
33.45
33.63
40.DOMAŃSKI Kamil15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki4:42.60578
50m:
100m:
30.18
1:04.80
30.18
34.62
150m:
200m:
1:40.64
2:16.63
35.84
35.99
250m:
300m:
2:57.60
3:39.44
40.97
41.84
350m:
400m:
4:12.25
4:42.60
32.81
30.35
41.KUBIAK Bartłomiej16Włókniarz 1925 Kalisz4:44.28568
50m:
100m:
29.89
1:05.85
29.89
35.96
150m:
200m:
1:41.91
2:17.45
36.06
35.54
250m:
300m:
2:57.02
3:37.75
39.57
40.73
350m:
400m:
4:11.28
4:44.28
33.53
33.00
42.CZOP Filip15MTS Kwidzyn4:46.16557
50m:
100m:
30.04
1:05.05
30.04
35.01
150m:
200m:
1:43.02
2:19.05
37.97
36.03
250m:
300m:
2:57.08
3:35.98
38.03
38.90
350m:
400m:
4:11.68
4:46.16
35.70
34.48
43.JAWORSKI Szymon14Salmo Żory4:47.08552
50m:
100m:
28.92
1:03.88
28.92
34.96
150m:
200m:
1:40.23
2:16.24
36.35
36.01
250m:
300m:
2:58.73
3:41.68
42.49
42.95
350m:
400m:
4:15.01
4:47.08
33.33
32.07
44.LENARTOWICZ Kacper16IKS Konstancin4:48.32544
50m:
100m:
28.98
1:02.44
28.98
33.46
150m:
200m:
1:39.46
2:15.91
37.02
36.45
250m:
300m:
2:57.80
3:41.61
41.89
43.81
350m:
400m:
4:15.27
4:48.32
33.66
33.05
45.RYBARCZYK Adam15IKS Konstancin4:53.24517
50m:
100m:
30.14
1:06.52
30.14
36.38
150m:
200m:
1:45.34
2:22.91
38.82
37.57
250m:
300m:
3:04.07
3:45.70
41.16
41.63
350m:
400m:
4:20.07
4:53.24
34.37
33.17
46.PAJĄK Bartosz14BUKS Warszawa4:53.76515
50m:
100m:
30.11
1:06.53
30.11
36.42
150m:
200m:
1:44.23
2:21.03
37.70
36.80
250m:
300m:
3:03.68
3:47.52
42.65
43.84
350m:
400m:
4:21.53
4:53.76
34.01
32.23
47.WIATR Krzysztof15IKS Konstancin4:53.95514
50m:
100m:
31.05
1:07.26
31.05
36.21
150m:
200m:
1:46.19
2:24.36
38.93
38.17
250m:
300m:
3:03.77
3:44.19
39.41
40.42
350m:
400m:
4:20.10
4:53.95
35.91
33.85
48.RĘBACZ Maciej15G-8 Bielany Warszawa4:55.87504
50m:
100m:
30.89
1:05.82
30.89
34.93
150m:
200m:
1:44.57
2:22.71
38.75
38.14
250m:
300m:
3:02.22
3:43.42
39.51
41.20
350m:
400m:
4:20.38
4:55.87
36.96
35.49
49.DUBIEL Kornel14Żabianka Gdańsk4:56.25502
50m:
100m:
31.49
1:08.52
31.49
37.03
150m:
200m:
1:46.12
2:22.32
37.60
36.20
250m:
300m:
3:04.76
3:47.20
42.44
42.44
350m:
400m:
4:22.16
4:56.25
34.96
34.09
50.ŻURAWSKI Marcel14Sambor Tczew4:56.38501
50m:
100m:
31.13
1:07.55
31.13
36.42
150m:
200m:
1:46.93
2:26.21
39.38
39.28
250m:
300m:
3:06.30
3:46.05
40.09
39.75
350m:
400m:
4:22.22
4:56.38
36.17
34.16
51.SKUBA Marcin17Orka Zamość4:58.20492
50m:
100m:
30.49
1:06.42
30.49
35.93
150m:
200m:
1:44.32
2:21.41
37.90
37.09
250m:
300m:
3:04.68
3:48.94
43.27
44.26
350m:
400m:
4:24.31
4:58.20
35.37
33.89
52.WOŹNIAK Kamil14Wisła Puławy5:14.59419
50m:
100m:
32.57
1:10.44
32.57
37.87
150m:
200m:
1:53.84
2:34.45
43.40
40.61
250m:
300m:
3:18.48
4:03.39
44.03
44.91
350m:
400m:
4:39.91
5:14.59
36.52
34.68
DYSKW.GĄSIOR Patryk21AZS AWF Warszawa
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.KIJEWSKI Kasper16Salos Cortile Kielce
K16 - Niejednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie lub na zakończenie wyścigu
DYSKW.BRODOWSKI Jakub18Słowianka Gorzów Wlkp.
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 20
2015-12-18 - 10:09
Kobiet, 200m klasycznyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
2:23.59
2:23.24

DULIAN Katarzyna

POL

Trieste (ITA)

2005-12-09

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m150m200m
1.PALUSZEK Weronika22AZS AWF Warszawa2:27.68756A34.0237.7337.6438.29
2.ZACHOSZCZ Paulina22AZS UWM Olsztyn2:28.99736A33.9337.7638.6138.69
3.WIKIEŁ Angelika17UŚKS Ostrołęka2:30.64712A34.2737.8738.7039.80
SZTANDERA Dominika18Juvenia Wrocław2:30.64712A32.8638.8239.3039.66
5.URYGA Paulina20AZS AGH Kraków2:31.70698A34.3738.6739.0039.66
6.OSTROWSKA Agnieszka25AZS PWSZ Racibórz2:31.73697A34.7038.0839.3039.65
7.MAJSZUTOWICZ Paulina SSz17MKP Szczecin2:32.22690A34.9638.6038.6939.97
NIESZPOREK Wiktoria16UKS 190 Łódź2:32.22690A34.8838.6839.3339.33
9.DUDEK Marlena21AZS AWF Katowice2:33.66671A34.9039.0440.0039.72
10.RUTKOWSKA Agnieszka14Skalar Słupsk2:33.94668A35.3939.3539.8039.40
11.SAMUŁA Wiktoria16Lublinianka2:34.06666B34.9038.4539.9440.77
12.HALLMANN Weronika151 Solex Lębork2:34.83656B34.2039.7640.6040.27
13.MICHALCZYK Urszula SO18Unia Oświęcim2:34.97654B34.5738.6539.8841.87
14.KNAPIK Weronika SR16AZS AWF Katowice2:36.08640B34.9739.8240.5840.71
15.KASPERUK Justyna SWwa17Polonia Warszawa2:37.07628B34.5739.1641.3042.04
16.CIEŚLAK Katarzyna21Posnania Poznań2:37.08628B35.9339.1140.2441.80
17.RABINIAK Zuzanna14Wodnik Radom2:39.55600B36.0041.0041.6040.95
18.GREGLAK Marta18Śląsk Wrocław2:39.58599B35.1340.1141.9442.40
19.DZWONNIK Zuzanna15Delfin-137 Łódź2:39.76597B36.8640.2241.1541.53
20.SADOWSKA Klaudia16Śląsk Wrocław2:39.94595B36.2240.8541.6241.25
21.KĘDZIORA Martina16MTS Kwidzyn2:40.06594R35.7140.7641.8941.70
22.KWIATKOWSKA Agata15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki2:40.16593R36.4240.9740.9841.79
23.CZUK Agata17Śląsk Wrocław2:40.3059135.3040.6841.9542.37
24.KISIEL Gabriela15Neptun Stargard Szczeciński2:40.8858535.5640.0142.0843.23
25.BARTYZEL Aleksandra17Manta Jelcz-Laskowice2:41.5257837.1641.1141.6441.61
26.KOŚCIANEK Natalia15Olimpic Warka2:41.5957736.9641.0041.6841.95
27.SKOWROŃSKA Wiktoria14Słowianka Gorzów Wlkp.2:41.6057736.2541.5942.8440.92
28.ŻMUDA Weronika15Lublinianka2:41.9557336.3441.6141.8842.12
29.WNUK Sylwia21AZS AWF Katowice2:41.9957335.9541.0342.1342.88
30.MICHALSKA Katarzyna17AZS AWF Katowice2:42.0057335.6341.1042.8542.42
31.AŚCIUKIEWICZ Marta15MKP Kołobrzeg2:42.3356936.9640.9942.2642.12
32.CICHOWSKA Julia14Śląsk Wrocław2:42.4156836.2841.1742.5942.37
33.JAWORSKA Marcelina15MKS Piaseczno2:42.8356436.2841.0942.8342.63
34.WAWRZYNKIEWICZ Wiktoria16Żoliborz Warszawa2:44.5654635.7341.6743.4843.68
35.KOBUSZEWSKA Karolina19Huragan-45 Sosnowiec2:44.6854537.0443.3743.3140.96
36.BURA Dominika14Aligator Gorzyce2:44.7554437.6242.3742.6542.11
37.BUJAK Maria14Skarpa Lublin2:45.5853637.9841.9942.7642.85
38.WOJTANEK Wiktoria14Kapry Armexim Pruszków2:45.7253536.9742.1543.6142.99
39.CHMIELEWSKA Aneta15Olimpic Warka2:47.2052136.3542.0844.2244.55
40.HELBING Justyna SK18Jordan Kraków2:47.2952037.4042.2043.3244.37
41.WALZ Kornelia15Nawa Skierniewice2:47.8151536.5641.5944.0645.60
42.ADAMSKA Alicja15Aligator Gorzyce2:49.8449738.6743.6644.1743.34
43.OSTROWSKA Kamila14Aligator Gorzyce2:49.8749738.5544.2243.5443.56
44.PRZYGODA Julia15"1" Ożarów Mazowiecki2:51.4148338.4743.2544.3745.32
45.LIS Zuzanna20Wodnik Rawicz2:51.4648338.5944.9245.0142.94
46.WESOŁOWSKA Agata14Wodnik Bielsk Podlaski2:55.4945039.0045.5645.6445.29
47.DYBCIO Karolina14Lider Chełm3:00.2541639.7945.4347.6747.36
48.CHEREK Natalia14Jedynka Elbląg3:02.7939942.6546.4247.6046.12
DYSKW.GOTOWSKA Weronika15G-8 Bielany Warszawa
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół
DYSKW.ROPELA Klaudia14Żabianka Gdańsk
K14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół


<< TOP >>
Konkurencja 21
2015-12-18 - 10:26
Mężczyzn, 100m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
47.40
46.52

CZERNIAK Konrad

00603

Doha (QAT)

2014-08-27

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.50m100m
1.SZCZEPAŃSKI Sebastian20Korner Zielona Góra48.85778Q24.0124.84
2.FALACIŃSKI Maciej19AZS AWF Katowice48.89776Q23.5725.32
3.CZERNIAK Konrad26AZS AWF Katowice49.05769Q22.7926.26
4.HOŁUB Jan19Śląsk Wrocław49.23760Q23.8625.37
5.MAJCHRZAK Kacper23Warta Poznań49.26759Q23.9125.35
6.PISZCZOROWICZ Bartosz16Włókniarz 1925 Kalisz49.39753Q23.9425.45
7.CHABA Mateusz19Juvenia Wrocław49.40752Q23.2726.13
8.GOSIENIECKI Juliusz17Astromal Akwawit Leszno49.48749Q24.0425.44
9.BRZUŚ Michał18AZS UŁ-PŁ Łódź49.60743Q23.9925.61
10.LASSEK Bartłomiej21AZS UŁ-PŁ Łódź49.65741Q24.0025.65
11.BUGDOL Rafał20AZS AWF Katowice49.68740Q23.9225.76
12.SENDYK Paweł18MKP Szczecin49.69739Q23.4126.28
13.GOŹDZIK Damian20Warta Poznań49.78735Q24.0725.71
14.ZIELIŃSKI Dawid23MKP Szczecin49.82733Q24.0025.82
BIELAWSKI Michał22Warszawianka49.82733Q23.8725.95
16.WYPYCH Filip24AZS UŁ-PŁ Łódź49.96727Q24.0725.89
17.CHUDY Michał18Wodnik Rawicz50.04724Q23.9326.11
18.KSIĄZEK Jakub17MKP Szczecin50.06723Q24.0226.04
19.FAMULOK Bartosz18AZS AWF Katowice50.08722Q23.7926.29
20.ŁABUZ Rafał20AZS AGH Kraków50.19717Q24.1326.06
21.KAŹMIERCZAK Kamil16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki50.31712R23.9126.40
22.PIEŚNIAK Jakub SO18Unia Oświęcim50.36710R24.2026.16
23.OSTROWSKI Karol16MKP Szczecin50.3870924.5725.81
SZCZUKOWSKI Michał20Kormoran Olsztyn50.3870923.7026.68
25.TOPOLSKI Arkadiusz SO17Unia Oświęcim50.4170824.1326.28
26.KLICH Kacper21Śląsk Wrocław50.5270324.5525.97
27.ZIMOWSKI Oskar18Jagiellonka Warszawa50.5970024.2326.36
28.WIATROWSKI Remigiusz19Warta Poznań50.7669324.1726.59
29.CUKANOW Michał16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki50.8668924.1626.70
30.UŚCIŁKO Michał20Juvenia Białystok50.9268724.9026.02
31.TOMBARKIEWICZ Józef SK18Jordan Kraków50.9568624.6126.34
32.NOWODWORSKI Dawid18MOS Dąbrowa Górnicza51.0068424.1726.83
33.TOWAREK Sebastian22Jedynka Elbląg51.0268324.7926.23
34.JURASZEK Paweł219 Dzierżoniów51.0568224.0427.01
DOBRZYŃSKI Tomasz17G-8 Bielany Warszawa51.0568224.4426.61
36.GAWRYSIAK Przemysław23Omega Kleszczów51.1667724.9926.17
37.ROSZKOWSKI Mikołaj20Warta Poznań51.1967624.5626.63
38.STĘPNIAK Kacper16Korona-Swim Kielce51.2667324.5226.74
ĆWIEK Kacper20AZS AWF Warszawa51.2667324.8426.42
40.LITWA Krzysztof19AZS AGH Kraków51.3167124.6526.66
ZWOLIŃSKI Marcin18MOS Dąbrowa Górnicza51.3167124.6726.64
42.SOLAK Łukasz16Swim Płock51.3467024.2327.11
43.GALON Michał20AZS AWF Katowice51.3567024.7026.65
44.TREFLER Michał18Jagiellonka Warszawa51.3966824.3327.06
45.RENUSZ Piotr19AZS AWFiS Gdańsk51.4366724.6226.81
46.PUK Dariusz20AZS AWF Katowice51.4566624.3527.10
KAŻMIERCZAK Wojciech18Skalar Warszawa51.4566624.5826.87
48.LIS Przemysław19Avia Świdnik51.4766524.7326.74
49.SOWA Marcin SO18Motyl MOSiR Stalowa Wola51.5266324.4327.09
50.DZIEDZIC Dawid SR16MOSM Tychy51.6765724.4027.27
GOLENIEC Łukasz SO18Unia Oświęcim51.6765724.8526.82
52.BRZOSTOWSKI Axel19AZS AWF Katowice51.7065624.8926.81
53.WINIATOWSKI Patryk SB16Piętnastka Bydgoszcz51.7665424.3627.40
54.KAROLKIEWICZ Jakub16Delfin Tarnobrzeg51.8465125.1426.70
MAZUR Andrzej20AZS AGH Kraków51.8465124.8926.95
56.SADŁOWSKI Piotr15Olimpijczyk Suwałki51.8565124.6527.20
57.GABRYSZ Wojciech20AZS AWF Katowice51.9464725.0026.94
58.PARZYNOWSKI Wojciech16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki51.9564724.6727.28
59.JEMIELITA Oskar14Orka Ciechanów51.9864624.8827.10
wynik lepszy od rekordu Polski juniorów 14 lat
60.BRYŁA Kamil16Lublinianka52.0764225.3726.70
61.MACIEJEWSKI Kacper SWwa16Polonia Warszawa52.1164124.5327.58
62.IŁENDO Piotr22Juvenia Białystok52.1264124.8427.28
63.ŁOPACIŃSKI Kacper20AZS AWF Katowice52.1763924.5527.62
64.FILUŚ Sebastian23AZS PWSZ Racibórz52.1963824.9127.28
65.PUK Grzegorz17Huragan-45 Sosnowiec52.2263725.1127.11
66.KIERZKOWSKI Mateusz28AZS AWFiS Gdańsk52.2863525.3526.93
67.KUCA Przemysław21Warta Poznań52.3063424.9227.38
68.SMOLIŃSKI Jakub15"1" Ożarów Mazowiecki52.3163425.2127.10
WAWULSKI Norbert18Wodnik Bielsk Podlaski52.3163424.8127.50
70.SŁOWIK Rafał15G-8 Bielany Warszawa52.3663225.0327.33
SZYMULA Kamil19Avia Świdnik52.3663224.8327.53
72.KAWCZYŃSKI Marcin20Delfin-137 Łódź52.3763125.2227.15
73.SUSZEK Wojciech23AZS AWF Biała Podlaska52.4662825.0627.40
74.BUCZKOWSKI Kamil19AZS AGH Kraków52.5162625.5127.00
75.PIÓRO Artur24Pałac Młodzieży Katowice52.5762425.2227.35
76.DYBA Jakub SP17Posnania Poznań52.6262225.3227.30
77.BALCERAK Jakub15Trójka Łódź52.7461825.6727.07
GĘBKA Olaf15Warta Poznań52.7461825.4227.32
79.JUC Aleksander18Polonia Warszawa52.7761724.5928.18
80.MAŁECKI Mateusz17AZS AWFiS Gdańsk52.7861724.9127.87
81.PRZYBYŁA Kacper SR17Astromal Akwawit Leszno52.8061625.3627.44
82.KRZYKAŁA Emil14Avia Świdnik52.8761425.3327.54
83.SKRZYPIEC Wojciech19AZS AWF Wrocław52.9661125.4227.54
84.SKRZYPCZAK Filip18Słowianka Gorzów Wlkp.52.9761025.4427.53
85.OLBORSKI Krzysztof18Kapry Armexim Pruszków53.0160925.2827.73
86.WAŁCERZ Mateusz15Stilon Gorzów Wlkp.53.0460825.4527.59
87.DUTKIEWICZ Dominik SP16Warta Poznań53.0860625.3727.71
88.HOŁUB Krzysztof15Avia Świdnik53.1060625.3227.78
89.BUTKIEWICZ Władysław SO15Juvenia Białystok53.1360525.5127.62
90.PYTLARCZYK Szymon15Warszawianka53.1460425.2927.85
91.SADOWSKI Adrian16GOS Raszyn53.1560425.0228.13
92.BIECKI Szymon15AZS AWF Katowice53.1860325.4727.71
93.GIBALSKI Bartłomiej17Salos Cortile Kielce53.1960325.6127.58
94.HODUR Filip18Warszawianka53.2460125.2727.97
95.WAWRYCA Szymon SR17Victoria Racibórz53.2959925.2628.03
96.STERNAK Piotr17MZOS Płock53.3559725.1128.24
KĘPA Kacper SWwa16Polonia Warszawa53.3559725.5527.80
98.ŁUKAWSKI Mikołaj16Korona-Swim Kielce53.3959625.3528.04
99.KORZUCH Mateusz20AZS AWF Katowice53.4659424.9528.51
100.AMPULSKI Remigiusz17Totis Viribus Świebodzin53.4759325.6827.79
101.KAROLCZAK Jan14BUKS Warszawa53.5159225.5227.99
102.FELIŃCZAK Wojciech19Delfin-137 Łódź53.5559125.2328.32
SZYDŁOWSKI Kamil SR17Astromal Akwawit Leszno53.5559125.4828.07
104.WOLANEK Szymon19AZS UŁ-PŁ Łódź53.5958925.6527.94
105.FAJFER Mateusz19Juvenia Wrocław53.6558725.4928.16
106.BUTKIEWICZ Cezary15G-8 Bielany Warszawa53.6658725.5428.12
107.KUDŁA Łukasz20AZS AWF Katowice53.7158525.6128.10
108.KRÓLIK Paweł16Juvenia Białystok53.7258525.7927.93
109.GŁĄB Karol16Sokół Rzeszów53.7358525.7427.99
110.KUROWSKI Szymon SR17AZS AWF Katowice53.8158225.6128.20
111.SOKULSKI Jacek24Śląsk Wrocław53.8258225.6128.21
112.MISIARZ Adrian SK17Sparta Biłgoraj53.8758025.5028.37
113.KRZYWNICKI Adrian14Orka Ciechanów53.9957625.7428.25
WÓJCICKI Maciej SWwa16Aquator Kozienice53.9957625.2428.75
115.GREŚ Krystian23AZS AWF Biała Podlaska54.0457525.4728.57
116.MICHNIEWSKI Tadeusz17Jagiellonka Warszawa54.0657426.1527.91
117.WAŃKOWICZ Błażej16Warszawianka54.1557126.1428.01
118.KLIMCZUK Karol18AZS AWFiS Gdańsk54.2057025.8228.38
119.KRZYMAŃSKI Kajetan14GIM 92 Ursynów Warszawa54.2156925.9428.27
120.SZYMANEK Sebastian17Warszawianka54.2556825.8128.44
121.DEMBSKI Patryk SB16Piętnastka Bydgoszcz54.3256625.7428.58
122.WARDAWA Filip14G-8 Bielany Warszawa54.3356525.6328.70
123.LIS Patryk17Avia Świdnik54.3456525.8028.54
124.CIĘŻKI Bartosz21Astoria Bydgoszcz54.4156325.7628.65
125.SZUTKO Mateusz18AZS AWF Biała Podlaska54.4356225.5728.86
126.WRÓBEL Andrzej21AZS PWSZ Racibórz54.4756125.9428.53
127.FRANKE Paweł16G-8 Bielany Warszawa54.5655826.3128.25
128.BRZYKOWSKI Krystian17Sokół Rzeszów54.6055725.8028.80
129.DĘBSKI Szymon16Nawa Skierniewice54.6355626.2728.36
GĘBORYS Kacper17AZS AWF Biała Podlaska54.6355626.5028.13
131.WAŚKO Adam15"1" Ożarów Mazowiecki54.6555626.1628.49
132.CZURCZAK Jakub16Sokół Rzeszów54.7155426.0328.68
133.SMEJA Sławomir21AZS AWF Katowice54.7555326.4628.29
134.PERKOWSKI Wiktor SOL17Jagiellonka Warszawa54.7755225.8028.97
135.GLAZER Rafał15MKS Piaseczno54.8355025.6329.20
136.CHOTKOWSKI Bartosz16AZS AWFiS Gdańsk54.8555025.9828.87
137.SKIBA Dominik17Fala Ropczyce54.8854925.7629.12
138.BARGLOWSKI Mateusz17Astoria Bydgoszcz54.8954825.8929.00
139.CZERNIAK Konrad SL17Skarpa Lublin54.9554726.2728.68
140.KOWALSKI Patryk SOc18Unia Busko Zdrój55.0254426.3628.66
141.MIESZCZERIAKOW Mirosław17Wodnik Bielsk Podlaski55.0654325.9729.09
142.JEZIORSKI Patryk16Manta Kochłowice Ruda Śląska55.3053625.5129.79
143.FIKS Krzysztof15UKS 190 Łódź55.3553526.6428.71
GRUDZIECKI Remigiusz SO18MMKS Kędzierzyn-Koźle55.3553525.7729.58
SZCZEPANKIEWICZ Mateusz19AZS AWFiS Gdańsk55.3553526.1929.16
ŁUKASZCZYK Mateusz15Orka Zamość55.3553526.2329.12
147.MITRUS Paweł15MKS Piaseczno55.3753426.4828.89
148.WOŹNIAK Maciej15UKS 190 Łódź55.4653226.8528.61
149.OSSES Arkadiusz20Warta Poznań55.4853125.6029.88
150.GRZESZCZYK Kacper SL16Swim 10 Puławy55.5153026.3529.16
151.SUMARA Beniamin16MOS Dąbrowa Górnicza55.5353026.5329.00
DERBIS Tomasz24AZS AWF Katowice55.5353025.9329.60
153.SMUL Błażej16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki55.5852826.5829.00
154.MIRONIUK Rafał20AZS AWF Biała Podlaska55.5952825.4630.13
155.WITAN Daniel19Olimpic Warka55.6652626.6329.03
156.BACHLAJ Dorian SR16Ondraszek Bielsko Biała55.7152426.5129.20
157.DEREZIŃSKI Szymon14MKS Piaseczno55.7852226.3729.41
158.ŚLIWKA Jakub16G-8 Bielany Warszawa55.7952225.9629.83
159.KONOP Jakub SL17Skarpa Lublin55.9851727.1028.88
160.CHMIEL Łukasz22AZS AWF Katowice56.1351325.9630.17
161.LECH Filip14Avia Świdnik56.2650926.5929.67
162.BRODOWSKI Bartosz15Nawa Skierniewice56.3450727.1429.20
163.WAWRZYŃCZAK Alan SL16Skarpa Lublin56.4150527.1029.31
164.BEDNARZ Mateusz SL16Skarpa Lublin56.6150026.8729.74
FULIŃSKI Piotr33Jagiellonka Warszawa56.6150026.8229.79
166.SOBIECKI Jakub14G-8 Bielany Warszawa56.7049726.4130.29
167.DŁUŻNIEWSKI Dawid14Orka Ciechanów56.7249727.0029.72
168.SIEJO Mateusz15Lider Chełm56.7449627.4129.33
KOWALSKI Maxymilian15Orka Ciechanów56.7449626.9829.76
170.KAMIŃSKI Piotr16Trójka Łódź56.8049527.1829.62
SZOŁOCH Andrzej19AZS AWFiS Gdańsk56.8049526.4330.37
172.PABICH Bartosz14Neptun Stargard Szczeciński56.8449427.3529.49
173.PIERŚCIŃSKI Adam17MKS Piaseczno56.8849326.9229.96
174.GRABEK Filip16Lublinianka56.9849026.5230.46
175.KOLCZYŃSKI Stanisław18Kapry Armexim Pruszków57.0648827.2029.86
176.PACZYŃSKI Kornel17Pływacy Augustów57.1248727.6829.44
177.LATO Kacper SL16Skarpa Lublin57.2648327.5029.76
178.PAJĄK Bartosz14BUKS Warszawa57.4347927.1730.26
179.RUCIŃSKI Wiktor16Sokół-Mościce Tarnów57.4447826.9830.46
180.SĘDŁAK Wiktor16Orka Zamość57.5447627.4330.11
181.KRZYŻANIAK Krystian15Juvenia Białystok57.7047227.9729.73
182.MISTAKIEWICZ Patryk14UKS 190 Łódź57.7147227.3430.37
183.JURGIEL Maciej17Pływacy Augustów57.7747027.1930.58
184.GARBACZ Dominik16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki57.9746527.6830.29
185.KOWALSKI Kacper14GIM 92 Ursynów Warszawa58.1546127.1131.04
DACZKOWSKI Patryk14BUKS Warszawa58.1546127.4130.74
187.KAWALEC Lech16Orka Zamość58.2445927.4730.77
188.BOROWSKI Adam14Salos Cortile Kielce58.3945528.6529.74
189.GALICKI Bartosz14BUKS Warszawa58.4445427.0931.35
190.PABICH Jakub15Orka Ciechanów58.4545427.8630.59
191.NOWICZKOW Jakub14Wodnik Bielsk Podlaski58.6145028.0830.53
192.SUSZEK Piotr14Skarpa Lublin59.3743327.9231.45
193.WESOŁOWSKI Jacek14Wodnik Bielsk Podlaski59.6842628.1131.57
194.KOŁODZIEJSKI Filip14BUKS Warszawa59.9942028.9331.06
195.MICHALSKI Wojciech14Gilus Gilowice1:00.3041328.8031.50
196.NIEROŃSKI Sebastian16Jedynka Elbląg1:00.3241328.6431.68
197.MŁODZIANOWSKI Maciej16Pływacy Augustów1:00.5340928.9931.54
198.ŻERAŃSKI Przemysław16BUKS Warszawa1:00.6740629.3631.31
199.GĘBICKI Filip14Lider Chełm1:00.8740228.8132.06
200.DZIKI Maciej14G-8 Bielany Warszawa1:01.1839629.0232.16
201.SZULIERZ Michał14Avia Świdnik1:01.2539428.7832.47
202.DADOS Aleksander14Wisła Puławy1:01.5438928.9932.55
203.OSIŃSKI Piotr15Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki1:01.6038829.5432.06
204.KONCKI Bartłomiej14Wisła Puławy1:02.1437829.8032.34
205.SZCZYPEK Mateusz19Delfin Garwolin1:02.3337429.5632.77
206.KRYSZPINIUK Gabriel14Wodnik Bielsk Podlaski1:02.7136829.9332.78
207.BRZEŚKIEWICZ Adam14BUKS Warszawa1:02.8536528.9733.88
208.WOJCIECHOWSKI Piotr16Delfin Garwolin1:04.8133331.0733.74
209.KOTARSKI Jakub14BUKS Warszawa1:06.9230232.2934.63
DYSKW.KACZMAREK Kacper16Olimpijczyk Aleksandrów Łódzki
O4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)


<< TOP >>
Konkurencja 16
2015-12-18
Kobiet, 50m motylkowyOPEN
Wyniki Repasaże do eliminacji

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
26.04
25.45

URBANCZYK Aleksandra

02305

Netanya (ISR)

2015-12-03

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.MAZURKIEWICZ Barbara14IKS Konstancin28.47627
2.CIEŚLAK Joanna19Warta Poznań28.50625


<< TOP >>
Konkurencja 22
2015-12-18 - 10:58
Kobiet, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Eliminacje

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
4:07.47
4:05.77

BARZYCKA Paulina

00114

Gorzow

2005-11-26

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.ZACHOSZCZ Joanna22AZS UWM Olsztyn4:15.53773A
50m:
100m:
30.36
1:02.42
30.36
32.06
150m:
200m:
1:34.59
2:06.69
32.17
32.10
250m:
300m:
2:39.02
3:11.38
32.33
32.36
350m:
400m:
3:43.88
4:15.53
32.50
31.65
2.BURSKA Justyna20AZS UWM Olsztyn4:15.97769A
50m:
100m:
30.75
1:03.10
30.75
32.35
150m:
200m:
1:35.38
2:07.58
32.28
32.20
250m:
300m:
2:39.64
3:11.96
32.06
32.32
350m:
400m:
3:44.17
4:15.97
32.21
31.80
3.KUNKA Kamila19AZS AGH Kraków4:16.03768A
50m:
100m:
29.85
1:02.01
29.85
32.16
150m:
200m:
1:34.64
2:07.47
32.63
32.83
250m:
300m:
2:40.13
3:12.39
32.66
32.26
350m:
400m:
3:44.63
4:16.03
32.24
31.40
4.WOJCIECHOWSKA Joanna17Orlik Lublin4:16.57763A
50m:
100m:
29.95
1:01.80
29.95
31.85
150m:
200m:
1:34.36
2:07.21
32.56
32.85
250m:
300m:
2:39.36
3:12.00
32.15
32.64
350m:
400m:
3:44.78
4:16.57
32.78
31.79
5.CZERNIAK Monika23Kormoran Olsztyn4:17.94751A
50m:
100m:
29.88
1:02.11
29.88
32.23
150m:
200m:
1:34.37
2:06.77
32.26
32.40
250m:
300m:
2:39.09
3:11.95
32.32
32.86
350m:
400m:
3:44.67
4:17.94
32.72
33.27
6.PIECHOTA Paulina16UKS 190 Łódź4:18.90743A
50m:
100m:
30.09
1:02.24
30.09
32.15
150m:
200m:
1:34.54
2:06.99
32.30
32.45
250m:
300m:
2:39.68
3:12.57
32.69
32.89
350m:
400m:
3:45.60
4:18.90
33.03
33.30
7.KARPISZ Milena18Piątka Konstantynów Łódzki4:19.05741A
50m:
100m:
29.90
1:01.85
29.90
31.95
150m:
200m:
1:34.29
2:06.71
32.44
32.42
250m:
300m:
2:39.21
3:11.98
32.50
32.77
350m:
400m:
3:44.95
4:19.05
32.97
34.10
8.ADAMCZYK Julia16Lublinianka4:21.25723A
50m:
100m:
30.44
1:03.21
30.44
32.77
150m:
200m:
1:36.20
2:09.15
32.99
32.95
250m:
300m:
2:41.91
3:14.88
32.76
32.97
350m:
400m:
3:48.35
4:21.25
33.47
32.90
9.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa4:21.92717A
50m:
100m:
30.10
1:02.67
30.10
32.57
150m:
200m:
1:34.80
2:07.74
32.13
32.94
250m:
300m:
2:40.89
3:14.51
33.15
33.62
350m:
400m:
3:48.46
4:21.92
33.95
33.46
10.ORCZYKOWSKA Wioletta SK18Jordan Kraków4:21.99717A
50m:
100m:
29.85
1:02.69
29.85
32.84
150m:
200m:
1:35.90
2:09.38
33.21
33.48
250m:
300m:
2:43.25
3:16.81
33.87
33.56
350m:
400m:
3:50.16
4:21.99
33.35
31.83
11.NIENAŁTOWSKA Natalia19AZS AWF Warszawa4:22.39713B
50m:
100m:
30.82
1:03.28
30.82
32.46
150m:
200m:
1:36.21
2:08.91
32.93
32.70
250m:
300m:
2:41.52
3:15.11
32.61
33.59
350m:
400m:
3:48.92
4:22.39
33.81
33.47
12.TERESKO Anna18MOS Dąbrowa Górnicza4:22.78710B
50m:
100m:
30.51
1:03.24
30.51
32.73
150m:
200m:
1:36.29
2:09.72
33.05
33.43
250m:
300m:
2:43.04
3:16.69
33.32
33.65
350m:
400m:
3:49.81
4:22.78
33.12
32.97
13.ROMAN Magdalena16G-8 Bielany Warszawa4:23.11708B
50m:
100m:
29.84
1:03.20
29.84
33.36
150m:
200m:
1:37.08
2:10.83
33.88
33.75
250m:
300m:
2:44.04
3:17.40
33.21
33.36
350m:
400m:
3:50.68
4:23.11
33.28
32.43
14.BART Patrycja18Pałac Młodzieży Katowice4:24.33698B
50m:
100m:
30.92
1:03.92
30.92
33.00
150m:
200m:
1:37.22
2:11.02
33.30
33.80
250m:
300m:
2:44.70
3:18.27
33.68
33.57
350m:
400m:
3:51.52
4:24.33
33.25
32.81
15.BAKUNIAK Hanna19MKP Szczecin4:24.89693B
50m:
100m:
30.43
1:03.54
30.43
33.11
150m:
200m:
1:37.34
2:10.67
33.80
33.33
250m:
300m:
2:44.19
3:17.59
33.52
33.40
350m:
400m:
3:51.95
4:24.89
34.36
32.94
16.NITA Anna18Śląsk Wrocław4:25.29690B
50m:
100m:
30.95
1:04.06
30.95
33.11
150m:
200m:
1:37.58
2:11.52
33.52
33.94
250m:
300m:
2:45.14
3:18.85
33.62
33.71
350m:
400m:
3:52.84
4:25.29
33.99
32.45
17.BARYŁA Julia15Dwójka Morena Gdańsk4:25.51689B
50m:
100m:
30.60
1:03.33
30.60
32.73
150m:
200m:
1:36.86
2:10.44
33.53
33.58
250m:
300m:
2:44.34
3:18.55
33.90
34.21
350m:
400m:
3:52.55
4:25.51
34.00
32.96
18.SZAFRAŃSKA Julia SOc15KSZO Ostrowiec Świętokrzysk4:26.05684B
50m:
100m:
30.79
1:04.24
30.79
33.45
150m:
200m:
1:37.82
2:11.44
33.58
33.62
250m:
300m:
2:45.07
3:18.88
33.63
33.81
350m:
400m:
3:52.86
4:26.05
33.98
33.19
19.ANDRZEJEWSKA Kamila SL16Lider Chełm4:27.97670B
50m:
100m:
30.75
1:04.16
30.75
33.41
150m:
200m:
1:37.99
2:11.84
33.83
33.85
250m:
300m:
2:45.38
3:19.79
33.54
34.41
350m:
400m:
3:54.14
4:27.97
34.35
33.83
20.SZATANEK Julia16MKP Szczecin4:28.17668B
50m:
100m:
30.47
1:03.05
30.47
32.58
150m:
200m:
1:36.50
2:10.54
33.45
34.04
250m:
300m:
2:45.10
3:19.60
34.56
34.50
350m:
400m:
3:54.35
4:28.17
34.75
33.82
21.POLANSKA Aleksandra15GOS Raszyn4:28.80664R
50m:
100m:
30.88
1:03.97
30.88
33.09
150m:
200m:
1:37.77
2:11.84
33.80
34.07
250m:
300m:
2:46.07
3:20.55
34.23
34.48
350m:
400m:
3:55.02
4:28.80
34.47
33.78
22.MARGULA Weronika SSz15MKP Szczecin4:29.05662R
50m:
100m:
30.71
1:04.04
30.71
33.33
150m:
200m:
1:37.72
2:11.82
33.68
34.10
250m:
300m:
2:46.38
3:21.29
34.56
34.91
350m:
400m:
3:55.69
4:29.05
34.40
33.36
23.GRZEGORCZYK Izabella22Warta Poznań4:29.43659
50m:
100m:
30.69
1:04.20
30.69
33.51
150m:
200m:
1:38.37
2:12.95
34.17
34.58
250m:
300m:
2:47.27
3:21.99
34.32
34.72
350m:
400m:
3:56.06
4:29.43
34.07
33.37
24.POGORZELSKA Inez15GOS Raszyn4:30.88648
50m:
100m:
30.43
1:04.03
30.43
33.60
150m:
200m:
1:37.88
2:12.43
33.85
34.55
250m:
300m:
2:46.63
3:21.55
34.20
34.92
350m:
400m:
3:56.12
4:30.88
34.57
34.76
25.SŁUPEK Roksana SB16Piętnastka Bydgoszcz4:31.08647
50m:
100m:
29.58
1:02.70
29.58
33.12
150m:
200m:
1:36.77
2:11.15
34.07
34.38
250m:
300m:
2:46.14
3:21.28
34.99
35.14
350m:
400m:
3:56.68
4:31.08
35.40
34.40
26.ZAJĄC Oliwia17Juvenia Wrocław4:31.28646
50m:
100m:
31.53
1:05.67
31.53
34.14
150m:
200m:
1:40.16
2:14.71
34.49
34.55
250m:
300m:
2:49.29
3:23.72
34.58
34.43
350m:
400m:
3:58.22
4:31.28
34.50
33.06
27.WARDZIŃSKA Martyna17Trójka Łódź4:31.49644
50m:
100m:
30.42
1:03.93
30.42
33.51
150m:
200m:
1:37.96
2:12.68
34.03
34.72
250m:
300m:
2:47.59
3:22.67
34.91
35.08
350m:
400m:
3:57.59
4:31.49
34.92
33.90
28.KRAUZE Alicja14MAL WOPR Malbork4:32.79635
50m:
100m:
30.78
1:04.81
30.78
34.03
150m:
200m:
1:39.58
2:14.35
34.77
34.77
250m:
300m:
2:49.33
3:24.40
34.98
35.07
350m:
400m:
3:59.12
4:32.79
34.72
33.67
29.PECYNA Michalina15IKS Konstancin4:34.13626
50m:
100m:
30.50
1:04.02
30.50
33.52
150m:
200m:
1:37.93
2:12.48
33.91
34.55
250m:
300m:
2:47.53
3:22.94
35.05
35.41
350m:
400m:
3:59.05
4:34.13
36.11
35.08
30.WĘCŁAWIAK Irena17GIM 92 Ursynów Warszawa4:34.34624
50m:
100m:
31.10
1:05.06
31.10
33.96
150m:
200m:
1:39.75
2:14.88
34.69
35.13
250m:
300m:
2:49.83
3:24.91
34.95
35.08
350m:
400m:
4:00.35
4:34.34
35.44
33.99
31.POKRYWKA Karolina17Trójka Łódź4:34.99620
50m:
100m:
30.56
1:03.40
30.56
32.84
150m:
200m:
1:37.39
2:11.90
33.99
34.51
250m:
300m:
2:47.56
3:24.08
35.66
36.52
350m:
400m:
4:00.12
4:34.99
36.04
34.87
32.ZADUMIŃSKA Weronika16AZS AWF Warszawa4:35.45617
50m:
100m:
31.04
1:04.71
31.04
33.67
150m:
200m:
1:38.94
2:13.56
34.23
34.62
250m:
300m:
2:48.39
3:24.23
34.83
35.84
350m:
400m:
4:00.63
4:35.45
36.40
34.82
33.FILIPEK Jagoda16Śląsk Wrocław4:35.90614
50m:
100m:
30.73
1:05.21
30.73
34.48
150m:
200m:
1:40.07
2:15.28
34.86
35.21
250m:
300m:
2:50.29
3:26.60
35.01
36.31
350m:
400m:
4:01.56
4:35.90
34.96
34.34
34.JANECKA Zuzanna16MOS Dąbrowa Górnicza4:35.94613
50m:
100m:
30.56
1:04.67
30.56
34.11
150m:
200m:
1:39.99
2:15.47
35.32
35.48
250m:
300m:
2:50.24
3:25.93
34.77
35.69
350m:
400m:
4:01.28
4:35.94
35.35
34.66
35.GOŁĘBIEWSKA Dominika14GIM 92 Ursynów Warszawa4:36.04613
50m:
100m:
31.36
1:05.42
31.36
34.06
150m:
200m:
1:40.68
2:16.32
35.26
35.64
250m:
300m:
2:51.83
3:27.19
35.51
35.36
350m:
400m:
4:02.15
4:36.04
34.96
33.89
36.DZIEWA Aleksandra19PZP4:37.07606
50m:
100m:
30.17
1:03.69
30.17
33.52
150m:
200m:
1:38.46
2:14.24
34.77
35.78
250m:
300m:
2:50.13
3:26.02
35.89
35.89
350m:
400m:
4:02.07
4:37.07
36.05
35.00
37.KRÓL Oliwia16Trójka Łódź4:37.32604
50m:
100m:
31.10
1:04.64
31.10
33.54
150m:
200m:
1:38.99
2:14.11
34.35
35.12
250m:
300m:
2:49.53
3:25.36
35.42
35.83
350m:
400m:
4:01.30
4:37.32
35.94
36.02
38.MUSIOŁ Wiktoria SO17Unia Oświęcim4:37.52603
50m:
100m:
31.13
1:04.98
31.13
33.85
150m:
200m:
1:39.36
2:14.40
34.38
35.04
250m:
300m:
2:49.98
3:25.93
35.58
35.95
350m:
400m:
4:02.17
4:37.52
36.24
35.35
39.ADAMSKA Alicja15Aligator Gorzyce4:37.83601
50m:
100m:
31.99
1:06.35
31.99
34.36
150m:
200m:
1:41.37
2:16.92
35.02
35.55
250m:
300m:
2:52.59
3:28.26
35.67
35.67
350m:
400m:
4:03.95
4:37.83
35.69
33.88
40.DUDA Katarzyna SSz15MKP Szczecin4:40.15586
50m:
100m:
31.69
1:06.82
31.69
35.13
150m:
200m:
1:42.64
2:18.43
35.82
35.79
250m:
300m:
2:54.49
3:30.46
36.06
35.97
350m:
400m:
4:05.66
4:40.15
35.20
34.49
41.BURA Dominika14Aligator Gorzyce4:40.95581
50m:
100m:
33.75
1:09.52
33.75
35.77
150m:
200m:
1:45.62
2:22.01
36.10
36.39
250m:
300m:
2:57.67
3:33.65
35.66
35.98
350m:
400m:
4:08.36
4:40.95
34.71
32.59
42.BOCHENEK Anna14Skalar Warszawa4:41.19580
50m:
100m:
31.35
1:05.41
31.35
34.06
150m:
200m:
1:40.51
2:15.67
35.10
35.16
250m:
300m:
2:51.42
3:27.78
35.75
36.36
350m:
400m:
4:04.85
4:41.19
37.07
36.34
43.KONDRASIUK Małgorzata17Warszawianka4:41.88575
50m:
100m:
30.64
1:04.66
30.64
34.02
150m:
200m:
1:39.97
2:15.86
35.31
35.89
250m:
300m:
2:52.50
3:29.91
36.64
37.41
350m:
400m:
4:07.52
4:41.88
37.61
34.36
44.WĘCKOWSKA Ewa16Shark Rudna4:42.11574
50m:
100m:
31.21
1:04.92
31.21
33.71
150m:
200m:
1:40.14
2:16.01
35.22
35.87
250m:
300m:
2:52.14
3:28.56
36.13
36.42
350m:
400m:
4:05.93
4:42.11
37.37
36.18
45.NOWICKA Patrycja15MTS Kwidzyn4:42.84570
50m:
100m:
31.56
1:06.75
31.56
35.19
150m:
200m:
1:42.37
2:18.93
35.62
36.56
250m:
300m:
2:55.21
3:31.47
36.28
36.26
350m:
400m:
4:08.04
4:42.84
36.57
34.80
46.ŁYSAKOWSKA Julia14Lublinianka4:43.50566
50m:
100m:
32.01
1:06.86
32.01
34.85
150m:
200m:
1:42.88
2:19.20
36.02
36.32
250m:
300m:
2:56.03
3:32.55
36.83
36.52
350m:
400m:
4:08.54
4:43.50
35.99
34.96
47.PIPCZYŃSKA Kamila15Warszawianka4:44.39560
50m:
100m:
30.98
1:05.54
30.98
34.56
150m:
200m:
1:41.21
2:17.75
35.67
36.54
250m:
300m:
2:55.01
3:32.30
37.26
37.29
350m:
400m:
4:09.08
4:44.39
36.78
35.31
48.MIKOŁAJEK Weronika15Avia Świdnik4:44.45560
50m:
100m:
31.79
1:06.84
31.79
35.05
150m:
200m:
1:42.77
2:19.00
35.93
36.23
250m:
300m:
2:55.65
3:32.60
36.65
36.95
350m:
400m:
4:09.12
4:44.45
36.52
35.33
49.CHOJECKA Karolina15Olimpic Warka4:44.76558
50m:
100m:
31.53
1:06.17
31.53
34.64
150m:
200m:
1:41.98
2:18.47
35.81
36.49
250m:
300m:
2:55.45
3:32.42
36.98
36.97
350m:
400m:
4:09.47
4:44.76
37.05
35.29
50.LEWANDOWICZ Natalia, SG15Żabianka Gdańsk4:45.84552
50m:
100m:
32.39
1:07.86
32.39
35.47
150m:
200m:
1:44.13
2:20.49
36.27
36.36
250m:
300m:
2:56.90
3:33.51
36.41
36.61
350m:
400m:
4:10.07
4:45.84
36.56
35.77
51.KRUSZEWSKA Kaja15Juvenia Białystok4:46.24549
50m:
100m:
32.07
1:07.38
32.07
35.31
150m:
200m:
1:43.81
2:20.49
36.43
36.68
250m:
300m:
2:57.55
3:34.28
37.06
36.73
350m:
400m:
4:11.27
4:46.24
36.99
34.97
52.ŚLICZNIAK Weronika16Lublinianka4:49.17533
50m:
100m:
31.42
1:06.35
31.42
34.93
150m:
200m:
1:42.18
2:18.59
35.83
36.41
250m:
300m:
2:55.55
3:33.39
36.96
37.84
350m:
400m:
4:11.46
4:49.17
38.07
37.71
53.PIECHOTA Karolina14UKS 190 Łódź4:50.93523
50m:
100m:
32.38
1:07.43
32.38
35.05
150m:
200m:
1:43.28
2:20.24
35.85
36.96
250m:
300m:
2:57.77
3:35.71
37.53
37.94
350m:
400m:
4:14.06
4:50.93
38.35
36.87
54.SOSNOWSKA Patrycja16Znicz Koszalin4:51.77519
50m:
100m:
31.86
1:06.75
31.86
34.89
150m:
200m:
1:43.00
2:19.59
36.25
36.59
250m:
300m:
2:57.17
3:35.29
37.58
38.12
350m:
400m:
4:14.00
4:51.77
38.71
37.77
55.OSTROWSKA Kamila14Aligator Gorzyce4:53.43510
50m:
100m:
32.57
1:08.83
32.57
36.26
150m:
200m:
1:46.14
2:23.50
37.31
37.36
250m:
300m:
3:01.01
3:38.96
37.51
37.95
350m:
400m:
4:16.75
4:53.43
37.79
36.68
56.ZAJĄC Martyna19Olimpia Lublin4:58.44485
50m:
100m:
32.86
1:09.31
32.86
36.45
150m:
200m:
1:46.64
2:24.73
37.33
38.09
250m:
300m:
3:03.36
3:42.42
38.63
39.06
350m:
400m:
4:21.37
4:58.44
38.95
37.07
57.HAŁKA Wiktoria14Sparta Biłgoraj4:59.35480
50m:
100m:
33.21
1:11.03
33.21
37.82
150m:
200m:
1:50.26
2:29.41
39.23
39.15
250m:
300m:
3:08.44
3:47.92
39.03
39.48
350m:
400m:
4:24.50
4:59.35
36.58
34.85
58.ŻÓŁKOWSKA Anna14Skarpa Lublin5:00.78474
50m:
100m:
33.38
1:09.93
33.38
36.55
150m:
200m:
1:47.65
2:26.49
37.72
38.84
250m:
300m:
3:05.12
3:43.82
38.63
38.70
350m:
400m:
4:22.64
5:00.78
38.82
38.14
59.FIL Konstancja SL16Skarpa Lublin5:08.30440
50m:
100m:
33.77
1:10.83
33.77
37.06
150m:
200m:
1:49.46
2:28.66
38.63
39.20
250m:
300m:
3:08.09
3:48.47
39.43
40.38
350m:
400m:
4:28.45
5:08.30
39.98
39.85


<< TOP >>
Konkurencja 23
2015-12-18 - 11:35
Mężczyzn, 1500m dowolnyOPEN
Wyniki

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
15:02.04
14:24.54

SAWRYMOWICZ Mateusz

00116

Debrecen (HUN)

2007-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech19Unia Oświęcim14:36.57912
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
26.15
54.63
1:23.61
1:52.78
2:21.89
2:51.02
3:20.13
3:49.31
26.15
28.48
28.98
29.17
29.11
29.13
29.11
29.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:18.52
4:47.54
5:16.53
5:45.82
6:14.98
6:44.05
7:13.42
7:42.65
29.21
29.02
28.99
29.29
29.16
29.07
29.37
29.23
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:11.74
8:40.78
9:09.80
9:39.20
10:08.82
10:38.28
11:07.48
11:37.20
29.09
29.04
29.02
29.40
29.62
29.46
29.20
29.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:06.99
12:37.05
13:07.22
13:37.36
14:07.52
14:36.57
29.79
30.06
30.17
30.14
30.16
29.05
2.ZABOROWSKI Filip21MKP Szczecin14:45.36885
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.01
55.76
1:24.69
1:53.66
2:22.70
2:51.76
3:20.99
3:50.18
27.01
28.75
28.93
28.97
29.04
29.06
29.23
29.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:19.44
4:48.55
5:17.88
5:47.26
6:16.64
6:46.16
7:15.68
7:45.27
29.26
29.11
29.33
29.38
29.38
29.52
29.52
29.59
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:14.86
8:44.48
9:14.38
9:44.49
10:14.30
10:44.26
11:14.12
11:44.25
29.59
29.62
29.90
30.11
29.81
29.96
29.86
30.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:14.45
12:44.77
13:15.04
13:45.28
14:15.88
14:45.36
30.20
30.32
30.27
30.24
30.60
29.48
3.SAWRYMOWICZ Mateusz28MKP Szczecin15:01.98837
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.78
57.38
1:27.21
1:57.05
2:27.12
2:57.20
3:27.26
3:57.46
27.78
29.60
29.83
29.84
30.07
30.08
30.06
30.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:27.65
4:57.73
5:27.68
5:57.71
6:27.73
6:57.78
7:27.96
7:58.02
30.19
30.08
29.95
30.03
30.02
30.05
30.18
30.06
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:28.42
8:58.70
9:29.10
9:59.55
10:30.15
11:00.62
11:31.08
12:01.53
30.40
30.28
30.40
30.45
30.60
30.47
30.46
30.45
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:31.91
13:02.35
13:32.78
14:03.27
14:33.38
15:01.98
30.38
30.44
30.43
30.49
30.11
28.60
4.PIELOWSKI Krzysztof24Kormoran Olsztyn15:02.57835
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.76
57.45
1:27.22
1:57.29
2:27.19
2:57.28
3:27.49
3:57.58
27.76
29.69
29.77
30.07
29.90
30.09
30.21
30.09
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:27.70
4:57.87
5:28.03
5:58.23
6:28.40
6:58.49
7:28.79
7:58.94
30.12
30.17
30.16
30.20
30.17
30.09
30.30
30.15
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:29.33
8:59.67
9:30.01
10:00.54
10:31.08
11:01.68
11:32.19
12:02.51
30.39
30.34
30.34
30.53
30.54
30.60
30.51
30.32
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:33.01
13:03.46
13:33.99
14:04.33
14:34.28
15:02.57
30.50
30.45
30.53
30.34
29.95
28.29
5.STEPIEŃ Konrad19AZS AWF Warszawa15:06.55824
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
26.76
55.97
1:25.56
1:55.37
2:25.55
2:55.53
3:25.63
3:55.82
26.76
29.21
29.59
29.81
30.18
29.98
30.10
30.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:25.94
4:56.38
5:26.87
5:57.37
6:28.04
6:58.50
7:29.17
8:00.25
30.12
30.44
30.49
30.50
30.67
30.46
30.67
31.08
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:30.96
9:01.58
9:32.06
10:02.84
10:33.32
11:04.09
11:34.58
12:05.33
30.71
30.62
30.48
30.78
30.48
30.77
30.49
30.75
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:35.89
13:06.60
13:36.75
14:07.04
14:37.40
15:06.55
30.56
30.71
30.15
30.29
30.36
29.15
6.KAŁUŻYŃSKI Antoni16Warszawianka15:11.85810
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.39
56.91
1:27.22
1:57.63
2:28.08
2:58.32
3:28.62
3:58.94
27.39
29.52
30.31
30.41
30.45
30.24
30.30
30.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:29.42
5:00.13
5:30.88
6:01.40
6:32.00
7:02.90
7:33.27
8:04.05
30.48
30.71
30.75
30.52
30.60
30.90
30.37
30.78
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:34.90
9:05.62
9:36.73
10:07.66
10:38.66
11:09.75
11:40.76
12:11.72
30.85
30.72
31.11
30.93
31.00
31.09
31.01
30.96
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:42.96
13:13.66
13:44.27
14:14.87
14:43.89
15:11.85
31.24
30.70
30.61
30.60
29.02
27.96
7.JURA Maciej19Śląsk Wrocław15:21.76784
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.26
56.80
1:26.68
1:56.79
2:27.06
2:57.25
3:27.68
3:57.92
27.26
29.54
29.88
30.11
30.27
30.19
30.43
30.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:28.82
4:59.81
5:30.50
6:00.81
6:31.34
7:02.01
7:32.39
8:02.86
30.90
30.99
30.69
30.31
30.53
30.67
30.38
30.47
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:33.59
9:04.33
9:34.98
10:05.85
10:36.85
11:07.88
11:38.83
12:10.30
30.73
30.74
30.65
30.87
31.00
31.03
30.95
31.47
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:45.34
13:16.68
13:48.28
14:20.02
14:51.35
15:21.76
35.04
31.34
31.60
31.74
31.33
30.41
8.KASZTELAN Mateusz SOL17Kormoran Olsztyn15:23.93778
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.69
57.63
1:27.74
1:58.26
2:29.03
2:59.78
3:30.73
4:01.90
27.69
29.94
30.11
30.52
30.77
30.75
30.95
31.17
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:32.82
5:04.30
5:35.55
6:06.69
6:37.65
7:08.63
7:39.88
8:10.71
30.92
31.48
31.25
31.14
30.96
30.98
31.25
30.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:41.80
9:12.91
9:43.97
10:15.06
10:45.78
11:16.93
11:48.37
12:19.78
31.09
31.11
31.06
31.09
30.72
31.15
31.44
31.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:50.98
13:22.29
13:53.46
14:24.93
14:55.63
15:23.93
31.20
31.31
31.17
31.47
30.70
28.30
9.GŁYK Wojciech23AZS AWF Katowice15:25.09775
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.96
57.64
1:27.57
1:57.68
2:27.61
2:57.72
3:27.94
3:58.23
27.96
29.68
29.93
30.11
29.93
30.11
30.22
30.29
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:28.40
4:58.63
5:29.17
6:00.05
6:30.99
7:02.11
7:33.14
8:04.39
30.17
30.23
30.54
30.88
30.94
31.12
31.03
31.25
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:35.71
9:07.21
9:38.72
10:10.37
10:41.84
11:13.62
11:45.36
12:17.06
31.32
31.50
31.51
31.65
31.47
31.78
31.74
31.70
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:48.86
13:20.65
13:52.13
14:23.60
14:54.78
15:25.09
31.80
31.79
31.48
31.47
31.18
30.31
10.RÓJ Konrad SSz17MKP Szczecin15:26.63772
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.76
57.79
1:28.40
1:59.07
2:30.02
3:00.88
3:32.03
4:03.25
27.76
30.03
30.61
30.67
30.95
30.86
31.15
31.22
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:34.67
5:05.97
5:37.35
6:08.54
6:39.97
7:11.44
7:42.63
8:13.83
31.42
31.30
31.38
31.19
31.43
31.47
31.19
31.20
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:45.20
9:16.45
9:47.64
10:18.76
10:50.15
11:21.20
11:52.38
12:23.45
31.37
31.25
31.19
31.12
31.39
31.05
31.18
31.07
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:54.61
13:25.43
13:56.50
14:27.34
14:57.49
15:26.63
31.16
30.82
31.07
30.84
30.15
29.14
11.KRAWCZYK Paweł16BUKS Warszawa15:30.84761
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.50
57.59
1:28.19
1:58.84
2:29.59
3:00.87
3:32.22
4:03.48
27.50
30.09
30.60
30.65
30.75
31.28
31.35
31.26
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:34.40
5:05.52
5:36.32
6:07.53
6:39.25
7:10.65
7:42.33
8:13.57
30.92
31.12
30.80
31.21
31.72
31.40
31.68
31.24
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:44.58
9:15.65
9:47.24
10:18.61
10:50.11
11:21.39
11:52.81
12:24.27
31.01
31.07
31.59
31.37
31.50
31.28
31.42
31.46
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:55.96
13:27.59
13:58.66
14:30.40
15:01.63
15:30.84
31.69
31.63
31.07
31.74
31.23
29.21
12.BIŚ Daniel20AZS AWF Warszawa15:32.80756
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.53
58.90
1:29.47
2:00.03
2:30.89
3:01.13
3:31.25
4:01.51
28.53
30.37
30.57
30.56
30.86
30.24
30.12
30.26
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:31.85
5:02.17
5:32.37
6:02.64
6:33.12
7:03.73
7:34.41
8:04.97
30.34
30.32
30.20
30.27
30.48
30.61
30.68
30.56
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:35.96
9:07.06
9:37.97
10:09.18
10:40.45
11:11.91
11:43.57
12:15.78
30.99
31.10
30.91
31.21
31.27
31.46
31.66
32.21
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:47.84
13:20.20
13:52.63
14:25.33
14:58.86
15:32.80
32.06
32.36
32.43
32.70
33.53
33.94
13.JASZCZAK Wiktor18Śląsk Wrocław15:33.46755
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.82
57.81
1:27.94
1:58.36
2:29.07
2:59.92
3:30.88
4:01.95
27.82
29.99
30.13
30.42
30.71
30.85
30.96
31.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:33.01
5:04.34
5:35.59
6:07.03
6:38.17
7:09.43
7:40.88
8:12.22
31.06
31.33
31.25
31.44
31.14
31.26
31.45
31.34
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:43.85
9:15.51
9:47.23
10:18.77
10:50.36
11:22.12
11:53.92
12:26.00
31.63
31.66
31.72
31.54
31.59
31.76
31.80
32.08
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:57.84
13:29.49
14:01.21
14:32.71
15:03.79
15:33.46
31.84
31.65
31.72
31.50
31.08
29.67
14.BUJAK Piotr18Salos Cortile Kielce15:40.26739
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.82
57.77
1:27.85
1:58.50
2:29.41
3:00.36
3:31.67
4:02.91
27.82
29.95
30.08
30.65
30.91
30.95
31.31
31.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:34.06
5:05.25
5:36.53
6:07.66
6:39.16
7:10.80
7:42.37
8:13.97
31.15
31.19
31.28
31.13
31.50
31.64
31.57
31.60
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:45.47
9:17.22
9:49.16
10:21.26
10:53.19
11:25.34
11:57.40
12:29.54
31.50
31.75
31.94
32.10
31.93
32.15
32.06
32.14
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:02.02
13:34.07
14:05.95
14:37.98
15:09.74
15:40.26
32.48
32.05
31.88
32.03
31.76
30.52
15.ŻYBURA Kornel20Bobry Dębica15:42.96732
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.44
59.51
1:30.92
2:02.23
2:33.53
3:05.12
3:36.45
4:07.69
28.44
31.07
31.41
31.31
31.30
31.59
31.33
31.24
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:39.11
5:10.38
5:41.72
6:13.14
6:44.69
7:16.23
7:47.67
8:19.42
31.42
31.27
31.34
31.42
31.55
31.54
31.44
31.75
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:51.15
9:22.41
9:53.97
10:25.71
10:57.30
11:29.22
12:00.95
12:32.74
31.73
31.26
31.56
31.74
31.59
31.92
31.73
31.79
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:04.64
13:36.88
14:08.38
14:40.27
15:11.89
15:42.96
31.90
32.24
31.50
31.89
31.62
31.07
16.DĘBSKI Dominik17MKP Szczecin15:47.89721
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.99
58.76
1:30.38
2:02.00
2:33.74
3:05.50
3:37.16
4:08.88
27.99
30.77
31.62
31.62
31.74
31.76
31.66
31.72
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:40.67
5:12.32
5:43.97
6:15.45
6:47.01
7:18.68
7:50.56
8:22.50
31.79
31.65
31.65
31.48
31.56
31.67
31.88
31.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:54.15
9:26.05
9:58.02
10:29.94
11:01.84
11:33.70
12:05.44
12:37.42
31.65
31.90
31.97
31.92
31.90
31.86
31.74
31.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:09.43
13:41.46
14:13.61
14:45.49
15:17.38
15:47.89
32.01
32.03
32.15
31.88
31.89
30.51
17.BRUŹDZIAK Maciej SOL17Kormoran Olsztyn15:48.72719
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.48
59.34
1:31.01
2:02.47
2:33.97
3:05.60
3:37.49
4:09.51
28.48
30.86
31.67
31.46
31.50
31.63
31.89
32.02
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:41.51
5:13.52
5:45.65
6:17.85
6:50.10
7:22.13
7:53.95
8:26.19
32.00
32.01
32.13
32.20
32.25
32.03
31.82
32.24
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:58.03
9:30.01
10:02.03
10:34.25
11:06.13
11:38.03
12:09.47
12:40.88
31.84
31.98
32.02
32.22
31.88
31.90
31.44
31.41
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:12.44
13:43.99
14:15.23
14:46.70
15:17.95
15:48.72
31.56
31.55
31.24
31.47
31.25
30.77
18.POPIS Emil17MKP Szczecin15:49.22718
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.58
59.81
1:31.45
2:03.03
2:34.75
3:06.64
3:38.29
4:09.95
28.58
31.23
31.64
31.58
31.72
31.89
31.65
31.66
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:41.72
5:13.51
5:45.42
6:17.25
6:49.03
7:20.89
7:52.74
8:24.57
31.77
31.79
31.91
31.83
31.78
31.86
31.85
31.83
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:56.53
9:28.43
10:00.31
10:32.16
11:04.13
11:36.15
12:08.09
12:40.30
31.96
31.90
31.88
31.85
31.97
32.02
31.94
32.21
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:12.30
13:44.36
14:16.11
14:48.17
15:19.54
15:49.22
32.00
32.06
31.75
32.06
31.37
29.68
19.KACZOROWSKI Jakub18Żoliborz Warszawa15:53.04709
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.52
59.13
1:30.38
2:02.02
2:33.60
3:05.74
3:37.77
4:09.80
28.52
30.61
31.25
31.64
31.58
32.14
32.03
32.03
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:41.73
5:13.59
5:45.50
6:17.64
6:49.72
7:21.68
7:53.75
8:26.03
31.93
31.86
31.91
32.14
32.08
31.96
32.07
32.28
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:58.11
9:29.93
10:02.26
10:34.36
11:06.07
11:38.24
12:10.18
12:41.94
32.08
31.82
32.33
32.10
31.71
32.17
31.94
31.76
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:13.70
13:46.00
14:17.91
14:50.23
15:22.29
15:53.04
31.76
32.30
31.91
32.32
32.06
30.75
20.GOLIŃSKI Patryk SK18Jordan Kraków15:53.28709
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.65
1:00.47
1:32.18
2:04.52
2:36.83
3:08.56
3:40.73
4:12.73
28.65
31.82
31.71
32.34
32.31
31.73
32.17
32.00
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:45.00
5:17.06
5:49.25
6:21.30
6:53.49
7:25.64
7:57.62
8:29.65
32.27
32.06
32.19
32.05
32.19
32.15
31.98
32.03
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:01.74
9:33.55
10:05.76
10:38.03
11:09.84
11:41.96
12:14.09
12:46.30
32.09
31.81
32.21
32.27
31.81
32.12
32.13
32.21
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:18.02
13:49.56
14:21.21
14:53.13
15:23.64
15:53.28
31.72
31.54
31.65
31.92
30.51
29.64
21.KALKOWSKI Dawid15Sambor Tczew15:59.75694
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.94
59.57
1:30.63
2:02.02
2:33.45
3:05.24
3:37.03
4:08.81
28.94
30.63
31.06
31.39
31.43
31.79
31.79
31.78
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:40.43
5:12.17
5:44.31
6:16.09
6:48.16
7:19.84
7:52.02
8:24.22
31.62
31.74
32.14
31.78
32.07
31.68
32.18
32.20
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:56.57
9:28.90
10:01.46
10:33.96
11:06.65
11:39.21
12:12.08
12:44.72
32.35
32.33
32.56
32.50
32.69
32.56
32.87
32.64
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:17.80
13:50.54
14:23.28
14:56.28
15:28.63
15:59.75
33.08
32.74
32.74
33.00
32.35
31.12
22.BRYŁA Kamil16Lublinianka16:04.62684
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.92
1:00.36
1:32.80
2:05.18
2:37.34
3:09.44
3:41.81
4:13.91
28.92
31.44
32.44
32.38
32.16
32.10
32.37
32.10
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:46.27
5:18.65
5:50.82
6:23.12
6:55.53
7:27.72
7:59.84
8:32.02
32.36
32.38
32.17
32.30
32.41
32.19
32.12
32.18
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:04.17
9:36.48
10:08.99
10:41.50
11:14.02
11:46.03
12:18.41
12:50.91
32.15
32.31
32.51
32.51
32.52
32.01
32.38
32.50
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:23.42
13:55.95
14:28.43
15:01.02
15:33.80
16:04.62
32.51
32.53
32.48
32.59
32.78
30.82
23.FRĄCZEK Paweł17AZS AWFiS Gdańsk16:09.60673
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.32
1:00.83
1:32.71
2:04.75
2:36.78
3:08.97
3:41.38
4:14.08
29.32
31.51
31.88
32.04
32.03
32.19
32.41
32.70
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:46.63
5:19.38
5:52.09
6:24.74
6:57.27
7:30.03
8:02.67
8:35.26
32.55
32.75
32.71
32.65
32.53
32.76
32.64
32.59
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:08.01
9:40.85
10:13.63
10:46.16
11:19.16
11:51.57
12:24.30
12:56.93
32.75
32.84
32.78
32.53
33.00
32.41
32.73
32.63
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:29.49
14:02.02
14:34.44
15:06.75
15:39.20
16:09.60
32.56
32.53
32.42
32.31
32.45
30.40
24.PAWLACZYK Patryk15UKS 190 Łódź16:12.72667
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.75
59.12
1:31.21
2:02.82
2:35.12
3:07.47
3:39.79
4:12.11
27.75
31.37
32.09
31.61
32.30
32.35
32.32
32.32
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:44.39
5:16.87
5:49.63
6:22.40
6:55.27
7:28.42
8:01.42
8:34.36
32.28
32.48
32.76
32.77
32.87
33.15
33.00
32.94
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:07.27
9:39.79
10:12.78
10:45.63
11:18.82
11:51.99
12:24.82
12:57.80
32.91
32.52
32.99
32.85
33.19
33.17
32.83
32.98
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:30.84
14:04.00
14:36.74
15:09.88
15:42.79
16:12.72
33.04
33.16
32.74
33.14
32.91
29.93
25.MAŁYSKA Bartosz SL16Skarpa Lublin16:15.55661
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.54
1:00.14
1:32.50
2:04.60
2:36.52
3:08.78
3:40.85
4:12.92
28.54
31.60
32.36
32.10
31.92
32.26
32.07
32.07
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:45.37
5:17.61
5:50.18
6:22.57
6:55.36
7:28.01
8:01.13
8:33.93
32.45
32.24
32.57
32.39
32.79
32.65
33.12
32.80
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:06.80
9:39.93
10:12.68
10:44.79
11:18.07
11:51.34
12:24.54
12:57.96
32.87
33.13
32.75
32.11
33.28
33.27
33.20
33.42
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:31.49
14:04.52
14:38.00
15:11.41
15:44.23
16:15.55
33.53
33.03
33.48
33.41
32.82
31.32
26.SUMARA Beniamin16MOS Dąbrowa Górnicza16:32.42628
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
28.97
1:00.50
1:32.65
2:05.64
2:38.75
3:11.71
3:44.84
4:18.13
28.97
31.53
32.15
32.99
33.11
32.96
33.13
33.29
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:51.19
5:24.25
5:57.20
6:30.24
7:03.37
7:36.41
8:09.50
8:42.98
33.06
33.06
32.95
33.04
33.13
33.04
33.09
33.48
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:16.27
9:49.58
10:22.97
10:56.63
11:30.04
12:03.45
12:37.08
13:11.05
33.29
33.31
33.39
33.66
33.41
33.41
33.63
33.97
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:44.82
14:18.74
14:52.68
15:26.50
15:59.99
16:32.42
33.77
33.92
33.94
33.82
33.49
32.43
27.CHAŁAT Stanisław SL16Skarpa Lublin16:39.76614
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.75
1:02.49
1:35.43
2:08.88
2:42.12
3:15.34
3:48.74
4:22.13
29.75
32.74
32.94
33.45
33.24
33.22
33.40
33.39
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:55.64
5:29.40
6:03.16
6:37.41
7:10.90
7:44.81
8:18.38
8:52.56
33.51
33.76
33.76
34.25
33.49
33.91
33.57
34.18
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:26.79
10:00.72
10:56.54
11:31.38
12:06.61
12:15.51
12:48.96
13:22.50
34.23
33.93
55.82
34.84
35.23
8.90
33.45
33.54
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:56.16
14:29.50
15:02.97
15:36.44
16:09.35
16:39.76
33.66
33.34
33.47
33.47
32.91
30.41
28.DURAJCZYK Michał18IKS Konstancin16:40.16614
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.27
1:00.51
1:32.34
2:04.18
2:36.41
3:08.81
3:41.21
4:13.69
29.27
31.24
31.83
31.84
32.23
32.40
32.40
32.48
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:46.63
5:19.92
5:53.58
6:27.28
7:01.56
7:35.95
8:10.19
8:44.77
32.94
33.29
33.66
33.70
34.28
34.39
34.24
34.58
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:18.86
9:53.13
10:27.28
11:01.48
11:35.69
12:09.81
12:43.73
13:17.86
34.09
34.27
34.15
34.20
34.21
34.12
33.92
34.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:51.94
14:25.97
14:59.96
15:33.84
16:07.51
16:40.16
34.08
34.03
33.99
33.88
33.67
32.65
29.KOLANOWSKI Wiktor SK16Galicja Kraków16:40.99612
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.38
1:01.31
1:33.93
2:06.71
2:39.48
3:12.93
3:46.13
4:19.14
29.38
31.93
32.62
32.78
32.77
33.45
33.20
33.01
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:52.34
5:25.62
5:58.78
6:31.91
7:05.19
7:38.82
8:12.81
8:46.71
33.20
33.28
33.16
33.13
33.28
33.63
33.99
33.90
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:20.75
9:54.60
10:28.73
11:02.68
11:36.62
12:10.59
12:44.43
13:18.50
34.04
33.85
34.13
33.95
33.94
33.97
33.84
34.07
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:52.31
14:25.94
15:00.07
15:33.94
16:07.96
16:40.99
33.81
33.63
34.13
33.87
34.02
33.03
30.TARADYŚ Jakub SZG15Korner Zielona Góra16:41.18612
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.05
1:01.87
1:34.73
2:07.56
2:40.71
3:14.60
3:47.86
4:21.13
29.05
32.82
32.86
32.83
33.15
33.89
33.26
33.27
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:54.49
5:27.81
6:01.27
6:35.09
7:08.66
7:42.44
8:15.89
8:49.30
33.36
33.32
33.46
33.82
33.57
33.78
33.45
33.41
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:22.97
9:56.80
10:30.50
11:04.74
11:38.51
12:12.55
12:46.45
13:20.19
33.67
33.83
33.70
34.24
33.77
34.04
33.90
33.74
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:53.73
14:27.78
15:01.79
15:35.65
16:09.07
16:41.18
33.54
34.05
34.01
33.86
33.42
32.11
31.WILEJTO Igor14Sambor Tczew16:46.88601
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.27
1:03.03
1:36.34
2:09.70
2:43.08
3:16.57
3:49.99
4:23.57
30.27
32.76
33.31
33.36
33.38
33.49
33.42
33.58
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:57.27
5:30.87
6:04.60
6:38.27
7:12.05
7:45.99
8:19.90
8:53.71
33.70
33.60
33.73
33.67
33.78
33.94
33.91
33.81
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:27.89
10:01.93
10:35.65
11:09.89
11:43.80
12:18.03
12:52.07
13:26.17
34.18
34.04
33.72
34.24
33.91
34.23
34.04
34.10
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
13:59.90
14:33.38
15:07.23
15:41.10
16:14.69
16:46.88
33.73
33.48
33.85
33.87
33.59
32.19
32.WOZNIAK Kamil15Fregata Kolbuszowa17:09.28563
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
29.54
1:02.12
1:35.32
2:09.09
2:42.62
3:16.10
3:49.57
4:23.82
29.54
32.58
33.20
33.77
33.53
33.48
33.47
34.25
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:58.42
5:33.34
6:07.88
6:42.09
7:16.84
7:52.32
8:27.00
9:00.73
34.60
34.92
34.54
34.21
34.75
35.48
34.68
33.73
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:35.78
10:10.52
10:46.03
11:20.90
11:56.25
12:30.41
13:05.22
13:41.12
35.05
34.74
35.51
34.87
35.35
34.16
34.81
35.90
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:16.41
14:51.61
15:27.04
16:00.86
16:36.37
17:09.28
35.29
35.20
35.43
33.82
35.51
32.91
33.MICHALSKI Wojciech14Gilus Gilowice17:21.37543
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
30.87
1:04.73
1:39.07
2:13.41
2:47.97
3:22.47
3:57.04
4:31.67
30.87
33.86
34.34
34.34
34.56
34.50
34.57
34.63
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
5:06.70
5:41.69
6:16.45
6:51.22
7:26.14
8:00.86
8:36.07
9:11.05
35.03
34.99
34.76
34.77
34.92
34.72
35.21
34.98
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
9:46.44
10:21.43
10:56.54
11:31.38
12:06.61
12:41.91
13:16.94
13:52.32
35.39
34.99
35.11
34.84
35.23
35.30
35.03
35.38
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
14:27.71
15:02.97
15:38.12
16:13.22
16:48.29
17:21.37
35.39
35.26
35.15
35.10
35.07
33.08


<< TOP >>
Konkurencja 22
2015-12-18 - 17:00
Kobiet, 400m dowolnyOPEN
Wyniki Finał

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
4:07.47
4:05.77

BARZYCKA Paulina

00114

Gorzow

2005-11-26

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
Finał A
1.CZERNIAK Monika23Kormoran Olsztyn4:07.98845
50m:
100m:
28.57
58.97
28.57
30.40
150m:
200m:
1:30.03
2:01.47
31.06
31.44
250m:
300m:
2:33.19
3:04.92
31.72
31.73
350m:
400m:
3:36.71
4:07.98
31.79
31.27
2.PIECHOTA Paulina16UKS 190 Łódź4:08.44841
50m:
100m:
28.98
59.86
28.98
30.88
150m:
200m:
1:30.74
2:01.93
30.88
31.19
250m:
300m:
2:33.32
3:05.17
31.39
31.85
350m:
400m:
3:37.23
4:08.44
32.06
31.21
3.KARPISZ Milena18Piątka Konstantynów Łódzki4:10.19823
50m:
100m:
29.14
1:00.17
29.14
31.03
150m:
200m:
1:31.55
2:03.18
31.38
31.63
250m:
300m:
2:35.10
3:07.18
31.92
32.08
350m:
400m:
3:39.17
4:10.19
31.99
31.02
4.BURSKA Justyna20AZS UWM Olsztyn4:10.27822
50m:
100m:
30.31
1:02.25
30.31
31.94
150m:
200m:
1:33.69
2:04.86
31.44
31.17
250m:
300m:
2:36.28
3:07.90
31.42
31.62
350m:
400m:
3:39.28
4:10.27
31.38
30.99
5.KUNKA Kamila19AZS AGH Kraków4:11.66809
50m:
100m:
29.40
1:00.77
29.40
31.37
150m:
200m:
1:32.98
2:05.10
32.21
32.12
250m:
300m:
2:37.58
3:09.48
32.48
31.90
350m:
400m:
3:41.24
4:11.66
31.76
30.42
6.ZACHOSZCZ Joanna22AZS UWM Olsztyn4:11.87807
50m:
100m:
30.10
1:01.43
30.10
31.33
150m:
200m:
1:32.69
2:04.27
31.26
31.58
250m:
300m:
2:36.03
3:08.11
31.76
32.08
350m:
400m:
3:40.28
4:11.87
32.17
31.59
7.ORCZYKOWSKA Wioletta SK18Jordan Kraków4:12.37802
50m:
100m:
29.00
1:00.39
29.00
31.39
150m:
200m:
1:31.76
2:03.66
31.37
31.90
250m:
300m:
2:35.85
3:08.36
32.19
32.51
350m:
400m:
3:40.94
4:12.37
32.58
31.43
8.WOJCIECHOWSKA Joanna17Orlik Lublin4:14.06786
50m:
100m:
30.15
1:02.03
30.15
31.88
150m:
200m:
1:33.80
2:05.59
31.77
31.79
250m:
300m:
2:37.37
3:09.77
31.78
32.40
350m:
400m:
3:42.15
4:14.06
32.38
31.91
9.ADAMCZYK Julia16Lublinianka4:18.71744
50m:
100m:
29.47
1:01.27
29.47
31.80
150m:
200m:
1:33.44
2:05.87
32.17
32.43
250m:
300m:
2:38.76
3:12.03
32.89
33.27
350m:
400m:
3:45.53
4:18.71
33.50
33.18
10.JANISZEWSKA Dominika16AZS AWF Warszawa4:22.65711
50m:
100m:
29.48
1:01.01
29.48
31.53
150m:
200m:
1:33.59
2:07.10
32.58
33.51
250m:
300m:
2:41.02
3:14.62
33.92
33.60
350m:
400m:
3:48.86
4:22.65
34.24
33.79
Finał B
11.ROMAN Magdalena16G-8 Bielany Warszawa4:20.21732
50m:
100m:
31.11
1:04.62
31.11
33.51
150m:
200m:
1:37.69
2:10.24
33.07
32.55
250m:
300m:
2:42.76
3:15.66
32.52
32.90
350m:
400m:
3:48.48
4:20.21
32.82
31.73
12.TERESKO Anna18MOS Dąbrowa Górnicza4:20.33731
50m:
100m:
30.89
1:03.99
30.89
33.10
150m:
200m:
1:37.17
2:10.38
33.18
33.21
250m:
300m:
2:43.53
3:16.61
33.15
33.08
350m:
400m:
3:49.02
4:20.33
32.41
31.31
13.NITA Anna18Śląsk Wrocław4:21.14724
50m:
100m:
30.47
1:02.88
30.47
32.41
150m:
200m:
1:35.65
2:08.71
32.77
33.06
250m:
300m:
2:41.96
3:15.42
33.25
33.46
350m:
400m:
3:48.82
4:21.14
33.40
32.32
14.SZATANEK Julia16MKP Szczecin4:22.81710
50m:
100m:
30.16
1:03.34
30.16
33.18
150m:
200m:
1:36.53
2:09.87
33.19
33.34
250m:
300m:
2:43.06
3:16.56
33.19
33.50
350m:
400m:
3:50.47
4:22.81
33.91
32.34
15.BART Patrycja18Pałac Młodzieży Katowice4:23.27706
50m:
100m:
30.86
1:03.76
30.86
32.90
150m:
200m:
1:37.44
2:11.25
33.68
33.81
250m:
300m:
2:44.74
3:18.42
33.49
33.68
350m:
400m:
3:52.07
4:23.27
33.65
31.20
16.ANDRZEJEWSKA Kamila SL16Lider Chełm4:23.70703
50m:
100m:
31.20
1:05.03
31.20
33.83
150m:
200m:
1:38.87
2:12.45
33.84
33.58
250m:
300m:
2:46.03
3:19.41
33.58
33.38
350m:
400m:
3:52.38
4:23.70
32.97
31.32
17.MARGULA Weronika SSz15MKP Szczecin4:25.36690
50m:
100m:
30.41
1:03.75
30.41
33.34
150m:
200m:
1:37.03
2:10.67
33.28
33.64
250m:
300m:
2:44.41
3:18.18
33.74
33.77
350m:
400m:
3:52.01
4:25.36
33.83
33.35
18.BARYŁA Julia15Dwójka Morena Gdańsk4:25.89686
50m:
100m:
30.55
1:03.66
30.55
33.11
150m:
200m:
1:37.19
2:11.06
33.53
33.87
250m:
300m:
2:44.35
3:18.75
33.29
34.40
350m:
400m:
3:53.24
4:25.89
34.49
32.65
19.SZAFRAŃSKA Julia SOc15KSZO Ostrowiec Świętokrzysk4:26.64680
50m:
100m:
30.79
1:04.03
30.79
33.24
150m:
200m:
1:37.54
2:11.32
33.51
33.78
250m:
300m:
2:45.15
3:19.19
33.83
34.04
350m:
400m:
3:53.29
4:26.64
34.10
33.35
20.POLANSKA Aleksandra15GOS Raszyn4:27.25675
50m:
100m:
31.71
1:05.00
31.71
33.29
150m:
200m:
1:38.82
2:12.75
33.82
33.93
250m:
300m:
2:46.11
3:20.30
33.36
34.19
350m:
400m:
3:54.38
4:27.25
34.08
32.87


<< TOP >>
Konkurencja 23
2015-12-18 - 17:07
Mężczyzn, 1500m dowolnyOPEN
Wyniki

Minimum - ME Londyn 2016
Rekord Polski Seniorów
15:02.04
14:24.54

SAWRYMOWICZ Mateusz

00116

Debrecen (HUN)

2007-12-15

Punkty: FINA 2015
PozycjaWiekCzasPkt.
1.WOJDAK Wojciech19Unia Oświęcim14:36.57912
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
26.15
54.63
1:23.61
1:52.78
2:21.89
2:51.02
3:20.13
3:49.31
26.15
28.48
28.98
29.17
29.11
29.13
29.11
29.18
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:18.52
4:47.54
5:16.53
5:45.82
6:14.98
6:44.05
7:13.42
7:42.65
29.21
29.02
28.99
29.29
29.16
29.07
29.37
29.23
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:11.74
8:40.78
9:09.80
9:39.20
10:08.82
10:38.28
11:07.48
11:37.20
29.09
29.04
29.02
29.40
29.62
29.46
29.20
29.72
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:06.99
12:37.05
13:07.22
13:37.36
14:07.52
14:36.57
29.79
30.06
30.17
30.14
30.16
29.05
2.ZABOROWSKI Filip21MKP Szczecin14:45.36885
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.01
55.76
1:24.69
1:53.66
2:22.70
2:51.76
3:20.99
3:50.18
27.01
28.75
28.93
28.97
29.04
29.06
29.23
29.19
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:19.44
4:48.55
5:17.88
5:47.26
6:16.64
6:46.16
7:15.68
7:45.27
29.26
29.11
29.33
29.38
29.38
29.52
29.52
29.59
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
8:14.86
8:44.48
9:14.38
9:44.49
10:14.30
10:44.26
11:14.12
11:44.25
29.59
29.62
29.90
30.11
29.81
29.96
29.86
30.13
1250m:
1300m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
12:14.45
12:44.77
13:15.04
13:45.28
14:15.88
14:45.36
30.20
30.32
30.27
30.24
30.60
29.48
3.SAWRYMOWICZ Mateusz28MKP Szczecin15:01.98837
Minimum ME Londyn 2016
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
27.78
57.38
1:27.21
1:57.05
2:27.12
2:57.20
3:27.26
3:57.46
27.78
29.60
29.83
29.84
30.07
30.08
30.06
30.20
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
4:27.65
4:57.73
5:27.68
5:57.71
6:27.73
6:57.78
7:27.96
7:58.02
30.19
30.08
29.95
30.03
30.02
30.05
30.18
30.06
850m: