Nr  1. Dziewcząt, 50m dowolny  9 - 14 lat
Nr  2. Chłopców, 50m dowolny  9 - 14 lat
Nr  3. Dziewcząt, 50m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  4. Chłopców, 50m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  5. Dziewcząt, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  6. Chłopców, 200m grzbietowy  10 - 14 lat
Nr  7. Dziewcząt, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  8. Chłopców, 100m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  9. Dziewcząt, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  10. Chłopców, 200m zmienny  10 - 14 lat
Nr  11. Dziewcząt, 100m dowolny  9 - 14 lat
Nr  12. Chłopców, 100m dowolny  9 - 14 lat
Nr  13. Dziewcząt, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  14. Chłopców, 100m klasyczny  9 - 14 lat
Nr  15. Dziewcząt, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  16. Chłopców, 200m motylkowy  10 - 14 lat
Nr  17. Dziewcząt, 100m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  18. Chłopców, 100m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  19. Dziewcząt, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  20. Chłopców, 400m dowolny  10 - 14 lat
Nr  21. Dziewcząt, 50m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  22. Chłopców, 50m motylkowy  9 - 14 lat
Nr  23. Dziewcząt, 50m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  24. Chłopców, 50m grzbietowy  9 - 14 lat
Nr  25. Dziewcząt, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  26. Chłopców, 200m klasyczny  10 - 14 lat
Nr  27. Dziewcząt, 200m dowolny  9 - 14 lat
Nr  28. Chłopców, 200m dowolny  9 - 14 lat
Nr  29. Dziewcząt, 400m zmienny  11 - 14 lat
Nr  30. Chłopców, 400m zmienny  11 - 14 lat


Otwarte Mistrzostwa Warszawy w pływaniu
Warszawa, 3. - 4.6.2016


Konkurencja 1
03.06.2016 - 8:45
Dziewcząt, 50m dowolny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon Pułtusk38.02243
2.TARASZKIEWICZ, Zofia07RWR Od. Nr 2 w Warszawie38.61232
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno40.75197
4.ŁAPACZ, Hanna07UKS Szesnastka40.88195
5.RADOMSKA, Amelia07UKS "Skalar" Góra Kalwaria41.10192
6.DUBAN, Justyna07Uks Kapry Armexim Pruszków42.70171
7.CZECH, Nelly07UKS Posejdon Pułtusk43.73159
8.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwójka SOCHACZEW44.44152
9.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno45.38142
10.SARNA, Inez07UKS NAWA Skierniewice45.39142
11.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno47.98120
12.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno48.23119
13.RUDNICKA, Hania07UKS NAWA Skierniewice48.89114
14.SUTKOWSKA, Natalia07MUKP Warszawianka49.71108
15.ZAKRZEWSKA, Oliwia07UKS NAWA Skierniewice53.0089
16.VYSATA, Zuzanna07MUKP Warszawianka58.5466
17.WOŹNICA, Hanna07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:01.3058
DYSKW.STĘPNIAK, Nikola07UKS dwójka SOCHACZEW
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka35.14307
2.PARADOWSKA, Oliwia06MZOS Płock35.53297
3.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno35.61295
4.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka36.46275
5.DUDEK, Paulina06UKS NAWA Skierniewice37.15260
6.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno37.52252
7.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka37.65250
8.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS MANTA Warszawa Włochy38.07242
9.LIPOWSKA, Nadia06UKS NAWA Skierniewice38.61232
10.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska38.68230
11.JAROSZ, Julia06MUKP Warszawianka39.94209
12.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt39.98209
13.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa40.24205
14.PŁOSZAJ, Małgorzata06Uks Kapry Armexim Pruszków40.42202
15.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno40.71198
16.ŻUŁAWA, Julia06Śródmiejski UKS Polna Warszawa40.74197
17.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk40.76197
18.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa40.87195
19.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka41.85182
20.PAŚK, Urszula06Śródmiejski UKS Polna Warszawa43.18165
21.HORSZOWSKA, Jagna06Integracyjny Klub Sportowy Kon43.56161
22.PIĄTKOWSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka44.87147
23.CEGLIŃSKA, Anna06UKS MANTA Warszawa Włochy45.12145
24.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno45.71139
25.ZAGÓRSKA, Wiktoria06UKS Cityzen Poznań46.98128
26.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno48.12119
27.JAGODZIŃSKA, Zuzanna06UKS Cityzen Poznań48.25118
28.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska49.38110
29.HEJCHMAN, Barbara06UKS NAWA Skierniewice50.93101
30.KOŁTUNOWICZ, Gabriela06Śródmiejski UKS Polna Warszawa52.6191
DYSKW.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka33.03370
2.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa33.61351
3.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka34.04338
4.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot35.02311
5.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa35.26304
6.STACHOWIAK, Mia05UKS Cityzen Poznań35.46299
7.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno35.51298
8.CENCORA, Zofia05Uks19035.59296
9.OWSIAK, Maja05UKS Szesnastka35.73292
10.CZACHURSKA, Aleksandra05UKS Szesnastka35.82290
11.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy35.87289
12.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa35.89289
13.GÓRSKA, Natalia05UKS NAWA Skierniewice36.12283
14.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa36.39277
15.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź36.66271
16.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt37.07262
17.KARDASZWSKA, Jana05Legia Warszawa37.08262
18.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno37.50253
19.KRASZEWSKA, Alicja05UKS Fala Nieporęt37.58251
20.BARSZCZ, Natalia05UKS Szesnastka37.73248
21.TRZASKA, Alicja05Uks Delfin Legionowo37.75248
22.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy38.07242
23.SKALIŃSKA, Ewa05Integracyjny Klub Sportowy Kon38.16240
24.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS NAWA Skierniewice38.50234
25.MICHALAK, Sara05Uks Kapry Armexim Pruszków38.58232
26.WALASZCZYK, Aleksandra05UKS Fala Nieporęt38.66231
27.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia38.78229
28.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno39.33219
29.BAŚCIUK, Martyna05UKS MANTA Warszawa Włochy39.82211
30.KULPA, Julia05UKS Cityzen Poznań40.07207
31.ŁUKASIAK, Olga05UKS "Skalar" Góra Kalwaria40.79196
32.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy41.18191
33.SIERZPUTOWSKA, Lidia05UKS Szesnastka42.02180
34.TRACZEWSKA, Klara05Uks Wawer42.05179
35.GARLEJ, Zofia05Uks Kapry Armexim Pruszków42.21177
36.WESOŁOWSKA, Oliwia05UKS MANTA Warszawa Włochy43.26165
37.ŁUKASIEWICZ, Roma05UKS NAWA Skierniewice44.00156
38.WODNICKA, Nadia05UKS NAWA Skierniewice46.51132
39.FIJAŁKOWSKA, Aleksandra05UKS Szesnastka46.62131
40.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin46.96129
41.JEŻEWSKA, Karolina05Integracyjny Klub Sportowy Kon48.58116

12 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.29.81504
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa31.31435
3.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa31.60423
4.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka32.39393
5.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.32.76380
6.DUBAN, Karolina04Uks Kapry Armexim Pruszków33.09368
7.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotów33.52354
8.PECYNA, Martyna04Integracyjny Klub Sportowy Kon33.67350
9.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz33.69349
10.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotów33.72348
11.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt33.84344
12.MAJCHRZAK, Kaja04Integracyjny Klub Sportowy Kon33.87343
13.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotów34.01339
14.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer34.23333
15.WEPS, Maja04Integracyjny Klub Sportowy Kon34.42327
16.CATI, Lidia04UKS Wilanów Warszawa34.55324
17.KALBARCZYK, Oliwia04UKS Szesnastka34.79317
18.RYL-ZALESKA, Ada04UKS Szesnastka36.26280
19.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź36.35278
20.PIĘTKA, Julia04UKS Delfin Garwolin36.38277
21.JANKOWSKA, Zofia04Legia Warszawa36.43276
22.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława36.47275
23.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer36.50274
24.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszków36.57273
25.ANDRZEJCZYK, Marcelina04MUKP Warszawianka36.78268
26.GÓRSKA, Julia04UKS NAWA Skierniewice36.87266
27.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Czestochowa37.09261
28.CERAJEWSKA, Liwia04Uks Wilanowia38.07242
29.GRZECZKA, Natalia04UKS NAWA Skierniewice40.03208
30.ŚWIERŻEWSKA, Iga04Uks Wilanowia40.43202
31.BROŻYNA, Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon41.53186
32.ABRAMOWICZ, Liliana04MUKP Warszawianka48.61116

13 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka28.21595
2.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin29.19537
3.DĄBROWSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa29.30531
4.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno29.75507
5.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt30.40475
6.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.56468
7.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka30.58467
8.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki30.69462
9.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka30.71461
10.MROŻEWSKA, Anna03Legia Warszawa30.85455
11.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka31.01448
12.URBANIAK, Dominika03Uks19031.08445
13.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno31.15442
14.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka31.22439
ADAMIAK, Maria03UKS 307 Warszawa-Mokotów31.22439
16.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa31.38432
17.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno31.62422
18.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa31.78416
19.ZIÓŁKOWSKA, Martyna03UKS V Łomianki32.05405
20.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa32.15402
21.JUREK, Michalina03Śródmiejski UKS Polna Warszawa32.39393
22.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź32.43391
23.JASKUŁOWSKA, Zofia03Integracyjny Klub Sportowy Kon32.47390
24.SŁOWIK, Martyna03Integracyjny Klub Sportowy Kon32.85376
25.TYNDZIK, Eleonora03Uks Jagiellonka Warszawa32.92374
26.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa32.93374
27.SAMORAJ, Aleksandra03Uks Kapry Armexim Pruszków33.10368
28.BOGUSZ, Maja03Buks Warszawa33.20365
29.TYNDZIK, Maria03Uks Jagiellonka Warszawa33.29362
30.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa33.91342
31.BUREK, Ewelina03Uks Kapry Armexim Pruszków34.19334
32.WASIL, Jagna03UKS "Skalar" Góra Kalwaria34.30331
33.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki34.90314
34.CHĄCIAK, Sandra03UKS "GIM 92 URSYNÓW" Warszawa35.03310
35.BOGUSZ, Kaja03Buks Warszawa35.26304
36.WYSZKOWSKA, Amelia03UKS NAWA Skierniewice35.35302
37.KOWALCZYK, Oliwia03MZOS Płock35.46299
38.CZUBA, Róża03Uks Wilanowia36.03285
39.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.17282
40.KAMIŃSKA, Katarzyna03UKS Szesnastka36.88266
41.PRZYBYSZ, Amelia03UKS Delfin Garwolin38.89227
42.POPŁAWSKA, Pola03Uks Wilanowia41.74183

14 lat

1.MIELCZAREK, Sandra02Buks Warszawa28.16598
2.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek28.59571
3.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa28.90553
4.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów29.39526
5.LESIAK, Agata02MUKP Warszawianka29.65512
6.SIENKIEWICZ, Kaja02Buks Warszawa29.72509
7.GOLUBSKA, Alina02Buks Warszawa29.81504
8.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno29.99495
9.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska30.02493
TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa30.02493
11.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek30.05492
12.NOWAKOWSKA, Małgorzata02Uks19030.06491
13.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02Uks Jagiellonka Warszawa30.18486
14.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo30.36477
15.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa30.48471
16.TAŃSKA, Joanna02Uks Kapry Armexim Pruszków30.51470
17.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszwa30.78458
18.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka31.01448
19.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks19031.03447
20.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa31.15442
21.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock31.31435
22.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny Klub Sportowy Kon31.36433
23.OWORUSZKO, Justyna02MUKP Warszawianka31.39432
24.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno31.52426
25.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków31.58424
26.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa31.86413
27.WYTRYKUS, Maria02Buks Warszawa31.96409
28.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszków31.98408
29.MIKSA, Paulina02Uks19031.99408
30.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS Skalar Warszawa32.03406
31.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa32.21399
32.BIDNIK, Karolina02UKS MANTA Warszawa Włochy32.30396
33.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk32.38393
34.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice32.61385
35.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa32.69382
36.SĄCZEK, Zuzanna02Uks Wilanowia32.83377
37.GIZIŃSKA, Karolina02UKS Posejdon Pułtusk32.97372
38.ŻEGNAŁEK, Zofia02MKS Piaseczno33.09368
39.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin33.28362
40.DROŻDŹ, Aleksandra02MUKP Warszawianka33.37359
41.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa33.39358
42.GORZKOWSKA, Ida02UKS Victoria Józefów33.52354
43.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice33.96341
44.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin34.93313
45.NOWAKOWSKA, Zuzanna02Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka35.05310
46.SKONIECZNA, Aleksandra02Uks Delfin Legionowo35.54297
47.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków36.17282
48.PIECHAL, Alicja02Uks Wilanowia36.57273
49.WOJNACKA, Karolina02Uks Wilanowia37.09261
50.KOTOWSKA, Ola02UKS "Skalar" Góra Kalwaria38.31237
51.KĘDZIERSKA, Gabrysia02Uks Wilanowia44.19154
52.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin46.15135
53.BOJARSKA, Zuzanna02UKS MANTA Warszawa Włochy1:17.9928
DYSKW.BUJAK, Klara02UKS Skalar Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKKWIATKOWSKA, Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski28.57573
PKRADECKA, Maja01UKS Posejdon Pułtusk30.91452
PKMAZURKIEWICZ, Barbara01Integracyjny Klub Sportowy Kon28.25592
PKABRAMOWICZ, Julia00Integracyjny Klub Sportowy Kon29.62514
PKCHUDORLIŃSKA, Marta01Uks Delfin Legionowo30.64464
PKTOBIASZ, Anna01UKS Victoria Józefów
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
PKBĄK, Julia01UKS Victoria Józefów31.11443
PKSZYMAŃSKA, Magda Pk.01Buks Warszawa28.68566
PKGRIEGER, Weronika Pk.01Buks Warszawa30.67463
PKBŁASZCZYK, Klaudia01Uks Jagiellonka Warszawa30.51470
PKŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława29.04545
PKELSNER, Alicja01UKS Fala Nieporęt33.38359
PKSKORYKOW, Lena08UKS Ostrobramska52.3293
PKJAWORSKA, Marcelina00MKS Piaseczno28.86555
PKKOŁAKOWSKA, Julia01MKS Piaseczno30.72460
PKOLEKSY, Aleksandra01MKS Piaseczno30.90452
PKSARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice30.88453
PKNOWAK, Kaja08UKS NAWA Skierniewice55.1679
PKRODZIEWICZ, Alicja08UKS NAWA Skierniewice42.99168
PKGRZELEWSKA, Anna98UKS Pirania Targówek31.01448
PKWIŚNIEWSKA, Barbara00Uks,,Żoliborz'' Warszwa30.59466
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk31.33434


<< TOP >>
Konkurencja 2
03.06.2016 - 9:22
Chłopców, 50m dowolny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa32.63263
2.ROMER, Stanisław07MUKP Warszawianka38.28162
3.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer42.48119
4.DAKOWICZ, Marcin Antoni07UKS Piątka Kraków43.67109
JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon Pułtusk43.67109
6.PIETRZAK, Michał07UKS Cityzen Poznań43.79108
7.RZEPNIEWSKI, Stefan07RWR Od. Nr 2 w Warszawie44.09106
8.KUCHAREK, Mikołaj07MUKP Warszawianka45.5496
9.KARWAT, Bartek07UKS NAWA Skierniewice48.6179
10.KOSZELA, Krzysztof07MUKP Warszawianka49.1676
11.IWASZKIEWICZ, Jan07MUKP Warszawianka50.5170
DYSKW.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon Pułtusk
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

10 lat

1.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.37246
2.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia37.17178
3.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo37.31176
4.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk38.61158
5.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy39.21151
6.PORĘBSKI, Maciej06UKS Szesnastka39.38149
7.STARZYŃSKI, Franciszek06UKS Szesnastka39.60147
8.WYSZKOWSKI, Karol06UKS NAWA Skierniewice39.94143
9.KOZIŃSKI, Jan06UKS Szesnastka40.00142
10.STAŃCZYK, Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon40.23140
11.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia40.53137
12.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia41.35129
13.MAZURO, Mikołaj06Uks Kapry Armexim Pruszków41.81125
14.SVABAS, Augustas06Kauno PM42.55118
15.WÓJS-ZIARKO, Karol06MUKP Warszawianka43.23113
16.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS NAWA Skierniewice43.31112
17.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia43.55110
18.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS NAWA Skierniewice43.72109
19.KORNACKI, Hubert06MUKP Warszawianka45.3797
20.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MUKP Warszawianka46.3991
21.KRZESIAK, Oskar06MUKP Warszawianka46.7789
22.NIEWIŃSKI, Mateusz06MUKP Warszawianka46.9088
23.LUBASZKA, Łukasz06MUKP Warszawianka47.7583
24.WRONA, Maciej06MUKP Warszawianka48.0482
25.WOJNOWSKI, Jeremi06UKS Fala Nieporęt48.2781
26.CIBOROWSKI, Dominik06MUKP Warszawianka49.4575

11 lat

1.CHUPKA, Patryk05Uks Wilanowia31.03305
2.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa31.83283
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno32.05277
4.KUFEL, Eryk05MKP Wodnik Bielsk Podlaski32.15275
5.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki32.19274
6.MUZYKA, Igor05Klub Sportowy Wisła Puławy33.31247
7.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt33.40245
8.LESIŃSKI, Jakub05UKS NAWA Skierniewice34.07231
9.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.62220
10.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka34.95214
11.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno34.99213
SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno34.99213
13.BROGOSZ, Bartosz05Uks,,Żoliborz'' Warszwa35.15210
14.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro Sc35.26208
15.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt35.75200
16.ABD EL RAZEK, Kamil05MUKP Warszawianka35.96196
17.CZEREDYS, Eryk05Iuks Muszelka36.70184
18.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa36.99180
19.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia37.17178
20.DOBROWOLSKI, Stefan05MUKP Warszawianka37.18177
21.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy37.51173
22.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska37.99166
23.JĘDRZEJCZYK, Krzysztof05UKS Szesnastka38.03166
24.SIENKIEWICZ, Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon38.08165
25.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia38.21163
26.JOACHIMIAK, Łukasz05Uks Kapry Armexim Pruszków39.01154
27.WALIGÓRA, Marcin05Uks Wilanowia39.10152
28.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy39.41149
29.RATAJ, Dominik05UKS "Skalar" Góra Kalwaria39.49148
30.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS NAWA Skierniewice39.53148
31.BOJARSKI, Ignacy05UKS MANTA Warszawa Włochy39.71146
32.GOŹDZIK, Kamil05UKS NAWA Skierniewice40.08141
33.PRZYŻYCKI, Bartosz05UKS NAWA Skierniewice42.11122
34.KRÓL, Krystian05UKS "Skalar" Góra Kalwaria42.67117
35.BLIUJUS, Tadas05Kauno PM42.72117
36.OLCHOWIK, Jan05MUKP Warszawianka43.00114
37.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia43.54110
38.MAJAK, Mateusz05UKS Cityzen Poznań44.66102
39.MAŁEK, Filip05RWR Od. Nr 2 w Warszawie44.83101
40.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa45.01100
41.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka47.7484

12 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer29.10371
2.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka29.48356
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa29.57353
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka30.02337
5.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki30.25330
6.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki30.46323
7.HATŁAS, Michał04Iskra Konin30.66317
8.STELMACH, Bartłomiej04Uks Wilanowia30.99307
9.LINARD, Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon32.52265
JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa32.52265
11.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa32.60263
12.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka32.61263
13.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź32.64262
14.WYSOCKI, Piotr04UKS Cityzen Poznań32.74260
15.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia32.82258
16.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa33.04253
17.BORKOWSKI, Marcin04Integracyjny Klub Sportowy Kon33.16250
18.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock33.66239
19.DUDZIŃSKI, Tomasz04UKS G-8 Bielany Warszawa33.87235
20.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal Mława33.99232
21.PASIŃSKI, Kacper04UKS Fala Nieporęt34.10230
22.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.26227
23.PIEKUŚ, Michał04UKS Wilanów Warszawa34.51222
24.SIKORA, Jan04UKS Szesnastka34.82216
25.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława35.10211
26.IWANICKI, Stanisław04MUKP Warszawianka35.19209
27.ANISIEWICZ, Dominik04MUKP Warszawianka35.37206
28.MODLIŃSKI, Igor04MZOS Płock35.89197
29.PIETRZYK, Dawid04UKS Delfin Piotrków Tryb.36.00195
30.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.23192
31.SCARDINA, Jan04MUKP Warszawianka36.31190
32.WILCZYŃSKI, Piotr04RWR Od. Nr 2 w Warszawie36.32190
33.WIEPRZKOWICZ, Wiktor04UKS NAWA Skierniewice36.40189
34.REMBIEWSKI, Konrad04MKS Piaseczno36.60186
35.SULEJEWSKI, Bartosz04UKS Fala Nieporęt36.87182
36.KARPUNIN, Michał04Uks Wilanowia36.92181
37.BAJDA, Kacper04UKS Szesnastka37.03180
38.MIDAK, Maciej04UKS Szesnastka37.48173
39.ZDUNEK, Feliks04UKS Fala Nieporęt37.87168
40.SKLEPKOWSKI, Michał04Uks Wilanowia38.38161
41.KWAŚNIEWSKI, Igor04UKS Szesnastka39.28150
42.KEARNEY, Mateusz04UKS Cityzen Poznań39.42149
43.KOWALSKI, Jan04Uks Wilanowia40.83134
44.POPŁAWSKI, Maciej04Uks Wilanowia41.98123
45.JACKUNAS, Danas04Kauno PM42.63118
46.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia43.07114
47.KRUCZEK, Aleksander04UKS Cityzen Poznań45.1099

13 lat

1.JAKIMIAK, Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski26.13512
2.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka27.59435
3.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek27.79425
4.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka28.10412
5.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno28.29403
6.ZIELIŃSKI, Konrad03Uks19028.49395
7.WIĘCKOWSKI, Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa28.57392
8.ZALEWSKI, Sebastian03UKS Pirania Targówek28.58391
9.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin28.68387
10.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS NAWA Skierniewice28.92377
11.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03Uks,,Żoliborz'' Warszwa28.97376
12.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka29.28364
13.MAZUREK, Jakub03UKS Cityzen Poznań30.00338
14.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa30.13334
15.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź30.51321
16.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo30.62318
17.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa30.77313
18.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź30.78313
19.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Józefów31.16302
20.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka31.23300
21.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt31.34297
22.MAKOWSKI, Dominik03UKS Cityzen Poznań31.40295
23.ALBERT, Grzegrzółka03SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec31.47293
24.KRUSZYŃSKI, Bartosz03UKS G-8 Bielany Warszawa32.03278
25.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targówek32.11276
26.KACZOROWSKI, Ksawery03Psp Swim Płock32.24272
WYSZYŃSKI, Witold03UKS Szesnastka32.24272
28.STRZEMBOSZ, Franciszek03UKS Victoria Józefów32.50266
29.WOLICKI, Mateusz03UKS Cityzen Poznań32.92256
30.JARUGA, Szymon03UKS Cityzen Poznań33.79236
31.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa35.08211
32.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin35.14210
33.GŁAZ, Mateusz03Uks Kapry Armexim Pruszków36.15193
34.ABRAMOWICZ, Kacper03MUKP Warszawianka37.10179
DYSKW.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

14 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa25.10578
2.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa26.78476
3.JĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka27.27450
4.LIS, Paweł02Buks Warszawa27.31448
5.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany Warszawa27.41443
6.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa27.49440
7.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź27.51439
8.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków27.59435
9.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka27.61434
10.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko27.65432
11.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk27.69430
12.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszwa27.74428
13.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa27.86422
14.RACZYŃSKI, Adrian02Uks Jagiellonka Warszawa27.88421
15.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa27.93419
16.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko28.10412
TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa28.10412
18.KOPUT, Antoni02UKS MANTA Warszawa Włochy28.13410
19.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława28.18408
20.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka28.24405
21.RZADKOWOLSKI, Bartosz02Uks 9 Kalisz28.48395
22.DOBROWOLSKI, Maciej02Uks Jagiellonka Warszawa28.69387
23.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa28.71386
LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa28.71386
25.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa28.77383
26.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka28.90378
27.BIAŁECKI, Jan02UKS Victoria Józefów29.02374
28.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszwa29.06372
KĘDZIERSKI, Jan02MUKP Warszawianka29.06372
30.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszwa29.07372
31.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko29.10371
32.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin29.27364
33.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk29.43358
34.JANAS, Igor02UKS "Skalar" Góra Kalwaria29.44358
35.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków29.91341
36.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek30.25330
37.BARNAŚ, Aleksander02Buks Warszawa30.28329
38.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków30.36326
39.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów30.51321
40.CHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka30.85311
41.POPŁONYK, Jakub02Buks Warszawa31.91281
42.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice32.48266
43.FLISIŃSKI, Sebastian02Uks Jagiellonka Warszawa32.54265
44.ŁOJEK, Mateusz02Uks Wilanowia32.88257
45.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin32.99254
46.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS MANTA Warszawa Włochy33.51242
47.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo33.99232
48.RYBAKOWSKI, Marian02Uks Wilanowia34.69219
49.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice34.73218
50.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt38.28162
DYSKW.DWYER, Vincent02Legia Warszawa
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKWESOŁOWSKI, Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski27.70430
PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk26.43495
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk27.05461
PKMATUSIAK, Adrian01UKS Posejdon Pułtusk28.70386
PKCIAK, Bernard01UKS Posejdon Pułtusk27.72429
PKKŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno27.54437
PKRYBARCZYKA, Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon25.66541
PKLENARTOWICZ, Kacper99Integracyjny Klub Sportowy Kon27.23452
PKSZULICH, Igor98Uks Delfin Legionowo26.33500
PKBARTOSIEWICZ, Adrian Pk.99Buks Warszawa27.68431
PKLUBAŃSKI, Sebastian99Buks Warszawa30.01338
PKGALICKI, Bartosz Pk.01Buks Warszawa26.92468
PKPAJĄK, Bartosz Pk.01Buks Warszawa27.14457
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa27.84423
PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa30.12334
PKCICHOCKI, Maciej00Uks Jagiellonka Warszawa28.10412
PKCZERWIŃSKI, Łukasz01Uks Jagiellonka Warszawa27.99416
PKSZCZEPAŃSKI, Bartosz00Klub Pływacki Płetwal Mława27.43442
PKSKIBA, Tomasz00Klub Pływacki Płetwal Mława31.42294
PKGRZYBOWSKI, Witold01Klub Pływacki Płetwal Mława28.74385
PKPABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów28.03415
PKREJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów27.98417
PKDŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów27.24452
PKMICHALAK, Jacek01Uks Kapry Armexim Pruszków28.77383
PKNOWAKOWSKI, Jakub01Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka27.78426
PKCHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice27.58435
PKPERZANKOWSKI, Maciej01UKS NAWA Skierniewice28.98375
PKTARNOWSKI, Aleks01UKS NAWA Skierniewice27.52438
PKLIBERA, Daniel01UKS NAWA Skierniewice31.00306
PKDUDEK, Julian99UKS NAWA Skierniewice26.41496
PKNOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice28.16409
PKKIELCZYK, Franciszek08MUKP Warszawianka41.01132
PKŚCISEŁ, Olaf01Uks Kapry Armexim Pruszków29.18367
PKMICOREK, Krzysztof93Legia Warszawa25.30564


<< TOP >>
Konkurencja 3
03.06.2016 - 9:53
Dziewcząt, 50m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.TARASZKIEWICZ, Zofia07RWR Od. Nr 2 w Warszawie50.61197
2.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno54.47158
3.DUBAN, Justyna07Uks Kapry Armexim Pruszków54.52158
4.ŁAPACZ, Hanna07UKS Szesnastka55.86146
5.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno56.74140
6.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno58.02131
7.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwójka SOCHACZEW58.80126
8.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno59.44121
9.STĘPNIAK, Nikola07UKS dwójka SOCHACZEW1:03.9597
10.WOŹNICA, Hanna07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:05.3991
11.RUDNICKA, Hania07UKS NAWA Skierniewice1:08.3680

10 lat

1.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka45.58270
2.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk46.30258
3.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka48.05230
4.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno48.76220
5.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska49.73208
6.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin50.23202
7.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno52.22179
8.FURMAŃSKA, Julia06UKS NAWA Skierniewice52.82173
9.KOŁTUNOWICZ, Gabriela06Śródmiejski UKS Polna Warszawa56.26143
10.ŻUŁAWA, Julia06Śródmiejski UKS Polna Warszawa56.37143
11.CEGLIŃSKA, Anna06UKS MANTA Warszawa Włochy58.84125
12.ARASZKIEWICZ, Marta06MUKP Warszawianka1:01.95107
13.ZAGÓRSKA, Wiktoria06UKS Cityzen Poznań1:02.00107
14.HEJCHMAN, Barbara06UKS NAWA Skierniewice1:03.10101
15.PAŚK, Urszula06Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:03.23101
16.HORSZOWSKA, Jagna06Integracyjny Klub Sportowy Kon1:13.6064
DYSKW.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)
DYSKW.JAGODZIŃSKA, Zuzanna06UKS Cityzen Poznań
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu
DYSKW.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.ZAWADA, Nikola06Uks Kapry Armexim Pruszków
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

11 lat

1.PECIO, Anna05Klub Sportowy Wisła Puławy39.03430
2.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot39.72408
3.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.74378
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt41.93347
5.SELMOWICZ, Natalia05MUKP Warszawianka45.08279
6.STACHOWIAK, Mia05UKS Cityzen Poznań45.77267
7.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno45.98263
8.JURKOWSKA, Iga05UKS Dwójka Morena Gdańsk46.08261
9.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź46.42256
10.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno46.90248
11.CZACHURSKA, Aleksandra05UKS Szesnastka48.00231
12.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno48.50224
13.KRASZEWSKA, Alicja05UKS Fala Nieporęt49.25214
14.BARSZCZ, Natalia05UKS Szesnastka50.30201
15.BAŚCIUK, Martyna05UKS MANTA Warszawa Włochy50.66197
16.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy50.69196
17.ŁUKASIEWICZ, Roma05UKS NAWA Skierniewice50.82195
18.SKALIŃSKA, Ewa05Integracyjny Klub Sportowy Kon50.96193
19.TRZASKA, Alicja05Uks Delfin Legionowo51.75184
20.SIERZPUTOWSKA, Lidia05UKS Szesnastka53.43167
21.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia53.50167
22.FIJAŁKOWSKA, Aleksandra05UKS Szesnastka54.82155
23.KULPA, Julia05UKS Cityzen Poznań55.96146
24.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy57.70133
25.TRACZEWSKA, Klara05Uks Wawer57.71133
26.JEŻEWSKA, Karolina05Integracyjny Klub Sportowy Kon1:02.45105

12 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.37.30493
2.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź38.01466
3.ŚWIETLIK, Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon39.01431
4.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz41.74352
5.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.42.42335
6.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź43.01322
7.MUSKAŁA, Matylda04UKS Posejdon Pułtusk43.50311
8.MAJCHRZAK, Kaja04Integracyjny Klub Sportowy Kon43.68307
9.ANDRZEJCZYK, Marcelina04MUKP Warszawianka45.56270
10.SUSKIEWICZ, Maja04UKS Wilanów Warszawa45.75267
11.SKOCZYLAS, Zuzanna04UKS Fala Nieporęt46.02262
12.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno46.21259
13.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Czestochowa47.08245
14.MATYJEK, Katarzyna04UKS NAWA Skierniewice47.09245
15.KALBARCZYK, Oliwia04UKS Szesnastka47.72235
16.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź48.75221
17.GÓRSKA, Julia04UKS NAWA Skierniewice48.86219
18.CERAJEWSKA, Liwia04Uks Wilanowia49.64209
19.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer49.67209
20.BROŻYNA, Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon53.24169
21.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków54.15161
22.ŚWIERŻEWSKA, Iga04Uks Wilanowia56.83139
DYSKW.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

13 lat

1.PASTUSZUK, Paulina03KS OLIMPIA Lublin35.05595
2.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka36.41530
3.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka37.29494
4.SZCZĘSNA, Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa38.23458
5.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin38.95433
6.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek39.37419
7.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź39.69409
8.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa39.89403
9.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa40.42387
10.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno40.92373
11.DOBROCZEK, Natalia03Integracyjny Klub Sportowy Kon41.01371
12.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa41.20366
13.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka41.42360
14.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt41.63355
15.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków42.16341
16.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki42.89324
17.KAMIŃSKA, Katarzyna03UKS Szesnastka44.82284
18.KURANT, Barbara03UKS "Skalar" Góra Kalwaria46.08261
19.IDSARDI, Jasmine03Uks Wilanowia46.69251
20.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.96232
21.CZUBA, Róża03Uks Wilanowia48.30227
22.POPŁAWSKA, Pola03Uks Wilanowia52.79174
DYSKW.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

14 lat

1.CHMIELEWSKA, Julia02MUKP Warszawianka36.12543
2.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszwa36.44529
3.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo36.68519
4.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany Warszawa36.69518
5.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon38.15461
6.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa39.00431
7.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.07429
8.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02Uks Jagiellonka Warszawa39.56413
9.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany Warszawa39.77407
10.RAJCA, Olivia02Uks19041.13368
11.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek41.16367
12.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszków41.82350
13.MATUSIK, Marysia02UKS "Skalar" Góra Kalwaria42.74328
14.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk42.78327
15.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków43.12319
16.NOWAKOWSKA, Zuzanna02Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka45.86265
17.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin46.81249
18.PIECHAL, Alicja02Uks Wilanowia50.23202
19.KĘDZIERSKA, Gabrysia02Uks Wilanowia56.70140
20.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin57.88132
DYSKW.DALKE, Agata02MUKP Warszawianka
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

PKWESOŁOWSKA, Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski38.15461
PKCHUDORLIŃSKA, Marta01Uks Delfin Legionowo37.44488
PKSAKSON-SZAFRAŃSKA, Sara00Uks Jagiellonka Warszawa39.24424
PKSKORYKOW, Lena08UKS Ostrobramska1:05.7190
PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska37.62481
PKJAWORSKA, Marcelina00MKS Piaseczno35.61567
PKKOŁAKOWSKA, Julia01MKS Piaseczno36.76515
PKWOJTANEK, Wiktoria01Uks Kapry Armexim Pruszków36.06546
PKWALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice36.65520
PKNOWAK, Kaja08UKS NAWA Skierniewice1:13.2765
PKRODZIEWICZ, Alicja08UKS NAWA Skierniewice
K 11 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie


<< TOP >>
Konkurencja 4
03.06.2016 - 10:15
Chłopców, 50m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.TRACZEWSKI, Szymon07Uks Wawer57.8995
2.DAKOWICZ, Marcin Antoni07UKS Piątka Kraków58.1493
3.PIETRZAK, Michał07UKS Cityzen Poznań1:01.8378
4.RZEPNIEWSKI, Stefan07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:02.5575
5.ROMER, Stanisław07MUKP Warszawianka1:02.8174
6.KOSZELA, Krzysztof07MUKP Warszawianka1:05.9664
DYSKW.KARWAT, Bartek07UKS NAWA Skierniewice
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/
DYSKW.KUCHAREK, Mikołaj07MUKP Warszawianka
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu

10 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria44.75205
2.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz49.05156
3.MIŚKIEWICZ, Alex06Uks Wilanowia49.08155
4.BERKIETA, Tomasz06Śródmiejski UKS Polna Warszawa49.94148
5.STARZYŃSKI, Franciszek06UKS Szesnastka50.60142
6.MAZURO, Mikołaj06Uks Kapry Armexim Pruszków51.09138
7.ZAWISTOWSKI, Patryk06Uks Wilanowia51.32136
8.ZIELIŃSKI, Marcin06Uks Delfin Legionowo52.60126
9.PORĘBSKI, Maciej06UKS Szesnastka54.28115
10.ABGAROWICZ, Jan06Uks Wilanowia56.49102
11.SVABAS, Augustas06Kauno PM57.8495
12.WRONA, Maciej06MUKP Warszawianka1:02.3676
13.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS NAWA Skierniewice1:02.6475
14.WÓJS-ZIARKO, Karol06MUKP Warszawianka1:03.2073
15.KRZESIAK, Oskar06MUKP Warszawianka1:08.2158
DYSKW.WOJNOWSKI, Jeremi06UKS Fala Nieporęt
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu
DYSKW.KORNACKI, Hubert06MUKP Warszawianka
K 10 - Łokcie ponad lustrem wody (z wyjątkiem ostatniego ruchu w czasie wykonywania nawrotów lub zakończenia wyścigu)

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa42.21245
2.KULIK, Kacper05Klub Sportowy Wisła Puławy42.98232
3.KUFEL, Eryk05MKP Wodnik Bielsk Podlaski43.77219
4.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt44.23213
5.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka44.59208
6.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Wilanów Warszawa45.61194
7.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno46.63181
8.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź46.65181
9.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno46.84179
10.SKORŁUTOWSKI, Bartłomiej05Uks Wilanowia47.25174
11.GRALEWSKI, Marcin05Uks,,Żoliborz'' Warszwa47.28174
12.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro Sc47.39173
13.CHUPKA, Patryk05Uks Wilanowia47.79168
14.CHMIELAREK, Jakub05UKS Fala Nieporęt48.54161
15.ABD EL RAZEK, Kamil05MUKP Warszawianka50.04147
16.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy51.46135
17.BLIUJUS, Tadas05Kauno PM52.51127
18.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS NAWA Skierniewice53.16122
19.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia54.25115
20.BOJARSKI, Ignacy05UKS MANTA Warszawa Włochy54.38114
21.RATAJ, Dominik05UKS "Skalar" Góra Kalwaria55.44108
22.GOŹDZIK, Kamil05UKS NAWA Skierniewice55.63107
23.MAŁEK, Filip05RWR Od. Nr 2 w Warszawie56.27103
24.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka56.9599
25.MAJAK, Mateusz05UKS Cityzen Poznań1:02.2076
DYSKW.KRÓL, Krystian05UKS "Skalar" Góra Kalwaria
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu
DYSKW.PONCYLIUSZ, Igor05Uks Wilanowia
K 10 - Łokcie ponad lustrem wody (z wyjątkiem ostatniego ruchu w czasie wykonywania nawrotów lub zakończenia wyścigu)

12 lat

1.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa37.32354
2.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa38.85314
3.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer39.04309
4.HATŁAS, Michał04Iskra Konin39.54298
5.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski40.71273
6.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków41.31261
7.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź41.88251
8.LINARD, Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon42.12246
9.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki43.13229
10.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa44.62207
11.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno45.32198
12.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława45.54195
13.BORKOWSKI, Marcin04Integracyjny Klub Sportowy Kon46.33185
14.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława46.47183
15.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno47.51171
16.BAJDA, Kacper04UKS Szesnastka49.48152
17.PIETRZYK, Dawid04UKS Delfin Piotrków Tryb.49.96147
18.POPŁAWSKI, Maciej04Uks Wilanowia51.52134
19.SULEJEWSKI, Bartosz04UKS Fala Nieporęt52.65126
20.SKLEPKOWSKI, Michał04Uks Wilanowia53.20122
21.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia53.70119
22.WILCZYŃSKI, Piotr04RWR Od. Nr 2 w Warszawie54.32115
23.JACKUNAS, Danas04Kauno PM1:00.5483
DYSKW.KRUCZEK, Aleksander04UKS Cityzen Poznań
K 12 - Nie jednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie
DYSKW.KEARNEY, Mateusz04UKS Cityzen Poznań
K 10 - Łokcie ponad lustrem wody (z wyjątkiem ostatniego ruchu w czasie wykonywania nawrotów lub zakończenia wyścigu)

13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa33.37496
2.REMBOWSKI, Jan03Integracyjny Klub Sportowy Kon34.45451
3.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa35.91398
4.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny36.55377
5.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin37.69344
6.SKRZYPEK, Piotr03UKS Wilanów Warszawa38.70318
7.MAZUREK, Jakub03UKS Cityzen Poznań38.85314
8.PODGÓRSKI, Oskar03Uks Jagiellonka Warszawa39.54298
9.ZABORSKI, Karol03UKS Fala Nieporęt39.76293
10.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice39.93289
11.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria40.45278
12.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa40.76272
13.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków42.47240
14.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa42.73236
15.ALBERT, Grzegrzółka03SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec42.80235
16.WYSZYŃSKI, Witold03UKS Szesnastka43.26227
17.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targówek43.62222
18.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa44.78205
19.KRUSZYŃSKI, Bartosz03UKS G-8 Bielany Warszawa46.80179
20.LUTY, Piotr03UKS Wilanów Warszawa47.59171
DYSKW.WOLICKI, Mateusz03UKS Cityzen Poznań
K 16 - Brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg)

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski31.92567
2.ŁUKASIK, Mikołaj02Uks Jagiellonka Warszawa32.80522
3.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława33.08509
4.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszwa34.26458
5.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa34.34455
6.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa34.35455
7.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice34.82436
8.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów34.88434
9.SZCZUREK, Jakub02Buks Warszawa35.84400
10.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka36.25387
11.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice36.71372
12.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko37.37353
13.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo37.65345
14.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa37.85340
15.KIEWEL, Gaweł02Buks Warszawa38.31327
16.BARNAŚ, Aleksander02Buks Warszawa38.94312
17.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka39.43300
18.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka39.61296
19.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin40.13285
20.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków40.23283
21.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa40.25282
22.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo41.93250
23.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice43.02231
24.RYBAKOWSKI, Marian02Uks Wilanowia53.51120

PKWESOŁOWSKI, Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski37.31355
PKCIAK, Bernard01UKS Posejdon Pułtusk35.21422
PKSALAMOŃCZYK, Przemysław99UKS Posejdon Pułtusk38.39325
PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk33.78478
PKSZULICH, Igor98Uks Delfin Legionowo31.46592
PKŻERAŃSKI, Przemysław Pk.99Buks Warszawa34.79437
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa34.94432
PKŚLIWKA, Jakub99UKS G-8 Bielany Warszawa32.30547
PKURBAŃCZYK, Daniel00Uks Jagiellonka Warszawa33.70481
PKSZCZEPAŃSKI, Bartosz00Klub Pływacki Płetwal Mława35.22422
PKKRASZEWSKI, Daniel01UKS Fala Nieporęt35.78402
PKADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów30.63641
PKKUZMICZ, Dawid01Śródmiejski UKS Polna Warszawa34.66442
PKSULIGA, Jeremi00Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.38495
PKBALTAZA, Edward99Śródmiejski UKS Polna Warszawa33.37496
PKMICHALAK, Jacek01Uks Kapry Armexim Pruszków34.98430
PKSMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice33.85475
PKKIELCZYK, Franciszek08MUKP Warszawianka
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/


<< TOP >>
Konkurencja 5
03.06.2016 - 10:34
Dziewcząt, 200m grzbietowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.PARADOWSKA, Oliwia06MZOS Płock2:58.9433341.5643.9847.9945.41
2.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska3:06.1829544.8547.4848.5445.31
3.DOBOSIEWICZ, Marta06UKS MANTA Warszawa Włochy3:12.5126743.7750.0450.2648.44
4.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:13.5426347.6450.1849.5646.16
5.DUDEK, Paulina06UKS NAWA Skierniewice3:20.8223547.0151.6653.0149.14
6.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka3:27.3121450.7254.0854.0148.50
7.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk3:32.7219849.4154.1255.3153.88
8.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno3:40.9617653.5457.7257.4852.22
9.PIĄTKOWSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka3:42.1217450.1758.1459.7254.09
10.JAROSZ, Julia06MUKP Warszawianka3:44.7916855.1758.5756.1454.91
11.ARASZKIEWICZ, Marta06MUKP Warszawianka3:54.3714854.191:02.021:02.5055.66

11 lat

1.DUBAN, Aleksandra05Uks Kapry Armexim Pruszków3:02.74312
2.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy3:09.12282
3.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno3:12.1526944.5650.2851.1146.20
4.WESOŁOWSKA, Oliwia05UKS MANTA Warszawa Włochy3:24.5922250.2651.9953.1649.18
5.MICHALAK, Sara05Uks Kapry Armexim Pruszków3:25.5921948.2954.1455.4947.67
6.OCHOCKA, Pola05UKS Szesnastka3:44.5216851.7358.4058.2456.15
7.GARLEJ, Zofia05Uks Kapry Armexim Pruszków3:45.261671:03.3049.16
8.WODNICKA, Nadia05UKS NAWA Skierniewice4:08.3812456.111:05.391:05.581:01.30
DYSKW.GÓRSKA, Natalia05UKS NAWA Skierniewice
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m

12 lat

1.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź2:37.9948438.7240.9640.2038.11
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa2:38.6047837.9440.6941.3938.58
3.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź2:41.0645738.6240.4841.7840.18
4.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź2:46.1541640.8043.4942.7039.16
5.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa2:53.5736540.7244.4443.1745.24
6.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki2:54.9335639.2744.5945.1945.88
7.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz2:55.8535142.1744.6345.6143.44
8.DUBAN, Karolina04Uks Kapry Armexim Pruszków2:57.1034343.7445.4845.1242.76
9.WEPS, Maja04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:59.4433041.5445.8846.9245.10
10.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotów3:02.7731243.1547.2448.0744.31
11.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotów3:03.2131043.0148.2747.3444.59
12.SKWIRUT, Klara04MUKP Warszawianka3:14.2226044.7449.8051.3648.32
13.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszków3:20.4723646.9750.9353.5349.04
14.GRZECZKA, Natalia04UKS NAWA Skierniewice3:47.8216153.6157.671:01.6054.94
15.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków3:53.4715055.701:01.201:00.1256.45

13 lat

1.KNOP, Aleksandra03Uks1902:24.2663632.7637.3437.6636.50
2.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka2:33.4652836.2138.5339.7938.93
3.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:35.1351137.3339.3140.4438.05
4.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno2:39.0447436.9841.0842.4338.55
5.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka2:40.3846238.8340.7241.2039.63
6.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa2:40.7046037.0540.3041.6841.67
7.ADAMIAK, Maria03UKS 307 Warszawa-Mokotów2:41.9544937.7641.2642.4440.49
8.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno2:43.1843936.9342.3843.4040.47
9.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa2:43.6043638.1841.5542.6641.21
10.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź2:44.8142640.3041.6342.8440.04
11.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa2:45.8541838.2941.7443.8242.00
12.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno2:45.9041839.6642.1742.7441.33
13.SŁOWIK, Martyna03Integracyjny Klub Sportowy Kon2:51.0738139.3243.3844.5143.86
14.GORZEŃ, Marta03UKS Cityzen Poznań2:51.4337840.3944.6044.3942.05
15.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków2:51.4437839.8743.4744.8643.24
16.PRUSZYŃSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa2:54.3136042.0844.5544.9742.71
17.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.3636039.0444.8546.2644.21
18.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa2:57.9733842.6945.2045.4644.62
19.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:00.4132540.9047.2847.9244.31
20.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki3:03.7830743.3647.7347.8244.87
21.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin3:07.5928944.1248.0848.8746.52
22.BUTRYN, Paulina03Klub Pływacki Płetwal Mława3:12.6926643.9449.0049.8949.86
23.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków3:13.4326346.0249.1150.5747.73
24.KOWALCZYK, Oliwia03MZOS Płock3:14.4425945.9450.4552.6445.41

14 lat

1.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:28.0158834.9837.9338.4836.62
2.GOLUBSKA, Alina02Buks Warszawa2:32.0754235.1338.5639.5938.79
3.BUJAK, Klara02UKS Skalar Warszawa2:35.1251135.6039.1640.8339.53
4.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno2:38.5747837.3740.5141.3039.39
5.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.9546636.9541.2041.3140.49
6.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:41.0745634.7939.6342.3744.28
7.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal Mława2:42.5144438.6640.5941.4041.86
8.MIKSA, Paulina02Uks1902:42.7144337.9041.5542.4940.77
9.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:43.7743437.7342.3942.0941.56
10.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka2:44.0643238.6540.6642.7741.98
11.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUKP Warszawianka2:46.8741038.4441.8443.7242.87
12.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek2:49.69390
13.ŻEGNAŁEK, Zofia02MKS Piaseczno2:49.9238940.5542.5343.8742.97
14.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice2:54.0636240.1844.1646.1043.62
15.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków2:59.4333041.7246.3547.3044.06
16.SĄCZEK, Zuzanna02Uks Wilanowia3:18.6824346.8252.6652.9246.28
17.WOJNACKA, Karolina02Uks Wilanowia3:41.9017446.7354.501:01.1559.52

PKKWIATKOWSKA, Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:39.0447437.0240.7741.6239.63
PKBUŻYCKA, Maja00Klub Pływacki Płetwal Mława2:36.4449836.7040.3840.1939.17
PKSOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice2:29.9956535.3538.1338.7637.75


<< TOP >>
Konkurencja 6
03.06.2016 - 11:05
Chłopców, 200m grzbietowy

10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:48.4229338.4844.3345.0940.52
2.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawianka3:00.6323742.1246.7947.5944.13
3.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:00.8923642.1746.8146.8145.10
4.GORZEŃ, Norbert06UKS Cityzen Poznań3:03.8722543.1546.7548.4645.51
5.KOZIŃSKI, Jan06UKS Szesnastka3:27.2815747.0453.9855.3550.91
6.KUCHARCZUK, Jerzy06Uks Wilanowia3:30.2515048.7254.7956.0750.67
7.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS NAWA Skierniewice3:31.0714950.3554.9854.4651.28
8.WYSZKOWSKI, Karol06UKS NAWA Skierniewice3:32.0814649.9055.5656.0250.60
9.STAŃCZYK, Łukasz06Integracyjny Klub Sportowy Kon3:33.3614451.5652.6558.5850.57
10.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy3:36.1413852.0755.7454.9153.42
11.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk3:36.6613750.5557.3657.3351.42
12.CIBOROWSKI, Dominik06MUKP Warszawianka3:42.2712750.1356.6958.2657.19
13.NIEWIŃSKI, Mateusz06MUKP Warszawianka3:56.3910654.013:02.7057.81
14.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MUKP Warszawianka3:58.0110356.061:00.871:00.441:00.64

11 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa2:48.0329538.6643.3744.5441.46
2.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź2:58.5724643.5545.9746.6642.39
3.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:00.1923941.8146.2846.8345.27
4.CZEREDYS, Eryk05Iuks Muszelka3:03.1022844.5646.4647.5244.56
5.TARKOWSKI, Stanisław05Klub Sportowy Wisła Puławy3:05.7921843.8747.8847.4946.55
6.BROGOSZ, Bartosz05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:10.3820344.7249.4448.9547.27
7.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy3:15.5118748.2249.5150.4147.37
8.JOACHIMIAK, Łukasz05Uks Kapry Armexim Pruszków3:20.9217248.8352.2452.3347.52
9.SIENKIEWICZ, Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon3:33.0514451.5455.6654.3651.49
10.PRZYŻYCKI, Bartosz05UKS NAWA Skierniewice3:38.6213453.3054.9555.8054.57
11.OLCHOWIK, Jan05MUKP Warszawianka3:52.231112:54.59
12.NIPOCHORSKI, Jan05Uks Wilanowia4:09.189057.681:05.481:05.571:00.45

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka2:32.4139536.1439.0639.4037.81
2.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź2:40.9633638.4341.7941.1039.64
3.HATŁAS, Michał04Iskra Konin2:41.5833237.5341.0043.1639.89
4.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka2:46.2830439.3042.4942.5741.92
5.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź2:49.1428940.8343.7343.2641.32
6.PAWŁOWSKI, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa2:57.36251
7.IWANICKI, Stanisław04MUKP Warszawianka3:00.1323943.4745.8446.2144.61
8.SITKIEWICZ, Miłosz04UKS G-8 Bielany Warszawa3:01.3123544.9047.9145.0243.48
9.DUDZIŃSKI, Tomasz04UKS G-8 Bielany Warszawa3:03.1522843.6947.6648.2543.55
10.WIEPRZKOWICZ, Wiktor04UKS NAWA Skierniewice3:09.6820543.9248.5150.0247.23
11.MODLIŃSKI, Igor04MZOS Płock3:17.3818246.7352.0151.4747.17
12.SCARDINA, Jan04MUKP Warszawianka3:29.9615148.6954.2454.8152.22
13.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława3:36.1613850.2457.4156.1752.34

13 lat

1.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka2:27.4643734.8937.0338.0237.52
2.ZIELIŃSKI, Konrad03Uks1902:27.5343635.8737.4538.5435.67
3.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa2:27.5643634.0737.4038.9337.16
4.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:28.6142734.0537.8938.9137.76
5.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka2:33.4938735.1938.4539.9839.87
6.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa2:38.0435537.1040.5441.3339.07
7.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź2:38.3335337.4840.7541.4038.70
8.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno2:41.1533437.9340.5943.1139.52
9.DROBIECKI, Nikodem03UKS "Skalar" Góra Kalwaria2:51.7327640.3244.3843.8543.18
10.STRZEMBOSZ, Franciszek03UKS Victoria Józefów2:58.5824643.1044.3946.6144.48
DYSKW.MAKOWSKI, Dominik03UKS Cityzen Poznań44.3348.3448.77
G 4 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po nawrocie poza linią15m

14 lat

1.RABAN, Maciej02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:16.9354631.9534.7735.8534.36
2.RACZYŃSKI, Adrian02Uks Jagiellonka Warszawa2:17.7653632.3734.9235.5634.91
3.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa2:20.5250533.0335.7636.6835.05
4.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka2:24.4946434.1136.6037.3636.42
5.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:24.9046033.8536.7838.2436.03
6.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa2:25.9445133.6336.5138.1937.61
7.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:26.7544335.0637.1438.5635.99
8.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek2:28.0743134.0237.1638.5838.31
9.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków2:28.5142834.2138.1439.0837.08
10.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:28.5742733.8238.6539.1536.95
11.RZADKOWOLSKI, Bartosz02Uks 9 Kalisz2:30.5241134.8038.7339.7637.23
12.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka2:30.8240835.9538.1338.9137.83
13.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka2:31.4140335.0338.2339.6738.48
14.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk2:32.9639135.0539.0739.8538.99
15.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:33.6338636.2739.2840.7737.31
16.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów2:36.7636338.1639.0640.4739.07
17.KOPUT, Antoni02UKS MANTA Warszawa Włochy2:37.3835936.5041.3441.3238.22
18.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki2:39.7134437.1041.0241.9239.67
19.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:40.4533937.8441.2841.4839.85
20.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka2:47.6729739.5843.1742.9142.01
21.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS MANTA Warszawa Włochy2:47.9129640.7443.33

PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa2:35.8337036.5440.0140.2839.00
PKCZERWIŃSKI, Łukasz01Uks Jagiellonka Warszawa2:25.5345434.4336.8537.9736.28
PKKARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice2:13.6058731.6032.6934.7734.54
PKELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź2:16.0255731.7234.8135.6133.88


<< TOP >>
Konkurencja 7
03.06.2016 - 11:34
Dziewcząt, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.LIPOWSKA, Nadia06UKS NAWA Skierniewice1:47.2513947.5959.66
2.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:50.7712650.671:00.10
3.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:51.1112550.381:00.73

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka1:20.1133536.5543.56
2.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:20.7532737.8242.93
3.CENCORA, Zofia05Uks1901:37.5118545.9351.58
4.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka1:37.7418444.4953.25
5.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS NAWA Skierniewice1:44.4115147.2657.15

12 lat

1.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:17.3637236.2241.14
2.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź1:19.42343
3.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.9630138.9444.02
4.ŚWIETLIK, Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon1:25.6927337.5648.13
5.PECYNA, Martyna04Integracyjny Klub Sportowy Kon1:25.9627137.3548.61
6.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź1:31.5322441.9849.55
7.CATI, Lidia04UKS Wilanów Warszawa1:33.1221343.3349.79
8.MATYJEK, Katarzyna04UKS NAWA Skierniewice1:36.0019448.2247.78
9.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź1:45.4514643.921:01.53

13 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:08.0754632.9835.09
2.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:09.7450733.2836.46
3.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka1:10.0650032.9237.14
4.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka1:10.6448832.8037.84
5.URBANIAK, Dominika03Uks1901:11.1647833.2037.96
6.RUSSEK, Agata03Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:14.9340934.5140.42
7.DĄBROWSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa1:15.8539434.7041.15
8.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka1:16.0039234.3141.69
9.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.1439034.7741.37
10.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno1:18.7035336.4542.25
11.MROŻEWSKA, Anna03Legia Warszawa1:20.0733534.8745.20
12.JUREK, Michalina03Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:20.4933037.8142.68
13.JASKUŁOWSKA, Zofia03Integracyjny Klub Sportowy Kon1:20.5133035.6044.91
14.SAMORAJ, Aleksandra03Uks Kapry Armexim Pruszków1:24.5828438.0346.55
15.DOBROCZEK, Natalia03Integracyjny Klub Sportowy Kon1:25.9427139.8046.14
16.BOGUSZ, Kaja03Buks Warszawa1:27.7425541.1346.61
17.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP 149 Łódź1:31.5322442.3949.14
18.WYSZKOWSKA, Amelia03UKS NAWA Skierniewice1:43.4815548.7254.76
19.IDSARDI, Jasmine03Uks Wilanowia1:56.2510951.371:04.88

14 lat

1.SIENKIEWICZ, Kaja02Buks Warszawa1:09.5151232.3537.16
2.MIELCZAREK, Sandra02Buks Warszawa1:09.9050432.3337.57
3.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02Buks Warszawa1:11.2347633.6037.63
4.RAJCA, Olivia02Uks1901:11.4047334.2037.20
5.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks1901:11.8346433.2538.58
6.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice1:12.5945033.3039.29
7.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek1:12.7544733.3739.38
8.TAŃSKA, Joanna02Uks Kapry Armexim Pruszków1:13.7742935.1838.59
9.WYTRYKUS, Maria02Buks Warszawa1:14.7541234.5440.21
10.NOWAKOWSKA, Małgorzata02Uks1901:15.2240434.7240.50
11.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny Klub Sportowy Kon1:16.4238534.3942.03
12.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek1:18.8835035.8543.03
13.WANIC, Klaudia02Uks Jagiellonka Warszawa1:19.4034436.3043.10
14.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS Skalar Warszawa1:20.1633435.5044.66
15.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek1:22.6930438.0844.61
16.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon1:22.7330436.9045.83
17.BIDNIK, Karolina02UKS MANTA Warszawa Włochy1:25.0727939.1945.88
DYSKW.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek39.64
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

PKRADECKA, Maja01UKS Posejdon Pułtusk1:24.3128738.2546.06
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk1:20.8332635.9444.89
PKMAZURKIEWICZ, Barbara01Integracyjny Klub Sportowy Kon1:03.6466829.6334.01
PKABRAMOWICZ, Julia00Integracyjny Klub Sportowy Kon1:14.2942032.9341.36
PKSZYMAŃSKA, Magda Pk.01Buks Warszawa1:15.6339833.4242.21
PKGRIEGER, Weronika Pk.01Buks Warszawa1:12.7744633.5339.24
PKODZIEMCZYK, Maja00Uks Jagiellonka Warszawa1:08.0854531.7936.29
PKZAŁĘSKA, Adrianna01MPKS Orka Ciechanów1:13.6643033.2040.46
PKSARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:11.8046533.2838.52
PKOSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź1:09.8950432.1837.71
PKTOBIASZ, Anna01UKS Victoria Józefów1:15.6639733.1442.52
PKWIŚNIEWSKA, Barbara00Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:15.8839434.9640.92


<< TOP >>
Konkurencja 8
03.06.2016 - 11:48
Chłopców, 100m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
10 lat

1.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia1:43.4211142.801:00.62

11 lat

1.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź1:21.3922938.6442.75
2.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.9220936.6047.32
3.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki1:26.1519339.5446.61
4.LESIŃSKI, Jakub05UKS NAWA Skierniewice1:29.3417339.8449.50
5.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:31.4216142.3249.10
6.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:35.5314145.5849.95
7.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź1:47.639950.8556.78
MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:47.639949.0058.63
9.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:49.649348.561:01.08

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka1:09.2037332.3536.85
2.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź1:14.0530435.0638.99
3.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka1:14.7429634.7140.03
4.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź1:18.2325836.9141.32
5.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka1:19.0725037.3941.68
6.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:20.1624036.7843.38
7.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź1:25.8919540.5445.35
8.WYSOCKI, Piotr04UKS Cityzen Poznań1:26.6419039.8246.82
9.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:27.7018339.4548.25
10.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków1:28.6017739.6148.99
11.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:28.9817541.9347.05
12.SOBICH, Mikołaj04Klub Sportowy Wisła Puławy1:31.1016341.2549.85
13.PIEKUŚ, Michał04UKS Wilanów Warszawa1:47.2210048.5758.65
14.SIKORA, Jan04UKS Szesnastka1:53.098550.371:02.72
15.KWAŚNIEWSKI, Igor04UKS Szesnastka1:54.198352.151:02.04

13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa1:02.5250629.2433.28
2.JAKIMIAK, Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski1:05.3144330.9034.41
3.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka1:06.2842430.8935.39
4.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS NAWA Skierniewice1:07.3440431.3835.96
5.WIĘCKOWSKI, Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa1:08.6838131.4837.20
6.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:10.0136031.9038.11
7.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź1:10.1535832.3437.81
8.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka1:11.5233833.2538.27
9.REMBOWSKI, Jan03Integracyjny Klub Sportowy Kon1:14.8829433.8241.06
10.LEWANDOWSKI, Adrian03UKS SP 149 Łódź1:18.1225936.3941.73
11.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo1:19.2024836.0843.12
12.SKRZYPEK, Piotr03UKS Wilanów Warszawa1:19.9324236.9243.01
13.JARUGA, Szymon03UKS Cityzen Poznań1:27.2818538.7848.50
14.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:30.5616641.1149.45
DYSKW.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin32.50
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski1:00.8154928.2532.56
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka1:02.2951129.6832.61
3.SZCZUREK, Jakub02Buks Warszawa1:05.5044030.8534.65
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka1:05.5943831.0534.54
5.RAJCA, Wiktor02Uks1901:06.2042631.5634.64
6.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź1:06.5042031.8734.63
7.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.6641731.3235.34
8.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka1:07.3540431.8235.53
CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa1:07.3540430.9436.41
10.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:07.5240131.4236.10
11.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa1:07.9139432.2835.63
12.LIS, Paweł02Buks Warszawa1:08.8837832.4836.40
13.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź1:08.9937631.5037.49
14.BIAŁECKI, Jan02UKS Victoria Józefów1:09.0437531.5137.53
15.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:09.1637332.5136.65
16.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa1:09.5236832.8536.67
17.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko1:10.5035232.0738.43
18.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:11.4033931.8839.52
19.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka1:11.6933532.8038.89
20.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków1:13.8230734.3639.46
21.KĘDZIERSKI, Jan02MUKP Warszawianka1:17.3126735.7041.61
22.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk1:17.5726435.2542.32
23.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin1:24.6320436.3348.30
24.CHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka1:25.9419438.1047.84
DYSKW.ŁOJEK, Mateusz02Uks Wilanowia42.37
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk1:07.8639530.0137.85
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk1:06.4342131.1435.29
PKMATUSIAK, Adrian01UKS Posejdon Pułtusk34.71
M 7 - Praca ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed nawrotem
PKCIAK, Bernard01UKS Posejdon Pułtusk1:06.5441930.6035.94
PKKŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:03.4148429.6633.75
PKRYBARCZYKA, Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon1:03.4348429.1334.30
PKLENARTOWICZ, Kacper99Integracyjny Klub Sportowy Kon1:02.1851428.9533.23
PKBARTOSIEWICZ, Adrian Pk.99Buks Warszawa1:06.0542931.2434.81
PKGALICKI, Bartosz Pk.01Buks Warszawa1:04.3346429.9334.40
PKSAWICKI, Oskar01UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.5450528.7333.81
PKCICHOCKI, Maciej00Uks Jagiellonka Warszawa1:05.0045030.4934.51
PKMIZIAK, Adam01Uks Jagiellonka Warszawa1:06.6041831.0435.56
PKKRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów59.2159527.5131.70
PKPABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów1:09.2237232.2037.02
PKKUZMICZ, Dawid01Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:07.3740430.0037.37
PKSULIGA, Jeremi00Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:10.1835731.9038.28
PKBALTAZA, Edward99Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:10.2835631.9638.32
PKCHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice1:01.9452028.1433.80
PKBRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:01.6452728.4133.23
PKPERZANKOWSKI, Maciej01UKS NAWA Skierniewice1:08.1439031.5436.60
PKTARNOWSKI, Aleks01UKS NAWA Skierniewice1:06.5242030.7235.80
PKDĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice1:02.3251028.2834.04
PKLIBERA, Daniel01UKS NAWA Skierniewice1:22.0922335.7246.37
PKWARDAWA, Filip01UKS G-8 Bielany Warszawa59.5958427.2832.31


<< TOP >>
Konkurencja 9
03.06.2016 - 12:07
Dziewcząt, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk3:09.0829640.9351.5153.5343.11
2.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka3:13.5327645.4349.8955.2842.93
3.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska3:18.1725746.4551.181:00.2840.26
4.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:19.3225347.6852.4757.2641.91
5.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa3:40.8118651.2559.621:02.7247.22
6.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa3:41.0918553.5254.511:06.8046.26
7.LIPOWSKA, Nadia06UKS NAWA Skierniewice3:44.9717647.7057.161:12.3247.79
DYSKW.FURMAŃSKA, Julia06UKS NAWA Skierniewice56.7958.501:01.40
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka2:56.8536237.5347.0352.8439.45
2.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:02.5832939.2048.9351.7042.75
3.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa3:03.1732637.6344.181:02.3738.99
4.DUBAN, Aleksandra05Uks Kapry Armexim Pruszków3:06.9630645.9146.6454.6039.81
5.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno3:09.9129245.7550.1553.6240.39
6.SELMOWICZ, Natalia05MUKP Warszawianka3:10.1029243.1549.8752.4344.65
7.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź3:10.8728848.1550.8350.7241.17
8.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:14.8627144.7751.0854.6844.33
9.KARDASZWSKA, Jana05Legia Warszawa3:16.3426546.9345.7359.9343.75
10.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:16.6426348.6649.8055.0243.16
11.JURKOWSKA, Iga05UKS Dwójka Morena Gdańsk3:17.2326145.2249.1657.9544.90
12.STACHOWIAK, Mia05UKS Cityzen Poznań3:19.9025146.4751.9856.3845.07
13.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno3:31.9021050.7953.5557.8649.70

12 lat

1.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź2:36.8651935.261:40.1136.65
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.2:39.3149634.2841.4046.9536.68
3.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź2:47.6242536.8142.0749.8338.91
4.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa2:51.4839738.0243.4552.5437.47
5.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź2:52.2739238.1444.3452.4737.32
6.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź2:55.4237141.6146.2948.0539.47
7.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.1934838.2047.0552.6941.25
8.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotów3:00.4734137.8446.5454.8541.24
9.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.3:06.1831039.5349.1355.4442.08
10.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer3:11.4128643.2748.3758.2241.55
11.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Czestochowa3:16.6426343.9152.3457.2043.19
12.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno3:20.1325047.8251.9855.5244.81
13.JANKOWSKA, Zofia04Legia Warszawa3:20.1925045.9752.4354.9346.86
14.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer3:21.1324645.7851.0258.7445.59
DYSKW.PIĘTKA, Julia04UKS Delfin Garwolin43.5656.191:00.41
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu

13 lat

1.KNOP, Aleksandra03Uks1902:27.1662932.6237.6444.1832.72
2.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka2:36.1152733.7841.5346.2034.60
3.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka2:36.1852635.2539.3845.3536.20
4.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka2:36.9351934.3341.6045.5835.42
5.URBANIAK, Dominika03Uks1902:39.7349233.9144.3945.7035.73
6.RUSSEK, Agata03Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:42.2846934.4643.0346.6038.19
7.SZCZĘSNA, Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa2:42.6346635.6644.5144.4238.04
8.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka2:43.1346233.7843.0549.2137.09
9.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź2:43.5145836.3643.8545.8637.44
10.PASTUSZUK, Paulina03KS OLIMPIA Lublin2:46.0043836.7645.3643.6240.26
11.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa2:49.1241436.8342.8553.0836.36
12.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:49.2941337.6640.0651.0340.54
13.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa2:49.7341037.7740.3454.2837.34
14.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa2:51.7539538.0649.1046.3638.23
15.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka2:52.3039236.3642.7154.9538.28
16.MROŻEWSKA, Anna03Legia Warszawa2:52.5439036.0943.4654.2638.73
17.PRUSZYŃSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa2:53.4538439.8643.8849.9839.73
18.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka2:55.2737238.4345.9150.0940.84
19.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź2:55.7236938.4647.5152.1737.58
20.TYNDZIK, Eleonora03Uks Jagiellonka Warszawa2:57.1936038.3245.9852.8640.03
21.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno2:57.4635842.7444.7948.2041.73
22.ZIÓŁKOWSKA, Martyna03UKS V Łomianki2:58.9035037.4547.1054.5539.80
23.BOGUSZ, Maja03Buks Warszawa2:59.9434441.0747.4850.5640.83
24.BUREK, Ewelina03Uks Kapry Armexim Pruszków3:05.0431643.5547.0853.9340.48
25.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:35.0620146.8554.001:03.9650.25

14 lat

1.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02Buks Warszawa2:33.4955433.6940.0744.3035.43
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:34.9053934.5639.5944.0736.68
3.CHMIELEWSKA, Julia02MUKP Warszawianka2:39.0449834.8843.3142.8138.04
4.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.9049033.4540.9649.2936.20
5.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów2:40.1248832.8740.0249.2837.95
6.RAJCA, Olivia02Uks1902:40.7148334.3443.4047.6035.37
7.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:40.8748134.8843.6344.7437.62
8.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka2:45.4544238.8041.9048.2236.53
9.LESIAK, Agata02MUKP Warszawianka2:46.6243334.4643.9749.9938.20
10.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:47.0543036.0143.3249.1338.59
11.MIKSA, Paulina02Uks1902:47.7642436.0943.2150.3838.08
12.DĄBROWSKA, Oliwia02MUKP Warszawianka2:50.4640534.5147.6747.8540.43
13.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:53.8138239.2047.5547.3439.72
14.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa2:53.9038136.4544.8651.9840.61
15.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk2:54.5637740.4444.5251.4638.14
16.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock2:59.6734541.5147.2550.6840.23

PKTOBIASZ, Anna01UKS Victoria Józefów2:41.4547633.0242.5949.1636.68
PKBĄK, Julia01UKS Victoria Józefów2:45.4944233.8744.4450.8936.29
PKJAWORSKA, Marcelina00MKS Piaseczno2:37.7051132.1341.3344.3839.86
PKKOŁAKOWSKA, Julia01MKS Piaseczno2:41.1247935.2244.8543.5537.50
PKWOJTANEK, Wiktoria01Uks Kapry Armexim Pruszków2:36.2052633.2643.5542.3637.03
PKWALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice2:37.8451034.9140.6445.7236.57
PKOSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź2:38.8750033.3241.2749.1935.09
PKLIPKOWSKA, Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa2:45.7044034.1540.8750.3840.30


<< TOP >>
Konkurencja 10
03.06.2016 - 12:41
Chłopców, 200m zmienny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawianka3:05.6123143.6846.7854.3140.84
2.LUCOW, Jan06Uks Wilanowia3:19.2218742.0852.761:02.3542.03
3.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS Cityzen Poznań3:23.5717544.3852.391:03.3343.47
4.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz3:27.9016448.3453.8657.9547.75
DYSKW.GORZEŃ, Norbert06UKS Cityzen Poznań47.8949.8157.58
Z 2 - Ukończenie poszczególnych odcinków niezgodnie z przepisami o danym stylu

11 lat

1.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa2:50.9029637.6544.8252.5035.93
2.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź2:59.9525439.5447.7853.9538.68
3.MUZYKA, Igor05Klub Sportowy Wisła Puławy3:02.3424439.9750.1854.9237.27
4.KULIK, Kacper05Klub Sportowy Wisła Puławy3:16.8819445.6152.0951.2147.97
5.GRALEWSKI, Marcin05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:17.1819346.0751.8955.9943.23
6.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno3:17.6119151.162:26.4541.04
7.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź3:24.9417248.7755.9155.5744.69
8.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia3:33.0615350.9555.101:00.6346.38
9.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa3:38.4114247.9858.021:06.3346.08
10.WALIGÓRA, Marcin05Uks Wilanowia3:53.5111655.8655.971:08.8952.79

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka2:34.4640232.8538.9549.4033.26
2.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa2:36.6338535.6541.5243.8635.60
3.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź2:44.2233435.5141.9650.1936.56
4.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki2:50.9729638.4743.3651.5337.61
5.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź2:55.6427340.6745.4153.0936.47
6.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa2:56.3027038.8446.6550.7340.08
7.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź2:58.5726040.8648.8249.7039.19
8.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa2:59.1325738.2346.1154.2140.58
9.SOBICH, Mikołaj04Klub Sportowy Wisła Puławy3:01.6624740.8047.1554.4339.28
10.SITKIEWICZ, Miłosz04UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.0724541.8147.1555.1837.93
11.PAWŁOWSKI, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa3:02.6224341.5146.5455.1239.45
12.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia3:02.9024242.5048.3553.4538.60
13.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:05.0023340.0952.6150.6041.70
14.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa3:08.1622239.9751.2854.2242.69
15.ANISIEWICZ, Dominik04MUKP Warszawianka3:26.6716748.5453.271:02.0642.80
DYSKW.REMBIEWSKI, Konrad04MKS Piaseczno49.0850.3059.90
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

13 lat

1.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka2:31.0942931.8138.6947.1033.49
2.ZALEWSKI, Sebastian03UKS Pirania Targówek2:33.5340932.4540.7547.3033.03
3.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa2:33.8840633.3439.9344.5036.11
4.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka2:35.8539132.7141.2947.2834.57
5.JAKIMIAK, Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski2:35.8739130.9241.2051.1432.61
6.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź2:42.5934433.6246.1247.4335.42
7.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:43.1334133.2544.3649.6635.86
8.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice2:46.7531936.8143.7848.1138.05
9.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa3:00.3325240.2747.8550.9241.29
10.KACZOROWSKI, Ksawery03Psp Swim Płock3:04.8323439.2646.4258.1341.02
11.GŁAZ, Mateusz03Uks Kapry Armexim Pruszków3:14.1120244.2451.2356.3242.32
DYSKW.MAZUREK, Jakub03UKS Cityzen Poznań40.2845.0048.82
K 16 - Brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg)
DYSKW.PODGÓRSKI, Oskar03Uks Jagiellonka Warszawa38.7544.3446.17
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m
DYSKW.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Józefów36.1046.1652.83
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski2:17.6956728.6536.9340.5231.59
2.RABAN, Maciej02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:19.8254229.7735.9842.7331.34
3.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka2:22.0951629.8437.3242.8832.05
4.RAJCA, Wiktor02Uks1902:26.9646632.2138.0141.4035.34
5.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka2:27.5646131.2939.4944.8531.93
KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź2:27.5646131.5139.2144.4132.43
7.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa2:30.1743730.4438.9945.7135.03
8.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:30.3443632.1140.4544.3433.44
9.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka2:31.5942532.2039.5945.0734.73
10.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa2:32.3441931.6141.5046.5332.70
11.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka2:32.8141532.4641.1743.8135.37
12.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa2:36.2538832.4540.7848.8534.17
13.DOBROWOLSKI, Maciej02Uks Jagiellonka Warszawa2:36.4638633.8741.5946.9734.03
14.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:37.3038034.9441.4742.6238.27
15.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź2:39.7236332.6841.0349.3636.65
16.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice2:40.3735933.8143.2444.2139.11
17.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:40.6935732.7642.9346.2338.77
18.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa2:40.8735534.3837.7550.4938.25
19.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka2:40.8935536.3240.8345.8337.91
20.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki2:41.8234933.9541.4650.7235.69
ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice2:41.8234935.8244.1844.0237.80
22.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa2:46.4132131.6843.1852.7438.81
23.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:48.9530737.4342.5550.7338.24
24.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice2:49.1930535.8842.6850.3140.32
25.FLISIŃSKI, Sebastian02Uks Jagiellonka Warszawa2:50.5829837.2945.9749.3837.94
DYSKW.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka31.2437.2244.15
G 8 - Wykonanie ruchu nogą ub ramieniem nie związanego z wykonywaniem cyklu nawrotu
DYSKW.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa38.5346.9948.99
G 8 - Wykonanie ruchu nogą ub ramieniem nie związanego z wykonywaniem cyklu nawrotu

PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk35.4144.1645.02
K 16 - Brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg)
PKŻERAŃSKI, Przemysław Pk.99Buks Warszawa2:32.0942132.2041.8843.6234.39
PKPAJĄK, Bartosz Pk.01Buks Warszawa2:22.9650730.2935.9644.7231.99
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa2:33.8540632.4042.3743.8535.23
PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa2:37.6237834.6440.4046.3636.22
PKMIZIAK, Adam01Uks Jagiellonka Warszawa2:34.7539931.2839.8747.5036.10
PKBRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:30.2943629.3839.4746.2135.23
PKSMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice2:29.2644531.5240.6741.8635.21
PKNOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice2:30.8043231.9740.4344.1134.29
PKELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź2:17.9256429.7136.6341.7329.85
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:36.0638931.4040.5948.0636.01


<< TOP >>
Konkurencja 11
03.06.2016 - 16:00
Dziewcząt, 100m dowolny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.TARASZKIEWICZ, Zofia07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:28.5720341.2447.33
2.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon Pułtusk1:31.0218741.6349.39
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:33.7417144.0349.71
4.CZECH, Nelly07UKS Posejdon Pułtusk1:34.3016844.4049.90
5.STĘPNIAK, Nikola07UKS dwójka SOCHACZEW1:34.8816543.4851.40
6.DUBAN, Justyna07Uks Kapry Armexim Pruszków1:38.5414745.2753.27
7.SARNA, Inez07UKS NAWA Skierniewice1:46.1811747.6458.54
8.RUDNICKA, Hania07UKS NAWA Skierniewice1:55.309254.021:01.28
9.ZAKRZEWSKA, Oliwia07UKS NAWA Skierniewice1:56.638853.841:02.79
10.WOŹNICA, Hanna07RWR Od. Nr 2 w Warszawie2:08.606658.751:09.85

10 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka1:18.5729138.4840.09
2.PARADOWSKA, Oliwia06MZOS Płock1:19.4628137.4342.03
3.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:20.4427139.0841.36
4.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska1:20.7226839.4141.31
5.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:24.3123539.7344.58
6.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno1:25.0922939.9245.17
7.DUDEK, Paulina06UKS NAWA Skierniewice1:26.6321740.9245.71
8.LIPOWSKA, Nadia06UKS NAWA Skierniewice1:29.6319643.0846.55
9.JAROSZ, Julia06MUKP Warszawianka1:30.1219242.6047.52
10.MAGIEREK, Karolina06Legia Warszawa1:30.8118843.4447.37
11.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno1:31.6418344.0347.61
12.PŁOSZAJ, Małgorzata06Uks Kapry Armexim Pruszków1:34.3416843.0951.25
13.MIKUŁA, Julia06Legia Warszawa1:34.9216545.5949.33
14.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk1:35.4416243.5751.87
15.KARCZMARCZYK, Julia06UKS Delfin Garwolin1:35.5216144.5750.95
16.CEGLIŃSKA, Anna06UKS MANTA Warszawa Włochy1:42.6513045.7756.88
17.JAGODZIŃSKA, Zuzanna06UKS Cityzen Poznań1:49.1810850.1359.05
18.ZAGÓRSKA, Wiktoria06UKS Cityzen Poznań1:53.229751.761:01.46
19.HEJCHMAN, Barbara06UKS NAWA Skierniewice1:53.589651.601:01.98
20.ARASZKIEWICZ, Marta06MUKP Warszawianka1:55.579153.891:01.68

11 lat

1.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa1:11.93379
2.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka1:14.0534735.2738.78
3.DUBAN, Aleksandra05Uks Kapry Armexim Pruszków1:14.2834435.1239.16
4.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:16.9430938.1438.80
5.CENCORA, Zofia05Uks1901:18.8328838.8439.99
6.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka1:19.0728537.3641.71
7.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:19.4728137.9741.50
8.KARDASZWSKA, Jana05Legia Warszawa1:20.5127038.6541.86
9.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:21.3226239.8541.47
10.STACHOWIAK, Mia05UKS Cityzen Poznań1:21.4026138.4842.92
11.OWSIAK, Maja05UKS Szesnastka1:23.6324139.2744.36
12.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:24.0723740.7243.35
13.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:24.4123438.6245.79
14.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy1:25.0122941.2643.75
15.GÓRSKA, Natalia05UKS NAWA Skierniewice1:25.6322440.5045.13
16.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia1:26.5821741.3345.25
17.TRZASKA, Alicja05Uks Delfin Legionowo1:27.6120939.2948.32
18.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:27.8220842.6145.21
19.KRASZEWSKA, Alicja05UKS Fala Nieporęt1:28.1120641.2646.85
20.BAŚCIUK, Martyna05UKS MANTA Warszawa Włochy1:28.3720442.2846.09
21.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS NAWA Skierniewice1:28.7620140.5648.20
22.MICHALAK, Sara05Uks Kapry Armexim Pruszków1:29.9619342.2447.72
23.KULPA, Julia05UKS Cityzen Poznań1:32.0318143.6448.39
24.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy1:32.7917643.1049.69
25.WESOŁOWSKA, Oliwia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:33.3017343.7949.51
26.GARLEJ, Zofia05Uks Kapry Armexim Pruszków1:40.9613747.2853.68
27.ŁUKASIEWICZ, Roma05UKS NAWA Skierniewice1:41.6213447.7653.86
28.WODNICKA, Nadia05UKS NAWA Skierniewice1:42.0413248.3853.66

12 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:06.0648931.5634.50
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa1:06.4048232.8933.51
3.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka1:09.2642433.6235.64
4.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź1:10.7439834.8535.89
5.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa1:11.4538734.4137.04
6.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer1:16.3831636.3340.05
7.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Czestochowa1:18.6828937.3841.30
8.KALBARCZYK, Oliwia04UKS Szesnastka1:20.1927338.7441.45
9.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno1:20.2327338.8541.38
10.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź1:22.3225339.9242.40
11.RYL-ZALESKA, Ada04UKS Szesnastka1:23.1024642.1041.00
12.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława1:23.1424540.5042.64
13.GÓRSKA, Julia04UKS NAWA Skierniewice1:23.5224238.7944.73
14.PIĘTKA, Julia04UKS Delfin Garwolin1:23.9623839.5244.44
15.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszków1:24.5323339.1845.35
16.SKWIRUT, Klara04MUKP Warszawianka1:25.2522739.2845.97
17.GRZECZKA, Natalia04UKS NAWA Skierniewice1:30.1919241.9748.22
18.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków1:35.2116344.3350.88
19.PIELECH, Alicja04Uks Wilanowia1:36.5215742.5453.98
DYSKW.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS UŁ PŁ Łódź33.47
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.KNOP, Aleksandra03Uks1901:00.2564529.1831.07
2.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:00.5963429.2131.38
3.DĄBROWSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa1:02.6957330.5832.11
4.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:04.2653230.5933.67
5.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka1:05.4150431.4733.94
6.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka1:06.2148631.6034.61
7.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno1:06.5147931.8634.65
8.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka1:06.9647032.0934.87
9.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa1:07.3846132.7034.68
10.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka1:07.4246031.7235.70
11.MROŻEWSKA, Anna03Legia Warszawa1:07.5945732.2435.35
12.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:07.9045032.1735.73
13.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka1:08.4544032.5335.92
14.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.59437
15.JUREK, Michalina03Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:08.9543033.4735.48
16.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa1:08.9942933.0735.92
17.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:09.2042633.7635.44
18.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki1:09.22425
19.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno1:09.3842232.6436.74
20.ZIÓŁKOWSKA, Martyna03UKS V Łomianki1:09.56419
21.ADAMIAK, Maria03UKS 307 Warszawa-Mokotów1:09.8441432.9836.86
22.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.15408
23.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:10.33405
24.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź1:10.5340234.0336.50
25.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa1:10.5940134.0536.54
26.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.04393
27.GORZEŃ, Marta03UKS Cityzen Poznań1:11.3538834.3936.96
28.TYNDZIK, Maria03Uks Jagiellonka Warszawa1:12.1337635.4536.68
29.SAMORAJ, Aleksandra03Uks Kapry Armexim Pruszków1:12.4537134.8937.56
30.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin1:12.4837034.7837.70
31.PRUSZYŃSKA, Wiktoria03Uks Jagiellonka Warszawa1:13.4135634.9738.44
32.TYNDZIK, Eleonora03Uks Jagiellonka Warszawa1:13.7335235.0138.72
33.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.7733736.3038.47
34.BUREK, Ewelina03Uks Kapry Armexim Pruszków1:16.0132136.6239.39
35.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP 149 Łódź1:16.4131637.4338.98
36.BOGUSZ, Kaja03Buks Warszawa1:17.9229837.3740.55
37.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa1:19.8327738.6241.21
38.GRABOWSKA, Olga03MUKP Warszawianka1:20.2527338.2442.01
39.WYSZKOWSKA, Amelia03UKS NAWA Skierniewice1:22.0125539.4542.56
40.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:23.1824537.1146.07
41.KOWALCZYK, Oliwia03MZOS Płock1:23.4124340.3143.10

14 lat

1.MIELCZAREK, Sandra02Buks Warszawa1:01.0262129.3531.67
2.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa1:01.3761029.4331.94
3.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek1:02.3858130.4331.95
4.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska1:02.7457130.6832.06
5.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:04.3453031.1433.20
6.BUJAK, Klara02UKS Skalar Warszawa1:04.7751931.7533.02
7.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka1:05.1351031.4333.70
8.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek1:05.1651031.7633.40
9.SIENKIEWICZ, Kaja02Buks Warszawa1:05.3850531.7133.67
10.GOLUBSKA, Alina02Buks Warszawa1:05.5650131.2134.35
11.NOWAKOWSKA, Małgorzata02Uks1901:05.6149931.7133.90
12.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:05.6849831.2034.48
13.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.7849531.8633.92
14.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów1:05.8349431.2434.59
15.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks1901:06.2548532.4133.84
16.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5547832.2634.29
17.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa1:06.6347730.7335.90
18.TAŃSKA, Joanna02Uks Kapry Armexim Pruszków1:06.6547632.5534.10
19.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:06.7147532.3534.36
20.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:07.0246832.7234.30
21.LESIAK, Agata02MUKP Warszawianka1:07.2646332.0735.19
22.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa1:07.9145032.6035.31
23.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno1:08.9243132.7636.16
24.WIĘCKOWSKA, Wiktoria02Uks Jagiellonka Warszawa1:08.9942933.1535.84
25.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo1:09.0742833.1335.94
26.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk1:09.3942233.4735.92
27.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUKP Warszawianka1:09.41422
28.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock1:09.6641733.8235.84
29.OWORUSZKO, Justyna02MUKP Warszawianka1:09.9841133.3736.61
30.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa1:10.5240233.2137.31
31.BIDNIK, Karolina02UKS MANTA Warszawa Włochy1:10.6739933.7136.96
32.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszków1:11.2239033.7037.52
33.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3338833.4337.90
34.WAŃKOWICZ, Aleksandra02UKS Skalar Warszawa1:11.6238433.4338.19
35.GORZKOWSKA, Ida02UKS Victoria Józefów1:11.75382
36.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa1:12.4037235.1037.30
37.DROŻDŹ, Aleksandra02MUKP Warszawianka1:13.1736035.3437.83
38.ŻEGNAŁEK, Zofia02MKS Piaseczno1:13.2135935.0338.18
39.BOJARSKA, Zuzanna02UKS MANTA Warszawa Włochy1:14.3934235.4138.98
40.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice1:14.4534235.3339.12
41.GIZIŃSKA, Karolina02UKS Posejdon Pułtusk1:14.6433935.7738.87
42.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:15.7432436.2339.51
43.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin1:20.5127035.0145.50
44.SKONIECZNA, Aleksandra02Uks Delfin Legionowo1:20.7926737.5243.27
45.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin1:37.9215046.2351.69

PKKWIATKOWSKA, Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:02.4258030.0332.39
PKRADECKA, Maja01UKS Posejdon Pułtusk1:07.5645732.3635.20
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk1:08.4444032.7635.68
PKBĄK, Julia01UKS Victoria Józefów1:07.0146932.1234.89
PKSZYMAŃSKA, Magda Pk.01Buks Warszawa1:03.6154831.0432.57
PKGRIEGER, Weronika Pk.01Buks Warszawa1:05.8849331.3934.49
PKLIPKOWSKA, Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.7343432.3236.41
PKSOJA, Małgorzata01UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.6849831.6634.02
PKBŁASZCZYK, Klaudia01Uks Jagiellonka Warszawa1:05.5450131.4434.10
PKŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława1:04.6252330.9333.69
PKBUŻYCKA, Maja00Klub Pływacki Płetwal Mława1:07.8845132.7435.14
PKELSNER, Alicja01UKS Fala Nieporęt1:16.19319
PKJAWORSKA, Marcelina00MKS Piaseczno1:04.3353030.4633.87
PKSOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice1:04.1753430.6333.54
PKWALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:05.2950731.0134.28
PKSARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice1:05.1251131.4533.67
PKNOWAK, Kaja08UKS NAWA Skierniewice2:14.37581:04.301:10.07
PKRODZIEWICZ, Alicja08UKS NAWA Skierniewice1:38.3614844.9953.37
PKGRZELEWSKA, Anna98UKS Pirania Targówek1:06.9147131.6035.31
PKWIŚNIEWSKA, Barbara00Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:04.6652231.3133.35


<< TOP >>
Konkurencja 12
03.06.2016 - 16:39
Chłopców, 100m dowolny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:13.3226134.5938.73
2.ROMER, Stanisław07MUKP Warszawianka1:28.0815140.3647.72
3.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon Pułtusk1:38.8810647.2451.64
4.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon Pułtusk1:40.3810248.0652.32
5.PIETRZAK, Michał07UKS Cityzen Poznań1:42.809548.8054.00
6.RZEPNIEWSKI, Stefan07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:43.009447.5055.50
7.IWASZKIEWICZ, Jan07MUKP Warszawianka1:45.368849.0856.28
8.KARWAT, Bartek07UKS NAWA Skierniewice1:46.268649.7056.56

10 lat

1.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawianka1:15.9123536.5239.39
2.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:16.5323036.3740.16
3.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa1:17.7521935.8341.92
4.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS Cityzen Poznań1:24.8016940.7844.02
5.MAZURO, Mikołaj06Uks Kapry Armexim Pruszków1:29.7814241.9147.87
6.WYSZKOWSKI, Karol06UKS NAWA Skierniewice1:30.2614041.2149.05
7.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk1:30.6613841.2549.41
8.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy1:31.8513341.9849.87
9.SVABAS, Augustas06Kauno PM1:34.1412342.6651.48
10.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS NAWA Skierniewice1:36.3611546.2250.14
11.WÓJS-ZIARKO, Karol06MUKP Warszawianka1:40.3210247.9252.40
12.MICHALSKI, Bartek06Uks Wawer1:45.558746.8858.67
13.CIBOROWSKI, Dominik06MUKP Warszawianka1:48.048150.3557.69
14.NIEWIŃSKI, Mateusz06MUKP Warszawianka1:49.067951.0658.00
15.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MUKP Warszawianka1:51.047552.0958.95
16.KRZESIAK, Oskar06MUKP Warszawianka1:55.966652.601:03.36
17.WRONA, Maciej06MUKP Warszawianka2:01.775755.061:06.71

11 lat

1.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9631433.4935.47
2.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki1:10.6129334.9535.66
3.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź1:11.1828634.9536.23
4.KUFEL, Eryk05MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:14.1025335.4638.64
5.MUZYKA, Igor05Klub Sportowy Wisła Puławy1:15.1724336.6938.48
6.LESIŃSKI, Jakub05UKS NAWA Skierniewice1:16.1123436.2039.91
7.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno1:16.4223136.4339.99
8.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt1:16.4923036.9139.58
9.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:17.9921736.4541.54
10.BROGOSZ, Bartosz05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:18.4021436.5841.82
11.CZEREDYS, Eryk05Iuks Muszelka1:18.7821138.3540.43
12.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:19.0820837.9341.15
13.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:20.1820038.5241.66
14.ABD EL RAZEK, Kamil05MUKP Warszawianka1:20.7219638.1042.62
15.GRALEWSKI, Marcin05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:20.8919538.1242.77
16.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa1:21.0419338.4042.64
17.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro Sc1:21.1919237.2943.90
18.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź1:21.2819239.8541.43
19.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:22.5918338.8043.79
20.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno1:22.7518239.4743.28
21.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:22.8818139.8043.08
22.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia1:23.1717940.1343.04
23.BUKOJEMSKI, Jan05Legia Warszawa1:23.2517838.9944.26
24.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:24.8316940.7144.12
25.MIKUŁA, Jakub05Legia Warszawa1:25.5416441.9543.59
26.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS NAWA Skierniewice1:29.0114641.3047.71
27.DOBROWOLSKI, Stefan05MUKP Warszawianka1:29.1414542.3046.84
28.JOACHIMIAK, Łukasz05Uks Kapry Armexim Pruszków1:30.1214141.8948.23
29.BOJARSKI, Ignacy05UKS MANTA Warszawa Włochy1:31.9313243.0548.88
30.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS MANTA Warszawa Włochy1:33.2712743.6349.64
31.BLIUJUS, Tadas05Kauno PM1:33.6712543.4950.18
32.GOŹDZIK, Kamil05UKS NAWA Skierniewice1:34.5112243.7450.77
33.KONCEWICZ, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:35.7911745.5650.23
34.PRZYŻYCKI, Bartosz05UKS NAWA Skierniewice1:37.0311244.9152.12
35.MAŁEK, Filip05RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:43.649248.8854.76
36.WYPYCHOWSKI, Stanisław05UKS MANTA Warszawa Włochy1:54.476850.931:03.54

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka1:03.3640530.7832.58
2.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer1:03.4340430.6232.81
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.3936931.5033.89
4.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka1:06.2235532.0634.16
5.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki1:06.7534732.0034.75
6.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki1:07.9932832.4335.56
7.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS Ostrobramska1:08.6931832.7735.92
8.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź1:08.9531433.7135.24
9.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka1:09.9030233.5636.34
10.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź1:10.2329834.4435.79
11.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia1:10.7129133.4037.31
12.WYSOCKI, Piotr04UKS Cityzen Poznań1:10.9028934.5736.33
13.OSZCZAK, Norbert04UKS dwójka SOCHACZEW1:11.0928734.5036.59
14.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków1:12.3527234.4937.86
15.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.7726734.8437.93
16.STELMACH, Bartłomiej04Uks Wilanowia1:13.1926335.4137.78
17.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.4726034.9138.56
18.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:13.7125735.2438.47
19.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź1:14.9124535.5439.37
20.SOBICH, Mikołaj04Klub Sportowy Wisła Puławy1:15.0724435.6239.45
21.WOŁOSZKO, Stanisław04Legia Warszawa1:15.1424336.0739.07
22.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława1:15.2724235.3839.89
23.PIEKUŚ, Michał04UKS Wilanów Warszawa1:15.8823636.4239.46
24.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock1:16.0523437.4838.57
25.PAWŁOWSKI, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:16.1823336.6339.55
26.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:16.2223336.0440.18
27.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal Mława1:16.9222636.0540.87
28.WIEPRZKOWICZ, Wiktor04UKS NAWA Skierniewice1:17.1522437.8639.29
29.IWANICKI, Stanisław04MUKP Warszawianka1:17.8421837.7940.05
30.PIETRZYK, Dawid04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:18.2921537.5940.70
31.DUDZIŃSKI, Tomasz04UKS G-8 Bielany Warszawa1:18.7921137.4341.36
32.WOLSKI, Gustaw04Uks Wawer1:20.6519637.3243.33
33.SCARDINA, Jan04MUKP Warszawianka1:21.6218938.8642.76
34.WILCZYŃSKI, Piotr04RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:22.0318739.2242.81
35.ANISIEWICZ, Dominik04MUKP Warszawianka1:22.4118439.1543.26
36.PASIŃSKI, Kacper04UKS Fala Nieporęt1:23.1617937.7145.45
37.MODLIŃSKI, Igor04MZOS Płock1:23.4417738.8244.62
38.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:23.5717639.2544.32
39.REMBIEWSKI, Konrad04MKS Piaseczno1:24.4617139.6844.78
40.KEARNEY, Mateusz04UKS Cityzen Poznań1:29.4114441.4547.96
41.ZDUNEK, Feliks04UKS Fala Nieporęt1:30.2214038.6651.56
42.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia1:37.8211045.0552.77
43.JACKUNAS, Danas04Kauno PM1:41.0110043.9957.02
44.KRUCZEK, Aleksander04UKS Cityzen Poznań1:49.297949.8659.43
DYSKW.KLIŚ, Kacper04MUKP Warszawianka40.76
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

13 lat

1.JAKIMIAK, Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski57.7053727.9329.77
2.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek1:00.1347429.0331.10
3.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka1:00.3047029.4130.89
4.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:01.1845029.5531.63
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka1:01.3044829.1732.13
6.WIĘCKOWSKI, Jakub03Uks Jagiellonka Warszawa1:01.8943529.6432.25
7.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:02.0143229.4932.52
8.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:02.8841529.3333.55
9.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno1:03.0341230.4032.63
10.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS NAWA Skierniewice1:03.4340430.5932.84
11.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka1:04.0539230.6833.37
12.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź1:06.1435631.6834.46
13.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka1:06.3635331.7034.66
14.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny1:06.7434731.1235.62
15.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź1:07.1634032.2034.96
ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Józefów1:07.1634032.0535.11
17.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo1:07.2433932.8134.43
18.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9131532.9335.98
19.MAKOWSKI, Dominik03UKS Cityzen Poznań1:09.2331133.0336.20
20.ALBERT, Grzegrzółka03SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec1:09.2631033.1836.08
21.KACZOROWSKI, Ksawery03Psp Swim Płock1:10.9128933.8737.04
22.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt1:12.2027434.1538.05
23.LEWANDOWSKI, Adrian03UKS SP 149 Łódź1:12.6026934.9137.69
24.STRZEMBOSZ, Franciszek03UKS Victoria Józefów1:12.9626534.2738.69
25.KRUSZYŃSKI, Bartosz03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.9726534.4838.49
26.GĘGOTEK, Piotr03Uks Wawer1:13.2126334.2738.94
27.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa1:15.1924237.1038.09
28.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:15.3224135.2740.05
29.WOLICKI, Mateusz03UKS Cityzen Poznań1:16.7122836.3340.38
30.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:19.6720438.0341.64
31.GŁAZ, Mateusz03Uks Kapry Armexim Pruszków1:20.9719439.1041.87

14 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa53.9665726.0327.93
Rekord Polski 14 - latków
2.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski57.0055727.4829.52
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa58.5251527.9130.61
4.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany Warszawa58.5651428.3330.23
5.LIS, Paweł02Buks Warszawa58.9750328.8430.13
6.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk58.9950228.4730.52
7.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka59.1849828.5230.66
8.JĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka59.4249228.5130.91
9.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.3446929.5130.83
10.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków1:00.4646728.8431.62
11.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka1:00.4846629.3931.09
12.ŁUKASIK, Mikołaj02Uks Jagiellonka Warszawa1:00.6546229.4531.20
13.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź1:00.8045928.9631.84
14.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko1:00.9145629.3131.60
15.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.9345629.1731.76
16.CHOJNOWSKI, Tomasz02UKS Skalar Warszawa1:01.1245228.9032.22
17.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa1:01.1545129.6931.46
18.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa1:01.4044529.5731.83
19.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa1:01.4144529.9431.47
20.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko1:01.4244530.0131.41
21.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:01.7143929.5032.21
22.KOPUT, Antoni02UKS MANTA Warszawa Włochy1:02.1243029.5132.61
DOBROWOLSKI, Maciej02Uks Jagiellonka Warszawa1:02.1243029.7032.42
24.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki1:02.2842730.2032.08
25.BIAŁECKI, Jan02UKS Victoria Józefów1:02.3242629.6932.63
26.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:02.3742530.1132.26
27.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek1:03.1640930.5632.60
28.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka1:03.4540430.5132.94
29.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka1:03.5640230.1833.38
30.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa1:03.6240030.3833.24
31.KĘDZIERSKI, Jan02MUKP Warszawianka1:03.8039730.4233.38
32.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:03.8539630.6133.24
33.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek1:03.8639630.5833.28
34.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa1:04.0239330.2033.82
35.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk1:04.2838831.1433.14
36.TRZCIONKOWSKI, Jan02Legia Warszawa1:04.3638731.0433.32
37.ROZMYSŁOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn1:04.4238630.7233.70
38.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka1:05.1437331.3133.83
39.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin1:05.4336830.4035.03
40.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków1:05.5236731.7633.76
41.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków1:05.6836431.6834.00
42.BARNAŚ, Aleksander02Buks Warszawa1:06.6234931.8334.79
43.DWYER, Vincent02Legia Warszawa1:07.5733431.6735.90
44.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice1:07.9932832.4135.58
45.RĄPAŁA, Tomasz02UKS Gos Raszyn1:08.0632732.7835.28
46.POPŁONYK, Jakub02Buks Warszawa1:08.6831832.4036.28
47.CHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka1:08.8331633.5435.29
48.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka1:09.0431333.4935.55
49.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:10.1929834.6235.57
50.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice1:10.7129134.0336.68
51.FLISIŃSKI, Sebastian02Uks Jagiellonka Warszawa1:11.5828135.0736.51
52.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa1:11.7827934.9736.81
53.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo1:13.8525634.4839.37
54.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo1:13.9325535.7138.22
55.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS MANTA Warszawa Włochy1:14.4625035.0239.44
56.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice1:17.5222137.3440.18
57.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt1:24.9416840.8544.09
DYSKW.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa32.00
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk58.7650828.5330.23
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk59.9048028.7331.17
PKMATUSIAK, Adrian01UKS Posejdon Pułtusk1:04.4338531.2333.20
PKCIAK, Bernard01UKS Posejdon Pułtusk1:02.1143030.3231.79
PKBARTOSIEWICZ, Adrian Pk.99Buks Warszawa1:00.4546729.6030.85
PKPAJĄK, Bartosz Pk.01Buks Warszawa58.0752727.9430.13
PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa1:07.1934032.6134.58
PKKIEDROWSKI, Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa1:02.9441430.3132.63
PKPAWLAK, Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa1:03.2040829.9633.24
PKSENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa1:00.0247729.1630.86
PKWISZNIEWSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa58.9750328.5630.41
PKCZERWIŃSKI, Łukasz01Uks Jagiellonka Warszawa1:00.3446928.8731.47
PKSZCZEPAŃSKI, Bartosz00Klub Pływacki Płetwal Mława1:02.3942529.2633.13
PKSKIBA, Tomasz00Klub Pływacki Płetwal Mława1:09.9830133.1436.84
PKGRZYBOWSKI, Witold01Klub Pływacki Płetwal Mława1:02.5342229.8532.68
PKPABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów1:00.6346328.9931.64
PKREJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów1:01.8243629.9331.89
PKDŁUŻNIEWSKI, Dawid01MPKS Orka Ciechanów59.1849828.3930.79
PKNOWAKOWSKI, Jakub01Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka1:02.2642730.1632.10
PKCHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice1:02.3742530.1232.25
PKPERZANKOWSKI, Maciej01UKS NAWA Skierniewice1:02.3642530.2932.07
PKSMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice1:01.9743329.7532.22
PKTARNOWSKI, Aleks01UKS NAWA Skierniewice1:01.9443429.9931.95
PKDĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice59.2549628.0231.23
PKLIBERA, Daniel01UKS NAWA Skierniewice1:08.6431933.2535.39
PKDUDEK, Julian99UKS NAWA Skierniewice58.9450428.5630.38
PKNOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice1:00.4846629.1831.30
PKELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź58.1252528.0730.05
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa1:02.8141630.0932.72
PKKAŁUŻYŃSKI, Antoni99MUKP Warszawianka53.8166226.0927.72
PKŚCISEŁ, Olaf01Uks Kapry Armexim Pruszków1:04.8237931.0933.73


<< TOP >>
Konkurencja 13
03.06.2016 - 17:23
Dziewcząt, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.TARASZKIEWICZ, Zofia07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:51.2819351.6859.60
2.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno1:59.6015556.121:03.48
3.DUBAN, Justyna07Uks Kapry Armexim Pruszków1:59.7215557.201:02.52
4.WOŹNICA, Hanna07RWR Od. Nr 2 w Warszawie2:25.21871:06.191:19.02

10 lat

1.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka1:41.2225647.8453.38
2.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk1:42.5724648.3054.27
3.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:42.9424449.7653.18
4.GRABOWSKA, Magdalena06UKS Ostrobramska1:47.3821551.5155.87
5.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno1:47.4421450.4756.97
6.ZAWADA, Nikola06Uks Kapry Armexim Pruszków1:49.9220051.8758.05
7.JONAK, Jagoda06UKS Delfin Garwolin1:50.8819551.8359.05
8.FURMAŃSKA, Julia06UKS NAWA Skierniewice1:58.9215855.931:02.99
9.HEJCHMAN, Barbara06UKS NAWA Skierniewice2:21.87931:05.931:15.94
DYSKW.CEGLIŃSKA, Anna06UKS MANTA Warszawa Włochy1:00.36
K 12 - Nie jednoczesne dotknięcie ściany dłońmi przy nawrocie

11 lat

1.PECIO, Anna05Klub Sportowy Wisła Puławy1:25.1643140.5744.59
2.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot1:27.3739940.4046.97
3.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:31.4934743.1648.33
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt1:32.1834042.4049.78
5.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa1:36.9729245.4851.49
6.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno1:38.9327547.1651.77
7.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź1:41.0925747.7153.38
8.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno1:41.2025746.8854.32
9.JURKOWSKA, Iga05UKS Dwójka Morena Gdańsk1:43.6723948.6055.07
10.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:44.3423450.7953.55
11.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:46.0622351.2954.77
12.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:47.1321650.1357.00
13.CZACHURSKA, Aleksandra05UKS Szesnastka1:48.1321050.7657.37
14.BAŚCIUK, Martyna05UKS MANTA Warszawa Włochy1:50.3619852.7157.65
15.ANUSIAK, Małgorzata05UKS MANTA Warszawa Włochy1:52.1018953.3958.71
16.BARSZCZ, Natalia05UKS Szesnastka1:52.9418452.331:00.61
17.TRZASKA, Alicja05Uks Delfin Legionowo1:53.5518252.281:01.27
18.ŁUKASIEWICZ, Roma05UKS NAWA Skierniewice1:54.5117752.971:01.54
19.KULPA, Julia05UKS Cityzen Poznań1:58.5915956.341:02.25
20.GARLEJ, Zofia05Uks Kapry Armexim Pruszków1:59.1015758.521:00.58
21.OLEKSIUK, Krystyna05UKS MANTA Warszawa Włochy2:03.4314159.281:04.15

12 lat

1.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź1:20.5650938.0642.50
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:21.5249138.4743.05
3.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:30.0736442.0148.06
4.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź1:30.9435442.7848.16
5.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:32.9133243.6249.29
6.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki1:34.4331643.8950.54
7.SUSKIEWICZ, Maja04UKS Wilanów Warszawa1:37.1329046.7750.36
8.MUSKAŁA, Matylda04UKS Posejdon Pułtusk1:37.4928745.9651.53
9.JANKOWSKA, Zofia04Legia Warszawa1:38.4227945.8852.54
10.MATYJEK, Katarzyna04UKS NAWA Skierniewice1:38.8727546.9451.93
11.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno1:39.1727346.9452.23
12.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer1:43.1824248.2554.93
13.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź1:48.4320951.1157.32
14.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków1:53.9718054.4459.53
15.PIELECH, Alicja04Uks Wilanowia2:01.2314955.861:05.37

13 lat

1.PASTUSZUK, Paulina03KS OLIMPIA Lublin1:16.3559835.5940.76
2.SZCZĘSNA, Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.1846339.2043.98
3.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka1:23.6245539.9443.68
4.RUSSEK, Agata03Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:24.8743539.7445.13
5.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno1:26.0441840.1245.92
6.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź1:26.3141440.7945.52
7.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek1:26.4341240.5345.90
8.SKIBCZAK, Paulina03UKS G-8 Bielany Warszawa1:26.7140841.3645.35
9.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa1:26.9840441.3645.62
10.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin1:27.1240240.5346.59
11.DZIADAK, Agata03Legia Warszawa1:27.5339741.9245.61
12.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa1:29.3237341.3547.97
13.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno1:31.6834543.0848.60
14.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka1:31.8134443.4148.40
15.BOGUSZ, Maja03Buks Warszawa1:32.3833743.4348.95
16.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:33.2532843.5549.70
17.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków1:33.9632143.8950.07
18.BUTRYN, Paulina03Klub Pływacki Płetwal Mława1:34.9131144.2550.66
19.ELSNER, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt1:36.3829744.8851.50
20.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:44.9923049.3455.65
21.GRABOWSKA, Olga03MUKP Warszawianka1:45.3122850.1155.20
DYSKW.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka38.52
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

14 lat

1.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:17.8956336.7841.11
2.CHMIELEWSKA, Julia02MUKP Warszawianka1:18.3355436.7441.59
3.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.8152437.5342.28
4.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo1:21.6748937.3044.37
5.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.8145239.7844.03
6.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa1:25.5242640.3345.19
7.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:25.6842339.8645.82
8.DĄBROWSKA, Oliwia02MUKP Warszawianka1:26.0041839.7246.28
9.DALKE, Agata02MUKP Warszawianka1:27.4239840.7446.68
10.WRÓBLEWSKA, Amelia02UKS Pirania Targówek1:29.3637342.0247.34
11.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka1:29.5637042.6046.96
12.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin1:36.6229546.1850.44
13.NOWAKOWSKA, Zuzanna02Okręgowe WOPR Rawa Mazowiecka1:40.6826146.4954.19
14.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin2:02.2414559.301:02.94

PKWESOŁOWSKA, Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:24.7543738.3546.40
PKCHUDORLIŃSKA, Marta01Uks Delfin Legionowo1:23.2646138.3544.91
PKSAKSON-SZAFRAŃSKA, Sara00Uks Jagiellonka Warszawa1:28.3238640.1948.13
PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska1:19.4753037.7941.68
PKJAWORSKA, Marcelina00MKS Piaseczno1:19.8452336.4743.37
PKKOŁAKOWSKA, Julia01MKS Piaseczno1:18.1855736.7241.46
PKWOJTANEK, Wiktoria01Uks Kapry Armexim Pruszków1:18.9654137.1041.86
PKWALZ, Kornelia00UKS NAWA Skierniewice1:21.4249338.1543.27
PKPOGORZELSKA, Inez00UKS Gos Raszyn1:26.9540540.4946.46
PKSIKORSKA, Maria00Uks Gim 92 Ursynów Warszawa1:26.9940440.7446.25
PKOWERKO, JuliaUKS Gos Raszyn1:22.0748236.9945.08


<< TOP >>
Konkurencja 14
03.06.2016 - 17:45
Chłopców, 100m klasyczny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.PIETRZAK, Michał07UKS Cityzen Poznań2:19.55711:06.641:12.91
DYSKW.RZEPNIEWSKI, Stefan07RWR Od. Nr 2 w Warszawie1:05.00
K 4 - Obrót ciała na plecy w trakcie wyścigu-zmiana pozycji ciała

10 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:38.2120546.8551.36
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa1:39.0020046.8452.16
3.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz1:45.0916749.3955.70
4.STARZYŃSKI, Franciszek06UKS Szesnastka1:53.0013454.1758.83
5.MAZURO, Mikołaj06Uks Kapry Armexim Pruszków1:55.0212753.361:01.66
6.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS NAWA Skierniewice2:03.4810358.041:05.44
DYSKW.SVABAS, Augustas06Kauno PM1:01.01
K 15 - Dotknięcie ściany jedną ręką na zakończenie wyścigu

11 lat

1.KULIK, Kacper05Klub Sportowy Wisła Puławy1:34.5722944.7149.86
2.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:35.2722443.6151.66
3.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt1:36.2821746.0450.24
4.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka1:39.0220047.1751.85
5.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź1:41.1218749.3351.79
6.GRALEWSKI, Marcin05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:42.2718148.2554.02
7.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Wilanów Warszawa1:42.3118148.4353.88
8.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno1:42.9417850.2552.69
9.CHMIELAREK, Jakub05UKS Fala Nieporęt1:44.6516948.3756.28
10.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:44.9816749.4555.53
11.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro Sc1:49.0714950.3358.74
12.ZIELIŃSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:49.2414952.1057.14
13.KONCEWICZ, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:51.8413854.0457.80
14.KOSTAŃSKI, Gracjan05UKS NAWA Skierniewice1:52.5913653.3459.25
15.BLIUJUS, Tadas05Kauno PM1:53.7513253.631:00.12
16.MALCZEWSKI, Szymon05UKS MANTA Warszawa Włochy1:55.7512555.461:00.29
17.MAJAK, Mateusz05UKS Cityzen Poznań2:05.759759.151:06.60
18.MAŁEK, Filip05RWR Od. Nr 2 w Warszawie2:07.58931:00.801:06.78
19.WYPYCHOWSKI, Stanisław05UKS MANTA Warszawa Włochy2:29.70571:10.181:19.52
DYSKW.KUFEL, Eryk05MKP Wodnik Bielsk Podlaski44.59
K 16 - Brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg)
DYSKW.MOKROSIŃSKI, Kajetan05UKS MANTA Warszawa Włochy58.38
K 11 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie

12 lat

1.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa1:22.1435038.8943.25
2.HATŁAS, Michał04Iskra Konin1:25.8030741.1944.61
3.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:30.5526142.9947.56
4.KOSS, Konstanty04Legia Warszawa1:30.7925941.6949.10
5.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków1:31.4925343.5847.91
6.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź1:31.9524943.4648.49
7.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:38.6520245.0553.60
8.KALISZEWSKI, Adrian04Klub Pływacki Płetwal Mława1:40.6319046.4954.14
9.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława1:40.7119047.7053.01
10.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:48.2915351.1257.17
11.WILCZYŃSKI, Piotr04RWR Od. Nr 2 w Warszawie2:01.3410857.541:03.80
12.JAGODZIŃSKI, Filip04Uks Wilanowia2:01.9010756.091:05.81
13.SCARDINA, Jan04MUKP Warszawianka2:03.791021:00.501:03.29
14.JACKUNAS, Danas04Kauno PM2:07.53931:00.931:06.60
DYSKW.KEARNEY, Mateusz04UKS Cityzen Poznań56.88
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

13 lat

1.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa1:18.3540336.8341.52
2.SKRZYPEK, Piotr03UKS Wilanów Warszawa1:23.7933039.4844.31
3.MAZUREK, Jakub03UKS Cityzen Poznań1:25.8130740.4545.36
4.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin1:26.4230140.7745.65
5.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny1:26.5429938.9447.60
6.PODGÓRSKI, Oskar03Uks Jagiellonka Warszawa1:27.1829341.0946.09
7.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice1:27.2429241.6045.64
8.ZABORSKI, Karol03UKS Fala Nieporęt1:30.3926342.9547.44
9.TRZASKA, Piotr03UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:31.0325743.1847.85
10.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków1:31.0925743.7947.30
11.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa1:33.3723845.7347.64
12.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa1:33.6123642.8650.75
13.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targówek1:34.4923043.4351.06
14.GĘGOTEK, Piotr03Uks Wawer1:34.7922844.8449.95
15.ALBERT, Grzegrzółka03SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec1:37.1721145.5351.64
16.KRUSZYŃSKI, Bartosz03UKS G-8 Bielany Warszawa1:42.6617948.1254.54
17.LUTY, Piotr03UKS Wilanów Warszawa1:44.6016950.7753.83
18.GŁAZ, Mateusz03Uks Kapry Armexim Pruszków1:47.4715651.7055.77
19.WOLICKI, Mateusz03UKS Cityzen Poznań1:48.8815051.0857.80

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski1:11.5852933.1138.47
2.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:13.6248635.1438.48
3.SZCZEPAŃSKI, Jakub02Klub Pływacki Płetwal Mława1:13.7748434.5539.22
4.SZCZUREK, Jakub02Buks Warszawa1:13.7848334.3939.39
5.ŁUKASIK, Mikołaj02Uks Jagiellonka Warszawa1:13.8548235.0238.83
6.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.8546334.6540.20
7.ZARZYCKI, Maciej02UKS NAWA Skierniewice1:15.8844436.8539.03
8.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice1:17.0642435.7041.36
9.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów1:17.3841936.0041.38
10.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka1:20.7236937.3943.33
11.RACZYŃSKI, Adrian02Uks Jagiellonka Warszawa1:22.1934937.9144.28
12.ROZMYSŁOWSKI, Eryk02UKS Gos Raszyn1:22.2934839.0343.26
13.KIEWEL, Gaweł02Buks Warszawa1:23.0233939.2543.77
14.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo1:24.5932139.4545.14
15.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka1:25.0431540.2144.83
16.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka1:25.6730939.7945.88
17.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa1:31.1425643.4447.70
18.ŁAWNICZAK, Kacper02UKS NAWA Skierniewice1:39.5219747.4552.07
DYSKW.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszwa35.30
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

PKWESOŁOWSKI, Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:25.3331239.5845.75
PKSALAMOŃCZYK, Przemysław99UKS Posejdon Pułtusk1:26.6429839.9146.73
PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk1:14.9346134.7840.15
PKSZULICH, Igor98Uks Delfin Legionowo1:09.3558232.0537.30
PKŻERAŃSKI, Przemysław Pk.99Buks Warszawa1:17.5341636.3941.14
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa1:18.5740036.4442.13
PKŚLIWKA, Jakub99UKS G-8 Bielany Warszawa1:10.1956132.6337.56
PKURBAŃCZYK, Daniel00Uks Jagiellonka Warszawa1:14.0947734.4339.66
PKSZCZEPAŃSKI, Bartosz00Klub Pływacki Płetwal Mława1:19.9538036.4843.47
PKKRASZEWSKI, Daniel01UKS Fala Nieporęt1:20.9336637.4143.52
PKADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów1:08.6160131.5837.03
PKKUZMICZ, Dawid01Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:18.7439835.3843.36
PKSULIGA, Jeremi00Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:13.3049333.7239.58
PKBALTAZA, Edward99Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:16.1743934.5541.62
PKMICHALAK, Jacek01Uks Kapry Armexim Pruszków1:18.1540735.6042.55
PKSMOLCZEWSKI, Igor01UKS NAWA Skierniewice1:16.0144235.6840.33


<< TOP >>
Konkurencja 15
03.06.2016 - 18:09
Dziewcząt, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka3:05.5728237.6247.3750.9149.67
2.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:20.1622544.7753.4854.1547.76
3.ŚWIDERSKA, Joanna05UKS NAWA Skierniewice3:59.4213148.221:03.441:05.751:02.01

12 lat

1.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź2:52.7035039.5745.6045.0842.45
2.KOWALSKA, Magda04UKS Piątka Ostrołęka2:56.0833139.8446.3045.6844.26
3.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa3:12.7825241.2149.9753.0948.51
4.CATI, Lidia04UKS Wilanów Warszawa3:22.0221944.7552.8053.1951.28
5.MATYJEK, Katarzyna04UKS NAWA Skierniewice3:28.7519846.4754.6256.3451.32

13 lat

1.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka2:34.9748533.4940.2641.3539.87
2.URBANIAK, Dominika03Uks1902:36.4847134.4139.7041.2141.16
3.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka2:37.0546633.4738.8241.7942.97
4.RUSSEK, Agata03Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:48.1138035.2141.5944.7846.53
5.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa2:54.1434235.2642.7947.2548.84
6.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP 149 Łódź3:19.6822743.7250.8052.7452.42

14 lat

1.RAJCA, Olivia02Uks1902:37.8145934.8740.0143.0339.90
2.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks1902:38.0345735.6340.1441.2241.04
3.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:40.5143734.2441.5543.1541.57
4.WYTRYKUS, Maria02Buks Warszawa2:41.2443134.4439.7142.9144.18
5.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice2:46.7538935.7941.9043.9345.13
6.WANIC, Klaudia02Uks Jagiellonka Warszawa2:50.7636236.5843.8845.2745.03
7.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek3:10.5026139.6746.8751.0552.91
8.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek3:13.7024838.5348.9853.8652.33

PKMAZURKIEWICZ, Barbara01Integracyjny Klub Sportowy Kon2:22.1062930.6035.4037.2638.84
PKZAŁĘSKA, Adrianna01MPKS Orka Ciechanów3:04.9428540.0747.3749.6147.89
PKSARNA, Katarzyna98UKS NAWA Skierniewice2:36.3547234.5739.7241.1040.96
PKOSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź2:32.9050532.6938.1140.8641.24
PKPOLANSKA, Aleksandra00UKS Gos Raszyn2:36.8546833.5439.5341.2242.56
PKWOJCIECHOWSKA, Maria00Omega Kleszczów2:41.2243135.1739.8542.8543.35


<< TOP >>
Konkurencja 16
03.06.2016 - 18:21
Chłopców, 200m motylkowy10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
11 lat

1.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź3:01.5723139.6849.2747.4945.13
2.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:48.1911648.281:00.271:00.7058.94
DYSKW.LESIŃSKI, Jakub05UKS NAWA Skierniewice44.3552.5054.56
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka2:31.5339833.2739.0240.0239.22
2.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź2:47.1229736.0943.3944.3243.32
3.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa2:51.6027436.0742.6446.6246.27
4.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS Ostrobramska2:51.7727337.8144.3445.9343.69
5.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź3:04.5822040.3248.5848.1147.57
6.WOJTAS, Piotr04Uks Wawer3:17.5917942.7249.0752.7953.01
7.SITKIEWICZ, Miłosz04UKS G-8 Bielany Warszawa3:23.3616443.6352.8754.3952.47
8.WALERCZAK, Patryk04MZOS Płock3:40.6512945.5758.241:00.4256.42
DYSKW.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka36.4743.8644.88
M 10 - Niejednoczesne dotknięcie ściany w czasie zakończenia wyścigu
DYSKW.OSZCZAK, Norbert04UKS dwójka SOCHACZEW40.3247.1850.00
M 11 - Dotknięcie jedną ręką ściany nawrotowej

13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa2:16.0355030.5134.8034.7635.96
Rekord Polski 13 - latków
2.ĆWIEK, Wiktor03Buks Warszawa2:23.5546831.6336.8137.6937.42
3.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź2:35.4636932.9839.5641.5341.39
4.STEFANOWSKI, Bartosz03UKS NAWA Skierniewice2:36.9935833.9340.9641.7640.34
5.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka2:38.5034833.3039.9142.9342.36
6.LEWANDOWSKI, Adrian03UKS SP 149 Łódź2:43.4631736.7842.0842.6841.92
7.JARUGA, Szymon03UKS Cityzen Poznań3:12.1319542.4549.3550.6849.65
DYSKW.ZALEWSKI, Sebastian03UKS Pirania Targówek2:34.1333.9339.9840.6939.53
M 11 - Dotknięcie jedną ręką ściany nawrotowej

14 lat

1.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka2:14.4157130.0734.4534.9434.95
2.RAJCA, Wiktor02Uks1902:19.2451331.4635.4436.9135.43
3.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka2:20.5349931.7035.8136.7136.31
4.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka2:24.3946032.2036.5537.2738.37
5.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź2:25.0045431.9837.6037.9337.49
6.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:32.4239133.7139.2340.5338.95
7.LIS, Paweł02Buks Warszawa2:38.1835035.5041.3842.5338.77
8.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź2:41.7032734.1942.5543.1441.82
9.SZABLAK, Franciszek02Legia Warszawa2:44.8130935.3042.1643.9243.43
10.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko2:46.6229933.8042.2046.3644.26
11.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin3:09.9720239.9448.0650.8251.15

PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk2:53.7226433.9243.3747.0949.34
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk2:37.7635332.7639.4043.7841.82
PKKŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:19.0351530.6835.3536.7736.23
PKMIZIAK, Adam01Uks Jagiellonka Warszawa2:28.2842532.5938.1339.6337.93
PKKRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów2:19.2551328.8634.0336.8539.51
PKGONTARCZYK, Kamil00Uks Kapry Armexim Pruszków2:26.9043731.2636.7439.4939.41
PKCHMIELOWIEC, Łukasz00UKS NAWA Skierniewice2:36.2536332.4740.4843.1140.19
PKBRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice2:21.8948530.5535.9438.4936.91
PKPERZANKOWSKI, Maciej01UKS NAWA Skierniewice2:35.6536733.4740.2341.9839.97
PKTARNOWSKI, Aleks01UKS NAWA Skierniewice2:36.1636432.3440.0343.1240.67
PKDĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice2:24.5245931.7836.8538.2537.64
PKSZCZĘSNY, Antoni01Legia Warszawa2:38.2534934.6140.5042.0441.10


<< TOP >>
Konkurencja 17
03.06.2016 - 18:39
Dziewcząt, 100m grzbietowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.RACHUBA, Maja07UKS Posejdon Pułtusk1:50.3914552.7957.60
2.SARNA, Inez07UKS NAWA Skierniewice1:51.1714254.0257.15
3.ZAKRZEWSKA, Oliwia07UKS NAWA Skierniewice1:51.8314052.5459.29
4.CZECH, Nelly07UKS Posejdon Pułtusk1:52.0813953.8958.19

10 lat

1.PARADOWSKA, Oliwia06MZOS Płock1:23.2833940.3742.91
2.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska1:29.8027144.2545.55
3.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno1:33.2124246.4146.80
4.DUDEK, Paulina06UKS NAWA Skierniewice1:34.9922946.7348.26
5.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka1:37.1121449.3447.77
6.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka1:38.1420748.0450.10
7.JAGIEŁŁO, Alicja06UKS Posejdon Pułtusk1:42.8418048.8853.96
8.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno1:44.9616950.2454.72
9.PIĄTKOWSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka1:45.8116550.0555.76
10.ARASZKIEWICZ, Marta06MUKP Warszawianka1:50.6114553.3457.27
11.ZAGÓRSKA, Wiktoria06UKS Cityzen Poznań2:01.6210958.701:02.92
12.JAGODZIŃSKA, Zuzanna06UKS Cityzen Poznań2:09.39901:02.441:06.95
DYSKW.FURMAŃSKA, Julia06UKS NAWA Skierniewice56.12
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m

11 lat

1.DUBAN, Aleksandra05Uks Kapry Armexim Pruszków1:24.7532241.8742.88
2.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt1:29.0327843.1745.86
3.DZIADEK, Amelia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:29.1927643.1746.02
4.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno1:33.4724045.2148.26
5.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka1:33.7323846.0347.70
6.GÓRSKA, Natalia05UKS NAWA Skierniewice1:33.9923646.0747.92
7.MICHALAK, Sara05Uks Kapry Armexim Pruszków1:36.3721947.2649.11
8.WESOŁOWSKA, Oliwia05UKS MANTA Warszawa Włochy1:36.78216
9.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno1:37.7121049.2648.45
10.OCHOCKA, Pola05UKS Szesnastka1:45.5916649.6655.93
11.WODNICKA, Nadia05UKS NAWA Skierniewice1:52.6813753.4359.25
12.ULINOWICZ, Klaudia05UKS Delfin Garwolin1:56.2112557.5358.68

12 lat

1.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź1:15.0646437.8437.22
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa1:16.1044537.2538.85
3.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź1:17.3342437.8739.46
4.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa1:21.1436739.2541.89
5.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki1:21.5736139.4442.13
DUBAN, Karolina04Uks Kapry Armexim Pruszków1:21.5736140.6040.97
7.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź1:21.9935640.7341.26
8.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz1:22.8634540.2442.62
9.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:25.9230941.0544.87
10.SKWIRUT, Klara04MUKP Warszawianka1:30.5026444.0346.47
11.DELA, Natalia04UKS ATUT SP 36 Czestochowa1:30.6826345.0345.65
12.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno1:32.4424845.3247.12
13.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszków1:34.5223247.0147.51
14.RZĄP, Sylwia04Klub Pływacki Płetwal Mława1:35.7222345.5850.14
15.GÓRSKA, Julia04UKS NAWA Skierniewice1:37.35212
16.GRZECZKA, Natalia04UKS NAWA Skierniewice1:44.5617150.9353.63
DYSKW.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m

13 lat

1.KNOP, Aleksandra03Uks1901:06.5266632.2834.24
2.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka1:10.8355234.5836.25
3.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa1:13.1150236.0637.05
4.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka1:13.8648736.1137.75
5.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno1:15.5645536.8338.73
6.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno1:15.6545336.4139.24
7.MROŻEWSKA, Anna03Legia Warszawa1:15.8744936.5839.29
8.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa1:16.1844437.0139.17
9.JABŁOŃSKA, Martyna03MKS Piaseczno1:16.2244337.0139.21
10.ADAMIAK, Maria03UKS 307 Warszawa-Mokotów1:16.2444336.9639.28
11.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka1:17.2042637.5239.68
12.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź1:18.5040538.6239.88
13.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa1:19.0739737.9041.17
14.ŁUBISZ, Wiktoria03UKS G-8 Bielany Warszawa1:19.5538937.7141.84
15.GORZEŃ, Marta03UKS Cityzen Poznań1:20.9936939.9441.05
16.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:22.0335540.1141.92
17.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków1:22.1235440.0142.11
18.WOŹNIAK, Zuzanna03UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.0834241.0042.08
19.MIRECKA, Maria03UKS V Łomianki1:23.2134040.9242.29
20.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka1:23.3133940.6942.62
21.SAMORAJ, Aleksandra03Uks Kapry Armexim Pruszków1:24.1232940.8643.26
22.BOGUSZ, Kaja03Buks Warszawa1:24.2332841.6242.61
23.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki1:25.5131341.9543.56
24.KOWALCZYK, Oliwia03MZOS Płock1:26.7230142.1944.53
25.BUREK, Ewelina03Uks Kapry Armexim Pruszków1:31.5225644.4747.05
26.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków1:33.1324345.1647.97
27.PRZYBYSZ, Amelia03UKS Delfin Garwolin1:38.4420547.4850.96

14 lat

1.BUJAK, Klara02UKS Skalar Warszawa1:09.7257933.9135.81
2.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:10.2156733.9636.25
3.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów1:10.9954834.4636.53
4.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa1:11.3154134.0037.31
5.GOLUBSKA, Alina02Buks Warszawa1:11.3454034.7636.58
6.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska1:14.4147636.1638.25
7.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.5647336.0638.50
8.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno1:15.3445936.8238.52
9.KOPICZYŃSKA, Agata02UKS G-8 Bielany Warszawa1:15.5545536.1939.36
10.POWĄZKA, Anna02Klub Pływacki Płetwal Mława1:16.0044738.1737.83
11.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków1:16.3144137.4938.82
12.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUKP Warszawianka1:16.4443937.0439.40
13.MIKSA, Paulina02Uks1901:17.1642737.0140.15
14.LESIAK, Agata02MUKP Warszawianka1:19.0239737.4241.60
15.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek1:19.6838840.0539.63
16.BIDNIK, Karolina02UKS MANTA Warszawa Włochy1:20.03383
17.KORZENIEWSKA, Weronika02UKS NAWA Skierniewice1:20.6437439.1141.53
18.ŻEGNAŁEK, Zofia02MKS Piaseczno1:20.7837239.7241.06
19.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa1:21.3736439.5441.83
20.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek1:23.6733541.7941.88
21.BOJARSKA, Zuzanna02UKS MANTA Warszawa Włochy1:24.0633040.5943.47
22.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków1:25.1831741.5543.63
23.RUTKOWSKA, Wiktoria02Psp Swim Płock1:26.8829943.3943.49

PKKWIATKOWSKA, Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:12.5151434.9337.58
PKWESOŁOWSKA, Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski1:22.0135538.9943.02
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk1:15.7145236.3139.40
PKLIPKOWSKA, Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa1:14.8546835.7439.11
PKSAKSON-SZAFRAŃSKA, Sara00Uks Jagiellonka Warszawa1:17.0342937.1539.88
PKŁYCZEK, Andżelika00Klub Pływacki Płetwal Mława1:10.4256233.6536.77
PKBUŻYCKA, Maja00Klub Pływacki Płetwal Mława1:14.8146836.3138.50
PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska1:16.5743737.2739.30
PKSOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice1:11.2854235.1836.10


<< TOP >>
Konkurencja 18
03.06.2016 - 19:16
Chłopców, 100m grzbietowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m
9 lat

1.ROMER, Stanisław07MUKP Warszawianka1:38.4214646.7651.66
2.KACZYŃSKI, Marcel07UKS Posejdon Pułtusk1:46.5611552.6753.89
3.IWASZKIEWICZ, Jan07MUKP Warszawianka1:53.309655.7957.51
DYSKW.JAWORSKI, Krystian07UKS Posejdon Pułtusk53.27
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m

10 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria1:19.6527737.9441.71
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa1:23.0424440.1442.90
3.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa1:23.7923842.1041.69
4.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:27.2921041.3845.91
5.GORZEŃ, Norbert06UKS Cityzen Poznań1:29.0819844.0845.00
6.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS Cityzen Poznań1:34.9116346.7948.12
7.JANKIEWICZ-DELGADO, Jarosław06UKS NAWA Skierniewice1:41.4113450.0551.36
8.WÓJS-ZIARKO, Karol06MUKP Warszawianka1:42.0513148.7153.34
9.SADOWSKI, Jan06UKS Posejdon Pułtusk1:43.3812649.2154.17
10.PTASZYŃSKI, Łukasz06UKS MANTA Warszawa Włochy1:44.8312150.2454.59
11.KRZESIAK, Oskar06MUKP Warszawianka1:49.7310651.7058.03
12.MASZEWSKI, Mikołaj06UKS NAWA Skierniewice1:51.01102
13.WRONA, Maciej06MUKP Warszawianka1:52.1499
14.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MUKP Warszawianka1:52.6897
DYSKW.CIBOROWSKI, Dominik06MUKP Warszawianka50.31
G 3 - Wynurzenie głowy spod lustra wody po starcie poza linią15m

11 lat

1.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska1:26.5221642.6343.89
2.CZEREDYS, Eryk05Iuks Muszelka1:26.6021542.1244.48
3.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:29.3319643.7145.62
4.TARKOWSKI, Stanisław05Klub Sportowy Wisła Puławy1:29.3419642.9046.44
5.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno1:30.4518943.4047.05
6.BROGOSZ, Bartosz05Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:32.0917944.3547.74
7.DOBROWOLSKI, Stefan05MUKP Warszawianka1:32.4217744.7747.65
8.JOACHIMIAK, Łukasz05Uks Kapry Armexim Pruszków1:33.0417345.0747.97
9.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska1:34.7016446.2748.43
10.ABD EL RAZEK, Kamil05MUKP Warszawianka1:35.4416146.7848.66
11.GOŹDZIK, Kamil05UKS NAWA Skierniewice1:39.2214350.0349.19
12.BOJARSKI, Ignacy05UKS MANTA Warszawa Włochy1:41.3913450.1551.24
13.PRZYŻYCKI, Bartosz05UKS NAWA Skierniewice1:44.7612151.8152.95
14.MAJAK, Mateusz05UKS Cityzen Poznań1:54.489355.2759.21
DYSKW.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka43.15
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka1:14.6133736.4138.20
2.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź1:15.7632237.3838.38
3.HATŁAS, Michał04Iskra Konin1:16.7930937.9938.80
4.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź1:26.3521742.8443.51
5.WIEPRZKOWICZ, Wiktor04UKS NAWA Skierniewice1:27.6820742.9644.72
6.PIETRZYK, Dawid04UKS Delfin Piotrków Tryb.1:30.5218845.1445.38
7.IWANICKI, Stanisław04MUKP Warszawianka1:30.7318744.4746.26
8.MODLIŃSKI, Igor04MZOS Płock1:32.5717645.8846.69
9.CZUPRYN, Jakub04Klub Pływacki Płetwal Mława1:33.4717145.4348.04
10.MURAWSKI, Tomasz04Klub Pływacki Płetwal Mława1:33.6217045.3548.27
11.REMBIEWSKI, Konrad04MKS Piaseczno1:35.2716246.6648.61
12.KLIŚ, Kacper04MUKP Warszawianka1:35.4616145.6149.85
13.KRUCZEK, Aleksander04UKS Cityzen Poznań2:04.207358.881:05.32

13 lat

1.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa1:08.5743433.0535.52
2.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:09.3841933.4835.90
3.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin1:11.5738235.1036.47
4.URBANOWSKI, Jakub03UKS G-8 Bielany Warszawa1:12.5736635.3237.25
5.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa1:12.6136635.5437.07
6.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka1:13.9334636.1137.82
7.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno1:14.0534535.9438.11
8.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź1:15.6632336.9138.75
9.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka1:16.0531836.9139.14
10.KRAKOWIAK, Kacper03UKS NAWA Skierniewice1:17.8529638.5839.27
11.STRZEMBOSZ, Franciszek03UKS Victoria Józefów1:20.4426938.9641.48
12.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa1:22.7424739.3843.36
13.KACZOROWSKI, Ksawery03Psp Swim Płock1:23.5224041.6341.89
14.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin1:29.8019345.0544.75

14 lat

1.RACZYŃSKI, Adrian02Uks Jagiellonka Warszawa1:03.8653831.6732.19
2.SZABLAK, Cypis02Legia Warszawa1:06.0748532.1233.95
3.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa1:06.2348231.9134.32
4.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa1:06.5147631.8734.64
5.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek1:06.8346932.9133.92
6.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków1:07.6345232.2035.43
7.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź1:08.1944132.7135.48
8.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka1:08.6543333.7234.93
9.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa1:08.9842633.7935.19
10.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź1:09.3442033.2236.12
11.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów1:09.37419
12.RZADKOWOLSKI, Bartosz02Uks 9 Kalisz1:09.4341833.8835.55
13.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk1:09.9041033.9835.92
14.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:10.1140634.3735.74
15.RAJCA, Wiktor02Uks1901:10.82394
16.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka1:11.4338434.3837.05
17.KOPUT, Antoni02UKS MANTA Warszawa Włochy1:12.9636034.5238.44
18.ZAJĄCZKOWSKI, Filip02Uks Kapry Armexim Pruszków1:13.6535036.4137.24
19.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa1:15.5432536.6838.86
20.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka1:15.5532437.0438.51
21.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:15.6932337.0538.64
22.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszwa1:16.8030937.8338.97
23.KIEWEL, Gaweł02Buks Warszawa1:16.9330737.6639.27
24.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka1:18.7728638.5040.27
25.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka1:18.9328438.7240.21
26.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo1:20.4126938.6241.79
27.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS MANTA Warszawa Włochy1:24.1123540.9643.15
DYSKW.BARNAŚ, Aleksander02Buks Warszawa37.55
G 1 - Nieutrzymanie pozycji na plecach (z wyjątkiem wykonywania cyklu nawrotu)

PKGALICKI, Bartosz Pk.01Buks Warszawa1:04.9651131.0533.91
PKWISZNIEWSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa1:05.3050332.1433.16
PKCZERWIŃSKI, Łukasz01Uks Jagiellonka Warszawa1:08.4643633.2935.17
PKREJNIAK, Mateusz01MPKS Orka Ciechanów1:10.9339234.4836.45
PKBRODOWSKI, Bartosz00UKS NAWA Skierniewice1:10.7439533.9636.78
PKKARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice1:01.7859429.9831.80
PKELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź1:03.5254630.6932.83
PKŚCISEŁ, Olaf01Uks Kapry Armexim Pruszków1:14.6933635.8338.86


<< TOP >>
Konkurencja 19
03.06.2016 - 19:39
Dziewcząt, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.GRUSZCZYŃSKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka6:02.36284
50m:
100m:
42.07
1:28.74
42.07
46.67
150m:
200m:
2:14.89
3:01.33
46.15
46.44
250m:
300m:
3:47.22
4:33.94
45.89
46.72
350m:
400m:
5:19.89
6:02.36
45.95
42.47
2.JAROSZ, Julia06MUKP Warszawianka6:46.03202
50m:
100m:
44.36
1:38.39
44.36
54.03
150m:
200m:
2:32.35
3:25.97
53.96
53.62
250m:
300m:
4:17.31
5:08.73
51.34
51.42
350m:
400m:
5:59.44
6:46.03
50.71
46.59
3.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka6:49.62197
50m:
100m:
43.87
1:35.70
43.87
51.83
150m:
200m:
2:29.56
3:23.92
53.86
54.36
250m:
300m:
4:16.01
5:09.32
52.09
53.31
350m:
400m:
6:01.35
6:49.62
52.03
48.27
NIE UK.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk
50m:
100m:
42.52
1:29.28
42.52
46.76
150m:
200m:
2:15.96
3:05.23
46.68
49.27
250m:
300m:

3:34.37
350m:
400m:

11 lat

1.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa5:26.09390
50m:
100m:
38.58
1:21.26
38.58
42.68
150m:
200m:
2:03.69
2:46.58
42.43
42.89
250m:
300m:
3:27.72
4:09.37
41.14
41.65
350m:
400m:
4:48.88
5:26.09
39.51
37.21
2.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka5:28.28382
50m:
100m:
37.11
1:18.31
37.11
41.20
150m:
200m:
2:00.46
2:42.96
42.15
42.50
250m:
300m:
3:25.35
4:07.64
42.39
42.29
350m:
400m:
4:49.01
5:28.28
41.37
39.27
3.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno5:39.68345
50m:
100m:
38.94
1:22.23
38.94
43.29
150m:
200m:
2:06.20
2:50.61
43.97
44.41
250m:
300m:
3:34.06
4:17.33
43.45
43.27
350m:
400m:
4:59.76
5:39.68
42.43
39.92
4.CENCORA, Zofia05Uks1905:58.03295
50m:
100m:
39.19
1:24.73
39.19
45.54
150m:
200m:
2:11.36
2:58.54
46.63
47.18
250m:
300m:
3:45.45
4:31.47
46.91
46.02
350m:
400m:
5:17.10
5:58.03
45.63
40.93
5.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź5:58.72293
50m:
100m:
41.83
1:28.47
41.83
46.64
150m:
200m:
2:15.35
3:02.21
46.88
46.86
250m:
300m:
3:48.89
4:34.33
46.68
45.44
350m:
400m:
5:19.04
5:58.72
44.71
39.68
6.GÓRSKA, Zofia05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa5:58.87293
50m:
100m:
37.52
1:21.90
37.52
44.38
150m:
200m:
2:08.46
2:54.61
46.56
46.15
250m:
300m:
3:41.65
4:28.01
47.04
46.36
350m:
400m:
5:14.82
5:58.87
46.81
44.05
7.JURKOWSKA, Iga05UKS Dwójka Morena Gdańsk6:08.37270
50m:
100m:
39.72
48.19
39.72
8.47
150m:
200m:
2:13.24
3:00.55
1:25.05
47.31
250m:
300m:
3:49.01
4:36.10
48.46
47.09
350m:
400m:
5:23.58
6:08.37
47.48
44.79
8.STAWICKA, Julia05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa6:34.54220
50m:
100m:
41.65
1:30.56
41.65
48.91
150m:
200m:
2:21.38
3:12.60
50.82
51.22
250m:
300m:
4:04.52
4:55.61
51.92
51.09
350m:
400m:
5:46.95
6:34.54
51.34
47.59

12 lat

1.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź4:58.96506
50m:
100m:
35.16
1:13.00
35.16
37.84
150m:
200m:
1:51.22
2:29.22
38.22
38.00
250m:
300m:
3:07.15
3:45.37
37.93
38.22
350m:
400m:
4:22.77
4:58.96
37.40
36.19
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.5:02.66488
50m:
100m:
34.30
1:12.85
34.30
38.55
150m:
200m:
1:52.53
2:31.61
39.68
39.08
250m:
300m:
3:10.10
3:49.33
38.49
39.23
350m:
400m:
4:26.48
5:02.66
37.15
36.18
3.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa5:06.98468
50m:
100m:
35.66
1:14.53
35.66
38.87
150m:
200m:
1:54.13
2:33.10
39.60
38.97
250m:
300m:
3:13.04
3:53.44
39.94
40.40
350m:
400m:
4:32.15
5:06.98
38.71
34.83
4.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź5:17.82421
50m:
100m:
37.55
1:19.17
37.55
41.62
150m:
200m:
2:00.19
2:40.91
41.02
40.72
250m:
300m:
3:20.94
4:01.86
40.03
40.92
350m:
400m:
4:41.15
5:17.82
39.29
36.67
5.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź5:19.37415
50m:
100m:
37.71
1:18.75
37.71
41.04
150m:
200m:
2:00.03
2:41.42
41.28
41.39
250m:
300m:
3:21.99
4:02.53
40.57
40.54
350m:
400m:
4:42.36
5:19.37
39.83
37.01
6.RACZYŃSKA, Wiktoria04AZS UŁ PŁ Łódź5:20.81410
50m:
100m:
34.13
1:14.60
34.13
40.47
150m:
200m:
1:55.65
2:36.68
41.05
41.03
250m:
300m:
3:18.11
4:00.03
41.43
41.92
350m:
400m:
4:41.08
5:20.81
41.05
39.73
7.DUBAN, Karolina04Uks Kapry Armexim Pruszków5:21.60407
50m:
100m:
37.63
1:18.88
37.63
41.25
150m:
200m:
2:00.57
2:42.12
41.69
41.55
250m:
300m:
3:23.89
4:05.05
41.77
41.16
350m:
400m:
4:45.23
5:21.60
40.18
36.37
8.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź5:26.32389
50m:
100m:
38.08
1:20.37
38.08
42.29
150m:
200m:
2:02.40
2:44.73
42.03
42.33
250m:
300m:
3:26.88
4:08.39
42.15
41.51
350m:
400m:
4:48.62
5:26.32
40.23
37.70
9.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa5:39.89344
50m:
100m:
38.00
1:21.89
38.00
43.89
150m:
200m:
2:05.28
2:50.24
43.39
44.96
250m:
300m:
3:33.24
4:17.23
43.00
43.99
350m:
400m:
4:59.73
5:39.89
42.50
40.16
10.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer5:51.89310
50m:
100m:
38.26
1:22.19
38.26
43.93
150m:
200m:
2:07.72
2:52.46
45.53
44.74
250m:
300m:
3:38.57
4:24.18
46.11
45.61
350m:
400m:
5:08.87
5:51.89
44.69
43.02
11.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer6:06.09276
50m:
100m:
38.64
1:22.20
38.64
43.56
150m:
200m:
2:09.40
2:58.54
47.20
49.14
250m:
300m:
3:47.23
4:34.37
48.69
47.14
350m:
400m:
5:22.33
6:06.09
47.96
43.76

13 lat

1.KNOP, Aleksandra03Uks1904:30.96680
50m:
100m:
31.40
1:06.15
31.40
34.75
150m:
200m:
1:40.80
2:15.39
34.65
34.59
250m:
300m:
2:49.98
3:24.78
34.59
34.80
350m:
400m:
3:58.82
4:30.96
34.04
32.14
2.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka4:46.30577
50m:
100m:
32.30
1:08.06
32.30
35.76
150m:
200m:
1:44.58
2:21.67
36.52
37.09
250m:
300m:
2:58.41
3:35.25
36.74
36.84
350m:
400m:
4:11.57
4:46.30
36.32
34.73
3.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka4:51.47546
50m:
100m:
32.78
1:09.82
32.78
37.04
150m:
200m:
1:47.06
2:24.42
37.24
37.36
250m:
300m:
3:02.13
3:39.21
37.71
37.08
350m:
400m:
4:16.30
4:51.47
37.09
35.17
4.URBANIAK, Dominika03Uks1904:52.55540
50m:
100m:
34.13
1:11.44
34.13
37.31
150m:
200m:
1:48.87
2:26.52
37.43
37.65
250m:
300m:
3:03.77
3:41.08
37.25
37.31
350m:
400m:
4:17.82
4:52.55
36.74
34.73
5.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa5:01.50494
50m:
100m:
33.90
1:12.34
33.90
38.44
150m:
200m:
1:51.22
2:30.40
38.88
39.18
250m:
300m:
3:09.06
3:47.48
38.66
38.42
350m:
400m:
4:25.22
5:01.50
37.74
36.28
6.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka5:07.11467
50m:
100m:
34.70
1:14.18
34.70
39.48
150m:
200m:
1:53.28
2:31.97
39.10
38.69
250m:
300m:
3:11.15
3:51.03
39.18
39.88
350m:
400m:
4:29.81
5:07.11
38.78
37.30
7.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź5:07.21467
50m:
100m:
36.21
1:15.45
36.21
39.24
150m:
200m:
1:55.19
2:33.99
39.74
38.80
250m:
300m:
3:13.75
3:53.26
39.76
39.51
350m:
400m:
4:31.19
5:07.21
37.93
36.02
8.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka5:08.19462
50m:
100m:
32.93
1:11.18
32.93
38.25
150m:
200m:
1:51.19
2:31.03
40.01
39.84
250m:
300m:
3:10.43
3:49.79
39.40
39.36
350m:
400m:
4:29.47
5:08.19
39.68
38.72
9.OBUCHOWICZ, Natasza03Legia Warszawa5:08.94459
50m:
100m:
34.40
1:13.18
34.40
38.78
150m:
200m:
1:52.54
2:32.43
39.36
39.89
250m:
300m:
3:11.92
3:52.26
39.49
40.34
350m:
400m:
4:31.76
5:08.94
39.50
37.18
10.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa5:10.15453
50m:
100m:
34.61
1:13.75
34.61
39.14
150m:
200m:
1:53.26
2:32.68
39.51
39.42
250m:
300m:
3:12.62
3:52.77
39.94
40.15
350m:
400m:
4:32.50
5:10.15
39.73
37.65
11.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa5:10.41452
50m:
100m:
36.78
1:16.40
36.78
39.62
150m:
200m:
1:56.28
2:35.37
39.88
39.09
250m:
300m:
3:14.44
3:54.93
39.07
40.49
350m:
400m:
4:33.01
5:10.41
38.08
37.40
12.CIESIELSKA, Natalia03UKS SP 149 Łódź5:12.27444
50m:
100m:
36.79
1:16.35
36.79
39.56
150m:
200m:
1:56.19
2:35.87
39.84
39.68
250m:
300m:
3:15.50
3:54.86
39.63
39.36
350m:
400m:
4:34.00
5:12.27
39.14
38.27
13.JUREK, Michalina03Śródmiejski UKS Polna Warszawa5:16.85425
50m:
100m:
36.26
1:16.13
36.26
39.87
150m:
200m:
1:57.19
2:37.96
41.06
40.77
250m:
300m:
3:19.46
3:59.93
41.50
40.47
350m:
400m:
4:40.41
5:16.85
40.48
36.44
14.URBAŃSKA, Barbara03UKS SP 149 Łódź5:18.54419
50m:
100m:
36.57
1:16.80
36.57
40.23
150m:
200m:
1:57.16
2:37.96
40.36
40.80
250m:
300m:
3:18.64
3:59.66
40.68
41.02
350m:
400m:
4:40.04
5:18.54
40.38
38.50
15.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno5:22.06405
50m:
100m:
33.52
1:13.33
33.52
39.81
150m:
200m:
1:54.85
2:37.27
41.52
42.42
250m:
300m:
3:19.65
4:01.85
42.38
42.20
350m:
400m:
4:44.05
5:22.06
42.20
38.01
16.ZIÓŁKOWSKA, Martyna03UKS V Łomianki5:22.18405
50m:
100m:
36.46
1:15.65
36.46
39.19
150m:
200m:
1:56.85
2:37.04
41.20
40.19
250m:
300m:
3:18.77
4:00.17
41.73
41.40
350m:
400m:
4:42.58
5:22.18
42.41
39.60
17.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek5:26.56388
50m:
100m:
35.20
1:15.97
35.20
40.77
150m:
200m:
1:58.55
2:41.35
42.58
42.80
250m:
300m:
3:24.20
4:06.47
42.85
42.27
350m:
400m:
4:47.78
5:26.56
41.31
38.78
18.BORUCKA, Ida03UKS V Łomianki5:47.29323
50m:
100m:
38.72
1:22.20
38.72
43.48
150m:
200m:
2:06.40
2:50.48
44.20
44.08
250m:
300m:
3:35.05
4:20.12
44.57
45.07
350m:
400m:
5:04.39
5:47.29
44.27
42.90
19.SZANIAWSKA, Agata03UKS Delfin Garwolin5:49.72316
50m:
100m:
39.65
1:23.81
39.65
44.16
150m:
200m:
2:08.55
2:53.94
44.74
45.39
250m:
300m:
3:38.50
4:23.48
44.56
44.98
350m:
400m:
5:07.59
5:49.72
44.11
42.13
20.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa5:55.98300
50m:
100m:
38.79
1:23.00
38.79
44.21
150m:
200m:
2:08.46
2:53.71
45.46
45.25
250m:
300m:
3:40.24
4:27.85
46.53
47.61
350m:
400m:
5:14.19
5:55.98
46.34
41.79

14 lat

1.ZARĘBA-PARADOWSKA, Julia02Buks Warszawa4:39.82618
50m:
100m:
32.67
1:07.91
32.67
35.24
150m:
200m:
1:43.68
2:19.14
35.77
35.46
250m:
300m:
2:54.64
3:30.70
35.50
36.06
350m:
400m:
4:05.55
4:39.82
34.85
34.27
2.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa4:41.51607
50m:
100m:
32.45
1:07.86
32.45
35.41
150m:
200m:
1:43.79
2:19.57
35.93
35.78
250m:
300m:
2:55.19
3:31.59
35.62
36.40
350m:
400m:
4:06.77
4:41.51
35.18
34.74
3.MIELCZAREK, Sandra02Buks Warszawa4:45.75580
50m:
100m:
30.91
1:07.23
30.91
36.32
150m:
200m:
1:43.86
2:20.79
36.63
36.93
250m:
300m:
2:57.73
3:34.95
36.94
37.22
350m:
400m:
4:11.49
4:45.75
36.54
34.26
4.SIENKIEWICZ, Kaja02Buks Warszawa4:47.28571
50m:
100m:
31.27
1:06.99
31.27
35.72
150m:
200m:
1:43.60
2:21.05
36.61
37.45
250m:
300m:
2:57.90
3:35.54
36.85
37.64
350m:
400m:
4:11.86
4:47.28
36.32
35.42
5.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszwa4:50.91550
50m:
100m:
32.56
1:09.18
32.56
36.62
150m:
200m:
1:46.02
2:22.79
36.84
36.77
250m:
300m:
3:00.08
3:37.89
37.29
37.81
350m:
400m:
4:15.12
4:50.91
37.23
35.79
6.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks1904:51.23548
50m:
100m:
33.35
1:09.69
33.35
36.34
150m:
200m:
1:46.88
2:23.96
37.19
37.08
250m:
300m:
3:01.37
3:38.76
37.41
37.39
350m:
400m:
4:15.83
4:51.23
37.07
35.40
7.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszwa4:52.25542
50m:
100m:
32.91
1:09.22
32.91
36.31
150m:
200m:
1:47.05
2:25.03
37.83
37.98
250m:
300m:
3:02.57
3:40.00
37.54
37.43
350m:
400m:
4:17.04
4:52.25
37.04
35.21
8.NOWAKOWSKA, Małgorzata02Uks1904:52.89539
50m:
100m:
33.15
1:10.25
33.15
37.10
150m:
200m:
1:48.50
2:26.29
38.25
37.79
250m:
300m:
3:04.36
3:42.24
38.07
37.88
350m:
400m:
4:18.49
4:52.89
36.25
34.40
9.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka4:53.69534
50m:
100m:
33.32
1:09.85
33.32
36.53
150m:
200m:
1:46.91
2:23.83
37.06
36.92
250m:
300m:
3:01.33
3:39.03
37.50
37.70
350m:
400m:
4:17.03
4:53.69
38.00
36.66
10.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek4:54.15532
50m:
100m:
32.71
1:09.85
32.71
37.14
150m:
200m:
1:47.74
2:25.03
37.89
37.29
250m:
300m:
3:03.51
3:41.59
38.48
38.08
350m:
400m:
4:19.45
4:54.15
37.86
34.70
11.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki4:59.99501
50m:
100m:
34.02
1:12.04
34.02
38.02
150m:
200m:
1:50.90
2:29.30
38.86
38.40
250m:
300m:
3:07.69
3:45.80
38.39
38.11
350m:
400m:
4:23.81
4:59.99
38.01
36.18
12.RAJCA, Olivia02Uks1905:00.90497
50m:
100m:
34.91
1:13.68
34.91
38.77
150m:
200m:
1:52.30
2:30.90
38.62
38.60
250m:
300m:
3:09.25
3:47.73
38.35
38.48
350m:
400m:
4:25.14
5:00.90
37.41
35.76
13.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa5:01.54493
50m:
100m:
32.90
1:10.14
32.90
37.24
150m:
200m:
1:48.45
2:27.06
38.31
38.61
250m:
300m:
3:06.61
3:45.67
39.55
39.06
350m:
400m:
4:24.07
5:01.54
38.40
37.47
14.MIKSA, Paulina02Uks1905:03.84482
50m:
100m:
35.00
1:13.51
35.00
38.51
150m:
200m:
1:52.05
2:30.79
38.54
38.74
250m:
300m:
3:09.19
3:47.89
38.40
38.70
350m:
400m:
4:26.72
5:03.84
38.83
37.12
15.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno5:04.48479
50m:
100m:
32.87
1:11.01
32.87
38.14
150m:
200m:
1:51.04
2:30.81
40.03
39.77
250m:
300m:
3:09.83
3:48.27
39.02
38.44
350m:
400m:
4:27.50
5:04.48
39.23
36.98
16.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek5:05.00477
50m:
100m:
35.01
1:13.32
35.01
38.31
150m:
200m:
1:52.76
2:32.05
39.44
39.29
250m:
300m:
3:10.19
3:48.99
38.14
38.80
350m:
400m:
4:27.99
5:05.00
39.00
37.01
17.CHMIELEWSKA, Julia02MUKP Warszawianka5:05.66474
50m:
100m:
33.83
1:10.87
33.83
37.04
150m:
200m:
1:49.74
2:29.56
38.87
39.82
250m:
300m:
3:09.39
3:49.06
39.83
39.67
350m:
400m:
4:28.36
5:05.66
39.30
37.30
18.CHOMICKA, Zofia02UKS Pirania Targówek5:09.62456
50m:
100m:
35.85
1:15.15
35.85
39.30
150m:
200m:
1:54.77
2:34.44
39.62
39.67
250m:
300m:
3:14.29
3:53.66
39.85
39.37
350m:
400m:
4:32.73
5:09.62
39.07
36.89
19.ORŁOWSKA, Zuzanna02UKS NAWA Skierniewice5:16.79426
50m:
100m:
34.63
1:14.67
34.63
40.04
150m:
200m:
1:54.72
2:35.45
40.05
40.73
250m:
300m:
3:15.69
3:56.13
40.24
40.44
350m:
400m:
4:36.63
5:16.79
40.50
40.16
20.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa5:20.29412
50m:
100m:
34.83
1:14.63
34.83
39.80
150m:
200m:
1:56.33
2:37.64
41.70
41.31
250m:
300m:
3:20.28
4:02.08
42.64
41.80
350m:
400m:
4:42.13
5:20.29
40.05
38.16
21.ŻEGNAŁEK, Zofia02MKS Piaseczno5:24.92394
50m:
100m:
36.34
1:18.09
36.34
41.75
150m:
200m:
1:59.99
2:41.98
41.90
41.99
250m:
300m:
3:22.73
4:04.43
40.75
41.70
350m:
400m:
4:44.93
5:24.92
40.50
39.99
22.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk5:29.98376
50m:
100m:
36.97
1:18.82
36.97
41.85
150m:
200m:
2:01.33
2:44.38
42.51
43.05
250m:
300m:
3:26.92
4:09.44
42.54
42.52
350m:
400m:
4:51.58
5:29.98
42.14
38.40
23.REZNER, Julia02Uks Kapry Armexim Pruszków5:42.51337
50m:
100m:
37.95
1:21.09
37.95
43.14
150m:
200m:
2:05.14
2:48.91
44.05
43.77
250m:
300m:
3:32.95
4:17.12
44.04
44.17
350m:
400m:
5:00.90
5:42.51
43.78
41.61

PKRADECKA, Maja01UKS Posejdon Pułtusk5:13.58439
50m:
100m:
33.83
1:12.61
33.83
38.78
150m:
200m:
1:52.86
2:33.66
40.25
40.80
250m:
300m:
3:14.62
3:55.53
40.96
40.91
350m:
400m:
4:35.80
5:13.58
40.27
37.78
PKTOBIASZ, Anna01UKS Victoria Józefów4:54.83528
50m:
100m:
31.87
1:07.73
31.87
35.86
150m:
200m:
1:45.54
2:24.30
37.81
38.76
250m:
300m:
3:02.13
3:40.28
37.83
38.15
350m:
400m:
4:17.92
4:54.83
37.64
36.91
PKBĄK, Julia01UKS Victoria Józefów5:06.48470
50m:
100m:
35.04
1:12.87
35.04
37.83
150m:
200m:
1:52.13
2:31.56
39.26
39.43
250m:
300m:
3:11.45
3:50.87
39.89
39.42
350m:
400m:
4:29.63
5:06.48
38.76
36.85
PKSOJA, Małgorzata01UKS G-8 Bielany Warszawa4:46.66574
50m:
100m:
33.25
1:08.57
33.25
35.32
150m:
200m:
1:44.53
2:20.52
35.96
35.99
250m:
300m:
2:56.63
3:33.22
36.11
36.59
350m:
400m:
4:10.42
4:46.66
37.20
36.24
PKSOLIWODA, Julia01UKS NAWA Skierniewice4:55.79523
50m:
100m:
32.88
1:09.59
32.88
36.71
150m:
200m:
1:47.13
2:25.02
37.54
37.89
250m:
300m:
3:03.06
3:41.04
38.04
37.98
350m:
400m:
4:19.25
4:55.79
38.21
36.54
PKOSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź4:42.55600
50m:
100m:
32.17
1:07.43
32.17
35.26
150m:
200m:
1:43.72
2:19.72
36.29
36.00
250m:
300m:
2:55.85
3:32.09
36.13
36.24
350m:
400m:
4:07.94
4:42.55
35.85
34.61
PKPOGORZELSKA, Inez00UKS Gos Raszyn4:44.36589
50m:
100m:
31.77
1:07.12
31.77
35.35
150m:
200m:
1:43.78
2:20.23
36.66
36.45
250m:
300m:
2:56.43
3:33.06
36.20
36.63
350m:
400m:
4:09.05
4:44.36
35.99
35.31
PKPOLANSKA, Aleksandra00UKS Gos Raszyn4:28.49699
50m:
100m:
31.73
1:05.93
31.73
34.20
150m:
200m:
1:39.70
2:13.62
33.77
33.92
250m:
300m:
2:47.35
3:21.51
33.73
34.16
350m:
400m:
3:55.61
4:28.49
34.10
32.88
PKWOJCIECHOWSKA, Maria00Omega Kleszczów4:57.87512
50m:
100m:
33.49
1:10.31
33.49
36.82
150m:
200m:
1:47.74
2:25.94
37.43
38.20
250m:
300m:
3:04.79
3:43.16
38.85
38.37
350m:
400m:
4:20.56
4:57.87
37.40
37.31
PKSIKORSKA, Maria00Uks Gim 92 Ursynów Warszawa4:52.33542
50m:
100m:
32.92
1:08.96
32.92
36.04
150m:
200m:
1:46.83
2:25.06
37.87
38.23
250m:
300m:
3:03.02
3:40.45
37.96
37.43
350m:
400m:
4:17.23
4:52.33
36.78
35.10
PKSCHMIDT, Zuzanna01UKS Gos Raszyn5:28.82380
50m:
100m:
35.85
1:17.26
35.85
41.41
150m:
200m:
1:59.79
2:41.76
42.53
41.97
250m:
300m:
3:24.31
4:07.30
42.55
42.99
350m:
400m:
4:49.28
5:28.82
41.98
39.54
PKWIŚNIEWSKA, Barbara00Uks,,Żoliborz'' Warszwa4:52.53541
50m:
100m:
32.68
1:09.12
32.68
36.44
150m:
200m:
1:47.07
2:24.51
37.95
37.44
250m:
300m:
3:02.06
3:39.97
37.55
37.91
350m:
400m:
4:17.40
4:52.53
37.43
35.13


<< TOP >>
Konkurencja 20
03.06.2016 - 20:33
Chłopców, 400m dowolny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
10 lat

1.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawianka5:42.98264
50m:
100m:
38.38
1:21.18
38.38
42.80
150m:
200m:
2:06.19
2:51.97
45.01
45.78
250m:
300m:
3:34.92
4:19.24
42.95
44.32
350m:
400m:
5:03.67
5:42.98
44.43
39.31
2.BOBKIEWICZ, Franciszek06UKS Cityzen Poznań6:31.60177
50m:
100m:
44.34
1:35.37
44.34
51.03
150m:
200m:
2:26.10
3:16.59
50.73
50.49
250m:
300m:
4:06.98
4:58.48
50.39
51.50
350m:
400m:
5:48.12
6:31.60
49.64
43.48
3.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz6:32.27176
50m:
100m:
44.18
1:33.09
44.18
48.91
150m:
200m:
2:22.81
3:13.64
49.72
50.83
250m:
300m:
4:03.84
4:54.52
50.20
50.68
350m:
400m:
5:46.24
6:32.27
51.72
46.03
4.NIEWIŃSKI, Mateusz06MUKP Warszawianka7:50.61102
50m:
100m:
50.42
1:48.70
50.42
58.28
150m:
200m:
2:49.431:00.73250m:
300m:
4:52.52350m:
400m:
6:52.47
7:50.61

58.14

11 lat

1.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki5:13.87344
50m:
100m:
35.12
1:14.89
35.12
39.77
150m:
200m:
1:55.08
2:35.86
40.19
40.78
250m:
300m:
3:16.54
3:57.31
40.68
40.77
350m:
400m:
4:37.48
5:13.87
40.17
36.39
2.MOCHNAL, Kacper05UKS SP 149 Łódź5:16.77335
50m:
100m:
37.07
1:17.29
37.07
40.22
150m:
200m:
1:57.50
2:38.89
40.21
41.39
250m:
300m:
3:18.78
3:59.53
39.89
40.75
350m:
400m:
4:38.69
5:16.77
39.16
38.08
3.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa5:22.83316
50m:
100m:
36.74
1:18.23
36.74
41.49
150m:
200m:
2:00.27
2:42.28
42.04
42.01
250m:
300m:
3:24.44
4:05.58
42.16
41.14
350m:
400m:
4:44.96
5:22.83
39.38
37.87
4.TRYDULSKI, Oskar05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa5:53.11242
50m:
100m:
38.71
1:22.21
38.71
43.50
150m:
200m:
2:07.35
2:53.00
45.14
45.65
250m:
300m:
3:38.71
4:25.02
45.71
46.31
350m:
400m:
5:10.57
5:53.11
45.55
42.54
5.TARKOWSKI, Stanisław05Klub Sportowy Wisła Puławy6:01.61225
50m:
100m:
40.96
1:26.31
40.96
45.35
150m:
200m:
2:12.49
2:58.51
46.18
46.02
250m:
300m:
3:44.73
4:31.16
46.22
46.43
350m:
400m:
5:17.86
6:01.61
46.70
43.75
6.ŻBIKOWSKI, Mateusz05Uks Wilanowia6:05.25218
50m:
100m:
40.95
1:26.49
40.95
45.54
150m:
200m:
2:14.44
3:01.73
47.95
47.29
250m:
300m:
3:50.29
4:37.37
48.56
47.08
350m:
400m:
5:24.37
6:05.25
47.00
40.88
7.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź6:22.79190
50m:
100m:
42.60
1:32.75
42.60
50.15
150m:
200m:
2:21.38
3:10.91
48.63
49.53
250m:
300m:
4:00.34
4:49.57
49.43
49.23
350m:
400m:
5:38.26
6:22.79
48.69
44.53

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka4:41.89475
50m:
100m:
31.85
1:06.96
31.85
35.11
150m:
200m:
1:42.40
2:18.55
35.44
36.15
250m:
300m:
2:54.17
3:30.85
35.62
36.68
350m:
400m:
4:06.47
4:41.89
35.62
35.42
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka4:49.30440
50m:
100m:
33.18
1:09.69
33.18
36.51
150m:
200m:
1:46.95
2:24.24
37.26
37.29
250m:
300m:
3:00.61
3:37.59
36.37
36.98
350m:
400m:
4:14.14
4:49.30
36.55
35.16
3.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka5:01.29389
50m:
100m:
34.37
1:12.06
34.37
37.69
150m:
200m:
1:50.21
2:28.57
38.15
38.36
250m:
300m:
3:06.79
3:45.67
38.22
38.88
350m:
400m:
4:23.62
5:01.29
37.95
37.67
4.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa5:01.79387
50m:
100m:
32.92
1:11.33
32.92
38.41
150m:
200m:
1:49.86
2:28.64
38.53
38.78
250m:
300m:
3:07.25
3:45.95
38.61
38.70
350m:
400m:
4:25.17
5:01.79
39.22
36.62
5.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź5:12.43349
50m:
100m:
35.92
1:16.48
35.92
40.56
150m:
200m:
1:57.17
2:37.15
40.69
39.98
250m:
300m:
3:16.62
3:56.53
39.47
39.91
350m:
400m:
4:35.59
5:12.43
39.06
36.84
MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki5:12.43349
50m:
100m:
34.99
1:14.70
34.99
39.71
150m:
200m:
1:54.92
2:35.20
40.22
40.28
250m:
300m:
3:16.10
3:56.40
40.90
40.30
350m:
400m:
4:36.63
5:12.43
40.23
35.80
7.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki5:13.45346
50m:
100m:
34.65
1:14.37
34.65
39.72
150m:
200m:
1:53.95
2:34.83
39.58
40.88
250m:
300m:
3:15.02
3:56.21
40.19
41.19
350m:
400m:
4:35.80
5:13.45
39.59
37.65
8.BIAŁEK, Paweł04UKS G-8 Bielany Warszawa5:20.08325
50m:
100m:
35.29
1:15.05
35.29
39.76
150m:
200m:
1:57.09
2:39.63
42.04
42.54
250m:
300m:
3:21.04
4:02.11
41.41
41.07
350m:
400m:
4:43.31
5:20.08
41.20
36.77
9.WYSOCKI, Piotr04UKS Cityzen Poznań5:22.83316
50m:
100m:
34.54
1:13.92
34.54
39.38
150m:
200m:
3:19.22
2:36.70
2:05.30250m:
300m:
4:43.64
4:00.69
2:06.94350m:
400m:

5:22.83
10.ŻYRO, Ignacy04Uks Wilanowia5:25.84308
50m:
100m:
34.72
1:15.04
34.72
40.32
150m:
200m:
1:56.82
2:38.77
41.78
41.95
250m:
300m:
3:20.82
4:02.88
42.05
42.06
350m:
400m:
4:45.08
5:25.84
42.20
40.76
11.SITKIEWICZ, Miłosz04UKS G-8 Bielany Warszawa5:27.79302
50m:
100m:
37.72
1:19.41
37.72
41.69
150m:
200m:
2:02.24
2:43.60
42.83
41.36
250m:
300m:
3:26.14
4:07.86
42.54
41.72
350m:
400m:
4:49.05
5:27.79
41.19
38.74
12.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa5:28.43300
50m:
100m:
37.21
1:19.22
37.21
42.01
150m:
200m:
2:01.46
2:43.49
42.24
42.03
250m:
300m:
3:25.89
4:07.60
42.40
41.71
350m:
400m:
4:49.27
5:28.43
41.67
39.16
13.PAWŁOWSKI, Bartosz04UKS G-8 Bielany Warszawa5:37.55277
50m:
100m:
38.22
1:20.04
38.22
41.82
150m:
200m:
2:02.26
2:44.71
42.22
42.45
250m:
300m:
3:27.63
4:11.51
42.92
43.88
350m:
400m:
4:55.41
5:37.55
43.90
42.14
14.SOBICH, Mikołaj04Klub Sportowy Wisła Puławy5:38.95273
50m:
100m:
37.43
1:19.95
37.43
42.52
150m:
200m:
2:03.95
2:47.28
44.00
43.33
250m:
300m:
3:32.24
4:16.16
44.96
43.92
350m:
400m:
4:58.87
5:38.95
42.71
40.08
15.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź5:43.13263
50m:
100m:
37.62
1:20.94
37.62
43.32
150m:
200m:
2:05.24
2:49.44
44.30
44.20
250m:
300m:
3:33.02
4:17.92
43.58
44.90
350m:
400m:
5:02.23
5:43.13
44.31
40.90
16.ANISIEWICZ, Dominik04MUKP Warszawianka6:04.08220
50m:
100m:
40.44
1:27.34
40.44
46.90
150m:
200m:
2:14.46
3:01.87
47.12
47.41
250m:
300m:
3:49.72
4:36.93
47.85
47.21
350m:
400m:
5:22.75
6:04.08
45.82
41.33

13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa4:29.05547
50m:
100m:
30.43
1:03.97
30.43
33.54
150m:
200m:
1:37.86
2:12.06
33.89
34.20
250m:
300m:
2:45.79
3:20.41
33.73
34.62
350m:
400m:
3:55.42
4:29.05
35.01
33.63
2.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa4:34.75513
50m:
100m:
31.53
1:05.97
31.53
34.44
150m:
200m:
1:40.31
2:15.40
34.34
35.09
250m:
300m:
2:50.21
3:25.38
34.81
35.17
350m:
400m:
4:00.56
4:34.75
35.18
34.19
3.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka4:36.31505
50m:
100m:
29.60
1:03.34
29.60
33.74
150m:
200m:
1:39.65
2:16.47
36.31
36.82
250m:
300m:
2:52.30
3:28.24
35.83
35.94
350m:
400m:
4:03.90
4:36.31
35.66
32.41
4.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka4:42.34473
50m:
100m:
31.03
1:05.04
31.03
34.01
150m:
200m:
1:40.52
2:16.67
35.48
36.15
250m:
300m:
2:52.98
3:29.68
36.31
36.70
350m:
400m:
4:06.38
4:42.34
36.70
35.96
5.ZALEWSKI, Sebastian03UKS Pirania Targówek4:43.14469
50m:
100m:
32.60
1:08.83
32.60
36.23
150m:
200m:
1:44.90
2:20.94
36.07
36.04
250m:
300m:
2:56.19
3:32.40
35.25
36.21
350m:
400m:
4:08.06
4:43.14
35.66
35.08
6.ĆWIEK, Wiktor03Buks Warszawa4:43.26468
50m:
100m:
32.45
1:07.54
32.45
35.09
150m:
200m:
1:43.47
2:19.21
35.93
35.74
250m:
300m:
2:55.64
3:32.54
36.43
36.90
350m:
400m:
4:09.34
4:43.26
36.80
33.92
7.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka4:44.92460
50m:
100m:
31.90
1:07.92
31.90
36.02
150m:
200m:
1:44.15
2:20.75
36.23
36.60
250m:
300m:
2:57.19
3:33.38
36.44
36.19
350m:
400m:
4:09.56
4:44.92
36.18
35.36
8.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek4:47.14450
50m:
100m:
31.23
1:06.94
31.23
35.71
150m:
200m:
1:43.62
2:20.64
36.68
37.02
250m:
300m:
2:57.29
3:34.78
36.65
37.49
350m:
400m:
4:11.43
4:47.14
36.65
35.71
9.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź4:53.28422
50m:
100m:
33.07
1:10.40
33.07
37.33
150m:
200m:
1:48.29
2:26.32
37.89
38.03
250m:
300m:
3:03.90
3:41.56
37.58
37.66
350m:
400m:
4:18.35
4:53.28
36.79
34.93
10.LEWANDOWSKI, Adrian03UKS SP 149 Łódź5:05.81372
50m:
100m:
35.11
1:14.35
35.11
39.24
150m:
200m:
1:52.77
2:31.64
38.42
38.87
250m:
300m:
3:10.37
3:49.54
38.73
39.17
350m:
400m:
4:28.31
5:05.81
38.77
37.50
11.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź5:07.92365
50m:
100m:
33.82
1:12.62
33.82
38.80
150m:
200m:
1:51.93
2:32.15
39.31
40.22
250m:
300m:
3:11.66
3:51.54
39.51
39.88
350m:
400m:
4:31.06
5:07.92
39.52
36.86
12.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Józefów5:10.97354
50m:
100m:
34.05
1:12.15
34.05
38.10
150m:
200m:
1:52.22
2:32.76
40.07
40.54
250m:
300m:
3:13.04
3:53.68
40.28
40.64
350m:
400m:
4:34.28
5:10.97
40.60
36.69
13.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo5:12.71348
50m:
100m:
33.02
1:11.75
33.02
38.73
150m:
200m:
1:51.81
2:32.38
40.06
40.57
250m:
300m:
3:12.80
3:53.81
40.42
41.01
350m:
400m:
4:35.43
5:12.71
41.62
37.28
14.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targówek5:19.87325
50m:
100m:
34.00
1:12.56
34.00
38.56
150m:
200m:
1:54.79
2:36.05
42.23
41.26
250m:
300m:
3:17.66
3:59.25
41.61
41.59
350m:
400m:
4:41.52
5:19.87
42.27
38.35
15.MAKOWSKI, Dominik03UKS Cityzen Poznań5:26.96304
50m:
100m:
36.54
1:17.92
36.54
41.38
150m:
200m:
2:00.67
2:43.01
42.75
42.34
250m:
300m:
3:25.54
4:07.10
42.53
41.56
350m:
400m:
4:49.00
5:26.96
41.90
37.96
16.JARUGA, Szymon03UKS Cityzen Poznań6:06.98215
50m:
100m:
39.33
1:25.49
39.33
46.16
150m:
200m:
2:13.36
3:00.81
47.87
47.45
250m:
300m:
3:49.40
4:37.60
48.59
48.20
350m:
400m:
5:23.89
6:06.98
46.29
43.09

14 lat

1.ORLICZ, Filip02UKS G-8 Bielany Warszawa4:07.85700
Rekord Polski 14 - latków
50m:
100m:
28.25
59.98
28.25
31.73
150m:
200m:
1:32.19
2:04.28
32.21
32.09
250m:
300m:
2:35.94
3:07.75
31.66
31.81
350m:
400m:
3:39.04
4:07.85
31.29
28.81
2.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka4:21.29597
50m:
100m:
29.78
1:02.70
29.78
32.92
150m:
200m:
1:35.96
2:09.75
33.26
33.79
250m:
300m:
2:43.39
3:16.83
33.64
33.44
350m:
400m:
3:49.79
4:21.29
32.96
31.50
3.JĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka4:25.66568
50m:
100m:
29.09
1:02.07
29.09
32.98
150m:
200m:
1:36.56
2:11.24
34.49
34.68
250m:
300m:
2:45.56
3:20.10
34.32
34.54
350m:
400m:
3:54.34
4:25.66
34.24
31.32
4.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka4:26.20565
50m:
100m:
30.43
1:03.48
30.43
33.05
150m:
200m:
1:37.23
2:11.23
33.75
34.00
250m:
300m:
2:45.34
3:19.35
34.11
34.01
350m:
400m:
3:53.86
4:26.20
34.51
32.34
5.KRZYWANIA, Oskar02UKS SP 149 Łódź4:30.45538
50m:
100m:
30.81
1:05.37
30.81
34.56
150m:
200m:
1:40.25
2:15.47
34.88
35.22
250m:
300m:
2:50.13
3:24.80
34.66
34.67
350m:
400m:
3:59.00
4:30.45
34.20
31.45
6.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka4:33.15522
50m:
100m:
30.68
1:04.62
30.68
33.94
150m:
200m:
1:39.28
2:14.39
34.66
35.11
250m:
300m:
2:49.49
3:24.91
35.10
35.42
350m:
400m:
3:59.49
4:33.15
34.58
33.66
7.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszwa4:34.79513
50m:
100m:
30.55
1:04.34
30.55
33.79
150m:
200m:
1:39.58
2:15.20
35.24
35.62
250m:
300m:
2:51.23
3:26.53
36.03
35.30
350m:
400m:
4:02.00
4:34.79
35.47
32.79
8.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa4:37.13500
50m:
100m:
30.68
1:04.44
30.68
33.76
150m:
200m:
1:38.94
2:14.68
34.50
35.74
250m:
300m:
2:50.13
3:26.20
35.45
36.07
350m:
400m:
4:02.84
4:37.13
36.64
34.29
9.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko4:37.54498
50m:
100m:
29.66
1:04.38
29.66
34.72
150m:
200m:
1:40.31
2:16.63
35.93
36.32
250m:
300m:
2:52.54
3:28.17
35.91
35.63
350m:
400m:
4:03.68
4:37.54
35.51
33.86
10.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka4:38.06495
50m:
100m:
30.82
1:04.73
30.82
33.91
150m:
200m:
1:40.19
2:16.50
35.46
36.31
250m:
300m:
2:52.10
3:28.29
35.60
36.19
350m:
400m:
4:03.90
4:38.06
35.61
34.16
11.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów4:39.96485
50m:
100m:
30.66
1:04.67
30.66
34.01
150m:
200m:
1:39.73
2:15.88
35.06
36.15
250m:
300m:
2:52.21
3:29.00
36.33
36.79
350m:
400m:
4:05.97
4:39.96
36.97
33.99
12.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka4:40.10485
50m:
100m:
31.80
1:06.88
31.80
35.08
150m:
200m:
1:42.47
2:18.21
35.59
35.74
250m:
300m:
2:54.07
3:30.06
35.86
35.99
350m:
400m:
4:05.66
4:40.10
35.60
34.44
13.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa4:40.20484
50m:
100m:
32.47
1:07.98
32.47
35.51
150m:
200m:
1:43.66
2:19.77
35.68
36.11
250m:
300m:
2:55.77
3:31.55
36.00
35.78
350m:
400m:
4:06.65
4:40.20
35.10
33.55
14.KOPICZKO, Maksymilian02MKS Medyk Giżycko4:43.98465
50m:
100m:
30.21
1:05.15
30.21
34.94
150m:
200m:
1:41.98
2:18.34
36.83
36.36
250m:
300m:
2:55.76
3:32.92
37.42
37.16
350m:
400m:
4:09.25
4:43.98
36.33
34.73
15.BIAŁECKI, Jan02UKS Victoria Józefów4:47.03450
50m:
100m:
30.26
1:05.09
30.26
34.83
150m:
200m:
1:41.09
2:17.91
36.00
36.82
250m:
300m:
2:55.91
3:33.78
38.00
37.87
350m:
400m:
4:11.79
4:47.03
38.01
35.24
16.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek4:47.09450
50m:
100m:
32.57
1:08.90
32.57
36.33
150m:
200m:
1:46.95
2:24.24
38.05
37.29
250m:
300m:
3:00.06
3:36.83
35.82
36.77
350m:
400m:
4:12.94
4:47.09
36.11
34.15
17.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek4:47.28449
50m:
100m:
31.99
1:08.01
31.99
36.02
150m:
200m:
1:44.81
2:21.52
36.80
36.71
250m:
300m:
2:58.35
3:35.77
36.83
37.42
350m:
400m:
4:12.74
4:47.28
36.97
34.54
18.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki4:49.69438
50m:
100m:
32.44
1:08.80
32.44
36.36
150m:
200m:
1:45.73
2:23.02
36.93
37.29
250m:
300m:
3:00.23
3:37.22
37.21
36.99
350m:
400m:
4:14.56
4:49.69
37.34
35.13
19.RAJCA, Wiktor02Uks1904:51.90428
50m:
100m:
33.82
1:10.35
33.82
36.53
150m:
200m:
1:47.99
2:25.44
37.64
37.45
250m:
300m:
3:01.91
3:39.04
36.47
37.13
350m:
400m:
4:16.38
4:51.90
37.34
35.52
20.RĄPAŁA, Tomasz02UKS Gos Raszyn5:01.66388
50m:
100m:
34.53
1:12.03
34.53
37.50
150m:
200m:
1:50.18
2:28.43
38.15
38.25
250m:
300m:
3:06.85
3:45.77
38.42
38.92
350m:
400m:
4:24.69
5:01.66
38.92
36.97
21.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków5:04.74376
50m:
100m:
33.85
1:11.25
33.85
37.40
150m:
200m:
1:50.44
2:29.85
39.19
39.41
250m:
300m:
3:09.67
3:48.78
39.82
39.11
350m:
400m:
4:28.02
5:04.74
39.24
36.72
22.STYCZYŃSKI, Wojciech02UKS NAWA Skierniewice5:15.69338
50m:
100m:
34.71
1:14.51
34.71
39.80
150m:
200m:
1:55.15
2:36.22
40.64
41.07
250m:
300m:
3:16.97
3:57.57
40.75
40.60
350m:
400m:
4:37.41
5:15.69
39.84
38.28
23.POPŁONYK, Jakub02Buks Warszawa5:16.38336
50m:
100m:
34.10
1:13.53
34.10
39.43
150m:
200m:
1:54.26
2:35.89
40.73
41.63
250m:
300m:
3:16.61
3:57.53
40.72
40.92
350m:
400m:
4:38.06
5:16.38
40.53
38.32
24.CHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka5:16.98334
50m:
100m:
34.01
1:13.10
34.01
39.09
150m:
200m:
1:54.04
2:35.09
40.94
41.05
250m:
300m:
3:15.72
3:56.34
40.63
40.62
350m:
400m:
4:37.66
5:16.98
41.32
39.32
25.KALISIAK, Norbert02UKS NAWA Skierniewice5:30.67294
50m:
100m:
37.48
1:18.95
37.48
41.47
150m:
200m:
2:01.75
2:43.66
42.80
41.91
250m:
300m:
3:25.71
4:08.61
42.05
42.90
350m:
400m:
4:50.51
5:30.67
41.90
40.16

PKMATUSIAK, Adrian01UKS Posejdon Pułtusk4:52.16427
50m:
100m:
30.97
1:07.68
30.97
36.71
150m:
200m:
1:45.40
2:23.57
37.72
38.17
250m:
300m:
3:01.00
3:39.28
37.43
38.28
350m:
400m:
4:16.54
4:52.16
37.26
35.62
PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk5:05.11375
50m:
100m:
33.16
1:11.09
33.16
37.93
150m:
200m:
1:49.69
2:29.46
38.60
39.77
250m:
300m:
3:09.64
3:48.97
40.18
39.33
350m:
400m:
4:28.19
5:05.11
39.22
36.92
PKPAJĄK, Bartosz Pk.01Buks Warszawa4:22.68588
50m:
100m:
29.61
1:03.02
29.61
33.41
150m:
200m:
1:35.90
2:09.97
32.88
34.07
250m:
300m:
2:43.30
3:17.06
33.33
33.76
350m:
400m:
3:50.52
4:22.68
33.46
32.16
PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa4:59.13398
50m:
100m:
33.47
1:09.96
33.47
36.49
150m:
200m:
1:48.10
2:26.65
38.14
38.55
250m:
300m:
3:04.19
3:42.45
37.54
38.26
350m:
400m:
4:21.19
4:59.13
38.74
37.94
PKKAROLCZAK, Jan01Buks Warszawa4:07.50703
50m:
100m:
27.68
59.14
27.68
31.46
150m:
200m:
1:31.52
2:03.72
32.38
32.20
250m:
300m:
2:35.30
3:06.73
31.58
31.43
350m:
400m:
3:37.83
4:07.50
31.10
29.67
PKKIEDROWSKI, Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa4:49.21440
50m:
100m:
33.04
1:09.89
33.04
36.85
150m:
200m:
1:47.01
2:23.77
37.12
36.76
250m:
300m:
3:00.40
3:38.04
36.63
37.64
350m:
400m:
4:14.96
4:49.21
36.92
34.25
PKPAWLAK, Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa4:56.82407
50m:
100m:
32.08
1:08.57
32.08
36.49
150m:
200m:
1:45.98
2:24.18
37.41
38.20
250m:
300m:
3:02.50
3:41.17
38.32
38.67
350m:
400m:
4:19.92
4:56.82
38.75
36.90
PKSENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa4:37.97496
50m:
100m:
31.04
1:05.03
31.04
33.99
150m:
200m:
1:40.10
2:16.02
35.07
35.92
250m:
300m:
2:52.00
3:28.32
35.98
36.32
350m:
400m:
4:03.96
4:37.97
35.64
34.01
PKMICHALAK, Jacek01Uks Kapry Armexim Pruszków4:44.77461
50m:
100m:
31.45
1:06.87
31.45
35.42
150m:
200m:
1:43.10
2:19.86
36.23
36.76
250m:
300m:
2:56.47
3:33.16
36.61
36.69
350m:
400m:
4:09.54
4:44.77
36.38
35.23
PKGONTARCZYK, Kamil00Uks Kapry Armexim Pruszków4:48.46444
50m:
100m:
30.79
1:06.99
30.79
36.20
150m:
200m:
1:42.98
2:20.23
35.99
37.25
250m:
300m:
2:57.20
3:35.03
36.97
37.83
350m:
400m:
4:12.31
4:48.46
37.28
36.15
PKDĘBSKI, Szymon99UKS NAWA Skierniewice4:32.27528
50m:
100m:
30.54
1:04.36
30.54
33.82
150m:
200m:
1:39.11
2:14.35
34.75
35.24
250m:
300m:
2:49.54
3:23.98
35.19
34.44
350m:
400m:
3:58.78
4:32.27
34.80
33.49
PKLIBERA, Daniel01UKS NAWA Skierniewice5:08.32363
50m:
100m:
34.39
1:12.68
34.39
38.29
150m:
200m:
1:52.35
2:32.44
39.67
40.09
250m:
300m:
3:12.48
3:51.94
40.04
39.46
350m:
400m:
4:31.43
5:08.32
39.49
36.89
PKKARWAT, Krzysztof96UKS NAWA Skierniewice4:25.57569
50m:
100m:
28.92
1:01.80
28.92
32.88
150m:
200m:
1:36.37
2:11.39
34.57
35.02
250m:
300m:
2:46.03
3:20.45
34.64
34.42
350m:
400m:
3:54.37
4:25.57
33.92
31.20
PKNOWAK, Aleksander01UKS NAWA Skierniewice4:38.71492
50m:
100m:
31.68
1:06.19
31.68
34.51
150m:
200m:
1:42.40
2:17.92
36.21
35.52
250m:
300m:
2:53.82
3:29.77
35.90
35.95
350m:
400m:
4:05.06
4:38.71
35.29
33.65


<< TOP >>
Konkurencja 21
04.06.2016 - 8:45
Dziewcząt, 50m motylkowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.RADOMSKA, Amelia07UKS "Skalar" Góra Kalwaria44.88161
2.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa-Mokotów50.54112
DYSKW.CIECHANOWSKA, Aleksandra07UKS 307 Warszawa-Mokotów
M 6 - Inna niż delfinowa praca nóg
DYSKW.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwójka SOCHACZEW
M 6 - Inna niż delfinowa praca nóg

10 lat

1.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk37.85268
2.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt42.98183
3.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska43.97171
4.MĄTEWSKA, Zofia06Integracyjny Klub Sportowy Kon46.44145
5.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno46.47145
DYSKW.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg
DYSKW.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt
M 5 - Obrót na plecy w czasie wyścigu

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka35.61322
2.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno36.20307
3.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot37.77270
4.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa-Mokotów37.90267
5.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa37.97266
6.CENCORA, Zofia05Uks19038.86248
7.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt39.13243
8.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka40.79214
9.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno42.34192
10.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno44.55164
11.SKALIŃSKA, Ewa05Integracyjny Klub Sportowy Kon46.51144
12.BARSZCZ, Natalia05UKS Szesnastka46.69143

12 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.33.49388
2.PRZYBYLIŃSKA, Julia04UKS 307 Warszawa-Mokotów35.90315
3.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.36.25306
4.ŚWIETLIK, Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon36.46300
5.DĄBROWSKA, Pola04UKS 307 Warszawa-Mokotów36.89290
6.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa37.03287
7.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa37.06286
8.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz38.30259
9.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt40.23223
10.ROMANIUK, Matylda04Uks Wawer40.34222
11.CATI, Lidia04UKS Wilanów Warszawa42.42191
12.MAJCHRZAK, Kaja04Integracyjny Klub Sportowy Kon42.56189
13.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź43.15181
14.ZAKRZEWSKA, Oliwia04Uks Wawer43.92172
15.BROŻYNA, Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon51.99103

13 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka28.83608
Rekord Polski 13 - latków
2.WRÓBEL, Julia03Iskra Konin31.08485
3.BADZIAN, Natalia03Iuks Muszelka32.03443
4.URBANIAK, Dominika03Uks19032.38429
5.NOWAK, Zofia03Iuks Muszelka32.51424
6.GRADEK, Aleksandra03UKS Fala Nieporęt32.89409
7.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka33.39391
8.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka33.66382
9.TOPP, Zofia03UKS G-8 Bielany Warszawa34.50355
10.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno35.09337
11.JASKUŁOWSKA, Zofia03Integracyjny Klub Sportowy Kon35.55324
SZCZĘSNA, Alicja03UKS G-8 Bielany Warszawa35.55324
13.DOBROCZEK, Natalia03Integracyjny Klub Sportowy Kon36.93289
14.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek37.05286
15.JUREK, Michalina03Śródmiejski UKS Polna Warszawa37.46277
16.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka37.74271
17.GORZEŃ, Marta03UKS Cityzen Poznań37.83269
18.SAMORAJ, Aleksandra03Uks Kapry Armexim Pruszków38.19261
19.BOGUSZ, Maja03Buks Warszawa38.27260
20.BOGUSZ, Kaja03Buks Warszawa39.21241
21.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin40.46220
22.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.04196
23.CORU, Clara03UKS Ostrobramska42.93184
24.ZARĘBA, Daria03Buks Warszawa43.48177

14 lat

1.MIELCZAREK, Sandra02Buks Warszawa30.64506
2.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów31.09485
3.SIENKIEWICZ, Kaja02Buks Warszawa31.20480
4.TAŃSKA, Joanna02Uks Kapry Armexim Pruszków31.61461
5.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska31.80453
6.PAKUŁA, Alicja02UKS Pirania Targówek31.91448
7.JABŁONOWSKA, Nikola02UKS G-8 Bielany Warszawa32.30432
8.PAWŁOWSKA, Barbara02Uks19032.83412
9.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki33.60384
10.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa33.80377
11.KRAWCZYK, Paulina02Integracyjny Klub Sportowy Kon33.83376
12.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek33.89374
13.WYTRYKUS, Maria02Buks Warszawa34.19364
14.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno34.36359
15.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany Warszawa34.46356
16.RAJCA, Olivia02Uks19034.57352
17.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon34.82345
18.NOWAKOWSKA, Małgorzata02Uks19035.20334
ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUKP Warszawianka35.20334
20.MIKSA, Paulina02Uks19035.60323
21.ADAMCZYK, Julia02MKS POLONIA Warszawa36.27305
22.SZNAZA, Sandra02MKS POLONIA Warszawa36.95289
23.FIGURSKA, Natalia02UKS G-8 Bielany Warszawa37.16284
24.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszków38.08264
25.JASIORSKA, Aleksandra02Iuks Muszelka38.35258
26.BOJARSKA, Zuzanna02UKS MANTA Warszawa Włochy38.45256
27.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin42.09195

PKWESOŁOWSKA, Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.58385
PKRADECKA, Maja01UKS Posejdon Pułtusk35.75319
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk34.65350
PKMAZURKIEWICZ, Barbara01Integracyjny Klub Sportowy Kon28.76612
PKCHUDORLIŃSKA, Marta01Uks Delfin Legionowo35.91314
PKTOBIASZ, Anna01UKS Victoria Józefów32.68417
PKBĄK, Julia01UKS Victoria Józefów34.06369
PKSZYMAŃSKA, Magda Pk.01Buks Warszawa32.23435
PKGRIEGER, Weronika Pk.01Buks Warszawa33.31394
PKELSNER, Alicja01UKS Fala Nieporęt33.98371
PKZAŁĘSKA, Adrianna01MPKS Orka Ciechanów31.48467
PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska34.24363
PKOSIŃSKA, Wiktoria01UKS SP 149 Łódź32.75415
PKGRZELEWSKA, Anna98UKS Pirania Targówek33.23397
PKWIŚNIEWSKA, Barbara00Uks,,Żoliborz'' Warszwa33.79377


<< TOP >>
Konkurencja 22
04.06.2016 - 8:58
Chłopców, 50m motylkowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa38.87192
2.CIECHANOWSKI, Stanisław07UKS 307 Warszawa-Mokotów49.0395
3.DAKOWICZ, Marcin Antoni07UKS Piątka Kraków53.0175

10 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa35.59250
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa35.87244
3.GORZEŃ, Norbert06UKS Cityzen Poznań45.26121
4.PORĘBSKI, Maciej06UKS Szesnastka45.83117
5.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz47.07108
6.WÓJS-ZIARKO, Karol06MUKP Warszawianka53.3674
DYSKW.WOJNOWSKI, Jeremi06UKS Fala Nieporęt
M 7 - Praca ramion do przodu pod powierzchnią wody podczas ostatniego cyklu pracy ramion przed nawrotem

11 lat

1.ZAWADZKI, Marek05UKS G-8 Bielany Warszawa34.74269
2.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa34.91265
3.TKACZ, Wiktor05MKS Piaseczno36.93224
4.MUZYKA, Igor05Klub Sportowy Wisła Puławy37.72210
5.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno39.68180
6.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt39.93177
7.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt40.39171
8.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska40.95164
9.ZABAGŁO, Filip05Uks Delfin Legionowo41.09162
10.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno41.55157
11.KOTOWSKI, Maksymilian05UKS Ostrobramska46.79110
DYSKW.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

12 lat

1.CHMIELEWSKI, Krzysztof04Iuks Muszelka30.70390
2.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer31.09375
3.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa34.50274
4.STANISŁAWSKI, Bartosz04UKS SP 149 Łódź35.00263
5.JENDRZEJCZYK, Maxim04UKS Ostrobramska35.24257
6.JASIŃSKI, Michał04UKS G-8 Bielany Warszawa35.42253
7.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka35.45253
8.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków35.90243
9.OSZCZAK, Norbert04UKS dwójka SOCHACZEW36.31235
10.HATŁAS, Michał04Iskra Konin36.42233
11.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski36.46232
12.KORDZIAK, Witold04UKS G-8 Bielany Warszawa37.20219
13.STELMACH, Bartłomiej04Uks Wilanowia37.41215
14.GŁĄBIŃSKI, Kamil04Legia Warszawa37.47214
15.LINARD, Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon38.44198
16.GROTOWSKI, Piort04UKS SP 149 Łódź39.04189
17.PASIŃSKI, Kacper04UKS Fala Nieporęt40.20173
18.BORKOWSKI, Marcin04Integracyjny Klub Sportowy Kon40.40171
19.SCARDINA, Jan04MUKP Warszawianka44.38129
20.PIEKUŚ, Michał04UKS Wilanów Warszawa45.37120
21.SULEJEWSKI, Bartosz04UKS Fala Nieporęt47.68104
DYSKW.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno
M 9 - Naprzemienna lub nierównoczesna praca nóg

13 lat

1.URYNIUK, Paweł03Buks Warszawa28.29498
2.JAKIMIAK, Jakub03Huragan Międzyrzec Podlaski28.71476
3.GĄSTAŁ, Jan03MUKP Warszawianka29.76428
4.ĆWIEK, Wiktor03Buks Warszawa30.02417
5.PANASIUK, Mateusz03MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.46399
6.RODKIEWICZ, Radosław03Iuks Muszelka30.86383
7.ZALEWSKI, Sebastian03UKS Pirania Targówek31.26369
8.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin31.49361
9.KUDLIŃSKI, Łukasz03UKS SP 149 Łódź32.15339
10.NOSARZEWSKI, Kornel03MUKP Warszawianka32.74321
11.ROGUSKI, Mateusz03Iuks Muszelka33.06312
12.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno33.29305
13.WALAT, Sebastian03UKS Pirania Targówek33.37303
14.ALBERT, Grzegrzółka03SIG NOVUM Klub Pływacki Grójec34.11284
15.SKRZYPEK, Piotr03UKS Wilanów Warszawa34.24281
16.CIERNIAK, Franek03Uks Delfin Legionowo34.41276
17.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny34.65271
18.ILCEWICZ, Hubert03UKS Victoria Józefów34.70270
19.GERA, Franciszek03UKS Fala Nieporęt35.58250
20.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa37.28217
21.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków40.87165
22.BRZEZIŃSKI, Rafał03UKS 307 Warszawa-Mokotów23:59:50.70

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski27.50542
2.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa28.47489
3.JAŚKIEWICZ, Adrian02Iuks Muszelka29.23451
4.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa29.39444
5.CZAJKA, Maciej02UKS G-8 Bielany Warszawa29.76428
6.SZCZUREK, Jakub02Buks Warszawa29.84424
7.SOBOLEWSKI, Dawid02MKS Medyk Giżycko29.91421
8.RAJCA, Wiktor02Uks19030.01417
9.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź30.08414
10.LIS, Paweł02Buks Warszawa30.11413
11.DOŁOWY, Grzegorz02Iuks Muszelka30.25407
12.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź30.27406
13.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk30.37402
14.CHEŁSTOWSKI, Maciej02MKS POLONIA Warszawa30.61393
15.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa30.67391
16.CEDROWSKI, Jakub02MKS Medyk Giżycko30.93381
17.JĘDRYS, Igor02MUKP Warszawianka31.19371
18.SZERMUSZYN, Hubert02BARRACUDA Białystok31.31367
19.RUTA, Kamil02Iuks Muszelka31.35366
BIAŁECKI, Jan02UKS Victoria Józefów31.35366
21.BORUCKI, Jan02UKS Posejdon Pułtusk31.47362
22.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka31.71353
23.KOWALCZYK, Michał02Uks,,Żoliborz'' Warszwa31.72353
24.DUDKIEWICZ, Kacper02Uks,,Żoliborz'' Warszwa31.85349
25.SOBÓL, Przemysław02MKS POLONIA Warszawa31.86348
26.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa32.00344
27.CZAJKA, Marcel02Iuks Muszelka32.18338
28.KUCHARSKI, Jan02Uks Kapry Armexim Pruszków32.51328
29.JANAS, Igor02UKS "Skalar" Góra Kalwaria32.72322
30.BARNAŚ, Aleksander02Buks Warszawa33.52299
31.KĘDZIERSKI, Jan02MUKP Warszawianka33.56298
32.PRZYBYŁKOWICZ, Jan02MUKP Warszawianka33.82291
33.ZADUMIŃSKI, Olgierd02UKS G-8 Bielany Warszawa34.29279
34.PYCZOT, Paweł02UKS Pirania Targówek34.30279
35.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin34.36278
36.KAMIŃSKI, Mateusz02Śródmiejski UKS Polna Warszawa34.55273
37.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo34.76268
38.MATEJKO, Maciej02UKS Delfin Garwolin34.87266
39.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa35.15259
40.CHOIŃSKI, Bartosz02MUKP Warszawianka36.63229

PKWESOŁOWSKI, Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski30.63392
PKGRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków27.29555
PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk28.99463
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk29.00462
PKMATUSIAK, Adrian01UKS Posejdon Pułtusk31.61357
PKCIAK, Bernard01UKS Posejdon Pułtusk29.29449
PKSALAMOŃCZYK, Przemysław99UKS Posejdon Pułtusk35.27257
PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk34.34278
PKKŁAK, Marcin01Klub Sportowy Płetwal Szczytno29.57436
PKRYBARCZYKA, Adam00Integracyjny Klub Sportowy Kon28.70477
PKSZULICH, Igor98Uks Delfin Legionowo28.92466
PKFRONC, Jakub01BARRACUDA Białystok30.41401
PKMASŁOWSKI, Hubert01BARRACUDA Białystok32.35333
PKBARTOSIEWICZ, Adrian Pk.99Buks Warszawa30.36403
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa30.40401
PKKIEDROWSKI, Adam01UKS G-8 Bielany Warszawa30.87383
PKPAWLAK, Rafał01UKS G-8 Bielany Warszawa31.59357
PKSAWICKI, Oskar01UKS G-8 Bielany Warszawa28.13506
PKKOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów29.09458
PKKRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów27.10566
PKPABICH, Jakub00MPKS Orka Ciechanów31.59357
PKKUZMICZ, Dawid01Śródmiejski UKS Polna Warszawa29.70430
PKSULIGA, Jeremi00Śródmiejski UKS Polna Warszawa30.06415


<< TOP >>
Konkurencja 23
04.06.2016 - 9:14
Dziewcząt, 50m grzbietowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.ŁAPACZ, Hanna07UKS Szesnastka45.22214
2.DENISIEWICZ, Zuzanna07UKS dwójka SOCHACZEW45.91204
3.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno47.34186
4.CIECHANOWSKA, Aleksandra07UKS 307 Warszawa-Mokotów47.47185
5.MURAS, Nina07UKS 307 Warszawa-Mokotów49.77160
6.SUTKOWSKA, Natalia07MUKP Warszawianka50.53153
7.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno50.55153
8.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno51.46145
9.CHOIŃSKA, Julia07MUKP Warszawianka52.28138
10.RAFAŁ, Róża07MUKP Warszawianka52.47137
11.DZIAŁAK, Zofia07MUKP Warszawianka55.62115
12.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno55.84113

10 lat

1.PARADOWSKA, Oliwia06MZOS Płock38.61344
2.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno42.30261
3.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka44.28228
4.PASIŃSKA, Marta06UKS Fala Nieporęt44.50224
5.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka44.83219
6.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa-Mokotów45.01217
7.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka45.71207
8.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno46.85192
9.MĄTEWSKA, Zofia06Integracyjny Klub Sportowy Kon47.29187
10.ARASZKIEWICZ, Marta06MUKP Warszawianka49.15166
11.KORZENIOWSKA, Maja06UKS Fala Nieporęt50.78151
12.BOROWIECKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka51.01149
13.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno51.14148
14.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno51.72143
15.KAROLAK, Zofia06MUKP Warszawianka53.59128
16.MARANDA, Daria06UKS Ostrobramska57.30105

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka39.99309
2.SŁOMIŃSKA, Anna05UKS Fala Nieporęt41.49277
3.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa41.72272
4.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno42.80252
5.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź43.89234
6.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia44.93218
7.BARSZCZ, Natalia05UKS Szesnastka45.12215
8.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno46.20200
9.JEŻEWSKA, Karolina05Integracyjny Klub Sportowy Kon55.17117

12 lat

1.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.34.50482
2.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa35.01461
3.MACIASZCZYK, Wiktoria04UKS SP 149 Łódź35.26451
4.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki36.45409
5.WEPS, Maja04Integracyjny Klub Sportowy Kon38.33351
6.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotów39.14330
7.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.39.71316
8.KALBARCZYK, Oliwia04UKS Szesnastka40.31302
9.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotów40.91289
10.ROCHMIŃSKA, Agata04UKS Fala Nieporęt42.42259
11.BURBELKA, Magda04Uks Kapry Armexim Pruszków43.74236
12.RYL-ZALESKA, Ada04UKS Szesnastka46.02203
13.BROŻYNA, Alicja04Integracyjny Klub Sportowy Kon47.29187
14.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków49.07167

13 lat

1.MURAWSKA, Maria03UKS Piątka Ostrołęka31.71621
2.KNOP, Aleksandra03Uks19032.62570
3.MILEWSKA, Zofiia03UKS G-8 Bielany Warszawa34.28491
4.WASZKOWSKA, Wiktoria03MKS Piaseczno34.50482
5.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka34.82469
6.PRZYBYSZ, Dominika03Buks Warszawa34.99462
7.SANIAWA, Karolina03MKS Piaseczno35.20454
8.TACIAK, Martyna03Buks Warszawa36.22417
9.BIEGAŃSKA, Weronika03UKS G-8 Bielany Warszawa36.34412
10.GORZEŃ, Marta03UKS Cityzen Poznań36.67401
11.WITKOWSKA, Julia03BARRACUDA Białystok37.17385
12.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno37.27382
13.KWIATKOWSKA, Zuzanna03MKP Wodnik Bielsk Podlaski37.30381
14.ŻERAŃSKA, Ula03Buks Warszawa37.36379
15.AUGUŚCIAK, Magdalena03Uks Kapry Armexim Pruszków37.88364
16.SŁOWIK, Martyna03Integracyjny Klub Sportowy Kon38.42349
17.ZIÓŁKOWSKA, Martyna03UKS V Łomianki39.30326
18.WIĘCKOWSKA, Alicja03UKS Delfin Garwolin39.55320
19.PIEŃKOWSKA, Zuzanna03Klub Sportowy Płetwal Szczytno40.24304
20.CORU, Clara03UKS Ostrobramska40.81291
21.FRĄCKIEWICZ, Emilia03UKS Delfin Garwolin42.03266
22.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków42.24262
23.WASIL, Jagna03UKS "Skalar" Góra Kalwaria42.57256

14 lat

1.OGNICHA, Maria02UKS Victoria Józefów33.07547
2.GOLUBSKA, Alina02Buks Warszawa33.17542
3.SZCZEPEK, Julia02UKS G-8 Bielany Warszawa33.23539
4.PICHOLA, Weronika02MKS Piaseczno33.76514
5.SERAFIN, Barbara02UKS G-8 Bielany Warszawa33.84511
6.TOMKIEL, Aleksandra02MKS POLONIA Warszawa35.01461
7.ŚWIĘTOCHOWSKA, Maja02MUKP Warszawianka35.25452
8.ZAJĄC, Wiktoria02Uks,,Żoliborz'' Warszwa35.26451
9.TRYBUCH, Oliwia02MKS POLONIA Warszawa35.34448
10.GOLLER, Klaudia02UKS Ostrobramska35.55441
11.MIKSA, Paulina02Uks19036.25415
12.LESIAK, Agata02MUKP Warszawianka36.28414
13.BORUCKA, Alicja02UKS Posejdon Pułtusk36.37411
14.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo37.09388
15.AUGUŚCIAK, Michalina02Uks Kapry Armexim Pruszków37.11387
16.KURZEPA, Adrianna02UKS Pirania Targówek37.97361
17.SKURA, Zuzanna02MKS POLONIA Warszawa38.03360
18.PODNIESIŃSKA, Marta02UKS Pirania Targówek38.57345
19.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin40.62295
20.SKONIECZNA, Aleksandra02Uks Delfin Legionowo41.58275
21.MACIĄG, Joanna02UKS Delfin Garwolin46.90192
22.GŁOWALA, Marta02UKS Delfin Garwolin53.64128

PKKWIATKOWSKA, Zofia01MKP Wodnik Bielsk Podlaski33.35534
PKMIERZEJEWSKA, Aleksandra00UKS Posejdon Pułtusk35.32449
PKŻEKAŁO, Julia01BARRACUDA Białystok31.59628
PKSKORYKOW, Lena08UKS Ostrobramska51.25147
PKGALICKA, Wiktoria99Uks Kapry Armexim Pruszków32.36584
PKLIPKOWSKA, Dominika01UKS G-8 Bielany Warszawa34.92465


<< TOP >>
Konkurencja 24
04.06.2016 - 9:29
Chłopców, 50m grzbietowy9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.
9 lat

1.MIŁKOWSKI, Mikołaj07Śródmiejski UKS Polna Warszawa39.95217
2.ROMER, Stanisław07MUKP Warszawianka43.20172
3.OBŁUSKI, Aleksander07UKS 307 Warszawa-Mokotów45.75145
4.DAKOWICZ, Marcin Antoni07UKS Piątka Kraków48.32123
5.BARSZCZ, Maciej07UKS Szesnastka50.50107
6.KUCHAREK, Mikołaj07MUKP Warszawianka51.61101
7.KOSZELA, Krzysztof07MUKP Warszawianka51.9199

10 lat

1.DUBINIAK, Kacper06UKS "Skalar" Góra Kalwaria36.69281
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa37.64260
3.MIENICKI, Rafał06Śródmiejski UKS Polna Warszawa39.37227
4.HANDZLIK, Mateusz06MUKP Warszawianka40.32211
5.KOZIŃSKI, Jan06UKS Szesnastka43.86164
6.SVABAS, Augustas06Kauno PM46.38139
7.CIBOROWSKI, Dominik06MUKP Warszawianka46.77135
8.STRZAŁKOWSKI, Piotr06MUKP Warszawianka47.16132
9.PORĘBSKI, Maciej06UKS Szesnastka49.09117
10.KRZESIAK, Oskar06MUKP Warszawianka49.16116
11.WRONA, Maciej06MUKP Warszawianka51.58101
12.MICHALSKI, Bartek06Uks Wawer54.1687
13.WOJNOWSKI, Jeremi06UKS Fala Nieporęt54.4985

11 lat

1.KOSOBUDZKI, Cezary05UKS G-8 Bielany Warszawa37.09272
2.DYBEK, Błażej05UKS Fala Nieporęt39.76221
3.CZEREDYS, Eryk05Iuks Muszelka39.87219
4.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno40.04216
5.ZABAGŁO, Filip05Uks Delfin Legionowo40.09215
6.GĄSTAŁ, Jakub05MUKP Warszawianka40.33211
7.BROGOSZ, Bartosz05Uks,,Żoliborz'' Warszwa41.56193
8.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno41.66192
9.TARKOWSKI, Stanisław05Klub Sportowy Wisła Puławy41.79190
10.ZABORSKI, Jan05UKS Fala Nieporęt41.93188
11.MAŁKOWSKI, Jan05UKS Ostrobramska41.96188
12.ABD EL RAZEK, Kamil05MUKP Warszawianka42.85176
13.JOACHIMIAK, Łukasz05Uks Kapry Armexim Pruszków43.73166
14.KRAWCZYK, Karol05MKS Piaseczno44.90153
15.KORZENIOWSKI, Filip05MUKP Warszawianka45.58146
16.BALTRAMIEJUNAS, Jogaila05Klaipedos Gintaro Sc46.27140
17.CHMIELAREK, Jakub05UKS Fala Nieporęt46.75135
18.BLIUJUS, Tadas05Kauno PM49.15117
19.HOLDENMAJER, Cezary05UKS Szesnastka57.2973

12 lat

1.KONARSKI, Maciej04Uks Wawer33.94355
2.CHMIELEWSKI, Michał04Iuks Muszelka34.49338
3.KOWALCZYK, Jakub04UKS SP 149 Łódź35.92299
4.RAFAŁ, Kacper04UKS V Łomianki36.22292
5.HATŁAS, Michał04Iskra Konin37.42265
6.OSZCZAK, Norbert04UKS dwójka SOCHACZEW38.86236
7.IWANICKI, Stanisław04MUKP Warszawianka40.49209
8.PASIŃSKI, Kacper04UKS Fala Nieporęt41.52194
9.WICIAK, Radosław04Klub Sportowy Płetwal Szczytno43.46169
10.ZDUNEK, Feliks04UKS Fala Nieporęt45.20150
11.JACKUNAS, Danas04Kauno PM45.56146
12.HURNICKI, Jan04Klub Sportowy Płetwal Szczytno45.96143
13.SULEJEWSKI, Bartosz04UKS Fala Nieporęt48.99118

13 lat

1.PRZYBYSZ, Mateusz03Buks Warszawa31.94426
2.ŻOŁĄDŹ, Stanisław03Uks,,Żoliborz'' Warszwa31.96425
3.WOJTASIAK, Michał03MKS Piaseczno33.14381
4.TĘCZA, Maciej03Iskra Konin33.63365
5.SOBIECH, Szymon03UKS SP 149 Łódź35.52310
6.STRZEMBOSZ, Franciszek03UKS Victoria Józefów35.61307
7.WAWRZYNKIEWICZ, Michał03Buks Warszawa36.45286
8.ZABORSKI, Karol03UKS Fala Nieporęt39.70222
9.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa41.39195
10.SITNIK, Jakub03UKS Delfin Garwolin41.74191
DYSKW.DROBIECKI, Nikodem03UKS "Skalar" Góra Kalwaria
O 4 - Start wykonany przed sygnałem (przedwczesny start)

14 lat

1.RADZISZEWSKI, Krzysztof02Buks Warszawa28.94573
2.RABAN, Maciej02Integracyjny Klub Sportowy Kon29.38547
3.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski30.10509
4.SŁOWIKOWSKI, Bartosz02Uks Kapry Armexim Pruszków30.97467
5.GOTOWSKI, Dominik02UKS G-8 Bielany Warszawa31.22456
6.RZADKOWOLSKI, Bartosz02Uks 9 Kalisz31.26454
7.MOLENDA, Dominik02UKS Pirania Targówek31.50444
8.CHEREDIS, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa31.77433
9.KOWALCZYK, Kacper02UKS Posejdon Pułtusk31.83430
10.ABD EL RAZEK, Jakub02MUKP Warszawianka31.94426
11.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów32.08420
12.TRACZEWSKI, Gustaw02Uks,,Żoliborz'' Warszwa32.23414
13.KUSIŃSKI, Aleksy02UKS SP 149 Łódź32.34410
14.BLIŹNIEWSKI, Franciszek02UKS SP 149 Łódź32.47405
15.SZERMUSZYN, Hubert02BARRACUDA Białystok32.87391
16.KOPUT, Antoni02UKS MANTA Warszawa Włochy32.93389
17.LIPOWSKI, Oskar02MKS POLONIA Warszawa33.52368
18.WALENCIAK, Aleksander02UKS V Łomianki33.92355
19.RAJCA, Wiktor02Uks19033.96354
20.JAROSZEWSKI, Łukasz02Uks,,Żoliborz'' Warszwa34.49338
21.KOT, Kacper02UKS Delfin Garwolin34.82329
22.LEWANDOWSKI, Mikołaj02Uks Delfin Legionowo35.60307
23.BORZYMEK, Hubert02UKS 307 Warszawa-Mokotów35.79303
24.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka36.51285
25.POPŁONYK, Jakub02Buks Warszawa37.22269
26.WRZEŚNIEWSKI, Damian02UKS MANTA Warszawa Włochy38.99234
27.MICHAŚ, Patryk02UKS Fala Nieporęt44.21160

PKGRZYBOWSKI, Miłosz00Uks "Polonez" Wyszków28.63592
PKHERMANOWSKI, Oskar01UKS Posejdon Pułtusk31.38449
PKSIEMEK, Damian01UKS Posejdon Pułtusk31.15459
PKSALAMOŃCZYK, Przemysław99UKS Posejdon Pułtusk34.78330
PKGALICKI, Bartosz Pk.01Buks Warszawa29.25555
PKKOTARSKI, Jakub Pk.01Buks Warszawa35.70305
PKSENKOWSKI, Kacper01UKS G-8 Bielany Warszawa35.67306
PKWISZNIEWSKI, Jakub01UKS G-8 Bielany Warszawa30.89471
PKSAWICKI, Oskar01UKS G-8 Bielany Warszawa31.17458
PKCZERWIŃSKI, Łukasz01Uks Jagiellonka Warszawa32.39408
PKSMOLAREK, Mikołaj01Uks Jagiellonka Warszawa31.74434
PKKOWALSKI, Maxymilian00MPKS Orka Ciechanów31.58441
PKKRZYWNICKI, Adrian01MPKS Orka Ciechanów29.78526
PKELGALAL, Sami01UKS SP 149 Łódź29.86521


<< TOP >>
Konkurencja 25
04.06.2016 - 9:43
Dziewcząt, 200m klasyczny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.MARCINIAK, Maja06MKS Piaseczno3:39.4925450.3057.6555.1056.44
2.JANASZEK-SEYDLITZ, Zofia06UKS Szesnastka3:46.8923051.7159.0759.3256.79
3.BLACHARSKA, Małgorzata06UKS Szesnastka3:50.2622052.271:00.0859.2458.67
4.GŁAZOWSKA, Julia06MKS Piaseczno4:01.2519157.121:01.681:02.9859.47

11 lat

1.PECIO, Anna05Klub Sportowy Wisła Puławy3:08.9739844.0949.8047.6947.39
2.PIECHOWICZ, Karolina05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:11.6238244.5051.0248.2647.84
3.CHRZAN, Zofia05Uks Lokomotywa Sopot3:13.5237142.4751.8151.2248.02
4.CHOJNOWSKA, Maria05UKS Fala Nieporęt3:23.1132145.6651.8853.8051.77
5.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno3:33.1327850.2856.0654.0752.72
6.JURKOWSKA, Iga05UKS Dwójka Morena Gdańsk3:37.5926148.8155.6557.0256.11
7.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź3:39.4325450.5457.6356.1955.07
8.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:39.9025351.6256.7657.9153.61
9.WRÓBEL, Karolina05MKS Piaseczno3:55.3320654.771:00.721:00.9658.88

12 lat

1.MIKOŁAJCZYK, Maja04UKS SP 149 Łódź2:53.4551539.5244.3644.3145.26
2.CYGAN, Julia04MUKS Piętnastka Bydgoszcz3:10.4438943.6749.1149.3048.36
3.WITEK, Oliwia04UKS SP 149 Łódź3:13.5037144.2749.8749.8449.52
4.MAJCHRZAK, Kaja04Integracyjny Klub Sportowy Kon3:20.4033445.3852.9651.9550.11
5.SUSKIEWICZ, Maja04UKS Wilanów Warszawa3:26.8530448.7152.4453.9951.71
6.MACIASZCZYK, Weronika04UKS SP 149 Łódź3:28.6029649.0653.9253.4452.18
7.TABOR, Anastazja04MKS Piaseczno3:32.7227948.1354.9055.5954.10
8.WALENCIAK, Weronika04UKS V Łomianki3:33.0227846.3254.9155.7956.00
9.KOWACKA, Aleksandra04UKS SP 149 Łódź3:46.6723151.0857.9659.4658.17
10.OLECH, Emilia04Uks Kapry Armexim Pruszków3:59.8219555.771:00.741:01.581:01.73
DYSKW.ŚWIETLIK, Julia04Integracyjny Klub Sportowy Kon41.7346.1646.14
K 16 - Brak wynurzenia części głowy w czasie każdego pełnego cyklu ruchu (ramion i nóg)

13 lat

1.CYNARSKA, Natalia03Iuks Muszelka2:55.9649440.1944.4346.1845.16
2.CYNARSKA, Weronika03Iuks Muszelka2:56.3949039.2144.7145.9346.54
3.MACIEJEWSKA, Beata03UKS SP 149 Łódź2:59.8146341.7346.2747.4644.35
4.RUSSEK, Agata03Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:02.0244640.8946.5547.4047.18
5.KASJANIUK, Patrycja03Buks Warszawa3:08.6140141.2546.8749.8050.69
6.DOBROCZEK, Natalia03Integracyjny Klub Sportowy Kon3:08.6240142.8248.2149.2648.33
7.BOGUSZ, Maja03Buks Warszawa3:12.7737544.5249.4749.4149.37
8.WŁODARKIEWICZ, Magdalena03UKS Pirania Targówek3:14.7036443.4848.5552.2850.39
9.KORZENIOWSKA, Karolina03MUKP Warszawianka3:17.9134743.9650.1451.6252.19
10.OLECH, Cecylia03Uks Kapry Armexim Pruszków3:20.0733645.9650.9652.0151.14
11.ZIEMACKA, Julia03Iuks Muszelka3:34.1227447.9955.1355.2855.72
NIE UK.WRÓBEL, Martyna03MKS Piaseczno45.8050.66

14 lat

1.DOBOSZ, Kalina02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:44.7560237.6042.5642.2642.33
2.CHMIELEWSKA, Julia02MUKP Warszawianka2:48.6656138.1142.7443.2644.55
3.DUDA, Paulina02UKS G-8 Bielany Warszawa2:55.4049838.6745.4746.5844.68
4.BROJANOWSKA, Zofia02UKS G-8 Bielany Warszawa2:56.6148840.3445.0145.5045.76
5.MOZOŁOWSKA, Emilia02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:56.9848539.3744.6646.3646.59
6.ZIENTARSKA, Karolina02Integracyjny Klub Sportowy Kon2:56.9948540.4145.5945.7045.29
7.DĄBROWSKA, Tatiana02UKS"Piątka"Konstantynów Łódzki2:58.0447740.0746.4346.1845.36
8.SIERAK, Kinga02Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:06.1441740.2946.9750.1748.71
9.PIASECZNA, Emilia02Uks Delfin Legionowo3:07.5540840.2849.0551.0147.21
10.POTOCKA, Zofia02Uks Kapry Armexim Pruszków3:20.8633244.7150.2152.9453.00
11.WOŹNIAK, Julia02UKS Delfin Garwolin3:25.7030946.7152.0553.8553.09

PKWESOŁOWSKA, Agata01MKP Wodnik Bielsk Podlaski2:58.9346940.3146.0346.7445.85
PKCHUDORLIŃSKA, Marta01Uks Delfin Legionowo3:05.4242241.9348.4147.4647.62
PKRUDNICKA, Ewa01UKS Ostrobramska2:57.8147839.8945.1346.9545.84
PKKOŁAKOWSKA, Julia01MKS Piaseczno2:47.8356938.4242.6543.6943.07
PKWOJTANEK, Wiktoria01Uks Kapry Armexim Pruszków2:50.9153937.7543.9144.2844.97


<< TOP >>
Konkurencja 26
04.06.2016 - 10:08
Chłopców, 200m klasyczny10 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
10 lat

1.TOPP, Filip06UKS G-8 Bielany Warszawa3:32.1821449.7454.4955.6052.35
2.STYŚ, Aleksander06Uks Jagiellonka Warszawa3:32.5721348.3756.0755.5952.54
3.MAZURO, Mikołaj06Uks Kapry Armexim Pruszków3:43.4018352.9557.8856.7555.82
4.WASZKIEWICZ, Maciej06MKS "Roś" Pisz3:45.0217951.0657.8358.5657.57

11 lat

1.MIŁKOWSKI, Wiktor05Śródmiejski UKS Polna Warszawa3:19.9425643.7751.3652.4152.40
2.JURDA, Mikołaj05UKS SP 149 Łódź3:32.8821248.5355.6556.1252.58
3.REGNOWSKI, Kajetan05UKS Wilanów Warszawa3:33.0921149.0956.1354.6053.27
4.GRALEWSKI, Marcin05Uks,,Żoliborz'' Warszwa3:33.4321049.0654.7955.5154.07
5.CZERNIAWSKI, Tobiasz05Klub Sportowy Płetwal Szczytno3:36.7120150.6155.7155.8454.55
6.SOBIESZEK, Franciszek05MKS Piaseczno3:39.7219349.7157.3657.5755.08
7.SIENKIEWICZ, Ignacy05Integracyjny Klub Sportowy Kon4:01.4814555.781:02.021:01.531:02.15
DYSKW.PAWŁOWSKI, Michał05UKS V Łomianki46.6851.9952.06
K 11 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie

12 lat

1.ZIEMBOWICZ, Franciszek04UKS G-8 Bielany Warszawa3:00.5834741.0046.0347.7145.84
2.HATŁAS, Michał04Iskra Konin3:03.9132941.9847.5748.3046.06
3.ZGODA, Jędrzej04Uks Kapry Armexim Pruszków3:08.7430442.4648.6849.4548.15
4.LINARD, Bartosz04Integracyjny Klub Sportowy Kon3:09.9929843.5749.3348.5048.59
5.ROGACKI, Michał04UKS SP 149 Łódź3:14.2127943.9150.4550.4849.37
6.HRYNIEWICKI, Krzysztof04MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:14.7427743.6150.7751.0849.28
7.MINICHOWSKI, Maksymilian04UKS V Łomianki3:14.7827745.3550.9150.4548.07
8.BEDNAREK, Przemysław04Iuks Muszelka3:20.2025545.3051.2551.6951.96
9.BORKOWSKI, Marcin04Integracyjny Klub Sportowy Kon3:34.1320849.4855.2854.4554.92

13 lat

1.MARKOWSKI, Kacper03Buks Warszawa2:50.6841239.0743.3143.9044.40
2.SKRZYPEK, Piotr03UKS Wilanów Warszawa3:04.4732642.2649.6248.0644.53
3.JACHIMOWICZ, Maksymilian03Uks Pingwiny3:08.4230640.9947.8151.4148.21
4.SKWARNICKI, Jakub03Buks Warszawa3:11.8429045.7048.9149.2248.01
5.NIEDUŻAK, Maurycy03UKS Pirania Targówek3:13.8328143.2649.5551.0949.93
6.KUZIA, Krzysztof03Uks Kapry Armexim Pruszków3:14.0328042.5649.1952.7049.58
7.MAZURO, Maciej03Uks Kapry Armexim Pruszków3:25.6623545.1352.3853.9854.17
8.LUTY, Piotr03UKS Wilanów Warszawa3:41.3318849.2257.1058.3756.64

14 lat

1.CELIŃSKI, Jakub02Huragan Międzyrzec Podlaski2:35.3554633.9539.6240.6841.10
2.GREGORCZYK, Jan02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:38.9451036.1940.8940.9040.96
3.MAŃCZAK, Jakub02UKS G-8 Bielany Warszawa2:46.5544338.7143.6644.3639.82
4.BIEGAŃSKI, Marcin02Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:53.9038938.4445.2046.6343.63
5.MIESZKUNIEC, Szymon02UKS Victoria Józefów2:55.1038138.7545.0446.1245.19
6.STWORZYJANEK, Marek02Iuks Muszelka3:00.2734940.1046.6547.0246.50
7.BURCZYŃSKI, Piotr02Iuks Muszelka3:01.9234040.9146.0146.9748.03
8.SZUTKIEWICZ, Szymon02BARRACUDA Białystok3:04.4332642.2446.6848.4647.05
9.KAMIŃSKI, Bruno02Buks Warszawa3:11.3729244.4150.4049.7546.81
DYSKW.JASIUL, Adam02Uks Delfin Legionowo42.0348.2848.99
K 14 - Praca nóg w płaszczyźnie pionowej w dół /z wyjątkiem jednego ruchu po starcie i nawrocie/

PKWESOŁOWSKI, Jacek01MKP Wodnik Bielsk Podlaski3:05.4832140.7247.3049.5147.95
PKSALAMOŃCZYK, Przemysław99UKS Posejdon Pułtusk3:08.8530441.4049.0949.0949.27
PKGALAS, Daniel00UKS Posejdon Pułtusk2:46.4444436.8643.0743.6742.84
PKSZULICH, Igor98Uks Delfin Legionowo2:38.2051733.6239.1241.5943.87
PKMASŁOWSKI, Hubert01BARRACUDA Białystok3:07.1631241.6048.4149.0748.08
PKŻERAŃSKI, Przemysław Pk.99Buks Warszawa2:49.0342438.6743.7844.7741.81
PKKOŁODZIEJSKI, Filip Pk.01Buks Warszawa2:54.9338237.1143.6246.7347.47
PKŚLIWKA, Jakub99UKS G-8 Bielany Warszawa2:34.7855234.0339.1840.4841.09
PKADAMSKI, Mikołaj00MPKS Orka Ciechanów2:30.0660632.4537.9939.5040.12
PKKUZMICZ, Dawid01Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:48.4342838.5441.8043.2544.84
PKSULIGA, Jeremi00Śródmiejski UKS Polna Warszawa2:43.5846835.9542.5842.8142.24
PKMICHALAK, Jacek01Uks Kapry Armexim Pruszków2:50.5241337.0643.8545.1844.43


<< TOP >>
Konkurencja 27
04.06.2016 - 10:32
Dziewcząt, 200m dowolny9 - 14 lat
Wyniki

Punkty: FINA 2016
PozycjaRok ur.CzasPkt.50m100m150m200m
9 lat

1.DUDZIŃSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:30.4115444.4155.0755.9954.94
2.PRZYBYLSKA, Oliwia07MKS Piaseczno3:47.7912248.5459.541:00.3659.35
3.SUTKOWSKA, Natalia07MUKP Warszawianka3:52.0311552.911:00.861:00.7557.51
4.TABOR, Antonina07MKS Piaseczno3:57.0210850.501:02.451:02.941:01.13
5.CHOIŃSKA, Julia07MUKP Warszawianka4:08.699354.081:05.751:05.061:03.80
6.RAFAŁ, Róża07MUKP Warszawianka4:18.34831:00.271:01.66
NIE UK.WILCZKO, Kamila07MKS Piaseczno56.77

10 lat

1.FILIPCZAK, Nikola06Klub Sportowy Płetwal Szczytno2:50.6329038.9743.6445.0542.97
2.WILANOWSKA, Karina06UKS Ostrobramska2:57.3425840.0347.8746.9642.48
3.DUZOWSKA, Martyna06UKS Dwójka Morena Gdańsk3:02.8823543.0647.6748.4243.73
4.MURAS, Oliwia06UKS 307 Warszawa-Mokotów3:10.8820742.6450.2649.9748.01
5.RUCIŃSKA, Helena06MUKP Warszawianka3:19.0018246.2153.0051.8647.93
6.MASZARO, Zuzanna06MKS Piaseczno3:29.9615547.3754.98
7.ŚWIETLIK, Melania06MKS Piaseczno3:37.6813948.3657.1257.3354.87
8.BOROWIECKA, Aleksandra06MUKP Warszawianka3:56.2010952.881:04.691:03.3255.31

11 lat

1.APANAS, Karolina05Iuks Muszelka2:39.7435335.2341.1742.6440.70
2.OLKOWSKA, Laura05Uks Gim 92 Ursynów Warszawa2:40.1535137.6742.5641.6538.27
3.SAMORAJ, Oliwia05MKS Piaseczno2:43.4433039.0942.4642.9638.93
4.CENCORA, Zofia05Uks1902:45.7131638.2743.1043.3940.95
5.PRZYBYLSKA, Maja05UKS 307 Warszawa-Mokotów2:45.7931638.0743.2943.8940.54
6.MARCINKOWSKA, Maja05UKS SP 149 Łódź2:52.2028241.3144.8243.8342.24
7.GUTMAŃSKA, Hanna05Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:52.8727939.8044.4445.6442.99
8.STACHOWIAK, Mia05UKS Cityzen Poznań2:54.6927038.2545.6347.4943.32
9.OZIMEK, Magda05Uks,,Żoliborz'' Warszwa2:56.8026041.5046.7646.7241.82
10.KLUSEK, Aleksandra05Iuks Muszelka3:01.0924240.4047.2448.5744.88
11.SKALIŃSKA, Ewa05Integracyjny Klub Sportowy Kon3:02.2723840.8345.8848.8246.74
12.KLECZEK, Maria05MKS Piaseczno3:07.2121941.5349.3548.9247.41
13.DĄBROWSKA, Franczeska05Uks Wilanowia3:07.2921941.9448.9349.6046.82
14.BAŁDA, Aleksandra05MKS Piaseczno3:09.0721341.4551.4650.3145.85

12 lat

1.TARASIEWICZ, Klaudia04UKP Polonia Warszawa2:22.5349832.9937.4437.0635.04
2.GUŚĆ, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.2:23.0149332.6537.3437.5035.52
3.FILIPIAK, Małgorzata04UKS Wilanów Warszawa2:37.7936733.5538.9943.6441.61
4.BIEŃ, Julia04UKS G-8 Bielany Warszawa2:39.3835636.5740.7241.9440.15
5.WEPS, Maja04Integracyjny Klub Sportowy Kon2:41.7534035.7041.4443.3841.23
6.GRABOWSKA, Gabriela04UKS 307 Warszawa-Mokotów2:43.5832937.7741.9943.1540.67
7.NAGRABA, Oliwia04UKS 307 Warszawa-Mokotów2:45.6031737.4142.6144.0741.51
8.KOWALSKA, Wiktoria04UKS Delfin Piotrków Tryb.