http://

05.06.2015 – Maja Skupińska – I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m motylkiem, Warszawa
05.06.2015 – Filip Zalewski – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem, Warszawa
05.06.2015 – Maciej Jędrzejewski – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem, Warszawa
05.06.2015 – Wiktoria Frąckiewicz – II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m motylkiem, Warszawa
06.06.2015 – Filip Zalewski – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Warszawa
06.06.2015 – Maciej Jędrzejewski – II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Warszawa
06.06.2015 – Adam Kenig – I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Warszawa
06.06.2015 – Filip Zalewski – I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m klasykiem, Warszawa
06.06.2015 – Wiktoria Frąckiewicz – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m zmiennym, Warszawa
28.11.2015 – Adam Kenig – I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Warszawa
28.11.2015 – Adam Kenig – II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m dowolnym, Warszawa
28.11.2015 – Mateusz Szczypek – I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m zmiennym, Warszawa
29.11.2015 – Adam Kenig – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem, Warszawa
17.06.2016 – Woźniak Julia, Sowa Barbara, Maciąg Joanna, Głowala Marta – II miejsce na Mistrzostwach Okręgu w sztafecie 4 x 100m dowolnym, Warszawa
17.06.2016 – Szczypek Mateusz, Kot Kacper, Kenig Adam, Wojciechowski Piotr – III miejsce na Mistrzostwach Okręgu w sztafecie 4 x 100m dowolnym, Warszawa
17.06.2016 – Woźniak Julia, Sowa Barbara, Maciąg Joanna, Głowala Marta – III miejsce na Mistrzostwach Okręgu w sztafecie 4 x 100m zmiennym, Warszawa
16.06.2017 – Szczypek Mateusz – III miejsce w Mistrzostwach Polski Masters na 800m dowolnym, Warszawa
17.06.2017 – Szczypek Mateusz – II miejsce w Mistrzostwach Polski Masters na 200m dowolnym, Warszawa
17.06.2017 – Szczypek Mateusz – III miejsce w Mistrzostwach Polski Masters na 50m klasykiem, Warszawa
17.02.2018 – Więckowska Alicja – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m dowolnym, Ciechanów
17.02.2018 – Frąckiewicz Emilia – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m dowolnym, Ciechanów
17.02.2018 – Frąckiewicz Emilia – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m motylkiem, Ciechanów
17.02.2018 – Frąckiewicz Emilia – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m zmiennym, Ciechanów
17.02.2018 – Więckowska Alicja – I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m dowolnym, Ciechanów
17.02.2019 – Sitnik Jakub – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m dowolnym, Ciechanów
17.02.2018 – Więckowska Alicja – I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem, Ciechanów
17.02.2018 – Sitnik Jakub – I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem, Ciechanów
17.02.2018 – Kot Kacper – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem, Ciechanów
17.02.2018 – Frąckiewicz Emilia – I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym, Ciechanów
17.02.2018 – Więckowska Alicja – I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 800m dowolnym, Ciechanów
22.06.2018 – Głowala Marta – III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Warszawa
22.06.2018 – Szczypek Mateusz – I miejsce w Mistrzostwach Polski Masters na 800m dowolnym, Poznań
24.06.2018 - Szczypek Mateusz –I miejsce w Mistrzostwach Polski Masters na 400m dowolnym, Poznań
19.01.2019 – Małaj Maria – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m grzbietem, Ciechanów
19.01.2019 – Frąckiewicz Emilia – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m klasykiem, Ciechanów
19.01.2019 – Więckowska Alicja – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem, Ciechanów
19.01.2019 – Sitnik Jakub – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem, Ciechanów
19.01.2019 – Jonak Jagoda – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym, Ciechanów
19.01.2019 – Skupińska Maja –I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym, Ciechanów
19.01.2019 – Frąckiewicz Emilia – II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym, Ciechanów
19.01.2019 –Lakus Bartłomiej –II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym, Ciechanów
19.01.2019 – Maciąg Joanna – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m motylkiem, Ciechanów
19.01.2019 – Jonak Jagoda – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m klasykiem, Ciechanów
19.01.2019 – Siwek Stanisław – III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m dowolnym, Ciechanów
19.01.2019 – Więckowska Alicja, Maciąg Joanna, Frąckiewicz Emilia, Jonak Jagoda – II miejsce na Mistrzostwach Mazowsza w sztafecie 4 x 100m zmiennym, Ciechanów
15.03.2019 – Kenig Adam – II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem, Pruszków