http://

Data Imię i Nazwisko Nazwa zawodów
05.06.2015 Natalia Wojciechowska IV miejsce w Zimowych Mistrzostwach Okręgu na 200 m klasykiem
05.06.2015 Patryk Kot V miejsce w Zimowych Mistrzostwach Okręgu na 200 m klasykiem
05.06.2015 Stanisław Siwek VI miejsce w Drużynowym Wieloboju Pływackim 10 i 11 latków na 50 m dowolnym
05.06.2015 Maciej Jędrzejewski IV miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m dowolnym
05.06.2015 Maja Skupińska I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m motylkiem
05.06.2015 Natalia Wardak V miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m motylkiem
05.06.2015 Ewelina Włodarczyk V miejsce w Mistrzostwach okręgu na 50 m klasykiem
05.06.2015 Filip Zalewski III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem
06.06.2015 Maciej Jędrzejewski III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem
06.06.2015 Wiktoria Frąckiewicz II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m motylkiem
06.06.2015 Mateusz Szczypek, Adam Kenig, Dominik Ruta, Jan Przybysz V miejsce w Mistrzostwach Okręgu ( sztafeta 4x100m)
06.06.2015 Julia Woźniak IV miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
06.06.2015 Filip Zalewski III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
06.06.2015 Maciej Jędrzejwski II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
06.06.2015 Szymon Zarzycki V miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m klasykiem
06.12.2014 Adam Kenig I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m klasykiem
06.12.2014 Filip Zalewski I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200m klasykiem
16.06.2017 Wiktoria Frąckiewicz III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200 m zmiennym
17.06.2016 Adam Kenig I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m klasykiem
17.06.2016 Adam Kenig II miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m dowolnym
17.06.2016 Piotr Wojciechowski IV miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
17.06.2017 Piotr Wojciechowski VI miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m dowolnym
18.06.2017 Natalia Wojciechowska VI miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
19.01.2019 Agata Karczmarczyk VI miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200 m dowolnym
19.01.2019 Patryk Kot V miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200 m klasykiem
19.01.2019 Mateusz Szczypek V miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 50 m motylkiem
19.01.2019 Mateusz Szczypek I miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 200 m zmiennym
19.01.2019 Adam Kenig III miejsce w Mistrzostwach Okręgu na 100 m klasykiem
19.01.2019 Woźniak Julia, Sowa Barbara, Maciąg Joanna, Głowala Marta II miejsce w Mistrzostwach Okręgu ( sztafeta 4X100 m dowolnym )
19.01.2019 Szczypek Mateusz, Kot Kacper, Kenig Adam, Wojciechowski Piotr II miejsce w Mistrzostwach Okręgu ( sztafeta 4x100 m dowolnym)
19.01.2019 Woźniak Julia, Sowa Barbara, Maciąg Joanna, Głowala Marta III miejsce w Mistrzostwach Okręgu ( sztafeta 4 x100 m zmienny)
19.01.2019 Mateusz Szczypek III miejsce na Mistrzostwach Polski Masters na 800m dowolnym
19.01.2019 Mateusz Szczypek II miejsce na Mistrzostwach Polski Masters na 200m dowolnym
19.01.2019 Mateusz Szczypek III miejsce na Mistrzostwach Polski Masters na 50m klasykiem
19.01.2019 Adam Kenig VI miejsce na Mistrzostwach Okręgu na 50m klasykiem
19.01.2019 Przemysław Sekuła V miejsce na Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem
19.01.2019 Patryk Kot VI miejsce na Mistrzostwach Okręgu na 100m klasykiem
19.01.2019 Emilia Frąckiewicz VI miejsce na Mistrzostwach Okręgu na 400m zmiennym
19.01.2019 Przemysław Sekuła IV miejsce na Mistrzostwach Okręgu na 200m klasykiem
19.01.2019 Frąckiewicz Emilia II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym
19.01.2019 Frąckiewicz Emilia III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m klasykiem
19.01.2019 Małaj Maria III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m grzbietem
19.01.2019 Jonak Jagoda III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m klasykiem
23.05.2015 Jonak Jagoda III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym
23.06.2017 Sitnik Jakub II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem
23.06.2017 Więckowska Alicja II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m grzbietem
23.06.2017 Siwek Stanisław III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m dowolnym
23.06.2017 Macią Joanna III miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m motylkiem
24.06.2017 Lakus Bartłomiej II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym
28.11.2015 Skupińska Maja I miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym
28.11.2015 Więckowska Alicja, Jonak Jagoda, Frąckiewicz Emilia, Maciąg Joanna II miejsce w Mistrzostwach Mazowsza ( sztafeta 4 x 100m zmienny )
28.11.2015 Siwek Stanisław V miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m dowolnym
28.11.2015 Skrzyniarz Michał IV miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m klasykiem
28.11.2015 Karczmarczyk Julia VI miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m zmiennym
28.11.2015 Frąckiewicz Wiktoria IV miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m motylkiem
28.11.2015 Frąckiewicz Emilia V miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m klasykiem
28.11.2015 Głowala Marta VI miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 100m klasykiem
28.11.2015 Więckowska Alicja IV miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 400m dowolnym
29.11.2015 Więckowska Alicja V miejsce w Mistrzostwach Mazowsza na 200m dowolnym