27.10.2019 odbyły się XVII Otwarte Zawody Pływackie o Puchar Wójta Gminy Garwolin, które przyniosły kolejny rekord zgłoszonych zawodników, a było ich dokładnie 274 z 15 klubów. Zawody stojące na bardzo wysokim poziomie, czego dowodem są ustanowione aż 3 nowe rekordy ,, Garwolanki ” oraz 3 nowe rekordy powiatu garwolińskiego w tym jeden Stanisława Siwka w kategorii 14 latków w konkurencji 50m motylkiem. Podopieczny trenera Waldemara Makowskiego uzyskał czas 29:45. Nasz klub reprezentowało 72 zawodników, którzy łącznie zdobyli 30 medali, w tym 8 złotych i po 11 srebrnych i brązowych. Złotą Naszą multimedalistką została Siwek Barbara ( 50m dowolny i 25m motyl ). Basia na co dzień trenująca pod okiem trenera Łukasza Zawadzkiego oprócz złotych medali otrzymała jeszcze nagrodę dla najlepszej zawodniczki w kategorii 10 – latek. Oprócz Barbary złote medale dla Naszego Klubu zdobywali jeszcze: Gontarz Maciej ( 50m dowolny ), Jonak Jagoda ( 50m klasyk ), Wojciechowski Jan ( 50m klasyk ), Kenig Adam ( 50m klasyk ), Więckowska Alicja ( 50m grzbiet ) i Siwek Stanisław ( 50m motyl ). Srebrne medale wywalczyli: Mućko Oliwia ( 25m dowolny ), Więckowska Alicja ( 50m dowolny ), Siwek Stanisław ( 50m dowolny ), Sitnik Jakub ( 50m dowolny ), Turek Bartłomiej ( 25m klasyk ), Górka Aleksander ( 25m klasyk ), Kopik Karolina ( 50m klasyk ), Zalewski Filip ( 50m klasyk ), Poszytek Filip ( 25m grzbiet ), Gontarz Maciej ( 50m motyl ) i Kenig Adam ( 50m motyl ). Na najniższym stopniu podium stanęli: Wojciechowska Gabriela ( 25m dowolny ), Sikora Agata ( 50m dowolny ), Sprzęczka Antoni ( 50m dowolny i 50m grzbiet ), Mućko Oliwia ( 25m grzbiet ), Szczypek Kaja ( 50m grzbiet ), Karczmarczyk Julia ( 50m grzbiet ), Małaj Maria ( 50m grzbiet ), Sitnik Jakub ( 50m grzbiet ) i Szczerba Karolina ( 50m motyl ).