W dniach 19-25.08.2019 przebywaliśmy na obozie pływackim w Tresnej k. Żywca. Pierwszego dnia po przyjeździe do ośrodka ,, Odys ” i zjedzeniu obiadu odbyliśmy pierwszy trening w tym sezonie na pływalni miejskiej w Żywcu. Plan na kolejne dni był następujący, po śniadaniu trening pływacki a po obiedzie zajęcia z animatorami zajęć np. survival ( rzucanie granatami, strzelanie z pistoletu, robienie szałasów czy rozpalanie ogniska ), zorbing, park linowy czy olimpiada na wesoło na hali sportowej. Wyjątkiem był trzeci dzień gdzie zaplanowaną mieliśmy wspinaczkę której celem było zdobycie szczytu Magurki Wilkowickiej. Mimo deszczu i trudnych warunków na drodze wszyscy doszliśmy na górę i wróciliśmy w całości, dumni z siebie choć bardzo zmęczeni. Codzienne wieczory mieliśmy również intensywnie zajęte. Nie mogło zabraknąć Kalambur i ogniska. Podobnie jak w tamtym roku zagraliśmy w Familiadę. Zaliczyliśmy również dyskotekę, która ze względu na ciszę nocna musiała zakończyć się o 22 choć chęci były potańczyć dłużej. Tradycyjnie już ostatniego wieczoru odbył się chrzest dla Naszych zawodników, którzy pierwszy raz z Nami pojechali na obóz. Ostatniego dnia obozu w ramach treningu odbyły się zawody pływackie, w których to rywalizowaliśmy z lokalnym Klubem. Wraz z rozpoczynającym się sezonem życzymy wszystkim zawodnikom wytrwałości w treningach, cierpliwości w oczekiwaniu na uzyskiwanie nowych rekordów życiowych oraz czerpania radości z przynależności do UKS Delfin Garwolin.