28.04.2019 w Sokołowie Podlaskim odbyła się ostatnia już Runda VII Mityngu Pływackiego, w której to wzięło 45 Naszych zawodników. Bardzo dobre starty Naszych podopiecznych przełożyły się na sklasyfikowanie Naszego Klubu na 2 miejscu w klasyfikacji medalowej. W Sokołowie zdobyliśmy 21medali ( 9 złotych, 8 srebrnych i 4 brązowe ). Złote medale zdobyły: Siwek Barbara ( 25m motyl i 50m dowolny ), Frąckiewicz Emilia ( 50m motyl i 100m zmienny ), Więckowska Alicja ( 100m grzbiet i 100m dowolny ), Sikora Agata ( 25m klasyk ), Jonak Jagoda ( 50m motyl ) oraz Sitnik Jakub ( 100m grzbiet ). Srebrnymi medalistami zostały: Kot Małgorzata ( 50m motyl ), Szczerba Karolina ( 50m grzbiet ), Gałązka Katarzyna ( 100m klasyk ), Jonak Jagoda ( 100m zmienny ) oraz Gontarz Maciej ( 50m motyl i 100m dowolny ), Poszytek Filip ( 25m grzbiet ) i Trzciałkowski Dominik ( 50m klasyk ). Brązowe medale dla Naszego Klubu zdobyły: Karczmarczyk Julia ( 50m motyl ), Gałązka Katarzyna ( 50m motyl ), Małaj Maria ( 100m grzbiet ) oraz Kaczorowski Miłosz ( 100m dowolny ). Ostatnią konkurencją rozgrywaną podczas zawodów była sztafeta 6 x 50m dowolny, w której to Nasi chłopcy wywalczyli II miejsce a byli to: Stefan Baran, Poszytek Filip, Gontarz Maciej, Kaczorowski Miłosz, Siwek Stanisław i Sitnik Jakub. Po zakończeniu zawodów przyszedł czas na podsumowanie całego cyklu VII Mityngu. W tym roku po raz pierwszy byli wyłaniani najlepsi zawodnicy za zdobyte punkty FINA. Taka nagroda przypadła dwóm Naszym zawodniczkom. Wśród najmłodszych zawodniczek klasyfikację najlepszej zawodniczki całego Mityngu wygrała Siwek Barbara, podopieczna trenera Łukasza Zawadzkiego oraz Więckowska Alicja, która zwyciężyła wśród najstarszych zawodniczek, a trenująca na co dzień pod okiem trenera Wojtka. Dziewczęta za swoje osiągnięcia otrzymały pamiątkowe statuetki. Na koniec zostały podliczone punkty stanowiące punktację klubową. Nasi zawodnicy kategorii I ( 10 lat i młodsi ) oraz III  ( 14 lat i starsi ) zostali sklasyfikowani na II miejscu, a zawodnicy kategorii II (11 – 13 lat ) wywalczyli 3 miejsce. W ogólnej klasyfikacji klubowej Nasz Klub został sklasyfikowany na II miejscu co jest historycznym wydarzeniem, gdyż zawsze w tej klasyfikacji zajmowaliśmy III miejsce. Za poszczególne rozstrzygnięcia w klasyfikacji drużynowej Kluby zostały nagrodzone okazałymi pucharami.