1 kwietnia w Starostwie Powiatowym w Garwolinie, wicestarosta Iwona Kurowska wręczyła stypendia sportowcom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w zawodach na szczeblu regionalnym, wojewódzkim, ogólnopolskim i międzynarodowym w roku 2018. W spotkaniu oprócz zawodników udział wzięli również trenerzy i rodzice sportowców. W tym roku wsparcie otrzymała rekordowa liczba osób – 45, przez co okres przyznawania stypendiów skrócił się do 3 miesięcy. W tamtym roku nagrody otrzymało 35 osób i to też wówczas był rekord. Wśród stypendystów znalazło się aż ośmioro Naszych zawodników co jest rekordową liczbą a dla nas chlubą. Jest to dowód na to że Nasz Klub się rozwija, a przez podnoszony poziom sportowy naszych zawodników jesteśmy zauważani w społeczeństwie. Zawodnicy, którzy otrzymali stypendia z Naszego Klubu to: Gontarz Maciej, Gałązka Katarzyna, Więckowska Alicja, Frąckiewicz Emilia, Sitnik Jakub, Głowala Marta, Kenig Adam oraz Szczypek Mateusz.