10.03.2019 na naszej pływalni odbyła się już przedostatnia runda VII Mityngu. Mimo absencji naszych ,, pewniaków ”do medali, nasi zawodnicy stanęli na wysokości zadania i zacięcie rywalizowali o jak najwyższe lokaty, czego dowodem jest fakt, że w klasyfikacji medalowej zajęliśmy drugą pozycję, zdobywając łącznie 22 medale. Podczas niedzielnych zawodów zdobyliśmy 8 złotych, 6 srebrnych i 8 brązowych medali. Złotymi multimedalistkami zostały: Siwek Barbara ( 25 motyl i 50 dowolny ),  Frąckiewicz Emilia ( 50 motyl i 100 zmienny ) oraz Więckowska Alicja ( 100 grzbiet i 100 dowolny ). Po dwa medale dla Naszego Klubu zdobyły jeszcze: Karczmarczyk Julia ( złoto na 50 motyl i srebro na 100 dowolny ),  Sikora Agata ( złoto na 25 grzbiet i brąz na 25 klasyk ), Gałązka Katarzyna ( dwa srebra na 50 motyl i 100 klasyk ), Szczerba Karolina ( srebro na 50 motyl i brąz na 50 grzbiet ) oraz Gontarz Maciej ( srebro na 100 dowolny i brąz na 50 motyl ). Po jednym medalu wywalczyli jeszcze: Kot Małgorzata ( brąz na 50 motyl ), Lakus Bartłomiej ( brąz na 50 motyl ), Skupińska Maja ( srebro na 100 grzbiet ), Głowala Marta ( brąz na 100 grzbiet ) oraz Poszytek Filip ( brąz na 50 dowolny ) i Kaczorowski Miłosz ( brąz na 100 dowolny ). Na sam koniec zawodów zostały rozegrane jeszcze sztafety 6 x 50m stylem dowolnym. Nasza żeńska sztafeta w składzie: Sikora Agata, Siwek Barbara, Szczerba Karolina, Karczmarczyk Julia, Więckowska Alicja i Frąckiewicz Emilia zajęły I miejsce, a męska sztafeta płynąca w składzie: Bogucki Wiktor, Poszytek Filip, Kaczorowski Miłosz, Gontarz Maciej, Lakus Bartłomiej i Kargol Michał zajęli III miejsce. Warto podkreślić, że w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy II miejsce co świadczy o rosnącym poziomie w Naszym Klubie. Ostateczne rozstrzygnięcia w klasyfikacji drużynowej jak i indywidualnej nastąpią 28 kwietnia podczas ostatniej rundy w Sokołowie Podlaskim.