25.11.2018 tradycyjnie już w Mińsku Mazowieckim rozpoczęliśmy rywalizację w ramach VII Mityngu Pływackiego, gdzie oprócz gospodarzy przyszło Nam rywalizować jeszcze z klubami z Sokołowa Podlaskiego i Ostrowi Mazowieckiej. Na zawody do Mińska wystawiliśmy 39-osobową kadrę, która zdobyła łącznie 16 medali. Złote medale zdobywali tyko multimedaliści a byli to: Siwek Barbara ( 25m motyl i 50m dowolny ), Julia Karczmarczyk ( 50m motyl i 100m dowolny ), Więckowska Alicja ( 100m grzbiet i 100m dowolny ) oraz Frąckiewicz Emilia ( 50m motyl i 100 m zmienny ). Po dwa medale zdobyli jeszcze: Miłosz Kaczorowski ( srebro na 100m dowolny i brąz na 50m grzbiet ), Mateusz Kęsik ( srebro na 50m klasyk i brąz na 100 m dowolny ) oraz Jakub Sitnik ( 100m dowolny i 100 m grzbiet ). Po jednym medalu zdobyły jeszcze: Karolina Szczerba ( brąz na 50m grzbiet ) i Jagoda Jonak ( srebro na 100m zmienny ). Zawodnikom, którzy uplasowali się tuż za podium, a dokładnie na miejscach IV-VI wręczono pamiątkowe dyplomy za zajęte miejsca. Do grona tych zawodników należą: Marta Głowala ( VI – 50m motyl i 100 m zmienny ), Maciej Gontarz ( IV – 50m motyl i 100m zmienny ), Bartłomiej Lakus ( V – 50m motyl i 100m zmienny ), Pola Skupińska ( IV – 25m grzbiet i VI – 50m dowolny ) i Piotr  Więckowski ( IV – 50m grzbiet i VI – 50m klasyk ) oraz Maja Skupińska ( IV – 50m motyl ), Wiktoria Frąckiewicz ( V – 50m motyl ), Karolina Domańska ( V – 25m grzbiet ), Maciej Gałązka ( VI – 25m grzbiet ), Nadia Maśniak ( VI – 25m klasyk ), Filip Zalewski ( V – 100m klasyk ), Karolina Szczerba ( VI – 100m zmienny ) i Stanisław Siwek ( VI – 100m zmienny ). Na sam koniec zawodów, tradycyjnie już rozegrane zostały sztafety 6 x 50m dowolnym, tyle, że tym razem z podziałem na płeć. Najpierw żeńska sztafeta w składzie: Siwek Barbara, Skupińska Pola, Jonak Jagoda, Karczmarczyk Julia, Więckowska Alicja i Frąckiewicz Emilia zajęła I miejsce, by chwilę po nich chłopcy płynąc zajęli III miejsce. Skład męskiej sztafety utworzyli: Gałązka Maciej, Poszytek Filip, Kaczorowski Miłosz, Kęsik Mateusz, Siwek Stanisław i Sitnik Jakub. Warty odnotowania jest jeszcze wynik uzyskany przez Bartłomieja Lakusa na 50m stylem motylkowym, który od dzisiaj jest nowym rekordem powiatu garwolińskiego w kategorii 13 – latków i wynosi 31:68.