Po 4 latach wróciliśmy do Augustowa na obóz kondycyjny, rozpoczynający sezon pływacki 2018/19. W dniach 20-26.08.2018 intensywnie trenowaliśmy pod okiem Naszych trenerów w godzinach porannych by popołudniu korzystać z atrakcji jakie nam zapewnił Zarząd Klubu, a były to narty wodne, park linowy, kajaki, rejs statkiem, gokarty oraz samo plażowanie połączone z kąpielą w jeziorze. Po kolacji również aktywnie spędzaliśmy czas a byli za to odpowiedzialni Nasi trenerzy: pani Kasia przeprowadziła Familiadę, Trener Waldek tradycyjnie przeprowadził Kalambury, a trener Wojtek jak co roku przedstawił Nam prezentację tym razem mającą Nam uświadomić co jest najważniejsze w pływaniu i w jakich zawodach warto startować i przedstawił Nam zasady udzielania Pierwszej Pomocy oraz przeprowadził turniej Jeden z Dziesięciu. Z Naszej inicjatywy wyszła propozycja przeprowadzenia show w postaci Mam Talent, w którego komisji zasiadły: Agata Szaniawska, Joanna Maciąg pod przewodnictwem Mateusza Szczypka. I edycję Mam Talent bezkonkurencyjnie wygrała pani Kasia, która wraz z córką Amelią zaprezentowały układ gimnastyczny, który spowodował wielkie poruszenie wśród widowni i wzruszył komisję aż do łez. Podczas obozu nie mogło zabraknąć również ogniska oraz chrztu najmłodszych naszych zawodników, którzy byli pierwszy raz z Nami na obozie. Obóz szybko minął a teraz czas brać się do treningów i oczekiwać co przyniesie nowy sezon…..